!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, October 2, 2015

רוב המקומות התיירותיים האהובים באינדונזיה.

הנסיעה לא היה גמורה (377)

(חלק 377), Depok, מערב ג'אווה, אינדונזיה, 27 ספטמבר 2015, 01:32).

רוב המקומות התיירותיים האהובים באינדונזיה.

בנוסף לאי באלי, אינדונזיה נראה שיש את הקסם של אתרי תיירות היפים ואפילו הרבה יותר יפה ומאוד כדאי לבקר ולעולם לא יישכח לתיירים שמעולם לא ביקרו, בין יתר:
הפארק הימי רג'א אמפאט, פפואה של צוללנים ואוהבי עולם הפרק מתחת למים, הוא גן עדן צלילה שמציג שפע של בעלי החיים הימיים הוא מדהים. אחת האטרקציות המפורסמות ביותר רג'א אמפאט ימי הפרק. אזור זה נקרא שונית האלמוגים גן עדן או גן העדן של שוניות אלמוגים על ידי צוללנים של העולם. מיקום אטרקציות ימי פרק רג'א אמפאט ממוקם במערב פפואה.

ראג'ה אמפאט הוא מחוז חדש של השקופית רחבה מחוז wilaya חטיבה עם 4.6 מיליון דונם. כ -85% מכלל השטח של האוקיינוס, והשאר הוא קבוצה של איים ואיי אלמוגים כמה 610 איים. של מאות האיים ריד רק 35 איים מיושבים על ידי ילידים.

איי ראג'ה אמפאט אינם נחשבים רק כאובייקט של טבע אינדונזיה בצורה של הפרק הימי הגדול ביותר באינדונזיה, אבל גם מאמינים שיש שפע של בעלי חיים ימיים בעולם. לחשוף אטרקציות פנורמי רג'א אמפאט פרק ימי החל כאשר צוללן מתאר ארצי הולנדי בשם Maxx עאמר ביקר באזור בשנת 1990.

אטרקציות ימיות פרק רג'א אמפאט הוא אזור של שוניות אלמוגים עם שפע של בעלי חיים ימיים בעולם, יש לפחות 1,300 מינים של דגים, 600 מינים של אלמוגים ו -700 מינים של מולים, שלא לדבר על הסוגים השונים של צבים, אצות ומדוזות. העושר הגדול ביותר בכל האזור המשולש אלמוגי העולם, כלומר הפיליפינים, אינדונזיה, ופפואה גינאה החדשה.

בהתחשב ברוחב של אטרקציות ימיות פרק ימי פפואה רג'א אמפאט ומגוון עשיר של בעלי חיים ימיים, אז אתה יכול לבחור נקודה כדי להתחיל את הצלילה. מסביב לאי Kri, אתה יכול לראות את היופי של שוניות אלמוגים ומינים רבים של דגים שהוא מדהים, כולל הסוגים של לוקוס קווינסלנד, Pompano, סנאפר, לוקוס, כרישי שונית, טונה, שפתון napoeleon, דג ברקודה, וtrevelly הענק.

כתמי צלילה אחרים באטרקציות פרק הימי רג'א אמפאט פפואה הוא בסרדיני ריף עם עומק של כ -10 מטרים. המקום הזה מגיש מגוון רחב של דגים, כולל תוכי שיש לי צבעים מבריקים. אם אתה רוצה לנסות את התחושה של להיות במנהרת רוק, אתה יכול לצלול סביב האיים Kaboei מפרץ הרוק. יש מפרצון מתחת מנהרת רוק. Kaboei מפרץ הרוק מצא גם מערות אלמוגים מיושבים על ידי אולה עטלפים, ובמקומות מסוימים נמצאים שרידי עצמות אדם.

יש הרבה מקומות אחרים צלילה בפפואה אטרקציות רג'א אמפאט הפארק הימי אתה יכול לחקור, כגון מעבר, Fam האי, והאי Misool. חוץ מזה נהנה העושר של בעלי חיים ימיים, אתה יכול גם ליהנות מאתרים ההיסטוריים מתחת לים, כולל ספינות מלחמה ומטוסי קרב ששקעו במי אטרקציות ימיים פרק פפואה רג'א אמפאט. לא רק זה, אתה יכול גם ליהנות מהיופי של אטרקציות באזור האיים הימיים פרק פפואה רג'א אמפאט במצב של זך, לגונה, והמפרץ עדיין מוגן, יש קטע של חופים מדהימים ומי ים צלול.

אתה מעוניין בביקור באטרקציות פפואה רג'א אמפאט ימי פרק ניתן יצא מג'קרטה או ערים גדולות אחרות לDomine אדוארד Osok, Sorong, מערב פפואה. טיסות מג'קרטה לSorong בדרך כלל מעבר במקאסר או Manado. מDomine אדוארד Osok, אתה יכול מייד להמשיך אטרקציות ימיות פרק רג'א אמפאט עם חבורה של berkafasitas סירות מהירות 10 אנשים בעלות של כ -3.2 מיליון דולרים כל אחת בדרך ל -4 שעות.

אין כרטיס כניסה מיוחד לאטרקציות באזור המים ימי פרק רג'א אמפאט. עם זאת, העלות לשכור סירת מנוע, צוללני ציוד ומדריכים הנע בין מאות אלפים למיליוני רופים בצלילה אחת. תהליך הצלילה מתבצע בדרך כלל פעמים רבות ליהנות כתמי הצלילה שונים. לכן, צוללנים מומלץ הנוהרים כדי לדכא את סכום הוצאה שהוא יקר יחסית.

אטרקציות אזוריות פרק ימי פפואה רג'א אמפאט, אתה יכול להשיג מתקנים מספיק קיימים בכמה אתרים, כמו באי Kri, Waigeo, Mansuar, וMisool. נופש מסוים לקבוע את המחיר הוא יקר יחסית משום שהוא מציג מתקן שלם. אם אתה בא עם תקציב נמוך יותר, אתר הנופש בבעלות הממשלה יכול להיות אופציה.

חלופה נוספת ליהנות מהאטרקציות פפואה רג'א אמפאט ימי הפרק הוא על ידי בחירה להישאר בסירה עם הסירה שכרה Pinisi אשר שונתה במיוחד עבור פעילויות צלילה כמה ימים. יש הספינה המרבית של 14 אנשים kafasitas בעלות של כ 90,000,000-110,000,000 לשיוט במשך שבוע.

גן עדן מתחת למיםכאחד מהפארק הימי הראשון בעולם, את היופי של העולם התת ימי של Bunaken, Manado צפון סולאווסי ידוע בקהילה הבינלאומית, ובמיוחד לצוללנים. למעשה, בשנת 2005, Bunaken הפך אתר מורשת עולמית לאחר שהממשלה האינדונזית להירשם Bunaken לאונסק"ו. בשטח של כ -75 דונם 625, חובבי צלילה מפונקים על ידי נקודת צלילה רבות. יש Bunaken פרק ימי נקודת צלילה 20 נקודות, 12 מהם באי Bunaken. מספר כתמי צלילה אולי יכול להגדיל יחד עם מספר הצוללנים לחקור את היופי מתחת למים של Bunaken.
של מקום הצלילה של 20 נקודות, האהוב ביותר בקרב אחרים בבית הכפר, Lekuan, פוקוי נקודה, ponit מנדולינה ומזרח Bunaken. יש הצוללנים שמבקרים לעתים קרובות את מקום צלילת Bunaken אהוב שונה. לדוגמא, יש לי הצוללן שאוהב לצלול כרישי מקום אחר אהוב עם צוללנים שאוהבים מחפשים קרני מאנטה. צלמים מתחת למים מאושרים סוסוני ים מחפשים, דיונון הראוותני, ואובייקטי צילום מאקרו אחרים שקיימות מתחת לים.


רמת הנראות במים מגיעה 20 מטרים, לפעמים, כשאני רמה טובה של נראות יכול להגיע 35 מטרים. אתה יכול לראות את היופי של שוניות האלמוגים של Bunaken פרק ימי, שהוא אחד הטוב בעולם. ישנם כ 390 מינים של שונית אלמוגים צבעונית הוא מדהים. צורה ייחודית Berlekak-שקע עם סדקים עד למערה קטנה או מנהרה מתחת לים שלא ניתן למצוא במקומות אחרים.

אי Derawan ממוקם בארכיפלג של Derawan, מחוזות Derawan, Berau מחוזות, צפון בורניאו, יחידת מורפולוגיה האי Derawan הוא מישור החוף שטוח bertopografi. יש חוף חול מדרון של כ 7 ° - 11 ° עם רוחב של 13.5 עד 20 מטר.

במים המקיפים אותם פרק ימי ומפורסם כמו צלילה תיירות (צלילה) עם עומק של כחמישה מטרים. יש מגוון רחב של בעלי החיים הימיים כאן, כגון דיונון (דיונון), לובסטרים, צינור דגים (דג ghostpipe), תמנון (תמנון bluering), nudibranchs, ים סוסים (סוסוני ים), סרט צלופח (צלופחי סרט) וSkorpion דגים (Scorpionfishes ).

על סלע בעומק של עשרה מטרים, יש שונית הידועה בשם "קיר ההדק הכחול" בגלל השונית באורך של 18 מטרים היא הרבה דגי הדק (דגי הדק אדום-שיניים).

Derawan הוא אי עם גוונים בצבע ים של נוף כחול וירוק, חול לבן ורך, שורות של עצי דקל על החוף, עם יער קטן באמצע האי שהוא בית הגידול של מינים שונים של צמחים ובעלי חיים ואת היופי הטבעי של התחתית אוקיינוס עוצר נשימה. אל תתפלאו אם האי הזה יכול ראש דף השורות שלישי כיעד צלילה ברמה עולמית ולהפוך את האי הזה אי חלום לצוללים.

מסביב לאי Derawan, רב כמו 28 צלילת נקודה זוהתה. כדי לחקור את כל נקודה לפחות זה לוקח בערך 10 ימים עם צלילה אחד בכל נקודה זו. כדי לעבור מנקודה אחת לשנייה, מבקרים יכולים להשתמש בספינות. בינתיים, מבקרים יכולים גם לחקור את האי ברגל.

ד"ר קרדן וואלאס של מוזיאון טרופי קווינסלנד, אוסטרליה בחנה את העושר הימי של האי Derawan ומצא יותר מ -50 סוגים של arcropora (בעלי חיים ימיים) בשונית אלמוגים. אף אחד לא נראה אם אי Derawan מפורסם כשלישי בגובו בעולם כיעד צלילה בינלאומי.

שוניות אלמוגים בארכיפלג של Derawan הנפוץ באי כולו וחרוך בארכיפלג Derawan. הירסט הרגל באיים אלה כולל לונג איילנד חרוכה, masimbung חרוך, buliulin החרוך, pinaka חרוכה, חרוך וmuaras tababinga החרוך.

סוג הריף בארכיפלג Derawan מורכב משולים, שוניות מחסום ואיי אלמוגים. אטול זה שכבר נוצר באי ויצר לאגם מים מלוחים. "סקר גרירה מנטה 2003" מציג כיסוי של שוניות אלמוגים ממוצע באי הארוך הוא 24.25% ל34.88 לאלמוגים קשים וחיים בשונית. יש שוניות אלמוגים באי Derawan כיסוי אלמוגים ממוצע של אלמוגים קשים 17.41% ו27.78% כיסוי אלמוגים חיים. עם מספר המינים 460-470 מצביעים על כך שזה יהיה שפע של מגוון ביולוגי שני לאחר ארכיפלג רג'א אמפאט.

תחומים עיקריים שונית אלמוגים:

אורכו של החלק המערבי של האי (כניסה וערוץ)
muaras עם מגוון גבוה של אלמוגי ערך בריא ואסתטי אלמוגים,
אלמוגי malalungun, גבוה גיוון עם מבנה מורכב עם מגוון רחב של בתי גידול
בתי גידול אלמוגים עשירים גדולים
סקר דגי שונית בשנת 2003 הראה כי האי הזה מייצר 832 מינים. בנוסף, ההערכה היא שיש לפחות 1,051 מינים במים Berau עם gobes מינים דומיננטיים (Gobiidae), wrasses (Labridae), וdamselfishes (Pomacentridae).

לפעמים כשיושב בסוף גשר העץ שמוביל לים, אנו יכולים לראות את הצבים הירוקים הלוך ושוב על פני השטח של המים הצלולים. כאשר צלילה אנחנו גם מלווים את הצבים ששוחים סביבנו. לפעמים אפילו הצבים שנראים מסתובב קוטג 'ממוקם על החוף של האי. עם רדת הלילה, כמה צבים טיפסו לחוף ולהטיל את ביציהם שם.

מבקרים יכולים גם לבדוק את האיים האחרים בסביבת Derawan. לדוגמא: אי צדקה, Maratua, והאי kakaban שיש ייחוד משלו. טריגון הכחול (קרני מאנטה) שהגיע ל -3.5 מטרים אוכלוסייה רחבה באי הצדקה. למעשה ניתן למצוא גם-אם, בר מזל מספיק, טריגון השחור עם 6 מטר הרוחב "מוטת כנפיים". בעוד האי יש kakaban ייחודי צורה של אגם פרהיסטורי באמצע הים, היחיד באסיה.

מינים אופייניים ומוגנים שניתן למצוא בין סרטני הקוקוס (Birgus latro), לווייתנים, דולפינים (דולפין), צב ירוק (מידאס Chelonia), hawksbill (erethmochelys fimbriata), וdugong (dugong dugon). ניתן למצוא סרטני קוקוס על kakaban האי וMaratua. ניתן למצוא אפיפיור ברחבי האי Maratua בעונה מסוימת, ואילו דולפינים ברחבי האי סממה, צדקה, kakaban, Maratua, וmuaras החרוך.

ניתן למצוא צבים סביב לונג איילנד, Derawan, סממה, צדקה וMaratua ופרות ים בלונג איילנד וסממתי. עוד מינים ייחודיים של קרני מאנטה (birostris מאנטה) ממוקמת על האי של סוסון ים צדקה וגַמָד באי סממה וDerawan.

מתקנים ולינה
Derawan מספק שירותים כגון קוטג'ים, ציוד צלילה, סירות מירוץ ומסעדות. Derawan אי גם לספק אירוח שאינו יקר מדי אשר מנוהל על ידי מקומי.

בתים אלה הם זיזים פשוט כמעט 100 מטרים לתוך הים כדי להפוך את התושבים יכולים לראות מגוון רחב של דגים וצבים עוברים בחופשיות מבלי להפריע לאף אחד צבעוניים באופן חופשי. תפריט האוכל הוא מאוד פשוט עם תפריט ראשי דומיננטי של דגי ים ומזון משומר בהחלט אינו גורע מיום ההנאה האווירה ולילה על האי הזה.

גישה
כדי להגיע לאי Derawan, תיירים יכולים לטוס לכ 3 שעות לBalikpapan, מזרח קלימנטן, במטוס מג'קרטה, סורבאיה, יוגיאקרטה או Denpasar.

מאברדין, עדיין צריך לטוס לשעה אחת צלילת קייפ Redeb במטוס, KAL כוכבים, Deraya או DAS. בנוסף, ניתן גם להגיע קייפ Redeb על ידי ים, עם העלייה מSamarinda, בירת מזרח קלימנטן Tarakan, בירת צפון בורניאו לקייפ Redeb אחרי שוכר סירת מנוע.

לנסוע לאי של Lombok.
Lombok, המערב נוסה Tenggara (אוכלוסייה בשנת 2001: 2722123 תושבים) הוא אי בסר איי סונדה או נוסה Tenggara מופרדים על ידי מיצרי Lombok של אלי בSebelat מצר אלאס במערב וממזרח לSumbawa. האי הוא כ כדורי עם סוג של "זנב" בצד הדרום מערבי של אורך של כ -70 קילומטר. אזור האי הזה הגיע 5435 קמ"ר, הצבתו במקום 108 מתוך הרשימה של האיים מבוססים על המידה של העולם. העיר הראשית באי היא מאטאראם.

Lombok האי הוא מפורסם ביופיו הטבעי של אקזוטי ומרתק. אי Lombok יש לא רק שלושה איי גילי. בנוסף לGili Trawangan, גילי אוויר וגיל Meno. אי Lombok עדיין יש כמה דייק פחות יפה. אחד ממזרח רק גילי Kondo ממוקם על האי של Lombok.

Lombok האי עכשיו הפך לאחד מסמלי תיירות אינדונזית, יופי של האי הוא ראשון במעלה באינדונזיה, אירוח Sasak אנשים, יופי של החופים כי הם מאוד לבנים, שוניות אלמוגים ועושר ביולוגי יוצא דופן, הפאר של ההר Rinjani והערצה Sasak ייחוד תרבותי מזמין רבים תיירים מקומיים וזרים.

היופי של האי של Lombok וeksotismenya יזמין אותך ואת בן זוגך לירח דבש כאן. כמו כן עם Exotisme גיליס האי גם מזמין אתכם ליהנות מיפיו של האי.

האי הזה הוא אחד משני האיים הגדולים ביותר בבעלות מחוז המערבי נוסה Tenggara. יופיו של הנוף, מה שהופך את האי של Lombok להיות יעד לירח דבש אחד שהוא גם רצוי. כאשר אתה צריך לדעת איפה יש להגביר את הרגליים, את היופי של Lombok ניתן לחקור בטיול הזה.

עם החופים קסומים להפליא, הר Rinjani המלכותי וחיים ימיים מרהיבים לגלות, האי של Lombok במערב נוסה Tenggara יש יעדים תיירותיים רבים גם ביבשה ובים. לא פלא שהוא היעדים הפופולריים ביותר במערב נוסה Tenggara.

רק לבקר כאן כדי להרגיש את הגלים גדולים לגלישה בחוף הדרומי. לאתגר את האומץ שלך לטפס העליון של הר הגעש. לשכור אופניים ואופנוע לעקוף ברחובות לאורך השדות האורז. בכל מקום שאתה רוצה זמן meghabiskan, אתה לא יהיה מאוכזב עם היופי המרהיב הטבעי כאן.

מבקרים אחרים לומבוק בוחרים לבלות את זמנם באי-גילי גילי, אי טרופיים מבודד עם החופים הן סביבה מפוארת ויוקרתית.

התושבים המקוריים של Lombok הם Sasak, Lombok הוא גם ביתם של האנשים ההינדי של אלי וגם מספר הסיני, יאווה, Bugis והערבים.

יש אנשים שSasak אימצו את didefinisikann telu Wektu האמונה האסלאמית כ" פעמים האיסלאם שלוש ", בהתייחסו לתפילותיהם שלוש פעמים ביום ושונה עם מוסלמים שמתפללים 5 פעמים ביום. Wektu telu הוא דת ייחודית שמשלבת מסורות עתיקות ואמונות האסלאמיות, אמונות אלה נמצאות רק בצפון Lombok. מי שעובר את האמונה הזאת הם מוסלמים, אבל באותו הזמן לעבור טקסים מסורתיים. דוגמאות כגון טכס Nyiu נערכו לאחר ימי מישהו מאה מתים. משפחות של אנשים שמתו מתנות כמו בגדים, מברשות שיניים ומזון כדי שהאדם המת יהיו רגועות בגן העדן.

פסטיבלים דתיים אחרים חגגו בתחילת עונת הגשמים (אוקטובר עד דצמבר) או עונת הקציר (אפריל-מאי) עם חגיגות בכפרים בכל רחבי האי.

תרבות Sasak חשובה מאוד עבור הכוח וכישורים פיזיים והרבה מנהגים מקומיים mereflesika תרבות זו. Peresehan היא מסורת מקומית המשלבת את המאבק בין שני הגברים שהשתמשו במקל ארוך וbujung כלוב קטן בצורת מגן של עור פרה.

מוסיקה וריקוד הם מאוד חשובים בתרבות Sasak. רקד ריקוד מסורתי בטקסים חשובים. ריקוד זה מקורו מריקוד המלחמה, כגון תוף Beleq (תוף גדול) עד Cupak Gerantang הפופולרי שמספר את הסיפור של אהבה ורומנטיקה.
בקר Pura Lingsar הייחודי, שילוב של telu מקדשים ואמונות ההינדית באלינזי Wektu במתחם אחד.
סביב והקניות בקו הרקיע של עיר השוק Surandi. יש כמה נקודות פיקניק נחמדות להירגע ולנוח.

בדוק את מזלך עם ביקור במסלול המירוצים בSalakalas השדה. המרוץ מתקיים בכל יום ראשון. צפו ברוכבים הצעירים בתחרות צמודה אל קו הסיום שבו המנצח יהיה memberika ויקטור חיוך. המירוץ הזה הוא מאוד חשוב כל כך בלילה שלפני המירוץ, תושבי הכפר יהיה לעסות את סוסיהם, ומדי פעם מנגן מוסיקה gamelan להרגיע סוסים.

לאתגר את האומץ שלך לטפס לגבהים של ההר Rinjani. בגובה של מעל 3,700 מטר מעל פני הים, טיפוס הרים זה מלכותי וולקני ייקח לפחות שלושה ימים ולא מומלץ לאנשים עם הפרעות לב. ברגע שהפסגות של עייפות אתה תשולם על ידי הנוף הטבעי אינדונזיה המדהימה.

להרגיש את החול בכפות הרגליים שלך ולשחות במי החוף הנוצצים בדרום קוטה לומבוק. חול לבן ונוף מרהיב לים כאן להפוך את המקום הזה כיעד תיירותי רגיל מעוקל. בקר דייג קוטה Nyale במהלך הפסטיבל השנתי, שנערך בדרך כלל בחודש פברואר או מרץ, וליהנות מהחגיגה ותהלוכה בצבע.

שיזוף וגלישה בחופים יפים של באטו Bolong. חוף זה לוקח את שמו מהאבנים הגדולות עם חורים באמצע. ודא שאתה מרגיש שקיעה יפה במיוחד כאשר השמש החלה לשקוע בהר Agung אלי עם צבעים מדהימים בוערים.

למדו על ההיסטוריה המקומית ולבקר בארמון Meruya מים במאטאראם, עיר בירה של Lombok. מקום זה נבנה בשנת 1744 ובעבר הייתה מלחמה עקובה מדם בין הולנד ותושבים באלי בסוף המאה ה -19.

לחוות את השלווה של בית המקדש הגדול ביותר Lombok, Pura מרו, הממוקם מאחורי פרק המים. בית המקדש, אשר במשך מאות שנים הוקדש לTrimurti ההינדי של ברהמה, Vhisnu, ושיווה.
מיקום לנסוע במטוס יכול להילקח מג'קרטה, סורבאיה, Denpasar, באלי, בעיר מאטאראם.
בוקיט Tinggi
א סקירה

העיר של Bukittinggi, מערב סומטרה היא עיר היסטורית, מקום הולדתו של העיר שלושה גיבורים הגדולים של אינדונזיה, וגם עיר עם אקזוטי תיירות מקסימה. יש לי Bukittingggi כל הקריטריונים להפוך ליעדים תיירותיים לאורחים. בעיר שגרמה דצמבר 17 כשנה של זה יש מגדל השעון שהוא נקודת ציון של העיר, שריד של היסטוריה הקולוניאלית ומוזיאוני תרבות Minangkabau ואנג האטה ארמון.

מנהלי Bukittinggi החל כבר לגבש בעידן הקולוניאלי ההולנדי. הולנדי עשה Bukittinggi כGemeentelijk Resort או כמה עיריות גאזט מבוסס בשנת 1828 יחד עם 32 Gemeentelijk Resort האחר באינדונזיה. מצב זה הופך Bukittinggi כאשר הוא כבר Gemeenteroad או הממשלה האוטונומית של הרוב חייבת להיות מבוקרת על ידי ההולנדים. בסינגפור גם הקים מבצר בשם "פורט דה קוצק". המבצר הוא עדיין שלם ומשמש כאחת האטרקציות של ההיסטוריה. העיר משמשת גם על ידי הקצינים ההולנדים שנמצאים במושבות המזרחית לנוח.

בתקופת הכיבוש היפני, Bukittinggi שם מ- Fort de קוצק Taddsgemente להיות Bukittinggi Si Yaku שו עם התוספת של מה שהוא כיום אגם מחוזי. יפן גם הוקמה אי הגדול ביותר משדר רדיו של סומטרה למען התעמולה. כמו כן על פי השלטון המקומי, היפנים גם לעשות סינגפור כפקודה צבאית -25 לשליטתם של כוחות צבאיים בסומטרה, סינגפור לתאילנד.

לאחר עצמאותה של אינדונזיה, Bukittinggi לא ישמש כמאבק הגנתי המרכזי לעצמאות. גם בחודש דצמבר 1948 ועד יוני 1949, לונדון שימשה כעיר הבירה של ממשלת החירום של הרפובליקה של אינדונזיה (PDRI) בראשותו של מר Sjafroedin Prawiranegara. ההחלטה ניתנה על ידי הנשיא לאחר יוגיאקרטה נפלה לידיו של הולנד כתוצאה מתוקפנות צבאית השני. לאחר שBukittingti יועד כעיר הבירה של סומטרה, ובשנת 1959 הפך לבירה המרכזית סומטרה. לאחר הפיתוח של מערב סומטרה, Bukittinggi לשמש כעיר הבירה של מערב סומטרה לפני סוף סוף בשנת 1978 הועבר לעיר פדאנג.

הישג Bukittinggi נרחב סביב 250239 km2 המורכב של גבעות ועמקים. הגבעות נמצאות בעיר ניו יורק היא סדרה של חגורת שרשרת הרים. בצד השני של הגבעה, העיר מוקפת גם על ידי הר טידה הוא מראפי, הר Singgalang, והר סגו. קיומם של שלושה הרים הוא מדוע ניו יורק ידועה גם בשם העיר Tri Arga. מיקום גיאוגרפי תצורת Bukittinggi ויש הרריים מעל 900 מטר מעל פני הים (מעל פני הים), מה שהופך את האוויר בעיר ניו יורק ומגניבה.

תכונות ב
פוטנציאל תיירותי של Bukittinggi, מערב סומטרה בחישוב של שלטון מקומי, היוותה כמעט 30% מכלל הכנסות (אזוריות מקוריות הכנסות). זה בהחלט לא מפתיע, משום שהפוטנציאל לתיירות בעיר הוא יחסית מלא. אובייקט Bukittinggi תיירות טבע נתמך על ידי הנוכחות של גבעות המקיפות את העיר. אווירה טיפוסית של ההרים עם האוויר הקריר עושה Bukittinggi יכול להיות שחרור לחץ לתיירים. מרחב ירוק של הנוף של הגבעה הוא גם מאוד מתאים למטרות אוהבי צילום. היופי של העין ניתן לאכול כאשר תיירים היו בעיר העמק.

כאחד ממרכזי תרבות Minangkabau, אבי הטיפוס הנוכחי Bukittinggi של תרבות Minangkabau. בתים מותאמים אישית, ניתן למצוא pakaiaan, שפה למאכלים הטיפוסיים בBukittinggi. כמעט בכל פינה, בתי gadang הנוכחיים Bukittinggi תרבות Minangkabau טיפוסית. הבתים הם בשורה בצורה מסודרת עם גגות בצורת קרן באפלו. בבתים האלה, תיירים יכולים ליהנות גם הגילופים בדוגמת Minangkabau מופיעים בקירות הבית. המקומיים עדיין להשתמש בגדים יומיומיים מסורתיים Minangkabau.

האווירה של בוקר בעיירה Bukittinggi גם מרגישה מיוחדת. נוף Sunrice עם שמים כחולים עדיין ביישן בשילוב עם הצללית של הגבעות הם מאוד מתאים לשימוש כתצוגה. יכולים להיות ממוקדים אתרים כגון מכל הכיוונים של המצפן. בלילה, במיוחד כאשר יש חגיגה, אורות מהבהבים בצבע וזיקוקין נפוץ בעיר Bukittinggi.
תכונה נוספת שניתן למצוא תיירים בBukittinggi ממוקמת ליד קניון אטרקציות טבעיות Sianok. ניתן להגיע Bukittinggi מרחק עם קניון Sianok ביבשה לכשלוש שעות. בדרך מבקרים יכולים גם לעצור ליהנות מהאטרקציות של מגדל השעון, מעוז פורד דה קוק, כמו גם המורשת קולוניאלית יפנית מערות. לא לשכוח, תכונה נוספת של Bukittinggi היא הדרך לאובייקטים שמתפתלים. בפינה ידועה או מעוקל Bukittinggi 44 ampek ampek עשרים להגיע לאגם Maninjau. נסיעה מעבר לפינה תספק תחושה אחרת, במיוחד לתיירים שאוהבים לנהוג.

מיקום ג
העיר של Bukittinggi היא עירייה אחת ממוקמת במחוז המערב סומטרה. מבחינה גיאוגרפית, הוא ממוקם במזרח אורך 100.210-100.250 מעלות ובין 00 760 - 00,190 LS. אם המשיכה של הון המערב סומטרה של פדאנג, Bukittinggi ממוקם כ 90 קילומטר לצפון המזרח.

גישה ד
ניתן להגיע גישה לעיר של לונדון מערים רבות במערב סומטרה. בעת שימוש בטלפון הקווי, תיירים יכולים להשתמש בכביש המשתרע ממחוז מפונג לNAD צולב סומטרה. בינוני, לתיירים המשתמשים בנתיב האוויר, תיירים יכולים להשתמש בנקודה של פיטורים בפדאנג לצבא seeked נוסף. ובאשר לביקור באטרקציות השונות בתיירי Bukittinggi יכול להשתמש מצבים שונים של תחבורה ציבורית זמינים באופן אחיד בBukittinggi

לינה א 'ומתקנים אחרים
כדי לתמוך בענף התיירות נמצא כעת בלונדון יש 43 חתיכות של שני כוכבים ותקציב בתוספת 11 MES / בית / בקתת אורח. קיומה של אירוח כזה הוא גם לתמוך בתפקיד של סינגפור כבסיס בית לתיירות במחוז מערב סומטרה.

באשר למסעדה והמסעדה, במסעדות זמינות בלונדון ומסעדות, בעיקר באזור, לוס Lambuang. בתחום זה, מבקרים יכולים לפנק את בלוטות הטעם שלהם עם Minangkabau המזון הטיפוסי. לא רחוק מהאזור לוס Lambuang, וקרוב לאטרקציות, כמה סוכנויות נסיעות הן גם מוכנות לשרת את טיול תיירים. עניינים בינוניים וקניות מזכרות, בשטח של לוס Lambuang גם מציעים מגוון רחב של מזכרות ומזכרות מBukittinggi.


האם אתה יודע שבאטרקציות רבות כל כך באנדונג שניתן לבקר ומאוד מושך. אז בפעם הבאה, אם אנחנו הולכים לבאנדונג מנסה לעצור אטרקציות התיירותיות הקיימות להלן:

אטרקציות תיירותיות בבנדונג עיר:

Gedung להשביע באנדונג וGasibu
מאבק אנדרטה - Jl. Dipatiukur
בנדונג גן החיות - Jl. טירה
בנדונג המכון טכנולוגי - Jl. גנש
תמן גנש - Jl. גנש
פרק תנועה - Jl. סומטרה
פרק קשישים - Jl. Cisangkuy
המשרד הממשלתי הפארק בנדונג
טמפו Doeloe באנדונג - Jl. בראגה
מרכז הקניות Jl. Cihampelas
המוזיאון ממוצע אינדונזיה - Jl. Cisanggarung.
מנדלה מוזיאון Wangsit Siliwangi
מוזיאון של ועידת אסיה-אפריקה
כיכר ומסגד גדול - Jl. אסיה אפריקה
מוזיאון סרי Baguda - Jl. דרום רים
אתרי תיירות בצפון באנדונג:

Curug דגו - מסוף דגו
יער פרק דגו Pakar מערה והולנד / יפן
Curug Omas - גן Maribaya
בוניטה דייג זירה - Lembang
משקפת Boscha כוכבים - Lembang
שוק מסורתי - Lembang
Giri ג'איה יער פרק - Lembang
חניוני לילה Cikole
Kawah ראטו - Tangkuban Perahu
Upas - Tangkuban Perahu
Kawah Domas - Tangkuban Perahu
תה פלנטיישן Subang - מערב ג 'אווה
Ciater Hot Springs
גן הפרחים Cihideung - Jl. סמל Bajuri
רוח מחנה; Sahabat עלאם - Jl. סמל Bajuri
Curug Cimahi - Cisarua
אתרי תיירות בדרום באנדונג:

Kawah Putih - Ciwidey
חניוני לילה Rancaupas - Ciwidey
אמבטיות Ciwalini תרמית - Ciwidey
תה פלנטיישן Rancabali - Ciwidey
תה פלנטיישן Gambung - Ciwidey
אתרו Patengan - Ciwidey
יש Cipanunjang - PANGALENGAN
Cileunca - PANGALENGAN
אתר Gunungpadang - מערב ג 'אווה
מכתש Kamojang - Paseh מערב ג'אווה
אטרקציות תיירותיות בבאנדונג מערב:

נעליים ותיקי מרכז Cibaduyut
גבעות אבן גיר - Padalarang
מאגר Ciburuy - Padalarang
Saguling - מערב ג 'אווה
אמבטיות Cipanas - מערב ג 'אווה
מערת Pawon - מערב ג 'אווה
סאנג Hyang Tikoro - מערב ג 'אווה
אטרקציות תיירותיות במזרח באנדונג:

טבע הרי Manglayang
Curug Cinulang - Cicalengka
מכתש Kamojang
Cangkuang המקדש וKampung פלה - Garut
Bagendit - Garut

אזור מיוחד של יוגיאקרטה הוא יעד עיקרי לתיירים ב- Java, אינדונזיה, עם הרבה קסם שלא נחשפו.


לפני אלף שנים, יוגיאקרטה הייתה המרכז של ממלכת מאטאראם העתיקה משגשגת ויש לו תרבות גבוהה. ממלכה שהקימה את בית המקדש בורובודור זה בית המקדש הבודהיסטי הגדול ביותר בעולם, 300 שנים לפני אנגקור ואט בקמבודיה. מקדש נוסף שריד בית מקדש פראמבאנאן, Istana ראטו בוקו ארמון, ועשרות מקדשים אחרים שוחזרו או עדיין קבור מתחת לאדמה (ראה Wisata קנדי).

No comments:

Post a Comment