!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, September 11, 2015

Uchodźcy zalane w Europie, w związku z konfliktem Syrii, Jemenie po konflikcie.

Jazda nie została ukończona (367)

(Część trzysta sześćdziesiąt siedem), Depok, Jawa Zachodnia, Indonnesia, 11 września 2015 20:19 pm).

Uchodźcy zalane w Europie, w związku z konfliktem Syrii, Jemenie po konflikcie.

W ostatnich dniach Europejski zalane przepływami uchodźców pochodzących z Syrii konfliktu i Afganistanie, a nie przepływ uchodźców będzie także w wyniku konfliktu w Iraku i Jemenie oraz krajów dotkniętych konfliktem z innych regionów.
Co więcej, konflikt w Syrii może się pogorszyć z udziałem Rosji i Iranu, aby pomóc reżimu oraz opozycyjnych grup Assad, którzy pomagali Stany Zjednoczone i ich sojuszników.
Długotrwały konflikt w Iraku ISIS (Islamskie Państwo w Iraku, Syrii i Syrii) z rządem dominacji szyitów w Iraku, która pomogła Iranowi i libańską Hezbollah i koalicji 80 państw, które koordynowane w Stanach Zjednoczonych.
Będzie również intensyfikacja konfliktu w Jemenie między rebeliantami szyickich Huthi jemeńskiego rządu przeciwko co pomogło Arabii Saudyjskiej i arabskiej koalicji Rady Współpracy Zatoki Perskiej
Jeśli konflikt w regionie, aby stać się bardziej intensywne, nie wspominając o konflikcie w Afryce Północnej, ewentualnie w Libii i sprzeciw wobec autorytarnych rządów wojskowych w Egipcie, Europie, Australii i USA muszą być gotowe do odbioru więcej przepływ uchodźców z regionu wojennej.

(BBC) - Unia Europejska wezwała do przyjęcia większej liczby uchodźców
Przewodniczący Komisji Europejskiej, Jean Claude Juncker powiedział, że UE stoi w obliczu poważnych wyzwań, z przybycia uchodźców.
W przemówieniu do członków Parlamentu Europejskiego, w środę (09/09), Juncker wezwał państwa członkowskie do przyjęcia fakt, że Europa jest postrzegana jako bezpieczne schronienie, a także symbolem nadziei dla uchodźców.
Zaproponował, że dodatkowe 160.000 uchodźców znajdujących się w wszystkich państwach członkowskich UE z wiązania systemu kwot.
Poprzedni pojawiły podział kwalifikacyjny propozycja uchodźców do członka, który później został zakwestionowany szereg krajów.
Propozycja Juncker ma zostać omówiony przez ministrów UE w poniedziałek (14/09).
W odpowiedzi na apel przewodniczącego Komisji Europejskiej, niemiecka kanclerz Angela Merkel przypomniała państwom członkowskim UE powinna natychmiast uzgodnić wiążący kontyngentu, nie ograniczając liczbę uchodźców, które należy podjąć.
Innymi słowy, Merkel powiedziała propozycja Juncker jest minimalne zapotrzebowanie, a UE powinna przyjąć więcej uchodźców.
Tymczasem premier Republiki Czeskiej, Bohuslav Sobotka, powiedział, że UE nie powinna koncentrować się na nowych planów, ale realizacji umów w przeszłości na temat uchodźców i osób ubiegających się o azyl.
W powiązanych rozwoju, rząd Australii powiedział, że będzie pomieścić dodatkowe 12.000 uchodźców z Syrii i Iraku.
Premier Tony Abbott powiedział, że mniejszości byli prześladowani, która obecnie poszukuje schronienia w Libanie, Jordanii i Turcji, będą traktowane priorytetowo.
Uchodźcy będą przyjmowane i osiedlił się w Australii z końcem roku.

Obowiązkowe kontyngenty na liczby imigrantów do otrzymanych przez państwa członkowskie UE jest "pierwszym krokiem" przy obchodzeniu się z uczestników kryzysowych.
Zostało to ujawnione przez kanclerz Niemiec, Angela Merkel, pośród ciąg dalszy napływ migrantów i uchodźców, który zajął miejsce w ostatni weekend.
Merkel powiedziała, że ​​wspólne premier Szwecji, Stefan Löfven, który odwiedzał Niemcy. Te dwa kraje do tej pory bardzo przychylni migrantów i uchodźców z Syrii.
Dzwoniąc na planie Komisji Europejskiej jako "ważny pierwszy krok", dodał, że UE wymaga open-close system podziału tych, którzy mają prawo do azylu.
Dzisiaj, w środę, 8 września, Komisja Europejska stworzy plan obsługi imigrantów, między innymi, podział kwot do około 120 tysięcy przybyszów z krajów członkowskich.
Niemcy stwierdziła, że ​​mogłaby menampug więcej imigrantów w przyszłości, ale chciałbyś ciężar jest wspólna.
Wicekanclerz Sigmar Gabriel wyraził jego kraj stanie pomieścić co najmniej 500.000 uchodźców rocznie w ciągu najbliższych lat.
Oczekuje się, że sprawa kontyngentu prowadzić do różnic w Unii Europejskiej.
Węgry, Czechy, Polska, Słowacja i Rumunia już wyraził zastrzeżenia, choć Polska powiedział później mógł pomieścić więcej niż mają do zaoferowania wcześniej, aż 2000 uczestników,
Chociaż Hiszpania powiedział, że będzie otrzymywać wysokości ustalonej przez Komisję Europejską.

Niemcy potwierdzają, że kraj jest w stanie pomieścić co najmniej 500.000 uchodźców rocznie w ciągu najbliższych lat.
Twierdzenie zostało dokonane przez wicekanclerz Sigmar Gabriel.
"Wierzę, że musimy być w stanie pomieścić pół miliona rocznie (uchodźców) w ciągu najbliższych lat. Nie mam co do tego wątpliwości. To może być jeszcze więcej," powiedział.
Ale podkreślił, że inne kraje w Europie muszą wziąć odpowiedzialność.
Sigmar Gabriel powiedział Niemcy wymagają pracy, gdy populacja nie w dół.
Niemcy umiejętność utrzymania setek tysięcy uchodźców zalewa Europę teraz, zwłaszcza z krajów takich jak wojną Syrii, również skierowane przez ministra finansów Wolfganga Schaueble.
Do członków niemieckiego parlamentu, powiedział gospodarka kraju jest wystarczająco silny.
Obserwator powiedział, że gotowość Niemiec otrzymał uchodźcy nie mogą być oddzielone od sytuacji awaryjnych, które występują na Węgrzech i solidarność w samym społeczeństwie niemieckim.
Niemcy i Francja chcą szerzyć uchodźców i osób ubiegających się o azyl przydziałów w krajach członkowskich Unii Europejskiej, ale wiele z nich w stosunku do wniosku.
Jeżeli wniosek został uzgodniony, kraje Unii Europejskiej grozi kary, jeśli odmówią uchodźców i imigrantów, którzy niedawno przybyli we Włoszech, w Grecji i na Węgrzech.

Lider z przywódców Niemiec i Francji przedstawiła wniosek dotyczący nowego systemu dystrybucji uchodźców wśród krajów członkowskich Unii Europejskiej.
Prezydent Francji Francois Hollande powiedział, że i kanclerz Niemiec Angela Merkel zgodzili się na mechanizm rozpowszechniania uchodźców i migrantów są teraz zalewa Europę.
Dodano, Francja była gotowa, aby pomieścić 24.000 ludzi.
"Będziemy na taki krok, ponieważ uważam, że jest to zasada, która wiąże Francję", powiedział prezydent Hollande, poniedziałek (07/09).
"Robimy to, ponieważ jest to plan, który złożyliśmy swój własny, i które mamy nadzieję, że zostanie przyjęty w całej Europie," powiedział.
Według niego, na podstawie planu Komisji Europejskiej, aż 120.000 uchodźców zostanie przeniesiona w państwach członkowskich w ciągu najbliższych dwóch lat.
Tymczasem kanclerz Niemiec Angela Merkel podkreślał, że jego kraj nie będzie w stanie poradzić sobie z tym kryzysem sam, i poprosić inne kraje do przyłączenia uchodźców.
Do tej pory około 20.000 migrantów i uchodźców szacuje się, że przybył w Niemczech w ostatni weekend, większość krajów dotkniętych wojną, takich jak Syrii i Afganistanie.
Ale propozycja Francja i Niemcy sprzeciwiają się premiera Węgier Viktora Orbana, który potwierdza, kontyngent nie będzie stosowana na podstawie unijnego systemu obowiązującego obecnie.

Wraz z kryzysem uchodźców syryjskiej próbują wejść krajów europejskich, pojawia się pytanie, dlaczego nie prowadzą bogate państwa Zatoki Perskiej i bliższą odległość?
Z biegiem lat przeszli do Libanu, Jordanii i Turcji, ale prawie nic do krajów Zatoki Perskiej.
Oficjalnie syryjscy mieszkańcy mogą ubiegać się o wizę turystyczną lub zezwolenia na pracę, aby wejść w stan Zatoki ale koszt jest bardzo drogie. Ponadto istnieje niepisana zasada, że ​​ogranicza Syryjczyków do uzyskania wizy.
Dobrobyt i bliskość do państwa Zatoki Perskiej z Syrią teraz wzbudził wiele pytań na temat tego, czy mają one większe niż w krajach europejskich zobowiązań wobec Syryjczyków, którzy cierpią trudności w długotrwałego konfliktu w tym kraju.
"Dlaczego nie można ich wpuścić? Podstawowe rude ludzi!" satyryczne kreskówki Gulf rządy stanowe.
Twitter użytkownicy napisali zdjęcia do zilustrowania nędzy uchodźców Syrii, ze zdjęciami ofiar utonęła, dzieci, gdy jest się przez ogrodzenie z drutu kolczastego lub rodziny, którzy śpią lekko.
Facebook strona o nazwie Syryjska Społeczność w Danii shared video przedstawiające uchodźców dozwolony do Austrii przez Węgry, tworzyć inny użytkownik pyta: "Jak oni uciec z terytorium naszych braci muzułmanów, którzy powinni być odpowiedzialni, a nie do krajów, że określają jako "terytorium wroga"? "
Państwa Zatoki Perskiej rząd pozostanie zmienić swoją pozycję, aby pomóc jego bracia byli nieszczęśliwi.
Inny użytkownik powiedział: "Przysięgam w imię Allaha Potężny, Arabowie, że niewiernych."
Mekka codziennie opublikowała karykatury -disebarkan także poprzez social media pokazywały człowieka ubrani w tradycyjnych krajach Zatoki Perskiej, spójrz na drzwi ogrodzony drutem kolczastym i wskazał inne drzwi oznaczonej UE, mówiąc:
"Dlaczego nie można ich wpuścić? Podstawowe niegrzeczne ludzi!"
Oczywiście to satyryczny rysunek surowa postawa rządów państw Zatoki Perskiej.
Jednak mimo wielu rozmów w mediach społecznościowych, państwa Zatoki Perskiej wydają się być trudne, aby to zmienić, aby pomóc syryjskich uchodźców.

Raporty z Syrii powiedział, że grupa milicji nazywająca siebie islamskie państwo lub ISIS uruchomiła nową atak kierowania ważną bazę wojskową w Syrii na północny wschód.
Baza Dajr az-Zaur, która stała się symbolem obecności wojskowej syryjskiego rządu w prowincji Deir ez-Zor, poobijany ISIS od końca ubiegłego roku.
"Jest to jeden z najbardziej zaciekłych ataków ISIS," powiedział Rami Abdel Rahman Syryjskiej praw człowieka grupy monitorującej.
Według Rahmana w tym wypadku 36 bojowników i 18 żołnierzy zginęło rządu syryjskiego.
Przed wykorzystać bazę wojskową, ISIS była kontrolowana niemal cały region Dajr az-Zaur, prowincje Syrii w tym bogatym w ropę.
Jeśli stolicą prowincji całkowicie obezwładniony ISIS, miasto stało się stolicą prowincji Raqa drugim, po spadku w ręce ISIS.
W środę (09/09), innej grupy rebeliantów, powszechnie zwanego Army of Conquest, przejąć lotnisko wojskowe w prowincji Idlib, w północno-zachodniej Syrii, która była oblężona przez dwa lata.
Odnotowano ponad 50 żołnierzy zginęło w walce o tego lotniska.
Idlib jest teraz w pełni pod kontrolą grupy rebeliantów.

Jeden Islam, Moskwa - Oprócz wysyłania pomoc humanitarną dla Syrii, Rosja również skręca wysłanie doradców wojskowych do kraju. Jest to wyrażone przez rzecznika rosyjskiego MSZ, Maria Zakharova.

"Nasi doradcy wojskowi wysłał do Syrii, a także niektóre z naszych broni przedstawionych do wsparcia rządu Syrii w walce z terroryzmem", powiedział Zakaharova w oświadczeniu, cytowany z Sindonews.

Reuters rozpoczęła się w środę, 9 września 2015 roku, po raz pierwszy Rosjanie potwierdzili, że wysłał doradców wojskowych do Syrii. Przewidywana Rosja nadal będzie wysyłać swoich doradców wojskowych do Syrii w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Wcześniej stwierdzono, że trzy rosyjskie samoloty wojskowe wylądował w Syrii w ciągu ostatnich kilku godzin. Dwa gigantyczne kolektor samolot cargo, czyli Antonow-124, a trzeci jest typ samolotu pasażerskiego początkowo podobno niosąc pomoc humanitarną dla tego kraju.

W oświadczeniu wyraził sam dotyczą Zakharova jako żywej Stanów Zjednoczonych (US). Wuj Sam rzeczywiście wyraził obawy związane z doniesieniami, że powiedział, że Rosja nie dostarcza pomocy wojskowej w Syrii.

Pomoc skierowana do rządu Baszara al-Assara zachodzi obawa może prowadzić do konfrontacji z siłami międzynarodowych sojuszy.

Katar Wyślij 1000 żołnierzy armii walczących w Jemenie


Katar wysłał do około 1000 żołnierzy z siedzibą w Jemenie telewizji Al Jazeera donosi w poniedziałek (07/09/2015). I ten raport jest pierwszym Kataru udział w atakach na grupy szyitów Huthi.

Źródeł wojskowych powiedział, że wojska Kataru byli w drodze do Jemenu i przygotować się do przyłączenia się do siły koalicyjne w obliczu Shia Huthi w stolicy Sana - chociaż powiedzieli żołnierze Reuters nie wszedł kraj na Półwyspie Arabskim.

Zaangażowanie katarskich sił lądowych zbiega eskalacji konfliktu po strajku pocisk zabił dziesiątki żołnierzy Zatokę Perską, cytowany przez agencję Reuters.

Al Jazeera w raporcie Qatar powiedział 1.000 żołnierzy, wspieranych przez 200 pojazdów opancerzonych i 30 helikopterów Apache zostały wdrożone do Jemenu.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych samego Kataru nie komentować dotyczące sprawozdania

No comments:

Post a Comment