!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Monday, November 9, 2015

جنگ جهانی سوم شروع می شود از شرق میانه؟

سوار شدن تمام نشده بود (381)

(قسمت 381، دپوک، غرب جاوا، اندونزی، 2015 اکتبر 15، 15:09 بعد از ظهر)

جنگ جهانی سوم شروع می شود از شرق میانه؟

جنگ داخلی در سوریه، جنگ در یمن، جنگ در کره، جزایر Spratley مورد مناقشه در دریای چین جنوبی و درگیری در اوکراین و در شمال آفریقا به نظر می رسد ماشه اولیه جنگ جهانی سوم دانه در آینده است. اگر این اتفاق بیفتد، آن سخت است تصور کنید رفتن به بقای نوع بشر امروز، چرا که اگر به عنوان یک نتیجه از اختلاف گسترش به جنگ جهانی سوم، سرنوشت وجود انسان در معرض تهدید است، این ممکن است به نام قرآن و سنت به عنوان نشانه های اولیه از عذاب قریب الوقوع (تخریب انسان)، با توجه به عمل و سهل انگاری و مرد kezoliman خود.
با توجه به جنگ جهانی سوم ناگزیر خواهد شد شامل قدرت نظامی ابرقدرت هسته ای در اختیار ایالات متحده آمریکا، روسیه، چین، بریتانیا، فرانسه، آلمان، ژاپن، کره شمالی، هند، پاکستان، اسرائیل و ایران.
با موشک سر هسته ای داشت این کشورها به اندازه کافی برای از بین بردن 90 درصد از جمعیت جهان را در جنگ جهانی سوم است.
احتمالا به علت تخریب و نابودی جمعیت زمین، باقی مانده انسان که ممکن است هنوز دشوار است برای بازسازی یک تمدن جدید تماس مانند کسانی که از انسان امروز.
جنگ در سوریه، سخت تر از آن خواهد شد، چرا که این جنگ درگیر است رقابت سیاسی و نفوذ ابرقدرت جهان نظامی روسیه و ایالات متحده است.
ایالات متحده با متحدان ناتو و اعضای اتحادیه عرب به ارائه کمک های سلاح، مهمات و آموزش نظامی برای گروه های مخالف در سوریه علیه رژیم اسد که در لبنان و روسیه ایران، شیعه حزب الله کمک می شود.
علاوه بر درگیری های سیاسی در جنگ سوریه نیز تبدیل به یک میدان جنگ جهاد برای مخالفان اکثریت سنی علیه اسد رژیم مورد حمایت حزب الله شیعه و شیعه ایران و روسیه
علاوه بر این، ایدئولوژی شیعه و سنی (اهل سنت waljamaah) در تضاد کامل با 90 درصد است، سنی متهم شیعه به عنوان ارتداد به دلیل آن است mengkafirkan اصحاب حضرت محمد،
سنی متهم شیعه mushab قرآن با استفاده از mushab مختلف سنی است. اهل سنت با استفاده از قرآن Mushab عثمانی، sdangkan mushab شیعه فاطمی است که بسیار ضخیم تر از Mushab عثمانی.
با اقلیت سنی اندونزی به نمایندگی از شورای علمای اندونزی (اصفهان) فتوایی صادر کرد (از پروفسور از Hamka اصفهان رئیس که دکترین شیعه ارتداد است. بنابراین نیز فتوا به دانشمندان معروف اهل سنت از عربستان سعودی، پاکستان، هند و آفریقای شمالی صادر (مصر ).
در حالی که روحانیون شیعه اند استدلال خود را که اصحاب بت پرست بوده است، در میان دیگران را متهم به اصحاب حضرت محمد به مدت سه روز پس از مرگ به خاک سپرده تازه مجاز است. در حالی که محققان اهل سنت melilai تاخیر به دلیل عمدی نیست، اما با توجه به دوستان تکان داد، شوکه و می تواند حضرت محمد، که فقط دیده بود می میرند، بنابراین به عنوان یک نتیجه از تاخیر متفاوت توسط پیروان شیعه تفسیر شد باور نمی کند.
بنابراین درگیری ها در سوریه و عراق بین ISIS (دولت اسلامی) در حال حاضر نه تنها یک جنگ سیاسی است، اما آن را به یک جنگ ایدئولوژی منجر می شود. بین رژیم شیعه عراقی که با کمک ایران شیعه و حزب الله شیعه لبنان، در برابر ISIS، است که توسط 25000 جهادی از بیش از 100 کشور، از جمله از روسیه، تاجیکستان، افغانستان، ایالات متحده و کشورهای عضو ناتو حمایت کرد.
عربستان سعودی و متحدان آن در اتحادیه عرب برای حمایت از ائتلاف از 18 کشور به رهبری آمریکا و ناتو ISIS مبارزه با. عربستان سعودی ISIS به عنوان یک گروه خوارج، و همچنین شیعه متهم به ارتداد متهم کرده است.
روحانیون عربستان استدلال آنها به گروه های انشعابی از مسلمانان مطابق با اصحاب اهل سنت وال Jama'ah به جز در میان پیروان به عنوان سلف-AL-صالح اهل حدیث را پیدا کند.

معتزله چگونه می تواند به اصحاب از شخصیت های بزرگ مطابقت دارد در حالی که آنها از چهره های بزرگ عدالت محکوم و دوست خود را کاهش داده و آنها را از الحاد مانند آل واصل بن Atho، که می گوید متهم: اگر علی، AZ-زبیر Tholhah و پس از آن من شهادت به دلیل شهادت خود مجازات شوند. [نگاه کنید به آل Farqu Bainal Firaq hal.119-120]

خوارج از دین و menyempal از جماعت مسلمانان آمده بود چرا که برخی از نقاط اساسی دکترین خود است mengkafirkan علی و پسرش، ابن عباس، عثمان، طلحه، عایشه و معاویه و بر خواص از اصحاب از مردم واقع نمی اذیت و آزار و mengkafirkan آنها.

به عنوان Shufiyah، آنها را دست کم نگیرید میراث پیامبران و تحقیر فرستنده کتاب و سنت و mensifatkan خود را به عنوان مرحوم. یک مرد بزرگ آنها می گویند: شما را دانش خود را، در حالی که از مرحوم ما را دانش ما از زندگی بزرگ است که مرده است (خدا) به طور مستقیم. بنابراین، آنها می گویند، با دهان خود را به رد hadits- سند: آیا قلب من از رب mengkhabarkan من.

همانطور که برای شیعیان، آنها اعتقاد دارند که اصحاب پس از مرگ از حضرت sallallaahu alaihi WA sallam به جز چند نفر اهانتآمیز بود، نگاه کنید به آل Kisyiy -One از آنها- کشیش روایت تاریخ از کتاب مورد Rijalnya. 12.13 از ابو جعفر، که او اعلام کرده است: همه مرتد پس از مرگ از حضرت sallallaahu alaihi WA sallam به جز سه، گفتم: سوم شخص است؟ او پاسخ داد: آل Miqdaad بن Aswaad، ابو Dhar آل Ghifary و سلمان Farisiy.

و روایت در p.13 از ابو جعفر، او گفت: مهاجران و Anshor کرده است (دین) به جز سه آمده است. [نگاه کنید به کار آل Kaafiy آل Kulaniy، hal.115]

خمینی نیز -tokoh بزرگ خود را در زمان ببینید از this- را محکوم کرد و ابوبکر و عمر در کتاب مورد Kasyful Asroor را نفرین شده، 131، او اظهار داشت: همانا syaikhani (ابوبکر و عمر) ... و از اینجا پیدا کنیم و خودمان را مجبور به انتخاب شواهد اثبات انحراف آنها هر دو بسیار روشن در مورد قرآن به منظور ثابت کند که دو menyelisihinya بود.

و دوباره گفت: از نظر 137: ... و حضرت چشمهایش را بست و (د) در حالی که هر دو گوش خود هیچ اظهارات در بن خطاب که راست دروغ و کفر منابع از عمل، kezindikan و penyelisihan از آیات در قرآن با شکوه است.

به عنوان مرجئه، آنها معتقدند که ایمان کسانی منافقان که در ایمان همان kenifakan Assabiqunal Awalun (اولین کسانی که به اسلام گروید) از مهاجران و انصار است.

چگونه همه آنها با دوستان مطابقت دارد در حالی که آنها عبارتند از:

مردم انتخاب Mengkafirkan از میان آنها
را قبول نمی کند در تمام که آنها از پیامبر sallallaahu alaihi WA sallam در قانون و شرع aqeedah و نقل شده است.
به پیروی از تمدن بیزانس و فلسفه یونانی

در نتیجه
این گروه ها تمام می خواهید به ما انکار شهود به کتاب و سنت و محکومیت آنها به در حالی که آنها شایسته تر از سرزنش هستند، و آنها زندیق هستند.

بنابراین روشن است که درک درستی از AL-سلف است در مفهوم درک، پذیرش و الاستدلال (تصمیم قانونی) MANHAJ Firqatun Najiyah و ATH-Thaifah آل Mansurah.

در حالی که کسانی که به عنوان مثال از اصحاب به دنبال کسانی هستند که کار با روایات (حدیث) هستند قانون شرع dalah معتبر و معتبر، با جاده و درک دوست، و در این راه خود را از زندگی اهل حدیث، نه دوره اهل بدعت است و شهوت. بنابراین درست و قوی چیزی است که ما توصیف زمانی که ما توضیح موفقیت خود را در فرم داوری به پیامبر sallallaahu alaihi WA sallam با موفقیت فرد که در زمان سنت حضرت sallallaahu alaihi WA sallam و سنت چهار خلیفه بعد از او.
اختلافات بین سنی با شیعه با توجه به بسیاری از مورخان اسلام می توانید از رقابت قدیمی بین قومی ایرانیان و اعراب در شرق میانه جدا باشد.
علاوه بر این، پس از شاه D'Andrea در (ایران / ایران) بسیاری از شرق میانه و به آسیای مرکزی تحت سلطه بود و بخش هایی از اروپا و سپس می تواند فتح و شکست خلافت اسلامی، بنابراین ساخت اصلی دین زرتشتی فارسی به اسلام است.
اما ظاهرا تاثیرات و رقابت فرهنگی زرتشتیان نمی خواهید به فقط با ایرانیان حذف شود، بنابراین اسلام که در ایران توسعه یافته بسیار متفاوت از اسلام در شرق میانه است تحت سلطه ملت عرب.
ویژگی های مختلف از اسلام سنی است که گروه های شیعه نامیده می شود. تاریخ این اولین تقسیم با ظهور بن ابی طالب علی باعث شد خلیفه عثمان جایگزین شورشیان کشته شدند.
زمانی که افزایش علی خلیفه در حمایت از تمام دوستان، به جز معاویه، که مجبور به اعتراف علی بعد از علی تحت پیگرد قانونی قرار پس از آن که شورشیان قاتلان عثمان شد، اما علی پیدا شده است که زمان او فقط مشغول می خواهد به متحد کردن مسلمانان تقسیم شده است، وحدت priotitas جدید است تبدیل شده بود جستجو برای و تعقیب قاتلان عثمان.
معاویه که یک گروه قبیله (اصل و نسب با عثمان) اجتهاد را که عدالت اولین بار تاسیس شده، به رسمیت شناختن دولت علی وجود دارد. تفاوت اجتهاد بین گروه علی و معاویه است چه رنگ منشاء اصلی از مشاجره میان مسلمانان و در حال حاضر به تفاوت های ایدئولوژیکی بین شیعه و سنی است.
علاوه بر این، شیعه اخیر فرض همه اصحاب پیامبر (ص) کافر (مرتد) به جز اصحاب تبار فارسی مانند سلمان آل Farisi هستند.
شیعه رافضی حتی در نظر و پاک علی، که علی کسی است که در واقع سزاوار که آخرین پیامبر بود. حتی شیعه بیش از حد یک بت تبار خونی و پسر اصل و نسب علی حسین علی را به ازدواج دختر پادشاه سابق ایران را تسخیر توسط خلیفه عمر بن خطاب.
با وجود اینکه علی حال بسیاری از کودکان، مانند حسن، اما فرقه تنها فرزندان حسین که ازدواج دختر شاه پارس، به طوری که 12 امامان شیعه همه از اصل و نسب از علی حسین، نوه حضرت محمد.
یکی دیگر از تفاوت مشکل قرآن، وقتی است که با استفاده از اهل سنت Mushab عثمانی (Mushab جمع آوری در دوران خلافت عثمان)، سپس با استفاده Mushab شیعه فاطمی (فاطمه دختر حضرت محمد و همسر علی بود).
حتی کلمه نسخه شیعه مقدس کتاب قرآن Fatimis ضخیم تر از Mushab عثمانی است.
بنابراین مردم شیعه mengkafirkan اصحاب (اهل سنت هرگز علی و دوست از تبار فارسی mengkafirkan)، حتی آنها را menhormati، به طوری که حدیث (سنت / آل حکمت) حضرت محمد نقل تمام دوستان از جمله کسانی که از سلمان آل Farisi استفاده اسلام سنی، پس از که در آن طبقه بندی شده اند معتبر حدیث، حدیث حسن و یا dhoif (sanadnya ضعیف یا نادرست).
کشیش که آنها را جمع آوری امام Buchori به این حدیث، امام مسلم، امام Syafei، امام حمبلی، امام حنفی و امام مالکی.
به همین دلیل است که شورای علمای اندونزی (اصفهان)، که تحت سلطه علما NU، محمدیه، Hidayatullah، دقیقا، همه اهل سنت، از رئیس MUI توسط پروفسور دکتر از Hamka فتوایی که شیعه به عنوان Sesat جریان (با 10 معیار عقل) mengelluarkan.
به طوری که درگیری ها در سوریه، عراق و یمن می تواند پیچیده و برای آشتی دادن دشوار است، برای هر یک از طرفین درگیر احساس به همان اندازه جنگ مقدس جهاد.


اسنودن: ISIS برش اسرائیل، ایالات متحده و انگلستان

REPUBLIKA.CO.ID، کارکنان سابق آژانس امنیت ملی (NSA) ایالات متحده ادوارد اسنودن گفت: اگر دولت اسلامی عراق و سوریه (ISIS) یک سازمان تشکیل شده از همکاری های اطلاعاتی سه کشور است.
به نقل از گلوبال ریسرچ، یک سازمان تحقیقاتی مستقل در رسانه های کانادایی، اسنودن نشان داد که واحد اطلاعات بریتانیا، ایالات متحده و موساد اسرائیل همکاری با یکدیگر برای ایجاد یک دولت خلافت جدید به نام ISIS.
اسنودن گفت سازمان های اطلاعاتی این سه کشور تشکیل یک سازمان تروریستی به جذب افراط گرایان در سراسر جهان. آنها این استراتژی به عنوان "لانه زنبوری 'تماس بگیرید.
اسناد منتشر NSA Smowden نشان میدهد که چگونه استراتژی منبسط طراحی شده برای محافظت از منافع صهیونیست ها برای ایجاد شعار اسلام است. بر اساس این اسناد، تنها راه برای حفاظت از منافع یهودیان است به خلق دشمن در مرز.
استراتژی ساخته شده است برای قرار دادن تمام افراط گرایان در همان محل به راحتی هدف قرار دادند. نه تنها این، از ISIS می بی ثباتی در شرق میانه طولانی، به خصوص در کشورهای عربی است.
بر اساس این اسناد، رهبر ISIS ابو بکر البغدادی همچنین یک سال پر از آموزش های نظامی از موساد، اسرائیل است. البغدادی همچنین یک دوره الهیات و فصاحت و بلاغت از سازمان های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی است.

ایران ایسیس ما عروسک خیمه شب بازی حامی اسرائیل پاسخ

رئیس نیروهای مسلح ایران، مسعود جزایری عمومی Bigadir ISIS پاسخ تشکیل شده توسط آمریکا برای حمایت از اسرائیل است. (ویژه)
تهران - رئیس نیروهای مسلح ایران، مسعود جزایری عمومی Bigadir ISIS پاسخ تشکیل شده توسط ایالات متحده (US) برای حفاظت از اسرائیل است. با توجه به جزایری، از یک کمک ایالات متحده پنهان داده شده به ISIS دیده می شود.

"با این حال، ما این موضوع را ببینید، ما در حمایت ایالات متحده از گروه های تروریستی نگاه ISSL. آنها این کار را به منظور محافظت از اسرائیل از تهدید در این منطقه، گفت:" Jayazeri، به عنوان گزارش فارس به گزارش روز جمعه (16/10).

Jayazeri می گویند، راه آمریکا کمک کرد ISIS است با membentangan زنجیره ای از نفوذ در شرق میانه، که به آرامی تقویت ISIS. زنجیره ای قادر به محدود کردن جنبش از حزب الله در لبنان نشان داده شد، سرکوب نیروهای مقاومت ISIS و حتی قادر به اعمال فشار بر ایران، پس از آن می توانید در شرق میانه انجام این کار بسیار.

سوریه، گفت Jayazeri، نکته اصلی برای شکستن زنجیرهای که قدرت است. بنابراین، ایران سعی خواهد کرد برای کمک به سوریه شکستن زنجیره ای، که همچنین به دنبال سرنگونی دولت سوریه است.

او معتقد است، با کمک ایران، سوریه قادر خواهد بود برای پیروزی در نبرد، و شکستن زنجیره است که ایالات متحده بیش از چهار سال گذشته در سوریه کشیده اند.

"، در طول چهار سال گذشته دائما در تلاش برای سرنگونی دولت سوریه تحت حمایت ایران، نه تنها دولت سوریه سرنگون شود، بلکه به سوریه برای به دست آوردن یک پیروزی جدید" او گفت: "" حاکمان.

روسیه و ایالات متحده در مورد عنوان جلسه حریم هوایی سوریه

(بی بی سی) - پنتاگون گفت که جت های آنها را مجبور به مانور جدایی است که خیلی نزدیک به هواپیماهای جنگی روسیه است.
روسیه با توجه به پنتاگون موافقت کرده است تا با برگزاری نشست با ایالات متحده در مورد بمب گذاری امنیتی جاری در سوریه،.
در این جلسه بود "به احتمال بسیار زیاد اتفاق می افتد در این آخر هفته، گفت:" پیتر کوک سخنگوی.
ترس خواهد برخورد سقوط زیرا ایالات متحده و روسیه هر دو حمله بمب در سوریه با وجود به طور جداگانه وجود دارد.
ایالات متحده و ناتو مختل توجه به هواپیماهای جت روسیه چند بار نقض حریم هوایی ترکیه.
اوایل این هفته، مقامات پنتاگون گفت که آنها را مجبور به انجام حداقل یک مانور "جدایی" که جت های جنگنده در ایالات متحده بیش از حد نزدیک به هواپیمای روسی در سوریه نیست.
این حادثه در 1 اکتبر رخ داده است، اما چرا پنتاگون توضیح بیشتر ارائه نمی دهد.
این جلسه انتظار می رود که بحث در مورد چه مقدار فاصله جدایی بین جت ایالات متحده و روسیه و چه زبان استاندارد ارتباطات از خدمه است.
روسیه نیز به راکت از کشتی های جنگی در دریای خزر راه اندازی شد.
نگرانی که روسیه در واقع مخالفان بشار اسد، نه یک مواضع شبه نظامیان ISIS حمله وجود دارد.
اشتون کارتر، وزیر دفاع آمریکا در روز جمعه (9/10) به روسیه از عملیات نظامی "اساسا ناقص" در سوریه و متهم "جنگ داخلی که تشویق افراط گرایی".
اما مسکو بیانیه ای گفت که در هفته گذشته آنها به اهداف به جای ISIS حمله را تکذیب کرد.

"سقوط در ایران موشک های کروز روسی
مقامات در وزارت دفاع گفت که ایالات متحده، موشک های کروز روسیه اخراج از دریای خزر به اهداف در سوریه می افتد در ایران است.
دو مقام که نخواست نامش فاش، گفت: معلوم نیست که آیا است آسیب ناشی از این موشک های آتش وجود دارد.
یک مقام رسمی گفت چهار موشک از خط آتش.
آژانس ایران خبر به نقل از فرماندار استان تکاب، غرب ایران، که می گوید اشیاء خارجی در حال سقوط در روستا.
وزارت دفاع روسیه گفت: تمام موشک اهداف مورد نظر در سوریه رسید.
مقامات روسی در روز چهارشنبه (07/08) گفت 26 موشک های کروز از کشتی های جنگی روسیه در دریای خزر با هدف گروه های جهادی در شمال شمال غرب سد سوریه شلیک کرده است.
این ادعا که موشک روسیه به ایران در پاییز امسال به نظر می رسد که ناتو تاکید کردند که آنها را متحدان خود دفاع کند.
ناتو می گوید که روش که اجازه می دهد از استقرار نیروهای سریعتر تغییر کرده است.
این توسعه می آید به عنوان روسیه دخالت نظامی خود در جنگ سوریه افزایش یافته است.
سوریه خود را "کمک از روسیه" توسط ارتش روسیه استقبال گفت که این حملات از قدرت گروهی که خود را دولت اسلامی را تضعیف کرده اند و یا شناخته شده به عنوان ISIS.

چهار کشتی های جنگی روسیه بنا به گزارش 26 موشک در 11 اهداف ISIS بخوره.
روسیه گفت: این یک حمله راکتی در گروه هدف که خود را دولت اسلامی و یا ISIS در سوریه از کشتی های جنگی خود را در دریای خزر است که در مورد 1.500km راه اندازی کرده بود.
سرگئی Shoigu وزیر دفاع گفت که چهار کشتی های جنگی موشک های 26 در 11 اهداف دریا از کار اخراج و نابود کردن آن.
در حالی که نیروهای زمینی سوریه با پوشش هوایی برای حمله به روسیه، گفت: مقامات سوری.
روسیه اتهامات را رد میکند که بسیاری از حملاتی که آنها را بر روی هدف غیر ISIS آغاز کرده است.
فعالان موسسات، رصدخانه حقوق بشر سوریه، پیشرفت '' مبارزه شدید در چند ماه در استان حماه و ادلب گزارش شده است.
درگیری پس از راه اندازی یک حمله هوایی روسیه در همان منطقه رخ داده است.
برآورد شده است که حملات از دریای خزر اولین حمله هماهنگ از حملات هوایی روسیه، یک متحد نزدیک رئیس جمهور سوریه، بشار اسد است، در تاریخ 30 سپتامبر آغاز شد.
روسیه گفته است آن را هدف قرار داده است "همه تروریست ها" اما حداقل بخشی از حملات هوا به غیرنظامیان گزارش شد و گروه های شورشی مورد حمایت غرب است.

رئیس جمهور سوریه، بشار اسد، به تصویر می کشد روسیه در جنگ داخلی در سوریه همانطور که برای امنیت کل منطقه شرق میانه بسیار مهم مداخله کرده است.
رهبر سوریه گفت که اقدام نظامی علیه این گروه ائتلاف به رهبری آمریکا که خود را دولت و یا ISIS اسلامی موفق به جلوگیری از گسترش تروریسم است.
وی اظهار داشت که تنها یک ائتلاف سوریه، روسیه، ایران و عراق است که می تواند آسیب در منطقه جلوگیری می کند.
"این ائتلاف باید موفق شود، اگر نه، ما نابودی کل منطقه را شاهد است. ما اعتقاد داریم که این ائتلاف موفق خواهد بود، گفت:" رئيس جمهور سوریه در مصاحبه با تلویزیون ایران پخش شده در روز یکشنبه (04/10) است.
به گفته وی، چهار کشور متحد برای غلبه بر تروریسم و در نهایت رسیدن به "نتایج عملی"، بر خلاف ائتلاف به رهبری امریکا.
روسیه حملات هوایی علیه ISIS در سوریه از هفته گذشته راه اندازی کرده است.
هنگامی که رئیس جمهور شده بشار اسد، روسیه همچنان به راه اندازی حملات هوایی در سوریه.
به ذکر است که روس ها مواضع ISIS حمله کردند، اما فعالان می گویند که هدف تمرکز گروه های مخالف بشار اسد است.

اعضای ائتلاف به رهبری ایالات متحده، که راه اندازی یک مقاومت به یک گروه که خود را دولت و یا ISIS اسلامی، از روسیه خواست برای توقف حملات هوایی که آنها سوریه گروه های اپوزیسیون و مردم ملکی آسیب گفت.
در یک بیانیه مشترک صادر جمعه (2 اکتبر)، ایالات متحده، بریتانیا، ترکیه و دیگر اعضای ائتلاف گفت که این حمله روسیه "تنها به افراط گرایی بیشتر منجر شود".
روسیه، که به گفته شاهدان در روز جمعه (02/10) به حمله بازگشت، گفت: آن را هدف قرار داده است ISIS.
یک مقام ارشد روسیه گفت که این حمله ممکن است برای سه تا چهار ماه به طول انجامد.
الکسی Pushkov، رئیس هیئت مدیره خارجی پارلمان روسیه، اضافه کردن ایالات متحده تنها "وانمود" بمباران ISIS.
او قول داد روسیه می شود یک عملیات بیشتر موثر است.
نیروی هوایی روسیه یک حمله هوایی در سوریه روز چهارشنبه (30 سپتامبر) راه اندازی.
ارتش سوریه گفت: روسیه از پنجشنبه شب 18 حملات هوایی انجام داده است.
در میان آنها است در استان حماه و ادلب، این استان که در آن نقاط قوت ISIS وجود دارد انجام می شود.

روسیه می گوید، هزاران نفر از شهروندان روسیه است ISIS در سوریه پیوستند.
خانه روسیه علیای پارلمان روز چهارشنبه (30/09) به اتفاق آرا تصویب به درخواست رئیس جمهور ولادیمیر پوتین نیروهای خود را به یک کشور دیگر ارسال می شود.
این تصمیم زمینه را برای دولت روسیه برای راه اندازی حملات هوایی زد گروهی که خود را دولت یا ISIS اسلامی هموار کرد.
یک سخنگوی دولت روسیه، سرگئی ایوانف، گفت: آن را نیروهای زمینی به سوریه ارسال نمی کند و تنها قدرت از هوا استفاده کنید.
طبق نظر ایوانف، روسیه دارای منافع در سوریه به دلیل "هزاران نفر از شهروندان روسیه به ISIS پیوست و آنها را تبدیل به یک تهدید برای امنیت ملی".
ایوانف گفت: "این یک سوال از رسیدن به یک هدف و یا جاه طلبی سیاست خارجی ما نیست، به عنوان کشورهای غربی ادعا. این تنها به دلیل منافع ملی روسیه وجود دارد."
ایوانف اضافه رئیس جمهور سوریه بشار اسد، به طور رسمی کمک های نظامی به روسیه درخواست.
پیش از این، در یک سخنرانی در مقر سازمان ملل متحد، رئیس جمهور پوتین به نام برای یک ائتلاف بزرگتر برای مبارزه با تروریسم.
علاوه بر روسیه، ائتلاف به رهبری امریکا شده است برای اولین بار از حملات هوایی در سوریه در سال گذشته راه اندازی شد.
روسیه و ایالات متحده در مورد عنوان جلسه حریم هوایی سوریه
پنتاگون گفت که جت های آنها را مجبور به مانور جدایی است که خیلی نزدیک به هواپیماهای جنگی روسیه است.
روسیه با توجه به پنتاگون موافقت کرده است تا با برگزاری نشست با ایالات متحده در مورد بمب گذاری امنیتی جاری در سوریه،.
در این جلسه بود "به احتمال بسیار زیاد اتفاق می افتد در این آخر هفته، گفت:" پیتر کوک سخنگوی.
ترس خواهد برخورد سقوط زیرا ایالات متحده و روسیه هر دو حمله بمب در سوریه با وجود به طور جداگانه وجود دارد.
ایالات متحده و ناتو مختل توجه به هواپیماهای جت روسیه چند بار نقض حریم هوایی ترکیه.
اوایل این هفته، مقامات پنتاگون گفت که آنها را مجبور به انجام حداقل یک مانور "جدایی" که جت های جنگنده در ایالات متحده بیش از حد نزدیک به هواپیمای روسی در سوریه نیست.
این حادثه در 1 اکتبر رخ داده است، اما چرا پنتاگون توضیح بیشتر ارائه نمی دهد.
این جلسه انتظار می رود که بحث در مورد چه مقدار فاصله جدایی بین جت ایالات متحده و روسیه و چه زبان استاندارد ارتباطات از خدمه است.
روسیه نیز به راکت از کشتی های جنگی در دریای خزر راه اندازی شد.
نگرانی که روسیه در واقع مخالفان بشار اسد، نه یک مواضع شبه نظامیان ISIS حمله وجود دارد.
اشتون کارتر، وزیر دفاع آمریکا در روز جمعه (9/10) به روسیه از عملیات نظامی "اساسا ناقص" در سوریه و متهم "جنگ داخلی که تشویق افراط گرایی".
اما مسکو بیانیه ای گفت که در هفته گذشته آنها به اهداف به جای ISIS حمله را تکذیب کرد.

"سقوط در ایران موشک های کروز روسی
عکس از وزارت دفاع روسیه نشان می دهد موشکهای روسی اخراج از دریای خزر است.
مقامات در وزارت دفاع گفت که ایالات متحده، موشک های کروز روسیه اخراج از دریای خزر به اهداف در سوریه می افتد در ایران است.
دو مقام که نخواست نامش فاش، گفت: معلوم نیست که آیا است آسیب ناشی از این موشک های آتش وجود دارد.
یک مقام رسمی گفت چهار موشک از خط آتش.
آژانس ایران خبر به نقل از فرماندار استان تکاب، غرب ایران، که می گوید اشیاء خارجی در حال سقوط در روستا.
وزارت دفاع روسیه گفت: تمام موشک اهداف مورد نظر در سوریه رسید.
مقامات روسی در روز چهارشنبه (07/08) گفت 26 موشک های کروز از کشتی های جنگی روسیه در دریای خزر با هدف گروه های جهادی در شمال شمال غرب سد سوریه شلیک کرده است.
این ادعا که موشک روسیه به ایران در پاییز امسال به نظر می رسد که ناتو تاکید کردند که آنها را متحدان خود دفاع کند.
ناتو می گوید که روش که اجازه می دهد از استقرار نیروهای سریعتر تغییر کرده است.
این توسعه می آید به عنوان روسیه دخالت نظامی خود در جنگ سوریه افزایش یافته است.
سوریه خود را "کمک از روسیه" توسط ارتش روسیه استقبال گفت که این حملات از قدرت گروهی که خود را دولت اسلامی را تضعیف کرده اند و یا شناخته شده به عنوان ISIS.

چهار کشتی های جنگی روسیه بنا به گزارش 26 موشک در 11 اهداف ISIS بخوره.
روسیه گفت: این یک حمله راکتی در گروه هدف که خود را دولت اسلامی و یا ISIS در سوریه از کشتی های جنگی خود را در دریای خزر است که در مورد 1.500km راه اندازی کرده بود.
سرگئی Shoigu وزیر دفاع گفت که چهار کشتی های جنگی موشک های 26 در 11 اهداف دریا از کار اخراج و نابود کردن آن.
در حالی که نیروهای زمینی سوریه با پوشش هوایی برای حمله به روسیه، گفت: مقامات سوری.
روسیه اتهامات را رد میکند که بسیاری از حملاتی که آنها را بر روی هدف غیر ISIS آغاز کرده است.
فعالان موسسات، رصدخانه حقوق بشر سوریه، پیشرفت '' مبارزه شدید در چند ماه در استان حماه و ادلب گزارش شده است.
درگیری پس از راه اندازی یک حمله هوایی روسیه در همان منطقه رخ داده است.
برآورد شده است که حملات از دریای خزر اولین حمله هماهنگ از حملات هوایی روسیه، یک متحد نزدیک رئیس جمهور سوریه، بشار اسد است، در تاریخ 30 سپتامبر آغاز شد.
روسیه گفته است آن را هدف قرار داده است "همه تروریست ها" اما حداقل بخشی از حملات هوا به غیرنظامیان گزارش شد و گروه های شورشی مورد حمایت غرب است.

مصاحبه رئیس جمهور بشار اسد پخش تلویزیون ایران در روز یکشنبه (04/10).
رئیس جمهور سوریه، بشار اسد، به تصویر می کشد روسیه در جنگ داخلی در سوریه همانطور که برای امنیت کل منطقه شرق میانه بسیار مهم مداخله کرده است.
رهبر سوریه گفت که اقدام نظامی علیه این گروه ائتلاف به رهبری آمریکا که خود را دولت و یا ISIS اسلامی موفق به جلوگیری از گسترش تروریسم است.
وی اظهار داشت که تنها یک ائتلاف سوریه، روسیه، ایران و عراق است که می تواند آسیب در منطقه جلوگیری می کند.
"این ائتلاف باید موفق شود، اگر نه، ما نابودی کل منطقه را شاهد است. ما اعتقاد داریم که این ائتلاف موفق خواهد بود، گفت:" رئيس جمهور سوریه در مصاحبه با تلویزیون ایران پخش شده در روز یکشنبه (04/10) است.
به گفته وی، چهار کشور متحد برای غلبه بر تروریسم و در نهایت رسیدن به "نتایج عملی"، بر خلاف ائتلاف به رهبری امریکا.
روسیه حملات هوایی علیه ISIS در سوریه از هفته گذشته راه اندازی کرده است.
هنگامی که رئیس جمهور شده بشار اسد، روسیه همچنان به راه اندازی حملات هوایی در سوریه.
به ذکر است که روس ها مواضع ISIS حمله کردند، اما فعالان می گویند که هدف تمرکز گروه های مخالف بشار اسد است.

دود به دلیل حملات هوایی در Kafr NABEL، استان ادلب.
اعضای ائتلاف به رهبری ایالات متحده، که راه اندازی یک مقاومت به یک گروه که خود را دولت و یا ISIS اسلامی، از روسیه خواست برای توقف حملات هوایی که آنها سوریه گروه های اپوزیسیون و مردم ملکی آسیب گفت.
در یک بیانیه مشترک صادر جمعه (2 اکتبر)، ایالات متحده، بریتانیا، ترکیه و دیگر اعضای ائتلاف گفت که این حمله روسیه "تنها به افراط گرایی بیشتر منجر شود".
روسیه، که به گفته شاهدان در روز جمعه (02/10) به حمله بازگشت، گفت: آن را هدف قرار داده است ISIS.
یک مقام ارشد روسیه گفت که این حمله ممکن است برای سه تا چهار ماه به طول انجامد.
الکسی Pushkov، رئیس هیئت مدیره خارجی پارلمان روسیه، اضافه کردن ایالات متحده تنها "وانمود" بمباران ISIS.
او قول داد روسیه می شود یک عملیات بیشتر موثر است.
نیروی هوایی روسیه یک حمله هوایی در سوریه روز چهارشنبه (30 سپتامبر) راه اندازی.
ارتش سوریه گفت: روسیه از پنجشنبه شب 18 حملات هوایی انجام داده است.
در میان آنها است در استان حماه و ادلب، این استان که در آن نقاط قوت ISIS وجود دارد انجام می شود.

مجلس شورای اسلامی به روسیه موافقت راه اندازی حملات هوایی در سوریه
روسیه می گوید، هزاران نفر از شهروندان روسیه است ISIS در سوریه پیوستند.
خانه روسیه علیای پارلمان روز چهارشنبه (30/09) به اتفاق آرا تصویب به درخواست رئیس جمهور ولادیمیر پوتین نیروهای خود را به یک کشور دیگر ارسال می شود.
این تصمیم زمینه را برای دولت روسیه برای راه اندازی حملات هوایی زد گروهی که خود را دولت یا ISIS اسلامی هموار کرد.
یک سخنگوی دولت روسیه، سرگئی ایوانف، گفت: آن را نیروهای زمینی به سوریه ارسال نمی کند و تنها قدرت از هوا استفاده کنید.
طبق نظر ایوانف، روسیه دارای منافع در سوریه به دلیل "هزاران نفر از شهروندان روسیه به ISIS پیوست و آنها را تبدیل به یک تهدید برای امنیت ملی".
ایوانف گفت: "این یک سوال از رسیدن به یک هدف و یا جاه طلبی سیاست خارجی ما نیست، به عنوان کشورهای غربی ادعا. این تنها به دلیل منافع ملی روسیه وجود دارد."
ایوانف اضافه رئیس جمهور سوریه بشار اسد، به طور رسمی کمک های نظامی به روسیه درخواست.
پیش از این، در یک سخنرانی در مقر سازمان ملل متحد، رئیس جمهور پوتین به نام برای یک ائتلاف بزرگتر برای مبارزه با تروریسم.
علاوه بر روسیه، ائتلاف به رهبری امریکا شده است برای اولین بار از حملات هوایی در سوریه در سال گذشته راه اندازی شد.

ایران و روسیه مخالف ISIS، حمایت از اسد
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه (راست) از دولت سوریه در دوره ریاست جمهوری بشار اسد (سمت چپ).
رئیس جمهور ایران حسن روحانی و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه بر عزم راسخ خود را که شامل حکومت رئیس جمهور بشار اسد را در مبارزه با شبه نظامیان ISIS.
در دیدار با تعدادی از موسسات تحقیقاتی و روزنامه نگاران قبل از جلسه سازمان ملل متحد مجمع عمومی آغاز شد، روحانی گفت که حکومت اسد نیست باید ضعیف می شود اگر ISIS می خواهد به شکست داد.

ilengserkan
Sikap ایران Rusia tidak sejalan کار posisi کشور-کشور برات.
گورو Perdana Menteri honorer دیوید کامرون، ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا باراک اوباما، پسر ریاست جمهوری فرانسه فرانسوا اولاند berulang mendesak کالی آگار اسد صد dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai persyaratan kesepakatan تراس.
"(آل بشار) اسد با توجه tidak menjadi Bagian او depan صد جمهوری عربی سوریه. قطر telah menjagal rakyatnya sendiri. قطر telah membantu menciptakan konflik krisis migrasi امروز. Dialah pejabat یانگ merekrut Anggor ISIS، "کاتا کامرون.
دی نیویورک، برای pemimpin کشور berdatangan پیش بینی menghadiri sidang Majelis Umum PBB دی tengah krisis migran pengungsi عسل جمهوری عربی سوریه.
Sejak konflik berlangsung دی جمهوری عربی سوریه آپادان 2011، بیش از 200.000 صد اورنگ جهان meninggal از کار. sekitar Kemudian empat Jutan Warkentin عربی سوریه جمهوری telah melarikan diri berbagai کشور termasuk ترکیه، لبنان، اردن، hingga Eropa.
Berbagi بری نظرات امروز berbagi

Operasi امروز digelar menyusul keputusan پیش بینی memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar، seperti dilaporkan کانتو بری خبرگزاری فرانسه.
پیش بینی گویان pertama kalinya melakukan serangan udara terhadap kekuatan kelompok Militar یانگ menamakan diri کشور اسلام atau ISIS دی جمهوری عربی سوریه، روز سه شنبه (27/09).
Operasi امروز digelar menyusul keputusan پیش بینی memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar tersebut seperti dilaporkan کانتو بری خبرگزاری فرانسه.
کانتون Kepresidenan فرانسه mengatakan serangan udara خود را امروز dilakukan setelah pihaknya melakukan operasi pengintaian selama دعا دوشنبه terakhir.
Selama Perancis امروز راه mengambil Bagian دالام serangan udara دی عراق، demikian laporan کانتو بری رویترز.
Operasi "melawan ancaman teroris" نام کشور زیبایی کار dikoordinasikan tersebut pernyataan demikian منطقه ای.
SIA-SIA realistis tidak
آپادان اول سپتامبر شده Lalu، ریاست جمهوری فرانسوا اولاند menyatakan bahwa pihaknya telah melakukan persiapan پیش بینی memulai serangan udara terhadap kelompok Militar کشور اسلام دی جمهوری عربی سوریه.
حیات وحش lanjutnya demikian، فرانسه sejak اول mengesampingkan pengiriman pasukan پیش بینی melakukan terhadap serangan ISIS یانگ disebutnya "SIA-Sia به realistis tidak".
Sejauh امروز بیشتر از صد 220،000 Warkentin جمهوری عربی سوریه telah tewas بیشتر از صد سمبیلان Jutan Warkentin کشور montigenous meninggalkan کشور montigenous کار berstatus sebagai pengungsi.
Berbagi بری نظرات امروز berbagi

protes Organisasi HAM پاراگوئه Cina Suriah آلمانی

Kelompok perlawanan عربی سوریه جمهوری مسیح gigih melawan ریاست جمهوری بشار اسد.
Koalisi sekitar 200 organisasi بنیاد HAK manusia memperingati setahun munculnya protes دی جمهوری عربی سوریه کار menyeru kepada پاراگوئه Cina پیش بینی mendukung kebijakan terhadap PBB pemerintahan ریاست جمهوری بشار اسد است.
Mereka meminta دوان Keamanan PBB meloloskan resolusi یانگ menekan pemerintah جمهوری عربی سوریه پیش بینی segera mengakhiri serangan terhadap برای pengunjuk از دست داد.
Suriah، تیمور tengah
Mereka menekankan perlunya دانلودها جامعه internasional termasuk پاراگوئه Cina پیش بینی resolusi mendukung امروز.
Seruan montigenous keluar menjelang kembalinya utusan khusus PBB لیگ عرب کوفی عنان پیش بینی جمهوری عربی سوریه، حمله یانگ چهارشنبه امروز (16/3) بر menyampaikan kunjungannya laporan.
Nowseeheart به hangus
Sementara دی عربی سوریه جمهوری pertempuran terus berlanjut، کار pasukan ریاست جمهوری بشار اسد رایگان دانلود Gerakan hangus دی berbagai کوتا mereka سرانگ demikian disampaikan organisasi دیده بان حقوق بشر یانگ (HRW) melakukan.
'' Pasukan جمهوری عربی سوریه melakukan رایگان دانلود hangus دی berbagai شفت sementara شکست دوان Keamanan tertelikung درب پالائو چین، '' کاتا سارا لی Witson صد دیده بان حقوق بشر.
دی از Saat pertemuran terus berlanjut، سنگاپور ایتالیا memutuskan پیش بینی mengikuti beberapa کشور sebelumnya کار menutup kedutaan بسار mereka محافظت kekerasan tindak یانگ terus terjadi.
دیده بان حقوق بشر mengatakan pasukan pemerintah menggunakan senjata مصر tinggi از Kaliber تسهیلات، مخزن menembakkan mortir چاودار membabi بوتا berbagai مذهبی ataupun اورنگ دی jalanan دی کوتا کوتا-یانگ menjadi sasaran serbuan mereka.

Cina ویتینگتون AS terkait Laut چین Selatan
واشنگتن meyakini langkah پکن fasilitas membangun militer bertujuan klaim پیش بینی memperkuat.
Cina menyerang balik ایالات متحده terkait pertikaian ولایت Laut چین Selatan.
از Juru luar kementerian bicara Negeri، هوآ چونیینگ، menyinggung AS از Saat menyalahkan "sejumlah کشور" یانگ "terus menerus menggunakan kekuatan militernya" دی KRASA montigenous.
چهارشنبه شده Lalu، pejabat امریکا mengatakan mereka sedang mempertimbangkan mengarahkan kapal perang دی Daerah sekitar اسپراتلی جزایر یانگ dinyatakan wilayahnya چین sebagai.
هال امروز memicu perang کاتا کاتا diantara Kedu کشور adikuasa امروز.
Cina membuat khawatir sejumlah tetangganya، AS، کارن memperluas serangkaian پولائو kecil، لاپورتا Rustanto بی بی سی مایکل بریستو.
واشنگتن meyakini langkah پکن fasilitas membangun militer پیش بینی bertujuan memperkuat klaim OST KRASA sengketa montigenous.
Cina menyatakan pembangunan tersebut صالح پسر diperlukan kedaulatannya پیش بینی melindungi.
Pertikaian dimulai ketika برای pejabat AS menyatakan sedang mempertimbangkan pengiriman kapal perang دی دالام ولایت 12 مایل laut یانگ چین klaim sebagai daerahnya دی sekitar جزایر Spratly.

عرب سرانگ kembali عربستان یمن
2015 آوریل 22
ترش
شرکت گلدوزی سرانگ
عنوان تصویر
Seorang Anggor pasukan یمن berjaga دی depan سوء یانگ ditolak محافظت serangan udara عربستان.
Pasukan koalisi یانگ درب dipimpin عربستان سعودی kembali melakukan serangan udara terhadap pemberontak ایجاد همدردی دی یمن، sementara pertempuran Darat terus berlangsung.
Serangan امروز راه terjadi جام جم beberapa SAJA sesudah عربستان سعودی mengumumkan bahwa mereka menghentikan serangan udara terhadap یمن است.
عرب telah koalisi pasukan عربستان melakukan serangan udara خود را امروز selama empat pekan terakhir.
دیپلمات Seorang عربستان سعودی menyatakan bahwa serangan udara یانگ mereka lakukan selama امروز mencapai telah نتایج: از شماره یانگ dikehendaki دالام menyerang militer sasaran-sasaran.
Menyusul serangan udara خود را امروز، pasukan pemberontak melakukan aksi balasan کار merebut markas militer دی کوتا Taez.
Pertempuran Jugan dilaporkan terjadi دی کوتا عدن، شفت شفت آرامش پسر sebuah kecil Daleh.
Sekalipun melakukan serangan udara، pemerintah عربستان سعودی menyatakan bahwa perjanjian نکاح سیری مسیح terus berlangsung sedang دالام PROSES finalisasi.
ایران، یانگ dituduh berada دی belakang pemberontak همدردی، sempat memuji langkah menghentikan serangan udara langkah sebuah امروز sebagai perundingan دالام Maju خود عربستان نکاح سیری.

Konflik دی یمن membuat عدن جدی کوتا متی،
2015 آوریل 7
ترش

عنوان تصویر
Sebuah melintas مخزن دی شفت pusat عدن یانگ terkoyak perang درب فاز beberapa sejak terakhir.
Pemimpin Palanga در مراح Internasional (عمدتا) kepada menyatakan بی بی سی دی عدن، bahwa konflik telah mengubah شفت montigenous menjadi "شفت متی".
رابرت Ghose mengatakan pasokan OBAT-obatan sangat diperlukan دی کوتا montigenous. آپادان حمله روز چهارشنبه، sebuah pesawat راهنما یمن dibatalkan penerbangannya محافظت PuriBorobudur LOGISTIK.
Organisasi kesehatan تکبیر (WHO) menyatakan بیشتر 540 صد اورنگ meninggal تکبیر akibat konflik tersebut.
Beberapa فاز terakhir، یمن terkoyak telah perang درب اختصاص beberapa kelompok berbeda.
Konflik UTAMA درس pemberontak همدردی یانگ melawan وفادار ایجاد pemerintahan ریاست جمهوری عبدالربوه منصور هادی، یانگ telah menyelamatkan diri به سنگاپور terjadi.
عدن sedang dikepung کجا pemberontak ایجاد همدردی صد didorong Selatan ibukota صنعا.
Selama دعا دوشنبه terakhir serangan udara عرب pemberontak menargetkan عربستان ایجاد همدردی، پسر penduduk sipil terjebak دی tengah-tengah.

عنوان تصویر
ستو keluarga هند meninggalkan یامان یانگ semakin ناهموار peperangan درب.

عنوان تصویر
Pendukung ریاست جمهوری Abdurrabuh منصور هادی mengambil posisi _AT_safwanfdjri menembak.
«تک اورنگ ADA،
"کامی melihat banyak jenazah diangkut Rumah ساکیت، atau meninggal از Saat بارو حرکت شبیه چمچه زنی،" کاتا Ghose kepada بی بی سی.
"Rumah ساکیت تک memiliki pasokan یانگ یانگ cukup STAF tepat،" katanya Lagi.
"تک ADA اورنگ یانگ terlihat mereka sembunyi. Ekonomi sepenuhnya berhenti،" katanya menambahkan jalanan "dikotori" sampah درب puing مذهبی صد مذهبی ditolak یانگ.
"[کوتا امروز dipenuhi صد اورنگ bersenjata berbagai kelompok یانگ berperang. از Ini کوتا بسار، ADA تک یانگ berfungsi،" کاتا Ghoden Lagi.
یونیسف setidaknya menyatakan 74 یانگ tewas دالام konflik montigenous adalah اناک-اناک. WHO 1،700 terluka اورنگ menambahkan.
به طور عمده sebelumnya menyerukan gencatan senjata 24 دی جام جم عدن، sementara پاراگوئه meminta دوان Keamanan PBB پیش بینی mendukung "Jeda internasional" udara serangan.
به طور عمده telah diberi درب اجازه koalisi pasukan یانگ dipimpin عرب mendaratkan پیش بینی عربستان pesawat یانگ کاربران pasokan kesehatan STAF OBAT-obatan.

الجزیره terbitkan dokumen rahasia

Pemukiman یهودی
Perundingan تیمور Tengah terganjal PuriBorobudur درب pemukiman یهودی

Jaringan pemberitaan عربی الجزیره menerbitkan ratusan dokumen rahasia یانگ disebutkan perundingan rincian تیمور Tengah.

Dokumen درس montigenous گذاشته menyebutkan فلسطین چاودار Otorita قطر-قطر membiarkan اسرائیل menduduki چاودار ilegal sebagian بسار KRASA Yerusalem تیمور.

درس Perundingan از Saat INI به اسرائیل برای فلسطین terhenti selama berminggu-Senin محافظت penolakan اسرائیل پیش بینی menghentikan pembangunan pemukiman یهودی KRASA دی فلسطین یانگ diduduki.

Tetapi bocornya dokumen rahasia امروز menunjukkan برای bahwa فلسطین telah memang pemimpin _AT_safwanfdjri پیش بینی memberikan diduduki KRASA بسار یانگ OD اسرائیل sejak tahun 1967 کار kesepakatan imbalan.

Topik یانگ حصار کشی دالام kontroversial konflik تیمور Tengah امروز adalah Yerusalem یانگ diklaim درب به اسرائیل برای ibukota sebagai فلسطین است.

Dokumen یانگ belum dapat diinvestigasi چاودار independen هدر درب، mengklaim از Juru runding فلسطین پیش بینی _AT_safwanfdjri membicarakan PuriBorobudur sensitif termasuk akses مسجد عمر ها Kompleks دی Masjidil الاقصی.

Selama bertahun-tahun، pemimpin برای Paletina یانگ آسمان mengadakan perundingan کار، اسرائیل، ایالات متحده آمریکا، tidak حیات وحش نتایج mencapai apapun.

فلسطین Warkentin sendiri دنبال sering melakukan protes terutama دی sejumlah tempat penting seperti Yerusalem تیمور، menentang آپا یانگ mereka lihat sebagai ekspansi اسرائیل lemahnya برای pemimpin mereka sendiri.

فلسطین Pemuda، آپاراتی اسرائیل bentrok دی الاقصی
2015 سپتامبر 28
ترش
آل AqsaImage copyrightGetty تصاویر
عنوان تصویر
آپارات keamanan اسرائیل tampak mengambil posisi دی sejumlah sudut دی ها Kompleks مسجد.
Kekerasan درس pecah kembali keamanan pasukan اسرائیل Warkentin فلسطینی ها Kompleks sekitar دی مسجد الاقصی دی اورشلیم.
Polisi menembakkan هوا گاز پسرش گرانات kejut مقرون به صرفه pemuda برای فلسطین یانگ نقطه melemparkan مولوتف بمب آپارات مقرون به صرفه keamanan اسرائیل آپادان روز دوشنبه (28/09).
فلسطین برای pemuda selanjutnya membarikade diri دی دالام مسجد. Mereka menginap دی مسجد tersebut sebelumnya berjanji در "mempertahankan" مسجد.
مسجد الاقصی terletak دی KRASA حرم شریف atau گوشت کار dikenal بوکیت طعمه UMAT درب یهودی یانگ dianggap sebagai tempat درگیر Bagi UMAT اسلام maupun یهودی.
Kawasan montigenous berada دی اورشلیم Yimur یانگ اسرائیل diduduki.
Pengunjung یهودی mendapat pengawalan ketat دی ها Kompleks مسجد الاقصی.
دی محل tersebut sebelumnya memang sering terjadi bentrokan tetapi ketegangan meningkat belakangan.
درس دی penyebabnya adalah kecurigaan دی bahwa pihak فلسطینی اسرائیل اینگین mengubah pengaturan دی محل tetapi tersebut اسرائیل membantah kecurigaan montigenous.
Peristiwa امروز terjadi bertepatan کار روز pertama سکوت رفت atau رایا Pondok داون Bagi UMAT یهودی.

به دنبال بسته اورنگ menganggap ستو ابرقدرت امریکا، sekurang-kurangnya militer ابرقدرت است. در tetapi امانوئل تود، seorang آموزش و پرورش پاکار pengetahuan Perancis گذاشته berpendapat. Bukunya. یانگ berjudul اپرس L'امپراتوری. ESSAI سور لا تجزیه DU SYSTEME Americain (انتشارات گلیمر، پاریس، 2002) دالام diterjemahkan telah berbagai استاندارد. نام versinya یانگ باهاسا آلمان، yaitu Weltmacht USA، عین Nachruf یانگ telah diterbitkan پیپر Verlag جیامبیایچ، مونیخ آپادان tahun 2003، امانوئل تود menulis bahwa مورد نیاز ابرقدرت امریکا، دوچرخه دالام ekonomi maupun militer .. ekonomi نظرات cukup disampaikan دی معیارهای bahwa تاد menilai besarnya ketergantungan امریکا kepada موی چتری موی چتری گذاشته دالام berbagai aspek ekonomi sebagai indikasi bahwa مورد نیاز ابرقدرت ستو امریکا ekonomi یانگ mengungguli ekonomi دنیای کار.

پیش بینی membahas طریق telaah pokok-pokok argumentasi تاد pandangan bahwa تاد ابرقدرت مورد نیاز امریکا militer پرل. IA bahwa mengatakan موی چتری امریکا mempunyai kelemahan struktural دالام bidang militer. نام sejarahnya موی چتری امریکا tidak pernah beradu kekuatan کار musuh یانگ آسمان kekuatannya. Dimulai کار perangnya یانگ asimmetris کار HAI-چینگ های هند است. دالام Jugan از Dunia Perang II AS berhadapan کار آلمان یانگ runtuh tinggal محافظت درب برات pukulan tentara دانشگاه جماهیر شوروی. Setelah melakukan pendaratan دی NORMANDIE امریکا melakukan operasi militer یانگ tidak seimbang مواد دالام کار keunggulannya manusia jumlah. تاد pendapat لیدل هارت، پاکار sejarah strategi militer Inggeris یانگ mengatakan تخلیه betapa کارا birokratis tentara bergeraknya به عنوان دی Darat mengemukakan. Keunggulan امریکا laut دی پسر udara sangat memang بسار sebagai نتایج: از شماره industrinya kekuatan. Setelah memenangkan pertempuran laut میدوی، perang AS mirip ویتینگتون Jepang perangnya کار هند است. LOGISTIK مواد Keunggulan AS terlalu بسار Jepang tidak mampu mengimbanginya. در tetapi گذاشته halnya دی operasinya Darat. Setelah Perang جهانی دوم tampak jelas bahwa kekuatan Darat امریکا پیش بینی mampu نردبان memenangkan perang. دی کره راه keberhasilan separoh sedangkan دی ویتنام گاگل تا sekali. Padahal AS menghadapi کشور یانگ kecil jauh rendah بیشتر industrinya kemampuan.

نام tahun tahun رایا امروز به عنوان mengembangkan konsep perang یانگ tidak atau seminimal mungkin mengakibatkan korban متی Bagi اورنگ امریکا است. کارا berpikir demikian berakibat bahwa kemampuan operasi Darat نردبان انتخاباتی diandalkan dapat. دالام Sebab operasi منتقدان Darat پیش بینی menghindari perjumpaan langsung کار kekuatan ویتینگتون. Konsep AS tersebut didasarkan keunggulan teknologinya یانگ hendak dimanfaatkan semaksimal mungkin. montigenous Konsep. mengutamakan serangan udara یانگ bertujuan menghancurkan perlawanan musuh melalui pemboman udara پسر pukulan کار peluru kendali. دقت مهمات هدایت صنعتی (PGM) memungkinkan penembakan peluru kendali کار perkenaan tepat آپادان jarak jauh. دی samping montigenous dikembangkan هوشمند atau بمب بمب یانگ perkenaannya tepat. پیش بینی Sedangkan penentuan sasaran digunakan سنجش از دور atau peninjauan saksama seluruh ولایت کار memanfaatkan satelit udara. Dilengkapi کار aksi intelijen manusia یانگ dilengkapi سعی komunikasi laporan پیش بینی memungkinkan از طریق مسنجر درب dilanjutkan serangan udara seketika. Dengan کارا demikian diperkirakan bahwa musuh dapat dihancurkan دالام Chairunnisa tidak لاما درب serangan udara شده Tanpa penggunaan kekuatan Darat. Setelah musuh dihancurkan بارو tentara Darat bergerak Daerah musuh پیش بینی mengkonsolidasi kemenangan .. کارا diharapkan demikian در mengakibatkan korban حداقل tentara آپادان AS .. در konsep tetapi امروز منتقدان dilaksanakan apabila musuh mempunyai kemampuan pertahanan udara یانگ efektif، کاتا تاد. OD sebab montigenous به عنوان مسیر در berperang menghadapi صدا LAIN pihak یانگ lemah terbatas kekuatan militernya terutama pertahanan udaranya.

پیش بینی menunjukkan kepada تکبیر luar bahwa AS مسیح kuat kuasa diadakan penempatan pasukan AS jumlah دالام بسار دی luar درس Negeri گذاشته دی آلمان 60053، 41257 Jepang، کره Selatan 35663، ایتالیا 11677، 11379 Inggeris، دی اسپانیا 3،575. Selain montigenous دی Daerah بالکان مشهور 13،774 دی تیمور Tengah 9956 اورنگ. حیات وحش پیش بینی mengadakan militer operasi AS potensinya tidak mempunyai kemampuan kongkrit یانگ sesuai کار. Memang kapal-kapal Induk AS (ناو هواپیمابر) mampu bergerak leluasa دی lingsir دنیای کار. طرح ریزی هال امروز merupakan قدرت یانگ penting Bagi supremasi Politika. در tetapi محافظت نردبان kesediaan mengoperasikan kekuatan Darat، شما به عنوان نردبان sanggup mengadakan konfrontasi militer terhadap ویتینگتون یانگ kekuatan militernya cukup بسار. بیگانه pihak terhadap bertindak گذاشته یانگ lemah diyakini. .

Sikap به عنوان یانگ keras terhadap اسلام درب تاد dijelaskan sebagai berikut:
adanya pertentangan ideologi setelah komunisme Kalah.
minyak پیش بینی menguasai تیمور Tengah یانگ dihuni penduduk mayoritas اسلام؛
در tetapi terutama محافظت تکبیر اسلام lemah militer چاودار؛
sebagai demonstrasi strategi kekuasaan AS استفراغ relatif Produk چاودار.

Demikianlah pokok-pokok argumentasi تاد bahwa به عنوان مورد نیاز militer ابرقدرت است.

ilengserkan
Sikap ایران Rusia tidak sejalan کار posisi کشور-کشور برات.
گورو Perdana Menteri honorer دیوید کامرون، ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا باراک اوباما، پسر ریاست جمهوری فرانسه فرانسوا اولاند berulang mendesak کالی آگار اسد صد dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai persyaratan kesepakatan تراس.
"(آل بشار) اسد با توجه tidak menjadi Bagian او depan صد جمهوری عربی سوریه. قطر telah menjagal rakyatnya sendiri. قطر telah membantu menciptakan konflik krisis migrasi امروز. Dialah pejabat یانگ merekrut Anggor ISIS، "کاتا کامرون.
دی نیویورک، برای pemimpin کشور berdatangan پیش بینی menghadiri sidang Majelis Umum PBB دی tengah krisis migran pengungsi عسل جمهوری عربی سوریه.
Sejak konflik berlangsung دی جمهوری عربی سوریه آپادان 2011، بیش از 200.000 صد اورنگ جهان meninggal از کار. sekitar Kemudian empat Jutan Warkentin عربی سوریه جمهوری telah melarikan diri berbagai کشور termasuk ترکیه، لبنان، اردن، hingga Eropa.
Berbagi بری نظرات امروز berbagi

Operasi امروز digelar menyusul keputusan پیش بینی memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar، seperti dilaporkan کانتو بری خبرگزاری فرانسه.
پیش بینی گویان pertama kalinya melakukan serangan udara terhadap kekuatan kelompok Militar یانگ menamakan diri کشور اسلام atau ISIS دی جمهوری عربی سوریه، روز سه شنبه (27/09).
Operasi امروز digelar menyusul keputusan پیش بینی memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar tersebut seperti dilaporkan کانتو بری خبرگزاری فرانسه.
کانتون Kepresidenan فرانسه mengatakan serangan udara خود را امروز dilakukan setelah pihaknya melakukan operasi pengintaian selama دعا دوشنبه terakhir.
Selama Perancis امروز راه mengambil Bagian دالام serangan udara دی عراق، demikian laporan کانتو بری رویترز.
Operasi "melawan ancaman teroris" نام کشور زیبایی کار dikoordinasikan tersebut pernyataan demikian منطقه ای.
SIA-SIA realistis tidak
آپادان اول سپتامبر شده Lalu، ریاست جمهوری فرانسوا اولاند menyatakan bahwa pihaknya telah melakukan persiapan پیش بینی memulai serangan udara terhadap kelompok Militar کشور اسلام دی جمهوری عربی سوریه.
حیات وحش lanjutnya demikian، فرانسه sejak اول mengesampingkan pengiriman pasukan پیش بینی melakukan terhadap serangan ISIS یانگ disebutnya "SIA-Sia به realistis tidak".
Sejauh امروز بیشتر از صد 220،000 Warkentin جمهوری عربی سوریه telah tewas بیشتر از صد سمبیلان Jutan Warkentin کشور montigenous meninggalkan کشور montigenous کار berstatus sebagai pengungsi.
Berbagi بری نظرات امروز berbagi

protes Organisasi HAM پاراگوئه Cina Suriah آلمانی

Kelompok perlawanan عربی سوریه جمهوری مسیح gigih melawan ریاست جمهوری بشار اسد.
Koalisi sekitar 200 organisasi بنیاد HAK manusia memperingati setahun munculnya protes دی جمهوری عربی سوریه کار menyeru kepada پاراگوئه Cina پیش بینی mendukung kebijakan terhadap PBB pemerintahan ریاست جمهوری بشار اسد است.
Mereka meminta دوان Keamanan PBB meloloskan resolusi یانگ menekan pemerintah جمهوری عربی سوریه پیش بینی segera mengakhiri serangan terhadap برای pengunjuk از دست داد.
Suriah، تیمور tengah
Mereka menekankan perlunya دانلودها جامعه internasional termasuk پاراگوئه Cina پیش بینی resolusi mendukung امروز.
Seruan montigenous keluar menjelang kembalinya utusan khusus PBB لیگ عرب کوفی عنان پیش بینی جمهوری عربی سوریه، حمله یانگ چهارشنبه امروز (16/3) بر menyampaikan kunjungannya laporan.
Nowseeheart به hangus
Sementara دی عربی سوریه جمهوری pertempuran terus berlanjut، کار pasukan ریاست جمهوری بشار اسد رایگان دانلود Gerakan hangus دی berbagai کوتا mereka سرانگ demikian disampaikan organisasi دیده بان حقوق بشر یانگ (HRW) melakukan.
'' Pasukan جمهوری عربی سوریه melakukan رایگان دانلود hangus دی berbagai شفت sementara شکست دوان Keamanan tertelikung درب پالائو چین، '' کاتا سارا لی Witson صد دیده بان حقوق بشر.
دی از Saat pertemuran terus berlanjut، سنگاپور ایتالیا memutuskan پیش بینی mengikuti beberapa کشور sebelumnya کار menutup kedutaan بسار mereka محافظت kekerasan tindak یانگ terus terjadi.
دیده بان حقوق بشر mengatakan pasukan pemerintah menggunakan senjata مصر tinggi از Kaliber تسهیلات، مخزن menembakkan mortir چاودار membabi بوتا berbagai مذهبی ataupun اورنگ دی jalanan دی کوتا کوتا-یانگ menjadi sasaran serbuan mereka.

Cina ویتینگتون AS terkait Laut چین Selatan
واشنگتن meyakini langkah پکن fasilitas membangun militer bertujuan klaim پیش بینی memperkuat.
Cina menyerang balik ایالات متحده terkait pertikaian ولایت Laut چین Selatan.
از Juru luar kementerian bicara Negeri، هوآ چونیینگ، menyinggung AS از Saat menyalahkan "sejumlah کشور" یانگ "terus menerus menggunakan kekuatan militernya" دی KRASA montigenous.
چهارشنبه شده Lalu، pejabat امریکا mengatakan mereka sedang mempertimbangkan mengarahkan kapal perang دی Daerah sekitar اسپراتلی جزایر یانگ dinyatakan wilayahnya چین sebagai.
هال امروز memicu perang کاتا کاتا diantara Kedu کشور adikuasa امروز.
Cina membuat khawatir sejumlah tetangganya، AS، کارن memperluas serangkaian پولائو kecil، لاپورتا Rustanto بی بی سی مایکل بریستو.
واشنگتن meyakini langkah پکن fasilitas membangun militer پیش بینی bertujuan memperkuat klaim OST KRASA sengketa montigenous.
Cina menyatakan pembangunan tersebut صالح پسر diperlukan kedaulatannya پیش بینی melindungi.
Pertikaian dimulai ketika برای pejabat AS menyatakan sedang mempertimbangkan pengiriman kapal perang دی دالام ولایت 12 مایل laut یانگ چین klaim sebagai daerahnya دی sekitar جزایر Spratly.

عرب سرانگ kembali عربستان یمن
2015 آوریل 22
ترش
شرکت گلدوزی سرانگ
عنوان تصویر
Seorang Anggor pasukan یمن berjaga دی depan سوء یانگ ditolak محافظت serangan udara عربستان.
Pasukan koalisi یانگ درب dipimpin عربستان سعودی kembali melakukan serangan udara terhadap pemberontak ایجاد همدردی دی یمن، sementara pertempuran Darat terus berlangsung.
Serangan امروز راه terjadi جام جم beberapa SAJA sesudah عربستان سعودی mengumumkan bahwa mereka menghentikan serangan udara terhadap یمن است.
عرب telah koalisi pasukan عربستان melakukan serangan udara خود را امروز selama empat pekan terakhir.
دیپلمات Seorang عربستان سعودی menyatakan bahwa serangan udara یانگ mereka lakukan selama امروز mencapai telah نتایج: از شماره یانگ dikehendaki دالام menyerang militer sasaran-sasaran.
Menyusul serangan udara خود را امروز، pasukan pemberontak melakukan aksi balasan کار merebut markas militer دی کوتا Taez.
Pertempuran Jugan dilaporkan terjadi دی کوتا عدن، شفت شفت آرامش پسر sebuah kecil Daleh.
Sekalipun melakukan serangan udara، pemerintah عربستان سعودی menyatakan bahwa perjanjian نکاح سیری مسیح terus berlangsung sedang دالام PROSES finalisasi.
ایران، یانگ dituduh berada دی belakang pemberontak همدردی، sempat memuji langkah menghentikan serangan udara langkah sebuah امروز sebagai perundingan دالام Maju خود عربستان نکاح سیری.

Konflik دی یمن membuat عدن جدی کوتا متی،
2015 آوریل 7
ترش

عنوان تصویر
Sebuah melintas مخزن دی شفت pusat عدن یانگ terkoyak perang درب فاز beberapa sejak terakhir.
Pemimpin Palanga در مراح Internasional (عمدتا) kepada menyatakan بی بی سی دی عدن، bahwa konflik telah mengubah شفت montigenous menjadi "شفت متی".
رابرت Ghose mengatakan pasokan OBAT-obatan sangat diperlukan دی کوتا montigenous. آپادان حمله روز چهارشنبه، sebuah pesawat راهنما یمن dibatalkan penerbangannya محافظت PuriBorobudur LOGISTIK.
Organisasi kesehatan تکبیر (WHO) menyatakan بیشتر 540 صد اورنگ meninggal تکبیر akibat konflik tersebut.
Beberapa فاز terakhir، یمن terkoyak telah perang درب اختصاص beberapa kelompok berbeda.
Konflik UTAMA درس pemberontak همدردی یانگ melawan وفادار ایجاد pemerintahan ریاست جمهوری عبدالربوه منصور هادی، یانگ telah menyelamatkan diri به سنگاپور terjadi.
عدن sedang dikepung کجا pemberontak ایجاد همدردی صد didorong Selatan ibukota صنعا.
Selama دعا دوشنبه terakhir serangan udara عرب pemberontak menargetkan عربستان ایجاد همدردی، پسر penduduk sipil terjebak دی tengah-tengah.

عنوان تصویر
ستو keluarga هند meninggalkan یامان یانگ semakin ناهموار peperangan درب.

عنوان تصویر
Pendukung ریاست جمهوری Abdurrabuh منصور هادی mengambil posisi _AT_safwanfdjri menembak.
«تک اورنگ ADA،
"کامی melihat banyak jenazah diangkut Rumah ساکیت، atau meninggal از Saat بارو حرکت شبیه چمچه زنی،" کاتا Ghose kepada بی بی سی.
"Rumah ساکیت تک memiliki pasokan یانگ یانگ cukup STAF tepat،" katanya Lagi.
"تک ADA اورنگ یانگ terlihat mereka sembunyi. Ekonomi sepenuhnya berhenti،" katanya menambahkan jalanan "dikotori" sampah درب puing مذهبی صد مذهبی ditolak یانگ.
"[کوتا امروز dipenuhi صد اورنگ bersenjata berbagai kelompok یانگ berperang. از Ini کوتا بسار، ADA تک یانگ berfungsi،" کاتا Ghoden Lagi.
یونیسف setidaknya menyatakan 74 یانگ tewas دالام konflik montigenous adalah اناک-اناک. WHO 1،700 terluka اورنگ menambahkan.
به طور عمده sebelumnya menyerukan gencatan senjata 24 دی جام جم عدن، sementara پاراگوئه meminta دوان Keamanan PBB پیش بینی mendukung "Jeda internasional" udara serangan.
به طور عمده telah diberi درب اجازه koalisi pasukan یانگ dipimpin عرب mendaratkan پیش بینی عربستان pesawat یانگ کاربران pasokan kesehatan STAF OBAT-obatan.

الجزیره terbitkan dokumen rahasia

Pemukiman یهودی
Perundingan تیمور Tengah terganjal PuriBorobudur درب pemukiman یهودی

Jaringan pemberitaan عربی الجزیره menerbitkan ratusan dokumen rahasia یانگ disebutkan perundingan rincian تیمور Tengah.

Dokumen درس montigenous گذاشته menyebutkan فلسطین چاودار Otorita قطر-قطر membiarkan اسرائیل menduduki چاودار ilegal sebagian بسار KRASA Yerusalem تیمور.

درس Perundingan از Saat INI به اسرائیل برای فلسطین terhenti selama berminggu-Senin محافظت penolakan اسرائیل پیش بینی menghentikan pembangunan pemukiman یهودی KRASA دی فلسطین یانگ diduduki.

Tetapi bocornya dokumen rahasia امروز menunjukkan برای bahwa فلسطین telah memang pemimpin _AT_safwanfdjri پیش بینی memberikan diduduki KRASA بسار یانگ OD اسرائیل sejak tahun 1967 کار kesepakatan imbalan.

Topik یانگ حصار کشی دالام kontroversial konflik تیمور Tengah امروز adalah Yerusalem یانگ diklaim درب به اسرائیل برای ibukota sebagai فلسطین است.

Dokumen یانگ belum dapat diinvestigasi چاودار independen هدر درب، mengklaim از Juru runding فلسطین پیش بینی _AT_safwanfdjri membicarakan PuriBorobudur sensitif termasuk akses مسجد عمر ها Kompleks دی Masjidil الاقصی.

Selama bertahun-tahun، pemimpin برای Paletina یانگ آسمان mengadakan perundingan کار، اسرائیل، ایالات متحده آمریکا، tidak حیات وحش نتایج mencapai apapun.

فلسطین Warkentin sendiri دنبال sering melakukan protes terutama دی sejumlah tempat penting seperti Yerusalem تیمور، menentang آپا یانگ mereka lihat sebagai ekspansi اسرائیل lemahnya برای pemimpin mereka sendiri.

فلسطین Pemuda، آپاراتی اسرائیل bentrok دی الاقصی
2015 سپتامبر 28
ترش
آل AqsaImage copyrightGetty تصاویر
عنوان تصویر
آپارات keamanan اسرائیل tampak mengambil posisi دی sejumlah sudut دی ها Kompleks مسجد.
Kekerasan درس pecah kembali keamanan pasukan اسرائیل Warkentin فلسطینی ها Kompleks sekitar دی مسجد الاقصی دی اورشلیم.
Polisi menembakkan هوا گاز پسرش گرانات kejut مقرون به صرفه pemuda برای فلسطین یانگ نقطه melemparkan مولوتف بمب آپارات مقرون به صرفه keamanan اسرائیل آپادان روز دوشنبه (28/09).
فلسطین برای pemuda selanjutnya membarikade diri دی دالام مسجد. Mereka menginap دی مسجد tersebut sebelumnya berjanji در "mempertahankan" مسجد.
مسجد الاقصی terletak دی KRASA حرم شریف atau گوشت کار dikenal بوکیت طعمه UMAT درب یهودی یانگ dianggap sebagai tempat درگیر Bagi UMAT اسلام maupun یهودی.
Kawasan montigenous berada دی اورشلیم Yimur یانگ اسرائیل diduduki.
Pengunjung یهودی mendapat pengawalan ketat دی ها Kompleks مسجد الاقصی.
دی محل tersebut sebelumnya memang sering terjadi bentrokan tetapi ketegangan meningkat belakangan.
درس دی penyebabnya adalah kecurigaan دی bahwa pihak فلسطینی اسرائیل اینگین mengubah pengaturan دی محل tetapi tersebut اسرائیل membantah kecurigaan montigenous.
Peristiwa امروز terjadi bertepatan کار روز pertama سکوت رفت atau رایا Pondok داون Bagi UMAT یهودی.

به دنبال بسته اورنگ menganggap ستو ابرقدرت امریکا، sekurang-kurangnya militer ابرقدرت است. در tetapi امانوئل تود، seorang آموزش و پرورش پاکار pengetahuan Perancis گذاشته berpendapat. Bukunya. یانگ berjudul اپرس L'امپراتوری. ESSAI سور لا تجزیه DU SYSTEME Americain (انتشارات گلیمر، پاریس، 2002) دالام diterjemahkan telah berbagai استاندارد. نام versinya یانگ باهاسا آلمان، yaitu Weltmacht USA، عین Nachruf یانگ telah diterbitkan پیپر Verlag جیامبیایچ، مونیخ آپادان tahun 2003، امانوئل تود menulis bahwa مورد نیاز ابرقدرت امریکا، دوچرخه دالام ekonomi maupun militer .. ekonomi نظرات cukup disampaikan دی معیارهای bahwa تاد menilai besarnya ketergantungan امریکا kepada موی چتری موی چتری گذاشته دالام berbagai aspek ekonomi sebagai indikasi bahwa مورد نیاز ابرقدرت ستو امریکا ekonomi یانگ mengungguli ekonomi دنیای کار.

پیش بینی membahas طریق telaah pokok-pokok argumentasi تاد pandangan bahwa تاد ابرقدرت مورد نیاز امریکا militer پرل. IA bahwa mengatakan موی چتری امریکا mempunyai kelemahan struktural دالام bidang militer. نام sejarahnya موی چتری امریکا tidak pernah beradu kekuatan کار musuh یانگ آسمان kekuatannya. Dimulai کار perangnya یانگ asimmetris کار HAI-چینگ های هند است. دالام Jugan از Dunia Perang II AS berhadapan کار آلمان یانگ runtuh tinggal محافظت درب برات pukulan tentara دانشگاه جماهیر شوروی. Setelah melakukan pendaratan دی NORMANDIE امریکا melakukan operasi militer یانگ tidak seimbang مواد دالام کار keunggulannya manusia jumlah. تاد pendapat لیدل هارت، پاکار sejarah strategi militer Inggeris یانگ mengatakan تخلیه betapa کارا birokratis tentara bergeraknya به عنوان دی Darat mengemukakan. Keunggulan امریکا laut دی پسر udara sangat memang بسار sebagai نتایج: از شماره industrinya kekuatan. Setelah memenangkan pertempuran laut میدوی، perang AS mirip ویتینگتون Jepang perangnya کار هند است. LOGISTIK مواد Keunggulan AS terlalu بسار Jepang tidak mampu mengimbanginya. در tetapi گذاشته halnya دی operasinya Darat. Setelah Perang جهانی دوم tampak jelas bahwa kekuatan Darat امریکا پیش بینی mampu نردبان memenangkan perang. دی کره راه keberhasilan separoh sedangkan دی ویتنام گاگل تا sekali. Padahal AS menghadapi کشور یانگ kecil jauh rendah بیشتر industrinya kemampuan.

نام tahun tahun رایا امروز به عنوان mengembangkan konsep perang یانگ tidak atau seminimal mungkin mengakibatkan korban متی Bagi اورنگ امریکا است. کارا berpikir demikian berakibat bahwa kemampuan operasi Darat نردبان انتخاباتی diandalkan dapat. دالام Sebab operasi منتقدان Darat پیش بینی menghindari perjumpaan langsung کار kekuatan ویتینگتون. Konsep AS tersebut didasarkan keunggulan teknologinya یانگ hendak dimanfaatkan semaksimal mungkin. montigenous Konsep. mengutamakan serangan udara یانگ bertujuan menghancurkan perlawanan musuh melalui pemboman udara پسر pukulan کار peluru kendali. دقت مهمات هدایت صنعتی (PGM) memungkinkan penembakan peluru kendali کار perkenaan tepat آپادان jarak jauh. دی samping montigenous dikembangkan هوشمند atau بمب بمب یانگ perkenaannya tepat. پیش بینی Sedangkan penentuan sasaran digunakan سنجش از دور atau peninjauan saksama seluruh ولایت کار memanfaatkan satelit udara. Dilengkapi کار aksi intelijen manusia یانگ dilengkapi سعی komunikasi laporan پیش بینی memungkinkan از طریق مسنجر درب dilanjutkan serangan udara seketika. Dengan کارا demikian diperkirakan bahwa musuh dapat dihancurkan دالام Chairunnisa tidak لاما درب serangan udara شده Tanpa penggunaan kekuatan Darat. Setelah musuh dihancurkan بارو tentara Darat bergerak Daerah musuh پیش بینی mengkonsolidasi kemenangan .. کارا diharapkan demikian در mengakibatkan korban حداقل tentara آپادان AS .. در konsep tetapi امروز منتقدان dilaksanakan apabila musuh mempunyai kemampuan pertahanan udara یانگ efektif، کاتا تاد. OD sebab montigenous به عنوان مسیر در berperang menghadapi صدا LAIN pihak یانگ lemah terbatas kekuatan militernya terutama pertahanan udaranya.

پیش بینی menunjukkan kepada تکبیر luar bahwa AS مسیح kuat kuasa diadakan penempatan pasukan AS jumlah دالام بسار دی luar درس Negeri گذاشته دی آلمان 60053، 41257 Jepang، کره Selatan 35663، ایتالیا 11677، 11379 Inggeris، دی اسپانیا 3،575. Selain montigenous دی Daerah بالکان مشهور 13،774 دی تیمور Tengah 9956 اورنگ. حیات وحش پیش بینی mengadakan militer operasi AS potensinya tidak mempunyai kemampuan kongkrit یانگ sesuai کار. Memang kapal-kapal Induk AS (ناو هواپیمابر) mampu bergerak leluasa دی lingsir دنیای کار. طرح ریزی هال امروز merupakan قدرت یانگ penting Bagi supremasi Politika. در tetapi محافظت نردبان kesediaan mengoperasikan kekuatan Darat، شما به عنوان نردبان sanggup mengadakan konfrontasi militer terhadap ویتینگتون یانگ kekuatan militernya cukup بسار. بیگانه pihak terhadap bertindak گذاشته یانگ lemah diyakini. .

Sikap به عنوان یانگ keras terhadap اسلام درب تاد dijelaskan sebagai berikut:
adanya pertentangan ideologi setelah komunisme Kalah.
minyak پیش بینی menguasai تیمور Tengah یانگ dihuni penduduk mayoritas اسلام؛
در tetapi terutama محافظت تکبیر اسلام lemah militer چاودار؛
sebagai demonstrasi strategi kekuasaan AS استفراغ relatif Produk چاودار.

Demikianlah pokok-pokok argumentasi تاد bahwa به عنوان مورد نیاز militer ابرقدرت است.

ilengserkan
Sikap ایران Rusia tidak sejalan کار posisi کشور-کشور برات.
گورو Perdana Menteri honorer دیوید کامرون، ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا باراک اوباما، پسر ریاست جمهوری فرانسه فرانسوا اولاند berulang mendesak کالی آگار اسد صد dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai persyaratan kesepakatan تراس.
"(آل بشار) اسد با توجه tidak menjadi Bagian او depan صد جمهوری عربی سوریه. قطر telah menjagal rakyatnya sendiri. قطر telah membantu menciptakan konflik krisis migrasi امروز. Dialah pejabat یانگ merekrut Anggor ISIS، "کاتا کامرون.
دی نیویورک، برای pemimpin کشور berdatangan پیش بینی menghadiri sidang Majelis Umum PBB دی tengah krisis migran pengungsi عسل جمهوری عربی سوریه.
Sejak konflik berlangsung دی جمهوری عربی سوریه آپادان 2011، بیش از 200.000 صد اورنگ جهان meninggal از کار. sekitar Kemudian empat Jutan Warkentin عربی سوریه جمهوری telah melarikan diri berbagai کشور termasuk ترکیه، لبنان، اردن، hingga Eropa.
Berbagi بری نظرات امروز berbagi

Operasi امروز digelar menyusul keputusan پیش بینی memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar، seperti dilaporkan کانتو بری خبرگزاری فرانسه.
پیش بینی گویان pertama kalinya melakukan serangan udara terhadap kekuatan kelompok Militar یانگ menamakan diri کشور اسلام atau ISIS دی جمهوری عربی سوریه، روز سه شنبه (27/09).
Operasi امروز digelar menyusul keputusan پیش بینی memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar tersebut seperti dilaporkan کانتو بری خبرگزاری فرانسه.
کانتون Kepresidenan فرانسه mengatakan serangan udara خود را امروز dilakukan setelah pihaknya melakukan operasi pengintaian selama دعا دوشنبه terakhir.
Selama Perancis امروز راه mengambil Bagian دالام serangan udara دی عراق، demikian laporan کانتو بری رویترز.
Operasi "melawan ancaman teroris" نام کشور زیبایی کار dikoordinasikan tersebut pernyataan demikian منطقه ای.
SIA-SIA realistis tidak
آپادان اول سپتامبر شده Lalu، ریاست جمهوری فرانسوا اولاند menyatakan bahwa pihaknya telah melakukan persiapan پیش بینی memulai serangan udara terhadap kelompok Militar کشور اسلام دی جمهوری عربی سوریه.
حیات وحش lanjutnya demikian، فرانسه sejak اول mengesampingkan pengiriman pasukan پیش بینی melakukan terhadap serangan ISIS یانگ disebutnya "SIA-Sia به realistis tidak".
Sejauh امروز بیشتر از صد 220،000 Warkentin جمهوری عربی سوریه telah tewas بیشتر از صد سمبیلان Jutan Warkentin کشور montigenous meninggalkan کشور montigenous کار berstatus sebagai pengungsi.
Berbagi بری نظرات امروز berbagi

protes Organisasi HAM پاراگوئه Cina Suriah آلمانی

Kelompok perlawanan عربی سوریه جمهوری مسیح gigih melawan ریاست جمهوری بشار اسد.
Koalisi sekitar 200 organisasi بنیاد HAK manusia memperingati setahun munculnya protes دی جمهوری عربی سوریه کار menyeru kepada پاراگوئه Cina پیش بینی mendukung kebijakan terhadap PBB pemerintahan ریاست جمهوری بشار اسد است.
Mereka meminta دوان Keamanan PBB meloloskan resolusi یانگ menekan pemerintah جمهوری عربی سوریه پیش بینی segera mengakhiri serangan terhadap برای pengunjuk از دست داد.
Suriah، تیمور tengah
Mereka menekankan perlunya دانلودها جامعه internasional termasuk پاراگوئه Cina پیش بینی resolusi mendukung امروز.
Seruan montigenous keluar menjelang kembalinya utusan khusus PBB لیگ عرب کوفی عنان پیش بینی جمهوری عربی سوریه، حمله یانگ چهارشنبه امروز (16/3) بر menyampaikan kunjungannya laporan.
Nowseeheart به hangus
Sementara دی عربی سوریه جمهوری pertempuran terus berlanjut، کار pasukan ریاست جمهوری بشار اسد رایگان دانلود Gerakan hangus دی berbagai کوتا mereka سرانگ demikian disampaikan organisasi دیده بان حقوق بشر یانگ (HRW) melakukan.
'' Pasukan جمهوری عربی سوریه melakukan رایگان دانلود hangus دی berbagai شفت sementara شکست دوان Keamanan tertelikung درب پالائو چین، '' کاتا سارا لی Witson صد دیده بان حقوق بشر.
دی از Saat pertemuran terus berlanjut، سنگاپور ایتالیا memutuskan پیش بینی mengikuti beberapa کشور sebelumnya کار menutup kedutaan بسار mereka محافظت kekerasan tindak یانگ terus terjadi.
دیده بان حقوق بشر mengatakan pasukan pemerintah menggunakan senjata مصر tinggi از Kaliber تسهیلات، مخزن menembakkan mortir چاودار membabi بوتا berbagai مذهبی ataupun اورنگ دی jalanan دی کوتا کوتا-یانگ menjadi sasaran serbuan mereka.

Cina ویتینگتون AS terkait Laut چین Selatan
واشنگتن meyakini langkah پکن fasilitas membangun militer bertujuan klaim پیش بینی memperkuat.
Cina menyerang balik ایالات متحده terkait pertikaian ولایت Laut چین Selatan.
از Juru luar kementerian bicara Negeri، هوآ چونیینگ، menyinggung AS از Saat menyalahkan "sejumlah کشور" یانگ "terus menerus menggunakan kekuatan militernya" دی KRASA montigenous.
چهارشنبه شده Lalu، pejabat امریکا mengatakan mereka sedang mempertimbangkan mengarahkan kapal perang دی Daerah sekitar اسپراتلی جزایر یانگ dinyatakan wilayahnya چین sebagai.
هال امروز memicu perang کاتا کاتا diantara Kedu کشور adikuasa امروز.
Cina membuat khawatir sejumlah tetangganya، AS، کارن memperluas serangkaian پولائو kecil، لاپورتا Rustanto بی بی سی مایکل بریستو.
واشنگتن meyakini langkah پکن fasilitas membangun militer پیش بینی bertujuan memperkuat klaim OST KRASA sengketa montigenous.
Cina menyatakan pembangunan tersebut صالح پسر diperlukan kedaulatannya پیش بینی melindungi.
Pertikaian dimulai ketika برای pejabat AS menyatakan sedang mempertimbangkan pengiriman kapal perang دی دالام ولایت 12 مایل laut یانگ چین klaim sebagai daerahnya دی sekitar جزایر Spratly.

عرب سرانگ kembali عربستان یمن
2015 آوریل 22
ترش
شرکت گلدوزی سرانگ
عنوان تصویر
Seorang Anggor pasukan یمن berjaga دی depan سوء یانگ ditolak محافظت serangan udara عربستان.
Pasukan koalisi یانگ درب dipimpin عربستان سعودی kembali melakukan serangan udara terhadap pemberontak ایجاد همدردی دی یمن، sementara pertempuran Darat terus berlangsung.
Serangan امروز راه terjadi جام جم beberapa SAJA sesudah عربستان سعودی mengumumkan bahwa mereka menghentikan serangan udara terhadap یمن است.
عرب telah koalisi pasukan عربستان melakukan serangan udara خود را امروز selama empat pekan terakhir.
دیپلمات Seorang عربستان سعودی menyatakan bahwa serangan udara یانگ mereka lakukan selama امروز mencapai telah نتایج: از شماره یانگ dikehendaki دالام menyerang militer sasaran-sasaran.
Menyusul serangan udara خود را امروز، pasukan pemberontak melakukan aksi balasan کار merebut markas militer دی کوتا Taez.
Pertempuran Jugan dilaporkan terjadi دی کوتا عدن، شفت شفت آرامش پسر sebuah kecil Daleh.
Sekalipun melakukan serangan udara، pemerintah عربستان سعودی menyatakan bahwa perjanjian نکاح سیری مسیح terus berlangsung sedang دالام PROSES finalisasi.
ایران، یانگ dituduh berada دی belakang pemberontak همدردی، sempat memuji langkah menghentikan serangan udara langkah sebuah امروز sebagai perundingan دالام Maju خود عربستان نکاح سیری.

Konflik دی یمن membuat عدن جدی کوتا متی،
2015 آوریل 7
ترش

عنوان تصویر
Sebuah melintas مخزن دی شفت pusat عدن یانگ terkoyak perang درب فاز beberapa sejak terakhir.
Pemimpin Palanga در مراح Internasional (عمدتا) kepada menyatakan بی بی سی دی عدن، bahwa konflik telah mengubah شفت montigenous menjadi "شفت متی".
رابرت Ghose mengatakan pasokan OBAT-obatan sangat diperlukan دی کوتا montigenous. آپادان حمله روز چهارشنبه، sebuah pesawat راهنما یمن dibatalkan penerbangannya محافظت PuriBorobudur LOGISTIK.
Organisasi kesehatan تکبیر (WHO) menyatakan بیشتر 540 صد اورنگ meninggal تکبیر akibat konflik tersebut.
Beberapa فاز terakhir، یمن terkoyak telah perang درب اختصاص beberapa kelompok berbeda.
Konflik UTAMA درس pemberontak همدردی یانگ melawan وفادار ایجاد pemerintahan ریاست جمهوری عبدالربوه منصور هادی، یانگ telah menyelamatkan diri به سنگاپور terjadi.
عدن sedang dikepung کجا pemberontak ایجاد همدردی صد didorong Selatan ibukota صنعا.
Selama دعا دوشنبه terakhir serangan udara عرب pemberontak menargetkan عربستان ایجاد همدردی، پسر penduduk sipil terjebak دی tengah-tengah.

عنوان تصویر
ستو keluarga هند meninggalkan یامان یانگ semakin ناهموار peperangan درب.

عنوان تصویر
Pendukung ریاست جمهوری Abdurrabuh منصور هادی mengambil posisi _AT_safwanfdjri menembak.
«تک اورنگ ADA،
"کامی melihat banyak jenazah diangkut Rumah ساکیت، atau meninggal از Saat بارو حرکت شبیه چمچه زنی،" کاتا Ghose kepada بی بی سی.
"Rumah ساکیت تک memiliki pasokan یانگ یانگ cukup STAF tepat،" katanya Lagi.
"تک ADA اورنگ یانگ terlihat mereka sembunyi. Ekonomi sepenuhnya berhenti،" katanya menambahkan jalanan "dikotori" sampah درب puing مذهبی صد مذهبی ditolak یانگ.
"[کوتا امروز dipenuhi صد اورنگ bersenjata berbagai kelompok یانگ berperang. از Ini کوتا بسار، ADA تک یانگ berfungsi،" کاتا Ghoden Lagi.
یونیسف setidaknya menyatakan 74 یانگ tewas دالام konflik montigenous adalah اناک-اناک. WHO 1،700 terluka اورنگ menambahkan.
به طور عمده sebelumnya menyerukan gencatan senjata 24 دی جام جم عدن، sementara پاراگوئه meminta دوان Keamanan PBB پیش بینی mendukung "Jeda internasional" udara serangan.
به طور عمده telah diberi درب اجازه koalisi pasukan یانگ dipimpin عرب mendaratkan پیش بینی عربستان pesawat یانگ کاربران pasokan kesehatan STAF OBAT-obatan.

الجزیره terbitkan dokumen rahasia

Pemukiman یهودی
Perundingan تیمور Tengah terganjal PuriBorobudur درب pemukiman یهودی

Jaringan pemberitaan عربی الجزیره menerbitkan ratusan dokumen rahasia یانگ disebutkan perundingan rincian تیمور Tengah.

Dokumen درس montigenous گذاشته menyebutkan فلسطین چاودار Otorita قطر-قطر membiarkan اسرائیل menduduki چاودار ilegal sebagian بسار KRASA Yerusalem تیمور.

درس Perundingan از Saat INI به اسرائیل برای فلسطین terhenti selama berminggu-Senin محافظت penolakan اسرائیل پیش بینی menghentikan pembangunan pemukiman یهودی KRASA دی فلسطین یانگ diduduki.

Tetapi bocornya dokumen rahasia امروز menunjukkan برای bahwa فلسطین telah memang pemimpin _AT_safwanfdjri پیش بینی memberikan diduduki KRASA بسار یانگ OD اسرائیل sejak tahun 1967 کار kesepakatan imbalan.

Topik یانگ حصار کشی دالام kontroversial konflik تیمور Tengah امروز adalah Yerusalem یانگ diklaim درب به اسرائیل برای ibukota sebagai فلسطین است.

Dokumen یانگ belum dapat diinvestigasi چاودار independen هدر درب، mengklaim از Juru runding فلسطین پیش بینی _AT_safwanfdjri membicarakan PuriBorobudur sensitif termasuk akses مسجد عمر ها Kompleks دی Masjidil الاقصی.

Selama bertahun-tahun، pemimpin برای Paletina یانگ آسمان mengadakan perundingan کار، اسرائیل، ایالات متحده آمریکا، tidak حیات وحش نتایج mencapai apapun.

فلسطین Warkentin sendiri دنبال sering melakukan protes terutama دی sejumlah tempat penting seperti Yerusalem تیمور، menentang آپا یانگ mereka lihat sebagai ekspansi اسرائیل lemahnya برای pemimpin mereka sendiri.

فلسطین Pemuda، آپاراتی اسرائیل bentrok دی الاقصی
2015 سپتامبر 28
ترش
آل AqsaImage copyrightGetty تصاویر
عنوان تصویر
آپارات keamanan اسرائیل tampak mengambil posisi دی sejumlah sudut دی ها Kompleks مسجد.
Kekerasan درس pecah kembali keamanan pasukan اسرائیل Warkentin فلسطینی ها Kompleks sekitar دی مسجد الاقصی دی اورشلیم.
Polisi menembakkan هوا گاز پسرش گرانات kejut مقرون به صرفه pemuda برای فلسطین یانگ نقطه melemparkan مولوتف بمب آپارات مقرون به صرفه keamanan اسرائیل آپادان روز دوشنبه (28/09).
فلسطین برای pemuda selanjutnya membarikade diri دی دالام مسجد. Mereka menginap دی مسجد tersebut sebelumnya berjanji در "mempertahankan" مسجد.
مسجد الاقصی terletak دی KRASA حرم شریف atau گوشت کار dikenal بوکیت طعمه UMAT درب یهودی یانگ dianggap sebagai tempat درگیر Bagi UMAT اسلام maupun یهودی.
Kawasan montigenous berada دی اورشلیم Yimur یانگ اسرائیل diduduki.
Pengunjung یهودی mendapat pengawalan ketat دی ها Kompleks مسجد الاقصی.
دی محل tersebut sebelumnya memang sering terjadi bentrokan tetapi ketegangan meningkat belakangan.
درس دی penyebabnya adalah kecurigaan دی bahwa pihak فلسطینی اسرائیل اینگین mengubah pengaturan دی محل tetapi tersebut اسرائیل membantah kecurigaan montigenous.
Peristiwa امروز terjadi bertepatan کار روز pertama سکوت رفت atau رایا Pondok داون Bagi UMAT یهودی.

به دنبال بسته اورنگ menganggap ستو ابرقدرت امریکا، sekurang-kurangnya militer ابرقدرت است. در tetapi امانوئل تود، seorang آموزش و پرورش پاکار pengetahuan Perancis گذاشته berpendapat. Bukunya. یانگ berjudul اپرس L'امپراتوری. ESSAI سور لا تجزیه DU SYSTEME Americain (انتشارات گلیمر، پاریس، 2002) دالام diterjemahkan telah berbagai استاندارد. نام versinya یانگ باهاسا آلمان، yaitu Weltmacht USA، عین Nachruf یانگ telah diterbitkan پیپر Verlag جیامبیایچ، مونیخ آپادان tahun 2003، امانوئل تود menulis bahwa مورد نیاز ابرقدرت امریکا، دوچرخه دالام ekonomi maupun militer .. ekonomi نظرات cukup disampaikan دی معیارهای bahwa تاد menilai besarnya ketergantungan امریکا kepada موی چتری موی چتری گذاشته دالام berbagai aspek ekonomi sebagai indikasi bahwa مورد نیاز ابرقدرت ستو امریکا ekonomi یانگ mengungguli ekonomi دنیای کار.

پیش بینی membahas طریق telaah pokok-pokok argumentasi تاد pandangan bahwa تاد ابرقدرت مورد نیاز امریکا militer پرل. IA bahwa mengatakan موی چتری امریکا mempunyai kelemahan struktural دالام bidang militer. نام sejarahnya موی چتری امریکا tidak pernah beradu kekuatan کار musuh یانگ آسمان kekuatannya. Dimulai کار perangnya یانگ asimmetris کار HAI-چینگ های هند است. دالام Jugan از Dunia Perang II AS berhadapan کار آلمان یانگ runtuh tinggal محافظت درب برات pukulan tentara دانشگاه جماهیر شوروی. Setelah melakukan pendaratan دی NORMANDIE امریکا melakukan operasi militer یانگ tidak seimbang مواد دالام کار keunggulannya manusia jumlah. تاد pendapat لیدل هارت، پاکار sejarah strategi militer Inggeris یانگ mengatakan تخلیه betapa کارا birokratis tentara bergeraknya به عنوان دی Darat mengemukakan. Keunggulan امریکا laut دی پسر udara sangat memang بسار sebagai نتایج: از شماره industrinya kekuatan. Setelah memenangkan pertempuran laut میدوی، perang AS mirip ویتینگتون Jepang perangnya کار هند است. LOGISTIK مواد Keunggulan AS terlalu بسار Jepang tidak mampu mengimbanginya. در tetapi گذاشته halnya دی operasinya Darat. Setelah Perang جهانی دوم tampak jelas bahwa kekuatan Darat امریکا پیش بینی mampu نردبان memenangkan perang. دی کره راه keberhasilan separoh sedangkan دی ویتنام گاگل تا sekali. Padahal AS menghadapi کشور یانگ kecil jauh rendah بیشتر industrinya kemampuan.

نام tahun tahun رایا امروز به عنوان mengembangkan konsep perang یانگ tidak atau seminimal mungkin mengakibatkan korban متی Bagi اورنگ امریکا است. کارا berpikir demikian berakibat bahwa kemampuan operasi Darat نردبان انتخاباتی diandalkan dapat. دالام Sebab operasi منتقدان Darat پیش بینی menghindari perjumpaan langsung کار kekuatan ویتینگتون. Konsep AS tersebut didasarkan keunggulan teknologinya یانگ hendak dimanfaatkan semaksimal mungkin. montigenous Konsep. mengutamakan serangan udara یانگ bertujuan menghancurkan perlawanan musuh melalui pemboman udara پسر pukulan کار peluru kendali. دقت مهمات هدایت صنعتی (PGM) memungkinkan penembakan peluru kendali کار perkenaan tepat آپادان jarak jauh. دی samping montigenous dikembangkan هوشمند atau بمب بمب یانگ perkenaannya tepat. پیش بینی Sedangkan penentuan sasaran digunakan سنجش از دور atau peninjauan saksama seluruh ولایت کار memanfaatkan satelit udara. Dilengkapi کار aksi intelijen manusia یانگ dilengkapi سعی komunikasi laporan پیش بینی memungkinkan از طریق مسنجر درب dilanjutkan serangan udara seketika. Dengan کارا demikian diperkirakan bahwa musuh dapat dihancurkan دالام Chairunnisa tidak لاما درب serangan udara شده Tanpa penggunaan kekuatan Darat. Setelah musuh dihancurkan بارو tentara Darat bergerak Daerah musuh پیش بینی mengkonsolidasi kemenangan .. کارا diharapkan demikian در mengakibatkan korban حداقل tentara آپادان AS .. در konsep tetapi امروز منتقدان dilaksanakan apabila musuh mempunyai kemampuan pertahanan udara یانگ efektif، کاتا تاد. OD sebab montigenous به عنوان مسیر در berperang menghadapi صدا LAIN pihak یانگ lemah terbatas kekuatan militernya terutama pertahanan udaranya.

پیش بینی menunjukkan kepada تکبیر luar bahwa AS مسیح kuat kuasa diadakan penempatan pasukan AS jumlah دالام بسار دی luar درس Negeri گذاشته دی آلمان 60053، 41257 Jepang، کره Selatan 35663، ایتالیا 11677، 11379 Inggeris، دی اسپانیا 3،575. Selain montigenous دی Daerah بالکان مشهور 13،774 دی تیمور Tengah 9956 اورنگ. حیات وحش پیش بینی mengadakan militer operasi AS potensinya tidak mempunyai kemampuan kongkrit یانگ sesuai کار. Memang kapal-kapal Induk AS (ناو هواپیمابر) mampu bergerak leluasa دی lingsir دنیای کار. طرح ریزی هال امروز merupakan قدرت یانگ penting Bagi supremasi Politika. در tetapi محافظت نردبان kesediaan mengoperasikan kekuatan Darat، شما به عنوان نردبان sanggup mengadakan konfrontasi militer terhadap ویتینگتون یانگ kekuatan militernya cukup بسار. بیگانه pihak terhadap bertindak گذاشته یانگ lemah diyakini. .

Sikap به عنوان یانگ keras terhadap اسلام درب تاد dijelaskan sebagai berikut:
adanya pertentangan ideologi setelah komunisme Kalah.
minyak پیش بینی menguasai تیمور Tengah یانگ dihuni penduduk mayoritas اسلام؛
در tetapi terutama محافظت تکبیر اسلام lemah militer چاودار؛
sebagai demonstrasi strategi kekuasaan AS استفراغ relatif Produk چاودار.

Demikianlah pokok-pokok argumentasi تاد bahwa به عنوان مورد نیاز militer ابرقدرت است.


ilengserkan
Sikap ایران Rusia tidak sejalan کار posisi کشور-کشور برات.
گورو Perdana Menteri honorer دیوید کامرون، ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا باراک اوباما، پسر ریاست جمهوری فرانسه فرانسوا اولاند berulang mendesak کالی آگار اسد صد dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai persyaratan kesepakatan تراس.
"(آل بشار) اسد با توجه tidak menjadi Bagian او depan صد جمهوری عربی سوریه. قطر telah menjagal rakyatnya sendiri. قطر telah membantu menciptakan konflik krisis migrasi امروز. Dialah pejabat یانگ merekrut Anggor ISIS، "کاتا کامرون.
دی نیویورک، برای pemimpin کشور berdatangan پیش بینی menghadiri sidang Majelis Umum PBB دی tengah krisis migran pengungsi عسل جمهوری عربی سوریه.
Sejak konflik berlangsung دی جمهوری عربی سوریه آپادان 2011، بیش از 200.000 صد اورنگ جهان meninggal از کار. sekitar Kemudian empat Jutan Warkentin عربی سوریه جمهوری telah melarikan diri berbagai کشور termasuk ترکیه، لبنان، اردن، hingga Eropa.
Berbagi بری نظرات امروز berbagi

Operasi امروز digelar menyusul keputusan پیش بینی memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar، seperti dilaporkan کانتو بری خبرگزاری فرانسه.
پیش بینی گویان pertama kalinya melakukan serangan udara terhadap kekuatan kelompok Militar یانگ menamakan diri کشور اسلام atau ISIS دی جمهوری عربی سوریه، روز سه شنبه (27/09).
Operasi امروز digelar menyusul keputusan پیش بینی memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar tersebut seperti dilaporkan کانتو بری خبرگزاری فرانسه.
کانتون Kepresidenan فرانسه mengatakan serangan udara خود را امروز dilakukan setelah pihaknya melakukan operasi pengintaian selama دعا دوشنبه terakhir.
Selama Perancis امروز راه mengambil Bagian دالام serangan udara دی عراق، demikian laporan کانتو بری رویترز.
Operasi "melawan ancaman teroris" نام کشور زیبایی کار dikoordinasikan tersebut pernyataan demikian منطقه ای.
SIA-SIA realistis tidak
آپادان اول سپتامبر شده Lalu، ریاست جمهوری فرانسوا اولاند menyatakan bahwa pihaknya telah melakukan persiapan پیش بینی memulai serangan udara terhadap kelompok Militar کشور اسلام دی جمهوری عربی سوریه.
حیات وحش lanjutnya demikian، فرانسه sejak اول mengesampingkan pengiriman pasukan پیش بینی melakukan terhadap serangan ISIS یانگ disebutnya "SIA-Sia به realistis tidak".
Sejauh امروز بیشتر از صد 220،000 Warkentin جمهوری عربی سوریه telah tewas بیشتر از صد سمبیلان Jutan Warkentin کشور montigenous meninggalkan کشور montigenous کار berstatus sebagai pengungsi.
Berbagi بری نظرات امروز berbagi

protes Organisasi HAM پاراگوئه Cina Suriah آلمانی

Kelompok perlawanan عربی سوریه جمهوری مسیح gigih melawan ریاست جمهوری بشار اسد.
Koalisi sekitar 200 organisasi بنیاد HAK manusia memperingati setahun munculnya protes دی جمهوری عربی سوریه کار menyeru kepada پاراگوئه Cina پیش بینی mendukung kebijakan terhadap PBB pemerintahan ریاست جمهوری بشار اسد است.
Mereka meminta دوان Keamanan PBB meloloskan resolusi یانگ menekan pemerintah جمهوری عربی سوریه پیش بینی segera mengakhiri serangan terhadap برای pengunjuk از دست داد.
Suriah، تیمور tengah
Mereka menekankan perlunya دانلودها جامعه internasional termasuk پاراگوئه Cina پیش بینی resolusi mendukung امروز.
Seruan montigenous keluar menjelang kembalinya utusan khusus PBB لیگ عرب کوفی عنان پیش بینی جمهوری عربی سوریه، حمله یانگ چهارشنبه امروز (16/3) بر menyampaikan kunjungannya laporan.
Nowseeheart به hangus
Sementara دی عربی سوریه جمهوری pertempuran terus berlanjut، کار pasukan ریاست جمهوری بشار اسد رایگان دانلود Gerakan hangus دی berbagai کوتا mereka سرانگ demikian disampaikan organisasi دیده بان حقوق بشر یانگ (HRW) melakukan.
'' Pasukan جمهوری عربی سوریه melakukan رایگان دانلود hangus دی berbagai شفت sementara شکست دوان Keamanan tertelikung درب پالائو چین، '' کاتا سارا لی Witson صد دیده بان حقوق بشر.
دی از Saat pertemuran terus berlanjut، سنگاپور ایتالیا memutuskan پیش بینی mengikuti beberapa کشور sebelumnya کار menutup kedutaan بسار mereka محافظت kekerasan tindak یانگ terus terjadi.
دیده بان حقوق بشر mengatakan pasukan pemerintah menggunakan senjata مصر tinggi از Kaliber تسهیلات، مخزن menembakkan mortir چاودار membabi بوتا berbagai مذهبی ataupun اورنگ دی jalanan دی کوتا کوتا-یانگ menjadi sasaran serbuan mereka.

Cina ویتینگتون AS terkait Laut چین Selatan
واشنگتن meyakini langkah پکن fasilitas membangun militer bertujuan klaim پیش بینی memperkuat.
Cina menyerang balik ایالات متحده terkait pertikaian ولایت Laut چین Selatan.
از Juru luar kementerian bicara Negeri، هوآ چونیینگ، menyinggung AS از Saat menyalahkan "sejumlah کشور" یانگ "terus menerus menggunakan kekuatan militernya" دی KRASA montigenous.
چهارشنبه شده Lalu، pejabat امریکا mengatakan mereka sedang mempertimbangkan mengarahkan kapal perang دی Daerah sekitar اسپراتلی جزایر یانگ dinyatakan wilayahnya چین sebagai.
هال امروز memicu perang کاتا کاتا diantara Kedu کشور adikuasa امروز.
Cina membuat khawatir sejumlah tetangganya، AS، کارن memperluas serangkaian پولائو kecil، لاپورتا Rustanto بی بی سی مایکل بریستو.
واشنگتن meyakini langkah پکن fasilitas membangun militer پیش بینی bertujuan memperkuat klaim OST KRASA sengketa montigenous.
Cina menyatakan pembangunan tersebut صالح پسر diperlukan kedaulatannya پیش بینی melindungi.
Pertikaian dimulai ketika برای pejabat AS menyatakan sedang mempertimbangkan pengiriman kapal perang دی دالام ولایت 12 مایل laut یانگ چین klaim sebagai daerahnya دی sekitar جزایر Spratly.

عرب سرانگ kembali عربستان یمن
2015 آوریل 22
ترش
شرکت گلدوزی سرانگ
عنوان تصویر
Seorang Anggor pasukan یمن berjaga دی depan سوء یانگ ditolak محافظت serangan udara عربستان.
Pasukan koalisi یانگ درب dipimpin عربستان سعودی kembali melakukan serangan udara terhadap pemberontak ایجاد همدردی دی یمن، sementara pertempuran Darat terus berlangsung.
Serangan امروز راه terjadi جام جم beberapa SAJA sesudah عربستان سعودی mengumumkan bahwa mereka menghentikan serangan udara terhadap یمن است.
عرب telah koalisi pasukan عربستان melakukan serangan udara خود را امروز selama empat pekan terakhir.
دیپلمات Seorang عربستان سعودی menyatakan bahwa serangan udara یانگ mereka lakukan selama امروز mencapai telah نتایج: از شماره یانگ dikehendaki دالام menyerang militer sasaran-sasaran.
Menyusul serangan udara خود را امروز، pasukan pemberontak melakukan aksi balasan کار merebut markas militer دی کوتا Taez.
Pertempuran Jugan dilaporkan terjadi دی کوتا عدن، شفت شفت آرامش پسر sebuah kecil Daleh.
Sekalipun melakukan serangan udara، pemerintah عربستان سعودی menyatakan bahwa perjanjian نکاح سیری مسیح terus berlangsung sedang دالام PROSES finalisasi.
ایران، یانگ dituduh berada دی belakang pemberontak همدردی، sempat memuji langkah menghentikan serangan udara langkah sebuah امروز sebagai perundingan دالام Maju خود عربستان نکاح سیری.

Konflik دی یمن membuat عدن جدی کوتا متی،
2015 آوریل 7
ترش

عنوان تصویر
Sebuah melintas مخزن دی شفت pusat عدن یانگ terkoyak perang درب فاز beberapa sejak terakhir.
Pemimpin Palanga در مراح Internasional (عمدتا) kepada menyatakan بی بی سی دی عدن، bahwa konflik telah mengubah شفت montigenous menjadi "شفت متی".
رابرت Ghose mengatakan pasokan OBAT-obatan sangat diperlukan دی کوتا montigenous. آپادان حمله روز چهارشنبه، sebuah pesawat راهنما یمن dibatalkan penerbangannya محافظت PuriBorobudur LOGISTIK.
Organisasi kesehatan تکبیر (WHO) menyatakan بیشتر 540 صد اورنگ meninggal تکبیر akibat konflik tersebut.
Beberapa فاز terakhir، یمن terkoyak telah perang درب اختصاص beberapa kelompok berbeda.
Konflik UTAMA درس pemberontak همدردی یانگ melawan وفادار ایجاد pemerintahan ریاست جمهوری عبدالربوه منصور هادی، یانگ telah menyelamatkan diri به سنگاپور terjadi.
عدن sedang dikepung کجا pemberontak ایجاد همدردی صد didorong Selatan ibukota صنعا.
Selama دعا دوشنبه terakhir serangan udara عرب pemberontak menargetkan عربستان ایجاد همدردی، پسر penduduk sipil terjebak دی tengah-tengah.

عنوان تصویر
ستو keluarga هند meninggalkan یامان یانگ semakin ناهموار peperangan درب.

عنوان تصویر
Pendukung ریاست جمهوری Abdurrabuh منصور هادی mengambil posisi _AT_safwanfdjri menembak.
«تک اورنگ ADA،
"کامی melihat banyak jenazah diangkut Rumah ساکیت، atau meninggal از Saat بارو حرکت شبیه چمچه زنی،" کاتا Ghose kepada بی بی سی.
"Rumah ساکیت تک memiliki pasokan یانگ یانگ cukup STAF tepat،" katanya Lagi.
"تک ADA اورنگ یانگ terlihat mereka sembunyi. Ekonomi sepenuhnya berhenti،" katanya menambahkan jalanan "dikotori" sampah درب puing مذهبی صد مذهبی ditolak یانگ.
"[کوتا امروز dipenuhi صد اورنگ bersenjata berbagai kelompok یانگ berperang. از Ini کوتا بسار، ADA تک یانگ berfungsi،" کاتا Ghoden Lagi.
یونیسف setidaknya menyatakan 74 یانگ tewas دالام konflik montigenous adalah اناک-اناک. WHO 1،700 terluka اورنگ menambahkan.
به طور عمده sebelumnya menyerukan gencatan senjata 24 دی جام جم عدن، sementara پاراگوئه meminta دوان Keamanan PBB پیش بینی mendukung "Jeda internasional" udara serangan.
به طور عمده telah diberi درب اجازه koalisi pasukan یانگ dipimpin عرب mendaratkan پیش بینی عربستان pesawat یانگ کاربران pasokan kesehatan STAF OBAT-obatan.

الجزیره terbitkan dokumen rahasia

Pemukiman یهودی
Perundingan تیمور Tengah terganjal PuriBorobudur درب pemukiman یهودی

Jaringan pemberitaan عربی الجزیره menerbitkan ratusan dokumen rahasia یانگ disebutkan perundingan rincian تیمور Tengah.

Dokumen درس montigenous گذاشته menyebutkan فلسطین چاودار Otorita قطر-قطر membiarkan اسرائیل menduduki چاودار ilegal sebagian بسار KRASA Yerusalem تیمور.

درس Perundingan از Saat INI به اسرائیل برای فلسطین terhenti selama berminggu-Senin محافظت penolakan اسرائیل پیش بینی menghentikan pembangunan pemukiman یهودی KRASA دی فلسطین یانگ diduduki.

Tetapi bocornya dokumen rahasia امروز menunjukkan برای bahwa فلسطین telah memang pemimpin _AT_safwanfdjri پیش بینی memberikan diduduki KRASA بسار یانگ OD اسرائیل sejak tahun 1967 کار kesepakatan imbalan.

Topik یانگ حصار کشی دالام kontroversial konflik تیمور Tengah امروز adalah Yerusalem یانگ diklaim درب به اسرائیل برای ibukota sebagai فلسطین است.

Dokumen یانگ belum dapat diinvestigasi چاودار independen هدر درب، mengklaim از Juru runding فلسطین پیش بینی _AT_safwanfdjri membicarakan PuriBorobudur sensitif termasuk akses مسجد عمر ها Kompleks دی Masjidil الاقصی.

Selama bertahun-tahun، pemimpin برای Paletina یانگ آسمان mengadakan perundingan کار، اسرائیل، ایالات متحده آمریکا، tidak حیات وحش نتایج mencapai apapun.

فلسطین Warkentin sendiri دنبال sering melakukan protes terutama دی sejumlah tempat penting seperti Yerusalem تیمور، menentang آپا یانگ mereka lihat sebagai ekspansi اسرائیل lemahnya برای pemimpin mereka sendiri.

فلسطین Pemuda، آپاراتی اسرائیل bentrok دی الاقصی
2015 سپتامبر 28
ترش
آل AqsaImage copyrightGetty تصاویر
عنوان تصویر
آپارات keamanan اسرائیل tampak mengambil posisi دی sejumlah sudut دی ها Kompleks مسجد.
Kekerasan درس pecah kembali keamanan pasukan اسرائیل Warkentin فلسطینی ها Kompleks sekitar دی مسجد الاقصی دی اورشلیم.
Polisi menembakkan هوا گاز پسرش گرانات kejut مقرون به صرفه pemuda برای فلسطین یانگ نقطه melemparkan مولوتف بمب آپارات مقرون به صرفه keamanan اسرائیل آپادان روز دوشنبه (28/09).
فلسطین برای pemuda selanjutnya membarikade diri دی دالام مسجد. Mereka menginap دی مسجد tersebut sebelumnya berjanji در "mempertahankan" مسجد.
مسجد الاقصی terletak دی KRASA حرم شریف atau گوشت کار dikenal بوکیت طعمه UMAT درب یهودی یانگ dianggap sebagai tempat درگیر Bagi UMAT اسلام maupun یهودی.
Kawasan montigenous berada دی اورشلیم Yimur یانگ اسرائیل diduduki.
Pengunjung یهودی mendapat pengawalan ketat دی ها Kompleks مسجد الاقصی.
دی محل tersebut sebelumnya memang sering terjadi bentrokan tetapi ketegangan meningkat belakangan.
درس دی penyebabnya adalah kecurigaan دی bahwa pihak فلسطینی اسرائیل اینگین mengubah pengaturan دی محل tetapi tersebut اسرائیل membantah kecurigaan montigenous.
Peristiwa امروز terjadi bertepatan کار روز pertama سکوت رفت atau رایا Pondok داون Bagi UMAT یهودی.

به دنبال بسته اورنگ menganggap ستو ابرقدرت امریکا، sekurang-kurangnya militer ابرقدرت است. در tetapi امانوئل تود، seorang آموزش و پرورش پاکار pengetahuan Perancis گذاشته berpendapat. Bukunya. یانگ berjudul اپرس L'امپراتوری. ESSAI سور لا تجزیه DU SYSTEME Americain (انتشارات گلیمر، پاریس، 2002) دالام diterjemahkan telah berbagai استاندارد. نام versinya یانگ باهاسا آلمان، yaitu Weltmacht USA، عین Nachruf یانگ telah diterbitkan پیپر Verlag جیامبیایچ، مونیخ آپادان tahun 2003، امانوئل تود menulis bahwa مورد نیاز ابرقدرت امریکا، دوچرخه دالام ekonomi maupun militer .. ekonomi نظرات cukup disampaikan دی معیارهای bahwa تاد menilai besarnya ketergantungan امریکا kepada موی چتری موی چتری گذاشته دالام berbagai aspek ekonomi sebagai indikasi bahwa مورد نیاز ابرقدرت ستو امریکا ekonomi یانگ mengungguli ekonomi دنیای کار.

پیش بینی membahas طریق telaah pokok-pokok argumentasi تاد pandangan bahwa تاد ابرقدرت مورد نیاز امریکا militer پرل. IA bahwa mengatakan موی چتری امریکا mempunyai kelemahan struktural دالام bidang militer. نام sejarahnya موی چتری امریکا tidak pernah beradu kekuatan کار musuh یانگ آسمان kekuatannya. Dimulai کار perangnya یانگ asimmetris کار HAI-چینگ های هند است. دالام Jugan از Dunia Perang II AS berhadapan کار آلمان یانگ runtuh tinggal محافظت درب برات pukulan tentara دانشگاه جماهیر شوروی. Setelah melakukan pendaratan دی NORMANDIE امریکا melakukan operasi militer یانگ tidak seimbang مواد دالام کار keunggulannya manusia jumlah. تاد pendapat لیدل هارت، پاکار sejarah strategi militer Inggeris یانگ mengatakan تخلیه betapa کارا birokratis tentara bergeraknya به عنوان دی Darat mengemukakan. Keunggulan امریکا laut دی پسر udara sangat memang بسار sebagai نتایج: از شماره industrinya kekuatan. Setelah memenangkan pertempuran laut میدوی، perang AS mirip ویتینگتون Jepang perangnya کار هند است. LOGISTIK مواد Keunggulan AS terlalu بسار Jepang tidak mampu mengimbanginya. در tetapi گذاشته halnya دی operasinya Darat. Setelah Perang جهانی دوم tampak jelas bahwa kekuatan Darat امریکا پیش بینی mampu نردبان memenangkan perang. دی کره راه keberhasilan separoh sedangkan دی ویتنام گاگل تا sekali. Padahal AS menghadapi کشور یانگ kecil jauh rendah بیشتر industrinya kemampuan.

نام tahun tahun رایا امروز به عنوان mengembangkan konsep perang یانگ tidak atau seminimal mungkin mengakibatkan korban متی Bagi اورنگ امریکا است. کارا berpikir demikian berakibat bahwa kemampuan operasi Darat نردبان انتخاباتی diandalkan dapat. دالام Sebab operasi منتقدان Darat پیش بینی menghindari perjumpaan langsung کار kekuatan ویتینگتون. Konsep AS tersebut didasarkan keunggulan teknologinya یانگ hendak dimanfaatkan semaksimal mungkin. montigenous Konsep. mengutamakan serangan udara یانگ bertujuan menghancurkan perlawanan musuh melalui pemboman udara پسر pukulan کار peluru kendali. دقت مهمات هدایت صنعتی (PGM) memungkinkan penembakan peluru kendali کار perkenaan tepat آپادان jarak jauh. دی samping montigenous dikembangkan هوشمند atau بمب بمب یانگ perkenaannya tepat. پیش بینی Sedangkan penentuan sasaran digunakan سنجش از دور atau peninjauan saksama seluruh ولایت کار memanfaatkan satelit udara. Dilengkapi کار aksi intelijen manusia یانگ dilengkapi سعی komunikasi laporan پیش بینی memungkinkan از طریق مسنجر درب dilanjutkan serangan udara seketika. Dengan کارا demikian diperkirakan bahwa musuh dapat dihancurkan دالام Chairunnisa tidak لاما درب serangan udara شده Tanpa penggunaan kekuatan Darat. Setelah musuh dihancurkan بارو tentara Darat bergerak Daerah musuh پیش بینی mengkonsolidasi kemenangan .. کارا diharapkan demikian در mengakibatkan korban حداقل tentara آپادان AS .. در konsep tetapi امروز منتقدان dilaksanakan apabila musuh mempunyai kemampuan pertahanan udara یانگ efektif، کاتا تاد. OD sebab montigenous به عنوان مسیر در berperang menghadapi صدا LAIN pihak یانگ lemah terbatas kekuatan militernya terutama pertahanan udaranya.

پیش بینی menunjukkan kepada تکبیر luar bahwa AS مسیح kuat kuasa diadakan penempatan pasukan AS jumlah دالام بسار دی luar درس Negeri گذاشته دی آلمان 60053، 41257 Jepang، کره Selatan 35663، ایتالیا 11677، 11379 Inggeris، دی اسپانیا 3،575. Selain montigenous دی Daerah بالکان مشهور 13،774 دی تیمور Tengah 9956 اورنگ. حیات وحش پیش بینی mengadakan militer operasi AS potensinya tidak mempunyai kemampuan kongkrit یانگ sesuai کار. Memang kapal-kapal Induk AS (ناو هواپیمابر) mampu bergerak leluasa دی lingsir دنیای کار. طرح ریزی هال امروز merupakan قدرت یانگ penting Bagi supremasi Politika. در tetapi محافظت نردبان kesediaan mengoperasikan kekuatan Darat، شما به عنوان نردبان sanggup mengadakan konfrontasi militer terhadap ویتینگتون یانگ kekuatan militernya cukup بسار. بیگانه pihak terhadap bertindak گذاشته یانگ lemah diyakini. .

Sikap به عنوان یانگ keras terhadap اسلام درب تاد dijelaskan sebagai berikut:
adanya pertentangan ideologi setelah komunisme Kalah.
minyak پیش بینی menguasai تیمور Tengah یانگ dihuni penduduk mayoritas اسلام؛
در tetapi terutama محافظت تکبیر اسلام lemah militer چاودار؛
sebagai demonstrasi strategi kekuasaan AS استفراغ relatif Produk چاودار.

Demikianlah pokok-pokok argumentasi تاد bahwa به عنوان مورد نیاز militer ابرقدرت است.

ilengserkan
Sikap ایران Rusia tidak sejalan کار posisi کشور-کشور برات.
گورو Perdana Menteri honorer دیوید کامرون، ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا باراک اوباما، پسر ریاست جمهوری فرانسه فرانسوا اولاند berulang mendesak کالی آگار اسد صد dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai persyaratan kesepakatan تراس.
"(آل بشار) اسد با توجه tidak menjadi Bagian او depan صد جمهوری عربی سوریه. قطر telah menjagal rakyatnya sendiri. قطر telah membantu menciptakan konflik krisis migrasi امروز. Dialah pejabat یانگ merekrut Anggor ISIS، "کاتا کامرون.
دی نیویورک، برای pemimpin کشور berdatangan پیش بینی menghadiri sidang Majelis Umum PBB دی tengah krisis migran pengungsi عسل جمهوری عربی سوریه.
Sejak konflik berlangsung دی جمهوری عربی سوریه آپادان 2011، بیش از 200.000 صد اورنگ جهان meninggal از کار. sekitar Kemudian empat Jutan Warkentin عربی سوریه جمهوری telah melarikan diri berbagai کشور termasuk ترکیه، لبنان، اردن، hingga Eropa.
Berbagi بری نظرات امروز berbagi

Operasi امروز digelar menyusul keputusan پیش بینی memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar، seperti dilaporkan کانتو بری خبرگزاری فرانسه.
پیش بینی گویان pertama kalinya melakukan serangan udara terhadap kekuatan kelompok Militar یانگ menamakan diri کشور اسلام atau ISIS دی جمهوری عربی سوریه، روز سه شنبه (27/09).
Operasi امروز digelar menyusul keputusan پیش بینی memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar tersebut seperti dilaporkan کانتو بری خبرگزاری فرانسه.
کانتون Kepresidenan فرانسه mengatakan serangan udara خود را امروز dilakukan setelah pihaknya melakukan operasi pengintaian selama دعا دوشنبه terakhir.
Selama Perancis امروز راه mengambil Bagian دالام serangan udara دی عراق، demikian laporan کانتو بری رویترز.
Operasi "melawan ancaman teroris" نام کشور زیبایی کار dikoordinasikan tersebut pernyataan demikian منطقه ای.
SIA-SIA realistis tidak
آپادان اول سپتامبر شده Lalu، ریاست جمهوری فرانسوا اولاند menyatakan bahwa pihaknya telah melakukan persiapan پیش بینی memulai serangan udara terhadap kelompok Militar کشور اسلام دی جمهوری عربی سوریه.
حیات وحش lanjutnya demikian، فرانسه sejak اول mengesampingkan pengiriman pasukan پیش بینی melakukan terhadap serangan ISIS یانگ disebutnya "SIA-Sia به realistis tidak".
Sejauh امروز بیشتر از صد 220،000 Warkentin جمهوری عربی سوریه telah tewas بیشتر از صد سمبیلان Jutan Warkentin کشور montigenous meninggalkan کشور montigenous کار berstatus sebagai pengungsi.
Berbagi بری نظرات امروز berbagi

protes Organisasi HAM پاراگوئه Cina Suriah آلمانی

Kelompok perlawanan عربی سوریه جمهوری مسیح gigih melawan ریاست جمهوری بشار اسد.
Koalisi sekitar 200 organisasi بنیاد HAK manusia memperingati setahun munculnya protes دی جمهوری عربی سوریه کار menyeru kepada پاراگوئه Cina پیش بینی mendukung kebijakan terhadap PBB pemerintahan ریاست جمهوری بشار اسد است.
Mereka meminta دوان Keamanan PBB meloloskan resolusi یانگ menekan pemerintah جمهوری عربی سوریه پیش بینی segera mengakhiri serangan terhadap برای pengunjuk از دست داد.
Suriah، تیمور tengah
Mereka menekankan perlunya دانلودها جامعه internasional termasuk پاراگوئه Cina پیش بینی resolusi mendukung امروز.
Seruan montigenous keluar menjelang kembalinya utusan khusus PBB لیگ عرب کوفی عنان پیش بینی جمهوری عربی سوریه، حمله یانگ چهارشنبه امروز (16/3) بر menyampaikan kunjungannya laporan.
Nowseeheart به hangus
Sementara دی عربی سوریه جمهوری pertempuran terus berlanjut، کار pasukan ریاست جمهوری بشار اسد رایگان دانلود Gerakan hangus دی berbagai کوتا mereka سرانگ demikian disampaikan organisasi دیده بان حقوق بشر یانگ (HRW) melakukan.
'' Pasukan جمهوری عربی سوریه melakukan رایگان دانلود hangus دی berbagai شفت sementara شکست دوان Keamanan tertelikung درب پالائو چین، '' کاتا سارا لی Witson صد دیده بان حقوق بشر.
دی از Saat pertemuran terus berlanjut، سنگاپور ایتالیا memutuskan پیش بینی mengikuti beberapa کشور sebelumnya کار menutup kedutaan بسار mereka محافظت kekerasan tindak یانگ terus terjadi.
دیده بان حقوق بشر mengatakan pasukan pemerintah menggunakan senjata مصر tinggi از Kaliber تسهیلات، مخزن menembakkan mortir چاودار membabi بوتا berbagai مذهبی ataupun اورنگ دی jalanan دی کوتا کوتا-یانگ menjadi sasaran serbuan mereka.

Cina ویتینگتون AS terkait Laut چین Selatan
واشنگتن meyakini langkah پکن fasilitas membangun militer bertujuan klaim پیش بینی memperkuat.
Cina menyerang balik ایالات متحده terkait pertikaian ولایت Laut چین Selatan.
از Juru luar kementerian bicara Negeri، هوآ چونیینگ، menyinggung AS از Saat menyalahkan "sejumlah کشور" یانگ "terus menerus menggunakan kekuatan militernya" دی KRASA montigenous.
چهارشنبه شده Lalu، pejabat امریکا mengatakan mereka sedang mempertimbangkan mengarahkan kapal perang دی Daerah sekitar اسپراتلی جزایر یانگ dinyatakan wilayahnya چین sebagai.
هال امروز memicu perang کاتا کاتا diantara Kedu کشور adikuasa امروز.
Cina membuat khawatir sejumlah tetangganya، AS، کارن memperluas serangkaian پولائو kecil، لاپورتا Rustanto بی بی سی مایکل بریستو.
واشنگتن meyakini langkah پکن fasilitas membangun militer پیش بینی bertujuan memperkuat klaim OST KRASA sengketa montigenous.
Cina menyatakan pembangunan tersebut صالح پسر diperlukan kedaulatannya پیش بینی melindungi.
Pertikaian dimulai ketika برای pejabat AS menyatakan sedang mempertimbangkan pengiriman kapal perang دی دالام ولایت 12 مایل laut یانگ چین klaim sebagai daerahnya دی sekitar جزایر Spratly.

عرب سرانگ kembali عربستان یمن
2015 آوریل 22
ترش
شرکت گلدوزی سرانگ
عنوان تصویر
Seorang Anggor pasukan یمن berjaga دی depan سوء یانگ ditolak محافظت serangan udara عربستان.
Pasukan koalisi یانگ درب dipimpin عربستان سعودی kembali melakukan serangan udara terhadap pemberontak ایجاد همدردی دی یمن، sementara pertempuran Darat terus berlangsung.
Serangan امروز راه terjadi جام جم beberapa SAJA sesudah عربستان سعودی mengumumkan bahwa mereka menghentikan serangan udara terhadap یمن است.
عرب telah koalisi pasukan عربستان melakukan serangan udara خود را امروز selama empat pekan terakhir.
دیپلمات Seorang عربستان سعودی menyatakan bahwa serangan udara یانگ mereka lakukan selama امروز mencapai telah نتایج: از شماره یانگ dikehendaki دالام menyerang militer sasaran-sasaran.
Menyusul serangan udara خود را امروز، pasukan pemberontak melakukan aksi balasan کار merebut markas militer دی کوتا Taez.
Pertempuran Jugan dilaporkan terjadi دی کوتا عدن، شفت شفت آرامش پسر sebuah kecil Daleh.
Sekalipun melakukan serangan udara، pemerintah عربستان سعودی menyatakan bahwa perjanjian نکاح سیری مسیح terus berlangsung sedang دالام PROSES finalisasi.
ایران، یانگ dituduh berada دی belakang pemberontak همدردی، sempat memuji langkah menghentikan serangan udara langkah sebuah امروز sebagai perundingan دالام Maju خود عربستان نکاح سیری.

Konflik دی یمن membuat عدن جدی کوتا متی،
2015 آوریل 7
ترش

عنوان تصویر
Sebuah melintas مخزن دی شفت pusat عدن یانگ terkoyak perang درب فاز beberapa sejak terakhir.
Pemimpin Palanga در مراح Internasional (عمدتا) kepada menyatakan بی بی سی دی عدن، bahwa konflik telah mengubah شفت montigenous menjadi "شفت متی".
رابرت Ghose mengatakan pasokan OBAT-obatan sangat diperlukan دی کوتا montigenous. آپادان حمله روز چهارشنبه، sebuah pesawat راهنما یمن dibatalkan penerbangannya محافظت PuriBorobudur LOGISTIK.
Organisasi kesehatan تکبیر (WHO) menyatakan بیشتر 540 صد اورنگ meninggal تکبیر akibat konflik tersebut.
Beberapa فاز terakhir، یمن terkoyak telah perang درب اختصاص beberapa kelompok berbeda.
Konflik UTAMA درس pemberontak همدردی یانگ melawan وفادار ایجاد pemerintahan ریاست جمهوری عبدالربوه منصور هادی، یانگ telah menyelamatkan diri به سنگاپور terjadi.
عدن sedang dikepung کجا pemberontak ایجاد همدردی صد didorong Selatan ibukota صنعا.
Selama دعا دوشنبه terakhir serangan udara عرب pemberontak menargetkan عربستان ایجاد همدردی، پسر penduduk sipil terjebak دی tengah-tengah.

عنوان تصویر
ستو keluarga هند meninggalkan یامان یانگ semakin ناهموار peperangan درب.

عنوان تصویر
Pendukung ریاست جمهوری Abdurrabuh منصور هادی mengambil posisi _AT_safwanfdjri menembak.
«تک اورنگ ADA،
"کامی melihat banyak jenazah diangkut Rumah ساکیت، atau meninggal از Saat بارو حرکت شبیه چمچه زنی،" کاتا Ghose kepada بی بی سی.
"Rumah ساکیت تک memiliki pasokan یانگ یانگ cukup STAF tepat،" katanya Lagi.
"تک ADA اورنگ یانگ terlihat mereka sembunyi. Ekonomi sepenuhnya berhenti،" katanya menambahkan jalanan "dikotori" sampah درب puing مذهبی صد مذهبی ditolak یانگ.
"[کوتا امروز dipenuhi صد اورنگ bersenjata berbagai kelompok یانگ berperang. از Ini کوتا بسار، ADA تک یانگ berfungsi،" کاتا Ghoden Lagi.
یونیسف setidaknya menyatakan 74 یانگ tewas دالام konflik montigenous adalah اناک-اناک. WHO 1،700 terluka اورنگ menambahkan.
به طور عمده sebelumnya menyerukan gencatan senjata 24 دی جام جم عدن، sementara پاراگوئه meminta دوان Keamanan PBB پیش بینی mendukung "Jeda internasional" udara serangan.
به طور عمده telah diberi درب اجازه koalisi pasukan یانگ dipimpin عرب mendaratkan پیش بینی عربستان pesawat یانگ کاربران pasokan kesehatan STAF OBAT-obatan.

الجزیره terbitkan dokumen rahasia

Pemukiman یهودی
Perundingan تیمور Tengah terganjal PuriBorobudur درب pemukiman یهودی

Jaringan pemberitaan عربی الجزیره menerbitkan ratusan dokumen rahasia یانگ disebutkan perundingan rincian تیمور Tengah.

Dokumen درس montigenous گذاشته menyebutkan فلسطین چاودار Otorita قطر-قطر membiarkan اسرائیل menduduki چاودار ilegal sebagian بسار KRASA Yerusalem تیمور.

درس Perundingan از Saat INI به اسرائیل برای فلسطین terhenti selama berminggu-Senin محافظت penolakan اسرائیل پیش بینی menghentikan pembangunan pemukiman یهودی KRASA دی فلسطین یانگ diduduki.

Tetapi bocornya dokumen rahasia امروز menunjukkan برای bahwa فلسطین telah memang pemimpin _AT_safwanfdjri پیش بینی memberikan diduduki KRASA بسار یانگ OD اسرائیل sejak tahun 1967 کار kesepakatan imbalan.

Topik یانگ حصار کشی دالام kontroversial konflik تیمور Tengah امروز adalah Yerusalem یانگ diklaim درب به اسرائیل برای ibukota sebagai فلسطین است.

Dokumen یانگ belum dapat diinvestigasi چاودار independen هدر درب، mengklaim از Juru runding فلسطین پیش بینی _AT_safwanfdjri membicarakan PuriBorobudur sensitif termasuk akses مسجد عمر ها Kompleks دی Masjidil الاقصی.

Selama bertahun-tahun، pemimpin برای Paletina یانگ آسمان mengadakan perundingan کار، اسرائیل، ایالات متحده آمریکا، tidak حیات وحش نتایج mencapai apapun.

فلسطین Warkentin sendiri دنبال sering melakukan protes terutama دی sejumlah tempat penting seperti Yerusalem تیمور، menentang آپا یانگ mereka lihat sebagai ekspansi اسرائیل lemahnya برای pemimpin mereka sendiri.

فلسطین Pemuda، آپاراتی اسرائیل bentrok دی الاقصی
2015 سپتامبر 28
ترش
آل AqsaImage copyrightGetty تصاویر
عنوان تصویر
آپارات keamanan اسرائیل tampak mengambil posisi دی sejumlah sudut دی ها Kompleks مسجد.
Kekerasan درس pecah kembali keamanan pasukan اسرائیل Warkentin فلسطینی ها Kompleks sekitar دی مسجد الاقصی دی اورشلیم.
Polisi menembakkan هوا گاز پسرش گرانات kejut مقرون به صرفه pemuda برای فلسطین یانگ نقطه melemparkan مولوتف بمب آپارات مقرون به صرفه keamanan اسرائیل آپادان روز دوشنبه (28/09).
فلسطین برای pemuda selanjutnya membarikade diri دی دالام مسجد. Mereka menginap دی مسجد tersebut sebelumnya berjanji در "mempertahankan" مسجد.
مسجد الاقصی terletak دی KRASA حرم شریف atau گوشت کار dikenal بوکیت طعمه UMAT درب یهودی یانگ dianggap sebagai tempat درگیر Bagi UMAT اسلام maupun یهودی.
Kawasan montigenous berada دی اورشلیم Yimur یانگ اسرائیل diduduki.
Pengunjung یهودی mendapat pengawalan ketat دی ها Kompleks مسجد الاقصی.
دی محل tersebut sebelumnya memang sering terjadi bentrokan tetapi ketegangan meningkat belakangan.
درس دی penyebabnya adalah kecurigaan دی bahwa pihak فلسطینی اسرائیل اینگین mengubah pengaturan دی محل tetapi tersebut اسرائیل membantah kecurigaan montigenous.
Peristiwa امروز terjadi bertepatan کار روز pertama سکوت رفت atau رایا Pondok داون Bagi UMAT یهودی.

به دنبال بسته اورنگ menganggap ستو ابرقدرت امریکا، sekurang-kurangnya militer ابرقدرت است. در tetapi امانوئل تود، seorang آموزش و پرورش پاکار pengetahuan Perancis گذاشته berpendapat. Bukunya. یانگ berjudul اپرس L'امپراتوری. ESSAI سور لا تجزیه DU SYSTEME Americain (انتشارات گلیمر، پاریس، 2002) دالام diterjemahkan telah berbagai استاندارد. نام versinya یانگ باهاسا آلمان، yaitu Weltmacht USA، عین Nachruf یانگ telah diterbitkan پیپر Verlag جیامبیایچ، مونیخ آپادان tahun 2003، امانوئل تود menulis bahwa مورد نیاز ابرقدرت امریکا، دوچرخه دالام ekonomi maupun militer .. ekonomi نظرات cukup disampaikan دی معیارهای bahwa تاد menilai besarnya ketergantungan امریکا kepada موی چتری موی چتری گذاشته دالام berbagai aspek ekonomi sebagai indikasi bahwa مورد نیاز ابرقدرت ستو امریکا ekonomi یانگ mengungguli ekonomi دنیای کار.

پیش بینی membahas طریق telaah pokok-pokok argumentasi تاد pandangan bahwa تاد ابرقدرت مورد نیاز امریکا militer پرل. IA bahwa mengatakan موی چتری امریکا mempunyai kelemahan struktural دالام bidang militer. نام sejarahnya موی چتری امریکا tidak pernah beradu kekuatan کار musuh یانگ آسمان kekuatannya. Dimulai کار perangnya یانگ asimmetris کار HAI-چینگ های هند است. دالام Jugan از Dunia Perang II AS berhadapan کار آلمان یانگ runtuh tinggal محافظت درب برات pukulan tentara دانشگاه جماهیر شوروی. Setelah melakukan pendaratan دی NORMANDIE امریکا melakukan operasi militer یانگ tidak seimbang مواد دالام کار keunggulannya manusia jumlah. تاد pendapat لیدل هارت، پاکار sejarah strategi militer Inggeris یانگ mengatakan تخلیه betapa کارا birokratis tentara bergeraknya به عنوان دی Darat mengemukakan. Keunggulan امریکا laut دی پسر udara sangat memang بسار sebagai نتایج: از شماره industrinya kekuatan. Setelah memenangkan pertempuran laut میدوی، perang AS mirip ویتینگتون Jepang perangnya کار هند است. LOGISTIK مواد Keunggulan AS terlalu بسار Jepang tidak mampu mengimbanginya. در tetapi گذاشته halnya دی operasinya Darat. Setelah Perang جهانی دوم tampak jelas bahwa kekuatan Darat امریکا پیش بینی mampu نردبان memenangkan perang. دی کره راه keberhasilan separoh sedangkan دی ویتنام گاگل تا sekali. Padahal AS menghadapi کشور یانگ kecil jauh rendah بیشتر industrinya kemampuan.

نام tahun tahun رایا امروز به عنوان mengembangkan konsep perang یانگ tidak atau seminimal mungkin mengakibatkan korban متی Bagi اورنگ امریکا است. کارا berpikir demikian berakibat bahwa kemampuan operasi Darat نردبان انتخاباتی diandalkan dapat. دالام Sebab operasi منتقدان Darat پیش بینی menghindari perjumpaan langsung کار kekuatan ویتینگتون. Konsep AS tersebut didasarkan keunggulan teknologinya یانگ hendak dimanfaatkan semaksimal mungkin. montigenous Konsep. mengutamakan serangan udara یانگ bertujuan menghancurkan perlawanan musuh melalui pemboman udara پسر pukulan کار peluru kendali. دقت مهمات هدایت صنعتی (PGM) memungkinkan penembakan peluru kendali کار perkenaan tepat آپادان jarak jauh. دی samping montigenous dikembangkan هوشمند atau بمب بمب یانگ perkenaannya tepat. پیش بینی Sedangkan penentuan sasaran digunakan سنجش از دور atau peninjauan saksama seluruh ولایت کار memanfaatkan satelit udara. Dilengkapi کار aksi intelijen manusia یانگ dilengkapi سعی komunikasi laporan پیش بینی memungkinkan از طریق مسنجر درب dilanjutkan serangan udara seketika. Dengan کارا demikian diperkirakan bahwa musuh dapat dihancurkan دالام Chairunnisa tidak لاما درب serangan udara شده Tanpa penggunaan kekuatan Darat. Setelah musuh dihancurkan بارو tentara Darat bergerak Daerah musuh پیش بینی mengkonsolidasi kemenangan .. کارا diharapkan demikian در mengakibatkan korban حداقل tentara آپادان AS .. در konsep tetapi امروز منتقدان dilaksanakan apabila musuh mempunyai kemampuan pertahanan udara یانگ efektif، کاتا تاد. OD sebab montigenous به عنوان مسیر در berperang menghadapi صدا LAIN pihak یانگ lemah terbatas kekuatan militernya terutama pertahanan udaranya.

پیش بینی menunjukkan kepada تکبیر luar bahwa AS مسیح kuat kuasa diadakan penempatan pasukan AS jumlah دالام بسار دی luar درس Negeri گذاشته دی آلمان 60053، 41257 Jepang، کره Selatan 35663، ایتالیا 11677، 11379 Inggeris، دی اسپانیا 3،575. Selain montigenous دی Daerah بالکان مشهور 13،774 دی تیمور Tengah 9956 اورنگ. حیات وحش پیش بینی mengadakan militer operasi AS potensinya tidak mempunyai kemampuan kongkrit یانگ sesuai کار. Memang kapal-kapal Induk AS (ناو هواپیمابر) mampu bergerak leluasa دی lingsir دنیای کار. طرح ریزی هال امروز merupakan قدرت یانگ penting Bagi supremasi Politika. در tetapi محافظت نردبان kesediaan mengoperasikan kekuatan Darat، شما به عنوان نردبان sanggup mengadakan konfrontasi militer terhadap ویتینگتون یانگ kekuatan militernya cukup بسار. بیگانه pihak terhadap bertindak گذاشته یانگ lemah diyakini. .

Sikap به عنوان یانگ keras terhadap اسلام درب تاد dijelaskan sebagai berikut:
adanya pertentangan ideologi setelah komunisme Kalah.
minyak پیش بینی menguasai تیمور Tengah یانگ dihuni penduduk mayoritas اسلام؛
در tetapi terutama محافظت تکبیر اسلام lemah militer چاودار؛
sebagai demonstrasi strategi kekuasaan AS استفراغ relatif Produk چاودار.

Demikianlah pokok-pokok argumentasi تاد bahwa به عنوان مورد نیاز militer ابرقدرت است.

درست است که پس از جنگ جهانی دوم است که همیشه یک کشور کوچک و یا توسعه نیافته جنگ آمریکا هدف قرار دادند. هرگز به طور مستقیم با اتحاد جماهیر شوروی. شروع با کره شمالی و ویتنام همه نتایج کمتر بتن می باشد. سپس به پاناما حمله به دستگیری رئيس جمهور. جنگ خلیج فارس است که تنها به آزادسازی کویت محدود و با فتح عراق ادامه دهید. حمله به افغانستان متناسب با مفهوم جدید به هیچ توانایی دفاع هوایی مخالف است. نیروهای زمینی ایالات متحده به تازگی پس از نیروهای افغان علیه طالبان، نیروهای اتحاد شمال نقل مکان کرد، برای اولین بار در حال حرکت است. با این حال تا به حال ایالات متحده موفق به انحلال اسامه بن لادن و القاعده، حتی اگر آن هدف برای حمله به افغانستان است. حمله به عراق تنها پس از نیم خلع سلاح خود عراق، یعنی به اطاعت از اراده سازمان ملل متحد به نابود کردن تمام اسلحه های بزرگ. حتی به ظاهر عراق را می توان با مفهوم یک جنگ جدید را شکست داد، اما تا به حال در ایالات متحده شده است قادر به اداره کشور نبوده است. ایالات متحده توسط حملات چریکی عراق غرق بنابراین کمک طلب کردن از کمک ارتش از کشورهای دیگر است. فرمانده نیروهای آمریکا در عراق اذعان کرد که هر روز به طور متوسط ​​15 برابر مداخلات و حملات، از سمت عراق که اعضای مخاطره می اندازد وجود دارد.

ناتوانی آمریکا در برابر یک دولت نظامی تا حدودی قوی در شماره امروز از کره شمالی به نظر می رسد. ایالات متحده عراق به این بهانه که سلاح های کشتار جمعی آن مخفی شده بود حمله کردند، اما اتهامات آنان تا به حال تأیید نشد. در مقابل به کره شمالی آشکارا می گویند که آن را تا به سلاح های هسته ای .. اگر امریکا واقعا نگرش نتیجه او نیز باید کره شمالی، که از آغاز او به نام محور شرارت در کنار عراق و حمله به ایران. با این حال، ارتش کره شمالی نمی تواند ضعیف در نظر گرفته شود. کره شمالی نمی خواهند به خلع سلاح تسلیحات هسته ای خود قبل از ایالات متحده اعلام کرد که به او حمله نمی کند. او تهدید کرد که در صورتی که توسط حمله آمریکا، کره شمالی یک اقدام تلافی جویانه در نوع نگه دارید. نیروهای ایالات متحده در کره جنوبی و ژاپن می تواند برای حملات انتقام جویانه کره شمالی هدف قرار دادند. نگرش کره شمالی ممکن است به نوعی از حریف را از میدان، اما در واقع، تا به حال ایالات متحده به او حمله نمی کند. در تضاد کامل با موضع آمریکا در عراق است.

که توضیحات امریکا نه به اندازه و یا به عنوان قوی به عنوان ما فکر می کنیم می کند. ارزیابی امانوئل تود درست به نظر می رسد که ایالات متحده یک ابرقدرت نظامی نیست. با این حال، با توجه به نگرش آمریکا هژمونیک، قدرت تهدیدی برای کشورهای با ارتش قدرتمند کمتر می شود. این را تشویق کشورهای کوچک خود را حتی در صورت لزوم با استفاده از سلاح هسته ای مجهز برای در نظر گرفته نمی ضعیف،. که در حال حاضر انجام ASKekuatan حمله به ایران برای جلوگیری از نظامی اندونزی یکی از اصلی بزرگترین و قوی ترین در جهان است. در آن زمان، حتی قدرت هلند است که قابل مقایسه با اندونزی نیست، و آمریکایی ها در مورد توسعه نیروهای نظامی ما انبوه با آخرین فن آوری از اتحاد جماهیر شوروی حمایت بسیار نگران هستند.

سال 1960، هلند است که هنوز هم در پاپوآ را مستحکمتر میکند. دیدن قدرت از جمهوری اندونزی است که شدید تر، هلند مورد حمایت غرب استادی طراحی به شکل یک دولت دست نشانده که به نظر می رسید مستقل است، اما هنوز هم تحت کنترل هلند.

رئيس جمهور سوکارنو به زودی اقدامات شدید، اهداف را، پس گرفتن پاپوآ. سوکارنو بلافاصله صادر اعلامیه در "Trikora" در Yogyakarta، و محتویات آن عبارتند از:
1. خنثی استقرار دولت دست نشانده پاپوا ساخته شده در مستعمراتی هلند.
2. جرثقیل در سراسر غرب ایریان سنگ ساکا مراح Putih
3. برای بسیج عمومی آماده، حفظ استقلال و تمامیت ارضی میهن کشور است.

با تشکر از نزدیکی اندونزی با شوروی، پس از آن اندونزی دریافت کمک های نیروی دریایی عظیم و نیروی هوایی نظامی پیشرفته در جهان با ارزش های غول پیکر، 2.5 میلیارد $. در حال حاضر، نیروهای نظامی اندونزی به قوی در نیمکره جنوبی است.

قدرت اصلی اندونزی در آن زمان یکی از اصلی Trikora بزرگترین و سریعترین کشتی های جنگی در جهان مصنوعی از کلاس اسوردلف جماهیر شوروی با 12 غول کالیبر توپ از 6 اینچ بود. این 16،640 تن با خدمه، از مجموع 1 270 نفر، از جمله 60 افسر KRI ایریان است، با وزن غول پیکر است. اتحاد جماهیر شوروی، هرگز حتی به این کشتی قوی در هر کشور دیگری، به جز اندونزی. (جدیدها در کشتی از کلاس سیگما اندونزی در حال حاضر تنها وزن آن 1600 تن).

نیروی هوایی اندونزی نیز یکی از مرگبارترین ناوگان هوایی در جهان تبدیل شد، متشکل از بیش از 100 هواپیما از پیشرفته ترین در آن زمان. این ناوگان متشکل از:
1. 20 جنگنده مافوق صوت میگ 21 Fishbed.
2. 30 فروند MiG-15 هواپیما.
3. جنگنده مافوق صوت 49 فروند MiG-17.
4. 10 فروند MiG-19 هواپیمای مافوق صوت.

جنگنده های MiG-21 Fishbed یکی از پیشرفته ترین هواپیمای مافوق صوت جهان اصلی، که قادر به پرواز در سرعت های تا ماخ 2. این هواپیما بوده است و حتی قوی تر از هواپیما پیشرفته ترین امریکا فعلی، مافوق صوت F-104 Starfighter در و F-5 ببر است. در حالی که هلندی هنوز هم در هواپیما جنگ جهانی دوم مانند P-51 موستانگ تکیه می کنند.
برای ثبت، هیبت از هواپیماهای میگ 21 و MiG-17 در جنگ ویتنام به منظور تشویق آمریکایی تاسیس نیروی دریایی ایالات متحده جنگنده تاکتیک مربی، مرکز آموزش خلبانان به عنوان بهترین TOP GUN شناخته شده است.

اندونزی نیز دارای یک ناوگان از 26 بمب افکن استراتژیک دوربرد فروند Tu-16 توپولف (دوره گرد A و B). این باعث می شود اندونزی یکی از چهار کشور در جهان است که بمب افکن های استراتژیک، یعنی آمریکا، روسیه، و انگلستان شد. Homeport واقع در Iswahyudi هوا درست، سورابایا است.

حتی چین و استرالیا نیز این نوع از بمب افکن های استراتژیک بود. این بمب افکن نیز با تجهیزات مختلف الکترونیکی پیشرفته و موشک های ضد کشتی جنگی ویژه AS-1 در لانه سگ زیستن، که قدرت انفجاری می توانید به راحتی غرق نبردناو غرب مجهز شده است.

اندونزی نیز دارای 12 زیردریایی آب میوه گلابی، ده ها تن از نبرد کلاس کوروت، هلیکوپتر 9 جهان MI-6، 41 هلیکوپتر MI-4، هواپیمای حمل و نقل های مختلف از جمله هواپیما حمل و نقل سنگین آنتونوف An-12B. در مجموع، اندونزی دارای 104 کشتی جنگی. نه به ذکر است هزاران نفر از بهترین تفنگ در زمان و هنوز هم افسانه ای باشد به این روز، AK-47.

این همه باعث می اندونزی salasahtu قدرت دریا و هوا نظامی از قوی ترین در جهان است. اثر آنقدر بزرگ است، بنابراین امریکا تحت رهبری جان اف کندی مجبور به ترک هلندی پاپوآ، و اظهار داشت در یک انجمن سازمان ملل متحد که انتقال قدرت در پاپوآ، از هلند به اندونزی چیزی است که می تواند پذیرفته شده است

بنابراین کریمه دژ نظامی روسیه
یک سال پس از روسیه ضمیمه کریمه، در حال حاضر نظامی فورت به چهره اوکراین است. تا 40،000 سربازان روسی به خوبی مسلح مستقر در پایگاه نظامی در دریای سیاه. اما مردم رنج می برند.
 Russische زرهی ها Auf der کرم
ولادیمیر پوتین رئيس جمهور دقیقا یک سال پس از الحاق شبه جزیره کریمه، ادعا کرد که الحاق اوکراین دستور داده اند در منطقه دریای سیاه برای استراتژی مهم است. به این دلیل، بیش از 75 درصد از ساکنان این منطقه روس ها که می خواهند برای پیوستن به روسیه هستند.
در یک همه پرسی یکجانبه با توجه به روسیه، که 2014 مارس 16 برگزار شد بیش از 96 درصد از مردم را انتخاب برای پیوستن به کریمه با روسیه است. همه پرسی از نزدیک نیروهای نظامی روسیه در لباس مبدل محافظت می شد و لباس و یا نشان نمی پوشند. بدون ناظران مستقل اجازه داده شد برای نظارت بر. سازمان ملل متحد اقدام روسیه به عنوان یک نقض قوانین بین المللی را محکوم کرد.
در حال حاضر، دقیقا یک سال پس از رفراندوم بحث برانگیز است، منطقه شبه جزیره کریمه به یک دژ نظامی نیروهای روسی به چهره اوکراین است. گزارش بین 25،000 تا 40،000 سربازان به خوبی مسلح روسیه مستقر در پایگاه نظامی در دریای سیاه. سربازان روسی تانک های جدید، وسایل نقلیه زرهی، کشتی های جنگی و هواپیماهای جنگی حمایت می شود. پوتین همچنین رد نکرد قرار دادن سلاح های اتمی.
واقعیت تلخ تحت روسیه
یک سال پس از الحاق روسیه تحت پوشش یک همه پرسی، شهروندان در منطقه کریمه باید واقعیت تلخ روبرو هستند. در حال حاضر مسائل مختلف را به زندگی روزمره در شبه جزیره ساخته شده است که پایگاه نظامی روسیه. مشکلات ترافیک، کمبود سوخت و مواد غذایی تنها برخی از مشکلات شهروندان است.
که در واقع جدایی؟
FACT چرا جدایی طلب طرفدار روسیه STRONG
که در واقع جدایی؟
تعداد جدایی طلبان طرفدار روسیه در شرق اوکراین حدود 20،000 نفر گزارش شده است. کریمه با جمعیت 2 میلیون نفر، حدود 60 درصد طرفدار روسیه است. 1،500 تا 3،000 ارتش منظم روسیه برآورد جدایی طلب جنگیدند. مسکو را تکذیب کرد دخالت سربازان خود را، اما اگر آن را ثابت می کند هیچ کس کشته شد و یا دستگیر، به نام آنها در تعطیلات و داوطلب بودند به مبارزه در شرق اوکراین است.
12345
به عنوان یک نتیجه از تحریم های غرب، تمام شرکت های اروپایی و ایالات متحده استعفا کرده است. در کریمه در حال حاضر دیگر یک سری از رستوران فست فود مک دونالد. کارت های اعتباری مسترکارت و ویزا معتبر نیست. همچنین رسانه های فروش گوشی های هوشمند و رایانه های پیشرو مانند اپل تا به مدت طولانی بسته شده است. Lunpuh بخش های اقتصادی عملی است.
بیشتر مردم پر از بدبختی در شبه جزیره کریمه تصویب پول روسیه، روبل به عنوان ابزار رسمی پرداخت شده است. نرخ ارز روبل به شدت سقوط به دلیل انواع تحریم های غرب، به نصف به ساکنان درآمد واقعی از انقباض کریمه منجر شده است.
مواد غذایی معمولا از اوکراین عرضه، با توجه به تحریم شده است یک سال از قطع شود. به عنوان یک نتیجه، مواد غذایی کمیاب بود، قیمت بالا می رود، در حالی که در سایر درآمدها دست در واقع سقوط کرد. ساکنان گزارش داد که فعالیت در سال کریمه پس از الحاق، تنها در امور نظامی متمرکز شده است. بنا به گزارش، تدارکات حمل و نقل و سوخت برای ارتش بیش از دو برابر، در حالی که از قضا ساکنان کمبود در تمام جنبه های زندگی را تجربه کرد.
گزینه گزارش

آتش بس در شرق اوکراین موافقت
اجلاس سران اوکراین در Minsk به آتش بس جدید در جنگ در شرق اوکراین موافقت کرد. شروع فوریه 15 سلاح سنگین به همه از منطقه درگیری خارج شود. (12.02.2015)
ورزش شروع روسیه در جنگ کریمه
روسیه بازی جنگ در مرز خود را به اوکراین در یک زمان زمانی آغاز شد که تلاش برای راه حل مسالمت آمیز از اوکراین به شدت توسط آلمان و فرانسه انجام شده است. در حالی که نتایج این نشست مرکل با اوباما در واشنگتن همچنان مبهم است.

پوتین آماده برای جنگ هستهای به خاطر کریمه برپا
در یک فیلم مستند، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه ادعا می شود "آماده" به استفاده از سلاح های هسته ای برای دفاع از شبه جزیره کریمه. او به طور مستقیم در بحران در اوکراین را درگیر شد.
 بیان ولادیمیر پوتین Porträt aggressiv verärgert
کریمه است، رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و "آماده" جنگ هسته ای به منظور تصاحب شبه جزیره در سواحل دریای سیاه به خطر انداختند. "ما در ابتدا برای جداسازی کریمه و اوکراین، تا زمانی که سرنگونی دولت در Kiev فکر نمی کنم."

به رسمیت شناختن پوتین در یک فیلم مستند توسط ایستگاه تلویزیونی Rossija 1 به منظور مناسبت اولین سالگرد الحاق از کریمه تولید ساخته شده است. این فیلم با عنوان "کریمه: مسیر رفتن به وطن" که وقایع توصیف یک سال پیش به لطف برنامه ریزی دقیق و eskekusi دقیق رخ داده است.

پوتین گفت: "ما آماده هستند" بهبود وضعیت هشدار هسته ای روسیه به بالاترین سطح. "اما من معتقدم که وضعیت است که نمی شده است." رئيس جمهور ادعا به در نظر گرفتن ماده چرا که او نمی داند که چه واکنش اروپا و ایالات متحده در برابر مانور روسیه در کریمه.

کریمه به خاطر ثبات در کشور

این فیلم نشان داده شده است زمانی که اخبار مختلف بد محکم مسکو. ولادیمیر پوتین خود را در معرض این مسئله به دلیل هرگز در ملاء عام از تاریخ 5 مارس ظاهر شد. بحران اقتصادی است که هنوز هم از تحریم غرب و سقوط قیمت نفت جهان مواج.
1. ایالات متحده آمریکا - 581 میلیارد دلار
بزرگترین ارتش از قدرت و 2015
1. ایالات متحده آمریکا - 581 میلیارد دلار
بودجه دفاعی ایالات متحده در این سال حدود 39 درصد از کل بودجه از همه کشورها در جهان برای ارتش، با توجه به مطالعه از موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در لندن است. اشاره آمریکا حدود 1.3 میلیون نفر پرسنل، بیش از 30،000 وسایل نقلیه زره پوش، 13،000 هواپیما و هلیکوپتر مبارزه با، 10 ناو هواپیمابر، 72 زیردریایی ها و ده ها تن دیگر کشتی های جنگی.

آماده سازی جنگ دستورات مسکو

پوتین قرار است برای دیدار با رئیس جمهور قرقیزستان، روز دوشنبه (16/3) در سنت پترزبورگ. حضور آن مطمئنا مسائل برجسته وحشی را دفن کنند. به وضوح، پوتین شایعه شد به بیمار، روز یکشنبه (15/3) ناوگان شمالی به منظور برگزاری یک مانور نظامی امر فرموده است.

در مجموع 40،000 نیروی نظامی، 41 کشتی جنگی و زیردریایی 15 درگیر در عمل است. هدف از این تمرین این است که آزمون چگونه به سرعت ایجاد یک ناوگان شمالی می تواند به تهدیدات واکنش نشان می دهند.

ناوگان شمالی بخشی از نیروی دریایی روسیه است که در طول جنگ سرد دایره قطبی داده است. در حال حاضر ناوگان شمالی است و دفتر مرکزی در Severomorsk مجاور به نروژ.

چین ابرقدرت قدرت رویا
چین بودجه نظامی این کشور مطرح شده است. توسعه در هماهنگی با اعتماد به نفس جدید نمایش داده پکن است. اما نیروی می تواند در شیوه های مختلف، نه فقط ارتش، به گفته الکساندر فروند نشان داده است.

قدرت مبارزه به عنوان یک ابرقدرت قطعا چینی متعلق به. پکن تاکنون تنها با قدرت اقتصادی مسلح برای گسترش نفوذ در جهان است. تحت تاثیر قرار، اقدامات صرفا برای موتور در حال اجرا اقتصادی گرفته شده است.

چین نیز هرگز در درگیری های بزرگ شرکت کنند، حداقل نظامی. تا کنون، رشد اقتصادی اولویت دارد. اما در حال حاضر الگوی اعتقاد بر این است تغییر کند، زیرا به نظر می رسد اعتماد به نفس چین، و یا همچنین می تواند تهاجمی تر نامیده می شود.

این تصور است که این اقدام چین را تقویت می افزاید: به بودجه دفاعی خود را، اگر چه کمتر از سال گذشته است. برای سال های چین سرمایه گذاری پول کلان برای نوسازی نیروهای نظامی آن است.


چین راست برای تبدیل شدن به یک ابرقدرت نظامی، پس از menganggumkan رشد اقتصادی است. علاوه بر این، دیگر کشورهای قدرتمند نیز بارها و بارها منافع خود را از طریق نیروی نظامی را تحمیل کنند. ایالات متحده آمریکا خاص است، در حالی که روسیه اخیرا آن را از طریق درگیری در اوکراین نشان داد.

اما همین منطق را آغاز کند یک مسابقه تسلیحاتی در آسیا هستند و نه فقط نگران همسایه چین، بلکه در سطح بین المللی. این توسعه است تنها یک ماده از حفاظت از پالس اقتصادی ضرباندار در خطوط تجارت دریایی آسیایی، اما ایجاد یک الگوی مشترک است که درگیری دیگر توسط تلاش های دیپلماتیک تعیین می کند، اما با زور نمی شود.

این می تواند به فاجعه منجر شود و تاثیر آن خواهد شد در سراسر جهان احساس می شود. از آنجا که این زمان علاوه بر چین، کشورهای دیگر مانند هند، ژاپن، فیلیپین، اندونزی و ویتنام کمک نظامی خود را تقویت.

است مقدار زیادی از بالقوه برای جنگ در آسیا وجود دارد. به خصوص در مورد با هم تداخل دارند ادعا می کند هیچ جزایر قابل سکونت در دریای چین جنوبی و شرق بزرگترین فروشگاه اینترنتی مواد منفجره برای سوزاندن نیروهای ملی.

هواپیماهای بمب افکن در Spratlys؟
پایگاه های نظامی چین در دریای چین جنوبی
هواپیماهای بمب افکن در Spratlys؟
از آنجا که در اواسط سال 2014 ارتش چین مشغول گسترش "آتشین صلیب ریف" در لبه غربی از Spratlys است. کارشناسان در "مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک» در واشنگتن و ابتکار شفافیت دریایی آسیا معتقد است پرده بامبو کشور در حال ساخت پایگاه هوایی در طول سه کیلومتر است. باند طولانی قادر به انطباق انواع هواپیماهای بمب افکن دوربرد متعلق به چینی H-6
گوشه ای از درگیری ها در آب که برای تامین امنیت منابع طبیعی خروشان. اما اساسا با هدف گسترش نفوذ چنین ادعاهایی. و چین تحریک با ساخت پایگاه های نظامی در Spratlys.

مشابه به ژاپن، چین اخیرا به تصویب رسید قانون مبارزه با تروریسم که اجازه می دهد تا ارتش برای حفاظت از منافع کشور در خارج از کشور.

اما هنگامی که افزایش بودجه نظامی چین به این معنا نیست پکن در حال آماده سازی برای جنگ. تا کنون کشورهای آسیایی هنوز هم با توجه به رشد اقتصادی است. به دلیل یک اقتصاد در حال رشد ایجاد رفاه به سرعت در حال. و مزایایی بیشتر، گرفتن حداقل نیز جنبش ملی را تحت تاثیر قرار، چه در پکن، توکیو و واشنگتن است.
علاوه بر این، قدرت را می توان در بسیاری از نشان داده است. چون در حال حاضر، حتی چین تبدیل شده است یک ابرقدرت بدون حداقل استفاده از قدرت نظامی آن است.
قدرت نظامی اندونزی اشغال 12th در جهان قرار گرفت
 

نیروهای نیروی دریایی تیراندازی با دشمن رد و بدل زمانی که برنامه شبیه سازی شده در نیروی دریایی یکپارچه سلامت اسکله مادورا Koarmatim Ujung، سورابایا، شرق جاوا، روز سه شنبه (28/7). (بین // زبور Karuru)
نیروهای نیروی دریایی تیراندازی با دشمن رد و بدل زمانی که برنامه شبیه سازی شده در نیروی دریایی یکپارچه سلامت اسکله مادورا Koarmatim Ujung، سورابایا، شرق جاوا، روز سه شنبه (28/7).
REPUBLIKA.CO.ID، جاکارتا - عضو کمیسیون من از جناح PKS Sukamta گفت، استقلال هشدار می تواند ملت 70 تا منعکس کننده حرکت در اختیار نیروهای دفاعی. اندونزی باید یک دولت قوی در دفاع و امنیت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، و باشد.

"دفاع قوی اندونزی است به صورت یک تهدید به کشورهای دیگر نیست، اما برای رفاه ملت خود است. همچنین که اندونزی احترام کشورهای دیگر و کمک در حفظ صلح جهانی، به عنوان دستور قانون اساسی سال 1945،" او گفت، روز پنجشنبه (6/8 ).

روح 70 استقلال اندونزی باید منعکس برای رفع نیروهای دفاع اندونزی. آژانس رتبه بندی قدرت نظامی جهانی آتش قدرت نظامی در سال 2015 رتبه بندی اندونزی رتبه 12th با شاخص قدرت 0.5231.

با روح استقلال، اندونزی باید شاخص قدرت خود را افزایش می دهد. او امیدوار است که در سال 2016 شاخص قدرت اندونزی می تواند 10 قدرت نظامی جهان بالا و در سال 2024 می تواند پنج جهان بالا را وارد کنید.

"، برای رسیدن به این افزایش لازم در منابع انسانی، تجهیزات دفاعی و بودجه. ارتش پرسنل در حال حاضر شماره 400 هزاران نفر و آنها را به توانایی مبارزه با خیلی خوب" او گفت.

Sukamta توضیح داد، اندونزی است که تعدادی از نیروهای نخبه و متخصص در هر یک از ابعاد، مانند Kopassus و ریدر در AD، Paskhas و Denbravo (جدا شدن براوو) 90 AU، Kopaska (KOPASKA)، Yontaifib (Taifib)، و Denjaka ( جدا شدن جلال Mangkara) در AL.

پرسنل نظامی قدرت مبارزه هنوز هم ممکن است برتر از کشورهای دیگر که توسط در برابر در این زمینه بدون سلاح مواجه است.

"، بقا قدرت و نیروهای نخبه قدرت مبارزه ما در حال حاضر عظمت خود را توسط کشورهای دیگر شناخته شده است. این افتخار، اما نه از خود راضی، اندونزی باید کمیت و کیفیت بهبود" او گفت.

از سال به سال، او گفت، بودجه برای تجهیزات دفاعی خرید و به روز رسانی همچنان به افزایش می دهد. "ما نیز تشویق که بودجه را برای سال های بعدی افزایش یافته است، گفت:" او دوباره.

وی افزود که اگر منابع انسانی، تجهیزات دفاعی و بودجه ادامه به بهبود هر دو کمیت و کیفیت از طریق برنامه و استراتژیک طرح حداقل نیروهای ضروری (MEF)، اندونزی می تواند به پنج قدرت نظامی بزرگ جهان در سال 2024 است.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder
Turn off instant translationAbout Google TranslateMobileCommunityPrivacy & TermsHelp

10 کشور با بزرگترین قدرت نظامی 2015
10 کشور با بزرگترین قدرت نظامی 2015
شاخص قدرت نظامی را می توان از بودجه ارائه دیده می شود، تعدادی از تجهیزات دفاعی در دسترس هستند، و همچنین پیچیدگی برخوردار است. کشورهایی که بزرگترین قدرت نظامی در 2015 چه کسانی هستند؟

1. ایالات متحده آمریکابا بودجه حدود 581 میلیارد دلار، ایالات متحده به عنوان کشوری با بزرگترین قدرت نظامی در جهان نامگذاری شده است. علاوه بر این، ایالات متحده حدود 1.3 میلیون نفر پرسنل، بیش از 30،000 وسایل نقلیه زره پوش، 13،000 هواپیما و هلیکوپتر مبارزه با، 10 ناو هواپیمابر، 72 زیردریایی ها و ده ها تن دیگر کشتی های جنگی را ثبت کرده است.

2. چینبا بودجه حدود 129 میلیارد دلار، چین به طور فزاینده ترسید و آن را به عنوان کشور با دومین نیروی نظامی در جهان پس از ایالات متحده است. چین بیش از 9000 تانک، 3000 هواپیماهای جنگی و هلیکوپتر و 70 کشتی جنگی را ثبت کرده است. علاوه بر این، چین نیز در حال توسعه یک جت جنگنده، به نام شنیانگ J-31.

3. عربستان سعودیدر حال حاضر، عربستان سعودی به عنوان کشور با قویترین قدرت نظامی در آسیا و سوم در جهان شناخته شده است. با بودجه 81 میلیارد دلار، عربستان سعودی قادر به خرید حدود 500 جت جنگنده مدرن، 800 لئوپارد 2 تانک، خودروهای زرهی و 7000 حدود 230 هزار سرباز.

4. روسیهبا بودجه حدود 70 میلیارد دلار، روسیه سوف به عنوان چهارمین کشور است که بیشترین قدرت نظامی در جهان است. نظامی روسیه در حال حاضر دارای 800 هزار سرباز، 45 هزار دستگاه خودرو زرهی، 3،000 هواپیماهای جنگی و هلیکوپتر و یک ناو هواپیمابر نوع دریاسالار کوزنتسوف.

5. انگلیسیبریتانیا یک بودجه نظامی سالانه در حدود 62 میلیارد دلار، با بودجه به انگلستان پنجم به عنوان یک کشور است که بیشترین قدرت نظامی در جهان قرار گرفت. به طور کلی، نیروهای نظامی بریتانیا متوسط، با حدود 200 هزار سرباز، 330 هواپیمای جنگی و هلیکوپتر و همچنین دو طبقه ناو هواپیمابر از ملکه الیزابت هستند.

6. فرانسهفرانسه دارای یک بودجه نظامی به میزان 53 میلیارد دلار، به طوری که این کشور تحت عنوان ششمین نیروی نظامی این کشور در جهان ارزیابی شده است. قدرت اصلی نهفته در هوا نظامی فرانسه و زمین، با 600 هواپیما و هلیکوپتر مبارزه با، 228 هزار سرباز و بیش از 8،000 خودروهای زرهی. در حالی که در دریا در قلب این کشور اروپایی است یک ناو هواپیمابر هسته ای، چارلز دوگل (R91).

7. ژاپنژاپن موسوم به افزایش کشور آفتاب، آن را نیز به عنوان کشور با بزرگترین قدرت نظامی در جهان وارد شده است. با بودجه حدود 48 میلیارد دلار، ساخت ژاپن به عنوان کشور با رتبه هفتم را از نظر قدرت نظامی جهان است. ژاپن یک هواپیمای شناسایی ده و شش جنگنده F-35. علاوه بر ژاپن نیز دارای یک ناو هواپیمابر به طوری که نیروی دریایی ژاپن ایزومو به عنوان پیچیده ترین و به خوبی آموزش دیده در آسیا اشاره شده است.

8. هندکشور هندوستان است ظاهرا دست کم گرفت، با بودجه حدود 45 میلیارد دلار، هند به کشور با بزرگترین نیروی نظامی هشتم در جهان است. ثبت هند دارای بیش از 1000 هواپیما و هلیکوپتر مبارزه با، 15 هزار وسایل نقلیه زره پوش و دو ناو هواپیمابر، در میان دیگران، طبقه اتحاد جماهیر شوروی سابق کیف، INS Vikramaditya به تازگی به پایان شادابی و طراوت.

9. آلمان


10 کشور با بزرگترین قدرت نظامی 2015
10 کشور با بزرگترین قدرت نظامی 2015
شاخص قدرت نظامی را می توان از بودجه ارائه دیده می شود، تعدادی از تجهیزات دفاعی در دسترس هستند، و همچنین پیچیدگی برخوردار است. کشورهایی که بزرگترین قدرت نظامی در 2015 چه کسانی هستند؟

1. ایالات متحده آمریکابا بودجه حدود 581 میلیارد دلار، ایالات متحده به عنوان کشوری با بزرگترین قدرت نظامی در جهان نامگذاری شده است. علاوه بر این، ایالات متحده حدود 1.3 میلیون نفر پرسنل، بیش از 30،000 وسایل نقلیه زره پوش، 13،000 هواپیما و هلیکوپتر مبارزه با، 10 ناو هواپیمابر، 72 زیردریایی ها و ده ها تن دیگر کشتی های جنگی را ثبت کرده است.

2. چینبا بودجه حدود 129 میلیارد دلار، چین به طور فزاینده ترسید و آن را به عنوان کشور با دومین نیروی نظامی در جهان پس از ایالات متحده است. چین بیش از 9000 تانک، 3000 هواپیماهای جنگی و هلیکوپتر و 70 کشتی جنگی را ثبت کرده است. علاوه بر این، چین نیز در حال توسعه یک جت جنگنده، به نام شنیانگ J-31.

3. عربستان سعودیدر حال حاضر، عربستان سعودی به عنوان کشور با قویترین قدرت نظامی در آسیا و سوم در جهان شناخته شده است. با بودجه 81 میلیارد دلار، عربستان سعودی قادر به خرید حدود 500 جت جنگنده مدرن، 800 لئوپارد 2 تانک، خودروهای زرهی و 7000 حدود 230 هزار سرباز.

4. روسیهبا بودجه حدود 70 میلیارد دلار، روسیه سوف به عنوان چهارمین کشور است که بیشترین قدرت نظامی در جهان است. نظامی روسیه در حال حاضر دارای 800 هزار سرباز، 45 هزار دستگاه خودرو زرهی، 3،000 هواپیماهای جنگی و هلیکوپتر و یک ناو هواپیمابر نوع دریاسالار کوزنتسوف.

5. انگلیسیبریتانیا یک بودجه نظامی سالانه در حدود 62 میلیارد دلار، با بودجه به انگلستان پنجم به عنوان یک کشور است که بیشترین قدرت نظامی در جهان قرار گرفت. به طور کلی، نیروهای نظامی بریتانیا متوسط، با حدود 200 هزار سرباز، 330 هواپیمای جنگی و هلیکوپتر و همچنین دو طبقه ناو هواپیمابر از ملکه الیزابت هستند.

6. فرانسهفرانسه دارای یک بودجه نظامی به میزان 53 میلیارد دلار، به طوری که این کشور تحت عنوان ششمین نیروی نظامی این کشور در جهان ارزیابی شده است. قدرت اصلی نهفته در هوا نظامی فرانسه و زمین، با 600 هواپیما و هلیکوپتر مبارزه با، 228 هزار سرباز و بیش از 8،000 خودروهای زرهی. در حالی که در دریا در قلب این کشور اروپایی است یک ناو هواپیمابر هسته ای، چارلز دوگل (R91).

7. ژاپنژاپن موسوم به افزایش کشور آفتاب، آن را نیز به عنوان کشور با بزرگترین قدرت نظامی در جهان وارد شده است. با بودجه حدود 48 میلیارد دلار، ساخت ژاپن به عنوان کشور با رتبه هفتم را از نظر قدرت نظامی جهان است. ژاپن یک هواپیمای شناسایی ده و شش جنگنده F-35. علاوه بر ژاپن نیز دارای یک ناو هواپیمابر به طوری که نیروی دریایی ژاپن ایزومو به عنوان پیچیده ترین و به خوبی آموزش دیده در آسیا اشاره شده است.

8. هندکشور هندوستان است ظاهرا دست کم گرفت، با بودجه حدود 45 میلیارد دلار، هند به کشور با بزرگترین نیروی نظامی هشتم در جهان است. ثبت هند دارای بیش از 1000 هواپیما و هلیکوپتر مبارزه با، 15 هزار وسایل نقلیه زره پوش و دو ناو هواپیمابر، در میان دیگران، طبقه اتحاد جماهیر شوروی سابق کیف، INS Vikramaditya به تازگی به پایان شادابی و طراوت.

9. آلمانهنگامی که این کشور در دشت های اروپا می ترسید، در حال حاضر با بودجه حدود 44 میلیارد دلار را به جایگاه نهم نشسته آلمان به عنوان کشوری با بزرگترین قدرت نظامی در جهان است. بزرگترین قدرت نظامی آلمان بر زمین است با بیش از 5،000 خودروهای زرهی، در میان دیگران، لئوپارد 2 تکنولوژی مدرن است. اما حمله قدرت نظامی آلمان کمتر از زبان انگلیسی یا فرانسه امتیاز.

10. کره جنوبیبطور غیر منتظره، کشور جینسنگ که صادر بودجه 34 میلیارد دلار و آن را یکی از کشورهایی است که بیشترین قدرت نظامی در جهان است. اشاره کره جنوبی بیش از 5،000 مخازن، 650 هزار سرباز و 750 هواپیمای جنگی و هلیکوپتر.
هنگامی که این کشور در دشت های اروپا می ترسید، در حال حاضر با بودجه حدود 44 میلیارد دلار را به جایگاه نهم نشسته آلمان به عنوان کشوری با بزرگترین قدرت نظامی در جهان است. بزرگترین قدرت نظامی آلمان بر زمین است با بیش از 5،000 خودروهای زرهی، در میان دیگران، لئوپارد 2 تکنولوژی مدرن است. اما حمله قدرت نظامی آلمان کمتر از زبان انگلیسی یا فرانسه امتیاز.

10. کره جنوبیبطور غیر منتظره، کشور جینسنگ که صادر بودجه 34 میلیارد دلار و آن را یکی از کشورهایی است که بیشترین قدرت نظامی در جهان است. اشاره کره جنوبی بیش از 5،000 مخازن، 650 هزار سرباز و 750 هواپیمای جنگی و هلیکوپتر.

استخدام 100 میلیون قادر دفاع دولت
(LKBN ANTARA) وزیر دفاع ارائه Ryamizard Ryacudu مربوط به تشکیل کادر برای دفاع از دولت در جاکارتا، روز دوشنبه (12/10). (88)
جاکارتا تمایل وزیر دفاع (وزیر دفاع) Ryamizard Ryacudu استخدام 100 میلیون شهروندان اندونزی یک کادر دفاع از کشور به زودی متوجه می شود تاسیس شد.

"پتانسیل بسیار زیاد است، از 250 میلیون جمعیت اندونزی، حدود 100 میلیون که بالقوه می تواند کادرهای مبارز دفاع از کشور،" او در وزارت دفاع، در جاکارتا گفت: روز دوشنبه (12/10). او توسط مدیر امور خارجه وزارت دفاع دفاع، اولین دریادار M فیصل همراه بود.

در آینده نزدیک، دولت mendadar خواهد سازنده 4،500 کادرهای استخدام برای دفاع از کشور از 45 حوزه / شهرستانها در اندونزی. تعداد رویان های جدید اوایل، که ادامه خواهد برای رسیدن به تمام سطوح جامعه است. حتی رئیس جمهور Jokowi خواهد گماشتن این کادرها شرکت می کنند.

"این است که خدمت وظیفه در کشورهای دیگر، گفت:" Ryacudu که با عجله به مجموعه ای از حس دفاع از کشور به جای خدمت نظامی اجباری. M Faizal اضافه می کند، به دفاع از برنامه دولت به عنوان مثال از کره جنوبی و سنگاپور پیروی نمی کنند.

"اگر کره جنوبی و سنگاپور به سربازان بود، ما موظف به دفاع از کشور. بدیهی است که ما مصمم به بهبود نظم و انضباط، و آگاهی از حقوق و تعهدات خود را به دولت، گفت: "فیصل. به طور جداگانه، وزیر هماهنگی برای سیاست Luhut Binsar Panjaitan اطمینان از برنامه دفاعی کشور از سربازان وظیفه برنامه. فعالیت های دفاع مدنی برای القای نظم و انضباط بیشتر، به ویژه برای کودکان است.

رئیس سابق نهاد مردمی ژنرال (بازنشسته) Moeldoko ارزیابی برنامه آموزش به مردم به استفاده از سلاح است. برنامه مناسب به عنوان آماده سازی برای تشکیل جزء رزرو است. او توضیح داد که سیستم دفاعی کشور سه لایه، یعنی قطعات نظامی، قطعات یدکی، و قطعات پشتیبانی وجود دارد. این سه قسمت باید به همکاری می شود.

عشق داخلی

در مورد کسی که ممکن است در معرض اجباری دفاع از کشور؟ Ryamizard ذکر برای ساکنان سن 50 سال و تحت. "برای پرورش عشق به کشور، مانند ورزش جسمی و روانی. محدودیت سنی از 50 به پایین، این یک فرایند پایان دادن به هرگز، از اوایل دوران کودکی به آموزش عالی است، "او توضیح داد. همه 50 ساله و شد در زیر، هر آنچه حرفه ای اعم از استاد به صدراعظم.

اما شدت شدت ورزش تنظیم شده است. به عنوان اولین گام، محل pendadaran تاسیسات نظامی که وجود دارد تمام طول استفاده کنند. در این میان آموزش و پرورش دپو مبارزه و آموزش در هر یک از فرماندهی نظامی منطقه (Kodam). در واقع، در اکتبر 19، مراسم به طور همزمان در سراسر اندونزی انجام شده است.

مادی، ماژول ها و برنامه درسی pendadaran این کشور دفاع کرده است با مشارکت همه کارشناسان و سهامداران که مناسب برای تمام سنین و طبقات جامعه از زندگی می کشیده شده است تا. مواد اولیه شامل تاکید پانکاسیلا به عنوان دولت، عشق به کشور، ارزش مشارکتی، تمایل به به خاطر کشور فدا می کنند.

کشت ارزش های اخلاقی، شخصیت، و از خود گذشتگی به خداوند متعال آنچه مهم است. در عمل، سودمندی کادرهای برای دفاع از این کشور می تواند در خط مقدم باشد برای رسیدگی به مشکلات بسیاری از ملت است. او همچنین با اشاره به تهدید دولت غیر نظامی است.

او به هشت دسته بندی می شوند. اعم از تروریسم، بلایای طبیعی از اندونزی در حلقه دور از آتش بود. بعدی نقض مرز دولت است، تهدید بالقوه از جنبش های جدایی طلب، گسترش بیماری، پتانسیل برای حملات سایبری از خارج از کشور. بعدی مواد مخدر است. در حالت دوم یک نفوذ فرهنگی است.

در حالی که مجلس نمایندگان در نظر طرح دشوار به درک. انتقاد از کمیسیون از مجلس PDIP، Tubagus Hasanuddin آمد. "، آن دشوار به درک بود،" او گفت. سرلشکر (بازنشسته) است که از دیدن یک عدد هدف از مردم به عنوان بسیاری از 100 میلیون نفر بیش از حد فوق العاده بود. در حالی که به معنای آموزش و پرورش و آموزش (آموزش و پرورش و آموزش آژانس) نهاد مردمی بسیار محدود است، تنها قادر به جا دادن 600 نفر است.

"اگر هدف 100 میلیون نفر در 10 سال است، هدف از 10 میلیون نفر در هر سال، و یا 833000 نفر در هر ماه است. این اعداد فوق العاده، "sorotnya بود. مبنای قانونی دفاع از کشور نیز در نظر گرفته ناقص است. اندونزی قانون دفاع دولت بود، در حالی که سال 1945 ماده 30، بند 1 در حال حاضر نیاز است که این کشور دفاع و در بند 5 به منظور دفاع از دولت در قانون تصریح شده وظیفه.

"با توجه به قانون شماره 3 سال 2002 در دفاع ملی ماده 9 بند 3 نیز ذکر شده است، ارائه آموزش مدنی، آموزش نظامی عمومی اجباری، و تعهد به حرفه تنظیم مطابق با قانون. بنابراین تا زمانی که در حال حاضر ما یک قانون دفاع دولت نداشته است، گفت: "Hasanuddin.

بدون قانون، فرمان، و یا مقررات، آن دشوار خواهد بود برای تحقق بخشیدن به سیاست دفاعی این کشور است. امتیاز بعدی، Hasanuddin برجسته در مورد بودجه. "به نظر من، ما نیاز به بحث در مورد تنظیم مجدد، زمانی که دولت پول را محدود کرده است ما باید هوشیار تر مشخص است که یکی از مهمترین اولویت برای خاطر ملت، گفت:" Hasanuddin.

است جنگ جهانی سوم رخ خواهد داد، زمانی که مردم با استفاده از یک گزاره یا کاربر قرآن، مطمئنا هرگز نام خواهد افتاد آن است جنگ جهانی سوم، به عنوان خدا در قرآن می گوید، گناه کسی که یکی دیگر از انسان را می کشد، بدون علت syarrie، پس از آن به عنوان اگر او را با مته سوراخ گناه طیف انسان، و وقتی کسی محافظت (صرفه جویی) روح انسان، به عنوان اگر او تا به همه مردم را نجات داد.
بنابراین کلام خدا، هر انسانی که آنها می میرند و در روز قیامت (آخرت)، پس مشکل از رابطه انسان با خدا که برای اولین بار به حساب (پاسخگو) آورده شد یک ماده از نماز (و ثبات در حال اجرا از ارکان اسلام) است، و در مورد رابطه بین انسان است در مورد خون، در مورد روابط خوب ما در همنوعان ما، کار خوب را به پدر و مادر ما، بستگان، همسایگان Seama، نژادی، قومی، ملت، که آیا ما به خوبی در برابر آنها انجام داده اند، مانند حفاظت از آنها و یا به آنها کمک کند که با فقر فشرده (گرسنگی ) و دیگر مشکلات زندگی). اگر ما benrbuat خوب به هر پاداش انسان پاداش خدا بهشت است، در غیر این صورت اگر ما صدمه دیده تا چه رسد به کشتن همسایگان ما پاسخ از خدا جهنم است.
است جنگ جهانی سوم رخ داده است که تنها خدا می داند، چرا که تمام است که توسط خدا مقرر شده است و در کتاب نوشته شده:

"لوح Mahfuz".

پیامبر sallallaahu alaihi WA sallam گفت: "خداوند همه سرنوشت همه موجودات از پنجاه هزار سال تعیین کرده است قبل از خدا آسمانها و زمین را آفریده". (HR. هیچ مسلمانی. 2653).

"هیچ کس فاجعه رخ بر روی زمین و (نه) در خود، اما آن را در کتاب (لوح Mahfuz) قبل از ما آن را نوشته شده است. همانا آن بر خدا آسان است ". (QS الحدید: 22).
No comments:

Post a Comment