!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, September 4, 2015

Скупий і несправедливість будуть знищені.

Поїздка не була закінчена (362)

(Частина триста шістьдесят два), Депок, Західна Ява, Indonnesia 3 вересня 2015, 16:20 вечора).

Скупий і несправедливість будуть знищені.

Скупий скупий або або скупий це риса, що багато людей, як правило, скупий природа не розуміють, винуватця, що він має скупий характер, бо диявол (сатана) завжди проникають в його мислення, щоб переконати або спокусити стурбовані діяти скупий.
Тому що скупий це великий гріх, навіть щоранку ангели спускаються на землю, щоб молитися, що Бог знищить тих, хто скупий.
Зазвичай люди скупі на вплив диявола відчуватиме ліниві, щоб допомогти як фізично (влада) і пожертвувати майна, що перебуває за братів, родичів, батьків, Anam-сиріт, бідних в постраждалих районах, таких як біль, багато боргів, в небезпеці голоду, бо скупий почуття його багатство буде знижена на милостиню (благодійність), коли Пророк Мухаммад сказав справжній скарб, що ми є, що наша благодійна скарб це, як заощадження в майбутньому житті, і Аллах замінить їх розмножуватися в світі і в майбутньому житті.
На додаток до скупий жодна інша людська природа не один великий гріх, який робить несправедливість. Zhalim справи, чиї гріхи не прощаються Бог робить ширк (зв'язує партнерів з Богом), пішов за допомогою до знахаря / психічної / відьма, запитаєте людину, яка померла (паломництво до священного кладовищі, і ми просимо щось померлого мертвих).
Пророк Мухаммад сам ніколи не сказав своєму народу на його могилу в Медині в ziarahi. Пророк сказав просто паломництво могила, щоб нагадати нам, що ми теж помре після їх смерті в могилі.
Найбільш важливим є наша молитва до мертвого (сім'ї), що не могила паломництво, також не дозволяється читати Коран аль пізно на кладовищі, за винятком будинку або в іншому місці, чистий.
Діяння інші порушники, щоб убити інших людей, таких, як накладення арешту на майно, влади (політики), за винятком війни syarie (відповідно до командами Аллаха і хадисах), такі як захистити себе від ворожої навали, такі як битва при Бадрі, Ухуді, що сталося під час пророка Мухаммеда.
Вбивати один одного (війну), не заснований джихад syarie в bebuat несправедливо. Більше того, війна за рахунок жінок, дітей, і призвело до тисяч людей, переміщених (голод та інші страждання).

(BBC) - Принаймні, 13 мільйонів дітей у регіоні Близького Сходу не може бути утворений в школу через конфлікт, за даними Організації Об'єднаних Націй.
На основі зібраних даних в доповіді під назвою Освіта Under Fire, агентство ООН поводження з дітьми (ЮНІСЕФ) назвав 13700000 дітей, які не відвідують школу представляють 40% випускників в Сирії, Іраку, Ємені, Лівії та Судані.
Ця цифра боявся продовжувати роздуватися, поки не досягне 50% в найближчі місяці.
ЮНІСЕФ заявив, що число зростає через тисячі шкіл, зруйнованих під час тривалого конфлікту. Останні дані показують, близько 9000 шкіл в Сирії, Іраку, Ємені та Лівії не можуть бути використані.
Насправді, в 2014 році, було 214 випадків нападу на школи в Сирії, Іраку, Лівії, на палестинських територіях, в Судані, Ємені та.
Зокрема, в Сирії, один з чотирьох шкіл закрито з березня 2011 року стан зачіпає два мільйона дітей шкільного віку.
Зокрема, в Сирії, один з чотирьох шкіл закрито з березня 2011 року безпосередньо впливає два мільйони дітей шкільного віку.
"Вплив руйнівного конфлікту відчувається дітей в регіоні. Не тільки фізичне пошкодження школах, але відчай відчувається покоління дітей шкільного віку, які бачать свої майбутні надії і розбиті, "сказав Пітер Салама, директор ЮНІСЕФ на Близькому Сході і в Африці.
За Салама, вплив відчувається також викладачами. У доповіді видається, що вбивство і викрадення студентів, викладачів, співробітників і викладачів стали настільки поширені в регіоні Близького Сходу.
Таким чином, тисячі вчителів покинули свої робочі місця через ризик великий.
Салама сказав, ЮНІСЕФ вимагає додаткового фінансування 300000000 доларів США цього року, щоб поліпшити доступ до освіти для дітей на Близькому Сході і в Північній Африці.
(BBC) - Принаймні, 12 сирійців намагалися потрапити до Греції потонув у водах Туреччини, коли човен вони їхали в затонув.
Один з потерпілих був хлопчик, який був знайдений на узбережжі турецької поліції і хлопчик фотографії обурило міжнародне співтовариство.
Фотографія була вперше опублікована агентством Туреччини тема тенденцій у всьому світі.
Тисячі мігрантів померли з початку цього року в спробі потрапити до Європи по морю.
За турецьких офіцерів берегової охорони, група мігрантів покинути Туреччину через півострів Бодрум на острові Кос в Греції в середу вранці (02/09), але два човни були Подорожі в затонув незабаром після цього.
Дванадцять органи, у тому числі п'ять дітей, були виявлені турецькими силами безпеки.
Із приблизно 23 чоловік, які вирушили до Греції оцінками, лише дев'ять залишилися в живих, деякі з них, одягнений у рятувальний жилет і плисти до берега.
Надії знайти живих з все більш і більш тонкий.
Фото хлопчика, який помер і були зметені хвилями до берега недалеко від Бодрума опублікування так мало тіла були знайдені близько 06.00 за місцевим часом.
Хлопчик, який помер невідомо імені Aylan.
Її брат, Галиб п'ять років, і його мати, Рихана, помер в цьому інциденті.


Скупість жорстокість І БУДЕ знищити людські

За
Аль-Язід бін Ustadz Абдул Кадір Джави حفظه الله


عن جابر بن عبد الله قال: قال رسول الله - صلى الله عليه وسلم: اتقوا الظلم; فإن الظلم ظلمات يوم القيامة. واتقوا الشح; فإن الشح أهلك من كان قبلكم. حملهم على أن سفكوا دماءهم, واستحلوا محارمهم

Джабіра ібн Abdillah Заради Аллах сказав він, "Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:" Будьте обережні, ви проти kezhaliman тому kezhaliman тьма-тьма в День Суду. І будьте обережні, ви проти природи скупості скупий, бо це те, що зруйнував людей перед вами. Скупість, які заохочують їх, щоб пролити кров і виправдання їх честь ". [1]

Takhrij хадис:
Цей хадис Сахіх. Передав Муслім (NO. 2 578), Ахмад (III / 323), аль-Бухарі в аль-Adabul симплекс (немає. 483), Абд бін Хумейд (немає. Тисячі сто сорок одна), аль-Байхакі (VI / 93 і X / 134) і в книзі Syu'abul Iimaan (немає. 10338) і аль-Багаві в Syarhus Сунни (немає. 4161)

СЛОВНИК хадис:
• اتقوا: Страх. А саме, будьте обережні і уникнути.
• الظلم: الجور ومجاوزة الحد,
жорстокість, нерівності та оцінки. Основний сенс беззаконників які нічого не поставивши на його місце. [2]
• الشح: скупість дуже, важче витягнути скарб захоплення. Інші кажуть, що природа граббер / скупий / скупий з надмірним жадібності. Скупий або шматки, може дорожити, а також може виступати в Маруф хапання с (добре). [3]
• حملهم: Заохочуйте їх або причину своїх дій.
• سفكوا دماءهم: Пролити кров. А саме, більшість з них частково вбивати один одного.
• استحلوا: виправдати. Тобто, виправдовує жінкам заборонено Всевишнім Аллахом для них, то вони жорстокі до жінок.


Шарх хадис:
У цьому хадисі є попередження робити несправедливість і пропозиції, щоб зробити правосуддя. Шаріату зовсім справедливо, наказав діяти справедливо, і заборонили робити несправедливості. Всевишній Аллах говорить:

قل أمر ربي بالقسط

Скажімо, "сказав мені, Rabbku віддати ..." [аль-А'рааф / 7: 29]

إن الله يأمر بالعدل

Воістину, Аллах говорить (ви), щоб бути справедливим ... "[Ан-Наль / 16: 90]

الذين آمنوا ولم يلبسوا إيمانهم بظلم أولئك لهم الأمن وهم مهتدون

Люди, які вірять і не переплутати їх віру з жорстокістю (ширк), вони є тими, які отримують почуття безпеки, і вони керуються. "[Аль-An'am / 6: 82]

Дійсно віра в усі основні і філій, Захір і розум, все чесно, на відміну від несправедливості.

Вродливіша юстиції та головний це визнати і mengikhlaskan монотеїзм тільки Аллаху, вірність імен і атрибутів його добре, і mengikhlaskan релігія і поклоніння тільки Аллаха Всемогутнього.

Найбільш злочинців kezhaliman робить ширк, пов'язуючи партнерів з Аллахом, як його слова:

وإذ قال لقمان لابنه وهو يعظه يا بني لا تشرك بالله إن الشرك لظلم عظيم

І (згадайте), коли Лукман сказав своєму синові, коли він дав урок для нього, "Про син мій! Ти не будеш приписувати Аллаху, дійсно співробітник (Аллаха) дійсно велика несправедливість "[Лукман / 31: 13].

Тому що справедливо значить поставити щось на місці і здійснювати права, які необхідні. Беззаконників не покласти щось на місці.

Права найбільшого та обов'язкового а саме права Аллаха над Його слуг. Слуга повинен знати Всевишнього Аллаха і поклоніння Йому тільки не пов'язуючи його з чим-небудь. Тоді робота на основних моментах віри, шаріат-ісламським шаріатом як встановити молитву і платити закят, пост в Рамадан, паломництво до будинку, джихад на шляху Аллаха з словами і справами, наставляти один одного в праведності й терпінні. Не робіть цього disyari'atkan є формою жорстокості.

У тому числі справи справедливі, які виконують права на пророка Мухаммеда, нехай благословить його Аллах і вітає такої віри і любові, більше любові він нехай благословить його Аллах і вітає, ніж всі істоти, підкорятися, честь, прославити, і пріоритети в порядок і свої слова у верхній частині порядку і слова інших ,

Замість цього, він є відмінним жорстокість, якщо раб не виконує будь-яких прав на пророка Мухаммеда, нехай благословить його Аллах і вітає.

У тому числі справедливість, щоб прославити і любити Посланника сподвижників Заради анхум. Всевишній Аллах і Його посланник, нехай благословить його Аллах і вітає сказав, що багато чесноти і хвала за товаришів р в порівнянні з іншими громадськими-умми. Сподвижники Заради анхум є кращим з людей після пророків і посланців. Соратники є ті, благословив Аллах і гарантовано заробити Небеса. Прибуття ісламу в нас є одним з плодів боротьби, джихад і жертву сподвижників Заради анхум.

Таким чином, скільки жорстокість людей критикувати, образа, лаяти Соратники Заради анхум. Поносити сподвижників були, по суті блюзнірство Всевишнього Аллаха, Його Посланника, нехай благословить його Аллах і вітає, і Іслам. Через це вони хвалять Всевишнього Аллаха і Його Посланника, нехай благословить його Аллах і вітає. Навіть Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає забороняє поносити сподвижників. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

لا تسبوا أصحابي, فوالذي نفسي بيده لو أن أحدكم أنفق مثل أحد ذهبا ما بلغ مد أحدهم ولا نصيفه.

Ви лаяти своїх друзів !! Демі Раб Ян себе в руках, у випадку, якщо один з вас дати infaq золото на горі Ухуді, він не досяг значення infaq них, хоча (вони infaq тільки) один Mudd (тобто вся-две пальми) і також не половина. [ 4]

من سب أصحابي, فعليه لعنة الله, والملائكة, والناس أجمعين.

Ті, хто лають мої друзі, то її прокляття Аллаха, ангелів і всіх людей! [5]

Серед інших несправедливо акт, присвячений обох батьків, підключити споріднення, реалізації прав родичів, друзів і людей, які мають справу з нами. І жорстокість, що не виконати всі ці речі.

Виконувати права чоловіка і дружини є формою справедливості інший. Той, хто не виконав, то він правопорушників.

Людина Menzhalimi багато видів, і всі вони зібралися в словах пророка нехай благословить його Аллах і вітає, в Прощання хаджу »:

إن دماءكم, وأموالكم, وأعراضكم, حرام عليكم كحرمة يومكم هذا, في شهركم هذا, في بلدكم هذا

Воістину ваша кров, ваше майно, ваша честь, все заборонено на вас, як незаконнонароджений сьогодні, в цьому місяці, і країна. [6]

Таким чином, всі звірство це тьма в День Суду. Злочинці були покарані відповідно до рівнів kezhalimannya. Люди, які dizhalimi відповідь від доброту людей, які роблять таку несправедливість. Якщо у них немає добра більше, то diambillah зол такі dizhalimi люди і доручив тих, хто несправедливість.

Всевишній Аллах забороняє kezhaliman на Себе, і Всевишній Аллах також робить його незаконним серед Своїх слуг. Аллах найсправедливіший у слові, справі і його відповідей.

Всевишній Аллах говорить в хадисі Qudsi:

يا عبادي! إني حرمت الظلم على نفسي, وجعلته بينكم محرما; فلاتظالموا ...

Про слуги Мої! Істинно Я забороняю жорстокість на мене, і я роблю це незаконним серед вас, ви не кожен menzhalimi! [7]

Тобто, що Аллах субханаху ва та'аля не дай несправедливість діє на рабів Своїх, і заборонити їх взаємне menzhalimi, бо сама жорстокість абсолютно заборонено. Всевишній Аллах говорить:

وما أنا بظلام للعبيد

... І я не menzhalimi моїх слуг. [Каф / 50: 29]

Всевишній Аллах також говорить:

وما الله يريد ظلما للعباد

... І Аллах не хоче жорстокість проти своїх службовців. [аль-Мумін- / 40: 31]

Жорстокість має три види:
1. жорстокість не були прощені Аллахом, це ширк, пов'язуючи партнерів з Аллахом. Всевишній Аллах говорить:

إن الله لا يغفر أن يشرك به ويغفر ما دون ذلك لمن يشاء ومن يشرك بالله فقد افترى إثما عظيما

Воістину, Аллах не пробачить гріхи () як асоційованого йому (ширк), і він прощає гріх, який (), ніж (ширк) є для тих, хто забажає. Хто пов'язуючи Аллаха, то адже він скоїв великий гріх. [Ан-Ніса '/ 4: 48]

Всевишній Аллах також говорить:

وإذ قال لقمان لابنه وهو يعظه يا بني لا تشرك بالله إن الشرك لظلم عظيم

І (згадайте), коли Лукман сказав своєму синові, коли він дав урок для нього, "Про син мій! Ти не будеш приписувати Аллаху, дійсно співробітник (Аллаха) дійсно велика несправедливість "[Лукман / 31: 13].

2. жорстокість, що не допускається на всіх Всевишнім Аллахом, а саме жорстокості частково раба іншим. У тому числі з досконалої справедливості, який Аллах помститися жорстокість серед своїх службовців відповідно до їх kezhaliman рівнях.

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

إن الظلم ظلمات يوم القيامة

Дійсно kezhaliman тьма в День Судний [8]

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає також сказав:

إن الله ليملي للظالم حتى إذا أخذه لم يفلته, ثم قرأ: وكذلك أخذ ربك إذا أخذ القرى وهي ظالمة إن أخذه أليم شديد

Воістину, Аллах, звичайно, затримки (штрафи) за злочинців, але якщо він катував його, він не говорив йому "Тоді Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає читати вірші (що означає):". І тому покарання твого Господа, коли Він був замучений країни (населення) хто здійснює несправедливість. Справді, в покарання є серйозним, дуже серйозним "[Худ / 11: 102]. [9].

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає також сказав:

من كانت له مظلمة لأخيه من عرضه أو شيء فليتحلله منه اليوم قبل أن لايكون دينار ولادرهم إن كان له عمل صالح أخذ منه بقدر مظلمته وإن لم يكن له حسنات أخذ من سيئات صاحبه فحمل عليه

Той, хто на нього є mazhlamah (kezhaliman) своєму братові, якщо він коли-небудь ушкодження честь або щось (властивість прийняте zhalim) належав його братові, нехай попросити його menghalalkannya зараз, тому що там (в Судний день) не динара і дирхама. Якщо він має хороші вчинки, то будуть вжиті заходи щодо (платно) членів dizhalimi відповідно до kezhalimannya. І якщо він не має добрі справи, то помилки свого брата було прийнято тоді доручив йому [10].

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

واتق دعوة المظلوم, فإنه ليس بينها وبين الله حجاب

... І будьте обережні молитов людей, які dizhalimi, тому що немає ніяких бар'єрів між молитвами до Аллаха [11].

3. жорстокість, що у волі Всемогутнього Аллаха, якщо Він побажає Він покарає його. А якщо Він побажає Він простить його. А саме гріхи вчинив слугу свого Господа, на додаток до ухилятися. [12]

Всевишній Аллах по прямому шляху для Своїх рабів, які хочуть, щоб повернутися до правосуддя. Той, хто відхиляється від нього, то він буде повернутися до жорстокості, що витягли в пекло.

Пророк:

واتقوا الشح; فإن الشح أهلك من كان قبلكم

І будьте обережні, ви проти скупий природи / шматки, бо скупість / скупість, що це те, що зруйнував людей перед вами

Через жадібність до багатства, щоб люди збирають скарби всіма засобами і з будь-якого джерела, незалежно від законного і незаконного -na'udzu billah-. Навіть Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

حملهم على أن سفكوا دماءهم, واستحلوا محارمهم
(Скупість його), щоб заохотити їх (людей перед нами), щоб пролити кров і виправдання їх честь.

Скупий / граббер проливати кров, як він дивився на не зможе досягти своїх цілей, якщо кровопролиття.

У хадисі вище, Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає попередив своїх людей про два випадки, що жорстокість і жадібність / скупість. Zhalim зловживають інші, і що жодній скнара на те, що інші люди мають. Обидві дії, які заборонені. Аллах субханаху ва та'аля каже:

ومن يوق شح نفسه فأولئك هم المفلحون

... І хто охороняли його скнарості, то вони щасливчики. [аль-Хашр / 59: 9]

Вірш говорить, що люди, які не тримають себе з скнарості, він не мав ніякої удачі. Тому що щасливчики охороняються Всевишнім Аллахом в скупості. Ми просимо Аллаха, щоб захистити нас від жорстокості і тримати себе від скупості і підлості-каліцтва. [13]

Всевишній Аллах і Його Посланник, нехай благословить його Аллах і вітає також засудив і засудив природу шматки, скупих і скупий. Скупий, скупий скупий і негідне природа, tabi'at скромному і поганим темпераментом, а також у тому числі одного з захворювань серед мусульман. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає завжди шукати притулку в Аллаха від цих властивостей. Як я міг не ?! Тому що хвороба вбила численні спільноти, але це також призвело до природи злочинців затягли в пекло, wal'iyâdzu Billah.

Серед людей є скупий закят видача яких Всевишній Аллах наказав це, коли благодійність збирається прибирати свою власність і очистити себе. Серед людей є і скупий скупий і по відношенню до себе, своєї дружини, і його дітей, дуже скупий в сторону близького родича, його кращих друзів, свого гостя, бідних, і багато іншого.

Ось чому він був там загроза, що важко в Коран і справжньої Сунни для людини, яка має хворобу і характер шматки, скупих і скупий це.

Всевишній Аллах говорить:

ولا يحسبن الذين يبخلون بما آتاهم الله من فضله هو خيرا لهم بل هو شر لهم سيطوقون ما بخلوا به يوم القيامة ولله ميراث السماوات والأرض والله بما تعملون خبير

І ніколи не люди, які скупий з тим, що Аллах дав їм Його благодаті, думаю, що (скнара) це добре для них, але (скнара), це погано для них. Що (скарб), які вони kikirkan буде носитися (в шиї) на Судний День. Аллаху належить спадок один (те, що) в небесах і на землі. Аллах Mahateliti, що ви робите. [Алі Імран / 3: 180]

Всевишній Аллах також говорить:

وأما من بخل واستغنى) 8 (وكذب بالحسنى) 9 (فسنيسره للعسرى) 10 (وما يغني عنه ماله إذا تردى

І, як для людей, які скупі і його почуття самодостатнім (немає необхідності в допомозі Аллаха), і заперечували (нагорода) кращий, то буде легко правом для нього шлях до лиха (нещастя). І його багатство не вигідно йому, якщо він загинув. [аль-Lail / 92: 8-11]

Абу Хурайра Аллах Заради, він сказав: "Посланник нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

لا يجتمع الإيمان والشح في قلب عبد أبدا

Ніколи не буде сходитися між keimanandan kekikirandi серце слуги назавжди [14].

Від Абу Хурайри Заради Аллах, що він чув, як Посланник нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

مثل البخيل والمنفق كمثل رجلين عليهما جنتان من حديد من ثديهما إلى تراقيهما, فأما المنفق فلا ينفق إلا سبغت, أو وفرت على جلده حتى تخفي بنانه, وتعفو أثره, وأما البخيل فلا يريد أن ينفق شيئا إلا لزقت كل حلقة مكانها, فهو يوسعها فلا تتسع

Притча скнара і той, хто berinfak, як двоє чоловіків, які носять обладунки (щити), який охоплює як молоко до ключиці. Як для тих, хто berinfak berinfak але він не буде розвивати броню він носив його прикрити колишнього крок. У той час як граббер, що він не збирається проводити в чомусь зміцніє броні коло, який надає будь-якому місці її, вона спробувала розслабитися, але броня не був готовий розвиватися [15].

Скупий, скупі і скупий, включаючи випадки, знищити, як Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав,

ثلاث مهلكات: شح مطاع, وهوى متبع, وإعجاب المرء بنفسه

Три випадки знищити (тобто) скупляться (скупий) підкоряються, бажання слідувати, і подив над собою [16]

Rasûlullâhn шукати притулку в Аллаха від kezhaliman,

اللهم إني أعوذ بك أن أضل أو أضل, أو أزل أو أزل, أو أظلم أو أظلم, أو أجهل أو يجهل علي

Я. Аллах, воістину, я вдаюся до Тебе, щоб я йду в оману або оману (дияволом чи характеру Сатани), зробити помилку або образив, ковзання або укіс людина, menzhalimi (переслідувати) або dizhalimi (переслідуванням), і дурять чи обманюйте . [17]

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає також шукати притулок в Аллаха Всемогутнього від природи шматки, скупий і скупих. Серед молитви, що він читав, було:

اللهم إني أعوذ بك من الجبن, وأعوذ بك من البخل, وأعوذ بك من أن أرد إلى أرذل العمر, وأعوذ بك من فتنة الدنيا وعذاب القبر

Я. Аллах, воістину, я вдаюся до Тебе від боягузтва, я вдаюся до Тебе від характеру шматки / скнара, я вдаюся в Mudari повернувся до життя найменш (стареча), і я вдаюся до Тебе від Фітна (спокуса) Мир і могила муки. [18]

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає також багато говорять молитву нижче:

اللهم إني أعوذ بك من الهم, والحزن, والعجز, والكسل, والبخل, والجبن, وضلع الدين, وغلبة الرجال

Я. Аллах, воістину, я вдаюся до Тебе від лиха, печалі, слабкості, ліні, скупий природи (скупий), боягузливого, боргової кабали, і під контролем інших. [19]

[Скопійовано з редакції журналу з-сунна Як 10 / рік XVII / 1435H / 2014M. Видавці Фонд Постійний комітет Istiqomah Суракарта, Jl. Соло-Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo Соло 57183 Тел. 0271-858197 Факс 0271-858196]

No comments:

Post a Comment