!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, August 19, 2015

Bomby třást Bangkok, 108 zemřelo, včetně občana

Bomby třást Bangkok, 108 zemřelo, včetně občana


BBC - Ministerstvo zahraničních věcí Indonésie zajistit osobu občana (indonéský občan) zemřel při výbuchu bomby v Bangkoku, zatímco dalších utrpělo vážná zranění.
"Oni jsou muž a žena. Zemřelý jeho žena, zatímco její manžel byl ještě v pohotovosti brány (JIP) v nemocnici v Bangkoku," řekl mluvčí ministerstva zahraničí, Arrmanatha Nasir, řekl BBC Indonésie, Heyder Affan, v úterý (18 / 07) odpoledne.
Oni jsou manžel a manželka. Kdo zemřel, byla jeho manželka, zatímco její manžel byl ještě v pohotovosti brány (JIP) v nemocnici v Bangkoku.
Mluvčí indonéského ministerstva zahraničí, Arrmanatha Nasir.
Podle něj nebyli daleko od místa výbuchu bomby na svatyni v okrese Ratchaprasong, Bangkoku, v pondělí (17/08) v noci.
"Pár byl na návštěvě Bangkoku," řekl, klesá zmínit svou identitu.
Velvyslanectví Indonésie do Thajska, dodal, takže stále daleko koordinaci s místními bezpečnostními silami, pokud existují jiné indonéští občané, kteří se stávají oběťmi.
Mezitím, Ministerstvo zahraničních věcí Malajsie, aby se ujistil, že jsou dva malajské občany, kteří jsou oběťmi zabit bombou na svatyni v okrese Ratchaprasong, Bangkoku, v pondělí (17/08) v noci.
Těla obětí, Saw Lim GEK a jeho syn, Jai Neoh Jun, proud byl umístěn v policejní všeobecné nemocnici v Bangkoku. Dva další lidé malajští zraněných v tomto incidentu.
Náčelník policie v Thajsku řekl, výbuch přišel z trubky bomby Svatyně Erawan. Bomba byla umístěna uvnitř chrámu. Počet zpráv ve sdělovacích prostředcích v Thajsku řekl bomba používají složky, stejně jako tři kilogramů TNT.
Někdo s černým batohem
Odděleně, premiér Thajska, Prayuth Chan-o-cha popisuje bombové útoky, které zabily nejméně 21, to je nejhorší incidentu vůbec došlo v této zemi.

Premiér Thajska, Prayuth Chan-o-cha popsat bombové útoky, které zabily nejméně dvacet lidí, to je nejhorší incidentu vůbec došlo v této zemi.
Řekl, že bezpečnostní síly poznal někoho, kdo vypadá z CCTV záběrů, která vypadá podezřele.
BBC korespondent v Bangkoku říká, že člověk viděl vstupující do chrámu s černým batohem a nechal ji v chrámu.
Thajské úřady říkají, že tak daleko, že si ani vyloučit řadu skupin za těchto incidentů, včetně odpůrci vojenské vlády a etnických Ujgurů.
Dříve, thajská vláda je rozhodnutí repatriovat 109 lidí z etnických Ujgurů do Číny v červenci protestovat různých stran.
Thajsko defenzivní přes své rozhodnutí repatriovat 109 lidem z etnických Ujgurů v Číně tento týden poté, co politika byla kritizována různými stranami.
Mluvčí vlády řekl, že repatriace je v souladu s mezinárodním právem. Přidáno thajská vláda neměla násilně repatriovat Ujgurů držených v celé zemi přesto, že je požádán Číňany a jen částečně vybitá.
V loňském roce Thajsko Ujgurové zadrženo téměř 400 lidí. Přenášení 172 lidí, byli posláni k Turecku, zejména žen a dětí. Řekl Ministerstvem zahraničních věcí Thajska, oni jsou občané Turecka přes skutečnost, že pochází z Číny.
Co se za to, že poslal zpět do Číny, je muž. Ujgurové obecně žijí v provincii Sin-ťiang.
Řada skupin pro lidská práva řekl, že byli repatriováni do Číny hrozí mučení.
Turecká policie
Turkish pořádkové policie umístěných na Velvyslanectví Thajska v hlavním městě.
Thajsko politika repatriovat Ujgurové vyvolala násilné protesty v Turecku. Rally dokonce s nádechem násilí, když demonstranti zaútočili na thajský konzulát v Istanbulu ve středu večer (08/07) a protesty pokračovaly následující den.
V důsledku toho se tento pátek (10/07) Thajsko dočasně uzavřela své velvyslanectví v Ankaře a konzulát v Istanbulu.
Zatímco anti-čínský cit v Turecku souvisejících zprávách o nedávných zvýšení omezení hladovění Sin-ťiangu provincii.
Etnické ujgurské ze západních oblastí Číny nemá mít kulturní a náboženské vazby silné s Tureckem.

Demonstranti spálili čínské vlajky, napadl řadu čínských restaurací, a to i těch, obviněn z útoku turistů podezřelých z pocházející z Číny.
Protesty začaly poté, co zprávy, že etničtí ujgurské muslimové v Číně jsou zakázány od půstu během ramadánu.
Etnické Ujgurů ze západní oblasti Číny je odvozen od trs etnických a kulturních a náboženských vazeb silných s Tureckem.

Demonstranti rozhněván Turecko společně se zprávou o čínských bezpečnostních opatřeních proti etnickým ujgurských muslimů během ramadánu v Sin-ťiangu.
"Naši občané jsou smutní slyšet zprávu, že ujgurské Turci jsou zakázáno hladovění nebo jiných různých povinností v oblasti Sin-ťiang," řekl turecký ministerstvo zahraničí prohlášení minulý týden.
Na oplátku, čínská vláda uvedla, že respektuje náboženskou svobodu muslimů a obvinění, že řada náboženských aktivit v Sin-ťiangu zakázané během ramadánu je "zcela v rozporu se skutečností" a přehnané západními médii.
"Neexistuje žádná státní instituce, soukromé organizace nebo jednotlivci, kteří mohou nutit ostatní, aby se věřit, nebo ne věřit v jakékoliv náboženství. Nesmějí rozlišovat mezi rezidenty a nerezidenty-náboženské vyznání, "řekl, že čínská vláda prohlášení.
Nicméně, může tato vysvětlení není tlumit hněv Turků.
Šťastný Čínská restaurace vlastněná Cihan Yavuz byl napaden rozzlobeným davem v Istanbulu minulý týden.
"Lidé mají strach tady, strach, že budou napadeni znovu," řekl Yavuz.
"Pokud chtějí protestovat proti čínské vládě, mohli pochodovat před velvyslanectví. Ne opravdu používat násilí kvůli protestu, "řekl.

Turisté Zdá se nebojí cestoval v Turecku, ačkoli čínská vláda vydala varování cesty.

Šťastný Čínská restaurace vlastněná Cihan Yavuz, byl napaden několika lidí.
Kromě útoku na čínskou restauraci, demonstranti napadli turisty, kteří podezřelé vznikly v Číně.
Průvodce s názvem Miray Hamit řekl čtyři nebo pět mužů nůž napadl turistu ve skupině.
Útoky se shodoval s pochod mat Grey Wolves skupiny - onderbouw pravice MHP.
"Ptají se, kde jsme byli. Když říkáme, že jsme z Číny začali porazit jednoho z nás. Turecký průvodce a já rozbít útok. Všichni jsme byli vyděšení. Jeden z nás nebyl zraněn, i když ne příliš vážně. Také jsem poražen, "řekl Hamit.
Miray útočník Hamit není jistý, že to přišlo z průvodu Grey vlci a může být obyčejný chodec.
Turecká média uvedla, útoky na několika korejských turistů podezřelých z Číny na pochodu šedých vlků.
Obvinění přímo v rozporu s předsedou Šedých vlků v Istabul, Ahmet Yigit Yildirim. On říká, že je boj, který nastal mezi demonstranty a policií hlas a nehrozí žádné nebezpečí pro turisty. Řekl, že nepřijal stížnosti proti nim.
"Bezpečnost všech turistů, kteří přijíždějí do naší země, je naše odpovědnost. Nechceme tolerovat žádné násilí, "řekl.

Grey Wolves předseda řekl, turisté v bezpečí před újmou, jak dlouho, jak oni držet demonstrace.
Policejní zdroje nemohl mluvit BBC. Nicméně, jihokorejský konzulát v Istanbulu řekl, že neobdržel stížnosti nebo zprávy o útocích proti nim tam.
Co se týče čínských turistů nezdálo odradit zvýšené anti-čínský cit v Turecku.
"My opravdu vědět, co se děje. Ale my jsme neměli žádné problémy. Věříme, že Turecko. Turci jsou velmi přátelští s námi, "řekl Zhang turisté s názvem Lucky.
Tento týden, čínská vláda vydala výzvu pro své občany, kteří cestují do Turecka a varoval je, aby zůstali daleko od demonstrace a nezaznamenala to.
Čínská vláda se snaží kontrolovat náboženského vyznání v Sin-ťiangu prosadit řadu předpisů pro Ujgurů.

Mural propaganda v Kašgaru, Sin-ťiangu, označující zákaz manželství kněží.
Některá pravidla jsou obsažena v několika částech Sin-ťiangu, včetně:
Banned zahalené ženy
Ujgurové jsou také není dovoleno kupovat nůž v některých oblastech
Aktivity modlit přísně regulovány. Děti mladší 18 let jsou zakázány do mešity
Manželé se musí vztahovat na vládě, a neměla by být oddáni tajně knězem
Pouze dospělí jsou povoleny ujgurské man vousy
Řada přísných předpisů a dohledem čínských úřadů proti muslimům sdílí etnické ujgurského. BBC, byl přijat k přesunu do Turecka ze Sin-ťiangu v prosinci 2014.
Řekl, že čínské úřady vyšetřován jeho rodinu, když se zlomit jejich půst během ramadánu.
"Proč rostou vousy? Proč číst Korán? Proč zahalené ženy?," Řekl člověk, který si nepřál být, nezmínil to, napodobování otázky přístroj.
Po výslechu, vojáci ho a jeho rodinu ve vězení poté zatčen. "Oni dokonce držet své dítě do 10 let, a jeho čtyři přátelé."
Jakmile svobodný, muž pak šel se svou rodinou do Turecka průchodu Vietnamu, Kambodži, Thajsku a Malajsii.
Nyní žije v Istanbulu se svou ženou a čtyřmi dětmi.

No comments:

Post a Comment