!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Sunday, November 8, 2015

World War III sākas no Tuvajiem Austrumiem?

Brauciens netika pabeigts (381)

(Part 381, Depok, West Java, Indonēzija, 15.oktobrī, 2015 15:09 pm)

World War III sākas no Tuvajiem Austrumiem?

Pilsoņu karš Sīrijā, kara Jemenā, konfliktu Korejā, apstrīdētie Spratley salas Dienvidķīnas jūru un konfliktu Ukrainā un Ziemeļāfrikā, šķiet, ir sākotnējais sprūda pasaules kara III sēklas nākotnē. Ja tas notiks, ir grūti iedomāties gatavojas izdzīvošanai cilvēces šodien, jo, ja rezultātā strīda aptver pasaules kara III, liktenis cilvēka eksistenci ir apdraudēta, tas varētu saukt Korāns un Sunna kā agrīnās pazīmes gaidāmajām briesmām (iznīcināšana cilvēku), jo darboties un nolaidību un kezoliman cilvēks pats.
Sakarā ar Pasaules kara III neizbēgami saistīta militārā vara piederēja kodolieroču lielvaras ASV, Krievija, Ķīna, Lielbritānija, Francija, Vācija, Japāna, Ziemeļkoreja, Indija, Pakistāna, Izraēlu un Irānu.
Ar kodoljautājumiem galvām raķetes piederēja šīs valstis ir pietiekami, lai iznīcinātu 90 procentus no zemes iedzīvotājiem trešajā pasaules karā.
Iespējams, sakarā ar iznīcināšanu un iznīcināšanas zemes iedzīvotājiem, cilvēka mirstīgās atliekas, kas tomēr var būt grūti atjaunot jaunu civilizāciju atpakaļ tāpat kā cilvēku šodien.
Ar Sīrijas karš, jo grūtāk būs vairāk, jo šis karš ir iesaistīta politisko konkurenci un ietekmi pasaules militārā lielvalsts Krieviju un ASV.
Savienotās Valstis ar NATO sabiedrotajiem un locekļu Arābu līgas sniegt palīdzību ieročus, munīciju un militāro apmācību opozīcijas grupām Sīrijā pret Assad režīmu, kas saņem atbalstu Irāna, šiītu Hezbollah Libānā un Krievijā.
Papildus politisko konfliktu Sīrijas konfliktā ir kļuvusi arī par kaujas džihādu par vairākuma sunnītu opozīciju pret Assad režīms nodrošināti šiītu Hezbollah un šiītu Irāna un Krievija
Turklāt ideoloģija Shia un sunnītu (Ahlul Sunna waljamaah) stāv krasā pretstatā 90 procentiem, sunnīti apvainot šiītu kā ķecerību, jo tā ir mengkafirkan Companions par pravieša Muhameda,
Sunnīti apvainot šiītu mushab Korāns izmanto dažādas mushab sunnītu. Sunnītu izmantojot Korāns Mushab Usmani, sdangkan šiītu Fatimid mushab kas ir daudz biezāka nekā Mushab Usmani.
Sunnītu vairākuma Indonēzija pārstāvēja Indonēzijas Ulema padome (MUI) izdeva fatwa (kopš MUI priekšsēdētājs prof HAMKA ka šiītu doktrīna ir ķecerība. Tātad arī fatwa izdeva slaveno sunnītu zinātniekiem no Saūda Arābija, Pakistāna, Indija un Ziemeļāfrikas (Ēģipte ).
Kaut šiītu garīdznieki ir savs argumentu, ka pavadoņi bija pagāni, cita starpā apsūdz pavadoņi pravieša Muhameda ļāva trīs dienas pēc nāves tikko apglabāts. Lai gan zinātnieki sunnītu melilai kavēšanās nebija saistīts ar apzināti, bet sakarā ar draugiem drebēja, satriekts un nespēja noticēt pravietis Muhameds, kurš tikko bija redzējis mirst, tā kā šīs aizkavēšanās rezultātā tika interpretēts dažādi sekotāji šiītu.
Tātad konflikti Sīrijā un Irākā starp ISIS (islāma valsts) tagad ir ne tikai politisks karš, bet tas noved pie kara ideoloģijas. Starp Irākas šiītu režīmu, kas saņem atbalstu šiītu Irānu un Libānas šiītu Hezbollah, pret ISIS, ko atbalsta 25000 džihādisti no vairāk nekā 100 valstīm, tai skaitā no Krievijas, Tadžikistānas, Afganistānas, ASV un NATO dalībvalstīs.
Saūda Arābija un tās sabiedrotie Arābu līgu, lai atbalstītu koalīciju no 18 valstīm, ko ASV un NATO kaujas ISIS vadībā. Saūda Arābija apsūdz ISIS kā grupa Khawarij, kā arī šiītu apsūdzēts ķecerībā.
Saūda Arābijas garīdznieki apgalvoja, viņi neatrada skabargu grupas musulmaņu saskaņā ar pavadoņiem no Ahl Sunna Wal Jama'ah izņemot starp sekotājiem As-Salaf al-Salih Ahlul hadīsā.

Mu'tazilah kā varētu atbilst ceļabiedriem par lielo skaitļu kamēr viņi denonsēt lielos skaitļus tieslietu un samazināja savu draugu un apsūdzēja viņus ķecerībā, piemēram, Al-Wasil bin Atho ", kurā teikts: Ja Ali, Az-Zubair Tholhah un tad man nebija liecību sodīti, jo viņu liecības. [Skatīt Al-Farqu Bainal Firaq hal.119-120]

Par Kharijites bija iznācis no reliģijas un menyempal draudzes par musulmaņiem, jo ​​daži pamata punkti viņu doktrīnas ir mengkafirkan Ali un viņa dēls, Ibn Abbas, Uthman, Talha, Ayesha un Mu'awiyah un neatrodas uz īpašībām pavadoņiem cilvēku uzmācīga un mengkafirkan tos.

Kā Shufiyah, viņi nenovērtē no praviešiem mantojums un pazemošanu raidītāju Grāmatu un Sunna un to mensifatkan kā mirušais. Liels cilvēks saka: jūs veikt jūsu zināšanas, no mirušā kamēr mēs mūsu zināšanas par lielo dzīvi, kas nav miris (Dievs) tieši. Tāpēc viņi saka, ar savām mutēm noraidīšanai sanad hadits-: Vai mengkhabarkan manu sirdi Rabb.

Runājot par šiītiem, viņi ir uzskats, ka pavadoņi bija zaudējis spēku pēc nāves Pravieša sallallaahu alaihi wa sallam izņemot pāris cilvēkiem, skatiet Al-Kisyiy -viens no pašas par priestera stāsta vēsturi grāmatu Rijalnya lietas. 12.13 no Abu Ja'far, ka viņš ir teikts: Visi no patiesības atkritušo pēc nāves Pravieša sallallaahu alaihi wa sallam, izņemot trīs, es teicu: Kas ir trešā persona? Viņš atbildēja: Al-Miqdaad bin Al-Aswaad Abū Dhar Al-Ghifary un Salman Al-Farisiy.

Un stāsta in P13 Abu Ja'far, viņš teica: emigranti un Anshor ir iznācis (reliģijas), izņemot trīs. [Skatīt Al-Kaafiy darbu Al-Kulaniy, hal.115]

Khomeini arī redzēt savu lielo -tokoh brīdī this- denonsēts un nolādēja Abu Bakr un Umar savā grāmatā Kasyful Asroor gadījumā, 131., viņš norādīja: Patiesi syaikhani (Abu Bakr un Umar) ... un no šejienes mēs atrast sev spiesti iesniegt pierādījumus pierādījums viņu novirzēm abi ir ļoti skaidrs, par Korānu, lai pierādītu, ka abas bija menyelisihinya.

Un sacīja atkal noteikumi 137: ... un Pravietis slēdza acis (d), bet gan viņa ausis nav piezīmes par Ibn al-Khattab kas uzcelt nepatiesība un kufr iegūst no prakses, kezindikan un penyelisihan no vārsmu Qur " krāšņās.

Kā Murji'ah, viņi uzskata, ka ticība tiem liekuļiem, kuri ir tādā pašā ticībā kenifakan Assabiqunal Awalun (pirmajiem cilvēkiem, kuri Islāmu) no emigrantiem un palīgiem.

Kā viņi visi atbilda ar draugiem, kamēr tie ir:

Mengkafirkan izvēlētie cilvēki no starp tiem
Nepieņemiet vispār ka tie stāsta no Pravieša sallallaahu alaihi wa sallam in Aqeedah un Šariata likumiem likumu.
Seko Bizantijas civilizācijas un grieķu filozofiju

Nobeigumā
Visas šīs grupas vēlas noliegt mums liecinieki Grāmatu un Sunna un denonsē viņus, kamēr viņi ir vairāk vērts pārmetumiem, un tie ir zindiq.

Līdz ar to ir skaidrs, ka izpratne par al-Salaf ir manhaj Firqatun Najiyah un ATH-Thaifah Al-Mansurah jēdzienā izpratni, pieņemšanas un Istidlal (juridisks lēmums).

Kaut arī tie, kas par piemēru pavadoņiem ir tie, kas darba ar tekstiem (Hadith) ir autentiski un autentisks Dalah šariata likumu, ar ceļa un izpratne draugs, un tas ir viņa dzīvesveids Ahlul hadīsā, nevis uz Ahl-ul-Bid'ah kursu un iekāre. Tik patiess un spēcīgais ko mēs aprakstīt, kad mēs izskaidrot viņu panākumi formā izšķirt pravietim sallallaahu alaihi wa sallam ar panākumiem persona, kas ieņēma Sunna sallallaahu alaihi wa sallam un Sunna no četriem caliphs pēc viņa.
Strīdi starp sunnītu ar bēgļus Pēc daudzu vēsturnieku islāma nevar nodalīt no vecās sāncensību starp etniskajām persiešiem un arābiem Tuvajos Austrumos.
Turklāt pēc karaļa D'Andrea (Persia / Irānā) bija dominēja daudz Tuvo Austrumu un Centrālās Āzijas un Eiropas daļas tad varētu iekaroja un sakāva islāma kalifātu, tādējādi padarot sākotnējo persiešu reliģija zoroastrisms islāmam.
Bet acīmredzot ietekmes un kultūras sacensība Zoroastrians nevēlas novērst tikai ar persiešiem, lai islāmu, kas attīstījās Irānā ir ļoti atšķirīga no Tuvajos Austrumos islāmu dominē arābu tautu.
Raksturojums atšķiras no sunnītu islāms, kas tiek saukta par šiītu grupas. Vēsture šo sadalījumu vispirms izraisīja pieaugums bin Abi Talib Ali kļuva kalifs Uthman aizstātu nogalināti nemierniekiem.
Kad pieaug Ali kļuva kalifs atbalstam visiem draugiem, izņemot Muawiya, kas bija jāatzīst Ali pēc Ali kriminālvajāšanu reizi nemierniekiem slepkavām Usman, bet Ali konstatēts, ka laika viņš vienkārši aizņemts vēlas apvienot musulmaņi tiek sadalīta, vienotība bija kļuvis priotitas jauns pieteikta meklēt un sodīt slepkavas Usman.
Muawiyah ka viens klans grupa (raduraksti ar Usman) veic ijtihad ka taisnīgums ir vispirms konstatēja, ka bija atzīšana valdības Ali. Ijtihad atšķirība starp Ali un Muawiyah grupā ir kādas krāsas sākotnējo izcelsmi apgalvojumu starp musulmaņiem un tagad ir izveidojusies ideoloģiskās atšķirības starp Shia un sunnītu.
Turklāt nesenie Shia uzņemas visi pavadoņi pareģis ir kaferis (atkritējs) izņemot persiešu nolaišanās pavadoņiem piemēram Salman Al Farisi.
Shia Rafidah pat apsvērt un attīra Ali, ka Ali bija tas, kurš faktiski ir pelnījis būt pēdējais pravietis. Pat šiītu pārāk dievināt bloodlines un ciltsrakstiem Ali Husein Ali dēls apprecējās ar meitu bijušā karaļa Persia iekaroja kalifs Umar Bin Khattab.
Lai gan Ali bija daudz bērnu, piemēram, Hasan, bet kulta tikai pēcteči Huseina kurš apprecējās ar meitu King of Persia, tā ka 12 šiītu imamu visi no celma Ali Hussein, mazdēls pravieša Muhameda.
Vēl viena atšķirība ir tā problēma Korāns, kad sunnītu izmantojot Mushab Usmani (Mushab savākti Caliphate par Usman laikā), tad izmantojiet Mushab Shia Fatimid (Fatima bija par pravieša Muhameda meita un sieva, Ali).
Pat vārds Shia Svētais Book Korāns Fatimis versija ir biezāka nekā Mushab Usmani.
Tāpēc Cilvēki Shia mengkafirkan Companions (sunnītu nekad mengkafirkan Ali un draugs persiešu izcelsmes), pat menhormati tos, tāpēc Hadith (Sunna / Al-Hikmah) Prophet Muhammad stāsta visus draugus tostarp no Salman Al Farisi lietots sunnītu islāmu, pēc Kur sakārtoti autentisks hadīsos, vai hasan Hadith dhoif (vājš sanadnya vai viltus).
Priesteri, kas vāc tos Imam Buchori šo hadith, Imam musulmanis, Imam Syafei, Imam Hambali, Imam Hanafi un Maliki Imam.
Tieši tāpēc Indonēzijas Ulema padome (MUI), kas dominēja Ulama NU, Muhammadiyah, Hidayatullah, tieši tā, visi sunnītu, jo priekšsēdētājs MUI Prof. Dr. HAMKA mengelluarkan fatwa ka Shia kā Sesat plūsma (ar 10 kritērijiem iemesla dēļ).
Tā, ka konflikts Sīrijā, Irākā un Jemenā var būt sarežģīta un grūti saskaņot, katrai no karojošajām pusēm justies vienlīdz džihāda svēto karu.


Snowden: ISIS izciršanai Izraēla, ASV un Lielbritānijā

REPUBLIKA.CO.ID, bijušie darbinieki Nacionālās drošības aģentūras (NSA) Amerikas Savienotās Valstis Edward Snowden teica, ja islāma valsts Irāku un Sīriju (ISIS) ir organizācija, kas veidota no izlūkošanas sadarbības trim valstīm.
Citēts no Global Research, neatkarīgs pētniecības organizācijas Kanādas medijos, Snowden atklāja, ka izlūkošanas vienība Lielbritānijas, ASV un Izraēlas Mossad strādā kopā, lai izveidotu jaunu kalifātu valsti sauc ISIS.
Snowden teica izlūkdienesti no trim valstīm, kas veido teroristu organizāciju, lai piesaistītu ekstrēmistiem visā pasaulē. Tās aicina šo stratēģiju kā "šūnveida".
NSA dokumentus atbrīvo Smowden parāda, kā bišu strops stratēģija, kas paredzēta, lai aizsargātu intereses cionistiem radīt lozungu islāmu. Pamatojoties uz šiem dokumentiem, ir vienīgais veids, kā aizsargāt intereses ebrejiem ir radīt ienaidnieku uz robežas.
Stratēģijā tiek veikts likt visus ekstrēmistus tajā pašā vietā, lai vienkārši mērķtiecīgi. Ne tikai to, ka ISIS varētu paildzināt nestabilitāti Tuvajos Austrumos, jo īpaši arābu valstīs.
Pamatojoties uz šiem dokumentiem, ISIS līderis Abu Bakr al-Baghdadi arī saņemt pilnu gadu militārajām mācībām no Mossad, Izraēlā. Al-Baghdadi arī iegūt kursu teoloģijas un retoriku par cionistu izlūkošanas aģentūru.

Zvaniet Irāna ISIS ASV Leļļu Protector Izraēlu

Vadītājs Irānas bruņoto spēku ģenerālis Massoud Jazayeri Bigadir zvanīt ISIS ar ASV izveidota, lai aizsargātu Izraēlu. (Special)
Teherāna - Irānas bruņotie spēki priekšnieks ģenerālis Massoud Jazayeri Bigadir zvanīt ISIS ar Amerikas Savienoto Valstu (ASV), kas izveidoti, lai aizsargātu Izraēlu. Saskaņā ar Jazayeri, ir redzams no konkrētā slepenā ASV palīdzību ISIS.

"Tomēr mēs redzam šo jautājumu, mēs skatāmies uz ASV atbalstu teroristu grupām ISSL. Viņi to dara tāpēc, lai pasargātu Izraēlu no draudiem šajā reģionā," sacīja Jayazeri, kā ziņots Farsnews piektdien (16/10).

Jayazeri teikt, ceļš ASV palīdzēja ISIS ir ar membentangan ķēdi ietekmi Tuvajos Austrumos, kas lēnām stiprināšanas ISIS. Ķēde tika pierādīts, lai varētu ierobežot kustību Hezbollah Libānā, anulējot pretestība spēkus IVIS un pat spēj spiedienu Irānu, lai tā nevar darīt daudz Tuvajos Austrumos.

Sīrija, sacīja Jayazeri, ir galvenais punkts, lai izjauktu ķēdes pilnvaras. Tāpēc, Irāna centīsies palīdzēt Sīrijai pārtraukumu ķēdi, kas arī mēģinās gāzt Sīrijas valdību.

Viņš uzskata, ar palīdzību Irānas, tad Sīrija varēs, lai uzvarētu cīņā, un izjauktu ķēdes, kas ir izstiepts ASV pēdējos četros gados Sīrijā.

"The" valdnieki "Pēdējos četros gados pastāvīgi cenšas gāzt Sīrijas valdību. Saskaņā ar atbalsta Irānas, ne tikai Sīrijas valdība netiks gāzti, bet arī Sīriju, lai iegūtu jaunu uzvaru," viņš teica.

Krievija un Amerikas Savienotās Valstis par tikšanās virsraksts Sīrijas gaisa telpā

(BBC) - Pentagons teica, ka sprauslas viņiem ir manevrēt atdalīšanu, kas nav pārāk tuvu Krievijas kara lidmašīnas.
Krievija ir piekritusi rīkot tikšanos ar Amerikas Savienotajām Valstīm par pašreizējiem drošības sprādzieniem Sīrijā, saskaņā ar Pentagona.
Tikšanās bija "ļoti iespējams, notiks šīs nedēļas nogalē," sacīja pārstāvis Peter Cook.
Pastāv bažas, būs crash sadursmes, jo ASV un Krievija ir gan bumbu sprādzienos Sīrijā neskatoties atsevišķi.
ASV un NATO sabiedrotie pārtrauca sakarā ar reaktīvajām lidmašīnām Krievijai ir vairākas reizes pārkāpis gaisa telpu Turcijas.
Earlier šonedēļ, Pentagona amatpersonas teica, ka viņi ir jādara vismaz viens manevrs "drošu attālumu", kas cīnītājs sprauslas Amerikas Savienotajām Valstīm nav iegūt pārāk tuvu Krievijas lidmašīna virs Sīrijas.
Šis incidents notika 1. oktobrī, bet Pentagons nesniedza sīkākus paskaidrojumus.
Šī tikšanās tiek gaidīts, lai apspriestu, cik daudz Attālums starp sprauslām Amerikas Savienotajām Valstīm un Krieviju un kāda ir standarta saziņas valoda ar apkalpi.
Krievija ir arī uzsākusi raķetes no karakuģiem, kas Kaspijas jūrā.
Pastāv bažas, ka Krievija faktiski uzbruka pretinieki prezidenta Bashar al-Assad, nevis kaujinieku nostājas IVIS.
ASV aizsardzības ministrs Ashton Carter piektdien (9/10) apsūdzēja Krieviju militāro operāciju "fundamentāli kļūdaina" Sīrijā, un būs "aizdedzinātu pilsoņu karš, kas veicina ekstrēmismu".
Bet Maskava noliedza paziņojumu, sakot, ka pagājušajā nedēļā viņi uzbruka mērķus, nevis ISIS.

Krievu spārnotās raķetes kritums Irānā "
Amatpersonas Aizsardzības ministrijas teica, ka ASV, Krievijas spārnotās raķetes sitot no Kaspijas jūras uz mērķiem Sīrijā ietilpst Irānā.
Abas amatpersonas, kas vēlējās palikt anonīms, sacīja, ka nav skaidrs, vai ir zaudējumi sakarā ar ugunsgrēku šīs raķetes.
Ierēdnis teica četras raķetes ārā no uguns līnijas.
Irāna ziņu aģentūra citēja gubernators Takab provincē, rietumu Irāna, kas saka svešķermeņi krīt uz ciemu.
Krievijas Aizsardzības ministrija paziņoja, visi raķetes hit vēlamos mērķus Sīrijā.
Krievijas amatpersonas trešdien (07/08) bija atlaisti 26 spārnotās raķetes Krievijas kaujas kuģu Kaspijas jūrā ar mērķi džihāda grupu ziemeļu Sīrijā dambja ziemeļrietumiem.
Apgalvojums, ka Krievijas raķetes uz Irānu šoruden parādās, kad NATO vēlreiz apstiprināja, ka viņi aizstāvēs savus sabiedrotos.
NATO saka, ka tā ir mainījusi procedūru, kas ļauj izvietošana karaspēka būt ātrāks.
Šī attīstība nāk kā Krievija palielināja savu militāro iesaistīšanos Sīrijas konfliktā.
Sīrija pati apsveica "atbalsta no Krievijas" ar Krievijas militāro teica uzbrukumi ir vājinājusi grupas aicinot sevi Islāma valsts vai pazīstams kā ISIS.

Četri Krievijas karakuģi ziņots karsēt 26 raķetes pie 11 mērķus ISIS.
Krievija paziņoja, ka tā ir sākusi raķešu uzbrukumu mērķa grupai zvanot sevi Islāma valsts vai ISIS Sīrijā tās karakuģiem Kaspijas jūrā, kas ir par 1.500km.
Aizsardzības ministrs Sergejs Shoigu teica četri karakuģi kurināti 26 raķetes pie 11 arī mērķa jūrā un iznīcināt to.
Lai gan Sīrijas zemes spēkus ar gaisa vāka uzbrukt Krievijai, sacīja Sīrijas amatpersonām.
Krievija noliedz apsūdzības, ka lielākā daļa no uzbrukumiem, ka viņi ir uzsākuši ne mērķa ISIS.
Iestādes aktīvisti, Sīrijas observatorija Cilvēktiesību, ziņoja progresu '' sīva cīņa Dažos mēnešos "provincē Hamā un Idlib.
Sadursmes notika pēc uzsākt krievu uzlidojums tādā pašā platībā.
Tiek lēsts, ka uzbrukumi no Kaspijas jūras ir pirmais koordinē uzbrukums kopš gaisa streiki Krieviju, ciešu sabiedrotais Sīrijas prezidentu Bashar al-Assad, sākās 30. septembrī.
Krievija paziņoja, ka tā ir vērsta "visus teroristus", bet tika ziņots par civiliedzīvotāju vismaz daļa no gaisa uzbrukumiem un nemiernieku grupas atbalstīja Rietumus.

Sīrijas prezidents Bashar al-Assad attēlots Krievijas iejaucās pilsoņu karš Sīrijā, kas ir ļoti svarīgi, lai drošībai visā Tuvo Austrumu reģionā.
Sīrijas līderis teica, ka militāru darbību pret ASV vadītās koalīcijas grupas zvanot sevi Islāma valsts vai ISIS nespēja novērst terorisma izplatīšanos.
Viņš apgalvoja, ka tikai koalīcija Sīrijā, Krieviju, Irānu un Irāku, kas varētu novērst bojājumus reģionā.
"Šī koalīcija ir veiksmīga, ja ne, mēs liecinieks iznīcināšanu visā reģionā. Mēs uzskatām, ka šī koalīcija būs sekmīga," Sīrijas prezidents teica intervijā Irānas televīzijai aired svētdien (04/10).
Pēc viņa teiktā, četras valstis apvienojušās, lai pārvarētu terorisma un galu galā sasniegs "praktiskie rezultāti", atšķirībā no ASV vadītajā koalīcijā.
Krievija ir uzsākusi gaisa uzbrukumus pret Sīrijā ISIS kopš pagājušās nedēļas.
Kad prezidents Bashar al-Assad iesniegumi, Krievija turpināja uzsākt gaisa uzlidojumus Sīrijā.
Minēts, ka krievi uzbruka pozīcijas ISIS, taču aktīvisti saka uzmanība mērķis ir grupas atšķirībā prezidentu Assad.

Locekļi ASV vadītajā koalīcijā, kas uzsāka pretošanos grupai aicinot sevi Islāma valsts vai ISIS, aicināja Krieviju, lai apturētu gaisa uzlidojumus, ka viņi teica skāra Sīrijas opozīcijas grupas un civiliedzīvotāji.
Kopīgajā paziņojumā piektdiena (2 oktobrī), ASV, Lielbritānijā, Turcijā un citi locekļi koalīcijas teica Krievijas uzbrukums būtu "tikai radīt lielāku ekstrēmismu".
Krievija, kas saskaņā ar lieciniekiem atgriezās uzbrukuma piektdien (02/10), teica, ka ir mērķtiecīgi ISIS.
Vecākais krievu ierēdnis teica uzbrukums var ilgt trīs līdz četriem mēnešiem.
Aleksejs Puškovs, valdes priekšsēdētājs no Krievijas parlamenta ārlietu, pievienojot tikai ASV "izlikties" bombardēja ISIS.
Viņš solīja Krievija būtu efektīvāka darbība.
Krievijas gaisa spēki uzsākt gaisa uzbrukumu Sīrijā trešdien (30. septembrī).
Sīrijas militāro teica Krievija ir veikusi 18 gaisa triecienos kopš ceturtdienas naktī.
Starp viņiem tiek darīts provincē Hamā un Idlib, provincē, kur ir stiprās ISIS.

Krievija saka, "tūkstošiem Krievijas pilsoņu iniciatīvai ir pievienojusies Sīrijā ISIS.
Krievijas augšpalāta parlamenta trešdien (30/09) vienbalsīgi apstiprināja lūgumu prezidenta Vladimira Putina nosūtīja karaspēku uz citu valsti.
Šis lēmums pavēra ceļu uz Krievijas valdību uzsākt gaisa triecienos pounded grupu aicinot sevi Islāma valsts vai ISIS.
Runasvīrs Krievijas valdībai, Sergejs Ivanovs, teica, ka tas nav sūtīt zemes karaspēku uz Sīriju un izmantos tikai spēku gaisā.
Pēc Ivanova vārdiem, Krievijai ir intereses Sīrijā, jo "tūkstošiem Krievijas pilsoņu ir apvienotas, lai ISIS un tie ir kļuvuši par draudu nacionālajai drošībai".
"Tas nav jautājums, kā sasniegt mērķi vai ambīcijas mūsu ārpolitikas, kā to apgalvo Rietumu valstīm. Tas ir vienkārši tāpēc, ka ir nacionālās intereses Krievijā," teica Ivanovs.
Ivanovs piebilda Sīrijas prezidentu Bashar al-Assad, ir oficiāli pieprasījusi militāro atbalstu Krievijai.
Agrāk, runā ANO galvenajā mītnē laikā, prezidents Putins aicināja lielāku koalīciju, lai cīnītos pret terorismu.
Bez tam Krievijā, ASV vadīto koalīcijas ir pirmais uzsāka gaisa triecienos Sīrijā pagājušajā gadā.
Krievija un Amerikas Savienotās Valstis par tikšanās virsraksts Sīrijas gaisa telpā
Pentagons teica, ka sprauslas viņiem ir manevrēt atdalīšanu, kas nav pārāk tuvu Krievijas kara lidmašīnas.
Krievija ir piekritusi rīkot tikšanos ar Amerikas Savienotajām Valstīm par pašreizējiem drošības sprādzieniem Sīrijā, saskaņā ar Pentagona.
Tikšanās bija "ļoti iespējams, notiks šīs nedēļas nogalē," sacīja pārstāvis Peter Cook.
Pastāv bažas, būs crash sadursmes, jo ASV un Krievija ir gan bumbu sprādzienos Sīrijā neskatoties atsevišķi.
ASV un NATO sabiedrotie pārtrauca sakarā ar reaktīvajām lidmašīnām Krievijai ir vairākas reizes pārkāpis gaisa telpu Turcijas.
Earlier šonedēļ, Pentagona amatpersonas teica, ka viņi ir jādara vismaz viens manevrs "drošu attālumu", kas cīnītājs sprauslas Amerikas Savienotajām Valstīm nav iegūt pārāk tuvu Krievijas lidmašīna virs Sīrijas.
Šis incidents notika 1. oktobrī, bet Pentagons nesniedza sīkākus paskaidrojumus.
Šī tikšanās tiek gaidīts, lai apspriestu, cik daudz Attālums starp sprauslām Amerikas Savienotajām Valstīm un Krieviju un kāda ir standarta saziņas valoda ar apkalpi.
Krievija ir arī uzsākusi raķetes no karakuģiem, kas Kaspijas jūrā.
Pastāv bažas, ka Krievija faktiski uzbruka pretinieki prezidenta Bashar al-Assad, nevis kaujinieku nostājas IVIS.
ASV aizsardzības ministrs Ashton Carter piektdien (9/10) apsūdzēja Krieviju militāro operāciju "fundamentāli kļūdaina" Sīrijā, un būs "aizdedzinātu pilsoņu karš, kas veicina ekstrēmismu".
Bet Maskava noliedza paziņojumu, sakot, ka pagājušajā nedēļā viņi uzbruka mērķus, nevis ISIS.

Krievu spārnotās raķetes kritums Irānā "
Fotogrāfijas no Krievijas Aizsardzības ministrijas rāda krievu raķetes sitot no Kaspijas jūras.
Amatpersonas Aizsardzības ministrijas teica, ka ASV, Krievijas spārnotās raķetes sitot no Kaspijas jūras uz mērķiem Sīrijā ietilpst Irānā.
Abas amatpersonas, kas vēlējās palikt anonīms, sacīja, ka nav skaidrs, vai ir zaudējumi sakarā ar ugunsgrēku šīs raķetes.
Ierēdnis teica četras raķetes ārā no uguns līnijas.
Irāna ziņu aģentūra citēja gubernators Takab provincē, rietumu Irāna, kas saka svešķermeņi krīt uz ciemu.
Krievijas Aizsardzības ministrija paziņoja, visi raķetes hit vēlamos mērķus Sīrijā.
Krievijas amatpersonas trešdien (07/08) bija atlaisti 26 spārnotās raķetes Krievijas kaujas kuģu Kaspijas jūrā ar mērķi džihāda grupu ziemeļu Sīrijā dambja ziemeļrietumiem.
Apgalvojums, ka Krievijas raķetes uz Irānu šoruden parādās, kad NATO vēlreiz apstiprināja, ka viņi aizstāvēs savus sabiedrotos.
NATO saka, ka tā ir mainījusi procedūru, kas ļauj izvietošana karaspēka būt ātrāks.
Šī attīstība nāk kā Krievija palielināja savu militāro iesaistīšanos Sīrijas konfliktā.
Sīrija pati apsveica "atbalsta no Krievijas" ar Krievijas militāro teica uzbrukumi ir vājinājusi grupas aicinot sevi Islāma valsts vai pazīstams kā ISIS.

Četri Krievijas karakuģi ziņots karsēt 26 raķetes pie 11 mērķus ISIS.
Krievija paziņoja, ka tā ir sākusi raķešu uzbrukumu mērķa grupai zvanot sevi Islāma valsts vai ISIS Sīrijā tās karakuģiem Kaspijas jūrā, kas ir par 1.500km.
Aizsardzības ministrs Sergejs Shoigu teica četri karakuģi kurināti 26 raķetes pie 11 arī mērķa jūrā un iznīcināt to.
Lai gan Sīrijas zemes spēkus ar gaisa vāka uzbrukt Krievijai, sacīja Sīrijas amatpersonām.
Krievija noliedz apsūdzības, ka lielākā daļa no uzbrukumiem, ka viņi ir uzsākuši ne mērķa ISIS.
Iestādes aktīvisti, Sīrijas observatorija Cilvēktiesību, ziņoja progresu '' sīva cīņa Dažos mēnešos "provincē Hamā un Idlib.
Sadursmes notika pēc uzsākt krievu uzlidojums tādā pašā platībā.
Tiek lēsts, ka uzbrukumi no Kaspijas jūras ir pirmais koordinē uzbrukums kopš gaisa streiki Krieviju, ciešu sabiedrotais Sīrijas prezidentu Bashar al-Assad, sākās 30. septembrī.
Krievija paziņoja, ka tā ir vērsta "visus teroristus", bet tika ziņots par civiliedzīvotāju vismaz daļa no gaisa uzbrukumiem un nemiernieku grupas atbalstīja Rietumus.

Intervija prezidents Bashar al-Assad Irānas televīzijas raidījums svētdien (04/10).
Sīrijas prezidents Bashar al-Assad attēlots Krievijas iejaucās pilsoņu karš Sīrijā, kas ir ļoti svarīgi, lai drošībai visā Tuvo Austrumu reģionā.
Sīrijas līderis teica, ka militāru darbību pret ASV vadītās koalīcijas grupas zvanot sevi Islāma valsts vai ISIS nespēja novērst terorisma izplatīšanos.
Viņš apgalvoja, ka tikai koalīcija Sīrijā, Krieviju, Irānu un Irāku, kas varētu novērst bojājumus reģionā.
"Šī koalīcija ir veiksmīga, ja ne, mēs liecinieks iznīcināšanu visā reģionā. Mēs uzskatām, ka šī koalīcija būs sekmīga," Sīrijas prezidents teica intervijā Irānas televīzijai aired svētdien (04/10).
Pēc viņa teiktā, četras valstis apvienojušās, lai pārvarētu terorisma un galu galā sasniegs "praktiskie rezultāti", atšķirībā no ASV vadītajā koalīcijā.
Krievija ir uzsākusi gaisa uzbrukumus pret Sīrijā ISIS kopš pagājušās nedēļas.
Kad prezidents Bashar al-Assad iesniegumi, Krievija turpināja uzsākt gaisa uzlidojumus Sīrijā.
Minēts, ka krievi uzbruka pozīcijas ISIS, taču aktīvisti saka uzmanība mērķis ir grupas atšķirībā prezidentu Assad.

Dūmu pieaug, jo gaisa streikiem Kafr Nabel, Idlib provincē.
Locekļi ASV vadītajā koalīcijā, kas uzsāka pretošanos grupai aicinot sevi Islāma valsts vai ISIS, aicināja Krieviju, lai apturētu gaisa uzlidojumus, ka viņi teica skāra Sīrijas opozīcijas grupas un civiliedzīvotāji.
Kopīgajā paziņojumā piektdien (2. oktobrī), ASV, Lielbritānijā, Turcijā un citi locekļi koalīcijas teica Krievijas uzbrukums būtu "tikai radīt lielāku ekstrēmismu".
Krievija, kas saskaņā ar lieciniekiem atgriezās uzbrukuma piektdien (02/10), teica, ka ir mērķtiecīgi ISIS.
Vecākais krievu ierēdnis teica uzbrukums var ilgt trīs līdz četriem mēnešiem.
Aleksejs Puškovs, valdes priekšsēdētājs no Krievijas parlamenta ārlietu, pievienojot tikai ASV "izlikties" bombardēja ISIS.
Viņš solīja Krievija būtu efektīvāka darbība.
Krievijas gaisa spēki uzsākt gaisa uzbrukumu Sīrijā trešdien (30. septembrī).
Sīrijas militāro teica Krievija ir veikusi 18 gaisa triecienos kopš ceturtdienas naktī.
Starp viņiem tiek darīts provincē Hamā un Idlib, provincē, kur ir stiprās ISIS.

Parlaments piekrita Krieviju uzsāk gaisa uzlidojumus Sīrijā
Krievija saka, "tūkstošiem Krievijas pilsoņu iniciatīvai ir pievienojusies Sīrijā ISIS.
Krievijas augšpalāta parlamenta trešdien (30/09) vienbalsīgi apstiprināja lūgumu prezidenta Vladimira Putina nosūtīja karaspēku uz citu valsti.
Šis lēmums pavēra ceļu uz Krievijas valdību uzsākt gaisa triecienos pounded grupu aicinot sevi Islāma valsts vai ISIS.
Runasvīrs Krievijas valdībai, Sergejs Ivanovs, teica, ka tas nav sūtīt zemes karaspēku uz Sīriju un izmantos tikai spēku gaisā.
Pēc Ivanova vārdiem, Krievijai ir intereses Sīrijā, jo "tūkstošiem Krievijas pilsoņu ir apvienotas, lai ISIS un tie ir kļuvuši par draudu nacionālajai drošībai".
"Tas nav jautājums, kā sasniegt mērķi vai ambīcijas mūsu ārpolitikas, kā to apgalvo Rietumu valstīm. Tas ir vienkārši tāpēc, ka ir nacionālās intereses Krievijā," teica Ivanovs.
Ivanovs piebilda Sīrijas prezidentu Bashar al-Assad, ir oficiāli pieprasījusi militāro atbalstu Krievijai.
Agrāk, runā ANO galvenajā mītnē laikā, prezidents Putins aicināja lielāku koalīciju, lai cīnītos pret terorismu.
Bez tam Krievijā, ASV vadīto koalīcijas ir pirmais uzsāka gaisa triecienos Sīrijā pagājušajā gadā.

Irāna un Krievija iebilst ISIS, atbalstot Al-Assad
Krievijas prezidents Vladimirs Putins (pa labi) atbalsta Sīrijas valdību prezidenta Bashar al-Assad (pa kreisi).
Irānas prezidents Hassan Rouhani un Krievijas prezidents Vladimirs Putins pauda savu apņemšanos iekļaut normu, prezidenta Bashar al-Assad cīņā pret kaujinieki ISIS.
Tiekoties ar vairākiem pētniecības iestādēm un žurnālistiem pirms sesijas Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālās Asamblejas sākās, Rouhani teica, ka Al-Assad norma nedrīkst novājināts ja ISIS vēlas būt uzvarēta.

Dilengserkan
Sikap Iranas Rusia tidak sejalan Darbo posisi Šalis-Šalis Barat.
Perdana Menteri Guru honorer Davidas Cameronas, pirmininkaujan JAV Barackas Obama, iš pirmininkaujan Prancūzija François Hollande berulang Kali mendesak agaro al-Assad šimtai sūnus dilengserkan tampuk kekuasaan sebagai  kesepakatan terasa.
"(Bashar al) Assado tidak pagal menjadi Bagian jam depan šimtai Sirijos Arabų Respublika. Dia telah menjagal rakyatnya Sendiri. Dia telah membantu menciptakan konflik krisis migrasi Šiandien. Dialah pejabat Yang merekrut Anggor ISIS ", Kata Cameron.
Di Niujorkas, punktas pemimpin Šalis berdatangan prognozė menghadiri sidang Majelis Umum PBB di Tengah krisis migran pengungsi ASAL Sirijos Arabų Respublika.
Sejak konflik berlangsung di Sirijos Arabų Respublika Mesopotamijos, 2011, DAUGIAU 200.000 šimtai orang meninggal darbo pasaulio. Kemudian sekitar Keturių žvaigždučių Jutan Warkentin Sirijos Arabų Respublika telah melarikan Diri berbagai Šalis termasuk Turkija, Libanas, Jordanija, hingga Eropa.
Berbagi Beri Šiandien berbagi Atsiliepimai

Operasi Šiandien digelar menyusul keputusan prognozuoti memperluas upaya serangan terhadap kelompok militar, Seperti dilaporkan Kanto Beri AFP.
Gviana prognozė Pertama kalinya melakukan serangan Udara terhadap kekuatan kelompok Militar Yang menamakan Diri Šalis Islam atau ISIS di Sirijos Arabų Respublikos Antradienis (27/09).
Operasi Šiandien digelar menyusul keputusan prognozuoti memperluas upaya serangan terhadap kelompok militar tersebut Seperti dilaporkan Kanto Beri AFP.
Kantonas Kepresidenan Prancūzija mengatakan savo Udara serangan Šiandien dilakukan setelah pihaknya melakukan operasi pengintaian selama Dua pirmadienis Terakhir.
Selama Šiandien Perancis būdas mengambil Bagian Dalam serangan Udara di Irakas, demikian laporan Kanto Beri "Reuters".
Operasi "melawan ancaman teroristai" šalių pavadinimus dikoordinasikan Darbo grožio apygardos demikian pernyataan tersebut.
Sia-Sia tidak realistis
Mesopotamijos Awal rugsėjis Lalu, pirmininkaujan François Hollande menyatakan bahwa pihaknya telah melakukan persiapan prognozė memulai serangan Udara terhadap kelompok Militar Šalis Islamas di Sirijos Arabų Respublika.
Gyvūnijos demikian lanjutnya, Prancūzija sejak Awal mengesampingkan pengiriman pasukan prognozė melakukan serangan terhadap ISIS Yang disebutnya "SIA-Sia tidak realistis".
Sejauh Šiandien labiau šimtai 220,000 Warkentin Sirijos Arabų Respublika telah tewas DAUGIAU šimtai Sembilan Jutan Warkentin Šalis montigenous meninggalkan Šalis montigenous Darbo berstatus sebagai pengungsi.
Berbagi Beri Šiandien berbagi Atsiliepimai

Organisasi HAM protestantizmo Paragvajus Cina Vokiečių Suriah

Kelompok perlawanan Sirijos Arabų Respublika Masih gigih melawan pirmininkaujan Bashar al-Assad.
Koalisi sekitar 200 organisasi HAK pamatai manusia memperingati setahun munculnya protestantizmo di Sirijos Arabų Respublika Darbo menyeru kepada Paragvajus Cina prognozuoti mendukung Privacy PBB terhadap pemerintahan pirmininkaujan Assad.
Mereka meminta Dewan Keamanan PBB meloloskan resolusi Yang menekan pemerintah Sirijos Arabų Respublika prognozuoti segera mengakhiri serangan terhadap punktas pengunjuk prarasta.
Suriah Timur Tengah
Mereka menekankan perlunya Susiję puslapiai Internasional termasuk Paragvajus Cina prognozuoti mendukung resolusi Šiandien.
Seruan montigenous Atsiskaitymas menjelang kembalinya utusan khusus PBB Liga Arabų Kofi Annan prognozuoti Sirijos Arabų Respublikos Yang puolimo Trečiadienis Šiandien (16/3) nuo menyampaikan rezultatus laporan kunjungannya.
NowSeeHeart hangus
Sementara di Sirijos Arabų Respublika pertempuran terus berlanjut, darbo pasukan pirmininkaujan Basharas al-Assado melakukan Gerakan nemokama parsisiųsti hangus di berbagai Kota yang mereka Serang demikian disampaikan organisasi Human Rights Watch "(HRW).
"Pasukan Sirijos Arabų Respublika melakukan nemokamai parsisiųsti hangus di berbagai veleno sementara skilimo Dewan Keamanan tertelikung duris Palau Kinijoje," Kata Sarah Leah Witson šimtai HRW.
Di Saat pertemuran terus berlanjut, Singapūras Italia memutuskan prognozuoti mengikuti beberapa Šalis sebelumnya Darbo menutup kedutaan Besar mereka apsaugoti tindak kekerasan yang terus terjadi.
HRW mengatakan pasukan pemerintah menggunakan senjata Egiptas Priemonės Kaliber Tinggi, bakas menembakkan mortir secara membabi buta berbagai Religinės ataupun orang di jalanan di Kota-Kota Yang menjadi sasaran serbuan mereka.

Cina Whittington AS terkait Laut Kinijos Selatan
Vašingtonas meyakini Langkah Pekino membangun fasilitas militer bertujuan prognozė memperkuat klaim.
Cina menyerang Balik JAV terkait pertikaian Wilayah Laut Kinija Selatan.
Juru Bicara kementerian Luar Negeri, Hua Chunying, menyinggung AS Saat menyalahkan "sejumlah Šalis" yang "terus menerus menggunakan kekuatan militernya" di Krasa montigenous.
Trečiadienis Lalu, pejabat Amerika mengatakan mereka sedang mempertimbangkan mengarahkan Kapal karas di Daerah sekitar Spratlo salos Yang dinyatakan Kinija sebagai wilayahnya.
Hal Šiandien memicu karas Kata-Kata diantara Kedu Šalis adikuasa Šiandien.
Cina membuat khawatir sejumlah tetangganya AS Karen memperluas serangkaian Pulau Kecil, Laporta Rustanto BBC Michael Bristow.
Vašingtonas meyakini Langkah Pekino membangun fasilitas militer bertujuan prognozę memperkuat klaim Ost Krasa sengketa montigenous.
Cina menyatakan pembangunan tersebut teisus sūnus diperlukan prognozė melindungi kedaulatannya.
Pertikaian dimulai ketika punktas pejabat AS menyatakan sedang mempertimbangkan pengiriman Kapal karas di Dalam Wilayah 12 mylių Laut Yang Kinija klaim sebagai daerahnya di sekitar Spratlo salos.

Arabų Saudo Kembali Serang Jemenas
2015 balandis 22
Sour
siuvinėjimas korporacija Serang
Vaizdo antraštė
Seorang Anggor pasukan Jemenas berjaga di depan mal yang ditolak apsaugoti serangan Udara Saudo.
Pasukan koalisi Yang dipimpin durų Arabų Saudo Kembali melakukan serangan Udara terhadap pemberontak sukurta simpatijos di Jemenas, sementara pertempuran Darat terus berlangsung.
Serangan Šiandien terjadi būdas beberapa uogienė Saja sesudah Arabų Saudo mengumumkan bahwa mereka menghentikan serangan Udara terhadap Jemenas.
Arabų Saudo pasukan koalisi telah melakukan savo Udara serangan Šiandien selama Keturių žvaigždučių Pekan Terakhir.
Seorang diplomatas Arabų Saudo menyatakan bahwa serangan Udara Yang mereka lakukan selama Šiandien telah mencapai rezultatus yang dikehendaki Dalam menyerang sasaran-sasaran militer.
Menyusul savo Udara serangan Šiandien pasukan pemberontak melakukan Äksi Bălăşan Darbo merebut Markas militer di Kota Taez.
Pertempuran Jugan dilaporkan terjadi di Kota Adenas, veleno Relax sūnus Sebuah veleno Kecil Daleh.
Sekalipun melakukan serangan Udara, pemerintah Arabų Saudo menyatakan bahwa perjanjian Nikah Siri "Masih terus berlangsung sedang Dalam proses finalisasi.
Iranas, Yang dituduh berada di belakang pemberontak sukurta užuojauta, sempat memuji Langkah Saudo menghentikan jo Udara serangan Šiandien sebagai Sebuah Langkah Maju Dalam perundingan Nikah "Siri".

Konflik di Jemenas membuat Aden Jadi Kota Mati "
2015 balandis 7
Sour

Vaizdo antraštė
Sebuah bakas melintas di Pusat veleno Adeno yang terkoyak durų karas sejak beberapa etapai Terakhir.
Pemimpin Palangos Merah Internasional (daugiausia) menyatakan kepada BBC di Adenas, bahwa konflik telah mengubah velenas montigenous menjadi "velenas mati".
Robertas Kozlov mengatakan pasokan obat-obatan sangat diperlukan di Kota montigenous. Mesopotamijos ataka Trečiadienis, Sebuah pesawat bantuan Jemenas dibatalkan penerbangannya apsaugoti PuriBorobudur Logistik.
Organisasi Kesehatan Takbir (PSO) menyatakan DAUGIAU 540 šimtus orang meninggal Takbir akibat konflik tersebut.
Beberapa etapai Terakhir, Jemenas telah terkoyak durų karas priskiriant beberapa kelompok berbeda.
Konflik tinklalapis terjadi pamokas pemberontak sukurtus simpatijų yang Nuolatiniai melawan pemerintahan pirmininkaujan Abdrabbuh Mansour Hadi, Yang telah menyelamatkan Diri į Singapūrą.
Adeno sedang dikepung Kur pemberontak sukurta simpatijos šimtai didorong Selatan ibukota Sana.
Selama Dua pirmadienis Terakhir serangan Udara Arabų Saudo menargetkan pemberontak sukurta simpatijų sūnus penduduk sipil terjebak di Tengah-Tengah.

Vaizdo antraštė
Satu keluarga Indija meninggalkan yaman yang Semakin nevienodą durų peperangan.

Vaizdo antraštė
Pendukung pirmininkaujan Abdurrabuh Mansour Hadi mengambil posisi _AT_safwanfdjri menembak.
"Tak Ada orang"
"Kami melihat banyak jenazah diangkut Rumah Sakit, atau meninggal Saat Naujas samtelis" Kata Ghose kepada BBC.
"Rumah Sakit tak memiliki pasokan yang cukup staf Yang tepat," katanya Lagi.
"Tak Ada Yang orang terlihat mereka sembunyi. Eko berhenti sepenuhnya" katanya menambahkan jalanan "dikotori" nuo durų sampah puing Religious šimtai religinių yang ditolak.
"[Kota Šiandien dipenuhi šimtai orang bersenjata berbagai kelompok Yang berperang. Ini Kota Besar, tak ada yang berfungsi" Kata Ghoden Lagi.
UNICEF menyatakan setidaknya 74 Yang tewas Dalam konflik montigenous adalah Anak Anak-. PSO menambahkan 1700 Orang terluka.
Daugiausia sebelumnya menyerukan gencatan senjata 24 uogienė di Adenas, sementara Paragvajus meminta Dewan Keamanan PBB prognozuoti mendukung "Jeda Internasional" serangan Udara.
Daugiausia telah diberi leidimas durų pasukan koalisi Yang dipimpin Arabų Saudo prognozė mendaratkan pesawat Yang Valstybės staf Kesehatan pasokan obat-obatan.

Al Jazeera terbitkan dokumen rahasia

Pemukiman Žydų
Perundingan Timur Tengah terganjal durų PuriBorobudur pemukiman Žydų

Jaringan pemberitaan Arabų Al Jazeera menerbitkan ratusan dokumen rahasia Yang disebutkan rincian perundingan Timur Tengah.

Dokumen montigenous pamokas būta menyebutkan Palestinos Otorita secara diam-diam membiarkan Izraelis menduduki secara ilegal sebagian Besar Krasa Yerusalem Timur.

Perundingan Saat INI pamokas Izraelio Palestinos terhenti selama berminggu-senin apsaugoti penolakan Izraelis prognozuoti menghentikan pembangunan pemukiman žydų Palestinos di Krasa yang diduduki.

Tetapi bocornya dokumen rahasia Šiandien menunjukkan bahwa punktas Palestinos pemimpin memang telah _AT_safwanfdjri prognozė memberikan Krasa Besar Yang diduduki od Izraelio sejak Tahun 1967 Darbo imbalan kesepakatan.

Topik Yang Naujausia kontroversial Dalam konflik Timur Tengah Šiandien adalah Yerusalem Yang diklaim durų iki Izraelio Palestinos sebagai ibukota.

Dokumen Yang Belum Dapat diinvestigasi secara NEPRIKLAUS durų galva, mengklaim jūrų Palestinos Runding _AT_safwanfdjri prognozė membicarakan PuriBorobudur sensitif termasuk akses Masjid Umaras di kompleksas Masjidil Al Aqsa.

Selama bertahun-Tahun, punktas pemimpin Paletina Yang dangus mengadakan perundingan darbo, Izraelį, JAV, gyvūnijos tidak mencapai rezultatų apapun.

Palestinos Warkentin Sendiri, po sering melakukan protestantizmo terutama di sejumlah Tempat penting Seperti Yerusalem Timur, menentang Apa Yang mereka lihat sebagai ekspansi Izraelis lemahnya punktas pemimpin mereka Sendiri.

Palestinos Pemuda, Aparat Izraelis bentrok di Al Aqsa
2015 rugsėjis 28
Sour
Al AqsaImage copyrightGetty vaizdai
Vaizdo antraštė
Aparat keamanan Izraelis Tampak mengambil posisi di sejumlah sudut di Kompleks Masjid.
Kekerasan Kembali pecah pamokos pasukan keamanan Izraelis Palestinos Warkentin di sekitar kompleksas Masjid al Aqsa di Jeruzalę.
Polisi menembakkan dujų oro sūnus GRANAT kejut prieinamą Palestinos punktas Pemuda Yang melemparkan taškas bomba Molotovo prieinamą Aparat keamanan Izraelis Mesopotamijos pirmadienį (28/09).
Palestinos punktas Pemuda nastepny membarikade Diri di Dalam Masjid. Mereka menginap di Masjid tersebut sebelumnya berjanji apie "mempertahankan" Masjid.
Masjid al Aqsa terletak di Krasa Haram al Sharif atau dikenal Darbo mėsos Bukit Masalas durų umat žydų Yang dianggap sebagai Tempat užsiimti Bagis umat Islamas maupun žydų.
Kawasan montigenous berada di Jeruzalė Yimur Yang diduduki Izraelį.
Pengunjung žydų mendapat pengawalan ketat di kompleksas Masjid al Aqsa.
Di VIETA tersebut sebelumnya memang sering terjadi bentrokan tetapi ketegangan meningkat belakangan.
Di pamokos penyebabnya adalah kecurigaan di Palestinos pihak bahwa Izraelis Ingin mengubah pengaturan di VIETA tersebut tetapi Izraelis membantah kecurigaan montigenous.
Peristiwa Šiandienos terjadi bertepatan darbo dienų Pertama Sukotą atau Raya Pondok Daun Bagis umat žydų.

Pridedant pritvirtinti orang menganggap Satu supervalstybė Amerika, sekurang-kurangnya supervalstybė militer. Apie tetapi Emmanuel Todd, Seorang Pakar Švietimas pengetahuan Perancis berpendapat lain. Bukunya. Yang berjudul après l'imperiją. Essai sur la skilimas du SYSTEME Americain (Editions Gallimard, Paris, 2002) telah diterjemahkan Dalam berbagai standarto. Vardai versinya yang Bahasa Vokietijoje, yaitu Weltmacht JAV, ein Nachruf yang telah diterbitkan Piper Verlag, München Mesopotamijos Tahun 2003, Emmanuel Todd Mėnulis bahwa reikia supervalstybė Amerika, dviračiai Dalam eko ​​maupun militer .. eko Atsiliepimai cukup disampaikan di terijai bahwa Todas menilai besarnya ketergantungan Amerika kepada kirpčiukai kirpčiukai būta Dalam berbagai aspek eko sebagai indikasi bahwa reikia Satu supervalstybė Amerika eko yang mengungguli eko pasaulį darbą.

Prognozių membahas pandangan Todas bahwa reikia supervalstybės Ameriką militer Perl per telaah pokok-pokok argumentasi Todd. Ia mengatakan bahwa kirpčiukai America mempunyai kelemahan struktural Dalam bidang militer. Vardai sejarahnya kirpčiukai America tidak pernah beradu kekuatan Darbo musuh yang dangaus kekuatannya. Dimulai Darbo perangnya yang asimmetris Darbo hai hai-Indian. Jugan Dunia Dalam karas II, berhadapan Darbo Vokietija Yang tinggal runtuh apsaugoti pukulan Berat duris tentara Sovietų Uni. Setelah melakukan pendaratan di Normandie Amerika melakukan operasi militer Yang tidak seimbang Darbo keunggulannya Dalam medžiaga jumlah manusia. Todas mengemukakan pendapat Liddell Hart, Pakar Strategi Sejarah militer Inggeris yang mengatakan betapa išleidimo birokratis cara bergeraknya tentara AS di Darat. Keunggulan Amerika di Laut sūnus Udara memang sangat Besar sebagai rezultatus kekuatan industrinya. Setelah memenangkan pertempuran Laut Midway, karas AS Whittington Jepang mirip perangnya Darbo Indijos. Keunggulan medžiaga LOGISTIK AS terlalu Besar Jepang tidak mampu mengimbanginya. Apie tetapi lain halnya operasinya di Darat. Setelah karas Antrojo pasaulinio Tampak jelas bahwa kekuatan Darat Amerika kopėčios mampu prognozė memenangkan karas. Di Korėja keberhasilan būdas separoh sedangkan di Vietnamas gagal iki sekali. Padahal AS menghadapi Šalis Yang Kecil jauh DAUGIAU žemos kokybės kemampuan industrinya.

Vardai Tahun Tahun Raya šiandien mengembangkan konsep karas yang tidak atau seminimal mungkin mengakibatkan Korban Mati Bagis Orang Amerikoje. Cara berpikir demikian berakibat bahwa kemampuan operasi Darat rinkimų kopėčios Dapat diandalkan. Sebab Dalam operasi Darat kritikų prognozė menghindari perjumpaan langsung Darbo kekuatan Whittington. Konsep AS tersebut didasarkan keunggulan teknologinya Yang hendak dimanfaatkan semaksimal mungkin. Konsep montigenous. mengutamakan serangan Udara Yang bertujuan menghancurkan perlawanan musuh melalui pemboman Udara sūnus pukulan darbo peluru kendali. Teknologi tikslumo vadovaujasi amunicija (PGM) memungkinkan penembakan peluru kendali Darbo perkenaan tepat Mesopotamijos jarak jauh. Di samping montigenous dikembangkan protingas bombų bombų atau Yang perkenaannya tepat. Sedangkan prognozė penentuan sasaran naudos šiose nuotolinis aptikimas atau peninjauan saksama seluruh Wilayah Darbo memanfaatkan Satelit Udara. Dilengkapi Darbo AKSI intelijen manusia Yang dilengkapi pabandyti komunikasi prognozė memungkinkan laporan Instant dilanjutkan duris serangan Udara seketika. Dengan Cara demikian diperkirakan bahwa musuh Dapat dihancurkan Dalam Chairunnisa tidak Lama durų serangan Udara Tanpa penggunaan kekuatan Darat. Setelah musuh dihancurkan Xaraya tentara Darat Mobilus Daerah musuh prognozuoti mengkonsolidasi kemenangan .. Cara demikian diharapkan apie mengakibatkan Korban minimaliomis Mesopotamijos tentara AS .. Apie tetapi konsep Šiandien kritikų dilaksanakan apabila musuh mempunyai kemampuan pertahanan Udara yang efektif, Kata Todas. Od sebab montigenous kaip kelias į berperang garso menghadapi pihak Lain yang lemah Terbatas kekuatan militernya terutama pertahanan udaranya.

Prognozė menunjukkan kepada Takbir Luar bahwa AS Masih KUAT kuasa diadakan penempatan pasukan AS Dalam jumlah Besar di LUAR Negeri pamokos lain di Vokietijoje 60,053, 41,257 Jepang, Korėjos Selatan 35,663, Italijoje 11,677, 11,379 Inggeris, di Ispanija 3575. Selain montigenous di Daerah Balkanų galinga 13774 di Timur Tengah 9,956 Orang. Gyvūnijos prognozė mengadakan operasi militer AS tidak mempunyai kemampuan kongkrit Yang sesuai Darbo potensinya. Memang Kapal-Kapal Induk AS "(lėktuvnešis) mampu Mobilus leluasa di lingsir darbo pasaulio. Hal Šiandienos merupakan projekcija elektrinės yang penting Bagis supremasi politika. Apie tetapi apsaugoti laiptais kesediaan mengoperasikan kekuatan Darat jūs, kaip kopėčių sanggup mengadakan konfrontasi militer terhadap Whittington yang kekuatan militernya cukup Besar. Alien bertindak terhadap pihak lain Yang diyakini lemah. ,

Sikap AS Yang Keras terhadap Islam duris Todas dijelaskan sebagai berikut:
adanya pertentangan idėjinių setelah komunisme Kalah;
prognozė menguasai minyak Timur Tengah Yang dihuni penduduk mayoritas Islamas;
nuo tetapi terutama apsaugoti Takbir Islam secara militer lemah;
sebagai demonstrasi kekuasaan Strategi AS secara apie produktą relatif vėmimas.

Demikianlah pokok-pokok argumentasi Todas bahwa kaip reikalaujama supervalstybė militer.

Tiesa, kad po Antrojo pasaulinio karo visada yra maža šalis ar neišvystyta orientuojasi JAV karas. Niekada tiesiogiai su Sovietų Sąjunga. Pradėti su Šiaurės Korėja ir Vietnamas yra visi mažiau konkretūs rezultatai. Tada puola į Panamą suimti prezidentą. Persijos įlankos karo tik apsiriboja Kuveito išlaisvinimo ir nebuvo tęsti užkariauja Iraką. Ant Afganistane ataka tilptų naują koncepciją, o ne be oro gynybos pajėgumus. JAV sausumos pajėgos neseniai persikėlė po Afganistano pajėgos prieš Talibaną, Šiaurės Aljanso pajėgų pirmiausia juda. Tačiau iki šiol JAV nesugebėjo likviduoti Osamos bin Ladeno ir "Al Qaeda", nors ji yra tikslas pulti Afganistaną. Dėl Irako užpuolimas tik po pusmečio išjungti pats Irake, ty paklusti Jungtinių Tautų valia sunaikinti visus didelius ginklus. Net iš pažiūros Irakas gali būti nugalėtas naujo karo koncepcija, tačiau iki šiol JAV nebuvo galima paleisti į šalį. JAV priblokšti Irako partizanų išpuolių tiek pasitelkti armijos kitų šalių pagalbos. Vadas JAV karių Irake pripažinti, kad kasdien vidutiniškai yra 15 kartų kišimosi arba tokių pasikėsinimų iš Irako pusės, kad pavojaus narius.

Nedarbingumas JAV susiduria su šiek tiek stipri karinė valstybė, atrodo šiandienos išdavimo Šiaurės Korėjoje. JAV užpuolė Iraką remiantis tuo, kad jis buvo slepiasi masinio naikinimo ginklų, bet mokesčiai buvo iki šiol negalėjo būti patikrintas. Skirtingai Šiaurės Korėja atvirai pasakyti, kad ji turi branduolinį ginklą .. Jei JAV tikrai nuoseklus požiūris jis taip pat turi pulti Šiaurės Korėja, kuri nuo pat pradžių jis vadinamas blogio ašies kartu su Iraku ir Iranu. Vis dėlto, Šiaurės Korėjos karinė negali būti laikomas silpnas. Šiaurės Korėja nenori išjungti savo branduolinius ginklus prieš JAV sakė, kad tai nebūtų pulti jį. Jis pagrasino, kad jei JAV atakos, Šiaurės Korėja surengs natūra keršto. JAV pajėgos Pietų Korėja ir Japonija gali būti skirta keršto išpuolių Šiaurės Korėjoje. Šiaurės Korėjos požiūris gali būti kai kurių blefas natūra, bet iš tiesų, iki šiol JAV neturi pulti jį. Visiška priešingybė JAV poziciją dėl Irako.

Šis aprašymas daro Ameriką ne tiek pat ar tokia stipri, kaip mes manome. Emmanuelis Toddas vertinimas atrodo teisinga, kad JAV nėra karinė supervalstybė. Tačiau, atsižvelgiant į JAV vyraujančios požiūris, stiprumas tampa grėsme į šalis, turinčias mažiau galinga karo. Tai skatina mažų tautų rankos patys nėra laikomas silpna, net jei reikia su branduolinių ginklų. Tai dabar daroma ASKekuatan pulti Iraną siekiant išvengti Indonezijos karinių yra vienas iš pagrindinių didžiausia ir stipriausia pasaulyje. Tuo metu, net Nyderlandų stiprumo negalima lyginti su Indonezija ir amerikiečiai yra labai susirūpinę dėl mūsų karinių pajėgų plėtros remiamų masiškai pagal naujausias technologijas Sovietų Sąjungoje.

1960, Nyderlandai vis dar įtvirtinta Papua. Matydamas Indonezijos Respublikos, kuri yra sunkesnė galią, Olandija Vakarų remiamas projektavimas išmonė suformuoti lėlių būklę, kad atrodė, kad būti nepriklausomas, tačiau pagal Nyderlandų kontrolę.

Prezidentas Sukarno greičiau imtis kraštutinių priemonių, tikslus, perlaikyti Papua. Sukarno nedelsiant išduodamas atsišaukimus apie "Trikora" Yogyakarta, o jos turinys yra:
1. apribotas lėlių valstybės Papua padarytą Olandijos kolonijinių kūrimą.
2. keltuvas Sang Šaka Merah Putih visoje Vakarų Irian
3. Būkite pasirengę bendrai susitelkti, išlaikyti nepriklausomybę ir vientisumą tautos tėvynę.

Ačiū Indonezijos su sovietais artumo, tada Indonezija gauna didžiulį pagalbos laivyno ir oro pajėgų pažangias karines pasaulyje milžinišką vertę, JAV $ 2500000000. Šiuo metu Indonezijos karinės pajėgos turi būti stipriausia pietiniame pusrutulyje.

Pagrindinis stiprumas Indonezijos tuo metu ji buvo viena iš pagrindinių Trikora didžiausių ir sparčiausiai karo dirbtinio pasaulio sovietų Sverdlov klasės, su 12 milžinišką patrankos kalibras 6 colių. Tai Kry Irian, su milžinišką svorį 16,640 tonų su 1 270 žmonių, įskaitant 60 įgulos karininkų. Sovietų niekada net suteikti šį tvirtą laivą ant bet kurios kitos tautos, išskyrus Indonezijos. (Naujausia laivai klasės Sigma Indonezijos dabar sveria tik 1600 tonų).

Indoneziečių oro pajėgos taip pat tapo viena iš kruvinų oro laivyno pasaulyje, sudarytas iš daugiau nei 100 orlaivių pažangiausių tuo metu. Šis laivynas sudaro:
1. 20 Supersonic kovotojas MiG-21.
2. 30 MiG-15 orlaivių.
3. 49 aukšto Subsonic kovotojas "MiG-17.
4. 10 "MiG-19 viršgarsinio lėktuvo.

MiG-21 yra vienas iš labiausiai pažangių pagrindinių pasaulio anketa viršgarsinio lėktuvo, kuris galėjęs skristi greičiu iki 2. macho orlaivis yra net galingesnis nei dabartinis Amerikos pažangiausiais orlaivių, Supersonic F-104 Starfighter, F-5 Tiger. Nors olandai vis dar remiasi Antrojo pasaulinio karo lėktuvų, tokių kaip P-51 Mustang.
Apmaudu, kad lėktuvų MiG-21 ir MiG-17 Vietnamo karo skatinti amerikiečius awesomeness įkurta Jungtinių Valstijų karinio jūrų laivyno Strike Fighter Tactics instruktorius pilotai mokymo centras geriausiai žinomas kaip Top Gun.

Indonezija taip pat turi 26 ilgo nuotolio strateginis bombonešis Tu-16 Tupolev (Badger A ir B) parką. Tai daro Indonezija tapo viena iš tik keturių pasaulio tautų, kurios turi strateginius bombonešius, ty JAV, Rusija ir Jungtinės Karalystės. Pilietybė yra ne Iswahyudi oro Field, Surabaya.

Net Kinija ir Australija taip pat neturėjote šį strateginių bombonešių natūra. Tai bombonešis taip pat įrengtos įvairios pažangios elektroninės įrangos ir specialiųjų kovos su Karo laivas raketas-1 Kinologų, kurios sprogstamoji galia gali lengvai nuskandinti kariškų vakarus.

Indonezija taip pat turi 12 Viskis klasės povandeninių laivų, dešimtys Corvette klasės Šarvuotiniai, 9 pasaulis sraigtasparnis MI-6, 41 sraigtasparnis Mi-4, įvairus transportas orlaiviai įskaitant sunkiųjų transporto orlaivių Antonov An-12B. Iš viso, Indonezija yra 104 kovinius laivus. Jau nekalbant apie iš geriausių šautuvai tūkstančius tuo metu ir dar bus legendinis iki šios dienos, AK-47.

Visa tai daro Indonezijos salasahtu jūrų ir oro karinės galios pasaulyje stipriausia. Poveikis yra toks didelis, todėl Amerikoje pagal John F. Kennedy vadovavimo privertė Dutch palikti Papua ir nurodyta JT forume, kad valdžios Papua perėjimas iš Nyderlandų į Indonezija yra kažkas, kad gali būti priimtas

Taigi Krymo Rusijos karinės tvirtovės
Praėjus metams po Rusija aneksavo Kryme, dabar karinis fortas susidurti Ukrainą. Iki 40.000 gerai ginkluoti rusų kareiviai, dislokuoti ne karinę bazę Juodosios jūros. Bet žmonės kenčia.
 Russische Panzer auf der kremas
Prezidentas Vladimiras Putinas tiksliai per metus po Krymo pusiasalio aneksijos, teigė, kad įsakė Ukrainos aneksiją Juodosios jūros regione, kuris yra svarbus strategijos. Priežastis, daugiau nei 75 procentų regiono gyventojų yra etniniai rusai, kurie nori prisijungti prie Rusijos.
Vienašališkai referendumo, kuris vyko kovo 16, 2014, pagal Rusijos daugiau nei 96 procentų žmonių pasirinkti prisijungti prie Krymą su Rusija. Referendumas buvo glaudžiai saugoma Rusijos karines pajėgas persirengęs ir nereikia dėvėti uniformas ar emblemas. Nėra nepriklausomi stebėtojai buvo leista stebėti. JT pasmerkė Rusijos veiksmus kaip tarptautinės teisės pažeidimas.
Dabar tiksliai po vienerių metų nuo prieštaringai referendumo, Krymo pusiasalyje regionas į karinės tvirtovės Rusijos pajėgos susiduria su Ukraina. Pranešė tarp 25,000 iki 40,000 gerai ginkluotų Rusijos karių, tuo karinę bazę Juodosios jūros. Rusijos kariai parėmė naujų cisternų šarvuočių, karo ir karinių lėktuvų. Putinas taip pat neatmetė iš atominio ginklo rodymas.
Karti realybė, pagal Rusijos
Praėjus metams po Rusijos aneksijos pagal referendumo vaizdu, piliečiai Kryme regione turi susidurti karčią realybę. Dabar įvairūs klausimai į kasdienį gyvenimą pusiasalyje, kuriame buvo Rusijos karinės bazės. Eismo problemos, trūksta kuro ir maisto, yra tik keletas problemų, su kuriomis susiduria piliečiai.
Kas iš tikrųjų Separatistai?
FAKTAS KODĖL separatistų prorusišką STRONG
Kas iš tikrųjų Separatistai?
Pranešė skaičius prorusiškų separatistų Rytų Ukrainoje apie 20.000 žmonių. Krymas su 2 mln gyventojų, apie 60 procentų yra prorusiškos. Apskaičiuota, 1500 3000 Rusijos reguliariai armijos kovojo separatistų. Maskva neigia dalyvavimą savo karių, bet jei ji įrodo nė vienas buvo žudomi ar gaudomi, vadinamas jie atostogauja ir savanorio kovoti Rytų Ukrainoje.
12345
Kaip Vakarų sankcijų Todėl visos Europos įmonės ir JAV atsistatydino. Kryme dabar nebėra McDonald greito maisto restorane serija. "MasterCard" ir "Visa" kredito kortelės negalioja. Taip pat prekybos vietose pirmaujančių išmaniųjų telefonų ir kompiuterių, pavyzdžiui, "Apple" jau seniai uždarytos. Lunpuh praktinių ekonomikos sektoriuose.
Daugiau padaryti apgailėtinus žmones Krymo pusiasalyje yra Rusijos valiuta priėmimas, rublis, kaip oficialių mokėjimo priemonėmis. Rublis valiutos kursas smuko drastiškai dėl to, kad Vakarų sankcijos įvairovė lėmė nekilnojamojo pajamų gyventojų Krymo susitraukimo perpus.
Maisto produktai paprastai tiekiami iš Ukrainos, dėl embargo buvo metų, nes nutrauktas. Kaip rezultatas, maistas buvo menki, kaina pakyla, o, kita vertus, pajamų iš tiesų sumažėjo. Gyventojai pranešė, kad Krymo metus po aneksijos veiklą, dėmesys kreipiamas tik į karinius reikalus. Pranešama, laivybos logistikos ir kuro karinio daugiau nei dvigubai, o Ironiška gyventojai patyrė trūkumą visose gyvenimo srityse.
PRANEŠIMAS GALIMYBĖS

Paliaubos sutiko Rytų Ukraina
Ukrainos viršūnių susitikime Minske buvo susitarta dėl naujų paliaubų į rytų Ukrainos konfliktą. Prasidėjo vasario 15 d visi sunkieji ginklai turi būti pašalintas iš konflikto zonos. (2015/02/12)
Rusų Pradėti Pratimai Krymo karo
Rusija pradėjo karines pratybas nuo jos sienos į Ukrainą tuo metu, kai pastangos į taikių sprendimų Ukrainos atliekami intensyviai Vokietijoje ir Prancūzijoje. Nors susitikimo Merkel su Obama Vašingtone rezultatai lieka neaiški.

Putinas Paruošta atominės karas dėl Krymo labui
Be dokumentikos, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas teigė, kad "pasiruošęs" panaudoti branduolinį ginklą ginti Krymo pusiasalyje. Jis tiesiogiai dalyvavo Ukrainos krizės.
 Vladimiras Putinas išraiška Porträt aggressiv verärgert
Krymas yra Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir "ready", rizikavo branduolinio karo, siekiant užgrobti ant Juodosios jūros kranto pusiasalyje. "Mes iš pradžių nemanė atskirti Kryme ir Ukrainoje, kol vyriausybės nuvertimo Kijeve."

Pripažinimas buvo Putinas dokumentiniame pagamintos televizijos stoties Rossija 1 siekiant pažymėti pirmąjį jubiliejų Krymo aneksijos. Filmas pavadinimu "Krymas: Maršrutas į Tėvynę", kad aprašyti įvykiai įvyko prieš metus dėka kruopštaus planavimo ir tikslią eskekusi.

"Esame pasirengę" pagerinti Rusijos branduolinės įspėjimo statusą aukščiausiu lygiu, sakė V. Putinas. "Bet aš manau, kad situacija nesiruošia toli." Prezidentas teigė, apsvarstyti šį klausimą, nes jis nežino, ką Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose reakcija prieš Rusijos manevrai Kryme.

Krymas dėl stabilumo sumetimais Vidaus

Filmas rodomas, kai įvairių bloga žinia clutching Maskvą. Pats Vladimiras Putinas veikiami klausimu, nes niekada pasirodė viešumoje nuo kovo 5 d. Ekonominė krizė vis dar siautė nuo Vakarų embargo ir pasaulinių naftos kainų griūties.
1. Jungtinės Amerikos Valstijos - 581 milijardų JAV dolerių
DIDŽIAUSIAS karinės pajėgos 2015
1. Jungtinės Amerikos Valstijos - 581 milijardų JAV dolerių
Šiemet JAV gynybos biudžetas sudaro apie 39 procentų viso biudžeto visiems karinio pasaulio šalių, atsižvelgiant į Tarptautinio strateginių studijų instituto Londone tyrime. Garsūs JAV turi apie 1,3 milijono darbuotojų, daugiau nei 30.000 šarvuočių, 13000 orlaivių ir koviniai sraigtasparniai, 10 lėktuvnešių, 72 povandeninių laivų ir dešimtys kitų karo laivų.

Karo preparatai užsakymai iš Maskvos

Putinas susitiks su Kirgizijos prezidentu, pirmadienį (16/3) Šv Peterburgas. Jo buvimas tikrai palaidoti laukinių neišspręstus klausimus. Demonstratyviai Putinas buvo gandai, kad serga, sekmadienis (15/3) įsakė Šiaurės laivyno siekiant surengti karines pratybas.

A 40.000 karių, 41 karo laivų ir povandeninių laivų 15 dalyvaujančių veiksmų iš viso. Pratybų tikslas yra išbandyti, kaip greitai sukurti Šiaurės laivyno galėtų reaguoti į grėsmes.

Šiaurės laivyno dalis Rusijos karinio jūrų laivyno šaltojo karo metu dedamas poliarinio rato. Šiuo metu Šiaurės laivynas būstines Severomorsko gretimus į Norvegiją.

Kinija svajonė Stiprumas Supermocarstwo
Kinija padidino savo karinį biudžetą. Kūrimo yra harmonijoje su nauju pasitikėjimu rodomas Pekinas. Bet jėga gali būti įrodytas įvairiais būdais, o ne tik karinių, pasak Aleksandro Freund.

Kovinę galią kaip supervalstybės tikrai ne priklauso kinų. Pekinas iki šiol padarytą ginkluotas tik su ekonomine galia skleisti įtaką pasaulyje. Įspūdį, priemonės, kurių imamasi tik ekonomikos varikliui.

Kinija taip pat niekada užsiimti didelių konfliktų, bent karinę veiklą. Iki šiol, ekonomikos augimas turi pirmenybę. Bet dabar paradigma yra manoma, kad būti pakeista, nes pastarasis pasirodė labiau pasitikintys Kinija, ar taip pat gali būti vadinamas agresyvesnis.

Susidaro įspūdis, sustiprino Kinijos manevrų prideda prie savo gynybos biudžeto, nors ir mažiau nei pernai. Per metus Kinija investavo milžiniškas lėšas modernizuoti savo karines pajėgas.


Kinija yra teisinga tapti karinė supervalstybė, po ekonomikos augimo menganggumkan. Be to, kitų galingų šalių taip pat ne kartą primesti savo interesus per karinės jėgos. Jungtinės Valstijos yra tikra, o Rusija neseniai parodė, kad per Ukrainos konfliktą.

Bet pati logika sukelti ginklavimosi varžybos Azijoje yra ne tik nerimauja kaimyninės Kinijos, bet ir tarptautiniu mastu. Ši plėtra yra ne tik apsaugoti ekonominį pulsą Pulsating Azijos jūros regiono prekybos juostų klausimas, tačiau bendros paradigmos, kad konfliktas nebėra nustatyto diplomatinių pastangų plėtra, bet jėga.

Tai gali sukelti katastrofą ir jos poveikis bus juntamas visame pasaulyje. Kadangi šiuo metu papildomai į Kiniją, o kitose šalyse, pavyzdžiui, Indijos, Japonijos, Filipinų, Indonezijos ir Vietnamo padėtų sustiprinti savo karines pajėgas.

Yra daug potencialo konflikto Azijoje. Ypač dėl sutampa pareiškimų neturi gyventi salų Pietų Kinijos jūroje ir Rytų didžiausių parduotuvių sprogmenų deginti nacionalistinės jėgos.

Bombonešis orlaiviuose, Spratlys?
Kinijos karinių bazių Pietų Kinijos jūra
Bombonešis orlaiviuose, Spratlys?
Nuo vidurio 2014 Kinijos karinės užimtas plečia "Fiery Cross rifas" vakarų krašto Spratlys. Ekspertai "centro Tarptautinių ir strateginių studijų" Vašingtone ir Azijos jūrų skaidrumo iniciatyvą mano šalies bambuko užuolaidos stato oro bazę kartu trijų kilometrų. Ilgai KTT gali tilpti ilgo nuotolio bombonešis orlaivių tipus, priklausančius Kinijos H-6
A vandenyse, kad šėlo ir užtikrinti gamtos išteklių konflikto žvilgsnis. Bet iš esmės siekia išplėsti tokių punktų įtaką. Ir Kinija išprovokuoti statybos karines bazes Spratlys.

Panašus į Japoniją, Kiniją, neseniai priimtas kovos su terorizmu įstatymą, kuris leidžia kariškiams apsaugoti šalies interesus užsienyje.

Bet kai į Kinijos karinį biudžetą padidinti nereiškia Pekinas rengiasi kariauti. Iki šiol Azijos šalys vis dar atkreipti dėmesį į ekonomikos augimą. nes sparčiai augančios ekonomikos sukuria gerovę. Ir labiau pažengę, gauti minimalus taip pat daro įtaką nacionalistinio judėjimo, ar tai Pekinas, Tokijas ar Vašingtone.
Be to, gali būti įrodyta, galios įvairiais būdais. Nes dabar, net Kinija tapo supervalstybe be bent naudodami savo karinę galią.
Indonezijos karinės jėgos užimantiems Ranked 12th pasaulyje
 

Karinės jūrų pajėgos keičiamasi ugnį su priešu, kai modeliavimas Pratimai Integruota sveikatos Navy Pier Madura Koarmatim ujung, Surabaya, Rytų Java, antradienį (28/7). (Tarp // Zabur Karuru)
Karinės jūrų pajėgos keičiamasi ugnį su priešu, kai modeliavimas Pratimai Integruota sveikatos Navy Pier Madura Koarmatim ujung, Surabaya, Rytų Java, antradienį (28/7).
REPUBLIKA.CO.ID, Džakarta - komisijos narys I iš PKS frakcijos Sukamta sakė įspėjimas nepriklausomybę galėtų būti 70. tauta atspindėti pagreitį turėjo gynybos pajėgas. Indonezija turėtų būti stiprus valstybė ekonominiame, socialiniame, kultūriniame, politiniame ir gynybos ir saugumo srityje.

"Indonezijos stipri gynyba yra ne kelti grėsmę kitų tautų, bet ir pačios tautos gerovei. Taip pat, kad Indonezija gerbti kitų tautų ir prisidėti palaikant taiką pasaulyje, kaip 1945 m Konstitucijos mandatą", sakė, ketvirtadienį (6/8 jis ).

Iš Indonezijos nepriklausomybės 70. dvasia turėtų atsispindėti nustatyti Indonezijos gynybos pajėgas. Pasaulio karinė galia reitingų agentūra Global Fire Galia Karinė 2015 užėmė Indonezija užima 12 su 0.5231 elektrinės indeksu.

Su nepriklausomybės dvasios, Indonezija turi didinti savo galią indeksą. Jis tikisi, kad 2016 m Indonezija galios indeksas galėtų viršų 10 karinių galių pasaulyje ir 2024 gali patekti į penketuką pasaulį.

"Norint pasiekti reikiamą padidinti žmogiškuosius išteklius, gynybos įrangos ir biudžeto. Personalo kariuomenė šiuo metu numeriai 400 tūkstančių, ir jie turi labai gerą kovinį pajėgumą," sakė jis.

Sukamta paaiškino, Indonezija turi elitinių karių skaičius specializuojasi kiekvieną aspektą, pavyzdžiui, Kopassus ir Raider AD, Paskhas ir Denbravo (Būrys Bravo) 90 AS, Kopaska (KOPASKA), Yontaifib (Taifib) ir Denjaka ( Būrys Jala Mangkara) Al.

Kovinę galią kariškiai dar gali būti pranašesnis už kitų šalių, kai susiduria su vis a vis lauke be ginklu.

"Power išlikimą ir kovinę galią elitas pajėgos jau pripažino jo didybė kitų šalių. Tai taip didžiuojasi, bet negalima nusiraminti, Indonezija turi pagerinti kiekį ir kokybę", sakė jis.

Iš metų į metus, jis sakė, kad dėl pirkimo ir atnaujinkite gynybos įrangos biudžetas ir toliau didės. "Mes taip pat rekomenduojama, kad biudžetas turi būti padidintas kitais metais", sakė jis vėl.

Jis pridūrė, kad jei žmogiškieji ištekliai, gynybos įrangos ir biudžetai ir toliau bus tobulinama kokybės ir kiekybės per programos ir strateginio plano esminė minimali pajėgų (MEF), Indonezija gali eiti į penkių pagrindinių pasaulio karinės galios 2024 m.

Top 10 pasaulio šalių, didžiausio karinės galios 2015
10 šalių, didžiausio karinės galios 2015
Karo stiprumo indikatorius gali būti vertinamas iš numatyto biudžeto, gynybos įrangos skaičius yra prieinami, taip pat rafinuotumas apsėsti. Kas yra šalys, turinčios didžiausią karinę galią 2015 m aisiais?

1. Jungtinės Amerikos ValstijosSu maždaug 581000000000 USD biudžeto, JAV buvo pavadintas kaip su didžiausiu karinės galios kurioje pasaulio šalyje. Be to, JAV įrašė apie 1,3 mln personalą, daugiau nei 30.000 šarvuočių, 13000 orlaivių ir koviniai sraigtasparniai, 10 lėktuvnešių, 72 povandeninių laivų ir dešimtys kitų karo laivų.

2. KinijaSu apytiksliai 129 milijardų JAV dolerių biudžetą, Kinija vis bijojo ir padaryti jį kaip šalies su antra pagal dydį karinės jėgos pasaulyje po Jungtinių Valstijų. Kinija įrašė daugiau nei 9000 tankų, 3000 Kovos lėktuvai ir sraigtasparniai ir 70 karo laivų. Be to, Kinija taip pat šiuo metu rengia slaptas myśliwiec, pavadintas Šenjangas J-31.

3. Saudo ArabijaŠiuo metu, Saudo Arabija buvo pripažinta kaip su stipriausiu karinės galios Azijoje ir trečia pasaulyje šalį. Su 81 milijardų JAV dolerių biudžetą, Saudo Arabija, gali sau leisti pirkti apie 500 modernių naikintuvus, 800 Leopard 2 tankai, 7000 šarvuočiai apie 230 tūkstančių karių.

4. RusijaSu apie 70 milijardų JAV dolerių biudžetą, Rusija ešerių kaip ketvirtą šalies, kuri turi didžiausią karinę galią pasaulyje. Rusijos karinė šiuo metu turi 800 tūkstančių karių, 45 tūkstančių šarvuočių, 3000 Kovos lėktuvai ir sraigtasparniai ir lėktuvnešis "Admiral Kuznecov tipą.

5. AnglųBritanija turi metinį karinį biudžetą apie 62 milijardų JAV dolerių, su biudžetu padaryti JK užėmė penktą kaip šalį, kuri turi didžiausią karinę galią pasaulyje. Apskritai, britų karinės pajėgos yra vidutinio sunkumo, su maždaug 200 tūkstančių karių, 330 karinių lėktuvų ir sraigtasparnių, taip pat dvi klasės lėktuvnešis karalienės Elizabeth.

6. PrancūzijaPrancūzija turi karinis biudžetas siekė 53 milijardų JAV dolerių, todėl šalis yra vertinama kaip šeštas pagal dydį šalies karinę jėgą pasaulyje. Pagrindinis stiprybė Prancūzijos karinių oro ir žemės, 600 orlaivių ir koviniai sraigtasparniai, 228 tūkstančių karių ir daugiau nei 8000 šarvuočių. Nors jūroje šio Europos šalies širdyje turi atomine energija varomi lėktuvnešį, Charles de Gaulle (R91).

7. JaponijaJaponija pavadintas kaip Rising Sun šalyje, taip pat įvesta kaip šalies su didžiausiu karinės galios pasaulyje. Su maždaug 48 milijardų JAV dolerių biudžetą, priėmimo Japoniją kaip su septintą rango šalies požiūriu karinės galios pasaulyje. Japonija turi keliolika trasa orlaivių ir šešių slaptas kovotojas F-35. Be to Japonija taip pat turi lėktuvnešį, kad Japonijos karinio jūrų laivyno Izumo vadinama labiausiai sudėtingas ir gerai apmokyti Azijoje.

8. IndijaHindustan šalis, matyt, negali būti neįvertinta, su apie 45 milijardų JAV dolerių biudžetą, priėmimo Indijoje šalį su aštuntą pagal dydį karinės jėgos pasaulyje. Įrašytas Indija turi daugiau nei 1000 orlaivių ir kovinius sraigtasparnius, 15 tūkst šarvuočius ir dvi lėktuvnešių, be kita ko, buvęs Sovietų Sąjungos Kijevas klasė, IP Vikramaditya neseniai baigė atjaunėjusi.

9. Vokietija


Top 10 pasaulio šalių, didžiausio karinės galios 2015
10 šalių, didžiausio karinės galios 2015
Karo stiprumo indikatorius gali būti vertinamas iš numatyto biudžeto, gynybos įrangos skaičius yra prieinami, taip pat rafinuotumas apsėsti. Kas yra šalys, turinčios didžiausią karinę galią 2015 m aisiais?

1. Jungtinės Amerikos ValstijosSu maždaug 581000000000 USD biudžeto, JAV buvo pavadintas kaip su didžiausiu karinės galios kurioje pasaulio šalyje. Be to, JAV įrašė apie 1,3 mln personalą, daugiau nei 30.000 šarvuočių, 13000 orlaivių ir koviniai sraigtasparniai, 10 lėktuvnešių, 72 povandeninių laivų ir dešimtys kitų karo laivų.

2. KinijaSu apytiksliai 129 milijardų JAV dolerių biudžetą, Kinija vis bijojo ir padaryti jį kaip šalies su antra pagal dydį karinės jėgos pasaulyje po Jungtinių Valstijų. Kinija įrašė daugiau nei 9000 tankų, 3000 Kovos lėktuvai ir sraigtasparniai ir 70 karo laivų. Be to, Kinija taip pat šiuo metu rengia slaptas myśliwiec, pavadintas Šenjangas J-31.

3. Saudo ArabijaŠiuo metu, Saudo Arabija buvo pripažinta kaip su stipriausiu karinės galios Azijoje ir trečia pasaulyje šalį. Su 81 milijardų JAV dolerių biudžetą, Saudo Arabija, gali sau leisti pirkti apie 500 modernių naikintuvus, 800 Leopard 2 tankai, 7000 šarvuočiai apie 230 tūkstančių karių.

4. RusijaSu apie 70 milijardų JAV dolerių biudžetą, Rusija ešerių kaip ketvirtą šalies, kuri turi didžiausią karinę galią pasaulyje. Rusijos karinė šiuo metu turi 800 tūkstančių karių, 45 tūkstančių šarvuočių, 3000 Kovos lėktuvai ir sraigtasparniai ir lėktuvnešis "Admiral Kuznecov tipą.

5. AnglųBritanija turi metinį karinį biudžetą apie 62 milijardų JAV dolerių, su biudžetu padaryti JK užėmė penktą kaip šalį, kuri turi didžiausią karinę galią pasaulyje. Apskritai, britų karinės pajėgos yra vidutinio sunkumo, su maždaug 200 tūkstančių karių, 330 karinių lėktuvų ir sraigtasparnių, taip pat dvi klasės lėktuvnešis karalienės Elizabeth.

6. PrancūzijaPrancūzija turi karinis biudžetas siekė 53 milijardų JAV dolerių, todėl šalis yra vertinama kaip šeštas pagal dydį šalies karinę jėgą pasaulyje. Pagrindinis stiprybė Prancūzijos karinių oro ir žemės, 600 orlaivių ir koviniai sraigtasparniai, 228 tūkstančių karių ir daugiau nei 8000 šarvuočių. Nors jūroje šio Europos šalies širdyje turi atomine energija varomi lėktuvnešį, Charles de Gaulle (R91).

7. JaponijaJaponija pavadintas kaip Rising Sun šalyje, taip pat įvesta kaip šalies su didžiausiu karinės galios pasaulyje. Su maždaug 48 milijardų JAV dolerių biudžetą, priėmimo Japoniją kaip su septintą rango šalies požiūriu karinės galios pasaulyje. Japonija turi keliolika trasa orlaivių ir šešių slaptas kovotojas F-35. Be to Japonija taip pat turi lėktuvnešį, kad Japonijos karinio jūrų laivyno Izumo vadinama labiausiai sudėtingas ir gerai apmokyti Azijoje.

8. IndijaHindustan šalis, matyt, negali būti neįvertinta, su apie 45 milijardų JAV dolerių biudžetą, priėmimo Indijoje šalį su aštuntą pagal dydį karinės jėgos pasaulyje. Įrašytas Indija turi daugiau nei 1000 orlaivių ir kovinius sraigtasparnius, 15 tūkst šarvuočius ir dvi lėktuvnešių, be kita ko, buvęs Sovietų Sąjungos Kijevas klasė, IP Vikramaditya neseniai baigė atjaunėjusi.

9. VokietijaKai šalies labiausiai bijojo į Europos lygumose, o dabar su maždaug 44 milijardų JAV dolerių biudžetą pritraukti vokiečių Sėdi devintą poziciją kaip šalies su didžiausiu karinės galios pasaulyje. Vokietijos karinis didžiausias stiprybė ant žemės su daugiau nei 5000 šarvuočių, be kita ko, leopardas 2 šiuolaikinėmis technologijomis. Tačiau Vokietijos karinė galia atakuojančio įvertino mažesnis nei anglų ar prancūzų kalba.

10. Pietų KorėjaNetikėtai, ženšenis Šalis, kuri išdavė biudžetas 34 milijardų JAV dolerių todėl viena iš šalių, turinčių didžiausią karinę galią pasaulyje. Pažymėjo Pietų Korėja turi daugiau nei 5000 tankai, 650 tūkstančių karių ir 750 kovos lėktuvų ir sraigtasparnių.
Kai šalies labiausiai bijojo į Europos lygumose, o dabar su maždaug 44 milijardų JAV dolerių biudžetą pritraukti vokiečių Sėdi devintą poziciją kaip šalies su didžiausiu karinės galios pasaulyje. Vokietijos karinis didžiausias stiprybė ant žemės su daugiau nei 5000 šarvuočių, be kita ko, leopardas 2 šiuolaikinėmis technologijomis. Tačiau Vokietijos karinė galia atakuojančio įvertino mažesnis nei anglų ar prancūzų kalba.

10. Pietų KorėjaNetikėtai, ženšenis Šalis, kuri išdavė biudžetas 34 milijardų JAV dolerių todėl viena iš šalių, turinčių didžiausią karinę galią pasaulyje. Pažymėjo Pietų Korėja turi daugiau nei 5000 tankai, 650 tūkstančių karių ir 750 kovos lėktuvų ir sraigtasparnių.

Įdarbinti 100 mln Kader Valstybės gynimo
(LKBN Antara) gynybos ministras pristatė Ryamizard Ryacudu susiję su kadrų formavimo ginti valstybę Džakarta, pirmadienį (12/10). (88)
Džakarta nori Gynybos sekretorius (gynybos ministras) Ryamizard Ryacudu įdarbinti 100 milijonų piliečių Indonezijos nustatė ginti šalį netrukus bus realizuotas kadrų.

"Potencialus yra milžiniškas, nuo 250 mln gyventojų Indonezija, apie 100 milijonų, kurie potencialiai gali būti karingi kadrų ginti šalį," sakė jis per Gynybos ministerijos, Džakarta, pirmadienį (12/10). Jis lydėjo direktoriaus Valstybinis Gynybos ministerijos Gynybos, Pirmosios Admiral M Faisal.

Netolimoje ateityje, vyriausybė mendadar statybininkas 4500 kadrų įdarbino ginti šalį nuo 45 rajonų / miestų Indonezijoje. Naujos ankstyvo embriono numerį, kuri bus toliau pasiektų visus visuomenės lygius. Net prezidentas Jokowi dalyvaus oficialiai priimti šių kadrų.

"Tai nėra prievolė, kaip ir kitose šalyse", sakė Ryacudu, kuris skubėjo nustatyti ginti šalį vietoj privalomos karinės tarnybos jausmą. M Faizal priduria ginti valstybinę programą nesilaiko Pietų Korėjos ir Singapūro pavyzdys.

"Jei Pietų Korėja ir Singapūras buvo šauktinius, mes privalome ginti šalį. Akivaizdu, mes ir toliau pasiryžusi pagerinti drausmę, ir informuoti apie jų teises ir pareigas valstybei, "sakė Faisal. Atskirai koordinavimo ministras Politika Luhut Binsar Panjaitan užtikrinti šalies gynybos programos skiriasi nuo programos šauktinių. Pilietinės gynybos veikla įteigti daugiau drausmės, ypač mažiems vaikams.

Buvęs TNI vyriausiasis generolas (RET) Moeldoko įvertinti programa nėra mokyti žmones naudotis ginklų. Programa yra tinkamas, nes rengiantis rezervo komponento formavimas. Jis paaiškino, kad šalies gynybos sistema yra trys sluoksniai, ty kariniai komponentai, atsarginės dalys, komponentai ir paramos. Šie trys komponentai turi būti sinergetinis.

Meilė Tėvynei

Apie tai, kas būtų privalomai ginti šalį? Ryamizard paminėti gyventojų amžius 50 metų ir jaunesnius. "Puoselėti meilę šaliai, pavyzdžiui, fizinio aktyvumo ir psichologinės. Amžiaus riba nuo 50 iki apačios, tai yra nesibaigiančių procesas, nuo ankstyvos vaikystės iki aukštojo mokslo, "aiškino jis. Visi buvo brandinamas 50 metų ir jaunesnius, kokia profesija nuo profesoriaus iki kancleris.

Bet pratybų intensyvumas sunkumas buvo pakoreguotas. Kaip pirmasis žingsnis, vieta pendadaran panaudoti kariniams įrenginiams, kurie buvo ten visi kartu. Tarp šių Depo Combat švietimo ir mokymo kiekvienoje regioninėje karinio vadovavimo (Kodam). Tiesą sakant, spalio 19, ceremonija vyksta vienu metu visoje Indonezijoje.

Materialiai, moduliai ir mokymo pendadaran ginti šią šalį buvo parengtas su visais ekspertais ir suinteresuotosiomis šalimis, kurios tinka visų amžiaus grupių ir sluoksnių gyvenimo dalyvavimą. Pagrindinės medžiagos yra pasižadėjimą Pancasila kaip valstybės, meilės šalyje, iš cooperativeness vertės, jai aukotis šalies labui.

Svarbu tai moralinių vertybių, charakteris auginimas ir atsidavimas Dievo Visagalio. Praktiniu požiūriu, kadrų ginti šią šalį naudingumas gali būti priešakyje spręsti daug problemų tautos. Jis taip pat paminėjo, kad valstybės grėsmė yra ne karinis.

Jis suskirstyti į aštuonias kategorijas. Svyruoja nuo terorizmo, stichinių nelaimių nuo Indonezijos buvo perimetro žiedas ugnies. Kitas yra valstybinės sienos pažeidimas, potencialus pavojus, separatistinių judėjimų, ligos išplitimą, už kibernetinių atakų iš užsienio potencialą. Kitas yra narkotikas. Pastarasis yra kultūros infiltracija.

Nors Atstovų Rūmai mano, kad planas sunku suprasti. Kritika atėjo iš į PDIP House, Tubagus Hasanuddin Komisijai. "Tai buvo sunku suprasti," sakė jis. Generolas majoras (Ret) mato tikslinę skaičių žmonių, kaip daugelis, kaip 100 milijonų žmonių buvo fantastiška per daug. Kadangi materialinės valdybos Švietimo ir mokymo (Švietimo ir mokymo agentūra) TNI yra labai ribotas, tik galėtų tilpti 600 žmonių.

"Jeigu taikinys yra 100 milijonų žmonių per 10 metų, tikslas yra 10 milijonų žmonių per metus, arba 833,000 žmonių per mėnesį. Šie skaičiai buvo fantastiška ", sorotnya. Teisinis pagrindas ginti šalį taip pat nuspręsta, kad trūksta. Indonezija neturėjo valstybės gynybos įstatymą, o 1945 m 30 straipsnis, 1 dalis jau reikalauja, kad ginti šalį ir 5 dalyje, siekiant ginti valstybę įpareigojo nustatyta įstatymo.

"Pagal įstatymą Nr 3 2002 m Krašto apsaugos 9 straipsnio 3 dalis taip pat buvo minėta, pilietinio ugdymo, privalomojo pagrindinio karinio rengimo ir atsidavimą profesijai reglamentuojama pagal šio įstatymo nuostata. Taigi iki šiol mes neturėjome valstybės gynybos teisė, "sakė Hasanuddin.

Be įstatymo, potvarkio ar reglamento, bus sunku suprasti, šalies gynybos politiką. Ateinančius taškai, Hasanuddin išryškina apie biudžetą. "Mano nuomone, mes turime aptarti naujo, kai valstybė yra ribotas pinigų mes turime būti labiau pastabus nustatyti, kuri iš jų yra svarbiausias prioritetas tautos labui", sakė Hasanuddin.

Ar III pasaulinis karas įvyks, kai žmonės naudoja pasiūlymas ar vartotojo Koraną, tikrai niekada atsitiks vardą yra karas III Pasaulio, kaip Dievas Korane sako, nuodėmė asmuo, kuris nužudo kitą žmogų, be priežasties syarrie, tada tarsi jis nešė visos nuodėmės Žmogaus, o kai kas nors apsaugoti (išsaugoti) žmogaus sielą, tarsi jis buvo išgelbėti visą žmoniją.
Todėl Dievo žodis, kiekvienas žmogus, kai jie miršta ir prisikėlimo (toliau toliau) dieną, tada žmogaus santykio su Dievu, kuris pirmą kartą buvo atnešė į sąskaitą (atsakingi) problema yra maldos (ir nuoseklumo veikia islamo ramsčiai) reikalas, ir apie skirtumus tarp žmonių santykiai apie kraujo, apie gerų santykių esame mūsų bendrapiliečių žmonėmis, darykite gera mūsų tėvai, giminės, Seama kaimynais, rasinės, etninės, tautinės, ar mes padarėme gerai su jais, pavyzdžiui, apsaugoti juos ar padeda juos suspaudus skurdas (alkis ) ir kitų gyvenimo sunkumai). Jei mes turime gerą benrbuat bet žmogus apdovanoti atlygį Dievo yra Dangus, kitaip, jei mes skauda jau nekalbant nužudyti mūsų kaimynai atsakinėti iš Dievo yra pragaras.
Ar III pasaulinis karas būtų atsiradusi tik vienas Dievas žino, nes visi, kurie buvo įšventintas Dievo ir buvo parašyta knygoje:

"Lawh Mahfuz".

Pranašo sallallaahu alaihi wa sallam sakė: "Allaah sukūrė visą visų būtybių likimas nuo penkiasdešimties tūkstančių metų, kol Dievas sukūrė dangų ir žemę". (2653 HR. Musulmonų Nr.).

"Niekas nelaimė ištinka ant žemės ir (NOR) savyje, bet jis yra įrašytas į knygą (Lawh Mahfuz) Prieš mes suteikiame ją. Iš tiesų ji yra lengvai Dievo ". (. QS Al-Chadid: 22).


No comments:

Post a Comment