!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, August 19, 2015

Bomby wstrząsnąć Bangkok, 108 zmarło, w tym obywatela

Bomby wstrząsnąć Bangkok, 108 zmarło, w tym obywatela


BBC - Ministerstwo Spraw Zagranicznych Indonezji, aby zapewnić obywatelowi osobę (indonezyjski) obywatel zmarł w wybuchu bomby w Bangkoku, podczas gdy inni doznał poważnych obrażeń.
"Oni są mąż i żona. Zmarła jego żona, podczas gdy jej mąż był jeszcze w izbie bramki (OIOM) w szpitalu w Bangkoku", powiedział rzecznik MSZ, Arrmanatha Nasir, powiedział BBC Indonezja, Heyder Affan, wtorek (18 / 07) po południu.
Są to mąż i żona. Który zmarł były jego żona, a jej mąż był jeszcze w izbie bramki (OIOM) w szpitalu w Bangkoku.
Rzecznik indonezyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych, Arrmanatha Nasir.
Według niego, nie byli daleko od miejsca wybuchu bomby w sanktuarium w powiecie Ratchaprasong, Bangkok, poniedziałek (17/08) nocy.
"Kilka odwiedzał Bangkok", powiedział, spada wspominając swoją tożsamość.
Ambasada Indonezji w Tajlandii, dodał do tej pory wciąż koordynowanie lokalnych sił bezpieczeństwa, czy są inni obywatele Indonezji, którzy stają się ofiarami.
Tymczasem Ministerstwo spraw zagranicznych Malezji, aby upewnić się, że istnieją dwa obywatele Malezji, którzy są ofiarami zabitych przez bombę w sanktuarium w powiecie Ratchaprasong, Bangkok, poniedziałek (17/08) nocy.
Ciała ofiar, Saw Lim Gek i jego syna, Jai Neoh czerwca, prąd został umieszczony w policyjnym szpitalu ogólnym w Bangkoku. Dwa inne malezyjskie osób rannych w tym wypadku.
Szef policji w Tajlandii powiedział podmuch przyszedł z rury bomby Erawan Shrine. Bomba została umieszczona wewnątrz świątyni. Liczba doniesień mediów w Tajlandii powiedział bomba z wykorzystaniem składników aż trzy kilogramy trotylu.
Ktoś z czarnym plecakiem
Oddzielnie, premier Tajlandii, Prayuth Chan-o-cha opisuje zamachów bombowych, które zabiły co najmniej 21, to jest najgorsze wydarzenie w historii miały miejsce w tym kraju.

Premier Tajlandii, Prayuth Chan-o-cha opisania ataków bombowych, które zabiły co najmniej dwadzieścia osób jest to najgorszy wypadek w historii miały miejsce w tym kraju.
Powiedział, że siły bezpieczeństwa zidentyfikować kogoś, kto patrzy z materiału CCTV, że wygląda podejrzanie.
Korespondent BBC w Bangkoku mówi osoba postrzegana wejściem do świątyni z czarnym plecakiem i zostawił go w świątyni.
Tajskie władze twierdzą, że do tej pory nie wykluczył liczbę grup za tych zdarzeń, a także przeciwników rządu wojskowego i etnicznych Ujgurów.
Wcześniej, decyzja rządu tajskiego wycofywania do kraju 109 osób z etnicznych Ujgurów do Chin w lipcu protestują różne strony.
Tajlandia obronną nad jego decyzji o repatriacji 109 osób z etnicznych Ujgurów w Chinach w tym tygodniu po polityka była krytykowana przez różne strony.
Powiedział rzecznik rządu repatriacja jest w zgodzie z prawem międzynarodowym. Dodano Rząd Tajlandii nie przymusowo repatriacji Ujgurów przechowywanych w całym kraju mimo zadawane przez Chińczyków i tylko częściowo rozładowany.
W ubiegłym roku zatrzymano prawie Tajlandia Ujgurzy 400 osób. Noszenie 172 osób wywieziono do Turcji, zwłaszcza kobiet i dzieci. Opowiedziana przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Tajlandii, są obywatelami Turcji, pomimo faktu, że pochodzi z Chin.
Co do wysłany z powrotem do Chin, jest płci męskiej. Ujgurzy ogół żyją w prowincji Xinjiang.
Liczba grup praw człowieka powiedział, że repatriacji do Chin na ryzyko tortur.
Policja tureckie
Tureckie oddziały policji stacjonujących w Ambasadzie Tajlandii w stolicy.
Ujgurzy repatriantów polityka Tajlandia wywołała gwałtowne protesty w Turcji. Rajd nawet z odcieniem, gdy demonstranci wdarli przemocy Thai konsulat w Stambule w środę w nocy (07/08) i protesty nadal następnego dnia.
W rezultacie, w ten piątek (10/07) Tajlandia czasowo zamknięty swoją ambasadę w Ankarze i konsulat w Stambule.
Choć nastroje anty-chińskie w raportach Turcja związanych z ostatnich podwyżek prowincji Xinjiang ograniczeń na czczo.
Etniczne ujgurski z zachodnich regionów Chin ma kulturowe i religijne więzi silne z Turcją.

Demonstranci spalili chińskie flagi, zaatakował kilka chińskich restauracji, nawet tych, oskarżony o atak na turystów podejrzanych o pochodzące z Chin.
Protesty po doniesieniach, że zaczął etniczne ujgurskich muzułmanów w Chinach jest zabroniony postu w czasie Ramadanu.
Etnicznych Ujgurów z zachodnim regionie Chin pochodzi od kępy więzi etnicznych i kulturowych i religijnych silnych z Turcją.

Demonstranci rozgniewany Turcja w sprawozdaniu na temat Chin środków bezpieczeństwa wobec etnicznych Ujgurów muzułmanów w czasie Ramadanu Xinjiang.
"Nasi obywatele są zasmuceni, aby usłyszeć wiadomości, że ujgurskich Turcy mają zakaz postu lub innych różnorodnych obowiązków w regionie Xinjiang," powiedział oświadczenie tureckiego MSZ w zeszłym tygodniu.
W zamian rząd chiński powiedział, że poszanowanie wolności religijnej muzułmanów i zarzuty, że liczba działań religijnych w Xinjiangu zakazane w czasie Ramadanu jest "dość sprzeczne z faktami" i wyolbrzymione przez zachodnie media.
"Nie ma żadnej instytucji państwowej, organizacje lub osoby prywatne, które mogą zmusić innych, by wierzyć lub nie wierzyć w każdej religii. Nie mogą one dyskryminować mieszkańców i religii nie-religijnej ", powiedział chiński oświadczenie rządowe.
Jednak te wyjaśnienia nie może tłumić gniew Turków.
Szczęśliwa chińska restauracja należąca Cihan Yavuz została zaatakowana przez wściekły tłum w Stambule w zeszłym tygodniu.
"Ludzie boją się tu boi się znowu zaatakował," powiedział Yavuz.
"Jeśli chcą protestować przeciwko chińskim rządem, mogli maszerować przed ambasadą. Naprawdę nie używać przemocy w imię protestu, "powiedział.

Turyści wydają się nie boi podróżował w Turcji, chociaż rząd chiński wydał ostrzeżenie podróży.

Szczęśliwa chińska restauracja należąca Cihan Yavuz, został zaatakowany przez kilku ludzi.
Oprócz atakowania chińską restaurację, demonstranci zaatakowali turystów, którzy podejrzanych pochodzi z Chin.
Przewodnik nazwie Miray Hamit powiedział czterech lub pięciu mężczyzn zaatakowała nożem w grupie turystów.
Ataki zbiegł się z maty Szare Wilki marsz grupy - onderbouw prawym skrzydle MHP.
"Pytają, gdzie jesteśmy. Kiedy mówimy, że jesteśmy z Chin zaczęli bić jednego z nas. Turecki przewodnik i rozbić atak. Wszyscy byliśmy przestraszeni. Jeden z nas został ranny, chociaż nie jest zbyt poważna. I również został pobity ", powiedział Hamit.
Miray atakujący Hamit nie jestem pewien, że pochodzi od Szarych Wilków parada i może być zwyczajne pieszych.
Tureckie media zgłaszane ataki na wielu koreańskich turystów podejrzanych o Chinach w marszu Szarymi Wilkami.
Zarzuty bezpośrednio sprzeczne Przewodniczący Szarych Wilków w Istabul, Ahmet Yigit Yildirim. On mówi, że to jest walka, która nastąpiła między demonstrantami a głosem policji i nie ma niebezpieczeństwa dla turystów. Powiedział, że nie otrzymała skarg na nich.
"Bezpieczeństwo wszystkich turystów, którzy przyjeżdżają do naszego kraju jest naszym obowiązkiem. Nie tolerujemy żadnej przemocy ", powiedział.

Szare Wilki przewodniczący powiedział turystom bezpieczne przed szkodą jak długo trzymać demonstracji.
Źródła policyjne nie mógł mówić do BBC. Jednak konsulatu Korei Południowej w Stambule powiedział, że nie otrzymał skarg lub raporty z ataków na nich.
Jak dla chińskich turystów nie wydaje odstrasza podwyższonej nastrojów anty-chińskich w Turcji.
"My naprawdę wiemy, co się dzieje. Ale nie mieliśmy żadnych problemów. Wierzymy, Turcja. Turcy są bardzo przyjazny dla nas ", powiedział Zhang turystów nazwie szczęście.
W tym tygodniu chiński rząd wydał odezwę do obywateli podróżujących do Turcji i ostrzegł ich, aby z dala od demonstracji i nie nagrać go.
Chiński rząd dąży do kontroli ekspresji religijnej w Xinjiangu egzekwować wiele przepisów dla Ujgurów.

Mural propaganda w Kaszgar, Xinjiang, wskazując, zakaz małżeństw przez księży.
Niektóre z reguły składają się z wielu części Xinjiang, w tym:
Zakazane zawoalowanych kobiet
Ujgurzy nie mogą także kupić nóż w niektórych obszarach
Inne modlić ściśle regulowane. Dzieci poniżej 18 roku życia są zakazane do meczetu
Małżonkowie muszą złożyć wniosek do rządu i nie powinno być ślub w tajemnicy przez księdza
Tylko dorośli mogą ujgurskiego mężczyzna brodę
Seria ścisłymi przepisami i nadzorem władz chińskich wobec muzułmanów wspólne etniczną Ujgurów. BBC, został przyjęty do przenieść się do Turcji z Xinjiangu w grudniu 2014.
Powiedział, władze chińskie przesłuchiwano jego rodzinę, gdy łamią ich szybko w czasie Ramadanu.
"Dlaczego rosną brody? Dlaczego czytać Koran? Dlaczego zawoalowane kobiety?", Powiedział człowiek, który zastrzegł sobie anonimowość, nie wspominając go, naśladując urządzenia pytania.
Po przesłuchaniu, żołnierze aresztowali go i jego rodzinę w więzieniu. "Oni nawet trzymać moje dziecko 10 lat i jego czterech przyjaciół."
Po za darmo, a następnie udał się z człowieka jego rodzina do Turcji przejazdem Wietnamie, Kambodży, Tajlandii i Malezji.
Teraz mieszka w Stambule z żoną i czwórką dzieci.

No comments:

Post a Comment