!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Tuesday, September 8, 2015

Індонезія знову стати членом ОПЕК, що це потрібно?.

Поїздка не була закінчена (367)

(Частина триста шістьдесят сім), Депок, Західна Ява, Indonnesia, 8 вересня, 2015 року, 3:42 вечора).

Індонезія знову стати членом ОПЕК, що це потрібно?.

З точки зору виробництва Індонезія є недоречним, щоб бути членом ОПЕК, тому що індонезійська видобуток нафти не більше ніж 800 000 барелів на день, в той час як внутрішнє споживання досягло 1,5 млн барелів на день.
Індонезія є іноді має дивний політику, повинні знижуватися світові ціни на нафту, які в даний час досягла US $ 45 за барель, щоб бути вдячні в, бо внутрішнє споживання набагато більше, але кожен світові ціни на нафту ростуть, уряд завжди піднімають ціну мазуту (BBM) , але, коли ціни на нафту продовжують знижуватися уряд просто закрийте очі, не знизити ціну на нафту на рівні станції паливо (газ станцій) в країні, але якщо ціна АЗС вниз, транспортні витрати також йдуть вниз, і це призведе до зниження цін на основні сировинні товари, такі як рис і ціни інший, тим самим збільшуючи купівельної спроможності населення.
Не так багато можна зробити, Індонезії в якості члена ОПЕК, Індонезія, тому що рівень виробництва не більш ніж 800 000 барелів на день, в той час як внутрішнє споживання подвоєння числа від загального обсягу виробництва (близько 1,5 млн барелів на день).
Який в невигідному становищі з низьким світовим цінам на нафту ОПЕК 12 членів, присутні на додаток до Росії, і гігантські американські компанії, які досліджувати і експлуатувати нафти і газу з високими витратами в континентальної частини Сполучених Штатів.
Російський експорт сирої нафти і природного газу досить великий хітом зі зниженням цін на нафту, так як більша частина державного бюджету в значній мірі залежить іноземних експорту нафти і природного газу.
Аналітики прогнозують зниження світових цін на нафту в даний час через технічні Сполучених Штатів та їхніх союзників в НАТО (Великобританії та Норвегії) з метою зниження світових цін на нафту продовжують давати уроки в Росії після анексії Криму від України отримали з економічних ембарго з боку США і НАТО.
Крім того, Росія розглядається непокірних (примхливий) один від одного, після анексії Криму також підтримують політично і зброю, щоб проросійських сепаратистських рухів у Східній Україні.
Для арабських країн членами ОПЕК раніше низький рівень витрат на виробництво можна тільки за US $ 3 за барель, ціни на нафту ще дешевше на їх користь.
Що стосується Росії, вартість виробництва нафти дп свого газу в Сибіру снігові витрати більш високої продуктивності, гігант компанія США, що працює в материковій частині США, на шельфі і на Алясці, а витрати високі, але через внутрішнього споживання величезна США бюджету і США не залежить від нафти і газу, а й від податків та інших експорту сировинних товарів (продукції військового, комп'ютери, ІТ-послуг та інших продуктів), то низькі ціни на нафту як і раніше більш прибутковим США.


Станом на листопад 2015 року, Індонезія Офіційний запис ОПЕК знову
KATADATA - Індонезія врешті-решт прийняв назад в країнах-членах експортерів нафти або Організацію країн-експортерів нафти (ОПЕК). Насправді, сім років тому, Індонезія була виключена з організації, тому що вона стала імпортером нафти.

Генеральний секретар Міністерства енергетики та мінеральних ресурсів (РДМ) Teguh Pamudji показав, що отримав повідомлення від Генерального секретаря ОПЕК минулого тижня. "Індонезія прийнята в якості члена ОПЕК, що не спостерігача," сказав він Katadata, понеділок (7/9). Тим не менш, Індонезія ефективно menjaqdi членів ОПЕК в листопаді.

Індонезія стане 13 членом ОПЕК і єдиним членом ОПЕК з Азії на додаток до країн близькосхідного регіону. Сім років тому, Індонезія при президенті Сусіло Бамбанг Юдхойоно вирішили вийти видобутку нафти ОПЕК через дефіцит. В даний час, споживання нафти в країні становить близько 1,5 млн барелів на день, а виробляє тільки 800000 барелів на день.

З середини цього року, уряд Індонезії вивчити можливість ОПЕК повернення. Насправді, в минулому 3-6Juni, міністр енергетики і мінеральних ресурсів Судірман Саїд взяв участь у конференції ОПЕК у Відні, Австрія. За Судірман, якщо Індонезія розташована в співтоваристві ОПЕК, Індонезія має доступ до інформації нафти і газу на регулярній основі.

Крім того, Індонезія також може встановити дружні відносини з виробниками нафти. Це, звичайно, стратегія уряду, щоб зробити його легше отримати поставок нафти з країн ОПЕК.

Тим не менш, Pri Агунг Rakhmanto, енергія Спостерігач від Трісакті університету, сказав, що вступ в Індонезії в ОПЕК немає гарантії, що це буде легше отримати масло. Це все залежить від дипломатії до кожній країні. "Тільки відносно більш відкритий доступ," сказав він.

Крім того, уряд повинен також бути в змозі запропонувати деякі члени ОПЕК інвестувати в Індонезії. Роблячи таким чином, членство в ОПЕК дійсно корисним для Індонезії.

З іншого боку, інтерес країн ОПЕК та Індонезії тепер відрізняється. Країни на тлі гальм на виробництво, що викликало світові ціни на нафту впали до близько $ 40 за барель ОПЕК. У той час як Індонезія і раніше потребує не збільшувати видобуток нафти тому, що до країн тепер імпортерів нафти.

Президент Jokowi Підтримка Індонезія Зареєструвати ОПЕК
"Він не міг погодитися, ми повинні бовтатися, повинні взаємодіяти з ринком (виробники та експортери нафти)
KATADATA - міністр енергетики та мінеральних ресурсів (РДМ) Судірман Саїд стверджував, що отримав підтримку від президента Джоко Відодо (Jokowi) за планом Індонезії активного знову в Організації країн-експортерів нафти або Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК).

За його словами, намір двічі представлений до президента Джоко Відодо. У перший раз він висловив намір, коли робочим візитом в Папуа-Новій Гвінеї разом з Президентом. Там президент Jokowi сказав він рішуче підтримує Індонезію повторно ввести в ОПЕК.

Судірман також висловив намір з проханням дозволити бути присутнім на конференції ОПЕК відбудеться 3-4 червня 2015 в той час Президент підтвердив свою підтримку Jokowi.

"Він не міг погодитися, ми повинні бовтатися, повинні взаємодіяти з ринком. Крім того, ми є одним з найбільших покупців, тому цілком природно, якщо ми встановимо відносини з виробниками, експортерами," сказав він в Міністерстві енергетики, Джакарта, п'ятниця (15/5).

Бажання уряду знову ввести в цій членами ОПЕК отримала критику з боку деяких кварталів. Колишній член реформувати систему управління Команда Нафта і газ Індонезія Фахмі Заради вважає непридатним, щоб бути членом ОПЕК. Насправді, вона турбується Індонезія б смішно, якщо змушені стати членами ОПЕК.

За його словами, з 2005 року Індонезія стала розглядатися як нетто-імпортера (нетто імпортером) нафти. Хоча як і раніше експортується, але більші імпорт нафти. У той час як вимоги, щоб стати членом ОПЕК є країною нетто-експортером (нетто-експортером).

Керівник Програми і бюджетний контроль Відділ планування управління СКК Migas, який також ОПЕК Бенні Податково-бюджетна політика Аналіз Lubiantara, сказав Індонезія дуже важко приєднатися до ОПЕК. Для того щоб стати країною-спостерігачем був за умови, що нетто-експортером.

Причини для отримання легше масло було не так. За його словами, щоб отримати масло не повинні бути ОПЕК. За його словами, це може бути отримана шляхом поліпшення двосторонніх відносин з нафтовидобувними країнами.

"Малайзія ніколи не стати членом ОПЕК, але може легко отримати завдяки взаємодії нафти з нафтовидобувні країни йдуть добре", сказав він.

Індонезія була колись членом ОПЕК з 1961, але потім вирішив вийти з її членства в 2008 році це рішення, тому Індонезія стала нетто-імпортером. Розвідка та обсяг виробництва знижується, так що запаси нафти і газу зменшується. У той час як потреба в нафті і газу в країні продовжують зростати.

Виходячи з даних Виконавчого агентства з розвідки і видобутку нафти і газу (BP Migas), видобуток нафти з 1996 по 2006 рік в Індонезії продовжує знижуватися в середньому на 10-12 відсотків. Це зниження виробництва сповільнилося до 2-3 відсотків у період з 2006 по 2011 року.

Проблема в тому, спад виробництва, обернено пропорційна швидкості споживання нафти в країні виросли в середньому на 5,8 відсотка. Це робить Індонезії імпортувати нафту для задоволення національних потреб.

Кувейт міністр нафти Алі аль-Omair у вівторок заявив, що він "дуже впевнено", що члени ОПЕК картелю Затоки підтримує збереження його виробництва стелю без змін на важливих зустрічах на цьому тижні. У заяві на офіційному КУНА ІА по його прибутті до Відня, Omair сказав, що варіант ОПЕК, щоб "зберегти або збільшити виробничі стелю" pemotongan.Organisasi перевизначити країн-експортерів нафти (ОПЕК), яка складається з 12 країн проведуть зустріч у п'ятницю, щоб вирішити, рівень виробництва на другу половину 2015 року, на тлі очікувань, що обсяги виробництва будуть зазначеного dipertahankan.Omair міністри членів ОПЕК в Перській затоці Кувейт крім числі в суперважкій виробника Саудівської Аравії, Об'єднаних Арабських Еміратів і Катару проведе переговори з координації попереду pertemuan.Bersama разом, в чотирьох країнах затоку виробляє близько 17 млн ​​барелів на день (барелів на добу), або 55 відсотків видобутку ОПЕК в даний час 31 млн барелів на день. Одна тільки Саудівська Аравія виробляє 10300000 барелів на день. "Глобальний сцена вимагає від нас, щоб не приймати рішення, які можуть мати негативний вплив на ринок, і параметри, доступні для ОПЕК для підтримки або збільшення виробництва стелю," сказав саудівської нафти dia.Menteri Алі аль -Naimi заявив у вівторок, що ОПЕК не знизив виробництво стратегії по забезпеченню частка ринку bekerja.Ketika запитав ця стратегія була успішною, Наїмі заявив журналістам: "Відповідь так ... Попит на підйомі. Поставка сповільнюється. Це факт. Ринок стабілізується. "Кілька інших членів, особливо Венесуела і Іран, закликав до виробництва скоротити підтримувати масло harga.Harga втратили майже половину своєї вартості з червня 2014 року, коли Брент торгується близько 115 доларів за барель і сирої нафти в Нью-Йорку майже 108 доларів за barel.Omair зв'язати відносне збільшення цін на нафту ОПЕК змусив деякі виробництва дорогих тупик, особливо в Сполучених Штатах і Канаді, і до збільшення глобального економічного зростання.
Світові ціни на нафту продовжують знижуватися. Донині, світова ціна на нафту як і раніше у себе вдома в діапазоні від $ 50 за барель.

Управління енергетичної інформації США випустила десять величиною країна виробництва нафти в світі в 2014 році ці країни досягли успіху у виробництві мільйони барелів нафти на день. Репортаж з CNN Money, в середу (02/04/2015) У наступному списку.

Сполучені Штати Америки (США)

Наддержава займає перше місце в найбільшій країні нафтовидобувної у світі з 12,4 млн барелів на день. Виробництво нафти в США завжди значно збільшилася щороку.

Саудівська Аравія

Країни, які стали резиденцією короля нафтової займає друге місце в списку найбільших нафтовидобувних країн у світі. Саудівська Аравія вдалося записати видобутку нафти 11600000 барелів на день.

Росія

Країні вдалося виробити стільки, скільки 10600000 барелів нафти на день. Не тільки як виробника нафти, країна також відомо, держави, раніше відомого як другий за величиною виробник природного газу в світі.

Китай

Китай знаходиться в четвертій позиції в якості найбільшого країні нафтовидобувної у світі. Бамбуковий завіса країна здатна виробляти 4400000 барелів нафти на день.

Канада

У п'ятірку лідерів Канади. Нафтова промисловість є основою первинного сектора Канади. Країна виробляє 4300000 барелів нафти на день.

Іран

Країни Близького Сходу, таких як Іран є країною, яка часто перебуває у конфлікті з іншими країнами через його нафтового багатства. Був на шостій позиції, видобутку нафти Ірану по 3,4 млн барелів на день.

Ірак

Те ж саме з Іраном, в країнах Близького Сходу, таких як Іран, також відомий як найбільший виробник нафти у світі. Був сьомий, видобуток нафти Іраку досяг 3300000 барелів на день.

Об'єднані Арабські Емірати

UEAberibukota в Абу-Дабі є найбільшим містом в Дубаї. ОАЕ є одним з найбільших нафтовидобувних країн у світі з виробництва 3200000 барелів на день. ОАЕ знаходиться на восьмому місці в даному списку.

Мексика

Мексика є країною, розташованої в Північній Америці. Незважаючи на те, включені в якості одного з найбільших нафтовидобувних країн у світі, видобуток нафти Мексика продовжує знижуватися в останні роки. 2014 зазначив видобуток нафти в Мексиці впав на 2,8 млн барелів на день.

Кувейт

В останньому положенні Кувейт. Видобуток нафти в країні досягне 2800000 барелів на день.

No comments:

Post a Comment