!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Thursday, November 5, 2015

World War III algab Lähis-Idas?

Sõita ei lõpetanud (381)

(Osa 381, Depok, West Java, Indoneesia, 15. oktoober 2015, 15:09 pm)

World War III algab Lähis-Idas?

Kodusõda Süürias, sõda Jeemenis konflikti Korea vaidlustas Spratley saared Lõuna-Hiina meri ja konflikti Ukrainas ja Põhja-Aafrikas tundub olevat esialgse vallandada maailmasõda III seemned tulevikus. Kui see juhtub, siis on raske ette kujutada, läheb inimkonna täna, sest kui selle tulemusena vaidluse laieneb maailmasõda III saatus inimeksistentsi on ohus, seda võiks nimetada Koraan ja Sunna varajasi märke eelseisva doom (hävitamine inimese), kuna tegutseda ja hooletuse ja kezoliman mees ise.
Tänu maailmasõda III paratamatult kaasneb sõjaline jõud omas tuumarelva suurriik USA, Venemaa, Hiina, Suurbritannia, Prantsusmaa, Saksamaa, Jaapan, Põhja-Korea, India, Pakistan, Iisrael ja Iraan.
Tuuma-otsaga rakette vallanud need riigid on piisavalt hävitada 90 protsenti maakera rahvastikust Kolmas maailmasõda.
Tõenäoliselt hävimine ja hävitamine Maa elanikkonnast, inimese säilmed, mis võib siiski olla raske ehitada uus tsivilisatsioon tagasi nagu need inimesed täna.
Sõda Süürias, seda raskem saab olema üle, sest see sõda on seotud poliitilise konkurentsi ja mõju maailma sõjalise suurriik Venemaa ja Ameerika Ühendriigid.
Ameerika Ühendriikide NATO liitlaste ja liikmed Araabia Liiga osutada abi relvade, laskemoona ja sõjalise väljaõppe opositsioonirühmituste Süürias vastu Assadi režiimi, mis on kaasa aidanud Iraani šiiitide Hezbollah Liibanonis ja Venemaa.
Lisaks poliitilise konflikti Süüria konflikti muutunud ka lahinguväljal džihaadi enamus Sunni vastuseisu Assadi režiimi tagatud šiiitide Hizbollah ja šiiitide Iraan ja Venemaa
Lisaks ideoloogia Shia ja Sunni (Ahlul Sunna waljamaah) on teravas vastuolus kuni 90 protsenti, sunniidid süüdistavad šiiitide nagu ketserlus, sest see on mengkafirkan kaaslased ja prohvet Muhamedi,
Sunniite süüdistavad šiiitide mushab Koraan kasutab erinevaid mushab Sunni. Sunni kasutades Koraani Mushab Usmani, sdangkan šiiitide Fatimid mushab mis on palju paksem kui Mushab Usmani.
Sunni-enamus Indoneesia esindatud Indoneesia Ulema nõukogu (MUI) välja fatwa (alates MUI prof HAMKA et šiiitide õpetus on ketserlus. Nii ka fatwa välja kuulsa sunniitide õpetlasi, Saudi Araabia, Pakistan, India ja Põhja-Aafrika (Egiptus ).
Kuigi šiiitide vaimulikud on oma argumenti, et kaaslased olid paganad, teiste seas süüdistada kaaslased ja prohvet Muhamedi lubatud kolm päeva pärast surma äsja maetud. Kuigi uurijad Sunni melilai viivituse põhjuseks ei olnud tahtlik, vaid seetõttu, et sõbrad raputas, šokeeritud ja ei suutnud uskuda, et prohvet Muhamedi, kes oli just näinud die, nii nagu hilinemise tõttu oli erinevalt tõlgendada järgijad šiiitide.
Nii konfliktid Süürias ja Iraagis vahel ISIS (islami riik) on nüüd mitte ainult poliitiline sõda, kuid see toob kaasa sõja ideoloogia. Aastatel Iraagi šiiitide režiimi, mis on kaasa aidanud šiiitide Iraani ja Liibanoni šiiitide Hizbollah vastu ISIS, mis toetavad 25000 jihadisteihin rohkem kui 100 riigis, sealhulgas Venemaal, Tadžikistan, Afganistan, Ameerika Ühendriikide ja NATO liikmesriikide vahel.
Saudi Araabia ja selle liitlased Araabia Liiga toetada koalitsioon 18 riiki juhib USA ja NATO võidelda ISIS. Saudi Araabia süüdistatakse ISIS rühmana Khawarij, samuti šiiitide ketserluses.
Saudi vaimulikud väitis, et nad ei leia kilde rühmad moslemid vastavalt kaaslased Ahl Sunna Wal Jama'ah välja arvatud üks järgijad As-Salaf al-Salih Ahlul Hadeeth.

Mu'tazilah kuidas võiks vastata kaaslased suurkujusid, kui nad hukka suurkujud justiits- ja alandas nende sõber ja süüdistas neid ketserlus, nagu Al-Wasil bin Atho ", mis sätestab: Kui Ali, Az-Zubair Tholhah ja siis ma ei tunnistan karistada, sest nende ütlusi. [Vt Al-Farqu Bainal Firaq hal.119-120]

Kharijites tulnud välja religiooni ja menyempal koguduse moslemid, sest mõned põhilised punktid oma õpetust on mengkafirkan Ali ja tema poeg, Ibn Abbas, Uthman, Talha, Ayesha ja Mu'awiyah ja ei asu omadused kaaslased inimesed ahistavaid ja mengkafirkan neid.

Nagu Shufiyah nad alahindavad pärand Prohvetid ja alandavad saatja Raamatu ja Sunna ja nende mensifatkan kui surnud. Suur mees öeldakse: Te võtate oma teadmisi, surnud samal ajal võtame oma teadmisi väga elus, mis ei ole surnud (jumal) otse. Seega, nad ütlevad, ja nende suust lükata sanad hadits-: Kas mengkhabarkan mulle minu südames Raab.

Nagu šiiidid, nemad on uskunud, et kaaslased olid lapsed pärast surma prohvet sallallaahu "alaihi wa Salam, välja arvatud mõned inimesed, vaadake Al-Kisyiy oon on neid-preester jutustab ajaloos raamat Rijalnya puhul. 12.13 Abu Ja'far, et ta on öelnud: Kõik salgav pärast surma prohvet sallallaahu "alaihi wa Salam, välja arvatud kolm, ma ütlesin: Kes on kolmas isik? Ta vastas: Al-Miqdaad bin Al-Aswaad, Abu Dhar Al-Ghifary ja Salman Al-Farisiy.

Ja jutustasid p.13 of Abu Ja'far, ütles ta: väljarännanud ja Anshor on välja tulnud (usu), välja arvatud kolm. [Vt Al-Kaafiy töö Al-Kulaniy, hal.115]

Khomeini näha ka nende suur -tokoh ajal this- hukka ja neetud Abu Bakr ja Umar oma raamatus Kasyful Asroor juhul 131 märkis ta: Tõesti syaikhani (Abu Bakr ja Umar) ... ja siit leiame end sunnitud esitama tõendid tõendid nende hälbed on nii väga selge, et Koraan, et tõestada, et kaks oli menyelisihinya.

Ja taas ütles poolest 137: ... ja prohvet sulges silmad (d), samas mõlemad kõrvad ei märkused Ibn al-Khattab kes püstitada valetamine ja kufr pärit tava, kezindikan ja penyelisihan on värsside Qur " hiilgav.

Nagu Murji'ah, nad usuvad, et nende usu silmakirjatsejad, kes on sama usku kenifakan Assabiqunal Awalun (esimene, kes islamisse pöördunud) väljarännanute ja abilised.

Kuidas nad kõik kirjavahetust sõpradega, kui need on:

Mengkafirkan valitud rahva seast ära
Ei nõustu üldse, et nad on jutustatud prohvet sallallaahu "alaihi wa Salam aqeedah ja Šaria.
Järgneb Bütsantsi tsivilisatsiooni ja kreeka filosoofia

Kokkuvõttes
Need rühmad kõik tahavad eitada meile tunnistajad broneeringud Sunna ja hukka neid, kui nad on rohkem väärt etteheiteid, ja nad on zindiq.

Seega on selge, et arusaam al-Salaf on manhaj Firqatun Najiyah ja Ath-Thaifah Al-Mansurah kontseptsiooni mõistmist, aktsepteerimist ja Istidlal (juriidiline otsus).

Kuigi need, kes eeskuju kaaslased on need, kes tööjõud narrations (haaditite) on ehtsad, autentsed Dalah Shari'a õigus, tee ja head sõbrad, ja see on tema elustiil Ahlul Hadeeth, mitte käigus Ahl-ul-bid'ah ja iha. See on tõsi ja tugev, mida me kirjeldada, kui me seletada nende edu kujul vahekohtunikuks prohvet sallallaahu "alaihi wa Salam edu isik, kes võttis Sunna sallallaahu" alaihi wa Salam ja Sunna nelja kaliifi pärast teda.
Vaidlused sunniitide koos šiiitide vastavalt paljud ajaloolased Islam ei saa lahutada vana rivaliteet etnilise pärslased ja araablased Lähis-Idas.
Pealegi, pärast King D'Andrea (Persia / Iraan) domineerinud palju Lähis-Ida ja Kesk-Aasia ja Euroopa osades, mida vallutasid ja alistas islami kalifaadi, mistõttu originaal Pärsia religioon Zoroastrismist islam.
Aga ilmselt mõjutusi ja kultuurilise rivaalitsemine zoroastrianistidel ei taha kaotada lihtsalt pärslased, et islam et arenenud Iraanis on väga erinev Islam Lähis-Idas domineerinud Araabia rahvas.
Omadused erinevad Sunniidid mida nimetatakse šiiidid rühmad. Ajalugu seda split oli esimene vallandas tõusu bin ABI Talib Ali sai kaliif Uthman asendada tapsid mässulised.
Kui tõuseb Ali sai kaliif toetavad kõik sõbrad, välja arvatud Muawiya, kes pidi tunnistama Ali pärast Ali süüdistust, kui mässulised mõrtsukad Usman, kuid Ali leidis, et kord, kui ta lihtsalt hõivatud tahab ühendada moslemid on jagatud, ühtsuse saanud priotitas uue taotletakse otsida ja vastutusele mõrtsukad Usman.
Muawiyah et üks klann rühm (liiniga Usman) täidab ijtihad et õiglus kõigepealt kindlaks, seal on tunnustus valitsuse Ali. Ijtihad vahe Ali ja Muawiyah grupp, mis värvi originaal päritolu väidet moslemite seas ja on nüüdseks kujunenud ideoloogilise erinevused Shia ja Sunni.
Lisaks viimastel Shia endale kõik kaaslased ja prohvet on kafir (salgav), välja arvatud Pärsia laskumine kaaslased nagu Salman Al Farisi.
Shia Rafidah isegi kaaluda ja puhastada Ali, et Ali oli see, kes tegelikult väärib viimane prohvet. Isegi šiiitide liiga ebajumalaks bloodlines ja sugupuu Ali Husein Ali poeg abielus tütar endise Pärsia kuningas vallutas kaliif Umar Bin Khattab.
Kuigi Ali oli palju lapsi, nagu Hasan, kuid kultus ainult järeltulijad Hussein, kes abiellus tütar King of Persia, et 12 šiiitide imaamide kõik tüvega Ali Hussein, pojapoeg prohvet Muhamedi.
Teine erinevus on probleem koraani, kui Sunni kasutades Mushab Usmani (Mushab kogutud kalifaat of Usman), siis kasuta Mushab Shia Fatimid (Fatima oli tütar prohvet Muhamedi ja abikaasa Ali).
Isegi sõna Shia pühakirja Koraan Fatimis versioon on paksem kui Mushab Usmani.
Seetõttu Inimesed Shia mengkafirkan kaaslased (Sunni kunagi mengkafirkan Ali ja sõber Pärsia laskumine), isegi menhormati neid, nii et haaditite (Sunna / Al-Hikmah) prohvet Muhamedi jutustasid kõik sõbrad kaasa arvatud Salman Al Farisi kasutatud Sunniidid pärast Kus järjestatud autentsed Hadiths või hasan hadith dhoif (nõrk sanadnya või False).
Preestrid, kes neid koguvad Imam Buchori see hadith, Imam moslem, Imam Syafei, Imam Hambali, Imam hanafi ja Maliki imaam.
Sellepärast Indoneesia Ulema nõukogu (MUI), mis domineerivad õpetlaste NU, Muhammadiyah, Hidayatullah täpselt, kõik Sunni, kuna esimees MUI prof Dr HAMKA mengelluarkan fatwa, et Shia kui Sesat voolama (10 kriteeriumitele põhjus).
Nii et konflikt Süürias, Iraagis ja Jeemenis võib olla keeruline ja raske ühitada, iga sõdivate poolte end tunda Jihad püha sõda.


Snowden: ISIS Sälkamiseks Iisrael, USA ja UK

REPUBLIKA.CO.ID, endised töötajad National Security Agency (NSA) Ameerika Ühendriigid Edward Snowden ütles, et kui islami riik Iraagi ja Süüria (ISIS) on organisatsioon moodustatud luure koostööd kolme riigi.
Lause Global Research, sõltumatu teadusasutus Kanada meedia, Snowden paljastas, et rahapesu andmebüroo Briti, USA ja Iisraeli Mossad koostööd, et luua uus kalifaat riigi nimega ISIS.
Snowden ütles luureasutuste kolmes riigis moodustab terroristlikuks organisatsiooniks meelitada äärmuslased üle maailma. Nad kutsuvad seda strateegiat kui "kärgstruktuuri".
NSA dokumentidega Smowden näitab, kuidas mesitaru strateegia eesmärk on kaitsta huve sionistid luua loosung islam. Nende dokumentide alusel, on ainus võimalus huvide kaitseks juudid on luua vaenlase piiril.
Strateegia koosneb panna kõik äärmuslased samas kohas nii kergesti suunata. Mitte ainult, et ISIS pikendaks ebastabiilsus Lähis-Idas, eriti Araabiamaades.
Nende dokumentide alusel, ISIS juht Abu Bakr al-Baghdadi saada ka terve aasta sõjalise väljaõppe alates Mossad, Iisrael. Al-Baghdadi saada ka loomulikult teoloogia ja retoorika sionistliku luureasutuste.

Helista Iraan ISIS USA Puppet Protector Iisrael

Head Iraani relvajõudude kindral Massoudia Jazayeri Bigadir helistada ISIS moodustatud USA kaitsta Iisraeli. (Special)
Teheran - Iraani relvajõudude ülema kindral Massoudia Jazayeri Bigadir helistada ISIS moodustatud Ameerika Ühendriigid (USA), et kaitsta Iisraeli. Vastavalt Jazayeri, on näha teatud varjatud USA abi ISIS.

"Kuid me näeme seda küsimust, me vaatame USA toetus terrorirühmituste ISSL. Nad teevad seda selleks, et kaitsta Iisraeli oht selles piirkonnas," ütles Jayazeri, teatas Farsnews reedel (16/10).

Jayazeri öelda, kuidas USA aitas ISIS on koos membentangan kett mõju Lähis-Idas, mis on aeglaselt tugevdada ISIS. Kett on näidatud, et oleks võimalik piirata liikumist Hezbollah Liibanonis, summutades vastupanu jõud ISIS ja isegi võimalik survestada Iraani, seega ei saa palju Lähis-Idas.

Süüria, ütles Jayazeri, on peamine küsimus, et murda ketid, et võim. Seetõttu Iraan püüab aidata Süüria murda kett, mis püüavad ka kukutada Süüria valitsust.

Ta usub, abiga Iraani, siis Süüria saab võita lahing, ja murda ketid, mis on venitatud USA viimase nelja aasta jooksul Süürias.

"The" valitsejad "on viimase nelja aasta jooksul pidevalt kukutamise Süüria valitsust. Vastavalt toetuseks Iraanis, mitte ainult Süüria valitsus ei kukutamist, kuid ka Süüria saada uue võit," ütles ta.

Venemaa ja Ameerika Ühendriigid kohta kohtumise pealkiri Süüria õhuruumi

(BBC) - Pentagon ütles, et düüsid neil manööverdada eraldamine, mis ei ole liiga lähedal Vene sõjalennukeid.
Venemaa on lubanud korraldada kohtumine USA umbes praeguse turvalisuse pommitamise Süüria, vastavalt Pentagoni.
Kohtumine oli "väga tõenäoliselt juhtuda sel nädalavahetusel," ütles pressiesindaja Peter Cook.
Kardetakse krahhi kokkupõrge, sest Ameerika Ühendriigid ja Venemaa on nii pommirünnakute Süürias hoolimata eraldi.
USA ja NATO liitlaste tõttu katkenud jet lennukite Venemaa on korduvalt rikkunud õhuruumi Türgi.
Varem sel nädalal, Pentagon ametnikud ütlesid, et nad peavad tegema vähemalt üks manööver "ohutu eraldatus", et hävitajat Ameerika Ühendriigid ei saa liiga lähedal Vene lennukite üle Süürias.
See juhtum leidis aset 1. oktoobril, kuid Pentagon ei esitanud täiendavaid selgitusi.
See kohtumine on oodata, et arutada, kui palju vahelise kauguse joad USA ja Venemaa ning milline on standard suhtluskeel meeskonnast.
Venemaa on käivitanud ka raketid alates sõjalaevad Kaspia mere.
On kahtlusi, et Venemaa tegelikult ründas vastased president Bashar al-Assad, mitte sõjakas seisukohti ISIS.
USA kaitseminister Ashton Carter reedel (9/10) süüdistas Venemaa sõjaliste operatsioonide "täiesti ebakorrektselt" Süürias ning "süüdata kodusõda, mis soodustavad ekstremismi".
Aga Moskva eitas öeldakse, et möödunud nädalal rünnati eesmärgid asemel ISIS.

Vene tiibrakette "langus Iraani
Ametnikud Kaitseministeerium ütles USA, Venemaa tiibrakette vallandati Kaspia mere eesmärgid Süüria langeb Iraanis.
Kaks ametnikku, kes palus anonüümsust, ütles see on ebaselge, kas kahju tulekahju tõttu need raketid.
Ametnik ütles neli raketti välja tulejoonel.
Iraani uudisteagentuur tsiteeris kuberner Takab maakond, Lääne-Iraanis, mis ütleb, võõrkehad langevad külas.
Vene kaitseministeerium ütles kõik raketid tabanud soovitud eesmärke Süürias.
Vene ametnikud ütlesid kolmapäeval (07/08) vallandati 26 tiibrakette Vene võidelda laevade Kaspia mere, mille eesmärk on džihaadi rühmade Põhja Süüria tammi loodesse.
Väide, et Vene raketid Iraani sel sügisel ilmub NATO kinnitas, et nad kaitsevad oma liitlastega.
NATO ütleb ta muutis protseduur, mis võimaldab Vägede olla kiirem.
See areng on Venemaa suurendanud oma sõjalist osalust Süüria konflikti.
Süüria ise tervitas "abi Venemaalt" Vene sõjaväe ütles rünnakud on nõrgendanud rühm kutsutakse ise islami riigi või tuntud ISIS.

Neli Vene sõjalaevad väidetavalt tulistas 26 raketid 11. eesmärgid ISIS.
Venemaa teatas, et alustas raketi rünnak sihtrühma kutsutakse ise islami riigi või ISIS Süürias oma sõjalaevad Kaspia mere, mis on umbes 1.500km.
Kaitseminister Sergei Shoigu ütles neli sõjalaeva vallandati 26 raketid 11. eesmärgid mere ja hävitada.
Kuigi Süüria maavägede õhuga katet Venemaad rünnata, ütles Süüria ametnikud.
Venemaa eitab süüdistusi, et enamik rünnakuid, et nad on alustanud eesmärk mitte ISIS.
Asutused aktivistid, Süüria Observatory for Human Rights, teatas progress "" ägedaid lahinguid mitmes kuu provintsis Hama ja Idlib.
Kokkupõrked toimusid pärast käivitamist Vene õhurünnakus samas piirkonnas.
Arvatakse, et rünnakud Kaspia merest on esimene koordineeritud rünnaku pärast õhurünnakutes Venemaa, lähedal liitlane Süüria president Bashar al-Assad, algas 30. septembril.
Venemaa on öelnud, et ta on suunatud "kõik terroristid", kuid vähemalt osa õhurünnakute esinenud tsiviilisikute ja mässuliste rühmituste toetas West.

Süüria president Bashar al-Assad on kujutatud Venemaa sekkus kodusõda Süürias väga oluline turvalisuse kogu Lähis-Ida piirkonnas.
Süüria liider ütles, et sõjaline tegevus vastu USA juhitud koalitsiooni rühm kutsutakse ise islami riigi või ISIS suutnud vältida terrorismi levikut.
Ta kinnitas, et ainult koalitsiooni Süüria, Venemaa, Iraani ja Iraagiga, mis võivad takistada kahju piirkonnas.
"See koalitsioon peab õnnestuma, kui ei, siis näeme hävitamine kogu piirkonnas. Usume, et see koalitsioon on edukas," Süüria president ütles intervjuus Iraani televisiooni eetris pühapäeval (10/04).
Tema sõnul on nelja riigi ühendatud ületada terrorism ja jõuavad "praktilised tulemused", erinevalt USA juhitud koalitsiooni.
Venemaa on õhurünnakuid vastu ISIS Süürias sest eelmisel nädalal.
Kui president Bashar al-Assad kaotanud, Venemaa jätkas alustada õhurünnakuid Süüria.
Mainitud, et venelased ründasid seisukohti ISIS, kuid aktivistid öelda fookus eesmärk on rühmade vastu president Assad.

Liikmed USA juhitud koalitsiooni, mis alustas vastupanu rühm kutsutakse ise islami riigi või ISIS kutsus Venemaad üles peatama õhurünnakutes, et ütlesid nad tabanud Süüria opositsioonirühmituste ja tsiviilisikud.
Ühisavalduses välja reedel (2. oktoober), Ameerika Ühendriigid, Suurbritannia, Türgi ja teiste koalitsiooni ütles Vene rünnak oleks "kaasa ainult ekstremismi".
Venemaa, mis pealtnägijate sõnul tagastatakse rünnaku reedel (02/10), ütles, et see on suunatud ISIS.
Vanem Vene ametnik ütles rünnak võib kesta kolm kuni neli kuud.
Aleksei Pushkov, juhatuse esimees Vene parlamendi välis-, lisades ainult USA "teeselda" pommitas ISIS.
Ta lubas Venemaa oleks efektiivsem toimimine.
Vene õhuväe käivitada õhurünnakus Süürias kolmapäeval (30 september).
Süüria sõjaväe ütles Venemaa on teinud 18 õhurünnakutes, sest neljapäeva õhtul.
Nende hulgas on teinud provintsis Hama ja Idlib, provintsi, kus esineb tugevaid ISIS.

Venemaa ütleb "tuhanded vene kodanikud" on liitunud ISIS Süürias.
Venemaa parlamendi ülemkoda kolmapäeval (30/09) ühehäälselt heaks taotluse president Vladimir Putin saatis väed teise riigi.
See otsus on sillutanud teed Vene valitsus teeks õhurünnakutes uhmerdatud rühm kutsutakse ise islami riigi või ISIS.
Pressiesindaja Venemaa valitsus, Sergei Ivanov ütles ta ei saadaks maajoukkojen Süüria ja kasutada ainult võimu õhus.
Vastavalt Ivanov on Venemaa huvide Süüria sest "tuhanded vene kodanikud on liitunud ISIS ja nad on muutunud ohuks riigi julgeolekule".
"See ei ole küsimus jõuda eesmärgile või ambitsioon meie välispoliitika, nagu väitis lääneriikides. See on lihtsalt sellepärast, et seal on riiklikud huvid Venemaal," Ivanov ütles.
Ivanov lisas, Süüria president Bashar al-Assad, on ametlikult taotlenud sõjalist abi Venemaalt.
Varem peetud kõnes ÜRO peakorteris president Putin kutsus suurema koalitsiooni võidelda terrorismiga.
Peale Venemaa, USA juhitud koalitsiooni on esimene õhurünnakuid Süürias möödunud aastal.
Venemaa ja Ameerika Ühendriigid kohta kohtumise pealkiri Süüria õhuruumi
Pentagon ütles, et düüsid neil manööverdada eraldamine, mis ei ole liiga lähedal Vene sõjalennukeid.
Venemaa on lubanud korraldada kohtumine USA umbes praeguse turvalisuse pommitamise Süüria, vastavalt Pentagoni.
Kohtumine oli "väga tõenäoliselt juhtuda sel nädalavahetusel," ütles pressiesindaja Peter Cook.
Kardetakse krahhi kokkupõrge, sest Ameerika Ühendriigid ja Venemaa on nii pommirünnakute Süürias hoolimata eraldi.
USA ja NATO liitlaste tõttu katkenud jet lennukite Venemaa on korduvalt rikkunud õhuruumi Türgi.
Varem sel nädalal, Pentagon ametnikud ütlesid, et nad peavad tegema vähemalt üks manööver "ohutu eraldatus", et hävitajat Ameerika Ühendriigid ei saa liiga lähedal Vene lennukite üle Süürias.
See juhtum leidis aset 1. oktoobril, kuid Pentagon ei esitanud täiendavaid selgitusi.
See kohtumine on oodata, et arutada, kui palju vahelise kauguse joad USA ja Venemaa ning milline on standard suhtluskeel meeskonnast.
Venemaa on käivitanud ka raketid alates sõjalaevad Kaspia mere.
On kahtlusi, et Venemaa tegelikult ründas vastased president Bashar al-Assad, mitte sõjakas seisukohti ISIS.
USA kaitseminister Ashton Carter reedel (9/10) süüdistas Venemaa sõjaliste operatsioonide "täiesti ebakorrektselt" Süürias ning "süüdata kodusõda, mis soodustavad ekstremismi".
Aga Moskva eitas öeldakse, et möödunud nädalal rünnati eesmärgid asemel ISIS.

Vene tiibrakette "langus Iraani
Fotod Vene kaitseministeerium näitab Vene raketid vallandati Kaspia merest.
Ametnikud Kaitseministeerium ütles USA, Venemaa tiibrakette vallandati Kaspia mere eesmärgid Süüria langeb Iraanis.
Kaks ametnikku, kes palus anonüümsust, ütles see on ebaselge, kas kahju tulekahju tõttu need raketid.
Ametnik ütles neli raketti välja tulejoonel.
Iraani uudisteagentuur tsiteeris kuberner Takab maakond, Lääne-Iraanis, mis ütleb, võõrkehad langevad külas.
Vene kaitseministeerium ütles kõik raketid tabanud soovitud eesmärke Süürias.
Vene ametnikud ütlesid kolmapäeval (07/08) vallandati 26 tiibrakette Vene võidelda laevade Kaspia mere, mille eesmärk on džihaadi rühmade Põhja Süüria tammi loodesse.
Väide, et Vene raketid Iraani sel sügisel ilmub NATO kinnitas, et nad kaitsevad oma liitlastega.
NATO ütleb ta muutis protseduur, mis võimaldab Vägede olla kiirem.
See areng on Venemaa suurendanud oma sõjalist osalust Süüria konflikti.
Süüria ise tervitas "abi Venemaalt" Vene sõjaväe ütles rünnakud on nõrgendanud rühm kutsutakse ise islami riigi või tuntud ISIS.

Neli Vene sõjalaevad väidetavalt tulistas 26 raketid 11. eesmärgid ISIS.
Venemaa teatas, et alustas raketi rünnak sihtrühma kutsutakse ise islami riigi või ISIS Süürias oma sõjalaevad Kaspia mere, mis on umbes 1.500km.
Kaitseminister Sergei Shoigu ütles neli sõjalaeva vallandati 26 raketid 11. eesmärgid mere ja hävitada.
Kuigi Süüria maavägede õhuga katet Venemaad rünnata, ütles Süüria ametnikud.
Venemaa eitab süüdistusi, et enamik rünnakuid, et nad on alustanud eesmärk mitte ISIS.
Asutused aktivistid, Süüria Observatory for Human Rights, teatas progress "" ägedaid lahinguid mitmes kuu provintsis Hama ja Idlib.
Kokkupõrked toimusid pärast käivitamist Vene õhurünnakus samas piirkonnas.
Arvatakse, et rünnakud Kaspia merest on esimene koordineeritud rünnaku pärast õhurünnakutes Venemaa, lähedal liitlane Süüria president Bashar al-Assad, algas 30. septembril.
Venemaa on öelnud, et ta on suunatud "kõik terroristid", kuid vähemalt osa õhurünnakute esinenud tsiviilisikute ja mässuliste rühmituste toetas West.

Intervjuu president Bashar al-Assad Iraani telesaade pühapäeval (10/04).
Süüria president Bashar al-Assad on kujutatud Venemaa sekkus kodusõda Süürias väga oluline turvalisuse kogu Lähis-Ida piirkonnas.
Süüria liider ütles, et sõjaline tegevus vastu USA juhitud koalitsiooni rühm kutsutakse ise islami riigi või ISIS suutnud vältida terrorismi levikut.
Ta kinnitas, et ainult koalitsiooni Süüria, Venemaa, Iraani ja Iraagiga, mis võivad takistada kahju piirkonnas.
"See koalitsioon peab õnnestuma, kui ei, siis näeme hävitamine kogu piirkonnas. Usume, et see koalitsioon on edukas," Süüria president ütles intervjuus Iraani televisiooni eetris pühapäeval (10/04).
Tema sõnul on nelja riigi ühendatud ületada terrorism ja jõuavad "praktilised tulemused", erinevalt USA juhitud koalitsiooni.
Venemaa on õhurünnakuid vastu ISIS Süürias sest eelmisel nädalal.
Kui president Bashar al-Assad kaotanud, Venemaa jätkas alustada õhurünnakuid Süüria.
Mainitud, et venelased ründasid seisukohti ISIS, kuid aktivistid öelda fookus eesmärk on rühmade vastu president Assad.

Suits tõuseb sest õhurünnakuid Kafr Nabel Idlib provintsis.
Liikmed USA juhitud koalitsiooni, mis alustas vastupanu rühm kutsutakse ise islami riigi või ISIS kutsus Venemaad üles peatama õhurünnakutes, et ütlesid nad tabanud Süüria opositsioonirühmituste ja tsiviilisikud.
Ühisavalduses välja reedel (2. oktoober), Ameerika Ühendriigid, Suurbritannia, Türgi ja teiste koalitsiooni ütles Vene rünnak oleks "kaasa ainult ekstremismi".
Venemaa, mis pealtnägijate sõnul tagastatakse rünnaku reedel (02/10), ütles, et see on suunatud ISIS.
Vanem Vene ametnik ütles rünnak võib kesta kolm kuni neli kuud.
Aleksei Pushkov, juhatuse esimees Vene parlamendi välis-, lisades ainult USA "teeselda" pommitas ISIS.
Ta lubas Venemaa oleks efektiivsem toimimine.
Vene õhuväe käivitada õhurünnakus Süürias kolmapäeval (30 september).
Süüria sõjaväe ütles Venemaa on teinud 18 õhurünnakutes, sest neljapäeva õhtul.
Nende hulgas on teinud provintsis Hama ja Idlib, provintsi, kus esineb tugevaid ISIS.

Parlament kiitis Venemaa kaatrid õhurünnakuid Süüria
Venemaa ütleb "tuhanded vene kodanikud" on liitunud ISIS Süürias.
Venemaa parlamendi ülemkoda kolmapäeval (30/09) ühehäälselt heaks taotluse president Vladimir Putin saatis väed teise riigi.
See otsus on sillutanud teed Vene valitsus teeks õhurünnakutes uhmerdatud rühm kutsutakse ise islami riigi või ISIS.
Pressiesindaja Venemaa valitsus, Sergei Ivanov ütles ta ei saadaks maajoukkojen Süüria ja kasutada ainult võimu õhus.
Vastavalt Ivanov on Venemaa huvide Süüria sest "tuhanded vene kodanikud on liitunud ISIS ja nad on muutunud ohuks riigi julgeolekule".
"See ei ole küsimus jõuda eesmärgile või ambitsioon meie välispoliitika, nagu väitis lääneriikides. See on lihtsalt sellepärast, et seal on riiklikud huvid Venemaal," Ivanov ütles.
Ivanov lisas, Süüria president Bashar al-Assad, on ametlikult taotlenud sõjalist abi Venemaalt.
Varem peetud kõnes ÜRO peakorteris president Putin kutsus suurema koalitsiooni võidelda terrorismiga.
Peale Venemaa, USA juhitud koalitsiooni on esimene õhurünnakuid Süürias möödunud aastal.

Iraan ja Venemaa vastu ISIS, toetades Al-Assad
Venemaa president Vladimir Putin (paremal) toetab Süüria valitsuse president Bashar al-Assad (vasakul).
Iraani president Hassan Rouhani ja Venemaa president Vladimir Putin väljendas oma kavatsust lisada õigusriigi president Bashar al-Assad võitluses miilitsa ISIS.
Koosolekul mitmete teadusasutuste ja ajakirjanikud enne istungi ÜRO Peaassamblee hakkas, Rouhani ütles, et Al-Assadi reeglina ei tohi nõrgendada kui ISIS tahab lüüa.

Dilengserkan
Iraan ja Venemaa suhtumine ei ole kooskõlas positsiooni lääneriikides.
Briti peaminister David Cameron, Ameerika Ühendriikide president Barack Obama ja Prantsusmaa president Francois Hollande korduvalt rõhutanud Al-Assad oli tagandatud võimu tingimusena rahulepingu.
"(Bashar al-) Assad ei saa kuuluda Süüria tulevikus kohta. Ta on tapetud oma rahvast. Ta aitas luua konflikte ja kriise selline ränne. Ta on ametnik, kes värbas ISIS, "ütles Cameron.
New York, riigi liidrid jõudsid osaleb ÜRO Peaassamblee keset kriisi sisserändajate ja pagulaste Süüria päritolu.
Kuna konflikti Süürias 2011. aastal enam kui 200.000 inimest hukkus. Siis umbes neli miljonit süürlased põgenesid eri riikides, sealhulgas Türgi, Liibanon, Jordaania, Euroopasse.
Jaga seda Uudised jagamine

See operatsioon toimus pärast otsuse laiendada jõupingutusi rünnakud rühmitused, nagu teatas uudisteagentuurile AFP.
Prantsuse esimene õhu rünnak võimu sõjaka rühm kutsutakse ise islami riigi või ISIS Süürias pühapäeval (27/09).
See operatsioon toimus pärast otsuse laiendada jõupingutusi rünnakud rühmitused, nagu teatas uudisteagentuurile AFP.
Prantsuse Presidendibüroo ütles õhurünnakus viidi läbi pärast seda läbi eelteabe viimase kahe nädala jooksul.
Seni, Prantsusmaa osaleda ainult õhurünnakutes Iraagis, vastavalt Reuters.
Operatsioon "vastu terrorismiohu" islami riigi koordineeritud piirkondlike partneritega, seisis avalduses.
"See on mõttetu ja ebareaalne"
Septembri alguses President Francois Hollande ütles, et see on valmis alustama õhurünnakutes vastu sõjaka rühm islamiriigi Süürias.
Kuid ta jätkas, Prantsusmaa algusest välistada saates väed ründavad ISIS ta nimetas "mõttetu ja ebareaalne".
Nii palju kui 220,000 süürlased on tapetud ja rohkem kui üheksa miljonit kodanikku riigist lahkunud koos riigisiseselt ümberasustatud isikud.
Jaga seda Uudised jagamine

Vene inimõiguste organisatsioonide protestisid ja Hiina üle Süürias

Süüria opositsioonirühmituste ikka kaljukindlalt vastu president Bashar al-Assad.
Koalitsiooni umbes 200 inimõiguste organisatsioonide aastapäeva tähistamiseks tekkimist proteste Süürias, kutsudes Venemaad ja Hiinat üles toetama ÜRO poliitika valitsuse president Assad.
Nad palusid ÜRO Julgeolekunõukogu vastu resolutsiooni, mis vajutatakse Süüria valitsust üles lõpetama viivitamatult rünnakud meeleavaldajat.
Süüria, Lähis-Idas
Nad rõhutasid, et rahvusvaheline üldsus, sealhulgas Venemaa ja Hiina toetada resolutsiooni.
Kõne tuleb enne tagastamist erisaadik ÜRO ja Araabia Liiga Süüria Kofi Annan, kes sellel reedel (16/3) esitab tulemused visiidi aruande.
Kõrbenud maa
Kuigi Süürias võitlevad jätkuvalt, jõududega president Bashar al-Assad liikumise põletatud maa erinevates linnades nad ründavad, ütles organisatsiooni Human Rights Watch (HRW).
'' Süüria väed läbi põletatud maa erinevates linnades, samas aga tertelikung Julgeolekunõukogu Venemaa ja Hiina, '' ütles Sarah Leah Witson HRW.
Kui vaenutegevus jätkata, Saudi Araabia ja Itaalia otsustas järgida mõne varasema riigi sulgedes oma saatkonna vägivalla tõttu, mis toimub jätkuvalt.
HRW ütles valitsusvägede kasutades kõrgetasemelisi kuulipildujad, tankid ja vallandati mörtide valimatult hoonetes ja inimesi tänavatel linnades, mis olid suunatud nende sissetungi.

Hiina erinevalt seotud USA Lõuna-Hiina meres
Washington usub Pekingi ehitada sõjaliste rajatiste meetmete eesmärk on tugevdada nõudeid.
Hiina tabas tagasi Ameerika Ühendriikides, mis on seotud Lõuna-Hiina mere territoriaalsed vaidlused.
Välisministeeriumi pressiesindaja Hua Chunying, et USA praegune solvav süüdistada "Mõnes riigis", mis "kasutab jätkuvalt oma sõjalist jõudu" piirkonnas.
Eelmisel nädalal USA ametnikud ütlesid, et nad kaaluvad suunates sõjalaevad ümbrus Spratlys kuulutas Hiina territooriumil.
See on tekitanud sõnasõda kahe suurriigid seda.
Hiina ärevust mitmed naabrid ja USA, kuna see laiendab mitmeid väikesaari, BBC Michael Bristow.
Washington usub, Beijing hoone sõjaliste rajatiste sammu eesmärk on tugevdada nõuete üle vaidlusalune piirkond.
Hiina kuulutas ehitamiseks õigustatud ja vajalik, et kaitsta oma suveräänsust.
Kokkupõrge algas, kui USA ametnikud ütlesid, et see kaalub saates sõjalaevad valdkonnas 12 meremiili miili, mis Hiina väiteid ümbrus Spratlys.

Saudi Araabia tagasi Jeemenis rünnak
22. aprill 2015
Esitama
Jeemen Saudi rünnak
Pilt pealdis
Liige Jeemeni väed seisavad valves ees kaubanduskeskuses hävisid õhurünnakud Araabias.
Koalitsiooni eesotsas Saudi Araabia taas õhurünnakuid vastu Houthi mässuliste Jeemen, samas maa võitlus jätkus.
Rünnak tuleb vaid paar tundi pärast Saudi Araabia teatas, et nad lõpetavad õhurünnakutes vastu Jeemen.
Saudi Araabia ja koalitsioonivägede on õhurünnakuid viimase nelja nädala jooksul.
Saudi diplomaat väitis, et õhurünnakud nad teevad siiani saavutanud soovitud tulemusi rünnata sõjalisteks sihtmärkideks.
Pärast õhurünnakutes, mässuliste võtta meetmeid vastuse ära sõjaväebaas linna Taez.
Käis ka teatas linna Aden, Huta linna ja aleviku, Daleh.
Isegi kui õhurünnakutes, valitsuse Saudi Araabia teatas, et rahuleping on veel käimas ja on lõpetamisjärgus.
Iraan, mis on süüdistatud taga mässuliste Houthi, oli kiitnud Saudi peatada õhurünnakutes see on samm edasi rahukõnelusi.

Konflikt Jeemen teeb Adeni nii "ghost town"
7. aprill 2015
Esitama

Pilt pealdis
Tanki kesklinnas Aden ületamisel on lõhestanud sõda, sest viimase paari kuu jooksul.
Liider Red Cross (ICRC) teatas BBC Aden, et konflikt on muutnud linna sisse "ghost town".
Robert Ghosen ütles meditsiinitarbed hädasti vaja linna. Esmaspäeval, abi lennuk Jeemen tühistatud lendude tõttu logistilisi probleeme.
Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) ütleb rohkem kui 540 inimest on surnud konflikti.
Viimastel kuudel Jeemen on lõhestanud sõja eri gruppide vahel.
Peamine konflikt tekkis vahel Houthi mässuliste lojaalne valitsuse vastu president Abdrabbuh Mansour Hadi, kes on põgenenud Saudi Araabia.
Aden oli piiramisrõngas, kus Houthi mässuliste lükatakse lõuna pealinnas Sanaa.
Viimase kahe nädala jooksul, Saudi õhurünnakutes suunatud Houthi mässuliste ja tsiviilisikute sattuda keset.

Pilt pealdis
Üks India pere lahkus Jeemen üha häiriksid sõda.

Pilt pealdis
Toetajad President Abdurrabuh Mansour Hadi võttis seisukoha tulistamiseks valmis.
"Keegi"
"Me nägime palju organite veeti haiglasse, või surid uus kaasaskantav," ütles Ghosen BBC.
"Haiglas ei olnud piisav varu ja õigeid töötajaid," ütles ta jälle.
"Keegi näeb, nad varjata. Majandus- täielikult seiskunud," lisas ta, tänavatel "risustatud" poolt prügikasti ja prahi hooned hävinud.
"[Linn] täis relvastatud mehed erinevaid rühmitusi võitlevad. See on suur linn ja seal ei ole toimimine," ütles Ghoden uuesti.
UNICEF ütles vähemalt 74 hukkus konfliktis on lapsed. WHO lisab 1700 inimest sai vigastada.
Rahvusvahelise Punase Risti Komitee oli varem kutsutud 24-tunnine relvarahu Aden, kuigi Venemaa küsib ÜRO Julgeolekunõukogu toetab "rahvusvahelise break" õhurünnakutes.
Rahvusvahelise Punase Risti Komitee on andnud loa koalitsioonivägede poolt juhitud Saudi Araabia maa vedava õhusõiduki meditsiinitöötajad ja meditsiinitarbed.

Al Jazeera avaldatud salajasi dokumente

Juudi asunduste
Lähis-Ida kõnelustel takistanud probleemi juudi asunduste

Araabia uudised võrgustiku Al Jazeera avaldatud sadu salajasi dokumente mainitud üksikasjad Lähis-Ida läbirääkimisi.

Dokument mainib muuhulgas, Palestiina omavalitsuse salaja lase Iisraeli ebaseaduslikult okupeeritud suuri alasid Ida-Jeruusalemmas.

Praegused läbirääkimised Iisraeli ja palestiinlaste seiskunud nädalat, sest Iisrael keeldus lõpetada hoone juudi asundused okupeeritud Palestiina aladel.

Aga lekib konfidentsiaalsed dokumendid näitavad, et Palestiina liider oli valmis andma suure ala Iisraeli poolt okupeeritud alates 1967. vastutasuks kokkuleppele.

Kõige vastuolulisem teemasid Lähis-Ida konflikti Jeruusalemma, väitis Iisraeli ja palestiinlaste pealinnaks.

Dokumendid, mida ei saa uurida iseseisvalt BBC, väites Palestiina läbirääkijad valmis arutama tundlikes küsimustes, sealhulgas juurdepääs Omar mošee Al Aqsa mošee ühend.

Juba aastaid, juhid sama Paletina pidada läbirääkimisi Iisraeli ja USA, kuid ei saavutanud tulemusi.

Palestiinlased ise on sageli protestisid, eriti mõned olulised kohad, nagu Ida-Jeruusalemmas, peale mida nad näevad Iisraeli laienemine ja nõrkus oma juhid.

Palestiina noored, Iisraeli väed põrkusid Al Aqsa
28. september 2015
Esitama
Al AqsaImage copyrightGetty pildid
Pilt pealdis
Iisraeli julgeolekujõud võtsid positsioone number ilmub nurgas mošee ühend.
Vägivald jälle puhkes Iisraeli julgeolekujõudude ja palestiinlaste ümber Al Aqsa mošee ühend Jeruusalemmas.
Politsei tulistas pisargaasi ja uimastada granaadid suunas Palestiina noored, kes viskasid kive ja Molotovi kokteile Iisraeli julgeolekujõud esmaspäeval (28/09).
Palestiina noored hiljem sukeldunud ise mošee. Nad jäävad mošee ja varem lubanud "kaitsma" mošeed.
Al Aqsa mošee asub Haram al Sharifi või tuntud Templimägi juudid, mida peetakse püha koht moslemid ja juudid.
Piirkonnas asus Iisraeli poolt okupeeritud Jeruusalemma Yimur.
Juudi külastajad said eskort Al Aqsa mošee ühend.
Tol asukohta varem sagedased kokkupõrked, kuid pinge viimasel ajal kasvanud.
Põhjused on kahtlus osa palestiinlasi, et Iisrael soovib muutke kohas, kuid Iisrael eitas, et kahtlus.
See sündmus toimus kattuvad esimesel päeval Sukkot või Lehtmajadepüha juudi rahvale.

Ei ole ebatavaline, inimesed leiavad Ameerika suurvõim, vähemalt sõjalise suurriik. Aga Emmanuel Todd, Prantsuse ekspertidest erinevad. Broneeri. õigustatud Apres l'impeeriumi. Essai sur la lagunemine du systeme Americain (väljaanded Gallimard, Paris 2002) on tõlgitud paljudesse keeltesse. Saksakeelses versioonis, mis Weltmacht USA, ein Nachruf on avaldatud Piper Verlag GmbH, München 2003, Emmanuel Todd kirjutab, et USA ei ole suurriik, nii majanduslikult kui ka sõjaliselt majanduses .. On üsna esitatud siin, et Todd hinnata suurusjärku sõltuvus USA teiste rahvaste erinevaid aspekte majanduses näitab, et Ameerika ei ole majanduslik suurvõim, et edestada maailma majanduses.

Arutada Todd näha, et Ameerika ei ole sõjaline suurriik peame uurima põhipunktid argumentatsiooni Todd. Ta ütles, et Ameerika rahvas on nõrkade kohtade sõjalises valdkonnas. Ajalooliselt ameeriklased on kunagi põrkuvad vaenlase jõu tugevust. Alustades sõda asimmetris India hõimud. Ka II maailmasõda, Ameerika Ühendriigid tegelevad sakslased, kes elasid varises tõttu raske löök Nõukogude armee poolt. Pärast maandumist Normandie Ameerika sõjaline operatsioon, mis ei tasakaalustada oma paremus materjali ja inimeste arv. Todd arvamusi Liddell Hart, strateegid ja Briti sõjaajalugu, mis ütleb, kuidas aeglane ja bürokraatlik viis liikumise USA väed kohapeal. American ülimuslikkust merel ja õhus on väga suur tänu energeetikas. Pärast võitnud mereväe lahingus Midway Jaapani vastu USA sõjast nagu lahing indiaanlased. Materjal ja logistilisi eeliseid liiga suurte USA ja Jaapan ei ole võimalik kompenseerida. Järjekordne tegevuste korral kohapeal. Pärast Teist maailmasõda oli selge, et USA maavägede ei suuda nii hästi, et võita sõda. Korea edu vaid pool, samas kui Vietnam ei täielikult. Kuid USA seisab väike riik ja palju väiksem tootmisharu suutlikkust.

Viimastel aastatel USA väljatöötatud kontseptsiooni sõda või minimaalse tulemusena hukkunud ameeriklased. See mõtteviis tähendab, et maapealse teeninduse võimeid üha vähem usaldusväärsed. Sest maapealne teenindus on raske vältida otsest kohtumine võimu vastane. USA kontseptsioon põhineb tehnoloogilisi eeliseid, mida saab kasutada nii palju kui võimalik. See mõiste. esikohale õhurünnakutes eesmärk on hävitada vaenlase vastupanu ja puhuda läbi õhu pommitamise raketid. Tech täpsusega giidiga laengut (PGM) võimaldab süütamise raketid õige perkenaan suurte vahemaade. Lisaks arendatakse pommidega või pomm perkenaannya õigus. Nagu kaugseire kasutamist suunamine või hoolikalt läbi kogu regioonis kasutavad õhu satelliit. Varustatud toime inimese intelligentsust varustatud side, mis võimaldab instant teatamise ja järgneb õhurünnakutes kohe. Sel viisil on hinnatud, et vaenlane saab hävitada mitte väga kauges tulevikus õhurünnakute abita maavägede. Pärast uue purustatud vaenlase maavägede liikuda vaenlase territooriumil kindlustada võit .. Seejuures on oodata, et tulemuseks on minimaalne hukkunud USA väed .. Aga see mõiste oleks raske rakendada, kui vaenlane on tõhus õhutõrje võimekust, ütles Todd. Seetõttu USA oleks võidelda ainult siis, kui teine ​​pool nägu nõrk ja piiratud sõjalist jõudu, eriti selle õhukaitse.

Et näidata maailmale, et USA on endiselt tugev ja turujõud paigutamine USA väed massiliselt välismaale, muu hulgas Saksamaal 60 053, 41 257 Jaapan, Lõuna-Korea 35 663, Itaalias 11 677, 11 379 Briti, Hispaanias 3575. Lisaks on 13 774 Balkanil ja Lähis-Idas 9956 inimest. Kuid selleks, et viia läbi sõjalisi operatsioone ei ole võimeline konkreetset kuni oma potentsiaali. Tõepoolest, USA lennukikandja laevad (lennukikandja) on võimalik vabalt liikuda maailmameres. See on projektsioon jõud, mis on olulised poliitilise ülemvõimu. Aga kuna puudub tahe tegutseda võimu maa, siis USA-s on vähem võimalik korraldada sõjalise vastasseisu vastaste kelle sõjaline jõud on üsna suur. ja tegutseda ainult teiste vastu, kes uskusid nõrk. ,

Karm USA hoiak islami vastu Todd seletada järgmiselt:
ideoloogiline konflikt pärast lüüasaamist kommunismi;
kontrolli Lähis-Ida naftast, mis on asustatud valdavalt moslemi;
kuid peamiselt seetõttu, et islamimaailma sõjaliselt nõrk;
ja kui jõudemonstratsiooniks USA strateegia on odav ja suhteliselt ohutu.

Selline teemade Todd argument, et USA ei ole sõjaline suurriik.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Mark

On tõsi, et pärast Teist maailmasõda on alati väike riik või vähearenenud suunatud USA sõda. Mitte kunagi otse Nõukogude Liidu. Alusta Põhja-Korea ja Vietnam on kõik vähem konkreetseid tulemusi. Siis rünnata Panama arreteerida president. Lahesõda I piirdu ainult vabanemise Kuveit ja loobusid vallutavad Iraagis. Rünnak Afganistanis sobib uue kontseptsiooni, mitte ühtegi õhutõrje võimekust. USA maavägede kolis hiljuti pärast Afganistani väed Talibani vastu, Põhja alliansi vägede esimene liigub. Kuid seni USA ei ole suutnud likvideerida Osama bin Laden ja Al Qaeda, kuigi see on eesmärk rünnata Afganistanis. Rünnak Iraagi alles pool relvituks Iraak ise, nimelt kuuletuma tahte ÜRO hävitada kõik suured relvad. Isegi näiliselt Iraak võib nurjata mõiste uue sõja, kuid seni USA ei ole võimalik käivitada riigis. USA rabatud Iraagi sissi rünnakud nii nõutaks abi armeed teistes riikides. Commander USA vägede Iraagis tunnistama, et iga päev keskmiselt on 15 korda vahelesegamise ja rünnakute Iraagi poole mis ohustab kohal.

Töövõimetuse USA seisab mõnevõrra tugev sõjaline riik tundub tänapäeva probleem Põhja-Korea. USA ründas Iraaki ettekäändel, et see oli peidus massihävitusrelvad, kuid tasud olid seni ei olnud võimalik kontrollida. Erinevalt Põhja-Korea avalikult öelda, et see on tuumarelv .. Kui USA tõesti tulenev suhtumine peab ta ka rünnata Põhja-Korea, mis alguses kutsus ta Axis of Evil koos Iraak ja Iraan. Kuid Põhja-Korea sõjaväe ei saa pidada nõrgaks. Põhja-Korea ei soovi desarmeerima tuumarelvi enne USA teatas, et ei ründa teda. Ta ähvardas, et kui USA rünnak, Põhja-Korea korraldab kättemaksupoliitika. USA väed Lõuna-Korea ja Jaapan võiks olla suunatud kättemaksu rünnakuid Põhja-Korea. Põhja-Korea suhtumine võib olla mingi bluff, kuid tegelikult siiani USA ei ründa teda. Teravas kontrastis USA seisukohta Iraagis.

See kirjeldus ei America mitte nii palju kui või nii tugev, kui me arvame. Emmanuel Todd hindamine tundub õige, et USA ei ole sõjaline suurriik. Kuid kuna USA ülemvõimu suhtumine, tugevus muutub ohuks riikides vähem võimas sõjavägi. See julgustab väikerahvaste arm ise ei peeta nõrk, isegi kui vaja tuumarelvi. See on nüüd tehtud ASKekuatan rünnata Iraani ennetada Indoneesia sõjalise on üks peamisi suurim ja tugevaim maailmas. Sel ajal, isegi tugevust Holland ei ole võrreldav Indoneesia ja ameeriklased on väga mures areng meie sõjavägi toetas massiliselt uusimat tehnoloogiat Nõukogude Liidus.

1960. aastal Hollandis on ikka juurdunud Paapua. Nähes võimu Indoneesia Vabariigi mis on raskemad, Holland Lääne tagatud projekteerimine kavaluse moodustada nuku riik, mis tundus olevat sõltumatu, kuid siiski kontrolli all Hollandis.

President Sukarno varsti äärmuslikke meetmeid, eesmärgid, tehke Paapua. Sukarno kohe välja teadaandeid kohta "Trikora" Yogyakarta ja selle sisu on:
1. nurjas loomist nuku Paapua tehtud Hollandi koloonia.
2. tõstukiga Sang Saka Merah Putih kogu Lääne-Paapua Uus-Guinea
3. Ole valmis üldmobilisatsiooni, säilitada sõltumatus ja usaldusväärsus rahva kodumaa.

Tänu lähedusele Indoneesia venelased, siis Indonesia saada tohutu abi merevägi ja õhuvägi arenenud sõjaliste maailmas hiiglasliku väärtus, USA 2500000000 $. Praegu Indoneesia sõjaväe olla tugevamaid lõunapoolkeral.

Peamine tugevus Indoneesia ajal oli üks peamisi Trikora suurim ja kõige kiiremini sõjalaevad tehismaailma Nõukogude Sverdlovi klassi 12 hiiglasliku kahur kaliibriga 6 tolli. On KRI Paapua Uus-Guinea, hiiglasliku kaalu 16.640 tonni koos meeskonnaga 1 270 inimest, sealhulgas 60 ohvitseri. Nõukogude kunagi isegi anda sellele tugev laeva muu rahvas, välja arvatud Indoneesias. (Uuemad laevade klassi Sigma Indonesia nüüd kaalub vaid 1600 tonnini).

Indoneesia õhujõudude sai ka üks kõige ohtlikumad õhus laevastiku maailmas, mis koosneb enam kui 100 õhusõiduki kõige arenenum sel ajal. See laevastik koosneb:
1. 20 ülehelikiirusega hävituslennukite MIG-21.
2. 30 MiG-15 lennukit.
3. 49 suure allahelikiirusel võitleja MiG-17.
4. 10 MiG-19 ülehelikiirusega lennukid.

MIG-21 on üks peamisi maailma kõige arenenum ülehelikiirusega lennukid, mis on võimalik sõita kiirusega kuni Mach 2. õhusõiduk on veelgi võimsam kui praegune Ameerika kõige arenenum õhusõiduki ülehelikiirusel F-104 Starfighter ja F-5 Tiger. Kuigi Hollandi siiski toetuda lennukid World War II näiteks P-51 Mustang.
Ametlikult on awesomeness lennukid MiG-21 ja MiG-17 Vietnami sõjas, et julgustada ameeriklasi asutas Ameerika Ühendriikide mereväe Strike Fighter Taktika Instructor, piloodid koolituskeskus tuntud kui TOP GUN.

Indoneesia on ka laevastiku 26. pikamaa strateegiline pommitaja Tu-16 Tupolev (Badger A ja B). See muudab Indonesia sai üks ainult neljast rahvaid maailmas, mis on strateegilise pommitajad, nimelt USA, Venemaa ja Suurbritannia. Rahvus asub Iswahyudi Air Field, Surabaya.

Isegi Hiina ja Austraalia Samuti ei ole olnud sellist strateegilist pommitajat. See pommitaja on varustatud ka erinevate täiustatud elektrooniliste seadmete ja eriline anti-sõjalaev raketid AS-1 Kennel, kelle lõhkeaine power kergesti valamu pommitamine West.

Indoneesia on ka 12 Whiskey-klassi allveelaeva, kümneid Corvette klassi pommitamine, 9 maailma helikopter MI-6, 41 helikopter MI-4, erinevate transpordilennukeid sealhulgas raske transpordilennukeid Antonov An-12B. Kokku Indoneesia on 104 võidelda laevade. Rääkimata tuhandeid parim rünnak vintpüssi ajal ja veel legendaarne tänaseni, AK-47.

See kõik teeb Indonesia salasahtu merel ja õhus sõjalist võimsust tugevaim maailmas. Mõju on nii suur, et Ameerikas eestvedamisel John F. Kennedy sunnitud Hollandi lahkuda Paapua ning märkis ÜRO foorum, et võimu üleminek Paapua, Hollandist Indoneesia on midagi, mida ei saa nõustuda

Nii Krimmi Venemaa sõjalise linnus
Aasta pärast Venemaa lisatud Krimm, nüüd sõjaline fort nägu Ukraina. Kuni 40000 hästi relvastatud Vene sõdurid sõjaväebaasis Musta mere. Aga inimesed kannatavad.
 Russische Panzer auf der Cream
President Vladimir Putin täpselt aasta pärast annekteerimist Krimmi poolsaar, väitis, et on tellitud annekteerimist Ukraina Musta mere piirkonnas, mis on oluline strateegia. Põhjus, rohkem kui 75 protsenti piirkonna elanikest on etnilised venelased, kes soovivad liituda Venemaaga.
Ühepoolne referendum, mis toimus 16. märts 2014, vastavalt Venemaa enam kui 96 protsenti inimesi valima liituda Krimmi Venemaaga. Referendum oli tihedalt valvatavate Vene vägede varjata ja ei kanna vormiriietust või sümboolika. No sõltumatud vaatlejad lubati jälgida. ÜRO mõistis hukka Venemaa tegevuse kui rahvusvahelise õiguse rikkumisega.
Nüüd, täpselt aasta pärast vastuoluline referendum, Krimmi poolsaar piirkonnas sõjaliseks linnus Vene vägede ees Ukrainas. Teatatud vahel 25,000 kuni 40,000 hästi relvastatud Vene sõdurid sõjaväebaasis Musta mere. Vene sõdurid toetavad uued tankid, soomukid, sõjalaevad ja lahingulennukid. Putin ka ei välistanud paigutamine tuumarelvi.
Bitter tegelikkust, Venemaa
Aasta pärast Vene annekteerimist varjus rahvahääletusel kodanike Krimmis piirkonnas peab tegelema kibe reaalsus. Nüüd erinevate teemade igapäeva elu poolsaare teinud Venemaa sõjaväebaas. Liiklus probleeme, puudus kütuse ja toidu on vaid mõned probleemid kodanikele.
Kes tegelikult separatistide?
FAKT MIKS separatistlike venemeelne STRONG
Kes tegelikult separatistide?
Arv venemeelne separatistide Ida-Ukrainas teatatud umbes 20.000 inimest. Krimmi mille rahvaarv on 2 miljonit, umbes 60 protsenti on venemeelne. Hinnanguliselt 1500 3000 Vene regulaarne armee sõdis separatistlike. Moskva eitas osalust oma sõdureid, kuid kui ta tõendab, et keegi ei tapetud või püütud, nimetatakse nad olid puhkusel ja vabatahtlike võitlema Ida-Ukrainas.
12345
Selle tulemusena Lääne sanktsioonid, kõik Euroopa ettevõtted ja USA astus tagasi. Krimmis on nüüd enam sarja McDonald'si kiirtoidurestorani. Mastercard ja Visa krediitkaardid ei kehti. Ka müügipunktides juhtiv nutitelefonide ja arvutite nagu Apple on juba ammu suletud. Lunpuh praktiline majandussektorites.
Rohkem teeb õnnetuks inimesed Krimmi poolsaar on jõustamine Vene valuuta, rubla ametlik maksevahend. Rubla kursi viinud järsult tänu mitmete Lääne sanktsioonid viinud reaaltulu elanike Krimmi kokkutõmbumine poole.
Toiduained on tavaliselt Ukrainast tõttu embargo olnud alates aastast lõpetati. Selle tulemusena oli toidunappus, hind tõuseb, samas teisalt sissetulekud tegelikult langes. Elanikud teatas, et tegevus Krimmi aasta pärast annekteerimist, vaid keskendus sõjanduse. Teadaolevalt shipping logistika ja kütuse sõjavägi enam kui kaks korda, samas irooniliselt elanikud kogenud puudus kõigis eluvaldkondades.
RAPORT OPTIONS

Relvarahu kokku Ida-Ukraina
Ukraina tippkohtumisel Minsk nõustus uue relvarahu konflikti Ida-Ukrainas. Algas 15. veebruar kõik raskerelvastuse ära võtta sellistelt konflikti piirkonnas. (2015/2/12)
Vene Start Exercise Krimmi sõja
Venemaa alustas sõda mänge oma piiri Ukrainaga ajal, mil jõupingutusi rahumeelsete lahenduste Ukraina läbi intensiivselt Saksamaa ja Prantsusmaa. Kuigi koosoleku tulemused Merkel Obama Washingtonis jääb selgusetuks.

Putin Ready for Nuclear War tasustatud huvides Krimm
Dokumentaalfilmi, Venemaa president Vladimir Putin väitis, et "valmis" kasutada tuumarelvi, et kaitsta Krimmi poolsaarel. Ta oli otseselt seotud kriisi Ukrainas.
 Wladimir Putini väljendus Porträt aggressiv verärgert
Krimm on Venemaa president Vladimir Putin ja "valmis" riskisid tuumasõda et haarata poolsaare kaldal Musta mere. "Me esialgu ei usu eraldamiseks Krimmi ja Ukraina, kuni kukutada valitsuse Kiievis."

Tunnustamise tehti Putin dokumentaalfilmi tootnud telekanal Rossija 1, et tähistada esimest aastapäeva annekteerimist Krimm. Film pealkirjaga "Crimea: Marsruut Homeland", et kirjeldada sündmusi toimus aasta tagasi tänu hoolikat planeerimist ja täpne eskekusi.

"Oleme valmis" parandada Vene tuumaenergia alert staatus kõrgeimale tasemele, ütles Putin. "Aga ma usun, et olukord ei lähe kaugele." President väitis, et asja arutamiseks, sest ta ei tea, mida reaktsioon Euroopas ja Ameerika Ühendriikide vastu manöövreid Venemaa Krimmis.

Krimmi huvides stabiilsuse Sisustus

Film näitab, kui erinevatel halb uudis haarame Moskvas. Vladimir Putin ise kokku puutunud küsimus, sest kunagi ilmus avalikkuse alates 5 märts. Majanduskriis on ikka tulivihane alates Lääne embargo ja kokkuvarisemist maailma naftahinnad.
1. USA - 581000000000 USD
KÕIGE sõjaline jõud 2015
1. USA - 581000000000 USD
Tänavune USA kaitse-eelarve moodustab umbes 39 protsenti kogu eelarvest kõik maailma riigid, sõjaväe, vastavalt uuringu International Institute for Strategic Studies in London. Märkis USA on umbes 1,3 miljonit töötajad üle 30.000 soomukid, 13000 õhusõidukite ja võidelda helikopterid, 10 lennukikandjate, 72 allveelaeva ja kümneid muid sõjalaevu.

Sõda Ettevalmistused tellimusi Moskvas

Putin kohtub president Kõrgõzstan esmaspäeval (16/3) St. Petersburg. Selle olemasolu on kindlasti matta loodusliku lahendamata küsimusi. Demonstratiivselt, Putin oli kuulujutuga tuleb haige, pühapäev (15/3) käskis Põhja laevastiku et korraldada sõjaline õppus.

Kokku 40000 sõdurit, 41 sõjalaeva ja 15 allveelaeva seotud tegevus. Eesmärk on läbi katsetada, kuidas kiiresti luua Põhja laevastiku võiksid reageerida ohtudele.

Põhja laevastiku on osa Vene mereväe külma sõja ajal pani polaarjoone. Praegu Põhja laevastiku peakontor asub Severomorsk kõrval Norra.

Hiina unistus Tugevus Superriigid
Hiina tõstis sõjalist eelarvet. Areng on kooskõlas uue usaldust kuvatakse Pekingis. Aga jõudu võiks avalduda erinevatel viisidel, mitte ainult sõjalise vastavalt Alexander Freund.

Combat võimu kui suurriik kindlasti ei kuulu Hiina. Pekingis on siiani tehtud vaid relvastatud majandusliku võimu levitada mõju maailmas. Muljet, mis on võetud ainult majanduse mootor töötab.

Hiina ka kunagi teevad suuri konflikte, vähemalt sõjaliselt. Seni, majanduskasv on prioriteet. Kuid nüüd paradigma arvatakse olevat muutunud, sest viimane ilmus üha kindlad Hiina ega võib nimetada ka agressiivsem.

Mulje on tugevdatud Hiina liikuda lisab oma kaitse-eelarvest, kuid vähem kui eelmisel aastal. Juba aastaid Hiina investeerinud suuri rahalisi vahendeid, et ajakohastada oma sõjavägi.


Hiina on õigus saada sõjaline suurriik, kui majanduskasv menganggumkan. Ka teised võimsad riigid ka korduvalt kehtestada oma huve läbi sõjalise jõu. Ameerika Ühendriigid on teatud, kuigi Venemaa on viimasel ajal näitas see läbi konflikti Ukrainas.

Aga sama loogika vallandada võidurelvastumine Aasias ei ole lihtsalt mures naaber Hiina, vaid ka rahvusvaheliselt. Selline areng ei ole küsimus vaid kaitsta majandusliku impulsi tuikav Aasia mere kaubateedel, kuid areng ühine paradigma, et konflikt ei ole enam määratud diplomaatiliste jõupingutuste, kuid jõuga.

See võib põhjustada katastroofi ja selle mõju saab tunda kogu maailmas. Kuna seekord lisaks Hiina, teistes riikides nagu India, Jaapan, Filipiinid, Indoneesia ja Vietnam aitaks tugevdada oma sõjalist.

Seal on palju võimalusi konflikti Aasias. Eriti puudutab kattuvate taotluste ole elamiskõlblik saared Lõuna-Hiina meri ja Ida suurim pood lõhkeainete põletada natsionalistlikud jõud.

Pommitaja õhusõidukite Spratlys?
HIINA sõjaväebaasid Lõuna-Hiina meri
Pommitaja õhusõidukite Spratlys?
Kuna 2014. aasta keskpaigani Hiina sõjavägi on hõivatud laiendamine "Tulen Risti Reef" Lääne serva Spratlys. Eksperdid "Keskus Rahvusvaheliste ja Strateegiliste Uuringute" Washingtonis ja Aasia Maritime läbipaistvuse algatus usub riigi bambusest kardin ehitab õhuväebaasi koos kolme kilomeetri. Pikk rada võimeline kohanema pikamaa pommitaja tüüpi kuuluvate Hiina H-6
Pilguheit konflikti vetes, mis möllas kindlustada loodusvarade. Aga põhimõtteliselt eesmärk on laiendada mõju selliste nõuete. Ja Hiina provotseerida ehitades sõjaväebaaside Spratlys.

Sarnaselt Jaapani, Hiina hiljuti jõustunud terrorismivastase seaduse, mis lubab sõjaväel huvide kaitseks riigi välismaal.

Aga kui kasv Hiina sõjaline eelarve ei tähenda Pekingi valmistub sõda. Seni Aasia riigid on veel pöörates tähelepanu majanduskasvule. sest kiiresti kasvav majandus loob heaolu. Ja soodsamas, kuidas väike mõjutada ka rahvusliku liikumise, kas see on Peking, Tokyo või Washington.
Lisaks võimu saab tõendada mitmel viisil. Sest nüüd, isegi Hiinast on saanud suurriik ilma vähemalt abil oma sõjalist võimsust.
Indoneesia armee tugevus Hõivata Sageduselt 12. Maailma
 

Mereväe jõud vahetada kahurituli vaenlasega kui Simulatsiooniharjutuse integreeritud Tervis Navy Pier Madura Koarmatim Ujung, Surabaya, East Java, teisipäeval (28/7). (Between // Zabur Karuru)
Mereväe jõud vahetada kahurituli vaenlasega kui Simulatsiooniharjutuse integreeritud Tervis Navy Pier Madura Koarmatim Ujung, Surabaya, East Java, teisipäeval (28/7).
REPUBLIKA.CO.ID, Jakarta - komisjoni liige I PKS fraktsioon Sukamta ütles, hoiatus sõltumatuse võiks olla 70. rahvas kajastada hoogu vallanud kaitsevägi. Indoneesia peab olema tugeva riigi majandus-, sotsiaal-, kultuuri-, poliitika-, kaitse- ja julgeoleku.

"Indoneesia tugeva kaitse ei ohusta teiste rahvastega, kuid heaolu rahvas ise. See on ka, et Indoneesia kinni teiste rahvastega ning aitab säilitada rahu maailmas, nagu volituste 1945 põhiseadusega," ütles ta, neljapäev (6/8 ).

Vaim Indoneesia iseseisvuse 70. peaksid kajastuma määrata Indoneesia kaitsevägi. Maailm sõjalise võimsuse reitinguagentuur Global Fire Toide Military 2015. järjestatud Indoneesia auastmed 12. Power Index 0,5231.

Mis mõttega iseseisvuse Indonesia peab suurendama oma võimu indeks. Ta loodab, et 2016. aastal Indoneesia võimu indeks võiks Top 10 sõjajõud maailma ja 2024. aastal võiks asuda viie parima maailma.

"Selleks et saavutada vajalik personali suurendamine, kaitsevarustuse ja eelarve. Personnel armee praegu numbrid 400 tuhat ja nad on päris hea võidelda võime," ütles ta.

Sukamta selgitas, Indoneesia on mitmeid eliit vägede spetsialiseerunud igas suunas, nagu Kopassus ja Raider AD, Paskhas ja Denbravo (Detachment Bravo) 90 AU, Kopaska (KOPASKA), Yontaifib (Taifib) ja Denjaka ( Eraldumine Jala Mangkara) AL.

Combat võimu sõjaväelased võivad siiski olla parem kui teistes riikides, kui vastamisi vis vis valdkonnas ilma relva.

"Power ellujäämise ja võidelda võimueliidi jõud oleme juba tunnustatud tema ülevus teistes riikides. See on nii uhke, kuid mitte loorberitele puhkama, Indoneesia tuleb parandada kogust ja kvaliteeti," ütles ta.

Aasta-aastalt, ütles ta, eelarve ostmiseks ja uuendada kaitsevarustuse kasvab. "Meil on ka julgustada, et eelarve tuleb järgnevatel aastatel suurendada," ütles ta jälle.

Ta lisas, et kui inimressursse, kaitsevarustuse ja eelarved jätkuvalt parandada nii kvaliteedi ja kvantiteedi programmi kaudu ja strateegilise plaani Minimum Essential Forces (MEF), Indoneesia võiks minna viis maailma suurimate sõjalise võimsuse 2024. aastal.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal M

Top 10 Riigid, kus suurim sõjaline võimsus 2015
10 Riigid, kus suurim sõjaline võimsus 2015
Sõjaline tugevus näitajat võib näha eelarves ette, kui palju kaitsevarustuse on olemas, samuti keerukuse vallanud. Kes on riigid, mis on suurim sõjaline jõud 2015 on?

1. Ameerika ÜhendriigidProgrammi eelarve on ligi 581000000000 USD, Ameerika Ühendriigid on nimetatakse riigi suurima sõjalise võimsuse maailmas. Lisaks Ameerika Ühendriigid on salvestatud umbes 1,3 miljonit töötajad üle 30.000 soomukid, 13000 õhusõidukite ja võidelda helikopterid, 10 lennukikandjate, 72 allveelaeva ja kümneid muid sõjalaevu.

2. HiinaProgrammi eelarve on ligi 129000000000 USD, Hiina üha kartsid ja teha seda nii riigi suuruselt teise sõjalise jõu maailmas USA järel. Hiinas on registreeritud üle 9000 tankid, 3000 lahingulennukid ja helikopterid ja 70 sõjalaeva. Lisaks on Hiina ka praegu välja stealth hävituslennukiga, nimega Shenyang J-31.

3. Saudi AraabiaPraegu Saudi Araabia on tunnistatud riigi tugevaim sõjaline jõud Aasias ja kolmas kogu maailmas. Programmi eelarve on 81 miljardit USA dollarit, Saudi Araabias saavad endale osta umbes 500 kaasaegse hävitajat, 800 Leopard 2 tankide, 7000 soomukit ja umbes 230000 sõdurit.

4. VenemaaProgrammi eelarve on umbes 70 miljardit USA dollarit, Venemaa ahven neljanda riik, mis on suurim sõjaline jõud maailmas. Vene sõjaväe praegu on 800000 sõdurit, 45000 soomukid, 3000 lahingulennukid ja helikopterid ja lennukikandja Admiral Kuznetsov tüübist.

5. EnglishSuurbritannias on aastane sõjaline eelarve umbes 62 miljardit USA dollarit, mille eelarve teha UK viiendal kohal kui riiki, mis on suurim sõjaline jõud maailmas. Üldiselt Briti relvajõud on mõõdukas, umbes 200.000 sõdurit, 330 lahingulennukit ja helikopterid, samuti kaks klassi lennukikandja kuninganna Elizabeth.

6. PrantsusmaaPrantsusmaa on sõjaline eelarve oli 53 miljardit USA dollarit, et riik on hinnata riigi suuruselt kuues sõjaline jõud maailmas. Peamine eelis seisneb selles, Prantsuse sõjaväe õhu ja maapinna, 600 lennukite ja võidelda helikopterid, ja 228 tuhat sõdurit ja enam kui 8000 soomukid. Kuigi merel südames seda Euroopa riigil on Tuumalaev lennukikandja, Charles de Gaulle (R91).

7. JaapaniJaapan dubleeritud nagu tõusev päike riik, see on ka kantud riigi suurima sõjalise võimsuse maailmas. Programmi eelarve on umbes 48 miljardit USA dollarit, mis teeb Jaapani kui riigi seitsmenda järgu poolest sõjaline jõud maailmas. Jaapan on tosin luurelennuk ja kuus stealth hävitaja F-35. Lisaks Jaapan on ka lennukikandja et Jaapani merevägi Izumo nimetatakse kõige kogenud ja hästi koolitatud Aasias.

8. IndiaHindustan riik ilmselt ei saa alahinnata, mille eelarve on umbes 45 miljardit USA dollarit, mis teeb India riigi kaheksanda suurim sõjaline jõud maailmas. Salvestatud India on rohkem kui 1000 õhusõidukite ja võidelda helikopterid, 15 tuhat soomukid ja kaks lennukikandjate, teiste seas endise Nõukogude Liidu Kiev klassi INS Vikramaditya hiljuti lõppenud noorenema.

9. Saksamaa


Top 10 Riigid, kus suurim sõjaline võimsus 2015
10 Riigid, kus suurim sõjaline võimsus 2015
Sõjaline tugevus näitajat võib näha eelarves ette, kui palju kaitsevarustuse on olemas, samuti keerukuse vallanud. Kes on riigid, mis on suurim sõjaline jõud 2015 on?

1. Ameerika ÜhendriigidProgrammi eelarve on ligi 581000000000 USD, Ameerika Ühendriigid on nimetatakse riigi suurima sõjalise võimsuse maailmas. Lisaks Ameerika Ühendriigid on salvestatud umbes 1,3 miljonit töötajad üle 30.000 soomukid, 13000 õhusõidukite ja võidelda helikopterid, 10 lennukikandjate, 72 allveelaeva ja kümneid muid sõjalaevu.

2. HiinaProgrammi eelarve on ligi 129000000000 USD, Hiina üha kartsid ja teha seda nii riigi suuruselt teise sõjalise jõu maailmas USA järel. Hiinas on registreeritud üle 9000 tankid, 3000 lahingulennukid ja helikopterid ja 70 sõjalaeva. Lisaks on Hiina ka praegu välja stealth hävituslennukiga, nimega Shenyang J-31.

3. Saudi AraabiaPraegu Saudi Araabia on tunnistatud riigi tugevaim sõjaline jõud Aasias ja kolmas kogu maailmas. Programmi eelarve on 81 miljardit USA dollarit, Saudi Araabias saavad endale osta umbes 500 kaasaegse hävitajat, 800 Leopard 2 tankide, 7000 soomukit ja umbes 230000 sõdurit.

4. VenemaaProgrammi eelarve on umbes 70 miljardit USA dollarit, Venemaa ahven neljanda riik, mis on suurim sõjaline jõud maailmas. Vene sõjaväe praegu on 800000 sõdurit, 45000 soomukid, 3000 lahingulennukid ja helikopterid ja lennukikandja Admiral Kuznetsov tüübist.

5. EnglishSuurbritannias on aastane sõjaline eelarve umbes 62 miljardit USA dollarit, mille eelarve teha UK viiendal kohal kui riiki, mis on suurim sõjaline jõud maailmas. Üldiselt Briti relvajõud on mõõdukas, umbes 200.000 sõdurit, 330 lahingulennukit ja helikopterid, samuti kaks klassi lennukikandja kuninganna Elizabeth.

6. PrantsusmaaPrantsusmaa on sõjaline eelarve oli 53 miljardit USA dollarit, et riik on hinnata riigi suuruselt kuues sõjaline jõud maailmas. Peamine eelis seisneb selles, Prantsuse sõjaväe õhu ja maapinna, 600 lennukite ja võidelda helikopterid, ja 228 tuhat sõdurit ja enam kui 8000 soomukid. Kuigi merel südames seda Euroopa riigil on Tuumalaev lennukikandja, Charles de Gaulle (R91).

7. JaapaniJaapan dubleeritud nagu tõusev päike riik, see on ka kantud riigi suurima sõjalise võimsuse maailmas. Programmi eelarve on umbes 48 miljardit USA dollarit, mis teeb Jaapani kui riigi seitsmenda järgu poolest sõjaline jõud maailmas. Jaapan on tosin luurelennuk ja kuus stealth hävitaja F-35. Lisaks Jaapan on ka lennukikandja et Jaapani merevägi Izumo nimetatakse kõige kogenud ja hästi koolitatud Aasias.

8. IndiaHindustan riik ilmselt ei saa alahinnata, mille eelarve on umbes 45 miljardit USA dollarit, mis teeb India riigi kaheksanda suurim sõjaline jõud maailmas. Salvestatud India on rohkem kui 1000 õhusõidukite ja võidelda helikopterid, 15 tuhat soomukid ja kaks lennukikandjate, teiste seas endise Nõukogude Liidu Kiev klassi INS Vikramaditya hiljuti lõppenud noorenema.

9. SaksamaaKui riigi kõige kartsid tasandikel Euroopas, nüüd eelarve on umbes 44 miljardit USA dollarit, et tuua Saksa vajunud üheksandat positsiooni riigi suurim sõjaline jõud maailmas. Saksa sõjaväe suurim tugevus peitub kohapeal rohkem kui 5000 soomukid, teiste seas Leopard 2 kaasaegset tehnoloogiat. Kuid Saksa sõjalise võimu rünnata hinnatud madalam kui inglise või prantsuse keeles.

10. Lõuna-KoreaOotamatult ženšenn riik, mis on välja antud eelarve 34 miljardit USD mistõttu on üks nendest riikidest, mis on suurim sõjaline jõud maailmas. Märkis Lõuna-Korea on rohkem kui 5000 tankid, 650000 sõdurit ja 750 lahingulennukit ja helikopterid.
Kui riigi kõige kartsid tasandikel Euroopas, nüüd eelarve on umbes 44 miljardit USA dollarit, et tuua Saksa vajunud üheksandat positsiooni riigi suurim sõjaline jõud maailmas. Saksa sõjaväe suurim tugevus peitub kohapeal rohkem kui 5000 soomukid, teiste seas Leopard 2 kaasaegset tehnoloogiat. Kuid Saksa sõjalise võimu rünnata hinnatud madalam kui inglise või prantsuse keeles.

10. Lõuna-KoreaOotamatult ženšenn riik, mis on välja antud eelarve 34 miljardit USD mistõttu on üks nendest riikidest, mis on suurim sõjaline jõud maailmas. Märkis Lõuna-Korea on rohkem kui 5000 tankid, 650000 sõdurit ja 750 lahingulennukit ja helikopterid.

Värvata 100 miljonit Kader riigikaitse
(LKBN Antara) Kaitseminister esitas Ryamizard Ryacudu seotud teket kaadrit kaitsta riigi Jakarta, esmaspäev (12/10). (88)
Jakarta soovid Secretary of Defense (kaitseminister) Ryamizard Ryacudu värvata 100 miljoni kodaniku Indoneesia kehtestatud cadre kaitsta riiki peagi mõistis.

"Potentsiaal on suur, 250 miljoni elaniku Indoneesia, umbes 100 miljonit eurot, millest võiks olla sõjaka kaadrid kaitsta riiki," ütles ta Kaitseministeerium, Jakarta, esmaspäev (12/10). Ta saatis direktor riigikaitse Kaitseministeeriumi esimene Admiral M Faisal.

Lähitulevikus, valitsus mendadar ehitaja 4500 kaadrit tööle riiki kaitsta 45 rajoone / linnad Indoneesia. Arv uusi varajane loode, mis jätkab, et jõuda ühiskonna kõigil tasanditel. Isegi president Jokowi osaleb Määrab need kaadrid.

"See ei ole kohustuslik ajateenistus ka teistes riikides," ütles Ryacudu kes kiirustas seada mõttes kaitsta riigi asemel ajateenijaid. M Faizal lisab, et kaitsta riikliku programmi ei eeskuju Lõuna-Korea ja Singapur.

"Kui Lõuna-Korea ja Singapur olid ajateenijad, oleme kohustatud kaitsma riigi. Ilmselt me ​​jääme kindlaks, et parandada distsipliini ja teadlikkus oma õigustest ja kohustustest riigile, "ütles Faisal. Eraldi, koordineerivaid minister Poliitika Luhut Binsar Panjaitan tagada riigi kaitse programm erineb programmi ajateenijad. Tsiviilkaitse tegevused sisendama rohkem distsipliini, eriti väikelastele.

Endine TNI juht kindral (RET) Moeldoko hinnata programmi ei ole koolitada inimesi kasutama relvi. Programm on asjakohane ettevalmistus teket reservi komponent. Ta selgitas, et riigi kaitsesüsteemis on kolm kihti, nimelt sõjalise komponentide, varuosade ja tugi komponendid. Need kolm komponenti peavad olema koosmõju.

Armastus Homeland

Umbes kes kohaldata kohustuslikku riiki kaitsta? Ryamizard mainida elanikud vanuses 50 aastat ja alla. "Et soodustada armastus riigi, nagu kehalise ja psühholoogilise. Vanusepiir 50 alla, see on lõputu protsess, alates varasest lapsepõlvest kuni kõrghariduseni, "selgitas ta. Kõik olid vanuses 50 aastat ja nooremad, olenemata elukutse alates professor kantsler.

Aga raskuse kasutamise intensiivsust reguleerida. Esimese sammuna, asukoha pendadaran kasutada rajatistele, mis on seal olnud kogu aeg. Nende seas Depo Combat Haridus ja koolitus igas piirkondliku väejuhatus (Kodam). Tegelikult on October 19, tseremoonia toimub üheaegselt kogu Indoneesias.

Materiaalselt moodulite ja õppekavade pendadaran kaitsta seda riiki on koostatud kaasates kõik eksperdid ja sidusrühmad, mis sobivad igas vanuses ja elualadel. Basic materjalide hulka kinnistumisele Pancasila kui riik, armastus riigi, väärtus koostöövalmidus, valmisolek ohverdada huvides riigis.

Oluline on, kasvatamise moraalsed väärtused, iseloomu ja pühendumus kõigeväeline Jumal. Praktikas tähendab, kasulikkust kaadrit kaitsta seda riiki saab olema esirinnas tegeleda paljude probleemidega rahvas. Ta mainis ka oht riik mittesõjaliste.

Ta jagada kaheksasse kategooriasse. Alates terrorism, loodusõnnetused, sest Indonesia oli ümbermõõt ring tulekahju. Järgmine on vastuolus riigipiiri, potentsiaalne oht separatistlikud liikumised on haiguse levikut, potentsiaali küberrünnakute välismaalt. Järgmine on narkootikum. Viimane on kultuuri imbumist.

Kuigi esindajatekoda arvamusel, et tegevuskava raske aru saada. Kriitika tuli komisjon Maja PDIP, Tubagus Hasanuddin. "See oli raske aru saada," ütles ta. Kindralmajoriks (rets) on näha eesmärgiks inimeste arv koguni 100 miljonit inimest olid fantastiline liiga. Arvestades, et vahendite juhatuse Haridus ja koolitus (haridus ja koolitus Agency) TNI on väga piiratud, vaid suudab mahutada 600 inimest.

"Kui eesmärk on 100 miljoni inimese 10 aastat, eesmärk on 10 miljonit inimest aastas, või 833.000 inimest kuus. Need numbrid olid fantastiline, "sorotnya. Õiguslik alus kaitseb riik on ka otsustada, et puudu. Indoneesia ei olnud riigikaitse seadus, et 1945. aasta Artikli 30 lõige 1 nõuab juba, et kaitsta riigi ja lõikes 5, et kaitsta riigi volitas seaduses sätestatud.

"Vastavalt seadusele nr 3 2002 Riigikaitse artikli 9 lõige 3 on mainitud ka säte, kodanikuhariduse, kohustuslik sõjalist algõpet ja pühendumist elukutse reguleeritud vastavalt seadusele. Nii seni ei ole me olnud riigikaitse seadus, "ütles Hasanuddin.

Ilma seaduse, määruse või määruse, see saab olema raske mõista riigi kaitsepoliitikat. Järgmise punkti, Hasanuddin rõhutab umbes eelarve. "Minu arvates peame arutama reset, kui riik on piiratud raha peame olema rohkem tähelepanelik määrata, milline neist on kõige olulisem prioriteet huvides rahvas," ütles Hasanuddin.

Kas World War III tekib, kui inimesed kasutavad juhtmõtteks või kasutaja koraani, kindlasti ei juhtu kunagi nime World War III, nagu Jumal Koraani ütleb, sin kes tapab teise inimese, ilma põhjuseta syarrie, siis nagu ta kandis patu kogu Inimese ja kui keegi kaitsta (salvestada) inimese hing, nagu siis, kui ta on salvestatud kogu inimkonnale.
Seega on Jumala sõna, iga inimene, kui nad surevad ja päeval ülestõusmisest (teispoolsuses), siis probleemi mehe suhet Jumalaga, mis toodi esmakordselt konto (vastutavad) on küsimus, palve (ja järjepidevuse töötab samba Islam), ja seoste kohta inimestel on verest, headest suhetest oleme meie kaasinimesed, teha head meie vanemad, sugulased, Seama naabrid, rassilise, etnilise, rahvas, kas me oleme teinud hästi vastu, nagu neid kaitsta või aidata neid pigistatakse vaesus (nälg ) ja teiste elu raskusi). Kui meil on hea benrbuat ühegi inimese premeerida tasu on Jumala Heaven, vastasel juhul me haiget rääkimata tappa meie naabrid vastata Jumalalt on põrgu.
Kas World War III oleks toimunud ainult Jumal üksi teab, sest kõik, mis on Jumala poolt seatud ja on kirjutatud raamat:

"Lawh Mahfuz".

Prohvet sallallaahu alaihi wa Salam ütles: "Allaah on seadnud kõik saatuse kõik olendid viiskümmend tuhat aastat enne lõi Jumal taeva ja maa". (HR. Moslemi nr. 2653).

"Keegi õnnetus tabab maa peal ja (NOR) endasse, kuid see on sisse kirjutatud raamat (Lawh Mahfuz) enne Toome ta. Tõesti on lihtne Allah ". (QS. Al-Hadid: 22).


No comments:

Post a Comment