!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, August 19, 2015

Trigana vzduchu letadlo havarovalo na Papui, 54 cestujících bylo zabito

Trigana vzduchu letadlo havarovalo na Papui, 54 cestujících bylo zabito

Indonésie - (BBC) - Čtyři těla obětí Trigana Air letadlo ATR-42-300 twin turbovrtulového havaroval v horách Papuy-Nové hvězdy dorazil na Sentani letišti v Jayapura a byly identifikovány týmem obětí katastrofy identifikace (DVI) v RS Bhayangkara, Jayapura, ve středu ( 19/8) odpoledne.
Podle novinářů v Papui, Angel Bertha Sinaga, čtyři těla dorazila na letišti Sentani, Jayapura, přibližně 17,15 Východ Indonésie Time (WIT), poté, co byl letecky převezen od letiště Oksibil.
"Čtyři orgány, které byly předloženy formálně Basarnas týmem do týmu Papua Police DVI," řekla Bertha řekl BBC Indonésie, Heyder Affan, telefonicky, ve středu (19/8) odpoledne.
Papua Policejní šéf Brig citoval Paul Waterpauw, čtyři těla byla evakuována předem, protože jeho stavu "stále dobré", říká Bertha.
Čtyři orgány jsou součástí 16 těl byly úspěšně evakuováni týmem Basarna z místa havárie v horách Papuy hvězdy s Overland.
"Takže v RS Oksibil stále existuje 12 zbývající orgány by měly být letecky převezen do Jayapura, ale je velmi v závislosti na povětrnostních podmínkách. Možná zítra ráno," řekla Bertha, cituje Chief Bambang Soelistyo Basarnas.
Evakuace po zemi
Nicméně, Bambang Soelistyo nařídil Basarnas tým, k návratu na místo havárie, aby shromažďovat a přivést 38 jiné subjekty.
Evakuace po zemi z důvodu špatného počasí způsobené vzduch evakuační plán nelze provést.
Na základě informací shromážděných Bertha, evakuaci těl ze scény do oblasti sjízdné vozidla trvá asi čtyři hodiny.
"Od umístění takzvaného" Kampung 3 ', tělo bylo poté pořízena vozíku nemocniční Oksibil který trvá asi dvě hodiny, "řekla Bertha.
Trigana Air letadel typu ATR 42 nesoucí 44 dospělí, dvě děti, tři děti a pět posádky, včetně kapitána Pilot Hasanuddin.
Sentani-air cesta ztratila kontakt Oksibil v neděli odpoledne (16/08).
Příčina nehody není známa s jistotou přes hitamyang pole byla nalezena v úterý (18/08).

Týmy SAR našli 54 těl na místě havárie twin-turbovrtulového ATR 42-300 patřící k Air Trigana letecké společnosti ve Star horách Papuy, provincie Papua.
Nicméně, záchranný tým nebyl nalezen letadla černou skříňku.
"Právě teď našli 54 těl ve stavu neporušený a částečně spálené," uvedl šéf Národní SAR agentury, Bambang Soelistyo řekl novinářům v Sentani, Jayapura, Papua, v úterý (18/08) ráno.
Bylo zjištěno, nyní, podle Bambang, že připravuje evakuaci všech orgánů, ale nerozhodli, kde být evakuován.
"V závislosti na výsledcích našich jednání s rodinou oběti, zda jeho tělo bude přijata na Oksibil nebo Jayapura. Musíme nejprve naslouchat rodinných přání oběti," řekl Bambang.
Kromě toho, "Připravujeme také možnost pozvat policejního ředitelství DVI týmy na scénu," řekl.
Tři alternativní
Na otázku o tom, jak evakuovat těla obětí z místa havárie, Bambang řekl, jeho strana připravila tři alternativy.
"K dispozici jsou tři alternativy Za prvé, budeme používat síť (netto). Za druhé, po silnici, nebo třetí, budování přistávací plocha pro vrtulníky," vysvětlil Bambang.

Team SAR bude s největší pravděpodobností používat síť k evakuaci.
Podle něj, nejrozumnější způsob, jak je používat síť. "Máte-li stavět přistávací plocha pro vrtulníky, je to těžké, protože tato husté lesy a svažující se umístění," vysvětlil.
Dříve, v pondělí (17/08), Národní SAR agentura memastikanlokasi nálezy vlastnil letadlo trosky Trigana vodu, která připadá na letu z Jayapura do Oksibil v Papua Bintang horách.
Lokalita je v nadmořské výšce 8500 stop (2590 m) a je asi 7 námořních mil od letiště Oksibil.
Poloha Jistota získaná po letadla jsou rozmístěny do vyhledávacího úsilí je schopný zachytit obraz roviny trosky a kouře v lese.

V důsledku toho, řekl Gerry, pilot v Papui se může stát spolehlivým letový instruktor. "Jsou zdrojem velké zkušenosti."
Podle něj, region Papua na rozdíl od jiných regionů v Indonésii. Kromě povětrnostním různé pohyby, obrysy hor v Papui komplikují pilota.
"Pokud těchto dnech prudkého deště, například, další ráno mlhy po celý den. Nicméně, letový nemohla být zrušena, protože mnoho lidí závisí na materiálu rovině přinesl jídlo, "řekl.
Vyhledávání
Trigana Air letadel typu ATR 42 nesoucí 44 dospělí, dvě děti, tři děti a pět posádky, včetně kapitána Pilot Hasanuddin.
Letoun Trasa Sentani-Oksibil to ztratil kontakt v neděli (16/08) odpoledne.
Trasa Vzduch prochází hornaté oblasti, Oksibil je okresní hlavní město Papua Bintang hor.
Vedoucí informačního Cenderawasih, Teguh Pujiharjo, řekl Basarnas, armáda, policie a v současné době nasazeno 260 pracovníky z Oksibil najít trupu.
Až osm letadel, včetně tří vrtulníků, letecky převezen od Jayapura do Tangok horský region.
Kombinované vyhledávání a záchranný tým našel "černé skříňky" ATR 42-300 dvoumotorová turbovrtulová letadla ve vlastnictví leteckými společnostmi v Star Hory vody Trigana Papui, provincie Papua.
"Černá skříňka bylo zajištěno později předán NTSC," řekl předseda Národní agentury SAR, Bambang Soelistyo, s odkazem na Národní přeprava Komise pro bezpečnost.
Černá skříňka se skládá ze dvou zařízení. První část je letový zapisovač, data, která zaznamenává všechny data v letu, včetně rychlosti letadla, výška zemského povrchu, síla, a tak dále.
Druhá část je kokpit hlasový záznamník, který zaznamenává celou konverzaci v kokpitu.
Nejen pilot a druhý pilot hlasové konverzace zaznamenány, ale také celá řada důležitých vodítka, jako je zvuk motoru, zvuku alarmu, i zvuk židlí byly posunuty, pokud se pohybuje posádky.
Poté, co předložila NTSC, bude agentura provést předběžnou zprávu o obsahu "černé skříňky".
NTSC, že předloží předběžnou zprávu Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO), v souladu s ustanoveními 30-ti denní lhůta pro úvodní zprávě ICAO leteckých nehod.
Nicméně nový úplný zpráva může být dokončena do šesti měsíců až jeden rok dopředu.

Rodiny obětí čekají na zprávy v Jayapura.
Evakuace
Matter procesu evakuace, Bambang řekl, že bude usilovat o provedení přemístění těl obětí dnešní letecké havárii.
"Ale i kdyby ne, budeme pokračovat zítra. Protože jen jedna překážka tady, počasí je nepřátelský, "řekl.
Dříve, Bambang prohlašoval, že má tři možnosti, jak evakuovat těla obětí z místa havárie.
První možností je odstranit mrtvolu pomocí sítí, které mají být zrušit vrtulníkem. Druhým je po silnici. A konečně, vybudování přistávací plocha pro vrtulníky, aby vrtulník mohl přistát.
Ze tří možností, podle něj, nejlepší možností je použít síť.
"Neúčelné po silnici, proplout hustým lesem a vyžaduje čtyři-pěthodiny. Nemluvě o nepříznivého počasí. Zatím, pokud budování přistávací plocha pro vrtulníky, je to těžké, protože je to husté lesy a šikmých místě, "vysvětlil.
Bambang nezmínil peníze Rp6.5 miliard, který přinesl čtyři důstojníci PT Pos Indonésii, které mají být předloženy na chudé v Oksibil. Čtvrtý důstojník také nastoupil do letadla, které havarovalo.
Trigana Air letadel typu ATR 42 nesoucí 44 dospělí, dvě děti, tři děti a pět posádky, včetně kapitána Pilot Hasanuddin.
Letoun Trasa Sentani-Oksibil to ztratil kontakt v neděli (16/08) odpoledne.

No comments:

Post a Comment