!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, September 11, 2015

Біженці хлинули в Європу, через конфлікт Сирія, Ємен після конфлікту.

Поїздка не була закінчена (367)

(Частина триста шістьдесят сім), Депок, Західна Ява, Indonnesia, 11 вересня, 2015 року, 20:19 PM).

Біженці хлинули в Європу, через конфлікт Сирія, Ємен після конфлікту.

В останні дні Європейський затоплені потоки біженців із Сирії, що відбувається конфлікт, і Афганістан, і вже не в потоці біженців, також будуть прийти, як в результаті постраждали від конфлікту з інших регіонів конфлікту в Іраку та Ємені і країнах.
Крім того, конфлікт в Сирії, швидше за все, погіршиться із залученням Росії та Ірану, щоб допомогти Асада та опозиційними групами, які допомагали Сполучені Штати та їхніх союзників.
Тривале конфлікт в Іраку між ISIS (Ісламська держава в Іраку, Сирії та Сирії) з урядом шиїтського домінування в Іраку, який допоміг Ірану і ліванської Хезболли в і коаліцію 80 країн, скоординованої Сполучені Штати.
Буде також активізувати конфлікт в Ємені між Хуті шиїтських бунтівників проти єменського уряду, який допоміг Саудівську Аравію і арабської коаліції Ради зі співробітництва країн Перської затоки
Якщо конфлікт в регіоні стає все більш інтенсивним, не кажучи вже про конфлікт в Північній Африці, можливо, в Лівії та протест проти авторитарного військового уряду Єгипту, Європи, Австралії та Сполучених Штатах, повинні бути готові отримати більше потік біженців з війни регіоні.

(BBC) - Європейський союз закликав прийняти більше біженців
Президент Європейської комісії, Жан-Клод Юнкер, сказав, що ЄС стикається з серйозними проблемами з прибуттям біженців.
У своїй промові до членів Європейського парламенту, в середу (09/09), Юнкер закликав держави-члени прийняти той факт, що Європа розглядається як безпечний притулок, а як символ надії для біженців.
Він припустив, що додаткові 160 000 осіб, які шукають притулку, розміщених у всіх державах-членах ЄС з системою обов'язкового квотування.
Попередня спливли розміщення заявки поділ біженців члена, який згодом був оспорюваного ряд країн.
Юнкер пропозицію планується обговорити міністри ЄС в понеділок (14/09).
Відповідаючи на заклик президента Європейської комісії, канцлер Німеччини Ангела Меркель, знову державам-членам ЄС слід негайно погодитися на квоту обов'язкового без обмеження числа біженців повинні бути прийняті.
Іншими словами, Меркель заявила, Юнкер пропозицію мінімальна потреба і ЄС повинні прийняти більше біженців.
Тим часом прем'єр-міністр Чехії, Богуслав Соботка заявив, що ЄС не повинен зосередитися на нових планах, але реалізації домовленостей у минулому про біженців та осіб, які шукають притулку.
В області розвитку, уряд Австралії заявила, що буде розмістити додаткові 12000 біженців з Сирії та Іраку.
Прем'єр-міністр Тоні Ебботт сказав меншини зазнавали переслідувань, які в даний час шукає притулок у Лівані, Йорданії і Туреччини, отримають пріоритет.
Ці біженці будуть прийняті і оселився в Австралії з кінця року.

Обов'язкові квоти на число іммігрантів, які будуть отримані від держав-членів ЄС є "першим кроком" у вирішенні кризових учасників.
Це було виявлено німецьким канцлером Ангелою Меркель, на тлі триваючих припливу мігрантів і біженців, який досяг максимуму в минулі вихідні.
Меркель заявила, що розділяє прем'єр-міністром Швеції, Стефан Левен, який відвідав Німеччину. Ці дві країни досі найбільш розміщення мігрантів та біженців з Сирії.
Зателефонувавши за планом Єврокомісії як "важливий перший крок", він додав ЄС вимагає відкритого близько систему, щоб розділити тих, хто має право на притулок.
Сьогодні, у середу, 8 вересня, Європейська комісія створить план обробки іммігрантів, серед іншого, розподіл квот приблизно 120,000 новачків в країнах-членах.
Німеччина заявила, що може menampug більше іммігрантів в майбутньому, але хотіли б розподіл тягаря.
Віце-канцлер Зігмар Габріель висловив його країна в змозі вмістити, принаймні 500000 біженців на рік у найближчі роки.
Питання квот, як очікується, приведе до відмінностей в Європейському Союзі.
Угорщина, Чеська Республіка, Польща, Словаччина та Румунія вже висловили застереження, хоча Польща пізніше сказав міг вмістити більше, ніж вони повинні запропонувати, перш ніж, як багато хто, як 2000 абітурієнтів,
У той час як Іспанія заявила, що буде отримувати суму, встановлену в Європейській комісії.

Німеччина підтверджує, що країна має можливість розмістити, принаймні 500000 біженців на рік у найближчі роки.
Твердження було зроблено віце-канцлером Зігмар Габріель.
"Я вважаю, що ми повинні бути в змозі вмістити півмільйона біженців (на рік) протягом найближчих років. У мене немає ніяких сумнівів. Це може бути навіть більше," сказав він.
Однак він підкреслив, що інші країни в Європі повинні взяти на себе відповідальність.
Зігмар Габріель заявив, що Німеччина вимагає праці, коли населення там вниз.
Німеччина здатність витримати сотні тисяч біженців в даний час повені в Європі, особливо з таких країн, як війною Сирії, також виступили міністр фінансів Вольфганг Schaueble.
Для членів німецького парламенту, він сказав, що економіка країни досить сильна.
Спостерігач сказав, що готовність Німеччини отримав біженці не можуть бути відокремлені від надзвичайних ситуацій, які відбуваються в Угорщині і солідарність в самій німецького суспільства.
Німеччина і Франція хочуть поширити біженців квот та осіб, які шукають притулку в країнах-членах Європейського Союзу, але багато з них проти цієї пропозиції.
Якщо пропозиція було погоджено, що країни Європейського союзу під загрозою штрафів, якщо вони відмовляються біженців та іммігрантів, які нещодавно прибули в Італію, Грецію та Угорщину.

Лідер німецьких і французьких лідерів висунув пропозицію за новою системою розподілу біженців між країнами-членами Європейського Союзу.
Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що він і канцлер Німеччини Ангела Меркель домовилися про механізм поширення біженці і мігранти тепер повені в Європі.
Додав, Франція була готова вмістити 24000 чоловік.
"Ми будемо приймати цей крок, тому що я вважаю, що це принцип, який пов'язує Францію", сказав президент Олланд, понеділок (07/09).
"Ми будемо робити це, тому що це план, який ми уявили собі, як ми сподіваємося, буде прийнятий по всій Європі," сказав він.
За його словами, на основі плану Єврокомісії, так як багато хто, як 120000 біженців будуть переселені в державах-членах протягом найближчих двох років.
Тим часом, канцлер Німеччини Ангела Меркель наполягає, що його країна не буде в змозі впоратися з цією кризою поодинці, і попросити інші країни приєднатися до біженців.
Поки близько 20000 мігрантів та біженців, за оцінками, прибув до Німеччини в минулі вихідні, більшість країн, що постраждали від війни, такі як Сирія і Афганістан.
Але пропозицію Франції та Німеччини проти прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, що підтверджує квоти не застосовуватимуться на основі системи ЄС в даний час переважаючою.

Поряд сирійської кризи біженців намагаються ввести європейські країни, виникає питання, чому вони не ведуть багата держава Перської затоки і ближче відстань?
Протягом багатьох років вони не перейшли в Лівані, Йорданії і Туреччини, але майже нічого в країни Перської затоки.
Офіційно сирійські жителі можуть звернутися за туристичною візою або дозволом на роботу, щоб увійти в стан затоки, але вартість дуже дорого. Також є неписане правило, що обмежує сирійців, щоб отримати візу.
Процвітання і близькість до держави в Перській затоці з Сирією в даний час викликає багато питань про мають вони більший, ніж зобов'язання європейських країн проти сирійців, які страждають труднощі в тривалому конфлікті в країні.
"Чому ви не даєте їх у? Основні грубі люди!"? сатиричні уряду штатів мультфільм Перської затоки.
Користувачі Twitter розміщені фотографії, щоб проілюструвати страждання біженців Сирії, із зображеннями жертв потонули, діти виховуються через паркан з колючого дроту або сім'ї, які сплять легко.
Сторінка Facebook називається Сирійська громада в Данії доступ до відео із зображенням біженців дозволені до Австрії через Угорщину, створити інший користувач запитує "Як вони тікають з території наших братів мусульман, які повинні нести відповідальність, а не до країн, які вони називають «ворожій території»?
Держави Перської затоки залишаються уряд змінити свою позицію, щоб допомогти його брати були нещасні.
Інший користувач сказав: "Я присягаюся ім'ям Аллаха Могутнього, араби, що невірних."
Мекка щодня публікуються карикатури -disebarkan також через соціальні медіа показали чоловіка, одягненого в традиційних країнах Перської затоки, подивіться в колючим дротом обгороджена двері і вказав на інші двері прапором ЄС, кажучи:
"Чому ви не даєте їх у? Основні некоректні людей!"?
Очевидно, що це сатирична карикатура жорстке ставлення урядів держав Перської затоки.
Однак, незважаючи на численні заклики в соціальних медіа, країни Перської затоки, здається, важко змінити це, щоб допомогти сирійських біженців.

Звіти з Сирії сказав міліція група, що називає себе держава Ісламський або ISIS почав нову атаку орієнтації важливу військову базу в Сирії на північний схід.
База Дейр-ез-Зор, який став символом військової присутності сирійського уряду в провінції Дейр-ез-Зор-, побоям ISIS з кінця минулого року.
"Це один з найбільш лютих атак ISIS," сказав Рамі Абдель Рахман Сирійської правозахисної групи моніторингу.
За Рахман в цьому інциденті 36 бойовиків і 18 солдатів були вбиті сирійський уряд.
До захопити військову базу, ISIS знаходиться під контролем майже всю область Дейр-ез-Зор, сирійські провінції в багатій нафтою.
Якщо столиця провінції повністю придушений ISIS, місто стало столицею провінції Raqa друга після падіння в руки ISIS.
У середу (09/09), інший групи заколотників, зазвичай званої армії завоювання, захопити військовий аеродром в провінції Ідліб на північному заході Сирії, який був в облозі протягом двох років.
Там були вбиті були повідомлення про більш ніж 50 солдатів у битві за цього аеропорту.
Ідліб тепер повністю під контролем повстанських груп.

Один іслам, Москва - На додаток до відправки гуманітарну допомогу до Сирії, Росія також включає відправку військових радників в країні. Це виражається прес-секретар Міністерства закордонних справ Росії, Марія Захарова.

"Наші військові радники відправлено до Сирії, разом з деякими з наших зброї, показаних щоб допомогти сирійському уряду в боротьбі з тероризмом", сказав Zakaharova в заяві, цитує з Sindonews.

Reuters запустила в середу, 9 вересня 2015 року, це перший раз, коли російські підтвердили, що вони послали військових радників в Сирії. Прогнозована Росії буде продовжувати посилати свої військові радники в Сирію в найближчі кілька тижнів.

Раніше повідомлялося, що три Російська військова авіація приземлився в Сирії в останні кілька годин. Два гіганта вантажний літак різноманіття, а саме Антонов-124 і третій тип пасажирського літака спочатку повідомлялося, з гуманітарною допомогою в країні.

У заяві висловлюється сам концерн Захарову в якості живого США (США). Дядько Сем дійсно висловив побоювання, пов'язані з повідомленнями, які сказали, Росія надавала військову допомогу Сирії.

Допомога націлена на уряди Башара аль-Ассар є побоювання, може призвести до конфронтації з силами міжнародних альянсів.

Катар Відправити 1000 війська армії Боротьба в Ємені


Катар послав близько 1000 війська Ємен основі Аль Джазіра повідомляє в понеділок (07/09/2015). І цей доповідь є першим Катарський участь у нападах на групи шиїтського Хуті.

Військові джерела повідомили, що катарські війська вже були на шляху до Ємену і отримати готові приєднатися до коаліції сил стикаються з Шиа Хуті в столиці Сані, - хоча вони сказали війська Reuters не ввійшли в країну на Аравійському півострові.

Участь Катару сухопутних військ відбувається на тлі ескалації конфлікту після ракетного удару загинули десятки солдатів Перської затоки, цитує Reuters.

Аль-Джазіра в Катарі доповіді сказав солдат +1000, за підтримки 200 одиниць бронетехніки і вертольотів Apache 30 були розгорнуті в Ємен.

Міністерство закордонних справ самого Катару не коментують про доповідь

No comments:

Post a Comment