!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Thursday, November 5, 2015

Třetí světová válka začíná na Blízkém východě?

Jízda nebyla dokončena (381)

(Část 381, Depok, West Java, Indonésie 15. října 2015 15:09 pm)

Třetí světová válka začíná na Blízkém východě?

Občanská válka v Sýrii, válce v Jemenu, konfliktu v Koreji, sporná Spratley ostrovy v Jihočínském moři a konflikt na Ukrajině a v severní Africe se zdá být počáteční spoušť světová válka III semen v budoucnu. Pokud se to stane, že je těžké si představit jít na přežití lidstva dnes, protože pokud v důsledku sporu se vztahuje i na třetí světovou válku, osud lidské existence je ohrožena, by to mohlo být nazváno Koránu a sunny jako časné příznaky blížící se zkázy (ničení člověka), v důsledku jednání a nedbalosti a kezoliman člověk sám.
Vzhledem ke světové válce III bude nevyhnutelně zahrnovat vojenská síla vlastnil jaderné velmoci Spojené státy, Rusko, Čína, Británie, Francie, Německo, Japonsko, Severní Korea, Indie, Pákistán, Izrael a Írán.
S jaderným hlavou střely posedlý těchto stavů je dost zničit 90 procent obyvatel Země ve třetí světové válce.
Pravděpodobně v důsledku ničení a zničení obyvatel Země, lidské ostatky, které může být stále obtížnější znovu vybudovat novou civilizaci zpět jako u lidí dnes.
Válka v Sýrii, tím těžší to bude za námi, protože tato válka zahrnovalo politickou soutěž a vliv světové vojenské velmoci Ruska a Spojených států.
Spojené státy se spojenci v NATO a členy Ligy arabských států, aby poskytly pomoc zbraně, střelivo a vojenský výcvik k opozičním skupinám v Sýrii proti režimu Assad, který pomáhal Írán, šíitskou Hizballáhu v Libanonu a Ruska.
Kromě politického konfliktu v syrském konfliktu se také stala bitevním polem pro džihád majoritní sunnitskou opozicí proti Assad režim-couval šíitská Hizballáh a šíitský Írán a Rusko
Kromě toho, ideologie šíitů a sunnitského (Ahlul Sunna waljamaah) stojí v ostrém kontrastu k 90 procent, sunnité obvinit šíitské jako kacířství, protože má mengkafirkan společníků proroka Mohameda,
Sunnité obviňují šíitská mushab Korán používá různé mushab Sunni. Sunni pomocí Korán Mushab Usmani, sdangkan šíitská Fatimid mushab který je mnohem silnější než Mushab Usmani.
Sunni-většina Indonésie zastoupeny indonéská Ulema Rady (MUI) vydal fatwu (od předsedy MUI prof HAMKA že šíitská doktrína je kacířství. Tak i fatwa vydal slavné sunnitských učenců ze Saúdské Arábie, Pákistánu, Indii a severní Afriky (Egypt ).
Zatímco šíitští duchovní mají své vlastní argument, že společníci byli pohané, mimo jiné obviňují společníci proroka Mohameda, nechá tři dny po smrti nově pohřbeno. Zatímco výzkumníci Sunni melilai zpoždění nebylo způsobeno úmyslné, ale kvůli přátelé otřásla, šokovaný a nemohl uvěřit tomu, proroka Mohameda, který právě viděl umřít, tak v důsledku zpoždění byla vykládána různě stoupenci šíitského.
Takže konflikty v Sýrii a Iráku mezi ISIS (islámský stát) je nyní není jen politickou válku, ale vede k válce ideologie. Mezi iráckého šíitského režimu, který pomáhal šíitskou Írán a libanonský šíitský Hizballáh, proti ISIS, který je podporován 25000 džihádisty z více než 100 zemích, včetně z Ruska, Tádžikistánu, Afghánistánu, USA a členských států NATO.
Saúdská Arábie a její spojenci v Ligou arabských států na podporu koalici 18 zemích v čele boje ISIS USA a NATO. Saúdská Arábie obvinil ISIS jako skupina Khawarij, stejně jako šíitské obviněn z kacířství.
Saudi kněží argumentoval nenašli Splinter skupiny muslimů v souladu s společníků Ahl Sunny Wal Jama'ah výjimkou mezi stoupence As-Salaf al-Salih Ahlul Hadíth.

Mu'tazilah jak by mohla odpovídat společníků z velkých postav, zatímco oni vypovědět velkých postav spravedlnosti a snížila jejich kamaráda a obvinil je z kacířství, jako je Al-Wasil bin Atho ", v němž se uvádí: Pokud se Ali, Az-Zubair Tholhah, a pak jsem se vypovídat potrestán, protože jejich výpovědi. [viz Al-Farqu Bainal Firaq hal.119-120]

Kharijites přišel z náboženství a menyempal setkávání muslimů, protože některé základní body své doktríny je mengkafirkan Ali a jeho syn, Ibn Abbas, Uthman, Talha, Ayesha a Mu'awiyah a není umístěn na vlastnostech společníků lidí obtěžující a mengkafirkan je.

Jako Shufiyah, podceňují dědictví proroků a ponižující vysílač knihy a sunny a jejich mensifatkan jako zesnulého. Velký muž říkají: Vezmeš své znalosti, zemřelých a zároveň bereme naše znalosti o velké života, který není mrtev (Bůh) přímo. Proto, oni říkají, ústy svými zamítnutí Sanad hadits-: Má mengkhabarkan mi moje srdce Rabb.

Pokud jde o šíity, uvěřili, že společníci upadl po smrti proroka sallallaahu To wa Salamem, s výjimkou několika málo lidí, viz Al-Kisyiy -onu samy kněze vypráví historii knihy Rijalnya případu. 12.13 z Abú Ja'far, že uvedl: Vše apostatu po smrti proroka sallallaahu To wa Salamem s výjimkou tří, řekl jsem: Kdo je ten třetí osoba? On odpověděl: Al-Miqdaad bin Al-Aswaad, Abu Dhar Al-Ghifary a Salman al-Farisiy.

A vyprávěl v P.13 Abu Ja'far, řekl: Emigranti a Anshor má vyjít (náboženství), s výjimkou tří. [Viz Al-Kaafiy práci Al-Kulaniy, hal.115]

Chomejní také vidět jejich velké -tokoh v té době o tohle odsoudil a proklel Abu Bakra a Umar ve své knize Kasyful Asroor případě, 131, prohlásil: Amen syaikhani (Abu Bakr a Umar), ... a odtud se ocitáme nuceni předkládat důkazy doklad o jejich odchylek jsou oba velmi jasné, o Koránu, aby dokázal, že dva měli menyelisihinya.

I řekl opět podmínky 137: ... a Prorok zavřel oči (d), zatímco oba jeho uši žádné poznámky k chattáb kteří vztyčené lež a kufr pocházejí z praxe, kezindikan a penyelisihan veršů v Koránu " slavné.

Jako Murji'ah, oni věří, že víra těch pokrytců, kteří se nacházejí v téže víře kenifakan Assabiqunal Awalun (prvních lidí, kteří konvertovali k islámu) z emigrantů a pomocníky.

Jak všichni odpovídal s kamarády, zatímco oni jsou:

Mengkafirkan vybraní lidé z mezi nimi
Nepřijímejte vůbec, že ​​jsou vyprávěny z proroka sallallaahu To wa Salamem v aqeedah a šaría práva.
Sleduje byzantské civilizaci a řecké filozofie

Nakonec
Všechny tyto skupiny chtějí, aby nám popřít svědky knihy a sunny a kritizujících je, zatímco oni jsou více hoden výčitky, a oni jsou zindiq.

Je tedy jasné, že chápání al-Salaf je manhaj Firqatun Najiyah a ATH-Thaifah Al-Mansurah v konceptu porozumění, přijetí a Istidlal (právní rozhodnutí).

Zatímco ti, kteří po vzoru společníků jsou ti, kteří práci s vyprávění (Hadith), jsou závazné a autentické Dalah Shari'a právo, s silnice a pochopení přátel a tohle je jeho způsob života Ahlul Hadíth, ne průběhu Ahl-ul-bid'ah a chtíč. Tak pravdivé a silné, co jsme popsat, když jsme se vysvětlit jejich úspěch v podobě rozhodovat na proroka sallallaahu To wa Salamem s úspěchem osoby, kteří se sunna sallallaahu To alaihi wa Salamem a sunny ze čtyř chalífů po něm.
Spory mezi sunnitskými s šíity podle mnoha historiků islámu nelze oddělit od starých soupeření mezi etnickými Peršany a Araby na Blízkém východě.
Navíc po krále D'Andrea (Persie / Írán) už vládl hodně ze Středního východu a střední Asie a části Evropy by pak dobyto a poražený islámský Caliphate, čímž původní perské náboženství Zoroastrianism k islámu.
Ale zřejmě vlivy a kulturní rivalita Zoroastrians nechtějí být odklizen jen Peršany, takže islámu, která se vyvinula v Íránu je velmi odlišná od islámu na Blízkém východě dominuje arabského národa.
Charakteristika odlišné od sunnitského islámu, který se nazývá šíitským skupinám. Historie tohoto rozdělení byla poprvé spuštěna vzestupem bin abi Talib Ali se stal kalifem Uthman nahradit zabili povstalci.
Když stoupající Ali se stal kalif na podporu všech přátel, s výjimkou Muawiya, který musel uznat, že Ali poté, co Ali stíhání jednou rebelům vrahy Usman, ale Ali zjistil, že čas prostě zaneprázdněný chce sjednotit muslimy jsou rozděleny, jednota se stala priotitas nový snažil hledat a stíhat vrahy Usman.
Muawiyah, že jedna skupina klan (linie s Usman) plní ijtihad, že spravedlnost je nejprve stanovena, tam bylo uznání vlády Ali. Ijtihad rozdíl mezi Ali a Muawiyah skupiny je to, co barva původní původ sporu mezi muslimy a nyní se vyvinul do ideologické rozdíly mezi šíitů a sunnitů.
Navíc nedávné Shia převzít všechny společníci Proroka jsou kafir (odpadlík), kromě perských klesání společníků, jako Salman al Farisi.
Shia Rafidah dokonce domnívají a očistit Ali, že Ali byl ten, kdo ve skutečnosti si zaslouží být posledním prorokem. Dokonce i šíitů příliš zbožňovat pokrevní příbuznosti a rodu Ali Husein Aliho syn se oženil s dcerou bývalého krále Persie podmanil chalífy Umar bin Khattab.
Ačkoli Ali měl mnoho dětí, stejně jako Hasan, ale kult jen potomci Husajna, který se oženil s dcerou krále Persie, takže 12 šíitské imámové jsou všichni z rodu Ali Husajna, vnuka proroka Mohameda.
Dalším rozdílem je problém Korán, když Sunni použití Mushab Usmani (Mushab shromážděné během Caliphate Usman), pak použijte Mushab Shia Fatimid (Fatima byla dcera proroka Mohameda a manželka Ali).
Dokonce i slovo Shia svatá kniha Korán Fatimis verze je silnější než Mushab Usmani.
Proto lidé Shia mengkafirkan společníky (Sunni nikdy mengkafirkan Ali a přítel perského původu), i menhormati jim, takže Hadith (Sunna / Al-Hikmah) Prorok Muhammad vyprávěl všechny přátele, včetně těch z Salmana Al Farisi použité sunnitského islámu, po Tam, kde řazeny autentické hadísy, nebo Hasan hadith dhoif (slabý sanadnya nebo false).
Kněží, kteří sbírají je imám Buchori tento hadís, Imám Muslim, Imam, Imam Hambali Syafei, Imam Hanafi a Maliki Imam.
To je důvod, proč indonéský Ulema Rady (MUI), který ovládal Ulama NU, Muhammadiyah, Hidayatullah přesně, všechno Sunni, neboť předseda MUI Prof. Dr. HAMKA mengelluarkan fatwu, že šíité jako Sesat proudění (s 10 kritérií rozumu).
Tak, že konflikt v Sýrii, Iráku a Jemenu může být komplikované a obtížné sladit, pro každou z válčících stran cítit stejně Džihádu svatou válku.


Snowden: ISIS Děrovací Izrael, USA a Velké Británii

REPUBLIKA.CO.ID, bývalí zaměstnanci Národní bezpečnostní agentury (NSA) Spojených států Edward Snowden řekl, že pokud Islámské země Irákem a Sýrií (ISIS) je organizace, která vznikla zpravodajské spolupráce těchto tří zemí.
Citoval z Global Research, nezávislé výzkumné organizace v kanadských médií, Snowden odhalil, že zpravodajská jednotka britských, USA a izraelský Mossad pracují společně na vytvoření nového chalífátu, stát volal ISIS.
Snowden řekl zpravodajské agentury tří zemí, které za teroristickou organizaci přilákat extremisty po celém světě. Nazývají tuto strategii jako "včelí plástve".
NSA dokumenty předávají Smowden ukazuje, jak úlu strategie určené k ochraně zájmů sionisty k vytvoření slogan islámu. Na základě těchto dokumentů, jediný způsob, jak chránit zájmy Židů je vytvořit nepřítele na hranicích.
Strategie se provádí, aby všechny extremisty na stejném místě, takže snadno cílené. Nejen, že se ISIS prodlouží nestabilitu na Blízkém východě, zejména v arabských zemích.
Na základě těchto dokumentů, ISIS vůdce Abu Bakr al-Baghdadi také získat celý rok vojenského výcviku z Mossadu, Izrael. Al-Baghdadi také získat kurz teologie a rétoriky sionistických zpravodajských agentur.

Zavolejte Írán ISIS USA Loutkové Protector Izrael

Vedoucí íránských ozbrojených sil, generál Massoud Jazayeri Bigadir volat ISIS tvořený USA, aby chránit Izrael. (Special)
Teherán - ozbrojené síly hlavní íránský generál Massoud Jazayeri Bigadir volat ISIS tvořena Spojenými státy (USA) chránit Izrael. Podle Jazayeri, je vidět z dané tajné americké pomoci do ISIS.

"Nicméně, vidíme tento problém, se podíváme na podporu USA pro teroristické skupiny ISSL. Dělají to v zájmu ochrany Izraele z hrozby v tomto regionu," řekl Jayazeri, jak je uvedeno Farsnews v pátek (16/10).

Jayazeri říkají, že způsob, jakým USA pomohl ISIS je s membentangan řetězem vlivu na Blízkém východě, která se pomalu sílící ISIS. Řetěz bylo prokázáno, aby bylo možné omezit pohyb Hizballáhu v Libanonu, potlačení odporu sil Isis a dokonce schopen tlačit Írán, tak to nemůže dělat hodně na Blízkém východě.

Sýrie, řekl Jayazeri, je hlavním bodem rozbít řetězy, že moc. Proto se Írán snaží pomoci Sýrie přerušit řetěz, který se také snaží svrhnout syrskou vládu.

Věří, s pomocí Íránu, Sýrie pak bude moci vyhrát bitvu, a rozbít řetězy, které se protáhla USA v posledních čtyřech letech v Sýrii.

"K" vládci "Během posledních čtyř let neustále snaží svrhnout syrskou vládu. S podporou Íránu, a to nejen syrská vláda nebude svržen, ale také Sýrie získat novou vítězství," řekl.

Rusko a Spojené státy o titulu zasedání syrského vzdušného prostoru

(BBC) - Pentagon uvedl, že proudy mají k manévrování oddělení, které není příliš blízko ruských válečných letadel.
Rusko souhlasilo uspořádat setkání se Spojenými státy o aktuálních bezpečnostních bombových útocích v Sýrii, podle Pentagonu.
Setkání bylo "velmi pravděpodobně stane, tento víkend," řekl mluvčí Peter Cook.
Existují obavy spadne kolizi, protože Spojené státy a Rusko jsou oba bombové útoky v Sýrii navzdory odděleně.
Spojené státy a NATO spojenci narušen v důsledku proudových letadel má Rusko několikrát porušil vzdušný prostor Turecka.
Začátkem tohoto týdne, Pentagonu řekl, že musí udělat alespoň jeden manévr "bezpečné oddělení", že stíhačky Spojené státy nemají dostat příliš blízko k ruskému letadlu přes Sýrii.
Tento incident se odehrál 1. října, ale Pentagon neposkytly další vysvětlení.
Toto setkání Očekává se, že diskutovat o tom, jak moc se oddělovací vzdálenost mezi tryskami Spojené státy a Rusko a jaká je standardní dorozumívací jazyk posádky.
Rusko rovněž zahájila rakety z válečných lodí v Kaspickém moři.
Existují obavy, že Rusko vlastně napadli odpůrci prezidenta Bašára al-Asada, nikoli militantních pozice ISIS.
Americký ministr obrany Ashton Carter v pátek (9/10) obvinil Rusko z vojenských operací "zásadně chybné" v Sýrii a "zažehnout občanskou válku, která povzbudit extremismu".
Moskva však popřel prohlášení, že v minulém týdnu zaútočili na cíle, namísto ISIS.

"Pokles v Íránu" ruské řízených střel
Úředníci na ministerstvu obrany řekl, že Spojené státy, ruské střely odpálené z Kaspického moře na cíle v Sýrii klesá v Íránu.
Dva úředníci, kteří si nepřál být jmenován, řekl, že není jasné, zda dojde k poškození v důsledku odpálení těchto střel.
Úředník řekl čtyři rakety z řady ohně.
Írán tisková agentura citoval guvernéra provincie Takab, západní Íránu, který říká, že cizí předměty padající na vesnici.
Ruské ministerstvo obrany řekl, všechny rakety zasáhnout požadovaného cíle v Sýrii.
Ruští úředníci ve středu (07/08) řekl, že vypálil 26 řízené střely ruských bojových lodí v Kaspickém moři s cílem džihádistických skupin v severní Sýrii přehrady severozápadu.
Tvrzení, že ruské rakety do Íránu letos na podzim se objeví, když se NATO znovu potvrdila, že se budou bránit své spojence.
NATO říká, že změnil postup, který umožňuje nasazení vojsk být rychlejší.
Tento vývoj přijde jako Rusko zvýšila svou vojenskou angažovanost v syrském konfliktu.
Sýrie sám přivítal "pomoc z Ruska" od ruské armády řekl, že útoky oslabily sílu skupiny volat sebe islámský stát nebo známý jako ISIS.

Čtyři ruské válečné lodě údajně vypálil 26 raket na 11 terčů ISIS.
Rusko uvedla, že zahájila raketový útok na cílovou skupinu volat sebe islámský stát nebo ISIS v Sýrii ze svých válečných lodí v Kaspickém moři, která je asi 1.500km.
Ministr obrany Sergej Šojgu řekl, čtyři válečné lodě vypálil 26 raket na 11 terčů moři a zničit ho.
Zatímco syrské pozemní síly se vzduchovým krytem napadnout Rusko, řekl syrské úředníky.
Rusko odmítá obvinění, že většina útoků, které zahájily na cílovém non ISIS.
Instituce aktivisté, Syrská observatoř pro lidská práva, zprávu o pokroku '' nelítostného boje v několika měsíců "v provincii Hamá a Idlib.
Střety došlo po zahájení ruského náletu v téže oblasti.
Odhaduje se, že útoky z Kaspického moře je první koordinovaný útok, protože vzduch udeří Rusko, blízký spojenec syrského prezidenta Bašára Asada, začal 30. září.
Rusko sice prohlásilo, že je cílení "všechny teroristy", ale alespoň část z leteckých útoků byly hlášeny na civilisty a povstalecké skupiny couval Západ.

Syrský prezident Bašár al-Assad líčí Rusko zasáhl do občanské války v Sýrii za velmi důležité pro bezpečnost celého regionu Blízkého východu.
Syrský vůdce řekl, že vojenská akce proti Američany vedené koalice skupiny volat sebe islámský stát nebo ISIS nedokázal zabránit šíření terorismu.
On tvrdil, že pouze koalice Sýrie, Ruska, Íránu a Iráku, které by mohly zabránit škodám v regionu.
"Tato koalice, musí uspět, pokud ne, budeme svědky zničení celého regionu. Věříme, že tato koalice bude mít úspěch," řekl syrský prezident v rozhovoru pro íránskou televizi vysílal v neděli (04/10).
Podle něj, čtyři země sjednocený k překonání terorismu a nakonec dosáhne "praktických výsledků", na rozdíl od koalice vedené USA.
Rusko zahájilo letecké údery proti ISIS v Sýrii od minulého týdne.
Když prezident Bašára Asada podání, Rusko i nadále zahájit letecké útoky v Sýrii.
Zmínil se, že Rusové napadli pozice ISIS, ale aktivisté říkají, že cíl je zaměření skupiny na rozdíl od prezidenta Asada.

Členové koalice vedené USA, která zahájila odolnost vůči skupině volat sebe islámský stát nebo ISIS, vyzval Rusko k zastavení letecké údery, že řekli hit Syrská opoziční hnutí a civilisté.
Ve společném prohlášení vydaném pátek (2 Října), Spojené státy, Velká Británie, Turecko a další členové koalice řekl, že ruský útok by "vedlo pouze k větší extremismu".
Rusko, které podle svědků se vrátil do útoku v pátek (02/10), řekl, že je cílení ISIS.
Vysoce postavený ruský úředník řekl, že útok může trvat tři až čtyři měsíce.
Alexei Pushkov, předseda představenstva ruského parlamentu pro zahraniční a dodal, USA jen "předstírat" bombardoval ISIS.
Slíbil Rusko by bylo efektivnější operace.
Ruské vzdušné síly zahájily letecký úder v Sýrii ve středu (30 září).
Syrská armáda uvedl, že Rusko provedlo 18 letecké údery, protože ve čtvrtek v noci.
Mezi nimi se provádí v provincii Hamá a Idlib, provincie, kde existují silné ISIS.

Rusko říká, že "tisíce ruských občanů" se připojil k ISIS v Sýrii.
Ruská horní komora parlamentu ve středu (30/09) jednomyslně schválila žádost prezidenta Vladimira Putina poslal vojáky do jiné země.
Toto rozhodnutí připravilo cestu pro ruskou vládu, aby zahájily letecké údery bušil skupinu volat sebe islámský stát nebo ISIS.
Mluvčí ruské vlády Sergej Ivanov, řekl, že by to vyslat pozemní jednotky do Sýrie a budou používat pouze sílu vzduchu.
Podle Ivanov, Rusko má zájmy v Sýrii, protože "tisíce ruských občanů se připojily k ISIS a staly hrozbou pro národní bezpečnost".
"Není to otázka dosažení cíle nebo ambice naší zahraniční politiky, jak uvádí západních zemích. To je prostě proto, že tam jsou národní zájmy Ruska," řekl Ivanov.
Ivanov dodal syrského prezidenta Bašára Asada, formálně požádalo vojenskou pomoc do Ruska.
Dříve, během projevu v sídle OSN, prezident Putin vyzval k větší koalice v boji proti terorismu.
Kromě Ruska, US-vedené koalice byl poprvé uveden na trh letecké údery v Sýrii v uplynulém roce.
Rusko a Spojené státy o titulu zasedání syrského vzdušného prostoru
Pentagon uvedl, že proudy mají k manévrování oddělení, které není příliš blízko ruských válečných letadel.
Rusko souhlasilo uspořádat setkání se Spojenými státy o aktuálních bezpečnostních bombových útocích v Sýrii, podle Pentagonu.
Setkání bylo "velmi pravděpodobně stane, tento víkend," řekl mluvčí Peter Cook.
Existují obavy spadne kolizi, protože Spojené státy a Rusko jsou oba bombové útoky v Sýrii navzdory odděleně.
Spojené státy a NATO spojenci narušen v důsledku proudových letadel má Rusko několikrát porušil vzdušný prostor Turecka.
Začátkem tohoto týdne, Pentagonu řekl, že musí udělat alespoň jeden manévr "bezpečné oddělení", že stíhačky Spojené státy nemají dostat příliš blízko k ruskému letadlu přes Sýrii.
Tento incident se odehrál 1. října, ale Pentagon neposkytly další vysvětlení.
Toto setkání Očekává se, že diskutovat o tom, jak moc se oddělovací vzdálenost mezi tryskami Spojené státy a Rusko a jaká je standardní dorozumívací jazyk posádky.
Rusko rovněž zahájila rakety z válečných lodí v Kaspickém moři.
Existují obavy, že Rusko vlastně napadli odpůrci prezidenta Bašára al-Asada, nikoli militantních pozice ISIS.
Americký ministr obrany Ashton Carter v pátek (9/10) obvinil Rusko z vojenských operací "zásadně chybné" v Sýrii a "zažehnout občanskou válku, která povzbudit extremismu".
Moskva však popřel prohlášení, že v minulém týdnu zaútočili na cíle, namísto ISIS.

"Pokles v Íránu" ruské řízených střel
Fotografie z ruského ministerstva obrany vyplývá, ruské rakety odpálené z Kaspického moře.
Úředníci na ministerstvu obrany řekl, že Spojené státy, ruské střely odpálené z Kaspického moře na cíle v Sýrii klesá v Íránu.
Dva úředníci, kteří si nepřál být jmenován, řekl, že není jasné, zda dojde k poškození v důsledku odpálení těchto střel.
Úředník řekl čtyři rakety z řady ohně.
Írán tisková agentura citoval guvernéra provincie Takab, západní Íránu, který říká, že cizí předměty padající na vesnici.
Ruské ministerstvo obrany řekl, všechny rakety zasáhnout požadovaného cíle v Sýrii.
Ruští úředníci ve středu (07/08) řekl, že vypálil 26 řízené střely ruských bojových lodí v Kaspickém moři s cílem džihádistických skupin v severní Sýrii přehrady severozápadu.
Tvrzení, že ruské rakety do Íránu letos na podzim se objeví, když se NATO znovu potvrdila, že se budou bránit své spojence.
NATO říká, že změnil postup, který umožňuje nasazení vojsk být rychlejší.
Tento vývoj přijde jako Rusko zvýšila svou vojenskou angažovanost v syrském konfliktu.
Sýrie sám přivítal "pomoc z Ruska" od ruské armády řekl, že útoky oslabily sílu skupiny volat sebe islámský stát nebo známý jako ISIS.

Čtyři ruské válečné lodě údajně vypálil 26 raket na 11 terčů ISIS.
Rusko uvedla, že zahájila raketový útok na cílovou skupinu volat sebe islámský stát nebo ISIS v Sýrii ze svých válečných lodí v Kaspickém moři, která je asi 1.500km.
Ministr obrany Sergej Šojgu řekl, čtyři válečné lodě vypálil 26 raket na 11 terčů moři a zničit ho.
Zatímco syrské pozemní síly se vzduchovým krytem napadnout Rusko, řekl syrské úředníky.
Rusko odmítá obvinění, že většina útoků, které zahájily na cílovém non ISIS.
Instituce aktivisté, Syrská observatoř pro lidská práva, zprávu o pokroku '' nelítostného boje v několika měsíců "v provincii Hamá a Idlib.
Střety došlo po zahájení ruského náletu v téže oblasti.
Odhaduje se, že útoky z Kaspického moře je první koordinovaný útok, protože vzduch udeří Rusko, blízký spojenec syrského prezidenta Bašára Asada, začal 30. září.
Rusko sice prohlásilo, že je cílení "všechny teroristy", ale alespoň část z leteckých útoků byly hlášeny na civilisty a povstalecké skupiny couval Západ.

Rozhovor prezidenta Bašára al-Assada íránské televizní vysílání v neděli (04/10).
Syrský prezident Bašár al-Assad líčí Rusko zasáhl do občanské války v Sýrii za velmi důležité pro bezpečnost celého regionu Blízkého východu.
Syrský vůdce řekl, že vojenská akce proti Američany vedené koalice skupiny volat sebe islámský stát nebo ISIS nedokázal zabránit šíření terorismu.
On tvrdil, že pouze koalice Sýrie, Ruska, Íránu a Iráku, které by mohly zabránit škodám v regionu.
"Tato koalice, musí uspět, pokud ne, budeme svědky zničení celého regionu. Věříme, že tato koalice bude mít úspěch," řekl syrský prezident v rozhovoru pro íránskou televizi vysílal v neděli (04/10).
Podle něj, čtyři země sjednocený k překonání terorismu a nakonec dosáhne "praktických výsledků", na rozdíl od koalice vedené USA.
Rusko zahájilo letecké údery proti ISIS v Sýrii od minulého týdne.
Když prezident Bašára Asada podání, Rusko i nadále zahájit letecké útoky v Sýrii.
Zmínil se, že Rusové napadli pozice ISIS, ale aktivisté říkají, že cíl je zaměření skupiny na rozdíl od prezidenta Asada.

Kouř stoupající z důvodu letecké údery v Kafr Nabel, provincie Idlib.
Členové koalice vedené USA, která zahájila odolnost vůči skupině volat sebe islámský stát nebo ISIS, vyzval Rusko k zastavení letecké údery, že řekli hit Syrská opoziční hnutí a civilisté.
Ve společném prohlášení vydaném pátek (2 Října), Spojené státy, Velká Británie, Turecko a další členové koalice řekl, že ruský útok by "vedlo pouze k větší extremismu".
Rusko, které podle svědků se vrátil do útoku v pátek (02/10), řekl, že je cílení ISIS.
Vysoce postavený ruský úředník řekl, že útok může trvat tři až čtyři měsíce.
Alexei Pushkov, předseda představenstva ruského parlamentu pro zahraniční a dodal, USA jen "předstírat" bombardoval ISIS.
Slíbil Rusko by bylo efektivnější operace.
Ruské vzdušné síly zahájily letecký úder v Sýrii ve středu (30 září).
Syrská armáda uvedl, že Rusko provedlo 18 letecké údery, protože ve čtvrtek v noci.
Mezi nimi se provádí v provincii Hamá a Idlib, provincie, kde existují silné ISIS.

Parlament souhlasil s Ruskem na trh letecké údery v Sýrii
Rusko říká, že "tisíce ruských občanů" se připojil k ISIS v Sýrii.
Ruská horní komora parlamentu ve středu (30/09) jednomyslně schválila žádost prezidenta Vladimira Putina poslal vojáky do jiné země.
Toto rozhodnutí připravilo cestu pro ruskou vládu, aby zahájily letecké údery bušil skupinu volat sebe islámský stát nebo ISIS.
Mluvčí ruské vlády Sergej Ivanov, řekl, že by to vyslat pozemní jednotky do Sýrie a budou používat pouze sílu vzduchu.
Podle Ivanov, Rusko má zájmy v Sýrii, protože "tisíce ruských občanů se připojily k ISIS a staly hrozbou pro národní bezpečnost".
"Není to otázka dosažení cíle nebo ambice naší zahraniční politiky, jak uvádí západních zemích. To je prostě proto, že tam jsou národní zájmy Ruska," řekl Ivanov.
Ivanov dodal syrského prezidenta Bašára Asada, formálně požádalo vojenskou pomoc do Ruska.
Dříve, během projevu v sídle OSN, prezident Putin vyzval k větší koalice v boji proti terorismu.
Kromě Ruska, US-vedené koalice byl poprvé uveden na trh letecké údery v Sýrii v uplynulém roce.

Írán a Rusko proti ISIS, podporu Al-Assad
Ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) podporuje syrskou vládu pod vedením prezidenta Bašára al-Asada (vlevo).
Íránský prezident Hassan Rouhani a ruský prezident Vladimir Putin vyjádřil své odhodlání zahrnout pravidlo prezidenta Bašára al-Asada v boji proti milicím ISIS.
Na setkání s řadou výzkumných institucí a novináři před zasedáním Valného shromáždění OSN začala, Rouhani řekl, že Al-Assad pravidlo nesmí být oslabené pokud ISIS chce být poražen.

Dilengserkan
Íránem a Ruskem postoj není v souladu s postojem západních zemí.
Britský premiér David Cameron, americký prezident Barack Obama a francouzský prezident Francois Hollande opakovaně vyzýval Al-Assad byl vyloučen od síly jako podmínku mírové dohody.
"(Bašár al-) Assad nemůže být součástí budoucnosti Sýrie. On poražena své vlastní lidi. Pomohl vytvořit konflikty a krize z této migrace. On je důstojník, který rekrutoval členy ISIS, "řekl Cameron.
V New Yorku, vůdci země přišla účastnit se valné shromáždění OSN ve středu krize migrantů a uprchlíků syrského původu.
Od konfliktu v Sýrii v roce 2011, více než 200.000 lidí zemřelo. Pak asi čtyř milionů Syřanů uprchlo do různých zemí, včetně Turecka, Libanonu, Jordánska, do Evropy.
Sdílet tuto zprávu o sdílení

Tato operace se konala v návaznosti na rozhodnutí rozšířit úsilí útoků na militantními skupinami, jak reportoval AFP tiskové agentury.
První francouzský letecký útok proti moci militantní skupiny volat sebe islámský stát nebo ISIS v Sýrii v neděli (27/09).
Tato operace se konala v návaznosti na rozhodnutí rozšířit úsilí útoky na militantní skupiny, jak je uvádí AFP tiskové agentury.
Francouzské prezidentské kanceláře uvedl, že letecký úder byl proveden poté, co provedla průzkumné operace v průběhu posledních dvou týdnů.
Zatím Francie se účastní pouze letecké údery v Iráku, podle agentury Reuters.
Operace "proti teroristické hrozbě" Islámské země koordinovat s regionálními partnery, uvádí se v prohlášení.
"Je to zbytečné a nerealistické"
Na začátku září, prezident Francois Hollande řekl, že byl chystá zahájit letecké údery proti militantní skupiny islámského státu v Sýrii.
Nicméně, on pokračoval, Francie od začátku vyloučeno vyslání vojsk do útoku ISIS nazval "zbytečné a nerealistické".
Dosud více než 220.000 Syřané bylo zabito a více než devět milionů občanů opustil zemi s vnitřně přesídlených osob.
Sdílet tuto zprávu o sdílení

Ruské organizace pro lidská práva protestoval a Čína v Syrii

Syrské opoziční skupiny stále neústupně proti prezidenta Bašára Asada.
Koalice asi 200 organizací na ochranu lidských práv, u příležitosti výročí vzniku protestů v Sýrii tím, že vyzvala Rusko a Čína na podporu politiky OSN vůči vládě prezidenta Asada.
Ptali se Rada bezpečnosti OSN schválila rezoluci, která stisknuté syrskou vládu, aby okamžitě zastavila útoky na demonstranty.
Sýrie, na Středním východě
Zdůraznili, že je třeba, aby mezinárodní společenství, včetně Ruska a Číny podpořit toto usnesení.
Výzva přichází před návratem zvláštního vyslance OSN a Ligy arabských států pro Sýrii Kofi Annan, který v pátek (16/3), představí výsledky své zprávy návštěvě.
Spálené země
Zatímco v Sýrii boj pokračuje, se silami prezidenta Bašára al-Assada pohybu spálené země v různých městech, které napadají, říkal organizace Human Rights Watch (HRW).
"" Syrská vojska provést popálenou zemi v různých městech, zatímco ruka tertelikung Radě bezpečnosti ze strany Ruska a Číny, '' řekla Sarah Leah Witson z HRW.
Když nepřátelské akce pokračovat, Saúdská Arábie a Itálie rozhodla následovat nějaký předešlý stav uzavřením své velvyslanectví kvůli násilí, které nadále stát.
HRW řekl vládní síly s použitím high-kalibru kulomety, tanky, a vystřelil malty bez rozmyslu do budov nebo lidí na ulici ve městech, které byly cílené jejich invazi.

Čína proti USA v souvislosti s Jihočínského moře
Washington se domnívá, Peking budování vojenských zařízení opatření zaměřená na posílení tvrzení.
Čína hit zpět na Spojené státy v souvislosti s Jihočínského moře územních sporů.
Mluvčí ministerstva zahraničí, Hua Chunying, současný americký útok blame "Některé země," který "nadále používat svou vojenskou sílu" v regionu.
Minulý týden, Američtí představitelé uvedli, že byli s ohledem na režii válečné lodě v oblasti kolem Spratlys prohlášen Čínu jako jeho území.
To vyvolalo válku slov mezi dvěma velmocemi této.
Čína znepokojen řadu sousedů, a USA, jak se rozšiřuje řadu malých ostrůvků, BBC Michael Bristow.
Washington se domnívá, Peking budova vojenská zařízení krok má za cíl posílit požadavky přes sporného regionu.
Čína deklaroval výstavbu legitimní a nezbytné k ochraně jeho svrchovanost.
Střet začal, když američtí představitelé řekl, že zvažuje odeslání válečné lodě v oblasti 12 námořních mil, která Čína uplatňuje jako oblast kolem Spratlys.

Saúdská Arábie se vrátil Jemen útok
22.dubna 2015
Předložit
Jemen saúdská útok
Titulek obrázku
Člen jemenských sil stát na stráži před obchoďáku bylo zničeno nálety Arábie.
Tato koalice, vedená Saúdské Arábii re-zahajoval letecké údery proti Houthi rebelům v Jemenu, zatímco pozemní boje pokračovaly.
Útok přichází jen několik hodin poté, co Saúdská Arábie oznámila, že zastavit letecké údery proti Jemenu.
Saúdská Arábie a koaliční síly zahájily letecké údery během posledních čtyř týdnů.
Saúdská diplomat uvedl, že letecké útoky dělají doposud dosáhla požadovaných výsledků v útoku vojenské cíle.
Po letecké údery, povstalecké síly, aby přijaly opatření odpověď na zabavit vojenskou základnu ve městě Taez.
Boje byly také hlášeny ve městě Adenu, města Huta a malého městečka, Daleh.
I když se letecké údery, vláda Saúdské Arábie uvedla, že mírová dohoda je stále ještě probíhá, a je v procesu finalizace.
Írán, který je obviněn z toho, že za rebela Houthi, chválil Saúdská zastavit letecké údery to jako krok vpřed v mírových rozhovorech.

Konflikt v Jemenu Aden činí tak "město duchů"
7.4.2015
Předložit

Titulek obrázku
Tank se v centru města Aden křížení jsou rozervané válkou, protože v posledních několika měsících.
Vůdce Červeného kříže (ICRC), řekl BBC, v Adenu, že konflikt změnil město do "město duchů".
Robert Ghosen řekl zdravotnický materiál naléhavě nutná ve městě. V pondělí, což letadlo pomoc Jemenu zrušené lety kvůli logistickým problémům.
Světová zdravotnická organizace (WHO) říká, že více než 540 lidí zemřelo v konfliktu.
V posledních měsících, Jemen byl rozervané válkou mezi různými skupinami.
Došlo Hlavní konflikt mezi rebely Houthi věrnými proti vládě prezidenta Abdrabbuh Mansour Hadi, který uprchl do Saúdské Arábie.
Aden byl v obležení, kde rebelové Houthi tlačil na jih od hlavního města Sanaa.
Během posledních dvou týdnů, saudské letecké údery zaměřující Houthi rebelů a civilisty chytí uprostřed.

Titulek obrázku
Jedna indická rodina opustila Jemen stále znepokojené válkou.

Titulek obrázku
Příznivci prezidenta Abdurrabuh Mansour Hadi zaujal pozici připraven ke střelbě.
"Nikdo"
"Viděli jsme mnoho těl byly převezeny do nemocnice, nebo zemřel během Nový přenosný," řekl Ghosen BBC.
"Nemocnice neměla dostatečný přísun a správné personál," řekl znovu.
"Nikdo vypadá, skrývají. Hospodářská zcela zastaví," dodal, ulic "plná" od odpadu a pozůstatků z budov zničených.
"[Město je] naplněn ozbrojenci z různých frakcí bojujících. Je to velké město, a není tam žádný fungující," řekl Ghoden znovu.
UNICEF řekl nejméně 74 bylo zabito v konfliktu jsou děti. WHO dodává, 1700 lidí bylo zraněno.
MVČK již dříve volal 24hodinovou příměří v Adenu, zatímco Rusko se ptá Rada bezpečnosti OSN na podporu "zlomit" mezinárodní letecké údery.
MVČK obdržel povolení ze strany koaličních sil vedených Saúdské Arábii přistát letadlo nést zdravotnického personálu a zdravotnického materiálu.

Al-Džazíra zveřejnila tajné dokumenty

Židovské osady
Střední východ rozhovory brání problém židovských osad

Arab News Network Al-Džazíra zveřejnila stovky tajných dokumentů zmínil podrobnosti o jednání na Blízkém východě.

Dokument zmiňuje, mimo jiné, palestinská samospráva tajně nechal Izrael nelegálně obsadili rozsáhlé oblasti východního Jeruzaléma.

Současná jednání mezi Izraelem a Palestinci, zastavil několik týdnů, protože odmítnutí Izraele zastavit budování židovských osad na okupovaných palestinských územích.

Ale únikem důvěrných dokumentů ukazují, že palestinský vůdce byl připraven dát velkou plochu okupované Izraelem od roku 1967 výměnou za dohody.

Nejspornější témata v konfliktu na Středním východě je Jeruzalém, tvrdí Izraelem a Palestinci jako kapitál.

Dokumenty, které nemohou být zkoumány nezávisle BBC, prohlašovat palestinské vyjednavače připraven diskutovat o citlivých otázkách, včetně přístupu k Omar mešity ve sloučenině Al Aqsa mešita.

Po celá léta, vůdcové stejné Paletina držet jednání s Izraelem a Spojenými státy, ale nedosáhl žádné výsledky.

Palestinci sami často protestovali, a to zejména v některých důležitých místech, jako ve východním Jeruzalémě, proti tomu, co vnímají jako izraelskou expanzi a slabost svých vlastních vůdců.

Palestinská mládež, izraelské síly střetly v Al Aksá
28.září 2015
Předložit
Al AqsaImage copyrightGetty Images
Titulek obrázku
Izraelské bezpečnostní síly zaujal pozice v řadě se objeví v rohu mešity sloučeniny.
Násilí znovu vypukl mezi izraelskými bezpečnostními silami a Palestinci po celém sloučeniny Al Aqsa mešita v Jeruzalémě.
Policie střílela slzným plynem a omračující granáty vůči palestinským mladých lidí, kteří házeli kameny a Molotovovy koktejly na izraelské bezpečnostní síly v pondělí (28/09).
Palestinská mládež později zabarikádovali v mešitě. Zůstávají v mešitě a dříve slíbil, že "bránit" mešity.
Al Aksá se nachází v Haram Al Sharif, nebo známý jako Chrámové hoře Židy, který je považován za svaté místo pro muslimy a židy.
Areál byl lokalizován v izraelsko-obsazené Jeruzalém Yimur.
Židovské návštěvníci dostal doprovod na sloučeniny Al Aqsa mešita.
Na tomto místě v minulosti měl časté srážky, ale napětí vzrostly v poslední době.
Jednou z příčin je podezření na straně Palestinců, které Izrael chce změnit nastavení na místě, ale Izrael popřel, že podezření.
Tato událost se stala se shodovat s prvním dnem Sukot, nebo svátek stánků pro židovského národa.

Není neobvyklé lidé považují Ameriku supervelmocí, alespoň vojenská velmoc. Ale Emmanuel Todd, francouzský vědní odborníci se liší. Book. nazvané Apres L'Empire. Essai sur la rozklad du systeme Américain (Editions Gallimard, Paříž, 2002) byla přeložena do mnoha jazyků. V německé verzi, která Weltmacht USA, ein Nachruf které byly zveřejněny Piper Verlag GmbH, Mnichov v roce 2003, Emmanuel Todd píše, že USA není supervelmocí, a to jak ekonomicky a vojensky v ekonomice .. On tady docela představoval to Todd vyhodnotit závažnost závislosti USA jiné národy v různých aspektech ekonomiky jako znamení, že Amerika nemá hospodářskou velmocí, která překonávají světovou ekonomiku.

Chcete-li diskutovat Todd názor, že Amerika není vojenská supervelmoc musíme zkoumat hlavní body argumentace Todd. Řekl, že americký národ má strukturální slabiny ve vojenské oblasti. Historicky Američané nikdy se srazí s nepřítelem síly stejné síly. Počínaje válce, která asimmetris s indiánskými kmeny. Také ve druhé světové válce, ve Spojených státech se zabývá Němci, kteří žili se zhroutila kvůli těžkým úderem sovětskou armádou. Po přistání v Normandie americké vojenské operace, která není dáno její převahu materiálu a počtu osob. Todd vyjadřovat názory Liddell Hart, stratégové a britská vojenská historie, který říká, jak pomalý a byrokratický způsob pohybu amerických vojáků na zemi. American prvenství v moři a vzduchu, je velmi velké, jako v důsledku energetiky. Po vítězné námořní bitvu Midway, Japonci oponoval US válečnou bitvu s Indy. Materiální a logistickou výhody příliš velké USA a Japonsko nejsou schopny kompenzovat. Ještě další případ operací v terénu. Po druhé světové válce bylo jasné, že americké pozemní síly mají méně schopný vyhrát válku. Úspěch Koreje pouze v polovině, zatímco ve Vietnamu selže úplně. Přesto USA čelí malé zemi a mnohem nižší schopnost průmyslu.

V posledních letech se Spojené státy vyvinula koncept války s žádnou nebo minimální končit smrtí mýtného pro Američany. Tento způsob myšlení znamená, že schopnosti pozemní provoz stále méně spolehlivé. Neboť v pozemním provozu je obtížné vyhnout se přímé setkání s výkonem soupeře. Americká koncepce vychází z technologické výhody, které mají být použity v co největší míře. Tento pojem. priority letecké údery, jejichž cílem je ničit nepřátelské odporu a vyhodit do vzduchu bombardování s raketami. Tech řízené velmi přesné munice (PGM) umožňuje odpálení rakety v pravém perkenaan na velké vzdálenosti. Kromě toho se vyvinul inteligentní bomby nebo bombu perkenaannya pravdu. Pokud jde o využití dálkového cílení snímacího nebo pečlivém přezkoumání celé oblasti s využitím vzduchu satelit. Vybaven působením lidské inteligence vybavené pro komunikaci umožnit okamžité podávání zpráv a následuje letecké údery okamžitě. Tímto způsobem se odhaduje, že nepřítel může být zničen v ne příliš vzdálené budoucnosti leteckými útoky bez použití pozemních sil. Po nové drcený nepřátelské pozemní jednotky přesunout do nepřátelského území pro konsolidaci vítězství .. dělá, je očekává, že tak za následek minimální obětí na amerických vojáků .. Ale tento koncept by bylo těžké být provedena v případě, že nepřítel má efektivní schopnost protivzdušné obrany, řekl Todd. Proto by USA bojovat pouze tehdy, pokud druhá strana čelí slabé a omezenou vojenskou sílu, zejména jeho protivzdušné obrany.

Chcete-li zobrazit okolní svět, že USA je stále silný a moc držel umístění amerických vojáků v hojném počtu v zahraničí, mimo jiné v Německu 60 053, 41 257 Japonsko, Jižní Korea 35 663, Itálie 11 677, 11 379 Britové, ve Španělsku 3575. Kromě toho jsou 13 774 na Balkáně a na Blízkém východě 9956 lidí. Nicméně, provádět vojenské operace nemají schopnost betonu k jeho potenciálu. Vskutku, letadlová loď americké lodě (letadlová loď) se mohou volně pohybovat ve světových oceánech. To je projekce síly, která je důležitá pro politickou nadvládu. Ale kvůli nedostatku ochoty pracovat sílu na zemi, pak v USA je méně schopné držet vojenskou konfrontaci proti oponentům, jejichž vojenská síla je poměrně velká. a teprve jednat proti ostatním, kteří věřili slabé. ,

Tough US postoj proti islámu Todd vysvětlit takto:
ideologický konflikt po porážce komunismu;
pro kontrolu Středního východu oleje, který je naplněn převážně muslimský;
ale hlavně proto, že islámský svět vojensky slabý;
a jako demonstrace síly americké strategie je levný a relativně bezpečný.

Tito pacienti Todd argument, že USA není vojenskou velmocí.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder


Je pravda, že po druhé světové válce je vždy malá země, nebo málo rozvinutá cílený US válka. Nikdy přímo se Sovětským svazem. Začněte se Severní Koreou, a Vietnam jsou všechny méně konkrétní výsledky. Pak útok do Panamy zatknout prezidenta. Gulf War I je omezena pouze na osvobození Kuvajtu a neprovedl s dobývání Iráku. Útok na Afghánistán vešly novou koncepci, na rozdíl od žádné schopnosti protivzdušné obrany. Americké pozemní síly se pohybovaly v poslední době po afghánských sil proti Talibanu, ozbrojených sil Severní aliance, nejprve pohybující se v. Přesto až dosud USA nepodařilo zlikvidovat Usámu bin Ládina a Al-Káidy, i když je cílem zaútočit na Afghánistán. Útok na Irák až po polovině odzbrojit Irák sám, a to poslouchat vůle Organizace spojených národů, aby zničit všechny velké zbraně. Dokonce i zdánlivě Irák může být poražen konceptu nové války, ale až nyní USA nebyla schopna řídit zemi. US ohromen tím iráckým partyzána útoky tak požádat o pomoc armád dalších zemí. Velitel amerických vojsk v Iráku na vědomí, že každý den v průměru existuje 15 krát zásahům nebo útokům ze strany Iráku, které ohrožují členy.

Pracovní neschopnost USA čelí poněkud silný vojenský stav nastane v dnešním vydání Severní Koreje. USA napadly Irák pod záminkou, že se skrýval zbraní hromadného ničení, ale obvinění bylo až dosud nemohla být ověřena. Na rozdíl od Severní Koreji otevřeně říkají, že to má jaderné zbraně .. V případě, že USA skutečně následný postoj, že musí být také zaútočit Severní Korea, která od začátku nazval osy zla spolu s Irákem a Íránem. Nicméně, North korejská armáda nemůže být považována za slabou. Severní Korea nechce odzbrojit své jaderné zbraně, než se USA řekl, že by ho napadnout. Vyhrožoval, že pokud podle amerického útoku, bude Severní Korea uspořádá odvetu v naturáliích. Americké síly v Jižní Koreji a Japonsku by mohla být zaměřena na odvetné útoky Severní Koreji. Severní Korea je postoj by mohl být nějaký blaf, ale ve skutečnosti, až dosud USA ho nemá zaútočit. V ostrém kontrastu s postojem Spojených států v Iráku.

Tento popis dělá Ameriku ne tolik, jako nebo tak silné, jak si myslíme. Posouzení Emmanuel Todd zdá správné, že USA není vojenskou velmocí. Nicméně, vzhledem k USA hegemonní postoj, síla se stává hrozbou do zemí s méně výkonným armádou. To podporuje malé národy ozbrojit sebe za to, že považuje za slabé, a to i v případě potřeby s jadernými zbraněmi. To se nyní provádí ASKekuatan Írán zaútočit, aby se zabránilo Indonéská armáda je jedním z hlavních největší a nejsilnější na světě. V té době, i síla v Nizozemsku není srovnatelná s Indonésií, a Američané jsou velmi znepokojen vývojem našich vojenských sil podporovaných masivně nejnovější technologií Sovětského svazu.

1960 v Nizozemsku je stále zakořeněné v Papui. Vidět sílu Indonéské republiky, která je závažnější, Nizozemsko západní-couval navrhování vynalézavost vytvořit loutkový stát, která se zdála být nezávislé, ale stále pod kontrolou Nizozemska.

Prezident Sukarno brzy přijmout krajní opatření, cíle, dobýt Papua. Sukarno okamžitě vydal proklamace o "Trikora" ve městě Yogyakarta a jeho obsah jsou:
1. zmařil vytvoření loutkového státu Papua provedené v holandské koloniální.
2. kladkostroj Sang Saka Merah Putih skrz západní Irian
3. Buďte připraveni na všeobecné mobilizace, udržovat nezávislost a integritu národa vlasti.

Díky blízkosti Indonésii se Sověty, pak Indonésie dostávat masivní podpory námořnictvo a letecké síly pokročilou armádu na světě, s obří hodnotou, US $ 2.5 miliarda. V současné době, indonéské vojenské síly být nejsilnější v jižní polokouli.

Hlavní síla Indonésie v té době to byl jeden z hlavních Trikora největších a nejrychlejších válečných lodí v umělém světě třídy sovětské Sverdlov, s 12 obří dělo ráže 6 palců. Je KRI Irian, s obrovským hmotnost 16,640 tun s posádkou z 1 270 lidí, včetně 60 důstojníků. Sovětský, nikdy dokonce dát tento silný loď na kterýkoli jiný národ, kromě Indonésie. (Nejnovější lodě třídy Sigma Indonésie nyní váží pouze 1600 tun).

Indonéský letectvo také se stal jedním z nejsmrtelnější letecké flotily ve světě, který se skládá z více než 100 letadel z nejpokročilejších v té době. Tato flotila se skládá z:
1. nadzvukové stíhací 20 MiG-21 Fishbed.
2. 30 MiG-15 letadla.
3. 49 high-podzvukový stíhačka MiG-17.
4. 10 MiG-19 nadzvukových letounů.

MiG-21 Fishbed je jedním z hlavních nejvyspělejší nadzvukových letounů, které byly schopné létat rychlostí až Mach 2. letadlo je ještě silnější než nejvyspělejší letadla aktuální Ameriky, nadzvukové F-104 Starfighter a F-5 Tiger. Zatímco holandský stále spoléhají na rovinách druhé světové války, jako je P-51 Mustang.
Pro záznam, úžasnost letadel MiG-21 a MiG-17 ve vietnamské válce na podporu Američany založil Námořnictvo Spojených států Strike Fighter Taktiky instruktor, piloti školící středisko nejlépe známý jako Top Gun.

Indonésie má také flotilu 26 dalekonosný strategický bombardér Tu-16 Badger Tupolev (A a B). Tím Indonésie se stala jedním ze čtyř zemí na světě, které mají strategické bombardéry, a to USA, Rusko a Velká Británie. Národnost nachází v Iswahyudi Air Field, Surabaya.

Dokonce i Čína a Austrálie také neměl tento druh strategických bombardérů. Tento bombardér je také vybaven řadou pokročilých elektronických zařízení a speciální anti-válečné lodi střel AS-1 Kennel, jehož výbušná síla může snadno potopit bitevní lodě na západ.

Indonésie má také 12 Whiskey-ponorky třídy, desítky Corvette bitevní lodě třídy, 9 world vrtulník MI-6, 41 vrtulník MI-4, různé dopravní letoun, včetně těžkého dopravního letounu Antonov An-12B. Celkem, Indonésie má 104 bojových lodí. Nemluvě o tisíce nejlepších útočných pušek v té době a ještě být legendární k tomuto dni, AK-47.

To vše dělá Indonésii salasahtu námořní a leteckou vojenskou sílu nejsilnější na světě. Efekt je tak velký, takže Americe pod vedením Johna F. Kennedyho nutil holandský odejít Papua, a uvedl na fóru OSN, že přechod moci v Papui, z Nizozemska do Indonésie je něco, co může být přijat

Takže Krymská Ruská vojenská pevnost
Rok poté, co Rusko anektovalo Krymu, nyní vojenská pevnost čelit Ukrajinu. Až 40,000 dobře vyzbrojené ruských vojáků umístěných na vojenské základně Černého moře. Ale jsou lidé trpí.
 Russische Panzer auf der Cream
Prezident Vladimir Putin přesně rok po připojení Krymský poloostrov, prohlašoval, že má nařídil anexi Ukrajiny v oblasti Černého moře, která je důležitá pro strategii. Důvodem, více než 75 procent obyvatel regionu jsou etničtí Rusové, kteří se chtějí připojit k Rusku.
V jednostranném referendu, které se konalo 16. března 2014, v závislosti na Rusku více než 96 procent lidí, kteří se rozhodnou připojit na Krymu s Ruskem. Referendum bylo přísně střežené ruských vojenských sil v přestrojení, a nenosí uniformy nebo odznak. Žádné nezávislí pozorovatelé měli dovoleno sledovat. OSN odsoudila ruský akci jako porušení mezinárodního práva.
Nyní, přesně jeden rok po kontroverzním referendu je Krymský poloostrov region na vojenskou pevnost ruských sil čelit Ukrajinu. Hlášeny mezi 25.000 až 40.000 dobře vyzbrojených ruských vojáků umístěných u vojenské základně Černého moře. Ruští vojáci couval nové tanky, obrněná vozidla, válečné lodě a bojové letouny. Putin také nevyloučil umístění atomových zbraní.
Bitter realita v Rusku
Rok po ruském záboru pod rouškou referenda, občané v regionu Krymu musí směřovat hořkou realitu. Nyní různé problémy, do každodenního života na poloostrově který dělal ruskou vojenskou základnu. Dopravní problémy, nedostatek pohonných hmot a potravin jsou jen některé z problémů, kterým čelí občané.
Kdo vlastně Separatisté?
FACT PROČ separatistické proruské STRONG
Kdo vlastně Separatisté?
Počet pro-ruských separatisty v východní Ukrajině hlášeno asi 20.000 lidí. Krym s populací kolem 2 milionů, asi 60 procent, jsou pro-Rus. Odhaduje se, že 1500 do 3000 ruská pravidelná armáda bojovala separatisty. Moskva popřel účast jejích vojáků, ale pokud se ukáže, nikdo nebyl zabit ani zajat, nazvaný byli na dovolené a dobrovolník bojovat na východní Ukrajině.
12345
V důsledku západních sankcí, všechny evropské společnosti a USA odstoupila. Na Krymu je nyní již není řada restauraci rychlého občerstvení McDonald. MasterCard a VISA kreditní karty nejsou platné. Také prodejny předních chytrých telefonů a počítačů, jako Apple již dlouho uzavřen. Lunpuh praktické hospodářská odvětví.
Více udělat zubožené lidi na Krymský poloostrov je uzákonění ruské měny, rubl jako oficiální platidlo. Rubl směnný kurz ponořila drasticky kvůli paletě západních sankcí, vedl k obyvatele Krymu smrštění reálných příjmů o polovinu.
Potraviny jsou obvykle dodávány z Ukrajiny, kvůli embargu byl rok, co ukončena. Výsledkem je, že jídlo bylo vzácné, cena jde nahoru, zatímco na druhé příjmy ručních dokonce poklesla. Obyvatelé hlásili, že činnost v krymské roku po anexi, zaměřuje pouze na vojenské záležitosti. Údajně, lodní logistika a paliva pro armádu více než zdvojnásobil, zatímco ironicky obyvatelé zažili nedostatky ve všech aspektech života.
ZPRÁVA VOLBY

Příměří dohodnuté na východní Ukrajině
Ukrajina summit v Minsku dohodli na novém příměří v konfliktu na východní Ukrajině. Začal 15. února všechny těžké zbraně, které mají být staženy z oblasti konfliktu. (02.12.2015)
Ruská Začátek cvičení v krymské válce
Rusko začalo válečné hry na své hranici s Ukrajinou v době, kdy se úsilí s cílem mírového řešení Ukrajiny intenzivně vedena Německem a Francií. Zatímco výsledky setkání Merkelové s Obamou ve Washingtonu, zůstávají nejasné.

Putin Připraveno pro jadernou válku vedenou kvůli Krymu
V dokumentu, ruský prezident Vladimir Putin tvrdil, že je "připraven" použití jaderných zbraní k obraně Krymský poloostrov. On byl přímo zapojen do krize na Ukrajině.
 Wladimir Putinův výraz Porträt aggressiv verärgert
Krym je ruský prezident Vladimir Putin a "ready" riskoval nukleární válku s cílem zmocnit se poloostrově na pobřeží Černého moře. "Původně jsme si nemyslel, že k oddělení Krymu a Ukrajinu až do svržení vlády v Kyjevě."

Uznání byl vyroben Putin v dokumentárním produkované televizní stanice Rossija 1, aby u příležitosti prvního výročí anexe Krymu. Film s názvem "Krym: Trasa do vlasti", která popisují události došlo před rokem díky pečlivé plánování a přesné eskekusi.

"Jsme připraveni" zlepšit ruský jaderný status upozornění na nejvyšší úrovni, řekl Putin. "Ale věřím, že se situace nebude daleko." Prezident tvrdil, že posoudí záležitost, protože neví, co je reakce Evropy a Spojených států proti manévry Ruska v Krymu.

Krym v zájmu stability v vnitra

Film se zobrazí, pokud různé špatné zprávy svíral Moskva. Vladimir Putin sám vystaven problému, protože nikdy se objevil na veřejnosti od 5. března. Hospodářská krize je stále zuří, protože západní embargo a zhroucení světových cen ropy.
1. Spojené státy americké - 581 miliard USD
Největší vojenské FORCE 2.015
1. Spojené státy americké - 581 miliard USD
Letošní rozpočet USA obrany odpovídá za asi 39 procent z celkového rozpočtu všech zemí na světě pro armádu, podle studie Mezinárodního institutu pro strategická studia v Londýně. Známý americký má asi 1.300.000 personálu, více než 30.000 obrněných vozidel, 13.000 letadel a bojové vrtulníky, 10 letadlové lodě, 72 ponorek a desítky dalších válečných lodí.

Válečné přípravy objednávky z Moskvy

Putin se sejít s prezidentem Kyrgyzstánu, pondělí (16/3) v St. Peterburg. Jeho přítomnost bude jistě pohřbít divoké nevyřešené otázky. Demonstrativně, Putin se říkal, že je nemocný, neděle (15/3) velel Severní flotily, aby s ním vojenské cvičení.

Celkem 40.000 vojáků, 41 válečných lodí a ponorek 15 zapojených do akce. Účelem cvičení je vyzkoušet, jak rychle vytvořit Severní flotily by mohla reagovat na hrozby.

Severní flotily je součástí ruského námořnictva v průběhu studené války umístil polární kruh. V současné době Severní flotily má ředitelství v Severomorsku přilehlých do Norska.

Čína sen Síla Superpower
Čína zvýšila svůj vojenský rozpočet. Vývoj je v souladu s novou důvěrou zobrazené v Pekingu. Ale síla mohla být prokázána různými způsoby, nejen armáda, podle Alexandra Freund.

Bojová síla jako velmoc jistě není ve vlastnictví čínštině. Peking, že doposud pouze vyzbrojen ekonomické moci rozšířit vliv ve světě. Otisky Opatření přijatá výhradně pro ekonomický chod motoru.

Čína také nikdy významně angažovat v konfliktech, alespoň vojensky. Zatím ekonomický růst má přednost. Ale teď paradigma je věřil být změněn, protože ten se objevil stále věří Čínu, nebo může být také nazýván agresivnější.

Dojem je zesílen Číny pohybu zvyšuje jeho rozpočtu na obranu, i když méně než v loňském roce. Po celá léta Čína investovala obrovské prostředky na modernizaci své vojenské síly.


Čína je správné, aby se stal vojenskou supervelmocí, po hospodářského růstu menganggumkan. Navíc, další silné země také opakovaně uložit své zájmy prostřednictvím vojenské síly. Spojené státy je jisté, zatímco Rusko nedávno ukázal to přes konfliktu na Ukrajině.

Ale stejná logika vyvolat závody ve zbrojení v Asii nejsou jen starosti sousední Číně, ale také v mezinárodním měřítku. Tento vývoj není jen otázkou ochrany hospodářské tep pulzující v asijských obchodních námořních cest, ale vývoj společného paradigmatu, že konflikt je již určí diplomatického úsilí, ale silou.

To může vést ke katastrofě, a její dopad se projeví po celém světě. Vzhledem k tomu, tentokrát v Kromě Číny, v jiných zemích, jako je Indie, Japonsko, Filipíny, Indonésii a Vietnamu by pomohlo k posílení jeho armádu.

Tam je spousta možností pro konfliktu v Asii. Zejména pokud jde o překrývajících se uplatňování nároků obyvatelných ostrovů v Jihočínském moři a východní největší sklad výbušnin vypálit nacionalistické síly.

Bombardovací letoun v Spratlys?
ČÍNSKÁ vojenské základny v Jihočínském moři
Bombardovací letoun v Spratlys?
Od poloviny roku 2014 čínská armáda je zaneprázdněn rozšíření "Fiery Cross útes" na západním okraji Spratlys. Odborníci v části "Centra pro mezinárodní a strategická studia", ve Washingtonu a Asii iniciativě pro transparentnost námořní věří země bambus opona je budování letecké základny podél tří kilometrů. Dlouhá dráha schopný pojmout typy dlouhého doletu bombardovací letoun patřící k čínské H-6
Letmý pohled konfliktu ve vodách, které zuřily pro zajištění přírodních zdrojů. Ale v podstatě si klade za cíl rozšířit vliv těchto tvrzení. A Čína provokovat vybudováním vojenské základny v Spratlys.

Podobně do Japonska, Číny nedávno přijalo proti terorismu zákon, který umožňuje armáda chránit zájmy země v zahraničí.

Ale jakmile zvýšení čínského vojenského rozpočtu neznamená, že Peking se připravuje na válku. Dosud asijské země nadále věnovat pozornost k hospodářskému růstu. kvůli rychle rostoucí ekonomiky vytváří prosperitu. A čím více zvýhodněný, jak se minimální vliv i nacionalistické hnutí, ať už je to v Pekingu, Tokiu nebo Washington.
Navíc, síla může být prokázáno mnoha způsoby. Protože teď, dokonce i Čína stala velmocí bez alespoň pomocí jeho vojenskou sílu.
Indonéská vojenská síla Occupy Zařazený 12. na světě
 

Navy síly vyměnil střelbu s nepřítelem, když je simulace Cvičení na Integrovaný zdraví Navy Pier Madura Koarmatim Ujung, Surabaya, Východní Jáva, v úterý (28 sedmtina). (Mezi // Zabur Karuru)
Navy síly vyměnil střelbu s nepřítelem, když je simulace Cvičení na Integrovaný zdraví Navy Pier Madura Koarmatim Ujung, Surabaya, Východní Jáva, v úterý (28 sedmtina).
REPUBLIKA.CO.ID, JAKARTA - člen komise I PKS frakce Sukamta řekl, varování nezávislost by mohla být 70. národ, aby odrážely hybnost posedlý obranné síly. Indonésie by měl být silný stát v hospodářské, sociální, kulturní, politické a obrany a bezpečnosti.

"Indonésie je silná obrana není za hrozbu k jiným národům, ale pro blaho národa sám. Je to také, že Indonésie respektovat ostatní národy a přispět při udržování světového míru, as mandátem ústavy 1945," řekl ve čtvrtek (6/8 ).

Duch indonéského nezávislosti 70. by se mělo odrazit k fixaci indonéské obranné síly. Svět vojenská Výkonový agentura Global Fire Power Vojenské v roce 2015 zařadil Indonésie patří 12. s Power Index 0.5231.

S duchem nezávislosti, Indonésie musí zvýšit svou sílu index. Doufá, že v roce 2016 by mohl Indonésie moc index TOP 10 vojenské síly na světě a v roce 2024 by mohla vstoupit mezi pět nejlepších svět.

"Aby se dosáhlo potřebné navýšení lidských zdrojů, obranné prostředky a rozpočet. Personální armáda v současné době čísla 400 tisíc a mají docela dobrý bojeschopnosti," řekl.

Sukamta vysvětlil, Indonésie má řada elitních vojáků se specializuje na každého rozměru, jako je Kopassus a Raider v inzerátu, Paskhas a Denbravo (odřad Bravo) 90 AU, Kopaska (KOPASKA), Yontaifib (Taifib), a Denjaka ( Oddělení Jala Mangkara), v návrhu na změnu.

Bojové síly vojenský personál může být ještě lepší než než jiné země, když tváří v tvář vis vis beze zbraně v terénu.

"Power přežití a bojové síly elitní jednotky jsme již uznaly jeho velikost jinými zeměmi. Je to tak hrdý, ale ne na vavřínech, Indonésie musí zlepšit množství a kvalitu," řekl.

Z roku na rok, řekl, že rozpočet na nákup a aktualizace obranné vybavení se stále zvyšuje. "Jsme také vyzývají, že rozpočet má být zvýšena v následujících letech," řekl znovu.

Dodal, že v případě, lidské zdroje, obranné prostředky, a rozpočty i nadále třeba zlepšit jak kvantitu a kvalitu prostřednictvím programu a strategický plán minimálních nezbytných sil (MEF), Indonésie mohl jít na pět hlavní světové vojenské moci v roce 2024.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder

Top 10 Země s největší vojenské Power 2015
10 Země s největší vojenské Power 2015
Indikátor vojenská síla může být viděn z rozpočtu poskytnutých počet obranného zařízení jsou k dispozici, stejně jako propracovanost posedlý. Kdo jsou země, které mají největší vojenskou sílu v letech 2015?

1. Spojené státy americkéS rozpočtem okolo 581000000000 USD, Spojené státy byl jmenován jako země s největší vojenská síla na světě. Kromě toho Spojené státy zaznamenaly zhruba 1.300.000 personálu, více než 30.000 obrněných vozidel, 13.000 letadel a bojové vrtulníky, 10 letadlové lodě, ponorky a 72 desítky dalších válečných lodí.

2. ČínaS rozpočtem okolo 129000000000 USD, Čína stále více obávali a učinit z něj jako zemi s druhou největší vojenskou silou na světě po Spojených státech. Čína zaznamenala více než 9000 tanků, 3000, bojové letouny a vrtulníky a 70 válečných lodí. Kromě toho Čína v současné době rovněž vyvíjí stealth stíhačce, pojmenovaný Shenyang J-31.

3. Saúdská ArábieV současné době, Saúdská Arábie byla uznána jako země s nejsilnější vojenskou mocností v Asii a třetí největší na světě. S rozpočtem 81 miliard USD, Saúdská Arábie může dovolit koupit přibližně 500 moderních stíhaček, 800 Leopard 2 tanků, 7000 obrněných vozidel a asi 230.000 vojáků.

4. RuskoS rozpočtem okolo 70 miliard USD, Rusko bidýlku jako čtvrté zemi, která má největší vojenskou sílu na světě. Ruská armáda má v současné době 800 tisíc vojáků, 45 tisíc obrněných vozidel, 3000 bojové letouny a vrtulníky a letadlové lodi Admiral Kuznetsov typ.

5. EnglishBritánie má roční vojenský rozpočet ve výši zhruba 62 miliard USD, s rozpočtem, aby se Spojené království páté místo jako země, která má největší vojenskou sílu na světě. Obecně platí, že britské vojenské síly jsou mírné, s asi 200.000 vojáků, 330 bojových letounů a vrtulníků, stejně jako dvě třídy letadlové lodi královny Alžběty.

6. FrancieFrancie má vojenský rozpočet činil 53 miliard USD, takže země je hodnocena jako země je šestou největší vojenskou silou na světě. Hlavní síla spočívá ve francouzském vojenském vzduchu a půdy, 600 letadel a bojové vrtulníky, 228 tisíc vojáků a více než 8.000 obrněných vozidel. Zatímco na moři v srdci této evropské země, má nosič nukleární-poháněl letadla, Charles de Gaulle (R91).

7. JaponskoJaponsko přezdívaná jako vycházejícího slunce zemi, to je také zadána jako země s největší vojenská síla na světě. S rozpočtem okolo 48000000000 USD, což z Japonska jako země s sedmé pozice, pokud jde o vojenské moci na světě. Japonsko má tucet průzkumné letadlo a šesti stealth stíhačky F-35. Kromě toho Japonsko má také letadlovou loď tak, aby se japonské námořnictvo Izumo jen nejsofistikovanější a dobře vyškoleni v Asii.

8. IndieHindustan země zřejmě neměl být podceňován, s rozpočtem ve výši zhruba 45 miliard USD, což Indii zemi s osmou největší vojenskou silou na světě. Nahrané Indie má více než 1000 letadel a bojové vrtulníky, 15 tisíc obrněných vozidel a dvě letadlové lodě, mimo jiné, bývalý třída Sovětský svaz Kyjev, INS Vikramaditya nedávno dokončené omlazená.

9. Německo


Top 10 Země s největší vojenské Power 2015
10 Země s největší vojenské Power 2015
Indikátor vojenská síla může být viděn z rozpočtu poskytnutých počet obranného zařízení jsou k dispozici, stejně jako propracovanost posedlý. Kdo jsou země, které mají největší vojenskou sílu v letech 2015?

1. Spojené státy americkéS rozpočtem okolo 581000000000 USD, Spojené státy byl jmenován jako země s největší vojenská síla na světě. Kromě toho Spojené státy zaznamenaly zhruba 1.300.000 personálu, více než 30.000 obrněných vozidel, 13.000 letadel a bojové vrtulníky, 10 letadlové lodě, ponorky a 72 desítky dalších válečných lodí.

2. ČínaS rozpočtem okolo 129000000000 USD, Čína stále více obávali a učinit z něj jako zemi s druhou největší vojenskou silou na světě po Spojených státech. Čína zaznamenala více než 9000 tanků, 3000, bojové letouny a vrtulníky a 70 válečných lodí. Kromě toho Čína v současné době rovněž vyvíjí stealth stíhačce, pojmenovaný Shenyang J-31.

3. Saúdská ArábieV současné době, Saúdská Arábie byla uznána jako země s nejsilnější vojenskou mocností v Asii a třetí největší na světě. S rozpočtem 81 miliard USD, Saúdská Arábie může dovolit koupit přibližně 500 moderních stíhaček, 800 Leopard 2 tanků, 7000 obrněných vozidel a asi 230.000 vojáků.

4. RuskoS rozpočtem okolo 70 miliard USD, Rusko bidýlku jako čtvrté zemi, která má největší vojenskou sílu na světě. Ruská armáda má v současné době 800 tisíc vojáků, 45 tisíc obrněných vozidel, 3000 bojové letouny a vrtulníky a letadlové lodi Admiral Kuznetsov typ.

5. EnglishBritánie má roční vojenský rozpočet ve výši zhruba 62 miliard USD, s rozpočtem, aby se Spojené království páté místo jako země, která má největší vojenskou sílu na světě. Obecně platí, že britské vojenské síly jsou mírné, s asi 200.000 vojáků, 330 bojových letounů a vrtulníků, stejně jako dvě třídy letadlové lodi královny Alžběty.

6. FrancieFrancie má vojenský rozpočet činil 53 miliard USD, takže země je hodnocena jako země je šestou největší vojenskou silou na světě. Hlavní síla spočívá ve francouzském vojenském vzduchu a půdy, 600 letadel a bojové vrtulníky, 228 tisíc vojáků a více než 8.000 obrněných vozidel. Zatímco na moři v srdci této evropské země, má nosič nukleární-poháněl letadla, Charles de Gaulle (R91).

7. JaponskoJaponsko přezdívaná jako vycházejícího slunce zemi, to je také zadána jako země s největší vojenská síla na světě. S rozpočtem okolo 48000000000 USD, což z Japonska jako země s sedmé pozice, pokud jde o vojenské moci na světě. Japonsko má tucet průzkumné letadlo a šesti stealth stíhačky F-35. Kromě toho Japonsko má také letadlovou loď tak, aby se japonské námořnictvo Izumo jen nejsofistikovanější a dobře vyškoleni v Asii.

8. IndieHindustan země zřejmě neměl být podceňován, s rozpočtem ve výši zhruba 45 miliard USD, což Indii zemi s osmou největší vojenskou silou na světě. Nahrané Indie má více než 1000 letadel a bojové vrtulníky, 15 tisíc obrněných vozidel a dvě letadlové lodě, mimo jiné, bývalý třída Sovětský svaz Kyjev, INS Vikramaditya nedávno dokončené omlazená.

9. NěmeckoPoté, co země je nejvíce bál se v rovinách Evropy, nyní s rozpočtem okolo 44 miliard USD přinést německé posazený deváté pozici jako země s největší vojenská síla na světě. Největší síla německé armády leží na zemi s více než 5000 obrněných vozidel, mimo jiné, na Leopard 2 moderní technologie. Ale německá vojenská moc útočící hodnocené nižší než angličtině nebo francouzštině.

10. Jižní KoreaNeočekávaně, ženšen země, která vydala rozpočtu 34 miliard USD a je jedním ze zemí, které mají největší vojenskou sílu na světě. Známý Jižní Korea má více než 5000 tanků, 650 tisíc vojáků a 750 bojových letadel a vrtulníků.
Poté, co země je nejvíce bál se v rovinách Evropy, nyní s rozpočtem okolo 44 miliard USD přinést německé posazený deváté pozici jako země s největší vojenská síla na světě. Největší síla německé armády leží na zemi s více než 5000 obrněných vozidel, mimo jiné, na Leopard 2 moderní technologie. Ale německá vojenská moc útočící hodnocené nižší než angličtině nebo francouzštině.

10. Jižní KoreaNeočekávaně, ženšen země, která vydala rozpočtu 34 miliard USD a je jedním ze zemí, které mají největší vojenskou sílu na světě. Známý Jižní Korea má více než 5000 tanků, 650 tisíc vojáků a 750 bojových letadel a vrtulníků.

Recruit 100 milionů Kader obrany státu
(LKBN Antara) Ministr obrany předložil Ryamizard Ryacudu vztahující se k tvorbě kádrů bránit stát v Jakartě, v pondělí (12/10). (88)
JAKARTA touhu ministr obrany (ministr obrany) Ryamizard Ryacudu zaměstnat 100 milionů občanů Indonésie založena kádr bránit zemi bude brzy realizován.

"Potenciál je obrovský, z 250 milionů obyvatel Indonésie, asi 100 milionů, z nichž by mohly být potenciálně militantní kádry bránit zemi," řekl na ministerstvu obrany, v Jakartě, pondělí (12/10). On byl doprovázen ředitele Státního ministerstva obrany obrany, první admirál M Faisal.

V blízké budoucnosti, bude vláda mendadar stavitel 4500 kádry přijati bránit zemi z 45 okresů / měst v Indonésii. Počet nových časného embrya, která bude i nadále dosáhnout všech úrovní společnosti. Dokonce i prezident Jokowi budou účastnit nasávání těchto kádrů.

"To není odvod jako v jiných zemích," řekl Ryacudu, kteří spěchali k nastavení smysl bránit zemi místo povinné vojenské služby. M Faizal dodává k obraně státní program nebude následovat příkladu Jižní Koreji a Singapuru.

"Pokud se Jižní Korea a Singapur byla branci, jsme povinni k obraně země. Samozřejmě jsme i nadále odhodláni zlepšit disciplínu, a povědomí o jejich právech a povinnostech ke státu, "řekl Faisal. Samostatně, ministr Koordinační pro politiku Luhut Binsar Panjaitan zajistit země obranný program, odlišný od programu odvedenci. Obranné činnosti Občanské vštípit více disciplíny, a to zejména pro malé děti.

Bývalý šéf TNI Gen. (vv) Moeldoko posoudit program není vyškolit lidi, aby používali zbraně. Program je vhodný jako příprava na tvorbu rezerv složky. Vysvětlil, že obranný systém země jsou tři vrstvy, a to vojenské součásti, náhradní díly a nosné díly. Tyto tři součásti musí být synergické.

Láska vlast

O tom, kdo by podléhat povinnému bránit zemi? Ryamizard zmínit pro rezidenty ve věku 50 let a mladší. "Za účelem podpory láska k zemi, jako je fyzické cvičení a psychologické. Věková hranice 50 až dolů, je to nikdy nekončící proces, od raného dětství k vysokoškolskému vzdělání, "vysvětlil. Všichni byli ve věku 50 let a mladší, bez ohledu na profesi od profesora na kancléře.

Ale závažnost intenzita cvičení byla upravena. Jako první krok, umístění pendadaran využít vojenských zařízení, které byly tam po celé délce. Mezi těmito Depo Combat vzdělávání a odborné přípravy v každém z Krajské vojenské velitelství (Kodam). Ve skutečnosti, 19. října, slavnostní provádí současně v celém Indonesia.

Materiálně, moduly a učební plán pendadaran bránit tuto zemi byl vypracován za účasti všech odborníků a zúčastněných stran, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a života. Základní suroviny patří čestné prohlášení Pancasila jako stav, lásky k vlasti, hodnoty založené na spolupráci, ochota obětovat pro dobro země.

Co je důležité, je kultivace morálních hodnot, charakteru a oddanost Boha všemohoucího. V praxi to znamená, užitečnost kádrů bránit tuto zemi mohou být v popředí při řešení mnoha problémů národa. Také se zmínil hrozba státu je non vojenský.

Ten rozděleny do osmi kategorií. Sahat od terorismu, přírodní katastrofy od roku Indonésii bylo v obvodu kruhu ohně. Dále je porušením státní hranice, potenciální hrozbu separatistických hnutí, šíření nemoci, potenciál pro počítačové útoky ze zahraničí. Dále je droga. Ten je kulturní infiltrace.

Zatímco Sněmovna reprezentantů se domnívá, že plán těžké pochopit. Kritika přišla ze spáchání domu PDIP, Tubagus Hasanuddin. "Bylo to těžké pochopit," řekl. Generálmajor (vv) je vidět cílový počet lidí, tolik jak 100 milionů lidí byly fantastické příliš. Vzhledem k tomu, že prostředky představenstva vzdělávání a odborné přípravy (vzdělávání a odborné přípravy Agency) TNI je velmi omezená, jen schopný pojmout 600 lidí.

"Je-li cílem je 100 milionů lidí za 10 let, cílem je 10 milionů lidí za rok, nebo 833,000 lidí za měsíc. Tato čísla byly fantastické, "sorotnya. Právním základem bránit zemi, je také považována chybět. Indonésie nemělo zákon obrany státu, zatímco 1945 Článek 30, odstavec 1 již vyžaduje, aby obraně země a v odstavci 5 s cílem bránit stát mandátem stanovené v zákoně.

"Podle zákona č 3 z roku 2002 o národní obrany článku 9 odstavce 3 je také zmínil, poskytování občanské výchovy, povinné základní vojenský výcvik, a oddanost k povolání regulováno v souladu se zákonem. Takže, až teď jsme neměli právo obrany státu, "řekl Hasanuddin.

Bez zákon, vyhláška nebo nařízení, bude obtížné realizovat obrannou politiku země. Další body, Hasanuddin vyzdvihuje o rozpočtu. "Podle mého názoru, musíme projednat resetovat, kdy stát má omezené peněz musíme být více pozorný určit, který z nich je nejdůležitější prioritou v zájmu národa," řekl Hasanuddin.

Je světová válka nastane, když lidé používají návrh nebo příručku Korán, určitě nikdy nestane jméno je třetí světová válka, jako Bůh v Koránu říká hřích člověk, který zabije jiného člověka, bez příčiny syarrie, pak jako by se nesl hřích celku člověk, a když někdo chránit (uložit) lidskou duši, jako by se zachránilo lidstvo veškeré.
Proto je Boží slovo, každá lidská bytost, když zemřou, a v den zmrtvýchvstání (posmrtném životě), pak je problém vztahu člověka s Bohem, který byl poprvé přivedl na účet (zodpovídat) je otázkou modlitby (a konzistence spuštěna pilířů islámu), a o vztahu mezi lidmi je o krvi, o dobré vztahy jsme na našich bližních, dobro pro naše rodiče, příbuzní, Seama sousedy, rasových, etnických, národních, zda jsme udělali dobře proti nim, jako například k jejich ochraně, nebo jim pomoci drtí chudobou (hlad ) a další životní obtíže). Pokud budeme mít dobrou benrbuat na jakoukoli lidskou bytost odměněn odměna Boží je Heaven, jinak, pokud bychom ublížit, natož, aby zabil naši sousedé odpověď od Boha, je peklo.
Je světová válka III by došlo jen bůhví, protože vše, co bylo ustanoveno Bohem a byl napsán v knize:

"Lawh Mahfuz".

Prorok sallallaahu alaihi wa Salamem řekl: "Alláh nastavit všechny osud všech bytostí z padesáti tisíc let před stvořil Bůh nebe a zemi". (HR, Muslim č. 2653).

"Nikdo se neštěstí postihne na zemi a (ani) v sobě, ale je to zapsáno v knize (lawh Mahfuz) před Přinášíme to. Vpravdě je snadné pro Alláha ". (. QS Al-Hadid: 22).
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Fi


No comments:

Post a Comment