!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Tuesday, November 10, 2015

Tretia svetová vojna začína na Blízkom východe?

Jazda nebola dokončená (381)

(Časť 381, Depok, West Java, Indonézia 15. októbra 2015 15:09 pm)

Tretia svetová vojna začína na Blízkom východe?

Občianska vojna v Sýrii, vojne v Jemene, konflikte v Kórei, sporná Spratley ostrovy v Juhočínskom mori a konflikt na Ukrajine a v severnej Afrike sa zdá byť počiatočné spúšť svetová vojna III semien v budúcnosti. Ak sa to stane, že je ťažké si predstaviť ísť na prežitie ľudstva dnes, pretože ak v dôsledku sporu sa vzťahuje aj na tretiu svetovú vojnu, osud ľudskej existencie je ohrozená, by to mohlo byť nazvané Koránu a sunny ako skoré príznaky blížiacej sa skazy (ničenie človeka), v dôsledku konania a nedbanlivosti a kezoliman človek sám.
Vzhľadom k svetovej vojne III bude nevyhnutne zahŕňať vojenská sila vlastnil jadrové veľmoci Spojené štáty, Rusko, Čína, Británia, Francúzsko, Nemecko, Japonsko, Severná Kórea, India, Pakistan, Izrael a Irán.
S jadrovým hlavou strely posadnutý týchto stavov je dosť zničiť 90 percent obyvateľov Zeme v tretej svetovej vojne.
Pravdepodobne v dôsledku ničenia a zničenia obyvateľov Zeme, ľudské pozostatky, ktoré môže byť stále ťažšie znovu vybudovať novú civilizáciu späť ako u ľudí dnes.
Vojna v Sýrii, tým ťažšie to bude za nami, pretože táto vojna zahŕňalo politickú súťaž a vplyv svetovej vojenskej veľmoci Ruska a Spojených štátov.
Spojené štáty sa spojencami v NATO a členmi Ligy arabských štátov, aby poskytli pomoc zbrane, strelivo a vojenský výcvik k opozičným skupinám v Sýrii proti režimu Assad, ktorý pomáhal Irán, siitsku Hizballáhu v Libanone a Ruska.
Okrem politického konfliktu v sýrskom konflikte sa tiež stala bojovým poľom pre džihád majoritný sunnitskú opozíciou proti Assad režim-cúval šíitska Hizballáh a siitsky Irán a Rusko
Okrem toho, ideológie šiitov a sunnitského (Ahlul Sunna waljamaah) stojí v ostrom kontraste k 90 percent, sunniti obviniť šiitskej ako kacírstvo, pretože má mengkafirkan spoločníkov proroka Mohameda,
Sunniti obviňujú šíitska mushab Korán používa rôzne mushab Sunny. Sunny pomocou Korán Mushab Usman, sdangkan šíitska Fatimidov mushab ktorý je oveľa silnejší ako Mushab Usman.
Sunny-väčšina Indonézia zastúpené indonézska Ulema Rady (MUI) vydal fatwu (od predsedu MUI prof Hamko že šíitska doktrína je kacírstvo. Tak aj Fatwa vydal slávne sunnitských učencov zo Saudskej Arábie, Pakistanu, Indie a severnej Afriky (Egypt ).
Kým šíitski duchovné majú svoje vlastné tvrdenie, že spoločníci boli pohania, okrem iného obviňujú spoločníci proroka Mohameda, nechá tri dni po smrti novo pochované. Zatiaľ čo výskumníci Sunny melilai meškanie nebolo spôsobené úmyselné, ale kvôli priatelia otriasla, šokovaný a nemohol uveriť tomu, proroka Mohameda, ktorý práve videl umrieť, tak v dôsledku oneskorenia rôzne výklady stúpenci šiitského.
Takže konflikty v Sýrii a Iraku medzi ISIS (islamský štát) je teraz nie je len politickou vojnu, ale vedie k vojne ideológie. Medzi irackého šiitského režimu, ktorý pomáhal siitsku Irán a libanonský šiitský Hizballáh, proti ISIS, ktorý je podporovaný 25000 džihádistov z viac než 100 krajinách, vrátane z Ruska, Tadžikistanu, Afganistanu, USA a členských štátov NATO.
Saudská Arábia a jej spojenci v Ligou arabských štátov na podporu koalícii 18 krajinách na čele boja ISIS USA a NATO. Saudská Arábia obvinil ISIS ako skupina Khawarij, rovnako ako šiitskej obvinený z kacírstva.
Saudi kňazi argumentoval nenašli Splinter skupiny moslimov v súlade s spoločníkov Ahl Sunny Wal Jama'ah výnimkou medzi stúpencov As-Salaf al-Salih Ahlul Hadíth.

Mu'tazilah ako by mohla zodpovedať spoločníkov z veľkých postáv, zatiaľ čo oni vypovedať veľkých postáv spravodlivosti a znížila ich kamaráta a obvinil ich z kacírstva, ako je Al-Wasil bin Athome ", v ktorom sa uvádza: Pokiaľ sa Ali, Az-Zubair Tholhah, a potom som sa vypovedať potrestaný, pretože ich výpovede. [pozri Al-Farqu Bainal Firaq hal.119-120]

Kharijites prišiel z náboženstva a menyempal stretávania moslimov, pretože niektoré základné body svojej doktríny je mengkafirkan Ali a jeho syn, Ibn Abbas, Uthman, Talha, Ayesha a Mu'awiyah a nie je umiestnený na vlastnostiach spoločníkov ľudí obťažujúce a mengkafirkan je.

Ako Shufiyah, podceňujú dedičstvo prorokov a ponižujúce vysielač knihy a sunny a ich mensifatkan ako zosnulého. Veľký muž hovoria: Vezmeš svoje vedomosti, zomrelých a zároveň berieme naše vedomosti o veľké života, ktorý nie je mŕtvy (Boh) priamo. Preto, oni hovoria, ústami svojimi zamietnutie Sanad hadits-: Má mengkhabarkan mi moje srdce Rabbi.

Pokiaľ ide o šiitmi, uverili, že spoločníci upadol po smrti proroka sallallaahu To wa salámou, s výnimkou niekoľkých málo ľudí, pozri Al-Kisyiy -onu samy kňaza rozpráva históriu knihy Rijalnya prípadu. 12.13 z Abú Ja'far, že uviedol: Všetko apostatu po smrti proroka sallallaahu To wa salámou s výnimkou troch, povedal som: Kto je ten tretia osoba? On odpovedal: Al-Miqdaad bin Al-Aswaad, Abu Dhar Al-Ghifary a Salman al-Farisiy.

A rozprával v P.13 Abu Ja'far, povedal: Emigranti a Anshori má vyjsť (náboženstvo), s výnimkou troch. [Pozri Al-Kaafiy prácu Al-Kulaniy, hal.115]

Chomejní tiež vidieť ich veľké -tokoh v tom čase o toto odsúdil a preklial Abu Bakra a Umar vo svojej knihe Kasyful Asroor prípade, 131, vyhlásil: Amen syaikhani (Abu Bakr a Umar), ... a odtiaľ sa ocitáme nútení predkladať dôkazy doklad o ich odchýlok sú obaja veľmi jasné, o Koráne, aby dokázal, že dvaja mali menyelisihinya.

A povedal aj podmienky 137: ... a Prorok zavrel oči (d), zatiaľ čo obaja jeho uši žiadne poznámky k Chattáb ktorí vztýčené lož a ​​kufor pochádzajú z praxe, kezindikan a penyelisihan veršov v Koráne " slávne.

Ako Murji'ah, oni veria, že viera tých pokrytcov, ktorí sa nachádzajú v tej istej viere kenifakan Assabiqunal Awalun (prvých ľudí, ktorí konvertovali na islam) z emigrantov a pomocníkmi.

Ako všetci zodpovedal s kamarátmi, zatiaľ čo oni sú:

Mengkafirkan vybraní ľudia z medzi nimi
Neprijímajte vôbec, že ​​sú rozprávané z proroka sallallaahu To wa salámou v aqeedah a šaría práva.
Sleduje byzantskej civilizáciu a gréckej filozofie

Nakoniec
Všetky tieto skupiny chcú, aby nám poprieť svedkami knihy a sunny a kritizujúcich je, zatiaľ čo oni sú viac hoden výčitky, a oni sú zindiq.

Je teda jasné, že chápanie al-Salaf je manhaj Firqatun Najiyah a ATH-Thaifah Al-Mansurah v koncepte porozumenie, prijatie a Istidlal (právne rozhodnutia).

Zatiaľ čo tí, ktorí po vzore spoločníkov sú tí, ktorí prácu s rozprávania (Hadith), sú záväzné a autentické Dalah Shari'a právo, s cesty a pochopenie priateľov a toto je jeho spôsob života Ahlul Hadíth, ne priebehu Ahl-ul-bid'ah a chtíč. Tak pravdivé a silné, čo sme popísať, keď sme sa vysvetliť ich úspech v podobe rozhodovať na proroka sallallaahu To wa salámou s úspechom osoby, ktorí sa Sunna sallallaahu To alaihi wa salámou a sunny zo štyroch kalifov po ňom.
Spory medzi sunnitskymi s šiitmi podľa mnohých historikov islamu nemožno oddeliť od starých súperenie medzi etnickými Peržanmi a Arabmi na Blízkom východe.
Navyše po kráľa D'Andrea (Perzie / Irán) už vládol veľa zo Stredného východu a strednej Ázie a časti Európy by potom dobyté a porazený islamský Caliphate, čím pôvodné perzské náboženstvo Zoroastrianism k islamu.
Ale zrejme vplyvmi a kultúrne rivalita Zoroastrians nechcú byť odstránený len Peržanmi, takže islamu, ktorá sa vyvinula v Iráne je veľmi odlišná od islamu na Blízkom východe dominuje arabského národa.
Charakteristika odlišné od sunnitského islamu, ktorý sa nazýva šiitskym skupinám. História tohto rozdelenia bola prvýkrát spustená vzostupom bin abi Talib Ali sa stal kalif Uthman nahradiť zabili povstalci.
Keď stúpajúca Ali sa stal kalif na podporu všetkých priateľov, s výnimkou Muawiya, ktorý musel uznať, že Ali potom, čo Ali stíhanie raz rebelom vrahmi Usman, ale Ali zistil, že čas jednoducho zaneprázdnený chce zjednotiť moslimami sú rozdelené, jednota sa stala priotitas nový snažil hľadať a stíhať vrahov Usman.
Muawiyah, že jedna skupina klan (línia s Usman) plní ijtihad, že spravodlivosť je najprv stanovená, tam bolo uznanie vlády Ali. Ijtihad rozdiel medzi Ali a Muawiyah skupiny je to, čo farba pôvodné pôvod sporu medzi moslimami a teraz sa vyvinul do ideologické rozdiely medzi šiitov a sunnitov.
Navyše nedávne Shia prevziať všetky spoločníci Proroka sú KAFIRO (odpadlík), okrem perzských klesanie spoločníkov, ako Salman al Faris.
Shia Rafidah dokonca domnievajú a očistiť Ali, že Ali bol ten, kto v skutočnosti si zaslúži byť posledným prorokom. Dokonca aj šiitov príliš zbožňovať pokrvnej príbuznosti a rodu Ali Husein Aliho syn sa oženil s dcérou bývalého kráľa Perzie podmanil kalifa Umar bin Khattab.
Hoci Ali mal mnoho detí, rovnako ako Hasan, ale kult len ​​potomkovia Husajna, ktorý sa oženil s dcérou kráľa Perzie, takže 12 šiitskej imámovia sú všetci z rodu Ali Husajna, vnuka proroka Mohameda.
Ďalším rozdielom je problém Korán, keď Sunny použitie Mushab Usman (Mushab zhromaždené počas Caliphate Usman), potom použite Mushab Shia Fatimidov (Fatima bola dcéra proroka Mohameda a manželka Ali).
Dokonca aj slovo Shia svätá kniha Korán Fatimis verzia je silnejšia ako Mushab Usman.
Preto ľudia Shia mengkafirkan spoločníkmi (Sunny nikdy mengkafirkan Ali a priateľ perzského pôvodu), aj menhormati im, takže Hadith (Sunna / Al-Hikmah) Prorok Muhammad rozprával všetkých priateľov, vrátane tých z Salmana Al Faris použité sunnitského islamu, po tam, kde radené autentickej Hadísa, alebo Hasan Hadith dhoif (slabý sanadnya alebo false).
Kňazi, ktorí zbierajú je imám Buchori tento Hadísa, Imám Moslim, Imam, Imam Hambali Syafei, Imam Hanafi a Maliki Imam.
To je dôvod, prečo indonézsky Ulema Rady (MUI), ktorý ovládal Ulama NU, Muhammadiyah, Hidayatullah presne, všetko Sunny, lebo predseda MUI Prof. Dr. Hamko mengelluarkan fatwu, že šiiti ako Sesat prúdenia (s 10 kritérií rozumu).
Tak, že konflikt v Sýrii, Iraku a Jemene môže byť komplikované a ťažké zladiť, pre každú z bojujúcich strán cítiť rovnako Džihádu svätú vojnu.


Snowden: ISIS Dierovacie Izrael, USA a Veľkej Británii

REPUBLIKA.CO.ID, bývalí zamestnanci Národnej bezpečnostnej agentúry (NSA) Spojených štátov Edward Snowden povedal, že ak Islamské krajiny Irakom a Sýriou (ISIS) je organizácia, ktorá vznikla spravodajské spolupráca týchto troch krajín.
Citoval z Global Research, nezávislé výskumné organizácie v kanadských médií, Snowden odhalil, že spravodajská jednotka britských, USA a izraelský Mossad pracujú spoločne na vytvorenie nového chalifátu, stať volal ISIS.
Snowden povedal spravodajskej agentúry troch krajín, ktoré za teroristickú organizáciu prilákať extrémistov po celom svete. Nazývajú túto stratégiu ako "včelieho plástu".
NSA dokumenty odovzdávajú Smowden ukazuje, ako úľa stratégie určené na ochranu záujmov sionistami k vytvoreniu slogan islamu. Na základe týchto dokumentov, jediný spôsob, ako chrániť záujmy Židov je vytvoriť nepriateľa na hraniciach.
Stratégia sa vykonáva, aby všetky extrémistov na rovnakom mieste, takže ľahko cielené. Nielen, že sa ISIS predĺži nestabilitu na Blízkom východe, najmä v arabských krajinách.
Na základe týchto dokumentov, ISIS vodca Abu Bakr al-Baghdadi tiež získať celý rok vojenského výcviku z Mossadu, Izrael. Al-Baghdadi tiež získať kurz teológie a rétoriky sionistických spravodajských agentúr.

Zavolajte Irán ISIS USA Bábkové Protector Izrael

Vedúci iránskych ozbrojených síl, generál Massoud Jazayeri Bigadir volať ISIS tvorený USA, aby chrániť Izrael. (Special)
Teherán - ozbrojené sily hlavný iránsky generál Massoud Jazayeri Bigadir volať ISIS tvorená Spojenými štátmi (USA) chrániť Izrael. Podľa Jazayeri, je vidieť z danej tajnej americkej pomoci do ISIS.

"Avšak, vidíme tento problém, sa pozrieme na podporu USA pre teroristické skupiny ISSL. Robia to v záujme ochrany Izraela z hrozby v tomto regióne," povedal Jayazeri, ako je uvedené Farsnews v piatok (16/10).

Jayazeri hovoria, že spôsob, akým USA pomohol ISIS je s membentangan reťazou vplyvu na Blízkom východe, ktorá sa pomaly silnejúce ISIS. Reťaz bolo preukázané, aby bolo možné obmedziť pohyb Hizballáhu v Libanone, potlačenie odporu síl Isis a dokonca schopný tlačiť Irán, tak to nemôže robiť veľa na Blízkom východe.

Sýrie, povedal Jayazeri, je hlavným bodom rozbiť reťaze, že moc. Preto sa Irán snaží pomôcť Sýria prerušiť reťaz, ktorý sa tiež snaží zvrhnúť sýrsku vládu.

Verí, s pomocou Iránu, Sýrie potom bude môcť vyhrať bitku, a rozbiť reťaze, ktoré sa pretiahla USA v posledných štyroch rokoch v Sýrii.

"K" vládcovia "Počas posledných štyroch rokov neustále snažia zvrhnúť sýrsku vládu. S podporou Iránu, a to nielen sýrska vláda nebude zvrhnutý, ale tiež Sýria získať novú víťazstvo," povedal.

Rusko a Spojené štáty o titule zasadnutí sýrskeho vzdušného priestoru

(BBC) - Pentagon uviedol, že prúdy majú k manévrovanie oddelenie, ktoré nie je príliš blízko ruských vojnových lietadiel.
Rusko súhlasilo usporiadať stretnutie so Spojenými štátmi o aktuálnych bezpečnostných bombových útokoch v Sýrii, podľa Pentagonu.
Stretnutie bolo "veľmi pravdepodobne stane, tento víkend," povedal hovorca Peter Cook.
Existujú obavy spadne kolízii, pretože Spojené štáty a Rusko sú obaja bombové útoky v Sýrii napriek oddelene.
Spojené štáty a NATO spojencami narušený v dôsledku prúdových lietadiel má Rusko niekoľkokrát porušil vzdušný priestor Turecka.
Začiatkom tohto týždňa, Pentagonu povedal, že musí urobiť aspoň jeden manéver "bezpečné oddelenie", že stíhačky Spojené štáty nemajú dostať príliš blízko k ruskému lietadlu cez Sýriu.
Tento incident sa odohral 1. októbra, ale Pentagon neposkytli ďalšie vysvetlenie.
Toto stretnutie Očakáva sa, že diskutovať o tom, ako veľmi sa oddeľovací vzdialenosť medzi tryskami Spojené štáty a Rusko a aká je štandardná dorozumievacie jazyk posádky.
Rusko tiež začala rakety z vojnových lodí v Kaspickom mori.
Existujú obavy, že Rusko vlastne napadli odporcami prezidenta Bašára al-Asada, nie militantných pozície ISIS.
Americký minister obrany Ashton Carter v piatok (9/10) obvinil Rusko z vojenských operácií "zásadne chybné" v Sýrii a "zažať občiansku vojnu, ktorá povzbudiť extrémizmu".
Moskva však poprel vyhlásenie, že v minulom týždni zaútočili na ciele, namiesto ISIS.

"Pokles v Iráne" ruskej riadených striel
Úradníci na ministerstve obrany povedal, že Spojené štáty, ruské strely odpálené z Kaspického mora na ciele v Sýrii klesá v Iráne.
Dvaja úradníci, ktorí si neželal byť menovaný, povedal, že nie je jasné, či dôjde k poškodeniu v dôsledku odpáleniu týchto striel.
Úradník povedal štyri rakety z rady ohňa.
Irán tlačová agentúra citoval guvernéra provincie Takab, západné Iránu, ktorý hovorí, že cudzie predmety padajúce na dedinu.
Ruské ministerstvo obrany povedal, všetky rakety zasiahnuť požadovaného cieľa v Sýrii.
Ruskí úradníci v stredu (07/08) povedal, že vypálil 26 riadené strely ruských bojových lodí v Kaspickom mori s cieľom džihádistických skupín v severnej Sýrii priehrady severozápadu.
Tvrdenie, že ruské rakety do Iránu tento rok na jeseň sa objaví, keď sa NATO znovu potvrdila, že sa budú brániť svojich spojencov.
NATO hovorí, že zmenil postup, ktorý umožňuje nasadenie vojsk byť rýchlejší.
Tento vývoj príde ako Rusko zvýšila svoju vojenskú angažovanosť v sýrskom konflikte.
Sýria sám privítal "pomoc z Ruska" od ruskej armády povedal, že útoky oslabili silu skupiny volať seba islamský štát alebo známy ako ISIS.

Štyri ruské vojnové lode údajne vypálil 26 rakiet na 11 terčov ISIS.
Rusko uviedla, že začala raketový útok na cieľovú skupinu volať seba islamský štát alebo ISIS v Sýrii zo svojich vojnových lodí v Kaspickom mori, ktorá je asi 1.500km.
Minister obrany Sergej Šojgu povedal, štyri vojnové lode vypálil 26 rakiet na 11 terčov mori a zničiť ho.
Zatiaľ čo sýrske pozemné sily so vzduchovým krytom napadnúť Rusko, povedal sýrske úradníkmi.
Rusko odmieta obvinenia, že väčšina útokov, ktoré začali na cieľovom non ISIS.
Inštitúcie aktivisti, Sýrska observatórium pre ľudské práva, správu o pokroku '' neľútostného boja v niekoľkých mesiacov "v provincii Hamá a Idlib.
Strety došlo po začatí ruského nálete v tej istej oblasti.
Odhaduje sa, že útoky z Kaspického mora je prvý koordinovaný útok, pretože vzduch udrie Rusko, blízky spojenec sýrskeho prezidenta Bašára Asada, začal 30. septembra.
Rusko síce vyhlásilo, že je zacielenie "všetky teroristami", ale aspoň časť z leteckých útokov boli hlásené na civilistov a povstalecké skupiny cúval Západ.

Sýrsky prezident Basar al-Assad líči Rusko zasiahol do občianskej vojny v Sýrii za veľmi dôležité pre bezpečnosť celého regiónu Blízkeho východu.
Sýrsky vodca povedal, že vojenská akcia proti Američanmi vedenej koalície skupiny volať seba islamský štát alebo ISIS nedokázal zabrániť šíreniu terorizmu.
On tvrdil, že iba koalícia Sýrie, Ruska, Iránu a Iraku, ktoré by mohli zabrániť škodám v regióne.
"Táto koalícia, musí uspieť, ak nie, budeme svedkami zničenia celého regiónu. Veríme, že táto koalícia bude mať úspech," povedal sýrsky prezident v rozhovore pre iránsku televíziu vysielal v nedeľu (04/10).
Podľa neho, štyri krajiny zjednotený na prekonanie terorizmu a nakoniec dosiahne "praktických výsledkov", na rozdiel od koalície vedenej USA.
Rusko začalo letecké údery proti ISIS v Sýrii od minulého týždňa.
Keď prezident Assadom podania, Rusko aj naďalej začať letecké útoky v Sýrii.
Zmienil sa, že Rusi napadli pozície ISIS, ale aktivisti hovoria, že cieľ je zameranie skupiny na rozdiel od prezidenta Asada.

Členovia koalície vedenej USA, ktorá začala odolnosť voči skupine volať seba islamský štát alebo ISIS, vyzval Rusko k zastaveniu leteckej údery, že povedali hit Sýrska opozičné hnutie a civilisti.
V spoločnom vyhlásení piatok (2 Októbra), Spojené štáty, Veľká Británia, Turecko a ďalší členovia koalície povedal, že ruský útok by "viedlo iba k väčšej extrémizmu".
Rusko, ktoré podľa svedkov sa vrátil do útoku v piatok (02/10), povedal, že je zacielenie ISIS.
Vysoko postavený ruský úradník povedal, že útok môže trvať tri až štyri mesiace.
Alexei Pushkov, predseda predstavenstva ruského parlamentu pre zahraničné a dodal, USA len "predstierať" bombardoval ISIS.
Sľúbil Rusko by bolo efektívnejšie operácie.
Ruské vzdušné sily začali letecký úder v Sýrii v stredu (30 september).
Sýrska armáda uviedol, že Rusko vykonalo 18 letecké údery, pretože vo štvrtok v noci.
Medzi nimi sa vykonáva v provincii Hamá a Idlib, provincie, kde existujú silné ISIS.

Rusko hovorí, že "tisíce ruských občanov" sa pripojil k ISIS v Sýrii.
Ruská horná komora parlamentu v stredu (30/09) jednomyseľne schválila žiadosť prezidenta Vladimira Putina poslal vojakov do inej krajiny.
Toto rozhodnutie pripravilo cestu pre ruskú vládu, aby začali letecké údery búšil skupinu volať seba islamský štát alebo ISIS.
Hovorca ruskej vlády Sergej Ivanov, povedal, že by to vyslať pozemné jednotky do Sýrie a budú používať iba silu vzduchu.
Podľa Ivanov, Rusko má záujmy v Sýrii, pretože "tisíce ruských občanov sa pripojili k ISIS a stali hrozbou pre národnú bezpečnosť".
"Nie je to otázka dosiahnutie cieľa alebo ambície našej zahraničnej politiky, ako uvádza západných krajinách. To je jednoducho preto, že tam sú národné záujmy Ruska," povedal Ivanov.
Ivanov dodal sýrskeho prezidenta Bašára Asada, formálne požiadalo vojenskú pomoc do Ruska.
Skôr, počas prejavu v sídle OSN, prezident Putin vyzval k väčšej koalície v boji proti terorizmu.
Okrem Ruska, US-vedenej koalície bol prvýkrát uvedený na trh leteckej údery v Sýrii v uplynulom roku.
Rusko a Spojené štáty o titule zasadnutí sýrskeho vzdušného priestoru
Pentagon uviedol, že prúdy majú k manévrovanie oddelenie, ktoré nie je príliš blízko ruských vojnových lietadiel.
Rusko súhlasilo usporiadať stretnutie so Spojenými štátmi o aktuálnych bezpečnostných bombových útokoch v Sýrii, podľa Pentagonu.
Stretnutie bolo "veľmi pravdepodobne stane, tento víkend," povedal hovorca Peter Cook.
Existujú obavy spadne kolízii, pretože Spojené štáty a Rusko sú obaja bombové útoky v Sýrii napriek oddelene.
Spojené štáty a NATO spojencami narušený v dôsledku prúdových lietadiel má Rusko niekoľkokrát porušil vzdušný priestor Turecka.
Začiatkom tohto týždňa, Pentagonu povedal, že musí urobiť aspoň jeden manéver "bezpečné oddelenie", že stíhačky Spojené štáty nemajú dostať príliš blízko k ruskému lietadlu cez Sýriu.
Tento incident sa odohral 1. októbra, ale Pentagon neposkytli ďalšie vysvetlenie.
Toto stretnutie Očakáva sa, že diskutovať o tom, ako veľmi sa oddeľovací vzdialenosť medzi tryskami Spojené štáty a Rusko a aká je štandardná dorozumievacie jazyk posádky.
Rusko tiež začala rakety z vojnových lodí v Kaspickom mori.
Existujú obavy, že Rusko vlastne napadli odporcami prezidenta Bašára al-Asada, nie militantných pozície ISIS.
Americký minister obrany Ashton Carter v piatok (9/10) obvinil Rusko z vojenských operácií "zásadne chybné" v Sýrii a "zažať občiansku vojnu, ktorá povzbudiť extrémizmu".
Moskva však poprel vyhlásenie, že v minulom týždni zaútočili na ciele, namiesto ISIS.

"Pokles v Iráne" ruskej riadených striel
Fotografie z ruského ministerstva obrany vyplýva, ruské rakety odpálené z Kaspického mora.
Úradníci na ministerstve obrany povedal, že Spojené štáty, ruské strely odpálené z Kaspického mora na ciele v Sýrii klesá v Iráne.
Dvaja úradníci, ktorí si neželal byť menovaný, povedal, že nie je jasné, či dôjde k poškodeniu v dôsledku odpáleniu týchto striel.
Úradník povedal štyri rakety z rady ohňa.
Irán tlačová agentúra citoval guvernéra provincie Takab, západné Iránu, ktorý hovorí, že cudzie predmety padajúce na dedinu.
Ruské ministerstvo obrany povedal, všetky rakety zasiahnuť požadovaného cieľa v Sýrii.
Ruskí úradníci v stredu (07/08) povedal, že vypálil 26 riadené strely ruských bojových lodí v Kaspickom mori s cieľom džihádistických skupín v severnej Sýrii priehrady severozápadu.
Tvrdenie, že ruské rakety do Iránu tento rok na jeseň sa objaví, keď sa NATO znovu potvrdila, že sa budú brániť svojich spojencov.
NATO hovorí, že zmenil postup, ktorý umožňuje nasadenie vojsk byť rýchlejší.
Tento vývoj príde ako Rusko zvýšila svoju vojenskú angažovanosť v sýrskom konflikte.
Sýria sám privítal "pomoc z Ruska" od ruskej armády povedal, že útoky oslabili silu skupiny volať seba islamský štát alebo známy ako ISIS.

Štyri ruské vojnové lode údajne vypálil 26 rakiet na 11 terčov ISIS.
Rusko uviedla, že začala raketový útok na cieľovú skupinu volať seba islamský štát alebo ISIS v Sýrii zo svojich vojnových lodí v Kaspickom mori, ktorá je asi 1.500km.
Minister obrany Sergej Šojgu povedal, štyri vojnové lode vypálil 26 rakiet na 11 terčov mori a zničiť ho.
Zatiaľ čo sýrske pozemné sily so vzduchovým krytom napadnúť Rusko, povedal sýrske úradníkmi.
Rusko odmieta obvinenia, že väčšina útokov, ktoré začali na cieľovom non ISIS.
Inštitúcie aktivisti, Sýrska observatórium pre ľudské práva, správu o pokroku '' neľútostného boja v niekoľkých mesiacov "v provincii Hamá a Idlib.
Strety došlo po začatí ruského nálete v tej istej oblasti.
Odhaduje sa, že útoky z Kaspického mora je prvý koordinovaný útok, pretože vzduch udrie Rusko, blízky spojenec sýrskeho prezidenta Bašára Asada, začal 30. septembra.
Rusko síce vyhlásilo, že je zacielenie "všetky teroristami", ale aspoň časť z leteckých útokov boli hlásené na civilistov a povstalecké skupiny cúval Západ.

Rozhovor prezidenta Bašára al-Assada iránskej televízne vysielanie v nedeľu (04/10).
Sýrsky prezident Basar al-Assad líči Rusko zasiahol do občianskej vojny v Sýrii za veľmi dôležité pre bezpečnosť celého regiónu Blízkeho východu.
Sýrsky vodca povedal, že vojenská akcia proti Američanmi vedenej koalície skupiny volať seba islamský štát alebo ISIS nedokázal zabrániť šíreniu terorizmu.
On tvrdil, že iba koalícia Sýrie, Ruska, Iránu a Iraku, ktoré by mohli zabrániť škodám v regióne.
"Táto koalícia, musí uspieť, ak nie, budeme svedkami zničenia celého regiónu. Veríme, že táto koalícia bude mať úspech," povedal sýrsky prezident v rozhovore pre iránsku televíziu vysielal v nedeľu (04/10).
Podľa neho, štyri krajiny zjednotený na prekonanie terorizmu a nakoniec dosiahne "praktických výsledkov", na rozdiel od koalície vedenej USA.
Rusko začalo letecké údery proti ISIS v Sýrii od minulého týždňa.
Keď prezident Assadom podania, Rusko aj naďalej začať letecké útoky v Sýrii.
Zmienil sa, že Rusi napadli pozície ISIS, ale aktivisti hovoria, že cieľ je zameranie skupiny na rozdiel od prezidenta Asada.

Dym stúpajúci z dôvodu letecké údery v Kafr Nabel, provincia Idlib.
Členovia koalície vedenej USA, ktorá začala odolnosť voči skupine volať seba islamský štát alebo ISIS, vyzval Rusko k zastaveniu leteckej údery, že povedali hit Sýrska opozičné hnutie a civilisti.
V spoločnom vyhlásení vydanom v piatok (2 október), Spojené štáty, Veľká Británia, Turecko a ďalší členovia koalície povedal, že ruský útok by "viedlo iba k väčšej extrémizmu".
Rusko, ktoré podľa svedkov sa vrátil do útoku v piatok (02/10), povedal, že je zacielenie ISIS.
Vysoko postavený ruský úradník povedal, že útok môže trvať tri až štyri mesiace.
Alexei Pushkov, predseda predstavenstva ruského parlamentu pre zahraničné a dodal, USA len "predstierať" bombardoval ISIS.
Sľúbil Rusko by bolo efektívnejšie operácie.
Ruské vzdušné sily začali letecký úder v Sýrii v stredu (30 september).
Sýrska armáda uviedol, že Rusko vykonalo 18 letecké údery, pretože vo štvrtok v noci.
Medzi nimi sa vykonáva v provincii Hamá a Idlib, provincie, kde existujú silné ISIS.

Parlament súhlasil s Ruskom na trh leteckej údery v Sýrii
Rusko hovorí, že "tisíce ruských občanov" sa pripojil k ISIS v Sýrii.
Ruská horná komora parlamentu v stredu (30/09) jednomyseľne schválila žiadosť prezidenta Vladimira Putina poslal vojakov do inej krajiny.
Toto rozhodnutie pripravilo cestu pre ruskú vládu, aby začali letecké údery búšil skupinu volať seba islamský štát alebo ISIS.
Hovorca ruskej vlády Sergej Ivanov, povedal, že by to vyslať pozemné jednotky do Sýrie a budú používať iba silu vzduchu.
Podľa Ivanov, Rusko má záujmy v Sýrii, pretože "tisíce ruských občanov sa pripojili k ISIS a stali hrozbou pre národnú bezpečnosť".
"Nie je to otázka dosiahnutie cieľa alebo ambície našej zahraničnej politiky, ako uvádza západných krajinách. To je jednoducho preto, že tam sú národné záujmy Ruska," povedal Ivanov.
Ivanov dodal sýrskeho prezidenta Bašára Asada, formálne požiadalo vojenskú pomoc do Ruska.
Skôr, počas prejavu v sídle OSN, prezident Putin vyzval k väčšej koalície v boji proti terorizmu.
Okrem Ruska, US-vedenej koalície bol prvýkrát uvedený na trh leteckej údery v Sýrii v uplynulom roku.

Irán a Rusko proti ISIS, podporu Al-Assad
Ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) podporuje sýrsku vládu pod vedením prezidenta Bašára al-Asada (vľavo).
Iránsky prezident Hassan rúhanie a ruský prezident Vladimir Putin vyjadril svoje odhodlanie zahrnúť pravidlo prezidenta Bašára al-Asada v boji proti milíciám ISIS.
Na stretnutie s radom výskumných inštitúcií a novinári pred zasadnutím Valného zhromaždenia OSN začala, rúhania povedal, že Al-Assad pravidlo nesmie byť oslabené ak ISIS chce byť porazený.

Dilengserkan
Sikap Iran Rusia Tidak sejalan Labor posisi Country-Country Barat.
Perdana Menteri guru honorer David Cameron, Presidente Spojených štátov Barack Obama, syn Presidente France François Hollande berulang kali mendesak agar Al-Assad set dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai persyaratan kesepakatan terasa.
"(Basar al-) Assad Tidak podľa menjadi Bagian ho depan set Sýrskej arabskej republiky. Dia telah menjagal rakyatnya sendiri. Dia telah membantu menciptakan konflikte Krisis migrasi Today. Dialah pejabat yang merekrut Anggor ISIS, "Kata Cameron.
Di New York, para pemimpin Country berdatangan počasie menghadiri sidang Majelis Umum PBB di Tengah Krisis migrantov pengungsi ASAL Sýrskej arabskej republiky.
Seják konflikte berlangsung di Sýrska arabská republika Padáň 2011 VIAC 200,000 set orang meninggal svet práce. Kemudian sekitar Empat Jutan Warkentin Sýrskou arabskou republikou telah melarikan diri berbagai Krajina termasuk Turecko, Libanon, Jordánsko, hingga Eropa.
Berbagi beri Dnes Berbagi Recenzia

Operasi Dnes digelar menyusul keputusan predpoveď memperluas upāya Serangan terhadap kelompok Militar, seperti dilaporkan Kanto Beri AFP.
Guyana počasie Pertama kalinya melakukan Serangan udara terhadap kekuatan kelompok Militar jang menamakan diri Krajina islam atau ISIS di Sýrskou arabskou republikou na utorok (27/09).
Operasi Dnes digelar menyusul keputusan predpoveď memperluas upāya Serangan terhadap kelompok Militar tersebut seperti dilaporkan Kanto Beri AFP.
Canton Kepresidenan Francúzsko mengatakan jeho udara Serangan Dnes dilakukan setelah pihaknya melakukan operasi pengintaian Selamat dua pondelok Terakhir.
Selamat Dnes Perancis spôsob mengambil Bagian Dalam Serangan udara di Irak, demikian laporan Kanto Beri Reuters.
Operasi "melawan ancaman teroristických" Krajina Names dikoordinasikan Labor kozmetický Regionálne demikian pernyataan tersebut.
Sia-sia Tidak realistis
Padáň Awal septembra Lalu, Presidente Francois Hollande menyatakan bahwa pihaknya telah melakukan persiapan počasie memulai Serangan udara terhadap kelompok Militar Krajina islam di Sýrskej arabskej republiky.
Wildlife demikian lanjutnya, Francúzsko Seják Awal mengesampingkan pengiriman pasukan počasie melakukan Serangan terhadap ISIS jang disebutnya "Sia-Sia Tidak realistis".
Sejauh Dnes viac set 220.000 Warkentin Sýrska arabská republika telah tewas VIAC set Sembilan Jutan Warkentin Country montigenous meninggalkan Country montigenous Labor berstatus sebagai pengungsi.
Berbagi beri Dnes Berbagi Recenzia

Organisasi HAM protes Paraguaj Cina nemčina Suriah

Kelompok perlawanan Sýria Masih Gigiho melawan Presidente Assadom.
Koalisi sekitar 200 organisasi hak nadácie manusia memperingati setahun munculnya protes di Sýrska arabská republika Labor menyeru kepada Paraguaj Cina predpoveď mendukung kebijakan PBB terhadap pemerintahan presidente Assad.
Mierok meminta Dewan Keamanan PBB meloloskan resolusi jang menekan pemerintah Sýrska arabská republika počasie Segera mengakhiri Serangan terhadap ods pengunjuk stratená.
Suriah, Timur Tengah
Mierok menekankan perlunya komunitas Internasional termasuk Paraguaj Cina predpoveď mendukung resolusi Today.
Seruan montigenous keluar menjelang kembalinya utusan khusus PBB Liga arabských štátov Kofi Annan predpoveď Sýrskou arabskou republikou jang útoku streda dnes (16/3) na menyampaikan výsledkov laporan kunjungannya.
NowSeeHeart hangus
Sementara di Sýrska arabská republika pertempuran terus berlanjut, Labor pasukan Presidente Bashar al-Assad melakukan Gerakan zadarmo stiahnuť hangus di berbagai Kota jang mierok Serang demikian disampaikan organisasi Human Rights Watch (HRW).
"" Pasukan Sýrska arabská republika melakukan Zdarma k stiahnutiu hangus di berbagai hriadeľ sementara členenie Dewan Keamanan tertelikung dvere Palau Číny, '' Kata Sarah Leah Witson set HRW.
Di Saat pertemuran terus berlanjut, Singapur Italia memutuskan predpoveď mengikuti beberapa Krajina sebelumnya Labor menutup kedutaan Besar mierok chrániť tindak kekerasan jang terus terjadi.
HRW mengatakan pasukan pemerintah menggunakan Senj Egypt Facility Kaliber Tinggi, nádrž menembakkan mortir Secar membabi Buta berbagai Náboženské ataupun orang di jalanan di-Kota Kota yang menjadi sasaran serbuan mierok.

Cina Whittington AS terkait Laut Čína Selatan
Washington meyakini Langkah Peking membangun fasilitas militer bertujuan počasie memperkuat Klai.
Cina menyerang balik Spojené štáty terkait pertikaian Wilayah Laut Čína Selatan.
Juru bicara kementerian Luar Negeri, Hua Chunying, menyinggung AS Saat menyalahkan "sejumlah Country" jang "terus menerus menggunakan kekuatan militernya" di Krasa montigenous.
Streda Lalu, pejabat Amerika mengatakan mierok sedang mempertimbangkan mengarahkan kvapkal perang di Daerah sekitar Spratly ostrovy jang dinyatakan Čína sebagai wilayahnya.
Hal Dnes memicu perang Kata-Kata diantara Kedu Country adikuasa Today.
Cina membuat khawatir sejumlah tetangganya, AS, Karen memperluas serangkaian Pulau Kecil, Laporta Rustanto BBC Michael Bristow.
Washington meyakini Langkah Peking membangun fasilitas militer bertujuan počasie memperkuat Klai ost krasa sengketa montigenous.
Cina menyatakan Pembangunan tersebut spravodlivý syn diperlukan počasie melindungi kedaulatannya.
Pertikaian dimulai ketika para pejabat AS menyatakan sedang mempertimbangkan pengiriman kvapkal perang di Dalam Wilayah 12 míľ laut jang Čína Klai sebagai daerahnya di sekitar Spratly ostrovov.

Arab Saudi Kembali Serang Jemen
22.apríla 2015
Kyslý
výšivka korporácie Serang
Titulok obrázku
Seorang Anggor pasukan Jemen berjaga di depan mal jang ditolak chrániť Serangan udara Saudi.
Pasukan koalisi yang dipimpin dvere Arab Saudi Kembali melakukan Serangan udara terhadap pemberontak vytvorená sympatie di Jemen, sementara pertempuran Darat terus berlangsung.
Serangan Dnes terjadi spôsob beberapa jám saja sesudah Arab Saudi mengumumkan bahwa mierok menghentikan Serangan udara terhadap Jemen.
Arab Saudi pasukan koalisi telah melakukan jeho udara Serangan Dnes Selamat Empat Pekan Terakhir.
Seorang diplomat Arab Saudi menyatakan bahwa Serangan udara jang mierok lakukan Selamat Dnes telah mencapai výsledky jang dikehendaki dala menyerang sasaran-sasaran militer.
Menyusul jeho udara Serangan dnes, pasukan pemberontak melakukan Aksi balasan Labor merebut Markas militer di Kota Taez.
Pertempuran Jugan dilaporkan terjadi di Kota Aden, hriadeľ Relax syn sebuah hriadeľa Kecil Daleh.
Sekalipun melakukan Serangan udara, pemerintah Arab Saudi menyatakan bahwa perjanjian Nikah Siri Masih terus berlangsung sedang Dalam prózach finalisasi.
Irán, yang dituduh berada di belakang pemberontak vytvorený súcit, SEMP môjmu Langkah Saudská menghentikan jeho udara Serangan Dnes sebagai sebuah Langkah Maju Dalam perundingan Nikah Siri.

Konflikte di Jemen membuat Aden Jadi Kota Mati "
7.4.2015
Kyslý

Titulok obrázku
Sebuah cisterny melintas di Pusat hriadeľ Aden yang terkoyak dvere perang Seják beberapa fázy Terakhir.
Pemimpin Palanga Merah Internasional (hlavne) menyatakan kepada BBC di Aden, bahwa konflikte telah mengubah hriadeľ montigenous menjadi "hriadeľ Mati".
Robert Ghose mengatakan pasokan Obata-obatan Sangat diperlukan di kota montigenous. Padáň útok Streda, sebuah pesawat bantuan Jemen dibatalkan penerbangannya chrániť PuriBorobudur Logistik.
Organisasi kesehatan Takbir (WHO) menyatakan VIAC 540 set orang meninggal Takbir Akiba konflikte tersebut.
Beberapa fáza Terakhir, Jemen telah terkoyak dvere perang priraďovanie beberapa kelompok berbeda.
Konflikte Utama terjadi lekcie pemberontak vytvorené sympatie jang Loyal melawan pemerintahan Presidente Abdrabbuh Mansour Hady, jang telah menyelamatkan diri do Singapuru.
Aden sedang dikepung Kde pemberontak vytvorená sympatie set didorong Selatan ibukota Sanaa.
Selamat Dua pondelok Terakhir Serangan udara Arab Saudi menargetkan pemberontak vytvorená sympatie, syn penduduk sipil terjebak di Tengah-Tengah.

Titulok obrázku
Satu vhodný pre rodiny India meninggalkan nerovnomerné dverí peperangan Yaman jang semakin.

Titulok obrázku
Pendukung Presidente Abdurrabuh Mansour Hady mengambil posisi _AT_safwanfdjri menembak.
"Tak ada orang"
"Kami Melih a Viac jenazah diangkut Rumah sakit, atau meninggal Saat Baru lopatka," Kata Ghose kepada BBC.
"Rumah sakit Tak memiliki pasokan yang cukup staf jang tepat," katanya Lagi.
"Tak ada orang jang terlihat mierok sembunyi. Ekonomi berhenti sepenuhnya," katanya menambahkan jalanan "dikotori" dvere sampah puing Náboženské set-náboženský jang ditolak.
"[Kota Dnes dipenuhi set orang bersenjata berbagai kelompok jang berperang. Ini Kota Besar, Tak ada yang berfungsi," Kata Ghoden Lagi.
UNICEF menyatakan setidaknya 74 jang tewas Dalam konflikte montigenous adalah anak-Anak. WHO menambahkan 1700 orang terluka.
Hlavne sebelumnya menyerukan gencatan Senj 24 jam di Aden, sementara Paraguaj meminta Dewan Keamanan PBB predpovede mendukung "Jeda Internasional" Serangan udara.
Hlavne telah Dibër dvere povolenie pasukan koalisi jang dipimpin Arab Saudi počasie mendaratkan pesawat jang členské staf kesehatan pasokan Obata-obatan.

Al-Džazíra terbitkan dokumen rahasia

Pemukiman židovský
Perundingan TIMUR Tengah terganjal dvere PuriBorobudur pemukiman židovský

Jaringan pemberitaan Arab al-Džazíra menerbitkan ratusan dokumen rahasia jang disebutkan rincian perundingan Timur Tengah.

Dokumen montigenous lekcie Lain menyebutkan palestínsky Otorita Secar priemer-priemer membiarkan Izrael menduduki Secar ilegálne sebagian Besar krasa Yerusalem Timur.

Perundingan Saat ini lekcia do Izraela palestínskej terhenti Selamat berminggu-Senin chrániť penolakan Izrael počasie menghentikan Pembangunan pemukiman židovský palestínsky di Krásou jang diduduki.

Tetapi bocornya dokumen rahasia Dnes menunjukkan bahwa para palestínsky pemimpin memang telah _AT_safwanfdjri počasie memberikan krasa Besar jang diduduki od Izraela Seják tahun 1.967 Labor imbalan kesepakatan.

Topik yang ohrada kontroversial dala konflikte Timur Tengah Dnes adalah Yerusalem jang diklaim dvere do Izraela palestínskej sebagai ibukota.

Dokumen yang Belum Dapat diinvestigasi Secar Independente záhlavie dverí, mengklaim Jure palestínsky Runding _AT_safwanfdjri prognózy membicarakan PuriBorobudur sensitif termasuk Akses Masjid Umar di kompleks Masjidil Al Aqsa.

Selamat bertahun-tahun, para pemimpin Paletina jang oblohy mengadakan perundingan práce, Izrael, Spojené štáty americké, voľne žijúcich živočíchov Tidak výsledky mencapai apapun.

Palestínsky Warkentin sendiri nasledoval Sering melakukan protes terutama di sejumlah tempo penting seperti Yerusalem Timur, menentang Apa yang mierok lihat sebagai ekspansi Izrael lemahnya para pemimpin mierok sendiri.

Palestínsky Pemuda, aparat Izrael bentrok di Al Aksá
28.září 2015
Kyslý
Al AqsaImage copyrightGetty Images
Titulok obrázku
Aparat Keamanan Izrael Tampak mengambil posisi di sejumlah sudut di KOMPLEKS Masjid.
Kekerasan Kembali pecah lekcie pasukan Keamanan Izrael palestínska Warkentin di sekitar kompleks Masjid Al Aqsa di Jeruzalema.
Polisi menembakkan plyn vzduch jej syn GRANAT kejut cenovo palestínsky para Pemuda jang melemparkan bod bomba Molotovov cenovo aparat Keamanan Israel Padáň pondelok (28/09).
Palestínsky para Pemuda selanjutnya membarikade diri di Dalam mešita. Mierok menginap di masjid tersebut sebelumnya Berjani na "mempertahankan" Masjid.
Masjid Al Aqsa terletak di krasa Haram Al Sharif atau dikenal Labor mäso Bukit Bait dvere UMAT židovský jang dianggap sebagai tempo zapojiť Bagi UMAT islam maupun židovský.
Kawasan montigenous berada di Jeruzalem Yimur jang diduduki Izrael.
Pengunjung židovský mendapat pengawalan ketat di kompleks Masjid Al Aqsa.
Di MIESTO tersebut sebelumnya memang Sering terjadi bentrokan tetapi ketegangan meningkat belakangan.
Di lekcie penyebabnya adalah kecurigaan di palestínska pihak bahwa Izrael ingin mengubah pengaturan di MIESTO tersebut tetapi Izrael membantah kecurigaan montigenous.
Peristiwa Dnešné terjadi bertepatan Labor Days Pertama Sukkótom atau Raya Pondok Daun Bagi UMAT židovský.

Nasledoval upevnené orang menganggap Satu veľmoc America, sekurang-kurangnya superveľmocou militer. Na tetapi Emmanuel Todd, seorang Pakari Vzdelávanie pengetahuan Perancis berpendapat ležať. Bukunya. yang berjudul après l'Empire. Essai sur la rozklad du systeme Americain (Editions Gallimard, Paríž, 2002) telah diterjemahkan Dalam berbagai Standard. Mená versinya jang Bahasa Nemecku, yaitu Weltmacht USA, ein Nachruf jang telah diterbitkan Piper Verlag GmbH, Munchen Pádana tahun 2003, Emmanuel Todd Menulis bahwa požadované veľmoc America, kolesá Dalam Ekonomi maupun militer .. Ekonomi Recenzia cukup disampaikan di Teri bahwa Todd menilai besarnya ketergantungan amerika kepada ofina rany Lain Dalam berbagai aspek Ekonomi sebagai indikasi bahwa potrebná Satu veľmoc America Ekonomi Yang mengungguli Ekonomi sveta práce.

Predpoveď membahas pandangan Todd bahwa potrebná superveľmoci Amerike militer Perl cez telaah pokoke-pokoke argumentasi Todd. Ia mengatakan bahwa ofina Amerika mempunyai kelemahan STRUKTURAL dala bidang militer. Mená sejarahnya Bangs Amerika Tidak pernah beradu kekuatan Labor musuh jang oblohy kekuatannya. Dimulai Labor perangnya Yang asimmetris Labor hai-hai Indian. Jugan Duni Dalam Perang II AS berhadapan Labor Nemecko jang tinggal runtuh chrániť pukulan Berat dvere tentara Sovietsky Uni. Setelah melakukan pendaratan di Normandie America melakukan operasi militer Yang Tidak seimbang Labor keunggulannya Dalam materiál jumlah manusia. Todd mengemukakan pendapat Liddell Hart, Pakari Strategi sejarah militer Inggeris jang mengatakan betapa vypúšťací birokratis cára bergeraknya tentara AS di Darat. Keunggulan America di laut syn udara memang Sangat Besar sebagai vedie kekuatan industrinya. Setelah memenangkan pertempuran Laut Midway, perang AS Whittington Jepang mirip perangnya práce Indiánov. Keunggulan materiál logistik AS terlalu Besar Jepang Tidak Mampu mengimbanginya. Na tetapi ležal halnya operasinya di Darat. Setelah Perang World II Tampak Jelaš bahwa kekuatan Darat Amerika rebrík Mampu počasie memenangkan perang. Di Kórea keberhasilan spôsob separoh sedangkan di Vietnam Gagal hore sekali. Padahal AS menghadapi Krajina jang Kecil jauh VIAC Rendah kemampuan industrinya.

Mená tahun tahun raya dnes ako mengembangkan konsep perang jang Tidak atau seminimal mungkin mengakibatkan Korban Mati Bagi orang Amerike. Cára berpikir demikian berakibat bahwa kemampuan operasi Darat volebné rebrík Dapat diandalkan. Sebab Dalam operasi Darat kritikov prognózy menghindari perjumpaan langsung Labor kekuatan Whittington. Konsep AS tersebut didasarkan keunggulan teknologinya jang hendak dimanfaatkan semaksimal mungkin. Konsep montigenous. mengutamakan Serangan udara jang bertujuan menghancurkan perlawanan musuh melalui pemboman udara syn pukulan práce peluru Kendal. Teknologi riadené veľmi presné munície (PGM) memungkinkan penembakan peluru Kendal Labor perkenaan tepat Padáň Jarak jauh. Di samping montigenous dikembangkan chytré bomby bomby atau jang perkenaannya tepat. Sedangkan počasie penentuan sasaran digunakan diaľkový prieskum atau peninjauan saksama seluruh Wilayah Labor memanfaatkan satelit udara. Dilengkapi Labor Aksi intelijen manusia jang dilengkapi vyskúšať komunikasi počasie memungkinkan laporan Instant dilanjutkan dvere Serangan udara seketika. Dengan cára demikian diperkirakan bahwa musuh Dapat dihancurkan Dalam Chairunnisa Tidak lama dvere Serangan udara tanpa penggunaan kekuatan Darat. Setelah musuh dihancurkan Baru tentara Darat Bergeracu Daerah musuh predpoveď mengkonsolidasi kemenangan .. Cara demikian diharapkan na mengakibatkan Korban minimálnej Pádana tentara AS .. On tetapi konsep dnes kritici dilaksanakan apabila musuh mempunyai kemampuan pertahanan udara jang efektif, Kata Todd. Od sebab montigenous AS cestu na berperang zvuk menghadapi pihak Lain jang lemah Terbatas kekuatan militernya terutama pertahanan udaranya.

Forecast menunjukkan kepada Takbir Luar bahwa AS Masih Kuat kuasa diadakan penempatan pasukan AS Dalam jumlah Besar di Luar Negeri lekcie ležal di Nemecku 60,053, Jepang 41,257, Kórea Selatan 35,663 11,677, Taliansko, Inggeris 11,379, di Španielsko 3575. Selain montigenous di Daerah Balkan pokladaný 13.774 di Timur Tengah 9,956 orang. Wildlife počasie mengadakan operasi militer AS Tidak mempunyai kemampuan kongkrit jang sesuai práce potensinya. Memang Kapal Kapal induk-AS (lietadlová loď) Mampu Bergeracu leluasa di lingsir svet práce. Hal Dnešné merupakan projekcia Power jang penting Bagi supremasi Politika. Na tetapi chrániť rebríku kesediaan mengoperasikan kekuatan Darat, vy ako rebrík sanggup mengadakan Konfrantasi militer terhadap Whittington jang kekuatan militernya cukup Besar. Alien bertindak terhadap pihak ležal jang diyakini lemah. ,

Sikap AS yang KERAS terhadap islamu dvere Todd dijelaskan sebagai berikut:
adanya pertentangan ideológ setelah komunisti KALAHA;
prognóza menguasai Minyak Timur Tengah jang dihuni penduduk mayoritas islam;
Na tetapi terutama chrániť Takbir islam Secar militer lemah;
sebagai demonstrasi kekuasaan Strategi AS Secar Produk relatif zvracanie.

Demikianlah pokoke-pokoke argumentasi Todd bahwa, ako je požadované superveľmocou militer.

Je pravda, že po druhej svetovej vojne je vždy malá krajina, alebo málo rozvinutá cielený US vojna. Nikdy priamo so Sovietskym zväzom. Začnite so Severnou Kóreou, a Vietnam sú všetky menej konkrétne výsledky. Potom útok do Panamy zatknúť prezidenta. Gulf War I sa obmedzuje iba na oslobodenie Kuvajtu a nevykonal s dobývania Iraku. Útok na Afganistan zmestili novú koncepciu, na rozdiel od žiadnej schopnosti protivzdušnej obrany. Americké pozemné sily sa pohybovali v poslednej dobe po afganských síl proti Talibanu, ozbrojených síl Severnej aliancie, najprv pohybujúce sa v. Napriek tomu až doteraz USA nepodarilo zlikvidovať Usámu bin Ládina a al-Kájdy, aj keď je cieľom zaútočiť na Afganistan. Útok na Irak až po polovici odzbrojiť Irak sám, a to počúvať vôle Organizácie spojených národov, aby zničiť všetky veľké zbrane. Dokonca aj zdanlivo Irak môže byť porazený konceptu novej vojny, ale až teraz USA nebola schopná riadiť krajinu. US ohromený tým irackým partizána útoky tak požiadať o pomoc armád ďalších krajín. Veliteľ amerických vojsk v Iraku na vedomie, že každý deň v priemere existuje 15 krát zásahom alebo útokom zo strany Iraku, ktoré ohrozujú členmi.

Pracovná neschopnosť USA čelí trochu silný vojenský stav nastane v dnešnom vydaní Severnej Kórey. USA napadli Irak pod zámienkou, že sa skrýval zbraní hromadného ničenia, ale obvinenie bolo až doteraz nemohla byť overená. Na rozdiel od Severnej Kórei otvorene hovoria, že to má jadrové zbrane .. V prípade, že USA skutočne následný postoj, že musí byť tiež zaútočiť Severná Kórea, ktorá od začiatku nazval osi zla spolu s Irakom a Iránom. Avšak, North kórejská armáda nemôže byť považovaná za slabú. Severná Kórea nechce odzbrojiť svoje jadrové zbrane, než sa USA povedal, že by ho napadnúť. Vyhrážal, že ak podľa amerického útoku, bude Severná Kórea usporiada odvetu v naturáliách. Americké sily v Južnej Kórei a Japonsku by mohla byť zameraná na odvetné útoky Severnej Kórei. Severná Kórea je postoj by mohol byť nejaký blaf, ale v skutočnosti, až doteraz USA ho nemá zaútočiť. V ostrom kontraste s postojom Spojených štátov v Iraku.

Tento opis robí Ameriku nie toľko, ako alebo tak silné, ako si myslíme. Posúdenie Emmanuel Todd zdá správne, že USA nie je vojenskou veľmocou. Avšak, vzhľadom k USA hegemonní postoj, sila sa stáva hrozbou do krajín s menej výkonným armádou. To podporuje malé národy ozbrojiť seba za to, že považuje za slabé, a to aj v prípade potreby s jadrovými zbraňami. To sa teraz vykonáva ASKekuatan Irán zaútočiť, aby sa zabránilo Indonézska armáda je jedným z hlavných najväčšie a najsilnejšie na svete. V tej dobe, aj sila v Holandsku nie je porovnateľná s Indonéziou, a Američania sú veľmi znepokojený vývojom našich vojenských síl podporovaných masívne najnovšou technológiou Sovietskeho zväzu.

1960 v Holandsku je stále zakorenené v Papue. Vidieť silu Indonézskej republiky, ktorá je závažnejší, Holandsko západnej-cúval navrhovaní vynaliezavosť vytvoriť bábkový štát, ktorá sa zdala byť nezávislé, ale stále pod kontrolou Holandska.

Prezident Sukarno čoskoro prijať krajné opatrenie, ciele, dobyť Papua. Sukarno okamžite vydal proklamácie o "Trikora" v meste Yogyakarta a jeho obsah sú:
1. zmaril vytvorenie bábkového štátu Papua vykonané v holandskej koloniálnej.
2. kladkostroj Sang Saká Merah Putih skrz západnej Irian
3. Buďte pripravení na všeobecné mobilizácie, udržiavať nezávislosť a integritu národa vlasti.

Vďaka blízkosti Indonézii sa Sovietmi, potom Indonézia dostávať masívne podpory námorníctvo a letecké sily pokročilú armádu na svete, s obrie hodnotou, US $ 2.5 miliarda. V súčasnej dobe, indonézskej vojenskej sily byť najsilnejší v južnej pologuli.

Hlavná sila Indonézia v tej dobe to bol jeden z hlavných Trikora najväčších a najrýchlejších vojnových lodí v umelom svete triedy sovietskej Sverdlov, s 12 obrie dialo kalibru 6 palcov. Je KRI Irian, s obrovským hmotnosť 16,640 ton s posádkou z 1 270 ľudí, vrátane 60 dôstojníkov. Sovietsky, nikdy dokonca dať tento silný loď na ktorýkoľvek iný národ, okrem Indonézie. (Najnovšie lode triedy Sigma Indonézia teraz váži iba 1600 ton).

Indonézsky letectvo tiež sa stal jedným z nejsmrtelnější leteckej flotily vo svete, ktorý sa skladá z viac než 100 lietadiel z najpokročilejších v tej dobe. Táto flotila sa skladá z:
1. nadzvukové stíhacie 20 MiG-21 Fishbed.
2. 30 MiG-15 lietadla.
3. 49 high-podzvukové stíhačka MiG-17.
4. 10 MiG-19 nadzvukových lietadiel.

MiG-21 Fishbed je jedným z hlavných najvyspelejšie nadzvukových lietadiel, ktoré boli schopné lietať rýchlosťou až Mach 2. lietadlo je ešte silnejší ako najvyspelejšie lietadlá aktuálne Ameriky, nadzvukové F-104 Starfighter a F-5 Tiger. Kým holandský stále spoliehajú na rovinách druhej svetovej vojny, ako je P-51 Mustang.
Pre záznam, úžasnost lietadiel MiG-21 a MiG-17 vo vietnamskej vojne na podporu Američanov založil Námorníctvo Spojených štátov Strike Fighter Taktiky inštruktor, piloti školiace stredisko najlepšie známy ako Top Gun.

Indonézia má tiež flotilu 26 ďalekonosný strategický bombardér Tu-16 Badger Tupolev (A a B). Tým Indonézia sa stala jedným zo štyroch krajín na svete, ktoré majú strategické bombardéry, a to USA, Rusko a Veľká Británia. Národnosť nachádza v Iswahyudi Air Field, Surabaya.

Dokonca aj Čína a Austrália tiež nemal tento druh strategických bombardérov. Tento bombardér je tiež vybavený množstvom pokročilých elektronických zariadení a špeciálne anti-vojnové lode striel AS-1 Kennel, ktorého výbušná sila môže ľahko potopiť bojové lode na západ.

Indonézia má tiež 12 Whiskey-ponorky triedy, desiatky Corvette bojové lode triedy, 9 world vrtuľník MI-6, 41 vrtuľník MI-4, rôzne dopravné lietadlo, vrátane ťažkého dopravného lietadla Antonov An-12B. Celkom, Indonézia má 104 bojových lodí. Nehovoriac o tisíce najlepších útočných pušiek v tej dobe a ešte byť legendárny k tomuto dňu, AK-47.

To všetko robí Indonézii salasahtu námornú a leteckú vojenskú silu najsilnejší na svete. Efekt je tak veľký, takže Amerike pod vedením Johna F. Kennedyho nútil holandský odísť Papua, a uviedol na fóre OSN, že prechod moci v Papue, z Holandska do Indonézie je niečo, čo môže byť prijatý

Takže Krymská Ruská vojenská pevnosť
Rok po tom, čo Rusko anektovalo Kryme, teraz vojenská pevnosť čeliť Ukrajinu. Až 40,000 dobre vyzbrojené ruských vojakov umiestnených na vojenskej základni Čierneho mora. Ale sú ľudia trpia.
 Russische Panzer auf der Cream
Prezident Vladimir Putin presne rok po pripojení Krymský polostrov, vyhlasoval, že má nariadil anexii Ukrajiny v oblasti Čierneho mora, ktorá je dôležitá pre stratégiu. Dôvodom, viac ako 75 percent obyvateľov regiónu sú etnickí Rusi, ktorí sa chcú pripojiť k Rusku.
V jednostrannom referende, ktoré sa konalo 16. marca 2014, v závislosti na Rusku viac ako 96 percent ľudí, ktorí sa rozhodnú pripojiť na Kryme s Ruskom. Referendum bolo prísne strážené ruských vojenských síl v prestrojení, a nenosia uniformy alebo odznak. Žiadne nezávislí pozorovatelia mali dovolené sledovať. OSN odsúdila ruský akciu ako porušenie medzinárodného práva.
Teraz, presne jeden rok po kontroverznom referende je Krymský polostrov región na vojenskú pevnosť ruských síl čeliť Ukrajinu. Hlásené medzi 25.000 až 40.000 dobre vyzbrojených ruských vojakov umiestnených pri vojenskej základni Čierneho mora. Ruskí vojaci cúval nové tanky, obrnené vozidlá, vojenské lode a bojové lietadlá. Putin tiež nevylúčil umiestnenie atómových zbraní.
Bitter realita v Rusku
Rok po ruskom záboru pod rúškom referenda, občania v regióne Kryme musí smerovať horkú realitu. Teraz rôzne problémy, do každodenného života na polostrove ktorý robil ruskú vojenskú základňu. Dopravné problémy, nedostatok pohonných hmôt a potravín sú len niektoré z problémov, ktorým čelia občania.
Kto vlastne Separatisti?
FACT PREČO separatistické proruskej STRONG
Kto vlastne Separatisti?
Počet pre-ruských separatistami v východnej Ukrajine hlásených asi 20.000 ľudí. Krym s populáciou okolo 2 miliónov, asi 60 percent, sú pre-Rus. Odhaduje sa, že 1500 do 3000 ruská pravidelná armáda bojovala separatistami. Moskva poprel účasť jej vojakov, ale ak sa ukáže, nikto nebol zabitý ani zajatý, nazvaný boli na dovolenke a dobrovoľník bojovať na východnej Ukrajine.
12345
V dôsledku západných sankcií, všetky európske spoločnosti a USA odstúpila. Na Kryme je teraz už nie je rad reštaurácii rýchleho občerstvenia McDonald. MasterCard a VISA kreditnej karty nie sú platné. Tiež predajne popredných chytrých telefónov a počítačov, ako Apple už dlho uzatvorený. Lunpuh praktické hospodárske odvetvia.
Viac urobiť zúbožené ľudí na Krymský polostrov je uzákonenie ruskej meny, rubeľ ako oficiálna platidlo. Rubeľ výmenný kurz ponorila drasticky kvôli palete západných sankcií, viedol k obyvateľa Kryme zmršteniu reálnych príjmov o polovicu.
Potraviny sú obvykle dodávané z Ukrajiny, kvôli embargu bol rok, čo ukončená. Výsledkom je, že jedlo bolo vzácne, cena ide hore, zatiaľ čo na druhej príjmy ručných dokonca poklesla. Obyvatelia hlásili, že činnosť v krymskej roka po anexii, zameriava len na vojenské záležitosti. Údajne, lodné logistika a paliva pre armádu viac ako zdvojnásobil, zatiaľ čo ironicky obyvatelia zažili nedostatky vo všetkých aspektoch života.
SPRÁVA VOĽBY

Prímerie dohodnuté na východnej Ukrajine
Ukrajina summit v Minsku dohodli na novom prímerie v konflikte na východnej Ukrajine. Začal 15. februára všetky ťažké zbrane, ktoré majú byť stiahnuté z oblasti konfliktu. (02.12.2015)
Ruská Začiatok cvičenia v krymskej vojne
Rusko začalo vojnové hry na svojej hranici s Ukrajinou v čase, keď sa úsilie s cieľom mierového riešenia Ukrajiny intenzívne vedená Nemeckom a Francúzskom. Zatiaľ čo výsledky stretnutie Merkelovej s Obamom vo Washingtone, zostávajú nejasné.

Putin Pripravené pre jadrovú vojnu vedenú kvôli Krymu
V dokumente, ruský prezident Vladimir Putin tvrdil, že je "pripravený" použitia jadrových zbraní k obrane Krymský polostrov. On bol priamo zapojený do krízy na Ukrajine.
 Wladimir Putinov výraz Porträt aggressive verärgert
Krym je ruský prezident Vladimír Putin a "ready" riskoval nukleárna vojnu s cieľom zmocniť sa polostrove na pobreží Čierneho mora. "Pôvodne sme si nemyslel, že k oddeleniu Kryme a Ukrajinu až do zvrhnutia vlády v Kyjeve."

Uznanie bol vyrobený Putin v dokumentárnom produkovanej televíznej stanice Rossija 1, aby pri príležitosti prvého výročia anexia Krymu. Film s názvom "Krym: Trasa do vlasti", ktoré opisujú udalosti došlo pred rokom vďaka starostlivé plánovanie a presné eskekusi.

"Sme pripravení" zlepšiť ruský jadrový status upozornenie na najvyššej úrovni, povedal Putin. "Ale verím, že sa situácia nebude ďaleko." Prezident tvrdil, že posúdi záležitosť, pretože nevie, čo je reakcia Európy a Spojených štátov proti manévre Ruska v Kryme.

Krym v záujme stability v vnútra

Film sa zobrazí, ak rôzne zlé správy zvieral Moskva. Vladimir Putin sám vystavený problému, pretože nikdy sa objavil na verejnosti od 5. marca. Hospodárska kríza je stále zúri, pretože západné embargo a zrútenie svetových cien ropy.
1. Spojené štáty americké - 581 miliárd USD
Najväčšie vojenské FORCE 2.015
1. Spojené štáty americké - 581 miliárd USD
Tohtoročný rozpočet USA obrany zodpovedá za asi 39 percent z celkového rozpočtu všetkých krajín na svete pre armádu, podľa štúdie Medzinárodného inštitútu pre strategické štúdie v Londýne. Známy americký má asi 1.300.000 personálu, viac ako 30.000 obrnených vozidiel, 13.000 lietadiel a bojové vrtuľníky, 10 lietadlové lode, 72 ponoriek a desiatky ďalších vojnových lodí.

Vojnové prípravy objednávky z Moskvy

Putin sa zísť s prezidentom Kirgizska, pondelok (16/3) v St. Peterburg. Jeho prítomnosť bude určite pochovať divoké nevyriešené otázky. Demonštratívne, Putin sa hovoril, že je chorý, nedeľa (15/3) velil Severnej flotily, aby s ním vojenské cvičenie.

Celkom 40.000 vojakov, 41 vojnových lodí a ponoriek 15 zapojených do akcie. Účelom cvičenia je vyskúšať, ako rýchlo vytvoriť Severnej flotily by mohla reagovať na hrozby.

Severnej flotily je súčasťou ruského námorníctva v priebehu studenej vojny umiestnil polárny kruh. V súčasnej dobe Severnej flotily má riaditeľstvo v severomorskej priľahlých do Nórska.

Čína sen Sila SuperPower
Čína zvýšila svoj vojenský rozpočet. Vývoj je v súlade s novou dôverou zobrazenej v Pekingu. Ale sila mohla byť preukázaná rôznymi spôsobmi, nielen armáda, podľa Alexandra Freund.

Bojová sila ako veľmoc určite nie je vo vlastníctve čínštine. Peking, že doteraz len vyzbrojený ekonomickej moci rozšíriť vplyv vo svete. Odtlačky Opatrenia prijaté výhradne pre ekonomický chod motora.

Čína tiež nikdy významne angažovať v konfliktoch, aspoň vojensky. Zatiaľ ekonomický rast má prednosť. Ale teraz paradigma je veril byť zmenený, pretože ten sa objavil stále verí Čínu, alebo môže byť tiež nazývaný agresívnejší.

Dojem je zosilnený Číny pohybu zvyšuje jeho rozpočtu na obranu, aj keď menej ako v minulom roku. Po celé roky Čína investovala obrovské prostriedky na modernizáciu svojej vojenskej sily.


Čína je správne, aby sa stal vojenskú superveľmocou, po hospodárskeho rastu menganggumkan. Navyše, ďalšie silné krajiny tiež opakovane uložiť svoje záujmy prostredníctvom vojenskej sily. Spojené štáty je isté, zatiaľ čo Rusko nedávno ukázal to cez konfliktu na Ukrajine.

Ale rovnaká logika vyvolať preteky v zbrojení v Ázii nie sú len starosti susednej Číne, ale aj v medzinárodnom meradle. Tento vývoj nie je len otázkou ochrany hospodárskej tep pulzujúci v ázijských obchodných námorných ciest, ale vývoj spoločného paradigmy, že konflikt je už určí diplomatického úsilia, ale silou.

To môže viesť ku katastrofe, a jej dopad sa prejaví po celom svete. Vzhľadom k tomu, tentoraz v Okrem Číny, v iných krajinách, ako je India, Japonsko, Filipíny, Indonéziu a Vietnamu by pomohlo k posilneniu jeho armádu.

Tam je veľa možností pre konfliktu v Ázii. Najmä pokiaľ ide o prekrývajúcich sa uplatňovania nárokov obývateľných ostrovov v Juhočínskom mori a východnej najväčší sklad výbušnín vypáliť nacionalistické sily.

Bombardovacie lietadlo v Spratlys?
ČÍNSKÁ vojenskej základne v Juhočínskom mori
Bombardovacie lietadlo v Spratlys?
Od polovice roku 2014 čínska armáda je zaneprázdnený rozšírenie "Fiery Cross útes" na západnom okraji Spratlys. Odborníci v časti "Centra pre medzinárodné a strategické štúdie", vo Washingtone a Ázii iniciatíve za transparentnosť námornej verí krajiny bambus opona je budovanie leteckej základne pozdĺž troch kilometrov. Dlhá dráha schopný pojať typy dlhého doletu bombardovacie lietadlo patriace k čínskej H-6
Letmý pohľad konfliktu vo vodách, ktoré zúrili pre zaistenie prírodných zdrojov. Ale v podstate si kladie za cieľ rozšíriť vplyv týchto tvrdení. A Čína provokovať vybudovaním vojenskej základne v Spratlys.

Podobne do Japonska, Číny nedávno prijalo proti terorizmu zákon, ktorý umožňuje armáda chrániť záujmy krajiny v zahraničí.

Ale akonáhle zvýšenie čínskeho vojenského rozpočtu neznamená, že Peking sa pripravuje na vojnu. Doteraz ázijské krajiny naďalej venovať pozornosť k hospodárskemu rastu. kvôli rýchlo rastúce ekonomiky vytvára prosperitu. A čím viac zvýhodnený, ako sa minimálny vplyv aj nacionalistické hnutia, či už je to v Pekingu, Tokiu alebo Washington.
Navyše, sila môže byť preukázané mnohými spôsobmi. Pretože teraz, dokonca aj Čína stala veľmocou bez aspoň pomocou jeho vojenskú silu.
Indonézska vojenská sila Occupy Zaradený 12. na svete
 

Navy sily vymenil streľbu s nepriateľom, keď je simulácia Cvičenie na Integrovaný zdravie Navy Pier Madura Koarmatim Ujung, Surabaya, Východná Jáva, v utorok (28 sedmtina). (Medzi // záberu Karur)
Navy sily vymenil streľbu s nepriateľom, keď je simulácia Cvičenie na Integrovaný zdravie Navy Pier Madura Koarmatim Ujung, Surabaya, Východná Jáva, v utorok (28 sedmtina).
REPUBLIKA.CO.ID, JAKARTA - člen komisie I PKS frakcie Sukamta povedal, varovanie nezávislosť by mohla byť 70. národ, aby odrážali hybnosť posadnutý obranné sily. Indonézia by mal byť silný stáť v hospodárskej, sociálnej, kultúrnej, politickej a obrany a bezpečnosti.

"Indonézia je silná obrana nie je za hrozbu k iným národom, ale pre blaho národa sám. Je to tiež, že Indonézia rešpektovať ostatné národy a prispieť pri udržiavaní svetového mieru as mandátom ústavy 1945," povedal vo štvrtok (6/8 ).

Duch indonézskeho nezávislosti 70. by sa malo odraziť na fixáciu indonézskej obranné sily. Svet vojenská Výkonový agentúra Global Fire Power Vojenské v roku 2015 zaradil Indonézia patrí 12. s Power Index 0.5231.

S duchom nezávislosti, Indonézia musí zvýšiť svoju silu index. Dúfa, že v roku 2016 by mohol Indonézia moc index TOP 10 vojenskej sily na svete a v roku 2024 by mohla vstúpiť medzi päť najlepších svet.

"Aby sa dosiahlo potrebné navýšenie ľudských zdrojov, obranné prostriedky a rozpočet. Personálne armáda v súčasnosti čísla 400 tisíc a majú celkom dobrý bojaschopnosti," povedal.

Sukamta vysvetlil, Indonézia má rad elitných vojakov sa špecializuje na každého rozmeru, ako je Kopassus a Raider v inzeráte, Paskhas a Denbravo (odradí Bravo) 90 AU, Kopaska (KOPASKA), Yontaifib (Taifib), a Denjaka ( Oddelenie Jala Mangkara), v návrhu na zmenu.

Bojovej sily vojenský personál môže byť ešte lepšie ako ako iné krajiny, keď tvárou v tvár vis vis bez zbrane v teréne.

"Power prežitie a bojové sily elitnej jednotky sme už uznali jeho veľkosť inými krajinami. Je to tak hrdý, ale nie na vavrínoch, Indonézia musí zlepšiť množstvo a kvalitu," povedal.

Z roka na rok, povedal, že rozpočet na nákup a aktualizácie obranné vybavenie sa stále zvyšuje. "Sme tiež vyzývajú, že rozpočet má byť zvýšená v nasledujúcich rokoch," povedal znova.

Dodal, že v prípade, ľudské zdroje, obranné prostriedky, a rozpočty aj naďalej potrebné zlepšiť ako kvantitu a kvalitu prostredníctvom programu a strategický plán minimálnych potrebných síl (MEF), Indonézia mohol ísť na päť hlavné svetové vojenskej moci v roku 2024.
Je pravda, že po druhej svetovej vojne je vždy malá krajina, alebo málo rozvinutá cielený US vojna. Nikdy priamo so Sovietskym zväzom. Začnite so Severnou Kóreou, a Vietnam sú všetky menej konkrétne výsledky. Potom útok do Panamy zatknúť prezidenta. Gulf War I sa obmedzuje iba na oslobodenie Kuvajtu a nevykonal s dobývania Iraku. Útok na Afganistan zmestili novú koncepciu, na rozdiel od žiadnej schopnosti protivzdušnej obrany. Americké pozemné sily sa pohybovali v poslednej dobe po afganských síl proti Talibanu, ozbrojených síl Severnej aliancie, najprv pohybujúce sa v. Napriek tomu až doteraz USA nepodarilo zlikvidovať Usámu bin Ládina a al-Kájdy, aj keď je cieľom zaútočiť na Afganistan. Útok na Irak až po polovici odzbrojiť Irak sám, a to počúvať vôle Organizácie spojených národov, aby zničiť všetky veľké zbrane. Dokonca aj zdanlivo Irak môže byť porazený konceptu novej vojny, ale až teraz USA nebola schopná riadiť krajinu. US ohromený tým irackým partizána útoky tak požiadať o pomoc armád ďalších krajín. Veliteľ amerických vojsk v Iraku na vedomie, že každý deň v priemere existuje 15 krát zásahom alebo útokom zo strany Iraku, ktoré ohrozujú členmi.

Pracovná neschopnosť USA čelí trochu silný vojenský stav nastane v dnešnom vydaní Severnej Kórey. USA napadli Irak pod zámienkou, že sa skrýval zbraní hromadného ničenia, ale obvinenie bolo až doteraz nemohla byť overená. Na rozdiel od Severnej Kórei otvorene hovoria, že to má jadrové zbrane .. V prípade, že USA skutočne následný postoj, že musí byť tiež zaútočiť Severná Kórea, ktorá od začiatku nazval osi zla spolu s Irakom a Iránom. Avšak, North kórejská armáda nemôže byť považovaná za slabú. Severná Kórea nechce odzbrojiť svoje jadrové zbrane, než sa USA povedal, že by ho napadnúť. Vyhrážal, že ak podľa amerického útoku, bude Severná Kórea usporiada odvetu v naturáliách. Americké sily v Južnej Kórei a Japonsku by mohla byť zameraná na odvetné útoky Severnej Kórei. Severná Kórea je postoj by mohol byť nejaký blaf, ale v skutočnosti, až doteraz USA ho nemá zaútočiť. V ostrom kontraste s postojom Spojených štátov v Iraku.

Tento opis robí Ameriku nie toľko, ako alebo tak silné, ako si myslíme. Posúdenie Emmanuel Todd zdá správne, že USA nie je vojenskou veľmocou. Avšak, vzhľadom k USA hegemonní postoj, sila sa stáva hrozbou do krajín s menej výkonným armádou. To podporuje malé národy ozbrojiť seba za to, že považuje za slabé, a to aj v prípade potreby s jadrovými zbraňami. To sa teraz vykonáva ASKekuatan Irán zaútočiť, aby sa zabránilo Indonézska armáda je jedným z hlavných najväčšie a najsilnejšie na svete. V tej dobe, aj sila v Holandsku nie je porovnateľná s Indonéziou, a Američania sú veľmi znepokojený vývojom našich vojenských síl podporovaných masívne najnovšou technológiou Sovietskeho zväzu.

1960 v Holandsku je stále zakorenené v Papue. Vidieť silu Indonézskej republiky, ktorá je závažnejší, Holandsko západnej-cúval navrhovaní vynaliezavosť vytvoriť bábkový štát, ktorá sa zdala byť nezávislé, ale stále pod kontrolou Holandska.

Prezident Sukarno čoskoro prijať krajné opatrenie, ciele, dobyť Papua. Sukarno okamžite vydal proklamácie o "Trikora" v meste Yogyakarta a jeho obsah sú:
1. zmaril vytvorenie bábkového štátu Papua vykonané v holandskej koloniálnej.
2. kladkostroj Sang Saká Merah Putih skrz západnej Irian
3. Buďte pripravení na všeobecné mobilizácie, udržiavať nezávislosť a integritu národa vlasti.

Vďaka blízkosti Indonézii sa Sovietmi, potom Indonézia dostávať masívne podpory námorníctvo a letecké sily pokročilú armádu na svete, s obrie hodnotou, US $ 2.5 miliarda. V súčasnej dobe, indonézskej vojenskej sily byť najsilnejší v južnej pologuli.

Hlavná sila Indonézia v tej dobe to bol jeden z hlavných Trikora najväčších a najrýchlejších vojnových lodí v umelom svete triedy sovietskej Sverdlov, s 12 obrie dialo kalibru 6 palcov. Je KRI Irian, s obrovským hmotnosť 16,640 ton s posádkou z 1 270 ľudí, vrátane 60 dôstojníkov. Sovietsky, nikdy dokonca dať tento silný loď na ktorýkoľvek iný národ, okrem Indonézie. (Najnovšie lode triedy Sigma Indonézia teraz váži iba 1600 ton).

Indonézsky letectvo tiež sa stal jedným z nejsmrtelnější leteckej flotily vo svete, ktorý sa skladá z viac než 100 lietadiel z najpokročilejších v tej dobe. Táto flotila sa skladá z:
1. nadzvukové stíhacie 20 MiG-21 Fishbed.
2. 30 MiG-15 lietadla.
3. 49 high-podzvukové stíhačka MiG-17.
4. 10 MiG-19 nadzvukových lietadiel.

MiG-21 Fishbed je jedným z hlavných najvyspelejšie nadzvukových lietadiel, ktoré boli schopné lietať rýchlosťou až Mach 2. lietadlo je ešte silnejší ako najvyspelejšie lietadlá aktuálne Ameriky, nadzvukové F-104 Starfighter a F-5 Tiger. Kým holandský stále spoliehajú na rovinách druhej svetovej vojny, ako je P-51 Mustang.
Pre záznam, úžasnost lietadiel MiG-21 a MiG-17 vo vietnamskej vojne na podporu Američanov založil Námorníctvo Spojených štátov Strike Fighter Taktiky inštruktor, piloti školiace stredisko najlepšie známy ako Top Gun.

Indonézia má tiež flotilu 26 ďalekonosný strategický bombardér Tu-16 Badger Tupolev (A a B). Tým Indonézia sa stala jedným zo štyroch krajín na svete, ktoré majú strategické bombardéry, a to USA, Rusko a Veľká Británia. Národnosť nachádza v Iswahyudi Air Field, Surabaya.

Dokonca aj Čína a Austrália tiež nemal tento druh strategických bombardérov. Tento bombardér je tiež vybavený množstvom pokročilých elektronických zariadení a špeciálne anti-vojnové lode striel AS-1 Kennel, ktorého výbušná sila môže ľahko potopiť bojové lode na západ.

Indonézia má tiež 12 Whiskey-ponorky triedy, desiatky Corvette bojové lode triedy, 9 world vrtuľník MI-6, 41 vrtuľník MI-4, rôzne dopravné lietadlo, vrátane ťažkého dopravného lietadla Antonov An-12B. Celkom, Indonézia má 104 bojových lodí. Nehovoriac o tisíce najlepších útočných pušiek v tej dobe a ešte byť legendárny k tomuto dňu, AK-47.

To všetko robí Indonézii salasahtu námornú a leteckú vojenskú silu najsilnejší na svete. Efekt je tak veľký, takže Amerike pod vedením Johna F. Kennedyho nútil holandský odísť Papua, a uviedol na fóre OSN, že prechod moci v Papue, z Holandska do Indonézie je niečo, čo môže byť prijatý

Takže Krymská Ruská vojenská pevnosť
Rok po tom, čo Rusko anektovalo Kryme, teraz vojenská pevnosť čeliť Ukrajinu. Až 40,000 dobre vyzbrojené ruských vojakov umiestnených na vojenskej základni Čierneho mora. Ale sú ľudia trpia.
 Russische Panzer auf der Cream
Prezident Vladimir Putin presne rok po pripojení Krymský polostrov, vyhlasoval, že má nariadil anexii Ukrajiny v oblasti Čierneho mora, ktorá je dôležitá pre stratégiu. Dôvodom, viac ako 75 percent obyvateľov regiónu sú etnickí Rusi, ktorí sa chcú pripojiť k Rusku.
V jednostrannom referende, ktoré sa konalo 16. marca 2014, v závislosti na Rusku viac ako 96 percent ľudí, ktorí sa rozhodnú pripojiť na Kryme s Ruskom. Referendum bolo prísne strážené ruských vojenských síl v prestrojení, a nenosia uniformy alebo odznak. Žiadne nezávislí pozorovatelia mali dovolené sledovať. OSN odsúdila ruský akciu ako porušenie medzinárodného práva.
Teraz, presne jeden rok po kontroverznom referende je Krymský polostrov región na vojenskú pevnosť ruských síl čeliť Ukrajinu. Hlásené medzi 25.000 až 40.000 dobre vyzbrojených ruských vojakov umiestnených pri vojenskej základni Čierneho mora. Ruskí vojaci cúval nové tanky, obrnené vozidlá, vojenské lode a bojové lietadlá. Putin tiež nevylúčil umiestnenie atómových zbraní.
Bitter realita v Rusku
Rok po ruskom záboru pod rúškom referenda, občania v regióne Kryme musí smerovať horkú realitu. Teraz rôzne problémy, do každodenného života na polostrove ktorý robil ruskú vojenskú základňu. Dopravné problémy, nedostatok pohonných hmôt a potravín sú len niektoré z problémov, ktorým čelia občania.
Kto vlastne Separatisti?
FACT PREČO separatistické proruskej STRONG
Kto vlastne Separatisti?
Počet pre-ruských separatistami v východnej Ukrajine hlásených asi 20.000 ľudí. Krym s populáciou okolo 2 miliónov, asi 60 percent, sú pre-Rus. Odhaduje sa, že 1500 do 3000 ruská pravidelná armáda bojovala separatistami. Moskva poprel účasť jej vojakov, ale ak sa ukáže, nikto nebol zabitý ani zajatý, nazvaný boli na dovolenke a dobrovoľník bojovať na východnej Ukrajine.
12345
V dôsledku západných sankcií, všetky európske spoločnosti a USA odstúpila. Na Kryme je teraz už nie je rad reštaurácii rýchleho občerstvenia McDonald. MasterCard a VISA kreditnej karty nie sú platné. Tiež predajne popredných chytrých telefónov a počítačov, ako Apple už dlho uzatvorený. Lunpuh praktické hospodárske odvetvia.
Viac urobiť zúbožené ľudí na Krymský polostrov je uzákonenie ruskej meny, rubeľ ako oficiálna platidlo. Rubeľ výmenný kurz ponorila drasticky kvôli palete západných sankcií, viedol k obyvateľa Kryme zmršteniu reálnych príjmov o polovicu.
Potraviny sú obvykle dodávané z Ukrajiny, kvôli embargu bol rok, čo ukončená. Výsledkom je, že jedlo bolo vzácne, cena ide hore, zatiaľ čo na druhej príjmy ručných dokonca poklesla. Obyvatelia hlásili, že činnosť v krymskej roka po anexii, zameriava len na vojenské záležitosti. Údajne, lodné logistika a paliva pre armádu viac ako zdvojnásobil, zatiaľ čo ironicky obyvatelia zažili nedostatky vo všetkých aspektoch života.
SPRÁVA VOĽBY

Prímerie dohodnuté na východnej Ukrajine
Ukrajina summit v Minsku dohodli na novom prímerie v konflikte na východnej Ukrajine. Začal 15. februára všetky ťažké zbrane, ktoré majú byť stiahnuté z oblasti konfliktu. (02.12.2015)
Ruská Začiatok cvičenia v krymskej vojne
Rusko začalo vojnové hry na svojej hranici s Ukrajinou v čase, keď sa úsilie s cieľom mierového riešenia Ukrajiny intenzívne vedená Nemeckom a Francúzskom. Zatiaľ čo výsledky stretnutie Merkelovej s Obamom vo Washingtone, zostávajú nejasné.

Putin Pripravené pre jadrovú vojnu vedenú kvôli Krymu
V dokumente, ruský prezident Vladimir Putin tvrdil, že je "pripravený" použitia jadrových zbraní k obrane Krymský polostrov. On bol priamo zapojený do krízy na Ukrajine.
 Wladimir Putinov výraz Porträt aggressive verärgert
Krym je ruský prezident Vladimír Putin a "ready" riskoval nukleárna vojnu s cieľom zmocniť sa polostrove na pobreží Čierneho mora. "Pôvodne sme si nemyslel, že k oddeleniu Kryme a Ukrajinu až do zvrhnutia vlády v Kyjeve."

Uznanie bol vyrobený Putin v dokumentárnom produkovanej televíznej stanice Rossija 1, aby pri príležitosti prvého výročia anexia Krymu. Film s názvom "Krym: Trasa do vlasti", ktoré opisujú udalosti došlo pred rokom vďaka starostlivé plánovanie a presné eskekusi.

"Sme pripravení" zlepšiť ruský jadrový status upozornenie na najvyššej úrovni, povedal Putin. "Ale verím, že sa situácia nebude ďaleko." Prezident tvrdil, že posúdi záležitosť, pretože nevie, čo je reakcia Európy a Spojených štátov proti manévre Ruska v Kryme.

Krym v záujme stability v vnútra

Film sa zobrazí, ak rôzne zlé správy zvieral Moskva. Vladimir Putin sám vystavený problému, pretože nikdy sa objavil na verejnosti od 5. marca. Hospodárska kríza je stále zúri, pretože západné embargo a zrútenie svetových cien ropy.
1. Spojené štáty americké - 581 miliárd USD
Najväčšie vojenské FORCE 2.015
1. Spojené štáty americké - 581 miliárd USD
Tohtoročný rozpočet USA obrany zodpovedá za asi 39 percent z celkového rozpočtu všetkých krajín na svete pre armádu, podľa štúdie Medzinárodného inštitútu pre strategické štúdie v Londýne. Známy americký má asi 1.300.000 personálu, viac ako 30.000 obrnených vozidiel, 13.000 lietadiel a bojové vrtuľníky, 10 lietadlové lode, 72 ponoriek a desiatky ďalších vojnových lodí.

Vojnové prípravy objednávky z Moskvy

Putin sa zísť s prezidentom Kirgizska, pondelok (16/3) v St. Peterburg. Jeho prítomnosť bude určite pochovať divoké nevyriešené otázky. Demonštratívne, Putin sa hovoril, že je chorý, nedeľa (15/3) velil Severnej flotily, aby s ním vojenské cvičenie.

Celkom 40.000 vojakov, 41 vojnových lodí a ponoriek 15 zapojených do akcie. Účelom cvičenia je vyskúšať, ako rýchlo vytvoriť Severnej flotily by mohla reagovať na hrozby.

Severnej flotily je súčasťou ruského námorníctva v priebehu studenej vojny umiestnil polárny kruh. V súčasnej dobe Severnej flotily má riaditeľstvo v severomorskej priľahlých do Nórska.

Čína sen Sila SuperPower
Čína zvýšila svoj vojenský rozpočet. Vývoj je v súlade s novou dôverou zobrazenej v Pekingu. Ale sila mohla byť preukázaná rôznymi spôsobmi, nielen armáda, podľa Alexandra Freund.
 
Bojová sila ako veľmoc určite nie je vo vlastníctve čínštine. Peking, že doteraz len vyzbrojený ekonomickej moci rozšíriť vplyv vo svete. Odtlačky Opatrenia prijaté výhradne pre ekonomický chod motora.

Čína tiež nikdy významne angažovať v konfliktoch, aspoň vojensky. Zatiaľ ekonomický rast má prednosť. Ale teraz paradigma je veril byť zmenený, pretože ten sa objavil stále verí Čínu, alebo môže byť tiež nazývaný agresívnejší.

Dojem je zosilnený Číny pohybu zvyšuje jeho rozpočtu na obranu, aj keď menej ako v minulom roku. Po celé roky Čína investovala obrovské prostriedky na modernizáciu svojej vojenskej sily.

 
Čína je správne, aby sa stal vojenskú superveľmocou, po hospodárskeho rastu menganggumkan. Navyše, ďalšie silné krajiny tiež opakovane uložiť svoje záujmy prostredníctvom vojenskej sily. Spojené štáty je isté, zatiaľ čo Rusko nedávno ukázal to cez konfliktu na Ukrajine.

Ale rovnaká logika vyvolať preteky v zbrojení v Ázii nie sú len starosti susednej Číne, ale aj v medzinárodnom meradle. Tento vývoj nie je len otázkou ochrany hospodárskej tep pulzujúci v ázijských obchodných námorných ciest, ale vývoj spoločného paradigmy, že konflikt je už určí diplomatického úsilia, ale silou.

To môže viesť ku katastrofe, a jej dopad sa prejaví po celom svete. Vzhľadom k tomu, tentoraz v Okrem Číny, v iných krajinách, ako je India, Japonsko, Filipíny, Indonéziu a Vietnamu by pomohlo k posilneniu jeho armádu.

Tam je veľa možností pre konfliktu v Ázii. Najmä pokiaľ ide o prekrývajúcich sa uplatňovania nárokov obývateľných ostrovov v Juhočínskom mori a východnej najväčší sklad výbušnín vypáliť nacionalistické sily.

Bombardovacie lietadlo v Spratlys?
ČÍNSKÁ vojenskej základne v Juhočínskom mori
Bombardovacie lietadlo v Spratlys?
Od polovice roku 2014 čínska armáda je zaneprázdnený rozšírenie "Fiery Cross útes" na západnom okraji Spratlys. Odborníci v časti "Centra pre medzinárodné a strategické štúdie", vo Washingtone a Ázii iniciatíve za transparentnosť námornej verí krajiny bambus opona je budovanie leteckej základne pozdĺž troch kilometrov. Dlhá dráha schopný pojať typy dlhého doletu bombardovacie lietadlo patriace k čínskej H-6
Letmý pohľad konfliktu vo vodách, ktoré zúrili pre zaistenie prírodných zdrojov. Ale v podstate si kladie za cieľ rozšíriť vplyv týchto tvrdení. A Čína provokovať vybudovaním vojenskej základne v Spratlys.

Podobne do Japonska, Číny nedávno prijalo proti terorizmu zákon, ktorý umožňuje armáda chrániť záujmy krajiny v zahraničí.

Ale akonáhle zvýšenie čínskeho vojenského rozpočtu neznamená, že Peking sa pripravuje na vojnu. Doteraz ázijské krajiny naďalej venovať pozornosť k hospodárskemu rastu. kvôli rýchlo rastúce ekonomiky vytvára prosperitu. A čím viac zvýhodnený, ako sa minimálny vplyv aj nacionalistické hnutia, či už je to v Pekingu, Tokiu alebo Washington.
Navyše, sila môže byť preukázané mnohými spôsobmi. Pretože teraz, dokonca aj Čína stala veľmocou bez aspoň pomocou jeho vojenskú silu.
Indonézska vojenská sila Occupy Zaradený 12. na svete
  

Navy sily vymenil streľbu s nepriateľom, keď je simulácia Cvičenie na Integrovaný zdravie Navy Pier Madura Koarmatim Ujung, Surabaya, Východná Jáva, v utorok (28 sedmtina). (Medzi // záberu Karur)
Navy sily vymenil streľbu s nepriateľom, keď je simulácia Cvičenie na Integrovaný zdravie Navy Pier Madura Koarmatim Ujung, Surabaya, Východná Jáva, v utorok (28 sedmtina).
REPUBLIKA.CO.ID, JAKARTA - člen komisie I PKS frakcie Sukamta povedal, varovanie nezávislosť by mohla byť 70. národ, aby odrážali hybnosť posadnutý obranné sily. Indonézia by mal byť silný stáť v hospodárskej, sociálnej, kultúrnej, politickej a obrany a bezpečnosti.

"Indonézia je silná obrana nie je za hrozbu k iným národom, ale pre blaho národa sám. Je to tiež, že Indonézia rešpektovať ostatné národy a prispieť pri udržiavaní svetového mieru as mandátom ústavy 1945," povedal vo štvrtok (6/8 ).

Duch indonézskeho nezávislosti 70. by sa malo odraziť na fixáciu indonézskej obranné sily. Svet vojenská Výkonový agentúra Global Fire Power Vojenské v roku 2015 zaradil Indonézia patrí 12. s Power Index 0.5231.

S duchom nezávislosti, Indonézia musí zvýšiť svoju silu index. Dúfa, že v roku 2016 by mohol Indonézia moc index TOP 10 vojenskej sily na svete a v roku 2024 by mohla vstúpiť medzi päť najlepších svet.

"Aby sa dosiahlo potrebné navýšenie ľudských zdrojov, obranné prostriedky a rozpočet. Personálne armáda v súčasnosti čísla 400 tisíc a majú celkom dobrý bojaschopnosti," povedal.

Sukamta vysvetlil, Indonézia má rad elitných vojakov sa špecializuje na každého rozmeru, ako je Kopassus a Raider v inzeráte, Paskhas a Denbravo (odradí Bravo) 90 AU, Kopaska (KOPASKA), Yontaifib (Taifib), a Denjaka ( Oddelenie Jala Mangkara), v návrhu na zmenu.

Bojovej sily vojenský personál môže byť ešte lepšie ako ako iné krajiny, keď tvárou v tvár vis vis bez zbrane v teréne.

"Power prežitie a bojové sily elitnej jednotky sme už uznali jeho veľkosť inými krajinami. Je to tak hrdý, ale nie na vavrínoch, Indonézia musí zlepšiť množstvo a kvalitu," povedal.

Z roka na rok, povedal, že rozpočet na nákup a aktualizácie obranné vybavenie sa stále zvyšuje. "Sme tiež vyzývajú, že rozpočet má byť zvýšená v nasledujúcich rokoch," povedal znova.

Dodal, že v prípade, ľudské zdroje, obranné prostriedky, a rozpočty aj naďalej potrebné zlepšiť ako kvantitu a kvalitu prostredníctvom programu a strategický plán minimálnych potrebných síl (MEF), Indonézia mohol ísť na päť hlavné svetové vojenskej moci v roku 2024.

Top 10 Krajina s najväčšou vojenskej Power 2015
10 Krajina s najväčšou vojenskej Power 2015
Indikátor vojenská sila môže byť videný z rozpočtu poskytnutých počet obranného zariadenia sú k dispozícii, rovnako ako prepracovanosť posadnutý. Kto sú krajiny, ktoré majú najväčšiu vojenskú silu v rokoch 2015?

1. Spojené štáty americkéS rozpočtom okolo 581000000000 USD, Spojené štáty bol menovaný ako krajina s najväčšou vojenská sila na svete. Okrem toho Spojené štáty zaznamenali zhruba 1.300.000 personálu, viac ako 30.000 obrnených vozidiel, 13.000 lietadiel a bojové vrtuľníky, 10 lietadlové lode, ponorky a 72 desiatky ďalších vojnových lodí.

2. ČínaS rozpočtom okolo 129000000000 USD, Čína stále viac obávali a urobiť z neho ako krajinu s druhou najväčšou vojenskou silou na svete po Spojených štátoch. Čína zaznamenala viac než 9000 tankov, 3000, bojové lietadlá a vrtuľníky a 70 vojnových lodí. Okrem toho Čína v súčasnosti takisto vyvíja stealth stíhačke, pomenovaný Shenyang J-31.

3. Saudská ArábiaV súčasnej dobe, Saudská Arábia bola uznaná ako krajina s najsilnejšou vojenskou mocnosťou v Ázii a tretia najväčšia na svete. S rozpočtom 81 miliárd USD, Saudská Arábia môže dovoliť kúpiť približne 500 moderných stíhačiek, 800 Leopard 2 tankov, 7000 obrnených vozidiel a asi 230.000 vojakov.

4. RuskoS rozpočtom okolo 70 miliárd USD, Rusko bidielku ako štvrté krajine, ktorá má najväčšiu vojenskú silu na svete. Ruská armáda má v súčasnosti 800 tisíc vojakov, 45 tisíc obrnených vozidiel, 3000 bojové lietadlá a vrtuľníky a lietadlovej lode Admiral Kuznetsov typ.

5. EnglishBritánia má ročný vojenský rozpočet vo výške približne 62 miliárd USD, s rozpočtom, aby sa Spojené kráľovstvo piate miesto ako krajina, ktorá má najväčšiu vojenskú silu na svete. Všeobecne platí, že britské vojenské sily sú mierne, s asi 200.000 vojakov, 330 bojových lietadiel a vrtuľníkov, rovnako ako dve triedy lietadlovej lode kráľovnej Alžbety.

6. FrancúzskoFrancúzsko má vojenský rozpočet predstavoval 53 miliárd USD, takže krajina je hodnotená ako krajina je šiestou najväčšou vojenskou silou na svete. Hlavná sila spočíva vo francúzskom vojenskom vzduchu a pôdy, 600 lietadiel a bojové vrtuľníky, 228 tisíc vojakov a viac ako 8.000 obrnených vozidiel. Zatiaľ čo na mori v srdci tejto európskej krajiny, má nosič nukleárnej-poháňal lietadla, Charles de Gaulle (R91).

7. JaponskoJaponsko prezývaná ako vychádzajúceho slnka krajine, to je tiež zadaná ako krajina s najväčšou vojenská sila na svete. S rozpočtom okolo 48000000000 USD, čo z Japonska ako krajina s siedmej pozície, pokiaľ ide o vojenské moci na svete. Japonsko má tucet prieskumné lietadlo a šiestich stealth stíhačky F-35. Okrem toho Japonsko má tiež lietadlovú loď tak, aby sa japonské námorníctvo Izumo len najsofistikovanejšie a dobre vyškolení v Ázii.

8. IndiaHindustan krajiny zrejme nemal podceňovať, s rozpočtom vo výške približne 45 miliárd USD, čo Indii krajine s ôsmou najväčšou vojenskou silou na svete. Nahrané India má viac ako 1000 lietadiel a bojové vrtuľníky, 15 tisíc obrnených vozidiel a dve lietadlové lode, okrem iného, ​​bývalý trieda Sovietsky zväz Kyjev, INS Vikramaditya nedávno dokončenej omladená.

9. Nemecko


Top 10 Krajina s najväčšou vojenskej Power 2015
10 Krajina s najväčšou vojenskej Power 2015
Indikátor vojenská sila môže byť videný z rozpočtu poskytnutých počet obranného zariadenia sú k dispozícii, rovnako ako prepracovanosť posadnutý. Kto sú krajiny, ktoré majú najväčšiu vojenskú silu v rokoch 2015?

1. Spojené štáty americkéS rozpočtom okolo 581000000000 USD, Spojené štáty bol menovaný ako krajina s najväčšou vojenská sila na svete. Okrem toho Spojené štáty zaznamenali zhruba 1.300.000 personálu, viac ako 30.000 obrnených vozidiel, 13.000 lietadiel a bojové vrtuľníky, 10 lietadlové lode, ponorky a 72 desiatky ďalších vojnových lodí.

2. ČínaS rozpočtom okolo 129000000000 USD, Čína stále viac obávali a urobiť z neho ako krajinu s druhou najväčšou vojenskou silou na svete po Spojených štátoch. Čína zaznamenala viac než 9000 tankov, 3000, bojové lietadlá a vrtuľníky a 70 vojnových lodí. Okrem toho Čína v súčasnosti takisto vyvíja stealth stíhačke, pomenovaný Shenyang J-31.

3. Saudská ArábiaV súčasnej dobe, Saudská Arábia bola uznaná ako krajina s najsilnejšou vojenskou mocnosťou v Ázii a tretia najväčšia na svete. S rozpočtom 81 miliárd USD, Saudská Arábia môže dovoliť kúpiť približne 500 moderných stíhačiek, 800 Leopard 2 tankov, 7000 obrnených vozidiel a asi 230.000 vojakov.

4. RuskoS rozpočtom okolo 70 miliárd USD, Rusko bidielku ako štvrté krajine, ktorá má najväčšiu vojenskú silu na svete. Ruská armáda má v súčasnosti 800 tisíc vojakov, 45 tisíc obrnených vozidiel, 3000 bojové lietadlá a vrtuľníky a lietadlovej lode Admiral Kuznetsov typ.

5. EnglishBritánia má ročný vojenský rozpočet vo výške približne 62 miliárd USD, s rozpočtom, aby sa Spojené kráľovstvo piate miesto ako krajina, ktorá má najväčšiu vojenskú silu na svete. Všeobecne platí, že britské vojenské sily sú mierne, s asi 200.000 vojakov, 330 bojových lietadiel a vrtuľníkov, rovnako ako dve triedy lietadlovej lode kráľovnej Alžbety.

6. FrancúzskoFrancúzsko má vojenský rozpočet predstavoval 53 miliárd USD, takže krajina je hodnotená ako krajina je šiestou najväčšou vojenskou silou na svete. Hlavná sila spočíva vo francúzskom vojenskom vzduchu a pôdy, 600 lietadiel a bojové vrtuľníky, 228 tisíc vojakov a viac ako 8.000 obrnených vozidiel. Zatiaľ čo na mori v srdci tejto európskej krajiny, má nosič nukleárnej-poháňal lietadla, Charles de Gaulle (R91).

7. JaponskoJaponsko prezývaná ako vychádzajúceho slnka krajine, to je tiež zadaná ako krajina s najväčšou vojenská sila na svete. S rozpočtom okolo 48000000000 USD, čo z Japonska ako krajina s siedmej pozície, pokiaľ ide o vojenské moci na svete. Japonsko má tucet prieskumné lietadlo a šiestich stealth stíhačky F-35. Okrem toho Japonsko má tiež lietadlovú loď tak, aby sa japonské námorníctvo Izumo len najsofistikovanejšie a dobre vyškolení v Ázii.

8. IndiaHindustan krajiny zrejme nemal podceňovať, s rozpočtom vo výške približne 45 miliárd USD, čo Indii krajine s ôsmou najväčšou vojenskou silou na svete. Nahrané India má viac ako 1000 lietadiel a bojové vrtuľníky, 15 tisíc obrnených vozidiel a dve lietadlové lode, okrem iného, ​​bývalý trieda Sovietsky zväz Kyjev, INS Vikramaditya nedávno dokončenej omladená.

9. NemeckoPotom, čo krajina je najviac bál sa v rovinách Európy, teraz s rozpočtom okolo 44 miliárd USD priniesť nemeckej posadený deviatej pozícii ako krajiny s najväčšou vojenská sila na svete. Najväčšia sila nemeckej armády leží na zemi s viac ako 5000 obrnených vozidiel, okrem iného, ​​na Leopard 2 moderné technológie. Ale nemecká vojenská moc útočiace hodnotené nižšie ako angličtine alebo francúzštine.

10. Južná KóreaNeočakávane, ženšen krajiny, ktorá vydala rozpočtu 34 miliárd USD a je jedným z krajín, ktoré majú najväčšiu vojenskú silu na svete. Známy Južná Kórea má viac než 5000 tankov, 650 tisíc vojakov a 750 bojových lietadiel a vrtuľníkov.
Potom, čo krajina je najviac bál sa v rovinách Európy, teraz s rozpočtom okolo 44 miliárd USD priniesť nemeckej posadený deviatej pozícii ako krajiny s najväčšou vojenská sila na svete. Najväčšia sila nemeckej armády leží na zemi s viac ako 5000 obrnených vozidiel, okrem iného, ​​na Leopard 2 moderné technológie. Ale nemecká vojenská moc útočiace hodnotené nižšie ako angličtine alebo francúzštine.

10. Južná KóreaNeočakávane, ženšen krajiny, ktorá vydala rozpočtu 34 miliárd USD a je jedným z krajín, ktoré majú najväčšiu vojenskú silu na svete. Známy Južná Kórea má viac než 5000 tankov, 650 tisíc vojakov a 750 bojových lietadiel a vrtuľníkov.

Recruit 100 miliónov Kader obrany štátu
(LKBN Antara) Minister obrany predložil Ryamizard Ryacudu vzťahujúce sa k tvorbe kádrov brániť stáť v Jakarte, v pondelok (12/10). (88)
JAKARTA túžbu minister obrany (minister obrany) Ryamizard Ryacudu zamestnať 100 miliónov občanov Indonézie založená káder brániť krajinu bude čoskoro realizovaný.

"Potenciál je obrovský, z 250 miliónov obyvateľov Indonézie, asi 100 miliónov, z ktorých by mohli byť potenciálne militantné kádre brániť krajinu," povedal na ministerstve obrany, v Jakarte, pondelok (12/10). On bol sprevádzaný riaditeľa Štátneho ministerstva obrany obrany, prvý admirál M Faisal.

V blízkej budúcnosti, bude vláda mendadar staviteľ 4500 kádre prijatí brániť krajinu z 45 okresov / miest v Indonézii. Počet nových skorého embrya, ktorá bude aj naďalej dosiahnuť všetkých úrovní spoločnosti. Dokonca aj prezident Jokowi budú zúčastňovať nasávanie týchto kádrov.

"To nie je odvod ako v iných krajinách," povedal Ryacudu, ktorí sa ponáhľali na nastavenie zmysel brániť krajinu namiesto povinnej vojenskej služby. M Faizal dodáva k obrane štátny program nebude nasledovať príklad Južnej Kórei a Singapure.

"Ak sa Južná Kórea a Singapur bola branci, sme povinní k obrane krajiny. Samozrejme sme aj naďalej odhodlaní zlepšiť disciplínu, a povedomie o ich právach a povinnostiach k štátu, "povedal Faisal. Samostatne, minister Koordinačný pre politiku Luhut Binsar Panjaitan zabezpečiť krajiny obranný program, odlišný od programu odvedenci. Obrannej činnosti Občianske vštepiť viac disciplíny, a to najmä pre malé deti.

Bývalý šéf TNI Gen. (vv) Moeldoko posúdiť program nie je vyškoliť ľudí, aby používali zbrane. Program je vhodný ako príprava na tvorbu rezerv zložky. Vysvetlil, že obranný systém krajiny sú tri vrstvy, a to vojenské súčasti, náhradné diely a nosné diely. Tieto tri komponenty musia byť synergické.

Láska vlasť

O tom, kto by podliehať povinnému brániť krajinu? Ryamizard spomenúť pre rezidentov vo veku 50 rokov a mladšie. "Za účelom podpory láska k zemi, ako je fyzické cvičenie a psychologické. Veková hranica 50 až dole, je to nikdy nekončiaci proces, od raného detstva k vysokoškolskému vzdelaniu, "vysvetlil. Všetci boli vo veku 50 rokov a mladší, bez ohľadu na profesiu od profesora na kancelára.

Ale závažnosť intenzita cvičenia bola upravená. Ako prvý krok, umiestnenie pendadaran využiť vojenských zariadení, ktoré boli tam po celej dĺžke. Medzi týmito Depo Combat vzdelávania a odbornej prípravy v každom z Krajskej vojenské veliteľstvo (koda). V skutočnosti, 19. októbra, slávnostný vykonáva súčasne v celom Indonesia.

Materiálne, moduly a učebný plán pendadaran brániť túto krajinu bol vypracovaný za účasti všetkých odborníkov a zúčastnených strán, ktoré sú vhodné pre všetky vekové kategórie a života. Základné suroviny patrí čestné vyhlásenie Pancasila ako stav, lásky k vlasti, hodnoty založené na spolupráci, ochota obetovať pre dobro krajiny.

Čo je dôležité, je kultivácia morálnych hodnôt, charakteru a oddanosť Boha všemohúceho. V praxi to znamená, užitočnosť kádrov brániť túto krajinu môžu byť v popredí pri riešení mnohých problémov národa. Tiež sa zmienil hrozba štátu je non vojenský.

Ten rozdelené do ôsmich kategórií. Siahať od terorizmu, prírodné katastrofy od roku Indonézii bolo v obvode kruhu ohňa. Ďalej je porušením štátne hranice, potenciálnu hrozbu separatistických hnutí, šírenie choroby, potenciál pre počítačové útoky zo zahraničia. Ďalej je droga. Ten je kultúrna infiltrácie.

Zatiaľ čo Snemovňa reprezentantov sa domnieva, že plán ťažké pochopiť. Kritika prišla zo spáchania domu PDIP, Tubagus Hasanuddin. "Bolo to ťažké pochopiť," povedal. Generálmajor (vv) je vidieť cieľový počet ľudí, toľko ako 100 miliónov ľudí boli fantastické príliš. Vzhľadom na to, že prostriedky predstavenstva vzdelávania a odbornej prípravy (vzdelávania a odbornej prípravy Agency) TNI je veľmi obmedzená, len schopný pojať 600 ľudí.

"Ak je cieľom je 100 miliónov ľudí za 10 rokov, cieľom je 10 miliónov ľudí ročne, alebo 833,000 ľudí za mesiac. Tieto čísla boli fantastické, "sorotnya. Právnym základom brániť krajinu, je tiež považovaná chýbať. Indonézia nemalo zákon obrany štátu, zatiaľ čo 1945 Článok 30, odsek 1 už vyžaduje, aby obrane krajiny a v odseku 5, na brániť stať mandátom stanovené v zákone.

"Podľa zákona č 3 z roku 2002 o národnej obrany článku 9 odseku 3 je tiež zmienil, poskytovanie občianskej výchovy, povinné základný vojenský výcvik, a oddanosť k povolanie regulované v súlade so zákonom. Takže, až teraz sme nemali právo obrany štátu, "povedal Hasanuddin.

Bez zákon, vyhláška alebo nariadenie, bude ťažké realizovať obrannú politiku krajiny. Ďalšie body, Hasanuddin vyzdvihuje o rozpočte. "Podľa môjho názoru, musíme prerokovať resetovať, keď štát má obmedzené peňazí musíme byť viac pozorný určiť, ktorý z nich je najdôležitejšie prioritou v záujme národa," povedal Hasanuddin.

Je svetová vojna nastane, keď ľudia používajú návrh alebo manuál Korán, určite nikdy nestane meno je tretia svetová vojna, ako Boh v Koráne hovorí hriech človek, ktorý zabije iného človeka, bez príčiny syarrie, potom ako by sa niesol hriech celku človek, a keď niekto chrániť (uložiť) ľudskú dušu, ako by sa zachránilo ľudstvo všetky.
Preto je Božie slovo, každá ľudská bytosť, keď zomrú, a v deň zmŕtvychvstania (posmrtnom živote), potom je problém vzťahu človeka s Bohom, ktorý bol prvýkrát priviedol na účet (zodpovedať) je otázkou modlitby (a konzistencia spustená pilierov islamu), a o vzťahu medzi ľuďmi je o krvi, o dobré vzťahy sme na našich blížnych, dobro pre našich rodičov, príbuzní, SEAM susedov, rasových, etnických, národných, či sme urobili dobre proti nim, ako napríklad na ich ochranu, alebo im pomôcť drví chudobou (hlad ) a ďalšie životné ťažkosti). Ak budeme mať dobrú benrbuat na akúkoľvek ľudskú bytosť odmenený odmena Božie je Heaven, inak, ak by sme ublížiť, nieto, aby zabil naši susedia odpoveď od Boha, je peklo.
Je svetová vojna III by došlo len bohvie, pretože všetko, čo bolo ustanovené Bohom a bol napísaný v knihe:

"Lawh Mahfuz".
 
Prorok sallallaahu alaihi wa salámou povedal: "Alah nastaviť všetky osud všetkých bytostí z päťdesiatich tisíc rokov pred stvoril Boh nebo a zem". (HR, Moslim č. 2653).
 
"Nikto sa nešťastie postihne na zemi a (ani) v sebe, ale je to zapísané v knihe (lawh Mahfuz) pred Prinášame to. Popravde je ľahké pre Alaha ". (. QS Al-Hadid: 22).
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal MarkNo comments:

Post a Comment