!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Tuesday, August 25, 2015

Americké a evropské akcie klesaly, částku, aby se dosáhlo nejnižšího bodu průsvitný Rp 14,000 / US1

Americké a evropské akcie klesaly, částku, aby se dosáhlo nejnižšího bodu průsvitný Rp 14,000 / US1

(BBC) - Dow Jones klesl na 1000 bodů v pondělí, 24/8 obchodování.
Wall Street v New Yorku klesla po dobu pěti po sobě jdoucích dnů po poklesu na akciových trzích v Evropě a Asii jako obavy z zpomalení čínské ekonomiky.
V den obchodu se rychle mění, pondělí, 24. srpna Dow Jones klesl na 1000 bodů a poté se vrátí na 15871.35, dolů o 3,6%.
Zatímco S & P 500 zavřel s penurunan3,9% na 1893.21 a Nasdaq klesl o uzavřel na 4.038.6 3,8%.
Pokles amerických akcií tažen obavami o zdraví čínské ekonomiky.
Továrna v Číně
Obavy ze zpomalení čínské ekonomiky je horší, než se dříve myslelo
Před dvěma týdny, centrální Bank of China, aby devalvaci juanu, což zvyšuje obavy ze zpomalení hospodářského růstu v zemi je horší, než se dříve myslelo.
Hlavním zájmem investorů společnosti a země, které jsou závislé na vysoká poptávka z Číny budou ovlivněny ekonomickým zpomalením.
Nicméně analytici se domnívají investoři ve Spojených státech choval poněkud přehnané.
"Tvrzení, že čínská ekonomika povede americkou ekonomiku do recese, je nesmyslné, protože (USA ekonomika) dvakrát větší než ekonomik Číny a založený na spotřebitele," řekl Philip Blancato, generální ředitel na Ladenberg Thalmann Asset Management.
Čína je v současné době největší ekonomikou na světě a zároveň druhým největším dovážející země, a to jak za zboží a služby.
Akciový trh Londýn, Paříž a Frankfurt nad Mohanem poklesly, protože obavy z čínského ekonomického zpomalení nadále strašit investory.
Londýn FTSE 100 index klesl o 2,6% na obchodování v pondělí ráno (24/08), přičemž hlavní trhy ve Francii a Německu ztratil téměř 3%.
Asijské akcie také postiženy, s Shanghai Composite v Číně klesla o 8,5%, nejhorší od roku 2007.
Čínská vláda se považuje za nedokázala uklidnit investory.
Kromě toho, ceny ropy klesly na nejnižší úroveň za posledních šest let, jak obchodníci obávali zpomalení růstu druhé největší ekonomiky světa.
"Vypadá to, že se pohybuje tak rychle," řekl David Madden, analytik trhu u IG.
Obavy z rozšířeného propadu investorů související v asijských akcií zhoršily tenké obchodování v Evropě, protože většina investorů jsou na dovolené.
"Myslím, že nejistota se zvýší v budoucnu," řekl Madden.
Investoři mohou muset čekat týdny před opětovným vstupem obchodníky na trhu zvýšit akciový index.

Asijské akciové trhy opět klesla v pondělí (24/08) kvůli obavám investorů ze zpomalení ekonomického růstu v Číně.
Nikkei 225 v Japonsku, což je největší akciový trh v Asii, pokles o 2,4% při 18963.53 bodů - nejnižší úroveň za pět měsíců.
Investoři nevěří ve schopnosti Číny stabilizovat trh i přes pokračujícího úsilí Pekingu.
O víkendu, Čína plánuje, aby penzijní fondy investovat poprvé na akciovém trhu.
V novém nařízení, penzijní fondy mohou investovat až do maximální výše 30% svých čistých aktiv do akcií jsou uvedeny na domácím trhu.
Tento krok je nejnovější snahou čínské vlády zastavit pokles burz v zemi.
Fond může investovat nejen do akcií, ale také v řadě tržních nástrojů, včetně derivátů. S nárůstem poptávky po těchto výrobcích, vláda doufá, že se cena zvýší.
Spuštění z triků
Simon Littlewood, prezident obchodní poradenské firmy ACG Global řekl BBC, že tam byly obavy druhou největší ekonomikou na světě "došel triků, protože v posledních měsících, že jsem se snaží, aby jejich ekonomiky více tekutin", ale přesto nedokázal uklidnit trhy.
V posledních týdnech se čínský akciová index klesl o 12%, takže celková již od června klesla o 30%.
To způsobí prudký pokles prodeje celosvětových zásob, s Dow Jones ve Spojených státech utrpěl ztrátu ve výši 6%, a FTSE 100 ve Velké Británii zaznamenal největší ztráty za týden dosáhnout 5% v tomto roce.

Zpomalení hospodářského růstu v Číně a zhroucení akciových hodnot není krize, ale úprava ", kteří potřebují"
Začátkem tohoto měsíce, čínská centrální banka devalvovala yuan jako způsob, jak posílit vývoz.
V Austrálii, S & P / ASX na 5098.80 v prodeji v pondělí ráno po 2,2%.
V Jižní Koreji, Kospi index sleduje regionální trend, otevřel o 0,4% níže na úrovni 1869.13.
A pondělí (24 osmina), akciové trhy na Blízkém východě i drasticky klesly.
MMF: "Ne krize"
O víkendu, Mezinárodní měnový fond (MMF) vydala prohlášení o globálních tržeb skladě ve snaze vyhnout se nadměrnému paniku na trhu.
Zpomalení hospodářského růstu v Číně a zhroucení akciových hodnot není krize, ale úprava na "potřebu" pro ekonomiku, vyšší úředník MMF řekl v neděli (23/8).
"Je příliš brzy na to hovořit je krize v Číně," uvedl výkonný ředitel Carlo Cottarelli MMF reprezentovat země jako Itálie a Řecka, a to prostřednictvím tiskové konferenci.
Zopakoval předpovědi mezinárodních dlužníků, kteří předpovídali růst čínské ekonomiky o 6,8%, 7,4% pod úrovní, které bylo dosaženo v roce 2014.
V pátek (21/08), jsou údaje ukázaly, tovární aktivita v Číně v srpnu snížil v posledních šesti letech nejrychlejší měřítko.
Tento údaj přichází poté, co oficiální údaje ukázaly, Číny probíhající zpomalení hospodářského růstu. Za tři měsíce do konce července, ekonomika země roste o 7% ve srovnání s předchozím rokem, což je nejméně od roku 2009.

Směnný kurz rupie vůči dolaru, který dosáhl Rp14.050 na US $ 1 není oddělena od fenomén globální ekonomiky a devalvaci jüanu, ale vláda by se také podívat na výkon týmu v domácí ekonomice.
Devalvace jüanu, podle ekonoma Davida Sumual jako banka ve střední Asii, což má za následek strukturální změny (tektonický posun) na globálních finančních trzích. Rupiah byl ovlivněn touto změnou.
"Vzhledem k tomu, před dvěma týdny, globální měna vůči americkému dolaru oslabil," řekl David řekl BBC Indonésie, Isyana Artharini.
Z domácího sektoru, je také kvůli oslabení ekonomických otázek je relativně stejné, to je jak vládní výdaje, aby se urychlilo infrastruktury byla postavena a přesvědčit investory, aby investovali přímo.
Bohužel, snaha se, že tento přímých investic je v důsledku tržní sentiment je stále negativní směrem k Indonésii.
David také viděl potenciál indonéské ekonomiky je stále dobrá, ale to se spoléhá na schopnosti vlády k udržení potravin cenovou stabilitu a odstranit problémy, které narušují stabilitu.
"Nyní je cena masa nečekaně vzrostl, problém někdy chcete importovat někdy ne, někdy říkají dostatečná zásoba, někdy říkáme nedostatek dodávek. Dostupnost údajů Někdy milujeme tě zmatený, což je v pořádku," dodal David.
Dokonce tak, podle Davida, hospodářský růst v Indonésii je stále jedním z nejvyšších v Asii po Číně, na Filipínách, a Indie. Existují i ​​jiné země, které zažili vážnější situace Indonésii, ale země, které se zavazují strukturální reformy, podmínky jsou poměrně lépe.
"Indie úspěšně provést strukturální reformy, tak, že i když měna je stále slabá, ale ne tak drastické pelemahannya v jiné měně," řekl David.
Přeskupení kabinetu je pokus provést strukturální změny, i když to vyžaduje určitý čas, než uvidíte výsledky.
Na druhou stranu, podle Davida, vlády a orgány by měly také zřídit havarijní plán v tvář nejhorší, zejména pokud jde o potraviny cenové stability, urychlení investic do infrastruktury, a ujistit investory.
"Není to nové návrhy, je již dlouho požaduje, ale neviditelná vláda ještě musí opět zrychlit," řekl David.
Vláda by měla také specifikovat kroky, které je třeba přijmout, aby se směnný kurz je více stabilní budoucnost.
Ve svém projevu na valné zasedání MPR / DPR, prezident Jokowi cílení Rp13.400 rupie směnný kurz vůči dolaru na začátku roku 2016. V reakci na tento cíl, říká David, toto číslo je stále obtížné dosáhnout, protože podmínky jsou stále slabé základy.
"Již existuje politika Bank Indonésie, ale to, co o vládě?" řekl David.
Mimořádné události
Mezitím, Anwar Farial měnové pozorovatelé říkají, že i přes vnější faktory, které hrají takové spekulace o růstu úrokových sazeb v USA a devalvaci jüanu, ale dosáhl směnný kurz Rp14.050 je třeba považovat za mimořádné události.
"Tato úroveň je rupie byl oversold, pod cenou. Nemá důvod se zmínit o směnný kurz je dobré pro ekonomiku Indonésie. Není víc co do činění s fundamenty. To bylo ještě otřesen hře spekulantů. Má pád fondu je stále bude zastavit, nebo pokračovat ? To je tak velká otázka, "řekl Farial na BBC Indonésie.

Bank Indonesia musí i nadále dělat politiku přísnou kontrolu nad dolaru transakcí na devizovém trhu
Co se dnes stalo, si myslí, že je horké peníze do Indonésie byla nucena prodat, že akciový index prudce poklesly, z maximu 5523 v dubnu 4300 proniknout.
Rupiah získané z akce prodeje je kupovat dolary, takže tam je vysoká poptávka po dolaru a kurzu proniknout Rp14.050.
Kromě toho, i když banka Indonesia již provedlo předpisy vyžadující tuzemských transakcí používat rupie, ale předpisy nebyly účinné.
Pak je tu jeden dolar transakce, které nejsou spojené s zámoří, například v ropném a plynárenském průmyslu, elektrické energie, těžba, nájemní nákupní střediska, kanceláře, a poradenské poplatky, které přidávají na poptávku po dolarech.
Farial také pochválil Bank Indonesia snížila omezení na dolarových nákupů, od maxima z nás 100.000 $ měsíčně do maximální výše 25 US $ tisíc měsíčně, v naději na lisování poptávku po dolaru.
Nicméně, podle něj, musí banky Indonésie pokračovat v politice přísnější kontrolu nad transakcemi dolarů v devizových trzích, stejně jako kontrol prostřednictvím intervencí pomocí devizových rezerv.
"Nikdy považováno to pravidelný věc, která by měla být umožněno, aby nadále se stalo," řekl Farial.
Doufá, že se vláda spolupracovat s bankou Indonésii synchronizovat mezi fiskální sektor, obzvláště při odstraňování měnové politiky na podporu hospodářského růstu.
"Za řádku '
Joko Widodo prezident na prezidentský palác v Bogor, pondělí (24/8), řekl, že zpomalení hospodářského růstu nejen v Indonésii, ale i sousední země.
Podle něj, některé z příčin zpomalení hospodářského růstu je znehodnocení jüanu a tím, zda plánované zvýšení úrokových sazeb v USA, nebo ne.
"Očekáváme společně. Museli si myslet, stejné, a dodržování řádek, který budeme později tlumočit, co musíme udělat. Nemáme už vám přehled, pak tam jsou mimo řádky," řekl novinářům.
Ministr financí Bambang Brodjonegoro také již dříve řekl, že by se zabránilo tok finančních prostředků ze státního papíry Certifikáty povzbudit sekundárním trhu.
Z hlediska pohybu zásob a rupie, Bambang vidí to jako iracionální akt hledat dočasné útočiště, a americký dolar je považována za nejbezpečnější možnost.

Čína devalvovala yuan o téměř 2% vůči americkému dolaru, což je nejnižší bod pro téměř tři roky.
Čínský devalvace centrální banka odůvodněnou bráno jako opravy, která lépe odrážela tržní síly.
Podle analytiků, devalvace jüanu by zvýšilo čínského vývozu, které v průběhu měsíce července prudce klesly.
Zatím úřady obhájit politiku, aby měnu zůstat silná s cílem stimulovat domácí poptávku a povzbudit domácí firmy půjčit si peníze, a pak investovat v zahraničí.
Ale Čína je nejnovější politika, BBC Theo Legget, je pravděpodobné, že se pod palbou ze Spojených států. Důvodem producenti v zemi tvrdí, že utrpěli nekalé konkurenci od výrobců bambusové opony.
Přidal Legget rozhodnutí Číny je pravděpodobné, že ovlivní centrální banky jiných zemí, včetně Spojených států, aby zvýšit úrokové sazby, protože levnějšího zboží z Číny může být inflace.

No comments:

Post a Comment