!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Saturday, September 5, 2015

Islám prosperovat a vytvořit klidné člověka.

Jízda nebyla dokončena (363)

(Část 363), Depok, West Java, Indonnesia 5. září 2015 14:45).


Islám prosperovat a vytvořit klidné člověka.

Islámské náboženství zjevené Bohem skrze anděla Gabriela, aby proroka Mohameda obsažené ve svaté knize Koránu a sunny (al-dozvěděl / hadith), je určen tak, aby lidé mohli žít v bezpečí, šťastný a prosperující a to jak pro život v tomto světě i na onom světě (rajské ).
Islám učí, že lidé by neměli zabít jiného člověka, i když lidé neměl přijali islám (nevěřící), dokonce i Prorok Muhammad řekl, že osoba nebude jít do nebe, když zabil jinou osobu, i když bezvěrci.
Islám učí jednoduchý život, ne nehospodárné, a to i vzhledem k jednoduchosti učení islámu je to yamh dělat stovky pracovníků z Číny k islámu, stejně jako on se díval, jak pohřeb saúdského krále udělal jednoduše, bez zvuku výbuchu a byl pohřben příliš jednoduché jen pohřbeni bez umělého hrobky bohatě.
Islámská učení jsou jednoduché a absurdní, kdybychom vysvětlit vědecky a empiricky být lehce stravitelné posluchači. To je to, co dělá kanadský Ustad Přes jeho kázání, víc než 3000 amerických vojáků bersyahadat (zadejte islámu), uprostřed války v Perském zálivu. Nyní, Ustad (učenci), který se narodil se jménem Dennis Bradley Philips po celém světě, včetně Indonésie, aby kázal.


 REPUBLIKA.CO.ID, JAKARTA - Through kázání, víc než 3000 amerických vojáků bersyahadat uprostřed války v Perském zálivu. Nyní, učenci se rodí s názvem Dennis Bradley měli možnost prezentovat tento Philips vyplňuje prostor propagandistickou souostroví.
Obracení na víru vyžití jamajský-rozený kanadského občana stačí ukrást pozornost celého světa. Dr. Abu Ameenah Bilal Philips je schopen poskytnout vědecké vysvětlení, autentické a racionálně k mezinárodnímu společenství, které je rozhodující, ale naplněný mylných představ proti islámu.

Při poskytování jeho poselství, Dr Bilal Philips mít vysoce kvalifikované vědecké kapacity. On dokončil program BA v oboru islámských studií na univerzitě v islámské Medina, program MA v oboru islámské teologie King Saud University Rijádu, a nakonec získal titul PhD v islámské teologii z University of Wales.

Dr. Bilal Philips také přispívá obohacení islámské literatury s více než 50 knih, které napsal, překládat a komentovat. On také editoval a vydával sérii 56 knih pro děti víru ve školách Mezinárodní islámské.
Cesta života a duch jeho poselství povzbuzující Dr. Bilal Philips zřídit centrum islámských studií v různých zemích, včetně katedry islámských studií na Preston univerzita ve Spojených arabských emirátech, Akademie islámských studií v Kataru, na katedře islámských studií v anglickém jazyce na mezinárodní univerzitě znalostní v Saúdské Arábii, vysoká škola z Da'wah a islámské kultury v Súdánu stejně jako založení Preston International College v Indii.

Konvergence technologie v dnešní digitální éře, se rovněž použít jako prostředek propagandy aby se k lidem na celém světě. V roce 2007, Dr Bilal Philips založil islámské Online University (dlužní úpis) jako první instituce, která organizuje vzdělávací aktivity islámu stratum-1 online. K tomuto dni, dluhopis má více než 150.000 studentů z 219 zemí, což dlužní úpis jako číslo jedna univerzity na světě v rozmanitosti studentů.
Ve středu jeho práce v akademické činnosti a propagandy, dr Bilal Philips vzal čas vyplnit obecné hodnocení v Indonésii. IOU jmenovala IslamDiaries jako jeden taklim v Indonésii, aby vypracovala studii na téma "Proč islám?" Se bude konat dne 7. září 2015 v Masjid al Bina, Jalan Pintu Satu Bung Karno, Senayan, Jakarta.

TAUHID, cesta ke spravedlnosti a prosperity

Podle
Al-Yazid Ustadz bin Abdul Qadir Jawas


TAUHID POZICE v islámu
Tawhid je kořen vděčnosti za muslima. [1]

الحمد لله وحده, والصلاة والسلام على نبينا محمد وعلى آله وصحبه ومن تبعهم بإحسان إلى يوم القيامة, وبعد:

Alhamdulillaah, vždy nabízíme naše nekonečná vděčnost Alláh -Rabb milosrdenství milosrdný. Má dva nesrovnatelnou přízeň, který podporuje Výslužky islám a sunny. S oběma laskavost, bude člověk najít štěstí a být spasen z trestu, a to jak v tomto světě i na onom světě.

Proto pro služebníci Boží, kteří obdrželi tyto laskavosti, to měli svázat s vděčností, a vždy prosit Boha, aby se stal služebníkem vždy vděčný. Muslimský a důkaz vděčnosti za toto požehnání, a to, že je muslim potěšení, které Boha jako svého Pána, islám jako náboženství a proroka sallallaahu To wa Salamem jako proroka.

Modlitby a pozdravy může vždy tercurahkan Proroku Muhammadovi krytiny z proroků, žádný prorok sesudahnya-, která byla sdělovat poselství, plnit mandát, radit ummy, a umma se vodí do světelné dráhy a rovné, kterou měli dříve v zjevných chyb.

Povinnosti skutečného muslima je následovníkem proroka Muhammada sallallaahu To wa Salamem věřících, v návaznosti na výzvy, napodobit jeho příklad, provádějí sunny a sunny-Sunny bránit, a držet se stranou od vyhýbat a kacířství. Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem poslán Bohem, přesvědčit, že lidstvo mentauhidkan Boha a udržovat všechny druhy vyhýbat.

Fráze jednoty muslimů, zejména Ahlus Sunna wal Jama'ah je věta, která není cizí, protože monoteismus k nim, jako způsob, jak uctívání, které musí být realizován v každodenním životě, a který nejprve kázal dříve jiný.

Alláh mocný říká:

فاعبد الله مخلصا له الدين ألا لله الدين الخالص

... Takže uctívání Alláha čištěním poslušnost k Němu. Pamatujte si, že jediné náboženství Alláh patří síť (od Širk) ... [az-Zumar / 39: 2, 3]

Alláh také říká:

وما أمروا إلا ليعبدوا الله مخلصين له الدين

I když nejsou objednány s výjimkou, aby uctívali pouze Alláha čištěním poslušnost k Němu ... [al Bayyinah / 98: 5].

Celý proroky a apoštoly عليهم الصلاة والسلام kázal monoteismus, aby svým lidem v každé době (generace) it. Jak Alláh říká:

ولقد بعثنا في كل أمة رسولا أن اعبدوا الله واجتنبوا الطاغوت

A skutečně, poslali jsme do každého národu posel, (pro volání), aby se uctívat pouze Alláha (tj mentauhidkanNya) a daleko od zla ... [-Nahl / 16: 36].

A Jeho slovo:

وما أرسلنا من قبلك من رسول إلا نوحي إليه أنه لا إله إلا أنا فاعبدون

Jsme neodeslal žádné apoštol před tebou (Muhammad), ale ukázal, jsme mu: "Hle, není boha (právo na diibadahi správně) jiný než já, pak se klaněti mě". [al-Anbiya '/ 21: 25].

Jeho slova také:

فأرسلنا فيهم رسولا منهم أن اعبدوا الله ما لكم من إله غيره أفلا تتقون

Potom poslali jsme k nim posel od mezi sebou (řkouce): "Uctívání vy se k Bohu, občas není bůh pravdy s vámi v jiných Tak proč dělat vás ne se ho bojí (k němu).?" [Al Mukminun / 23: 32].

Všichni apoštolové začínají svou misi k jeho lidu k monoteismu Uluhiyyah, tak, aby mohli uctívat pravého Boha jen sám.

Všichni apoštolové řekl svým lidem, aby k uctívání pouze Alláha sám. [2]

Sláva sláva vědy závisí na tom, co je studován. A věda monoteismu je ušlechtilý-ušlechtilý vědy. Věda, že většina velký a vznešený je věda o monoteismu a Ushuluddin. Vzhledem k tomu, o monoteismu, že Bůh stvořil džiny a lidstvo, snížení knihy, poslal apoštoly, a vytvořit nebe a peklo. Každý, kdo studuje vědu a cvičit, pak spravedlivý muž šťastný. Místo toho, kdo to ignorovat a nechtějí se učit, pak je nešťastný a ubohý.

Bůh řekl své služebníky ke studiu syar'i, první, které mají být studovány, je věda o Tawhid, Bůh ví, že prozkoumá, jak mentauhidkan Bůh, uctívat správně. Alláh mocný říká:

فاعلم أنه لا إله إلا الله واستغفر لذنبك وللمؤمنين والمؤمنات والله يعلم متقلبكم ومثواكم

Takže vím, že není tam žádný bůh (kdo je oprávněn diibadahi vpravo) kromě Alláha, a požádat o odpuštění za své hříchy a nad (SIN) věřícím, muže a ženy. A Bůh ví, místo podnikání a bydliště-MU. [Muhammad / 47: 19].

Lidé, kteří zemřou ve stavu tawheed k Bohu, pak půjde do nebe. Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

من مات وهو يعلم أنه لا إله إلا الله دخل الجنة.

Ten, kdo zemřel a on ví, že není boha, má právo diibadahi správně kromě Boha, pak se jde do nebe. [3]

To znamená, že pozice monoteismu je jako základ pro budování muslimské charity. Pozornost moudrého samozřejmě vždy zaměřena na zlepšení základy. Zatímco hlupák, bude i nadále povýšit budovu, bez tmelení základy, tak robohlah budovy.

Upřímnost a monoteismus, také přirovnal ke stromu, který roste v játrech, skutky jsou ratolesti, mír je ovoce, které je cítit v životě tohoto světa, a věčné radosti v posmrtném životě. Jako ovoce ráje, nebude přerušena a nezákonný. Podobně, "ovoce" upřímnost a monoteismus ve světě, nebude přerušena a nezákonný. Kesyirikan, lže a Riya "jako strom, který roste v lidském srdci, jeho svět je strach, strach, zmatek a omezenost, která se cítil v hrudi, a temnota, která postihla játra. Zatímco v posmrtném životě ponese Zaqqum [4] a věčným mukám. [5]

TAUHID Definice & TYPY nacpat [6]
Tawhid -v arabského jazyka je mashdar z وحد, يوحد, توحيدا, to znamená dělat něco, co jeden.

Tawhid -v vědy syar'i (terminologie) - je jednota Boží proti něco speciálního pro Něj, a to jak v Uluhiyyah, Rububiyyah a Asma 'a jeho atributy. Tawheed znamená uctívání pouze k Alláhovi.

Tawhid se skládá ze tří druhů: Rububiyyah tawheed, tawheed Uluhiyyah a tawheed al Asma 'vymývání Shifat.

Tawhid Rububiyyah, a to mentauhidkan vše, co se děje Alláh Ta'ala, a to buď vytvářet, dávat hodně štěstí, zapínat a vypínat. Bůh je král, pravítko a Rabb kdo všechno zařídil. Alláh mocný říká:

ألا له الخلق والأمر تبارك الله رب العالمين

... Pamatujte, vytvářet a objednávat jen správné Boha. Sláva Bohu, Pánu světů. [al A'raf / 7: 54]

Tawhid Uluhiyyah, a to Jednota Alláha Ta'ala přes veškerou práci služebníků, kteří v tak, aby mohly čerpat blíže k Bohu, když to disyari'atkan jím, jako je modlení, Khauf (strach), král "(naděje), mahabbah ( láska), dzabh (porážky), bernadzar, isti'aanah (o pomoc), istighatha (pro pomoc v těžkých časech), isti'adzah (pro ochranu), a vše, co Bůh přikázal disyari'atkan a bez menyekutukanNya s co taky. Všechny tyto a další uctívání by mělo být provedeno pouze jen v Boha a upřímná o tom.

Alláh mocný říká:

وإلهكم إله واحد لا إله إلا هو الرحمن الرحيم

A Pán tvůj je Alláh, žádný bůh, který správně, ale Něho má právo diibadahi. Milosrdného, slitovného. [al-Baqarah / 2: 163].

Tawheed Asma To mytí-Shifat Bůh, je vytvořit něco, co Alláh a Jeho posel zavedly sám sebe, a to buď názvy nebo vlastnosti boha, stejně jako mensucikanNya všeho hanby a nedostatky, jak to bylo očištěn Alláh a Jeho posel. A my stanoví podstatu Boha, a to jak obsažené v Koránu a sunny al, a neměla by být ditakwil.

Slovo Alláha Ta'ala:

ليس كمثله شيء وهو السميع البصير

Neexistuje nic, jako je On. A On je All-slyšení Men Seer. [Ash Shura / 42: 11].

Islám je náboženství TAUHID
Islámský definice je:

الإستسلام لله بالتوحيد والإنقياد له بالطاعة والبراءة من الشرك وأهله.

(předložení k Bohu cestou mentauhidkanNya, submisivní k němu uplatňovat dodržování (přes všechny příkazy a zákazy), a osvobodit se od vyhýbat, a ty, kteří se vyhýbají). [7]

Vrátíme-li se k al Koránu, Alláh nás informoval, že "aqidah celá apoštol je monoteismus, a jejich mise začíná tauhidullah, a monoteismus je největší a nejdůležitější věc, která nesou.

To znamená, že vztah "Aqeedah monoteismu proti celých Shari'ah proroků (včetně proroka Mohameda) عليهم الصلاة والسلام je jako základ budovy (a stejně jako duch těla). Vzhledem k tomu, že orgány nebudou vstát a žít, s výjimkou přítomnosti duchů.

Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem začne kázat monoteismu, stejně jako na celém apoštol. Mezi příklady je, proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem Mu'adh bin Jabal Radi anhu, když poslal do Jemenu. [8]

On sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

إنك ستأتي قوما أهل كتاب, فإذا جئتهم فادعهم إلى أن يشهدوا أن لا إله إلا الله, وأن محمدا رسول الله (وفي طريق: فليكن أول ما تدعوهم إليه عبادة الله), (وفي أخرى: أن يوحدوا الله) فإن هم أطاعوا لك بذلك (وفي رواية: فإذا عرفوا الله), فأخبرهم أن الله قد فرض عليهم خمس صلوات في كل يوم وليلة, فإن هم أطاعوا لك بذلك فأخبرهم أن الله قد فرض عليهم صدقة تؤخذ من أغنيائهم فترد على فقرائهم, فإن هم أطاعوا لك بذلك فإياك وكرائم أموالهم واتق دعوة المظلوم فإنه ليس بينه وبين الله حجاب.

Určitě budete se k lidu knihy, a pak vyzve je, aby dosvědčit, že není boha, která má právo diibadahi správně kromě Alláha a že Muhammad je posel Boží. (V jiném znění: Takže poprvé kázat k nim je uctívat Boha samotného) (stejně jako ostatní znění: Takže oni dělají Boha jako způsobilé pouze diibadahi). Pokud se poslouchat pro on (v historii: když oni mentauhidkan Alláha), pak jim říct, že Bůh je povinen se modlit pětkrát denně. Jestliže oni poslouchají, protože taková, že, a pak řekněte jim, že Bůh dal jim povinnost na ně charity, který je převzat z bohatých mezi nimi a následně distribuován k chudým mezi nimi. Pokud se poslouchat pro on, pak vy vyhýbat se jejich bohatství je dobré a bojíte proti těm, kteří dizhalimi modlitbu, protože neexistuje žádný závoj mezi modlitby lidí, kteří dizhalimi s Bohem. [9]

TAUHID A PRÁVA
První. Bůh nám říká, že účel stvoření a je příkaz, že stvoření znát jména a atributy jeho, že oni uctívají pouze Alláhovi, žádná se sjednotili s jeho stvoření, a že člověk spravedlnost. Spravedlnost je základem zřízení nebes a země, protože Alláh říká:

لقد أرسلنا رسلنا بالبينات وأنزلنا معهم الكتاب والميزان ليقوم الناس بالقسط

Opravdu jsme poslali poslové naši s přinášet hmatatelné důkazy a seslali jsme s nimi al knihy a zůstatek (spravedlnosti), aby lidé mohli vykonávat spravedlnost ... [al Hadid / 57: 25].

V tomto verši nás Alláh říká, že účel příchodu apoštolů a ztišil písma je, že lidské spravedlnosti. Největší spravedlnost je Tawhid (mentauhidkan Alláha), a jednota předmětu, původu, a je milníkem pro spravedlnost. Zatímco Širk je kezhaliman. Alláh říká:

إن الشرك لظلم عظيم

Ve skutečnosti vyhýbat je největší kezhaliman. [Luqman / 31: 13].

Proto se vyhýbat (sdružující partnery s Alláha) je nejvíce nespravedliví kezhaliman, a monoteismus je nejspravedlivější spravedlnosti. [10]

Druhé. "Aqeedah monoteismu osvobozuje srdce a duši otroctví do stvoření s uctívání pouze Alláh sám, a nemusí sledovat, ale pouze na proroka sallallaahu To wa Salamem.
"Aqeedah monoteismu, vyžaduje muslima opustit všechny formy nevolnictví na jinou hodnotu než Alláha, protože všechno jiné než Bůh je bytost, která nemá sebemenší moc vytvářet, Grant a různé jiné vlastnosti Ilahiyyah.

Naopak ti, kteří mnohobožství, což znamená, že odvedl nespravedlnost -lawan z adil- opět nesouhlasným názorem. Jak by mohl uctívat něco-která nemá žádné kekuasaan-, když ho Bůh stvořil, a on poděkoval něco je, je to Bůh sám, kdo mu dal hodně štěstí. Alláh říká:

وما خلقت الجن والإنس إلا ليعبدون ما أريد منهم من رزق وما أريد أن يطعمون إن الله هو الرزاق ذو القوة المتين

A já si nevytvořili džiny a lidstvo kromě toho, aby Mne uctívali. Nechci, aby některý z nich hodně štěstí trochu a já nemám kliknutím vůli tak, aby se mi najíst. Amen Alláh, On je dárce rizki Yang má pravomoc opět velmi silný. [adh Dzariyat / 51: 56 - 58]

Třetí. Příkaz k tomu spravedlnost.

اعدلوا هو أقرب للتقوى

... Platí to nespravedlivé, protože se (reálná) je blíže k zbožnosti .... [al Maa-Idah / 5: 8].

Islám jako náboženství monoteismu, nařídil následovníky vznešené, morálně dobré a špatné mravy zakázat. Islám také objednával všechny spravedlivé a dobré skutky a zakázat špatné skutky. Alláh mocný říká:

إن الله يأمر بالعدل والإحسان وإيتاء ذي القربى وينهى عن الفحشاء والمنكر والبغي يعظكم لعلكم تذكرون

Vskutku, Alláh říká (vy) za spravedlivé a čiň dobré, dávat na příbuzenstvo, a nedej bože z obscénnosti, Munkar a nepřátelství. On tě učí, abyste dbát. [-Nahl / 16: 90].

Dokonce i Bůh volá jeho knihy (al-Qur'an), jako spravedlivý trest. Alláh mocný říká:

وتمت كلمت ربك صدقا وعدلا

A má perfektní věta Pán tvůj (al-Korán), (věta) je správné a spravedlivé ... -al An'am / 6, odstavce 115- bod, přímo ve zprávách, a spravedlivé ve statutárních a zakázány. [11 ]

Čtvrtý. Tawhid a musí být spravedlivé, aby muslimy a nevěřícími.

TAUHID různí lidé mezi muslimy s pohanskými
Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl, že lidé říkají a věří, frázi jednoty (لا إله إلا الله), pak je muslim, který má nárok na ochranu vládce muslimů a získat příslib nebe. Muslim má nárok na pravé Wala '(loajalita) jiných muslimů, protože monoteismu a poslušnosti Bohu a Jeho poslu sallallaahu To wa Salamem.

Naopak, ti, kdo popírají frázi jednoty v tom, ulejvat -s kesyirikan který držel jej mimo islámské pak se člověk musí bojovat a nárok bara "(nenávist) všech muslimů. Alláh mocný říká:

قاتلوا الذين لا يؤمنون بالله ولا باليوم الآخر ولا يحرمون ما حرم الله ورسوله ولا يدينون دين الحق من الذين أوتوا الكتاب حتى يعطوا الجزية عن يد وهم صاغرون

Bojujte proti těm, kdož nevěří v Boha av den poté a nebraňte, co bylo zakázáno Alláhem a posla Jeho a ti, kteří uznávají nikoli náboženství, které je pravdivé (islám), (tedy lidé), kteří dali al Knihu dokud nebudou platit džizju (daň) s dobrovolným předložením jsou ve stavu podřízenosti. [at Tawbah / 9: 29].

Word On sallallaahu To wa Salamem:

أمرت أن أقاتل الناس حتى يشهدوا أن لا إله إلا الله, وأن محمدا رسول الله, ويقيموا الصلاة, ويؤتوا الزكاة, فإذا فعلوا ذلك, عصموا مني دماءهم وأموالهم إلا بحق الإسلام, وحسابهم على الله تعالى.

Já jsem přikázal, aby bojovat proti lidem, dokud svědčit, že není boha (božstva), který diibadahi správně kromě Alláha a že Muhammad je posel Boží, potvrdil modlitbu a platit zakat. Pokud to udělali, pak jejich krev a bohatství, pokud bych ochranu práv islámu, a jejich zúčtování v Alláha Ta'ala. [12]

Příkaz k boji nevěřící a polytheists jsou důsledkem nevěry a mnohobožství je proti Alláhovi Ten, kdo stvořil-i "aqidah těch, kteří se odchylují od" Aqeedah jednobožství; ne kvůli osobní mstu, bojovat proti státu nebo teritoria. Takový je příkaz Boží Jeho posel, i tento národ k boji proti nevěřícím, aby se lidé hrnuli do konvertovat k Bohu a mentauhidkanNya.

Příkazy bojovat, bojovat a zabíjet bezvěrce, že je pohanské Harbi (kteří bojují muslimy). Pokud jde o nevěřící, kteří nebojují muslimy, pak jsme přikázal učinit zadost, a neměly by být stahování zhaliminya. Pokud se kafir dhimmi (chráněné před islámskou vládou), nebo mu'ahad (uzavřeli dohodu s islámskou vládu), nebo musta'man (ochrana bezpečnosti islámské vlády), pak by neměly být zabit. Alláh mocný říká:

لا ينهاكم الله عن الذين لم يقاتلوكم في الدين ولم يخرجوكم من دياركم أن تبروهم وتقسطوا إليهم إن الله يحب المقسطين

Bůh nezakazuje budete dělat dobrý a spravedlivé, aby ti, kdo vás bojují kvůli náboženství, a nikoli (také) vyloučit vás od vašich domovů. A Bůh věru miluje ty, kdo jednají spravedlivě. [al Mumtahanah / 60: 8].

Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem ohrožuje lidi, kteří zabíjeli bezvěrce mu'ahad nebo dhimmi s tvrdým sankcím. On sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

من قتل معاهدا لم يرح رائحة الجنة, وإن ريحها ليوجد من مسيرة أربعين عاما.

Ten, kdo zabíjí bezvěrců mu'ahad, pak se nebude cítit nebe. I když ve skutečnosti to může vůni nebe od (vzdálenost) cestuje čtyřicet let. [13]

Také slovo On sallallaahu To wa Salamem:

من قتل قتيلا من أهل الذمة لم يرح رائحة الجنة, وإن ريحها ليوجد من مسيرة أربعين عاما.

Ten, kdo zabije odborníka dhimmu, pak se nebude cítit nebe. I když ve skutečnosti to může vůni nebe od (vzdálenost) cestuje čtyřicet let. [14]

To ukazuje, že nevěřící by neměla být jediným prolévat krev, natož proti muslima. [15]

TAUHID základě muslimská osobní [1]
První. Bůh setře hříchy tauhid.
Důkazy, a to slova proroka sallallaahu To wa Salamem v hadith Qudsi, od Anas ibn Malik radi anhu, řekl: Slyšel jsem, Posel sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl, Alláh, oslavovaný a vysoký řekl:

... يا ابن آدم إنك لو أتيتني بقراب الأرض خطايا ثم لقيتني لا تشرك بي شيئا لأتيتك بقرابها مغفرة.

"... O děti Adama, když přijdete ke mně se všechny vaše hříchy na zemi, zatímco ty jsi až umřu nespojuje nejmenší, určitě dám vám plnou odpuštění na zemi tak jako tak." [2]

Druhé. Alláh Ta'ala bude eliminovat obtíže a smutek ve světě a na onom světě pro ty, kteří tauhid.

Alláh mocný říká:

ومن يتق الله يجعل له مخرجا ويرزقه من حيث لا يحتسب

... Ti, kdo bohabojní, On držet mu cestu ven. A dát mu hodně štěstí od směru, který není nečekané ... "[ath-Thalaq / 65: 2.3].

Někdo neřekl strach z Boha, pokud nebude tauhid. Lidé, kteří tauhid a opatrný, bude mít cestu ven z problémů života. [3]

Třetí. Bůh bude dělat a zdobí v srdci tauhid s láskou k víře, stejně jako aby ve svém srdci nenávist ke nevěřícně, špatnosti a nepravosti.
Alláh mocný říká:

ولكن الله حبب إليكم الإيمان وزينه في قلوبكم وكره إليكم الكفر والفسوق والعصيان أولئك هم الراشدون

... Ale Bůh tě milovat víru a dělat (víra) je krásná ve svém srdci, a tak vám nerad nevíře, zlovolnost a nepravosti. Oni jsou ti, kteří následují přímé dráhy. [al Hujurat / 49: 7].

Čtvrtý. Tawhid je jediný důvod, aby si potěšení Alláha. A lidé nejšťastnější s přímluvu proroka Mohameda sallallaahu To alaihi wa Salamem je osoba, která vyslovuje لا إله إلا الله s plnou upřímností svého srdce.
Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

أسعد الناس بشفاعتي يوم القيامة من قال: لا إله إلا الله خالصا من قلبه أو نفسه.

Lidé, kteří jsou nejšťastnější s mandapat syafa'atku na Soudný den, to znamená, že ti, kteří říkají "La ilaha illallaah" upřímně z jeho srdce nebo jeho duše. [4]

Pátá. Alláh Ta'ala bude zahrnovat záruku, že tauhid do nebe.

Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

من مات وهو يعلم أنه لا إله إلا الله دخل الجنة.

Ten, kdo zemřel a on ví, že není boha má právo diibadahi správně kromě Alláha, pak se jde do nebe. [5]

Šestý. Alláh Ta'ala bude dávat vítězství, reliéf, vítězství a sláva těm, kteří tauhid.

Alláh mocný říká:

يا أيها الذين آمنوا إن تنصروا الله ينصركم ويثبت أقدامكم

Vy, kteří věříte-li pomoci (náboženství) Alláha, On vám pomůže a posílí svou pozici!. [Mohamed / 47: 7].

Sedmá. Alláh Ta'ala bude dávat dobrý život v tomto i na onom světě pro muže tauhid.

Alláh mocný říká:

من عمل صالحا من ذكر أو أنثى وهو مؤمن فلنحيينه حياة طيبة ولنجزينهم أجرهم بأحسن ما كانوا يعملون

Ten, kdo dělá dobré skutky, a to jak muži a ženy ve stavu víry, pak to bude určitě Dali jsme mu dobrý život a dáváme odpověď na ně s lepší odměnou, než to, co udělali. [-Nahl / 16: 97].

Osmá. Tauhid zabrání muslimem věčně v pekle.
Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

يدخل أهل الجنة الجنة, وأهل النار النار, ثم يقول الله تعالى: أخرجوا من كان في قلبه مثقال حبة من خردل من إيمان, فيخرجون منها قد اسودوا فيلقون في نهر الحياء -أو الحياة, شك مالك- فينبتون كما تنبت الحبة في جانب السيل, ألم تر أنها تخرج صفراء ملتوية?

"Poté, co obyvatelé nebes jít do nebe, a lidé z pekla vstoupí peklo, pak po že Bůh také řekl:" Vezměte si (z pekla) těch, v jejichž srdcích je hmotnost hořčičné semínko víry, "pak jsou odstraněny z pekla, jen jen oni měli jet černé těleso (jako uhlí). Pak oni byli dáni do řeky života, pak jejich těla rostou (beze změny), jako růst semen, které jsou na břehu řeky. Nenechte si všimnete, že semeno roste žluté a záhyby? " [7]

Devátý. Tawhid je rozhodující pro přijetí nebo odmítnutí lidské lásky.
Perfektní nebo není osobou, závisí na tauhidi charitu. Lidé, kteří dělají dobře, ale není dokonalý tauhidi, například Riya, ne upřímně, dělat vyhýbat, bude charitativní nepochybně vymstít pro něj, že nepřináší štěstí. Proto všechny charity musí být provedeno s upřímností k Alláhovi, a to buď ve formě modlitby, almužen, charitativní, půst, pouť a další.

Alláh mocný říká:

الذي خلق الموت والحياة ليبلوكم أيكم أحسن عملا وهو العزيز الغفور

Kdo stvořil smrt i život, aby vás vyzkoušet, kdo z vás lepší charitu. A On je mocný, odpouštějící. [al-Mulk / 67: 2].

V vznešené verši Alláh zmiňuje "dobré skutky", nikoli "charitu, že hodně". Charita, nazvaný dobrý a spravedlivý, pokud splňuje dvě podmínky, a to upřímný a ittiba do proroka Mohameda n. Jak již bylo zmíněno v hadith, že věta لا إله إلا الله, v den posledního soudu, váhy jsou těžší než nebi i na zemi způsobit upřímně.

Desáté. Tauhid lidé, kteří získají pocit bezpečí a vedení.
Lidé, kteří nemají mentauhidkan Bohu dokonale, takže on byl vždy opatrný, je vždy ve stavu strachu a neklidný. Bojí se o špatný den, nebo strach mají více než dvě děti, strach z budoucnosti, strach z jeho majetku zmizel, a tak dále.

الذين آمنوا ولم يلبسوا إيمانهم بظلم أولئك لهم الأمن وهم مهتدون

Lidé, kteří věří, a ne mísit svou víru s brutalita (ulejvat), oni jsou ti, kteří dostali bezpečnost, a oni jsou ty, které dostávají pokyny. [al An'am / 6: 82].

TAUHID ctnost pro muslimskou [8]
Islám jako náboženství monoteismu, je vhodné a přiměřené v každém čase, místě, a stavu ummy. To znamená, že lpí na islámu, nebude eliminovat výhodu ummy. I s monoteistických náboženství, bude umma být dobrý, prosperující, bezpečné a spolehlivé. Pokud se lidstvo chce spásu světa a na onom světě, pak by měla konvertovat k islámu a je podnětem k zavedení islámského šaría. Ale je třeba mít na paměti, kompatibilitu a neslučitelnost islámu, neznamená to, že islám byl předmětem držet krok času, místa a okolností, člověka podle přání některých lidí.

Islám je pravé náboženství, Alláh Ta'ala slibuje vítězství těm, kteří lpí na náboženství, je v pořádku, ale pod podmínkou, že musí mentauhidkan Boha, zbavil všeho (formy) vyhýbat, syar'i studovat a praktikovat spravedlivé skutky. Alláh slíbil, bude, aby jejich rozhodnutí na zemi, což potvrzuje svou víru, a aby se jejich život v tomto světě v bezpečí Sentausa. Alláh mocný říká:

وعد الله الذين آمنوا منكم وعملوا الصالحات ليستخلفنهم في الأرض كما استخلف الذين من قبلهم وليمكنن لهم دينهم الذي ارتضى لهم وليبدلنهم من بعد خوفهم أمنا يعبدونني لا يشركون بي شيئا ومن كفر بعد ذلك فأولئك هم الفاسقون

A Bůh přislíbil těm, kteří věří, mezi vámi a skutků-skutky, že bude skutečně, aby jejich rozhodnutí na zemi, jak on dělal kdož před nimi byli u moci, a budou pevně stanovit pro ně jejich náboženství který si zvolil pro ně, a opravdu bude měnit (stát) zač, poté, co jsou ve strachu, že budou bezpečné Sentausa. Mají mě pořád uctívat nespojí mě s ničím. Ale ten, kdo je (stále ještě) neuvěřili po (slib), pak oni jsou ti, kteří rebel. (AN Nur / 24: 55). Viz též dopis al-A'raf poezie 96.

TASHFIYAH AND MT, KEY RETURN OF THE GLORY islámského [9]
Cesta do své bývalé slávy, prosperita a blahobyt komunity je provádět tashfiyah (čištění), něco neznámého a infiltroval do islámské šaría, jako je ulejvat, upírání atributů Alláha Ta'ala nebo penakwilannya, odmítnutí hadith -hadits autentické týkající se "aqidah a další. Také tashfiyah (čištění) uctívání různých druhů hereze, který má znečištěné čistotu a dokonalost islámu. A také tashfiyah v oblasti interpretace, jurisprudence, a různé kemungkaran kteří znečišťují posvátnost islámu.

Pak to tarbiyah (Trenérství) generace muslimů nad muslimů, kteří byli zbaven kemungkaran. Tj, s koučování Islamically správné, od útlého věku, a aniž by byly ovlivňovány západní vzdělání, kdož neuvěřili, a pak svést dohromady v jednotě "aqeedah monoteismu, tj" Aqeedah Ahlus Sunny.

"Aqeedah Ahlus Sunna je nejlepší způsob, jak spojit sílu muslimů a jednotu svých řad, opravit vše, co je rozbité od náboženství a světových záležitostech. Je to proto, že "Aqeedah Ahlus Sunny je schopen obnovit muslimy, aby al-Koránu a sunny proroka sallallaahu To wa Salamem, a vrátí cestu věřících, jak Přátel Radhyallahu anhum. Tato funkce nemusí být realizovány v jakékoliv skupině, ani žádné proselytizing agentur, nebo každou organizaci, která není obejmout "Aqeedah Ahlus Sunny Wal Jama'ah. Historie byl svědkem této skutečnosti. Pouze země, které lpí na "Aqeedah Ahlus Sunny sám může spojit sílu muslimů rozptýlených. Pouze "aqidah Salaf sám, pak džihád stejně jako velící dobré a zakazovat zlo je ve vzpřímené poloze, a bylo dosaženo slávu islámu. [10]

S 'aqidah Salaf, muslimové a kazatelé-da'inya se spojí, aby se dosáhlo slávy a stát se nejlepší z ummy. To proto, že "Aqeedah Salaf je založen al Koránu a sunny v souladu s pochopení společníků. Pokud jde o "aqidah než" aqidah Salaf, nebude dodávat dosažení jednoty, i to se stane, je rozpad a ničení. Takže není pochyb o tom, cesta k vítězství a slávě muslimy, je vrátit se na "aqidah a manhaj pravdy, a sice" Aqeedah Ahlus Sunny Wal Jama'ah; "Aqidah a manhaj Salaf.

Imám Malik rahimahullah řekl:

لن يصلح آخر هذه الأمة إلا ما أصلح أولها.

Nebude schopen opravit tento národ, ale s tím, co dělá dobrý první generace této ummy (tj, přátelé). [11]

Khatimah: WE prosit Istiqamah v islámském A PODLE porozumění sunna Salafush Radi anhum-Salih
Žádáme Boha Všemohoucího, že jsme byly ukazovány na cestu islámu a sunny následovat manhaj Salafush-Salih a istiqamah ve stavu mentauhidkan Alláha, zavést Sunna proroka, a odstranil všechny formy vyhýbat a kacířství. Doufejme, že Alláh, aby se nás, včetně skupiny přeživších ve stopách ze společníků radi anhum. A doufejme, že Alláh nám shromáždit v nebi s Prorokem sallallaahu To wa Salamem a jeho společníci se radi anhum.

Modlitby a pozdravy může vždy Bůh obdařil proroka Mohameda sallallaahu To alaihi wa Salamem, své rodině, svým společníkům Radi anhum, a ty, které následují sallallaahu To alaihi wa Salamem v jeho prospěch až do konce času. A konec této propagandy je všechno Chvála Bohu, Pánu všech světů.

Uzavíráme s montážním modlitba kaffaratul:

سبحانك اللهم وبحمدك أشهد أن لا إله إلا أنت, أستغفرك وأتوب إليك.

Sláva Tobě, Bože, chválím tě. Vydávám svědectví, že žádný Bůh má právo diibadahi správně, pokud jste, žádám o odpuštění a pokání na vás.

Chvalte Rabbil 'aalamiin.

[Kopírované z časopisu vydání As-Sunna 11 / rok X / 1427 / 2006M. Vydavatelé Nadace Stálý výbor Istiqomah Surakarta, Jl. Solo-Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo Solo 57 183 Tel. 0271-858197 Fax 0271-858196]No comments:

Post a Comment