!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Thursday, August 20, 2015

Obama spotka Putina, po aneksji Krymu

Obama spotka Putina, po aneksji Krymu


(VOA) - Prezydent Rosji Władimir Putin zgodził się na spotkanie z prezydentem USA Barack Obama, gdy rosyjski przywódca, aby odwiedzić Stany Zjednoczone do udziału w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ w przyszłym miesiącu, rosyjski minister spraw zagranicznych powiedział w środę.

W rozmowie z dziennikarzami w Sewastopolu, Krym, rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow powtórzył, że prezydent Putin weźmie udział w 70. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ, który otworzył w Nowym Jorku w dniu 15 września.

Siergiej Ławrow powiedział, że prezydent Putin na spotkanie z prezydentem Obamą, kiedy USA zasygnalizował chce zorganizować spotkanie.

Według wstępnego wykazu opublikowanego przez Organizację Narodów Zjednoczonych, prezydent Putin będzie mówił w Walnym Zgromadzeniu w dniu 28 września, w pierwszych dniach debaty ogólnej.

Środa była Drugi dzień wizyty prezydenta Putina i innych wysokich rangą rosyjskich urzędników na Krym, półwysep Morza Czarnego do Rosji zostały załączone z Ukrainy w ubiegłym roku.

Mówiąc w Sewastopolu, siedziba Floty Czarnomorskiej Rosji, prezydent Putin powiedział, że "obce siły" grozi zakłóceniem sytuacji na półwyspie.

Wcześniej w tym tygodniu prezydent Ukrainy Petro Poroszenko nazwał wizytę prezydenta Putina i innych rosyjskich urzędników wysokiej rangi na Krymie jest "wyzwanie dla cywilizowanego świata".

Chociaż istnieją spory, Rosja i USA może znaleźć rozwiązania problemów międzynarodowych są najtrudniejsze i stawić czoła globalnym wyzwaniom razem.Pin to


Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział, stosunki między Moskwą i Waszyngtonem nadal jest bardzo ważnym czynnikiem w zapewnieniu stabilności i bezpieczeństwa na świecie.

W jego gratulacje dla prezydenta USA Baracka Obamy w USA Dzień Niepodległości, sobota (4/7), Putin powiedział, że mimo sporów, Rosja i USA może znaleźć rozwiązania problemów międzynarodowych są najtrudniejsze i wspólnie stawić czoła globalnym wyzwaniom, jeśli oba kraje angażować się w dialog oparty na równości i wzajemnego poszanowania interesów innych stron.

Administracja Obamy, Putin zaproponował również współpracę w zakresie zwalczania zagrożenia terroryzmem grupy bojowników Islamskiego Państwa (ISIS). Według Kremla, Putin zlecił minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow, aby omówić strategie antyterrorystyczne wraz z sekretarz stanu USA John Kerry.

Stosunki amerykańsko-rosyjskie osiągnęła swój najniższy punkt od czasu ery po zimnej wojny z powodu konfliktu na wschodzie Ukrainy i rosyjskiej aneksji Krymie w 2014 r.

Rosja coraz bardziej wrogi w jego wypowiedzi na temat Stanów Zjednoczonych, ponieważ zauważył, że zachodnie sankcje wobec Moskwy jest wynikiem amerykańskiej presji na kraje Unii Europejskiej.

Zachód oskarża Rosję wspieranie rebelii we wschodniej Ukrainie, oświadczenie odmowy przez Rosję. Rosja mówi, że Rosjanie pomagali separatystów w regionie Donbasu do walki z własnej woli.

Armia USA Połączonych Sztabów powiedział, wojsko musi być bardziej elastyczne, innowacyjne, zintegrowane i stały dialog z innymi krajami.

Szczyt USA oficer powiedział, że choć amerykańskie siły zbrojne nadal są najsilniejsze w świecie, inne kraje zaczęły zamknięcia luki.

Obecnie Krajowa Strategia Wojskowa 2015 ogłosił w środę (1/7), szef Sztabu Wojskowego USA Wspólnego generał Martin Dempsey powiedział inne kraje inwestują bardzo duże dla swoich zdolności wojskowych.

Generał powiedział, że od Departament Obrony lub Pentagon opublikował swoją ostatnią strategię wojskową w 2011 roku, chaos w świecie wzrosła, a niektóre z zalet Ameryce ponad inne kraje zaczęły erozji. Dempsey powiedział, że amerykańska armia musi być bardziej elastyczne, innowacyjne i zintegrowane i stały dialog z innymi krajami.

Strategia 2.015 pokazuje, że Rosja "wielokrotnie pokazał, że nie szanuje suwerenność jej sąsiadów" i są gotowi do użycia siły wojskowej, aby osiągnąć swoje cele.

Strategia stwierdza, że ​​"rosyjska akcja militarna podważa bezpieczeństwa regionalnego poprzez bezpośrednio i poprzez inne oddziały diperalatnya", który odnosi się do pomocy Rosyjskiej do separatystów we wschodniej Ukrainie.

Dokument mówi także niepokojące programu nuklearnego Iranu amerykańskich sojuszników na Bliskim Wschodzie i że Iran aktywnie sponsorowanie grup terrorystycznych w Iraku, Libanie, Syrii i Jemenie.

Strategia o nazwie Korea Północna "krajem, który nie przestrzega prawa", który posiada broń nuklearną i robi antyrakietowej w stanie dotrzeć do Stanów Zjednoczonych.

Ale powiedział strategia Chin był w "innym poziomie" oraz do zachęcania Chin do "stać się partnerem dla większego bezpieczeństwa międzynarodowego."

Jednak strategia była dodatkowo sugeruje, że Chiny mogą być zagrożeniem dla Stanów Zjednoczonych i że jego działania na Morzu Południowochińskim - gdzie Chiny zaprezentowane jego potęgi militarnej w sporach terytorialnych z krajów sąsiednich - jest "niepokojący".
Sekretarz obrony USA: Nie pożądaniem Powrót do zimnej wojny
Carter powiedział, że choć Zachód nie jest do wrogów z Rosji, Zachód będzie bronić się w razie potrzeby.
Sekretarz Obrony USA Ashton Carter powiedział, że USA nie miał ochoty na powrót do zimnej wojny, i wykonać nowy konflikt z Rosją, oraz że sankcje ekonomiczne zaczęły dawać rezultaty w walce przeciwko agresji rosyjskiej na Ukrainie.

Powiedział, że forum w Berlinie przed udaniem się we wtorek (23/6) do Estonii, aby spotkać się z ministrów obrony Estonii, Łotwy i Litwy, która zmusiła do Związku Radzieckiego.

Ponadto, Minister Obrony Ashton Carter powiedział, że Stany Zjednoczone będą polegać na połączeniu środków militarnych i pozamilitarnych w obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainie.

Carter powiedział, że USA przyczyni Special Operations Forces, inteligencję i sprzętu wojskowego do szybkiej reakcji Sił nowo powstałego NATO, częściowo pomóc Europie stawić czoła każdej agresji rosyjskiej.

Carter spotka się z ministrów obrony NATO w środę i czwartek w Brukseli w celu omówienia planu wobec Rosji po aneksji Półwyspu Krymskiego Ukrainy przez rosyjskich i ukraińskich wsparcia wojskowego separatystów.

Carter zamierza omówić propozycję my wysyłać wystarczająco dużo czołgów i innego sprzętu wojskowego, aby wyposażyć brygadę do szkoleń i innych programów szkoleniowych w Europie Wschodniej.

Przywódcy obrony USA nie zostały oficjalnie zatwierdzone na pomysł, a urzędnicy nie powiedział, gdy urządzenie zostanie wysłane, ale istnieją przesłanki, że Polska, która graniczy z Rosją, być może jedną lokalizację.

Carter powiedział w poniedziałek, że choć Zachód nie jest do wrogów z Rosji, Zachód będzie bronić się w razie potrzeby.

"Ukraina jest tylko częścią naszej większej troski dzisiaj o Rosji. W odpowiedzi, będziemy podejmować strategiczne podejście, które jest silne, ale wyważone, podejście, które ma na celu zapewnienie Rosja nie może nikogo zmusić do powrotu do przeszłości, natomiast z zadowoleniem i zachęcił Rosję, aby przenieść się do przyszłości ", powiedział Carter.

No comments:

Post a Comment