!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Monday, November 9, 2015

III wojna światowa rozpocznie się od Bliskiego Wschodu?

Jazda nie została ukończona (381)

(Część trzysta osiemdziesiąt jedno, Depok, West Java, Indonezja, 15 października 2015, 15:09 pm)

III wojna światowa rozpocznie się od Bliskiego Wschodu?

Wojna domowa w Syrii, wojny w Jemenie, konfliktu w Korei, sporne wyspy Spratley w Morzu Południowochińskim i konfliktu na Ukrainie i w Afryce Północnej wydaje się być początkowym spust wojna światowa III nasiona w przyszłości. Jeśli tak się stanie, to trudno sobie wyobrazić, przechodząc do przetrwania ludzkości dzisiaj, bo jeśli w wyniku sporu rozciąga się do wojny światowej III, los istnienia człowieka jest zagrożone, to można nazwać Koran i Sunna jako pierwszych oznak zbliżającego się kara (zniszczenie człowieka), ze względu na działania i zaniedbania i kezoliman sam człowiek.
Ze względu na III wojny światowej będzie nieuchronnie wiązać siła militarna posiadał supermocarstwa jądrowego Stany Zjednoczone, Rosja, Chiny, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Japonia, Korea Północna, Indie, Pakistan, Izrael i Iran.
Z pociski nuklearne w głowie posiadał te stany wystarczy do zniszczenia 90 procent populacji Ziemi w trzeciej wojny światowej.
Prawdopodobnie ze względu na zniszczenia i destrukcji populacji ziemskiej, ludzkie szczątki, które nadal mogą być trudne do odbudowy nową cywilizację jak u ludzi dzisiaj.
Wojna w Syrii, tym trudniej będzie to koniec, bo ta wojna jest zaangażowany konkurencję polityczną i wpływy świata wojskowego supermocarstwa Rosji i Stanów Zjednoczonych.
Stany Zjednoczone z sojusznikami z NATO i członków Ligi Arabskiej w celu zapewnienia pomocy broń, amunicję i szkolenie wojskowe dla grup opozycyjnych w Syrii przeciwko reżimowi Assada, który w wspomaganych Iran, szyicką Hezbollah w Libanie i Rosji.
Oprócz konfliktu politycznego w konflikcie syryjskim stała się również dżihad bitwy dla większości sunnickiej opozycji wobec reżimu Asada wspierane szyicki Hezbollah-i szyicki Iran i Rosja
Ponadto ideologia szyitów i sunnitów (Ahlul Sunna waljamaah) stoi w ostrym kontraście do 90 procent, sunnici oskarżają szyicki jako herezja, ponieważ ma mengkafirkan towarzysze Proroka Mahometa,
Sunnici oskarżają szyicki mushab Koran używa różnych mushab sunnici. Sunnici używając Koran Mushab Usmani, sdangkan szyicki Fatymidów mushab która jest znacznie grubsza niż Mushab Usmani.
Sunnici-większość Indonezja reprezentowane indonezyjski Ulema Rady (MUI) wydał fatwę (ponieważ MUI przewodniczący prof HAMKA, że doktryna jest herezją szyitów. Tak też fatwa wydał słynne sunnickich uczonych z Arabii Saudyjskiej, Pakistanu, Indii i Afryki Północnej (Egipt ).
Podczas szyickich duchownych mają swój argument, że towarzysze byli poganie, m.in. oskarżają towarzysze Proroka Mahometa dozwolone przez trzy dni po śmierci nowo pochowany. Choć naukowcy sunnici melilai opóźnienie nie było ze względu na celowe, ale ze względu na przyjaciół potrząsnął, w szoku i nie mogłem uwierzyć, proroka Mahometa, który właśnie widział kość, tak wynika z opóźnienia było różnie interpretowane przez wyznawców szyickiej.
Więc konflikty w Syrii i Iraku pomiędzy ISIS (państwa islamskie) jest już nie tylko wojna polityczna, ale to prowadzi do wojny ideologii. Między irackiego szyickiego reżimu, który wspomagany szyickiego Iranu i Libanu, przeciwko szyickiej Hezbollah ISIS, który jest obsługiwany przez 25000 dżihadystów z ponad 100 krajów, w tym z Rosji, Tadżykistanu, Afganistanu, Stanów Zjednoczonych i państw członkowskich NATO.
Arabia Saudyjska i ich sojusznicy w Lidze Arabskiej wspierać koalicję 18 krajów, na czele z USA i NATO w walce ISIS. Arabia Saudyjska oskarżyła ISIS jako grupa Khawarij, jak i szyickich oskarżony o herezję.
Saudyjskich duchownych twierdził, że nie znaleźć odłamy muzułmanów zgodnie z towarzyszami Ahl Sunna Wal Jama'ah wyjątkiem wśród wyznawców As-Salaf al-Salih Ahlul hadisów.

Mu'tazilah jak może odpowiadać towarzyszy wielkich postaci, podczas gdy wypowiedzieć wielkich postaci sprawiedliwości i opuścił ich przyjaciela i oskarżył ich o herezję, takich jak Al-Wasil bin atho ", która stwierdza: Jeśli Ali, Az-Zubair Tholhah a potem nie świadczą ukarani, ponieważ ich zeznania. [Zobacz Al-Farqu Bainal Firaq hal.119-120]

Charydżyzm wyszedł religii i menyempal zgromadzenia muzułmanów, ponieważ niektóre podstawowe punkty ich doktryny jest mengkafirkan Ali i jego syn, Ibn Abbas, Osman, Talha, Ayesha i Mu'awiyah i nie znajduje się na właściwościach towarzyszy ludzi nękanie i mengkafirkan im.

Jak Shufiyah, nie doceniają dziedzictwo proroków i poniżające nadajnik Księgi i Sunny i ich mensifatkan jak zmarłego. Wielki człowiek mówią: Weź swoją wiedzę, zmarłego podczas gdy bierzemy naszą wiedzę o wielkim życiu, że nie jest martwy (Boga) bezpośrednio. Dlatego mówią, swoimi ustami by odrzucić sanad hadits-: Czy mengkhabarkan mi moje serce Rabb.

Jak dla szyitów, uwierzyli, że towarzysze wygasło po śmierci Proroka sal allahu sallam z wyjątkiem kilku osób, patrz Al-Kisyiy -jeden z nich-kapłan opowiada historię książki Rijalnya przypadku. 12.13 z Abu Ja'far, że on stwierdził: Wszystkie apostaty po śmierci Proroka sal allahu sallam z wyjątkiem trzech, powiedziałem: Kto jest trzecia osoba? On odpowiedział: Al-Miqdaad bin Al-Aswaad, Abu Dhar Al-Ghifary i Salman Al-Farisiy.

I opowiadane w punkcie 13. Abu Ja'far, powiedział: Emigranci i Anshor wyszła (religii), z wyjątkiem trzech. [Zobacz Al-Kaafiy dzieło Al-Kulaniy, hal.115]

Chomeini patrz także ich wielkie -tokoh w czasie this- potępił i przeklął Abu Bakr i Umar w swojej książce Kasyful Asroor przypadku, 131, oświadczył: Zaprawdę syaikhani (Abu Bakr i Umar) ... i tutaj znajdujemy się zmuszony do przedstawienia dowodów Dowodem ich odchylenia są bardzo jasne, o Koranie w celu udowodnienia, że ​​obie miały menyelisihinya.

I powtórzył warunki 137: ... i Prorok zamknięte oczy (d) podczas gdy zarówno jego uszy żadnych uwag o Ibn al-Khattab którzy wyprostowany fałsz i kufr pochodzą z praktyki, kezindikan i penyelisihan wersety w Qur " chwalebne.

Jak Murji'ah, uważają, że wiara tych hipokrytów, którzy są w tej samej wierze kenifakan Assabiqunal Awalun (pierwszych ludzi, którzy na islam) emigrantów i pomocników.

Jak wszystko, co odzwierciedla się z przyjaciółmi, gdy są:

Mengkafirkan naród wybrany spośród nich
Nie przyjmuję w ogóle, że są one przekazane od Proroka sal allahu sallam w prawie Aqeedah i szariatu.
Wynika z cywilizacją bizantyjską i filozofię grecką

Na zakończenie
Grupy te wszystkie chcą zaprzeczyć nam świadków Księgi i Sunny i potępiając je, gdy są bardziej godne nagany, a są one zindiq.

Tak więc jest oczywiste, że zrozumienie al-Salaf jest manhaj Firqatun Najiyah i ATH-Thaifah Al-Mansurah w koncepcji zrozumienia, akceptacji i Istidlal (decyzja prawna).

A ci, którzy za przykładem towarzyszy są ci, którzy pracują z narracji (Hadis) są autentyczne i autentyczny prawa Dalah szariat, z drogi i zrozumienia przyjaciela, a to jest jego sposób na życie Ahlul hadisów, a nie w trakcie Ahl-ul-bid'ah i pożądanie. Tak prawdziwe i silne, co opisują, gdy wyjaśniamy ich sukces w postaci rozstrzygać Proroka sal allahu sallam z sukcesu osoby, która miała Sunna sal allahu sallam i Sunna z czterech kalifów po nim.
Spory między sunnitami z szyickiej według wielu historyków islamu nie mogą być oddzielone od starej rywalizacji etnicznych Persów i Arabów na Bliskim Wschodzie.
Co więcej, po króla D'Andrea (Persja / Iran) zdominował większość Bliskiego Wschodu i Azji Środkowej oraz części Europy może następnie zdobyty i pokonany przez islamskiego kalifatu, dzięki czemu oryginalny perski Zoroastrianizm religii islamu.
Ale widocznie wpływy kulturowe zoroastrianie rywalizacja i nie chcesz, aby zostać wyeliminowane tylko przez Persów, więc islamu, który rozwinął się w Iranie jest bardzo różni się od islamu na Bliskim Wschodzie dominuje narodu arabskiego.
Cechy różniące się od islamu sunnickiego, że nazywa się grupy szyitów. Historia tego podziału był pierwszy wywołany przez wzrost bin abi Talib Ali stał kalif Usman zastąpić zabitych rebeliantów.
Gdy rośnie Ali stał kalif na poparcie wszystkich przyjaciół, z wyjątkiem Muawiya, który musiał przyznać Ali po Ali ścigania raz rebeliantów morderców Usman, ale Ali okazało się, że czas po prostu zajęty chce zjednoczyć muzułmanów są podzielone, jedność stała priotitas nowy poszukiwane wyszukiwać i ściganie Usman morderców.
Muawiyah, że jedna grupa klan (linia z Usman) wykonywać ijtihad że sprawiedliwość jest pierwszą siedzibę, było uznanie rządu Ali. Idżtihad różnica między Ali i Muawiyah grupy jest jaki kolor oryginalnego pochodzenia niezgody wśród muzułmanów i teraz przekształciło różnic ideologicznych między szyitami i sunnitami.
Co więcej, ostatnie Shia zakładać, wszyscy towarzysze Proroka są kafir (apostata) z wyjątkiem perskich towarzyszy zejścia jak Salman Al Farisi.
Shia Rafidah nawet rozważyć i oczyścić Ali, że Ali był tym, który naprawdę zasługuje na ostatnim prorokiem. Nawet szyicki zbyt idealizuje Bloodlines i syn rodu Ali Husein Ali ożenił się z córką byłego króla Persji podbitej przez kalifa Umara Bin Khattab.
Chociaż Ali miał wiele dzieci, jak Hasan, ale kult tylko potomkowie Husajna, który ożenił się z córką króla Persji, tak że 12 szyickich imamów są z rodu Ali Husajna, wnuka proroka Mahometa.
Inną różnicą jest to problem Koran, gdy sunnici używając Mushab Usmani (Mushab zebrane podczas kalifatu Usman), a następnie użyć Mushab Shia Fatymidów (Fatima była córką proroka Mahometa i jego żona Ali).
Nawet słowo wersja Shia Święta Księga Koranu Fatimis jest grubszy niż Mushab Usmani.
Dlatego Ludzie Shia mengkafirkan towarzysze (sunnici nigdy mengkafirkan Ali i przyjaciel perskiego pochodzenia), nawet menhormati je, więc Hadis (Sunna / Al-Hikmah) Prorok Muhammad opowiadane wszystkich znajomych w tym te z Salman Al Farisi używane islamu sunnickiego, po Gdzie klasyfikowane autentyczny Hadiths lub dhoif Hasan hadisów (słaby sanadnya lub false).
Kapłani, którzy zbierają je Imam Buchori ten hadis, imam muzułmański, imam Syafei, Imam Hambali, Hanafi i Maliki Imam Imam.
Dlatego Indonezyjski Ulema Rady (MUI), które zdominowały Ulama NU, Muhammadiyah, Hidayatullah, dokładnie wszystko sunnici, od Przewodniczącego MUI Prof. Dr. HAMKA mengelluarkan fatwę, że Shia jak Sesat przepływu (z 10 kryteriów powodu).
Tak, że konflikt w Syrii, Iraku i Jemenie może być skomplikowane i trudne do pogodzenia, dla każdej z walczących stron czują się jednakowo Dżihad świętą wojnę.


Snowden: ISIS Wyszczerbiony Izrael, USA i Wielkiej Brytanii

REPUBLIKA.CO.ID, byli pracownicy Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Stany Zjednoczone Edward Snowden powiedział, że jeśli Islamskie Państwo Iraku i Syrii (ISIS) to organizacja utworzona współpracy wywiadowczej z trzech krajów.
Cytat z Global Research, niezależnej organizacji badawczej w kanadyjskich mediach, Snowden ujawnił, że jednostka wywiadu z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Izraela Mossadu pracują razem, aby utworzyć nowy stan kalifatu nazwie ISIS.
Snowden powiedział, że agencje wywiadowcze trzech krajów tworzących organizację terrorystyczną przyciągnąć ekstremistów na całym świecie. Nazywają tę strategię jako "plaster miodu".
Dokumenty NSA wydał Smowden pokazuje jak strategia ula zaprojektowany, aby chronić interesy syjonistów stworzyć slogan islamu. Na podstawie tych dokumentów, jedynym sposobem, aby chronić interesy Żydów jest stworzenie wroga na granicy.
Strategia jest umieścić wszystkie ekstremistów w tym samym miejscu tak łatwo docelowej. Nie tylko, by przedłużyć ISIS niestabilność na Bliskim Wschodzie, zwłaszcza w krajach arabskich.
Na podstawie tych dokumentów, lider ISIS Abu Bakr al-Baghdadi również uzyskać pełny rok szkolenia wojskowego z Mossadu, Izrael. Al-Bagdadi się również kurs teologii i retoryki syjonistycznych agencji wywiadowczych.

Zadzwoń Iran ISIS USA Puppet Protector Izrael

Szef irańskich sił zbrojnych, generał Massoud Jazayeri Bigadir zadzwonić ISIS utworzone przez USA w celu ochrony Izraela. (Specjalne)
Teheran - siły zbrojne główny irański generał Massoud Jazayeri Bigadir zadzwonić ISIS utworzona przez Stany Zjednoczone (USA), aby chronić Izrael. Według Jazayeri, widać z danej tajnej amerykańskiej pomocy dla ISIS.

"Jednak widzimy ten problem, patrzymy na wsparcie USA dla grup terrorystycznych ISSL. Robią to w celu ochrony przed zagrożeniem Izraela w tym regionie", powiedział Jayazeri, jak donosi Farsnews w piątek (16/10).

Jayazeri powiedzieć, sposób USA pomogły ISIS jest z membentangan łańcucha wpływów na Bliskim Wschodzie, który powoli wzmocnienie ISIS. Łańcuch okazała się być w stanie ograniczyć ruch Hezbollah w Libanie, tłumienia siły oporu Izydy i nawet w stanie wywrzeć presję na Iran, a więc nie może zrobić wiele na Bliskim Wschodzie.

Syrii, powiedział Jayazeri, jest głównym punktem zerwać łańcuchy tego uprawnienia. Dlatego, Iran będzie próbował pomóc Syrii przerwać łańcuch, który również dążyć do obalenia rządu syryjskiego.

Uważa on, z pomocą Iranu, to Syria będzie w stanie wygrać bitwę, i zerwać łańcuchy, które zostały rozciągnięte do USA w ciągu ostatnich czterech lat w Syrii.

"" Władców "w ciągu ostatnich czterech lat nieustannie próbuje obalić rząd syryjski. W ramach wsparcia Iranu, nie tylko rząd syryjski nie zostanie obalony, lecz także w Syrii, aby uzyskać nowy zwycięstwo", powiedział.

Rosja i Stany Zjednoczone o tytuł Spotkanie syryjskiej przestrzeni powietrznej

(BBC) - Pentagon powiedział, że strumienie mają manewrować separację, która nie jest zbyt blisko do rosyjskich samolotów bojowych.
Rosja zgodziła się zorganizować spotkanie ze Stanami Zjednoczonymi na temat aktualnych zamachy bezpieczeństwa w Syrii, zgodnie z Pentagonu.
Spotkanie było "bardzo prawdopodobne w ten weekend", powiedział rzecznik Peter Cook.
Istnieją obawy padnie kolizji, ponieważ Stany Zjednoczone i Rosja są zarówno ataki bombowe w Syrii mimo oddzielnie.
Stany Zjednoczone i NATO sojusznicy zakłócony z powodu odrzutowców Rosja kilkakrotnie naruszył przestrzeń powietrzną Turcji.
Wcześniej w tym tygodniu urzędnicy Pentagonu powiedział, że mają zrobić co najmniej jeden manewr "bezpiecznej odległości", że myśliwce Stany Zjednoczone nie dostać zbyt blisko rosyjskiego samolotu w Syrii.
Ten incydent miał miejsce w dniu 1 października, ale Pentagon nie przewiduje dalszych wyjaśnień.
Oczekuje się, że spotkanie w celu omówienia ile odstęp między dyszami Stany Zjednoczone i Rosja, a co jest standardowym językiem komunikacji załogi.
Rosja rozpoczęła również rakiet z okrętów na Morzu Kaspijskim.
Istnieją obawy, że Rosja rzeczywiście zaatakowali przeciwników prezydenta Baszara al-Assada, nie wojowniczy pozycji ISIS.
Sekretarz obrony USA Ashton Carter w piątek (10/09) oskarżył Rosję o operacji wojskowych "wadliwy" w Syrii i "zapalić wojnę domową, która zachęci ekstremizmu".
Ale Moskwa odmawia oświadczenie mówiące, że w ubiegłym tygodniu zaatakowały cele zamiast ISIS.

"Spadek w Iranie" rosyjskich rakiet
Urzędnicy Ministerstwa Obrony powiedział, Stany Zjednoczone, rosyjskich rakiet cruise wystrzeliwane z Morza Kaspijskiego na cele w Syrii spada w Iranie.
Dwóch urzędników, którzy wystąpili o anonimowość, powiedział, że to jest jasne, czy nie ma uszkodzeń w wyniku ognia te rakiety.
Oficjalna powiedział cztery pociski z linii ognia.
Iran agencja prasowa cytowany gubernator prowincji Takab, zachodnim Iranie, który mówi obce przedmioty spadają na wsi.
Rosyjskie Ministerstwo Obrony powiedział, wszystkie pociski hit pożądane cele w Syrii.
Rosyjscy urzędnicy powiedział w środę (07/08) wystrzelił 26 pocisków rosyjskich okrętów bojowych na Morzu Kaspijskim z celem grupy dżihadu w północnej Syrii zapory na północnym zachodzie.
Twierdzenie, że rosyjscy rakiet do Iranu spadek ten pojawia się, gdy NATO potwierdzili, że będą bronić swoich sojuszników.
NATO twierdzi, że zmienił procedurę, która umożliwia rozmieszczenie oddziałów być szybsze.
Ten rozwój jest jak Rosja zwiększyła swoje zaangażowanie militarne w konflikcie syryjskim.
Syria sama z zadowoleniem "pomoc z Rosji" przez rosyjskiego wojska powiedział, że ataki osłabiły siłę grupa nazywająca siebie państwo islamskie lub znany jako ISIS.

Cztery rosyjskie okręty podobno wystrzelił 26 pocisków na 11 celów ISIS.
Rosja mówi, że rozpoczęły atak rakietowy na grupie docelowej nazywająca siebie islamskie państwo lub ISIS w Syrii swoich okrętów na Morzu Kaspijskim, które jest o 1.500km.
Minister obrony Siergiej Szojgu powiedział cztery okręty wystrzelił 26 pocisków na 11 pól morza i zniszczyć go.
Podczas gdy syryjskie siły naziemne z osłoną powietrza zaatakować Rosję, powiedział syryjskich urzędników.
Rosja odrzuca oskarżenia, że ​​większość ataków, że rozpoczęły docelowej nie ISIS.
Działacze instytucje, syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka, odnotowano postęp '' zaciętej walki w kilka miesięcy "w prowincji Hama i Idlib.
Do starcia doszło po wprowadzeniu rosyjskiego nalotu na tym samym obszarze.
Szacuje się, że ataki z Morza Kaspijskiego jest pierwszym skoordynowany atak, ponieważ powietrze uderza w Rosję, bliskim sojusznikiem syryjskiego prezydenta Baszara al-Assada, rozpoczął się 30 września.
Rosja powiedział, że to jest kierowanie "wszystkich terrorystów", ale przynajmniej część ataków powietrznych odnotowano na cywilów i grupy rebeliantów wycofał się z Zachodem.

Prezydent Syrii Baszar al-Assad przedstawia Rosja interweniowała w wojnie domowej w Syrii, jak bardzo ważne dla bezpieczeństwa całego regionu Bliskiego Wschodu.
Syryjski przywódca powiedział, że działania wojskowe przeciwko kierowanej przez USA koalicji nazywająca siebie grupy Islamskiego Państwa lub ISIS nie udało się zapobiec rozprzestrzenianiu się terroryzmu.
Twierdził, że tylko koalicja Syrii, Rosji, Iranu i Iraku, które mogłyby zapobiec uszkodzeniu w regionie.
"Ta koalicja musi odnieść sukces, jeśli nie, będziemy świadkami zniszczenia całego regionu. Wierzymy, że ta koalicja będzie sukcesem," syryjski prezydent powiedział w wywiadzie dla irańskiej telewizji wyemitowany w niedzielę (04/10).
Według niego, cztery kraje zjednoczone do pokonania terroryzmu i ostatecznie osiągnąć "praktyczne rezultaty", w przeciwieństwie do kierowanej przez USA koalicji.
Rosja rozpoczęła naloty przeciwko ISIS w Syrii od zeszłego tygodnia.
Gdy argumenty prezydenta Baszara al-Assada, Rosja nadal uruchomić naloty w Syrii.
Wspomniano, że Rosjanie zaatakowali pozycje ISIS, ale działacze twierdzą, że celem grupy jest skupić prezydenta Assada przeciwieństwie do.

Członkowie koalicji pod wodzą USA, która rozpoczęła się odporność na grupy nazywającej się islamskie państwo lub ISIS, wezwał Rosję do powstrzymania ataków lotniczych, który powiedział, że uderzył syryjskie grupy opozycyjne i cywile.
W oświadczeniu wydanym piątek wspólnego (2 października), w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Turcji i innych członków koalicji powiedział, że atak rosyjska "tylko prowadzić do dalszych ekstremizmu".
Rosja, która według świadków powrócił do ataku na piątek (02/10), powiedział, że to jest kierowanie ISIS.
Starszy Rosyjski urzędnik powiedział, że atak może trwać od trzech do czterech miesięcy.
Aleksiej Pushkov, prezes zarządu Zagranicznych Parlamentu Rosyjskiej, dodając do USA tylko "udawać" zbombardowany ISIS.
Obiecał, że Rosja będzie bardziej skuteczne działanie.
Rosyjskie siły powietrzne uruchomić atak powietrzny w Syrii w środę (30 września).
Syryjska wojskowy powiedział, że Rosja przeprowadziła 18 naloty od czwartek wieczorem.
Wśród nich odbywa się w prowincji Hama i Idlib, prowincji, gdzie są mocne ISIS.

Rosja mówi "tysiące obywateli rosyjskich" dołączył do ISIS w Syrii.
Wyższa izba parlamentu Rosji w środę (30/09) jednogłośnie przyjęła wniosek prezydenta Władimira Putina wysłał wojska do innego kraju.
Decyzja ta utorowała drogę do rosyjskiego rządu o rozpoczęciu nalotów wbity grupa nazywająca siebie islamskie państwo lub ISIS.
Rzecznik rządu Rosji, Siergiej Iwanow, powiedział, że nie wyśle ​​wojsk lądowych do Syrii i będzie korzystać tylko moc powietrzu.
Według Iwanowa, Rosja ma interes w Syrii, ponieważ "tysiące rosyjskich obywateli, które dołączyły do ​​ISIS i stały się one zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego".
"To nie jest kwestia osiągnięcie celu lub ambicji naszej polityki zagranicznej, jak twierdzą krajach zachodnich. Jest to po prostu dlatego, że są interesy narodowe Rosji," Iwanow powiedział.
Iwanow dodał syryjskiego prezydenta Baszara al-Assada, złożyła formalny wniosek o pomoc wojskową do Rosji.
Wcześniej, podczas przemówienia w siedzibie ONZ, prezydent Putin wezwał do większej koalicji do walki z terroryzmem.
Poza Rosją, USA koalicji została zapoczątkowana naloty w Syrii w ubiegłym roku.
Rosja i Stany Zjednoczone o tytuł Spotkanie syryjskiej przestrzeni powietrznej
Pentagon powiedział, że strumienie mają manewrować separację, która nie jest zbyt blisko do rosyjskich samolotów bojowych.
Rosja zgodziła się zorganizować spotkanie ze Stanami Zjednoczonymi na temat aktualnych zamachy bezpieczeństwa w Syrii, zgodnie z Pentagonu.
Spotkanie było "bardzo prawdopodobne w ten weekend", powiedział rzecznik Peter Cook.
Istnieją obawy padnie kolizji, ponieważ Stany Zjednoczone i Rosja są zarówno ataki bombowe w Syrii mimo oddzielnie.
Stany Zjednoczone i NATO sojusznicy zakłócony z powodu odrzutowców Rosja kilkakrotnie naruszył przestrzeń powietrzną Turcji.
Wcześniej w tym tygodniu urzędnicy Pentagonu powiedział, że mają zrobić co najmniej jeden manewr "bezpiecznej odległości", że myśliwce Stany Zjednoczone nie dostać zbyt blisko rosyjskiego samolotu w Syrii.
Ten incydent miał miejsce w dniu 1 października, ale Pentagon nie przewiduje dalszych wyjaśnień.
Oczekuje się, że spotkanie w celu omówienia ile odstęp między dyszami Stany Zjednoczone i Rosja, a co jest standardowym językiem komunikacji załogi.
Rosja rozpoczęła również rakiet z okrętów na Morzu Kaspijskim.
Istnieją obawy, że Rosja rzeczywiście zaatakowali przeciwników prezydenta Baszara al-Assada, nie wojowniczy pozycji ISIS.
Sekretarz obrony USA Ashton Carter w piątek (10/09) oskarżył Rosję o operacji wojskowych "wadliwy" w Syrii i "zapalić wojnę domową, która zachęci ekstremizmu".
Ale Moskwa odmawia oświadczenie mówiące, że w ubiegłym tygodniu zaatakowały cele zamiast ISIS.

"Spadek w Iranie" rosyjskich rakiet
Zdjęcia z rosyjskiego Ministerstwa Obrony rosyjskich rakiet wystrzeliwanych wynika z Morza Kaspijskiego.
Urzędnicy Ministerstwa Obrony powiedział, Stany Zjednoczone, rosyjskich rakiet cruise wystrzeliwane z Morza Kaspijskiego na cele w Syrii spada w Iranie.
Dwóch urzędników, którzy wystąpili o anonimowość, powiedział, że to jest jasne, czy nie ma uszkodzeń w wyniku ognia te rakiety.
Oficjalna powiedział cztery pociski z linii ognia.
Iran agencja prasowa cytowany gubernator prowincji Takab, zachodnim Iranie, który mówi obce przedmioty spadają na wsi.
Rosyjskie Ministerstwo Obrony powiedział, wszystkie pociski hit pożądane cele w Syrii.
Rosyjscy urzędnicy powiedział w środę (07/08) wystrzelił 26 pocisków rosyjskich okrętów bojowych na Morzu Kaspijskim z celem grupy dżihadu w północnej Syrii zapory na północnym zachodzie.
Twierdzenie, że rosyjscy rakiet do Iranu spadek ten pojawia się, gdy NATO potwierdzili, że będą bronić swoich sojuszników.
NATO twierdzi, że zmienił procedurę, która umożliwia rozmieszczenie oddziałów być szybsze.
Ten rozwój jest jak Rosja zwiększyła swoje zaangażowanie militarne w konflikcie syryjskim.
Syria sama z zadowoleniem "pomoc z Rosji" przez rosyjskiego wojska powiedział, że ataki osłabiły siłę grupa nazywająca siebie państwo islamskie lub znany jako ISIS.

Cztery rosyjskie okręty podobno wystrzelił 26 pocisków na 11 celów ISIS.
Rosja mówi, że rozpoczęły atak rakietowy na grupie docelowej nazywająca siebie islamskie państwo lub ISIS w Syrii swoich okrętów na Morzu Kaspijskim, które jest o 1.500km.
Minister obrony Siergiej Szojgu powiedział cztery okręty wystrzelił 26 pocisków na 11 pól morza i zniszczyć go.
Podczas gdy syryjskie siły naziemne z osłoną powietrza zaatakować Rosję, powiedział syryjskich urzędników.
Rosja odrzuca oskarżenia, że ​​większość ataków, że rozpoczęły docelowej nie ISIS.
Działacze instytucje, syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka, odnotowano postęp '' zaciętej walki w kilka miesięcy "w prowincji Hama i Idlib.
Do starcia doszło po wprowadzeniu rosyjskiego nalotu na tym samym obszarze.
Szacuje się, że ataki z Morza Kaspijskiego jest pierwszym skoordynowany atak, ponieważ powietrze uderza w Rosję, bliskim sojusznikiem syryjskiego prezydenta Baszara al-Assada, rozpoczął się 30 września.
Rosja powiedział, że to jest kierowanie "wszystkich terrorystów", ale przynajmniej część ataków powietrznych odnotowano na cywilów i grupy rebeliantów wycofał się z Zachodem.

Wywiad prezydenta Baszara al-Assada irańskiego programu telewizyjnego w niedzielę (04/10).
Prezydent Syrii Baszar al-Assad przedstawia Rosja interweniowała w wojnie domowej w Syrii, jak bardzo ważne dla bezpieczeństwa całego regionu Bliskiego Wschodu.
Syryjski przywódca powiedział, że działania wojskowe przeciwko kierowanej przez USA koalicji nazywająca siebie grupy Islamskiego Państwa lub ISIS nie udało się zapobiec rozprzestrzenianiu się terroryzmu.
Twierdził, że tylko koalicja Syrii, Rosji, Iranu i Iraku, które mogłyby zapobiec uszkodzeniu w regionie.
"Ta koalicja musi odnieść sukces, jeśli nie, będziemy świadkami zniszczenia całego regionu. Wierzymy, że ta koalicja będzie sukcesem," syryjski prezydent powiedział w wywiadzie dla irańskiej telewizji wyemitowany w niedzielę (04/10).
Według niego, cztery kraje zjednoczone do pokonania terroryzmu i ostatecznie osiągnąć "praktyczne rezultaty", w przeciwieństwie do kierowanej przez USA koalicji.
Rosja rozpoczęła naloty przeciwko ISIS w Syrii od zeszłego tygodnia.
Gdy argumenty prezydenta Baszara al-Assada, Rosja nadal uruchomić naloty w Syrii.
Wspomniano, że Rosjanie zaatakowali pozycje ISIS, ale działacze twierdzą, że celem grupy jest skupić prezydenta Assada przeciwieństwie do.

Dym wzrasta z powodu nalotów w Kafr Nabel, prowincji Idlib.
Członkowie koalicji pod wodzą USA, która rozpoczęła się odporność na grupy nazywającej się islamskie państwo lub ISIS, wezwał Rosję do powstrzymania ataków lotniczych, który powiedział, że uderzył syryjskie grupy opozycyjne i cywile.
W oświadczeniu wydanym piątek wspólnego (2 października), w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Turcji i innych członków koalicji powiedział, że atak rosyjska "tylko prowadzić do dalszych ekstremizmu".
Rosja, która według świadków powrócił do ataku na piątek (02/10), powiedział, że to jest kierowanie ISIS.
Starszy Rosyjski urzędnik powiedział, że atak może trwać od trzech do czterech miesięcy.
Aleksiej Pushkov, prezes zarządu Zagranicznych Parlamentu Rosyjskiej, dodając do USA tylko "udawać" zbombardowany ISIS.
Obiecał, że Rosja będzie bardziej skuteczne działanie.
Rosyjskie siły powietrzne uruchomić atak powietrzny w Syrii w środę (30 września).
Syryjska wojskowy powiedział, że Rosja przeprowadziła 18 naloty od czwartek wieczorem.
Wśród nich odbywa się w prowincji Hama i Idlib, prowincji, gdzie są mocne ISIS.

Parlament zgodził się Rosji rozpoczyna naloty w Syrii
Rosja mówi "tysiące obywateli rosyjskich" dołączył do ISIS w Syrii.
Wyższa izba parlamentu Rosji w środę (30/09) jednogłośnie przyjęła wniosek prezydenta Władimira Putina wysłał wojska do innego kraju.
Decyzja ta utorowała drogę do rosyjskiego rządu o rozpoczęciu nalotów wbity grupa nazywająca siebie islamskie państwo lub ISIS.
Rzecznik rządu Rosji, Siergiej Iwanow, powiedział, że nie wyśle ​​wojsk lądowych do Syrii i będzie korzystać tylko moc powietrzu.
Według Iwanowa, Rosja ma interes w Syrii, ponieważ "tysiące rosyjskich obywateli, które dołączyły do ​​ISIS i stały się one zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego".
"To nie jest kwestia osiągnięcie celu lub ambicji naszej polityki zagranicznej, jak twierdzą krajach zachodnich. Jest to po prostu dlatego, że są interesy narodowe Rosji," Iwanow powiedział.
Iwanow dodał syryjskiego prezydenta Baszara al-Assada, złożyła formalny wniosek o pomoc wojskową do Rosji.
Wcześniej, podczas przemówienia w siedzibie ONZ, prezydent Putin wezwał do większej koalicji do walki z terroryzmem.
Poza Rosją, USA koalicji została zapoczątkowana naloty w Syrii w ubiegłym roku.

Iran i Rosja sprzeciwia ISIS, wspieranie al-Assad
Prezydent Rosji Władimir Putin (z prawej) wspiera rząd syryjski pod prezydenta Baszara al-Assada (po lewej).
Prezydent Iranu Hasan Rouhani i prezydent Rosji Władimir Putin wyraził swoją determinację w celu objęcia rządów prezydenta Baszara al-Assada w walce z bojówkami ISIS.
W spotkaniu z wielu instytucji badawczych i dziennikarzy przed sesją Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych rozpoczęła, Rouhani powiedział, że zasada al-Assad nie musi być osłabione, jeśli ISIS chce być pokonany.

Dilengserkan
Sikap Iran Rusia Tidak sejalan Pracy posisi Kraj-Country Barat.
Perdana Menteri guru honorer David Cameron, Presiden USA Barack Obama, syn Presiden Francja François Hollande berulang agar kali mendesak Al-Assada sto dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai persyaratan kesepakatan taras.
"(Baszar al) Assad tidak zgodnie menjadi Bagian mu depan sto Syria. Dia Telacha menjagal rakyatnya sendiri. Dia Telacha membantu menciptakan konflik krisis migrasi dziś. Dialah pejabat yang merekrut Anggor ISIS, "Kata Cameron.
Di New York, para pemimpin Kraj berdatangan Prognoza menghadiri sidang Majelis Umum PBB di tengah krisis migran pengungsi Asal Syryjskiej Republiki Arabskiej.
Sejak konflik berlangsung di Syria Padan 2011 WIĘCEJ 200,000 sto orang meninggal świat pracy. Kemudian sekitar Empat Jutan Warkentin Syryjska Republika Arabska Telacha melarikan Diri berbagai Kraj termasuk Turcja, Liban, Jordania, hingga Eropa.
Berbagi Beri Dzisiaj berbagi Recenzje

Operasi Dzisiaj digelar menyusul keputusan pogody memperluas Upaya Serangan terhadap kelompok Militar, seperti dilaporkan Kanto Beri AFP.
Prognoza Gujana Pertama kalinya melakukan Serangan udara terhadap kekuatan kelompok Wojskowy yang menamakan Diri Kraj Islam atau ISIS di Syryjska Republika Arabska, wtorek (27/09).
Operasi Dzisiaj digelar menyusul keputusan pogody memperluas Upaya Serangan terhadap kelompok Militar tersebut seperti dilaporkan Kanto Beri AFP.
Kanton Kepresidenan Francja mengatakan jego Udara Serangan Dzisiaj dilakukan setelah pihaknya melakukan operasi pengintaian Selama dua poniedziałek terakhir.
Selama Dziś Perancis sposób mengambil Bagian dalam Serangan udara di Irak, demikian laporan Kanto Beri Reuters.
Operasi "melawan ancaman teroris" Kraj Nazwy dikoordinasikan kosmetyczny Pracy Regionalnego demikian pernyataan tersebut.
Sia-sia tidak realistis
Padan Awal września Lalu, Presiden François Hollande menyatakan bahwa pihaknya Telacha melakukan persiapan Prognoza memulai Serangan udara terhadap kelompok Wojskowy Kraj Islam di Syria.
Wildlife demikian lanjutnya, Francja sejak Awal mengesampingkan pengiriman pasukan Prognoza melakukan Serangan terhadap ISIS yang disebutnya "Sia-Sia Tidak realistis".
Sejauh Dzisiaj WIĘCEJ sto 220000 Warkentin Syria Telacha tewas WIĘCEJ sto Sembilan Jutan Warkentin Kraj montigenous meninggalkan Kraj montigenous Pracy berstatus sebagai pengungsi.
Berbagi Beri Dzisiaj berbagi Recenzje

Paragwaj protes Organisasi HAM Cina niemiecki Suriah

Kelompok perlawanan Syryjska Republika Arabska Masih gigih melawan Presiden Baszara al-Assada.
Koalisi sekitar 200 organisasi hak fundacja manusia memperingati setahun munculnya di protes Syryjska Republika Arabska Pracy menyeru kepada Paragwaj Cina pogody mendukung kebijakan PBB terhadap pemerintahan Presiden Assada.
Mereka meminta Dewan Keamanan PBB meloloskan resolusi yang menekan pemerintah Syria pogody segera mengakhiri Serangan terhadap para pengunjuk utracone.
Suriah Timur tengah
Mereka menekankan perlunya komunitas Internasional termasuk Paragwaj Cina pogody mendukung resolusi dziś.
Seruan montigenous Keluar menjelang kembalinya utusan khusus PBB Liga Arabska, Kofi Annan pogody Syria, atak yang Środa Dzisiaj (16/3) na menyampaikan wyników laporan kunjungannya.
NowSeeHeart hangus
Sementara di Syryjska Republika Arabska pertempuran terus berlanjut, Pracy pasukan Presiden Baszar al-Assad melakukan Gerakan free download hangus di berbagai Kota yang mereka seranga demikian disampaikan organisasi Human Rights Watch (HRW).
'' Pasukan Syria melakukan Pobierz za darmo hangus di berbagai wałków sementara podział Dewan Keamanan tertelikung drzwi Palau China "," Kata Sarah Leah Witson sto HRW.
Di Saat pertemuran terus berlanjut, Singapur Italia memutuskan pogody mengikuti beberapa Kraj sebelumnya Pracy menutup kedutaan Besar mereka ochrony tindak kekerasan Yang terus terjadi.
HRW mengatakan pasukan pemerintah menggunakan senjata Egipt Instrument kaliber Tinggi, zbiornik menembakkan mortir secara membabi buta berbagai Religijne ataupun orang di jalanan di kota-kota yang menjadi sasaran serbuan mereka.

Cina Whittington AS terkait Laut Chiny Selatan
Waszyngton meyakini Langkah Pekin fasilitas membangun militer bertujuan Prognoza memperkuat klaim.
Cina menyerang Balik Stany Zjednoczone terkait pertikaian Wilayah Laut Chiny Selatan.
Juru bicara kementerian luar Negeri, Hua Chunying, menyinggung AS Saat menyalahkan "sejumlah Kraj" yang "terus menerus menggunakan kekuatan militernya" di krasa montigenous.
Środa Lalu, pejabat Ameryka mengatakan mereka sedang mempertimbangkan mengarahkan kapal perang di Wyspy Spratly Daerah sekitar yang dinyatakan Chiny sebagai wilayahnya.
Hal Dzisiaj memicu perang Kata Kata diantara Kedu Kraj adikuasa dziś.
Cina membuat khawatir sejumlah tetangganya, AS, Karen memperluas serangkaian Pulau Kecil Laporta Rustanto BBC Michael Bristow.
Waszyngton meyakini Langkah Pekin fasilitas membangun militer prognozy bertujuan memperkuat klaim ost krasa sengketa montigenous.
Cina menyatakan pembangunan tersebut sprawiedliwy syn diperlukan Prognoza melindungi kedaulatannya.
Pertikaian dimulai ketika para pejabat AS menyatakan sedang mempertimbangkan pengiriman kapal perang di dalam Wilayah 12 mil laut yang Chiny klaim sebagai daerahnya di sekitar Wyspy Spratly.

Arab Arabia Kembali Serang Jemen
22 kwietnia 2015
Kwaśny
Haft korporacja Serang
Tytuł Zdjęcia
Seorang Anggor pasukan Jemen berjaga di depan mal yang ditolak ochrony Serangan Udara Saudyjczycy.
Pasukan koalisi yang dipimpin drzwi Emiraty Arabia Kembali melakukan Serangan udara terhadap pemberontak stworzył sympatia di Jemen, sementara pertempuran Darat terus berlangsung.
Serangan Dzisiaj terjadi sposób beberapa dżem saja sesudah Emiraty Arabia mengumumkan bahwa mereka menghentikan Serangan udara terhadap Jemen.
Arab Arabia pasukan koalisi Telacha melakukan jego Udara Serangan Dzisiaj Selama Empat pekan terakhir.
Seorang dyplomata Emiraty Arabia menyatakan bahwa Serangan udara yang mereka lakukan Selama Dzisiaj Telacha mencapai wynika yang dikehendaki dalam menyerang sasaran-sasaran militer.
Menyusul jego Udara Serangan Dziś pasukan pemberontak melakukan Aksi Bălăşan Pracy merebut Markas militer di Kota Taez.
Pertempuran Jugan dilaporkan terjadi di kota Aden, wał Relax wału syn sebuah Kecil Daleh.
Sekalipun melakukan Serangan udara, pemerintah Emiraty Arabia menyatakan bahwa perjanjian Nikah Siri Masih terus berlangsung sedang dalam Proses finalisasi.
Iran, yang dituduh berada di belakang pemberontak stworzył sympatia, sempat memuji Langkah Arabia menghentikan jego udara Serangan Dzisiaj sebagai sebuah Langkah Maju dalam perundingan Nikah Siri.

Konflik di Jemen membuat Aden Jadi Kota mati "
07 kwietnia 2015
Kwaśny

Tytuł Zdjęcia
Sebuah melintas zbiornika di wałków Pusat Aden yang terkoyak drzwi perang fazy sejak beberapa terakhir.
Pemimpin Palanga Merah Internasional (głównie) menyatakan kepada BBC di Aden, bahwa konflik Telacha mengubah wału montigenous menjadi "Wał mati".
Robert Ghose mengatakan pasokan obat-obatan Sangat diperlukan di kota montigenous. Padan atak Środa, sebuah pesawat bantuan Jemen dibatalkan penerbangannya ochrony PuriBorobudur Logistik.
Organisasi Kesehatan Takbir (WHO) menyatakan WIĘCEJ 540 stu orang meninggal Takbir akibat konflik tersebut.
Beberapa fazy terakhir, Jemen Telacha terkoyak drzwi perang przypisanie beberapa kelompok berbeda.
Konflik Utama terjadi lekcje pemberontak utworzone sympatii yang Loyal melawan pemerintahan Presiden Abdrabbuh Mansour Hadi, yang Telacha menyelamatkan Diri do Singapuru.
Aden sedang dikepung Gdzie pemberontak stworzył sympatia sto didorong Selatan ibukota Sanaa.
Selama dua poniedziałek terakhir Serangan udara Emiraty Arabia menargetkan pemberontak stworzył współczucie, syn penduduk sipil terjebak di tengah-tengah.

Tytuł Zdjęcia
Satu keluarga Indie meninggalkan Yaman Yang semakin nierówną drzwi peperangan.

Tytuł Zdjęcia
Pendukung Presiden Abdurrabuh Mansour Hadi mengambil posisi _AT_safwanfdjri menembak.
"Tak ada orang"
"Kami melihat Banyak jenazah diangkut Rumy sakit, atau meninggal Saat Baru miarka," Kata Ghose kepada BBC.
"Rumah sakit tak memiliki pasokan yang cukup staf yang tepat" katanya Lagi.
"Tak ada orang yang terlihat mereka sembunyi. Ekonomi berhenti sepenuhnya" katanya menambahkan jalanan "dikotori" drzwi sampah puing Religijnych sto Religijnych yang ditolak.
"[Kota Dzisiaj dipenuhi sto orang bersenjata berbagai kelompok yang berperang. Ini Kota Besar, tak ada yang berfungsi" Kata Ghoden Lagi.
UNICEF menyatakan setidaknya 74 yang tewas dalam konflik montigenous adalah anak-anak. WHO menambahkan 1700 orang terluka.
Głównie sebelumnya menyerukan gencatan senjata 24 jam di Aden, sementara Paragwaj meminta Dewan Keamanan PBB pogody mendukung "Jeda Internasional" Serangan Udara.
Głównie Telacha diberi drzwi zgody pasukan koalisi yang dipimpin Emiraty Prognoza Arabia mendaratkan pesawat yang Użytkownik staf Kesehatan pasokan obat-obatan.

Al Jazeera terbitkan dokumen Rahasia

Pemukiman żydowska
Perundingan Timur tengah terganjal drzwi PuriBorobudur pemukiman żydowska

Jaringan pemberitaan Arabska Al Jazeera menerbitkan ratusan dokumen Rahasia yang disebutkan rincian perundingan Timur tengah.

Dokumen montigenous lekcje leżały menyebutkan palestyńskiego Otorita secara śr-diam membiarkan Izrael menduduki secara ilegal sebagian Besar krasa Yerusalem Timur.

Lekcje Perundingan saat ini do Izraela dla palestyńskiego terhenti Selama berminggu-Senin ochrony penolakan Izrael pogody menghentikan pembangunan pemukiman żydowskiej palestyńskiego di Krasa yang diduduki.

Tetapi bocornya dokumen Rahasia Dzisiaj menunjukkan bahwa para palestyńskiego pemimpin memang Telacha _AT_safwanfdjri Prognoza memberikan krasa Besar yang diduduki od Izraela sejak tahun jeden tysiąc dziewięćset sześćdziesiątsiedem Pracy imbalan kesepakatan.

Topik yang palisada kontroversial dalam konflik Timur Barat Dzisiaj adalah Yerusalem yang diklaim drzwi do Izraela przez palestyńskich sebagai ibukota.

Dokumen yang Belum dapat diinvestigasi secara independen nagłówku drzwi, mengklaim Juru palestyńskiego Runding prognozy _AT_safwanfdjri membicarakan PuriBorobudur sensitif termasuk Akses Masjid Umar di kompleks Masjidil Al Aksa.

Selama bertahun-tahun, para pemimpin Paletina yang niebo mengadakan perundingan pracy, Izrael, Stany Zjednoczone, przyrody Tidak wyniki mencapai apapun.

Palestyński Warkentin sendiri następnie Sering melakukan di sejumlah protes terutama Tempat penting seperti Yerusalem Timur, menentang Apa yang mereka Lihat sebagai ekspansi Izrael lemahnya para pemimpin mereka sendiri.

Palestyński Pemuda, Aparat Izrael Al Aqsa bentrok di
28 września 2015
Kwaśny
Al AqsaImage copyrightGetty Obrazy
Tytuł Zdjęcia
Aparat keamanan Izrael Tampak mengambil posisi di sejumlah sudut di Kompleks meczet.
Kekerasan lekcje Kembali pecah pasukan keamanan Izrael palestyńskiego Warkentin di sekitar Masjid Al Aksa kompleks di Jerozolimie.
Polisi menembakkan powietrza gazów jej syn GRANAT kejut niedrogie palestyńskiego para Pemuda yang melemparkan punkt bomba Mołotow niedrogie Aparat keamanan Izrael Padan poniedziałek (28/09).
Palestyński para Pemuda selanjutnya membarikade Diri di dalam Masjid. Mereka menginap di masjid tersebut sebelumnya berjanji na "mempertahankan" meczetu.
Masjid Al Aqsa terletak di krasa Haram Al Sharif atau dikenal mięso Pracy Bukit Bait drzwi UMAT żydowska yang dianggap sebagai Tempat zaangażować Bagi UMAT Islam maupun żydowska.
Kawasan montigenous berada di Jerozolima Yimur yang diduduki Izraela.
Pengunjung żydowska mendapat pengawalan ketat di Masjid Al Aqsa kompleks.
Di tersebut sebelumnya memang Sering terjadi bentrokan tetapi ketegangan meningkat belakangan.
Lekcje Di penyebabnya adalah kecurigaan di palestyńskiego pihak bahwa Izrael ingin mengubah pengaturan di LOKALIZACJA tersebut tetapi Izrael membantah kecurigaan montigenous.
Peristiwa Today terjadi bertepatan Pracy Dni Pertama Sukkot atau Raya Pondok Daun Bagi UMAT żydowska.

Następnie mocowane orang menganggap Satu supermocarstwem Ameryka, sekurang-kurangnya supermocarstwem militer. Na tetapi Emmanuel Todd, seorang Pakar Edukacja pengetahuan Perancis berpendapat leżał. Bukunya. yang berjudul après l'Empire. Essai sur la rozkładu du systeme Americain (Gallimard, Paryż, 2002) Telacha diterjemahkan dalam berbagai Standard. Nazwy versinya yang Bahasa Niemczech, yaitu Weltmacht USA, ein Nachruf yang Telacha diterbitkan Piper Verlag GmbH, Munchen Padan tahun 2003, Emmanuel Todd menulis bahwa wymagane supermocarstwem Ameryka, rowery dalam ekonomi maupun militer .. ekonomi Recenzje cukup disampaikan di teria bahwa Todd menilai besarnya ketergantungan Ameryka kepada grzywka grzywka leżały dalam berbagai ASPEK ekonomi sebagai indikasi bahwa wymagane Satu supermocarstwo, Ameryka, Ekonomi Yang mengungguli Ekonomi świat pracy.

Prognoza membahas pandangan Todd bahwa wymagane supermocarstwa Amerykę militer Perl poprzez telaah pokok-pokok argumentasi Todd. Ia mengatakan bahwa grzywka Ameryka mempunyai kelemahan struktural dalam bidang militer. Nazwy sejarahnya Bangs Ameryka Tidak pernah beradu kekuatan Pracy musuh yang niebo kekuatannya. Dimulai Pracy perangnya Yang asimmetris Pracy hai-hai Indian. Jugan Dunia dalam Perang II AS berhadapan Pracy Niemcy yang tinggal runtuh ochrony pukulan Berat drzwi tentara Uni Radziecki. Setelah melakukan pendaratan di Normandie America melakukan operasi militer Yang Tidak seimbang Pracy keunggulannya materiału dalam jumlah manusia. Todd mengemukakan pendapat Liddell Hart, Pakar strategi sejarah militer Inggeris yang mengatakan spustowym betapa birokratis cara bergeraknya tentara AS di Darat. Keunggulan Ameryka di laut syn udara memang sangat Besar sebagai wynika kekuatan industrinya. Setelah memenangkan pertempuran laut Midway, perang AS Whittington Jepang mirip perangnya Pracy Indian. Keunggulan materiału Logistik AS terlalu Besar Jepang tidak mampu mengimbanginya. Na tetapi leżał halnya operasinya di Darat. Setelah Perang światową Tampak jelas bahwa kekuatan Darat Ameryka drabinka mampu Prognoza memenangkan perang. Di Korea keberhasilan sposób separoh sedangkan di Wietnam Gagal się sekali. Padahal AS menghadapi Kraj yang Kecil jauh WIĘCEJ rendah kemampuan industrinya.

Nazwy tahun tahun raya dziś mengembangkan konsep perang yang Tidak atau seminimal mungkin mengakibatkan Korban mati Bagi orang Ameryce. Cara berpikir demikian berakibat bahwa kemampuan operasi Darat drabinka wyborcza dapat diandalkan. Sebab dalam operasi Darat krytyków prognozy menghindari perjumpaan langsung Pracy kekuatan Whittington. Konsep AS tersebut didasarkan keunggulan teknologinya yang hendak dimanfaatkan semaksimal mungkin. Konsep montigenous. mengutamakan Serangan udara yang bertujuan menghancurkan perlawanan musuh melalui pemboman udara syn pukulan Pracy peluru kendali. Precyzja Teknologi kierować amunicji (PGM) memungkinkan penembakan peluru kendali Pracy perkenaan tepat Padan Jarak jauh. Di samping montigenous dikembangkan inteligentne bomby bomba atau yang perkenaannya tepat. Sedangkan Prognoza penentuan sasaran digunakan teledetekcji atau peninjauan saksama seluruh Wilayah Pracy memanfaatkan satelit udara. Dilengkapi Pracy Aksi intelijen manusia yang dilengkapi spróbować komunikasi Prognoza memungkinkan laporan Natychmiastowy dilanjutkan drzwi Serangan Udara seketika. Dengan cara demikian diperkirakan bahwa musuh dapat dihancurkan dalam Chairunnisa tidak lama drzwi Serangan udara tanpa penggunaan kekuatan Darat. Setelah musuh dihancurkan Baru tentara Darat Komórka Daerah musuh pogody mengkonsolidasi kemenangan .. Cara demikian diharapkan na mengakibatkan Korban minimalnym Padan tentara AS .. Na tetapi konsep Dziś krytycy dilaksanakan apabila musuh mempunyai kemampuan pertahanan Udara yang efektif, Kata Todd. Od sebab montigenous AS ścieżki na berperang Lain dźwięk menghadapi pihak yang lemah Terbatas kekuatan militernya terutama pertahanan udaranya.

Prognoza menunjukkan kepada Takbir luar bahwa AS Masih Kuat kuasa diadakan penempatan pasukan AS dalam jumlah Besar di Luar lekcje Negeri leżał di Niemczech 60,053, Jepang 41,257, Korea Selatan 35,663, Włochy 11,677, Inggeris 11,379, di Hiszpania trzy tysiące pięćset siedemdziesięciupięciu. Selain montigenous di Daerah Balkan podobno 13.774 di Timur tengah 9,956 Orang. Wildlife Prognoza mengadakan operasi militer AS potensinya tidak mempunyai kemampuan kongkrit yang sesuai Pracy. Memang kapal-kapal Induk AS (lotniskowiec) mampu Komórka leluasa di lingsir świat pracy. Hal Today merupakan projekcja energii yang penting Bagi supremasi politika. Na tetapi zabezpieczyć drabinę kesediaan mengoperasikan kekuatan Darat, Ty jako drabiny sanggup mengadakan konfrontasi militer terhadap Whittington yang kekuatan militernya cukup Besar. Alien bertindak terhadap pihak leżał Yang diyakini lemah. ,

Sikap AS yang Keras terhadap Islam drzwi Todd dijelaskan sebagai berikut:
adanya pertentangan ideologi setelah komunisme kalah;
Prognoza menguasai Minyak Timur Barat yang dihuni penduduk mayoritas islam;
na tetapi terutama ochrony Takbir Islam secara militer lemah;
sebagai demonstrasi kekuasaan strategi AS secara Produk relatif wymioty.

Demikianlah pokok-pokok argumentasi Todd bahwa jak wymaga supermocarstwa militer.

Prawdą jest, że po II wojnie światowej jest zawsze mały kraj lub słabo ukierunkowana USA wojna. Nigdy nie bezpośrednio ze Związkiem Radzieckim. Start z Korei Północnej i Wietnamie są mniej konkretne wyniki. Wtedy zaatakować do Panamy aresztować prezydenta. Gulf War I jest ograniczona tylko do wyzwolenia Kuwejtu i nie kontynuować podbój Iraku. Atak na Afganistan pasuje do nowej koncepcji w przeciwieństwie do braku możliwości obrony powietrznej. Amerykańskich sił lądowych przeniósł się niedawno po sił afgańskich przeciwko talibom, siły Sojuszu Północnego, pierwsza przeprowadzka. Jednak do tej pory USA nie udało się zlikwidować Osamę bin Ladena i Al-Kaidy, mimo że jest celem do ataku na Afganistan. Atak na Irak po połowie rozbroić sam Irak, a mianowicie do posłuszeństwa woli ONZ, aby zniszczyć wszystkie armat. Nawet pozornie Irak może zostać pokonany przez pojęcie nowej wojny, ale do tej pory USA nie był w stanie rządzić krajem. US przytłoczony irackich ataków partyzanckich więc skorzystać z pomocy armii innych krajów. Dowódca wojsk USA w Iraku przyznają, że na co dzień nie są średnio 15 razy ingerencji lub zamachom od strony irackiej, która zagraża członków.

Niezdolność USA stoi w dzisiejszym wydaniu Korei Północnej wydaje się nieco silne państwo wojskowe. USA zaatakowały Irak pod pretekstem, że ukrywał się broni masowego rażenia, ale opłaty były do ​​tej pory nie udało się zweryfikować. W przeciwieństwie do Korei Północnej otwarcie powiedzieć, że posiada broń nuklearną .. Jeśli USA bardzo konsekwentna postawa on musi zaatakować Koreę Północną, która od początku nazwał osi zła wraz z Iraku i Iranu. Jednak wojsko Korei Północnej nie można uznać za słaby. Korea Północna nie chce rozbrojenia broni jądrowej przed USA powiedział, że nie będzie go zaatakować. Zagroził, że jeśli przez atak USA, Korea Północna odbędzie się odwetu. Siły USA w Korei Południowej i Japonii może być celem ataków odwetowych Korei Północnej. Postawa Korei Północnej może być jakiś blef, ale w rzeczywistości, do tej pory USA nie go zaatakować. W przeciwieństwie do stanowiska USA w sprawie Iraku.

Opis ten nie Ameryka nie tak bardzo, jak i tak silne, jak nam się wydaje. Ocena Emmanuel Todd wydaje się prawidłowe, że USA nie jest supermocarstwem militarnym. Jednak ze względu na USA hegemonicznego postawy, siła staje się zagrożeniem dla państw mniej potężne wojsko. To zachęca małe narody uzbroić się za nie uważane słabe, nawet jeśli jest to konieczne z broni jądrowej. To jest teraz zrobić ASKekuatan ataku na Iran, aby zapobiec wojskowego w Indonezji jest jednym z głównym największym i najsilniejszym na świecie. W tym czasie, nawet siła Holandii nie jest porównywalne z Indonezji, a Amerykanie są bardzo martwi się o rozwój naszych sił zbrojnych obsługiwanych masowo przez najnowsze technologie Związku Radzieckiego.

1960, Holandia wciąż zakorzenione w Papui. Widząc potęgę Republiki Indonezji, która jest bardziej dotkliwe, Holandia Western-backed projektowanie sztuczność tworząc marionetkowe państwo, które wydawało się być niezależne, ale nadal pod kontrolą Holandii.

Prezydent Sukarno szybko podejmują wszelkie działania, cele, odzyskać Papua. Sukarno natychmiast wydał odezwy na temat "Trikora" w Yogyakarta, i jego zawartość:
1. udaremnione utworzenie marionetkowego Papui stanu dokonanego w holenderskim kolonialnej.
2. Wyciągi Sang Saka Merah Putih całym Zachodnim Irian
3. Bądź przygotowany do powszechnej mobilizacji, utrzymania niezależności i integralności ojczyzny narodu.

Dzięki bliskości Indonezji z Sowietami, a następnie Indonezja otrzymują ogromne marynarki pomocy i sił powietrznych zaawansowane wojskowych na świecie, z ogromną wartość, US $ 2,5 mld euro. Obecnie indonezyjskie siły zbrojne za najsilniejszą na półkuli południowej.

Główną zaletą Indonezji w czasie, był to jeden z głównych Trikora największych i najszybszych okrętów wojennych w sztucznym świecie klasy Radziecki Swierdłow, z ogromnym armaty kalibru 12 6 cali. Jest KRI Irian, z ogromnym ciężarem 16,640 ton z załogą 1 270 osób, w tym 60 oficerów. Sowiecki, nigdy nawet nie dać ten silny statek na jakikolwiek inny naród, z wyjątkiem Indonezji. (Nowe statki klasy Sigma Indonezji teraz waży zaledwie 1600 ton).

Indonezyjski siły powietrzne stał się również jednym z najgroźniejszych floty powietrznej na świecie, składająca się z ponad 100 samolotów najbardziej zaawansowanych w tym czasie. Flota składa się z:
1. 20 naddźwiękowy myśliwiec MiG-21 Fishbed.
2. 30 samolotów MiG-15.
3. 49 wysokiej myśliwca MiG-poddźwiękowych 17.
4. 10 MiG-19 naddźwiękowych samolotów.

MiG-21 Fishbed jest jednym z głównych światowych najbardziej zaawansowanych samolotów naddźwiękowych, które były w stanie latać z prędkością do Mach 2. statek powietrzny jest nawet bardziej wydajny niż obecny Ameryki najbardziej zaawansowanych samolotów naddźwiękowych F-104 Starfighter i F-5 Tiger. Choć Holendrzy nadal polegać na płaszczyznach II wojny światowej, takich jak P-51 Mustang.
Dla przypomnienia, awesomeness samolotów MiG-21 i MiG-17 w wojnie w Wietnamie, aby zachęcić Amerykanów założył United States Navy Strike Fighter Tactics instruktor szkoleniowy piloci znany jako Top Gun.

Indonezja posiada flotę 26 strategicznych dalekiego zasięgu bombowiec Tupolew Tu-16 Badger (A i B). To sprawia, że ​​Indonezja stała się jednym z zaledwie czterech krajów na świecie, które mają bombowce strategiczne, a mianowicie USA, Rosji i Wielkiej Brytanii. Narodowość znajduje się Iswahyudi Air Field, Surabaya.

Nawet Chiny i Australia również nie miałem tego rodzaju bombowców strategicznych. To zamachowiec jest również wyposażony w różnych zaawansowanych urządzeń elektronicznych i specjalnych pocisków przeciwlotniczych okrętu wojennego AS-1 Kennel, którego moc wybuchowa może łatwo zatopić okręty Zachodu.

Indonezja ma również 12 Whiskey klasy okrętów podwodnych, dziesiątki klasy pancerników Corvette, 9 świecie helikopter MI-6, 41 śmigłowca MI-4, w tym różne ciężki samolot transportowy Antonow An samolotów transportowych-12B. W sumie, Indonezja posiada 104 okrętów bojowych. Nie wspominając już o tysiące najlepszych karabiny szturmowe w czasie i nadal być legendarna do dziś, AK-47.

To wszystko sprawia, że ​​morze Indonezji salasahtu władzę wojskową i powietrze najsilniejszy na świecie. Efekt jest tak wielka, więc Ameryce pod przewodnictwem Johna F. Kennedy'ego zmusiły Holendrów zostawić Papui, i stwierdził na forum ONZ, że przejście władzy w Papui, z Holandii do Indonezji jest coś, co może być akceptowane

Więc krymskiej Rosyjski fortecą
Rok po Rosji załączone na Krymie, teraz wojskowy fort w twarz Ukraina. Do 40,000 dobrze uzbrojonych żołnierzy stacjonujących na rosyjskie bazy wojskowej Morza Czarnego. Ale ludzie cierpią.
 Russische Panzer auf der Cream
Prezydent Władimir Putin dokładnie rok po aneksji Półwyspu Krymskiego, twierdził, że zamówił aneksji Ukrainy w regionie Morza Czarnego, który jest ważny dla strategii. Powodem, ponad 75 procent mieszkańców regionu są Rosjanie, którzy chcą dołączyć do Rosji.
W jednostronnej referendum, które odbyło się 16 marca 2014 roku, zgodnie z Rosją więcej niż 96 procent osób decyduje się dołączyć do Krymu z Rosją. Referendum było ściśle strzeżoną rosyjskich sił zbrojnych w przebraniu i nie nosić mundury i insygnia. Nie niezależni obserwatorzy mogli monitorować. ONZ potępiła działania rosyjskie jako pogwałcenie prawa międzynarodowego.
Teraz, dokładnie rok po kontrowersyjnym referendum, Półwysep Krymski w regionie twierdzy wojskowej sił rosyjskich w twarz Ukraina. Zgłoszone między 25.000 40.000 dobrze uzbrojonych żołnierzy rosyjskich stacjonujących w bazie wojskowej Morza Czarnego. Rosyjscy żołnierze wspierane nowych czołgów, pojazdów opancerzonych, okrętów wojennych i samolotów bojowych. Putin nie wykluczył umieszczenie broni atomowej.
Gorzka rzeczywistość pod Rosji
Rok po aneksji rosyjskiej pod pozorem referendum obywatele w regionie Krymu musi zmierzyć się z gorzką rzeczywistość. Teraz różne problemy w codziennym życiu na półwyspie, który wydał rosyjskiej bazy wojskowej. Problemy ruchu, braki paliwa i żywności to tylko niektóre z problemów obywateli.
Kto właściwie Separatyści?
FAKT DLACZEGO separatystycznej prorosyjskiej STRONG
Kto właściwie Separatyści?
Ilość prorosyjskich separatystów we Wschodniej Ukrainie odnotowano około 20.000 ludzi. Krym z 2 mln mieszkańców, około 60 procent są prorosyjskie. Szacuje się, że 1500 do 3000 Rosyjska armia regularna walczył separatystycznego. Moskwa odmawia zaangażowania swoich żołnierzy, ale jeśli udowodni, nikt nie został zabity lub schwytany, nazywane były na wakacjach i ochotnika do walki we wschodniej Ukrainie.
12345
W wyniku sankcji zachodnich, wszystkie europejskie firmy i USA podał się do dymisji. Na Krymie nie jest już szereg restauracji fast food McDonald. MasterCard i Visa karty kredytowe nie są ważne. Również punkty sprzedaży czołowych smartfonów i komputerów takich jak Apple od dawna zamknięte. Lunpuh praktyczne sektory gospodarki.
Więcej dokonać nieszczęśliwy ludzi na Półwyspie Krymskim jest uchwalenie rosyjskiej waluty, rubla jako oficjalnych środków płatniczych. Kurs rubla spadła drastycznie z powodu różnych sankcji zachodnich, doprowadziły do ​​mieszkańców realnych dochodów Krymu kurczenia się o połowę.
Środki spożywcze są zazwyczaj dostarczane z Ukrainy, z powodu embarga ma już rok od przerwane. W rezultacie, brakowało żywności, cena idzie w górę, a na innych dochodów ręcznych spadła. Mieszkańcy poinformował, że działalność w tym roku po aneksji krymskiej, tylko koncentruje się na sprawach wojskowych. Podobno, logistyka wysyłki i paliwa dla wojska ponad dwukrotnie, natomiast ironicznie mieszkańcy doświadczyli braki we wszystkich aspektach życia.
Opcje raportu

Zawieszenie broni uzgodnione we wschodniej Ukrainie
Szczyt Ukraina w Mińsku zgodziły się nowego zawieszenia broni w konflikcie we wschodniej Ukrainie. Rozpoczęła się 15 lutego wszystkie ciężkiej broni zostać wycofane ze strefy konfliktu. (02.12.2015)
Rosyjski Rozpocznij Ćwiczenia w wojnie krymskiej
Rosja rozpoczęła gry wojenne na granicy z Ukrainą w czasie, gdy wysiłki na rzecz pokojowego rozwiązania Ukrainy prowadzone intensywnie przez Niemcy i Francję. Choć wyniki spotkania Merkel z Obamą w Waszyngtonie pozostają niejasne.

Putin gotowy do wojny jądrowej prowadzona przez wzgląd na Krymie
W filmie dokumentalnym, prezydent Rosji Władimir Putin twierdził, że jest "gotowy" do użycia broni jądrowej w celu obrony Krym. On był bezpośrednio zaangażowany w kryzysie na Ukrainie.
 Wyrażenie Władimira Putina Porträt aggressiv verärgert
Krym jest prezydent Rosji Władimir Putin i "gotowe" zaryzykował wojnę nuklearną w celu zajęcia na półwyspie na wybrzeżu Morza Czarnego. "Początkowo nie myślał o oddzieleniu Krymu i Ukrainy, do obalenia rządu w Kijowie."

Uznanie powstał Putina w dokumentalnego wyprodukowanego przez stację telewizji Rossija 1, aby zaznaczyć pierwszą rocznicę aneksji Krymu. Film zatytułowany "Krym: Droga do Ojczyzny", które opisują wydarzenia miały miejsce rok temu, dzięki starannemu planowaniu i dokładne eskekusi.

"Jesteśmy gotowi" poprawić stan alarmu jądrowego rosyjski na najwyższym poziomie, Putin powiedział. "Wierzę jednak, że sytuacja nie będzie daleko." Prezydent twierdził rozważyć tę sprawę, bo nie wie, co reakcja Europy i Stanów Zjednoczonych przed manewrami Rosji na Krymie.

Krym w imię stabilności Wewnętrznych

W filmie pojawia się, kiedy różne złe wieści ściskając Moskwa. Sam Władimir Putin narażone na problem, ponieważ nigdy nie pojawił się publicznie od 5 marca. Kryzys gospodarczy jest nadal szaleje od zachodniego embarga i załamania światowych cen ropy naftowej.
1. Stany Zjednoczone - 581 mld USD
NAJWIĘKSZY MILITARY FORCE 2015
1. Stany Zjednoczone - 581 mld USD
Rachunki Tegoroczny budżet obronny USA za około 39 procent całego budżetu wszystkich krajów na świecie dla wojska, według badań Międzynarodowego Instytutu Studiów Strategicznych w Londynie. Zauważyć, USA ma około 1,3 mln pracowników, ponad 30.000 pojazdów opancerzonych, 13.000 samolotów bojowych i śmigłowców, 10 lotniskowców, 72 okrętów podwodnych i dziesiątki innych okrętów.

Przygotowania wojenne rozkazy z Moskwy

Putin spotka się z prezydentem Kirgistanu, poniedziałek (16/3) w St. Petersburg. Jego obecność na pewno pogrzebać dzikie nierozstrzygniętych kwestii. Demonstracyjnie Putin były podobno chory, niedziela (15/3) nakazał Floty Północnej w celu przeprowadzenia ćwiczenia wojskowe.

W sumie 40.000 żołnierzy, 41 okrętów i 15 okrętów podwodnych biorących udział w akcji. Celem ćwiczenia jest sprawdzenie, jak szybko stworzyć Północna Flota mogła reagować na zagrożenia.

Północna jest częścią floty rosyjskiej marynarki wojennej w czasie zimnej wojny umieszczone krąg polarny. Obecnie Floty Północnej ma siedzibę w Severomorsk przylegające do Norwegii.

Chiny sen Siła Superpower
Chiny podniósł budżet wojskowy. Rozwój jest w harmonii z nowym zaufania wyświetlanego Pekin. Ale siła można wykazać na różne sposoby, nie tylko wojskowych, według Aleksandra Freund.

Walka mocy jako supermocarstwo na pewno nie posiadanych przez Chińczyków. Pekin dotychczas sprawiło, uzbrojony tylko w sile ekonomicznej szerzyć wpływy w świecie. Tłoczone, środki podjęte wyłącznie na włączonym silniku gospodarczego.

Chiny również nie angażują się w wielkich konfliktów, co najmniej militarnie. Do tej pory wzrost gospodarczy ma pierwszeństwo. Jednak obecnie paradygmatu Uważa się, że zmieniony, ponieważ ten pojawił się bardziej pewność, Chiny, a może być również nazywany bardziej agresywne.

Wrażenie wzmacnia ruch Chin dodaje jej budżetu obronnego, choć mniej niż w ubiegłym roku. Przez wiele lat Chiny zainwestowały ogromne środki na modernizację swoich sił zbrojnych.


Chiny są w prawo, aby stać się mocarstwem wojskowym, po menganggumkan wzrostu gospodarczego. Co więcej, inne potężne kraje wielokrotnie narzucić swoje interesy poprzez siły militarnej. Stany Zjednoczone są pewne, a Rosja niedawno pokazał to przez konflikt na Ukrainie.

Ale ta sama logika wywołać wyścig zbrojeń w Azji nie tylko martwi sąsiednich Chin, ale także na arenie międzynarodowej. Ten rozwój nie jest tylko kwestia ochrony impuls gospodarczy pulsujący w azjatyckich szlakach handlowych morze, ale rozwój wspólnego paradygmatu, że konflikt nie jest określony przez wysiłków dyplomatycznych, ale przez życie.

Może to doprowadzić do katastrofy i jej wpływ będzie odczuwalny na całym świecie. Bo tym razem, oprócz Chin, inne kraje, takie jak Indie, Japonia, Filipiny, Indonezja i Wietnam przyczyniłoby się do wzmocnienia jego wojska.

Jest mnóstwo potencjalnych konfliktów w Azji. Zwłaszcza w odniesieniu do nakładania należności, nie nadające się do zamieszkania wysp na Morzu Południowochińskim i Wschodniej największych wybuchowych sklepowych spalić siły nacjonalistyczne.

Samolot bombowy w Spratlys?
CHIŃSKI bazy wojskowe na Morzu Południowochińskim
Samolot bombowy w Spratlys?
Od połowy 2014 roku chińskie wojsko jest zajęte rozszerzenie "Ognisty Krzyż Reef" na zachodnim skraju Spratlys. Eksperci w "Centrum Studiów Międzynarodowych i Strategicznych w Waszyngtonie i" Azji Morskiej inicjatywy na rzecz przejrzystości wierzy kraju bambusowa kurtyna buduje bazę lotniczą w trzech kilometrów. Długa droga startowa w stanie pomieścić rodzaje bombowiec dalekiego zasięgu samolotów należących do chińskich H-6
Spojrzenie konfliktu w wodach, które szalały do ​​zabezpieczania zasobów naturalnych. Ale w zasadzie ma na celu poszerzyć wpływ takich roszczeń. I Chiny prowokują poprzez budowę baz wojskowych w Spratlys.

Podobna do Japonii, Chin niedawno uchwalone ustawy antyterrorystycznej, która pozwala wojsko do ochrony interesów kraju za granicą.

Ale gdy wzrost budżetu wojskowego Chin nie oznacza Pekin przygotowuje się do wojny. Jak dotąd kraje Azji nadal zwracając uwagę na wzrost gospodarczy. z powodu szybko rosnącej gospodarce tworzy dobrobyt. A im bardziej uprzywilejowanych, coraz minimalna również wpływać na ruch nacjonalistyczny, czy to w Pekinie, Tokio i Waszyngtonie.
Ponadto, można wykazać, że moc na wiele sposobów. Bo teraz, nawet Chiny stały się mocarstwem bez co najmniej za pomocą swojej siły militarnej.
Indonezyjskie siły wojskowe Occupy 12 miejsce w świecie
 

Siły marynarki wymiany strzałów z wrogiem, gdy Ćwiczenia symulacyjne Zintegrowany Navy Pier Zdrowia, Madura Koarmatim Ujung Surabaya, East Java, we wtorek (28/7). (Między // Zabur Karuru)
Siły marynarki wymiany strzałów z wrogiem, gdy Ćwiczenia symulacyjne Zintegrowany Navy Pier Zdrowia, Madura Koarmatim Ujung Surabaya, East Java, we wtorek (28/7).
REPUBLIKA.CO.ID, Dżakarta - Członek Komisji I PKS frakcji Sukamta powiedział, ostrzegając niezależność może być 70-naród odzwierciedla tempo posiadał siły obronne. Indonezja powinno być silne państwo w obronie gospodarczego, społecznego, kulturalnego, politycznego, a i bezpieczeństwa.

"Silne obrony Indonezji nie jest za zagrożenie dla innych narodów, ale dla dobra samego narodu. Jest to również, że Indonezja szanowany przez innych narodów i przyczynić się w utrzymaniu pokoju na świecie, jak mandatem 1945 roku konstytucji," powiedział, czwartek (08/06 ).

Duch indonezyjskiej niepodległości 70. powinno być odzwierciedlone naprawić indonezyjskie siły obronne. Świat wojskowa agencja moc Globalny Ogień potęgi militarnej w 2015 roku zajmuje 12. miejsce Indonezja Elektrowni 0,5231 z indeksu.

Z duchem niezależności, Indonezja musi zwiększyć swój wskaźnik zasilania. Ma nadzieję, że w 2016 roku wskaźnik zasilania Indonezja może TOP 10 uprawnień wojskowych na świecie, aw 2024 roku może wejść do pięciu największych świat.

"Aby osiągnąć niezbędny wzrost zasobów ludzkich, sprzętu wojskowego i budżetu. Kadr armia liczy obecnie 400 tysięcy i mają dość dobre zdolności bojowej", powiedział.

Sukamta wyjaśnił, Indonezja ma wiele elitarnych oddziałów specjalizujących się w każdym wymiarze, jak Kopassus i Raider w AD, Paskhas i Denbravo (Oddział Bravo) 90 AU, Kopaska (KOPASKA), Yontaifib (Taifib) i Denjaka ( Oderwanie Jala Mangkara) w AL.

Walka personelu potęgi militarnej może być jeszcze lepsza niż w innych krajach, gdy widzi vis a vis w dziedzinie bez broni.

"Moc i przeżycia elitarne siły bojowe moc już rozpoznane jego wielkość przez inne kraje. To jest tak dumny, ale nie samozadowolenie, Indonezja musi poprawić ilość i jakość", powiedział.

Z roku na rok, powiedział, że w budżecie na zakup sprzętu obronnego i aktualizacji stale rośnie. "Jesteśmy również zachęcani, że budżet należy zwiększyć dla kolejnych lat," powiedział ponownie.

Dodał, że jeśli zasoby ludzkie, sprzęt obronny i budżety dalsza poprawa zarówno ilość i jakość poprzez program i strategiczny plan minimum niezbędnych sił (MEF), Indonezja mógł pójść do pięciu głównych światowej potęgi militarnej w 2024 roku.

10 krajów z największymi Wojskowej Mocy 2015
10 Kraje z największymi Wojskowej Mocy 2015
Wojskowy wskaźnik siły widać z budżetu przewidzianego liczba sprzętu obronnego są dostępne, jak i wyrafinowanie posiadał. Kim są kraje, które mają największą siłę militarną w 2015 roku?

1. Stany ZjednoczoneZ budżetem w wysokości około 581 miliardów USD, Stany Zjednoczone został uznany jako kraj z największą potęgą militarną na świecie. Ponadto Stany Zjednoczone nagrał około 1,3 mln pracowników, ponad 30.000 pojazdów opancerzonych, 13.000 samolotów bojowych i śmigłowców, 10 lotniskowców, 72 okrętów podwodnych i dziesiątki innych okrętów.

2. ChinyZ budżetem w wysokości około 129 mld USD, Chiny coraz bardziej obawiali się i sprawiają, że jako kraj, z drugim co do wielkości siły militarnej na świecie po Stanach Zjednoczonych. Chiny nagrał ponad 9000 czołgów, 3000 samolotów bojowych i śmigłowców oraz 70 okrętów. Ponadto Chiny są również obecnie nad stealth myśliwca o nazwie Shenyang J-31.

3. Arabia SaudyjskaObecnie, Arabia Saudyjska została uznana za kraj z najsilniejszą potęgą militarną w Azji i trzecim na świecie. Z budżetem w wysokości 81 mld USD, Arabia Saudyjska może sobie pozwolić na zakup około 500 nowoczesnych myśliwców, 800 czołgów Leopard 2, 7000 pojazdów opancerzonych i około 230 tysięcy żołnierzy.

4. RosjaZ budżetem w wysokości około 70 mld USD, Rosja okonia jako czwarty kraj, który ma największą siłę militarną na świecie. Rosyjski wojskowy obecnie ma 800 tysięcy żołnierzy, 45 tysięcy pojazdów opancerzonych, 3000 samolotów bojowych i śmigłowców oraz lotniskowiec typu Admirał Kuzniecow.

5. EnglishWielka Brytania ma roczny budżet wojskowy około 62 mld USD, z budżetu do Wielkiej Brytanii na piątym miejscu w kraju, który ma największą siłę militarną na świecie. W ogóle, brytyjskie siły zbrojne są umiarkowane, z około 200 tysięcy żołnierzy, 330 samolotów bojowych i śmigłowców, jak również dwie klasy lotniskowca królowej Elżbiety.

6. FrancjaFrancja ma budżet wojskowy wyniosła 53 mld USD, a więc kraj jest oceniany jako szósty co do wielkości w kraju siły militarnej na świecie. Główna siła leży w powietrzu francuskiego wojskowego i ziemi, 600 samolotów bojowych i śmigłowców, 228 tysięcy żołnierzy i ponad 8000 pojazdów opancerzonych. Na morzu, w samym sercu tego kraju europejskim ma lotniskowiec o napędzie atomowym, Charles de Gaulle (R91).

7. JaponiaJaponia nazwany jako wschodzącego słońca kraju, jest również wpisany jako kraj z największą potęgą militarną na świecie. Z budżetem w wysokości około 48 mld USD, co czyni Japonii jako kraju z siódmego rankingu pod względem potęgi militarnej świata. Japonia ma kilkanaście samolot rozpoznawczy i myśliwiec Stealth sześć F-35. Ponadto Japonia ma również tak, że lotniskowiec marynarki japońskiej Izumo określane jako najbardziej zaawansowany i dobrze wyszkolony w Azji.

8. IndieHindustan kraj najwyraźniej nie należy lekceważyć, z budżetem w wysokości około 45 mld USD, co Indiom kraju z ósmej największej siły militarnej na świecie. Nagrane Indie mają ponad 1000 samolotów i helikopterów bojowych, 15 tysięcy pojazdów opancerzonych i dwa lotniskowce, między innymi, były klasy ZSRR Kijów, INS Vikramaditya zakończyła niedawno odmłodzony.

9. Niemcy


10 krajów z największymi Wojskowej Mocy 2015
10 Kraje z największymi Wojskowej Mocy 2015
Wojskowy wskaźnik siły widać z budżetu przewidzianego liczba sprzętu obronnego są dostępne, jak i wyrafinowanie posiadał. Kim są kraje, które mają największą siłę militarną w 2015 roku?

1. Stany ZjednoczoneZ budżetem w wysokości około 581 miliardów USD, Stany Zjednoczone został uznany jako kraj z największą potęgą militarną na świecie. Ponadto Stany Zjednoczone nagrał około 1,3 mln pracowników, ponad 30.000 pojazdów opancerzonych, 13.000 samolotów bojowych i śmigłowców, 10 lotniskowców, 72 okrętów podwodnych i dziesiątki innych okrętów.

2. ChinyZ budżetem w wysokości około 129 mld USD, Chiny coraz bardziej obawiali się i sprawiają, że jako kraj, z drugim co do wielkości siły militarnej na świecie po Stanach Zjednoczonych. Chiny nagrał ponad 9000 czołgów, 3000 samolotów bojowych i śmigłowców oraz 70 okrętów. Ponadto Chiny są również obecnie nad stealth myśliwca o nazwie Shenyang J-31.

3. Arabia SaudyjskaObecnie, Arabia Saudyjska została uznana za kraj z najsilniejszą potęgą militarną w Azji i trzecim na świecie. Z budżetem w wysokości 81 mld USD, Arabia Saudyjska może sobie pozwolić na zakup około 500 nowoczesnych myśliwców, 800 czołgów Leopard 2, 7000 pojazdów opancerzonych i około 230 tysięcy żołnierzy.

4. RosjaZ budżetem w wysokości około 70 mld USD, Rosja okonia jako czwarty kraj, który ma największą siłę militarną na świecie. Rosyjski wojskowy obecnie ma 800 tysięcy żołnierzy, 45 tysięcy pojazdów opancerzonych, 3000 samolotów bojowych i śmigłowców oraz lotniskowiec typu Admirał Kuzniecow.

5. EnglishWielka Brytania ma roczny budżet wojskowy około 62 mld USD, z budżetu do Wielkiej Brytanii na piątym miejscu w kraju, który ma największą siłę militarną na świecie. W ogóle, brytyjskie siły zbrojne są umiarkowane, z około 200 tysięcy żołnierzy, 330 samolotów bojowych i śmigłowców, jak również dwie klasy lotniskowca królowej Elżbiety.

6. FrancjaFrancja ma budżet wojskowy wyniosła 53 mld USD, a więc kraj jest oceniany jako szósty co do wielkości w kraju siły militarnej na świecie. Główna siła leży w powietrzu francuskiego wojskowego i ziemi, 600 samolotów bojowych i śmigłowców, 228 tysięcy żołnierzy i ponad 8000 pojazdów opancerzonych. Na morzu, w samym sercu tego kraju europejskim ma lotniskowiec o napędzie atomowym, Charles de Gaulle (R91).

7. JaponiaJaponia nazwany jako wschodzącego słońca kraju, jest również wpisany jako kraj z największą potęgą militarną na świecie. Z budżetem w wysokości około 48 mld USD, co czyni Japonii jako kraju z siódmego rankingu pod względem potęgi militarnej świata. Japonia ma kilkanaście samolot rozpoznawczy i myśliwiec Stealth sześć F-35. Ponadto Japonia ma również tak, że lotniskowiec marynarki japońskiej Izumo określane jako najbardziej zaawansowany i dobrze wyszkolony w Azji.

8. IndieHindustan kraj najwyraźniej nie należy lekceważyć, z budżetem w wysokości około 45 mld USD, co Indiom kraju z ósmej największej siły militarnej na świecie. Nagrane Indie mają ponad 1000 samolotów i helikopterów bojowych, 15 tysięcy pojazdów opancerzonych i dwa lotniskowce, między innymi, były klasy ZSRR Kijów, INS Vikramaditya zakończyła niedawno odmłodzony.

9. NiemcyGdy kraj jest najbardziej obawiał się na równinach Europy, teraz z budżetem w wysokości około 44 mld USD, aby przynieść niemieckiej wznosi dziewiątą pozycję w kraju z największą potęgą militarną na świecie. Największą siłą niemieckich wojskowych leży na ziemi z ponad 5000 pojazdów opancerzonych, między innymi, w nowoczesnej technologii Leopard 2. Ale niemiecki kontry siła militarna oceniane niższa niż angielski lub francuski.

10. Korea PołudniowaNiespodziewanie, żeń-szeń kraj, który wydał budżet 34 mld USD co czyni go jednym z krajów, które mają największą siłę militarną na świecie. Zauważyć, Korea Południowa posiada ponad 5000 czołgów, 650 tysięcy żołnierzy i 750 samolotów bojowych i śmigłowców.
Gdy kraj jest najbardziej obawiał się na równinach Europy, teraz z budżetem w wysokości około 44 mld USD, aby przynieść niemieckiej wznosi dziewiątą pozycję w kraju z największą potęgą militarną na świecie. Największą siłą niemieckich wojskowych leży na ziemi z ponad 5000 pojazdów opancerzonych, między innymi, w nowoczesnej technologii Leopard 2. Ale niemiecki kontry siła militarna oceniane niższa niż angielski lub francuski.

10. Korea PołudniowaNiespodziewanie, żeń-szeń kraj, który wydał budżet 34 mld USD co czyni go jednym z krajów, które mają największą siłę militarną na świecie. Zauważyć, Korea Południowa posiada ponad 5000 czołgów, 650 tysięcy żołnierzy i 750 samolotów bojowych i śmigłowców.

Zatrudnić 100 mln Kader Państwo obrony
(LKBN Antara) minister obrony przedstawił Ryamizard Ryacudu związane z tworzeniem kadr bronić stanu w Dżakarcie, poniedziałek (12/10). (88)
JAKARTA pragną Sekretarz Obrony (minister obrony) Ryamizard Ryacudu zatrudnić 100 mln obywateli Indonezji powołał kadrę broniąc kraj wkrótce zostanie zrealizowany.

"Potencjał jest ogromny, z 250 mln mieszkańców Indonezji, z czego około 100 milionów potencjalnie mogłyby być wojujący kadry obronie kraju", powiedział w Ministerstwie Obrony Narodowej, w Dżakarcie, poniedziałek (12/10). Towarzyszył mu dyrektor Obrony Ministerstwo Obrony Państwa, Pierwszy Admiral M Faisal.

W niedalekiej przyszłości, rząd będzie mendadar budowniczy 4,500 kadry zwerbował do obrony kraju od 45 powiatów / miast w Indonezji. Liczba nowych wczesnego zarodka, który będzie dotrzeć do wszystkich poziomów społeczeństwa. Nawet prezydent Jokowi będą uczestniczyć doprowadzania tych kadr.

"To nie jest pobór jak w innych krajach," powiedział Ryacudu który pospieszył do ustawienia poczucie obronie kraju zamiast obowiązkowej służby wojskowej. M Faizal dodaje, bronić program państwowy, nie naśladować przykład Korei Południowej i Singapurze.

"Jeśli Korea Południowa i Singapur były poborowych, jesteśmy zobowiązani do obrony kraju. Oczywiście jesteśmy zdeterminowani, aby poprawić dyscyplinę i świadomość swoich praw i obowiązków wobec państwa ", powiedział Faisal. Osobno Koordynacyjny Minister Polityki Luhut Binsar Panjaitan zapewnić programu obrony kraju różni się od poborowych programu. Działania obrony cywilnej zaszczepić większą dyscyplinę, zwłaszcza dla małych dzieci.

Były szef gen TNI (ret) Moeldoko ocenić program nie jest szkolenie ludzi do użycia broni. Program jest odpowiednie przygotowanie do tworzenia komponentu rezerwowej. Wyjaśnił, że system obrony kraju są trzy warstwy, czyli elementy militarne, części zamienne i elementy pomocnicze. Te trzy elementy powinny mieć synergiczny.

Miłość Ojczyzny

O tym, kto będzie podlegać obowiązkowej obrony kraju? Ryamizard wspomnieć dla mieszkańców w wieku 50 lat i poniżej. "Wspieranie miłość kraju, takich jak ćwiczenia fizyczne i psychologiczne. Granica wieku od 50 do dołu, jest to niekończący się proces, od wczesnego dzieciństwa do szkolnictwa wyższego, "wyjaśnił. Wszystko było w wieku 50 lat i poniżej, niezależnie od zawodu profesora do począwszy od kanclerza.

Jednak nasilenie intensywności ćwiczeń została skorygowana. Jako pierwszy krok, lokalizacja pendadaran wykorzystania instalacji wojskowych, które były tam cały czas. Wśród tych Depo Edukacji i Szkolenia Bojowego w każdym z regionalnego dowództwa wojskowego (Kodam). W rzeczywistości, w dniu 19 października odbyła się uroczystość prowadzona jednocześnie w całej Indonezji.

Materialnie, modułów i programów nauczania pendadaran bronić tego kraju został sporządzony z udziałem wszystkich ekspertów i zainteresowanych stron, które są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i środowisk. Materiały podstawowe to afirmacja Pancasila jako stan, miłości do kraju, wartości współpraca, pomoc, chęć poświęcenia dla dobra kraju.

Co ważne jest kultywowanie wartości moralnych, charakter, i nabożeństwo do Boga Wszechmogącego. W praktyce, przydatność kadr w celu obrony tego kraju może stać na czele w celu rozwiązania wielu problemów narodu. Wspomniał też zagrożenie stanie nie jest wojskowym.

On zgrupowane w ośmiu kategoriach. Począwszy od terroryzmu, klęski żywiołowe od Indonezji był w obwodzie pierścienia ognia. Dalej jest to naruszenie granicy państwowej, potencjalne zagrożenie ruchów separatystycznych, rozprzestrzenianie się chorób, potencjał ataków cybernetycznych z zagranicy. Następny jest lekiem. Ten ostatni jest infiltracja kulturowej.

Choć Izba Reprezentantów uważa plan trudne do zrozumienia. Krytyka pochodziła z komisji Izby PDIP, Tubagus Hasanuddin. "To było trudne do zrozumienia", powiedział. Generał (DNF) widzi numer docelowy ludzi aż 100 mln osób było fantastyczne. Zważywszy, że środki Kuratorium Oświaty i Szkolenia (edukacja i Agencja Szkolenia) TNI jest bardzo ograniczona, tylko w stanie pomieścić 600 osób.

"Jeśli cel jest 100 milionów ludzi w ciągu 10 lat, cel jest 10 mln osób rocznie, czyli 833,000 osób miesięcznie. Liczby te były fantastyczne, "sorotnya. Podstawą prawną broniąc kraj oceniany jest również brakuje. Indonezja nie miał krajowej ustawy obrony, podczas gdy w 1945 r Artykuł 30 ustęp 1 już wymaga, aby bronić kraju oraz w pkt 5, w celu obrony państwa upoważnione określonych w ustawie.

"Zgodnie z ustawą nr 3 z 2002 r Obrony Narodowej Artykuł 9 ustęp 3 otrzymuje również wspomnieć, zapewnienie edukacji obywatelskiej, obowiązkowego podstawowego szkolenia wojskowego i poświęcenie dla zawodu regulowanego zgodnie z ustawą. Tak więc do tej pory nie mieliśmy prawo stanowe obrony ", powiedział Hasanuddin.

Bez ustawy, rozporządzenia lub rozporządzenia, to będzie trudne do realizacji polityki obronnej kraju. Kolejne punkty, Hasanuddin podkreśla o budżecie. "W mojej opinii, musimy przedyskutować zresetowane, gdy państwo ma ograniczone pieniądze musimy być bardziej uważny ustalić, który z nich jest najważniejszym priorytetem dla dobra narodu", powiedział Hasanuddin.

Czy III wojna światowa nastąpi, gdy ludzie używają propozycję lub użytkownika Koran, na pewno nie stanie się nazwa jest III wojna światowa, jak Bóg w Koranie mówi, grzech człowiek, który zabija innego człowieka, nie powodują syarrie, to tak, jakby poniósł grzechy całego człowiekiem, a gdy ktoś ochrony (zapisz) ludzką duszę, jak gdyby uratował cały rodzaj ludzki.
Dlatego słowo Boże, każdy człowiek, kiedy umrą, a w dniu zmartwychwstania (zaświatach), to problem relacji człowieka z Bogiem, który został po raz pierwszy zwrócili uwagę (rozliczane) jest sprawą modlitwy (i zgodności z systemem filarów islamu), oraz o relacjach między ludźmi jest o krwi, o dobrych stosunkach Jesteśmy na naszych bliźnich, czynić dobro dla naszych rodziców, krewnych, Seama sąsiadów, rasowych, etnicznych, narodowych, czy nam zrobili dobrze z nimi, tak, aby chronić je i pomagać im jest ściśnięte ubóstwem (głód ) oraz inne trudności życiowe). Jeśli mamy dobre benrbuat do dowolnego człowiek nagrodzony nagrodą Boga jest Niebo, w przeciwnym razie, jeśli boli a co dopiero zabić nasi sąsiedzi odpowiedzi od Boga jest piekło.
III wojna światowa jest doszłoby tylko Bóg jeden wie, bo wszystko, co został wyświęcony przez Boga i został zapisany w księdze:

"Lawh Mahfuz".

Prorok sal allahu sallam powiedział: "Allah ustawić wszystkie losy wszystkich stworzeń z pięćdziesięciu tysięcy lat, zanim Bóg stworzył niebo i ziemię". (HR. Muzułmanin nie ma. Dwie tysiąc sześćset pięćdziesiąt trzy).

"Nikt nieszczęście zdarza się na ziemi i (nie) w siebie, ale to jest wpisane w książce (Lawh Mahfuz) przed przywracamy go. Zaprawdę, to jest dla Boga łatwe ". (. QS Al-Hadid: 22).
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market FinNo comments:

Post a Comment