!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Thursday, August 20, 2015

Обама зустрінеться з Путіним, після анексії Криму

Обама зустрінеться з Путіним, після анексії Криму


(VOA) - Президент Росії Володимир Путін домовилися зустрітися з президентом США Бараком Обамою, коли президент Росії відвідати Сполучені Штати для участі в Генеральній Асамблеї ООН в наступному місяці, міністр закордонних справ Росії заявив у середу.

Виступаючи перед журналістами в Севастополі, Криму, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров підтвердив, що Володимир Путін буде присутній на 70-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, яка відкрилася в Нью-Йорку 15 вересня.

Сергій Лавров заявив, що президент Путін зустрінеться з президентом Обамою, коли США сигналізує хоче провести зустріч.

За попередньою списку, опублікованому Організацією Об'єднаних Націй, президент Путін говоритиме в Генеральній Асамблеї 28 вересня, в перші дні загальних дебатів.

Середа була другий день візиту президента Путіна та інших російських високопосадовців у Крим, Чорне море півострів були приєднані до Росії з України у минулому році.

Виступаючи в Севастополі, штаб-квартира Чорноморського флоту Росії, президент Путін сказав, що "іноземні держави" погрожують зірвати ситуацію на півострові.

Раніше на цьому тижні, Президент України Петро Порошенко назвав візит президента Путіна та інших російських високопосадовців в Криму "виклик цивілізованому світу".

Хоча є суперечки, Росія і США могли б знайти вирішення міжнародних проблем найбільш важким і стикаються глобальні виклики разом.Прикріпіть Це


Президент Росії Володимир Путін заявив, відносини між Москвою і Вашингтоном раніше є дуже важливим фактором у забезпеченні стабільності і безпеки у світі.

У привітанні президента США Барака Обами з нагоди Дня незалежності США, в суботу (4/7), Путін сказав, що, незважаючи на розбіжності, Росія і США могли б знайти вирішення міжнародних проблем найбільш важким і стикаються глобальні виклики разом, якщо дві країни вступити в діалог на основі рівності і взаємної поваги інтересів інших осіб.

Адміністрація Обами, Путін також запропонував співпрацю в боротьбі із загрозою тероризму воєнізоване угрупування ісламської держави (ISIS). За Кремля, Путін доручив міністру закордонних справ Сергію Лаврову, щоб обговорити стратегії по боротьбі з тероризмом разом з держсекретарем США Джоном Керрі.

Росії і США відносини досягли своєї нижчої точки з моменту після закінчення холодної війни через конфлікт в східній Україні та Російській анексії Кримського півострова в 2014 році.

Росія все більш ворожими у своїх заявах про Сполучених Штатах з зазначив, що західні санкції, введені проти Москви є результатом американського тиску проти країн Європейського Союзу.

Захід звинуватив Росію підтримку повстання в Східній Україні, в заяві відмовлено Росії. Росія заявила, що російські допомагали сепаратистам в Донбасі воювати на своїй власній волі.

Американські військові Об'єднаного комітету начальників штабів, сказав військовий повинен бути більш стійкими, інноваційний, комплексний і постійний діалог з іншими країнами.

Верхня США офіцер сказав, що, хоча збройні сили США як і раніше є найсильнішими у світі, інші країни почали ліквідовувати розрив.

В даний час Національна військова стратегія +2015 оголосив у середу (1/7), глава американського Об'єднаного військового штабу генерал Мартін Демпсі сказав, що інші країни будуть інвестувати дуже великий для своїх військових можливостей.

Генерал сказав, що, оскільки Міністерство оборони або Пентагону опублікувала останній військову стратегію в 2011 році, хаос в світі збільшилося, і деякі з переваг Америки над іншими країнами почали слабшати. Демпсі сказав, що американські військові повинні бути більш стійкими, інноваційний та комплексний і постійний діалог з іншими країнами.

Стратегія +2015 показує, що Росія "неодноразово демонстрував, що він не поважає суверенітет своїх сусідів" і готові використовувати військову силу для досягнення своїх цілей.

Стратегія говорить: "Військові дії Росії підривають регіональну безпеку безпосередньо і через інші війська diperalatnya", який відноситься до російської допомоги сепаратистам в східній Україні.

У документі також говориться ядерна програма тривожні американські союзники Ірану на Близькому Сході, і що Іран активно спонсорує терористичні групи в Іраку, Лівані, Сирії та Ємені.

Стратегія називається Північна Корея "країна, яка не поважає закон", який має ядерну зброю і робить ракета здатна досягти території Сполучених Штатів.

Але заявив, що стратегія Китаю була в "іншому рівні" і підштовхнути Китай "став партнером для більшої міжнародної безпеки."

Тим не менш, стратегія Далі було запропоновано, що Китай може стати загрозою для Сполучених Штатів, і що його дії в Південно-Китайському морі - де Китай продемонстровані своєї військової потужності в територіальних суперечок із сусідніми країнами - це "тривожний".
Міністр оборони США: Ні Бажання Назад до холодної війни
Картер сказав, що, хоча Захід не нажити собі ворогів з Росією, Захід захищатиме себе у разі потреби.
Міністр оборони США Ештон Картер заявив, що США не було ніякого бажання повертатися до холодної війни, і виконання нового конфлікту з Росією, і що економічні санкції почали давати результати в боротьбі проти російської агресії в Україні.

Він сказав, що форум в Берліні, перш ніж у вівторок (23/6) в Естонію, щоб зустрітися з міністрами оборони Естонії, Латвії та Литви, які в примусовому Радянського Союзу.

Крім того, міністр оборони Ештон Картер сказав, що Сполучені Штати будуть спиратися на поєднання військових і невійськових засобів в особі російської агресії в Україні.

Картер заявив, що США сприятимуть сил спеціальних операцій, розвідки і військової техніки в сили швидкого реагування на новоствореної НАТО, почасти, щоб допомогти Європі протистоять один російську агресію.

Картер зустрінеться з міністрами оборони НАТО в середу і четвер в Брюсселі, щоб обговорити план щодо Росії після анексії Кримського півострова Україні по російської та української військової підтримки сепаратистів.

Картер має намір обговорити пропозицію США направити достатньо танків та іншої військової техніки для оснащення бригади для підготовки та інших навчальних програмах у Східній Європі.

Лідери оборони США офіційно не схвалив ідею, і чиновники не сказав, де буде відправлено обладнання, але є ознаки того, що Польща, яка межує з Росією, можливо, одне місце.

Картер заявив в понеділок, що, хоча Захід не нажити собі ворогів з Росією, Захід захищатиме себе у разі потреби.

"Україна є лише частиною нашого великого занепокоєння сьогодні про Росію. У відповідь, ми будемо приймати стратегічний підхід, який є сильним, але збалансованим, підхід, який прагне забезпечити Росії не може нікого примусити повернутися в минуле, в той час як вітати і заохочувати Росію рухатися в майбутнє ", сказав Картер.

No comments:

Post a Comment