!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Tuesday, October 13, 2015

מקום תיירותי מועדף של העולם.

מקום תיירותי מועדף של העולם.

הנסיעה לא היה גמורה (379)
 (חלק 379), Depok, מערב ג'אווה, אינדונזיה, 6 ספטמבר 2015, 01:40).

בתחילת השינה 1982, לאחר שהתפטרתי כעובד מדינה בהנהלה הכללית של משרד להשכלה גבוהה של חינוך ותרבות, הפעם הראשונה שלי לביקור או נסיעה לחו"ל, כי הם רוצים את בית הספר באוניברסיטת קליפורניה מדינה, פרזנו, קליפורניה.

 ליווה את האבא שלי ואמא ותשעה אחים ואחיותיי בנמל התעופה חלים Perdana Kusuma הבינלאומי, כאשר אינדונזיה אין סואקארנו האטה-. כשעליתי על המטוס של חברת התעופה יפן (JAL) ג'מבו 747, מטוס שתי רמות גדולות, חניית ביניים בשדה התעופה צ'אנגי מסלול, סינגפור ונמל התעופה נאריטה, טוקיו, לפני שאמשיך לכיוון טיסת סן פרנסיסקו טוקיו. מסן פרנסיסקו אני עליתי על המטוס לעיר פרזנו מיזוג קליפורניה. בפרזתי שדה התעופה, אני כבר הרמתי ההורים המאמצים שלי בוב סטמפ ואשתו (די) כי אני גר במשפחה זה במשך כמה חודשים, לפני שעברתי לדירה סמוכה למסגד פרזנו, שממוקם רק 50 מטרים מהקמפוס של אוניברסיטת מדינת קליפורניה, Fresno.

 מובן אינדונזיה (ג'קרטה), כאשר הוא לא מודרני כפי שהוא עכשיו, לא קניונים רבים (שוק סופר), אין אגרת כביש, ולכן כאשר עצרתי במעבר במטוסי שינוי נמל התעופה צ'אנגי אחרים JAL, למרות שרק שלוש שעות, אני משתמש סביב צ'אנגי שדות התעופה , כאשר שדה התעופה צ'אנגי המודרני כבר, יש דרך ללכת, מדרגות מטוסי מטען ומורכב קניות הומה מלא במגוון של מוצרים שאינו בבעלות חלים Perdana Kusuma.

 אני הערצתי kecanggigan ותחילת מודרני לנמל התעופה צ'אנגי, אני אוהב יוצא מכפר גדול (ג'קרטה), לכיוון העיר המדינה כמו סינגפור. אני בדרך לטוקיו מסינגפור, במקרה של המידע שאני עולה על המטוס, כל זר שמעבר בטוקיו, הם קבלו ויזה חופשית לבקר יפן במשך שלושה ימים. כל peumpang JAL כלפי מדינות זרות ומעבר בטוקיו, המוענק על ידי מתקני JAL שהייה חופשית לשלושה ימים במלון Nikko Narita.

 אני משתמש בהזדמנות זו כדי לבקר במתקני תיירות שונים בעיר טוקיו. כשנחת בשדה התעופה נאריטה הראשון נכנס לאביב, וזה רק בחורף לסירוגין, כאן אני מרגיש תחושה של מגניב (קר) היה ראשון בארץ המושלגת כמו יפן. משדה התעופה נאריטה על על מעבורת ערי מגמות אוטובוס טוקיו (עיר שחר), עד בעיר עיר השחר של טוקיו, אנחנו רישום בסוכנות הנסיעות המקומית שהסיעה אותנו מסתכל על האטרקציות התיירותיות השונות בטוקיו, החל NHK מגדל עולה, לרכב על סיור בסירה הנהר שחוצה את העיר של טוקיו, שבו המלאכה של עשיית פנינים מלאכותיות, ארמונו של הקיסר היפני, שבו תה warung, ובמקומות תיירותיים אחרים. אני מעריץ מטוקיו (כיום יש אוכלוסייה של 40 מ', נטו שלה פעם אחת, כמו גם ערים אחרות שאי פעם ביקרתי כגון אוסקה. מאוסקה לטוקיו נסיעה ברכבת מהירה. טוקיו למרות שמיושב בצפיפות, אני כמעט ולא נתקל בגודש בדרכים (פקק תנועה) , כנראה בגלל טוקיו כבר יש מערכת מתוחכמת תחבורה ציבורית, החל מהרכבת התחתית (תת דרך), רכבות מונוריל ומתקני תחבורה ציבורית אחרים הן תנועה טובה ומאורגנת היטב.

טיול אחר לסיורים שעשיתי היה בצד של הקיץ, בדרך כלל קמפוסים בחודש יוני (בקיץ) תלמידים יכול להיות כבוי, ועבור תלמידים שרוצים להמשיך במכללה (לטווח קצר) גם מותרת. Unversitas בדרך כלל ללמוד בארה"ב יש ארבעה סמסטרים, סמסטר החורף, אביב, קיץ, סתיו וחצי של העונה. בסמסטר הקיץ בשנת 1983, אני manfatkan להסתובב אמריקה. בתחילת הקיץ אני טרמפים תלמידים הפרטיים של התלמיד ממלזיה (Hishamuddin), הוא למד על חשבון במקום מלגת MARA פרזנו עצמו. מפרסנו לסן פרנסיסקו כדי לקחת שלוש שעות, אחת מייחודה של העיר הזאת היא הארכיטקטורה של תושבי הבית, שם הושפעו מהתרבות האדריכלית של גרמניה, צרפת, הולנד, אירלנד והתרבות ממוצא אירופאי אחר, בידיעה העיר מאוכלס על ידי אנשים המגיעים מתרבויות רבות ושונות של אירופה , גם של סין (China Town), הפיליפינים ומדינות רבות אחרות.

 מסן פרנסיסקו לחקור את חוף קליפורניה, בעיר לוס אנג'לס, כחמש שעות, בעיר הזאת הגענו לארץ דיסני ורבים אתרי תיירות אחרות. אני אף פעם לא לקחתי לעיר של סן דייגו, כאן אנו יכולים לראות עולם הים ותיירות ימית אחרת. חודשים לשני וקיץ שלישי ניסיתי נסע באמצעות אוטובוס (אפור כלבם), עם כרטיסי עונת כרטיס תקף חודשים, כלומר כרטיסי עונה אנחנו יכולים לשנות שינוי האוטובוס הזה במסוף האוטובוסים בלי לקנות כרטיס חדש. מסלולים אנחנו Fresno ללוס אנג'לס, מלוס אנג'לס פנינו לטוסון ועיר פיניקס באריזונה, אז לדאלאס ויוסטון, טקסס, בטקסס פנינו לעיר של אל פאסו, אל פאסו חצינו מעל לעיירה Trijiudad Juarez (מקסיקו). מטקסס פנינו Albuqaque, אלבמה לפני היציאה למיזורי, והמשכתי לוירג'יניה, בעיר פילדלפיה, לפני העיר ניו יורק. כל אתרי עיר ותיירות במדינה אנחנו לוקחים את הזמן כדי לראות את זה, לפעמים משום שאין תחבורה ציבורית שנפסיק kemdaraan האישי לאתרי תיירות (חטיפה).

 באותו זמן, תיירים זרים עדיין מותר לטפס על פסל החירות על הראש של הפסל (עכשיו אסר). כשזה היה עדיין שם בניין תאום WTC, הקומה העליונה מסופקת לתיירים. לפני פילדלפיה, היינו יכול לבקר בוושינגטון. במהלך המסע הארוך שאני רק ישן בתחנת אוטובוס Arau האוטובוס, פשוט להשאיר את הדברים שלי בארונית שם, ומתקני שירותים לרחצה בתחנה זו. אני מבלה הלילה (להישאר בבית מלון), היה כשהוא הגיע לניו יורק, שהה באכסנית נוער אחת ועשר, דרכונים וחפצי הערך שהופקדו מול המשרד. מובן החדרים שנכבשו על ידי תיירים צעיר מצרפת, גרמניה, מקסיקו ומדינות אחרות, (הזמן זה עולה 3 $ לשהיית לילה מאוד זול במיוחד כאשר שער החליפין היה 1 $:. Rp 500, -

כאשר בעיר של ממפיס שראינו בית שעשה אלביס פרסלי מוזיאון. בסיור כלבם אוטובוס גריי אנחנו משאירים עקבות במדינות הדרום לניו יורק, בית עיון מדינות הצפוניות לפני ההחזרה לפרזה. בניגוד לארצות הברית, שהוא רחב מאוד (50 מדינות), ואילו מדינות אירופה הן מדינה קטנה יחסית, כמו המדינה שאי פעם ביקרו כגון הולנד, גרמניה, אוסטריה, הונגריה, ספרד ו. במדינה הזאת בקרנו tempay אטרקציות רבות, כגון ברלין, Humburg, אמסטרדם, האג, בודפשט, וינה, מדריד, סביליה, ובמקומות תיירותיים אחרים, כגון האזור שבו האיסלאם שלט פעם הממלכות בספרד ובמקומות תיירותיים אחרים.

 נסעתי בארה"ב הוא שונה אם השתמשנו באוטובוס, כי באירופה אנו משתמשים יותר רכבות. אם במהלך ארה"ב אם רוצה לאכול אוכל הכשר ללכת לחנות (מינימרקט) השייכים למוסלמים המקומיים או מוסלמי מפקיסטן, הודו והמזרח התיכון ובצפון אפריקה, ולאחר מכן באירופה לתיירים מוסלמים בדרך כלל לבקר retaurant (מסעדה) ש המנוהל על ידי מוסלמים מקומיים או מוסלמים ממוצא תורכי שהתפשטו באירופה, במיוחד בגרמניה ובצרפת.

 מקום תיירותי מועדף בDuna

חופשה היא בהחלט דבר מאוד נעים, במיוחד אם מתכנן לבלות את חופשותיהם בחו"ל. ובכן כאן אני אדון מקומות תיירותיים של ריבית בעולם.

 יפני

הרבה ארץ דובדבן של טיולי אובייקטים ליפן חייב להיות כיף. יש כל כך הרבה מקומות של יפן היו מעניינים ושווים ביקור. אם בכוונתכם להגיע לשם, יש די הרבה שירותי מדריך טיולים שיובילו אתכם ליהנות מהיופי של יפן. 1.Ueno הפארק עם פרחי דובדבן היפנים המפורסמים מאוד יפה. אם אתה רוצה ליהנות מיפיו של פרח זה, לבוא לUeno Park באביב שאירע בסביבות מרץ עד מאי. Ueno Park היה המקום המפורסם ביותר וכבר באתר של התיירות הנחשקת ביותר של יפן לעשות Hanami, כלומר פיקניק וליהנות מהפריחה של פרחי הדובדבן.

 2. פוג'י-Q Highland תיירות יפן צורה אחת של פארקי שעשועים המשרתים את רוכב המרגש ביותר, שאחד מהם היא רכבת הרים שהוא גבוה מאוד עם מסלול ארוך. Ueno Park היה המקום המפורסם ביותר וכבר באתר של התיירות הנחשקת ביותר של יפן לעשות Hanami, כלומר פיקניק וליהנות מהפריחה של פרחי הדובדבן.

 3. דיסני Resort, טוקיו פרק שעשועים שנבנה בעיר טוקיו, הרבה טרמפים שנוכל ליהנות כאן, כן כנראה לא שונה בהרבה מאלה בDufan Ancol, ג'קרטה, אינדונזיה שעשועים ששמו לא ניתן להפריד מpemaianan האוויר, עף, קוסטר, עשוי להיות רק מיקום שהופך אותו לאטרקטיבי יותר ביפן. אבל כאשר צפו משם "דיסני" נראה מלא יותר.

 הולנד

 הולנד אינו ידוע רק לרק טחנת הרוח. הולנד הוא אחת מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות בעולם. שם אתה יכול להרגיש את השלווה של הסביבה הטבעית במקומות השמימיים. האנשים שם מאוד ידידותיים ונחמדים. אתה יכול בקלות הועיל מתקני נופש להשכרה. בחירה כגון בתי נופש להשכרה, לעזור לך להפחית את העלות של שהותכם. 1. ולנדאם אחד אתר תיירות המפורסם בהולנד הוא Valendam., איפה אנחנו יכולים לקחת תמונות עם 'londo' תחפושת עלא דייגי בית ספר ישנים. כן, וולנדאם האחרון הוא כפר דייגים, אבל עכשיו הפך לאחד מהאטרקציות לתיירים זרים מבקרים בהולנד. וולנדאם ממוקם בIjsserlmeer גובלת מים בים הצפוני. אם מנמל התעופה הבינלאומי Schipol אמסטרדם הוא כ -30 קילומטר מהעיר וAmsterdaam עצמו הוא כ -20 קילומטר. במקור ולנדאם הוא באזור נמל Edam, העיר לייצור גבינה בהולנד. כאשר Edam לבנות נמל משלה, וולנדאם אז פרץ משם ויצר לכפר דייגים וולנדאם. אווירה ובתים ובולנדאם היו יפה, נקיים ומטופח. למרות שבית קטן קטן ויחד, בעלים בולטים מאוד של הבית חייבים להיות טיפול לבית וגם lingkungannnya. בעבר 2. Keukenhof, Lisse אחת האטרקציות התיירותיות בהולנד שגם כדאי לבקר הוא Keukenhof, האתרים כגון גן הבוטני או גן פרחים. אטרקציות הולנדיים זה אחד הממוקם בעיר של Lisse, Keukenhof ממוקמת בדרום הולנד, כלומר בעיר Lisse, כ -30 דקות נסיעה באוטובוס מאמסטרדם. פרק בשטח של כ -80 דונם, זה גם גן הפרחים הגדול ביותר באירופה, כך שזכה לכינוי גן אירופה. שלא במפתיע, Keukenhof הפך לאחד מאתרי התיירות הפופולריות ביותר בהולנד. בהתבסס על המידע שקיבלתי, מדי אביב יותר משבעה מיליון פרחים גדלו למשוך מבקרים. יש לציין כי ניתן ליהנות לא רק צבעונים, אלא גם סוגים שונים של פרחים כגון יקינתונים, נרקיסים, אפילו סחלבים. יותר מ -800,000 מבקרים מהבית ומחוץ לבוא לפארק הזה בכל שנה. לאוהבי פרחים וחובבי צילום, חוק 'חובה' לבקר Keukenhof. ולוודא שאתה מביא מצלמה כדי ללכוד את יופיו של גן פרחים זה. 3. התעלה קרוז, אמסטרדם אמסטרדם הוא היעד הפופולרי ביותר באירופה עם מיליוני מבקרים שבאים לחקור את העיר היפה בכל שנה. זו עיר מתוכננת היטב-מאוד, במאה ה -17 בעיר היא המרכז הכלכלי של העולם והיום בירת המסיבות של אירופה. זה לא עיר גדולה מאוד כל האטרקציות המרכזיות של העיר נגישות בקלות ברגל. עיר זו היא שילוב מושלם של ההיסטוריה ואדריכלות המודרנית. העיר מתגאה בסביבתה סובלנית וליברלי. מבחינה סטטיסטית אני לא צריך את הנתונים המדויקים, אבל העיר הזאת חרגה מהערים הגדולות של אירופה במספר אופניים, תעלות, גשרים, תיאטראות, שווקים וכו 'הזמן הטוב ביותר לבקר באמסטרדם הזמן הטוב ביותר לבקר באמסטרדם היא יולי ואוגוסט, בשל האקלים במהלך החודשים הם הטובים ביותר. למרות שמעולם לא קיצוני, אמסטרדם היא מקום מפלט למבקרים בכל ימות השנה. אפילו ביקור באמסטרדם הפגרה הוא שיש יתרונות משלה כמו שאתה תמצא הנחות ענק על כל חברות התעופה, בתי מלון והמסעדות. באמסטרדם תוכל למצוא מספר הפסטיבלים ואירועים ממשיכים להתקיים לאורך כל השנה. באמסטרדם, הולנד, יש סיור לאורך תעלת המים שהוא מרשים מאוד לתיירים. סיור מזמין תיירים לגלות את האווירה של העיר אמסטרדם לאורך גדת הנהר. שמו של הסיור שאינו זר לזה הוא אמסטרדם תעלת קרוז.

 FRENCH

 להחזיר את הנושא של נסיעה, הפעם אני אגיד לך כמה אתרים שיש ביקרו אם אתה במדינה הצרפתית. המקומות הבאים נדרשים לבוא סיור בעת הביקור במדינה 1. הצרפתית מגדל אייפל, פריז כמובן, המקום התיירותי ביותר תפסה את תשומת לבם של אנשים רבים ושווה הביקור שלך הוא חובת מגדל אייפל ראשון. כי המקום הזה מיליוני רבים טובים של זוגות רוצים להציע, אהבה מפורשת, ירח דבש, וכו ' מגדל אייפל עצמו נבנה בשנים בין 1887 סאמפאט 1889 לחוגג מאה של המהפכה הצרפתית בגובה של 275 מטרים. בכל מקרה לא nyesel DEH בא לכאן במיוחד תוך הבאת השותף שלך 2. הלובר, פריז הלובר הפך המפורסם ביותר של כל הגלריות לאמנות, וזה הוא ביתם של אמנות וההיסטוריה ממה שאתה יכול ללחוץ את באגט ב. ליאונרדו דה וינצ'י המונה ליזה חיוך החיוך (La ג'יאקונדה) מסתורי, אבל תוכל למצוא יותר מ -35,000 חתיכות אחרות כאן, מעתיקות לאמנות מודרנית. טיפ בונוס: הוספת פירמידת הלובר מודרני, את האטרקטיביות של הכבוד הצרפתי עם מצרים העתיקה (ומשמש כמיקום של קוד דה וינצ'י). 3. ארמון ורסאי, ורסאי העברה מפריס ולפנים אנו מוצאים את ארמון ורסאי, הבית של מלכים ומלכות של צרפת עד La גיליוטינה לקחת את ראשיהם. הארמון נשאר וזה הוא דרך נפלאה לבלות יום עם אולם מראות, גנים המפוארים ומזרקות ומוקפות בעיר שיש כמה מהמסעדות הטובות ביותר באזור (כולל פריז). 4. הריביירה הצרפתית, קאן ומונקו הריביירה הצרפתית הוא יעד מועדף לחוף הנוצץ, עם כמה מהחופים האקזוטיים ביותר בעולם מגובה על ידי כמה מהמלונות המפוארים ביותר, אוכל ההזדמנויות וסח דעת קניות ניתן למצוא בכל מקום על פני כדור הארץ. מזג האוויר הוא חם בחורף וחם בקיץ, אבל אל יחמיץ את פסטיבל קאן וכוכבים של עולם הסרט אם אתה בכלל אפשרי.

 ENGLISH

 אנגלית היא לא רק מפורסמת לכדורגל לבד. אבל, כמובן, חנויות רבות בהיסטוריה ומקומות מעניינים לביקור. אם יש לך את ההזדמנות להגיע לבריטניה, חלק מהמקומות והפעילויות המעניינים ניתן לבקר. 1. מגדל לונדון מגדל לונדון, הממוקם במרכז לונדון הוא שריד של ההיסטוריה ושימש את משפחת המלוכה במשך מאות שנים. מלבד מגדל זה שימש גם כבית כלא, נשקייה ואפילו גן חיות. מגדל זה הוא גם הבית של כתר המלוכה שאתה יכול לראות. המגדל פתוח מיום שלישי עד השבת החל משעת 10:00-18:00 זמן מקומי. עם דמי כניסה של 17 יוריו (כ Rp..230 אלף) אתה יכול לבקר באחד המקומות הפופולריים על ידי תיירים רבים זה. 2. מגדל גשר, לונדון מבנה והאתרים המרשימים ביותר בעיר הבירה, מגדל גשר בלונדון עמד על נהר התמזה מאז 1894, והוא אחד מציוני הדרך הבולטים ביותר בעולם. כאן אתה יכול לראות את המנגנונים ולוחות מידע להסביר על הטכנולוגיה המשמשת במשך השנים כדי לשמור על מהלך Tower Bridge. אתה יכול לבקר את המקום הזה כל יום החל משעת 10:00-18:30 עם לשלם 7 יוריו (כ Rp.95 אלף). 3. ביג בן ביג בן מגדל הפך כבר מזמן לאייקון של העיר לונדון. מגדל שעון גדול הממוקם בקצה הצפוני של ארמון וסטמינסטר בלונדון זה הוא מגדל השעון השלישי הגבוה ביותר בעולם. אם אתה ללונדון, ייתכן שלא להחמיץ את ההזדמנות לראות את שעון מתקתק החל על 31 מאי 1859 זה. בתצוגת הערב של המגדל הגבוה 96.3 המטר יהיה יותר יפה כי מקושט אורות צהובים זהב של ארמון וסטמינסטר. ביג בן היה פעם מגדל שעון ארבעה-צדדי בגודלה בעולם, אבל אז ניצח אלן ברדלי מגדל שעון במילווקי, ויסקונסין, ארצות הברית.

 איחוד האמירויות ערביות

יש איחוד אמירויות ערביות שתי מדינות עיר איקונים, כלומר אבו דאבי ודובאי. יתרונות תיירות בבעלות דובאי כי דובאי הסתמך על סחר בשירותים ובהשקעות לצמיחה כלכלית. זאת בניגוד לאבו דאבי אשר מסתמך על מסחר בנפט. אז הנה יש לי ערכתי רשימה של כמה מהאטרקציות התיירותיות הטובות ביותר ב

 דובאי.

1. בורג 'אל ערב הבורג' אל הערב הוא מלון יוקרתי הממוקם בדובאי, איחוד האמירויות ערבי. בורג 'אל ערב בניין, שתוכנן על ידי טום רייט, מגיע לגובה של 321 מטרים, 66 קומות, והוא הבניין הגבוה ביותר משמש באופן מלא כמלון. הבניין עומד על אי מלאכותי הממוקם 280 מטר מהחוף במפרץ הפרסי. בורג 'אל הערב הוא בבעלות Jumeirah. המלון המכונה לעתים קרובות כוכב 7. זה נחשב הגזמה על ידי אלה בתחום תיירות. הוא ראה גם כדרך "לנצח" מלונות האחרים שנקראים הכוכב שלו במלון 6. 2. Jumeirah Beach Jumeirah Beach הוא החוף המפורסם ביותר בדובאי. החוף הזה משתרע עד 7 קילומטר, מחולק לשבעה חופים וחוף כל פרקים זמן ארוכים ברדיוס של קילומטרים. 2 החוף התמזגו בכל Jumeirah פרק, ופרוע ואדי. 3. בורג 'ח'ליפה בורג' ח'ליפה הוא דוגמא לארכיטקטורה הגבוהה ביותר והמדהים ביותר. מגדלים, 153 קומות גבוהות לגעת בשמיים בעיר דובאי. הבניין כולל חלקים של מלון, שטחי משרדים, דירת מגורים עם כל מתקני המותרות. יש 4. Palm Jumeirah פאלם ג'ומיירה כל מה שאתה צריך כדי ליהנות חופשה מדהימה. כולל השמות של מלון בעל שם העולמי, מקומות תיירותיים הם קניונים, אופנת יוקרה מדהימה וקניות. בין אם אתה רק רוצה להירגע או לטבול את עצמך בחג מלא של בילוי ובידור, זה מקום באמת מעורר השראה לבקר. רחובות קפה כריכים בארמניה ארמניה הוא מדינה שאינה רחוק ממדינות אירופה וכך עם טורקיה. למרות שהמדינה היא ייחודית למדי, כי כמדינה הנוצרית הראשונה בעולם, אבל מרגישה שהמדינה לא ראתה אוכל בארמניה הוא לא שונה בהרבה מרוב באופן כללי למדינות אירופה. לחם ומנה מרק, או פסטה תמיד להיות השגה בקלות. אנשים כאן גם אוהבים לאכול פירות
2.
3. ארמניה / רפובליקה של ארמניה
4.
5. היא מדינה הררית באזור הדרום הקווקז של אירואסיה. ממוקם בחלק הצפוני של מערב אסיה, גובלת בטורקיה במערב, גאורגיה בצפון. ארמניה היא רב-מפלגתית אחיד,, בורמה הדמוקרטית:. מאז המאה ה -9 עד המאה ה -13 העיר הזאת הייתה הבירה של הממלכה פגאנית, הממלכה שמאחדת את האזורים שיהיו מיאנמר המודרני הראשונה. במהלך המאה, יש יותר מ -10,000 מקדשים ופגודות יאנגון הידוע גם ברנגון, הבירה לשעבר של בורמה (מיאנמר) ובירת יאנגון האזור. יאנגון היא העיר הגדולה ביותר במדינה, עם אוכלוסייה של למעלה מחמישה מ', והוא השם המסחרי מרכז אגן העיר של באגאן (שנקרא בעבר פגאני) הוא עיר עתיקה (עיר עתיקה) ממוקמת באזור של מנדליי במיאנמר / בורמה. מאז המאה ה -9 עד המאה ה -13 העיר הזאת הייתה הבירה של הממלכה פגאנית,
6.
7. Maynmar
8.
9. היא מדינה שאוכלוסייתה היא דת בודהיסטית הרוב, אבל בעיר יאנגון אנו יכולים לראות שרידים של הכנסייה הקתולית היו מאוד ישנים. קתדרלת סנט מרי היא כנסייה קתולית ישנה ממוקמת בחללית חדר סעפת מלון, מה שאומר שרק תיקון של ממש תתאים רק לניתן למצוא rebaan שינה בכמה מדינות כמו יפן, סינגפור או מלזיה. מלון הכמוסה אתה רוצה למצוא חיי לילה
10.
11. הונג קונג?
12.
13. הרבה מקומות! באמת הרבה! עכשיו אתה רוצה למצוא מקום להחליט איזה סוג של בידור? אם אתה רוצה למצוא בידור כמו שוק הלילה עם מגוון רחב אתה יכול לראות דרך הווידאו למטה (בנוסף לצילומים כפי שמתואר במאמר הקודם), מיקום זה הוא ברחוב נלסון, ביציאה מתחנת MTR תהיה הוראות כדי לצאת תחבורה למקאו מהונג קונג הוא תמיד שם כל יום והוא תמיד שם בכל שעה, כך שאתה לא צריך לדאוג, ללכת ישר לדלפק, לקנות כרטיס, לחכות לשעת יציאה, ואז הלכתי למקאו. אין ספק שאתה רוצה לדעת איך להגיע למקאו מהונג קונג, את הפתק הראשון הוא קל מאוד. תחבורה למקאו מהונג קונג היא תמיד שם כל יום והוא תמיד שם כל מקאו מקאו או מקאו הוא כבר עיר מלאה של בידור, הנמצא במחוז גואנגדונג גובל בצפון ובפונה לים סין הדרומי. העיר היא כבר לא סוד שהתיר את עולם הימורים מקומות היפים ביותר במקומות היפים ביותר בעולם בעולם המפורסם - העולם הם רחב מאוד אכן לא לדמיין כמה אטרקציות תיירותיות שניתן לבקר בכל מדינה בעולם, ואולי אם אתה רוצה לבקר האחד אחד בוודאי לוקח זמן רב מאוד, וגם אז, אם תוכל. כאשר מדברים על המקומות התיירותיים בעולם בהחלט הוא מאוד מגוון ויש גם יופי שהשתנה, אבל יש כמה שחושבים שיש כמה אתרים שיש לי יופי יוצא דופן ומפורסמת בעולם, אבל חזרה על האטרקציה התיירותית למרות יש יופי מאוד מעניין, אבל אין לו הרבה מבקרים יותר פירושו פחות ידועים בעיני העולם לא?, ואם יש לו הרבה מבקרים מכל רחבי העולם יכול להיות בטוח שהאתרים אכן מאוד מפורסמים. ובכן, הנה כמה פרטי מקום תיירותי היפים ביותר שבידי כל מדינה על פי sepengatuhan כבר הייתי אתרי תיירות מפורסמות בעולם.
14.
15. 1. אינדונזיה Kuta Beach באלי
16.
17. Kuta Beach באלי ממוקם בדרום Denpasar, בירתה של באלי של הרפובליקה של אינדונזיה מציעה יופי עצום של החוף וידוע בעיני העולם.
18.
19. קומודו איילנד
20.
21. מה שנקרא קומודו האי הוא אי מצא רבים בעלי חיים נדירים מוגנים על ידי המדינה של הרפובליקה של אינדונזיה. באי קומודו שממוקם באיי Tenggara נוסה דווקא במזרח האי Sumbawa בנוסף לנהנה מהיופי הטבעי של אי יכול גם ליהנות מהנוף הטבעי של חיות בר שנמצאו כי רק לעתים נדירות דרקונים. ההר Bromo יופי מדהים של ההר הנמצא בבעלות ההר Bromo אכן למשוך תיירים מקומיים וזרים.
22.
23. ההר Bromo
24.
25. אתה יכול לפגוש בProbolinggo, מזרח ג'אווה, אינדונזיה. הר Fujiyama הר פוג'י של 2. יפן, הממוקם על גבול Shizouka ופריפקטורה של יאמאנאשי הוא גם מעניין לבקר לתיירים. הרים שיש להם מאפיינים בסופו של הדבר בשכבה של קרח שהיא אתרי התיירות היפות ביותר בעולם מפורסם. המקומות היפים ביותר בעולם המפורסם
26.
27. Ueno Park
28.
29. הגן פעם אחת יפה מלאים בפרחים אופייניים ליפן עשה אווירה טרי לתיירות ובוודאי מאוד מרשים. Ueno Park הוא גינה ענקית הנמצאת בטוקיו יפן והיא אחד מאתרי התיירות המפורסמות בעולם.
30.
31. 3. אמריקאי מפלים הניאגרה
32.
יש 33. המפל יופי מדהים גדול מאוד למבקרים. מפל שממוקם בגבול הבינלאומי בין ארה"ב וקנדה הוא מקום תיירותי מפורסם בעולם והמבקרים הרבים שרוצים לראות את יופיו של המפל הוא מאוד יוצא דופן. גרנד קניון הגרנד קניון הוא קניון גדול שנוצר על ידי נהר הקולורדו. מקום תיירותי זה הוא מקום תיירותי מאוד מפורסם ובקר לעתים קרובות על ידי מבקרים מNegar השונים, כי זה מרגיש יופי טבעי מדהים לא יהיה מרוצה אם ביקור באטרקציות אלה רק פעם אחת. אנטילופה קניון המקום התיירותי היפה ביותר באמריקה הבאה הוא Antelope Canyon, קניון זה מקום תיירותי הוא גם מפורסם מאוד בעיני העולם, עם היופי של הקירות מוארים כמו קרני השמש לפנות מקום בבתוך הופך להיות מאוד יפה ומקסים. אנטילופה הקניון ממוקם בדף, Coconino מדינה, אריזונה, ארצות הברית.
34. 4. אנגליה
35. אטרקציות האגם מחוזי תיירות בבריטניה זה הר שיש אגם גדול, תיירים רבים המגיעים לאטרקציות תיירותיות כמו אזור האגמים בבריטניה. אווירה נפלאה קיימברידג 'בקיימברידג' בבריטניה עם נוף לנהר ומבנים עתיקים שנשמרים עדיין היטב.
36.
37. 5. תאילנד קו צ'אנג
38.
39. אם לתאילנד יש אתרי נופש רבים המציעים יופי טבעי יוצא מן הכלל ובעל שם בעולם אחד של צ'אנג קו. הפרק הימי YAG היה צפוף מאוד במבקרי Thailad זה מכל רחבי העולם, בגלל יופיו של המקום הוא שקט ושלווה כדי להפוך את התיירים להרגיש בבית במקום התיירותי. Koh Samui בKoh Samui הוא מקום תיירותי שמשך גם תיירים זרים רבים במיוחד בחודשי הקיץ תיירים רבים שבהחלט לבקר במקום. Mong Kok הוא הקניות ומוצקות שלמות ביותר
40.
41. הונג קונג,
42.
43. תחילתו של הקניון, חנות עד לאזור המגורים, ביקור Mongkok

No comments:

Post a Comment