!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Sunday, November 8, 2015

World War III sākas no Tuvajiem Austrumiem?

Brauciens netika pabeigts (381)

(Part 381, Depok, West Java, Indonēzija, 15.oktobrī, 2015 15:09 pm)

World War III sākas no Tuvajiem Austrumiem?

Pilsoņu karš Sīrijā, kara Jemenā, konfliktu Korejā, apstrīdētie Spratley salas Dienvidķīnas jūru un konfliktu Ukrainā un Ziemeļāfrikā, šķiet, ir sākotnējais sprūda pasaules kara III sēklas nākotnē. Ja tas notiks, ir grūti iedomāties gatavojas izdzīvošanai cilvēces šodien, jo, ja rezultātā strīda aptver pasaules kara III, liktenis cilvēka eksistenci ir apdraudēta, tas varētu saukt Korāns un Sunna kā agrīnās pazīmes gaidāmajām briesmām (iznīcināšana cilvēku), jo darboties un nolaidību un kezoliman cilvēks pats.
Sakarā ar Pasaules kara III neizbēgami saistīta militārā vara piederēja kodolieroču lielvaras ASV, Krievija, Ķīna, Lielbritānija, Francija, Vācija, Japāna, Ziemeļkoreja, Indija, Pakistāna, Izraēlu un Irānu.
Ar kodoljautājumiem galvām raķetes piederēja šīs valstis ir pietiekami, lai iznīcinātu 90 procentus no zemes iedzīvotājiem trešajā pasaules karā.
Iespējams, sakarā ar iznīcināšanu un iznīcināšanas zemes iedzīvotājiem, cilvēka mirstīgās atliekas, kas tomēr var būt grūti atjaunot jaunu civilizāciju atpakaļ tāpat kā cilvēku šodien.
Ar Sīrijas karš, jo grūtāk būs vairāk, jo šis karš ir iesaistīta politisko konkurenci un ietekmi pasaules militārā lielvalsts Krieviju un ASV.
Savienotās Valstis ar NATO sabiedrotajiem un locekļu Arābu līgas sniegt palīdzību ieročus, munīciju un militāro apmācību opozīcijas grupām Sīrijā pret Assad režīmu, kas saņem atbalstu Irāna, šiītu Hezbollah Libānā un Krievijā.
Papildus politisko konfliktu Sīrijas konfliktā ir kļuvusi arī par kaujas džihādu par vairākuma sunnītu opozīciju pret Assad režīms nodrošināti šiītu Hezbollah un šiītu Irāna un Krievija
Turklāt ideoloģija Shia un sunnītu (Ahlul Sunna waljamaah) stāv krasā pretstatā 90 procentiem, sunnīti apvainot šiītu kā ķecerību, jo tā ir mengkafirkan Companions par pravieša Muhameda,
Sunnīti apvainot šiītu mushab Korāns izmanto dažādas mushab sunnītu. Sunnītu izmantojot Korāns Mushab Usmani, sdangkan šiītu Fatimid mushab kas ir daudz biezāka nekā Mushab Usmani.
Sunnītu vairākuma Indonēzija pārstāvēja Indonēzijas Ulema padome (MUI) izdeva fatwa (kopš MUI priekšsēdētājs prof HAMKA ka šiītu doktrīna ir ķecerība. Tātad arī fatwa izdeva slaveno sunnītu zinātniekiem no Saūda Arābija, Pakistāna, Indija un Ziemeļāfrikas (Ēģipte ).
Kaut šiītu garīdznieki ir savs argumentu, ka pavadoņi bija pagāni, cita starpā apsūdz pavadoņi pravieša Muhameda ļāva trīs dienas pēc nāves tikko apglabāts. Lai gan zinātnieki sunnītu melilai kavēšanās nebija saistīts ar apzināti, bet sakarā ar draugiem drebēja, satriekts un nespēja noticēt pravietis Muhameds, kurš tikko bija redzējis mirst, tā kā šīs aizkavēšanās rezultātā tika interpretēts dažādi sekotāji šiītu.
Tātad konflikti Sīrijā un Irākā starp ISIS (islāma valsts) tagad ir ne tikai politisks karš, bet tas noved pie kara ideoloģijas. Starp Irākas šiītu režīmu, kas saņem atbalstu šiītu Irānu un Libānas šiītu Hezbollah, pret ISIS, ko atbalsta 25000 džihādisti no vairāk nekā 100 valstīm, tai skaitā no Krievijas, Tadžikistānas, Afganistānas, ASV un NATO dalībvalstīs.
Saūda Arābija un tās sabiedrotie Arābu līgu, lai atbalstītu koalīciju no 18 valstīm, ko ASV un NATO kaujas ISIS vadībā. Saūda Arābija apsūdz ISIS kā grupa Khawarij, kā arī šiītu apsūdzēts ķecerībā.
Saūda Arābijas garīdznieki apgalvoja, viņi neatrada skabargu grupas musulmaņu saskaņā ar pavadoņiem no Ahl Sunna Wal Jama'ah izņemot starp sekotājiem As-Salaf al-Salih Ahlul hadīsā.

Mu'tazilah kā varētu atbilst ceļabiedriem par lielo skaitļu kamēr viņi denonsēt lielos skaitļus tieslietu un samazināja savu draugu un apsūdzēja viņus ķecerībā, piemēram, Al-Wasil bin Atho ", kurā teikts: Ja Ali, Az-Zubair Tholhah un tad man nebija liecību sodīti, jo viņu liecības. [Skatīt Al-Farqu Bainal Firaq hal.119-120]

Par Kharijites bija iznācis no reliģijas un menyempal draudzes par musulmaņiem, jo ​​daži pamata punkti viņu doktrīnas ir mengkafirkan Ali un viņa dēls, Ibn Abbas, Uthman, Talha, Ayesha un Mu'awiyah un neatrodas uz īpašībām pavadoņiem cilvēku uzmācīga un mengkafirkan tos.

Kā Shufiyah, viņi nenovērtē no praviešiem mantojums un pazemošanu raidītāju Grāmatu un Sunna un to mensifatkan kā mirušais. Liels cilvēks saka: jūs veikt jūsu zināšanas, no mirušā kamēr mēs mūsu zināšanas par lielo dzīvi, kas nav miris (Dievs) tieši. Tāpēc viņi saka, ar savām mutēm noraidīšanai sanad hadits-: Vai mengkhabarkan manu sirdi Rabb.

Runājot par šiītiem, viņi ir uzskats, ka pavadoņi bija zaudējis spēku pēc nāves Pravieša sallallaahu alaihi wa sallam izņemot pāris cilvēkiem, skatiet Al-Kisyiy -viens no pašas par priestera stāsta vēsturi grāmatu Rijalnya lietas. 12.13 no Abu Ja'far, ka viņš ir teikts: Visi no patiesības atkritušo pēc nāves Pravieša sallallaahu alaihi wa sallam, izņemot trīs, es teicu: Kas ir trešā persona? Viņš atbildēja: Al-Miqdaad bin Al-Aswaad Abū Dhar Al-Ghifary un Salman Al-Farisiy.

Un stāsta in P13 Abu Ja'far, viņš teica: emigranti un Anshor ir iznācis (reliģijas), izņemot trīs. [Skatīt Al-Kaafiy darbu Al-Kulaniy, hal.115]

Khomeini arī redzēt savu lielo -tokoh brīdī this- denonsēts un nolādēja Abu Bakr un Umar savā grāmatā Kasyful Asroor gadījumā, 131., viņš norādīja: Patiesi syaikhani (Abu Bakr un Umar) ... un no šejienes mēs atrast sev spiesti iesniegt pierādījumus pierādījums viņu novirzēm abi ir ļoti skaidrs, par Korānu, lai pierādītu, ka abas bija menyelisihinya.

Un sacīja atkal noteikumi 137: ... un Pravietis slēdza acis (d), bet gan viņa ausis nav piezīmes par Ibn al-Khattab kas uzcelt nepatiesība un kufr iegūst no prakses, kezindikan un penyelisihan no vārsmu Qur " krāšņās.

Kā Murji'ah, viņi uzskata, ka ticība tiem liekuļiem, kuri ir tādā pašā ticībā kenifakan Assabiqunal Awalun (pirmajiem cilvēkiem, kuri Islāmu) no emigrantiem un palīgiem.

Kā viņi visi atbilda ar draugiem, kamēr tie ir:

Mengkafirkan izvēlētie cilvēki no starp tiem
Nepieņemiet vispār ka tie stāsta no Pravieša sallallaahu alaihi wa sallam in Aqeedah un Šariata likumiem likumu.
Seko Bizantijas civilizācijas un grieķu filozofiju

Nobeigumā
Visas šīs grupas vēlas noliegt mums liecinieki Grāmatu un Sunna un denonsē viņus, kamēr viņi ir vairāk vērts pārmetumiem, un tie ir zindiq.

Līdz ar to ir skaidrs, ka izpratne par al-Salaf ir manhaj Firqatun Najiyah un ATH-Thaifah Al-Mansurah jēdzienā izpratni, pieņemšanas un Istidlal (juridisks lēmums).

Kaut arī tie, kas par piemēru pavadoņiem ir tie, kas darba ar tekstiem (Hadith) ir autentiski un autentisks Dalah šariata likumu, ar ceļa un izpratne draugs, un tas ir viņa dzīvesveids Ahlul hadīsā, nevis uz Ahl-ul-Bid'ah kursu un iekāre. Tik patiess un spēcīgais ko mēs aprakstīt, kad mēs izskaidrot viņu panākumi formā izšķirt pravietim sallallaahu alaihi wa sallam ar panākumiem persona, kas ieņēma Sunna sallallaahu alaihi wa sallam un Sunna no četriem caliphs pēc viņa.
Strīdi starp sunnītu ar bēgļus Pēc daudzu vēsturnieku islāma nevar nodalīt no vecās sāncensību starp etniskajām persiešiem un arābiem Tuvajos Austrumos.
Turklāt pēc karaļa D'Andrea (Persia / Irānā) bija dominēja daudz Tuvo Austrumu un Centrālās Āzijas un Eiropas daļas tad varētu iekaroja un sakāva islāma kalifātu, tādējādi padarot sākotnējo persiešu reliģija zoroastrisms islāmam.
Bet acīmredzot ietekmes un kultūras sacensība Zoroastrians nevēlas novērst tikai ar persiešiem, lai islāmu, kas attīstījās Irānā ir ļoti atšķirīga no Tuvajos Austrumos islāmu dominē arābu tautu.
Raksturojums atšķiras no sunnītu islāms, kas tiek saukta par šiītu grupas. Vēsture šo sadalījumu vispirms izraisīja pieaugums bin Abi Talib Ali kļuva kalifs Uthman aizstātu nogalināti nemierniekiem.
Kad pieaug Ali kļuva kalifs atbalstam visiem draugiem, izņemot Muawiya, kas bija jāatzīst Ali pēc Ali kriminālvajāšanu reizi nemierniekiem slepkavām Usman, bet Ali konstatēts, ka laika viņš vienkārši aizņemts vēlas apvienot musulmaņi tiek sadalīta, vienotība bija kļuvis priotitas jauns pieteikta meklēt un sodīt slepkavas Usman.
Muawiyah ka viens klans grupa (raduraksti ar Usman) veic ijtihad ka taisnīgums ir vispirms konstatēja, ka bija atzīšana valdības Ali. Ijtihad atšķirība starp Ali un Muawiyah grupā ir kādas krāsas sākotnējo izcelsmi apgalvojumu starp musulmaņiem un tagad ir izveidojusies ideoloģiskās atšķirības starp Shia un sunnītu.
Turklāt nesenie Shia uzņemas visi pavadoņi pareģis ir kaferis (atkritējs) izņemot persiešu nolaišanās pavadoņiem piemēram Salman Al Farisi.
Shia Rafidah pat apsvērt un attīra Ali, ka Ali bija tas, kurš faktiski ir pelnījis būt pēdējais pravietis. Pat šiītu pārāk dievināt bloodlines un ciltsrakstiem Ali Husein Ali dēls apprecējās ar meitu bijušā karaļa Persia iekaroja kalifs Umar Bin Khattab.
Lai gan Ali bija daudz bērnu, piemēram, Hasan, bet kulta tikai pēcteči Huseina kurš apprecējās ar meitu King of Persia, tā ka 12 šiītu imamu visi no celma Ali Hussein, mazdēls pravieša Muhameda.
Vēl viena atšķirība ir tā problēma Korāns, kad sunnītu izmantojot Mushab Usmani (Mushab savākti Caliphate par Usman laikā), tad izmantojiet Mushab Shia Fatimid (Fatima bija par pravieša Muhameda meita un sieva, Ali).
Pat vārds Shia Svētais Book Korāns Fatimis versija ir biezāka nekā Mushab Usmani.
Tāpēc Cilvēki Shia mengkafirkan Companions (sunnītu nekad mengkafirkan Ali un draugs persiešu izcelsmes), pat menhormati tos, tāpēc Hadith (Sunna / Al-Hikmah) Prophet Muhammad stāsta visus draugus tostarp no Salman Al Farisi lietots sunnītu islāmu, pēc Kur sakārtoti autentisks hadīsos, vai hasan Hadith dhoif (vājš sanadnya vai viltus).
Priesteri, kas vāc tos Imam Buchori šo hadith, Imam musulmanis, Imam Syafei, Imam Hambali, Imam Hanafi un Maliki Imam.
Tieši tāpēc Indonēzijas Ulema padome (MUI), kas dominēja Ulama NU, Muhammadiyah, Hidayatullah, tieši tā, visi sunnītu, jo priekšsēdētājs MUI Prof. Dr. HAMKA mengelluarkan fatwa ka Shia kā Sesat plūsma (ar 10 kritērijiem iemesla dēļ).
Tā, ka konflikts Sīrijā, Irākā un Jemenā var būt sarežģīta un grūti saskaņot, katrai no karojošajām pusēm justies vienlīdz džihāda svēto karu.


Snowden: ISIS izciršanai Izraēla, ASV un Lielbritānijā

REPUBLIKA.CO.ID, bijušie darbinieki Nacionālās drošības aģentūras (NSA) Amerikas Savienotās Valstis Edward Snowden teica, ja islāma valsts Irāku un Sīriju (ISIS) ir organizācija, kas veidota no izlūkošanas sadarbības trim valstīm.
Citēts no Global Research, neatkarīgs pētniecības organizācijas Kanādas medijos, Snowden atklāja, ka izlūkošanas vienība Lielbritānijas, ASV un Izraēlas Mossad strādā kopā, lai izveidotu jaunu kalifātu valsti sauc ISIS.
Snowden teica izlūkdienesti no trim valstīm, kas veido teroristu organizāciju, lai piesaistītu ekstrēmistiem visā pasaulē. Tās aicina šo stratēģiju kā "šūnveida".
NSA dokumentus atbrīvo Smowden parāda, kā bišu strops stratēģija, kas paredzēta, lai aizsargātu intereses cionistiem radīt lozungu islāmu. Pamatojoties uz šiem dokumentiem, ir vienīgais veids, kā aizsargāt intereses ebrejiem ir radīt ienaidnieku uz robežas.
Stratēģijā tiek veikts likt visus ekstrēmistus tajā pašā vietā, lai vienkārši mērķtiecīgi. Ne tikai to, ka ISIS varētu paildzināt nestabilitāti Tuvajos Austrumos, jo īpaši arābu valstīs.
Pamatojoties uz šiem dokumentiem, ISIS līderis Abu Bakr al-Baghdadi arī saņemt pilnu gadu militārajām mācībām no Mossad, Izraēlā. Al-Baghdadi arī iegūt kursu teoloģijas un retoriku par cionistu izlūkošanas aģentūru.

Zvaniet Irāna ISIS ASV Leļļu Protector Izraēlu

Vadītājs Irānas bruņoto spēku ģenerālis Massoud Jazayeri Bigadir zvanīt ISIS ar ASV izveidota, lai aizsargātu Izraēlu. (Special)
Teherāna - Irānas bruņotie spēki priekšnieks ģenerālis Massoud Jazayeri Bigadir zvanīt ISIS ar Amerikas Savienoto Valstu (ASV), kas izveidoti, lai aizsargātu Izraēlu. Saskaņā ar Jazayeri, ir redzams no konkrētā slepenā ASV palīdzību ISIS.

"Tomēr mēs redzam šo jautājumu, mēs skatāmies uz ASV atbalstu teroristu grupām ISSL. Viņi to dara tāpēc, lai pasargātu Izraēlu no draudiem šajā reģionā," sacīja Jayazeri, kā ziņots Farsnews piektdien (16/10).

Jayazeri teikt, ceļš ASV palīdzēja ISIS ir ar membentangan ķēdi ietekmi Tuvajos Austrumos, kas lēnām stiprināšanas ISIS. Ķēde tika pierādīts, lai varētu ierobežot kustību Hezbollah Libānā, anulējot pretestība spēkus IVIS un pat spēj spiedienu Irānu, lai tā nevar darīt daudz Tuvajos Austrumos.

Sīrija, sacīja Jayazeri, ir galvenais punkts, lai izjauktu ķēdes pilnvaras. Tāpēc, Irāna centīsies palīdzēt Sīrijai pārtraukumu ķēdi, kas arī mēģinās gāzt Sīrijas valdību.

Viņš uzskata, ar palīdzību Irānas, tad Sīrija varēs, lai uzvarētu cīņā, un izjauktu ķēdes, kas ir izstiepts ASV pēdējos četros gados Sīrijā.

"The" valdnieki "Pēdējos četros gados pastāvīgi cenšas gāzt Sīrijas valdību. Saskaņā ar atbalsta Irānas, ne tikai Sīrijas valdība netiks gāzti, bet arī Sīriju, lai iegūtu jaunu uzvaru," viņš teica.

Krievija un Amerikas Savienotās Valstis par tikšanās virsraksts Sīrijas gaisa telpā

(BBC) - Pentagons teica, ka sprauslas viņiem ir manevrēt atdalīšanu, kas nav pārāk tuvu Krievijas kara lidmašīnas.
Krievija ir piekritusi rīkot tikšanos ar Amerikas Savienotajām Valstīm par pašreizējiem drošības sprādzieniem Sīrijā, saskaņā ar Pentagona.
Tikšanās bija "ļoti iespējams, notiks šīs nedēļas nogalē," sacīja pārstāvis Peter Cook.
Pastāv bažas, būs crash sadursmes, jo ASV un Krievija ir gan bumbu sprādzienos Sīrijā neskatoties atsevišķi.
ASV un NATO sabiedrotie pārtrauca sakarā ar reaktīvajām lidmašīnām Krievijai ir vairākas reizes pārkāpis gaisa telpu Turcijas.
Earlier šonedēļ, Pentagona amatpersonas teica, ka viņi ir jādara vismaz viens manevrs "drošu attālumu", kas cīnītājs sprauslas Amerikas Savienotajām Valstīm nav iegūt pārāk tuvu Krievijas lidmašīna virs Sīrijas.
Šis incidents notika 1. oktobrī, bet Pentagons nesniedza sīkākus paskaidrojumus.
Šī tikšanās tiek gaidīts, lai apspriestu, cik daudz Attālums starp sprauslām Amerikas Savienotajām Valstīm un Krieviju un kāda ir standarta saziņas valoda ar apkalpi.
Krievija ir arī uzsākusi raķetes no karakuģiem, kas Kaspijas jūrā.
Pastāv bažas, ka Krievija faktiski uzbruka pretinieki prezidenta Bashar al-Assad, nevis kaujinieku nostājas IVIS.
ASV aizsardzības ministrs Ashton Carter piektdien (9/10) apsūdzēja Krieviju militāro operāciju "fundamentāli kļūdaina" Sīrijā, un būs "aizdedzinātu pilsoņu karš, kas veicina ekstrēmismu".
Bet Maskava noliedza paziņojumu, sakot, ka pagājušajā nedēļā viņi uzbruka mērķus, nevis ISIS.

Krievu spārnotās raķetes kritums Irānā "
Amatpersonas Aizsardzības ministrijas teica, ka ASV, Krievijas spārnotās raķetes sitot no Kaspijas jūras uz mērķiem Sīrijā ietilpst Irānā.
Abas amatpersonas, kas vēlējās palikt anonīms, sacīja, ka nav skaidrs, vai ir zaudējumi sakarā ar ugunsgrēku šīs raķetes.
Ierēdnis teica četras raķetes ārā no uguns līnijas.
Irāna ziņu aģentūra citēja gubernators Takab provincē, rietumu Irāna, kas saka svešķermeņi krīt uz ciemu.
Krievijas Aizsardzības ministrija paziņoja, visi raķetes hit vēlamos mērķus Sīrijā.
Krievijas amatpersonas trešdien (07/08) bija atlaisti 26 spārnotās raķetes Krievijas kaujas kuģu Kaspijas jūrā ar mērķi džihāda grupu ziemeļu Sīrijā dambja ziemeļrietumiem.
Apgalvojums, ka Krievijas raķetes uz Irānu šoruden parādās, kad NATO vēlreiz apstiprināja, ka viņi aizstāvēs savus sabiedrotos.
NATO saka, ka tā ir mainījusi procedūru, kas ļauj izvietošana karaspēka būt ātrāks.
Šī attīstība nāk kā Krievija palielināja savu militāro iesaistīšanos Sīrijas konfliktā.
Sīrija pati apsveica "atbalsta no Krievijas" ar Krievijas militāro teica uzbrukumi ir vājinājusi grupas aicinot sevi Islāma valsts vai pazīstams kā ISIS.

Četri Krievijas karakuģi ziņots karsēt 26 raķetes pie 11 mērķus ISIS.
Krievija paziņoja, ka tā ir sākusi raķešu uzbrukumu mērķa grupai zvanot sevi Islāma valsts vai ISIS Sīrijā tās karakuģiem Kaspijas jūrā, kas ir par 1.500km.
Aizsardzības ministrs Sergejs Shoigu teica četri karakuģi kurināti 26 raķetes pie 11 arī mērķa jūrā un iznīcināt to.
Lai gan Sīrijas zemes spēkus ar gaisa vāka uzbrukt Krievijai, sacīja Sīrijas amatpersonām.
Krievija noliedz apsūdzības, ka lielākā daļa no uzbrukumiem, ka viņi ir uzsākuši ne mērķa ISIS.
Iestādes aktīvisti, Sīrijas observatorija Cilvēktiesību, ziņoja progresu '' sīva cīņa Dažos mēnešos "provincē Hamā un Idlib.
Sadursmes notika pēc uzsākt krievu uzlidojums tādā pašā platībā.
Tiek lēsts, ka uzbrukumi no Kaspijas jūras ir pirmais koordinē uzbrukums kopš gaisa streiki Krieviju, ciešu sabiedrotais Sīrijas prezidentu Bashar al-Assad, sākās 30. septembrī.
Krievija paziņoja, ka tā ir vērsta "visus teroristus", bet tika ziņots par civiliedzīvotāju vismaz daļa no gaisa uzbrukumiem un nemiernieku grupas atbalstīja Rietumus.

Sīrijas prezidents Bashar al-Assad attēlots Krievijas iejaucās pilsoņu karš Sīrijā, kas ir ļoti svarīgi, lai drošībai visā Tuvo Austrumu reģionā.
Sīrijas līderis teica, ka militāru darbību pret ASV vadītās koalīcijas grupas zvanot sevi Islāma valsts vai ISIS nespēja novērst terorisma izplatīšanos.
Viņš apgalvoja, ka tikai koalīcija Sīrijā, Krieviju, Irānu un Irāku, kas varētu novērst bojājumus reģionā.
"Šī koalīcija ir veiksmīga, ja ne, mēs liecinieks iznīcināšanu visā reģionā. Mēs uzskatām, ka šī koalīcija būs sekmīga," Sīrijas prezidents teica intervijā Irānas televīzijai aired svētdien (04/10).
Pēc viņa teiktā, četras valstis apvienojušās, lai pārvarētu terorisma un galu galā sasniegs "praktiskie rezultāti", atšķirībā no ASV vadītajā koalīcijā.
Krievija ir uzsākusi gaisa uzbrukumus pret Sīrijā ISIS kopš pagājušās nedēļas.
Kad prezidents Bashar al-Assad iesniegumi, Krievija turpināja uzsākt gaisa uzlidojumus Sīrijā.
Minēts, ka krievi uzbruka pozīcijas ISIS, taču aktīvisti saka uzmanība mērķis ir grupas atšķirībā prezidentu Assad.

Locekļi ASV vadītajā koalīcijā, kas uzsāka pretošanos grupai aicinot sevi Islāma valsts vai ISIS, aicināja Krieviju, lai apturētu gaisa uzlidojumus, ka viņi teica skāra Sīrijas opozīcijas grupas un civiliedzīvotāji.
Kopīgajā paziņojumā piektdiena (2 oktobrī), ASV, Lielbritānijā, Turcijā un citi locekļi koalīcijas teica Krievijas uzbrukums būtu "tikai radīt lielāku ekstrēmismu".
Krievija, kas saskaņā ar lieciniekiem atgriezās uzbrukuma piektdien (02/10), teica, ka ir mērķtiecīgi ISIS.
Vecākais krievu ierēdnis teica uzbrukums var ilgt trīs līdz četriem mēnešiem.
Aleksejs Puškovs, valdes priekšsēdētājs no Krievijas parlamenta ārlietu, pievienojot tikai ASV "izlikties" bombardēja ISIS.
Viņš solīja Krievija būtu efektīvāka darbība.
Krievijas gaisa spēki uzsākt gaisa uzbrukumu Sīrijā trešdien (30. septembrī).
Sīrijas militāro teica Krievija ir veikusi 18 gaisa triecienos kopš ceturtdienas naktī.
Starp viņiem tiek darīts provincē Hamā un Idlib, provincē, kur ir stiprās ISIS.

Krievija saka, "tūkstošiem Krievijas pilsoņu iniciatīvai ir pievienojusies Sīrijā ISIS.
Krievijas augšpalāta parlamenta trešdien (30/09) vienbalsīgi apstiprināja lūgumu prezidenta Vladimira Putina nosūtīja karaspēku uz citu valsti.
Šis lēmums pavēra ceļu uz Krievijas valdību uzsākt gaisa triecienos pounded grupu aicinot sevi Islāma valsts vai ISIS.
Runasvīrs Krievijas valdībai, Sergejs Ivanovs, teica, ka tas nav sūtīt zemes karaspēku uz Sīriju un izmantos tikai spēku gaisā.
Pēc Ivanova vārdiem, Krievijai ir intereses Sīrijā, jo "tūkstošiem Krievijas pilsoņu ir apvienotas, lai ISIS un tie ir kļuvuši par draudu nacionālajai drošībai".
"Tas nav jautājums, kā sasniegt mērķi vai ambīcijas mūsu ārpolitikas, kā to apgalvo Rietumu valstīm. Tas ir vienkārši tāpēc, ka ir nacionālās intereses Krievijā," teica Ivanovs.
Ivanovs piebilda Sīrijas prezidentu Bashar al-Assad, ir oficiāli pieprasījusi militāro atbalstu Krievijai.
Agrāk, runā ANO galvenajā mītnē laikā, prezidents Putins aicināja lielāku koalīciju, lai cīnītos pret terorismu.
Bez tam Krievijā, ASV vadīto koalīcijas ir pirmais uzsāka gaisa triecienos Sīrijā pagājušajā gadā.
Krievija un Amerikas Savienotās Valstis par tikšanās virsraksts Sīrijas gaisa telpā
Pentagons teica, ka sprauslas viņiem ir manevrēt atdalīšanu, kas nav pārāk tuvu Krievijas kara lidmašīnas.
Krievija ir piekritusi rīkot tikšanos ar Amerikas Savienotajām Valstīm par pašreizējiem drošības sprādzieniem Sīrijā, saskaņā ar Pentagona.
Tikšanās bija "ļoti iespējams, notiks šīs nedēļas nogalē," sacīja pārstāvis Peter Cook.
Pastāv bažas, būs crash sadursmes, jo ASV un Krievija ir gan bumbu sprādzienos Sīrijā neskatoties atsevišķi.
ASV un NATO sabiedrotie pārtrauca sakarā ar reaktīvajām lidmašīnām Krievijai ir vairākas reizes pārkāpis gaisa telpu Turcijas.
Earlier šonedēļ, Pentagona amatpersonas teica, ka viņi ir jādara vismaz viens manevrs "drošu attālumu", kas cīnītājs sprauslas Amerikas Savienotajām Valstīm nav iegūt pārāk tuvu Krievijas lidmašīna virs Sīrijas.
Šis incidents notika 1. oktobrī, bet Pentagons nesniedza sīkākus paskaidrojumus.
Šī tikšanās tiek gaidīts, lai apspriestu, cik daudz Attālums starp sprauslām Amerikas Savienotajām Valstīm un Krieviju un kāda ir standarta saziņas valoda ar apkalpi.
Krievija ir arī uzsākusi raķetes no karakuģiem, kas Kaspijas jūrā.
Pastāv bažas, ka Krievija faktiski uzbruka pretinieki prezidenta Bashar al-Assad, nevis kaujinieku nostājas IVIS.
ASV aizsardzības ministrs Ashton Carter piektdien (9/10) apsūdzēja Krieviju militāro operāciju "fundamentāli kļūdaina" Sīrijā, un būs "aizdedzinātu pilsoņu karš, kas veicina ekstrēmismu".
Bet Maskava noliedza paziņojumu, sakot, ka pagājušajā nedēļā viņi uzbruka mērķus, nevis ISIS.

Krievu spārnotās raķetes kritums Irānā "
Fotogrāfijas no Krievijas Aizsardzības ministrijas rāda krievu raķetes sitot no Kaspijas jūras.
Amatpersonas Aizsardzības ministrijas teica, ka ASV, Krievijas spārnotās raķetes sitot no Kaspijas jūras uz mērķiem Sīrijā ietilpst Irānā.
Abas amatpersonas, kas vēlējās palikt anonīms, sacīja, ka nav skaidrs, vai ir zaudējumi sakarā ar ugunsgrēku šīs raķetes.
Ierēdnis teica četras raķetes ārā no uguns līnijas.
Irāna ziņu aģentūra citēja gubernators Takab provincē, rietumu Irāna, kas saka svešķermeņi krīt uz ciemu.
Krievijas Aizsardzības ministrija paziņoja, visi raķetes hit vēlamos mērķus Sīrijā.
Krievijas amatpersonas trešdien (07/08) bija atlaisti 26 spārnotās raķetes Krievijas kaujas kuģu Kaspijas jūrā ar mērķi džihāda grupu ziemeļu Sīrijā dambja ziemeļrietumiem.
Apgalvojums, ka Krievijas raķetes uz Irānu šoruden parādās, kad NATO vēlreiz apstiprināja, ka viņi aizstāvēs savus sabiedrotos.
NATO saka, ka tā ir mainījusi procedūru, kas ļauj izvietošana karaspēka būt ātrāks.
Šī attīstība nāk kā Krievija palielināja savu militāro iesaistīšanos Sīrijas konfliktā.
Sīrija pati apsveica "atbalsta no Krievijas" ar Krievijas militāro teica uzbrukumi ir vājinājusi grupas aicinot sevi Islāma valsts vai pazīstams kā ISIS.

Četri Krievijas karakuģi ziņots karsēt 26 raķetes pie 11 mērķus ISIS.
Krievija paziņoja, ka tā ir sākusi raķešu uzbrukumu mērķa grupai zvanot sevi Islāma valsts vai ISIS Sīrijā tās karakuģiem Kaspijas jūrā, kas ir par 1.500km.
Aizsardzības ministrs Sergejs Shoigu teica četri karakuģi kurināti 26 raķetes pie 11 arī mērķa jūrā un iznīcināt to.
Lai gan Sīrijas zemes spēkus ar gaisa vāka uzbrukt Krievijai, sacīja Sīrijas amatpersonām.
Krievija noliedz apsūdzības, ka lielākā daļa no uzbrukumiem, ka viņi ir uzsākuši ne mērķa ISIS.
Iestādes aktīvisti, Sīrijas observatorija Cilvēktiesību, ziņoja progresu '' sīva cīņa Dažos mēnešos "provincē Hamā un Idlib.
Sadursmes notika pēc uzsākt krievu uzlidojums tādā pašā platībā.
Tiek lēsts, ka uzbrukumi no Kaspijas jūras ir pirmais koordinē uzbrukums kopš gaisa streiki Krieviju, ciešu sabiedrotais Sīrijas prezidentu Bashar al-Assad, sākās 30. septembrī.
Krievija paziņoja, ka tā ir vērsta "visus teroristus", bet tika ziņots par civiliedzīvotāju vismaz daļa no gaisa uzbrukumiem un nemiernieku grupas atbalstīja Rietumus.

Intervija prezidents Bashar al-Assad Irānas televīzijas raidījums svētdien (04/10).
Sīrijas prezidents Bashar al-Assad attēlots Krievijas iejaucās pilsoņu karš Sīrijā, kas ir ļoti svarīgi, lai drošībai visā Tuvo Austrumu reģionā.
Sīrijas līderis teica, ka militāru darbību pret ASV vadītās koalīcijas grupas zvanot sevi Islāma valsts vai ISIS nespēja novērst terorisma izplatīšanos.
Viņš apgalvoja, ka tikai koalīcija Sīrijā, Krieviju, Irānu un Irāku, kas varētu novērst bojājumus reģionā.
"Šī koalīcija ir veiksmīga, ja ne, mēs liecinieks iznīcināšanu visā reģionā. Mēs uzskatām, ka šī koalīcija būs sekmīga," Sīrijas prezidents teica intervijā Irānas televīzijai aired svētdien (04/10).
Pēc viņa teiktā, četras valstis apvienojušās, lai pārvarētu terorisma un galu galā sasniegs "praktiskie rezultāti", atšķirībā no ASV vadītajā koalīcijā.
Krievija ir uzsākusi gaisa uzbrukumus pret Sīrijā ISIS kopš pagājušās nedēļas.
Kad prezidents Bashar al-Assad iesniegumi, Krievija turpināja uzsākt gaisa uzlidojumus Sīrijā.
Minēts, ka krievi uzbruka pozīcijas ISIS, taču aktīvisti saka uzmanība mērķis ir grupas atšķirībā prezidentu Assad.

Dūmu pieaug, jo gaisa streikiem Kafr Nabel, Idlib provincē.
Locekļi ASV vadītajā koalīcijā, kas uzsāka pretošanos grupai aicinot sevi Islāma valsts vai ISIS, aicināja Krieviju, lai apturētu gaisa uzlidojumus, ka viņi teica skāra Sīrijas opozīcijas grupas un civiliedzīvotāji.
Kopīgajā paziņojumā piektdien (2. oktobrī), ASV, Lielbritānijā, Turcijā un citi locekļi koalīcijas teica Krievijas uzbrukums būtu "tikai radīt lielāku ekstrēmismu".
Krievija, kas saskaņā ar lieciniekiem atgriezās uzbrukuma piektdien (02/10), teica, ka ir mērķtiecīgi ISIS.
Vecākais krievu ierēdnis teica uzbrukums var ilgt trīs līdz četriem mēnešiem.
Aleksejs Puškovs, valdes priekšsēdētājs no Krievijas parlamenta ārlietu, pievienojot tikai ASV "izlikties" bombardēja ISIS.
Viņš solīja Krievija būtu efektīvāka darbība.
Krievijas gaisa spēki uzsākt gaisa uzbrukumu Sīrijā trešdien (30. septembrī).
Sīrijas militāro teica Krievija ir veikusi 18 gaisa triecienos kopš ceturtdienas naktī.
Starp viņiem tiek darīts provincē Hamā un Idlib, provincē, kur ir stiprās ISIS.

Parlaments piekrita Krieviju uzsāk gaisa uzlidojumus Sīrijā
Krievija saka, "tūkstošiem Krievijas pilsoņu iniciatīvai ir pievienojusies Sīrijā ISIS.
Krievijas augšpalāta parlamenta trešdien (30/09) vienbalsīgi apstiprināja lūgumu prezidenta Vladimira Putina nosūtīja karaspēku uz citu valsti.
Šis lēmums pavēra ceļu uz Krievijas valdību uzsākt gaisa triecienos pounded grupu aicinot sevi Islāma valsts vai ISIS.
Runasvīrs Krievijas valdībai, Sergejs Ivanovs, teica, ka tas nav sūtīt zemes karaspēku uz Sīriju un izmantos tikai spēku gaisā.
Pēc Ivanova vārdiem, Krievijai ir intereses Sīrijā, jo "tūkstošiem Krievijas pilsoņu ir apvienotas, lai ISIS un tie ir kļuvuši par draudu nacionālajai drošībai".
"Tas nav jautājums, kā sasniegt mērķi vai ambīcijas mūsu ārpolitikas, kā to apgalvo Rietumu valstīm. Tas ir vienkārši tāpēc, ka ir nacionālās intereses Krievijā," teica Ivanovs.
Ivanovs piebilda Sīrijas prezidentu Bashar al-Assad, ir oficiāli pieprasījusi militāro atbalstu Krievijai.
Agrāk, runā ANO galvenajā mītnē laikā, prezidents Putins aicināja lielāku koalīciju, lai cīnītos pret terorismu.
Bez tam Krievijā, ASV vadīto koalīcijas ir pirmais uzsāka gaisa triecienos Sīrijā pagājušajā gadā.

Irāna un Krievija iebilst ISIS, atbalstot Al-Assad
Krievijas prezidents Vladimirs Putins (pa labi) atbalsta Sīrijas valdību prezidenta Bashar al-Assad (pa kreisi).
Irānas prezidents Hassan Rouhani un Krievijas prezidents Vladimirs Putins pauda savu apņemšanos iekļaut normu, prezidenta Bashar al-Assad cīņā pret kaujinieki ISIS.
Tiekoties ar vairākiem pētniecības iestādēm un žurnālistiem pirms sesijas Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālās Asamblejas sākās, Rouhani teica, ka Al-Assad norma nedrīkst novājināts ja ISIS vēlas būt uzvarēta.

Dilengserkan
Sikap Iran rusia tidak sejalan Labor posisi Country-Country Barat.
Perdana Menteri guru honorer David Cameron, presiden United States Barack Obama, dēls presiden Francija Fransuā Olands berulang kali mendesak agara Al-Assad simts dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai persyaratan kesepakatan terase.
"(Bashar al) Assad tidak saskaņā menjadi Bagian viņam depan simts Sīrijas Arābu Republika. Dia telah menjagal rakyatnya sendiri. Dia telah membantu menciptakan konflik krisis migrasi šodien. Dialah pejabat jaņ merekrut Anggor ISIS "Kata Cameron.
Di New York, para pemimpin Valsts berdatangan prognoze menghadiri sidang Majelis Umum PBB di Tengah krisis migran pengungsi Asal Sīrijas Arābu Republika.
Sejak konflik berlangsung di Sīrijas Arābu Republika Padan 2011 MORE 200.000 simts orang meninggal darba pasaulē. Kemudian sekitar empat Jutan Warkentin Sīrijas Arābu Republika telah melarikan diri berbagai Valsts termasuk Turcija, Libāna, Jordānija, hingga Eropa.
Berbagi Beri Šodien berbagi apskats

Operasi Šodien digelar menyusul keputusan ziņas memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar, seperti dilaporkan Kanto Beri AFP.
Gviāna prognoze pertama kalinya melakukan serangan udara terhadap kekuatan kelompok Militar jaņ menamakan diri valsti Islam Atau ISIS di Sīrijas Arābu Republiku, otrdien (27/09).
Operasi Šodien digelar menyusul keputusan ziņas memperluas upaya serangan terhadap kelompok Militar tersebut seperti dilaporkan Kanto Beri AFP.
Canton Kepresidenan Francija mengatakan viņa udara serangan Šodien dilakukan setelah pihaknya melakukan operasi pengintaian selama Dua pirmdiena terakhir.
Selama Šodien Perancis veids mengambil Bagian Dalam serangan udara di Irāka, demikian laporan Kanto Beri Reuters.
Operasi "melawan ancaman teroris" valstu nosaukumiem dikoordinasikan Labor skaistumkopšanas Reģionālās demikian pernyataan tersebut.
Sia-sia tidak realistis
Padan Awal septembris Lalu, presiden Fransuā Olands menyatakan bahwa pihaknya telah melakukan persiapan prognoze memulai serangan udara terhadap kelompok Militar Valsts Islam di Sīrijas Arābu Republika.
Wildlife demikian lanjutnya, Francijas sejak Awal mengesampingkan pengiriman pasukan prognoze melakukan serangan terhadap ISIS jaņ disebutnya "SIA-SIA tidak realistis".
Sejauh Šodien MORE simts 220,000 Warkentin Sīrijas Arābu Republika telah tewas MORE simts sembilan Jutan Warkentin Valsts montigenous meninggalkan Valsts montigenous Labor berstatus sebagai pengungsi.
Berbagi Beri Šodien berbagi apskats

Organisasi HAM protes Paragvaja Cina vācu Suriah

Kelompok perlawanan Sīrijas Arābu Republika Masih gigih melawan presiden Bashar al-Assad.
Koalisi sekitar 200 organisasi hak fonds manusia memperingati setahun munculnya protes di Sīrijas Arābu Republika Labor menyeru kepada Paragvaja Cina ziņas mendukung kebijakan PBB terhadap pemerintahan presiden Assad.
Mereka meminta Dewan Keamanan PBB meloloskan resolusi jaņ menekan pemerintah Sīrijas Arābu Republika ziņas segera mengakhiri serangan terhadap para pengunjuk zaudēts.
Suriah, Timur Tengah
Mereka menekankan perlunya komunitas Internasional termasuk Paragvaja Cina ziņas mendukung resolusi šodien.
Seruan montigenous keluar menjelang kembalinya utusan khusus PBB Liga Arābu Kofi Annan ziņas Sīrijas Arābu Republiku, jaņ uzbrukums trešdiena Šodien (16/3) par menyampaikan rezultātiem laporan kunjungannya.
NowSeeHeart hangus
Sementara di Sīrijas Arābu Republika pertempuran terus berlanjut, Labor pasukan presiden Bashar al-Assad melakukan Gerakan bezmaksas lejuplādēt hangus di berbagai Kota jaņ mereka Serang demikian disampaikan organisasi Human Rights Watch (HRW).
'' Pasukan Sīrijas Arābu Republika melakukan bezmaksas lejuplādēt hangus di berbagai vārpsta sementara iedalījums Dewan Keamanan tertelikung durvis Palau Ķīna, '' Kata Sarah Leah Witson simts HRW.
Di Saat pertemuran terus berlanjut, Singapore Italia memutuskan ziņas mengikuti beberapa valsti sebelumnya Labor menutup kedutaan Besar mereka aizsargāt tindak kekerasan Yang terus terjadi.
HRW mengatakan pasukan pemerintah menggunakan senjata Ēģipte Objekta kaliber Tinggi, tvertne menembakkan mortir secara membabi buta berbagai Religious ataupun orang di jalanan di Kota-Kota jaņ menjadi sasaran serbuan mereka.

Cina Whittington AS terkait Laut Ķīnas Selatan
Washington meyakini langkah Beijing membangun fasilitas militer bertujuan prognoze memperkuat klaim.
Cina menyerang Balik United States terkait pertikaian Wilayah Laut Ķīna Selatan.
Juru bicara kementerian Luar Negeri, Hua Chunying, menyinggung AS Saat menyalahkan "sejumlah Country" Yang "terus menerus menggunakan kekuatan militernya" di krasa montigenous.
Trešdiena Lalu, pejabat America mengatakan mereka sedang mempertimbangkan mengarahkan kapal perang di Daerah sekitar spratlija salas jaņ dinyatakan Ķīna sebagai wilayahnya.
Hal Šodien memicu perang Kata-Kata diantara Kedu Valsts adikuasa šodien.
Cina membuat khawatir sejumlah tetangganya, AS, Karen memperluas serangkaian Pulau kecil, Laporta Rustanto BBC Michael Bristow.
Washington meyakini langkah Beijing membangun fasilitas militer bertujuan prognozi memperkuat klaim ost krasa sengketa montigenous.
Cina menyatakan pembangunan tersebut taisnīgs dēls diperlukan prognoze melindungi kedaulatannya.
Pertikaian dimulai ketika para pejabat AS menyatakan sedang mempertimbangkan pengiriman kapal perang di dalam Wilayah 12 jūdzes laut jaņ Ķīna klaim sebagai daerahnya di sekitar spratlija salas.

Arābu Saūda kembali Serang Jemena
2015 22 aprīlis
Skābs
izšūšana korporācija Serang
Attēla parakstu
Seorang Anggor pasukan Jemenas berjaga di depan mal jaņ ditolak aizsargāt serangan udara Saūda.
Pasukan koalisi jaņ dipimpin durvis arābu Saūda kembali melakukan serangan udara terhadap pemberontak radīja simpātijas di Jemena, sementara pertempuran Darat terus berlangsung.
Serangan Šodien terjadi veids beberapa jam saja sesudah Arābu Saūda mengumumkan bahwa mereka menghentikan serangan udara terhadap Jemena.
Arābu Saūda pasukan koalisi telah melakukan viņa udara serangan Šodien selama empat Pekan terakhir.
Seorang diplomāts Arābu Saūda menyatakan bahwa serangan udara jaņ mereka lakukan selama Šodien telah mencapai rezultātā jaņ dikehendaki Dalam menyerang sasaran-sasaran militer.
Menyusul viņa udara serangan Šodien pasukan pemberontak melakukan AKSI balasan Labor merebut Markas militer di Kota Taez.
Pertempuran Jugan dilaporkan terjadi di Kota Aden, vārpsta Relax dēls sebuah vārpsta kecil Daleh.
Sekalipun melakukan serangan udara, pemerintah arābu Saūda menyatakan bahwa perjanjian Nikah Siri Masih terus berlangsung sedang Dalam PROSES finalisasi.
Irāna, yang dituduh berada di belakang pemberontak radīja simpātijas, sempat memuji langkah Saūda menghentikan viņa udara serangan Šodien sebagai sebuah langkah Maju Dalam perundingan Nikah Siri.

Konflik di Jemena membuat Adenas Jadi Kota Mati "
2015 7. aprīlis
Skābs

Attēla parakstu
Sebuah tvertne melintas di Pusat vārpsta Adenas yang terkoyak durvis perang sejak beberapa fāzes terakhir.
Pemimpin Palanga Merah Internasional (galvenokārt) menyatakan kepada BBC di Aden, bahwa konflik telah mengubah vārpsta montigenous menjadi "vārpsta Mati".
Robert Ghose mengatakan pasokan obat-obatan sangat diperlukan di Kota montigenous. Padan uzbrukums Trešdiena, sebuah pesawat bantuan Jemena dibatalkan penerbangannya aizsargāt PuriBorobudur Logistik.
Organisasi kesehatan takbir (WHO) menyatakan VAIRĀK 540 simti orang meninggal takbir akibat konflik tersebut.
Beberapa posmi terakhir, Jemena telah terkoyak durvis perang piešķirot beberapa kelompok berbeda.
Konflik Utama terjadi nodarbības pemberontak izveidoti simpātijas jaņ Loyal melawan pemerintahan presiden Abdrabbuh Mansour Hadi, Yang telah menyelamatkan diri uz Singapūru.
Aden sedang dikepung Kur pemberontak radīja simpātijas simts didorong Selatan ibukota Sana.
Selama Dua pirmdiena terakhir serangan udara Arābu Saūda menargetkan pemberontak radīja simpātijas, dēls penduduk sipil terjebak di Tengah-Tengah.

Attēla parakstu
Satu keluarga India meninggalkan Yaman Yang semakin nevienmērīgas durvju peperangan.

Attēla parakstu
Pendukung presiden Abdurrabuh Mansour Hadi mengambil posisi _AT_safwanfdjri menembak.
"Tak ada orang"
"Kami melihat banyak jenazah diangkut Rumah Sakit, Atau meninggal Saat Baru liekšķere," Kata Ghose kepada BBC.
"Rumah Sakit Tak memiliki pasokan yang cukup staf jaņ tepat," katanya Lagi.
"Tak ada orang jaņ terlihat mereka sembunyi. Ekonomi berhenti sepenuhnya," katanya menambahkan jalanan "dikotori" door sampah puing Reliģisko simts reliģijām jaņ ditolak.
"[Kota Šodien dipenuhi simts orang bersenjata berbagai kelompok jaņ berperang. Ini Kota Besar, tak ada yang berfungsi," Kata Ghoden Lagi.
UNICEF menyatakan setidaknya 74 jaņ tewas Dalam konflik montigenous adalah anak-Anak. PVO menambahkan 1700 orang terluka.
Galvenokārt sebelumnya menyerukan gencatan senjata 24 ievārījums di Aden, sementara Paragvaja meminta Dewan Keamanan PBB ziņas mendukung "Jeda Internasional" serangan udara.
Galvenokārt telah diberi atļauja durvis pasukan koalisi jaņ dipimpin Arābu Saūda prognoze mendaratkan pesawat jaņ deputāts staf kesehatan pasokan obat-obatan.

Al Jazeera terbitkan dokumen rahasia

Pemukiman Ebreju
Perundingan Timur Tengah terganjal durvis PuriBorobudur pemukiman Ebreju

Jaringan pemberitaan Arab Al Jazeera menerbitkan ratusan dokumen rahasia jaņ disebutkan rincian perundingan Timur Tengah.

Dokumen montigenous nodarbības LAIN menyebutkan Palestīnas Otorita secara diam-diam membiarkan Izraēla menduduki secara ilegal sebagian Besar krasa Yerusalem Timur.

Perundingan Saat ini nodarbības uz Izraēlu palestīniešu terhenti selama berminggu-Senin aizsargāt penolakan Izraēla ziņas menghentikan pembangunan pemukiman ebreju Palestīnas di krasa jaņ diduduki.

Tetapi bocornya dokumen rahasia Šodien menunjukkan bahwa para Palestīnas pemimpin memang telah _AT_safwanfdjri prognoze memberikan krasa Besar jaņ diduduki od Izraēlas sejak tahun 1967 Labor imbalan kesepakatan.

Topik jaņ pāļu žogs kontroversial Dalam konflik Timur Tengah Šodien adalah Yerusalem jaņ diklaim durvis uz Izraēlu palestīniešu sebagai ibukota.

Dokumen jaņ Belum dapat diinvestigasi secara independen durvju galvenes, mengklaim Juru Palestīnas runding _AT_safwanfdjri prognozes membicarakan PuriBorobudur sensitif termasuk akses Masjid Umar di kompleks Masjidil Al Aqsa.

Selama bertahun-tahun, para pemimpin Paletina jaņ debesis mengadakan perundingan darbaspēks, Izraēlu, ASV, savvaļas tidak mencapai rezultātus apapun.

Palestīniešu Warkentin sendiri sekoja sering melakukan protes terutama di sejumlah tempat penting seperti Yerusalem Timur, menentang Apa Yang mereka lihat sebagai ekspansi Izraēla lemahnya para pemimpin mereka sendiri.

Palestīniešu Pemuda, Aparat Izraēlas bentrok di Al Aqsa
2015 28. septembris
Skābs
Al AqsaImage copyrightGetty Images
Attēla parakstu
Aparat keamanan Izraēla Tampak mengambil posisi di sejumlah sudut di Kompleks Masjid.
Kekerasan kembali pecah nodarbības pasukan keamanan Izraēla Palestīnas Warkentin di sekitar kompleks Masjid Al Aqsa di Jeruzalemē.
Polīši menembakkan gāzes gaisa viņas dēls GRANAT kejut pieejamu Palestīnas para Pemuda jaņ melemparkan punkts bumba Molotova pieejamu Aparat keamanan Izraēlas Padan pirmdiena (28/09).
Palestīniešu para Pemuda selanjutnya membarikade diri di dalam Masjid. Mereka menginap di masjid tersebut sebelumnya berjanji uz "mempertahankan" Masjid.
Masjid Al Aqsa terletak di krasa Haram Al Sharif Atau dikenal Labor gaļa Bukit Ēsma durvis umat ebreju jaņ dianggap sebagai tempat iesaistīties Bagi umat Islam maupun ebreju.
Kawasan montigenous berada di Jerusalem Yimur jaņ diduduki Izraēlu.
Pengunjung ebreju mendapat pengawalan ketat di kompleks Masjid Al Aqsa.
Di VIETA tersebut sebelumnya memang sering terjadi bentrokan tetapi ketegangan meningkat belakangan.
Di nodarbības penyebabnya adalah kecurigaan di palestīniešu pihak bahwa Izraēla Ingin mengubah pengaturan di VIETA tersebut tetapi Izraēla membantah kecurigaan montigenous.
Peristiwa Šodienas terjadi bertepatan Labor Days pertama Sukotas Atau Raya Pondok Daun Bagi umat ebreju.

Kam piestiprināti Orang menganggap Satu lielvara America, sekurang-kurangnya lielvara militer. Par tetapi Emmanuel Todd, seorang pakar Izglītība pengetahuan Perancis berpendapat gulējis. Bukunya. jaņ berjudul après l'Empire. Essai sur la sadalīšanās du Systeme Americain (Editions Gallilmard, Parīze, 2002) telah diterjemahkan Dalam berbagai standartam. Vārdi versinya jaņ Bahasa Vācijā, yaitu Weltmacht ASV, ein Nachruf jaņ telah diterbitkan Piper Verlag GmbH, Munchen Padan tahun 2003, Emmanuel Todd Menulis bahwa nepieciešams lielvara America, velosipēdi Dalam Ekonomi maupun militer .. Ekonomi Atsauksmes cukup disampaikan di dāt bahwa Todd menilai besarnya ketergantungan America kepada kniebieni Bangs LAIN Dalam berbagai Aspek Ekonomi sebagai indikasi bahwa nepieciešams Satu lielvalsts America Ekonomi Yang mengungguli Ekonomi darba pasaulē.

Prognoze membahas pandangan Todd bahwa nepieciešams lielvaras Ameriku militer Perl via telaah Pokok-Pokok argumentasi Todd. Ia mengatakan bahwa kniebieni America mempunyai kelemahan struktural Dalam bidang militer. Vārdi sejarahnya kniebieni America tidak pernah beradu kekuatan Labor musuh jaņ debesis kekuatannya. Dimulai Labor perangnya Yang asimmetris Labor hai-hai Indian. Jugan Dunia Dalam Perang II AS berhadapan Labor Vācija jaņ tinggal runtuh aizsargāt pukulan Berat durvis tentara Padomju Uni. Setelah melakukan pendaratan di Normandie America melakukan operasi militer Yang tidak seimbang Labor keunggulannya Dalam materiāls jumlah manusia. Todd mengemukakan pendapat Liddell Hart, pakar Strategi Sejarah militer Inggeris jaņ mengatakan betapa drenāžas birokratis Cara bergeraknya tentara AS di Darat. Keunggulan America di laut dēls udara memang sangat Besar sebagai rezultātus kekuatan industrinya. Setelah memenangkan pertempuran laut Midway, perang AS Whittington Jepang mirip perangnya Labor Indijas. Keunggulan materiāls LOGISTIK AS Terlalu Besar Jepang tidak mampu mengimbanginya. Par tetapi gulējis halnya operasinya di Darat. Setelah Perang World II Tampak jelas bahwa kekuatan Darat America kāpnes mampu prognoze memenangkan perang. Di Koreja keberhasilan veids separoh sedangkan di Vjetnama gagal up sekali. Padahal AS menghadapi Valsts jaņ kecil jauh MORE rendah kemampuan industrinya.

Vārdi tahun tahun Raya Šodien AS mengembangkan konsep perang jaņ tidak Atau seminimal mungkin mengakibatkan Korban Mati Bagi orang Amerikā. Cara berpikir demikian berakibat bahwa kemampuan operasi Darat vēlēšanu kāpnes dapat diandalkan. Sebab Dalam operasi Darat kritiķi prognozē menghindari perjumpaan langsung Labor kekuatan Whittington. Konsep AS tersebut didasarkan keunggulan teknologinya jaņ hendak dimanfaatkan semaksimal mungkin. Konsep montigenous. mengutamakan serangan udara jaņ bertujuan menghancurkan perlawanan musuh melalui pemboman udara dēls pukulan Labor peluru kendali. Teknologi precizitāte vadīties munīcija (PGM) memungkinkan penembakan peluru kendali Labor perkenaan tepat Padan jarak jauh. Di samping montigenous dikembangkan smart bumbas bumba Atau jaņ perkenaannya tepat. Sedangkan prognoze penentuan sasaran digunakan attālo uzrādi Atau peninjauan saksama seluruh Wilayah Labor memanfaatkan SATELIT udara. Dilengkapi Labor AKSI intelijen manusia jaņ dilengkapi mēģināt komunikasi prognoze memungkinkan laporan Instant dilanjutkan durvis serangan udara seketika. Dengan Cara demikian diperkirakan bahwa musuh dapat dihancurkan Dalam Chairunnisa tidak lama durvis serangan udara tanpa penggunaan kekuatan Darat. Setelah musuh dihancurkan Baru tentara Darat bergerak Daerah musuh ziņas mengkonsolidasi kemenangan .. Cara demikian diharapkan par mengakibatkan Korban minimālu Padan tentara AS .. On tetapi konsep Šodien kritiķi dilaksanakan apabila musuh mempunyai kemampuan pertahanan udara jaņ efektif, Kata Todd. Od sebab montigenous AS ceļā uz berperang skaņu menghadapi pihak LAIN jaņ lemah Tērbatas kekuatan militernya terutama pertahanan udaranya.

Prognoze menunjukkan kepada takbir Luar bahwa AS Masih kuat kuasa diadakan penempatan pasukan AS Dalam jumlah Besar di Luar Negeri nodarbības gulējis di Vācijā 60,053, Jepang 41,257, Koreja Selatan 35,663, Itālijā 11,677, Inggeris 11,379, di Spānija 3575. Selain montigenous di Daerah Balkan pazīstams 13774 di Timur Tengah 9,956 Orang. Wildlife prognoze mengadakan operasi militer AS tidak mempunyai kemampuan kongkrit jaņ sesuai Labor potensinya. Memang kapal-kapal Induk AS (lidaparātu pārvadātājs) mampu bergerak leluasa di lingsir darba pasaulē. HAL Šodienas merupakan projekcija Power jaņ penting Bagi supremasi Politika. Par tetapi aizsargāt kāpnēm kesediaan mengoperasikan kekuatan Darat, jūs AS kāpnes sanggup mengadakan konfrontasi militer terhadap Whittington jaņ kekuatan militernya cukup Besar. Alien bertindak terhadap pihak gulējis Yang diyakini lemah. .

Sikap AS jaņ keras terhadap Islam durvis Todd dijelaskan sebagai berikut:
adanya pertentangan ideologi setelah komunisme Kalah;
prognoze menguasai minyak Timur Tengah jaņ dihuni penduduk mayoritas Islam;
par tetapi terutama aizsargātu takbir Islam secara militer lemah;
sebagai demonstrasi kekuasaan Strategi AS secara Produk relatif vemšana.

Demikianlah Pokok-Pokok argumentasi Todd bahwa kā prasīts lielvalsts militer.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder

Tā ir taisnība, ka pēc Otrā pasaules kara ir vienmēr maza valsts vai vāji attīstīta mērķtiecīgi ASV karš. Nekad tieši ar Padomju Savienību. Sākt ar Ziemeļkoreju, un Vjetnama ir visi mazāk konkrēti rezultāti. Tad uzbrukums, lai Panama arestēt prezidentu. Persijas līča kara I ir tikai ierobežots līdz atbrīvošanas Kuveitas un nav turpināt iekarošana Irāku. Uzbrukums Afganistānu fit jaunu koncepciju, nevis bez gaisa aizsardzības spējas. ASV zemes spēki nesen pārcēlās pēc afgāņu spēkiem pret Taliban, Ziemeļu alianses spēki, vispirms pārvietojas. Taču līdz šim ASV nav izdevies likvidēt Osama bin Ladens un Al Qaeda, pat ja tas ir mērķis, lai uzbruktu Afganistānu. Uzbrukums Irākai tikai pēc pusgada atbruņot Irāku pati, proti paklausīt griba Apvienoto Nāciju iznīcināt visas lielās šautenes. Pat šķietami Irāka var uzvarēta ar jēdzienu jaunu karu, bet līdz šim ASV nav bijusi iespēja vadīt valsti. ASV pārbagātības Irākas partizānu uzbrukumiem tik iesaistīt palīdzību armijas citās valstīs. Komandieris ASV karaspēks Irākā atzīst, ka ik dienu vidēji ir 15 reizes iejaukšanos vai šādiem apdraudējumiem no Irākas pusi, kas apdraud locekļus.

Darbnespējas ASV saskaras nedaudz spēcīga militāra valsts parādās šodienas jautājums par Ziemeļkoreju. ASV uzbruka Irāku, aizbildinoties, ka tas slēpies masu iznīcināšanas ieročus, bet maksa bija līdz šim nebija iespējams pārbaudīt. Atšķirībā Ziemeļkorejā atklāti teikt, ka tas ir kodolieroči .. Ja ASV tiešām izrietošo attieksme viņam ir arī uzbrukums Ziemeļkoreju, kas no sākuma viņš sauc par ļaunuma ass kopā ar Irāku un Irānu. Tomēr Ziemeļkorejas militārās nevar uzskatīt par vāju. Ziemeļkoreja nevēlas atbruņot savus kodolieročus pirms ASV paziņoja, ka tā nevarētu uzbrukt viņam. Viņš draudēja, ka, ja ar ASV uzbrukumu, Ziemeļkoreja rīkos atriebības natūrā. ASV spēki Dienvidkoreja un Japāna varētu mērķtiecīgi atriebības uzbrukumiem Ziemeļkoreja. Ziemeļkorejas attieksme varētu būt sava veida blefs, bet patiesībā, līdz šim ASV neuzbrūk viņu. Krasā pretstatā ASV nostāju attiecībā uz Irāku.

Šis apraksts nav Ameriku ne tik daudz kā vai kā spēcīgs kā mēs domājam. Emmanuel Todd novērtējums šķiet pareizi, ka ASV nav militāra lielvara. Tomēr, ņemot vērā ASV vadošs attieksmi, spēks kļūst par draudu valstīm ar mazāk jaudīgu militāro. Tas veicina mazās nācijas roku sevi nav uzskatāma par vāju, pat tad, ja nepieciešams, ar kodolieročiem. Tagad tas ir izdarīts ASKekuatan uzbrukt Irānai, lai novērstu Indonēzijas militāro ir viens no galvenajiem lielākais un spēcīgākais pasaulē. Tajā laikā, pat spēks Nīderlandes nav salīdzināma ar Indonēziju, un amerikāņi ir ļoti norūpējies par mūsu militāro spēku attīstībā atbalstītā masveidā ar jaunākās tehnoloģijas no Padomju Savienības.

1960. gadā Nīderlandē joprojām iesakņojusies Papua. Redzot spēku Indonēzijas Republikas, kas ir smagāks, Nīderlande Western nodrošināti projektēšana mahinācija veidot leļļu valsti, kas, šķiet, ir neatkarīga, bet joprojām kontrolē Nīderlandes.

Prezidents Sukarno drīz veikt ārkārtējus pasākumus, mērķus, retake Papua. Sukarno nekavējoties izdeva proklamācijas par "Trikora" Yogyakarta, un tās saturs ir:
1. mazināta izveidi leļļu stāvokļa Papua veikts Nīderlandes Colonial.
2. uzvilkt Sang Sakas Merah Putih visā West Irian
3. Jābūt gataviem vispārēju mobilizāciju, saglabāt neatkarību un integritāti tautas dzimteni.

Pateicoties tuvumā Indonēzijas ar padomju, tad Indonēzija saņemt masveida atbalstu jūras un gaisa spēki modernu militāro pasaulē ar milzu vērtību, US $ 2.5 miljardus eiro. Pašlaik Indonēzijas militārie spēki būt spēcīgākais dienvidu puslodē.

Galvenais spēks Indonēzijas tajā laikā tas bija viens no galvenajiem Trikora lielākajiem un visstraujāk karakuģiem mākslīgas pasaulē padomju Sverdlov klasē, ar 12 milzu lielgabalu kalibru 6 collas. Tas ir KRI Irian, ar milzu svaru 16,640 tonnas ar apkalpi 1 270 cilvēku, tostarp 60 virsnieki. Padomju, nekad pat dotu šo spēcīgo kuģi uz jebkura cita tauta, izņemot Indonēziju. (Jaunākās kuģiem klases Sigma Indonēzijas tagad tikai sver 1600 tonnas).

Indonēzijas gaisa spēku arī kļuva par vienu no deadliest gaisa flotes pasaulē, kas sastāv no vairāk nekā 100 lidaparātu vismodernākās tajā laikā. Šī flote sastāv no:
1. 20 virsskaņas cīnītājs MiG-21 Fishbed.
2. 30 MiG-15 lidmašīna.
3. 49 augstas zemskaņas cīnītājs MiG-17.
4. 10 MiG-19 virsskaņas lidmašīnas.

MiG-21 Fishbed ir viens no galvenajiem pasaules visattīstītākajām virsskaņas lidmašīnu, kas ir spējuši lidot ar ātrumu līdz Mach 2. gaisa kuģis ir vēl spēcīgāks nekā pašreizējais Amerikas visattīstītākajām gaisa kuģu, virsskaņas F-104 Starfighter un F-5 Tiger. Kamēr holandieši joprojām paļauties uz plaknēm Otrā pasaules kara, piemēram, P-51 Mustang.
Par ierakstu, awesomeness lidmašīnu MiG-21 un MiG-17 Vjetnamas kara, lai veicinātu amerikāņi nodibināja United States Navy Strike Fighter Taktikas instruktors, piloti mācību centrs vislabāk pazīstams kā Top Gun.

Indonēzija ir arī flotes 26 tāldarbības stratēģisko bumbvedēju Tu-16 Tupolev (Badger A un B). Tas padara Indonēzija kļuva par vienu no tikai četrām valstīm pasaulē, kas ir stratēģiskās spridzinātājus, proti, ASV, Krievija, un Apvienotajā Karalistē. Piederības osta atrodas Iswahyudi Air Field, Surabaya.

Pat Ķīna un Austrālija arī nav bijis šāda veida stratēģisko bumbvedēju. Šis bumbvedējs ir aprīkots arī ar dažādu progresīvu elektronisko iekārtu un speciāliem anti-karakuģis raķetes AS-1 audzētavas, kuru sprādzienbīstamību var viegli izlietne Battleships West.

Indonēzija ir arī 12 Viskija klases zemūdenes, desmitiem Corvette klases kaujas, 9. pasaules helikopters MI-6, 41 helikopteru MI-4, dažādu transporta lidmašīnas, tostarp smagā transporta lidmašīnu Antonov An-12B. Kopumā Indonēzijā ir 104 kaujas kuģus. Nemaz nerunājot par tūkstošiem labākajiem uzbrukumu šautenes laikā un vēl leģendārais līdz šai dienai, AK-47.

Tas viss padara Indonesia salasahtu jūras un gaisa militāro spēku spēcīgākais pasaulē. Efekts ir tik liels, tāpēc Amerikā vadībā John F. Kennedy piespieda holandiešu atstāt Papua, un norādīja ANO forumā, ka pāreja no varas Papua, no Nīderlandes uz Indonēziju ir kaut kas var tikt pieņemts

Tātad Krimas Krievijas militārais cietoksnis
Gadu pēc tam, kad Krievija pievienots Krimā tagad militāra fort saskarties Ukrainu. Līdz 40000 labi bruņotajiem krievu karavīri izvietoti pie militārajā bāzē Melnās jūras. Bet cilvēki cieš.
 Russische Panzer auf der Cream
Prezidents Vladimirs Putins tieši gadu pēc aneksijas Krimas pussalā, apgalvoja, ka ir pasūtīts aneksiju Ukrainas Melnās jūras reģionā, kas ir svarīgi, lai stratēģijas. Iemesls, vairāk nekā 75 procenti no reģiona iedzīvotāju ir etniskie krievi, kuri vēlas pievienoties Krievijai.
Ar vienpusēju referenduma, kas notika 16.martā, 2014, saskaņā ar Krieviju vairāk nekā 96 procenti cilvēku izvēlas pievienoties Krimā ar Krieviju. Referendums bija cieši apsargāta Krievijas militāros spēkus ar slēptu un nav valkāt uniformas vai zīmotnes. Nē neatkarīgie novērotāji bija atļauts kontrolēt. ANO nosodīja Krievijas rīcību, kā pārkāpjot starptautiskās tiesības.
Tagad, tieši vienu gadu pēc strīdīgs referenduma, Krimas pussalā reģions vērā militārā cietokšņa Krievijas spēki saskarties Ukrainu. Ziņo no 25000 līdz 40000 labi bruņotajiem krievu karavīriem izvietoti pie militārajā bāzē Melnās jūras. Krievu karavīri atbalstīja jaunus tankus, bruņumašīnas, karakuģi un kaujas lidmašīnas. Putins arī neizslēdza izvietošanu atomieroču.
Bitter realitāte ar Krieviju
Gadu pēc tam, kad Krievijas aneksijas aizsegā referendumā pilsoņi Krimā reģionā ir sejas rūgto realitāti. Tagad dažādi jautājumi, uz ikdienas dzīvi pussalā, kura iesniedza Krievijas militāro bāzi. Satiksmes problēmas, trūkums degvielas un pārtikas ir tikai dažas no problēmām, ar kurām saskaras pilsoņi.
Kas Patiesībā separātisti?
FACT KĀPĒC separātistu prokrievisku STRONG
Kas Patiesībā separātisti?
Skaits pro-Krievijas separātistiem Ukrainas austrumu ziņots apmēram 20000 cilvēku. Krima ar iedzīvotāju skaitu 2 miljoni, apmēram 60 procenti ir pro-Krievijas. Aptuveni 1500 līdz 3000 Krievijas regulārās armijas cīnījās separātistu. Maskava noliedza iesaistīšanos savu karavīru, bet, ja tas izrādās neviens netika nogalināts vai notverti, ko sauc viņi bija atvaļinājumā un brīvprātīgo cīnīties austrumu Ukrainā.
12345
Kā rezultātā rietumu sankciju, visiem Eiropas uzņēmumiem un ASV ir atkāpies no amata. Krimā tagad vairs virkne McDonalds ātrās ēdināšanas restorānu. MasterCard un Visa kredītkartes, nav derīgas. Arī tirdzniecības vietās vadošo smartphones un datoriem, piemēram, Apple jau sen ir slēgta. Lunpuh praktiskās ekonomikas nozarēm.
Vairāk padarīt nožēlojams cilvēkus Krimas pussalā ir akts Krievijas valūtas rubļa kā oficiālo maksāšanas līdzekli. Rublis valūtas kurss nokritās krasi dēļ dažādiem rietumu sankcijas, noveda pie nekustamo ienākumu iedzīvotājiem Krimas saraušanās uz pusi.
Pārtikas produkti parasti tiek piegādāti no Ukrainas, jo embargo ir bijis gads, kopš pārtraukta. Tā rezultātā, pārtikas bija maz, cena iet uz augšu, bet no otras puses, ienākumu faktiski samazinājās. Iedzīvotāji ziņoja, ka aktivitāte Krimas gadu pēc aneksijas, tikai koncentrējas uz militārajām lietām. Ziņots, kuģniecības loģistikas un degviela par militāro vairāk nekā divas reizes, bet ironiski iedzīvotāji piedzīvoja trūkumu visos dzīves aspektos.
ZIŅOJUMS IESPĒJAS

Pamiers vienojās Austrumu Ukrainā
Ukrainas augstākā līmeņa sanāksmē Minskā vienojās par jaunu pamieru konfliktā austrumu Ukrainā. Sāka 15.februārī visi smagie ieroči jāizņem no konflikta zonas. (2015/02/12)
Krievu Start Exercise Krimas kara
Krievija sāka kara spēles uz tās robežas ar Ukrainu, laikā, kad darbs uz miermīlīgu risinājumu Ukrainas veica intensīvi ar Vāciju un Franciju. Lai gan sanāksmes Merkel ar Obamu Vašingtonā rezultāti joprojām ir neskaidrs.

Putins Gatavs kodolkara algoti labad Krimā
Ar dokumentālās, Krievijas prezidents Vladimirs Putins apgalvoja, ka ir "gatavs" lietot kodolieročus, lai aizstāvētu Krimas pussalā. Viņš bija tieši iesaistīts krīzes Ukrainā.
 Wladimir Putina izteiksme Porträt aggressiv verärgert
Krima ir Krievijas prezidents Vladimirs Putins un "gatavs" riskēja kodolkaru, lai izmantotu šo pussalas krastiem Melnajā jūrā. "Mēs sākumā nedomājām atdalīšanai Krimā un Ukrainu, kamēr gāzt valdības Kijevā."

Atzīšana tika Putinu dokumentālās ražota ar televīzijas stacija Rossija 1, lai atzīmētu pirmo gadadienu aneksijas Krimā. Filma ar nosaukumu "Krima: Maršrutu Homeland", kas apraksta notikumus notika pirms gada, pateicoties rūpīgu plānošanu un precīzu eskekusi.

"Mēs esam gatavi" uzlabot Krievijas kodolieroču trauksmes statusu visaugstākajā līmenī, sacīja Putins. "Bet es uzskatu, ka situācija nav dodas tālu." Prezidents apgalvoja izskatīt šo jautājumu, jo viņš nezina, ko reakcija Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs pret manevriem Krievijas Krimā.

Krima labad stabilitāti Iekšlietu

Filma tiek parādīts, kad dažādas sliktas ziņas clutching Maskavu. Vladimirs Putins pats pakļauts jautājumam, jo ​​nekad parādījās sabiedrībā kopš 5. marta. Ekonomiskā krīze joprojām plosās kopš rietumu embargo un sabrukuma pasaules naftas cenām.
1. Amerikas Savienotās Valstis - 581 miljardi ASV dolāru
Lielākā militārā FORCE 2015
1. Amerikas Savienotās Valstis - 581 miljardi ASV dolāru
Šogad ASV aizsardzības budžets veido aptuveni 39 procentus no kopējā budžeta visām pasaules valstīm par militāro, saskaņā ar pētījumu Starptautiskā stratēģisko pētījumu institūta Londonā. Atzīmēja ASV ir aptuveni 1,3 miljoni darbinieku, vairāk nekā 30000 bruņumašīnas, 13000 lidmašīnu un kaujas helikopteri, 10 gaisa pārvadātājiem, 72 zemūdenes un desmitiem citu karakuģiem.

Kara Preparāti pasūtījumus no Maskavas

Putins tiksies ar Kirgizstānas prezidentu, pirmdiena (16/3) at St. Petersburg. Tās klātbūtne, protams apglabāt savvaļas neatrisinātos jautājumus. Demonstratīvi, Putins bija rumored ir slims, svētdiena (15/3) pavēlēja Ziemeļu flotes, lai rīkot militārās mācības.

Kopumā 40.000 karavīru, 41 karakuģi un pasākumā iesaistītā 15 zemūdenes. No uzdevuma mērķis ir pārbaudīt, cik ātri izveidot Ziemeļu flotes varētu reaģēt uz draudiem.

Ziemeļu flotes ir daļa no Krievijas Navy laikā aukstais karš ievieto polāro loku. Pašlaik Ziemeļu flotes ir galvenā mītne atrodas Severomorsk blakus Norvēģijai.

Ķīna sapnis Stiprums Superpower
Ķīna izvirzīja savu militāro budžetu. Attīstība ir harmonijā ar jauno pārliecību parādīta Beijing. Bet spēks varētu pierādīt dažādos veidos, ne tikai militāro, saskaņā ar Aleksandru Freund.

Combat jauda kā lielvalsts, protams, nav, kas pieder Ķīnas. Pekina līdz šim ir veiktas tikai bruņojušies ar ekonomisko varu izplatīties ietekmi pasaulē. Iespaidu, pasākumi, kas veikti tikai un vienīgi ekonomikas dzinējs.

Ķīna arī nekad iesaistīties lieliem konfliktiem, vismaz militāri. Līdz šim, ekonomiskā izaugsme ir prioritāte. Bet tagad paradigma, domājams, ir mainījusies, jo tā parādījās arvien vairāk pārliecināti Ķīnu, vai arī var saukt agresīvāka.

Iespaidu pastiprina Ķīnas pārvietot papildina savu aizsardzības budžetu, lai gan mazāk nekā pagājušajā gadā. Jau gadiem Ķīna ieguldīja milzīgus līdzekļus, lai modernizētu savus militāros spēkus.


Ķīna ir tiesības kļūt par militāro lielvaru, pēc ekonomiskās izaugsmes menganggumkan. Turklāt citas spēcīgas valstis arī atkārtoti uzspiest savas intereses ar militāru spēku. Amerikas Savienotās Valstis ir skaidrs, bet Krievija nesen parādīja to caur konfliktu Ukrainā.

Bet pati loģika izraisīt bruņošanās sacensību Āzijā ne tikai noraizējies kaimiņu Ķīnu, bet arī starptautiskā mērogā. Šī attīstība ir ne tikai jautājums, kā aizsargāt ekonomisko pulss pulsējošas Āzijas jūras tirdzniecības ceļos, bet attīstība kopīgu paradigmu, ka konflikts vairs nosaka diplomātiskos centienus, bet ar spēku.

Tas var novest pie katastrofas un tā ietekme būs jūtama visā pasaulē. Tā kā šajā laikā papildus Ķīnā, citas valstis, piemēram, Indija, Japāna, Filipīnas, Indonēzija un Vjetnama varētu palīdzēt stiprināt tās militāro.

Ir daudz potenciālu konfliktu Āzijā. Jo īpaši attiecībā uz pārklāšanās nepretendē apdzīvojamo salām Dienvidķīnas jūrā un Austrumeiropas lielākajiem veikalu sprāgstvielām sadedzināt nacionālistu spēkus.

Bomber lidaparāta Spratlys?
Ķīnas militāro bāzu Dienvidķīnas jūra
Bomber lidaparāta Spratlys?
Kopš 2014. gada vidum Ķīnas militārā ir aizņemts paplašinot "Fiery Cross Reef" uz rietumu malu Spratlys. Speciālisti "Centrs Starptautisko un stratēģisko studiju" Vašingtonā un Āzijas Jūras pārredzamības iniciatīvu uzskata par valsts bambusa aizkars būvē gaisa bāzi pa trīs kilometri. Ilgi skrejceļš spēj pieskaņoties tāldarbības bumbvedējs gaisa kuģu tipus, kas pieder Ķīnas H-6
Ieskatu konfliktu ūdeņos, kas plosījās nodrošinātu dabas resursus. Bet būtībā mērķis ir paplašināt ietekmi šādu prasību. Un Ķīna provocēt, veidojot karabāzu Spratlys.

Līdzīgi kā Japāna, Ķīna nesen ieviesusi pretterorisma likumu, kas ļauj militāro uz ārzemēm aizsargātu intereses valstī.

Bet tad, kad būs Ķīnas militārā budžeta palielināšana nenozīmē Pekina gatavojas karot. Līdz šim Āzijas valstis joprojām pievēršot uzmanību ekonomiskajai izaugsmei. jo strauji augošā ekonomikā rada labklājību. Un vēl izdevīgā, kļūst minimāls ietekmēt arī nacionālistu kustību, vai tas ir Pekinā, Tokijā vai Vašingtonā.
Turklāt, jauda var pierādīt dažādos veidos. Jo tagad, pat Ķīna ir kļuvusi par lielvaru bez vismaz izmantojot savu militāro spēku.
Indonēzijas militārais spēks Aizņem Ieņēma 12 pasaulē
 

Navy spēki apmainījās apšaudi ar ienaidnieku, kad Simulation Exercise uz Integrated Veselības Navy Pier Madura Koarmatim Ujung, Surabaya, East Java, otrdien (28/7). (Starp // Zabur Karuru)
Navy spēki apmainījās apšaudi ar ienaidnieku, kad Simulation Exercise uz Integrated Veselības Navy Pier Madura Koarmatim Ujung, Surabaya, East Java, otrdien (28/7).
REPUBLIKA.CO.ID, Džakarta - Komisijas I no PKS frakcija Sukamta teica deputāts, brīdinot neatkarību varētu būt 70. tauta atspoguļot impulss glabājis aizsardzības spēkus. Indonēzija ir spēcīga valsts ekonomiskajā, sociālajā, kultūras, politiskajā un aizsardzības un drošības jomā.

"Indonēzijas spēcīga aizsardzība nav būt drauds citām tautām, bet labklājību tauta pati. Tā ir arī tas, ka Indonēzija respektē citu tautu un veicina uzturēšanā pasaulē mieru, jo pilnvaru 1945. Konstitūciju," viņš teica, ceturtdiena (6/8 ).

No Indonēzijas neatkarības 70. gars jāatspoguļo noteikt Indonēzijas aizsardzības spēkus. Pasaules militārais spēks aģentūra Global Fire Power Military 2015.gadā ieņēma Indonēzija rindās 12 ar Power Index 0.5231.

Ar garu neatkarības, Indonēzija jāpalielina enerģijas indekss. Viņš cer, ka 2016. gadā Indonēzija jauda indekss varētu top 10 militārās pilnvaras pasaulē un 2024. varēja iekļūt pieciniekā pasauli.

"Lai sasniegtu nepieciešamo cilvēkresursu pieaugumu, aizsardzības aprīkojuma un budžetu. Personāla armija pašlaik numuri 400 tūkstošiem, un tie ir diezgan laba kaujas spējas," viņš teica.

Sukamta paskaidroja, Indonēzija ir vairāki elites karaspēka specializējušies katrā dimensijā, piemēram, Kopassus un Raider AD, Paskhas un Denbravo (Atsacīšanās Bravo) 90 AU, Kopaska (KOPASKA), Yontaifib (Taifib), un Denjaka ( atslāņošanās Jala Mangkara) AL.

Combat jauda militārpersonas joprojām var būt pārāka par citām valstīm, kad sastopas ar vis a vis jomā bez ieroča.

"Power izdzīvošanas un kaujas spēks elites spēki mēs jau atzinusi savu diženumu, citās valstīs. Tas ir tik lepna, bet ne pašapmierināti, Indonēzija ir jāuzlabo kvantitāti un kvalitāti," viņš teica.

No gada uz gadu, viņš teica, budžets pirkuma un atjaunināšanas aizsardzības iekārtu turpina pieaugt. "Mēs arī ieteikts, ka budžets tiks palielināts par nākamajiem gadiem," viņš atkal teica.

Viņš piebilda, ka tad, ja cilvēkresursi, aizsardzības aprīkojums, un budžeti turpina uzlabot gan kvantitāti un kvalitāti, programmas un stratēģiskā plāna minimālo Ēteriskās spēku (MEF), Indonēzija varētu doties uz piecām galvenajām pasaules militārās varas 2024.

Top 10 valstis ar lielāko militārais spēks 2015
10 valstis ar lielāko militārais spēks 2015
Militārās stipruma indikators var redzēt no paredzētā budžeta, ir pieejami skaits aizsardzības aprīkojuma, kā arī izsmalcinātību rīcībā. Kas ir tās valstis, kas ir lielākais militārās varas 2015. gada s?

1. Amerikas Savienotās ValstisAr budžetu aptuveni 581 miljardu ASV dolāru, ASV tika nosaukta kā valsts ar vislielāko militāro spēku pasaulē. Turklāt ASV ir reģistrēti aptuveni 1,3 miljoni darbinieku, vairāk nekā 30000 bruņumašīnas, 13000 lidmašīnu un kaujas helikopteri, 10 gaisa pārvadātājiem, 72 zemūdenes un desmitiem citu karakuģu.

2. ĶīnaAr budžetu aptuveni 129 miljardu euro ASV dolāru, Ķīna aizvien vairāk baidījās, un padarīt to par valsti ar otro lielāko militāro spēku pasaulē pēc ASV. Ķīna ir reģistrēti vairāk nekā 9000 tanki, 3000 kaujas lidmašīnas un helikopteri un 70 karakuģi. Turklāt Ķīna ir arī pašlaik izstrādā Maskēšanās cīnītājs strūklu, nosaukts Shenyang J-31.

3. Saūda ArābijaPašlaik, Saūda Arābija ir atzīta par valsti ar spēcīgāko militāro spēku Āzijā un trešajā vietā pasaulē. Ar budžetu 81 miljardu ASV dolāru, Saūda Arābija var atļauties nopirkt aptuveni 500 modernus cīnītājs sprauslas, 800 Leopard 2 tanki, 7000 bruņumašīnas un aptuveni 230.000 karavīru.

4. KrievijaAr budžetu aptuveni 70 miljardu ASV dolāru, Krievija asari kā ceturto valstī, kas ir vislielākais militāro spēku pasaulē. Krievijas militārais šobrīd ir 800 tūkstoši karavīru, 45 tūkstoši bruņumašīnas, 3000 kaujas lidmašīnu un helikopteru un gaisa kuģa pārvadātājs Admiral Kuzņecovs veidu.

5. AngļuLielbritānija ir gada militāro budžetu par apmēram 62 miljardiem USD, ar budžetu, lai padarītu AK ieņēma piekto kā valsts, kurā ir vislielākā militāro spēku pasaulē. Kopumā britu militārie spēki ir mērens, ar aptuveni 200 tūkstošu karavīru, 330 kaujas lidmašīnas un helikopteri, kā arī divas klases gaisa pārvadātājs Queen Elizabeth.

6. FrancijaFrancijā ir militārais budžets sasniedza 53 miljardus ASV dolāru, tāpēc valsts ir novērtēta kā valsts sestā lielākā militāru spēku pasaulē. Galvenais spēks slēpjas Francijas militāro gaisa un zemes, ar 600 gaisa kuģu un kaujas helikopteri, 228 tūkstoši karavīru un vairāk nekā 8000 bruņumašīnām. Kaut jūrā centrā šo Eiropas valstī ir kodolieroču darbināms gaisa pārvadātājs, Charles de Gaulle (R91).

7. JapānaJapāna dublēt kā Rising Sun valstī, tas ir arī ieraksta kā valsts ar vislielāko militāro spēku pasaulē. Ar budžetu aptuveni 48 miljardi ASV dolāru, padarot Japānu kā valsti ar septīto rangs ziņā militārā spēka pasaules. Japāna ir duci izlūklidmašīna un sešas Maskēšanās cīnītājs F-35. Turklāt Japāna ir arī gaisa pārvadātājs tā, ka japāņu flotes Izumo tekstā vismodernākie un labi apmācīti Āzijā.

8. IndiaHindustan valsts acīmredzot nedrīkst novērtēt par zemu, un tās budžets ir aptuveni 45 miljardi ASV dolāru, padarot Indija valsti ar astoto lielāko militāro spēku pasaulē. Ierakstīta Indija ir vairāk nekā 1000 lidmašīnu un kaujas helikopteri, 15 tūkstoši bruņumašīnas un divas gaisa pārvadātājiem, cita starpā, bijušās Padomju Savienības Kijeva klase, INS Vikramaditya nesen pabeidza atdzimšanu.

9. Vācija


Top 10 valstis ar lielāko militārais spēks 2015
10 valstis ar lielāko militārais spēks 2015
Militārās stipruma indikators var redzēt no paredzētā budžeta, ir pieejami skaits aizsardzības aprīkojuma, kā arī izsmalcinātību rīcībā. Kas ir tās valstis, kas ir lielākais militārās varas 2015. gada s?

1. Amerikas Savienotās ValstisAr budžetu aptuveni 581 miljardu ASV dolāru, ASV tika nosaukta kā valsts ar vislielāko militāro spēku pasaulē. Turklāt ASV ir reģistrēti aptuveni 1,3 miljoni darbinieku, vairāk nekā 30000 bruņumašīnas, 13000 lidmašīnu un kaujas helikopteri, 10 gaisa pārvadātājiem, 72 zemūdenes un desmitiem citu karakuģu.

2. ĶīnaAr budžetu aptuveni 129 miljardu euro ASV dolāru, Ķīna aizvien vairāk baidījās, un padarīt to par valsti ar otro lielāko militāro spēku pasaulē pēc ASV. Ķīna ir reģistrēti vairāk nekā 9000 tanki, 3000 kaujas lidmašīnas un helikopteri un 70 karakuģi. Turklāt Ķīna ir arī pašlaik izstrādā Maskēšanās cīnītājs strūklu, nosaukts Shenyang J-31.

3. Saūda ArābijaPašlaik, Saūda Arābija ir atzīta par valsti ar spēcīgāko militāro spēku Āzijā un trešajā vietā pasaulē. Ar budžetu 81 miljardu ASV dolāru, Saūda Arābija var atļauties nopirkt aptuveni 500 modernus cīnītājs sprauslas, 800 Leopard 2 tanki, 7000 bruņumašīnas un aptuveni 230.000 karavīru.

4. KrievijaAr budžetu aptuveni 70 miljardu ASV dolāru, Krievija asari kā ceturto valstī, kas ir vislielākais militāro spēku pasaulē. Krievijas militārais šobrīd ir 800 tūkstoši karavīru, 45 tūkstoši bruņumašīnas, 3000 kaujas lidmašīnu un helikopteru un gaisa kuģa pārvadātājs Admiral Kuzņecovs veidu.

5. AngļuLielbritānija ir gada militāro budžetu par apmēram 62 miljardiem USD, ar budžetu, lai padarītu AK ieņēma piekto kā valsts, kurā ir vislielākā militāro spēku pasaulē. Kopumā britu militārie spēki ir mērens, ar aptuveni 200 tūkstošu karavīru, 330 kaujas lidmašīnas un helikopteri, kā arī divas klases gaisa pārvadātājs Queen Elizabeth.

6. FrancijaFrancijā ir militārais budžets sasniedza 53 miljardus ASV dolāru, tāpēc valsts ir novērtēta kā valsts sestā lielākā militāru spēku pasaulē. Galvenais spēks slēpjas Francijas militāro gaisa un zemes, ar 600 gaisa kuģu un kaujas helikopteri, 228 tūkstoši karavīru un vairāk nekā 8000 bruņumašīnām. Kaut jūrā centrā šo Eiropas valstī ir kodolieroču darbināms gaisa pārvadātājs, Charles de Gaulle (R91).

7. JapānaJapāna dublēt kā Rising Sun valstī, tas ir arī ieraksta kā valsts ar vislielāko militāro spēku pasaulē. Ar budžetu aptuveni 48 miljardi ASV dolāru, padarot Japānu kā valsti ar septīto rangs ziņā militārā spēka pasaules. Japāna ir duci izlūklidmašīna un sešas Maskēšanās cīnītājs F-35. Turklāt Japāna ir arī gaisa pārvadātājs tā, ka japāņu flotes Izumo tekstā vismodernākie un labi apmācīti Āzijā.

8. IndiaHindustan valsts acīmredzot nedrīkst novērtēt par zemu, un tās budžets ir aptuveni 45 miljardi ASV dolāru, padarot Indija valsti ar astoto lielāko militāro spēku pasaulē. Ierakstīta Indija ir vairāk nekā 1000 lidmašīnu un kaujas helikopteri, 15 tūkstoši bruņumašīnas un divas gaisa pārvadātājiem, cita starpā, bijušās Padomju Savienības Kijeva klase, INS Vikramaditya nesen pabeidza atdzimšanu.

9. VācijaKad valsts ir visvairāk baidījās līdzenumos Eiropā, tagad ar budžetu aptuveni 44 miljardi ASV dolāru, lai panāktu Vācijas uzrāpušies devīto pozīciju kā valsts ar vislielāko militāro spēku pasaulē. Vācu militārajos lielākais spēks slēpjas uz zemes ar vairāk nekā 5000 bruņumašīnām, cita starpā, ar Leopard 2 modernās tehnoloģijas. Bet Vācijas militārais spēks uzbrukt novērtēja zemāks nekā angļu vai franču valodā.

10. DienvidkorejaNegaidīti, žeņšeņs valsts, kas izdevusi budžets 34 miljardu ASV dolāru padarot to par vienu no valstīm, kurās ir vislielākā militāro spēku pasaulē. Atzīmēja Dienvidkoreja ir vairāk nekā 5000 tanki, 650 tūkstoši karavīru un 750 kaujas lidmašīnas un helikopteri.
Kad valsts ir visvairāk baidījās līdzenumos Eiropā, tagad ar budžetu aptuveni 44 miljardi ASV dolāru, lai panāktu Vācijas uzrāpušies devīto pozīciju kā valsts ar vislielāko militāro spēku pasaulē. Vācu militārajos lielākais spēks slēpjas uz zemes ar vairāk nekā 5000 bruņumašīnām, cita starpā, ar Leopard 2 modernās tehnoloģijas. Bet Vācijas militārais spēks uzbrukt novērtēja zemāks nekā angļu vai franču valodā.

10. DienvidkorejaNegaidīti, žeņšeņs valsts, kas izdevusi budžets 34 miljardu ASV dolāru padarot to par vienu no valstīm, kurās ir vislielākā militāro spēku pasaulē. Atzīmēja Dienvidkoreja ir vairāk nekā 5000 tanki, 650 tūkstoši karavīru un 750 kaujas lidmašīnas un helikopteri.

Recruit 100 Million Kader Valsts Defense
(LKBN Antara) Aizsardzības ministrs iesniedza Ryamizard Ryacudu saistīts veidošanos kadru, lai aizstāvētu valsts Džakartā, pirmdien (12/10). (88)
JAKARTA vēlme Aizsardzības sekretārs (aizsardzības ministrs) Ryamizard Ryacudu pieņemt darbā 100 miljoniem pilsoņu no Indonēzijas izveidoja cadre aizstāvēt valsti drīz tiks realizēta.

"Potenciāls ir milzīgs, no 250 miljoniem iedzīvotāju Indonēzijas, aptuveni 100 miljoni, no kuriem potenciāli varētu būt kaujinieku kadru aizstāvēt valsti," viņš teica Aizsardzības ministrijas, Džakartā, pirmdiena (12/10). Viņš bija kopā ar direktora Valsts Aizsardzības ministrijas Aizsardzības, Pirmās admirālis M Faisal.

Tuvākajā nākotnē, valdība mendadar celtnieks 4500 kadru darbā aizstāvēt valsti no 45 rajonu / pilsētu Indonēzijā. Jaunu agrā embriju skaits, kas turpinās, lai sasniegtu visas sabiedrības līmeņos. Pat prezidents Jokowi piedalīsies nosēdināt šo kadru.

"Tas nav iesaukšana kā citās valstīs," sacīja Ryacudu kurš steidzās, lai uzstādītu sajūtu aizstāvēt valsti, nevis obligātā militārā dienesta. M Faizal piebilst, lai aizstāvētu valsts programmā nav ievērota piemēru Dienvidkorejā un Singapūrā.

"Ja Dienvidkoreja un Singapūra bija jauniesaucamo, mūsu pienākums ir aizstāvēt valsti. Acīmredzot mēs joprojām apņēmies uzlabot disciplīnu, un izpratni par savām tiesībām un pienākumiem pret valsti, "teica Faisal. Atsevišķi, koordinācijas ministrs Politics Luhut Binsar Panjaitan nodrošinātu valsts aizsardzības programmu, kas atšķiras no programmas jauniesaucamo. Civilās aizsardzības pasākumi iedvest lielāku disciplīnu, jo īpaši attiecībā uz maziem bērniem.

Bijušais TNI galvenais Gen. (NĪN) Moeldoko novērtēt programma nav apmācīt cilvēkus izmantot ieročus. Programma ir piemērots kā sagatavošanās veidošanās rezerves komponents. Viņš paskaidroja, ka valsts aizsardzības sistēma ir trīs slāņi, proti militārās detaļas, rezerves daļas, un atbalsta sastāvdaļas. Šie trīs komponenti ir sinerģiskas.

Mīlestība Dzimtenes

Par to, kurš būtu pakļauts obligātajai aizstāvēt valsti? Ryamizard nerunājot par iedzīvotāju vecumā no 50 gadiem, un saskaņā. "Lai veicinātu mīlestību valstī, piemēram, fizisko aktivitāšu un psiholoģisko. Vecuma ierobežojums no 50 uz leju, tas ir nebeidzams process, no agras bērnības līdz augstākajai izglītībai, "viņš paskaidroja. Viss bija vecumā no 50 gadiem un jaunākus, neatkarīgi no profesijas, sākot no profesora līdz kanclers.

Bet smagums izmantošanas intensitāte tika koriģēts. Kā pirmo soli, atrašanās pendadaran izmantot militārām iekārtām, kas bijis tur visi kopā. Starp šiem Depo Combat izglītībā un apmācībā katrā reģionālajā militārās vadības (Kodam). Faktiski, 19. oktobrī, ceremonija notiek vienlaicīgi visā Indonēzijā.

Materiālie moduļi un curriculum pendadaran aizstāvēt šo valsti ir izstrādāts ar visām iesaistītajām personām un ekspertiem, kas ir piemērota visu vecumu un dzīves jomās iesaistīšanos. Pamata materiāli ietver solījumu Pancasila kā valsts, mīlestību valsts, vērtību cooperativeness, vēlmi ziedot labad valstī.

Svarīgi ir kultivēšana morāles vērtībām, rakstura, un ziedošanos Visvarenais Dievs. Praktiski, lietderība kadru aizstāvēt šo valsti var būt priekšgalā, lai risinātu daudzas problēmas tauta. Viņš arī minēja draudi valsts ir ne militārā.

Viņš iedalīt astoņās kategorijās. Sākot no terorisma, dabas katastrofas kopš Indonēzijas bija apkārtmērā gredzenā uguns. Nākamais ir pretrunā ar valsts robežas, iespējamos draudus separātistu kustības, tad slimības izplatīšanos, potenciāls kiberuzbrukumiem no ārvalstīm. Nākamais ir narkotika. Pēdējais ir kultūras infiltrācija.

Lai gan Pārstāvju palāta uzskata, ka plāns ir grūti saprast. Kritika nāca no komisijas nama PDIP, Tubagus Hasanuddin. "Tas bija grūti saprast," viņš teica. Major General (Ret) ir redzēt mērķa cilvēku skaitu, cik daudz vien 100 miljoni cilvēku bija fantastiska too. Tā kā līdzekļu padomes izglītības un apmācības (Izglītība un apmācība aģentūra) TNI ir ļoti ierobežota, tikai spēj uzņemt 600 cilvēkus.

"Ja mērķis ir 100 miljoni cilvēku 10 gados, mērķis ir 10 miljoni cilvēku gadā jeb 833,000 cilvēki mēnesī. Šie skaitļi bija fantastiski, "sorotnya. Juridiskais pamats aizstāvēt valsts ir arī uzskatīts, ka trūkst. Indonēzija nav bijusi valsts aizsardzības likumu, savukārt 1945. 30. panta 1. punkts jau ir noteikts, ka aizstāvēt valsti un 5. punktā, lai aizstāvētu valsts pilnvarojusi noteikts ar likumu.

"Saskaņā ar 2002. gada Likumu Nr 3. Par valsts aizsardzību 9. panta 3. punktā ir arī minēts, sniegšana pilsoniskās izglītības, pamatizglītības obligāto militāro apmācību, un centību profesijai regulēta saskaņā ar likumu. Tātad līdz šim mums nav bijis valsts Defense likums, "sacīja Hasanuddin.

Bez likuma, dekrēta vai regulas, tas būs grūti realizēt valsts aizsardzības politiku. Nākamie punkti, Hasanuddin uzsver par budžetu. "Manuprāt, mums ir nepieciešams, lai apspriestu reset, kad valsts ir ierobežots naudu mums jābūt vairāk uzmanīgs noteikt, kura no tām ir vissvarīgākā prioritāte labad tauta," sacīja Hasanuddin.

Vai World War III notiks, kad cilvēki izmanto piedāvājums vai lietotāja Korānu, protams, nekad nenotiks nosaukums ir World War III, kā Dievs Korānā saka, grēks persona, kas nogalina kādu citu cilvēku, bez iemesla syarrie, tad it kā viņš nesa grēku kopumā cilvēku, un, ja kāds aizsargātu (glābt) cilvēka dvēseli, it kā viņš ir saglabājis visu cilvēci.
Tāpēc Dieva vārds, katrs cilvēks, kad viņi mirst, un dienā, kad augšāmcelšanās (Aizsaulē), tad problēma cilvēka attiecības ar Dievu, kas pirmo reizi tika vērsta uz kontu (notiks pie atbildības) ir jautājums par lūgšanu (un konsekvences darbojas pīlāriem islāmu), un par attiecībām starp cilvēkiem ir par asinīm, par labajām attiecībām mēs esam par mūsu līdzcilvēkiem, darīt labu saviem vecākiem, radiem, Seama kaimiņiem, rases, etniskās, tauta, vai mēs esam darījuši arī pret tiem, piemēram, lai aizsargātu tos, vai palīdzēt viņiem tiek spiestas nabadzība (izsalkums ) un citas dzīves grūtības). Ja mums ir labas benrbuat jebkuram cilvēkam apbalvoti atlīdzību no Dieva ir Heaven, pretējā gadījumā, ja mēs ievainots nemaz nerunājot nogalināt mūsu kaimiņi atbildi no Dieva ir elle.
Vai Pasaules kara III būtu noticis tikai Dievs vien zina, jo viss, kas ir Dieva iecelta un ir rakstīts grāmatā:

"Lawh Mahfuz".

Pravietis sallallaahu alaihi wa sallam teica: "Allah ir noteikusi visu likteni visas radības no piecdesmit tūkstoš gadus pirms Dievs radīja debesis un zemi". (HR. Musulmaņu nē. 2653).

"Neviens nelaime befalls uz zemes un (ne), kas sevi, bet tas ir ierakstīts grāmatā (Lawh Mahfuz), pirms mēs panāktu to. Patiesi tas ir viegli Allah ". (. QS Al-Hadid: 22).
No comments:

Post a Comment