!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, November 6, 2015

מלחמת העולם השלישית מתחיל מהמזרח התיכון?

הנסיעה לא היה גמורה (381)

(חלק 381, Depok, מערב ג'אווה, אינדונזיה, 15 אוקטובר 2015, 15:09 בערב)

מלחמת העולם השלישית מתחיל מהמזרח התיכון?

נראה מלחמת האזרחים בסוריה, במלחמה בתימן, הסכסוך בקוריאה, איי Spratley שנויים במחלוקת בים סין הדרומית והסכסוך באוקראינה ובצפון אפריקה להיות ההדק הראשוני מלחמת עולם השלישית זרעים בעתיד. אם זה יקרה, זה קשה לדמיין הולך להישרדותה של האנושות היום, כי אם כתוצאה מהמחלוקת משתרע על מלחמת עולם השלישית, את גורלו של קיום אנושי מאוים, זה יכול להיקרא הקוראן והסונה כסימנים המוקדמים של סכנת קרבה (הרס אדם), בשל לפעול ורשלנות ואיש kezoliman עצמו.
בשל מלחמת העולם השלישית יהיה בהכרח כרוך ארצות הברית מעצמה גרעינית ברשות כוח צבאי, רוסיה, סין, בריטניה, צרפת, גרמניה, יפן, צפון קוריאה, הודו, פקיסטן, ישראל ואיראן.
עם טילים גרעיניים בראשות רשות מדינות אלה הוא מספיק כדי להרוס 90 אחוזים מהאוכלוסייה של כדור הארץ של במלחמת העולם השלישית.
כנראה בשל ההרס וחורבן האוכלוסייה של כדור הארץ של, שרידי אדם שעדיין עשויה להיות קשה כדי לבנות מחדש את הציביליזציה חדשה בחזרה כמו אלה של בני אדם היום.
המלחמה בסוריה, כך קשה יותר תהיה מעל, כי מלחמה זו מעורבת תחרות פוליטית וההשפעה של מעצמת העולם הצבאי רוסיה וארצות הברית.
ארצות הברית עם בעלי הברית וחברי הליגה הערבית נאט"ו לספק נשק סיוע, תחמושת ואימונים צבאיים לקבוצות אופוזיציה בסוריה נגד משטרו של אסד שסייעו לאיראן, השיעי חיזבאללה בלבנון וברוסיה.
בנוסף לסכסוך הפוליטי בסכסוך הסורי הפך גם ג'יהאד שדה קרב עבור רוב האופוזיציה הסונית נגד אסד חיזבאללה השיעית והשיעית איראן ורוסיה מגובי משטר
יתר על כן, האידיאולוגיה של שיעים והסונים (waljamaah הסונה Ahlul) עומדת בניגוד מוחלט ל- 90 אחוזים, הסונים מאשימים את השיעים ככפירה משום שיש mengkafirkan חברי הנביא מוחמד,
הסונים מאשימים את השיעים mushab קוראן משתמש בסוני mushab שונה. הסוני באמצעות קוראן Mushab Usmani, mushab השיעי הפאטימית sdangkan שהוא הרבה יותר עבה מאשר Mushab Usmani.
אינדונזיה הסונית-הרוב ייצגה את מועצת העולמא האינדונזית (MUI) הוציאה פתוא (מאז MUI יו"ר פרופ 'HAMKA שדוקטרינה שיעית היא כפירה. אז גם פסק ההלכה שהונפקה החוקרים הסונים המפורסמים מסעודיה, פקיסטן, הודו וצפון אפריקה (מצרים ).
אמנם יש לי אנשי דת שיעים הטיעון שלהם שהחברים היו עובדי אלילים, בין השאר מאשימים את חברי הנביא מוחמד אפשרו לשלושה ימים לאחר מותו של נקבר חדש. בעוד חוקרים סונים melilai העיכוב לא היה בשל מכוון, אך בשל החברים ניערו, המומים ולא האמינו לנביא מוחמד, שזה עתה ראה למות, אז כתוצאה מעיכוב הפירושים שונה על ידי חסידיו של שיעי.
אז הקונפליקטים בסוריה ובעיראק בין ISIS (מדינה אסלאמית) הוא עכשיו לא רק מלחמה פוליטית, אבל זה מוביל למלחמה של אידיאולוגיה. בין משטר שיעי העירקי שסייע שיעי איראן וחיזבאללה הלבנונית השיעית, נגד ISIS, אשר נתמכה על ידי 25000 ג'יהאד מ -100 מדינות, כולל מרוסיה, טג'יקיסטן, אפגניסטן, ארצות הברית ומדינות החברות בנאט"ו.
סעודיה ובעלות הבריתה בליגה הערבית לתמוך בקואליציה של 18 מדינות בראשות ISIS הלחימה ארה"ב ונאט"ו. סעודיה האשימה ISIS כקבוצה הח'וארג, כמו גם שיעית הואשמה בכפירה.
אנשי דת סעודיים טענו שהם לא מצאו את הפלגים של מוסלמים בהתאם ללוויה של אהל הסונה וול Jama'ah למעט בקרב חסידיו של As-סלף אל-צאלח Ahlul hadeeth.

Mu'tazilah איך יכל מתאים לחברים של הדמויות הגדולות בזמן שהם מגנים את הדמויות הגדולות של צדק והורידו את חברם והאשימו אותם בכפירה כמו אל-ואסל בן Atho 'הקובע: אם עלי, א-זובייר Tholhah ולאחר מכן אני לא להעיד נענש בגלל העדות שלהם. [ראה אל-Farqu Bainal Firaq hal.119-120]

Kharijites יצא מהדת וmenyempal של הקהילה של המוסלמים בגלל כמה נקודות בסיסיות של הדוקטרינה שלהם הוא mengkafirkan עלי ובנו, אבן עבאס, עות'מאן, Talha, עיישה וMu'awiyah ואינו ממוקם על המאפיינים של החברים של אנשים הטרדה וmengkafirkan.

כShufiyah, הם תזלזלו במורשת של הנביאים ומשפילים את המשדר של הספר והסונה וmensifatkan כנפטר. אדם גדול שאומרים: אתה לוקח את הידע שלך, של המנוח בזמן שאנחנו לוקחים את הידע של החיים הגדולים שלא מת (אלוהים) ישירות. לכן, הם אומרים-עם פיהם לדחות hadits- סנד: האם mengkhabarkan לבי ראב.

באשר לשיעים, שהם האמינו שהחברים שפקעו לאחר מותו של הנביא sallallaahu "alaihi WA סלאם מלבד כמה אנשים, לראות אל-Kisyiy -One מספרם, הכומר מספר את ההיסטוריה של מקרה Rijalnya ספר. 12.13 מאבו ג'עפר, שהוא הצהיר: כל הכופר לאחר מותו של הנביא sallallaahu "alaihi WA סלאם מלבד שלוש, אמרתי: מי האדם השלישי? הוא השיב: אל-Miqdaad בן אל-Aswaad, אבו Dhar אל-Ghifary וסלמאן אל-Farisiy.

ומסופר בp.13 של אבו ג'עפר, הוא אמר: המהגרים וAnshor יצא (דת), פרט לשלושה. [ראה עבודת אל-Kaafiy של אל-Kulaniy, hal.115]

חומייני גם לראות -tokoh הגדול שלהם בזמן זה- גינה וקילל את אבו בכר והעומר במקרה Kasyful Asroor ספרו, 131, הוא הצהיר: אמן syaikhani (אבו בכר ועומר) ... ומכאן אנו מוצאים את עצמנו נאלצים להגיש ראיות הוכחה לסטיות שלהם, שניהם מאוד ברורות על הקוראן כדי להוכיח ששני היו לי menyelisihinya.

ואמר שוב מונחים של 137: ... והנביא סגר את העיניים (ד) בזמן ששתי אוזניו ללא הערות על אבן אל-ח'טאב שזקופה שקר והכפר שמקורו מן הפרקטיקה, kezindikan וpenyelisihan של פסוקים בקוראן מפואר.

כמורג'יאה, הם מאמינים שהאמונה של אלה צבועים שנמצאים באותו האמונה kenifakan Assabiqunal Awalun (האנשים הראשונים שהתאסלמו) של המהגרים והעוזרים.

איך כולם התכתבו עם החברים בזמן שהם:

אנשי Mengkafirkan נבחרו מביניהם
אל תקבל בכל מה שהם מסופרים מalaihi sallallaahu הנביא "WA סלאם בחוק aqeedah והשריעה.
כדלקמן התרבות הביזנטית ופילוסופיה יוונית

לסיכום
כל הקבוצות האלה רוצים למנוע מאתנו העדים לספר והסונה וגינו אותם בזמן שהם ראויים יותר תוכחה, והם zindiq.

כך ברורה שההבנה של אל-סלף היא manhaj Firqatun Najiyah וATH-Thaifah אל-Mansurah ברעיון של הבנה, קבלה וIstidlal (החלטה משפטית).

ואילו אלה שאת הדוגמא של החברים הם שעבודה אלה עם הקריינות (חדית ') הן חוק השריעה dalah האותנטי ואותנטי, עם הכביש וחבר ההבנה, וזו הדרך של החיים Ahlul hadeeth, לא במהלך אהל ul-bid'ah ו תאווה. כל כך נכון וחזק מה שאנו מתארים כאשר אנו מסבירים את ההצלחה שלהם בצורה כבורר לalaihi sallallaahu הנביא "WA סלאם עם הצלחתו של האדם שלקח את סונת sallallaahu" alaihi WA סלאם והסונה של ארבעת הח'ליפים אחריו.
מחלוקות בין סוני עם שיעים על פי היסטוריונים רבים של האיסלאם לא יכולות להיות מופרדות מהיריבות הישנות בין הפרסים לערבים האתניים במזרח התיכון.
יתר על כן, לאחר שהמלך D'Andrea (פרס / איראן) ששלט הרבה של המזרח התיכון ומרכז אסיה ולאחר מכן חלקים של אירופה יכולים כבשו והובסו על ידי הח'ליפות האסלאמית, ובכך הופכים את הדת פרסית הדת הזורואסטרית המקורית לאיסלאם.
אבל כנראה שהשפעות והזורואסטרים יריבות תרבותיות לא רוצים להתבטל רק על ידי הפרסים, כך האיסלאם שהתפתחו באיראן היא שונה מאוד מהאסלאם במזרח התיכון נשלטו על האומה הערבית.
מאפיינים שונים מהאסלאם הסוני שנקרא קבוצות שיעיות. ההיסטוריה של פיצול זה הייתה מופעלת על ידי העלייה הראשונה של בן אבי טאלב עלי הפך ח'ליף עות'מאן להחליף את המורדים נהרגו.
כאשר עלי עולה הפך ח'ליף בתמיכה של כל החברים, למעט Muawiya, שנאלץ להודות עלי אחריי להעמיד לדין פעם רוצחי המורדים אוסמן, אבל עלי מצא כי זמן הוא פשוט עסוקים רוצה לאחד את המוסלמים מתחלקים, אחדות הפכה priotitas ביקש חדש לחפש ולהעמיד לדין את רוצחי אוסמן.
Muawiyah שקבוצת שבט אחד (שושלת עם אוסמן) לבצע האג'תהאד שהצדק הוא הוקם לראשונה, היה הכרה בממשלתו של עלי. הבדל בין קבוצת איג'תיהאד עלי וMuawiyah מה צבע המקור המקורי של טענה בקרב מוסלמים ועכשיו התפתח הבדלים אידיאולוגיים בין השיעים וסונים.
יתר על כן, השיעים האחרונים להניח את כל חברי הנביא הם כפיר (משומד) מלבד חברי מוצא פרסיים כמו סלמאן אל פאריסי.
השיעים Rafidah אפילו לשקול ולטהר עלי, שעלי היה כזה שראוי אפילו להיות הנביא האחרון. אפילו השיעי גם להעריץ Bloodlines ובנו של עלי חוסיין עלי שושלת נשוי לבתו של המלך לשעבר של פרס נכבשה על ידי הח'ליף עומר בן חטאב.
היו לי למרות שילדים רבים, כמו חסן, אבל הפולחן רק צאצאיהם של חוסיין שהתחתנו עם בתו של מלך פרס, כך שאימאמים שיעים 12 כל מהשושלת של עלי חוסיין, נכדו של הנביא מוחמד.
הבדל נוסף הוא הבעיה הקוראן, כאשר סוני באמצעות Mushab Usmani (Mushab נאסף במהלך הח'ליפות של אוסמן), ולאחר מכן להשתמש Mushab שיעי הפאטימית (פטימה הייתה בתו של הנביא מוחמד ואשתו של עלי).
אפילו מילת הגרסה השיעית הקדוש ספר הקוראן Fatimis היא עבה יותר Mushab Usmani.
לכן אנשים שיעים mengkafirkan החברים (סוני לא mengkafirkan עלי וחבר ממוצא פרסי), אפילו menhormati, כך חדית '(סונה / אל-Hikmah) הנביא מוחמד מסופר כל החברים כולל אלו מסלמאן אל פאריסי השתמש האסלאם הסוני, לאחר איפה מסודרים חדית'ים אותנטיים, או dhoif חדית 'חסן (sanadnya החלש או לא נכון).
כוהנים שאוספים אותם אימאם Buchori חדית 'זה, אימאם מוסלמי, אימאם Syafei, אימאם Hambali, האימאם חנפי ואימאם מליכי.
זו הסיבה שהמועצה האינדונזית העולמא (MUI), ששלט בNU העולמא, Muhammadiyah, Hidayatullah, בדיוק, כל סונית, מאז יו"ר MUI על ידי פרופ ' ד"ר HAMKA mengelluarkan פסק הלכה שהשיעים כSesat לזרום (עם 10 קריטריונים של סיבה).
כך שהסכסוך בסוריה, עיראק ותימן יכול להיות מסובך וקשה ליישב, לכל אחד מהצדדים הלוחמים מרגיש שווה מלחמת קודש ג'יהאד.


Snowden: ISIS חרוק ישראל, ארה"ב ובריטניה

REPUBLIKA.CO.ID, עובדים לשעבר של הסוכנות לביטחון הלאומית (NSA) ארצות הברית אדוארד סנודן אמרו שאם מדינת עיראק וסוריה (ISIS) האסלאמית היא ארגון שהוקם בשיתוף הפעולה המודיעיני של שלוש המדינות.
ציטט ממחקר גלובלי, ארגון מחקר עצמאי בתקשורת הקנדית, Snowden גילה כי יחידת המודיעין של בריטניה, ארה"ב ומוסד ישראלי פועלת יחד כדי ליצור מדינת ח'ליפות חדשה בשם ISIS.
Snowden אמר סוכנויות המודיעין של שלוש המדינות ויצרו ארגון טרור למשוך קיצונים ברחבי העולם. הם קוראים לאסטרטגיה זו כ'חלת הדבש '.
Smowden מסמכי NSA שוחרר מראה כיצד אסטרטגית הכוורת נועדה להגן על האינטרסים של הציונים כדי ליצור את הסיסמה של האיסלאם. בהתבסס על מסמכים אלה, הדרך היחידה להגן על האינטרסים של היהודים היא ליצור אויב בגבול.
האסטרטגיה עשויה לשים את כל הקיצונים באותו המקום הממוקד כל כך בקלות. לא רק זה, ISIS יאריך חוסר יציבות במזרח התיכון, במיוחד במדינות ערביות.
בהתבסס על מסמכים אלה, מנהיג ISIS אבו בכר אל-בגדאדי לקבל גם שנה שלמה של אימונים צבאיים מהמוסד, ישראל. אל-בגדאדי גם לקבל כמובן של תיאולוגיה ורטוריקה של סוכנויות המודיעין הציוניות.

התקשר איראן ISIS אמריקאי בובות מגן ישראל

ראש הכוחות המזוינים של איראן, גנרל מסעוד Jazayeri Bigadir קורא ISIS הוקם על ידי ארה"ב כדי להגן על ישראל. (מיוחד)
טהרן - הראשי של איראן החמושה כוחות, גנרל מסעוד Jazayeri Bigadir קוראת ISIS הוקם על ידי ארצות הברית (ארה"ב) כדי להגן על ישראל. לדברי Jazayeri, הוא ראה מסיוע אמריקאי חשאי שניתן לISIS.

"עם זאת, אנו רואים בנושא זה, אנחנו מסתכלים על תמיכה אמריקנית בארגוני טרור ISSL. הם עושים זאת כדי להגן על ישראל מפני האיום באזור זה," אמר Jayazeri, כפי שדווח ביום שישי Farsnews (16/10).

Jayazeri לומר, הדרך האמריקנית סייעה ISIS הוא עם membentangan שרשרת של השפעה במזרח התיכון, אשר מחזק לאט ISIS. השרשרת הוצגה להיות מסוגל להגביל את התנועה של חיזבאללה בלבנון, דיכוי כוחות ההתנגדות ISIS ואפילו הצליחו להפעיל לחץ על איראן, ולכן הוא לא יכול לעשות הרבה במזרח התיכון.

סוריה, אמר Jayazeri, היא הנקודה העיקרית לפרוץ רשתות חשמל ש. לכן, איראן תנסה לעזור סוריה לשבור את השרשרת, שגם מבקש להפיל את הממשלה הסורית.

הוא מאמין, עם העזרה של איראן, סוריה ואז תוכל לנצח את הקרב, ולשבור את השרשרות שנמתחו בארה"ב בארבע השנים האחרונות בסוריה.

"" השליטים "בארבע השנים האחרונות כל הזמן מנסים להפיל את הממשלה הסורית. תחת התמיכה של איראן, לא רק הממשלה הסורית לא הודחה, אלא גם סוריה להשיג נצחון חדש", הוא אמר.

רוסיה וארצות הברית על המרחב האווירי הסורי כותרת הפגישה

(BBC) - הפנטגון אמר כי המטוסים הם צריכים לתמרן ההפרדה שאינה קרוב מדי למטוסי הקרב הרוסים.
רוסיה הסכימה לקיים פגישה עם ארצות הברית על הפיגועים הביטחוניים הנוכחיים בסוריה, על פי הפנטגון.
הפגישה הייתה "מאוד סבירה שיקרה בסוף השבוע הזה", אמר הדובר פיטר קוק.
ישנם חששות יתרסקו התנגשות כי ארצות הברית ורוסיה הם שני הפיגועים בסוריה למרות בנפרד.
ברית ארצות הברית ונאט"ו שיבש בשל מטוסי סילון רוסיה יש כמה פעמים הפרו את המרחב האווירי של טורקיה.
מוקדם יותר השבוע, גורמים בפנטגון אמרו שהם צריכים לעשות תמרון אחד לפחות "הפרדה בטוחה" שמטוסי הקרב ארצות הברית לא להתקרב יותר מדי למטוסים הרוסים בסוריה.
תקרית זו התרחשה ב -1 באוקטובר, אך הפנטגון לא ספק הסבר נוסף.
צפויה פגישה זו כדי לדון בכמה מרחק ההפרדה בין המטוסים ארצות הברית ורוסיה ומה היא השפה סטנדרטית של תקשורת של צוות.
רוסיה גם השיקה רקטות מספינות המלחמה בים הכספי.
ישנם חששות כי רוסיה למעשה תקפה את יריביו של הנשיא בשאר אל-אסד, לא עמדות מיליטנטיות ISIS.
שר ההגנה האמריקאי אשטון קרטר ביום שישי (9/10) שהאשים את רוסיה בפעולות צבאיות "פגום מיסוד" בסוריה ו" להצית מלחמת אזרחים המעודדות את הקיצוניות ".
אבל מוסקבה הכחישה את ההצהרה ואמרה כי בשבוע האחרון הם תקפו מטרות במקום ISIS.

"הירידה באיראן" טילי שיוט רוסים
פקידים במשרד הביטחון אמרו כי ארצות הברית, טילי שיוט הרוסים שנורו מהים הכספי למטרות בסוריה נופלת באיראן.
שני פקידים שביקשו להישאר בעילום, אמרו כי לא ברור אם יש נזק בשל לירות טילים אלה.
רשמי אמר כי ארבעה טילים מחוץ לקו אש.
סוכנות ידיעות איראנית ציטטה את מושל מחוז Takab, מערב איראן, שאומר לעצמים זרים נופלים על הכפר.
משרד הביטחון הרוסי אמר את כל הטילים פגעו במטרות הרצויות בסוריה.
פקידים רוסים אמרו ביום רביעי (07/08) ירו 26 טילי שיוט ספינות קרב רוסים בים הכספי במטרה קבוצות ג'יהאד בצפון מערב סוריה סכר צפוני.
הטענה כי הטילים הרוסים לאיראן בסתיו הזה מופיע כאשר נאט"ו אשר כי הם יגנו על בעלי בריתם.
נאט"ו אומר שזה שינה את הנוהל המאפשר הפריסה של כוחות להיות מהירה יותר.
התפתחות זו באה כרוסיה הגבירה את מעורבותה הצבאית בסכסוך הסורי.
סוריה עצמה בברכה "סיוע מרוסיה" על ידי הצבא הרוסי אמרה ההתקפות החלישו את כוחו של ארגון מכנה עצמו המדינה האסלאמית או ידועות כISIS.

ארבע ספינות מלחמה רוסיות דיווחים ירו 26 טילים על 11 יעדים ISIS.
רוסיה אמר כי בהתקפת טילים על קבוצת היעד שקוראה לעצמה המדינה האסלאמית או ISIS בסוריה של ספינות המלחמה שלה בים הכספי שזה בערך 1.500km.
שר הביטחון, סרגיי Shoigu אמר ארבע ספינות מלחמה ירו 26 טילים בים 11 מטרות ולהרוס אותו.
בעוד כוחות הקרקע הסוריים עם חיפוי אווירי לתקיפת רוסיה, אמר בכירים סוריים.
רוסיה מכחישה את ההאשמות כי רוב ההתקפות שהם יצאו לISIS אינו היעד.
פעילי מוסדות, המצפה הסורית לזכויות אדם, דיווחו על התקדמות '' קרבות עזים בחודשי מספר "במחוז חאמה ואידליב.
עימותים התרחשו לאחר ההשקה של התקפה אווירית רוסית באותו האזור.
ההערכה היא כי התקפות מהים הכספי היא ההתקפה הראשונה המתואמת מאז האוויר מכה רוסיה, ברית קרובה של הנשיא סוריה, בשאר אל-אסד, החל ב -30 בספטמבר.
רוסיה הודיעה כי כוונה הוא "כל המחבלים" אבל לפחות חלק מהתקפות האוויר דווח על אזרחים וקבוצות מורדים מגובות המערב.

הנשיא סוריה בשאר אל-אסד מתאר רוסיה התערבה במלחמת האזרחים בסוריה כחשובה מאוד לביטחון אזור המזרח התיכון כולו.
המנהיג הסורי אמר כי פעולה צבאית נגד קבוצת הקואליציה בראשות ארה"ב קוראת לעצמה המדינה האסלאמית או ISIS לא הצליחה למנוע את התפשטות הטרור.
הוא טען שרק קואליציה של סוריה, רוסיה, איראן ועיראק שיכול למנוע נזק באזור.
"קואליציה זה חייבת להצליח, אם לא, אהיה עדים להרס של האזור כולו. אנו מאמינים קואליציה זו תהיה מוצלחת", אמר הנשיא הסורי בראיון לטלביזיה איראנית שידרה ביום ראשון (10/04).
לדבריו, ארבע מדינות מאוחדות להתגבר טרור וסופו של דבר להגיע ל" תוצאות מעשיות ", בניגוד לקואליציה בראשות ארה"ב.
רוסיה השיקה תקיפות אוויריות נגד ISIS בסוריה בשבוע שעבר.
כאשר הגשות הנשיא בשאר אל-אסד, רוסיה המשיכו לשגר תקיפות אוויריות בסוריה.
ציינו שהרוסים תקפו עמדות של ISIS, אבל פעילים אומרים יעד הדגש הוא קבוצות מתנגדות לנשיא אסד.

חברי הקואליציה בראשות ארה"ב, שהשיקה התנגדות לקבוצה המכנה עצמה המדינה האסלאמית או ISIS, האיצו רוסיה לעצור תקיפות אוויריות שהם אמרו פגעו בקבוצות אופוזיציה ואזרחים סוריים.
בהצהרה משותפת שפורסמה ביום שישי (2 באוקטובר), ארצות הברית, בריטניה, טורקיה וחברים אחרים בקואליציה אמרו ההתקפה הרוסית תהיה "רק תביא ליותר קיצוניות".
רוסיה, אשר על פי עדים חזרו להתקפה ביום שישי (02/10), אמרה שהיא מיקוד ISIS.
בכיר רוסי אמר ההתקפה יכולה להימשך שלושה עד ארבעה חודשים.
אלכסיי Pushkov, יו"ר מועצת המנהלים של החוץ של הפרלמנט הרוסי, והוסיף בארה"ב בלבד "להעמיד פנים" הפציץ ISIS.
הוא הבטיח רוסיה תהיה פעולה יעילה יותר.
כוחות האוויר רוסים לשגר תקיפה אווירית בסוריה ביום רביעי (30 בספטמבר).
צבאי סורי אמר רוסיה ביצעה 18 תקיפות אוויריות מאז יום חמישי בלילה.
ביניהם נעשה במחוז חאמה ואידליב, המחוז שבו יש את נקודות החוזק של ISIS.

רוסיה אומרת 'אלפי אזרחים רוסים' הצטרפו לISIS בסוריה.
הבית של רוסיה העליון של פרלמנט ביום רביעי (30/09) אישר פה אחד את בקשתו של הנשיא ולדימיר פוטין שלחה כוחות למדינה אחרת.
החלטה זו סללה את הדרך לממשלת רוסיה לשגר תקיפות אוויריות הלם קבוצה מכנה עצמה המדינה האסלאמית או ISIS.
דובר הממשלה הרוסית, סרגיי איבנוב, אמר שלא ישלח כוחות קרקעיים לסוריה ורק להשתמש בכוחו של האוויר.
לדברי איבאנוב, לרוסיה יש אינטרסים בסוריה כי "אלפי אזרחים רוסים הצטרפו לISIS והם הפכו להיות איום על ביטחון לאומי".
"זה לא שאלה של להגיע למטרה או שאיפה של מדיניות החוץ שלנו, כפי שנטען על ידי מדינות מערב. זה פשוט כי יש אינטרסים לאומיים של רוסיה", אמר איבאנוב.
איבנוב הוסיף הנשיא סוריה, בשאר אל-אסד, באופן רשמי ביקש סיוע צבאי לרוסיה.
מוקדם יותר, במהלך נאום במטה האו"ם, הנשיא פוטין קרא לקואליציה גדולה יותר להילחם בטרור.
מלבד רוסיה, הקואליציה בראשות ארה"ב כבר הושקה לראשונה תקיפות אוויריות בסוריה בשנה האחרונה.
רוסיה וארצות הברית על המרחב האווירי הסורי כותרת הפגישה
הפנטגון אמר כי המטוסים הם צריכים לתמרן ההפרדה שאינה קרוב מדי למטוסי הקרב הרוסים.
רוסיה הסכימה לקיים פגישה עם ארצות הברית על הפיגועים הביטחוניים הנוכחיים בסוריה, על פי הפנטגון.
הפגישה הייתה "מאוד סבירה שיקרה בסוף השבוע הזה", אמר הדובר פיטר קוק.
ישנם חששות יתרסקו התנגשות כי ארצות הברית ורוסיה הם שני הפיגועים בסוריה למרות בנפרד.
ברית ארצות הברית ונאט"ו שיבש בשל מטוסי סילון רוסיה יש כמה פעמים הפרו את המרחב האווירי של טורקיה.
מוקדם יותר השבוע, גורמים בפנטגון אמרו שהם צריכים לעשות תמרון אחד לפחות "הפרדה בטוחה" שמטוסי הקרב ארצות הברית לא להתקרב יותר מדי למטוסים הרוסים בסוריה.
תקרית זו התרחשה ב -1 באוקטובר, אך הפנטגון לא ספק הסבר נוסף.
צפויה פגישה זו כדי לדון בכמה מרחק ההפרדה בין המטוסים ארצות הברית ורוסיה ומה היא השפה סטנדרטית של תקשורת של צוות.
רוסיה גם השיקה רקטות מספינות המלחמה בים הכספי.
ישנם חששות כי רוסיה למעשה תקפה את יריביו של הנשיא בשאר אל-אסד, לא עמדות מיליטנטיות ISIS.
שר ההגנה האמריקאי אשטון קרטר ביום שישי (9/10) שהאשים את רוסיה בפעולות צבאיות "פגום מיסוד" בסוריה ו" להצית מלחמת אזרחים המעודדות את הקיצוניות ".
אבל מוסקבה הכחישה את ההצהרה ואמרה כי בשבוע האחרון הם תקפו מטרות במקום ISIS.

"הירידה באיראן" טילי שיוט רוסים
תמונות ממשרד הביטחון הרוסי מציגה טילים רוסים שנורו מהים הכספי.
פקידים במשרד הביטחון אמרו כי ארצות הברית, טילי שיוט הרוסים שנורו מהים הכספי למטרות בסוריה נופלת באיראן.
שני פקידים שביקשו להישאר בעילום, אמרו כי לא ברור אם יש נזק בשל לירות טילים אלה.
רשמי אמר כי ארבעה טילים מחוץ לקו אש.
סוכנות ידיעות איראנית ציטטה את מושל מחוז Takab, מערב איראן, שאומר לעצמים זרים נופלים על הכפר.
משרד הביטחון הרוסי אמר את כל הטילים פגעו במטרות הרצויות בסוריה.
פקידים רוסים אמרו ביום רביעי (07/08) ירו 26 טילי שיוט ספינות קרב רוסים בים הכספי במטרה קבוצות ג'יהאד בצפון מערב סוריה סכר צפוני.
הטענה כי הטילים הרוסים לאיראן בסתיו הזה מופיע כאשר נאט"ו אשר כי הם יגנו על בעלי בריתם.
נאט"ו אומר שזה שינה את הנוהל המאפשר הפריסה של כוחות להיות מהירה יותר.
התפתחות זו באה כרוסיה הגבירה את מעורבותה הצבאית בסכסוך הסורי.
סוריה עצמה בברכה "סיוע מרוסיה" על ידי הצבא הרוסי אמרה ההתקפות החלישו את כוחו של ארגון מכנה עצמו המדינה האסלאמית או ידועות כISIS.

ארבע ספינות מלחמה רוסיות דיווחים ירו 26 טילים על 11 יעדים ISIS.
רוסיה אמר כי בהתקפת טילים על קבוצת היעד שקוראה לעצמה המדינה האסלאמית או ISIS בסוריה של ספינות המלחמה שלה בים הכספי שזה בערך 1.500km.
שר הביטחון, סרגיי Shoigu אמר ארבע ספינות מלחמה ירו 26 טילים בים 11 מטרות ולהרוס אותו.
בעוד כוחות הקרקע הסוריים עם חיפוי אווירי לתקיפת רוסיה, אמר בכירים סוריים.
רוסיה מכחישה את ההאשמות כי רוב ההתקפות שהם יצאו לISIS אינו היעד.
פעילי מוסדות, המצפה הסורית לזכויות אדם, דיווחו על התקדמות '' קרבות עזים בחודשי מספר "במחוז חאמה ואידליב.
עימותים התרחשו לאחר ההשקה של התקפה אווירית רוסית באותו האזור.
ההערכה היא כי התקפות מהים הכספי היא ההתקפה הראשונה המתואמת מאז האוויר מכה רוסיה, ברית קרובה של הנשיא סוריה, בשאר אל-אסד, החל ב -30 בספטמבר.
רוסיה הודיעה כי כוונה הוא "כל המחבלים" אבל לפחות חלק מהתקפות האוויר דווח על אזרחים וקבוצות מורדים מגובות המערב.

ראיון של שידורי טלוויזיה איראניים לנשיא בשאר אל-אסד ביום ראשון (10/04).
הנשיא סוריה בשאר אל-אסד מתאר רוסיה התערבה במלחמת האזרחים בסוריה כחשובה מאוד לביטחון אזור המזרח התיכון כולו.
המנהיג הסורי אמר כי פעולה צבאית נגד קבוצת הקואליציה בראשות ארה"ב קוראת לעצמה המדינה האסלאמית או ISIS לא הצליחה למנוע את התפשטות הטרור.
הוא טען שרק קואליציה של סוריה, רוסיה, איראן ועיראק שיכול למנוע נזק באזור.
"קואליציה זה חייבת להצליח, אם לא, אהיה עדים להרס של האזור כולו. אנו מאמינים קואליציה זו תהיה מוצלחת", אמר הנשיא הסורי בראיון לטלביזיה איראנית שידרה ביום ראשון (10/04).
לדבריו, ארבע מדינות מאוחדות להתגבר טרור וסופו של דבר להגיע ל" תוצאות מעשיות ", בניגוד לקואליציה בראשות ארה"ב.
רוסיה השיקה תקיפות אוויריות נגד ISIS בסוריה בשבוע שעבר.
כאשר הגשות הנשיא בשאר אל-אסד, רוסיה המשיכו לשגר תקיפות אוויריות בסוריה.
ציינו שהרוסים תקפו עמדות של ISIS, אבל פעילים אומרים יעד הדגש הוא קבוצות מתנגדות לנשיא אסד.

עשן עולה בגלל תקיפות אוויריות בכפר Nabel, מחוז אידליב.
חברי הקואליציה בראשות ארה"ב, שהשיקה התנגדות לקבוצה המכנה עצמה המדינה האסלאמית או ISIS, האיצו רוסיה לעצור תקיפות אוויריות שהם אמרו פגעו בקבוצות אופוזיציה ואזרחים סוריים.
בהצהרה משותפת שפורסמה ביום שישי (2 באוקטובר), ארצות הברית, בריטניה, טורקיה וחברים אחרים בקואליציה אמרו ההתקפה הרוסית תהיה "רק תביא ליותר קיצוניות".
רוסיה, אשר על פי עדים חזרו להתקפה ביום שישי (02/10), אמרה שהיא מיקוד ISIS.
בכיר רוסי אמר ההתקפה יכולה להימשך שלושה עד ארבעה חודשים.
אלכסיי Pushkov, יו"ר מועצת המנהלים של החוץ של הפרלמנט הרוסי, והוסיף בארה"ב בלבד "להעמיד פנים" הפציץ ISIS.
הוא הבטיח רוסיה תהיה פעולה יעילה יותר.
כוחות האוויר רוסים לשגר תקיפה אווירית בסוריה ביום רביעי (30 בספטמבר).
צבאי סורי אמר רוסיה ביצעה 18 תקיפות אוויריות מאז יום חמישי בלילה.
ביניהם נעשה במחוז חאמה ואידליב, המחוז שבו יש את נקודות החוזק של ISIS.

הפרלמנט הסכים רוסיה משיק תקיפות אוויריות בסוריה
רוסיה אומרת 'אלפי אזרחים רוסים' הצטרפו לISIS בסוריה.
הבית של רוסיה העליון של פרלמנט ביום רביעי (30/09) אישר פה אחד את בקשתו של הנשיא ולדימיר פוטין שלחה כוחות למדינה אחרת.
החלטה זו סללה את הדרך לממשלת רוסיה לשגר תקיפות אוויריות הלם קבוצה מכנה עצמה המדינה האסלאמית או ISIS.
דובר הממשלה הרוסית, סרגיי איבנוב, אמר שלא ישלח כוחות קרקעיים לסוריה ורק להשתמש בכוחו של האוויר.
לדברי איבאנוב, לרוסיה יש אינטרסים בסוריה כי "אלפי אזרחים רוסים הצטרפו לISIS והם הפכו להיות איום על ביטחון לאומי".
"זה לא שאלה של להגיע למטרה או שאיפה של מדיניות החוץ שלנו, כפי שנטען על ידי מדינות מערב. זה פשוט כי יש אינטרסים לאומיים של רוסיה", אמר איבאנוב.
איבנוב הוסיף הנשיא סוריה, בשאר אל-אסד, באופן רשמי ביקש סיוע צבאי לרוסיה.
מוקדם יותר, במהלך נאום במטה האו"ם, הנשיא פוטין קרא לקואליציה גדולה יותר להילחם בטרור.
מלבד רוסיה, הקואליציה בראשות ארה"ב כבר הושקה לראשונה תקיפות אוויריות בסוריה בשנה האחרונה.

איראן ורוסיה התנגדו ISIS, התמיכה אל-אסד
הנשיא רוסיה, ולדימיר פוטין (מימין) תומך בממשלת סוריה תחת הנשיא בשאר אל-אסד (משמאל).
נשיא איראן, חסן רוחאני, ונשיא רוסיה, ולדימיר פוטין הביעו את הנחישות שלהם כדי לכלול שלטונו של הנשיא בשאר אל-אסד במאבק נגד מיליציות ISIS.
בפגישה עם מספר מוסדות מחקר ועיתונאים לפני הפגישה של האו"ם עצרת הכללית החלה, רוחאני אמר כי שלטונו של אל-אסד לא חייב להיות מוחלש אם ISIS רוצה להיות מובס.

Dilengserkan
המדינה-המדינה Barat העבודה posisi Sikap איראן Rusia sejalan tidak.
גורי Perdana Menteri honorer דיוויד קמרון, ארצות הברית, ברק אובמה, Presiden, בנו של אגר mendesak קאלי Presiden צרפת פרנסואה הולנד berulang אל-אסד מאה dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai persyaratan kesepakatan מרפסת.
"Depan הרפובליקה (אל בשאר) tidak אסד לפי menjadi Bagian מאה הערבית סורית. Dia telah menjagal rakyatnya sendiri. Dia telah membantu menciptakan konflik krisis migrasi היום. Dialah pejabat יאנג merekrut Anggor ISIS, "קאטה קמרון.
די ניו יורק, המדינה pemimpin סעיף berdatangan sidang menghadiri תחזית Majelis Umum PBB di Tengah krisis מיגראן pengungsi ASAL הסורית הרפובליקה הערבית.
Sejak konflik berlangsung di הסורי הרפובליקה הערבית פדן 2011, עולם יותר 200.000 מאה אורנג meninggal של עבודה. sekitar Kemudian EMPAT Jutan ורקנטין הערבי סורית רפובליקת telah melarikan diri berbagai המדינה termasuk טורקיה, לבנון, ירדן, hingga Eropa.
ביקורות berbagi היום Berbagi ברי

Operasi היום digelar menyusul keputusan תחזית memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar, seperti dilaporkan קאנטו ברי AFP.
תחזית גיאנה pertama kalinya melakukan serangan udara terhadap kekuatan kelompok Militar יאנג menamakan diri המדינה האיסלאם atau ISIS di הסורית רפובליקה הערבית, יום שלישי (27/09).
Operasi היום digelar menyusul keputusan תחזית memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar tersebut seperti dilaporkan קאנטו ברי AFP.
קנטון Kepresidenan צרפת mengatakan serangan udara היום dilakukan setelah pihaknya melakukan operasi pengintaian selama Dua terakhir יום שני.
Selama היום Perancis דרך mengambil Bagian dalam serangan udara di עיראק, laporan קאנטו ברי רויטרס demikian.
Operasi "melawan ancaman teroris" tersebut שמות המדינה יופי העבודה dikoordinasikan האזורי demikian pernyataan.
realistis tidak Sia-Sia
פדן אוואל ספטמבר לאלו, Presiden פרנסואה הולנד menyatakan bahwa pihaknya telah melakukan persiapan תחזית memulai serangan udara terhadap kelompok Militar המדינה האיסלאם di סורי רפובליקה ערבית.
טבע lanjutnya demikian, sejak צרפת אוואל mengesampingkan terhadap serangan pengiriman pasukan melakukan תחזית ISIS יאנג disebutnya "realistis tidak Sia-Sia".
Sejauh היום telah ורקנטין הסורי הרפובליקה הערבית נוסף מאה 220,000 tewas נוסף מאה Sembilan Jutan ורקנטין המדינה montigenous meninggalkan המדינה montigenous העבודה berstatus sebagai pengungsi.
ביקורות berbagi היום Berbagi ברי

Suriah הגרמני protes Organisasi HAM פרגוואי Cina

Kelompok perlawanan הערבי הסורי הרפובליקה Masih gigih melawan Presiden בשאר אל-אסד.
קרן Hak 200 organisasi sekitar Koalisi manusia memperingati setahun munculnya protes di הסורי רפובליקת העבודה הערבית menyeru kepada פרגוואי Cina תחזית mendukung terhadap PBB kebijakan pemerintahan Presiden אסד.
Mereka meminta Dewan Keamanan PBB meloloskan resolusi יאנג menekan pemerintah סורי הרפובליקה הערבית תחזית סג'רה mengakhiri serangan terhadap סעיף pengunjuk איבד.
Suriah, טימור Tengah
Mereka menekankan perlunya Internasional termasuk פרגוואי Cina תחזית komunitas resolusi mendukung היום.
Seruan montigenous keluar menjelang kembalinya utusan khusus PBB הליגה הערבי, קופי אנאן תחזית סורית רפובליקה ערבית, התקפת יאנג היום יום רביעי (16/3) על תוצאות menyampaikan kunjungannya laporan.
NowSeeHeart hangus
Sementara di הערבי סורי רפובליקת pertempuran terus berlanjut, העבודה Presiden בשאר אל-אסד pasukan melakukan הורדה בחינם Gerakan hangus di berbagai קוטה יאנג mereka Serang demikian disampaikan organisasi ארגון Human Rights Watch (HRW).
'' רפובליקה הערבית סורית Pasukan melakukan הדלת להורדה בחינם hangus di berbagai פיר sementara התמוטטות Dewan tertelikung Keamanan סין פלאו, '' קאטה שרה לאה Witson מאה HRW.
די Saat pertemuran terus berlanjut, סינגפור Italia memutuskan תחזית mengikuti beberapa המדינה sebelumnya העבודה menutup kedutaan Besar mereka להגן terjadi terus kekerasan tindak יאנג.
HRW mengatakan pasukan pemerintah menggunakan senjata tinggi קליבר מתקן מצרים, טנק menembakkan mortir secara membabi Buta berbagai הדתי ataupun אורנג di jalanan di קוטה-קוטה יאנג menjadi sasaran מאחורי דלת mereka.

Cina יטינגטון AS terkait אוט סין Selatan
fasilitas membangun וושינגטון meyakini langkah בייג'ינג militer klaim memperkuat תחזית bertujuan.
Cina menyerang בליק ארצות הברית terkait pertikaian וילאיה אוט סין Selatan.
Juru Luar kementerian bicara נגרי, הואה Chunying, menyinggung AS Saat menyalahkan "sejumlah המדינה" יאנג "terus menerus menggunakan kekuatan militernya" די קראסה montigenous.
יום רביעי לאלו, pejabat אמריקה mengatakan mereka sedang mempertimbangkan mengarahkan Kapal perang di sekitar Daerah ספרטלי איי יאנג dinyatakan wilayahnya סין sebagai.
היום memicu diantara האל perang קאטה-קאטה קדו המדינה adikuasa היום.
Cina membuat khawatir sejumlah tetangganya, AS, memperluas serangkaian kecil Pulau קארן, לאפורטה Rustanto BBC מייקל Bristow.
fasilitas membangun וושינגטון meyakini langkah בייג'ינג militer תחזית bertujuan memperkuat klaim OST קראסה sengketa montigenous.
Cina menyatakan pembangunan tersebut kedaulatannya melindungi התחזית צדיק diperlukan הבן.
Pertikaian dimulai ketika סעיף pejabat כמו סין יאנג menyatakan sedang mempertimbangkan pengiriman Kapal perang di dalam laut 12 הקילומטרים וילאיה klaim sebagai daerahnya di sekitar איי ספרטלי.

Serang kembali הסעודי הערבי תימן
22 אפריל 2015
חמוץ
Serang תאגיד רקמה
כיתוב תמונה
Seorang Anggor pasukan תימן berjaga di depan mal יאנג ditolak להגן serangan udara סעודי.
דלת dipimpin Pasukan koalisi יאנג הסעודי kembali melakukan serangan udara terhadap pemberontak נוצר di תימן אהדה הערבי, sementara pertempuran Darat terus berlangsung.
sesudah Serangan היום דרך terjadi ריבת beberapa saja הערבי הסעודי mengumumkan bahwa mereka menghentikan serangan udara terhadap תימן.
telah koalisi pasukan הסעודי הערבי melakukan serangan udara היום selama EMPAT Pekan terakhir.
דיפלומט Seorang menyatakan bahwa serangan udara mereka lakukan selama mencapai הערבי הסעודי יאנג היום telah תוצאות dikehendaki dalam menyerang militer sasaran-sasaran יאנג.
Menyusul serangan udara היום, pasukan pemberontak melakukan aksi balasan העבודה merebut markas militer di קוטה Taez.
Pertempuran Jugan dilaporkan terjadi di קוטה עדן, פיר להירגע פיר sebuah בן kecil Daleh.
Sekalipun melakukan serangan udara, pemerintah הערבי סעודי menyatakan bahwa perjanjian Nikah Siri Masih terus berlangsung sedang dalam proses finalisasi.
איראן, dituduh berada di belakang pemberontak אהדה נוצרה יאנג, sempat memuji langkah perundingan הסעודי menghentikan langkah sebuah sebagai היום serangan udara dalam Maju Nikah Siri.

Konflik di תימן membuat עדן Jadi קוטה מתי "
7 אפריל 2015
חמוץ

כיתוב תמונה
terakhir פיר Pusat di melintas טנק Sebuah עדן terkoyak יאנג דלת perang שלבי beberapa sejak.
Pemimpin Palanga merah Internasional (בעיקר) kepada menyatakan BBC di עדן, bahwa konflik telah mengubah פיר montigenous menjadi "פיר מתי".
רוברט גוס mengatakan sangat obat-obatan pasokan diperlukan di קוטה montigenous. התקפת יום רביעי פדן, sebuah pesawat bantuan תימן dibatalkan penerbangannya להגן PuriBorobudur logistik.
יכביר Organisasi kesehatan (WHO) menyatakan נוסף 540 מאה אורנג meninggal יכביר akibat konflik tersebut.
terakhir שלבי Beberapa, perang דלת terkoyak telah תימן הקצאת beberapa kelompok berbeda.
Konflik Utama terjadi שיעורי pemberontak יצרו אהדת melawan נאמן יאנג pemerintahan Presiden Abdrabbuh מנסור האדי, יאנג telah menyelamatkan diri לסינגפור.
dikepung sedang עדן איפה didorong אהדת מאה נוצר pemberontak Selatan ibukota צנעא.
pemberontak Selama Dua יום שני terakhir serangan udara הערבי הסעודי menargetkan יצר אהדה, בן penduduk sipil terjebak di Tengah-טנגה.

כיתוב תמונה
סאטו keluarga הודו meninggalkan peperangan הדלת אחיד semakin Yaman יאנג.

כיתוב תמונה
Pendukung Presiden Abdurrabuh מנסור האדי mengambil posisi _AT_safwanfdjri menembak.
"אורנג עדה טאק"
"קאמי melihat banyak jenazah diangkut Rumah sakit, atau meninggal Saat Baru סקופ," קאטה גוס kepada BBC.
"Staf Rumah sakit tak memiliki pasokan cukup יאנג יאנג tepat," katanya Lagi.
"עדה אורנג sepenuhnya berhenti יאנג terlihat mereka sembunyi. Ekonomi טאק," katanya menambahkan jalanan sampah דלת puing ditolak יאנג מאה-הדתי הדתי "dikotori".
"[קוטה היום dipenuhi מאה bersenjata berbagai kelompok יאנג berperang. Ini קוטה Besar, berfungsi אורנג עדה tak יאנג," קאטה Ghoden Lagi.
setidaknya UNICEF menyatakan 74 יאנג tewas dalam konflik montigenous עדאלה ענק-ענק. מי menambahkan 1,700 terluka אורנג.
בעיקר di ריבת sebelumnya menyerukan gencatan senjata 24 עדן, sementara פרגוואי meminta Dewan Keamanan PBB תחזית mendukung udara serangan "Jeda Internasional".
בעיקר telah mendaratkan תחזית ערב הערבי dipimpin יאנג koalisi pasukan דלת רשות diberi pesawat יאנג חבר pasokan kesehatan staf obat-obatan.

הרשת אל-ג'זירה terbitkan dokumen Rahasia

Pemukiman יהודי
דלת PuriBorobudur Perundingan טימור terganjal טנגה pemukiman יהודי

Jaringan pemberitaan הערבית אל-ג'זירה menerbitkan ratusan dokumen Rahasia יאנג disebutkan perundingan rincian טימור טנגה.

Dokumen שיעורי montigenous שכבו secara Otorita קוטר-קוטר membiarkan ישראל menduduki secara ilegal sebagian Besar קראסה Yerusalem טימור הפלסטיני menyebutkan.

שיעורי INI Perundingan Saat לישראל לפלסטיני terhenti selama berminggu-Senin להגן penolakan ישראל תחזית menghentikan pembangunan pemukiman diduduki יאנג קראסה di הפלסטינית יהודית.

Tetapi bocornya dokumen Rahasia memberikan menunjukkan סעיף bahwa הפלסטיני telah memang pemimpin _AT_safwanfdjri תחזית diduduki קראסה Besar יאנג היום OD tahun 1,967 kesepakatan imbalan העבודה sejak ישראל.

Topik יאנג המחוויר dalam kontroversial konflik טימור טנגה היום עדאלה Yerusalem יאנג diklaim דלת לישראל לibukota sebagai הפלסטיני.

Dokumen יאנג belum dapat diinvestigasi secara independen דלת הכותרת, mengklaim תחזית _AT_safwanfdjri runding הפלסטיני juru membicarakan PuriBorobudur sensitif termasuk akses kompleks di Masjid עמר Masjidil אל-אקצה.

Selama bertahun-tahun, pemimpin סעיף שמיים Paletina יאנג mengadakan העבודה perundingan, ישראל, ארצות הברית, apapun תוצאות mencapai tidak חיות בר.

הפלסטיני ורקנטין sendiri אחרי sering melakukan protes terutama di sejumlah tempat penting seperti Yerusalem טימור, menentang אופו יאנג mereka lihat sebagai ekspansi ישראל lemahnya סעיף pemimpin mereka sendiri.

הפלסטיני Pemuda, aparat ישראל bentrok di אל אקצה
28 ספטמבר 2015
חמוץ
תמונות אל AqsaImage copyrightGetty
כיתוב תמונה
Aparat keamanan tampak mengambil posisi di sejumlah sudut di מסגד kompleks ישראל.
שיעורי pecah kembali Kekerasan keamanan pasukan kompleks ישראל הפלסטיני ורקנטין sekitar di מסג'יד אל-אקצה di ירושלים.
בנה אוויר גז menembakkan פוליסי גרנט kejut aparat התבערה פצצת נקודת melemparkan יאנג סביר pemuda סעיף הפלסטיני סביר keamanan ישראל פדן יום שני (28/09).
הפלסטיני סעיף pemuda selanjutnya membarikade diri di dalam מסגד. Mereka menginap di מסגד tersebut sebelumnya berjanji על מסגד "mempertahankan".
Masjid אל-אקצה terletak di קראסה החרם אל שריף atau בשר העבודה dikenal umat הדלת בוקיט הפיתיון היהודי יאנג dianggap sebagai tempat לעסוק umat האיסלאם Bagi maupun יהודי.
Kawasan montigenous berada di ירושלים Yimur יאנג diduduki ישראל.
Pengunjung יהודי mendapat pengawalan ketat di kompleks מסג'יד אל-אקצה.
Di מיקום tersebut sebelumnya memang sering terjadi bentrokan tetapi ketegangan meningkat belakangan.
שיעורי Di penyebabnya עדאלה kecurigaan di bahwa pihak הפלסטיני ingin mengubah pengaturan di tetapi tersebut מיקום ישראל ישראל membantah kecurigaan montigenous.
ימי העבודה bertepatan pertama סוכות atau רעיה Pondok דאון Bagi Peristiwa terjadi היום umat יהודי.

אחרי מעצמת סאטו menganggap מהודקת אורנג אמריקה, מעצמת militer sekurang-kurangnya. על tetapi עמנואל טוד, חינוך Pakar seorang pengetahuan Perancis berpendapat שכב. Bukunya. יאנג berjudul אפר l'אימפריה. Essai sur la פירוק du systeme אמריקן (הוצאת גלימאר, פריז, 2002) dalam diterjemahkan telah berbagai רגיל. שמות versinya יאנג Bahasa גרמניה, yaitu ארה"ב Weltmacht, עין Nachruf יאנג telah diterbitkan פייפר Verlag GmbH, tahun Munchen פדן 2003, מעצמת menulis עמנואל טוד bahwa נדרשה אמריקה, אופני dalam ekonomi maupun militer .. ekonomi ביקורות cukup disampaikan di קפיטריה bahwa טוד menilai besarnya ketergantungan אמריקה kepada מטיח פוני שכב dalam berbagai aspek ekonomi sebagai indikasi bahwa הנדרש עולם ekonomi מעצמת סאטו אמריקה ekonomi mengungguli יאנג העבודה.

membahas תחזית pandangan המעצמה נדרשה bahwa טוד אמריקה militer פרל באמצעות telaah argumentasi pokok-pokok טוד. bahwa mengatakan Ia מטיח mempunyai kelemahan struktural dalam militer bidang אמריקה. שמות sejarahnya מטיח tidak pernah beradu kekuatan kekuatannya שמי העבודה musuh יאנג אמריקה. Dimulai העבודה perangnya asimmetris יאנג העבודה חי-חי הודית. dalam Jugan דוניא Perang השני כruntuh tinggal העבודה גרמניה יאנג berhadapan להגן דלת ראט pukulan tentara סובייטי אוני. manusia Setelah melakukan pendaratan di נורמנדי אמריקה melakukan operasi militer יאנג seimbang tidak העבודה keunggulannya חומר dalam jumlah. טוד mengemukakan pendapat לידל הארט, אסטרטגיה תרשים היסטורית Pakar militer tentara Inggeris יאנג mengatakan ניקוז betapa קארה birokratis bergeraknya AS di Darat. sangat memang Keunggulan אמריקה laut di udara בן Besar sebagai תוצאות industrinya kekuatan. Setelah memenangkan pertempuran laut מידוויי, perang AS mirip יטינגטון Jepang perangnya עבודה הודית. logistik חומר Keunggulan AS terlalu Besar Jepang tidak mampu mengimbanginya. על tetapi שכב halnya di operasinya Darat. תחזית Setelah Perang העולם השנייה tampak jelas bahwa kekuatan אמריקה Darat mampu סולם memenangkan perang. די קוריאה separoh sedangkan di sekali gagal את דרך keberhasilan וייטנאם. Padahal jauh AS menghadapi יאנג המדינה kecil industrinya kemampuan rendah נוסף.

שמות tahun tahun רעיה היום mengembangkan konsep perang יאנג tidak atau seminimal mungkin mengakibatkan קרבן מתי Bagi אמריקה אורנג. berpikir demikian berakibat bahwa kemampuan operasi diandalkan קארה Darat סולם בחירות dapat. dalam Sebab operasi מבקרי Darat תחזית menghindari perjumpaan langsung העבודה kekuatan יטינגטון. Konsep AS tersebut didasarkan keunggulan teknologinya יאנג hendak dimanfaatkan semaksimal mungkin. montigenous Konsep. mengutamakan serangan udara bertujuan menghancurkan perlawanan musuh melalui pemboman udara בן יאנג pukulan העבודה peluru kendali. דיוק Teknologi תחמושת מודרכת (PGM) memungkinkan penembakan peluru kendali העבודה perkenaan tepat פדן jarak jauh. atau samping Di montigenous dikembangkan החכם פצצת פצצות יאנג perkenaannya tepat. תחזית Sedangkan penentuan sasaran digunakan חישה מרחוק atau peninjauan saksama seluruh וילאיה העבודה memanfaatkan satelit udara. Dilengkapi העבודה aksi intelijen manusia יאנג dilengkapi לנסות דלת laporan memungkinkan תחזית komunikasi מיידית dilanjutkan serangan udara seketika. Dengan קארה demikian diperkirakan bahwa musuh dapat dihancurkan dalam Chairunnisa tidak הלאמה דלת serangan udara tanpa penggunaan kekuatan Darat. Setelah musuh dihancurkan Baru tentara Darat bergerak Daerah musuh תחזית mengkonsolidasi kemenangan .. diharapkan demikian קארה בtentara פדן mengakibatkan הקרבן מינימאלי כ.. בkonsep tetapi היום מבקרי dilaksanakan apabila musuh mempunyai kemampuan pertahanan udara efektif יאנג, קאטה טוד. OD sebab montigenous AS נתיב על שף pihak menghadapi קול berperang יאנג lemah terbatas kekuatan militernya terutama pertahanan udaranya.

תחזית menunjukkan kepada יכביר Luar bahwa AS Masih kuat kuasa diadakan penempatan pasukan AS di Luar שיעורי Negeri jumlah dalam Besar שכבו di 60053 גרמניה, Jepang 41257, קוריאה Selatan 35663, 11677 איטליה, Inggeris 11379, די ספרד 3575. Selain montigenous di Daerah הבלקן נחשב 13774 di אורנג טימור טנגה 9956. militer טבע mengadakan תחזית operasi AS potensinya tidak mempunyai kemampuan kongkrit יאנג sesuai העבודה. Memang Kapal-Kapal Induk AS (נושאת מטוסים) עולם mampu bergerak leluasa di lingsir של עבודה. הקרנת האל merupakan היום של הכוח יאנג penting Bagi supremasi פוליטיקה. על tetapi להגן סולם kesediaan mengoperasikan kekuatan Darat, כסולם sanggup mengadakan konfrontasi militer terhadap יטינגטון יאנג kekuatan militernya cukup Besar. pihak terhadap bertindak הזר שכב יאנג lemah diyakini. .

Sikap AS יאנג keras terhadap דלת האיסלאם טוד dijelaskan sebagai berikut:
adanya pertentangan ideologi setelah komunisme Kalah;
Minyak menguasai תחזית טימור טנגה יאנג dihuni penduduk mayoritas האיסלאם;
על tetapi terutama להגן תכביר lemah militer secara האיסלאם;
sebagai demonstrasi אסטרטגיה kekuasaan AS הקאות relatif Produk secara.

Demikianlah pokok-pokok argumentasi טוד bahwa AS militer מעצמה נדרש.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder

זה נכון שאחרי מלחמת העולם השנייה הוא תמיד מלחמה האמריקנית ממוקדת מפותחת ארץ או קטנות. אף פעם לא ישירות עם ברית המועצות. התחל עם צפון קוריאה, ווייטנאם הן כל תוצאות פחות הקונקרטיות. אז לתקוף לפנמה כדי לעצור את הנשיא. מלחמת מפרץ אני מוגבל רק לשחרור כווית ולא להמשיך בכיבוש עיראק. ההתקפה על אפגניסטן להתאים את הקונספט החדש, בניגוד ללא יכולת הגנה אווירית. כוחות הקרקע אמריקאים עברו לאחרונה לאחר כוחות אפגניים נגד הטליבאן, כוחות הברית הצפונית, נעו ראשון ב. עם זאת, עד עתה בארה"ב לא הצליחה לחסל את אוסאמה בן לאדן ואל קעידה, למרות שזה המטרה לתקוף אפגניסטן. ההתקפה על עיראק רק לאחר המחצית להתפרק מנשק עיראק עצמה, כלומר לציית לרצונו של האו"ם להשמיד את כל התותחים הגדולים. אפילו לכאורה יכולה להיות מובסת על ידי עיראק מושג מלחמה חדשה, אבל עד עכשיו בארה"ב לא הייתה מסוגל לנהל את המדינה. ארה"ב המומה מהתקפות הגרילה העיראקית כל כך לגייס את עזרתו של צבאות של מדינות אחרות. מפקד הכוחות אמריקאים בעיראק להכיר בכך שכל יום בממוצע יש 15 פעמים התערבות או פגיעה מהצד העירקי המסכנים חברים.

חוסר היכולת של ארה"ב עומדת בפני מדינה צבאית חזקה במידה מסוימת מופיעה בגיליון של היום של צפון קוריאה. ארה"ב תקפה את עיראק בטענה שהוא מסתיר נשק להשמדה המונית, אך ההאשמות היו עד עכשיו לא ניתן לאמת. בניגוד לקוריאה הצפונית בגלוי אומר שיש לה נשק גרעיני .. אם ארה"ב באמת יחס הסוגר עליו גם לתקוף את צפון קוריאה, אשר מההתחלה שהוא כינה ציר הרשע יחד עם עיראק ואיראן. עם זאת, צבא צפון קוריאה אינו יכול להיחשב חלש. צפון קוריאה לא רוצה לפרק את הנשק הגרעיני שלה לפני ארה"ב אמרה שלא יתקוף אותו. הוא איים כי אם על ידי המתקפה האמריקנית, צפון קוריאה תקיים נקמה בסוג. כוחות אמריקאים בדרום קוריאה וביפן יכולים להיות ממוקדים לפיגועי נקמה צפון קוריאה. יחסה של צפון קוריאה עלול להיות סוג של בלוף, אבל למעשה, עד עתה בארה"ב לא תתקוף אותו. בניגוד מוחלט לעמדת ארה"ב בעיראק.

התיאור שעושה אמריקה לא כמו או חזקה כמו שאנחנו חושבים. הערכת עמנואל טוד נראית נכונה שארה"ב היא מעצמה צבאית לא. עם זאת, בשל ארה"ב גישה ההגמונית, הכוח הופך לאיום למדינות עם צבא חזק פחות. זה מעודד את המדינות קטנות להתחמש ללא נחשבו חלש, גם אם יש צורך בנשק גרעיני. כי עכשיו נעשה ASKekuatan לתקוף את איראן כדי למנוע הצבאי של אינדונזיה הוא אחד העיקרי הגדול והחזק ביותר בעולם. באותו זמן, אפילו הכוח של הולנד הוא לא דומה עם אינדונזיה, והאמריקנים מודאגים מאוד על ההתפתחות של כוחות הצבא שלנו תמכה מסיבי על ידי הטכנולוגיה העדכנית ביותר של ברית המועצות.

1960, הולנד עדיין מתבצר בפפואה. כשראה את הכח של הרפובליקה של אינדונזיה שהיא חמור יותר, תחבולה עיצוב מגובה-המערבי הולנד כדי ליצור מדינת בובות שנראית להיות עצמאי, אבל עדיין תחת שליטתו של הולנד.

הנשיא לסוקרנו לקחת בקרוב צעדים קיצוניים, מטרות, לכבוש מחדש פפואה. לסוקרנו הוציא מייד הכרזות על "Trikora" ביוגיאקרטה, ואת התוכן שלה הם:
1. סוכל הקמת מדינת הבובות של פפואה עשתה בקולוניאלי ההולנדית.
2. להניף סאנג סקא מראח Putih ברחבי המערב איריאן
3. להיות מוכן לגיוס כללי, לשמור על העצמאות ושלמות המולדת של האומה.

הודות לקרבה של אינדונזיה עם הסובייטים, ולאחר מכן אינדונזיה לקבל סיוע מסיבי של חיל הים וחיל האוויר צבאי מתקדמת בעולם עם שווי ענק, 2.5 מליארד $. נכון לעכשיו, כוחות הצבא האינדונזי להיות החזקים ביותר בחצי הכדור הדרומיים.

הכוח העיקרי של אינדונזיה בעת שזה היה אחד מספינות המלחמה הגדולות ביותר והמהירה ביותר העיקריות Trikora בעולם המלאכותי של מעמד סברדלוב הסובייטי, עם 12 קליבר תותח ענק של 6 אינץ '. זה kri איריאן, עם משקל ענק 16640 טון עם צוות של 270 אנשים 1, כולל 60 קצינים. סובייטי, אפילו לא נותן ספינה חזקה זה על כל אומה אחרת, למעט אינדונזיה. (ספינות החדשות של מעמד Sigma אינדונזיה כעת שוקל רק 1,600 טונות).

חיל אוויר אינדונזי גם הפך לאחד מצי האוויר הקטלני ביותר בעולם, בהיקף של יותר מ -100 מטוסים המתקדמים ביותר באותה התקופה. צי זה מורכב מ:
1. 20 לוחם קולי מיג -21.
2. 30 מטוסי מיג 15 מטוסים.
3. קרב 49 גבוה תת קולי מיג 17.
4. 10 מטוסי מיג 19 מטוסים על-קוליים.

מיג -21 הוא אחד ממטוסי העולם העיקרי של המתקדמים ביותר קוליים, שהיו מסוגל לטוס במהירות של עד מאך 2. המטוסים הוא אפילו יותר חזק מהמטוסים המתקדמים ביותר באמריקה הנוכחית, F-104-קולי לוחם כוכבים ו- F-5 טייגר. בעוד ההולנדים עדיין מסתמכים על המטוסים של מלחמת העולם השנייה, כגון מוסטנג P-51.
לשיא, awesomeness של מטוסי מיג 21 והמיג 17 במלחמת וייטנאם לעודד אמריקאים הקים את מדריך טקטיקות ארצות הברית חיל הים Strike Fighter, מרכז הדרכת טייסים הטובים ביותר הידועה בשחקים.

אינדונזיה יש גם צי של מחבל אסטרטגי 26 ארוך טווח Tu-16 טופולב (גירית A ו- B). זה עושה אינדונזיה הפכה לאחד רק ארבע מדינות בעולם שיש לי מפציצים אסטרטגיים, כלומר ארה"ב, רוסיה, ובריטניה. Homeport ממוקם בIswahyudi מיזוג שדה, סורבאיה.

אפילו סין ואוסטרליה גם לא היו לי של מפציצים אסטרטגיים מסוג זה. מחבל זה מצויד גם עם ציוד מתקדם שונים אלקטרוני וטילים נגד ספינת מלחמה מיוחדות AS-1 מלונה, שנפץ כוח בקלות יכולה לשקוע ספינות הקרב המערבית.

אינדונזיה יש גם 12 צוללות-ויסקי, עשרות ספינות קרב כיתת קורבט, מסוק 9 עולם MI-6, 41 מסוק MI-4, מטוסי תובלה שונים, כוללים מטוסי תובלה כבדים אנטונוב-12B. בסך הכל, יש אינדונזיה 104 ספינות קרב. שלא לדבר על אלפי רובי הסער הטובים ביותר בזמן ועדיין להיות אגדי עד העצם היום הזה, AK-47.

כל זה עושה הכח הצבאי ים ובאוויר salasahtu אינדונזיה של החזק ביותר בעולם. ההשפעה היא כל כך גדולה, כל כך אמריקה בהנהגתו של ג'ון קנדי ​​נאלץ ההולנדים לעזוב פפואה, והצהיר בפורום של האו"ם כי המעבר של הכח בפפואה, מהולנד לאינדונזיה הוא משהו שיכול להיות מקובל

מבצר צבאי רוסי אז קרים
שנה לאחר שרוסיה סיפחה את חצי האי קרים, עכשיו צבאי מבצר אל הפנים אוקראינה. עד 40,000 חיילים רוסים חמושים היטב שהוצבו בבסיס הצבאי של הים השחור. אבל האנשים סובלים.
 קרם der auf Russische Panzer
הנשיא ולדימיר פוטין בדיוק שנה לאחר הסיפוח של חצי האי קרים, טען כי הורה לסיפוח של אוקראינה באזור הים השחור שהוא חשוב לאסטרטגיה. הסיבה, יותר מ -75 אחוזים מתושבי האזור הם רוסים אתניים שרוצים להצטרף לרוסיה.
במשאל חד-צדדי שנערך 16 מרס 2014, על פי רוסיה יותר מ 96 אחוזים מאנשים בוחרים להצטרף לחץ האי קרים עם רוסיה. משאל כמוס כוחות צבא רוסים בתחפושת ולא לובש מדים או סמלים. אין משקיפים עצמאיים הורשו לפקח. האו"ם גינה את הפעולה הרוסית כהפרה של החוק הבינלאומי.
עכשיו, שנה בדיוק לאחר המשאל השנוי במחלוקת, באזור חצי האי קרים לכוחות רוסים מבצר צבאי להתמודד אוקראינה. דיווח בין 25,000 עד 40,000 חיילים רוסים חמושים היטב שהוצבו בבסיס הצבאי של הים השחור. חיילים רוסים מגובים טנקים חדשים, כלי רכב משוריינים, ספינות מלחמה ומטוסי קרב. גם פוטין לא פוסל את המיקום של נשק אטומי.
מציאות מרה תחת רוסיה
שנה לאחר הסיפוח הרוסי במסווה של משאל, חייבים אזרחים באזור חצי האי קרים להתמודד עם המציאות המרה. עכשיו הסוגיות השונות בחיי היומיום בחצי האי שהפך לבסיס הצבאי הרוסי. בעיות תנועה, מחסור בדלק ומזון הם רק חלק מהבעיות מול אזרחים.
מי למעשה בדלן?
עובדה מדוע STRONG הפרו-רוסי בדלני
מי למעשה בדלן?
מספר בדלנים פרו-רוסי במזרח אוקראינה דיווח על 20,000 אנשים. חצי האי קרים, עם אוכלוסייה של 2 מיליון דולרים, כ -60 אחוזים הם פרו-רוסים. 1,500 עד 3,000 צבא סדיר רוסי מוערך נלחם בדלני. מוסקבה הכחישה את מעורבותם של חייליה, אבל אם היא מוכיחה שאף אחד לא נהרגה או נתפסה, נקראת הם היו בחופשה ומתנדב להילחם במזרח אוקראינה.
12345
כתוצאה מסנקציות מערביות, כל חברות האירופיות וארה"ב התפטרה. בחץ האי קרים הוא עכשיו כבר לא סדרה של מסעדת המזון המהיר מקדונלד'ס. כרטיסי אשראי מסטרקארד והוויזה אינם תקפים. גם נקודות המכירה של טלפונים חכמים ומחשבים כמו אפל מובילים נסגרו ארוך. ענפי משק מעשיים Lunpuh.
יותר לגרום לאנשים אומללים בחצי האי קרים הוא חקיקתו של המטבע הרוסי, רובל כאמצעי הרשמי של תשלום. שער חליפין רובל צנח בצורה דרסטית עקב מגוון רחב של סנקציות מערביות, הוביל לתושבי הכנסה הריאלית של הצטמקות קרים בחצי.
מזון מסופק בדרך כלל מאוקראינה, בשל האמברגו הייתה שנה מאז שהופסקו. כתוצאה מכך, האוכל היה נדיר, המחיר עולה, ואילו בהכנסות יד האחרות דווקא ירד. התושבים דיווחו כי פעילות בשנה קרים לאחר סיפוח, רק התמקד בענייני צבא. על פי דיווחים, לוגיסטיקה ומשלוח דלק לצבא יותר מאשר הוכפלו, ואילו באופן אירוני התושבים חוו מחסור בכל תחומי חיים.
אפשרויות דוח

הפסקת אש שהוסכמה במזרח אוקראינה
פסגת אוקראינה במינסק הסכימה להפסקת אש חדשה בסכסוך במזרח אוקראינה. פבואר 15 כלי נשק כבדים כל החל ייסוגו מאזור הסכסוך. (2015/02/12)
רוסי התחל תרגיל במלחמה קרים
רוסיה החלה משחקי מלחמה בגבולה לאוקראינה בתקופה שבי מאמצים לפתרונות בדרכי שלום של אוקראינה שנערכו באינטנסיביות על ידי גרמניה וצרפת. למרות התוצאות של הפגישה מרקל עם אובמה בוושינגטון עדיין אינן ברורות.

פוטין מוכן למלחמה הגרעינית שניהל למען קרים
בסרט תיעודי, הנשיא רוסיה, ולדימיר פוטין טען שהוא "מוכן" לשימוש בנשק גרעיני כדי להגן על חצי האי קרים. הוא היה מעורב באופן ישיר במשבר באוקראינה.
 הביטוי של ולדימיר פוטין Porträt aggressiv verärgert
חצי האי קרים הוא הנשיא רוסיה, ולדימיר פוטין ו" מוכן "הסתכן במלחמה גרעינית על מנת לתפוס את חצי האי על חוף הים השחור. "אנחנו בתחילה לא חשבנו להפרדת קרים ואוקראינה, עד שההפיכה של הממשלה בקייב."

ההכרה נעשתה פוטין בסרט תיעודי שהופק על ידי תחנת הטלוויזיה 1 Rossija כדי לציין את יום השנה הראשונה של סיפוח חצי האי קרים. הסרט שכותרתו "חצי האי קרים: כביש למולדת" המתאר את האירועים התרחש לפני שנה הודות לתכנון קפדני ומדויק eskekusi.

"אנחנו מוכנים" לשפר את מצב כוננות גרעיני רוסי לרמה הגבוהה ביותר, אמר פוטין. "אבל אני מאמין שהמצב לא הולך רחוק". הנשיא טען לשקול את העניין, כי הוא לא יודע מה יהיה התגובה של אירופה וארצות הברית נגד התמרונים של רוסיה בחצי האי קרים.

קרים למען היציבות בעיצוב הפנים

הסרט מוצג כאשר חדשות רעות שונות אוחז במוסקבה. ולדימיר פוטין עצמו נחשף לנושא, כי מעולם לא הופיע בציבור מאז 5 במרץ. המשבר הכלכלי עדיין משתולל מאז האמברגו המערבי והקריסה של מחירי הנפט בעולם.
1. ארצות הברית - 581 מליארד דולרים
הכוח הצבאי הגדול ביותר 2,015
1. ארצות הברית - 581 מליארד דולרים
תקציב הביטחון לשנה זו בארה"ב מהווה כ -39 אחוזים מהתקציב הכולל של כל המדינות בעולם לצבא, על פי המחקר של המכון הבינלאומי ללימודים אסטרטגיים בלונדון. צוינה ארה"ב על 1.3 מיליון אנשים, יותר מ -30,000 כלי רכב משוריינים, מסוקי 13,000 מטוסים ולחימה, 10 נושאות מטוסים, צוללות 72 ועשרות ספינות מלחמה אחרות.

הכנות למלחמת הזמנות ממוסקבה

פוטין צפוי להיפגש עם נשיא קירגיזסטן, יום שני (16/3) בסנט פטרסבורג. נוכחותה בוודאי לקבור סוגיות תלויות ופראיות. בהפגנתיות, פוטין היו שמועות שהוא חולה, יום ראשון (15/3) פיקד על הצי הצפוני כדי להחזיק תרגיל צבאי.

סך של 40,000 חיילים, 41 ספינות מלחמה ו -15 צוללות מעורבות בפעולה. מטרת התרגיל היא לבדוק כמה מהר ליצור צי צפוני יכול להגיב לאיומים.

הצי הצפוני הוא חלק מהצי הרוסי בתקופת המלחמה הקרה הניחה את חוג הקוטב. נכון לעכשיו יש לו את הצי הצפוני מטה בSeveromorsk סמוך לנורבגיה.

מעצמת כוח חלום סין
סין העלתה את תקציבה הצבאי. הפיתוח הוא בהרמוניה עם הביטחון החדש מוצג בייג'ינג. אבל הכוח יכול להיות הפגין בדרכים שונות, לא רק הצבאית, על פי אלכסנדר פרוינד.

כוח לחימה כמעצמה בוודאי לא בבעלות הסינית. בייג'ינג עשתה עד כה חמוש רק בכוח כלכלי כדי להפיץ השפעה בעולם. התרשמנו, צעדים שננקטו אך ורק לריצת מנוע כלכלית.

סין גם לא לעסוק בקונפליקטים מרכזיים, לפחות מבחינה צבאית. עד כה, יש צמיחה כלכלית בראש סדר העדיפויות. אבל עכשיו את הפרדיגמה הוא האמין להיות שונה, משום שהאחרון הופיע סין בטוחה יותר ויותר, או יכולה גם להיקרא אגרסיווי יותר.

הרושם מתחזק על ידי המהלך של סין מוסיף לתקציב הביטחון שלה, אם כי פחות מאשר בשנה שעברה. במשך שנות סין השקיעה כספים עצומים למודרניזציה של כחותיה הצבאיים.


סין היא זכות להפוך למעצמה צבאית, לאחר menganggumkan צמיחה הכלכלית. יתר על כן, מדינות חזקות אחרות גם להטיל שוב ושוב את האינטרסים שלה באמצעות כוח צבאי. היא ארצות הברית מסוימת, בעוד רוסיה לאחרונה הראתה את זה דרך הסכסוך באוקראינה.

אבל אותו ההיגיון לעורר מירוץ החימוש באסיה לא רק מודאג השכן סין, אלא גם בזירה הבינלאומית. התפתחות זו היא לא רק עניין של הגנה על הדופק הכלכלי הפועם בנתיבי הסחר הימי באסיה, אבל הפיתוח של הפרדיגמה נפוצה שהסכסוך הוא כבר לא נקבע על ידי מאמצים דיפלומטיים, אך בכוח.

זה יכול להוביל לאסון והשפעתה תורגש ברחבי העולם. כי זמן זה בנוסף לסין, מדינות אחרות כמו הודו, יפן, הפיליפינים, אינדונזיה, וייטנאם יעזרו לחזק את צבאה.

יש הרבה פוטנציאל לעימות באסיה. במיוחד לגבי חופף טענות לא ראויים למגורים באיי ים סין הדרומי וחומרי נפץ חנות הגדולים ביותר במזרח לשרוף את הכוחות הלאומניים.

מטוסים המפציצים בSpratlys?
בסיסים צבאיים סיניים בים דרום סין
מטוסים המפציצים בSpratlys?
מאז אמצע 2014-הצבאי הסיני הוא עסוק בהרחבה "הלוהט צלב הריף" בקצה המערבי של Spratlys. מומחים ב" המרכז למחקרים אסטרטגיים ובינלאומיים "בוושינגטון ובאסיה הימית שקיפות היוזמה מאמינים וילון הבמבוק של המדינה בונה את בסיס חיל האוויר לאורך שלושה קילומטרים. המסלול הארוך מסוגל להכיל סוגי מטוסים מפציצים ארוך טווח השייכים לH-6 הסיני
הצצה לסכסוך במים שהשתוללו להבטחת משאבים טבעיים. אבל בעצם שואף להרחיב את ההשפעה של תביעות כאמור. וסין להתגרות על ידי בניית בסיסים צבאיים בSpratlys.

בדומה ליפן, סין לאחרונה נחקק חוק נגד טרור שמאפשר הצבאי כדי להגן על האינטרסים של המדינה בחו"ל.

אבל ברגע שהגידול בתקציב הצבאי של סין לא אומר בייג'ינג נערכת למלחמה. עד כה מדינות אסיה עדיין משלמים את תשומת לב לצמיחה הכלכלית. בגלל כלכלה צומחת במהירות יוצר שגשוג. ועוד יתרון, מקבל מינימאלי גם להשפיע על התנועה הלאומית, בין אם זה בבייג'ינג, טוקיו או בוושינגטון.
יתר על כן, הכח ניתן להדגים בדרכים רבות. כי עכשיו, אפילו סין הפכה למעצמה בלי לפחות באמצעות הכח הצבאי שלה.
הכוח הצבאי האינדונזי לכבוש הצביעו -12 בעולם
 

כוחות חיל הים נהלו חילופי אש עם האויב כאשר תרגיל סימולציה על בריאות הצי המשולב פיר Madura Koarmatim Ujung, סורבאיה, מזרח ג'אווה, ביום שלישי (28/7). (בין // Zabur Karuru)
כוחות חיל הים נהלו חילופי אש עם האויב כאשר תרגיל סימולציה על בריאות הצי המשולב פיר Madura Koarmatim Ujung, סורבאיה, מזרח ג'אווה, ביום שלישי (28/7).
REPUBLIKA.CO.ID, ג'קרטה - חבר הוועדה שסיעת PKS Sukamta אמר, והזהירה את העצמאות יכולה להיות האומה ה -70 למשקפת את המומנטום ברשות כוחות הביטחון. אינדונזיה צריכה להיות מדינה חזקה בהגנה וביטחון כלכליים, חברתית, תרבותית, פוליטית, ו.

"ההגנה החזקה של אינדונזיה היא לא להיות איום למדינות אחרות, אבל לרווחתו של העם עצמו. כמו כן, שאינדונזיה מכובדת על ידי מדינות אחרות ולתרום בשמירה על שלום עולם, כמנדט של החוקה 1945," הוא אמר, ביום חמישי (6/8 ).

רוח 70 עצמאות אינדונזיות צריכה להשתקף לתקן את כוחות הביטחון אינדונזיים. סוכנות דירוג עוצמה צבאית בעולם גלובלי אש כוח צבאי בשנת 2015 מדורג במקום ה -12 עם אינדונזיה מדד כוח .5231.

עם הרוח של עצמאות, אינדונזיה חייבת להגדיל מדד כוחה. הוא מקווה שבשינה 2016 מדד כוח אינדונזיה יכול TOP 10 כוחות צבאיים של העולם וב2,024 יכולים להיכנס לעולם חמישה ראשונים.

"כדי להשיג עלייה הדרושה במשאבי אנוש, ציוד ביטחוני, ותקציב. צבא כוח אדם כיום מספרי 400 אלפים ויש להם יכולת לחימה די טובה," הוא אמר.

Sukamta הסביר, אינדונזיה יש מספר חיילי עילית המתמחה בכל ממד, כגון Kopassus וריידר בספירה, Paskhas וDenbravo (הפלוגה בראבו) 90 AU, Kopaska (KOPASKA), Yontaifib (Taifib), וDenjaka ( ניתוק ג'אלה Mangkara) בAL.

אנשי צבא כוח לחימה, עדיין עשויים להיות טובים יותר מאשר במדינות אחרות, כאשר התעמתו כלפי בשטח ללא נשק.

"הישרדות כוח וכוחות עילית כוח הלחימה שכבר הכירו בגדולתו על ידי מדינות אחרות. זה כל כך גאה, אבל לא שאנן, אינדונזיה חייבת לשפר את הכמות ואיכות", הוא אמר.

משנה לשנה, הוא אמר, התקציב לציוד ביטחוני רכישה ועדכון ממשיך לגדול. "אנחנו גם מעודדים כי התקציב שגדל במשך שנים שלאחר מכן," הוא אמר שוב.

הוא הוסיף כי אם משאבים אנוש, ציוד ביטחוני, ותקציבים ימשיכו להשתפר כמות והן באיכות באמצעות התכנית וכוחות התכנית האסטרטגית המינימום ההכרחי (MEF), אינדונזיה יכולה ללכת לחמישה כוח צבאי גדול בעולם בשינה 2024.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder

Top 10 מדינות עם הכוח הצבאי הגדול ביותר 2,015
10 מדינות עם הכוח הצבאי הגדול ביותר 2,015
מחוון עוצמה צבאי שניתן לראות מתקציב נתון, המספר של ציוד ביטחוני זמין, כמו גם התחכום ברשות. מי הן המדינות שיש בכח הצבאי הגדול ביותר בשנת 2015 של?

1. ארצות הבריתעם תקציב של כ 581,000,000,000 דולר, ארצות הברית כבר בשם המדינה עם הכח הצבאי הגדול ביותר בעולם. בנוסף, ארצות הברית רשמה על 1.3 מיליון אנשים, יותר מ -30,000 כלי רכב משוריינים, מסוקי 13,000 מטוסים ולחימה, 10 נושאות מטוסים, צוללות 72 ועשרות ספינות מלחמה אחרות.

2. סיןעם תקציב של כ 129 מליארד דולרים, סין חששה יותר ויותר ולהפוך אותו כמדינה עם הכוח השני בגודלה הצבאי בעולם אחרי ארצות הברית. סין רשמה יותר מ 9000 טנקים, 3000 מטוסי קרב ומסוקים וספינות מלחמה 70. בנוסף, סין היא גם מפתחת כיום מטוס קרב חמקן, בשם ניאנג J-31.

3. ערב הסעודיתנכון לעכשיו, ערב הסעודית הוכרה כמדינה עם הכח החזק צבאי באסיה ובשלישי בעולם. עם תקציב של 81 מליארד דולרים, ערב הסעודית יכולה להרשות לעצמם לקנות כ -500 מטוסי קרב מודרניים, 800 Leopard 2 טנקים, כלי רכב משוריינים ו7000 כ -230 אלף חיילים.

4. רוסיהעם תקציב של כ -70 מליארד דולרים, מוט רוסיה כמדינה הרביעית שיש בכח הצבאי הגדול ביותר בעולם. צבא הרוסי יש כיום 800 אלף חיילים, 45 אלף כלי רכב משוריינים, 3,000 מטוסי קרב ומסוקים וסוג אדמירל קוזנצוב נושאת מטוסים.

5. אנגליתלבריטניה יש תקציב צבאי שנתי של כ 62 מליארד דולרים, עם התקציב כדי להפוך את בריטניה דורגה במקום החמישי כמדינה שיש לו הכח הצבאי הגדול ביותר בעולם. באופן כללי, כוחות הצבא הבריטיים הם מתונים, עם כ -200 אלף חיילים, 330 מטוסי קרב ומסוקים כמו גם נושאת מטוסי שתי ברמה של המלכה אליזבת.

6. צרפתצרפת יש תקציב צבאי הסתכם ל -53 מליארד דולרים, כך המדינה מוערכת ככוח הצבאי שישית בגודלה במדינה בעולם. הכוח העיקרי טמון באוויר הצבאי הצרפתי והקרקע, עם 600 מסוקי מטוסים ולחימה, 228 אלף חיילים ויותר מ -8,000 כלי רכב משוריינים. בעוד בים בלב הליבה של מדינה אירופאית זו יש נושאת מטוסים המונעים בגרעין, שארל דה גול (R91).

7. יפןיפן כפי שכונתה בארץ השמש עולה, שהוא גם נכנס כמדינה עם הכח הצבאי הגדול ביותר בעולם. עם תקציב של כ -48 מליארד דולרים, מה שהופך את יפן כמדינה בדרגה השביעית במונחים של כוח צבאי בעולם. ביפן יש מטוס סיור עשרות ושישה לוחם התגנבות F-35. בנוסף יפן יש גם נושאת מטוסים כדי שחיל הים היפני איזומו מכונה המתוחכם ביותר ומאומן היטב באסיה.

8. הודוהמדינה הינדוסטאן היא כנראה לא לזלזל, עם תקציב של כ -45 מיליארדים דולרים, מה שהופך את הודו למדינה עם הכוח הצבאי השמיני בגודלה בעולם. בהודו יש הקלטות יותר מ 1000 מסוקי מטוסים ולחימה, 15 אלף כלי רכב משוריינים ושתי נושאות מטוסים, בין יתר, לשעבר מעמד ברית המועצות קייב, אח"י Vikramaditya הושלם לאחרונה נעורים.

9. גרמניה


Top 10 מדינות עם הכוח הצבאי הגדול ביותר 2,015
10 מדינות עם הכוח הצבאי הגדול ביותר 2,015
מחוון עוצמה צבאי שניתן לראות מתקציב נתון, המספר של ציוד ביטחוני זמין, כמו גם התחכום ברשות. מי הן המדינות שיש בכח הצבאי הגדול ביותר ב2015 של?

1. ארצות הבריתעם תקציב של כ 581,000,000,000 דולר, ארצות הברית כבר בשם המדינה עם הכח הצבאי הגדול ביותר בעולם. בנוסף, ארצות הברית רשמה על 1.3 מיליון אנשים, יותר מ -30,000 כלי רכב משוריינים, מסוקי 13,000 מטוסים ולחימה, 10 נושאות מטוסים, צוללות 72 ועשרות ספינות מלחמה אחרות.

2. סיןעם תקציב של כ 129 מליארד דולרים, סין חששה יותר ויותר ולהפוך אותו כמדינה עם הכוח השני בגודלה הצבאי בעולם אחרי ארצות הברית. סין רשמה יותר מ 9000 טנקים, 3000 מטוסי קרב ומסוקים וספינות מלחמה 70. בנוסף, סין היא גם מפתחת כיום מטוס קרב חמקן, בשם ניאנג J-31.

3. ערב הסעודיתנכון לעכשיו, ערב הסעודית הוכרה כמדינה עם הכח החזק צבאי באסיה ובשלישי בעולם. עם תקציב של 81 מליארד דולרים, ערב הסעודית יכולה להרשות לעצמם לקנות כ -500 מטוסי קרב מודרניים, 800 Leopard 2 טנקים, כלי רכב משוריינים ו7000 כ -230 אלף חיילים.

4. רוסיהעם תקציב של כ -70 מליארד דולרים, מוט רוסיה כמדינה הרביעית שיש בכח הצבאי הגדול ביותר בעולם. צבא הרוסי יש כיום 800 אלף חיילים, 45 אלף כלי רכב משוריינים, 3,000 מטוסי קרב ומסוקים וסוג אדמירל קוזנצוב נושאת מטוסים.

5. אנגליתלבריטניה יש תקציב צבאי שנתי של כ 62 מליארד דולרים, עם התקציב כדי להפוך את בריטניה דורגה במקום החמישי כמדינה שיש לו הכח הצבאי הגדול ביותר בעולם. באופן כללי, כוחות הצבא הבריטיים הם מתונים, עם כ -200 אלף חיילים, 330 מטוסי קרב ומסוקים כמו גם נושאת מטוסי שתי ברמה של המלכה אליזבת.

6. צרפתצרפת יש תקציב צבאי הסתכם ל -53 מליארד דולרים, כך המדינה מוערכת ככוח הצבאי שישית בגודלה במדינה בעולם. הכוח העיקרי טמון באוויר הצבאי הצרפתי והקרקע, עם 600 מסוקי מטוסים ולחימה, 228 אלף חיילים ויותר מ -8,000 כלי רכב משוריינים. בעוד בים בלב הליבה של מדינה אירופאית זו יש נושאת מטוסים המונעים בגרעין, שארל דה גול (R91).

7. יפןיפן כפי שכונתה בארץ השמש עולה, שהוא גם נכנס כמדינה עם הכח הצבאי הגדול ביותר בעולם. עם תקציב של כ -48 מליארד דולרים, מה שהופך את יפן כמדינה בדרגה השביעית במונחים של כוח צבאי בעולם. ביפן יש מטוס סיור עשרות ושישה לוחם התגנבות F-35. בנוסף יפן יש גם נושאת מטוסים כדי שחיל הים היפני איזומו מכונה המתוחכם ביותר ומאומן היטב באסיה.

8. הודוהמדינה הינדוסטאן היא כנראה לא לזלזל, התקציב 45 על מיליארדים דולרים, מה שהופך את הודו כמדינה עם הכוח הצבאי השמיני בגודלה בעולם. בהודו יש הקלטות יותר מ 1000 מסוקי מטוסים ולחימה, 15 אלף כלי רכב משוריינים ושתי נושאות מטוסים, בין יתר, לשעבר מעמד ברית המועצות קייב, אח"י Vikramaditya הושלם לאחרונה נעורים.

9. גרמניהברגע של המפחיד ביותר במישורים של אירופה, עכשיו עם תקציב של כ -44 מליארד דולרים כדי להביא את העמדה התשיעי יושבת גבוהה הגרמנית כמדינה עם הכח הצבאי הגדול ביותר בעולם הארץ. הכוח הגדול ביותר של הצבא הגרמני נמצא בשטח עם יותר מ -5,000 כלי רכב משוריינים, בין יתר, את הטכנולוגיה המודרנית לאופרד 2. אבל ההתקפה הכח צבאי הגרמנית מדורגת נמוכה יותר מאשר באנגלית או צרפתית.

10. דרום קוריאהבאופן בלתי צפוי, המדינה ג'ינסנג שהנפיקה את התקציב 34 מליארד דולרים שהופכת אותו לאחת המדינות שיש בכח הצבאי הגדול ביותר בעולם. יש דרום קוריאה ציינה יותר מ -5,000 טנקים, 650 אלף חיילים ו -750 מטוסי קרב ומסוקים.
ברגע של המפחיד ביותר במישורים של אירופה, עכשיו עם תקציב של כ -44 מליארד דולרים כדי להביא את העמדה התשיעי יושבת גבוהה הגרמנית כמדינה עם הכח הצבאי הגדול ביותר בעולם הארץ. הכוח הגדול ביותר של הצבא הגרמני נמצא בשטח עם יותר מ -5,000 כלי רכב משוריינים, בין יתר, את הטכנולוגיה המודרנית לאופרד 2. אבל ההתקפה הכח צבאי הגרמנית מדורגת נמוכה יותר מאשר באנגלית או צרפתית.

10. דרום קוריאהבאופן בלתי צפוי, המדינה ג'ינסנג שהנפיקה את התקציב 34 מליארד דולרים שהופכת אותו לאחת המדינות שיש בכח הצבאי הגדול ביותר בעולם. יש דרום קוריאה ציינה יותר מ -5,000 טנקים, 650 אלף חיילים ו -750 מטוסי קרב ומסוקים.

לגייס 100 מיליון מדינת ביטחון קאדר
(LKBN Antara) שר הביטחון הציג Ryacudu Ryamizard הקשורים להיווצרות של קאדרים להגן על המדינה בג'קרטה, יום שני (12/10). (88)
ג'קרטה רצון מזכיר ההגנה (שר הביטחון) Ryamizard Ryacudu לגייס מאינדונזיה 100 מיליון אזרחים הוקמו קאדר של הגנה על המדינה תתממש בקרוב.

"הפוטנציאל הוא אדיר, 250 מ'מאוכלוסייה של אינדונזיה, כ -100 מיליון מתוכם עלול להיות קאדרים מיליטנטיים של הגנה על המדינה," הוא אמר במשרד הביטחון, בג'קרטה, יום שני (12/10). הוא היה מלווה על ידי מנהל ביטחון משרד ביטחון המדינה, ראשית אדמירל M פייסל.

בעתיד הקרוב, הממשלה mendadar 4,500 קאדרים הבונה גויסו להגן על המדינה משל 45 מחוזות / ערים באינדונזיה. מספר העובר המוקדם חדש, שימשיך להגיע לכל שכבות החברה. אפילו הנשיא Jokowi ישתתף לגייס את הקאדרים אלה.

"זה לא גיוס כמו במדינות אחרות," אמר Ryacudu שמהר להגדיר את התחושה של הגנה על המדינה במקום שירות חובה בצבא. M Faizal מוסיף, כדי להגן על תכנית המדינה לא את הדוגמא של דרום קוריאה וסינגפור.

"אם דרום קוריאה וסינגפור היו מגויסים, אנו מחויבים להגן על המדינה. ברור שאנו נשארים נחושים לשפר את המשמעת, ומודעות לזכויותיהם וחובותיהם למדינה ", אמר פייסל. בנפרד, מתאמת שר לפוליטיקה Luhut Binsar Panjaitan להבטיח תכנית ההגנה של המדינה שונה ממגויסי התכנית. פעילות הגנה אזרחית להחדיר יותר משמעת, במיוחד עבור ילדים צעירים.

ראשי שצבא לשעבר האלוף (מיל) Moeldoko להעריך את התכנית היא שלא לאמן אנשים להשתמש בנשק. התכנית מתאימה כהכנה ליצירת רכיב מילואים. הוא הסביר כי מערכת ההגנה של המדינה יש שלוש שכבות, כלומר רכיבים צבאיים, חלקי חילוף, ורכיבי תמיכה. שלושת מרכיבים אלה חייבים להיות סינרגטית.

אוהב את המולדת

על מי יהיה כפוף לחובה להגן על המדינה? Ryamizard להזכיר לתושבים בגילים 50 שנים ומטה. "כדי לטפח אהבת הארץ, כגון פעילות גופנית ופסיכולוגית. מגבלת הגיל של 50 עד תחתית, זה תהליך שלא נגמר, מהילדות המוקדמת להשכלה גבוהה ", הוא הסביר. כולם היו בני 50 שנים ומטה, מה המקצוע החל פרופסור לקנצלר.

אבל החומרה של עצימות אימון הותאמה. כצעד ראשון, המיקום pendadaran לנצל מתקנים צבאיים שהיו שם כל זמן. בין חינוך אלה Depo הלחימה והדרכה בכל אחד מהפיקוד האזורי הצבאי (Kodam). למעשה, ב -19 באוקטובר, טכס נערך במקביל בכל רחבי אינדונזיה.

באופן מהותי, מודולים ותכנית הלימודים pendadaran להגן על הארץ הזאת כבר הוכנו עם המעורבות של כל המומחים ובעלי העניין שמתאים לכל הגילים ותחומי חיים. חומרים בסיסיים כוללים אישור Pancasila כמדינה, אהבת הארץ, את הערך של שיתופיות, הנכונות להקרבה למען המדינה.

מה שחשוב הוא הטיפוח של ערכים מוסריים, אופי, ומסירות לבורא אתברך. במונחים מעשיים, התועלת של קאדרים להגן על הארץ הזאת יכולה להיות בחזית כדי לטפל בבעיות רבות של האומה. הוא הזכיר גם את האיום של המדינה הוא צבאי שאינו.

הוא המקובץ בשמונה קטגוריות. החל מהטרור, אסונות טבע מאז אינדונזיה היו בטבעת היקף של אש. הבא היא הפרה של גבול המדינה, האיום הפוטנציאלי של תנועות בדלניות, התפשטות המחלה, הפוטנציאל להתקפות סייבר מחו"ל. הבא היא תרופה. האחרון הוא חדירה תרבותית.

בעוד בית הנבחרים רואה בתכנית הקשה להבין. ביקורת הגיעה מהוועדה של בית PDIP, Tubagus Hasanuddin. "זה היה קשה להבין", הוא אמר. אלוף (מיל ') הוא רואה מספר יעד של אנשים רבים ככל 100 מיליון אנשים היו פנטסטיים מדי. בעוד מועצת האמצעי לחינוך וההכשרה (חינוך והכשרת סוכנות) שצבא הוא מוגבל מאוד, רק מסוגל להכיל 600 איש.

"אם היעד הוא 100 מיליון בני אדם ב -10 שנים, היעד הוא 10 מיליון בני אדם בשנה, או 833.000 אנשים בחודש. מספרים אלה היו sorotnya הפנטסטי, ". הבסיס המשפטי של הגנה על המדינה הוא גם להישפט להיות חסר. אינדונזיה לא הייתה חוק הגנה מדינה, ואילו 1945 סעיף 30, הסעיף 1 כבר דורש כי להגן על המדינה ובסעיף 5 על מנת להגן על שטח המנדט שנקבע בחוק.

"על פי חוק מס '3 משינה 2002 על ההגנה הלאומית סעיף 9 סעיף 3 מוזכר גם, מתן החינוך אזרחי, הכשרה צבאית בסיסית חובה, ומסירות למקצוע המוסדר בהתאם לחוק. אז עד עכשיו לא הייתה לנו חוק ההגנה המדינה ", אמר Hasanuddin.

ללא החוק, הצו, או תקנה, זה יהיה קשה למימוש מדיניות הביטחון של המדינה. הנקודות הבאות, Hasanuddin מדגישה על התקציב. "לדעתי, אנחנו צריכים לדון באיפוס, כאשר המדינה הגבילה כסף אנחנו צריכים להיות יותר דתיים לקבוע איזה מהם הוא בראש סדר העדיפויות החשובות ביותר למען האומה," אמר Hasanuddin.

האם מלחמת העולם השלישית יתרחש, כאשר אנשים משתמשים בהצעה או הוראות קוראן, בהחלט לא יקרה שם מלחמת העולם שלישי, כמו אלוהים בקוראן אומר, חטא אדם שהורג אדם אחר, ללא syarrie הסיבה, אז כאילו הוא נשא את החטא של כל אדם, וכאשר מישהו להגן (לשמור) את נפש האדם, כאילו הוא הציל את כל האנושות.
לכן המילה של אלוהים, כל אדם כשהם מתים וביום תחיית המתים (להלן), אז הבעיה של מערכת יחסים של האדם עם אלוהים שהובא לראשונה לחשבון (הדין וחשבון) היא עניין של תפילה (ועקביות פועלת מעמודי התווך של האיסלאם), ועל הקשר בין בני האדם היא על דם, על יחסים טובים אנחנו על אחינו בני אדם, לעשות טוב להורים שלנו, קרובי משפחה, שכנים Seama, גזעית, אתנית, אומה, אם יש לנו לעשות גם נגדם, כגון להגן עליהם או לעזור להם נסחטו על ידי עוני (רעב ) וקשיי חיים אחרים). אם יש לנו benrbuat טוב לכל גמול אדם מתוגמל של אלוהים הוא גן עדן, אחרת אם אנחנו פוגעים שלא לדבר על להרוג את שכנינו להגיב מאלוהים הוא גיהינום.
האם מלחמת העולם השלישית היה מתרחשת רק אלוהים לבדו יודע, כי כל מה שהוסמך על ידי אלוהים וכבר נכתב בספר:

"Lawh מחפוז".

sallallaahu alayhi WA סלאם הנביא אמר: "Allaah הציב את כל גורלו של כל יצורים מחמישים אלף שנים לפני אלוהים ברא את השמים ואת הארץ". (HR. לא מוסלמי. 2,653).

"אין פורענות אחת אירעה על האדמה ו( ולא) בעצמכם, אבל זה חרוט בספר (Lawh מחפוז) לפנינו להביא אותו. אכן זה קל לאללה ". (. QS אל-חדיד: 22).
No comments:

Post a Comment