!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, September 11, 2015

Uprchlíci zaplavily do Evropy, kvůli konfliktu Sýrii, Jemenu po konfliktu.

Jízda nebyla dokončena (367)

(Část 367), Depok, West Java, Indonnesia 11. září, 2015 20:19 pm).

Uprchlíci zaplavily do Evropy, kvůli konfliktu Sýrii, Jemenu po konfliktu.

V posledních dnech se Evropská zaplavila uprchlických toků pocházející ze Sýrie konfliktu, a Afghánistánu, a už ne proudu uprchlíků bude také přijdou v důsledku konfliktu v Iráku a Jemenu a zemí zasažených konfliktem z jiných regionů.
Kromě toho, že konflikt v Sýrii je pravděpodobně zhoršovat se zapojením Ruska a Íránu pomoci režimu a opoziční skupiny Assad, kteří pomáhali Spojené státy a jejich spojenci.
Prodloužené Irák konflikt mezi ISIS (Islámské země Irák, Sýrie a Sýrii) u vlády šíitské nadvlády v Iráku, která pomohla Írán a libanonský Hizballáh a koalice 80 zemí, které koordinovaný Spojené státy.
Bude také zesílit konflikt v Jemenu mezi šíitskými rebely Houthi proti jemenské vlády, která pomáhala Saudskou Arábii a arabskou koalici Rady pro spolupráci arabských států v Perském
V případě, že konflikt v tomto regionu, aby se více intenzivní, nemluvě o konflikt v severní Africe, případně v Libyi a opozici proti autoritářské vojenské vládě Egypta, Evropě, Austrálii a Spojených státech, musí být připraven přijímat větší průtok uprchlíků z války regionu.

(BBC) - Evropská unie vyzvala k přijetí více uprchlíků
Předseda Evropské komise, Jean-Claude Juncker, řekl, že EU čelí vážným problémům s příchodem uprchlíků.
V projevu k poslancům Evropského parlamentu, ve středu (09.09), Juncker vyzval členské státy, aby akceptovat skutečnost, že Evropa je vnímána jako bezpečný přístav, stejně jako symbol naděje pro uprchlíky.
Navrhl, že dalších 160.000 žadatelů o azyl, umístěných ve všech členských státech EU s závazného systému kvót.
Předchozí vynořil návrh umístění rozdělení uprchlíků na člena, který byl později napadeno několik zemí.
Juncker návrh je naplánován být projednány ministry EU v pondělí (14/09).
V reakci na odvolání předsedy Evropské komise, německá kancléřka Angela Merkelová, zopakoval, členské státy EU by měla okamžitě dohodly na závazném kvóty bez omezení počtu uprchlíků, která mají být přijata.
Jinými slovy, Merkelová řekl Juncker návrh je minimální požadavek a EU by měly přijmout více uprchlíků.
Mezitím premiér České republiky, Bohuslav Sobotka řekl, že Evropská unie by se neměla zaměřovat na nové plány, ale provedení dohod v minulosti o uprchlíků a žadatelů o azyl.
V příbuzném vývoji, australská vláda uvedla, že se přizpůsobí dalších 12.000 uprchlíků ze Sýrie a Iráku.
Premiér Tony Abbott řekl, že menšiny byli pronásledováni, který je v současné době hledá útočiště v Libanonu, Jordánsku a Turecku, bude mít přednost.
Tito uprchlíci budou přijímány a usadil se v Austrálii od konce roku.

Povinné kvóty pro počet přistěhovalců, které obdrží členské státy EU je "první krok" v zacházení krizových účastníků trhu.
To bylo odhaleno německé kancléřky Angely Merkelové,, uprostřed pokračující přílivu migrantů a uprchlíků, které vyvrcholily minulý víkend.
Merkelová uvedla, že sdílí premiér Švédska, Stefan Lofven, který byl na návštěvě Německa. Obě země se dosud nejvíce vstříc migranty a uprchlíky ze Sýrie.
Voláním na plán Evropské komise jako "důležitý první krok," dodal EU vyžaduje uzavírací systém rozdělit těm, kteří mají právo na azyl.
Dnes, ve středu 8. září Evropská komise vytvoří plán nakládání s přistěhovalci, mimo jiné rozdělení kvót na přibližně 120.000 nováčků do členských zemí.
Německo uvedlo, že mohlo menampug více přistěhovalců v budoucnosti, ale chtěli rozdělení zátěže.
Vicekancléř Sigmar Gabriel vyjádřil, že jeho země schopna pojmout nejméně 500.000 uprchlíků ročně v nadcházejících letech.
Problém kvóta se očekává, že povede k rozdílům v Evropské unii.
Maďarsko, Česká republika, Polsko, Slovensko a Rumunsko již vyjádřil výhrady, ačkoli Polsko později řekl, by mohl pojmout více než mohou nabídnout dříve, tolik jako 2,000 účastníků na trhu,
I když řekl, Španělsko, že obdrží částku stanovenou Evropskou komisí.

Německo potvrzuje, že tato země je schopen pojmout nejméně 500.000 uprchlíků ročně v nadcházejících letech.
Tvrzení byl vyroben vicekancléř Sigmar Gabriel.
"Věřím, že musíme být schopni pojmout půl milionu uprchlíků (ročně) v nadcházejících letech. Nemám pochyb o tom. Mohlo by to být víc," řekl.
Ale zdůraznil, že ostatní země v Evropě musí přijmout odpovědnost.
Sigmar Gabriel řekl Německo vyžadovat práci, když se počet obyvatel tam dole.
Německo schopnost udržovat stovky tisíc uprchlíků jsou nyní zaplavují Evropu, zejména ze zemí, jako je například válkou zničeném Sýrii, také adresován ministrem financí Wolfgangem Schaueble.
Členům německém parlamentu, řekl, ekonomika země je dost silný.
Pozorovatel řekl, že ochota Německo obdrželo uprchlíci nemohou být odděleny od nouzových situacích, které se vyskytují v Maďarsku a solidarita v samotné německé společnosti.
Německo a Francie chtějí šířit uprchlíky kvóty a žadatelů o azyl v členských zemích Evropské unie, ale mnoho z nich proti návrhu.
Pokud byl návrh dohodli, že země Evropské unie, hrozil pokuty, pokud odmítnou uprchlíky a imigranty, kteří nedávno přijel do Itálie, Řecka a Maďarska.

Vůdce německých a francouzských vůdců předložila návrh na nový systém rozdělování uprchlíků mezi členskými zeměmi Evropské unie.
Francouzský prezident Francois Hollande řekl, že i německá kancléřka Angela Merkelová se dohodli na mechanismu šířit uprchlíci a migranti jsou nyní zaplavují Evropu.
Přidáno, Francie byl ochoten ubytovat 24.000 lidí.
"Budeme mít tento krok, protože věřím, že to je princip, který se váže Francii," řekl prezident Hollande, pondělí (07/09).
"Uděláme to, protože to je plán, který jsme podali jeho vlastní, a která, jak doufáme bude přijat v celé Evropě," řekl.
Podle něj na základě plánu Evropské komise, bude tolik jako 120,000 uprchlíků přemístěna v členských státech během příštích dvou let.
Mezitím, německá kancléřka Angela Merkelová trval na tom, že jeho země nebude schopna vypořádat se s touto krizí sám, a zeptejte se další země, aby se připojili uprchlíky.
Zatím asi 20.000 migranti a uprchlíci Odhaduje se, že přijel do Německa minulý víkend, většina zemí zasažena válkou, jako je Sýrie a Afghánistánu.
Ale návrh Francie a Německa na rozdíl od maďarský premiér Viktor Orbán, který potvrzuje, že kvóta by neměla být použita, záleží na systému EU převládající teď.

Podél syrské uprchlické krizi se snaží vstoupit evropských zemí, vyvstává otázka, proč nejsou vedou bohaté Gulf stát a užší vzdálenost?
V průběhu let přešel do Libanonu, Jordánska a Turecka, ale téměř nic do zemí Perského zálivu.
Oficiálně, může syrské obyvatelé požádat o turistické vízum nebo pracovní povolení ke vstupu na stát v Perském zálivu, ale cena je velmi drahé. Také tam je nepsané pravidlo, že omezuje Syřany k získání víza.
Prosperita a blízkost ke státu v Perském zálivu se Sýrií nyní vyvolal mnoho otázek o tom, zda mají větší závazek než evropských zemí proti Syrským, kteří trpí útrapy v dlouhotrvajícího konfliktu v zemi.
"Proč nenecháš jim? Základní Rude lidí!?" satirické státní vlády karikatura zálivu.
Twitter uživatelé zaslali fotografie pro ilustraci utrpení uprchlíků Sýrie, s obrázky obětí utopilo, děti přinesl přes plot z ostnatého drátu, nebo rodiny, kteří spí na lehkou váhu.
Stránka Facebook s názvem Syrská Společenství v Dánsku sdílí video zobrazující uprchlíky povoleny do Rakouska přes Maďarsko, vytvořte jiný uživatel se ptá: "Jak to, že utéct z území našich bratrů muslimů, který by měl být odpovědný, spíše než do zemí, že označujeme jako "nepřátelské území '?"
Vláda státy v Perském zálivu i nadále měnit svůj postoj k pomoci jeho bratři byli mizerně.
Jiný uživatel řekl, "Přísahám ve jménu Alláha Mighty, Arabové, že nevěřící."
Makkah deník vydávaný karikatury -disebarkan také prostřednictvím sociálních médií ukazovaly muž oblečený v tradičních zemích Perského zálivu, podívejte se do ostnatého drátu oplocený dveře a ukázal na další dveře příznakem EU, řekl:
"Proč nenecháš jim? Základní nezdvořilé lidi!?"
Zřejmě to satirický kreslený tvrdý postoj vlád zemí Perského zálivu.
Nicméně, i přes řadu výzev v sociálních médiích, státy Perského zálivu se zdají být obtížné to změnit na pomoc syrské uprchlíky.

Zprávy ze Sýrie řekl, že milice skupina volat sebe islámský stát nebo ISIS zahájila nový útok mířit na důležitou vojenskou základnu v Sýrii severovýchodu.
Základní Deir ez-Zor, který se stal symbolem Syrské vládní vojenské přítomnosti v provincii Deir ez-Zor, otlučený ISIS od konce loňského roku.
"To je jeden z nejkrutějších útoků ISIS," řekl Rami Abdel Rahman syrské lidských práv monitorovací skupiny.
Podle Rahman v tomto incidentu 36 bojovníků a 18 vojáků bylo zabito syrskou vládu.
Před chytit vojenské základny, ISIS byl řízen téměř celý region Deir ez-Zor, syrské provincie v této bohaté na ropu.
Pokud je hlavní město provincie zcela přemožen ISIS, město se stalo hlavním městem provincie Raqa druhého poté, co spadl do rukou ISIS.
Ve středu (09/09), další povstalecké skupiny, obyčejně volal Army of Conquest, chytit vojenské letiště v provincii Idlib, v severozápadní Sýrii, který byl v obležení po dobu dvou let.
Tam byly zprávy o více než 50 vojáků bylo zabito v boji o tomto letišti.
Idlib je nyní plně pod kontrolou povstaleckých skupin.

Jeden islám, Moskva - Kromě posílání humanitární pomoc do Sýrie, i Rusko otočí posílat vojenské poradce do země. To je vyjádřeno mluvčí ruského ministerstva zahraničí, Maria Zacharové.

"Naše vojenských poradců odesláno do Sýrie, spolu s některými z našich zbraní uváděna jako pomůcka syrské vládě v boji proti terorismu," řekl Zakaharova v prohlášení, jak citoval z Sindonews.

Reuters zahájena ve středu 9. září 2015, je to poprvé, kdy Rusové potvrdili, že oni poslali vojenských poradců do Sýrie. Předpokládaná Rusko bude i nadále posílat své vojenské poradce do Sýrie v příštích několika týdnech.

Dříve to bylo hlásil, že tři ruské vojenské letadlo přistálo v Sýrii v posledních několika hodin. Dvě obří nákladní letadlo potrubí, jmenovitě Antonov-124 a třetí je typ osobní letadlo bylo původně údajně nesl humanitární pomoci do země.

V prohlášení vyjádřila znepokojení sám zakharova jako živoucím Spojených státech (US). Strýček Sam skutečně vyjádřilo znepokojení v souvislosti se zprávami, že uvedl, že Rusko bylo poskytnutí vojenské pomoci Sýrii.

Pomoc zaměřená na vlády Bašára al-Assar se obával, by mohlo vést ke konfrontaci se silami mezinárodních aliancí.

Katar Odeslat 1000 vojáků armády bojující v Jemenu


Katar poslal asi 1000 vojáky do Jemenu na bázi Al Džazíra televize hlášeny v pondělí (07/09/2015). A tato zpráva je první katarské zapojení do útoků proti šíitská Houthi skupiny.

Vojenské zdroje uvedl, že Katarský vojáci byli na cestě do Jemenu a dostat připraveny vstoupit do koaliční síly čelí Shia Houthi v hlavním městě Sanaa - i přesto, že řekl agentuře Reuters vojáci nevstoupila do země na Arabském poloostrově.

Zapojení Katarský pozemních sil přichází uprostřed eskalace konfliktu poté, co raketa stávka zabil desítky vojáků Arabského zálivu, citoval Reuters.

Al Jazeera ve zprávě Kataru řekl, 1000 vojáků, podporované 200 obrněných vozidel a 30 vrtulníků Apache byly nasazeny do Jemenu.

Ministerstvo zahraničních věcí Kataru sám nebyl komentovat, pokud jde o zprávy z

No comments:

Post a Comment