!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, September 4, 2015

Lakomý a nespravedlnost bude zničena.

Jízda nebyla dokončena (362)

(Část 362), Depok, West Java, Indonnesia 3. září, 2015 16:20 pm).

Lakomý a nespravedlnost bude zničena.

Lakomý nebo lakomý nebo poutavý je vlastnost, která mnoho lidských bytostí, obvykle lakomý příroda neuvědomil viníka, že má lakomý povahu, protože ďábel (Satan) je vždy proniknout do jeho myšlení přesvědčit nebo svést dotyčný jednat lakomý.
Vzhledem k tomu, lakomý je velký hřích, i každé ráno andělé sestupují na zem, aby se modlili, aby Bůh zničí ty, kteří lakomý.
Obvykle lidé jsou skoupí na vliv ďábla bude cítit líný pomoci jak fyzicky, tak (moc), a obětovat nějaký majetek v držení pro bratry, příbuzné, rodiče, Anam sirotky, chudé v postižených oblastech, jako je bolest, spousta dluhů, v nebezpečí hladovění, protože lakomý pocit, jeho bohatství bude snížena o almužnu (charitativní), když Prorok Muhammad řekl, že skutečný poklad, který máme, je, že naše charitativní poklad to, jako úspory v posmrtném životě, a Bůh nahradí jim množit ve světě a na onom světě.
Kromě lakomý žádná jiná lidská přirozenost být jeden velký hřích, který dělá nespravedlnost. Zhalim skutky, jejichž hříchy nejsou odpuštěny Bůh dělá vyhýbat (sdružující partnery, s Bohem), šel pro pomoc na tradiční léčitele / psychický / čarodějnici, požádejte osobu, která je na konci životnosti (pouť do posvátné hřbitov, a my se na něco zeptat na zesnulého mrtvý).
Prorok Muhammad sám nikdy řekl svým lidem, aby jeho hrobu v Medíně v ziarahi. Prorok prostě řekl pouť hrobu, aby nám připomínají, že i my zemře poté, co jsou mrtví v hrobě.
Nejdůležitější je naše modlitba k mrtvému (rodina), ne hrob pouť, se také nemá oprávnění ke čtení al Korán pozdě na hřbitově, kromě doma nebo na jiném místě, v čistotě.
Skutky ostatní nespravedliví je zabít ostatní lidské bytosti, jako je například zabavení majetku, moci (politika), s výjimkou válečného syarie (v souladu s příkazy Alláha a hadísů), jako bránit se od nepřítele invaze, takový jako bitvy u Badru, Uhud, k němuž došlo v době proroka Mohameda.
Navzájem zabít (válka), který není založen džihád syarie jako bebuat nespravedlivý. Navíc válka na úkor žen, děti, a vedl k tisícům lidí vysídlených (hlad a další utrpení).

(BBC) - Nejméně 13 milionů dětí v regionu Blízkého východu nemohou vzdělávat ve škole v důsledku konfliktu, podle údajů z Organizace spojených národů.
Na základě údajů shromážděných ve zprávě nazvané Vzdělání Under Fire základě, agentura OSN zabývající se dětmi (UNICEF) volal 13,7 milionů dětí, které nechodí do školy představují 40% absolventů v Sýrii, Irák, Jemen, Libye, a Súdán.
Toto číslo se obává, aby i nadále bobtnat, dokud nedosáhne 50% v příštích měsících.
Unicef řekl, že počet rostla, protože z tisíců škol zničených během dlouhotrvajícího konfliktu. Nedávné údaje ukazují, téměř 9000 škol v Sýrii, Irák, Jemen, Libye a nemohou být použity.
Ve skutečnosti, v roce 2014, bylo jich tam 214 případy útoků na školách v Sýrii, Iráku, Libye, na palestinských územích, Súdánu a Jemenu.
Konkrétně v Sýrii, jedna ze čtyř škol uzavřen od března 2011. Tento stav se týká dvou milionů dětí školního věku.
Konkrétně v Sýrii, jedna ze čtyř škol zavřel od března 2011. To se přímo týká dvou milionů dětí školního věku.
"Dopad zničujícího konfliktu pociťují děti v regionu. Nejen fyzické poškození školám, ale zoufalství pociťují generace dětí školního věku, kteří vidí svou budoucnost naděje a rozbil, "řekl Peter Salama, Unicef ředitel na Středním východě av Africe.
Podle Salama, dopad je také cítil učitelé. Ve zprávě se zdá, že vražda a únos studentů, učitelů a zaměstnanců pedagogů se staly tak běžné v regionu Blízkého východu.
Proto, tisíce učitelů opustili svá pracovní místa, protože riziko je velké.
Řekl Salama, UNICEF potřebuje v letošním roce další financování amerických 300 milionů dolarů na zlepšení přístupu ke vzdělání pro děti na Středním východě av severní Africe.
(BBC) - Nejméně 12 Syřané se snaží proniknout do Řecka utopil ve vodách Turecka, když se loď oni byli cestování v potopila.
Jednou z obětí byl chlapec, který byl nalezen na pobřeží turecké policie a chlapec fotografii hněval mezinárodní společenství.
Fotka byla poprvé zveřejnila tisková agentura Turecka je téma, trendů na celém světě.
Tisíce přistěhovalců zemřelo od začátku letošního roku ve snaze vstoupit do Evropy po moři.
Podle tureckého pobřeží stráže, skupina migrantů opuštění Turecka přes poloostrov Bodrum na ostrově Kos v Řecku ve středu ráno (02/09), ale dvě lodě byli cestující v krátce poté potopila.
Dvanáct orgány, včetně pěti dětí, byly objeveny tureckými bezpečnostními silami.
Z přibližně 23 lidí, kteří šli do Řecka Odhaduje se, že jen devět přeživší, některé z nich na sobě záchrannou vestu a plavat ke břehu.
Naděje na nalezení přeživších jsou stále štíhlé.
Fotografie z chlapce, který zemřel a byl přehnala vlny na pobřeží nedaleko Bodrum zveřejněna tak málo těla byla nalezena kolem 06.00 místního času.
Chlapec, který zemřel, je neznámá jmenoval Aylan.
Její bratr, Galip pět let, a jeho matka, Rihan, zemřel v tomto incidentu.


Lakota brutalita A BUDE ničící lidská

Podle
Al-Yazid Ustadz bin Abdul Qadir Jawy حفظه الله


عن جابر بن عبد الله قال: قال رسول الله - صلى الله عليه وسلم: اتقوا الظلم; فإن الظلم ظلمات يوم القيامة. واتقوا الشح; فإن الشح أهلك من كان قبلكم. حملهم على أن سفكوا دماءهم, واستحلوا محارمهم

Jabir bin 'Abdillah radi anhu řekl: "Prorok sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:" Buďte opatrní, vy proti kezhaliman protože kezhaliman je tma-tma v den soudu. A buďte opatrní jste proti přírodě lakota lakomý, protože to je to, co zničil lidi před vámi. Lakota, že povzbudit je, aby prolévat krev a zdůvodnit svou čest. "[1]

TAKHRIJ Hadith:
Tento hadíth Sahih. Vyprávěný Imam muslimský (č. 2578), Ahmad (III / 323), al-Bukhari v al-Adabul simplex (č. 483), 'Abd bin Humaid (č. 1.141), al-Bayhaqi (VI / 93 a X / 134), a v knize Syu'abul Iimaan (č. 10 338), a al-Baghawi v Syarhus Sunně (č. 4161)

VOCABULARY Hadith:
• اتقوا: Strach. Konkrétně, buďte opatrní a vyhnout.
• الظلم: الجور ومجاوزة الحد,
surovost, nesrovnalostech a meze. Základní smysl nespravedlivé, nepředstavují nic na svém místě. [2]
• الشح: lakota velmi, těžší vytáhnout poklad grabber. Jiní říkají, že příroda hmatat / lakomý / lakomý s nadměrným chamtivosti. lakomec nebo fešáci, mohl vážit a mohla by také působit ma'ruf remcání s (Dobrá). [3]
• حملهم: Povzbuďte je, nebo příčinu jejich jednání.
• سفكوا دماءهم: rozlít svou krev. Konkrétně, většina z nich se navzájem zabíjeli částečně.
• استحلوا: ospravedlnit. To znamená, že ospravedlňuje ženy jsou zakázány Alláh pro ně, pak oni jsou krutí k ženám.


Sharh Hadith:
V této hadith je varováním vykonání bezpráví a návrhy k tomu spravedlnost. Islámská šaría úplně fér, nařídil, abys činil soud, a zakázaný od vykonání bezpráví. Alláh říká:

قل أمر ربي بالقسط

Řekni, "řekl mi Rabbku dělat spravedlnost ..." [al-A'raf / 7: 29]

إن الله يأمر بالعدل

Amen Alláh říká (vy) za spravedlivé ... "[-Nahl / 16: 90]

الذين آمنوا ولم يلبسوا إيمانهم بظلم أولئك لهم الأمن وهم مهتدون

Lidé, kteří věří, a nejdou dohromady svou víru s brutalita (ulejvat), oni jsou ti, kteří si pocit bezpečí a jsou vedeni. "[Al-An'am / 6: 82]

Opravdu víra v celé jistiny a větví se Záhir a mysl, všechno je spravedlivý, protože na rozdíl od nespravedlnost.

Spravedlnost nejspravedlivější a hlavní je rozpoznat a mengikhlaskan monoteismus pouze k Alláhovi, věřící se jmény a atributy jeho dobrá, a mengikhlaskan náboženství a uctívání pouze Alláha Všemohoucího.

Nejvíce nespravedliví kezhaliman dělá ulejvat, sdružující partnery u Boha, jak jeho slova:

وإذ قال لقمان لابنه وهو يعظه يا بني لا تشرك بالله إن الشرك لظلم عظيم

A (nezapomeňte), když Luqman řekl svému synovi, když mu dal lekci mu: "Ó můj synu! Nebudeš připisovat Boha, opravdu spolupracovník (Alláh) je opravdu velká nespravedlnost "[Luqman / 31: 13].

Vzhledem k tomu, spravedlivý znamená dát něco na místě, a vykonávat práva, které jsou požadovány. Pachatelé nejsou dát něco na místě.

Práva největší a nejvíce povinné tedy právo Alláha nad svým služebníkům. Sluha musí vědět Alláh a uctívání ho jenom, že ho sdružující s ničím. Pak pracovat na hlavních bodech víry, Shari'ah-islámské šaría jako vytvořit modlitbu a platit zakat, půst ramadán, pouť do domu a džihád v cestě Boží se slovy a skutky, vzdělávat sebe spravedlnosti a trpělivosti. Nedělejte nic z toho disyari'atkan je forma brutality.

Včetně skutky spravedlivé, které splňují práva proroka Mohameda sallallaahu To wa Salamem takové víry a lásky, více lásky on sallallaahu To alaihi wa Salamem než všichni tvorové, poslouchat, čest, oslavovat, a upřednostnit pořadí a jeho slova v horní části objednávky a slova druhých ,

Místo toho, to je skvělý brutalita, pokud otrok nesplňuje žádné z práv proroka Mohameda sallallaahu To wa Salamem.

Včetně spravedlnosti oslavovat a milovat Posel společníků radi anhum. Alláh a Jeho posel sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl mnoho ctnosti a chvála za společníků g ve srovnání s ostatními právními předpisy Společenství-ummy. Společníci radi anhum je nejlepší lidí po proroků a poslů. Společníci jsou ty, které požehnal Alláhem a je zaručeno, že vydělat nebe. Příchod islámu je pro nás jedním z plodů boje, džihádu a oběti na Společníci radi anhum.

Tak, jak moc brutalita lidí kritizovat, urážka, nadávat společníci radi anhum. Nadávat společníci byli v podstatě rouhání Alláh, Jeho Poslu sallallaahu To wa Salamem a islámu. Kvůli tomu, že jsou chválili Alláh a Jeho posel sallallaahu To wa Salamem. Dokonce i proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem zakazuje zlořečit společníků. Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

لا تسبوا أصحابي, فوالذي نفسي بيده لو أن أحدكم أنفق مثل أحد ذهبا ما بلغ مد أحدهم ولا نصيفه.

Myslíte si, nadávat mé přátele !! Demi Rabb Yang se ocitl v rukou, v případě, že jeden z vás dát infaq zlato na hory Uhud, že není dosaženo hodnoty infaq nich přesto (oni infaq pouze) jednu Mudd (tedy celé dvě palmy) a není také půl. [ 4]

من سب أصحابي, فعليه لعنة الله, والملائكة, والناس أجمعين.

Ti, kteří nadávají mí přátelé a pak ji prokletí Boží, andělů a celé lidstvo! [5]

Mimo jiné nespravedlivý akt se věnuje oběma rodičům, připojte spřízněnost, splnit nároky příbuzní, přátelé a lidé, kteří se zabývají s námi. A brutalita, že nesplňuje všechny tyto věci.

Splnit práva mužem a ženou je forma ostatních spravedlnosti. Ten, kdo není splněna, pak provinilce.

Lidský Menzhalimi mnoho druhů, všechny z nich se shromáždili ve slovech proroka sallallaahu To wa Salamem na rozloučenou Hajj ":

إن دماءكم, وأموالكم, وأعراضكم, حرام عليكم كحرمة يومكم هذا, في شهركم هذا, في بلدكم هذا

Skutečně krve, váš majetek, vaše ctihodnosti, vše je zakázáno na vás dnes za nelegitimní, tento měsíc a země. [6]

Takže, všechno brutalita je tma v den posledního soudu. Pachatelé jsou potrestáni v souladu s úrovněmi kezhalimannya. Lidé, kteří dizhalimi odpověď od dobra lidí, kteří dělají takovou nespravedlnost. Pokud nemají dobro už, pak diambillah zla takové dizhalimi lidé a účtovány k těm, kdo dělat bezpráví.

Alláh zakazuje kezhaliman na sebe, a Alláh také je nezákonné, mezi služebníky svými. Alláh Most Just ve slově, skutku a jeho odpovědí.

Alláh říká v hadith Qudsi:

يا عبادي! إني حرمت الظلم على نفسي, وجعلته بينكم محرما; فلاتظالموا ...

O moji služebníci! Amen zakázat brutalitu na mě, a já jsem dělat to nezákonné mezi vámi, ne každý menzhalimi! [7]

To znamená, že Alláh wa Subhanahu Ta'ala zakázal nespravedlnosti působí na své zaměstnance a zakázat jejich vzájemnou menzhalimi, protože brutalita sám je absolutně zakázáno. Alláh říká:

وما أنا بظلام للعبيد

... A nemám menzhalimi služebníky své. [Qaf / 50: 29]

Alláh také říká:

وما الله يريد ظلما للعباد

... A Bůh nechce brutalitu proti jeho služebníky. [al-Mu'min / 40: 31]

Brutalita má tři druhy:
1. brutalita nebyly odpuštěno Alláhem, je ulejvat, sdružující partnery Alláha. Alláh říká:

إن الله لا يغفر أن يشرك به ويغفر ما دون ذلك لمن يشاء ومن يشرك بالله فقد افترى إثما عظيما

Amen Alláh neodpustí (hříchy) jako spolupracovník Him (vyhýbat) a On odpouští, co (SIN), než (vyhýbat) je pro každého, kdo chce. Kdo sdružující Alláha, pak skutečně, že spáchal velký hřích. [An-Nisa '/ 4: 48]

Alláh také říká:

وإذ قال لقمان لابنه وهو يعظه يا بني لا تشرك بالله إن الشرك لظلم عظيم

A (nezapomeňte), když Luqman řekl svému synovi, když mu dal lekci mu: "Ó můj synu! Nebudeš připisovat Boha, opravdu spolupracovník (Alláh) je opravdu velká nespravedlnost "[Luqman / 31: 13].

2. brutalita, které není dovoleno vůbec Alláh, a to brutalita částečně služebník ostatním. Včetně z dokonalé spravedlnosti, které Alláh pomstít brutalitu mezi jeho služebníků podle jejich kezhaliman úroveň.

Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

إن الظلم ظلمات يوم القيامة

Opravdu kezhaliman je tma v den posledního soudu [8]

Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem také řekl:

إن الله ليملي للظالم حتى إذا أخذه لم يفلته, ثم قرأ: وكذلك أخذ ربك إذا أخذ القرى وهي ظالمة إن أخذه أليم شديد

Amen Alláh jistě zpoždění (sankce) za nespravedlivé, ale kdyby ho mučil, neměl ho mluvit "Pak proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem přečtěte si tento verš (což znamená):". A tak země trest Pána tvého když byl mučen (populace) který se dopustí nespravedlnosti. Opravdu, v trestu je těžké, velmi těžká "[Hud / 11: 102]. [9].

Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem také řekl:

من كانت له مظلمة لأخيه من عرضه أو شيء فليتحلله منه اليوم قبل أن لايكون دينار ولادرهم إن كان له عمل صالح أخذ منه بقدر مظلمته وإن لم يكن له حسنات أخذ من سيئات صاحبه فحمل عليه

Ten, kdo se na něj tam mazhlamah (kezhaliman) pro svého bratra, jestli se někdy poškozovat čest nebo něco (majetek pořízena zhalim) patřil k jeho bratru, ať prosí ho, aby menghalalkannya teď, protože tam (Soudný den) č Dinar a dirham. Pokud má dobré skutky, bude převezen do (platící) členové dizhalimi souladu s kezhalimannya. A když nemá žádné dobré skutky, pak chyby jeho bratra byla pořízena poté vloží do něj [10].

Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

واتق دعوة المظلوم, فإنه ليس بينها وبين الله حجاب

... A pozor na modlitby lidí, kteří dizhalimi, protože neexistuje žádná bariéra mezi modlitby k Bohu [11].

3. brutalita, která je ve vůli Všemohoucího Alláha, pokud chce, On ho potrestat. A pokud chce ho odpustí. Konkrétně hříchy spáchané sluhu k Pánu svému, kromě vyhýbat. [12]

Alláh poskytuje přímou cestu za své zaměstnance, kteří se chtějí vrátit ke spravedlnosti. Ten, kdo se odchyluje od něj, pak se vrátit k brutalitě, který je tažen do pekla.

Prorok:

واتقوا الشح; فإن الشح أهلك من كان قبلكم

A buďte opatrní jste proti lakomý příroda / lakomec, protože lakota / lakota, že je to, co zničil lidi před vámi

Vzhledem k touze po bohatství, aby lidé sbírají poklady všemi prostředky a z jakéhokoli zdroje, bez ohledu na legálních a nelegálních -na'udzu billah-. Dokonce i proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

حملهم على أن سفكوا دماءهم, واستحلوا محارمهم
(Lakota to) motivovat je (lidi před námi) prolévat krev a zdůvodnit svou čest.

Lakomec / Grabber prolévat krev, když se podíval na nemohl dosáhnout svých cílů, pokud není krveprolití.

Ve výše uvedeném hadith, proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem varoval svůj lid obou případech, které brutalita a hrabivost / lakota. Zhalim zneužívají ostatní, a to je chamtivý lakomec na to, co jiní lidé mají. Oba jsou akce, které jsou zakázány. Alláh wa Subhanahu Ta'ala říká:

ومن يوق شح نفسه فأولئك هم المفلحون

... A kdo jej střeží hrabivosti, pak oni jsou ti šťastnější. [al-Hashr / 59: 9]

Verš ukazuje, že lidé, kteří nevedou se ze lakota, neměl štěstí. Vzhledem k tomu, ti šťastnější jsou střeženy Alláh šetrnosti. Žádáme Alláha chránit nás před brutality a držet se od lakota a podlosti-ošklivosti. [13]

Alláh a Jeho posel sallallaahu To alaihi wa Salamem také odsoudil a odsoudil k povaze lakomec, lakotní a lakomý. Bručounský, lakomý a skoupý je trestuhodné příroda, tabi'at pokorné a chudé temperament, jakož i včetně jednoho z chorob mezi muslimy. Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem vždy hledat útočiště u Boha od těchto vlastností. Jak by ne?! Vzhledem k tomu, nemoc zabila početnou komunitu, ale to také vedlo k povaze pachatelů odtáhli do pekla, wal'iyâdzu Billah.

Mezi lidmi jsou skoupí vydávající zakat, který Alláh přikázal na tom, když charita se chystá uklidit svůj majetek a očistit. Mezi lidmi je také lakomý a skoupý na sebe, jeho manželka a jeho děti, směrem blízkého příbuzného, jeho nejlepších přátel, jeho hosta, chudé, a ještě mnohem víc lakomý.

To je důvod, proč tam byl hrozba, že tvrdá v al-Koránu a autentické Sunny pro osobu, která má nemoc a povahu lakomec, lakotní a lakomý to.

Alláh říká:

ولا يحسبن الذين يبخلون بما آتاهم الله من فضله هو خيرا لهم بل هو شر لهم سيطوقون ما بخلوا به يوم القيامة ولله ميراث السماوات والأرض والله بما تعملون خبير

A není vůbec lidé, kteří jsou lakomý s tím, co Bůh jim dal Jeho Milosti, myslím, že (Lakomec), je pro ně dobré, ale (Lakomec), je špatné pro ně. Co (poklad), které si kikirkan bude nosit (v krku) o Soudném dnu. Bohu náleží jednu dědictví (co je), na nebi i na zemi. Alláh Mahateliti, co děláte. [Aliho Imran / 3: 180]

Alláh také říká:

وأما من بخل واستغنى) 8 (وكذب بالحسنى) 9 (فسنيسره للعسرى) 10 (وما يغني عنه ماله إذا تردى

A pokud jde o lidi, kteří jsou lakomý a jeho cit soběstačné (není potřeba pomoc Alláha) a popřel (odměna) z nejlepších, pak by se nám snadno právě pro něj cestu k tísně (utrpení). A jeho bohatství není prospěšné pro něj, kdyby zahynul. [al-Lail / 92: 8 - 11]

Abu Hurayrah radi anhu, řekl: "Posel sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

لا يجتمع الإيمان والشح في قلب عبد أبدا

Bude nikdy konvergovat mezi keimanandan kekikirandi sluha srdce navždy [14].

Od Abu Hurayrah radikálů anhu, že slyšel, jak Posel sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

مثل البخيل والمنفق كمثل رجلين عليهما جنتان من حديد من ثديهما إلى تراقيهما, فأما المنفق فلا ينفق إلا سبغت, أو وفرت على جلده حتى تخفي بنانه, وتعفو أثره, وأما البخيل فلا يريد أن ينفق شيئا إلا لزقت كل حلقة مكانها, فهو يوسعها فلا تتسع

Podobenství lakomec a ten, kdo berinfak je jako dva muži, kteří nosí brnění (štíty), která zahrnuje jak mléko až do klíční kosti. Pokud jde o ty, kteří berinfak berinfak, ale není to, že se bude rozvíjet brnění měl na sobě to zakrýt bývalého krok. Zatímco hmatat, že se nebude trávit v něčem to bude mít silnější obrněné jednotky kruh, který přikládá na jakékoliv místo ní, snažila se ji uvolnit, ale zbroj nebyl ochoten vyvíjet [15].

Bručounský, lakomý a skoupý včetně případů zničit, protože proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl:

ثلاث مهلكات: شح مطاع, وهوى متبع, وإعجاب المرء بنفسه

Tři případy zničit (tj) skoupý (lakomý) jsou poslušni, touhy následoval, a úžas nad sebou samým [16]

Rasûlullâhn hledat útočiště u Boha od kezhaliman,

اللهم إني أعوذ بك أن أضل أو أضل, أو أزل أو أزل, أو أظلم أو أظلم, أو أجهل أو يجهل علي

Ya Alláh, opravdu jsem hledat útočiště v Tobě, abych na scestí nebo omyl (od ďábla nebo charakteru Satana), udělat chybu, nebo ublížil, uklouznutí nebo vykolejil osobu, menzhalimi (pronásledují) nebo dizhalimi (pronásledováni), a udělat blázna, nebo se zmást [17].

Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem také hledat útočiště v Boha Všemohoucího z povahy lakomec, lakomý a lakotní. Mezi modlitbou, aby četl bylo:

اللهم إني أعوذ بك من الجبن, وأعوذ بك من البخل, وأعوذ بك من أن أرد إلى أرذل العمر, وأعوذ بك من فتنة الدنيا وعذاب القبر

Ya Alláh, opravdu jsem hledat útočiště ve vás od zbabělosti, jsem hledat útočiště ve vás od povahy fešáci / lakomce, jsem hledat útočiště v Mudari se vrátil do života nejméně (senilní), a já jsem hledat útočiště ve vás z fitnah (pokušení) svět a hrob muka. [18]

Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem také hodně pomodlit níže:

اللهم إني أعوذ بك من الهم, والحزن, والعجز, والكسل, والبخل, والجبن, وضلع الدين, وغلبة الرجال

Ya Alláh, opravdu jsem hledat útočiště ve vás z úzkosti, smutku, slabost, lenost, bručounský přírodě (lakomý), zbabělý, dluhové otroctví, a řízen jiní. [19]

[Kopírované z časopisu vydání As-Sunna 10 / rok XVII / 1435H / 2014M. Vydavatelé Nadace Stálý výbor Istiqomah Surakarta, Jl. Solo-Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo Solo 57 183 Tel. 0271-858197 Fax 0271-858196]

No comments:

Post a Comment