!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, August 12, 2015

Joko Widodo Başkan kabinesini yeniden, Endonezya ekonomisi çöktü düzeltmek

Joko Widodo Başkan kabinesini yeniden, Endonezya ekonomisi çöktü düzeltmek

Cakarta - BBC - Joko Widodo Başkanı Devlet Sarayı, Jakarta, Çarşamba (12/08) bir kabine değişikliği altı yeni bakanları yemin etti.
bakanlar Djalil yerini Ekonomik İşler Bakanı olarak Siyaset ve Purdijatno Edhy Tedjo Nasution Koordinasyon Bakanı yerini Cumhurbaşkanlığı Luhut Binsar Pandjaitan Kurmay Başkanı da dahil olmak üzere, yemin ettiler.
Rizal Ramli sonra Koordinasyon Bakan deniz Indroyono Susilo yer değiştirebilir.
Açılış altı bakanlar
Thomas Lembong, Endonezya Bankası Yeniden Yapılandırma Ajansı (Ibra) eski yetkilileri, Ticaret Bakanı Rachmat Gobel yerine olarak görev yaptı.
Kabine Sekreteri olarak Andi Widjajanto yerine Pramono Anung, PDI-P siyasi elit.
Daha önce Ekonomik İşler Bakanı olarak görev Djalil, Andrinof Chaniago yerine Bappenas Ulusal Kalkınma Planlama / Başkanı Bakanı olarak yemin etti.
Kabine değişikliği sorunu son aylarda sirküle ve giderek zayıflaması rupiah ortasında güçlendirdi.
Yeni bakanlar
Yeni bakan göreve sonrasında kutladı.
TVOne verdiği röportajda, Luhut onun önceliklerinden biri bakanlık herkesin olduğunu söyledi "hayır ifadesi farklı olduğunu, böylece aynı dili vardır."
Geçen Ocak ayında, sosyal medya konuşma içine Siyaset Tedjo Edhy Purdijatno eski Koordinasyon Bakanı olarak Yolsuzluk ortadan kaldırılması Komisyonu (KPK) destekçileri çağırdıktan sonra "net olmayan kişiler."
Ekonomik dinamikleri
Devlet Sekreteri, Pratikno, kabine değişikliği ekonomik dinamikler dikkate alınarak ve kabine çalışmalarının hızlanması ile birkaç ay içinde bir değerlendirme sonucunda Cumhurbaşkanı Joko Widodo gerçekleştirildi söyledi.
"Başkan doğru personel ve ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyacı gördüm Yani," dedi.
Başkan, ayrıca Praktino, hızlı hareket ve uluslararası piyasadan geniş desteğini kazanmak, konsolide daha güçlü, verimli, etkili peemerintahan istiyor.
Altı bakanlar yemin ettiler:
Siyaset Luhut Binsar Pandjaitan- Koordinasyon Bakan
Nasution - CMEA
Djalil - Bappenas Ulusal Kalkınma Planlama Bakanı / Baş
Rizal Ramli - Denizcilik Koordinasyon Bakanı
Thomas Lembong - Ticaret Bakanı
Pramono Agung - Kabine Sekreteri

Söylem veya rupiah güçlü düşen değeri ve "siyasi gerilla" ortasında kabine değişikliği görev değişikliği.
Bakanın Tartışmalar dönüş bile kabine üyeleri ve politikacılar yanı sıra Temsilciler Meclisi'ne gelen sadece açık bir konuşma içine perde arkasında dedikodu daha değişti.
Ancak, bazı insanlar çok rahatsız sokakta geçerken bulundu.
"Evet, kayıtsız değil, değişikliği hakkında boro boro-düşünme, sadece mutfak yarı ölü hale," Kholid, Tanah Abang asılı bir motosiklet taksi şoförü söyledi.
Başka bir motosiklet taksi şoförü bu sorunu takip etmedi dedi, bir daha vurgulayarak "Hayır, ben. Durum şimdi burada zor benim için önemli bir hayatı kolaylaştıran yazdı olabilir düşünüyorum." Dedi
İki ya da üç kişi başkanlık sarayına sunulan bakan veya ya kim vardır.
Masinton Pasaribu
Nitekim, durum sıradan vatandaşlar için oldukça zor görünüyor.
Fiyatlar öncesinde Lebaran ve uçmak, rupiahı yerde, ekonomiyi çöktü, ama mecliste ve parti ofislerinde hükümet ana konuşurken siyasetçiler, bir kabine değişikliği olduğunu.
Bu konuda en açık sözlü bir kez iyi çalıştı partinin bakanı olarak Cumhurbaşkanı Jokowi dedi İçişleri Bakanı Tjahjo Kumolo dahil olmak üzere PDIP politikacılar vardır.
Tjahjo gazetecilere yaptığı açıklamada, başkan saygı kelimeleri attı bakanlar vardır. O bakanı değiştirilmesi gereken biri olduğunu ima etti.
'Hainler'

Açılışı sırasında çoğu bakanlar: koalisyon kabinesinde genişletilmiş olacak?
Senayan yılında PDIP Meclisi üyeleri, Masinton Pasaribu kabul eder.
"İki ya da üç kişi başkanlık sarayına sunulan bakan veya ya kim var," eski bir öğrencisi aktivist dedi.
"They profesyonel olduğunu iddia eder. Başkan bir şey anlamadı çağırarak, başkan kötüleyen, başkan mendegredasi, ancak performans profesyonel değil. Onlar biz Brutus-Brutus olarak bakın hangi var."
Brutus Caligula Antik Roma döneminde hikayesi bir hain figür oldu.
Ve Masinton bir süre önce bu yana, bakanlar ve saray bir dizi görevden talep Başkan Jokowi PDIP erişimi engelleyerek, hain PDIP yargılandı.
Sonuç olarak, bir yandan, Cumhurbaşkanı Jokowi KIH, PDIP ve Nasdem iki büyük parti tarafından rehin yapılacak, diğer yandan da zorluk parlamentoda destek kazandı.
Burhaneddin Muhtadi
PDI-P milletvekili genel sekreter, Ahmed Basarah daha da.
Dedi medyaya, PDIP, daha sonra kabine değişikliği sonuçlarında istediği bakanlık pozisyonları PDIP artı 10 kişiye tekrar beş bakanları,.
Zarar kez
Bu kurum Siyasi Göstergeleri Endonezya, Burhaneddin Muhtadi endişe siyasi gözlemcinin olduğunu.
Ona göre, Cumhurbaşkanı Jokowi, PDIP üzerinde çok bağımlı hale meclisten kontrol edilmez ince bir koalisyon, ayarlayarak. O nedenle Başkanın kabine değişikliği destek tabanını genişletmek için ivme kullanmak Jokowi önerdi.
"Bu kabine. Kontrollü Pazarlık pozisyonu Megawati adlı PDIP karşı ve çok küçük olmayan bir dört partili siyasi destek Endonezya Büyük Koalisyon, güvenir çünkü Koalisyonu Başkanı Jokowi, zorluklar yapmak Şık," Burhan dedi.
"Sonuç olarak, bir yandan, Cumhurbaşkanı Jokowi KIH, PDIP ve Nasdem iki büyük parti tarafından rehin yapılacak, diğer yandan da zorluk parlamentoda destek kazandı."

Başkan, başkan yardımcısı, bakanlar: Kabine Çalışan uzun üyeler bu bileşimde ne kadar hayatta?
"Jokowi, Koalisyon Kırmızı ve Beyaz iki partiden bakanlardan işe bu kabine değişikliği yararlanmak gerekir ki Megawati adlı PDIP ve çok yüksek karşı pazarlık pozisyonu Jokowi," Burhaneddin dedi.
Tanınan Burhaneddin Muhtadi, bu fikir, bir araştırmaya göre sadece bakanı ve çoğaltılamaz profesyonel azaltılmış partinin bakanı istediğiniz toplumda ruh veya duygu, uyumlu olmayabilir.
"Ama Başkan Jokowi partiden profesyonel geçmişe sahip bakanlık adaylarını aramaya başladı."
"Mevcut durum ile, bu düşük performans, eğer bir profesyonel işe Cumhurbaşkanı kez kayıp.:. Hiçbiri ikinci kötü performans ve destek partisi uzmanları, en az siyasi destek de elde ederse"
Şimdiye kadar, koalisyona Kırmızı ve Beyaz parti yaygın yeni kabine değişikliği sonuçlarına dahil olmak lanse Ulusal Manda Partisi ve Demokrat Parti olduğunu.
Golkar Parti çok küçük bir kabine karışmakla umudu haline eski başkan Suharto ile de yaygın sevk ancak partinin liderlik krizi bir kez eşanlamlı olduğunu.

No comments:

Post a Comment