!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Sunday, October 11, 2015

בני אדם איבדו את התיאום עם הטבע.

הנסיעה לא היה גמורה (378)

(חלק 378), Depok, מערב ג'אווה, אינדונזיה, 30 ספטמבר 2015, 03:18).

בני אדם איבדו את התיאום עם הטבע.

בין השנים 1960 והשנים ה -1970 הכפר קודר, והכפר במעלה הזרם של נהר wayn הקודר ועדיין מדבר.
לא רב מאוכלס, Bugis הן מקומי (החצים דיאק) והמהגרים מJava.
כדי להגיע לכפר במעלה הנהר הן מהכפר של ניו אולו, Balikpapan בדרך כלל אנשים המשתמשים בסירה קטנה (עם ההנעה), וכאשר שוב זרמים מהירים הנהר (עקב גשם) ואז לקחת ימים הגיעו רק בכפר במעלה הזרם של הנהר, עכשיו הכפר כבר היה יחד עם העיר Balikpapan, וכביש הגישה היה קל כבר, גם עם ארבעה כלי רכב גלגל כונן והאופנוע.
התושבים מקומיים הם בעיקר חצים דיאק כבר עברו למטה כדי להישאר בכפר במעלה הזרם ובמעלה זרם wayn הקודר.
האוכלוסייה חיה משדות חקלאיים, אלא בגלל תנאי קרקע שחקלאים בדרך כלל חקלאות אורז שניתן לקצור רק פעם בשנה.
אבל בדרך כלל, בנוסף לגידול אורז, חקלאים בדרך כלל intercrop שדות עם ירקות, כמו מלפפון, פפאיה, תירס וקסבה.
לכן, אם האספקה ​​של מניות מזון אורז מדולדלת, יש חקלאים מספיק מניות מזון של קסבה, תירס או קציר תירס אי פעם התקבלו מהיער,
בנוסף לפירות כגון פפאיה ועגבניות נטועות, יערות עדיין רב דוריאן ורמבוטן ו( יער duku) שיזוף.
בעוד מנות דגים וצד אחרים הן בדרך כלל מוסלמים צבי ציד (צבי) אנשי דיאק קוראים מליחים, ואילו לתושבים המקומיים Kaharingan ההינדית, וanimsme נוצרי הם לצוד צבאים וחזירים.
תושבים בדרך כלל לא לצוד כמויות עצומות פיתון ותלוי על ענף של עץ לאורך הנהר.
זו הסיבה שכאשר גם אם לאורך הנהר יש הרבה פיתון,, זה כבר אמר תושבים בשקט חתירה בסירה ממורד הזרם במעלה זרם ללא הפרעה רבות נהרגו בלעטוף או פיתון הקרוע הוא הצייד (חיילים) לעתים קרובות נורו למוות בראשו של הנחש ,
בעוד דגי מים מתוקים הוא מאוד בחיים בנהר אפילו שהעין יכולה לראות, כי הנהר הוא ברור.
תושבים בדרך כלל לעתים קרובות לפתות דגים, או על ידי הצבת מלכודת דגי במבוק (אנחנו קוראים לתיבול).
החקלאים כשזה היה לפני שתילת אורז, קרקע חקלאית פתוחה בדרך כלל על ידי שריפת יערות.
כי אם קרקע ברורה חקלאים על ידי רישום סלקטיבית (סכינים חד פעמי / המצ'טה) לשני דונם של אדמות חקלאיות לוקחת חודשים רבים שני דונם החדש שנוצר של אדמות חקלאיות, ואילו כאשר נשרפו, רק בתוך תקופה של שבוע.
עם זאת, מטפחים המקומיים כפי שחוו כבר, הם יכולים לשרוף יער בשטח שהוא מדיד, אם אתה רוצה להשתמש בשני דונם, ולאחר מכן שרפו רק שני דונם, יש להם דרכים ששריפות יער אינן מתפשטות ומתפשטים בכל מקום.
אז, חיים מקומיים מעשיים של חקלאים, בתים ארוכים דיאק אפילו חצים מיושבים בין 3 עד 5 ראשי משק הבית בבית אחד.
הארוחות יומיות שלהם עם אורז (אורז / אורז) בשילוב עם דגים, בשר צבי (קופצני), ומגוון רחב של ירקות, כגון עלים קסבה ומלפפון. שהם עצמם למסוק, ולגדול לאורך כל השנה, לסירוגין בין הקציר של אורז, תירס, קסווה וסאגו, זה רק צבי אותו sepnjang lauknya דגי מים מתוקים שנה או בשר קופצני (צבי) או בשר חזיר (דיאק נוצרי / הינדו Kaharingan)
דת הרוב דיאק נוצרית או הינדי Kaharingan, אבל במיוחד חצים דיאק, כי הרוב חי בחצי חוף המחוז, בדרך כלל על החוף הוא הרבה הקשורים לנוודים של Bugis המוצא / Bajau (Sulawesi) היו מוסלמי, חצים דיאק כל כך הרבה אחרי תורתו של הדת של Bugis / Bajau זה.
בגלל אוכלוסיית מזון בסיסי (סיכות) התקבלה מהשדה והיה מתקבלת מהיערות (סאגו), אז אנשים לא להתעסק עם אינפלציה וגל פיטורים (פיטורים) קורה עם תושבי העיר. טלוויזיה רדיו במיוחד, כאשר הוא לא שם, כך שלחלוטין חוסר המידע מהעולם החיצוני /
לא היה מערכת בחירות לנשיאות מהומה, Gunernur, ראשי ערים ועוצרים, גם אין בחירות כפר, ושם לא מונה ראש הכפר, רק כותרת נסיך לראש הכפר / העיירה.
לא פלא שכאשר יש לו לא לכל התושבים כרטיס לאומי זהות (KTP).
דיאק רב הפך לחסידים נלהבים של הנצרות, משום שכאשר זה כומר / כומר הרבה מהולנד שרבים נכנסו ליער אפילו רבים הוקם כנסייה ביער.
חייהם של תושבי הכפר היו בהרמוניה עם הטבע, כי בטבע הם יכולים לקצור את תוצאות קיימא.
בשנת 1970, למרות שהאבא שלי היה חייל, אבל החליט לעבור לבית מהעלייה Sentosa הצבא השני Balikpapan, על ידי בניית הבית בעצמו על החוף בKampung Baru המרכזי, Balikpapan, מובן sekelurga כבר יש לנו פרישת אחים שישה אנשים (ampai, לאבא שלי חמישה בנים, חמש בנות) אם מחושבים עם שלוש פעמים הפלה, אז האמא שלי ילדה את (ילדים יש לי 13).
אז האבא שלי לבנות במה גדולה בית, שמתחת לים מתחת לבית הוא כאשר הגאות).
/ שירותים / מחראה אז WC צוללת מייד אל תוך הים. מובן כאשר לא היה תכנון משפחה (KB), כך שכל הילדים יכולים מלא של מנות אורז מתפקידו.
בשלב זה תושבים מקומיים יחד ילדותנו מבלים את שעתי פנאי עם berenamg וחתירה בסירה קטנה על החוף ממש מאחורי הבית. דיג Kdang, וסרטני הלכידה שלנו הם רבים בחלק האחורי של הבית.
בכל העת שהיינו עם חברי דיווש סירות סביב שפכי הנהרות ויין ונהרות קודרים בסוף הכפר חדש, יש לנו menjaing סרטנים ועוד מגוון רחב של מינים, כולל לובסטר וחלזונות מנגרוב (מנגרוב חילזון) שהוא זמין באופן נרחב בפאתי יערות המנגרובים כאשר זה עדיין מעטרים לאורך החוף של מפרץ Balikpapan.
בשנת 1990 כשחזרנו למקום הזה (לאחר שהמשפחה שלנו עברה לג'קרטה בתחילת 1973), רק כדי לבקר את קרובי משפחה שעדיין חיים בלונדון, מצאנו את החוף של Balikpapan לעתים קרובות מצא פסולת פלסטיק ופסולת הוא אחרים מאשר לשפוך.
Suli אמר דייגים מקומיים יימצאו מינים שוב רבים של דגים, סרטנים, שרימפס (לובסטר) וחלזונות במנגרוב חוף Balikpapan, מלבד מנגרוב נהרס, חופי החוף היה אשפה שונות tercenar.
אנחנו גם לא הצלחנו למצוא שוב אורנגאוטנים Daulu הרבה תלוי על עצים לאורך ממורד זרם, כולל פיתון כבר קשה למצוא.
אורנג-אוטנג אנחנו עדיין ניתן למצוא באורנג אוטן שבי בwayn הנהר נשמר הארגון ממשלתי המנהל את אורנג אוטן.
עכשיו האי בורנאו היא שממה כבר לא משמש בעיקר, עכשיו htannya רב נשרפו ליוחלף פונקציה עם מטעי שמן דקלים, ואת זרימת מים בנהר התכווצה, כי עצי הפונקציה לספוג מים גשם לפני שהוא זורם לתוך הנהר החל להיעלם, כלכלה אנושית חמדנות שהוא שמן חקלאי פתוח על ידי שריפת יערות, וכתוצאה מכך אינדונזיה נכללות כיום באדי תנאי חירום

אירוע שריפת יער אינדונזי יכול Samai 1,997

(BBC) יער ושריפות קרקע באינדונזיה בשינה 1997 הגיעו למיליון דונם.
במידה ואת השפעות כלכליות של שריפות יער ואדמה במספר המחוזות באינדונזיה היא סביר מאוד כדי להתאים את קנה המידה של תקריות דומות בשנת 1997, על פי החוקרים.
באמצעות ניטור, רוברט שדה להעריך שריפות יער ואדמה שפגעו באינדונזיה השנה היא חמור מאוד.
שדה, חוקר מאוניברסיטת קולומביה שמקיים לימודים במכון גודארד לחקר החלל של סוכנות החלל של ארצות הברית, אפילו מאמין שהמצב באינדונזיה יכול להיות קשה יותר אם הבצורת ממשיכה כתוצאה מתופעת אל ניניו.
"התנאים בסינגפור וסומטרה הם הדרך מתקרבת חלק הדרום מזרחי של שנת 1997. אם העונה היבשה תחזית מזג האוויר נמשכת זמן רב יותר, זה יכול להיחשב ששנת 2015 תירשם כאירוע הגרוע ביותר בשיא," אמר פילדס צוטט על ידי סוכנות הידיעות AFP.
בתקופה 1997-1998, ממשלת אינדונזיה מעריכה כי כמות הקרקעות שנחשפה לאש הגיעה 750,000 דונם.
עם זאת, סוכנויות סביבתיות שונות, כגון הפורום לאיכות הסביבה (WALHI) להעריך את המספר הגיע 13 מיליון דונם. אז ללמוד הלאומית פיתוח תכנון הסוכנות פעלה יחד עם הבנק לפיתוח אסיה (ADB) מעריך כי היקף הקרקעות מושפעות מאש הגיע 9.75 מיליון דונם.
על ההשפעה הכלכלית, הסכום של האומדן משתנה. תכנית הכלכלה ואיכות הסביבה לדרום מזרח אסיה אינדונזיה צופה לי נפגעה -5 מיליארדים מיליארדים $ 6 $ כתוצאה משריפות היער ואדמה בשנתי 1997-1998.
לאחר מכן, Bappenas ומחקר ADB רשמו הפסד של 4.861 $ בארה"ב, שווה ערך ל Rp711 טריליון.

ההפסדים הכלכליים של אינדונזיה בשל אש ועשן בשנת 1997 נעו מ -4 מליארד $ ל -9 מליארד $.
עמידות מערכת אקולוגית
הרי Purnomo, מכון מחקר מרכז לחקר הייעור בינלאומי (CIFOR), טוען גם שריפות היער ואדמת השנה השתוו השיא בשנת 1997.
"התופעה של אל ניניו השנה היא מעט קטן יותר בהשוואה לשינה 1997. עם זאת, את חוסנה של המערכת האקולוגית שלנו לפגיעה יותר לשריפות יער כי אנחנו כבר מושפלים על ידי מטעי תעשייה ושמן דקלים," אמרה הררה אמרה BBC אינדונזיה, ג'רום Wirawan.
הררה לא פוסל את האפשרות שההשפעות הכלכליות של שריפות יער ואדמה בשנה זו יכולה להתאים את השיא 1997.
"המחוז יכול רק Rp20 טריליון הפסד כתוצאה מאש. ובכן, עכשיו יש לפחות חמישה מחוזות הושפעו חמור, כלומר Riau, Jambi, דרום סומטרה, מערב קלימנטן, ומרכז קלימנטן, "אמרה הררה.
לדבריו, את הערך של האובדן אינו מחושב באופן בלעדי רק על ידי חסר אש העץ. "יש שובשו פעילות כלכלית, שהשפיעה על בריאות ציבור, מים פגומים, תחבורה, ואחרים," אמרה הררה.
בראיון ל- BBC אינדונזיה, ראש מידע נתונים ויחסי הציבור של לאומי אסון ניהול הסוכנות (BNPB), Sutopo Purwo Nugroho, אמר את ההשפעה הכלכלית של אסון ערפיח שהתרחשה בכמה מחוזות באינדונזיה בשנת 2015 יכולה תעלה על 20 טריליון דולרים.
מספר זה, הוא אמר, המבוסס על נתונים של השנה שעברה.
נחשף כי ההפסדים עקב האובך בשנת 2014, מחושבים בשלושת החודשים פברואר-אפריל רק ממחוז Riau הגיעו Rp20 טריליון.

שלושה מחוזות להגדיר את תגובת החירום בהקדם האפשרי
שריפות היער ואדמה שגורמות לערפיח הפכו לאירוע שנתי קבוע.
ממשלה אינדונזית התעקשה לא קיבלה סיוע הציע שתי מדינות שכנות, סינגפור ומלזיה, שבמשך שנים רבות גם הושפעה ערפיח משריפות יער ואדמה באינדונזיה.
בראיון ל- BBC, הנשיא ג'וקו וידודו אמר אינדונזיה כבר עושה מאמץ רציני, על ידי פריסת אלפי אנשי הצבא והמשטרה, כמו גם עשרות מסוקים להתגבר.
הנשיא ג'וקו וידודו אמר צריך שלוש שנים כדי להשלים את העבודה הפיסית כדי לעצור את האובך.
"זה אומר שאנחנו כבר גייסנו את כולם כדי להתמודד, אבל זה לוקח זמן. אני מעריך שלוש שנים עושים עבודה פיזית, "אמר Jokowi אמר קרישמה Vaswani של ה- BBC.
בעוד שר הייעור והסביבה, Siti Nurbaya, להסביר את סוג הסיוע שיש סינגפור להציע את אותו לזה של אינדונזיה, מסוקי Chinook, כדי לעזור להאפלה.
אבל המספר הוא רק יחידה אחת.
בגלל התושבים לבקר במרכז הבריאות הוא גבוה מספיק קשורים לזיהום בדרכי נשימה עליון וגיל בסיכון גבוה הם תינוקות, לקחנו את אולם ממשלת העיר לפינוי.
הלדה Suryani
"הוא (סינגפור) רק לתת מטוס אחד, אלא אם כן כל כך ngasihnya 20 טבליות או 30," אמר Siti.
מצב חירום
סכום כולל של שלושה מחוזות, כלומר Riau, Jambi ומרכז קלימנטן הטיל את מצב חירום לאחר שבועות של מדדי זיהום האוויר באזור מעבר לשלב המסוכן.
יום רביעי, 30 בספטמבר, מזהם המחוון בPekanbaru, Riau -according לחישוב המטאורולוגיה, האקלים, וGeofisika- להגיע גבוה יותר 450 או 100 מהרמה של סכנה.
דסי היה מצב מצער, אמו של תינוק בן שנה שטופל בבית חולים בPekanbaru, Riau, מאז סובל דלקת ריאות. זיהום היה בנסיבות מחמירות על ידי ערפל סמיך בחודשים האחרונים.

 "הבן שלי היה בבית, לא ללכת לשום מקום בגלל ערפיח. היה עדיין במגע עם דלקת ריאות. מדוע הממשלה לא עושה שום דבר? למה לחכות עד שהילדים שלנו מתים כל בגלל העשן? "הוא אמר.
קצין הרפואה הראשי של העיר Pekanbaru, DRG. הלדה Suryani, אמר שנקט בצעדים שונים, לרבות מתן האולם בקומה השלישית של בניין משרדי ראש העיר Pekanbaru כאתרי פינוי לתינוקות עד גיל שישה חודשים.
האולם עכשיו נכבש על ידי ארבעה ילדים, אישה בהריון, ושלושה מלווים הורה.
ביום רביעי (30/09), מזהם המחוון בPekanbaru, Riau, על פי החישוב של מטאורולוגיה, האקלים, וגיאופיזיקה להגיע גבוה יותר 450 או 100 מהרמה של סכנה.
"כאזרחים של ביקור במרכז לבריאות הוא גבוהים מספיק קשורים לזיהום בדרכי נשימה עליון וגיל בסיכון גבוה הם תינוקות, לקחנו את אולם ממשלת העיר לפינוי," אמר הלדה אמרה לכתבים בPekanbaru, סרי Indriati.
פינוי אזורי ערפיח כחשוב על ידי Azisman סעד, מומחי ריאות בPekanbaru. עם זאת, לדבריו, כאשר הפינוי נעשה באותו האזור, זה לא יהיה יעיל.
"אם פינוי בPekanbaru גם, אני חושב שפחות יעיל. בגלל Pekanbaru היה אפוף ערפיח, "אמר Azisman.

מי שחקן "מאחורי שריפת יערות והארץ?
כל קבוצה לעסוק בפעילות סליקת קרקע תקבל אחוז מההכנסות שלה.
ישנם כ 20 שחקנים מעורבים בתחום ולהשיג הטבות כלכליות משריפות יער ואדמה. רוב הרקמות של עניין ותועלת משחקנים כלכליים קשה לפעולת אכיפת החוק.
לכלוא פעולה ממשלתית או להעמיד לדין יחידים וחברות חשודים בשריפת הקרקע לא יהיה מספיק כדי למנוע ערפיח חוזר ונשנה.
עובדות ומסקנות לידי ביטוי במחקר על "הכלכלה הפוליטית של הארץ ויער האש" של חוקר מרכז לחקר הייעור בינלאומי (CIFOR) הרי Purnomo.
מורכבות בתחום, על פי הררה, להתרחש בגלל מבערי יער המבצעים, שתי הקהילה והמעמד הבינוני והחברה תמיד נמצאים בקשר עם אנשים חזקים, שניהם במחוז, לאומי, ואפילו עד לרמה של ASEAN.
המחקר מצא כי הרי Purnomo מחיר הקרקע נוקה על ידי שריפתו תעלה מוכנה כמו לשתילת כף שמן.
"זה לא קל למושלים שידרשו (עץ בוער), יכול להיות שיש (גן) כף שמן, שריפות יער, הקשורים למפלגה מסוימת שהיא חזק באזור, כך העוצר או המושל לא קלה מדי (בפועל), חייב לראות את קבוצת הכוכבים הפוליטיות "הרי ב- BBC אינדונזיה, יום רביעי (23/9).
שחקנים אלה, המבוססים על המחקר שלו, עובדים כסוג של "פשע מאורגן".
יש קבוצות שתבצענה משימות שונות, כגון תביעות קרקע, לארגן חקלאים ששוצפים או חיתוך או צריבה, עד צוות השיווק ומעורבים פקידי כפר.
אבל לא רק ברמה המרכזית, בעל הבית יכול להיות קרובי משפחה של תושבי הכפר, צוות של החברה, עובדים במחוז, איש עסקים, או משקיעים בינוניים בקנה מידה מג'קרטה, Bogor, או סורבאיה.
מאורגן
כל קבוצה לעסוק בפעילות סליקת קרקע תקבל אחוז מההכנסה לבד, אבל בממוצע, מועצת המנהלים של קבוצות איכר קיבלו חלק הגדול מהכנסות, בין 51% -57%, ואילו קבוצות של חקלאים קיצוץ, חיתוך, וצריבה מקבלת חלק מהכנסות בין 2 % -14%.
במחקר שלו, הרי שנמצאו כי מחיר הקרקע נוקה על ידי הסליקה של שדות מוצעים במחיר של 8.6 מ'Rp להקטר.
עם זאת, בארץ 'מוכן לשתילה' או נשרפה במקום תגדיל את מחירה, כלומר מיליון Rp11.2 להקטר.
אז שלוש שנים מאוחר יותר, לאחר שהקרקע כבר ניטע מוכנה לקציר, מגדלים הם כבר כל כך יכול להימכר במחיר של Rp40 מיליון לדונם.
IMAGES copyrightGETTY תמונה
כיתוב תמונה
שריפת בעלי הקרקע יכולה להיות של ערים גדולות או קרובי משפחה של תושבי הכפר, עובדי מחוז, לחוקרים.
העלייה בשווי הכלכלי של הארץ היא מה שעושה את השחקנים שביקשו ליהנות משריפות היער ואדמה מתרחשים כל הזמן.
בנוסף, דפוסי קנייה ומכירה של קרקעות, הכנת קרקע היא באחריותו של הקונה, אם הוא יישרף או ניקה מכאני. זולה יותר את עלות הניקוי, מזל הקונים יהיו גדולות עוד יותר.
לשם השוואה, על פי הררה, להקטר נשרף עלויות 10-20 $, ואילו בארץ הוא ניקה דורש מכאני 200 $ להקטר.
מחקר שנערך בהרי 11 אתרים בארבעה מחוזות בRiau, כלומר Rokan Hulu, Rokan Hilir, Dumai וBengkalis באמצעות גישות מיפוי, מדידות, ומדיניות.
בRiau, יש 60 מטעי שמן דקלים ומטעים עץ תעשייתי 26.
פטרונים פוליטיים
חברות או יחידים באזור שהפכו לבעלים של מטעי שמן דקלים באזור יכולות למצוא פטרונים פוליטיים ברמה המקומית.
הררה ציינה, "נניח שיש מפעלים בקנה מידה קטנה שיש להם צדדים חזקים מאוד פטרון פוליטי במחוז המשפיעים על תהליכי קבלת החלטות ואכיפה באזור. יכול להיות שהם תומכים חזקים של הנשיא המכהן."

שחקנים ברמת ביניים או "ברונים", הררה גילתה, יכולים להיות כל אחד.
"מפקידי הממשל הבודדים, משטרה, חיילים, חוקרים, יכול להיות מעורבות, יכולים להכיל עד מאות דונם של דקל ודקל בתהליך של פיתוח יכול (לעשות) שריפה לברך עונת הגשמים הבאה," הוא אמר.
שחקנים זה בלתי קריא או נתפס בדפוס של אכיפת החוק שקורה עכשיו להתמודד עם ערפיח.
כדי למצוא אותו, חשוב לאתר בו מוצרים של שמן דקלים ממטעים מתועלים.
דלק ארץ
נגד ממצאים אלה, דובר האיגוד אינדונזי שמן דקלים האגוד (GAPKI), Tofan הדים, אמר שיש 2,500 חברות כף שמן בכיתה קטנה ובינונית, ובסך הכל יש רק 635 חברות שאינם חברי GAPKI.
האובך בRiau נמשך כבר במשך 18 השנים האחרונות.
"זה כל כך החברים שלנו אני בטוח שלא (שריפה של ארץ), כי אנחנו שולטים למעלה ולמטה. חברים מחוץ GAPKI, אין לנו הכלים או אינטרסים, אך אנו ממליצים, תומכים במה שהוצג על ידי מושל הדרום קלימנטן למשל, כך שהם (חברות נפט שמן קטן ובינוני) להיות כדי GAPKI חבר לשלוט בקלות רבה יותר ", הוא אמר.
עם זאת, Tofan להודות שלא הייתה להם שיטה מחמירה בניטור לתחתית. "אבל יש לי GAPKI סטנדרטים, יש להם דרישות, בהתאם לכללים בהתאם לתקנות במרכזיות, מקומי ואזוריים," הוא אמר.
בנוסף, משטרת Riau הקימה גם PT אינטי Langgam כלאי GAPKI חבר כחשודים שריפות יער.
מאמצי אכיפת חוק שעד כה לא נגעו פטרונים פוליטיים שלהגן על החברה או הבעלים של קרקע שרפו.
אדי ספוטרה, החקלאים בOgan Ogan Ilir, דרום סומטרה אמרו כי הפרקטיקה של שריפת הקרקע היא כבר יצאה לדרך בקהילה במשך מאות שנים.
אבל בפועל לא בוצעו בכל שנה, בדרך כלל רק 5-10 שנים יעלו בקנה אחד עם עונת הזריעה.
"יש לנו מאות שנים לשרוף, אבל למה אנחנו טורחים כעת על העשן, זה אומר, למה הוא מופיע לירות חזק? כי כל הוויתורים שהיא העניקה לתאגיד, כך הארץ היא כל כך דליקה. תאגידי ארץ זה מיובש, לא יכול להיות נטוע עם אורז . עכשיו מאשר לפני, הרבה אכן, אם גירדו, יש כתמים של אש, שריפה ישירה הארץ, "הוא אמר.

שריפות יער סנקציות: מדוע חברות גדולות 'לא לגעת'?
23 ספטמבר 2015
רוב החברות יער תבערה שנתבעו, אבל התהליך הוא אכזרי
פעילים סביבתיים בRiau מעריכים סנקציות לחברות הקשורות לשריפות יער בארץ וסומטרה, אבל הם השאלה מדוע מספר חברות בפרופיל גבוה "לא לגעת".
קואליציה עוקבת אחר כריתת יערות בRiau אמר, הממשלה גם יכולה לספק סנקציות תקיפה להביא את התיק לבית המשפט ודורשים חברות בתשלום פיצויים לאנשים שנפגעו מהאובך.
"לתת לסנקציות היו צעד מהיר, די מבטיח. אבל, אנחנו תראו אם צעדים דומים יתבצעו בחברות גדולות שאותרו ונרשמו שריפות ושריפות מנוסים בכל שנה בשטח הזיכיון שלה," אמר הקואליציה פעילה עוקבת אחר חורבן יער (עיניים על היער) במחוז Riau, Afdhal Mahyuddin, אמר BBC אינדונזיה, Heyder עפאן, יום רביעי (23/09) בבוקר.
מוקדם יותר, ארבע חברות בסומטרה אושרו על ידי המשרד לאיכות הסביבה והיערות (KLHK) הקשורים לשריפות יער ואדמה.
חברות שהרישיון מושעות PT LIH (Riau), PT TPR (דרום סומטרה) וPT אבךכלב (דרום סומטרה), בעת שרישיון PT HSL (Riau) בוטל.

חברות חייבות לספק ציוד כיבוי אש
חברות חייבות להפסיק את כל הפעילות בתחום ולעמוד בהתחייבויותיה, כגון השלמה ציוד כיבוי אש.
אירוע חדשות כוח משימה מיוחד (Satgasus) משרד לאיכות הסביבה וייעור סנקציה זו התבססה. הם כרגע ביקרו 286 מקומות נשרפו בסומטרה וקלימנטן.
לשלם פיצויים
נוסף Afdhal Mahyuddin אמר שהוא לא היה מופתע מדי ללמוד שהממשלה הקפיאה LIH PT הרשות.
"בגלל, חשוד בשנת 2013 ולאחר מכן, הם הפכו להיות ועד כה לא נוסה," אמר Afdal.
באופן דומה, Afdal לא הופתע גם כאשר הממשלה ביטלה את רישיון העסק של PT HSL בRiau. "באופן טבעי, כפי שכבר זמן רב לא פעיל", הוא הוסיף.
עם זאת, הוא הוסיף, שהממשלה צריכה להיות מסוגלת לספק סנקציות דומות, או מוצקים יותר, נגד חברות גדולות אחרות אשר במשך שנים עושים עבירות דומות.
"נציין, יש כמה ויתורים חברות מצויינים לפרות. באופן מפתיע, הם לא בוטלו או להיות גושפנקא," אמר Afdal.
פעילים רואים, חברות גדולות רבות שעוברות יער תבערה
"אני חושב שהוא צריך לפעול נגד ארגונים בקנה מידה גדולה או פרופיל גבוה", הוא הוסיף.
הוא גם הציע, העונש צריך להיות יותר מסתם השעיה או שלילת רישיון ההפעלה שלה, כגון הבאת המקרה לבית משפט פלילי או אזרחי.
"יש להם גם לשלם פיצויים לקהילה המושפעת באופן נרחב בשל ערפיח," הוא אמר עוד.
נכון לעכשיו, צוות ביקרו 286 מקומות KLHK נשרפו בסומטרה וקלימנטן.
יתר על כן, הוא אמר, KLHK אמר כי החברה השעתה את הרישיון להשלים את התשתית הוא עדיין לא מילא כדי לצמצם את הפוטנציאל לשריפות.
הקפאה תשפיע ביטול הרישיון אם החברה תימצא אשמה בבית המשפט, פקידים אמרו KLHK.
שתף את החדשות אודות b

"מה הוא הממשלה מחכה לילדים שלנו מתים בגלל לעשן?"
בחדר מצויד רגולטור אוויר בקומה השלישית של בניין העירייה Pekanbaru, Apriyani מסתכלת על תינוק בן ארבעה חודשים-ישן, ישן שינה עמוקה.
האישה 35 בן היא אחד מארבע אמהות שמצאו מקלט בעיר ממשלת Pekanbaru טיפול בתינוק חירום סיפק. זהו מאמץ כדי להגן על התינוק מאדים רעילים כתוצאה משריפות היער ואדמה שנמשכות כבר חודשים.
"הנה, התינוק שלי ללא עשן. שלא כמו בבית", אמר Apriyani.
"כאשר אנו נשארים בבית, התינוק שלי הוא שיעול ברציפות. אם כאן, המשרד סגור, ויש מטהרי אוויר.
זיהום האוויר בPekanbaru נרשם על 1000 דמויות מזהמות תקן מדד (PSI). למרות 100 PSI לבד מסווג כבריא, ואם יותר מ -300 נחשבים מסוכנים.
"תינוקות שסובלים הכי הרבה. אותו תינוק זה כל הזמן שיעול"
אין מיטות תינוק מושכרות, ובלוני חמצן, אך Afriyani mengaakan הוא לא רצה להישאר שם לאורך זמן.
"אני מאחל לממשלה לעבוד קשה יותר כדי לחסל עשן, כדי שהילדים שלנו לא התקשו לנשום בכל פעם. בגלל זה הוא מזיק לבריאות שלהם, נכון?
ד"ר הלדה Suryani, ראש מחלקת הבריאות בPekanbaru אמר המקלט היה שמורות בעיקר למשפחות עניות שהם פגיעים.
"יש לי עשיר מיזוג אוויר משלהם, ויכול למצוא את עצמם למקום בטוח יותר. בעוד המקום הזה למי שבתים שאנו רואים מדי יום שלם של אדים מזיקים.
כשנשאל מדוע כל כך הרבה זמן לאחר שהממשלה החדשה כדי לספק מחסה, הוא צחק באירוניה.
"למה כל כך הרבה זמן? אנחנו כבר מתפללים לגשם, וכאשר הצבא בא לעזור, אוויר נקי ליומיים. אבל עכשיו כאן שוב. אז זה יהיה כמו זה לנצח."
באשר לדסי, המקלט מאוחר מדי. אם צעיר זה יושב איתה בן שנה בבית החולים של סנטה מריה. הוא אובחן עם דלקת ריאות.
"אני שומר את הילד שלי בבית כל הזמן. אנחנו לא הולכים לשום מקום בגלל עשן זה, אבל הבן שלי עדיין במגע עם דלקת ריאות."
"למה הממשלה לא עושה שום דבר?" הוא שאל
"האם הממשלה מחכה לילדים שלנו מתים בגלל לעשן?" (BBC)

No comments:

Post a Comment