!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, September 11, 2015

پناهندگان پس از جنگ را به اروپا آب گرفتگی، با توجه به درگیری های سوریه، یمن.

سوار شدن تمام نشده بود (367)

(قسمت 367)، دپوک، غرب جاوا، Indonnesia، 2015 سپتامبر 11، 20:19 بعد از ظهر).

پناهندگان پس از جنگ را به اروپا آب گرفتگی، با توجه به درگیری های سوریه، یمن.

در روزهای اخیر در اروپا پناهنده آب گرفتگی جریان نشات گرفته از درگیری های سوریه و افغانستان، و دیگر جریان پناهندگان را نیز به عنوان یک نتیجه از جنگ در عراق و یمن و کشورهای ضربه توسط جنگ از مناطق دیگر آمده است.
علاوه بر این، درگیری ها در سوریه است به احتمال زیاد بدتر و بدتر با مشارکت روسیه و ایران برای کمک به گروه های رژیم و مخالفان اسد که در ایالات متحده و متحدان آن کمک کرده است.
درگیری طولانی مدت عراق بین ISIS (دولت اسلامی عراق، سوریه و سوریه) با دولت تسلط شیعه در عراق که ایران و حزب الله لبنان و ائتلاف از 80 کشور که ایالات متحده هماهنگ کمک کرده است.
همچنین درگیری در یمن در شورشیان شیعه حوثی در برابر دولت یمن کمک کرد که عربستان سعودی و ائتلاف عرب از شورای همکاری خلیج فارس تشدید
اگر جنگ در منطقه برای تبدیل شدن به قوی تر شده، نه به ذکر است درگیری در شمال آفریقا، احتمالا در لیبی و مخالف با دولت نظامی استبدادی مصر، اروپا، استرالیا و ایالات متحده باید آماده دریافت جریان بیشتری از پناهندگان از منطقه جنگ باشد.

(بی بی سی) - اتحادیه اروپا خواستند تا با پناهندگان بیشتری
رئيس جمهور از کمیسیون اروپا، ژان کلود یونکر، گفت که اتحادیه اروپا چالش های شدید با ورود پناهندگان مواجه است.
در یک سخنرانی به اعضای پارلمان اروپا، روز چهارشنبه (09/09)، یونکر کشورهای عضو خواست به قبول این واقعیت که اروپا به عنوان یک پناهگاه امن و همچنین به عنوان نمادی از امید برای پناهندگان دیده می شود.
او پیشنهاد کرد که اضافی 160،000 پناهجویان در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا با یک سیستم سهمیه بندی اتصال قرار داده است.
قبلی پیشنهاد تقسیم قرار دادن پناهندگان ظاهر به عضو که بعدها به چالش کشیده شد تعدادی از کشورها.
پیشنهاد یونکر قرار است وزرای اتحادیه اروپا مورد بحث شد در روز دوشنبه (14/09).
در پاسخ به درخواست تجدید نظر توسط رئيس جمهور از کمیسیون اروپا، صدراعظم آلمان، آنگلا مرکل، کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید فورا در سهمیه اتصال دیدن همه موارد بدون محدود کردن تعداد پناهندگان گرفته شود، تکرار کرد.
به عبارت دیگر، مرکل گفت پیشنهاد یونکر حداقل تقاضا است و اتحادیه اروپا باید پناهندگان بیشتری بپذیرد.
در همین حال نخست وزیر جمهوری چک، بوهوسلاو سریع یک، گفت: اتحادیه اروپا باید در برنامه های جدید تمرکز نیست، اما اجرای موافقتنامههای در گذشته در مورد پناهندگان و پناهجویان.
در توسعه مرتبط، دولت استرالیا اعلام کرد اضافی 12،000 پناهندگان از سوریه و عراق جای دهد.
تونی ابوت نخست وزیر گفت که گروه های اقلیت، آزار قرار می گرفتند که در حال حاضر به دنبال پناه در لبنان، اردن و ترکیه، اولویت دریافت کنید.
این پناهندگان پذیرفته می شود و در استرالیا از پایان سال حل و فصل.

سهمیه اجباری برای تعداد مهاجران به کشورهای عضو اتحادیه اروپا دریافت می شود "گام اول در دست زدن به کسانی که بحران است.
این توسط صدراعظم آلمان، آنگلا مرکل نازل شد، در میان جریان مداوم از مهاجرین و پناهندگان، به اوج خود رسید که در آخر هفته گذشته.
مرکل گفت: آن را به اشتراک گذاشته نخست وزیر سوئد، استفان Löfven، بود که در بازدید آلمان است. دو کشور تا کنون انطباق ترین مهاجرین و پناهندگان از سوریه.
با تماس در طرح کمیسیون اروپا به عنوان "اولین گام مهم، هم اتحادیه اروپا نیاز به سیستم باز نزدیک به تقسیم کسانی که از حق پناهندگی برخوردار.
امروز، چهارشنبه، 8 سپتامبر، کمیسیون اروپا یک طرح از دست زدن به مهاجران، در میان دیگران ایجاد، توزیع سهمیه به حدود 120،000 تازه واردان به کشورهای عضو.
آلمان گفت که می تواند مهاجران بیشتری را در آینده menampug اما می خواهم بار به اشتراک گذاشته.
معاونت زیگمار گابریل ابراز کشور خود قادر به جا دادن حداقل 500،000 پناهنده در هر سال بیش از سال های آینده.
مسئله سهمیه بندی انتظار می رود که منجر به تفاوت در اتحادیه اروپا است.
مجارستان، جمهوری چک، لهستان، اسلواکی و رومانی در حال حاضر ابراز رزرو، اگر چه لهستان بعدها گفت می تواند بیش از آنها را به ارائه قبل، به عنوان بسیاری از کسانی 2،000 جای،
در حالی که اسپانیا گفت آن را به مقدار تعیین شده توسط کمیسیون اروپا دریافت می کنند.

آلمان تایید می کند که این کشور قادر به جا دادن حداقل 500،000 پناهنده در هر سال بیش از سال های آینده است.
اظهارات معاون زیگمار گابریل ساخته شده است.
"من معتقدم که ما باید قادر به جا دادن نیم میلیون (پناهندگان در سال) طول سال های آینده خواهد بود. من هیچ شکی در مورد آن. حتی ممکن است بیشتر می شود" او گفت.
اما او تاکید کرد که سایر کشورها در اروپا باید مسئولیت.
زیگمار گابریل گفت آلمان نیاز به نیروی کار زمانی که جمعیت وجود دارد پایین.
آلمان توانایی حفظ صدها هزار نفر از پناهندگان در حال حاضر جاری شدن سیل اروپا، به ویژه از کشورهای مانند جنگ زده سوریه، نیز توسط ولفگانگ Schaueble وزیر دارایی شده است.
به اعضای پارلمان آلمان گفت: اقتصاد کشور به اندازه کافی قوی است.
یک ناظر گفت که تمایل آلمان دریافت پناهندگان می تواند از موقعیت های اضطراری که در مجارستان و همبستگی در جامعه آلمان خود رخ می دهد جدا باشد.
آلمان و فرانسه می خواهید به گسترش پناهندگان و پناهجویان سهمیه بندی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا، اما بسیاری از آنها در برابر این پیشنهاد.
اگر این پیشنهاد بر موافقت شد، کشورهای اتحادیه اروپا جریمه تهدید اگر آنها پناهندگان و مهاجران که به تازگی در ایتالیا، یونان و مجارستان وارد امتناع کند.

رهبر از رهبران آلمان و فرانسه را به جلو یک پیشنهاد برای یک سیستم جدید توزیع پناهندگان در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا است.
فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه گفت که او و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در یک مکانیسم توافق برای انتشار پناهندگان و مهاجران در حال حاضر جاری شدن سیل اروپا.
اضافه شده، فرانسه مایل به جای 24،000 نفر بود.
"ما که گام چون به اعتقاد من این اصولی است که فرانسه متصل می شود این است که، گفت:" رئیس جمهور اولاند، روز دوشنبه (07/09).
"ما آن را انجام خواهد چرا که این یک برنامه است که ما را مشاهده کنید خود را، و ما امیدواریم که که خواهد شد که کل اروپا را به تصویب رسیده است،" او گفت.
به گفته وی، بر اساس طرح کمیسیون اروپا، به عنوان بسیاری از 120،000 پناهنده خواهد شد در کشورهای عضو در دو سال بعدی منتقل کرد.
در همین حال، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان اصرار کشور خود قادر نخواهد بود برای مقابله با این بحران به تنهایی، و دیگر کشورها خواست برای پیوستن به پناهندگان است.
تا کنون حدود 20،000 مهاجرین و پناهندگان برآورد میشود که به آلمان آمده در آخر هفته گذشته، بسیاری از کشورها توسط جنگ مانند سوریه و افغانستان رسید.
اما به پیشنهاد فرانسه و آلمان با مخالفت نخست وزیر مجارستان که سهمیه تایید می بر اساس سیستم اتحادیه اروپا در حال حاضر غالب اعمال نمی شود.

در طول بحران پناهندگان سوریه در حال تلاش برای وارد کشورهای اروپایی، این سوال مطرح می چرا آنها منجر می شوند خلیج غنی و نزدیک تر از فاصله نه؟
در طول سال آنها را به لبنان، اردن و ترکیه عبور کرده اند اما تقریبا هیچ چیزی برای کشورهای خلیج فارس.
رسما، ساکنان سوریه می توانید برای ویزای توریستی و یا اجازه کار برای ورود به کشور خلیج اعمال می شود اما هزینه بسیار گران است. همچنین یک قانون نانوشته است که محدود به سوری به دست آوردن ویزا وجود دارد.
رفاه و نزدیکی به کشورهای خلیج با سوریه در حال حاضر بسیاری از سوالات در مورد اینکه آیا آنها یک تعهد بیشتر از کشورهای اروپایی علیه سوریه که سختی در جنگ طولانی مدت در این کشور رنج می برند مطرح شده است.
"چرا شما آنها را اجازه نمی در؟ مردم عمومی بی ادب!؟" طنز دولت های ایالتی کارتون خلیج فارس.
کاربران توییتر ارسال شده عکس برای نشان دادن بدبختی از پناهندگان سوریه، با تصاویری از قربانیان غرق، کودکان در از طریق حصار سیم های خاردار یا خانواده که به آرامی خواب به ارمغان آورد.
یک صفحه فیس بوک به نام سوریه انجمن در دانمارک یک ویدیو به تصویر می کشد پناهندگان به اتریش از طریق مجارستان اجازه به اشتراک گذاشته، ایجاد یک کاربر دیگر می پرسد، "چگونه می توانم آنها به دور از قلمرو برادران ما مسلمانان، که باید به عهده دارد، به جای به کشورهای اجرا که آنها به عنوان "قلمرو دشمن" می نامند؟ "
کشورهای حوزه خلیج فارس دولت باقی می ماند تغییر موقعیت خود را برای کمک به برادران خود بدبختی بود.
کاربر دیگری گفت: "من به نام خدا سوگند توانا، اعراب که کافران."
مکه روزانه کارتون -disebarkan همچنین از طریق رسانه های اجتماعی یک مرد با لباس های سنتی در کشورهای حوزه خلیج فارس نشان داد منتشر شده است، نگاه به یک سیم خاردار حصار درب و با اشاره به یکی دیگر از درب پرچم اتحادیه اروپا، گفت:
"چرا شما آنها را اجازه نمی در؟ مردم بی ادب عمومی!؟"
بدیهی است که این کارتون نگرش سخت طنز از دولت های کشورهای حوزه خلیج فارس.
با این حال، با وجود تماس های بسیاری را در رسانه های اجتماعی، کشورهای حوزه خلیج فارس به نظر می رسد دشوار به تغییر این برای کمک به پناهندگان سوری.

گزارش از سوریه گفت که گروه شبه نظامی که خود را دولت و یا ISIS اسلامی راه اندازی یک حمله تازه با هدف قرار دادن یک پایگاه نظامی در سوریه مهم شمال شرق.
پایه دیر الزور، که نمادی از حضور نظامی دولت سوریه در استان دیر الزور شد، ISIS از اواخر سال گذشته و شتم.
"این یکی از شدیدترین حملات ISIS است، گفت:" رامی عبدالرحمان گروه نظارت بر حقوق بشر سوریه است.
با توجه به رحمان در این حادثه 36 ستیزه جو و 18 سرباز دولت سوریه کشته شدند.
قبل از به دست گرفتن پایگاه نظامی، ISIS است تقریبا تمام منطقه دیرالزور، استان های سوریه در این نفت خیز کنترل شده است.
اگر مرکز استان به طور کامل ISIS چیره، شهرستان مرکز استان از رقه دوم پس از سقوط به دست ISIS شد.
در روز چهارشنبه (09/09)، یکی دیگر از گروه های شورشی، که معمولا به نام ارتش از فتح، به دست گرفتن فرودگاه نظامی در استان ادلب، در شمال غرب سوریه، است که تحت محاصره دو سال بوده است.
گزارش وجود دارد بیش از 50 سرباز در نبرد برای این فرودگاه کشته شدند.
ادلب است حاضر به طور کامل تحت کنترل گروه های شورشی.

یک اسلام، مسکو - علاوه بر ارسال کمک های بشردوستانه به سوریه، روسیه نیز تبدیل می شود ارسال مشاوران نظامی به کشور است. این کار توسط یک سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه، ماریا زاخارووا بیان شده است.

"مشاوران نظامی ما به سوریه فرستاده، همراه با برخی از سلاح های ما نشان داده شده برای کمک به دولت سوریه در مبارزه با تروریسم،" Zakaharova در بیانیه ای گفت، به عنوان از Sindonews به نقل از.

رویترز روز چهارشنبه، 9 سپتامبر 2015، این اولین بار است که روس ها تایید کرد که آنها مشاوران نظامی به سوریه فرستاده بود است. پیش بینی روسیه ادامه خواهد داد به ارسال مشاوران نظامی خود به سوریه در چند هفته آینده.

پیش از این گزارش شده بود که سه هواپیمای نظامی روسیه در سوریه در چند ساعت گذشته فرود آمد. دو غول چند برابر هواپیمای باری، یعنی آنتونوف-124 و سوم نوع هواپیمای مسافربری بنا به گزارش در ابتدا حامل کمک های بشردوستانه به این کشور است.

در این بیانیه ابراز نگرانی خود را به عنوان تحریک و تشجیع زاخارووا ایالات متحده آمریکا (US). عمو سام در واقع نگرانی های مربوط به این گزارش ها که گفت که روسیه ارائه شده بود کمک های نظامی به سوریه ابراز کرده است.

کمک های هدفمند در دولت بشار عصار است که می ترسید می تواند به مقابله با نیروهای ائتلاف های بین المللی منجر شود.

قطر ارسال 1،000 سربازان ارتش یمن مبارزه در


قطر حدود 1،000 سرباز به مستقر در یمن تلویزیون الجزیره روز دوشنبه (2015/07/09) فرستاده است. و این گزارش اولین دخالت قطر در حمله به شیعیان حوثی گروه است.

منابع نظامی گفت که نیروهای قطر در راه خود به یمن هستند و آماده برای پیوستن نیروهای ائتلاف یک حوثی شیعه در صنعا صورت مطلع - حتی اگر به آنها گفته نیروهای رویترز کشور در شبه جزیره عربستان وارد نشده.

دخالت نیروهای زمینی قطر می آید بحبوحه تشدید درگیری بعد از یک حمله موشکی ده ها تن از سربازان عرب خلیج فارس، به نقل از رویترز کشته شدند.

الجزیره در گزارش قطر گفت: 1،000 سرباز، با حمایت 200 وسایل نقلیه زره پوش و 30 هلیکوپتر آپاچی به یمن مستقر شده اند.

وزارت امور خارجه قطر خود در رابطه با این گزارش از اظهار نظر نمی کنم

No comments:

Post a Comment