!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Monday, September 7, 2015

Всі гріх буде прощений Богом.

Поїздка не була закінчена (364)

(Частина триста шістьдесят чотири), Депок, Західна Ява, Indonnesia 6 вересня 2015, 22:00 вечора).

Всі гріх буде прощений Богом.

Бог у своєму слові в Корані і Сунні (аль-уроки / хадис) гарантія людина, що Аллах простить усі гріхи його службовців (людини), поки вони не покаються (прошу вибачення Аллаха) і не здійснюють ширк (зв'язує партнерів з Богом) або залишити ширк до смерті (вмирає), негайно покаятися (запитайте у Бога прощення за всі гріхи, які були зроблені) серйозно і послідовно здійснювати стовпів ісламу.
Бог благодать двері і hidayahnya хоче, щоб все людство на небеса, але Бог також попереджає, що диявол (сатана) є ворогом номер один чоловік, бо диявол хоче деякі люди хочуть, щоб слідувати по його стопах йдуть у пекло.
Аллах в Корані і Сунні вчить людей, як (рецепти), так що ми можемо боротися або сатану виганяти з нашого життя.
Коли керівні принципи Корану і Сунни ми слідуємо Дасть Бог, ми будемо раді жити в світі (короткий / тимчасової), могила (Барзах) і далі будуть міцного природи.


Тафсир аль-Мумін Вірш 1-12
Аль-Мумін Сура (Віруючі)

Сура 40. 85 пункт. Makkiyyah

  بسم الله الرحمن الرحيم

В ім'я Аллаха, Милостивого, Милосердного.

Вірші 1-9: Говорячи про диво Корану, Аллах прощення субханаху ва Ta'aala проти гріхах Своїх рабів, які розкаялися, опозиція ісламської релігії звичайно терпіти невдачу, команда не бути обдуреним процвітанням невіруючих, фотографія Ангели на пред'явника "трон і ті, де вони навколо молитися на благо віруючих і попросити вибачення за них.

حم (1) تنزيل الكتاب من الله العزيز العليم (2) غافر الذنب وقابل التوب شديد العقاب ذي الطول لا إله إلا هو إليه المصير (3) ما يجادل في آيات الله إلا الذين كفروا فلا يغررك تقلبهم في البلاد (4) كذبت قبلهم قوم نوح والأحزاب من بعدهم وهمت كل أمة برسولهم ليأخذوه وجادلوا بالباطل ليدحضوا به الحق فأخذتهم فكيف كان عقاب (5) وكذلك حقت كلمة ربك على الذين كفروا أنهم أصحاب النار (6) الذين يحملون العرش ومن حوله يسبحون بحمد ربهم ويؤمنون به ويستغفرون للذين آمنوا ربنا وسعت كل شيء رحمة وعلما فاغفر للذين تابوا واتبعوا سبيلك وقهم عذاب الجحيم (7) ربنا وأدخلهم جنات عدن التي وعدتهم ومن صلح من آبائهم وأزواجهم وذرياتهم إنك أنت العزيز الحكيم (8) وقهم السيئات ومن تق السيئات يومئذ فقد رحمته وذلك هو الفوز العظيم (9)

Переклад Сура Мумін вірші 1-9

1. Ха-Мім.

2. [1] Ця книга (Коран) є похідним від Бога Всемогутнього [2] Знаючий (всього),

3. Хто прощає гріхи [3] і приймає покаяння і його суворе покарання [4]; які мають дар. [5] Там немає бога (гідного поклоніння), крім Нього. Тільки до Нього (всіх істот) назад.

4. [6] Там немає дискусії про вірші Аллаха, крім тих, що не увірували. Тому у ти (Мухаммад) обманюйте успіху їх зусиль по всій країні [7].

5. [8] Перед ними, люди Ноя і фракції суміжних після [9] відмовлено (апостол) і кожна гонка була запланована (обман) проти їх Посланника, щоб в полон [10], і вони стверджують, з (причина) брехня, щоб знищити правду; Тому я захопити їх, вони (загибель) [11]. Тоді як (біль) Моє покарання [12]?

6. І так [13] є, звичайно, застосовні положення вашого Господа проти невірних (тобто) насправді вони є жителі пекла.

7. [14] (ангели), які несуть Трон [15] і (ангели), які навколо [16] піднесе з похвалою свого Господа [17] і їх віри в Нього і просять прощення для тих, хто вірить [18] (кажучи), [19] «Господь наш, благодать і знання, які існують на твій охоплюють всі [20], дарувати прощення тим, хто покається [21] і слідувати по шляху (релігія) - му [22], і врятувати їх від покарання Ада [23].

8. Наш Господь, покласти їх на небо "Едему, які Ти обіцяв їм [24], і праведники [25] серед своїх отців, дружин, і їх потомство. Дійсно, Ти Всемогутній [26] знову Мудрий [27],

9. і врятувати їх від стихійних лих () злочину [28]. І тих, кого ви виховувати з (катастрофи) на день скоєння злочину [29], то справді, ви дати мені благодать йому [30] і так, що [31] великої перемоги [32] ".

Вірші 10-12: стан невіруючих в пеклі, їхнє бажання вибратися з пекла, гніву Божого на них, і поразки зла в особі істини.Переклад Сура Мумін віршах 10-12

10. [33] Насправді, ті, які не увірували [34], до них (в день) заклик до [35], "Насправді, ненависть Бога (ви) набагато більше, ніж ваш ненависті до себе, коли ви покликані вірні назад Ви заперечуєте [36] ".

11. Вони скажуть: «Господь наш, Ти вимкнений наш двічі [37] і перетворилися на нас двічі (також) [38], і ми визнаємо наші гріхи. Так чи є спосіб (для нас), щоб вийти ( з пекла) [39]? "

12. [40] Це тому, що ви заперечувати, якщо покликані поклонятися Богу в поодинці. І якщо Бог єдиний, віруйте [41]. Тоді рішення (сьогодні) [42] в Аллаха Всемогутнього [43] знову Всевишнього [44].

[1] Аллах ва Ta'aala субханаху розповісти вам про свою великій книзі, що він зійшов з Бога Бог гідний поклоніння, тому що його досконалості і тому, що Він один зі своєю роботою.

[2] З його сили, він піддається все істоти.

[3] Для людей, які згрішили.

[4] Для невіруючих або людей, які насмілилися грішити і не каятися в цьому.

[5] Коли Аллах ва субханаху Ta'aala встановлює, що він приступив до Його досконалості, де він вимагає, щоб Він один diibadahi і щирим у своїх намірах на його милосердя, Він тоді сказав, "Там немає Бога (право на поклоніння, але він) ".

Придатність сторона вище вірші, кажучи зниження в Корані від Аллаха, який має вищий властивостями, що ці властивості вимагає, щоб всі значення покритий Корану. Це тому, що зміст Корану проповідувати про імена Бога, Його характеру і Його діянь, у той час як вище вірш згадує імена Бога, Його природи і Його дій. Вона також може судити дії проповідувати надприродного минуле і майбутнє, де він включає в себе вчення про Всезнаючий Аллах Своїм рабам. Може також проповідувати Його милості і вантажів, а також випадків, які можуть бути доставлені до нього, де показано, його слова, "Dzith thaul" (що означає: хто має дар). Може також розповісти про свою суворої страти і те, що робить людину засудили, а також аморально, яка вимагає, що покарання, де показано, його слова, "iqaab Syadiidil '" (що означає: і його суворе покарання). Може також містити виклик грішника до покаяння, повернення та beristighfar, де це вказується його слова, "Ghaafiridz dzanbi ва qaabilit taubi syadiidil" iqaab "(що означає: Хто прощає гріхи і приймає покаяння і суворий у покаранні ;). Може також зміст новини, що Бог є єдиним, хто має право diibadahi і виконання пропозиції "aqli (смисловий) або naqli (одкровення), що вказує при цьому, заохочуючи його, і заборонив поклонятися, крім Аллаха, пояснюючи аргументів" aqli і naqli шоу пошкодження ухилятися і налякати його, де це зазначено його слова, "Laailaaha illaa хува" (що означає: немає божества, гідного поклоніння, крім Нього). Може також проповідувати про юридичну jaza'i (відповідь) Його справедливої винагороди за людей, які роблять благодійність, штраф для тих, хто були неслухняні, де це зазначено в слові Всевишнього Аллаха », Ilaihil mashiir" (до -Nyalah все назад). Це передбачено Коран, які є високі вимоги.

[6] Аллах ва субханаху Ta'aala заявляють, що немає нічого, щоб сперечатися про його віршах, за винятком тих, що не увірували. Сперечатися мета тут сперечатися з метою відмови від знамення Аллаха, боротися з злом, де він включає в себе дії невірних. На відміну від віруючих, вони підпорядковуються Аллаху ва субханаху Ta'aala що знижує правду, щоб подолати брехня. Точно так само, для людини не повинні бути обмануті мирським стан людини, і думав, що дар Божий для нього з точки зору світового шоу любові до нього і що він був праворуч. Таким чином, Аллах ва субханаху Ta'aala говорить, "тому ти (Мухаммад) обманюйте успіху їх зусиль по всій країні." Тому обов'язковою для раба це міра людини з істиною, подивитися на природу syar'i і важать людей з ним, і не важать правду людської істоти, як це було зроблено людьми, які не мають науку і розум.

[7] Через їх остаточному місці пекло.

[8] Тоді Аллах ва субханаху Ta'aala загрожує тим, хто заперечує знамення Аллаха, щоб скасувати його, як це було зроблено в покоління до них, як і люди, Ноя, в «Ad, і інших союзних разом шукали скасувати захистити правду і брехню. У тій мірі, що вони були визначені, щоб убити лідера доброти, апостол, який був відправлений в них. Хіба це не вказують несправедливість, порочність і їхні страждання, так що ніхто не крім після страшної загибелі.

[9] В 'AAD, самудянах та ін.

[10] Подальше вбивство послів.

[11] Через їх невіри і зібрати їх на боротьбу правду.

[12] Існує у вигляді гучного шуму грому, граду, поглинула землею, що затонуло в морі, і так далі.

[13] в якості застосовного постанови Аллах ва субханаху Ta'aala в попередніх поколінь, які суперечили, то застосовуються також для тих, хто заперечує це зараз.

[14] Аллах ва Ta'aala субханаху розповісти про службовців ідеальним Божа ніжність субханаху ва Ta'aala Його віруючих, і Його положення викликає щасливо підготувати їх у вигляді причин, які виходять за межі своїх можливостей, а саме запит вибачення ангела принесли поруч з ними, їх молитви на благо релігії і їх загробного життя, де він показує славу ангелів на пред'явника "трон і в прилеглих районах, а також їх близькість з їх Господа, багато з їх поклоніння, і їх щире ставлення до рабів раб Божий, тому що вони знають, що Аллах ва субханаху Ta'aala їм подобається це.

[15] "Трон дах з усіх істот і істот великий, самих великих і самих утішних і близьких до Аллаха ва субханаху Ta'aala. Ступінь Трон поширюється на небеса, землю і місце Бога і ангелів. У той час як ангели представлені ангел Божий нести найбільший і найпотужніший. Субханаху ва Ta'aala Бог обрав їх для проведення престол його пріоритети називати їх і близькість вони показують, що вони є найбільш важливим ангел. Ta'aala субханаху ва Аллах говорить: "І ангели в небі над куточками. І в той день восьмій ангелів відстоювати Трон твого Господа вище (глава) їм "(Транс Аль Haaqqah :. 17).

[16] Це включає в себе ангелів наближений до Бога, і є положення, а також велика гідність.

[17] Це данина через їх поклоніння Аллаху ва субханаху Ta'aala, особливо чотки, Tahmid і всі богослужіння, які належать до кульок і Tahmid. Оскільки кульки, субханаху ва Аллах очищає людське ставлення Ta'aala поклоніння, крім Нього, в той час як Tahmid поклоніння Аллаху ва субханаху Ta'aala. У привітанні, "Subhaanallahi wabihamdih" також входить до нього, а серед так багато поклоніння.

[18] Він є одним з ряду переваг і достоїнств віри, що ангели, які не мали жодного гріха просити вибачення для тих, хто вірить. Таким чином, віруючий у своїй вірі, тому що отримання велике достоїнство цього.

[19] Тому прощення є щось додається до нього, яке не було б ідеально, якщо її прощення -в того, щоб відразу ж затриманий увазі, що просить вибачення гріхів-гріхів, щоб отримати прощення, то Аллах ва Ta'aala кажучи субханаху характер їх молитви, просячи прощення, сказавши йому щось, щоб бути досконалим, що мова, "Господи наш, благодать і знання, які існують в вас включають в себе все, про помилування ... і т.д."

[20] Тобто наука про твого, що покриває всі, ні розпливчасто для вас і ніщо не приховано від науки твого вагою маленької мурашки (гірчичне зерно) на небесах і на землі, і ваша милість охоплює все. Тому, природно, як верх і низ був наповнений благодаті Всевишнього Аллаха.

[21] З ширка і аморально.

[22] Тобто іслам, який, по суті, mentauhidkan Аллах, коритися Йому і слідувати Його Посланника.

[23] Це охороняти їх від самого покарання і причин.

[24] Через твоїх усних апостолів.

[25] Вони стають праведниками вірою і добрими справами.

[26] З мощі гріхів твоїх ви пробачити їх, ви позбутися від речей, які хвилюють їх, і ви скажіть їм, щоб все добро.

[27] Те, що покласти щось на місці. Таким чином, ми не просимо Тебе щось menyelisihi мудрість твоя, у тому числі навіть вашої мудрості, що ви упустили, ваших апостолів усних і бажаних Твоєю благодаттю, милість до віруючих.

[28] Злочин тут благодійна організація, яка погано і, отже, те, що він зробив сумний винуватця.

[29] Тобто Судний день.

[30] Через благодаті Твоєї завжди тече рабам твоїм, ніщо не заважає, крім гріхів рабів і потворності. Тому, хто б ви не плекати зла, це означає, що ви дали Тауфік до добра і добром.

[31] Тобто втрата речей, щоб турбуватися про, тому що він тримав з злочину та отримання речі, які любили, бо помилувані.

[32 Не] Де немає перемоги, як він.

Як Sa'diy Шейх пояснив, що це Ангел молитви містить кілька речей:

- Відмінне знання їх (ангелів) проти свого Господа.

- Bertawassul (за допомогою молитви) до Аллаха з Його імена прекрасні, де він любить, якщо його слуг bertawassul нього.

- Моліться за допомогою Asmaa'ul Хусні доречно. Таким чином, їх молитви з проханням милість і питає видалені вплив природи людяності відомо Бога недоліків і бажання грішника, а також основний і причини, які, як відомо, від Бога, то вони bertawassul з його ім'ям Ар Рахім (Милосердний) і AliIM Al '(Всезнаючий).

- Вдосконалюйте свої манери по відношенню до Аллаха з rububiyyah розпізнавання (технічне обслуговування) Аллах aammah небудь rububiyyyah "(взагалі) і khaashshah (спеціальний).

- Вони (ангели), не мають ніякої влади, і що їх молитви до Бога вони виходять з малозабезпечених (необхідно) з усіх боків, не може megemukakan будь-яких обставин, і це не тому, що дар Божий, милосердя і ihsan- Його.

- За Господь Бог їх любить благодійність любив їх, а саме поклонятися їм робити, і вони це означає, як середнє, істинно люблять. Крім того, вони люблять тих, хто робить добро, тобто віруючих, де вони (віруючі) є люди, які любили Бога серед всіх Його створінь. Всі людські істоти вже mukallaf (контакт зобов'язання) ненавидів Alah за винятком тих, які увірували, в любові ангелів тих (віруючих) є ті, молячись Богу і прагнути до блага своїх обставинах, як молитви за людину, в тому числі доказів його любові , тому що один не молитися за винятком тих, кого він любив.

- З опису детально про Бога прощення ангелів є запис, що ми повинні розуміти, як mentadabburi (мислення) Його книга, і що tadabbur не обмежується сенс lafaz в блоці, навіть якщо він mentadabburi означає (зміст) lafaz. Якщо він зрозумів справжнє розуміння відповідні кошти, то його розум, він побачив матерію і дороги втомлений його словами, те, що стає penyempurnanya і залежить від нього, і він може вірити, що Бог хоче, це, як він вважає, особливе значення, яке позначається lafaz.

Необхідність вказувати, що Бог субханаху ва Ta'aala хотів двох речей:

По-перше, визнати і підтвердити, що він включений, що беруть участь у значенні і відповідно до ним.

По-друге, знання того, що Бог знає все, і що Аллах наказав Своїм слугам mentadabburi і думати про своїх книгах.

Аллах ва субханаху Ta'aala знати щось притаманне значенні його, і той, хто повідомив йому, що його книга є керівництвом, світло і пояснювальна все, і що він є найбільш красномовним мови і найбільш очевидним. Таким чином, службовець може отримати багато знань і великою добротою відповідно Тофік дав йому Бог.

Але іноді деякі загадкові вірші означають для здорового крім дослідників думки. Тому ми просимо Аллаха ва субханаху Ta'aala, що він відкрив для нас більшість казначейства милості добре, тому що наші обставини і мусульман. Ми не можемо зробити нічого, але покладатися на благодійність його bertawassul з його благодійності; де ми завжди в ньому в будь-який час і в будь-який час. Крім того, ми просимо Бога за Його милість, що Він піклується про нас від зла нас самих, що є перешкодою для нас прийти до благодаті Своєї, звичайно, він концедентом, що дає причину і musabbabnya.

- З наведених вище віршах також можна бачити, що супутник, хороша дружина, діти і друзі можуть бути щасливі зі своїми друзями, і пов'язане з причиною для хорошого які можуть бути отримані, за благодійність і тому, що благодійність як ангели молитися за віруючих і людей праведників з числа їхніх батьків, їхніх дружин і їх дітей, wallahu знає краще.

[33] Аллах ва Ta'aala субханаху повідомити про відкриття в сорому і приниження, які спіткала невіруючих, їх прохання, щоб повернутися до світу і вибратися з пекла, і їх прохання не було задоволене, і вони dicelanya.

[34] згадати абсолютні "невірних" для того, щоб покрити всі форми невірності, або вірити в Аллаха, Його книги, Його посланників, зрештою, і т.д ..

[35] Тобто, коли вони йдуть в пекло, і вони визнають, що вони мають право увійти до нього через гріхи, які вони роблять, то, коли вони дуже злий на себе з гнівом, то назвали їх, коли це, як зазначено в пункті вище ,

[36] Коли апостоли та їхні послідовники прийняти віру, і вони підтримують доказ, але ви навіть заперечують його, і ви ненавидите віру, що Аллах створив вас за це, і ви навіть вийти з милості широкий, так що гнів Божий проти вас, і гнів це набагато більше, ніж kemurkaanmu в себе. Його гнів і покарання раніше трапитися з вами, в той час як його слуги були віруючі отримують задоволення від Аллаха і Його нагороду. От коли вони мріяли про повернення в світі, як описано в наступному пункті.

[37] Мета вдвічі смерті смерть першої та смертності між двома труби. Деякі вважають, що перша смерть, коли вони не там і друга смерть це смерть, яка відбувається після того як вони проявляються у світі.

[38] Тобто життя у світі і в майбутньому.

[39] І повернення у світ, щоб коритися Господу нашому.

Вони шкодують, щоб перемістити їх так, коли у світі і сказав, як уже згадувалося в попередньому пункті, навіть якщо слова не було допомогло і використовувати на всіх.

[40] Вони були піддані критиці за не чинить причини безпеки.

[41] Ви задоволені чомусь поганому і зламаною в цьому світі і майбутнього життя (ширк), і вам не подобається щось, що добре і праведний в цьому світі і в Останньому житті (таухид). Ви першість через зубожіння, приниження і гніву, і ви ненавидіти, бо щастя, слави і задоволення. Це, як слово Всевишнього Аллаха наступним чином:

"Я звернуся людей, які хвалилися себе на землі без права ознак моїй владі. Якщо вони бачать, які вірші (Ku), вони не будуть вірити йому. І якщо вони бачать шлях, що веде до керівництвом, вони не хочуть їх, але якщо вони бачать шлях помилок, вони продовжують memenempuhnya. . Це тому, що вони заперечують Наші знамення, і вони завжди були не знають про нього "(. Транс Коран: 146)

[42] Якщо рішення належить Йому, то Він вирішив, що ви, невіруючі виведення буде вічно в пеклі, і його рішення не буде змінене, і замінити.

Покаяння NASHUHA


За
Шейх Салім бін Ід Аль Хілалі


Людські істоти не вільні від помилок, великих і малих, свідомо чи мимоволі. Крім того, якщо спрага домінувати в його житті. Він буде робити приклад непослух. Послух, як ніби це має значення не означає.

Хоча страждає від людського непослуху і гріха накопичуватися, це не означає, що більше немає двері, щоб поліпшити. Так, після установки аморальні вчинки раба, але двері милосердя завжди відкрита. Люди дають можливість поліпшити себе. Тобто, з покаянням від дій, які могли б доставити його на грань пекло. Покаяння робиться повинна бути повною, який відомий як покаяння NASHUHA. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

كل بني آدم خطاء و خير الخطائين التوبون. رواه الترمذي

Кожна дитина Адам (людина) зробив помилку, і кращі з винуватих покаятися. [2]

لو أن العباد لم يذنبوا لخلق الله الخلق يذنبون ثم يغفر لهم رواه الحاكم

Були слуги Бога немає гріха, звичайно, Бог створить інша істота, хто грішить, а потім пробачити їх. [3]

З покаяння, ми можемо очистити наші серця від плями, які забруднюють. Для гріха оскверненні печінка, і чистий це зобов'язання. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав: істинно віруюча, коли гріх, це буде (що виникають) одна точка чорна пляма на його серце. Якщо він розкаявся, залишив (акт) і просив вибачення (до Аллаха), то його повернутися в чистоті. Але при збільшенні (гріх), то bertambahlah чорна пляма, поки воно не заповнене його серце. Так чому ар Raan (за серце), що вже зазначалося Бога у своїй словом "Звичайно ні (бути), насправді те, що вони завжди намагаються його закрити свої серця. [Аль Muthaffifin: 14] [4]

Бог закликає нас до покаяння і beristighfar відразу, тому що це набагато краще, ніж розчинні у гріх. Сказав Аллах.

فإن يتوبوا يك خيرا لهم وإن يتولوا يعذبهم الله عذابا أليما في الدنيا والآخرة وما لهم في الأرض من ولي ولا نصير

Тоді, якщо вони не покаються, то краще для них, і якщо вони відвернуться, то Аллах покарає їх болісним покаранням у цьому світі і в майбутньому житті; і вони ніколи не мають захисний і (також) не помічник в землю. [На Тауба: 74]

Сам Пророк показав приклад у цьому покаятися. Він, нехай благословить його Аллах і вітає багато покаялися і beristighfar, в тій мірі, що друзі розраховувати більш ніж в сто разів в меджліс, а Нафи Ібн Умар Мауле заявив:

كان انن عمريعد لرسول الله صلى الله عليه وسلم في المجلس الواحد مائة مرة من قبل أن يقوم رب اغفر لي وتب علي إنك أنت التواب الغفور رواه الترمذي

Ібн Умар використовується для розрахунку (читання istighfar) п о меджліс Пророк встав з нього в сто разів, перш ніж, (який говорить): Да Rabbku, прости мене і прийняти taubatku. Воістину ви Верховна одержувачі покаяння, Милосердний. [5]

РОЗУМІННЯ покаяння NASHUHA
Що мається на увазі під покаянням NASHUHA, є повернення раба до Бога від гріха ніколи скоєно навмисно або через незнання, щоб бути чесним, щирим, сильним і підтримується послух послух який підняв раба досягти положення піклувальників Божого Muttaqin (обережно) і (слухняність), які можуть бути захисні самого диявола.

ЗАКОН І РЕКОМЕНДАЦІЇ покаяння NASHUHA
NASHUHA покаяння закон айн фард (обов'язок кожної людини) на кожного мусульманина. Докази:

1. Слово Боже:

وتوبوا إلى الله جميعا أيه المؤمنون لعلكم تفلحون

І bertaubatlah до Бога, о віруючі, що ви процвітати. [AN-Нур: 31].

يا أيها الذين آمنوا توبوا إلى الله توبة نصوحا

О ви, які увірували, bertaubatlah до Бога з покаянням, чистий. [В Tahriim: 8].

2. Слово Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає.

ياأيها الذين ءامنوا توبوا إلى الله فإني أتوب إلى الله في اليوم مائة مرة. رواه مسلم

О, віруючі. Bertaubatlah Богу, бо я також зізнаюся Богу сто разів на день. [6]

Мусульмани також домовилися про зобов'язання покаяння, як зазначено Імам Аль-Куртубі: "(Вчені) люди иджма '(згоден), що закон покаяння є фард (обов'язковий) на всіх віруючих" [7]. Таким чином, Ібн Кудама також говориться, [8].

Доброчесність і благодать Божа широті покаяння NASHUHA
Людина не повинна турбуватися, якщо покаяння не прийнято, тому що благодаті Бога дуже обширна, як молитва ангелів, описаних роль в Його Слові:

ربنا وسعت كل شيء رحمة وعلما فاغفر للذين تابوا واتبعوا سبيلك وقهم عذاب الجحيم

Наш Господь, благодать і знання включити все, дарувати прощення тим, хто покаятися і слідувати дорога твоя, і охороняти їх від мук пеклі. [Аль-Мумін-7].

УМОВИ покаяння NASHUHA
Для того, щоб бути прийнятим NASHUHA покаяння Аллах субханаху ва та'аля, є кілька вимог, які повинні бути виконані:

1. Іслам.
Taubat отримані тільки від мусульманина. Що стосується невіруючих, то покаяння, щоб увійти іслам. Сказав Аллах.

وليست التوبة للذين يعملون السيئات حتى إذا حضر أحدهم الموت قال إني تبت الآن ولا الذين يموتون وهم كفار أولئك أعتدنا لهم عذابا أليما

І, що покаяння не береться Богом з тих, хто робить зло, (що) до тих пір, коли смерть приходить до одного з них, (тоді) не сказав, що він "Істинно Я каюсь у даний час". І не (також приймаються покаяння) людей, які померли, були вони в подиві. Для людей, які мають Ми підготували болючою загибелі. [Ан-Ніса ': 18].

2. Ikhlash.
Taubat прийняв шаріат, який складається тільки щирість. Taubat тому riya` або мирських цілей, а не як покаяння syar'i сказав. Сказав Аллах.

إلا الذين تابوا وأصلحوا واعتصموا بالله وأخلصوا دينهم لله فأولئك مع المؤمنين وسوف يؤت الله المؤمنين أجرا عظيما

Крім тих, хто покаятися і загладити і дотримуватися релігії (Аллаха) і щирим (зробити) їх релігії до Аллаха. Потім вони разом і в один прекрасний день ті, хто вірить Бог дасть тим, хто вірить в велику нагороду. [Ан-Ніса ': 146].

3. Визнаючи свій гріх.
Покаяння не є дійсним, за винятком того, після того, знаючи гріх і визнати помилку, і надія пережила погані наслідки таких дій.

4. Повний каяття.
Покаяння може бути ухвалене тільки з глибокими вираження каяття. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

الندم توبة رواه ابن ماجه

Жаль покаяння. [9]

5. Залишивши непокору і відновити права їх власників.
Ті, хто покаятися гріхи вчиняються у вимушеній відпустці і повернути права на власника, якщо таке майно або тому подібне. Якщо форма наклепу чи аналогічних зборів, а потім шляхом вибачення. Якщо форма лихослів'я (WAG), а потім шляхом благань дозволяється (переноситься) доти, таке застосування не викликає інші побічні ефекти. Якщо він має серйозні наслідки, це достатньо, щоб молитися за нього, щоб досягти хорошого.

6. Період покаяння перед дихання в стравохід (ладан), і до того, як сонце встає на заході.
Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає пояснив словами він нехай благословить його Аллах і вітає:

إن الله يقبل توبة العبد ما لم يغرغر. رواه الترمذي

Воістину, Аллах приймає покаяння раба до його дихання було в стравоході [10].

الهجرة لا تنقطع حتى تنقطع التوبة ولا تنقطع التوبة حتى تطلع الشمس من مغربها. رواه أبو داود وأحمد

Хіджра не переривається до припинення (час для покаяння), і покаяння не переривається, поки сонце не піднімається із заходу [11].

7. Істікама після покаятися.
Сказав Аллах.

فاستقم كما أمرت ومن تاب معك ولا تطغوا إنه بما تعملون بصير

Тоді тримати вас на правильному шляху, як звелів, і (також) ті, хто був з вами покаятися і не виходять межі. Він бачить те, що ви робите. [Худ: 112].

8. Проведення ремонту після покаяння.
Сказав Аллах.

وإذا جاءك الذين يؤمنون بآياتنا فقل سلام عليكم كتب ربكم على نفسه الرحمة أنه من عمل منكم سوءا بجهالة ثم تاب من بعده وأصلح فأنه غفور رحيم

Якщо ті, хто вірують в Наші знамення приходять до вас, то кажуть: "Мир-алейкум, Господь твій створив Собі милість на, (а саме), що той, хто зло серед вас через неуцтво, то він не покається після робити це, і загладити, Аллах прощає, милосердний. [Аль An'am: 54].

Пам'ятайте, коли покаяння
1. Вважаючи, що Бог знає і всевидюче. Бог знає всі приховані і прихований в серце. Хоча ми не бачимо його, але він повинен був бачити його.

2. Дивіться, що Ваша Величність durhaai Сутність, і не бачать розмір об'єкта аморально, як його слова.

نبئ عبادي أني أنا الغفور الرحيم وأن عذابي هو العذاب الأليم

Розкажіть рабів Моїх, що істинно Я Прощаючий, Милосердний, і що справжня azabKu дуже болючим загибелі. [Аль Хіджра: 49- 50].

3. Пам'ятайте, що гріх все погано, і зло, тому що він є перешкодою для досягнення щастя в цьому світі і в майбутньому.

4. Залишаючи непокору і друзів, які поводяться погано, які використовували, щоб допомогти йому зробити гріх, і відрізали зв'язку з ними, поки вони не перетворилися на хороших місцях.

ЧИМ блоку покаяння
Серед речей, які заважають гріх:
1. Єресь в релігії. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

إن الله حجب التوبة عن صاحب كل بدعة

Воістину, Аллах закриває покаяння всіх єретичною. [Аш-Shahihah номер 1620]

2. Пристрасть до рідини. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

من شرب الخمر لم تقبل له صلاة أربعين ليلة فإن تاب تاب الله عليه فإن عاد كان حقا على الله تعالى أن يسقيه من نهر الخبال قيل وما نهر الخبال قال صديد أهل النار رواه أحمد

Той, хто пити вино (лікер), то його молитва не приймається протягом сорока днів. Якщо покається, Господь прийме його. Тим не менш, при повторенні, варто, коли Бог дав йому випити з річки Khibaal. Деякі люди запитують: ".? Що є річка Khibaal" Він відповів, "гній житель пекла [12]

Таким чином, короткий трактат про покаяння NASHUHA. Сподіваюся, ми зможемо бути нагадуванням завжди покаятися Аллаху субханаху ва та'аля.

[Скопійовано з редакції журналу з-сунна Як 01 / рік IX / 1426 хіджри / 2005м Опубліковано Lajnah Foundation Istiqomah Surakarta, Jl. Соло - Purwodadi Km. 8 Selokaton Gondangrejo Соло 57183 Тел. 08121533647, 08157579296]

[43] Він є абсолютним Владикою усіх боків, одна з його високою, його високе положення, а висота його повноважень. У число його високе положення є ідеальним справедливість Бога субханаху ва Ta'aala, і що він поставив усе на місце і не ототожнювати між тими, хто боїться Аллаха з тими, хто неслухняні.

[44] Він має велич, велич і славу, або на його ім'я, його природа mupun його святі справи яких-небудь дефектів і недоліків.

No comments:

Post a Comment