!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Sunday, September 6, 2015

слам процвітати і створити мирну людини.

Поїздка не була закінчена (363)

(Частина триста шістьдесят три), Депок, Західна Ява, Indonnesia, 5 вересня, 2015 року, 2:45 вечора).


І
слам процвітати і створити мирну людини.

Ісламська релігія показав Богом через ангела Гавриїла пророку Мухаммаду, що містяться у священній книзі Коран і Сунна (аль-уроки / хадисів) призначений, щоб люди могли жити в безпеці, щасливою і процвітаючою, як для життя в цьому світі і в майбутньому житті (рай ).
Іслам вчить, що людські істоти не повинні вбивати іншу людину, навіть якщо люди не прийняли іслам (невірних), навіть Пророк Мухаммад сказав людина не піде на небеса, якщо вбив іншого людини, навіть якщо він невірних.
Іслам також вчить простим життям, а не марнотратно, навіть через простоту вчення ісламу це yamh робить сотні робітників з Китаю в ісламі, як він дивився на похорон саудівським королем зроблено просто, без звуку вибуху і був похований занадто просто просто похований без штучного могилі заможно.
Ісламські вчення прості і абсурдно, якщо ми пояснити з наукової точки зору і емпірично легко перетравлюються слухачів. Це те, що робить канадський Устад Завдяки його проповіді, більше 3000 американських солдатів bersyahadat (введіть іслам), в розпал війни в Перській затоці. Тепер, Устад (вчені), який народився з ім'ям Денніс Бредлі Philips по всьому світу, включаючи Індонезію, щоб проповідувати.


 REPUBLIKA.CO.ID, Джакарта - через проповідь, більш 3000 американських солдатів bersyahadat в розпал війни в Перській затоці. Тепер, вчені народжуються з ім'ям Денніс Бредлі мав можливість представити це Philips заповнює простір пропагандистську архіпелаг.
Прозелітизм заходів з Ямайки народився канадський громадянин достатньо, щоб вкрасти увагу всього світу. Д-р Абу Аміна Білал Філіпс в змозі забезпечити наукове пояснення, достовірної та раціонально до міжнародного співтовариства, що має вирішальне значення, але заповнюється помилок щодо ісламу.

При наданні його повідомлення, доктор Білал Філіпс мають висококваліфікований науковий потенціал. Він завершив програму бакалавра в області ісламських досліджень в Ісламському університеті Медіни, магістерську програму з ісламської теології короля Сауда університету Ер-Ріяді, і, нарешті, отримала звання кандидата в ісламській теології в університеті Уельсу.

Д-р Білал Філіпс також сприяє в збагаченні ісламської літератури з більш ніж 50 книг, які він написав, переклад і коментарі. Він також відредагував і видав серію 56 книг для дітей віри в школах Міжнародного ісламського.
Подорож життя і дух його повідомлення заохочуючи Dr Білал Філіпс створити центр ісламознавства в різних країнах, у тому числі Департаменту ісламських досліджень в Престон університету в Об'єднаних Арабських Еміратах, Академія ісламських досліджень в Катарі, Департаменту ісламських досліджень англійською мовою в Міжнародному університеті знань в Саудівській Аравії, коледж з призову та ісламської культури в Судані, а також встановлення Preston International College в Індії.

Конвергенція технологій в сучасному цифрової ери, він також використовується як засіб пропаганди, щоб досягти чоловік по всьому світу. У 2007 році д-р Білал Філіпс заснував Ісламський університет (Інтернет IOU) в якості першого установи, організуючого освітньої діяльності Іслам шар-1 в Інтернеті. Донині, вексель має більш ніж 150 000 студентів з 219 країн, що робить вексель як номер один університет в світі в різноманітності студентів.
У розпал своєї роботи у науковій діяльності та пропаганди д-р Білал Філіпс знайшов час, щоб заповнити загальну оцінку в Індонезії. Вексель призначив IslamDiaries як один taklim в Індонезії провести дослідження на тему "Чому Іслам?", Який відбудеться 7 вересня 2015 в Аль-Масджид аль біна, Джалан Пінту Сату Bung Карно, Senayan, Джакарта.

TAUHID, ШЛЯХ ДО справедливості і процвітання

За
Аль-Язід ібн Ustadz Абдул Кадір Джави


TAUHID СТАНОВИЩЕ В ісламі
Таухид є коренем подяку за мусульманина. [1]

الحمد لله وحده, والصلاة والسلام على نبينا محمد وعلى آله وصحبه ومن تبعهم بإحسان إلى يوم القيامة, وبعد:

Alhamdulillaah, ми завжди пропонуємо нашим нескінченної подяку милості Всевишній Аллах -Rabb Милосердний. Він має два незрівнянний користь, яка сприяє сприяє іслам і Сунні. В обох ласку, людина знайде щастя і врятуватися від покарання, і в цьому світі і в майбутньому житті.

Таким чином, для слуг Божих, які отримали такі послуги, повинні зв'язати його з вдячністю, і завжди прошу Бога, щоб стати слугою завжди бути вдячні. Мусульманин і доказ подяки за це благословення, а саме бути мусульманином приємно, що Бога як свого Господа, ісламу як релігії і Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, як пророка.

Молитви та вітання не завжди може tercurahkan Пророку Мухаммаду покриттів пророків, жоден пророк sesudahnya- яка була спілкуванні повідомлення, виконати мандат, раджу умму, і умма вже веде в дорозі світла і прямо, що вони мали раніше в явному омані.

Обов'язки істинного мусульманина є послідовником пророка Мухаммеда, нехай благословить його Аллах і вітає віруючих, слідуючи підказкам, наслідувати його приклад, проводити Сунні і Сунні Сунна захищати, і триматися подалі від ширка і єресі. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, посланий Богом, щоб переконати людство, що mentauhidkan Бога і дотримуємося всі види ширка.

Фраза єдності мусульман, особливо Ahlus сунна валь Джамаа це вирок, який не чужий, бо монотеїзм з ними, як спосіб поклоніння, які мають бути реалізовані в повсякденному житті і які проповідував перед іншим.

Всевишній Аллах говорить:

فاعبد الله مخلصا له الدين ألا لله الدين الخالص

... Так Поклоняйтеся Аллаху, очищаючи слухняності Йому. Пам'ятайте, що тільки релігія Аллаха належить мережі (від ширк) ... [аз-Zumar / 39: 2, 3]

Всевишній Аллах також говорить:

وما أمروا إلا ليعبدوا الله مخلصين له الدين

Хоча вони не впорядковані, крім того, щоб поклонятися Аллаху тільки очищаючи слухняності Йому ... [аль Bayyinah / 98: 5].

Вся пророків і апостолів عليهم الصلاة والسلام проповідуючи монотеїзм своїм людям в кожному періоді (генерації) ім. Як Аллах говорить:

ولقد بعثنا في كل أمة رسولا أن اعبدوا الله واجتنبوا الطاغوت

І справді, ми послали до кожного народу посланника, (для дзвінків) для того, щоб поклонятися тільки Аллаху (тобто mentauhidkanNya) і від зла ... [ан-Наль / 16: 36].

І Його слова:

وما أرسلنا من قبلك من رسول إلا نوحي إليه أنه لا إله إلا أنا فاعبدون

Ми не посилати апостола, перш ніж тобі (Мухаммад), але ми показали, до нього: "ось, немає бога (право на правильно diibadahi), крім I, то ви поклонятися мені". [аль-Анбійя "/ 21: 25].

Його слова також:

فأرسلنا فيهم رسولا منهم أن اعبدوا الله ما لكم من إله غيره أفلا تتقون

Тоді ми послали до них посланника з них самих (кажучи): "Поклоніння ви в Бога, іноді ні бога істини до вас в інших Отже, чому б вам не боятися Його (Йому).?" [Аль мумінун / 23: 32].

Всі апостоли починають свою місію перед своїм народом до монотеїзму Uluhiyyah, так що вони можуть поклонятися тільки правдивому Богові поодинці.

Всі апостоли сказав своєму народу для того, щоб поклонятися тільки Аллаху. [2]

Слава слава науки залежить від того, вивчається. І наука монотеїзму як благородний благородний науки. Наука, що більшість велика і шляхетна наука монотеїзму і Ushuluddin. Тому що, на монотеїзму, що Бог створив джинів і людей, зниження книги, послав апостолів, і створити рай і пекло. Кожної, хто вивчає науку і практику його, то він праведник щасливий. Замість цього, той, хто його ігнорувати і не хочуть, щоб дізнатися, то він жалюгідний і нещасний.

Бог сказав слугам вивчати syar'i, в першу чергу вивчав це наука про таухид, Бог знає, подивимося, як Бог mentauhidkan, поклонятися Йому належним чином. Всевишній Аллах говорить:

فاعلم أنه لا إله إلا الله واستغفر لذنبك وللمؤمنين والمؤمنات والله يعلم متقلبكم ومثواكم

Так відомо, що немає Бога (хто має право diibadahi праворуч), але Аллаха, і проси прощення за свої гріхи і за гріхи) (віруючих чоловіків і жінок. І Аллах знає місце бізнесу та проживання-му. [Мухаммад / 47: 19].

Люди, які помирають у стані Таухид до Бога, то він піде в рай. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

من مات وهو يعلم أنه لا إله إلا الله دخل الجنة.

Той, хто помер, і він знає, що немає бога, має право diibadahi правильно, крім Аллаха, то він потрапляє в рай. [3]

Таким чином, позиція монотеїзму в якості основи для побудови мусульманського благодійність. Увага мудрого, звичайно, завжди спрямовані на поліпшення фундамент. У той час як дурень, він буде продовжувати, щоб підняти будівлю, без цементування основу, так robohlah будівлі.

Щирість і монотеїзм, також порівняти з деревом, яке росте в печінці, вчинки гілки, світ є плід, який відчував себе в житті цього світу, і вічної радості в загробному житті. Як плодами раю, що не буде перерваний і незаконний. Точно так само, "плід" щирість і монотеїзм в світі, не буде розірвано, і незаконна. Kesyirikan, лежить і Рія ", як дерево, яке росте в серці людини, її світ є страх, занепокоєння, сплутаність свідомості і вузькість, що відчувається в грудях, і тьма, яка спіткала печінку. У той час як надалі буде нести заккум [4] і вічну муку. [5]

TAUHID ВИЗНАЧЕННЯ & ВИДИ речі [6]
Таухид -в арабською мовою mashdar з وحد, يوحد, توحيدا, це означає, що робить щось одне.

Таухид -в науки syar'i (термінологія) - це єдність Бога проти чогось спеціального для Нього, як в Uluhiyyah, Rububiyyah, і Асма 'і його атрибути. Таухид означає поклоніння тільки Аллаху.

Таухид складається з трьох видів: Rububiyyah єдинобожжя, Таухид Uluhiyyah і таухид ар Асма миття-Shifat.

Таухид Rububiyyah, а саме mentauhidkan все, що робиться Всевишній Аллах, або при створенні, даючи удачі, вмикати і вимикати. Бог є Цар, правитель і Раб, який організував все. Всевишній Аллах говорить:

ألا له الخلق والأمر تبارك الله رب العالمين

... Пам'ятаєте, створення та замовлення тільки правильний Бога. Слава Аллаху, Господу світів. [аль А'рааф / 7: 54]

Таухид Uluhiyyah, а саме Єдність Всевишнього Аллаха через всі роботи службовців, які таким чином, що вони можуть наблизитися до Бога, коли він disyari'atkan за його словами, така, як молитися, Khauf (страх), король "(надія), mahabbah ( люблю), dzabh (забою), bernadzar, isti'aanah (за допомогою), istighatha (по допомогу до важкі часи), isti'adzah (для захисту), і все, що Бог повелів disyari'atkan і не menyekutukanNya з чим теж. Всі ці та інші поклоніння повинно бути зроблено тільки лише Аллаха і щиро про це.

Всевишній Аллах говорить:

وإلهكم إله واحد لا إله إلا هو الرحمن الرحيم

І Господь твій Всевишній Аллах, немає бога, який має право diibadahi правильно, але Його. Милостивого, Милосердного. [аль-Бакара / 2: 163].

Таухид Асма миття-Shifat Бог, щоб встановити що-небудь, що Аллах і Його Посланник створили Себе, або імена або атрибути Бога, а також mensucikanNya всіх сором і недоліки, як це було очищено Аллах і Його Посланник. І ми будемо встановлювати природу Бога, і містяться в Корані і в Сунні аль, і не повинно бути ditakwil.

Слово Всевишнього Аллаха:

ليس كمثله شيء وهو السميع البصير

Там немає нічого подібного Йому. І Він всечуюче Чоловіки Провидець. [Аш Шура / 42: 11].

Іслам є релігією TAUHID
Ісламська визначення:

الإستسلام لله بالتوحيد والإنقياد له بالطاعة والبراءة من الشرك وأهله.

(підпорядкування Богу шлях mentauhidkanNya, покірним Йому, щоб реалізувати відповідність (більше всіх команд і заборон), і звільнити себе від ширка і ті, хто ухиляються). [7]

Якщо ми повернемося до Аль Корану, Аллах повідомив нам, що "вся акиди апостол монотеїзм, і їх місія починається з tauhidullah імонотеїзм є найбільшим і найбільш важливе питання, яке вони несуть.

Таким чином, відносини «Акіда монотеїзму проти цілих пророків шаріату (у тому числі Пророка Мухаммада) عليهم الصلاة والسلام, як фундамент будівлі (і, як дух тіла). Оскільки органи не будуть стояти і жити, окрім як у присутності духів.

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає почати проповідувати до монотеїзму, а також протягом апостола. Серед прикладів, Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, щоб Муаз бен Джебель Заради Аллах послав, коли в Ємен. [8]

Він, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

إنك ستأتي قوما أهل كتاب, فإذا جئتهم فادعهم إلى أن يشهدوا أن لا إله إلا الله, وأن محمدا رسول الله (وفي طريق: فليكن أول ما تدعوهم إليه عبادة الله), (وفي أخرى: أن يوحدوا الله) فإن هم أطاعوا لك بذلك (وفي رواية: فإذا عرفوا الله), فأخبرهم أن الله قد فرض عليهم خمس صلوات في كل يوم وليلة, فإن هم أطاعوا لك بذلك فأخبرهم أن الله قد فرض عليهم صدقة تؤخذ من أغنيائهم فترد على فقرائهم, فإن هم أطاعوا لك بذلك فإياك وكرائم أموالهم واتق دعوة المظلوم فإنه ليس بينه وبين الله حجاب.

Звичайно, ви прийдете до народу Книги, тоді запрошуємо їх до дачі показань, що немає бога, який має право diibadahi правильно, крім Аллаха, і що Мухаммад посланник Аллаха. (В іншому редакції: Отже, перший раз, коли ви проповідувати їм, щоб поклонятися Аллаху поодинці) (а також інше формулювання: Так вони роблять Бога як тільки право diibadahi). Якщо вони підкоряються, бо він (В історії: коли вони mentauhidkan Аллаха), то скажіть їм, що Аллах зобов'язав їх молитися п'ять разів на день. Якщо вони підкоряються, бо таким чином, що, то скажіть їм, що Аллах зробив обов'язковим на них благодійність, яка береться з багатьох серед них, а потім поширюватися в бідних серед них. Якщо вони підкоряються, бо він, то ви уникати їх багатство є хорошим і ви боїтеся проти тих, хто dizhalimi молитву, тому що немає завіса між молитвами людей, які dizhalimi з Богом. [9]

TAUHID і правосуддя
По-перше. Бог говорить нам, що мета створення і команда, що істота, щоб дізнатися імена і атрибути Його, що вони не поклоняються тільки Аллаху, немає був об'єднаний з його істот, і що людина правосуддя. Справедливість є основою створення небес і землі, так як Аллах говорить:

لقد أرسلنا رسلنا بالبينات وأنزلنا معهم الكتاب والميزان ليقوم الناس بالقسط

Дійсно Ми послали Наших посланців з чого речові докази і Ми послали з ними аль Книга і баланс (справедливості), щоб дозволити людям здійснювати правосуддя ... [аль Хадід / 57: 25].

У цьому аяті Аллах говорить нам, що мета приходу апостолів і опустив Письма, що людської справедливості. Найбільше справедливість таухид (mentauhidkan Аллаха), і єдність суб'єкта, походження, і є важливою віхою для правосуддя. У той час як ширк є kezhaliman. Аллах говорить:

إن الشرك لظلم عظيم

Дійсно ширк є найбільшим kezhaliman. [Лукман / 31: 13].

Таким чином, ухилятися (пов'язуючи партнерів з Аллахом) є найбільш злочинців kezhaliman імонотеїзм найбільш справедливим справедливості. [10]

По-друге. "Акіда монотеїзму звільняє душу і серце рабства істотам з поклонінням тільки до Аллаха Всемогутнього поодинці, і не слідувати, але тільки до Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає.
"Акіда монотеїзму, вимагає мусульманина відмовитися від усіх форм підневільного, крім Аллаха, тому що все, крім Бога є істотою, яка не має ні найменшого можливість створювати, надавати й інші різні властивості Ilahiyyah.

Навпаки, ті, хто багатобожжя, означає, що він зробив несправедливість -lawan з adil- знову дисидент. Як він міг поклонятися чогось, чого ніколи не має kekuasaan-, коли Бог створив його, і він подякував щось, це тільки Бог, який дав йому удачі. Аллах говорить:

وما خلقت الجن والإنس إلا ليعبدون ما أريد منهم من رزق وما أريد أن يطعمون إن الله هو الرزاق ذو القوة المتين

І я не створив джинів і людей крім того, що вони повинні поклонятися Мені. Я не хочу, будь-який з них удачі небагато, і я не натиснувши волю, щоб вони мене годують. Воістину, Аллах, Він є Подавець Різки Ян влада знову дуже сильний. [АДГ Dzariyat / 51: 56-58]

По-третє. Команда віддати.

اعدلوا هو أقرب للتقوى

... Відноситься це несправедливо, тому що він (справедлива) ближче до благочестя .... [аль Маа-idah / 5: 8].

Іслам, як релігія єдинобожжя, наказав послідовникам благородні, морально хороші і погані звичаї дай. Іслам також наказав усім справедливих і добрих справ і заборонити погані вчинки. Всевишній Аллах говорить:

إن الله يأمر بالعدل والإحسان وإيتاء ذي القربى وينهى عن الفحشاء والمنكر والبغي يعظكم لعلكم تذكرون

Воістину, Аллах говорить (ви), щоб бути справедливим і творити добро, даючи родичі, і не дай бог непристойності, Мункар і ворожості. Він вчить вас, що ви можете взяти до уваги. [ан-Наль / 16: 90].

Навіть Бог закликає Його книга (аль-Коран) як справедливого вироку. Всевишній Аллах говорить:

وتمت كلمت ربك صدقا وعدلا

І має ідеальне пропозицію твій Господь (аль-Коран), (пропозиція) правильно і справедливо ... -al An'am / 6, пункти 115- точка, прямо в новини, і справедливо в управлінні і заборонили. [11 ]

По-четверте. Таухид і бути справедливими до братів-мусульман і невірних.

TAUHID окремих людей між мусульманами з язичницької
Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав, що люди говорять і вірять фразу єдності (لا إله إلا الله), то він є мусульманином, хто має право на захист правителя мусульман і отримати обіцянку небес. Мусульманин має право на право Валу "(лояльність) інших мусульман через Єдинобожжя і покірності Аллаха і Його Посланника, нехай благословить його Аллах і вітає.

Навпаки, ті, хто заперечує фразу єдності в цьому ширк -с kesyirikan, що тримав його з Ісламської то людина повинна боротися і право Бара (ненависть) всіх мусульман. Всевишній Аллах говорить:

قاتلوا الذين لا يؤمنون بالله ولا باليوم الآخر ولا يحرمون ما حرم الله ورسوله ولا يدينون دين الحق من الذين أوتوا الكتاب حتى يعطوا الجزية عن يد وهم صاغرون

Боріться з тими, хто не вірує в Аллаха і в день, то й вони не забороняють те, що було заборонено Аллахом і Його Посланником, і ті, хто визнає не за релігію, що істинно (Іслам), (тобто люди), які дали аль Книгу поки вони не платити джизью (податок) з добровільного покори вони перебувають у стані підпорядкування. [на Тауба / 9: 29].

Слово Він нехай благословить його Аллах і вітає:

أمرت أن أقاتل الناس حتى يشهدوا أن لا إله إلا الله, وأن محمدا رسول الله, ويقيموا الصلاة, ويؤتوا الزكاة, فإذا فعلوا ذلك, عصموا مني دماءهم وأموالهم إلا بحق الإسلام, وحسابهم على الله تعالى.

Я наказав, щоб боротися проти людей, поки вони не свідчать про те, що немає бога (божество), що diibadahi правильно, але Аллаха, і що Мухаммад Посланник Аллаха, відстоюючи молитву, і платити закят. Якби вони зробили це, то їх кров і скарби, якщо я не захищати права ісламу, і їх розрахунок у Всевишнього Аллаха. [12]

Команда по боротьбі з невірними і многобожників обумовлені невірності і багатобожжя їх проти Аллаха, Хто створив їх-а також "ак'іде тих, хто відхиляється від 'Акіда монотеїзму; не через особистої помсти, боротьба держава чи територію. Така команда Бога Своєму Посланникові, і цей народ до боротьби проти невірних, так що люди стікалися, щоб перетворити в Бога і mentauhidkanNya.

Команди боротися, битися і вбивати невірних, тобто язичницькі харби (які борються з мусульманами). Що стосується невірних, які не борються з мусульманами, то ми повелів, щоб віддати їм і не повинно бути скачування zhaliminya. Якщо вони окупант дхіммі (захищений від ісламського правління), або mu'ahad (вступив в угоду з Ісламською уряду), або musta'man (захист безпеки Ісламської уряду), то вони не повинні бути вбиті. Всевишній Аллах говорить:

لا ينهاكم الله عن الذين لم يقاتلوكم في الدين ولم يخرجوكم من دياركم أن تبروهم وتقسطوا إليهم إن الله يحب المقسطين

Аллах не забороняє вам робити добро і бути справедливими до тих, хто бореться проти вас через релігію і не (також) вигнати вас із ваших осель. Воістину, Аллах любить тих, хто діяти справедливо. [аль Mumtahanah / 60: 8].

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає загрожує люди, які вбивають невірних mu'ahad або дхіммі з суворі покарання. Він, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

من قتل معاهدا لم يرح رائحة الجنة, وإن ريحها ليوجد من مسيرة أربعين عاما.

Той, хто вбиває невірних mu'ahad, то він не буде пахнути небо. Коли насправді це може пахнути ароматом з неба від відстані) (проходить сорок років. [13]

Також слово Він нехай благословить його Аллах і вітає:

من قتل قتيلا من أهل الذمة لم يرح رائحة الجنة, وإن ريحها ليوجد من مسيرة أربعين عاما.

Той, хто вбиває експертів Зімма, то він не буде пахнути небо. Коли насправді це може пахнути ароматом з неба від відстані) (проходить сорок років. [14]

Це показує, що невіруючі поодинці не повинні проливати кров, не кажучи вже проти мусульманина. [15]

TAUHID силу мусульманських особистих [1]
По-перше. Бог витре гріхи tauhid.
Докази, а саме слова Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, в хадисі Qudsi, від Анаса ібн Маліка Заради нехай буде задоволений ним, він сказав: Я чув, як Посланник нехай благословить його Аллах і вітає, сказав, Аллах, і Слава сказав:

... يا ابن آدم إنك لو أتيتني بقراب الأرض خطايا ثم لقيتني لا تشرك بي شيئا لأتيتك بقرابها مغفرة.

"... Про діти Адама, якщо ти прийшов до мене з усіма вашими гріхів на землю, в той час як ти, коли я помру, не пов'язати найменшого, звичайно, я дам вам повний прощення землі в будь-якому випадку". [2]

По-друге. Всевишній Аллах дозволить усунути труднощі і смуток у світі і в Останньою життя для тих, хто tauhid.

Всевишній Аллах говорить:

ومن يتق الله يجعل له مخرجا ويرزقه من حيث لا يحتسب

... Ті, хто боїться Аллаха, Він буде тримати для нього вихід. І дати йому удачі від напрямку, яке не є несподіваним ... "[ATH-Thalaq / 65: 2.3].

Хтось не кажуть, страх Божий, якщо він не tauhid. Люди, які tauhid та обережними, він буде наданий вихід з проблем життя. [3]

По-третє. Бог зробить і прикрасити в центрі tauhid з любов'ю до віри, а також зробити його серця ненависть до невіри, злоби і беззаконня.
Всевишній Аллах говорить:

ولكن الله حبب إليكم الإيمان وزينه في قلوبكم وكره إليكم الكفر والفسوق والعصيان أولئك هم الراشدون

... Але Бог зробив ви любите віру і рішень (віра) прекрасний у своєму серці, і зробити вас ненавиджу до невіри, зло і беззаконня. Вони є ті, які слідують прямий шлях. [аль Худжурат / 49: 7].

По-четверте. Таухид є єдиною причиною, щоб отримати задоволення від Аллаха. І люди найщасливіші з заступництвом Пророк Мухаммад, нехай благословить його Аллах і вітає це людина, яка вимовляється لا إله إلا الله з повною щирістю свого серця.
Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

أسعد الناس بشفاعتي يوم القيامة من قال: لا إله إلا الله خالصا من قلبه أو نفسه.

Люди, які щасливим з mandapat syafa'atku на Судний День, що є ті, хто кажуть, "Ля іляха illallaah" щиро від усього серця або його душі. [4]

П'ятий. Всевишній Аллах буде включати в себе гарантії того, що tauhid на небеса.

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

من مات وهو يعلم أنه لا إله إلا الله دخل الجنة.

Той, хто помер, і він знає, що немає ніякого бога має право diibadahi правильно, але Аллах, то він потрапляє в рай. [5]

Шостий. Всевишній Аллах дасть перемогу, полегшення, тріумф і славу тих, хто tauhid.

Всевишній Аллах говорить:

يا أيها الذين آمنوا إن تنصروا الله ينصركم ويثبت أقدامكم

О ви, які увірували! Якщо ви допомогти (релігії) Аллаха, і Він допоможе вам і зміцнити свою позицію. [Muhammad / 47: 7].

Сьоме. Всевишній Аллах дасть хороше життя в цьому світі і в Останньою життя для людини tauhid.

Всевишній Аллах говорить:

من عمل صالحا من ذكر أو أنثى وهو مؤمن فلنحيينه حياة طيبة ولنجزينهم أجرهم بأحسن ما كانوا يعملون

Той, хто робить добрі справи, і чоловіки, і жінки, що знаходяться в стані віри, то це, безумовно, Ми дали йому хороше життя і ми дамо відповідь на них з понад нагороди, що вони зробили. [ан-Наль / 16: 97].

Восьмий. Tauhid завадить мусульманином вічно в пеклі.
Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

يدخل أهل الجنة الجنة, وأهل النار النار, ثم يقول الله تعالى: أخرجوا من كان في قلبه مثقال حبة من خردل من إيمان, فيخرجون منها قد اسودوا فيلقون في نهر الحياء -أو الحياة, شك مالك- فينبتون كما تنبت الحبة في جانب السيل, ألم تر أنها تخرج صفراء ملتوية?

"Після небожителів потрапити в рай, і люди Ада введіть пекло, то після цього Бог сказав:" Візьміть (Ада) ті, в чиїх серцях є маса з гірчичне зерно віри ", то вони будуть вилучені з пекла, просто тільки вони були чорні як смола тіло (як вугілля). Потім вони були введені в річці життя, то їх тіла ростуть (без змін), як зростання насіння, які знаходяться на березі річки. Ви не помітили, що насіння зростає жовтий і складки? " [7]

Дев'ятий. Таухид є вирішальним для прийняття або відхилення людського милосердя.
Ідеальний або не людина залежить від tauhidi благодійність. Люди, які роблять добре, але не ідеально tauhidi, наприклад Рія, нещиро, зробити ширк, благодійність, безсумнівно, буде мати неприємні наслідки для нього, що не приносить щастя. Таким чином, всі благодійні повинно бути зроблено з щирістю до Аллаха, або у вигляді молитви, милостині, благодійності, посту, паломництва та інші.

Всевишній Аллах говорить:

الذي خلق الموت والحياة ليبلوكم أيكم أحسن عملا وهو العزيز الغفور

Хто створив смерть і життя, що він може перевірити вас, хто з вас краще милостиню. І Він Могутній, Прощаючий. [аль-Мульк / 67: 2].

У благородному аяті Аллах згадує «добрі справи», а не «благодійність, що багато чого". Благодійність, назвати хорошим або праведним, якщо вона відповідає двом умовам, а саме щирі та Ittiba "на пророка Мухаммеда п. Як уже згадувалося в хадисі, що вирок لا إله إلا الله, в день суду, ваги важче неба і землі, щоб викликати щирий.

Десятий. Tauhid люди, які будуть отримувати почуття безпеки і керівництвом.
Люди, які не mentauhidkan Бога відмінно, так що він завжди був побоюватися, що він завжди знаходиться в стані страху і непросто. Вони бояться поганий день, або страх, що має більше двох дітей, страх перед майбутнім, страх свого майна зникли, і так далі.

الذين آمنوا ولم يلبسوا إيمانهم بظلم أولئك لهم الأمن وهم مهتدون

Люди, які вірять і не змішувати їх з жорстокістю віру (ширк), вони є тими, які отримали безпеки, і вони є тими, які отримують вказівки. [аль An'am / 6: 82].

TAUHID чеснота для мусульманських [8]
Іслам як релігія єдинобожжя, підходить і доцільно в кожному місці, часу і стану умми. Тобто, чіплятися до Ісламу, не усуне вигоду умми. Навіть з монотеїстичних релігій, умма буде хорошим, процвітаючою, безпечної та надійної. Якщо людство хоче порятунок світу і в майбутньому житті, то вони повинні звернутися в іслам і є предметом для реалізації ісламського шаріату. Але слід пам'ятати ,, сумісність і несумісність ісламу, не означає, що Іслам був предметом тримати руку на пульсі часу, місця і обставин людини, як бажаних деяких людей.

Іслам є істинною релігією, Всевишній Аллах обіцяє перемогу тим, хто чіпляється до релігії це добре, але за умови, що вони повинні mentauhidkan Бога, позбавився всіх (форми) ухилятися, syar'i вивчаючи і практикуючи праведні справи. Аллах обіцяв, зробить їх рішення на землі, що підтверджують їхню віру, і зробити їх життя в цьому світі безпечно Sentausa. Всевишній Аллах говорить:

وعد الله الذين آمنوا منكم وعملوا الصالحات ليستخلفنهم في الأرض كما استخلف الذين من قبلهم وليمكنن لهم دينهم الذي ارتضى لهم وليبدلنهم من بعد خوفهم أمنا يعبدونني لا يشركون بي شيئا ومن كفر بعد ذلك فأولئك هم الفاسقون

І Аллах обіцяв тим, хто вірить серед вас і вчинки-справи, що Він дійсно зробить їх рішення на землі, як Він зробив ті перед ними в силі і буде твердо встановити для них їхню релігію який Він обрав для них, і він дійсно буде змінити (стан), вони, після того як вони знаходяться в страху бути безпечним Sentausa. Вони досі вклоняються мені не пов'язують мене з чим-небудь. Але той, хто (ще) не ввірували після (обіцянка), що, то вони є тими, хто повстанські. (AN Нур / 24: 55). Дивіться також лист аль-А'рааф вірш 96.

Tashfiyah і МТ, клавіші повернення слави ісламського [9]
Шлях до колишню славу, процвітання і благополуччя спільноти є проведення Tashfiyah (очищення) чогось невідомого і проник в шаріату, такі, як ширк, заперечення атрибутів Всевишнього Аллаха або penakwilannya, відмова від хадисі -hadits справжнім, що відносяться до "Акід та інші. Також Tashfiyah (очищення) поклоніння різних видів єресі, яка забруднених чистоту і досконалість ісламу. А також Tashfiyah в області інтерпретації, юриспруденції та різного kemungkaran які забруднюють святість ісламу.

Потім зробити tarbiyah (коучинг) покоління мусульман над мусульманами, які були очищені від kemungkaran. Тобто, з тренерської Ісламі правильно, з самого раннього віку, і не будучи під впливом західної освіти, що не увірували, то звести їх разом в єдності "Акіда монотеїзму, тобто 'Акіда з Ahlus Сунні.

"Акіда Ahlus Сунна є кращим способом, щоб об'єднати сили мусульман і єдність своїх лав, щоб зафіксувати все, що порушена з релігії і світових справах. Це тому, що "Акіда з Ahlus Сунни в змозі відновити мусульман Аль-Корану і Сунни Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, і повертає шлях віруючих, так друзі Radhyallahu анхум. Ця функція не може бути реалізована в будь-якій групі, або будь-яких органів, прозелітичний або будь-якої організації, яка не охоплює "Акіда з Ahlus сунна валь Джамаа. Історія була свідком цього факту. Тільки країни, які чіпляються за "Акіда з Ahlus Сунні одна може об'єднати сили мусульман, розсіяних. Тільки 'акиди салафія поодинці, то джихад, а також командир добро і забороняє зло його у вертикальному положенні, і був досягнутий славу ісламу. [10]

С 'Акід салафія, мусульмани і проповідники-da'inya буде об'єднуватися, тому що для досягнення слави і стати кращим з умми. Це, тому що «Акіда салафія заснований аль Коран і Сунну відповідно до розуміння сподвижників. Що стосується "Акід ніж" ак'іде салафія, він не буде поставляти досягнення єдності, навіть те, що станеться це розпад і загибель. Так що немає сумнівів, що шлях до перемоги і слави мусульман, є повернення до "Акід і манхаджі істини, а саме 'Акіда з Ahlus сунна валь Джамаа; "Акида і манхаджі салафія.

Імам Малік рахімахуллах сказав:

لن يصلح آخر هذه الأمة إلا ما أصلح أولها.

Не буде в змозі виправити цю націю, але з тим, що робить гарне перше покоління цієї умми (наприклад, друзів). [11]

Khatimah: Ми виступаємо Істікама в ісламському і розуміння Сунни AS SALAFUSH Заради анхум-Салиха
Ми просимо Всемогутнього Бога, що ми були показані шляхи ісламу і Сунні, щоб слідувати манхаджі Salafush-Салиха і Істікама в змозі mentauhidkan Аллаха, реалізації Сунні Пророка, і видалити всі форми ширка і єресі. Сподіваюся, Всевишній Аллах, щоб зробити нас у тому числі група вижили наступних по стопах своїх товаришів Заради анхум. І, сподіваюся, Всевишній Аллах, щоб зібрати нас на небесах разом з Пророком, нехай благословить його Аллах і вітає, і його товариші Заради анхум.

Молитви та вітання завжди Бог дарував Пророк Мухаммад, нехай благословить його Аллах і вітає, його сім'ї, його сподвижникам Заради анхум, і ті, які не слідують йому, нехай благословить його Аллах і вітає, на його користь до кінця часу. І кінець цієї пропаганди є хвала Аллаху, Господу всіх світів.

Ми закриваємо з молитовне зібрання kaffaratul:

سبحانك اللهم وبحمدك أشهد أن لا إله إلا أنت, أستغفرك وأتوب إليك.

Слава Тобі, Боже, я хвалю вас. Я свідчу, що немає бога, має право diibadahi правильно, якщо ви, я не прошу про прощення і покаятися перед Вами.

Хваліть aalamiin Rabbil '.

[Скопійовано з редакції журналу з-сунна Як 11 / рік Х / 1 427 / 2006м. Видавці Фонд Постійний комітет Istiqomah Суракарта, Jl. Соло-Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo Соло 57183 Тел. 0271-858197 Факс 0271-858196]No comments:

Post a Comment