!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, September 11, 2015

Шторми, посуха вдарив Азії, загибель або ознаки апокаліпсису?

Поїздка не була закінчена (366)

(Частина триста шістьдесят шість), Депок, Західна Ява, Indonnesia, 8 вересня, 2015 року, 19:19 PM).

Шторми, посуха вдарив Азії, загибель або ознаки апокаліпсису?

Тепер піщані бурі вдарив більшість країн на Близькому Сході, убивши шість чоловік, навіть в Мекку і сильний дощ супроводжується громом, посухи та повені також постраждали Азію, а також в Індонезії.
Чи є це покарання або попередження для людини, що більшість людей забули, що всі природні явища, є комплект (sunatullah), так що люди menginstropeksikan себе більше не продовжувати робити несправедливість, вбиваючи один одного, жадібний економічну і політичну владу, або безперервний здійснити ширк (зв'язує партнерів з Богом).
Бог попереджає, що є країни, які раніше, незважаючи на передові технології, багатий (будинок і багато розкоші палац) і багато багатства, а тому, що робить zholim свою загибель, протираючи їх з повені, землетруси або інших природних явищ викликають.

Піщані бурі щелок Близький Схід, десятки госпіталізації, шість мертвих
(BBC) - вид на місто Хомс в Сирії, постраждалих від піщаних бур.
Пісок шторм вдарив західний регіон Близького Сходу, внаслідок чого десятки людей були госпіталізовані і заохочувати чиновники випустили попередження про шкоду куріння.
Шторм вдарив кілька областей в Сирії в понеділок (07/09), і у вівторок вранці (08/09) поширення на ряді інших країн.
Більшість Лівані, Ізраїлі, Туреччині та на Кіпрі, постраждалих від цих піщаних бур.
Офіційне агентство новин Лівану заявляють жінка померла на півночі Лівану щонайменше, 80 осіб було госпіталізовано через проблеми з диханням.
Через це шторму ізраїльське міністерство навколишнього середовища також попросив дітей, вагітних жінок і літніх людей залишатися вдома.
Медіа в Сирії, а він каже, через шторм, битва в провінції Ідліб і Хама в глухий кут.
Сирійські проурядові газети, аль-Ватан, сказав піщані зробити заборонити військові вертольоти, що належать уряду, щоб літати.
Негода частково викликано низького тиску у всій області і пісок видувається зі сходу, офіційний SANA ІА.
За SANA, погана видимість буде тривати протягом найближчих декількох днів.

Сезон дощів і тропічних штормів викликав обширне повінь в деяких районах Південно-Східної Азії, у той час як потепління тропічній частині Тихого океану являють собою серйозну посуху на сході, кажуть вчені.
Вони кажуть, що два різних погода, як правило, природно, але ця ситуація збільшується через глобальне потепління і попередження здається, що це надзвичайна ситуація може погіршитись у майбутньому.
М'янма, Таїланд і В'єтнам деякі райони, які відчувають сильні дощі і повені в останні дні, так само, як Західна Бенгалія, Індія.
У той же час, більшість з північних частинах Індонезії і Таїланді випробували сильну посуху.
Вчені говорять, що ряд змін в екваторіальній частині Тихого океану впливають погодні умови в східній частині Південно-Східної Азії.
Сезон дощів на південно-заході Аравійського моря на вершині Індійського океану, тим самим зменшуючи опади у Південній Азії і частини Південно-Східної Азії.
Ель-Ніньо в Індонезії
"У зв'язку з посухою в Індонезії і в деяких районах Південно-Східної Азії, особливо, пов'язані з Ель-Ніньо, і це, як очікується, продовжувати можливості до 2015 року, після"
Омар Baddur
Метеорологічні експерти заявили, сухому стані в Індонезії вже давно очікувалося, тому що те, що відомо як Ель-Ніньо - нагрівання температура поверхневих вод в тропічній частині Тихого океану.
"Ми можемо сказати, остаточно, що те, що відбулося у зв'язку з посухою в Індонезії і в деяких районах Південно-Східної Азії, особливо пов'язаної з Ель-Ніньо, і це, як очікується, продовжить можливості поки після 2015 року", сказав Омар Baddur, метеоролог Всесвітньої метеорологічної організації.
Вчені говорять, під час Ель-Ніньо відбувається, теплу воду Тихоокеанського Північно-заходу, що рухається на схід, так що область зазнала охолоджувач води.
"Кулери принести сухі умови в східній частині Південно-Східної Азії - як це відбувається зараз - на відміну від теплої води може випаруватися і викликати дощ," сказав Едвін Алдріан Агентства з оцінки та використанню технологій (BPPT).
Ель-Ніньо також виступив попередження метеорологи прогнозують індійського мусону опади нижче норми в липні і серпні.
За десять штатів Індії випробували сезон дощів опади не вистачає, сказав індійський Метеорологічний департамент.
Все частіше дощ
"Ми також очікуємо, зниження менше опадів, цього року, як очікується, Ель-Ніньо років," сказав Тун Лвін, колишній лідер метеорологічної агентства М'янми.
"Але інтенсивність дощів тепер ще сильніше.
"Спочатку ми випробували велику кількість опадів, через сезон дощів, який рухається на північ, біля підніжжя Гімалаїв, а потім мусонні хмари починають рухатися від верхньої частини на півдні."
Метеоролог в М'янмі заявив, що країна отримує опадів у виняткових рівнів, викликаючи повені і вбивства більше 80 осіб, а близько 250 000 чоловік, переміщених.
Дощ мусонних хмар і Typhoon Коментарі також загинули понад 100 людей і завдали шкоди в Західній Бенгалії, Індія.
Лвін сказав головний фактор, який підсилює сезон дощів є тропічний циклон.
Вчені говорять, що Ель-Ніньо, як правило, послаблює сезон дощів, але тепер він насправді посилює тропічний циклон.
Повінь і посуха на південному сході цей раз в основному відповідно до їх природного різноманіття, в той час як збільшенням інтенсивності.
Це означає збільшення інтенсивності екстремальних погодних, мовляв, через підвищення температури Землі.
"Тепло в атмосфері і підвищення рівня моря і забезпечити додаткову енергію в екстремальних умовах, таким чином, збільшуючи його інтенсивність," сказав Baddur.
Вчені попереджають, збільшення викидів парникових газів, як вуглекислий газ, затримувати тепло в атмосфері, і потепління океану призводить до зміни світового клімату.
"Ми не можемо сказати, що відбувається в Південно-Східній Азії є прямий вплив зміни клімату, але ми можемо сказати, зміна клімату збільшить екстремальні обставини, як, що."
Чим більше екстремальних
"Якщо ви подивитеся на запис з 1950 року, вона стає сильнішою, а індекс показує в цьому році буде найсильнішим, досі"
Метеорологічні чиновники в Індонезії говорять, що ситуація Ель-Ніньо стає все сильніше.
"Якщо ви подивитеся на запис з 1950 року, вона стає сильнішою, а індекс показує в цьому році буде найсильнішим, досі," сказав metereolog Індонезія, Едвін Алдріан.
Агентство ООН доповідь якого стали основою мирових переговорах клімату, Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (МГЕЗК), попередив, екстремальних умовах, таких як сильний дощ, в короткі періоди і посухи.
"У Південно-Східній Азії, мокрій день в цілому по року збільшився на 22 мм за десятиліття, а кількість опадів в дощовий день екстремального збільшення 10 мм за десятиліття," останньої доповіді МГЕЗК.
"Але різноманітність і клімат дуже різні тенденції в регіоні і в сезоні," додав звіт.

Tatang вже 25 років як фермер в Indramayu, Західна Ява, і він неодноразово зазнавали посуху, але посуха цього року було більш важким, ніж у попередні роки.
"Торік, це було так да ну да ну фермерів культур. Але тепер більш важка, ніж сезон в останні роки," сказав Tatang.
Засуха не тільки в Indramayu, Західна Ява, але і в 11 інших провінціях Індонезії.
Приблизно 25000 гектарів сільськогосподарських земель суха і мільйони громадян Індонезії, як очікується, відчувати вплив, наприклад, нестача води для задоволення своїх повсякденних потреб.
Для того, щоб впоратися з посухою, прес-секретар Національного агентства з боротьби зі стихійними лихами Sutopo Purwo Нугрохо пояснює кроки, які необхідно прийняти уряду.
"Розподіл, падають вода-вода з використанням танкерів води. Потім заповнити резервуарний води, сантехнічних ремонту, і так далі," сказав Sutopo.
Крім того, уряд також планує побудувати 49 резервуарів по всій Індонезії, ясно Sutopo.
У загальній складності 12 провінцій Індонезії страждає від посухи
Не садити
Деякі райони в Індонезії, природно, і географічно є областю, яка є сухий, як Wonogiri, Бойолалі і Блора.
Але з глобальним явищем Ель-Ніньо температура поверхні океану відхилення Тихоокеанський, вона впливає різних країн в екваторіальних регіонах. Це викликає посухи в Індонезії стає більше.
Таким чином, Томас Джамалуддин, голова Національного інституту аеронавтики і космосу порадив фермери не menamam рису в цьому сезоні.
"Управління в разі сільського господарства слід також брати до уваги наявність води. У багатьох районах нових фермерів вирощувати рис, а потім ударив від посухи", сказав Томас.
Крім того, Томас також звернувся до людей, які застосовують управління водними ресурсами та багато магазин, коли вода в достатку.
Вважається, що посуха триватиме не вдарити в Індонезії до листопада цього року.

Тафсир аль-Мумін Вірш 67-85
Вірші 67-68: Запрошення до людей, щоб звернути увагу на харчування Аллаха ва субханаху Ta'aala в їх створенні і розвитку їхнього життя, і швидко застосовувати Божу субханаху ва Ta'aala.

هو الذي خلقكم من تراب ثم من نطفة ثم من علقة ثم يخرجكم طفلا ثم لتبلغوا أشدكم ثم لتكونوا شيوخا ومنكم من يتوفى من قبل ولتبلغوا أجلا مسمى ولعلكم تعقلون (67) هو الذي يحيي ويميت فإذا قضى أمرا فإنما يقول له كن فيكون (68)

Переклад Сура Мумін віршах 67-68

67. [1] Той, Хто створив вас з землі [2], а потім з краплі сперми [3], а потім з згустку, то ви народилися в дитинстві, то дозволив вам повноліття [4], а потім старіють. Але серед вас є вимкнені раніше. (Ми робимо так), що ви отримаєте протягом часу, заданого [5], так що ви розумієте, [6].

68. Він був тим, хто включення і виключення [7]. Тому, коли він збирався встановити щось справами [8], Він просто bekata його словами, "Будь!" Тоді-то він став [9].

Вірші 69-78: Доля тих, хто виступає проти вірші Аллаха і Його Посланника, і порядок Аллаха субханаху ва Ta'aala Своєму Посланникові, щоб бути терплячими і чекати руйнування невірних.ألم تر إلى الذين يجادلون في آيات الله أنى يصرفون (69) الذين كذبوا بالكتاب وبما أرسلنا به رسلنا فسوف يعلمون (70) إذ الأغلال في أعناقهم والسلاسل يسحبون (71) في الحميم ثم في النار يسجرون (72) ثم قيل لهم أين ما كنتم تشركون (73) من دون الله قالوا ضلوا عنا بل لم نكن ندعو من قبل شيئا كذلك يضل الله الكافرين (74) ذلكم بما كنتم تفرحون في الأرض بغير الحق وبما كنتم تمرحون (75) ادخلوا أبواب جهنم خالدين فيها فبئس مثوى المتكبرين (76) فاصبر إن وعد الله حق فإما نرينك بعض الذي نعدهم أو نتوفينك فإلينا يرجعون (77) ولقد أرسلنا رسلا من قبلك منهم من قصصنا عليك ومنهم من لم نقصص عليك وما كان لرسول أن يأتي بآية إلا بإذن الله فإذا جاء أمر الله قضي بالحق وخسر هنالك المبطلون (78)

Переклад Сура Мумін віршах 69-78

69. Хіба ти не бачив тих людей, які завжди заперечували одкровень Аллаха [10]? Як вони можуть бути запобігти [11]?

70. (А саме) ті, хто заперечує Книгу (Коран) і одкровення, принесене Наших посланників, яких Ми відправили. Пізніше вони будуть знати ,,

71. коли кайдани і ланцюги, розташовані навколо їх ший [12], так як вони тягли,

72. в дуже гарячій воді, а потім вони були спалені у вогні,

73. Потім сказав їм [13], "Які з ідолів, які ви використовували, щоб зв'язати [14],

74. (ви поклоняєтеся), крім Аллаха? "Вони відповіли:" Вони пішли від нас, навіть ми ніколи не були поклонятися нічого [15]. "Таким чином, Бог дозволяє збитися зі шляху невірних [16].

75. [17], що [18], тому що ви радіти в землі незалежно від істини, і тому, що ви завжди радіти (у непослуху) [19].

76. (Це сказав їм): "Введіть Є. ворота пекла [20], і жити в ньому так, що найгірше з місць для людей, які зарозумілі [21].».

77. Так що ти пацієнта (Мухаммад) [22], обіцянка Аллаха істинно. Хоча ми показуємо вам найбільш покарання Ми ancamkan їм, або ти наш Милосердя (до смерті на них), але до них ми повернулися.

78. [23] І справді, Ми послали вісників перед тобі (Мухаммад) [24], серед них є, що ми говоримо вам, і серед них є (також) не ми говоримо вам. Жоден з апостолів не принести диво, якщо дозволу Аллаха [25]. Тому, коли прийшов наказ Аллаха [26], (для всіх випадків) вирішується справедливої [27]. І коли це було [28] бути нещасні люди, які чіпляються за марнославства [29].

Вірші 79-85: закони не змінилися, уроки, які можна винести з подій попередніх народів, і що віра в момент загибелі прийшла марно.

الله الذي جعل لكم الأنعام لتركبوا منها ومنها تأكلون (79) ولكم فيها منافع ولتبلغوا عليها حاجة في صدوركم وعليها وعلى الفلك تحملون (80) ويريكم آياته فأي آيات الله تنكرون (81) أفلم يسيروا في الأرض فينظروا كيف كان عاقبة الذين من قبلهم كانوا أكثر منهم وأشد قوة وآثارا في الأرض فما أغنى عنهم ما كانوا يكسبون (82) فلما جاءتهم رسلهم بالبينات فرحوا بما عندهم من العلم وحاق بهم ما كانوا به يستهزئون (83) فلما رأوا بأسنا قالوا آمنا بالله وحده وكفرنا بما كنا به مشركين (84) فلم يك ينفعهم إيمانهم لما رأوا بأسنا سنة الله التي قد خلت في عباده وخسر هنالك الكافرون (85)

Переклад Сура Мумін віршах 79-85

79. [30] Аллах Хто зробив худобу для вас, більшість з вас їздити, а деякі ви їсте.

80. А для вас (більше) чи не інших переваг його (велика рогата худоба ІТ) і, що вам досягти мети (мета), який зберігається у вашому серці (з руху) [31]. І за кермом тварин, і вони перевозяться на борту.

81. І Він показав ознаки (його потужності) для вас [32]. Тоді ознаки (влада) Аллаха те, чого ви заперечуєте [33]?

82. [34] Хіба вони не мандрували по землі, а потім помітив [35], як кінець тих, перед ними [36]. Вони були все більш і більш інтенсивний силу і (більше) реліквії цивілізації на землі [37], то, що вони заробляють не можуть допомогти їм [38].

83. [39] Таким чином, коли апостоли прийшли до них з реальних доказів [40], вони щасливі з їх існуючих знань [41], і вони оточені (загибелі), вони використовуються для макета макет.

84. Тому, коли вони побачили наш рок, вони сказали [42], "Ми просто віримо в Аллаха поодинці, і ми відкидаємо богів, які ми асоціюємо з Богом [43]."

85. Тоді їх віра, коли вони побачили загибель нас більше не корисне для них. Це сунне (застосовуються положення) Аллаха, який був вірний Своїм рабам [44]. І коли це буде невірних нещасні [45].

[1] Далі він зміцнив випадок монотеїзму, заявивши, що Він ваш Творець, який перетворює створення подій вас. Тому Той, Хто створив вас, так що поклонятися тільки Йому.

[2] Тобто, щоб створити батьки ваші Адама alaihis поздоровлення від землі.

[3] Це початок процесу подій нащадків Адама, коли в животі своєї матері, що сперми, то стати "Аляка (згусток), а потім став mudhghah (шматок плоті), то використовували кістки і кістки були в беконі ( см Al правовірних: 14).

[4] Це вік, коли більш і більш досконалої сила, вікова група від 30 до 40 років.

[5] Коли він закінчується ваш вік.

[6] Стан вас, так що ви знаєте, що те, що ви створюєте події мають Mahasempurna Свою силу, і що ніхто не має право бути поклонялися, крім Нього.

[7] Той, хто володіє включення і виключення, так що людина не померла б або в якості причини або без причини, крім Його дозволу. Він каже: "І ніколи не продовжити життя долгоживущий, ні зменшити свій вік, але (вже встановлено) у книзі (Лаухе Махфуз). Воістину це для Аллаха легко "(Транс Фатіру: 11) ..

[8] Великий або маленький.

[9] Ніхто не був в змозі протистояти і запобігти.

[10] Це так ясно і яскраво. Ця пропозиція дивно припустити, що їх поганий стан.

[11] Тобто, як вони можуть бути відвернувся від віршів Аллаха так очевидно? Тим не менш, де ще вони йтимуть після скоєного пояснення для цього? Вони знайшли вірш ясніше, на відміну від віршів Аллаха? Ні, їй-Богу, вони не знайшли його. Або знайшли вони деякі сумнівно, що відповідно до їх бажаннями, а потім використовувати його, щоб напасти сумнівні знамення Аллаха, щоб захистити їх аморальності? Дійсно погано обмін їх і варіанти їх вибрати для себе спростовують книгу, яка прийшла до них з Аллах привів своїх апостолів, де вони є найбільш людини і найбільш правильні і благородні уми самих. Вони нагорода пекло, як описано в наступному пункті.

[12] Таким чином, що вони не можуть рухатися.

[13] У той час як критиці важко.

[14] Тобто, чи можуть вони дати вам переваги і уникнути більшості дум?

[15] Вони заперечують їх поклоніння йому, і були представлені ідоли, то Аллах ва субханаху Ta'aala сказав: "Звичайно, ви і те, що ви поклоняєтеся крім Аллаха, є приманкою Ада, необхідно перейти в нього." (Пер. Аль Анбійя: 98)

За Шейха Як Sa'diy, -А це може означати більш сильна-думка, що вони означають ці слова, щоб визнати batilnya поклоніння богу-поклонились йому, і що Бог не має партнерів. Вони помиляються і помилкового поклоніння, навіть поклоніння не право бути поклонялися. Про це свідчать слова Всевишній Аллах: «Так Бог дозволяє збитися зі шляху невірних."

[16] Саме в цьому омані вони займають у світі, відступництво всім зрозуміло, так, що вони визнають беззаконня в День Воскресіння, і це правда, слово Всевишнього Аллаха: «І ті, хто називають інших, крім Аллаха союзників, це не слідувати (віру). Вони не слідують тільки лише упередження, і вони просто вгадати "(Транс Юнус :. 66) Це показано також слова Всевишнього Аллаха,". І хто більше в оману, ніж ті, хто поклоняється богам, крім Аллаха, яка не може дозволити (молитви), поки кінець світу її і їх зневага (увага) на їхні молитви? »(транс Аль Ahqaaf: 5).

[17] Він також сказав народу пекла.

[18] Це покарання асортименті.

[19] Це тому, що ви тріумфувати і пишатися брехні, що ви тримаєте і з усвідомленням того, що наука menyelisihi апостолів і ваш зарозумілість проти слуг Божих несправедливо і хаос як слово Всевишнього Аллаха в кінці цієї глави, "Так що, коли посланники приходили до них з речовими доказами, вони щасливі з їх існуючих знань "(транс-Мумін Аль :. 83) І як слово Всевишнього Аллаха про Карун,". Не надто гордий; Аллах не любить тих, хто занадто похвалитися "(транс Карун :. 76). Удачі, як цей веселий негожого, що вимагає штраф, на відміну радіти похвально, що радіти корисних знань і хороших робіт, як у слові Аллах, Піднесений, "Скажи," До Милості Аллаха і Його милості, нехай із радіють Дар Божий і Його милості краще, ніж те, що вони збирають »(транс Юнус :. 58) ...

[20] Кожен з цих шарів відповідно благодійні цілі.

[21] У цьому місці вони були принижені і принижував, укладений у в'язницю і підданий тортурам і змінного відчувати високу температуру і холод висока.

[22] У проповіді проти народу Твого, і порушення їх смак. Так що ви можете бути терплячими, це, ймовірно, вважають, що обіцянка Аллаха істинно. Він допоможе Його релігії, підвищуючи свій вирок, і допомагає його апостолів. Точно так само, так що ви можете бути терплячими, то пам'ятайте, що покарання спіткає ворогів ваших, якщо не в світі, то в наступному, так як їх повернення до Бога, тоді Він воздасть їм згідно з тим, що вони роблять. Ta'aala субханаху ва Аллах говорить: "І ніколи не ти (Мухаммад) вважають, що Аллах не знає, що роблять ті, хто не так. Воістину, Аллах не дає перепочинку їм до дня, коли очі (їх) очі розширилися, "(. Транс Ібрагім: 42)

[23] Тоді Аллах ва субханаху Ta'aala розважати його і menyabarkannya нагадуючи братів він з числа апостолів.

[24] проповідувати своєму народу, і вони були терплячими зі своїм народом розладів.

[25] Так як вони є слугами множини. Звідси пропозиція апостолам з метою принести пункт (а) чудо, як вони хочуть після того як Бог приносить вірші, які показують істинність Його апостолів була пропозиція, що є несправедливим і обтяжливим самостійно.

[26] Щоб судити серед апостолів і їх ворогів.

[27] Це відповідає його місці і відповідно до істиною, що, рятуючи апостолів і послідовників і знищити тих, хто заперечує.

[28] Коли дано рішення.

[29] Природа вони злі, наука і благодійність, які виникають у них порожнеча, і мета також марнославство. Таким чином, якщо вони звернулися цей вірш турбуватися, якщо постійно за їх брехні, то вони втратять, як покоління, перш ніж вони була втрата, тому що у них немає більше доброти і немає ніякої гарантії, в безпеці від покарання у книгах раніше.

[30] Аллах ва субханаху Ta'aala дати милості Його рабам, щоб зробити на їх худобу, з якого вони випливають різні задоволення, у тому числі переваг верхи його, користь їжі м'ясо, пити молоко, зігріти тіло зі шкірою, і зробити різні інструменти шкіри, хутра і волосся.

[31] Тобто до далекій країні з почуттям радості і щастя.

[32] показують, Його єдність, Його імена і Його природу. Це включає в себе найбільші милості, де він показав свої вірші його слуг, і самі по собі, так і в горизонті, і закликає його милості, щоб вони знали його, цінувати його і нагадати Його.

[33] Це вірш, який у віршах своїх, ви не визнають, тому що вона залишилася у вашому серці, що всі вірші і милостей від Нього, так що немає місця, щоб заперечувати і немає місця, щоб повернути, навіть вимагає розумна людина, щоб надати щирість прагнути коритися Йому, покірною йому і зайнявся з поклонятися йому.

[34] Аллах ва субханаху Ta'aala запрошуємо тих, хто заперечує апостол подорожувати по землі або з серцем і тілом, а також запитати людей, які знаєш.

[35] У той час як думаючи, не тільки бачити, але їх серце недбалості.

[36] З вищесказаного народів, таких, як "AAD, самудянах та інших, де вони були більшої міцності і більш речі і більше спадщина.

[37] Як будівельних, фітинги, фортець і палаців.

[38] Коли справа доходить до цих заповідей (щоб покарати їх). Коли сила вони не корисні, вони не в змозі зробити це з їх власності і не можуть ховатися за їх фортеці.

[39] Тоді Аллах згадує їх велику помилку.

[40] Тобто небесні книги, чудеса, корисні знання, які описують користувача, а не відступництво, права суєти.

[41] Вони були в захваті від знань, які на них маю на увазі, що вони мали достатньо з наукою, яка на них і не відчувати необхідність більше до науки вчив апостолів з них, навіть вони недооцінили і макет Інформація принесли апостолам. Вже порадьте, що хвилювання вони показали свою лояльність до утвердження Аллаха berpegangnya вони виступають проти істини для нього і приніс апостолам. У прикладі науки, що люди, як правило, з гордістю про нього це наука про філософію і науки Мантік Греції, де знання, що вони стверджували багато вірші з Корану, знижуючи його славу в людському серці, і зробити аргументи, які переконали і qath'i (виразно), а аргументи lafzhi, що не несуть жодної впевненості зробив, вони прислухатися причин, чому люди дурні і марнославство, а не аргументи. Вони включають в себе девіантні відносини у віршах Аллаха і проти нього, wallahul musta'aan.

[42] Як жест визнання, але коли що визнання вже не корисно.

[43] Обидва статуї і ідоли, і ми відокремити себе від усього, що menyelisihi апостолів, або у вигляді науки та благодійності.

[44] Ця віра не є корисним, коли загибель прийшла. Це тому, що віра є віра необхідності і побачити на власні очі, але віра тільки корисним, коли невидимий, тобто до того, як ознаки приреченості.

[45] Тобто, очевидно, їх втрати для всіх. У той час як до цього вони завжди програють.

ВОЛОДІННЯ ДНЯ останній день

За
Д-р Юсуф бін Abdillah бен Юсуф аль-wabilЗнання про Судний день йде невидимим, який відомий тільки Всевишнього Аллаха, як це показано багатьма віршами в Аль-Корану і хадисів Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, тому що знання про День Воскресіння є єдиний відомий випадок, Всевишнім Аллахом. Він не показати його ангела, ні протиставляється Пророка, який був посланий [1]. Ніхто не знає, коли Правосуддя крім Всевишнього Аллаха.

Пророк нехай благословить його Аллах і вітає часто говорять про стан Страшного суду і вірулентності, так що люди тоді запитав його, коли Судний день. Він повідомив, що це справа сокровенне, який відомий тільки Богові, а також вірші з Корану пояснює, що знання про те, коли Воскресіння є те, що Бог приберіг для себе.

Серед них його слова:

يسألونك عن الساعة أيان مرساها قل إنما علمها عند ربي لا يجليها لوقتها إلا هو ثقلت في السماوات والأرض لا تأتيكم إلا بغتة يسألونك كأنك حفي عنها قل إنما علمها عند الله ولكن أكثر الناس لا يعلمون

"Вони запитують тебе про Страшного суду" Коли це сталося? Скажи: «Воістину, знання про Воскресіння, що знаходиться на стороні Господа мого; ніхто не може пояснити його час прибуття, крім Нього. Судний день був дуже важким (бунт для істот) в небесах і на землі. Рішення не прийде до вас, але раптом. Вони запитують тебе, як ніби ви дійсно знаєте. Скажімо, ". Воістину, знання Судного Дня воно у Аллаха, але більшість людей не знають" "[Аль-A'raaf: 187]

Повелів Аллаг Його Пророк Мухаммад, нехай благословить його Аллах і вітає, щоб проголосити до людства, що знання про Воскресіння тільки в Аллаха поодинці, тільки він був тим, хто чітко знає проблему і, коли він не сталося, ніхто з жителів небес і земля знає.

Як показали Бога:

يسألك الناس عن الساعة قل إنما علمها عند الله وما يدريك لعل الساعة تكون قريبا

"Люди питають тебе про День Воскресіння. Скажи: «Воістину, знання Години тільки з Аллахом. І ви знаєте, (о Мухаммад), можуть бути День Воскресіння він недалеко від часу" [Аль-Ахзаб: 63].

Як казав Бог:

يسألونك عن الساعة أيان مرساها فيم أنت من ذكراها إلى ربك منتهاها

"(Невіруючі) просимо Вас (о Мухаммад) Дня Воскресіння, коли це станеться? Хто ти, (що) може бути згадано (час)? . Раб твій відновлені до кінця (надання часу) "[Ан-Naazi'aat: 42-44]

Тоді кульмінацією знання дня воскресіння повернутися до Бога.

Тому, коли Габріель Alaihissallam запитав Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, в День Судний-як описано в хадисі, що довго-Габріель Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає сказав:

ما المسئول عنها بأعلم من السائل.

"Люди, які задали про це не знати більше, ніж людина, яка запитав." [2]

Габріель не знаю, коли Судний день це сталося, так що зробив Пророк Мухаммад, нехай благословить його Аллах і вітає.

Аналогічно, пророк Іса Alaihissallam, він не знає, коли суд відбувається, але він піде вниз, коли Апокаліпсис вже близько. Навіть (зниження Пророка Іса), включаючи великі ознаки суду, як це буде пояснено.

Аль-Імам Ахмад рахімахуллах оповідає, а також Ібн Маджа і аль-Хакім "Абдулла бін Масуд Заради нехай буде задоволений ним, від Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

لقيت ليلة أسري بي إبراهيم وموسى وعيسى, قال: فتذاكروا أمر الساعة, فردوا أمرهم إلى إبراهيم فقال: لا علم لي بها, فردوا الأمر إلى موسى, فقال: لا علم لي بها, فردوا الأمر إلى عيسى فقال: أما وجبتها; فلا يعلمها أحد إلا الله ذلك, وفيما عهد إلي ربي عزوجل أن الدجال خارج, قال ومعي قضيبان, فإذا رآني, ذاب كما يذوب الرصاص. قال: فيهلكه الله.

"На ніч я був у-Isra'kan до неба, я зустрівся з Авраамом, Мойсеєм та Ісусом." Він сказав: "Тоді вони сказали один одному про випадок воскресіння, то вони відновлюють свою справу Аврааму, то він сказав:" Я не мають знання про неї, повернути справу Мойсей. Тоді він сказав: "Я не є знання про нього, віддати його справу в Ісуса." Зрештою він сказав: «Що стосується, коли це станеться, то ніхто не знає, крім Аллаха. Серед одкровень, даних моїм Господа Вседержителя мені: «Істинно Даджаль вийде.» Він сказав: «І я ніс два мечі. Якщо він бачить мене, він буде розплавлений, як олов'яних розплавів. Він сказав: "Потім Аллах його знищити." [3]

Вони Ulul Азмі з апостолів, і вони не знають, коли Апокаліпсис.

І Імам Муслім рахімахуллах Джабіра бін 'Abdillah Заради anhuma, він сказав, "Я чув, як Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, який сказав, за місяць до його смерті:

تسألوني عن الساعة? وإنما علمها عند الله وأقسم بالله ما على الأرض من نفس منفوسة تأتي عليها مائة سنة.

"Ви запитали мене про Судний день? У той час як наука перебуває тільки на стороні Бога, і я клянусь ім'ям Аллаха, немає жива істота народився на цій землі, яка сто років ». [4] [5]

Цей хадис заперечувати можливість того, що Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає знати після Габріель допитати його.

Ібн Касир рахімахуллах сказав: "неграмотний Пророк, який є лідером Апостолів, і вони охоплюють -shalawat та поздоровлення Аллаха його Аллах і пророк носія благодаті, покаяння абонента, лідера війни, даючи рішення, яке честь гостя, колектор, де всі люди зібралися, щоб його (для отримання syafa'at), в якому він також сказав в достовірному хадисі від Анаса хадис і Сахл бін Саад Заради anhuma:

بعثت أنا والساعة كهاتين.

Він послав мене і День Воскресіння, як два пальці () є. "[6]

Він ближче до існуючої вказівним пальцем і згодом (середній палець). Тим не менш, його обставини, Бог наказав йому відновити науку Долі до них, якщо про це запитують, Аллах говорить:

قل إنما علمها عند الله ولكن أكثر الناس لا يعلمون

"... Скажи:« Воістину, знання Судного Дня воно у Аллаха, але більшість людей не знають. "[Аль-A'raaf: 187] [7]

Той, хто думає, що Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає знати, коли апокаліпсис, то він дурень, бо вірші аль-Коран і хадіси Пророка, згадані відкидають ці припущення.

Ібн аль-Каййім рахімахуллах сказав: "А ті, хто стверджують, що вчені нашого часу виявив брехня. Він робить вигляд, задоволені (зі знанням), коли знання не було дано йому, що Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає знати, коли Судний День. "(Дуже заслужено) сказав йому:« Пророк, нехай благословить його Аллах і Салла якось сказав в хадисі Габріель :

ما المسئول عنها بأعلم من السائل.

"Люди, які задали про це не знати більше, ніж людина, яка запитав".

Тоді вони спотворюють істинний сенс, кажучи, "Сенс" Я, і ви це знаєте. "

Це найбільшою дурістю, а сенс з найгірших зловживань. Пророк нехай благословить його Аллах і вітає дізнатися більше про Бога (неналежне), він сказав комусь він розглядається як негр ", я і ви знаєте, коли суд відбувається,« тільки дурні сказав, "Раніше, він знає, що він Габріель ", коли Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає чесно, за його словами, він сказав:

ما جائني في صورة إلا عرفته غير هذه الصورة.

"Це не він придумав такий штрафом, якщо я не знав його, крім цього." [8]

В іншому редакції:

ما شبه علي غير هذه المرة.

"Він (Габріель) ніколи не замаскований мене вбік з цього приводу."

У той час як в іншому редакції:

ردوا علي الأعرابي ...

"Принеси мені бедуїнів ..."

Тоді вони пішли шукати його, але вони не отримують його.

Пророк нехай благословить його Аллах і вітає знаю, що він Гавриїл через деякий час, як заявив Умар Заради anhuma, "Тоді я мовчав протягом тривалого часу, то він сказав:« О 'Умар! Чи знаєте ви, до кого звернутися? "[9]

Ті, хто спотворювати зміст приказки: «Він знає, що він Гавриїл, так як він запитав його, в той час як він не проповідував сподвижників нього, крім як після інтервал часу минуло!"

Тоді вираз в хадисі: (ما المسئول عنها بأعلم من السائل) включає в себе тих, хто просив і просив, то всіх, хто просив і просив про це Судний день ситуація така, що (в рівній мірі не знаю). [10]

Точно так само, немає ніякого сенсу в згадці ознаки і проголосити запитувач вже знає, тим більше, що, коли він був не запитав про ознаки.

І ще дивно, чим цей аргумент, що показує, як-Суйуті в аль-Haawi після виявлення відповіді на питання про хадисах відомих серед чоловіків, "Істинно, Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає б не залишатися в його могилі протягом тисяч років? "Він (аль-Суйуті) сказав," Я відповідаю, що це брехня немає ніяких підстав взагалі ".

Тоді з'ясувалося, що він написав книгу з цього питання з назвою Аль-Kasyfu "в Mujaawazati Haadzihil Умма аль-Alf, в якому він сказав:

По-перше, хадіси, які існують, показують, що ці люди старіють більше тисячі років, і удосконалення не досягне п'ятсот років; як розповів різними світові, що вік сім тисяч років, і Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає послав наприкінці шостого року тисячі. [11]

Потім він згадав деякі з розрахунків, що виведення просто неможливо, якщо його час було п'ятнадцять років сто. Потім він згадує хадіси і atsar-atsar, що грунтується на нього:

Серед них розповідається в ATH-Thabrani в аль-Kabiir ад-Dahhak бен Zummal аз-Zuhani, він сказав: "Я бачив сон, то я скажу Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає," він пізніше сказав, що хадис, в якому розкривається :

إذا أنا بك يا رسول الله على منبر فيه سبع درجات, وأنت في أعلاها درجة. فقال: أما المنبر الذي رأيت فيه سبع درجات وأنا في أعلاها درجة, فالدنيا سبعة آلاف سنة, وأنا في آخرها ألفا.

"Раптово я був у (поруч), ви О Посланник Аллаха, на кафедрі, який має сім кроків, і ви перебуваєте на сходах Всевишній», тоді він сказав, "Кафедра ви бачите сьомій сходах, і я був на сходах Найбільш високий, це означає, що (вік) світові сім тисяч років, і я був в останні тисячі років. "[12]

Він (аль-Суйуті) сказав, що хадис аль-Bayhaqi в ад-Dalaa Іра, і, як-Суха сказав, що цей хадис dha'if sanadnya, але хадис від Ібн mauquf Аббаса anhuma через дорогу -path є справжніми, і ATH-Thabrani [13] menshahihkan цю основу та зміцнення його з якоюсь atsar.

Тоді, як-Суйуті пояснює, що сенс слів Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає: ". ... І я був в останні тисячі років" Справа в тому, що більшість мусульман були в сьомому тисячі, щоб відповідати історії SE-він додав, що він був відправлений в кінці шести тисяч. Якби він був відправлений на початку сьомого тисяч, безсумнівно, ознаки Судного дня, як великі, як антихриста, занепаду Пророка Іси, і схід сонця з заходу було зустрічаються більше ста років до нашого часу, тому що Воскресіння відбулося на сьомий тисячі, в той час як нічого не сталося в той час, то це означає, що інша частина року сім тисяч більше, ніж триста років. [14]

Це коротке слово, як-Суйуті рахімахуллах, і (ці слова) стикаються з чітким вираженням в аль-Коран ап також хадіси є достовірними; що життя на Землі не відомо нікому, крім Всевишнього Аллаха. Тому що, якщо ми знаємо, що вік світу, безумовно, ми будемо знати, коли Апокаліпсис. Ви повинні заздалегідь знати, віршів аль-Коран і хадіси Пророка, що суд не відомо, коли це сталося, окрім як Всевишнього Аллаха.

Точно так само, що той факт, що відкидає його (думаю, як-Суйуті). Оскільки ми перебуваємо на початку п'ятнадцятого століття Hijriyyah, в той час як Даджаль не вийшов, і пророк Іса не пішов вниз. Як-Суйуті стверджує, що історія, яка говорить Даджаль на початку століття і Іса Alaihissallam вниз, і вбив його. Потім він оселився на землі протягом сорока років люди живуть на землі після того, як сонце піднімається із заходу на сто двадцять років, а відстань між двома затяжками (труба) було сорок років, все це повинно відбутися протягом двохсот років [15 ]. Потім на основі його словами, якщо Даджаль прямо зараз він повинен бути двісті років, так що поява суду після тисячі шістсот року.

Під цим ясно kebathilah кожен хадис, які обмежують вік світу.

Ібн аль-Каййім рахімахуллах сказав у книзі аль-Manaarul Muniif деякі речі, які, як відомо, його хибність хадисі. Він сказав: "Серед них menyelisihi хадисів тексти аль-Коран очевидним, наприклад, вікових обмежень хадисів світі, в якому говориться, що життя тільки сім тисяч світових років, в той час як ми були в сьомому періоді тисяч років. Це найбільш очевидні брехня, тому що, якщо цей хадис справжнім, безумовно, кожен знає, що Судний день станеться двісті п'ятьдесят одна рік нашого часу сьогодні. "[16]

Ібн аль-Каййім жив у восьмому столітті Hijriyyah, він сказав такі слова, як ці, і пройшов за його словами більше, ніж сотень п'ятдесят і два роки, але світ не закінчилася.

Ібн Касир сказав: "Як, що містяться в книгах Israiliyyat (розповіді, що походять з народу Ізраїлю / єврейсько-ред.), І люди Книги у вигляді періоду обмеження минуле на тисячі і сотні років, так що більше, ніж одна людина канцелярська яскравих -terangan звинувачувати їх у цьому, і ставитися до них різко, як вони заслуговують того, щоб отримати його, а також є хадис:

الدنيا جمعة من جمع الآخرة.

"Світ є однією з тижня в найближчі кілька тижнів."

Цей хадис НЕ sanadnya подоланням, ні хадіси, не є справжнім Санада який визначає терміни Судного Дня у відповідних випадках. [17]

Оскільки ніхто не знає, коли день суду, то ніхто не знає, коли його поява ознак Судного дня. Історія, яка пояснює, що цього року буде, як це, і в цьому році відбуватиметься цей випадок, це не правда, тому що календар не було зроблено під час пророка нехай благословить його Аллах і вітає, але 'Умар бін аль-Khaththablah встановлені як иджтихад від нього, і розрахунок починається з початку еміграції подій Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає в Медину.

Аль-Куртубі сказав: "Насправді те, що повідомляє Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, про наклеп і подій, які відбуватимуться, з термінами даного року вимагає правильний шлях (у визначенні Історія keshahihan), які могли б порушити будь AR- gumentasi, це як (ухвали) про терміни в День Воскресіння, ніхто не знає, в якому це станеться, ні в чому? (Примітка), що вона відбудеться в п'ятницю в кінці часу. Час, в який Бог створив Адама Alaihissallam, але в п'ятницю який? Ніхто не знає точний день, крім Аллаха, що немає партнера для Нього, а також ознаки проблеми Doomsday, ніхто не знає, що час точно, wallahu знає краще. [18]

[Скопійовано з книги Asyraathus Saa'ah, автор Abdillah бен Юсуф ібн Юсуф аль-wabil, Даар Ibnil Jauzi, відбитки П'ятої 1415H-1995M, Індонезії випуск Судний день близький, Бені перекладачі Sarbeni, читач видавців Ібн Касир]

No comments:

Post a Comment