!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, September 9, 2015

Бог повелів людям закрити геніталії (тіла).

Поїздка не була закінчена (365)

(Частина триста шістдесят п'ять), Депок, Західна Ява, Indonnesia, 7 вересня, 2015 року, 19:19 PM).

Бог повелів людям закрити геніталії (тіла).

Бог у священній книзі Коран і хадіси (Сунни / аль-мудрість), встановленого в людини, чоловіка і жінки, щоб закрити геніталії, як орієнтуватися в Сунні.
Спеціально для жінок в Індонезії, зокрема, в 1970 році і Малайзії мусульманських жінок 1980'an бачив багато носити хіджаб / завіса dibandngkan індонезійських жінок.
Жіночий студент гранту МАРА Малайзія були відправлені в Сполучені Штати, наприклад, вже за допомогою хіджаб, а студентка з Індонезії в цілому, хоча він не носить мусульманську хустку.
У 1980-х роках було новонаверненого з Сан-Дієго, штат Каліфорнія, Сполучені Штати ім'я Омара Абдель Маджид під час його візиту в Індонезію завжди зупиняємося в Куала-Лумпурі, Малайзія, сказав він, запитав мене, чому Малайзії жінка, яку він зустрів у Малайзії багато хто вже носіння хустки , в той час як в Індонезії, багато мусульманські жінки не носити хіджаб.
Однак, якщо якщо Омар ще один візит в Індонезію в 2015 році, то він побачить багато мусульманських жінок Індонезія вже носить його, навіть дружина віце-президента Мухаммеда Юсуфа Калла вже довго завіса, також кілька міністрів, як міністр Khofifah Індар Parawangsa, жінкам у віддалених районах Індонезія, хоча вони як і раніше не розумію, про команду молитовні зобов'язання, але вони були одягнені в хіджаб.
Багато відомих художники Індонезія також носити хіджаб, як Сандра, переможець Артіс Індонезії Х-фактор Саскія Патина Любіс і багатьох мовників, репортер ЗМІ, який носить хустку.
Таким чином, процес ісламізації (усвідомлення ісламського права) в Індонезії проти прихильників почав процвітати.
Тепер ісламські релігійні лекції та радіо і телебачення malalui приваблює багатьох глядачів.
Я був у місті Muara Teweh, Kabubapen Північної Barito, Центральному Калімантані в традиційних ринкових торговців багатьох у той час як продажі старанно разом його годинник телевізійних передач Rodja (спеціальна телевізійна пропаганда і декламації Корану), ні слухачів радіо Rodja була досягнута кут Суматра Борнео, як в області Беро і в інших частинах Індонезії.
Таким чином, ісламські народи Індонезії, на відміну від останніх мусульман через спадковості (ID / посвідчення особи карти), в даний час починають розуміти іслам через релігійні лекції як в радіо, телебачення науково говорять Устад (вчених) випускників S3 (Немає penghafal Коран / Сунна) випускники кращих університетів в Медині, Саудівська Аравія, з тим, щоб зрозуміти іслам відповідно Корану і Сунни науково, більше не просто таклід зі своїми вчителями, так що можна було б уникнути релігійних практик, які відхиляються від повелів Аллах і пророк Мухаммед.


Шляхетний закрити аврат


Іслам, релігія, прославляє відповідності з природою людини. Розведення відбивається на всіх його вчення. Замовлення закрити геніталії, серед невеликої, наприклад, що Всевишній Аллах описав як акти самоврядування прикрасити. Всевишній Аллах говорить:

يا بني آدم خذوا زينتكم عند كل مسجد

О сини Адама, носити коштовності на кожному (Enter) мечеть! [аль-А'рааф / 7: 31]

"Ювелірні вироби" в цьому вірші, означає одяг, що закриває геніталії, як заявив Ібн Аббаса буде задоволений ним, Муджахід рахімахуллах та інші. (Див Tafseer Табари (12/391), Тафсир аль-Багаві (3/225), і Тафсир Ібн Касир (3/405)

Це тріммер для людського одягу. Він також є ознакою прогресу цивілізації, висота слави, а також символом скромності. Замість «роздягнений» є одним з ознак первісна культура, знак приниження і деградації людської гідності як низький, як тварин або навіть більше ображаючи його.

Таким чином, диявол завжди заманливо людина, щоб роздягнути, покрити наготу, а Всевишній Аллах попереджає, що люди не обманюйте спокусою сатани. Медитуйте на Його слова:

يا بني آدم لا يفتننكم الشيطان كما أخرج أبويكم من الجنة ينزع عنهما لباسهما ليريهما سوآتهما

О сини Адама! Ви не повинні бути обмануті дияволом! як він випустив мати твого батька з неба, роздягатися і показувати геніталії обох. [аль-А'рааф / 7: 27]

Тим не менш, смертельний ворог людини диявола не зупинить дражнити всіма засобами. Жінки, один між приманки і пастки демонів сильнодіючих за знищення моральне і людську цивілізацію. Переваги та недоліки жінок, використовуваних для досягнення своїх цілей. Погані Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає нагадує нам:

المرأة عورة, فإذا خرجت استشرفها الشيطان

Жінка нагота, коли він вийшов, диявол буде йти з ним. [HR. По-Тірмізі (немає. +1173) Та ін. Як Сахіх шейхом аль-Албані]

Жінки, коли з дому, то це привертає увагу, однак їх стан. Так що, якщо вони випадково вийшли звернути увагу протилежної статі з ароматом також показав йому одягнені геніталії повинні були бути закриті? Збиток буде суворішим. Це дуже сумно, коли ми чуємо або читаємо ЗМІ, новини зловживання щодо жінок завжди є і відбувається.

Таким чином, слід негайно покаятися Аллаха Всемогутнього до пришестя смерті. Чоловіки повинні тримати свої очі! Якщо опустити погляд і не дивитися на те, що не варто подивитися. Давайте спробуємо, щоб наші жіночі членів сім'ї, запитуючи їх носити сукню відповідно до ісламським шариатским того для них почесно і благородно і уникати розпусні.

Шейх аль-Албані сказав: «Аллах субханаху ва та'аля пояснює мудрість повелів завісу подовжити в Його слові:

ذلك أدنى أن يعرفن فلا يؤذين وكان الله غفورا رحيما

. ... Ось так вони легше зізнаються, тому вони не порушується "[Аль-Ахзаб / 33: 59]

А саме, якщо жінка вкрита завісою, це буде відомо, що він був серед жінок, які тримають себе від речей, які бридко і сумнівно, почесна варта, і хороша жінка. Якщо так їх положення, кривдники не буде турбувати їх ненормативну лексику ".

З уникнути перешкод, навіть стати щасливого життя і честь залишаться незайманими.

[Скопійовано з редакції журналу з-Сунна Як 09 / Рік XVII / 1435H / 2014. Опубліковано Lajnah Фонд Istiqomah Суракарта, Jl. Соло - Соло Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo 57183 Тел. 0271-858197 Факс 0271-858196]

No comments:

Post a Comment