!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Sunday, September 20, 2015

Огляньте (вчитися), що було створено Богом

Поїздка не була закінчена (373)

(Частина триста сімдесят три), Депок, Західна Ява, Indonnesia 19 вересня 2015, 2:19 вечора).

Огляньте (вчитися), що було створено Богом

Перший вірш показав (показав) Бог через Габріель melaikat це команда Iqro (читання) до Пророку Мухаммаду. Це означає, що, хоча пророк Мухаммед в змозі неписьменності все ще Аллах наказав пророка Мухаммеда, щоб дізнатися, запам'ятати або згадати знання про Бога у вигляді Корану і Сунни (аль-мудрості).
У зміст Al-Корану Аллаха говорить людині, що Земля і весь Всесвіт і всі істоти, створеного Богом, навіть Бог визначив долю всіх істот, навіть листя падають з гілок уже написаних про Бога в книзі:

"Лаухе Махфуз".

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав: "Аллах створив все на долю всіх істот від п'ятдесяти тисяч років, перш ніж Бог створив небо і землю". (HR. Муслім немає. 2653).

"Ніхто не осягає нужда на землі та (ні) в собі, але це вписано в Книгу (Лаухе Махфуз), перш ніж ми привести його. Воістину це для Аллаха легко ". (. QS Аль-Хадід: 22).

Бог також встановити і тримати зірку, і все, що в цьому всесвіті, і нехай люди вивчити і науково і empriris все, що було створено Богом, так що все більше людей знають kebenaraan Єдність Бога, і що людина був замовлений тільки поклонятися Аллаху, ні, крім Аллаха або забороняють виконувати ширк (зв'язує партнерів з Аллахом) і заборонених залишався язичницьким.

 (BBC) - нові фотографії космічного корабля НАСА New Horizons захоплює низинний туман, чіпляючись до поверхні Плутона.
Міцна гірські пейзажі планети Плутон і широкі рівнини видно також з фотографій.
Професор Алан Стерн, начальник головного вченого місія, сказав: "Ця картина дійсно змушує вас почувати себе ви там, на Плутоні, розглядаючи стан його самостійно."
"Але ця картина також нове відкриття в науці, виявлення детально атмосферу Плутона, гори, льодовики і рівнин," додав він.
Нові горизонти отримала багато уваги після того, як проходить Плутона 14 липня, на відстані 12,500km.
(NASAImage copyrightNASA)
НАСА топографія ранжування більш широко відомий, оскільки нові горизонти
Вчені говорять, що туман забезпечити додаткові докази наявності води в Плутона, а також на Землі, але припускають різні види льоду.
НАСА космічний апарат почати збір даних для роком раніше в цьому місяці, що дозволяє вченим продовжувати їх топографія Analisia.
Новий вид півмісяця Плутон був відправлений на Землю 13 вересня.
Драматичний світло від сонця допомагає виділити карликової планети різноманітного ландшафту і більше десятка шарів димки в атмосфері.

АРТИ притчі в Корані


Qur'anul аль-Карім в путівнику міститься багато корисних дискусій, які необхідні людині в будь-яких умовах. Наприклад, у методи викладання і як вставляти значення у своєму серці. Використовуваний метод це метод, який є простим і очевидним. Серед його методу, щоб зробити притчі. Цей метод використовується, щоб передати проблеми дуже актуальні і важливо, такі, як проблема монотеїзму і стану тих, хто mentauhidkan Всевишнього Аллаха ширк проблеми та умови многобожників, і ряду інших великих справ. Мета полягає в тому, звичайно, розуміти і прищепити благородні цінності, абстрактні способом, описаним у чомусь конкретному так, ніби невидимим оку. Таким чином, це необхідність для раба звернути увагу і спробувати зрозуміти мету притчі що.

ОТКРОВЕНИЕ І НАУКИ порівняв з дощовою водою
Всевишній Аллах порівняв одкровення і знання, які Всевишній Аллах послав Своїм апостолам з дощем, в той час як серце уподібнюється землі і долину. Вплив науки і одкровення в серці порівнюють з ефектом дощу на грунт Землі. Серед існуючих орних земель, які можуть поглинати воду і виростити траву, а серце може зрозуміти одкровення Всевишнього Аллаха і зробити це в життя.

Серед землі також є підставою, які можуть утримувати воду, але рослини не можуть tumbuhdi його. Люди можуть використовувати збережену воду для задоволення своїх потреб, таких, як пияцтво, купання, їжі, і так далі. Це permisalan за серця людей, які могли б запам'ятати одкровення, і він також menyampaikanya комусь ще, він просто не міг зрозуміти, його в глибину. Люди, як це раніше добре, але ступінь при ступені налаштованих людей в першій групі.

Тоді є земля, яка не може утримувати воду і не може рости трава. Це притча для серця, які не можуть скористатися взагалі від одкровення, і в науці, запам'ятовуючи або практика.

Сторона рівняння між печінки і землею або над землею у притчі здається настільки очевидним, так це схожість між дощем і одкровення. Дощ є джерелом людської фізичного життя і джерелом існування, одкровення і науки як джерело духовного життя або людського серця.

ВИРОК TAUHID уподібнити дерево хорошим
Всевишній Аллах також порівнює фрази єдності з хорошим дерева завжди плідно кожного разу.

ألم تر كيف ضرب الله مثلا كلمة طيبة كشجرة طيبة أصلها ثابت وفرعها في السماء) 24 (تؤتي أكلها كل حين بإذن ربها ويضرب الله الأمثال للناس لعلهم يتذكرون

Хіба ви не бачите, як Бог зробив хороший вирок притчу, як доброго дерева, його коріння фірми і її філій (підносяться) в небо, дерево дає свої плоди в кожен сезон з дозволу їх Господа. Бог притчі зробити це для людини, так що вони завжди пам'ятають. [Ібрагім / 14: 24-25]

Точно так само Таухид дерево, посаджене в серце. Він також продовжуватиме приносити свої плоди або вигоди. Серед фруктів єдинобожжя, то є хороші наміри, благородний моральності і добрих справ. Ці переваги не тільки відчував, ті, хто tauhid, але також сприймаються іншими.

Язичники ототожнюється з SPIDER
Всевишній Аллах уподібнює багатобожжя і многобожників, які шукають притулок, крім Аллаха Всемогутнього, як в'язання павука гніздо. Тому павутини є слабким гніздо [2], так що його дії роблять гнізда буде тільки зробити його слабкіше.

مثل الذين اتخذوا من دون الله أولياء كمثل العنكبوت اتخذت بيتا وإن أوهن البيوت لبيت العنكبوت لو كانوا يعلمون

Притча про тих, хто приймає інші, крім Аллаха протектори, як павук, який робить будинок. І дійсно, слабким будинок будинок павука, якщо вони знали, але. [аль-Ankabut / 29: 41]

Аналогічним чином ідолопоклонники, які приймають інші, ніж Аллах Всевишній протектори. Це тільки послабить себе, тому що його серце розривалося на відносини з Всевишнім Аллахом. Серце, як це було б дуже уразливі з усіх боків, у поєднанні із залежністю від істоти, то він буде більш крихким. Він думав, що істота може принести користь і врятувати його від небезпеки, але не зробив цього.

Очевидно, що дуже різні умови з серцевою стану мусульман, які тільки покладаються на Аллаха Всемогутнього. Його серце сильно залежно від потужності віри, tauhidi і залежність від Всевишнього Аллаха, який організував все. Однодумці мусульмани, які вчинили і вище правилами своєї релігії. Слова і справи залишається хорошим, і від полону врятуємо істот, не покладатися на них повністю.

Це контрастує з ідолопоклонниками порівняти з глухонімий знову, що це всього лише тягарем. Він не може принести хороший, хоча, враховуючи різні директиви. Його серце було завжди залежить від волі істот, таким чином, побічно були поневолені і не мають ніякої свободи. Також diperumpamakan Всевишнім Аллахом для людей, які впали з висоти і удару птахів і selanjut порваний розірвані з форми.

حنفاء لله غير مشركين به ومن يشرك بالله فكأنما خر من السماء فتخطفه الطير أو تهوي به الريح في مكان سحيق

З щирою до Аллаха, не зв'язуючи з ним нічого. Кожної, хто приписує Богу нічого, то це, як ніби падають з неба, і вразив птах чи вітер у віддалені місця. [аль-Хадж / 22: 31]

Якщо всі вони вважають бог зібралися, щоб зробити більшість з маленьких істот, які літають вони не будуть в змозі зробити це. Так що, якщо тільки вони? Замість того щоб створювати мух, відновити і повернути їжу прийнято навіть вони не можуть літати. Є якісь недоліки гірше, ніж це? Є невігластво гірше, ніж незнання язичників? Ця умова посилюється багатьох богів, яким вони поклонялися, які викликали їх не можливо, виграти задоволення всім. Люди, як це завжди переслідували горя і страждань, що був вражений кілька разів.

Якби язичники розуміють більшість з цих зол, він спробує врятувати себе від різних зол ,. Він також буде знати, що за цей час він не змарнував свою думку після незалежно від їхньої релігії. Це суперечить мусульман, які тільки присвячують себе Аллаха Всемогутнього. Їхні серця спокійно на релігії істини. Вони також розуміють, що плід, засвоюватиметься значно краще, що вічне щастя в житті теж вічні.

Амаль слуга Походять САД
В іншій притчі, Всевишній Аллах порівнює вчинки, такі як сад.

ومثل الذين ينفقون أموالهم ابتغاء مرضات الله وتثبيتا من أنفسهم كمثل جنة بربوة أصابها وابل فآتت أكلها ضعفين فإن لم يصبها وابل فطل والله بما تعملون بصير

А подоба тих, хто витрачає своє майно шукає задоволення Аллаха і для стійкості їх душі, як сад, який знаходиться на плато, яке полит дощ, то це приносить плід його в два рази. Якщо сильний дощ, не поливати його, то дощу (було достатньо). І Аллах бачить те, що ви робите. [аль-Бакара / 2: 265]

Всевишній Аллах згадує справу зроблено з щирістю, за вирахуванням всього, що може зруйнувати сад, розташований, як кращого місця, просто вітер і сонце, і не вистачає водопостачання. Такі землі, хоча і не впливає на сильний дощ, наприклад, тільки дощ, то це достатньо, щоб зробити це родюча зростає ЗМІ. Якщо ці елементи будуть виконані, то, звичайно, в результаті плід буде дуже задовільним, листя щільні і тінисті і прохолодне повітря. Власник завжди пожинати результати, не турбуючись.

Але якщо вони постраждали від посухи або стихійного лиха вдарив і спалили.

أيود أحدكم أن تكون له جنة من نخيل وأعناب تجري من تحتها الأنهار له فيها من كل الثمرات وأصابه الكبر وله ذرية ضعفاء فأصابها إعصار فيه نار فاحترقت كذلك يبين الله لكم الآيات لعلكم تتفكرون

Чи є серед вас, хто хотів би мати сад дат і винограду, які текли під річками; вона була в саду всі види фруктів, потім старість людини, яку він повинен був мати дітей, які як і раніше мало. Потім вітрової голосно, що містить вогонь і спалили. Таким чином, Аллах пояснює свої вірші для вас щоб ви про це думаєте. [аль-Бакара / 2: 266]

Тоді це притча про людей, які роблять практику, а потім він зробив щось, що збитки і руйнує те, що він зробив, наприклад, ширка, nifaq або інших аморальних вчинків, які могли б знищити нагороду. Як втратити!

З цієї притчі, ми можемо зробити висновок, що люди, які не мають ніякої віри на всіх, як людей, які не мають сад на всіх.

Сторона рівняння між благодійністю та саду якість області значно постраждали від адекватності води, родючості грунтів і доброта місці. Так само й зі справами. Справи сильно вплинули одкровення як живильної печінки. Тоді злочинець також завершила всі вимоги про отримання благодійної, які виробляють задовільні результати.

І ще багато perumpaman відбувся Всевишнім Аллахом в Корані. Різні притча може бути зрозуміла тільки люди, які мають сенс. Коли ці притчі застосовуються до diperumpamakan, тоді все буде ясно, чи з'явиться.

(Цитується за книгою Аль-Qawâidul hisan шейх Абдуррахман бін Насир ас-Sa`di, правило 22-е)

[Скопійовано з редакції журналу з-Сунна Як 01 / Рік XV / 1432H / 2011. Опубліковано Lajnah Фонд Istiqomah Суракарта, Jl. Соло - Соло Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo 57183 Тел. 0271-858197 Факс 0271-858196]

No comments:

Post a Comment