!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, September 4, 2015

Економічного співтовариства АСЕАН, чи готова вона конкурувати з Китаєм та Індією?

Економічного співтовариства АСЕАН, чи готова вона конкурувати з Китаєм та Індією?

Працівники в Індонезії зіткнеться з конкуренцією з боку інших працівників у Південно-Східній Азії.
Конкуренція на ринку праці буде рости в напрямку здійснення вільного ринку АСЕАН до кінця 2015 року.
Це вплине на багатьох людей, особливо працівників, зайнятих у конкретної експертизи сектора.
Ось п'ять речей, ви повинні знати, і очікування в особі вільного ринку в Південно-Східній Азії, відомого як Економічного Співтовариства АСЕАН (AEC).
Що Економічного співтовариства АСЕАН?
Більш ніж десять років тому, лідери АСЕАН домовилися створити єдиний ринок у Південно-Східній Азії наприкінці +2015.
Це робиться для того, щоб збільшити конкурентоспроможність АСЕАН, а також Китай та Індія могла б конкурувати за залучення іноземних інвестицій. Іноземні інвестиції в регіоні необхідно підвищити зайнятість і поліпшити добробут.
Створення єдиного ринку, який називається Економічного співтовариства АСЕАН (AEC) Це дозволить країні продавати товари та послуги легко в інших країнах Південно-Східної Азії, так що конкуренція буде інтенсивним.
Як це впливає на вас?
Різні професії, такі як медичного персоналу можуть бути заповнені іноземними робітниками в 2015 році.
Економічного співтовариства АСЕАН не тільки відкрити потік товарів або послуг, а й професіонали ринку праці, такі як лікарі, юристи, бухгалтери та інші.
Спеціальний персонал міністр трудових ресурсів і, Діта Сарі Інду, розповів Бі-бі пояснивши, що МЕА вимагає ліквідації правил, які переслідують вербування іноземної робочої сили.
"Обмеження, зокрема, у професіонали праці сектора, рекомендується бути усунені", сказав він.
"Таким чином, по суті, МЕА буде більше можливостей для іноземних робітників, щоб заповнити різні посад і професій, в Індонезії були закриті або мінімальне іноземну державу".
Це індонезійська працівники можуть конкурувати з іншими азіатськими країнами Південно-Східної?
Ряд лідерів професійних асоціацій визнав цілком оптимістично, що кваліфікованої робочої сили в Індонезії цілком конкурентоспроможні.
Голова індонезійського адвокатів Асоціації, Отто Hasibuan, наприклад, каже, що тенденція використання іноземних адвокатів в Індонезії насправді зменшується.
Гаразд відкриті позиції, сектор розширюється, але вимоги були посилені. Так з відкритим вихідним кодом не відкрите, вільно, не безкоштовно походження.
Діта Сарі Інду
"Юристи з нас, особливо молоді, цілком краще. За цей час ми тільки мовні бар'єри. Але зараз багато наших членів, які навчаються за кордоном," сказав він.
У звітному секторі, голова Індонезійського інституту дипломованих громадських бухгалтерів, Тарко Sunaryo, визнає, що є проблемою, тому що багато молодих працівників, що не були обізнані про більш жорсткої конкуренції.
"На додаток до відсутність англійської мови, готовність вони також дуже залежить від психічної. Багато хто не готові, коли вони конкурують з іноземними бухгалтерів."
Як Індонезія передбачити потік іноземної робочої сили?
Спеціальний персонал міністр трудових ресурсів і, Діта Сарі Інду, держави не хочуть, щоб "обдурили" і стверджував, що підготував стратегію в особі вільного ринку праці.
"Гаразд відкриті позиції, сектор розширюється, але вимоги були посилені. Так з відкритим вихідним кодом не відкрите, незалежно від походження не вільна", сказав він.
"Ми не хочемо місцевої робочої сили, насправді кваліфікацію і здатні, а тому, що є іноземні робітники бути осіб.
Ряд певних умовах, таких як виплати індонезійському мовою та сертифікації, пов'язаних професійних установ у країні.
Трудове попит випереджає МЕА буде вищою, сказав МОП.
Які переваги МЕМ для країн Південно-Східної Азії?
Недавні дослідження Всесвітньої організації праці, МОП або згадує про відкриття ринків праці принести великі вигоди.
Крім того, будучи в змозі створити мільйони нових робочих місць, ці схеми можуть також підвищити добробут 600000000 чоловік, що живуть у Південно-Східній Азії.
У 2015 році, МОП вказує, що попит на професійних працівників збільшиться на 41% або близько 14 млн.
У той час як попит на робочу середнього класу буде до 22% або 38 млн, у той час робоча сила збільшилася на 24% в низький рівень, або 12 млн.
Однак у доповіді прогнозує, що багато компаній знайдуть менш кваліфікованих співробітників або навіть помилкове працевлаштування через відсутність підготовки та професійної освіти.

МОЖЛИВОСТІ, ПРОБЛЕМИ, І небезпеки для будь-якого економічного співтовариства Індонезія АСЕАН

Автор: Арья Baskoro (молодший науковий співробітник)


Чи готові ви до лиця конкуренції в 2015 році? Ми повинні бути готові до лиця жорсткої конкуренції у 2015 році. Індонезія та інші країни в регіоні Південно-Східної Азії формуватиме інтегровану область, відому як Економічного співтовариства АСЕАН (AEC). МЕА є формою реалізації кінцевої мети економічної інтеграції в Південно-Східній Азії.

Є чотири речі, які будуть в центрі уваги AEC в 2015 році, що може бути використаний в якості гарного імпульсу для Індонезії. По-перше, в країнах Південно-Східної Азії буде використовуватися в якості області єдиного ринку і виробничої бази. Зі створенням єдності ринку і виробничої бази зробить потік товарів, послуг, інвестицій, великих кількостей капіталу і кваліфікованої робочої сили стає бар'єр з однієї країни в інші країни Південно-Східної Азії.

По-друге, МЕА буде формуватися як економічного району з високим рівнем конкуренції, що вимагає політики, яка включає в себе політику в області конкуренції, захисту прав споживачів, прав інтелектуальної власності (ПІВ), оподаткування та електронної комерції. Таким чином, можна створити атмосферу справедливої ​​конкуренції; є захист у вигляді мережевого системі органів захисту прав споживачів; запобігти порушенню авторських прав; створення транспортної мережі, яка є ефективною, безпечною, і інтегрована; виключаючи систему подвійного оподаткування, і, збільшити торгівлю з онлайн-основі електронних засобів масової інформації.

По-третє, МЕА буде служити регіон має справедливе економічний розвиток, з пріоритетом на малих і середніх підприємств (МСП). Конкурентоспроможність і динамізм МСП буде посилена шляхом полегшення їх доступу до самої останньої інформації, ринкових умовах, розвиток людських ресурсів з погляду нарощування потенціалу, фінансів і технологій.

По-четверте, МЕА будуть повністю інтегровані у світову економіку. До створення системи для покращення координації держав-членів. Крім того, буде збільшена участі країн у Південно-Східній Азії в глобальній ланцюга постачань через pengembangkan пакету технічної допомоги країнам менш розвиненим АСЕАН-членів. Це зроблено, щоб поліпшити здатність промисловості і продуктивності, так що не тільки збільшити свою участь у регіональному масштабі, а й призвело ініціативу по глобальної інтеграції.

На підставі економічного Blueprint АСЕАН, МЕА стає дуже необхідно звести до мінімуму розрив між країнами АСЕАН в плані економічного зростання шляхом збільшення залежність членів в ньому. МЕА може розробити концепцію мета-національної в ланцюзі постачань продуктів харчування, і виробляти один торговий блок, який може обробляти і вести переговори з експортерами та імпортерами, що не-АСЕАН.

Тільки по Індонезії, МЕА буде гарна можливість, тому що торговельних бар'єрів буде прагнути зменшити навіть неіснуючими. Це призведе до збільшення експорту, що в свою чергу збільшить ВВП Індонезії. З іншого боку, з'являється новий виклик для Індонезії у вигляді товарів, що обертаються проблеми однорідності, наприклад, для сільськогосподарських товарів, гуми, виробів з деревини, текстилю, електроніки та (Santoso 2008 р.) У цьому випадку ризик конкуренції виникне з ряд імпортованих товарів буде текти у великих кількостях в Індонезії, яка буде загрожувати місцевої промисловості конкурувати із зарубіжними продуктами набагато більш високої якості. Це, у свою чергу, призведе до збільшення дефіциту торговельного балансу за тільки держава Індонезії.

Про інвестиційну боку, ця умова може створити клімат, який підтримує запис прямих іноземних інвестицій (ПІІ), які можуть стимулювати економічне зростання за рахунок розвитку технологій, створення нових робочих місць, розвиток людських ресурсів (людського капіталу) і більш легкого доступу на світовий ринок. Тим не менше, ці умови можуть призвести експлуатації ризику. Індонезія раніше має рівень регулювання, який менше зв'язування, що може призвести до великомасштабної акт експлуатації в наявності природних ресурсів іноземними компаніями в Індонезії, країні з багатими природними ресурсами в порівнянні з іншими країнами. Існує можливість також експлуатація іноземних компаній може призвести до пошкодження екосистему в Індонезії, в той час як регулювання інвестицій в Індонезії не було достатньо сильним, щоб тримати природні умови, включаючи наявність природних ресурсів, що містяться.

З погляду зайнятості, є величезна можливість для шукаючих роботу, як це може бути багато вільних робочих місць з різними потребами своєю різноманітною членства. Крім того, доступ до виїхати за кордон для того, щоб знайти роботу легше, навіть може бути без будь-яких конкретних перешкод. МЕА також хороша можливість для підприємців, щоб знайти найкращі працівники відповідно до необхідних критеріями. У цьому випадку може викликати ризик ketenagakarejaan для Індонезії. З погляду освіти і продуктивності Індонезія як і раніше не в змозі конкурувати з працівниками з Малайзії, Сінгапуру, Таїланду і, а також промислового підстави для Індонезії поодинці робить Індонезія займає четверте місце в АСЕАН (Республіка Online, 2013).

При наявності цього MEA випадку, Індонезія має можливість скористатися перевагами економії на масштабі в країні в якості базового посилення. Тим не менш, Індонезія і раніше має багато проблем і ризиків, які виникають, якби МЕМ була реалізована. Таким чином, професійний ризик, як очікується, буде більш чутливим до коливань, які відбуватимуться з метою прогнозування виникаючих ризиків відповідним чином. Крім того, пляма співпрацю між органами державної влади та бізнесу необхідно, як фізична інфраструктура і соціальна (закони і політика) повинна вирішуватися, а також необхідність підвищення потенціалу та конкурентоспроможності робочої сили і компаній в Індонезії. Не дозволяйте Індонезія буде тільки глядачем у своїй країні в 2015 році.

Визначення та характеристики Економічного співтовариства АСЕАН (AEC)
Героїня Rahayu 7 Коментарі АСЕАН, Організації
Визначення та характеристики Економічного співтовариства АСЕАН (AEC). МЕА є формою економічної інтеграції АСЕАН з погляду системи perdagaangan вільно між країнами АСЕАН. Індонезія і дев'ять інших країн-членів АСЕАН домовилися угоду Економічного співтовариства АСЕАН (AEC) або Економічного співтовариства АСЕАН (AEC).

Визначення та характеристики Економічного співтовариства АСЕАН (AEC)
Визначення та характеристики Економічного співтовариства АСЕАН (AEC)

На саміті в Куала-Лумпурі в грудні 1997 року АСЕАН лідери вирішили перетворити АСЕАН в області, яка є стабільною, процвітаючою і поступається справедливого економічного розвитку і скорочення бідності та соціально-економічної нерівності (АСЕАН бачення +2020).

У Балі саміті в жовтні 2003 року, лідери АСЕАН заявив, що Економічного співтовариства АСЕАН (AEC) буде мета регіональної економічної інтеграції в 2020 році, співтовариство безпеки АСЕАН і АСЕАН соціокультурної спільності дві нерозривні стовпи співтовариства АСЕАН. Всі сторони повинні працювати сильні в будівництві співтовариства АСЕАН до 2020 року.


Крім того, зустріч міністрів АСЕАН економічного відбулося в серпні 2006 року в Куала-Лумпурі, Малайзія, домовилися збільшити Економічного співтовариства АСЕАН (AEC) з чіткими цілями і термінами здійснення.

До АСЕАН на вищому рівні 12 в січні 2007 року, лідери підтвердили свою тверду прихильність прискорити створення Співтовариства АСЕАН в 2015 році, запропонований в АСЕАН Бачення 2020 і злагоді II АСЕАН і підписав Себу Декларацію про Прискорення установі Співтовариства АСЕАН до 2015 року Зокрема, лідери домовилися прискорити створення Економічного співтовариства АСЕАН в 2015 році і перетворити АСЕАН в регіоні вільної торгівлі товарами, послугами, інвестицій, кваліфікованої робочої сили, і вільний потік капіталу.

І характерним елементом економічного співтовариства АСЕАН (AEC)
Економічного співтовариства АСЕАН (AEC) є реалізація кінцевої мети економічної інтеграції, прийнятої в Бачення 2020, який заснований на конвергенції інтересів країн-членів АСЕАН з поглиблення і розширення економічної інтеграції через існуючих і нових ініціатив з чітким терміну. у встановленні Економічного співтовариства АСЕАН (AEC), АСЕАН повинен діяти відповідно до принципів відкритої, зовнішньої та включно та ринкової економіки відповідно до багатосторонніх правилами та дотримання системи на відповідність і ефективного здійснення зобов'язань по економіці, заснованої на правилах.

Економічного співтовариства АСЕАН (AEC) встановить АСЕАН як єдиний ринок і виробничу базу, щоб АСЕАН більш динамічною і конкурентоспроможної з механізмами та заходів щодо зміцнення здійснення існуючих і нових економічних ініціатив; прискорити регіональну інтеграцію в пріоритетних секторах; полегшення пересування бізнесу, кваліфікованої робочої сили і таланти; і зміцнення інституційних механізмів АСЕАН. В якості першого кроку для реалізації Економічного співтовариства АСЕАН,

У той же час, Економічного співтовариства АСЕАН (AEC) будуть розглянуті розриву в рівнях розвитку і прискорення інтеграції країн Камбоджі, Лаосу, М'янми та В'єтнаму в рамках Ініціативи інтеграції АСЕАН та інших регіональних ініціатив.
Форми співробітництва є:
Розвиток людських ресурсів і нарощування потенціалу;
Визнання професійної кваліфікації;
Ближче консультації з макроекономічної та фінансової політики;
Торгове фінансування заходів;
Поліпшення інфраструктури
Розвиток електронних транзакцій через електронну АСЕАН;
Інтеграція промисловості в регіоні, щоб сприяти розвитку регіональних джерел;
Збільште участі приватного сектора, щоб встановити Економічного співтовариства АСЕАН (AEC).
Важливість для зовнішньої торгівлі АСЕАН і необхідність Співтовариства АСЕАН в цілому, щоб зберегти з нетерпінням чекаю,
Основні характеристики Економічного співтовариства АСЕАН (AEC):
Єдиний ринок і виробнича база,
Конкурсна економічний район,
Регіон справедливого економічного розвитку
Регіон повністю інтегрована в світову економіку.
Ці характеристики пов'язані один з одним сильно. Шляхом включення елементів потрібно кожна характеристика і повинні забезпечити узгодженість і послідовність елементів, а також реалізації відповідних взаємної координації між відповідними зацікавленими сторонами.

Що стосується єдиного ринку Визначення, засноване на виробництві


Що стосується єдиного визначення ринку, заснований на виробництві. Єдиний ринок і виробнича база АСЕАН складається з п'яти основних елементів, які впливають на terhadao Економічного співтовариства АСЕАН (AEC):
Що стосується єдиного ринку Визначення, засноване на виробництві

1. Транспортний потік товарів
Вантажні перевезення. Вільний потік товарів є одним з основних засобів яких об'єкт єдиного ринку і виробничої бази повинні бути досягнуті. Через зона вільної торгівлі АСЕАН (АФТА), АСЕАН домоглася значного прогресу в ліквідації тарифів. Тим не менш, вантажопотік потребують не тільки нульові тарифи, але в ліквідації нетарифних бар'єрів, а також. Крім того, основна частина інших, які будуть сприяти потоку товарів незалежно заходи сприяння інших професій, таких як інтеграція митних процедур, формує вузол Єдине вікно країн АСЕАН, постійно покращувати ставок Загальні ефективних Пільгові (CEPT) правила визначення походження, як Tata оперативний спосіб затвердження та погодження стандартів і процедур дотримання.

2. Свобода поточного обслуговування
Вільний потік торгівлі послугами є одним з важливих елементів у реалізації економіки Співтовариства АСЕАН, де немає ніяких обмежень на постачальника послуг у наданні послуг та у створенні підприємств за межами національних кордонів в країнах АСЕАН, деякі сектори послуг, таких як фінансові послуги та повітряного транспорту робиться органами Міністрів відповідно.

3. Потік без інвестицій
Інвестиційний режим, який є безкоштовним і відкритим є ключем до підвищення конкурентоспроможності АСЕАН в залученні прямих іноземних інвестицій та інвестицій між країнами АСЕАН. Безперервні приплив нових інвестицій і сприятиме і забезпечити динамічний розвиток економік країн АСЕАН.

4. Потік вільніше капітал
Зміцнення ринку капіталу розвитку АСЕА. Досягнення більшої гармонізації стандартів в ринку капіталу в АСЕАН в областях, які пропонують правила заборгованості, вимоги до розкриття інформації та умов, а також розподіл пом'якшення правил взаємопов'язані.

5. Свобода потік кваліфікованих кадрів / кваліфікований
Вільний потік кваліфікованих кадрів / фахівець. Дозвіл для полегшення входу в русі фізичних осіб, що беруть участь у торгівлі товарами, послугами та інвестиціями, відповідно до застосованих положень країни призначення, АСЕАН, щоб працювати відповідно до їх навичками.

No comments:

Post a Comment