!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Thursday, November 12, 2015

Третя світова війна почнеться на Близькому Сході?

Поїздка не була закінчена (381)

(Частина триста вісімдесят одна, Депок, Західна Ява, Індонезія 15 жовтня 2015, 15:09 вечора)

Третя світова війна почнеться на Близькому Сході?

Громадянська війна в Сирії, війна в Ємені, конфлікт в Кореї, спірні острови Спратлі в Південно-Китайському морі і конфлікту в Україні і в Північній Африці, здається, початкова тригер світова війна насіння III в майбутньому. Якщо це відбудеться, то важко собі уявити, збирається для виживання людства сьогодні, бо якщо в результаті суперечки продовжується до світової війни III, доля людського існування знаходиться під загрозою, це можна було б назвати Коран і Сунна, як ранні ознаки приреченості (знищення чоловік), через халатність і діяти, а сама людина kezoliman.
Через Першої світової війни III неминуче включатиме військова міць наддержави володіли ядерним Сполучені Штати, Росія, Китай, Великобританія, Франція, Німеччина, Японія, Північна Корея, Індія, Пакистан, Ізраїль та Іран.
З ядерні ракети-главі володів ці стани достатньо, щоб знищити 90 відсотків населення Землі у третій світовій війні.
Можливо через руйнування і знищення населення Землі, людські останки, які все ще можуть бути важко відновити нову цивілізацію назад, як у людини сьогодні.
Війна в Сирії, тим важче буде більше, тому що ця війна бере участь політичної конкуренції та впливу світової військової наддержави Росії та Сполучених Штатів.
Сполучені Штати з союзниками і членами Ліги арабських держав НАТО надати зброю, боєприпаси допомогу і військову підготовку для опозиційних груп у Сирії проти режиму Асада, які допомогли Іран, шиїтське Хезболла в Лівані та Росії.
На додаток до політичного конфлікту в сирійському конфлікті також став полем битви джихаду для більшості сунітів опозиції проти Асада цінних шиїтський Хезболла і шиїтський Іран і Росія
Крім того, ідеологія шиїтів і сунітів (Ахлі сунна waljamaah) коштує в різкому контрасті з 90 відсотків, суніти звинувачують шиїтські як єресь, оскільки він має mengkafirkan сподвижників пророка Мухаммада,
Суніти звинувачують шиїтський mushab Коран використовує різні mushab сунітів. Суніти, використовуючи Коран Mushab Усмані, sdangkan шиїтський Фатимидов mushab що набагато товщі, ніж Mushab Усмані.
Сунітами більшість Індонезія представлена ​​Індонезії Рада улемів (MUI) видав фетву (оскільки Голова MUI проф HAMKA, що шиїтська доктрина єресь. Так само фетва видав знаменитий сунітських вчених з Саудівської Аравії, Пакистану, Індії та Північної Африки (Єгипет ).
У той час як шиїти священнослужителі мають свої власні аргументи, що супутники були язичники, серед інших обвинувачують супутники пророка Мухаммеда дозволено протягом трьох днів після смерті знову похований. У той час як дослідники суніти melilai затримка була викликана навмисним, але через друзі похитав, побитий і не міг повірити, пророка Мухаммеда, який щойно бачив померти, так як результат затримки було витлумачено по-різному послідовників шиїтів.
Таким чином, конфлікти в Сирії та Іраку між ISIS (ісламської держави) в даний час не просто політична війна, але це призводить до війни ідеології. Між іракською шиїтської режиму, які допомогли шиїтів Ірану і ліванського шиїтського Хезболла, проти ISIS, яке підтримується 25000 джихадистів з більш ніж 100 країн, у тому числі з Росії, Таджикистану, Афганістану, США і країн-членів НАТО.
Саудівська Аравія та її союзники в Лізі арабських держав підтримати коаліцію 18 країн на чолі з США і НАТО бойової ISIS. Саудівська Аравія звинуватила ISIS як група харіджітов, а також шиїтами, обвинуваченого в єресі.
Саудівські клерикали стверджували, що вони не знайшли осколок групи мусульман відповідно з товаришами Ахль сунна валь Джамаа винятком серед послідовників як-салафія аль-Саліх Ахлі Хадіс.

Mu'tazilah як би відповідають товаришів великих діячів у той час як вони засуджують великих діячів справедливості і опустив їх один і звинуватив їх у єресі, такі як Аль-Wasil бен Atho ", який свідчить: Якщо Алі, Аз-Зубайр Tholhah і тоді я не свідчать карається за свідчення. [Див Аль-Farqu Bainal Firaq hal.119-120]

Харіджити вийшли з релігії та menyempal зборів мусульман, тому що деякі основні пункти їх доктрини mengkafirkan Алі і його син, Ібн Аббас, Осман, Талха, Айша і Муавія і знаходиться не на властивостях товаришів людей утискаючи і mengkafirkan їх.

Як Shufiyah, вони недооцінюють спадщина пророків і принизливо передавач Книги і Сунни і їх mensifatkan як померлого. Велика людина кажуть: Ви берете знання, померлих під час беремо наші знання про великої життя, що не помер (Бога) безпосередньо. Таким чином, вони кажуть, з їх ротів відкидають Санада hadits-: Має mengkhabarkan мені моє серце в Раб.

Що стосується шиїтів, вони вважали, що супутники закінчився після смерті пророка нехай благословить його Аллах і вітає, крім кількох людей, см Аль-Kisyiy -один із самі по священика розповідає історію книги Rijalnya випадку. 12.13 Абу Джафара з, що він заявив: Всі відступника після смерті пророка нехай благословить його Аллах і вітає, за винятком трьох, я сказав: Хто є третьою особою? Він відповів: Аль-Miqdaad бен Аль-Aswaad, Абу Аль-Дхар Ghifary і Салман Аль-Farisiy.

І розповів в стор.13 Абу Джафара о, він сказав: Емігранти і Аншорі вийшов (релігії) за винятком трьох. [Див Аль-Kaafiy роботу Аль-Kulaniy, hal.115]

Хомейні також побачити їх велику -tokoh в той час, про this- засудив і прокляв Абу Бакра і Умара у своїй книзі Kasyful Asroor випадку, 131, він сказав: Істинно syaikhani (Абу Бакр і Умар) ... і звідси ми опиняємося змушені представити докази Доказ їх відхилень обидва дуже ясно про Коран, щоб довести, що двоє menyelisihinya.

І знову сказав умови 137: ... і пророк закрив очі (D), коли обидва вуха ніяких зауважень по Ібн аль-Хаттаба, який зводити брехню і куфр отримані з практики, kezindikan і penyelisihan віршів у Корані " славний.

Як Murji'ah, вони вважають, що віра цих лицемірів, які знаходяться в тій же вірі kenifakan Assabiqunal Awalun (перші люди, які звернулися в іслам) з емігрантів і помічники.

Як всі вони відповідали з друзями, то вони такі:

Mengkafirkan вибраний народ з середовища їх
Не приймайте на все, що вони передано від Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, в Акіда і шаріату.
Слід візантійський цивілізації і грецької філософії

На закінчення
Ці всі групи хочуть, щоб відмовити нам свідків до книги і Сунні і засуджують їх, поки вони більш гідні докору, і вони є zindiq.

Таким чином, ясно, що розуміння аль-салафія є манхаджі Firqatun Najiyah і ATH-Thaifah Аль-Mansurah в концепції розуміння, прийняття і Istidlal (юридичне рішення).

У той час як ті, хто наслідують приклад своїх товаришів ті, хто трудиться з оповідань (хадисів) є справжніми і справжні права Dalah шаріат, з дороги і розуміння один, і це його спосіб життя Ахлі Хадис, а не курс Ахль-уль-бида і хіть. Так вірно і сильний, що ми описуємо, коли ми пояснюємо їх успіх у вигляді арбітраж до Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, з успіхом людину, яка взяла Сунна хай благословить його Аллах і вітає, і Сунні чотирьох халіфів після нього.
Спори між сунітами з шиїтами на думку багатьох істориків ісламу не може бути відділена від старого суперництва між етнічними персами і арабами на Близькому Сході.
Крім того, на честь короля D'Andrea (Персії / Іран) домінували велику частину Близького Сходу і Центральної Азії і частини Європи могли б переміг і переміг у ісламського халіфату, що робить оригінальний перський зороастризм релігією ісламу.
Але, мабуть, впливає і культурне суперництво зороастрійці не хочу бути усунені лише шляхом персів, так ісламу, розроблені в Ірані дуже відрізняється від ісламу на Близькому Сході переважають арабську націю.
Характеристики відмінні від сунітського ісламу, який називається шиїтів групи. Історія цього розколу був вперше викликаний підвищенням бен Аби Таліба Алі став халіфом Усман замінити убитих повстанців.
Коли зростає Алі став халіфом на підтримку всіх друзів, крім Муавии, який був змушений визнати Алі після Алі переслідувати як тільки повстанці вбивць Усмана, але Алі виявили, що раз він просто зайнятий хоче об'єднати мусульман діляться, єдність стало priotitas новий прагнули пошук і переслідувати вбивць Усмана.
Муавія, що один клан група (лінія з Усмана) виконувати иджтихад, що справедливість спочатку встановлюється, було визнання уряду Алі. Іджтіхад різниця між Алі і Muawiyah групи, який колір оригінальний походження розбрату серед мусульман і в даний час перетворився ідеологічних відмінностей між шиїтами і сунітами.
Крім того, нещодавні шиїтів припустити все сподвижники Пророка є окупантами (відступник), за винятком перського походження супутників, як Салман Аль Фарісі.
Шиа Rafidah навіть розглянути і очистити Алі, Алі був єдиним, хто насправді гідний бути останнім пророком. Навіть шиїтське занадто боготворять родоводи і син Алі Хусейна Lineage Алі одружився на дочці колишнього короля Персії завойованих халіфа Умара ібн Хаттаба.
Хоча Алі було багато дітей, як Хасан, але культ тільки нащадки Хусейна, який одружився на дочці короля Персії, так що 12-шиїтів імамів все з роду Алі Хусейна, онука пророка Мухаммеда.
Ще одна відмінність полягає проблема Коран, коли суніти, використовуючи Mushab Усмані (Mushab зібрані під час халіфату Усмана), а потім використовувати Mushab шиїтів Фатимидов (Фатіма була дочкою пророка Мухаммеда і його дружина Алі).
Навіть слово версія шиїтів Свята Книга Коран Fatimis товщі Mushab Усмані.
Тому люди шиїтів mengkafirkan товаришів (суніти НЕ mengkafirkan Алі і друг перського походження), навіть menhormati їх, так що хадис (сунна / Аль-Хікма) Пророк Мухаммад розповів всім друзям у тому числі з Салман Аль Фарісі використовували іслам суннітського толку, після де сортуються достовірних хадисів, або Хасан хадис dhoif (слабка sanadnya або False).
Священики, які збирають їх Імам Buchori цей хадис, Муслім, імам Syafei, імам Хамбал, Імам Ханафі і аль-Малікі імама.
Ось чому Рада улемів Індонезії (MUI), який домінував улемів NU, Мухаммадія, Hidayatullah, ТОЧНО, сунітами, так Голови MUI проф Д-р HAMKA mengelluarkan фетву, що шиїти як Sesat текти (з 10 критеріїв причини).
Так що конфлікт у Сирії, Іраку та Ємені може бути складним і важко примирити, для кожного з воюючих сторін відчувати себе однаково священну війну джихад.


Сноуден: ISIS Надріз Ізраїль, США і Великобританії

REPUBLIKA.CO.ID, колишні співробітники Агентства національної безпеки (АНБ) США Сноуден сказав, що якщо Ісламська держава Іраку і Сирії (ISIS) є організацією, створеною розвідувальної співпраці трьох країн.
Цитується по дослідженню глобальних, незалежної дослідницької організації в канадських ЗМІ, Сноуден показав, що розвідувальний підрозділ британців, США та Ізраїлю Моссад працюють разом, щоб створити новий халіфат стан, зване ISIS.
Сноуден сказав спецслужби трьох країн, що утворюють терористичної організації, щоб притягати екстремістів по всьому світу. Вони називають цю стратегію як '' сот.
Документи NSA випущений Smowden показує, як вулик стратегії, спрямованої на захист інтересів сіоністів створити гасло ісламу. На підставі цих документів, єдиний спосіб захистити інтереси євреїв, щоб створити ворога на кордоні.
Стратегія зробив, щоб покласти все екстремістів в одному місці так легко цільовий. Не тільки це, ISIS, продовжить нестабільність на Близькому Сході, особливо в арабських країнах.
На підставі цих документів, керівник ISIS Абу Бакр аль-Багдаді також отримати повний рік навчання від військової Моссад, Ізраїль. Аль-Багдаді також отримати курс богослов'я і риторики сіоністських спецслужб.

Зателефонуйте Іран ISIS американська маріонетка Protector Ізраїль

Глава збройних сил Ірану, генерал Масуд Джазаері Bigadir зателефонувати ISIS формується в США, щоб захистити Ізраїль. (Спеціальний)
Тегеран - головний озброєний сили Ірану, генерал Масуд Джазаері Bigadir зателефонувати ISIS формується Сполучених Штатів (США), щоб захистити Ізраїль. За Джазаері, видно з даної прихованої допомоги США в ISIS.

"Тим не менше, ми бачимо, це питання ми розглянемо за підтримки США для терористичних груп ISSL. Вони роблять це для того, щоб захистити Ізраїль від загрози в цьому регіоні", сказав Jayazeri, як повідомляє Farsnews в п'ятницю (16/10).

Jayazeri сказати, те, як США допомогли Ісіди з membentangan ланцюга впливу на Близькому Сході, який повільно зміцнення ISIS. Ланцюг була показана, щоб мати можливість обмежити рух Хезболла в Лівані, придушуючи опір сили Ісіди і навіть у стані чинити тиск на Іран, тому він не може робити на Близькому Сході.

Сирія, сказав Jayazeri, є основною точкою розірвати ланцюги, що влада. Таким чином, Іран намагатиметься допомогти Сирії розірвати ланцюг, яка також прагнути повалити сирійський уряд.

Він вважає, що за допомогою Ірану, то Сирія зможе виграти битву, і розірвати ланцюги, які розтягуються США протягом останніх чотирьох років в Сирії.

"В" правителі "за останні чотири роки постійно намагаються повалити сирійський уряд. За підтримки Ірану, не тільки сирійське уряд не буде повалений, але також Сирія, щоб отримати нову перемогу," сказав він.

Росія і Сполучені Штати про заголовку зустріч повітряний простір Сирії

(BBC) - Пентагон заявив, що літаки вони повинні маневрувати розділення, яке не надто близько до російських літаків.
Росія погодилася провести зустріч зі Сполученими Штатами про поточні вибухів безпеки в Сирії, відповідно до Пентагоном.
Зустріч була «дуже ймовірно, відбудеться в ці вихідні", сказав прес-секретар Пітер Кук.
Є побоювання, руйнується зіткнення, бо Сполучені Штати і Росія є вибухи в Сирії, незважаючи на окремо.
Сполучені Штати і НАТО союзники перериватися через реактивних літаків Росії має кілька разів порушив повітряний простір Туреччини.
Раніше на цьому тижні представники Пентагону заявили, що вони повинні зробити, принаймні один прийом "безпечне поділ", що винищувачі Сполучені Штати не дуже близько до російської авіації над Сирією.
Інцидент стався 1 жовтня, але Пентагон не забезпечують подальше пояснення.
Ця зустріч, як очікується, обговорить, скільки відстань поділу між струменями Сполучених Штатів і Росії і що це стандартна мова спілкування екіпажу.
Росія також запустила ракети з кораблів на Каспії.
Є побоювання, що Росія насправді напали супротивників президента Башара аль-Асада, а не войовничі позиції ISIS.
Міністр оборони США Ештон Картер в п'ятницю (9/10) звинуватив Росію у військовій операції "в корені помилковим" в Сирії і "запалити громадянську війну, які заохочують екстремізм".
Але Москва заперечує заяву про те, що минулого тижня вони напали на цілі, а не ISIS.

"Падіння в Ірані« Російські крилатих ракет
Чиновники Міністерства оборони заявив, що Сполучені Штати, Російська крилатих ракет, що запускаються з Каспійського моря до цілей в Сирії падає в Ірані.
Дві особи, що побажав залишитися неназваним, сказав, що це незрозуміло, чи є пошкодження через пожежу ці ракети.
Офіційний сказав чотири ракети з лінії вогню.
Іран інформаційне агентство цитує губернатора провінції Текаб, заході Ірану, в якому говориться, сторонні предмети падають на селі.
Міністерство оборони Росії заявив, що всі ракети влучили бажаних цілей в Сирії.
Російські офіційні особи заявили в середу (07/08) звільнив 26 крилатих ракет російських бойових кораблів в Каспійському морі з метою джихаду груп у північній Сирії греблі північний захід.
Твердження, що російські ракети в Іран восени цього з'являється, коли НАТО підтвердили, що вони будуть захищати своїх союзників.
НАТО каже, що змінила процедуру, що дозволяє розгортання військ, щоб бути швидше.
Це розвиток йде як Росія збільшила свою військову участь в сирійському конфлікті.
Сама Сирія вітає "допомогу з Росії" російських військових заявив, що напади послабили міць групи, що називає себе Ісламська держава або відомий як ISIS.

Чотири російські військові кораблі повідомленнями вистрілив 26 ракет по цілях 11 ISIS.
Росія заявила, що вона запустила ракети напад на цільову групу, що називає себе держава Ісламський або ISIS в Сирії його кораблів на Каспії, який складає близько 1.500km.
Міністр оборони Сергій Шойгу заявив, чотири військові кораблі обстріляли 26 ракетами 11 мішеней море і знищити його.
У той час як сирійські наземні сили з повітря кришки напасти на Росію, сказав сирійських посадовців.
Росія заперечує звинувачення, що більшість атак, що вони приступили до цільової, що не ISIS.
Установи активісти, сирійська Обсерваторія з прав людини, повідомили про прогрес '' запеклі бої протягом декількох місяців "у провінції Хама Ідліб і.
Зіткнення відбулися після запуску російського повітряного нальоту в тому ж районі.
Вважається, що напади від Каспійського моря є першим скоординований напад, так як повітря вражає Росія, близький союзник президента Сирії Башара аль-Асада, почалося 30 вересня.
Росія заявила, що вона орієнтована на "терористів" все, але принаймні частина з повітряних атак було зареєстровано на цивільних осіб та повстанські групи підтримав Захід.

Президент Сирії Башар аль-Асад зображує Росії втрутився у громадянську війну в Сирії дуже важливо для безпеки всього регіону Близького Сходу.
Сирійський лідер заявив, що військові дії проти очолюваної США коаліції групи, що називає себе держава Ісламський або ISIS не змогли запобігти поширенню тероризму.
Він стверджував, що тільки коаліція Сирії, Росії, Ірану та Іраку, які могли б запобігти пошкодженню в регіоні.
"Ця коаліція повинна домогтися успіху, якщо ні, ми станемо свідками знищення всього регіону. Ми вважаємо, що це коаліція буде успішним", сказав президент Сирії в інтерв'ю іранському телебаченню транслювалося в неділю (04/10).
За його словами, чотири країни об'єдналися, щоб подолати тероризм і в кінцевому підсумку досягти практичних результатів "", на відміну від очолюваної США коаліції.
Росія запустила повітряні удари проти ISIS в Сирії з минулого тижня.
Коли президент Башар Асад матеріали, Росія продовжувала запустити повітряні удари в Сирії.
Згадується, що росіяни атакували позиції ISIS, але активісти кажуть, мета фокус групи, що виступають проти президента Асада.

Члени очолюваної США коаліції, яка запустила опір група, що називає себе держава ісламського або ISIS, закликав Росію припинити повітряні удари, що вони сказали вдарив Сирії опозиційні групи і цивільні особи.
У спільній заяві, опублікованому в п'ятницю (2 жовтня), Сполучені Штати, Великобританія, Туреччина та інші члени коаліції сказав Російській атака "тільки призведе до більш екстремізму".
Росія, яка, за словами очевидців повернувся в атаку на п'ятницю (02/10), сказав, що це призначається ISIS.
Високопоставлений чиновник російської заявив, що напад може тривати від трьох до чотирьох місяців.
Олексій Пушков, голова правління іноземної російського парламенту, додавши, США тільки "вид", бомбили ISIS.
Він пообіцяв Росії буде більш ефективна робота.
Російські військово-повітряні сили почати страйк повітря в Сирії в середу (30 вересня).
Сирійські військові заявили, Росія провела 18 повітряних ударів, так як в четвер ввечері.
Серед них робиться в провінції Хама Ідліб і, в провінції, де є сильні ISIS.

Росія каже, "тисячі російських громадян» приєднався до ISIS в Сирії.
Верхня палата Росії парламенту в середу (30/09) одноголосно схвалив прохання президента Володимира Путіна послав війська в іншу країну.
Це рішення відкрило шлях для російського уряду, щоб запустити повітряні удари стукав група, що називає себе держава Ісламський або ISIS.
Представник російського уряду Сергій Іванов, заявив, що не буде посилати наземні війська в Сирію, і буде використовувати тільки силу повітря.
За словами Іванова, Росія має інтереси в Сирії, тому що "тисячі російських громадян приєдналися до ISIS, і вони стали загрозою для національної безпеки".
"Це не питання досягнення мети чи амбіції нашої зовнішньої політики, як стверджують західні країни. Це просто тому, що є національні інтереси Росії," сказав Іванов.
Іванов додав президент Сирії Башар аль-Асад, офіційно просив військової допомоги Росії.
Раніше під час виступу в штаб-квартирі ООН, президент Путін закликав до більшої коаліції по боротьбі з тероризмом.
Крім того, Росія, США коаліція була вперше запущена повітряні удари в Сирії у минулому році.
Росія і Сполучені Штати про заголовку зустріч повітряний простір Сирії
Пентагон заявив, що літаки вони повинні маневрувати розділення, яке не надто близько до російських літаків.
Росія погодилася провести зустріч зі Сполученими Штатами про поточні вибухів безпеки в Сирії, відповідно до Пентагоном.
Зустріч була «дуже ймовірно, відбудеться в ці вихідні", сказав прес-секретар Пітер Кук.
Є побоювання, руйнується зіткнення, бо Сполучені Штати і Росія є вибухи в Сирії, незважаючи на окремо.
Сполучені Штати і НАТО союзники перериватися через реактивних літаків Росії має кілька разів порушив повітряний простір Туреччини.
Раніше на цьому тижні представники Пентагону заявили, що вони повинні зробити, принаймні один прийом "безпечне поділ", що винищувачі Сполучені Штати не дуже близько до російської авіації над Сирією.
Інцидент стався 1 жовтня, але Пентагон не забезпечують подальше пояснення.
Ця зустріч, як очікується, обговорить, скільки відстань поділу між струменями Сполучених Штатів і Росії і що це стандартна мова спілкування екіпажу.
Росія також запустила ракети з кораблів на Каспії.
Є побоювання, що Росія насправді напали супротивників президента Башара аль-Асада, а не войовничі позиції ISIS.
Міністр оборони США Ештон Картер в п'ятницю (9/10) звинуватив Росію у військовій операції "в корені помилковим" в Сирії і "запалити громадянську війну, які заохочують екстремізм".
Але Москва заперечує заяву про те, що минулого тижня вони напали на цілі, а не ISIS.

"Падіння в Ірані« Російські крилатих ракет
Фото з Міністерства оборони Російської показує російських ракет, що запускаються з Каспійського моря.
Чиновники Міністерства оборони заявив, що Сполучені Штати, Російська крилатих ракет, що запускаються з Каспійського моря до цілей в Сирії падає в Ірані.
Дві особи, що побажав залишитися неназваним, сказав, що це незрозуміло, чи є пошкодження через пожежу ці ракети.
Офіційний сказав чотири ракети з лінії вогню.
Іран інформаційне агентство цитує губернатора провінції Текаб, заході Ірану, в якому говориться, сторонні предмети падають на селі.
Міністерство оборони Росії заявив, що всі ракети влучили бажаних цілей в Сирії.
Російські офіційні особи заявили в середу (07/08) звільнив 26 крилатих ракет російських бойових кораблів в Каспійському морі з метою джихаду груп у північній Сирії греблі північний захід.
Твердження, що російські ракети в Іран восени цього з'являється, коли НАТО підтвердили, що вони будуть захищати своїх союзників.
НАТО каже, що змінила процедуру, що дозволяє розгортання військ, щоб бути швидше.
Це розвиток йде як Росія збільшила свою військову участь в сирійському конфлікті.
Сама Сирія вітає "допомогу з Росії" російських військових заявив, що напади послабили міць групи, що називає себе Ісламська держава або відомий як ISIS.

Чотири російські військові кораблі повідомленнями вистрілив 26 ракет по цілях 11 ISIS.
Росія заявила, що вона запустила ракети напад на цільову групу, що називає себе держава Ісламський або ISIS в Сирії його кораблів на Каспії, який складає близько 1.500km.
Міністр оборони Сергій Шойгу заявив, чотири військові кораблі обстріляли 26 ракетами 11 мішеней море і знищити його.
У той час як сирійські наземні сили з повітря кришки напасти на Росію, сказав сирійських посадовців.
Росія заперечує звинувачення, що більшість атак, що вони приступили до цільової, що не ISIS.
Установи активісти, сирійська Обсерваторія з прав людини, повідомили про прогрес '' запеклі бої протягом декількох місяців "у провінції Хама Ідліб і.
Зіткнення відбулися після запуску російського повітряного нальоту в тому ж районі.
Вважається, що напади від Каспійського моря є першим скоординований напад, так як повітря вражає Росія, близький союзник президента Сирії Башара аль-Асада, почалося 30 вересня.
Росія заявила, що вона орієнтована на "терористів" все, але принаймні частина з повітряних атак було зареєстровано на цивільних осіб та повстанські групи підтримав Захід.

Інтерв'ю президента Башара Асада іранським телевізійного мовлення в неділю (04/10).
Президент Сирії Башар аль-Асад зображує Росії втрутився у громадянську війну в Сирії дуже важливо для безпеки всього регіону Близького Сходу.
Сирійський лідер заявив, що військові дії проти очолюваної США коаліції групи, що називає себе держава Ісламський або ISIS не змогли запобігти поширенню тероризму.
Він стверджував, що тільки коаліція Сирії, Росії, Ірану та Іраку, які могли б запобігти пошкодженню в регіоні.
"Ця коаліція повинна домогтися успіху, якщо ні, ми станемо свідками знищення всього регіону. Ми вважаємо, що це коаліція буде успішним", сказав президент Сирії в інтерв'ю іранському телебаченню транслювалося в неділю (04/10).
За його словами, чотири країни об'єдналися, щоб подолати тероризм і в кінцевому підсумку досягти практичних результатів "", на відміну від очолюваної США коаліції.
Росія запустила повітряні удари проти ISIS в Сирії з минулого тижня.
Коли президент Башар Асад матеріали, Росія продовжувала запустити повітряні удари в Сирії.
Згадується, що росіяни атакували позиції ISIS, але активісти кажуть, мета фокус групи, що виступають проти президента Асада.

Дим з повітряних ударів в Кафр-Nabel, провінції Ідліб.
Члени очолюваної США коаліції, яка запустила опір група, що називає себе держава ісламського або ISIS, закликав Росію припинити повітряні удари, що вони сказали вдарив Сирії опозиційні групи і цивільні особи.
У спільній заяві, опублікованому в п'ятницю (2 жовтня), Сполучені Штати, Великобританія, Туреччина та інші члени коаліції сказав Російській атака "тільки призведе до більш екстремізму".
Росія, яка, за словами очевидців повернувся в атаку на п'ятницю (02/10), сказав, що це призначається ISIS.
Високопоставлений чиновник російської заявив, що напад може тривати від трьох до чотирьох місяців.
Олексій Пушков, голова правління іноземної російського парламенту, додавши, США тільки "вид", бомбили ISIS.
Він пообіцяв Росії буде більш ефективна робота.
Російські військово-повітряні сили почати страйк повітря в Сирії в середу (30 вересня).
Сирійські військові заявили, Росія провела 18 повітряних ударів, так як в четвер ввечері.
Серед них робиться в провінції Хама Ідліб і, в провінції, де є сильні ISIS.

Парламент погодився Росії запускає повітряні удари в Сирії
Росія каже, "тисячі російських громадян» приєднався до ISIS в Сирії.
Верхня палата Росії парламенту в середу (30/09) одноголосно схвалив прохання президента Володимира Путіна послав війська в іншу країну.
Це рішення відкрило шлях для російського уряду, щоб запустити повітряні удари стукав група, що називає себе держава Ісламський або ISIS.
Представник російського уряду Сергій Іванов, заявив, що не буде посилати наземні війська в Сирію, і буде використовувати тільки силу повітря.
За словами Іванова, Росія має інтереси в Сирії, тому що "тисячі російських громадян приєдналися до ISIS, і вони стали загрозою для національної безпеки".
"Це не питання досягнення мети чи амбіції нашої зовнішньої політики, як стверджують західні країни. Це просто тому, що є національні інтереси Росії," сказав Іванов.
Іванов додав президент Сирії Башар аль-Асад, офіційно просив військової допомоги Росії.
Раніше під час виступу в штаб-квартирі ООН, президент Путін закликав до більшої коаліції по боротьбі з тероризмом.
Крім того, Росія, США коаліція була вперше запущена повітряні удари в Сирії у минулому році.

Іран і Росія проти ISIS, підтримуючи Асада
Президент Росії Володимир Путін (праворуч) підтримує сирійський уряд під керівництвом президента Башара аль-Асада (ліворуч).
Президент Ірану Рухані і президент Росії Володимир Путін висловили свою рішучість, щоб включити правило президента Башара аль-Асада в боротьбі проти ополчень ISIS.
На зустрічі з рядом науково-дослідних інститутів та журналістів до сесії Генеральної Асамблеї ООН почалася, Rouhani сказав, що правило Асад не повинен бути ослаблений, якщо ISIS хоче бути переможений.

ilengserkan
Sikap Iran Русіа tidak sejalan праці posisi Країна-Країна Барат.
Пердана Menteri гуру honorer Девід Кемерон, Presiden США Барак Обама, син Presiden Франції Франсуа Олланда berulang Калі mendesak агар аль-Асад сто dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai persyaratan kesepakatan тераса.
"(Башар аль-) Асад tidak по menjadi Bagian йому DePan сто Сирійська Арабська Республіка. Діаметр Телах menjagal rakyatnya sendiri. Діаметр Телах membantu menciptakan konflik krisis migrasi Сегодня. Dialah pejabat ян merekrut Anggor ISIS, "Kata Кемерон.
Ді Нью-Йорк, пункт pemimpin Країна berdatangan прогноз menghadiri sidang Меджліс Умум БОР-ді-Tengah krisis Мігран pengungsi ASAL Сирійської Арабської Республіки.
Sejak konflik berlangsung ді Сирійська Арабська Республіка Падан 2011 року, БІЛЬШЕ 200.000 сто орангутанг meninggal світ роботи. Kemudian sekitar Чотири зірки Jutan Warkentin Сирійської Арабської Республіки Телах melarikan Дірі berbagai Країна termasuk Туреччина, Ліван, Йорданію, hingga ВРОГА.
Berbagi бери Відгуки Сьогодні berbagi

Operasi Сьогодні digelar menyusul Результатів Прогноз memperluas упайя serangan terhadap kelompok Militar, seperti dilaporkan Канто Бери AFP.
Гвіана прогноз Пертама kalinya melakukan serangan Удару terhadap kekuatan kelompok Військовий ян menamakan Дірі Країна Іслам atau ISIS ді Сирійську Арабську Республіку, у вівторок (27/09).
Operasi Сьогодні digelar menyusul Результатів Прогноз memperluas упайя serangan terhadap kelompok Militar tersebut seperti dilaporkan Канто Бери AFP.
Кантон Kepresidenan Франція mengatakan його Удару serangan Сьогодні dilakukan setelah pihaknya melakukan operasi pengintaian selama дуа понеділок terakhir.
Selama Сьогодні Perancis спосіб mengambil Bagian Dalam serangan Удару ді Ірак, demikian laporan Канто Бери Reuters.
Operasi "melawan ancaman teroris" Країна Імена dikoordinasikan праці краси Регіональний demikian pernyataan tersebut.
Sia-Сіа tidak realistis
Падан Аваль вересня Лалу, Presiden Франсуа Олланд menyatakan bahwa pihaknya Телах melakukan persiapan прогноз memulai serangan Удару terhadap kelompok Військовий Країна Іслам ді Сирійська Арабська Республіка.
Дика природа demikian lanjutnya, Франції sejak Аваль mengesampingkan pengiriman pasukan прогноз melakukan serangan terhadap ISIS ян disebutnya "SIA-сія tidak realistis".
Sejauh Сьогодні більше ста 220,000 Warkentin Сирійська Арабська Республіка Телах tewas більше ста Sembilan Jutan Warkentin Країна montigenous meninggalkan Країна montigenous праці berstatus sebagai pengungsi.
Berbagi бери Відгуки Сьогодні berbagi

Organisasi HAM protes Парагвай Cina німецький Suriah

Kelompok perlawanan Сирійської Арабської Республіки Масих gigih melawan Presiden Башара аль-Асада.
Koalisi sekitar 200 organisasi Хак основою manusia memperingati setahun munculnya protes-ді Сирійська Арабська Республіка праці menyeru kepada Парагвай Cina прогноз mendukung kebijakan ПБД terhadap pemerintahan Presiden Асада.
Mereka meminta Деван Keamanan РВВ meloloskan resolusi ян menekan pemerintah Сирійська Арабська Республіка Прогноз segera mengakhiri serangan terhadap пункт pengunjuk втратив.
Suriah, Тимур Tengah
Mereka menekankan perlunya komunitas Internasional termasuk Парагвай Cina прогноз mendukung resolusi Сегодня.
Seruan montigenous keluar menjelang kembalinya utusan khusus РВВ Ліга арабських держав Кофі Аннан Прогноз Сирійську Арабську Республіку, Ян атаки середу Сьогодні (16/3) на menyampaikan результатів laporan kunjungannya.
NowSeeHeart hangus
Sementara ді Сирійська Арабська Республіка pertempuran Терос berlanjut, праці pasukan Presiden Башар аль-Асад melakukan Геракан завантажити безкоштовно hangus ді berbagai Кота ян mereka Serang demikian disampaikan organisasi Хьюман Райтс Вотч (HRW).
'' Pasukan Сирійська Арабська Республіка melakukan безкоштовно скачати hangus ді berbagai вала sementara пробою Деван Keamanan tertelikung двері Палау Китай, '' Kata Сара Лі Уїтсон сто HRW.
Ді Саат pertemuran Терос berlanjut, Сінгапур Italia memutuskan Прогноз mengikuti beberapa Країна sebelumnya праці menutup kedutaan Besar mereka захисту tindak kekerasan Ян Терос terjadi.
HRW mengatakan pasukan pemerintah menggunakan senjata Єгипет фонду Kaliber Tinggi, бак menembakkan mortir secara membabi буту berbagai Релігійна ataupun орангутанг ді-ді-jalanan Кота-Кота ян menjadi sasaran serbuan mereka.

Cina Уітінгтон ЯК terkait Laut Китай Selatan
Вашингтон meyakini Langkah Пекін membangun fasilitas militer bertujuan прогноз memperkuat KLAIM.
Cina menyerang Балик США terkait pertikaian Wilayah Лаут Китай Selatan.
Юру bicara kementerian Luar Негрі, Хуа Чуньїн, menyinggung ЯК Саат menyalahkan "sejumlah Країна" ян "Терос menerus menggunakan kekuatan militernya" ді краса montigenous.
Середа Лалу, pejabat Америка mengatakan mereka sedang mempertimbangkan mengarahkan Капал perang ді Daerah sekitar Спратли острова Ян dinyatakan Китай sebagai wilayahnya.
Хел Сьогодні memicu perang Ката-Ката diantara КЕДУ Країна adikuasa Сегодня.
Cina membuat khawatir sejumlah tetangganya А.С., Карен memperluas serangkaian Пулау Kecil, Лапорта Rustanto BBC Майкл Брістоу.
Вашингтон meyakini Langkah Пекін membangun fasilitas militer bertujuan прогноз memperkuat KLAIM OST краса sengketa montigenous.
Cina menyatakan Pembangunan tersebut праведним сином diperlukan прогноз melindungi kedaulatannya.
Pertikaian dimulai ketika пункт pejabat ЯК menyatakan sedang mempertimbangkan pengiriman Капал perang ді Dalam Wilayah 12 милях Лаут ян Китай KLAIM sebagai daerahnya ді sekitar островів Спратлі.

Арабська Саудівська Кембалі Serang Ємен
22 квітня 2015
Кислий
вишивка корпорація Serang
Зображення Напис
Seorang Anggor pasukan Ємен berjaga ді DePan малий ян ditolak захисту serangan Удару Саудівська.
Pasukan koalisi ян dipimpin двері Арабська Саудівська Кембалі melakukan serangan Удару terhadap pemberontak створено співчуття ді Ємен, sementara pertempuran Дарат Терос berlangsung.
Serangan Сьогодні terjadi спосіб beberapa варення Saja sesudah Арабські Саудівська mengumumkan bahwa mereka menghentikan serangan Удару terhadap Ємен.
Арабська Саудівська pasukan koalisi Телах melakukan його Удару serangan Сьогодні selama Чотири зірки Пекан terakhir.
Seorang дипломат Арабські Саудівська menyatakan bahwa serangan Удару ян mereka lakukan selama Сьогодні Телах mencapai призводить ян dikehendaki Dalam menyerang sasaran-sasaran militer.
Menyusul його Удару serangan сьогодні, pasukan pemberontak melakukan Аксі Bălăşan праці merebut Markas militer ді Кота Taez.
Pertempuran Жуган dilaporkan terjadi ді Кота Аден, вал Relax син sebuah вал Kecil Daleh.
Sekalipun melakukan serangan Удару, pemerintah Арабські Саудівська menyatakan bahwa perjanjian никах Сірі Масих Терос berlangsung sedang Dalam прози finalisasi.
Іран, ян dituduh berada ді belakang pemberontak створено співчуття, sempat memuji Langkah Саудівська menghentikan його Удару serangan Сьогодні sebagai sebuah Langkah Maju Dalam perundingan никах Сири.

Konflik ді Ємен membuat Аден Jadi Кота Мати "
7 квітня 2015
Кислий

Зображення Напис
Sebuah бак melintas ді Пусат вала Аден Yang terkoyak двері perang фази sejak beberapa terakhir.
Pemimpin Паланга Міра Internasional (в основному) menyatakan kepada Бі-ді-Аден, bahwa konflik Телах mengubah вал montigenous menjadi "вал мати".
Роберт Гхош mengatakan pasokan obat-obatan Сангат diperlukan ді Кота montigenous. Падан атака середовища, sebuah pesawat bantuan Ємен dibatalkan penerbangannya захисту PuriBorobudur Логістик.
Organisasi kesehatan такбир (ВООЗ) menyatakan БІЛЬШЕ 540 сто орангутанг meninggal такбир akibat konflik tersebut.
Beberapa фази terakhir, Ємен Телах terkoyak двері perang призначення beberapa kelompok berbeda.
Konflik Утама terjadi уроки pemberontak створені співчуття ян відданий melawan pemerintahan Presiden Abdrabbuh Мансур Хаді, ян Телах menyelamatkan Дірі в Сінгапур.
Aden sedang dikepung Де pemberontak створено співчуття сто didorong Selatan ibukota Сана.
Selama дуа понеділок terakhir serangan Удару Арабські Саудівська menargetkan pemberontak створено співчуття, син penduduk sipil terjebak ді-Tengah Tengah.

Зображення Напис
Сату Келуарга Індія meninggalkan Yaman Ян Семакін нерівномірне двері peperangan.

Зображення Напис
Pendukung Presiden Abdurrabuh Мансур Хаді mengambil posisi _AT_safwanfdjri menembak.
"Так пекла орангутанг"
"Камі melihat banyak jenazah diangkut Румах Сакіт, atau meninggal Саат Бару совок," Kata Гхош kepada BBC.
"Румах Сакіт Tak memiliki pasokan Yang cukup STAF ян tepat," katanya Лаги.
"Так пекла орангутанг ян terlihat mereka sembunyi. Економ berhenti sepenuhnya," katanya menambahkan jalanan "dikotori" двері sampah puing релігійної сто ян релігійної ditolak.
"[Кота Сьогодні dipenuhi сто орангутанг bersenjata berbagai kelompok ян berperang. Іні Кота Бесар, тaк пекла ян berfungsi," Ката Ghoden Лаги.
ЮНІСЕФ menyatakan setidaknya 74 ян tewas Dalam konflik montigenous Адалію Анак-Анак. ВООЗ menambahkan 1700 оранг terluka.
В основному sebelumnya menyerukan gencatan senjata 24 джем-ді-Аден, sementara Парагвай meminta Деван Keamanan РВВ Прогноз mendukung "Jeda Internasional" serangan Удару.
В основному Телах diberi дозвіл двері pasukan koalisi ян dipimpin Арабські Саудівська прогноз mendaratkan pesawat ян член STAF kesehatan pasokan obat-obatan.

Аль-Джазіра terbitkan dokumen rahasia

Pemukiman єврейська
Perundingan Тимура Tengah terganjal двері PuriBorobudur pemukiman єврейська

Jaringan pemberitaan Арабські Аль-Джазіра menerbitkan ratusan dokumen rahasia ян disebutkan rincian perundingan Тимура Tengah.

Dokumen montigenous уроки Lain menyebutkan Палестинська Otorita secara діам-діам membiarkan Ізраїль menduduki secara ilegal sebagian Бесар краса Yerusalem Тимур.

Уроки Perundingan SAAT INI до Ізраїлю для палестинських terhenti selama berminggu-Сеніна захисту penolakan Ізраїль Прогноз menghentikan Pembangunan pemukiman єврейської палестинського ді Краса ян diduduki.

Tetapi bocornya dokumen rahasia Сьогодні menunjukkan bahwa пункт Палестинська pemimpin memang Телах _AT_safwanfdjri прогноз memberikan краса Бесар ян diduduki OD Ізраїлю sejak tahun тисяча дев'ятсот шістьдесят сім праці imbalan kesepakatan.

Topik ян блідла kontroversial Dalam konflik Тимур Тенгах Сьогодні Адалію Yerusalem ян diklaim двері в Ізраїль для палестинських sebagai ibukota.

Dokumen ян Belum dapat diinvestigasi secara independen заголовку двері, mengklaim Юру Палестинська Runding _AT_safwanfdjri прогноз membicarakan PuriBorobudur sensitif termasuk Аксес Масджид Умар ді Комплекс Masjidil Аль-Акса.

Selama bertahun-tahun, пункт pemimpin Paletina ян небо mengadakan perundingan праці, Ізраїль, США, Дика tidak результати mencapai apapun.

Палестинська Warkentin sendiri Кола Зерінг melakukan protes terutama ді sejumlah Tempat penting seperti Yerusalem Тимура, menentang Апа ян mereka lihat sebagai ekspansi Ізраїль lemahnya пункт pemimpin mereka sendiri.

Палестинська Пемуда, APARAT Ізраїлю bentrok ді Аль-Акса
28 вересня 2015
Кислий
Аль AqsaImage copyrightGetty Зображення
Зображення Напис
Aparat keamanan Ізраїль Tampak mengambil posisi ді sejumlah sudut ді Комплекс мечеть.
Kekerasan уроки Кембалі pecah pasukan keamanan Ізраїль Палестинська Warkentin ді sekitar Комплекс Масджид аль-Акса в Єрусалимі. Ді
POLISI menembakkan газу повітря її син ГРАНАТ kejut доступним Палестинська пункт Пемуда ян melemparkan точка бомба Молотова доступним APARAT keamanan Ізраїлю Месопотамії понеділок (28/09).
Палестинська пункт Пемуда selanjutnya membarikade Дірі ді Dalam мечеть. Mereka menginap ді мечеть tersebut sebelumnya berjanji на "mempertahankan" мечеті.
Масджид аль-Акса terletak ді краса Харам аль-Шаріф atau dikenal праці м'ясо Букіт Приманка двері UMAT єврейська ян dianggap sebagai Tempat займатися Баги UMAT Іслам maupun єврей.
Kawasan montigenous berada ді Єрусалим Yimur ян diduduki Ізраїль.
Pengunjung єврейська mendapat pengawalan ketat ді Комплекс Масджид Аль-Акса.
Di Розташування tersebut sebelumnya memang Зерінг terjadi bentrokan tetapi ketegangan meningkat belakangan.
Di уроки penyebabnya Адалію kecurigaan ді Палестинська pihak bahwa Ізраїль ingin mengubah pengaturan ді МІСЦЕ tersebut tetapi Ізраїль membantah kecurigaan montigenous.
Peristiwa сьогодні terjadi bertepatan робочі дні Суккот Пертама atau Рая Пондок Даун Баги UMAT єврей.

Кола кріпиться орангутанг menganggap Сату наддержавою Америка, sekurang-kurangnya наддержавою militer. На tetapi Еммануель Тодд, seorang Pakar Освіта pengetahuan Perancis berpendapat пролежав. Bukunya. Ян berjudul апре L'Empire. Essai сюр-ла-розкладання дю Systeme Americain (Галлімар, Париж, 2002 р) Телах diterjemahkan Dalam berbagai стандарту. Імена versinya ян Bahasa Німеччини, yaitu Weltmacht США, Ейн Nachruf ян Телах diterbitkan Пайпер Verlag GmbH, Мюнхен Падан tahun 2003, Еммануель Тодд menulis bahwa вимагається наддержавою Америка, велосипеди Dalam і економіка maupun militer .. і економіка Відгуки cukup disampaikan ді рії bahwa Тодд menilai besarnya ketergantungan Америка kepada чубчик чубчик Lain Dalam berbagai АСПЕК і економіка sebagai indikasi bahwa вимагається Сату наддержави Америки і економіка Ян mengungguli і економіка світ праці.

Прогноз membahas pandangan Тодд bahwa вимагається наддержави Америку militer Perl за допомогою telaah pokok-pokok argumentasi Тодд. Я. mengatakan bahwa чубчик Америка mempunyai kelemahan struktural Dalam bidang militer. Імена sejarahnya чубчика Америка tidak pernah beradu kekuatan праці musuh ян небо kekuatannya. Dimulai праці perangnya Ян asimmetris праці Хай-хай Indian. Жуган Дуня Dalam Perang II AS berhadapan праці Німеччина Ян Tinggal runtuh захисту pukulan Берат двері Tentara Радянський Uni. Setelah melakukan pendaratan ді Нормандія Америки melakukan operasi militer Ян tidak seimbang праці keunggulannya Dalam матеріал jumlah manusia. Тодд mengemukakan pendapat Лідделл Харт, Pakar стратегів sejarah militer Inggeris ян mengatakan зливний betapa birokratis Кара bergeraknya Tentara як ді Darat. Keunggulan Америка ді Лаут син Удару memang Сангат Бесар sebagai призводить kekuatan industrinya. Setelah memenangkan pertempuran Лаут Мідуей, perang ЯК Уітінгтон Jepang mirip perangnya праці індіанців. Keunggulan матеріал логістик ЯК terlalu Бесар Jepang tidak mampu mengimbanginya. На tetapi пролежав halnya operasinya ді Darat. Setelah Perang Другої світової Tampak jelas bahwa kekuatan Дарат Америка сходи mampu прогноз memenangkan perang. Ді Корея keberhasilan спосіб separoh sedangkan ді В'єтнам Gagal до sekali. Padahal ЯК menghadapi Країна ян Kecil jauh БІЛЬШЕ rendah kemampuan industrinya.

Імена tahun tahun Рая сьогодні як mengembangkan konsep perang ян tidak atau seminimal mungkin mengakibatkan корбан Мати Баги оранг Америці. Кара berpikir demikian berakibat bahwa kemampuan operasi Дарат виборча сходи dapat diandalkan. Sebab Dalam operasi Darat критиків прогноз menghindari perjumpaan langsung праці kekuatan Уітінгтон. Konsep ЯК tersebut didasarkan keunggulan teknologinya ян hendak dimanfaatkan semaksimal mungkin. Konsep montigenous. mengutamakan serangan Удару ян bertujuan menghancurkan perlawanan musuh melalui pemboman Удару син pukulan праці peluru kendali. Точність Teknologi керуватися боєприпас (PGM) memungkinkan penembakan peluru kendali праці perkenaan tepat Падан jarak jauh. Ді samping montigenous dikembangkan розумні бомби бомби atau ян perkenaannya tepat. Sedangkan прогноз penentuan sasaran digunakan дистанційного зондування atau peninjauan saksama seluruh Wilayah праці memanfaatkan Satelit Удару. Dilengkapi праці Аксі intelijen manusia ян dilengkapi спробувати komunikasi прогноз memungkinkan laporan миттєвих dilanjutkan двері serangan Удару seketika. Dengan Кара demikian diperkirakan bahwa musuh dapat dihancurkan Dalam Chairunnisa tidak лама двері serangan Удару Tanpa penggunaan kekuatan Дарат. Setelah musuh dihancurkan Бару Tentara Darat bergerak Daerah musuh Прогноз mengkonsolidasi kemenangan .. Cara demikian diharapkan на mengakibatkan корбан мінімальної Падан Tentara як .. На tetapi konsep Сьогодні критиків dilaksanakan apabila musuh mempunyai kemampuan pertahanan Удару ян efektif, Kata Тодд. Від sebab montigenous ЯК шляху на berperang звук menghadapi pihak Lain ян lemah Тербатас kekuatan militernya terutama pertahanan udaranya.

Прогноз menunjukkan kepada такбир Luar bahwa ЯК Масих Куат kuasa diadakan penempatan pasukan ЯК Dalam jumlah Бесар ді Luar Негрі уроки пролежав ді Німеччини, 60,053 Jepang 41,257, Корея Selatan 35,663, 11,677, Італії Inggeris 11,379, ді Іспанія 3,575. Selain montigenous ді Daerah Балканський репутацію 13774 ді Тимур Tengah +9956 орангутанів. Дика природа прогноз mengadakan operasi militer ЯК tidak mempunyai kemampuan kongkrit ян sesuai праці potensinya. Memang Капал-Капал Induk AS (авіаносець) mampu bergerak leluasa ді lingsir світ роботи. Хел сьогодні merupakan проекція сили ян penting баги supremasi і політика. На tetapi захисту сходах kesediaan mengoperasikan kekuatan Дарат, ви, як сходи sanggup mengadakan konfrontasi militer terhadap Whittington ян kekuatan militernya cukup Бесар. Чужий bertindak terhadap pihak пролежав Ян diyakini lemah. ,

Sikap ЯК ян keras terhadap Іслам двері Тодд dijelaskan sebagai berikut:
adanya pertentangan ideologi setelah komunisme Кала;
Прогноз menguasai minyak Тимур Тенгах ян dihuni penduduk mayoritas Іслам;
на tetapi terutama захистити такбіри Іслам secara militer lemah;
sebagai demonstrasi kekuasaan стратегів AS secara Produk relatif блювота.

Demikianlah pokok-pokok argumentasi Тодд bahwa відповідно до вимог наддержави militer.
Dilengserkan
Sikap Iran Rusia tidak sejalan pratsi posisi Krayina-Krayina Barat.
Perdana Menteri huru honorer Devid Kemeron, Presiden SSHA Barak Obama, syn Presiden Frantsiyi Fransua Ollanda berulang Kali mendesak ahar alʹ-Asad sto dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai persyaratan kesepakatan terasa.
"(Bashar alʹ-) Asad tidak po menjadi Bagian yomu DePan sto Syriysʹka Arabsʹka Respublika. Diametr Telakh menjagal rakyatnya sendiri. Diametr Telakh membantu menciptakan konflik krisis migrasi Sehodnya. Dialah pejabat yan merekrut Anggor ISIS, "Kata Kemeron.
Di Nʹyu-York, punkt pemimpin Krayina berdatangan prohnoz menghadiri sidang Medzhlis Umum BOR-di-Tengah krisis Mihran pengungsi ASAL Syriysʹkoyi Arabsʹkoyi Respubliky.
Sejak konflik berlangsung di Syriysʹka Arabsʹka Respublika Padan 2011 roku, BILʹSHE 200.000 sto oranhutanh meninggal svit roboty. Kemudian sekitar Chotyry zirky Jutan Warkentin Syriysʹkoyi Arabsʹkoyi Respubliky Telakh melarikan Diri berbagai Krayina termasuk Turechchyna, Livan, Yordaniyu, hingga VROHA.
Berbagi bery Vidhuky Sʹohodni berbagi

Operasi Sʹohodni digelar menyusul Rezulʹtativ Prohnoz memperluas upayya serangan terhadap kelompok Militar, seperti dilaporkan Kanto Bery AFP.
Hviana prohnoz Pertama kalinya melakukan serangan Udaru terhadap kekuatan kelompok Viysʹkovyy yan menamakan Diri Krayina Islam atau ISIS di Syriysʹku Arabsʹku Respubliku, u vivtorok (27/09).
Operasi Sʹohodni digelar menyusul Rezulʹtativ Prohnoz memperluas upayya serangan terhadap kelompok Militar tersebut seperti dilaporkan Kanto Bery AFP.
Kanton Kepresidenan Frantsiya mengatakan yoho Udaru serangan Sʹohodni dilakukan setelah pihaknya melakukan o

Це правда, що після Другої світової війни це завжди маленька країна або недорозвинені спрямовані війна США. Ніколи безпосередньо з Радянським Союзом. Почніть з Північною Кореєю, і В'єтнам все менше конкретні результати. Тоді атакувати в Панаму, щоб заарештувати президента. Війни в Перській затоці я обмежується тільки до звільнення Кувейту і не продовжити завоювання Іраку. Напад на Афганістан відповідати новій концепції, на відміну від не можливі ППО. Сухопутні війська США недавно переїхав після афганських сил проти талібів, сили Північного Альянсу, в першу рухається в. Тим не менш, до цих пір в США не так і не вдалося ліквідувати Усаму бен Ладена і Аль-Каїду, хоча це мета для атаки в Афганістані. Напад на Ірак тільки після половини роззброїти сам Ірак, а саме підкоритися воля Організації Об'єднаних Націй, щоб знищити всі великі гармати. Навіть, здавалося б, Ірак може бути переможений концепції нової війни, але досі США не не був у змозі управляти країною. США перевантажені іракських атак партизан так що заручитися допомогою військ інших країн. Командувач американськими військами в Іраку визнати, що кожен день на середньому 15 раз втручання або таких посягань від іракської сторони, що під загрозу користувачів.

Нездатність США загрожує кілька сильним військовим державою з'являється в сьогоднішньому випуску Північної Кореї. США напали на Ірак під приводом, що він переховувався зброї масового знищення, але звинувачення були досі не можуть бути перевірені. На відміну від Північної Кореї відкрито сказати, що він має ядерну зброю .. Якщо США дійсно подальше ставлення він повинен також атакувати Північну Корею, яка з самого початку він назвав осі зла разом з Іраком та Іраном. Тим не менш, північнокорейські військові не можуть вважатися слабким. Північна Корея не хоче, щоб роззброїти свої ядерні озброєння, перш ніж США заявив, що не буде нападати на нього. Він пригрозив, що, якщо в результаті нападу США, Північна Корея проведе відповідний удар у вигляді. Американські війська в Південній Кореї і Японії може бути орієнтовані на помсти атак Північна Корея. Ставлення Північної Кореї може бути якась блеф, але насправді, досі США не не атакувати його. На відміну від позиції США по Іраку.

Цей опис робить Америку не стільки, скільки або як сильний, як ми думаємо. Оцінка Еммануель Тодд здається правильним, що США не військова наддержава. Тим не менш, через США гегемона ставлення, сила стає загрозою для країн з менш потужним військовим. Це спонукає малі народи озброюватися для не рахується слабким, навіть якщо необхідно із застосуванням ядерної зброї. Це зараз робиться ASKekuatan напасти на Іран, щоб запобігти військовий Індонезії є одним з головних велика і сильна в світі. У той час, навіть сила Нідерландів не співставні з Індонезією, і американці дуже хвилюються про розвиток наших збройних сил за підтримки масово за останнім словом техніки Радянського Союзу.

+1960, Нідерланди раніше вкоренилися в Папуа. Бачачи влада Республіки Індонезії, яка є більш важкою, Нідерланди Заходом проектування хитрість, щоб сформувати маріонеткову державу, що, здавалося, бути незалежним, але як і раніше під контролем Нідерландів.

Президент Сукарно найближчим часом прийняти крайні заходи, цілі, повернути Папуа. Сукарно видав відразу прокламації на "Трікора" в місті Джокьякарта, і його вміст:
1. зірвали створення маріонеткової держави Папуа зробив в голландському колоніальному.
2. Підйомник Санг Сака Міра Путіх всій Західний Іріан
3. Будьте готові до загальної мобілізації, зберегти незалежність і цілісність батьківщини країни.

Завдяки близькості Індонезії з Радами, то Індонезія отримати масовий флот допомоги і ВПС передових військових у світі з гігантським значенням, US $ 2500000000. В даний час індонезійські військові сили, щоб бути сильним в південній півкулі.

Основною перевагою Індонезії в той час він був одним з головних Трікора найбільших і найбільш динамічно кораблів у штучному світі класу Радянський Свердлова, 12 з гігантська гармата калібру 6 дюймів. Це КРІ Іріан, з гігантським вагою 16,640 тонн з екіпажем з 1270 осіб, у тому числі 60 офіцерів. Радянська, навіть не дати цій сильною корабель в будь-якій країні, крім Індонезії. (Нові кораблі класу Sigma Індонезії тепер важить всього 1600 тонн).

ВПС Індонезії також став одним з найбільш смертоносних повітряного флоту в світі, що складається з більш ніж 100 літаків найбільш передової на той час. Цей флот складається з:
1. 20 винищувачів МіГ надзвуковий-21 Fishbed.
2. 30 МіГ-15 літаків.
3. 49 високого дозвуковой винищувач МіГ-17.
4. 10 МіГ-19 надзвукового літака.

МіГ-21 Fishbed є одним з найбільш передових надзвукових літаків головного світі, які були здатні літати зі швидкістю до Маха 2. літака є ще більш потужним, ніж більшість сучасних літаків поточного Америки, надзвуковий Ф-104 Starfighter і F-5 Tiger. У той час як голландці раніше покладатися на літаки Другої світової війни, такі як Р-51 Mustang.
Для запису, обладнаний літаків МіГ-21 і МіГ-17 у В'єтнамської війні, щоб заохочувати американців заснував військово-морського флоту США Strike Fighter Tactics Instructor, пілоти навчальний центр відомий насамперед як Top Gun.

Індонезія також має флот з 26 далекого стратегічного бомбардувальника Ту-16 Ту (Badger А і В). Це робить Індонезія стала одним з чотирьох націй у світі, які мають стратегічні бомбардувальники, а саме США, Росії і Великобританії. Порт приписки знаходиться в Iswahyudi Air Field, Сурабая.

Навіть Китай і Австралія також не було такого роду стратегічних бомбардувальників. Це смертник також оснащений різної передової електронної техніки та спеціальних протитанкових ракет військових кораблів КС-1 Комета, чий вибухової сили може легко потопити лінкори захід.

Індонезія також має 12-Віскі класу підводних човнів, десятки Corvette класу лінкорів, 9 світ вертоліт МІ-6, 41 вертоліт МІ-4, різні транспортні літаки у тому числі важких транспортних літаків Ан-12Б. У загальній складності, Індонезія 104 бойових кораблів. Не кажучи вже про тисячі кращих штурмових гвинтівок в той час і досі легендарний у цей день АК-47.

Все це робить Індонезії salasahtu морського і повітряного військову міць найсильнішого у світі. Ефект настільки великий, так Америці під керівництвом Джона Ф. Кеннеді змусив голландців, щоб залишити Папуа, і заявив, у форумі ООН, що перехід влади в Папуа, з Нідерландів в Індонезії є те, що може бути прийняте

Так Кримський російської військової фортеці
Через рік після Росії приєднав Крим, тепер військовий форт до лиця України. До 40000 добре озброєних російських солдатів, дислокованих на військовій базі на Чорному морі. Але люди страждають.
 Russische танкова Auf Der крем
Президент Росії Володимир Путін рівно через рік після приєднання Кримського півострова, заявив, що наказав анексію України в Чорноморському регіоні, що є важливим для стратегії. Причина, більше 75 відсотків жителів регіону складають етнічні росіяни, які хочуть приєднатися до Росії.
В односторонньому порядку референдуму, який був проведений 16 березня 2014, відповідно до Росії більше 96 відсотків людей, вирішите приєднатися Крим з Росією. Референдум був найсуворішому російських військових сил в маскуванні і не носять уніформу або відзнаки. Немає незалежних спостерігачів було дозволено контролювати. ООН засудила дії Росії як порушення міжнародного права.
Тепер, рівно через рік після спірного референдуму, Кримський півострів область у військову фортецю російських військ до лиця України. Повідомляється, між 25000 до 40000 добре озброєних російських солдатів, розквартированих на військовій базі на Чорному морі. Російські солдати підтримали нові танки, бронетехніка, бойові кораблі і бойові літаки. Путін також не виключив, розміщення атомної зброї.
Гірка реальність під Росію
Через рік після анексії Російською під прикриттям референдуму, громадяни в регіоні Крим повинен зіткнутися з гіркою реальністю. Тепер різні питання в повсякденному житті на півострові, який зробив російську військову базу. Транспортних проблем, брак палива і продовольства лише деякі з проблем, що стоять перед громадянами.
Хто насправді Сепаратисти?
ФАКТ ЧОМУ сепаратистів PRO-РОССИЯ STRONG
Хто насправді Сепаратисти?
Кількість проросійських сепаратистів у східній Україні повідомили про 20000 чоловік. Крим з населенням в 2 мільйони, близько 60 відсотків про-російської. За оцінками від 1500 до 3000 Російська регулярна армія билися сепаратистів. Москва заперечує причетність своїх солдатів, але, якщо він доведе, ніхто не був убитий або захоплений, називається вони були у відпустці і добровольцем воювати в Східній Україні.
12345
У результаті західних санкцій, всі європейські компанії та США подав у відставку. У Криму не є тепер вже не серія ресторані швидкого харчування Макдональдс. Mastercard Visa і кредитні карти не дійсні. Також точок провідних смартфонів і комп'ютерів, таких як Apple, продажі вже давно закриті. Lunpuh практичні економічні сектори.
Більш робити нещасним людям на Кримському півострові є прийняття російської валюти, рубль в якості офіційних платіжних засобів. Обмінний курс рубля впав різко у зв'язку з різними західних санкцій, призвело до жителів реального доходу Криму усадки вдвічі.
Продукти харчування, як правило, поставляється з України, через ембарго на поставки був рік, так як припинено. В результаті, їжі було мало, ціна йде вгору, в той час як з іншого боку доходів насправді впав. Жителі повідомили, що активність в Кримській року після анексії, зосереджені тільки на військових справах. Як повідомляється, доставки логістики та пальне для військових більш ніж в два рази, в той час як за іронією долі жителі випробували недостачу у всіх аспектах життя.
Параметри звіту

Про припинення вогню домовилися в Східній Україні
Україна на вищому рівні в Мінську домовилися про нову вогню в конфлікті в східній Україні. 15 лютого почалося все важку зброю повинні бути виведені із зони конфлікту. (12.02.2015)
Русский Початок Вправа в Кримській війні
Росія почала військові ігри на своєму кордоні з Україною в той час, коли зусилля до мирного вирішення Україною провела інтенсивно Німеччини та Франції. Хоча результати зустрічі Меркель з Обамою у Вашингтоні залишаються неясними.

Путін готовий до ядерної війни велася заради Криму
У документальному фільмі, президент Росії Володимир Путін стверджував, що "готовий", щоб використовувати ядерну зброю для захисту Кримського півострова. Він був безпосередньо залучений в кризу в Україні.
 Вираз Володимира Путіна Porträt aggressiv verärgert
Крим Президент Росії Володимир Путін і "готовий" ризикував ядерну війну з метою захоплення півострова, на березі Чорного моря. "Ми спочатку не думаю, що для розділення не Крим і Україну, до повалення уряду в Києві."

Визнання було зроблено Путіним у документального фільму телеканалу Rossija 1 для того, щоб відзначити першу річницю приєднання Криму. Фільм під назвою "Крим: Шлях до Батьківщини", які описують події відбулися рік тому завдяки ретельному плануванню і точної eskekusi.

"Ми готові" поліпшити стан готовності російської ядерний найвищому рівні, заявив Путін. "Але я вважаю, що ситуація не набагато." Президент заявив, розглянути питання, тому що він не знає, що реакція Європи і США проти маневри Росії в Криму.

Крим заради стабільності в інтер'єрі

Фільм показується при різних погана новина стискаючи Москву. Сам Володимир Путін піддається питання, тому що ніколи не з'являвся на публіці з 5 березня. Економічна криза ще бушує так західній ембарго і розпаду світових цін на нафту.
1. США - 581 млрд доларів США
Великої військової силою 2015
1. США - 581 млрд доларів США
Цього року США оборонний бюджет становить близько 39 відсотків від загального бюджету всіх країн у світі для військових, згідно з дослідженням Міжнародного інституту стратегічних досліджень в Лондоні. Відзначив США близько 1300000 персонал, більш, ніж 30 000 одиниць бронетехніки, вертольотів 13000 літаків і бойових, 10 авіаносців, 72 підводних човнів і десятки інших кораблів.

Військових приготувань замовлення із Москви

Путін зустрінеться з Президентом Киргизстану, понеділок (16/3) у Санкт Петербург. Його присутність, безумовно, поховати диких невирішених питань. Демонстративно Путін, за чутками, буде погано, неділя (15/3) командував Північним флотом, щоб провести військові навчання.

У загальній складності 40000 військ, 41 військових кораблів і підводних човнів 15 беруть участь в акції. Мета навчань полягає у перевірці того, наскільки швидко створити Північного флоту може реагувати на загрози.

Північний флот є частиною ВМФ Росії під час холодної війни розмістили полярне коло. В даний час Північний флот має штаб-квартиру в Сєвероморську, прилеглих до Норвегії.

Китай мрія Сила наддержава
Китай підвищив свій військовий бюджет. Розвиток в гармонії з новою впевненістю відображається Пекін. Але сила може бути продемонстровано різними способами, а не тільки військових, на думку Олександра Freund.

Бойова міць наддержави, звичайно, не належить китайцям. Пекін досі проводиться тільки озброївшись економічної влади, щоб поширити вплив у світі. Надруковані, заходи, прийняті виключно для економічного працюючому двигуні.

Китай також не брати участь у великих конфліктів, принаймні у військовому відношенні. Поки економічне зростання має пріоритет. Але тепер парадигма, як вважають, бути змінений, оскільки останній з'явився більш впевнений Китай, або ж можна назвати більш агресивними.

Враження посилюється ходу Китаю додає до його оборонного бюджету, хоча і менш, ніж у минулому році. Протягом багатьох років Китай інвестував величезні кошти на модернізацію своїх збройних сил.


Китай прав, щоб стати військовою наддержавою, після економічного зростання menganggumkan. Крім того, інші могутні країни також неодноразово нав'язати свої інтереси за допомогою військової сили. Сполучені Штати впевнені, в той час як Росія нещодавно показав через конфлікт в Україні.

Але та ж логіка спровокувати гонку озброєнь в Азії не тільки стурбовані сусідній Китай, але і на міжнародному. Це розвиток не тільки питання захисту економічної пульс пульсуючий в Азії морських торговельних смуг в, але розвиток загального парадигми, що конфлікт більше не визначається дипломатичних зусиль, а силою.

Це може призвести до катастрофи та її вплив буде відчуватися по всьому світу. Тому що на цей раз на додаток до Китаю, інші країни, такі як Індія, Японія, Філіппіни, Індонезії та В'єтнамі сприятиме зміцненню його армії.

Існує величезний потенціал для конфлікту в Азії. Особливо у відношенні не перекриваються претензій немає населених островів у Південно-Китайському морі і Східно-магазину найбільших вибухових речовин, щоб спалити націоналістичні сили.

Бомбардувальник в Спратлі?
КИТАЙСЬКІ ВІЙСЬКОВИХ БАЗ У Південно-Китайському морі
Бомбардувальник в Спратлі?
З середини 2014-китайські військові зайнятий розширення "Вогненний хрест" Риф на західній околиці Спратлі. Експерти в «Центр міжнародних та стратегічних досліджень у Вашингтоні" та ініціативи Азії морської Transparency вважає, бамбук завісу країни будує авіабазу в трьох кілометрах. Довга смуга здатна вмістити типи дальнього бомбардувальника, що належать до китайської H-6
Проблиск конфлікту в водах, які вирували для забезпечення природних ресурсів. Але в основному спрямована на розширення впливу таких претензій. А Китай спровокувати на будівництво військових баз в районі островів Спратлі.

Подібно Японії, Китаї нещодавно прийнятий по боротьбі з тероризмом закон, який дозволяє військовим захищати інтереси країни за кордоном.

Але як тільки збільшенням військового бюджету Китаю не означає, Пекін готується до війни. Поки азіатські країни як і раніше звертають увагу на економічному зростанні. через швидко зростаючої економіки створює процвітання. І в більш вигідному, отримувати мінімальний також впливають на націоналістичний рух, будь то в Пекіні, Токіо і Вашингтоні.
Крім того, сила може бути продемонстровано у багатьох відношеннях. Тому що зараз, навіть Китай став наддержавою, принаймні, не за допомогою військової потужності.
Індонезійські військові сили Займайте займає 12 у світі
 

ВМС сили обмінялися перестрілки з противником, коли моделювання Вправа з комплексного охорони здоров'я Navy Pier Мадура Koarmatim Уджунг, Сурабая, Східна Ява, у вівторок (28/7). (Між // Забур Karuru)
ВМС сили обмінялися перестрілки з противником, коли моделювання Вправа з комплексного охорони здоров'я Navy Pier Мадура Koarmatim Уджунг, Сурабая, Східна Ява, у вівторок (28/7).
REPUBLIKA.CO.ID, Джакарта - член Комісії I фракції PKS Sukamta сказав, попереджаючи незалежність може бути 70-нації відображають імпульс володів сил оборони. Індонезія повинна бути сильною державою в економічній, соціальній, культурній, політичній і оборони і безпеки.

"Сильна оборона Індонезії же не бути загрозою для інших країн, але і для добробуту нації як такої. Це також, що Індонезія поважати інші народи і сприяти підтримці міжнародного миру, як мандата Конституції 1945 року", сказав він в четвер (6/8 ).

Дух незалежності Індонезії 70-х повинні бути відображені виправити індонезійські сили оборони. Всесвітня військова потужність агентство глобального пожежного харчування військових в 2015 році зайняла Індонезія займає 12 з показником ступеня 0.5231.

З духом незалежності, Індонезія має збільшити свій індекс харчування. Він сподівається, що в 2016 році Індонезія показник ступеня може перевищити 10 військових повноважень світу, а в 2024 році може увійти до п'ятірки світ.

"Для того, щоб досягти необхідного збільшення людських ресурсів, військової техніки і бюджету. Персонал армія в даний час налічує 400000, і вони мають дуже хорошу боєздатність," сказав він.

Sukamta пояснив, Індонезія має ряд елітних військ спеціалізується в кожному вимірі, наприклад, Копассус і Месник в AD, Paskhas і Denbravo (загін Браво) 90 АС, Kopaska (KOPASKA), Yontaifib (Taifib), і Denjaka ( Загін Джала Mangkara) в AL.

Бойові харчування військовослужбовців раніше може бути вище, ніж в інших країнах, коли стикається з візаві в поле без зброї.

"Виживання харчування і бойової потужності елітних сил ми вже визнали його велич в інших країнах. Це так пишаємося, але не спочивати на лаврах, Індонезія має поліпшити кількість і якість," сказав він.

З року в рік, сказав він, в бюджеті на покупки і оновлення військової техніки, продовжує збільшуватися. "Ми також натхнені тим, що бюджет повинен бути збільшений в наступні роки", сказав він знову.

Він додав, що якщо людські ресурси, військова техніка, і бюджети продовжують удосконалюватися як кількість і якість в рамках програми і стратегічного плану Мінімальні основних сил (MEF), Індонезія могли б піти на п'ять найбільших світових військової сили в 2024 році.
Tse pravda, shcho pislya Druhoyi svitovoyi viyny tse zavzhdy malenʹka krayina abo nedorozvyneni spryamovani viyna SSHA. Nikoly bezposerednʹo z Radyansʹkym Soyuzom. Pochnitʹ z Pivnichnoyu Koreyeyu, i V'yetnam vse menshe konkretni rezulʹtaty. Todi atakuvaty v Panamu, shchob zaareshtuvaty prezydenta. Viyny v Persʹkiy zatotsi ya obmezhuyetʹsya tilʹky do zvilʹnennya Kuveytu i ne prodovzhyty zavoyuvannya Iraku. Napad na Afhanistan vidpovidaty noviy kontseptsiyi, na vidminu vid ne mozhlyvi PPO. Sukhoputni viysʹka SSHA nedavno pereyikhav pislya afhansʹkykh syl proty talibiv, syly Pivnichnoho Alʹyansu, v pershu rukhayetʹsya v. Tym ne mensh, do tsykh pir v SSHA ne tak i ne vdalosya likviduvaty Usamu ben Ladena i Alʹ-Kayidu, khocha tse meta dlya ataky v Afhanistani. Napad na Irak tilʹky pislya polovyny rozzbroyity sam Irak, a same pidkorytysya volya Orhanizatsiyi Ob'yednanykh Natsiy, shchob znyshchyty vsi velyki harmaty. Navitʹ, zdavalosya b, Irak mozhe buty peremozhenyy kontseptsiyi novoyi viyny, ale dosi SSHA ne ne buv u zmozi upravlyaty krayinoyu. SSHA perevantazheni iraksʹkykh atak partyzan tak shcho zaruchytysya dopomohoyu viysʹk inshykh krayin. Komanduvach amerykansʹkymy viysʹkamy v Iraku vyznaty, shcho kozhen denʹ na serednʹomu 15 raz vtruchannya abo takykh posyahanʹ vid iraksʹkoyi storony, shcho pid zahrozu korystuvachiv.

Nezdatnistʹ SSHA zahrozhuye kilʹka sylʹnym viysʹkovym derzhavoyu z'yavlyayetʹsya v sʹohodnishnʹomu vypusku Pivnichnoyi Koreyi. SSHA napaly na Irak pid pryvodom, shcho vin perekhovuvavsya zbroyi masovoho znyshchennya, ale zvynuvachennya buly dosi ne mozhutʹ buty perevireni. Na vidminu vid Pivnichnoyi Koreyi vidkryto skazaty, shcho vin maye yadernu zbroyu .. Yakshcho SSHA diysno podalʹshe stavlennya vin povynen takozh atakuvaty Pivnichnu Koreyu, yaka z samoho pochatku vin nazvav osi zla razom z Irakom ta Iranom

Топ-10 країн з найбільшою військовою державою 2015
10 Країни з найбільшим військової потужності 2015
Військові індикатор сили можна бачити з бюджету, передбачених, кількість військової техніки доступні, а також складність володів. Хто ті країни, які мають великий військовою потужністю в 2015-х?

1. Сполучені ШтатиЗ бюджетом близько 581000000000 доларів США, Сполучені Штати були названі країни з найбільшим військової сили у світі. Крім того, Сполучені Штати зафіксовано близько 1300000 персонал, більш, ніж 30 000 одиниць бронетехніки, вертольотів 13000 літаків і бойових, 10 авіаносців, 72 підводних човнів і кілька десятків інших кораблів.

2. КитайЗ бюджетом близько 129 млрд доларів США, Китай більш боялися і зробити його як країни з другим за величиною військової сили у світі після США. Китай записав понад 9000 танків, 3000 бойових літаків і вертольотів і 70 бойових кораблів. Крім того, Китай в даний час також розробляє стелс-винищувач, літак імені Shenyang J-31.

3. Саудівська АравіяВ даний час, Саудівська Аравія була визнана як країна з найсильнішою військової сили в Азії і третя у світі. При бюджеті в 81 млрд доларів США, Саудівська Аравія може дозволити собі купити близько 500 сучасних винищувачів, 800 танків Leopard 2, 7000 бронемашин і близько 230 000 солдатів.

4. РосіяЗ бюджетом близько 70 мільярдів доларів США, Росії окуня в якості четвертого країні, яка має найбільшу військову силу у світі. Російський військовий налічує 800000 солдатів, 45000 бронемашин, 3000 бойових літаків і вертольотів і літаків типу носія Адмірал Кузнєцов.

5. АнглійськіВеликобританія має річний військовий бюджет близько 62 млрд доларів США, з бюджетом, щоб Великобританія займає п'яте місце в країні, яка має найбільшу військову силу у світі. В цілому, британські військові сили помірні, близько 200 000 військовослужбовців, 330 бойових літаків і вертольотів, а також два класи авіаносець королеви Єлизавети.

6. ФранціяФранція має військовий бюджет склав 53 млрд доларів США, таким чином, країна оцінюється як шостий за величиною військової сили країни у світі. Основна сила полягає в французької військової повітря і землі, з 600 вертольотів повітряних суден і бойових, 228000 солдатів і понад 8000 одиниць бронетехніки. У той час як на морі в центрі цієї європейській країні є авіаносець атомний, то Шарль де Голль (R91).

7. ЯпоніяЯпонія, як охрестили Японії, він також увійшов в країні з найбільшим військової сили у світі. З бюджетом близько 48 млрд доларів США, що робить Японію як країну з сьомого рангу в плані військової потужності в світі. Японія має з десяток літаків-розвідників і шість винищувачів F стелс-35. Крім того Японія також має авіаносець так, що японський флот Идзумо називають найскладніші і добре навчений в Азії.

8. ІндіяІндостан країна, мабуть, не слід недооцінювати, з бюджетом близько 45 мільярдів доларів США, що робить Індію країною з восьмий за величиною військової сили у світі. Записані Індія має більш ніж 1000 літаків і вертольотів, бойових 15000 бронемашин і двох авіаносців, серед іншого, перший клас Радянського Союзу Київ, Викрамадитья нещодавно завершених молодшим.

9. Німеччина


Топ-10 країн з найбільшою військовою державою 2015
10 Країни з найбільшим військової потужності 2015
Військові індикатор сили можна бачити з бюджету, передбачених, кількість військової техніки доступні, а також складність володів. Хто ті країни, які мають великий військовою потужністю в 2015-х?

1. Сполучені ШтатиЗ бюджетом близько 581000000000 доларів США, Сполучені Штати були названі країни з найбільшим військової сили у світі. Крім того, Сполучені Штати зафіксовано близько 1300000 персонал, більш, ніж 30 000 одиниць бронетехніки, вертольотів 13000 літаків і бойових, 10 авіаносців, 72 підводних човнів і кілька десятків інших кораблів.

2. КитайЗ бюджетом близько 129 млрд доларів США, Китай більш боялися і зробити його як країни з другим за величиною військової сили у світі після США. Китай записав понад 9000 танків, 3000 бойових літаків і вертольотів і 70 бойових кораблів. Крім того, Китай в даний час також розробляє стелс-винищувач, літак імені Shenyang J-31.

3. Саудівська АравіяВ даний час, Саудівська Аравія була визнана як країна з найсильнішою військової сили в Азії і третя у світі. При бюджеті в 81 млрд доларів США, Саудівська Аравія може дозволити собі купити близько 500 сучасних винищувачів, 800 танків Leopard 2, 7000 бронемашин і близько 230 000 солдатів.

4. РосіяЗ бюджетом близько 70 мільярдів доларів США, Росії окуня в якості четвертого країні, яка має найбільшу військову силу у світі. Російський військовий налічує 800000 солдатів, 45000 бронемашин, 3000 бойових літаків і вертольотів і літаків типу носія Адмірал Кузнєцов.

5. АнглійськіВеликобританія має річний військовий бюджет близько 62 млрд доларів США, з бюджетом, щоб Великобританія займає п'яте місце в країні, яка має найбільшу військову силу у світі. В цілому, британські військові сили помірні, близько 200 000 військовослужбовців, 330 бойових літаків і вертольотів, а також два класи авіаносець королеви Єлизавети.

6. ФранціяФранція має військовий бюджет склав 53 млрд доларів США, таким чином, країна оцінюється як шостий за величиною військової сили країни у світі. Основна сила полягає в французької військової повітря і землі, з 600 вертольотів повітряних суден і бойових, 228000 солдатів і понад 8000 одиниць бронетехніки. У той час як на морі в центрі цієї європейській країні є авіаносець атомний, то Шарль де Голль (R91).

7. ЯпоніяЯпонія, як охрестили Японії, він також увійшов в країні з найбільшим військової сили у світі. З бюджетом близько 48 млрд доларів США, що робить Японію як країну з сьомого рангу в плані військової потужності в світі. Японія має з десяток літаків-розвідників і шість винищувачів F стелс-35. Крім того Японія також має авіаносець так, що японський флот Идзумо називають найскладніші і добре навчений в Азії.

8. ІндіяІндостан країна, мабуть, не слід недооцінювати, з бюджетом близько 45 мільярдів доларів США, що робить Індію країною з восьмий за величиною військової сили у світі. Записані Індія має більш ніж 1000 літаків і вертольотів, бойових 15000 бронемашин і двох авіаносців, серед іншого, перший клас Радянського Союзу Київ, Викрамадитья нещодавно завершених молодшим.

9. НімеччинаПісля того, як в країні всього боялися на рівнинах Європи, в даний час з бюджетом близько 44 млрд доларів США, щоб принести німецький видерся дев'яту позицію в якості країни з найбільшим військової сили у світі. Найбільша сила німецьких військових лежить на землі з більш ніж 5000 одиниць бронетехніки, зокрема, сучасних технологій Леопард 2. Але німецький нападник військова міць за рейтингом нижче, ніж англійська або французька.

10. Південна КореяНесподівано, женьшень країни, що видала бюджету 34 млрд грн, що робить його одним з тих країн, які мають найбільшу військову силу у світі. Відзначив Південна Корея має більш ніж 5000 танків, 650 000 військовослужбовців та 750 бойових літаків і вертольотів.
Після того, як в країні всього боялися на рівнинах Європи, в даний час з бюджетом близько 44 млрд доларів США, щоб принести німецький видерся дев'яту позицію в якості країни з найбільшим військової сили у світі. Найбільша сила німецьких військових лежить на землі з більш ніж 5000 одиниць бронетехніки, зокрема, сучасних технологій Леопард 2. Але німецький нападник військова міць за рейтингом нижче, ніж англійська або французька.

10. Південна КореяНесподівано, женьшень країни, що видала бюджету 34 млрд грн, що робить його одним з тих країн, які мають найбільшу військову силу у світі. Відзначив Південна Корея має більш ніж 5000 танків, 650 000 військовослужбовців та 750 бойових літаків і вертольотів.

Набирати 100 млн Кадер ГКО
(Антара LKBN) Міністр оборони представив Ryamizard Ryacudu пов'язане з формуванням кадрів захищати державу в Джакарті, в понеділок (12/10). (88)
ДЖАКАРТА бажання міністра оборони (міністр оборони) Ryamizard Ryacudu набирати 100000000 громадян Індонезії встановили кадри захищаючи країну скоро бути реалізовані.

"Потенціал величезний, від 250-мільйонного населення Індонезії, близько 100 000 000 з яких потенційно може бути войовничі кадри захистити країну", сказав він в Міністерстві оборони, в Джакарті, в понеділок (12/10). Його супроводжували директор Державного міністерства оборони оборони, перший адмірал М Фейсала.

Найближчим часом уряд буде mendadar будівельник 4500 кадри на роботу, щоб захистити країну від 45 районів / міст в Індонезії. Яка буде тривати, щоб досягти на всіх рівнях суспільства кількість нових раннього ембріона ,. Навіть президент Jokowi братимуть участь Induct цих кадрів.

"Це не заклик на військову службу, як і в інших країнах", сказав Ryacudu які поспішили встановити сенс захищати країну замість обов'язкової військової служби. М Фейзалем додає, щоб захистити державну програму не наслідувати прикладу Південної Кореї і Сінгапуру.

"Якщо Південна Корея і Сінгапур були призовників, ми зобов'язані захищати країну. Очевидно, що ми сповнені рішучості поліпшити дисципліну і усвідомлення своїх прав і обов'язків перед державою, "сказав Фейсал. Окремо міністр-координатор з питань політики Luhut Binsar Panjaitan забезпечити оборонну програму країни відрізняється від програми призовників. Заходи з цивільної оборони, щоб прищепити більше дисципліни, особливо для маленьких дітей.

Колишній начальник ВСИ Побут (у відставці) Moeldoko оцінити Програма не навчати людей, щоб використовувати зброю. Програма підходить в якості підготовки до формування резервного компоненту. Він пояснив, що система оборони країни є три шари, а саме військові компоненти, запчастини та допоміжні компоненти. Ці три компоненти повинні бути синергичним.

Любов Батьківщину

Про те, хто підлягатиме обов'язковому захищати країну? Ryamizard кажучи для жителів у віці 50 років і молодше. "Для того, щоб сприяти любов до своєї країни, наприклад, фізичні вправи і психологічні. Граничний вік від 50 до дна, це процес нескінченний, від раннього дитинства до вищої освіти ", пояснив він. Всі вони були у віці 50 років і молодше, незалежно від професії, починаючи від професора до канцлера.

Але тяжкість інтенсивності вправ доводять. В якості першого кроку, розташування pendadaran використовувати військові об'єкти, які були там всі разом. Серед цих депо бойової навчанні та підготовці кадрів в кожному з регіонального військового командування (Kodam). Насправді, 19 жовтня, відбулася церемонія проводиться одночасно на всій території Індонезії.

Матеріально, модулів та навчальних програм pendadaran захищати цю країну був складений за участю всіх зацікавлених сторін та експертів, які підходять для всіх віків і верств суспільства. Основні матеріали включають в себе твердження Pancasila як держава, любов до своєї країни, вартості кооперативності, готовність до самопожертви заради країни.

Що важливо, так це вирощування моральних цінностей, характеру і відданість Богові Всемогутньому. З практичної точки зору, корисність кадрів, щоб захистити цю країну може бути на передньому краї, щоб вирішувати багато проблем країни. Він також зазначив, що загроза держави не є військовою.

Він згруповані у вісім категорій. Починаючи від тероризму, стихійні лиха, оскільки Індонезія була в окружності кільця вогню. Наступна є порушенням державного кордону, потенційна загроза сепаратистських рухів, поширення хвороби, потенціал для кібер-атак з-за кордону. Наступна це наркотик. Останнє є культурної експансії.

У той час як Палата представників розглядає план важко зрозуміти. Критика прийшов з комісії Палати PDIP, Tubagus Hasanuddin. "Це було важко зрозуміти," сказав він. Генерал-майор (у відставці) бачить цільової кількість людей стільки, скільки 100000000 чоловік були фантастичними також. У той час як кошти Ради за освітою та підготовці кадрів (Освіта та навчання агентство) TNI є досить обмеженим, тільки в змозі вмістити 600 чоловік.

"Якщо мета 100000000 людина в 10 років, мета 10 млн осіб на рік, або 833,000 чоловік на місяць. Ці цифри були фантастичними, "sorotnya. Правовою основою оборони країни також судити, не вистачає. Індонезія не було Закон Оборони, в той час як +1945 Стаття 30, пункт 1 вже вимагає, щоб захищати країну і в пункті 5, з тим щоб захистити державу намічених передбачено в Законі.

"Відповідно до Закону № 3 від 2002 року про національну оборону Стаття 9 пункт 3 також зазначив, надання громадянської освіти, обов'язкового початкової військової підготовки, і відданість професії регулюються відповідно до Закону. Так досі ми не мали право не держава оборони, "сказав Hasanuddin.

Без закону, декрету чи регулювання, це буде важко реалізувати оборонну політику країни. Наступні пункти, Hasanuddin підкреслює про бюджет. "На мій погляд, ми повинні обговорити скидається, коли держава обмежується гроші, ми повинні бути більш спостережливим визначити, який з них є найбільш важливим пріоритетом для країни", сказав Hasanuddin.

Є третьої світової війни буде відбуватися, коли люди використовують пропозицію або користувача Коран, звичайно, ніколи не буде звуть Третя світова війна, як Бог в Корані говорить, гріх людина, яка вбиває іншу людину, не викликають syarrie, то, як якби він поніс на Собі гріх в цілому людина, і коли хтось захистити (зберегти) людську душу, як якби він врятував все людство.
Тому слово Боже, кожна людська істота, коли вони помирають, а в день воскресіння (потойбічному світі), то проблема відносини людини з Богом, який був вперше притягнутий до відповідальності (притягнуті до відповідальності) є предметом молитви (і консистенції під управлінням стовпів Ісламу), і про відносини між людьми є про кров, про хороші відносини ми знаходимося на наших побратимів, робити добро нашим батькам, родичам, Seama сусідів, расової, етнічної, нація, чи були ми зробили добре проти них, таким чином, щоб захистити їх або допомогти їм витісняють бідності (голод ) та інші труднощі життя). Якщо у нас є хороші benrbuat на будь-яка людина винагороджується нагороди Боже Небо, в іншому випадку якщо ми боляче не кажучи вже, щоб убити наші сусіди відповідати від Бога Пекло.
Є третьої світової війни відбулося б тільки один Бог знає, тому що все, що було зумовлено Богом і був записаний в книзі:

"Лаухе Махфуз".

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав: "Аллах створив все на долю всіх істот від п'ятдесяти тисяч років, перш ніж Бог створив небо і землю". (HR. Муслім немає. 2653).

"Ніхто не осягає нужда на землі та (ні) в собі, але це вписано в Книгу (Лаухе Махфуз), перш ніж ми привести його. Воістину це для Аллаха легко ". (. QS Аль-Хадід: 22).
Top-10 krayin z naybilʹshoyu viysʹkovoyu derzhavoyu 2015
10 Krayiny z naybilʹshym viysʹkovoyi potuzhnosti 2015
Viysʹkovi indykator syly mozhna bachyty z byudzhetu, peredbachenykh, kilʹkistʹ viysʹkovoyi tekhniky dostupni, a takozh skladnistʹ volodiv. Khto ti krayiny, yaki mayutʹ velykyy viysʹkovoyu potuzhnistyu v 2015-kh?

1. Spolucheni ShtatyZ byudzhetom blyzʹko 581000000000 dolariv SSHA, Spolucheni Shtaty buly nazvani krayiny z naybilʹshym viysʹkovoyi syly u sviti. Krim toho, Spolucheni Shtaty zafiksovano blyzʹko 1300000 personal, bilʹsh, nizh 30 000 odynytsʹ bronetekhniky, vertolʹotiv 13000 litakiv i boyovykh, 10 avianostsiv, 72 pidvodnykh chovniv i kilʹka desyatkiv inshykh korabliv.

2. KytayZ byudzhetom blyzʹko 129 mlrd dolariv SSHA, Kytay bilʹsh boyalysya i zrobyty yoho yak krayiny z druhym za velychynoyu viysʹkovoyi syly u sviti pislya SSHA. Kytay zapysav ponad 9000 tankiv, 3000 boyovykh litakiv i vertolʹotiv i 70 boyovykh korabliv. Krim toho, Kytay v danyy chas takozh rozroblyaye stels-vynyshchuvach, litak imeni Shenyang J-31.

3. Saudivsʹka AraviyaV danyy chas, Saudivsʹka Araviya bula vyznana yak krayina z naysylʹnishoyu viysʹkovoyi syly v Aziyi i tretya u sviti. Pry byudzheti v 81 mlrd dolariv SSHA, Saudivsʹka Araviya mozhe dozvolyty sobi kupyty blyzʹko 500 suchasnykh vynyshchuvachiv, 800 tankiv Leopard 2, 7000 bronemashyn i blyzʹko 230 000 soldativ.

No comments:

Post a Comment