!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Thursday, August 20, 2015

Obama se setká Putinem, po připojení na Krymu

Obama se setká Putinem, po připojení na Krymu


(VOA) - Ruský prezident Vladimir Putin souhlasil, že setkání s americkým prezidentem Barackem Obamou, když ruský vůdce navštívit Spojené státy, účastnit se valné shromáždění OSN příští měsíc, ruský ministr zahraničí řekl ve středu.

Ve svém projevu k novinářům v Sevastopolu na Krymu, ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov zopakoval, že prezident Putin se zúčastní 70. zasedání Valného shromáždění OSN, který se otevřel v New Yorku dne 15. září.

Sergej Lavrov řekl, že prezident Putin na setkání s prezidentem Obamou, kdy USA signalizoval chce uspořádat setkání.

Podle prozatímního seznamu vydané Organizací spojených národů, bude prezident Putin hovořit na Valném shromáždění dne 28. září, v prvních dnech všeobecné rozpravy.

Středa byla druhý den návštěvy prezidenta Putina a jiných ruských vysoce postavených činitelů na Krym, Černé moře poloostrov byl připojen k Rusku z Ukrajiny v loňském roce.

Mluvení v Sevastopolu, sídlo Černomořské flotily Ruska, prezident Putin prohlásil, že "cizí mocnosti" hrozil narušit situaci na poloostrově.

Začátkem tohoto týdne, prezident Ukrajiny Petro Poroshenko tzv návštěvy prezidenta Putina a dalších ruských vysoce postavení úředníci na Krymu za "výzvou pro civilizovaný svět".

Ačkoli tam jsou spory, Rusko a USA mohla najít řešení mezinárodních problémů jsou velmi obtížné a čelit globálním výzvám.Pin It


Řekl ruský prezident Vladimir Putin, vztahy mezi Moskvou a Washingtonem je stále velmi důležitým faktorem pro zajištění stability a bezpečnosti na celém světě.

V jeho blahopřání americkým prezidentem Barackem Obamou v Den nezávislosti USA, v sobotu (4/7), Putin prohlásil, že i přes neshody, Rusko a USA mohla najít řešení mezinárodních problémů jsou velmi obtížné a čelit globálním výzvám, pokud spolu Obě země se zapojily do dialogu na základě rovnosti a vzájemného respektování zájmů jiných stran.

Obamova administrativa, Putin také nabídl spolupráci v boji proti hrozbě terorismu militantní skupiny islámského státu (ISIS). Podle Kremlu Putin pověřil ministr zahraničí Sergej Lavrov k projednání strategie boje proti terorismu spolu s americkou ministryní zahraničí John Kerry.

US-ruské vztahy dosáhl nejnižšího bodu Vzhledem k tomu, po studené válce éra kvůli konfliktu ve východní Ukrajiny a Ruské anexi krymské poloostrova v roce 2014.

Rusko stále více nepřátelský ve svých prohlášeních o Spojených státech od poukázal na to, že západní sankce vůči Moskvě je výsledkem americkému tlaku vůči zemím Evropské unie.

West obvinil Rusko podporu povstání v východní Ukrajiny, prohlášení popřel Ruskem. Rusko řekl, že Rusové pomáhali separatisty v regionu Donbas bojovat na vlastní vůle.

Americká armáda náčelníků štábů řekl, že armáda musí být pružnější, inovační, integrovaná a trvalý dialog s dalšími zeměmi.

Horní USA vojenský důstojník řekl, že i když ozbrojené síly USA jsou stále nejsilnější na světě, ostatní země začaly překlenutí mezery.

V současné době je národní vojenský strategie 2.015 oznámil ve středu (1/7), ředitel amerického Společného vojenského štábu, generál Martin Dempsey řekl další země investují velmi velký pro jejich vojenských schopností.

Generál řekl, že od té doby ministerstvo obrany nebo Pentagonu zveřejnila svou poslední vojenskou strategii v roce 2011, chaos na světě, se zvýšil a některé z výhod Ameriky více než ostatní země začaly erodovat. Dempsey řekl, že americká armáda musí být pružnější, inovativní a integrované a trvalý dialog s dalšími zeměmi.

Strategie 2015 ukazuje, že Rusko "opakovaně prokázal, že nerespektuje suverenitu svých sousedů" a jsou ochotni použít vojenskou sílu k dosažení svých cílů.

Strategie uvádí, že "ruská vojenská akce podkopává regionální bezpečnost tím, že přímo i prostřednictvím dalších vojsk diperalatnya", který se odkazuje na ruské podpory separatistů na východní Ukrajině.

Dokument také říká, že íránský jaderný program znepokojující američtí spojenci na Blízkém východě a že Írán aktivně sponzorování teroristických skupin v Iráku, Libanonu, Sýrii a Jemenu.

Tato strategie s názvem Severní Korea "země, která nerespektuje zákon", který má jaderné zbraně a že je raketa schopné zasáhnout Spojené státy.

Ale to řekl strategie Číny bylo v "jiné úrovni" a podpořit Čínu, aby "stát se partnerem pro větší mezinárodní bezpečnost."

Nicméně, strategie byla dále navrhl, aby Čína mohla být hrozbou pro Spojené státy, a že jeho akce v Jihočínském moři - kde Čína představila svou vojenskou moc v územní spory se sousedními zeměmi - je "znepokojující".
Americký ministr obrany: Ne Touha Zpět do studené války
Carter řekl, že i když Západ nemá dělat nepřátele s Ruskem by Západ se bránit v případě potřeby.
Americký ministr obrany Ashton Carter řekl, že USA měly žádnou touhu vrátit se do dob studené války, a provést nový konflikt s Ruskem, a že ekonomické sankce začaly dávat výsledků v boji proti ruské agresi na Ukrajině.

Řekl, že fórum v Berlíně, než se v úterý (23/6) do Estonska na setkání s ministry Estonska, Lotyšska a Litvy, které bylo nucené do Sovětského svazu obrany.

Kromě toho, ministr obrany Ashton Carter řekl, že Spojené státy budou spoléhat na kombinaci vojenských a nevojenských prostředků tváří v tvář ruské agresi na Ukrajině.

Carter řekl, že USA budou podílet sil pro zvláštní operace, inteligence a vojenské vybavení do Quick reakční síla nově vytvořené NATO, částečně Evropě pomoci čelit každému ruské agresi.

Carter se setká s ministry obrany NATO ve středu a ve čtvrtek v Bruselu, aby projednali plán proti Rusku po anexi Krymský poloostrov Ukrajiny ze strany ruského a ukrajinského vojenskou podporu separatistů.

Carter má v úmyslu projednat návrh, abychom Vám zasílali dost tanků a jiné vojenské vybavení vybavit brigádu pro školení a jiných vzdělávacích programů ve východní Evropě.

Američtí vůdci obrany nebyla oficiálně schválena nápad, a úředníci neřekl, kam bude odeslána zařízení, ale existují náznaky, že Polsko, které sousedí s Ruskem, možná jedno místo.

Carter řekl v pondělí, že i když Západ nemá dělat nepřátele s Ruskem by Západ se bránit v případě potřeby.

"Ukrajina je pouze jednou částí naší větší znepokojení dnes o Rusku. V reakci na to budeme mít strategický přístup, který je silný, ale vyvážený přístup, který se snaží zajistit, Rusko může nikoho nutit k návratu do minulosti, zatímco přivítal a vyzval Rusko, aby se přesunout do budoucnosti, "řekl Carter.

No comments:

Post a Comment