!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, October 2, 2015

Enamik lemmik turistide kohti Indoneesia.

Sõita ei lõpetanud (377)

(Osa 377), Depok, West Java, Indoneesia, 27. september 2015, 01:32).

Enamik lemmik turistide kohti Indoneesia.

Lisaks Bali saarel Indoneesias on ilmselt võlu ilus turismiobjektide ja isegi palju ilusam ja väga tasub külastada ja mida ei unustata kunagi turistidele, kes ei ole kunagi külastanud, muu hulgas:
Marine Park Raja Ampat, Paapua sukeldujad ja sõbrad veealuse maailma park, on sukeldumine paradiis, mis tutvustab rikkalikult mereelu on hämmastav. Üks kuulsamaid vaatamisväärsusi Raja Ampat mere park. See ala on nimetatud ka Coral Reef Paradise või Paradise korallriffide sukeldujad üle maailma. Asukoht vaatamisväärsused Raja Ampat mere park asub Lääne-Paapua.

Raja Ampat on uus linnaosa jagunemise wilaya linnaosa lai slaid 4,6 miljonit hektarit. Umbes 85% kogu pindalast ookean, ülejäänud on rühma saari ja korall atollidel mõned 610 saart. Sadade saared reed ainult 35 saart on asustatud põlisrahvas.

Raja Ampat saared mitte ainult lugeda loodusobjekt Indoneesia kujul suurim veepark Indoneesia, vaid ka uskus, et on rikkalik mereelu maailmas. Avab panoraam vaatamisväärsused Raja Ampat mere park sai alguse, kui Hollandi kodanik kapten sukelduja nimega Maxx Ammer külastas piirkonda 1990.

Vaatamisväärsused Raja Ampat mere park on ala korallriffide rikkalikult mereelu maailmas, on vähemalt 1300 liiki kalu, 600 korallide ja 700 liiki rannakarbid, rääkimata erinevate kilpkonnad, vetikad ja millimallikas. Suurim rikkuse kogu maailmas korall kolmnurga pindala, nimelt Filipiinid, Indoneesia ja Paapua Uus-Guinea.

Arvestades laius vee vaatamisväärsused Paapua Raja Ampat mere park ja rikkalikult mereelustikule, siis saate valida koht alustamiseks sukelduda. Saare ümber Kri, näed ilu korallriffide ja paljud kalaliigid, mis on hämmastav, sealhulgas tüüpi Queensland ryhmittelijä, pompaano, riffahven, ryhmittelijä, Reef haid, tuunikala, napoeleon wrasse, Barracuda, ja hiiglane trevelly.

Muud sukelduda laigud Marine Park Vaatamisväärsused Raja Ampat Paapua on sardiin Reef sügavusega umbes 10 meetrit. See koht pakub erinevaid kalu, sealhulgas Papagoi mis on hiilgavaid värve. Kui soovite proovida tunne, et nad on kaljutunneli saab sukelduda ümber saarte Kaboei Bay Rock. On abajas all rock tunnel. Kaboei Bay Rock leitud ka korall koopad, kus elavad nahkhiired ole, ja kohati on leitud säilmed inimluid.

Seal on palju muid sukelduda laigud vaatamisväärsused Paapua Raja Ampat Marine Park saab uurida, nagu The Passage, Fam Island ja saare Misool. Peale nautida rikkust mereelustikule, saab nautida ka ajaloolisi paiku mere all, ka sõjalaevad ja lahingulennukid, et vajus vetes vaatamisväärsused Paapua Raja Ampat mere park. Mitte ainult, et sa ka nautida ilu saartel piirkonna vaatamisväärsused Paapua Raja Ampat mere park seisundis põlised, laguun, ja lahe on endiselt kaitstud, on venitada uimastamist rannad ja kristallselge mereveega.

Olete huvitatud külastavad vaatamisväärsused Paapua Raja Ampat mere park saab kõrvale kalduda Jakarta või teiste suurte linnade Domine Eduard Osok, Sorong, Lääne-Paapua. Lennud Jakarta Sorong tavaliselt transiidi Makassar või Manado. Siit Domine Eduard Osok, saate kohe edasi vaatamisväärsused Raja Ampat mere park koos kamp kiirpaati berkafasitas 10 inimest hinnaga umbes USD 3,2 miljonit mõlemal suunal 4 tundi.

Ei ole erilisi pilet sisestada vee Piirkonna vaatamisväärsuste Raja Ampat mere park. Kuid kulude rentida mootorpaat, seadmed sukeldujad ja instruktorid alates sadu tuhandeid miljoneid ruupia ühes sukelduda. Sukeldumine protsess toimub tavaliselt mitu korda, et nautida sukelduda laigud on erinevad. Seetõttu on soovitatav sukeldujad esineb suruda kulutuste summa, mis on suhteliselt kallis.

Piirkonna vaatamisväärsuste Paapua Raja Ampat mere park, võid saada piisavalt võimalusi, mõnes kuurordid, nagu saarel Kri, Waigeo, Mansuar ja Misool. Mõned kuurordid määrata hind on suhteliselt kallis, sest see kujutab endast täielikku rajatis. Kui sa tuled madalama eelarve, valitsuse omanduses abinõuna võiks olla üks võimalus.

Teine võimalus nautida vaatamisväärsusi Paapua Raja Ampat mere park on valida jääda paat renditud paadiga Pinisi mis on kohandatud spetsiaalsed sukeldumisest paar päeva. Laeva kafasitas maksimaalselt 14 inimest hinnaga umbes 90000000-110000000 merematkeid ilmaprognoos.

Veealune paradiisNagu üks esimesi mere park maailmas, ilu veealuse maailma Bunaken, Manado Põhja Sulawesi on hästi teada, et rahvusvaheline üldsus, eriti sukeldujatele. Tegelikult aastal 2005, Bunaken on muutunud maailma kultuuripärandi nimekirja pärast Indoneesia valitsus registreerida Bunaken UNESCO. Mis ala umbes 75 625 hektarit, sukeldumine entusiastid on rikutud palju sukelduda kohapeal. Bunaken Marine Park on 20 punkti sukelduda kohapeal, kellest 12 on saarel Bunaken. Arv sukelduda laigud võiks suurendada koos arvu sukeldujad uurida veealust ilu Bunaken.
20 punkti sukelduda kohapeal, kõige lemmik muuhulgas in Home Village, Lekuan, Fukui Point, mandoliin Ponit ja Ida Bunaken. Sukeldujad, kes sageli külastada Bunaken sukelduda kohapeal on erinev lemmik. Näiteks sukelduja, kellele meeldib sukelduda kohapeal haid on erinevad lemmik sukeldujad, kes armastavad otsivad manta rays. Veealune fotograafid õnnelik otsin seahorses, toretsev seepia, ja muid makro foto objektid, mis eksisteerivad mere all.


Tase nähtavust vesi jõuab 20 meetrit, mõnikord, kui ma olen hea nähtavus võib ulatuda 35 meetrini. Näete ilu korallriffide Bunaken Marine Park, mis on üks parimaid maailmas. Seal on umbes 390 liiki värviline korallrahude on hämmastav. Berlekak-mõlk unikaalne kuju praod kuni väike koobas või tunnel mere all, mis ei pruugi leida muid kohti.

Derawan saarel asub saarestikus Derawan, Derawan piirkonnad, maakonnad Berau, Põhja-Borneo, ühik Derawan saare morfoloogia on bertopografi korter rannikumadalikul. Liivarand kalle on umbes 7 ° - 11 ° laiusega 13,5 kuni 20 meetrini.

Ümbruskonnas vesi on mere park ja kuulsate turistina sukeldumine (sukeldumine), mille sügavus on umbes viis meetrit. Seal on erinevaid mereelu siin, nagu kalmaar (seepia), vähid, kalad toru (ghostpipe kala), kaheksajalad (bluering kaheksajalad), nudibranchs, merihobused (seahorses), angerjas paela (lint angerjaid) ja kala skorpion (Scorpionfishes ).

Rock sügavusel kümme meetrit, on Reef tuntud kui "sinine seina vallandada", sest kalju, mille pikkus on 18 meetrit, on palju vallandada kala (punane hammas vallandada kalad).

Derawan on saarel mere värvi tooni sinine ja roheline vaade, valge liiv pehme, rida palmipuud rannikul, kus väike metsa keskel saarel, mis on elupaigaks erinevat liiki taimi ja loomi ning loomulik ilu põhja hingekosutav ookeani. Ärge imestage, kui see saar võiks top auastmed kolmanda maailmatasemel sukeldumise alal ja teha see saar unistus saare sukeldujad.

Ümber saare Derawan, aga koguni 28 punkti sukelduda on kindlaks tehtud. Uurida kõiki siinkohal vähemalt see võtab aega umbes 10 päeva ühe sukelduda igas punktis. Ühest punktist teise, külastajad saavad kasutada laevu. Vahepeal külastajad saavad ka uurida saare jalgsi.

Dr Carden Wallace troopiliste muuseumi Queensland, Austraalia uuris mere rikkuse saare Derawan ja leidis rohkem kui 50 liiki arcropora (mereloomad) on korallrahude. Keegi, kui Derawan saar on tuntud kui kolmanda maailma kõrgeim rahvusvaheline sukelduda kohtades.

Korallriffide saarestikus Derawan levinud kogu saarel ja söestunud Derawan saarestikus. Hirst astumisega nende saarte hulka Long Island söestunud, kõrbenud masimbung, söestunud buliulin, pinaka söestunud, kõrbenud ja söestunud tababinga muaras.

Reef tüüpi Derawan saarestik koosneb fringing, tõke riffe ja atollidel. See atoll, mis on vormitud saare ja vormitakse merevees järve. "Manta vedada uuring 2003" näitab keskmiselt kaas korallrahud long island on 24,25% -lt 34.88 kõva korallid ja reef elu. Korallrifid saare Derawan keskmine korall kaas kõvasti korallid 17.41% ja 27,78% eluskoralli kate. Mis liikide arv 460-470 viitab sellele, et olla bioloogilist mitmekesisust järel teisel Raja Ampat saarestikus.

Coral Reef põhivaldkonda:

pikkus lääneosas saarel (sisse- ja kanal)
muaras suure mitmekesisuse korallid, korallid tervislik ja esteetiline väärtus
malalungun korallid, kõrge mitmekesisuse keeruline struktuur koos erinevate elupaikade
suur korallipiirkonnad elupaikade
Reef kala uuring 2003. aastal näitas, et see saar toodab 832 liiki. Lisaks sellele on hinnanguliselt vaja vähemalt 1051 liiki vetes Berau koos gobes domineerivad liigid (Gobiidae), wrasses (Labridae) ja damselfishes (Pomacentridae).

Mõnikord istudes lõpus puust sild, mis viib merre, näeme roheline kilpkonnad ja tänna pinnal selgelt vesi. Kui sukeldumine meil ka kaasas kilpkonnad, et ujuda meie ümber. Vahel isegi kilpkonnad, mis tunduvad hulkuma ümber maja asub saare. Öö tulles, mõned kilpkonnad ronis kaldale ning munevad oma munad olemas.

Külastajad saavad vaadata ka teisi saari ümber Derawan. Näiteks: Heategevus Island, Maratua ja kakaban saar, mis on oma unikaalsust. Blue Stingray (Manta rays), mis on jõudnud 3,5 meetrit lai elanikkonna saarel Heategevusliku. Tegelikult võib leida ka-kui õnn, must Stingray laia "tiivaulatus" 6 meetrit. Kuigi saarel on unikaalne kakaban kujul eelajalooline järv keset merd, ainus Aasias.

Tüüpilised ja kaitsealuste liikide, mida võib leida nende hulgast kookospähkli krabi (Birgus latro), vaalad, delfiinid (Delfiin), roheline kilpkonn (Chelonia mydas), hawksbill (erethmochelys fimbriata) ja dugong (Dugong dugon). Coconut krabid võib leida saare kakaban ja Maratua. Paavst võib leida saare ümber Maratua teatud aastaajal, kuid delfiinid ümber saare Semama, heategevuse, kakaban, Maratua ja söestunud muaras.

Kilpkonnad võib leida umbes Long Island, Derawan, Semama, Heategevusliku ja Maratua ja dugongi Long Island ja Semama. Teine unikaalne liigi manta rays (Manta birostris) asub saarel Heategevus ja pügmee morsk saarel Semama ja Derawan.

Teenused ja majutus
Derawan pakkuda võimalusi nagu majad, sukeldumisvarustuse, kaatrid ja restoranid. Derawan saarel ka majutust, mis ei ole liiga kallis, mida haldab kohalikega.

Need majad on lihtne juts ligi 100 meetrit merre muuta elanikud saavad vabalt näha erinevaid värvilisi kalu ja kilpkonni läbib vabalt häirimata kedagi. Toit menüü on väga lihtne koos valitsevat peamenüüst merekala ja konserve kindlasti ei vähenda naudingut atmosfääri päeval ja öösel saarel.

Juurdepääs
Et saada saarele Derawan, saavad turistid sõita umbes 3 tundi Balikpapan, Ida-Kalimantan, lennukiga Jakarta, Surabaya, Yogyakarta või Denpasar.

Aberdeen, on veel lennata Cape Redeb sukelduda tund lennukiga, AR Star, Deraya või DAS. Lisaks Cape Redeb saab ühendust ka meritsi, laudisega Samarinda pealinnas East Kalimantan Tarakan pealinnas Põhja-Borneo Cape Redeb järgneb üürile mootorpaat.

Reisimine saare Lombok.
Lombok, Lääne-Nusa Tenggara (rahvaarv 2001. aastal: 2722123 elanikku) on saar Väikesed Sunda saared või Nusa Tenggara teineteisest Lombok väina Bali Sebelat Alas väina lääne ja ida Sumbawa. Saarel on umbes kerajad omamoodi "saba" edela pool pikkus umbes 70 km. See saar pindala ulatub 5435 km², pannes selle ridadesse 108 välja nimekiri saared põhineb määral maailma. Peamine linn saarel on Mataram.

Lombok Island on kuulus oma looduse ilu eksootiline ja põnev. Lombok saarel ei ole ainult kolm Gili saared. Lisaks Gili Trawangan, Gili Air ja Gili Meno. Lombok saarel on veel mõned tammi võrdselt ilus. Üks ainult Gili Kondo asub saare idaosas Lombok.

Lombok Island on nüüd üks ikoonid Indoneesia turism, ilu saarel on ületamatu Indoneesia, hotellindus Sasak inimesed, ilu rannad, mis on väga valge, korallriffide ja bioloogilist rikkust erakordne, hiilgus Mount Rinjani ja kultuurilise eripära Sasak palju kutseid imetlust sise- ja välisturisti.

Ilu saare Lombok ja eksotismenya kutsuvad teid ja teie partner mesinädalad siin. Samuti on Exotisme Gilis Island Samuti kutsume teid nautima ilu saarel.

See saar on üks kahest suuremast saared omanikuks provintsi Lääne-Nusa Tenggara. Ilu maastikku, muutes saare Lombok üks mesinädalad sihtkohta, mis on ka soovitav. Kui sa pead teadma, kui jalad tuleks kiirendada, ilu Lombok saab uurida seda reisi.

Mis rannad ilusti maagiline, majesteetlik Mt Rinjani ja suurejooneline mereelu avastada, saare Lombok Lääne Nusa Tenggara on palju turismisihtkohti nii maal kui merel. Pole siis ime, et kõige populaarsemaid sihtkohti West Nusa Tenggara.

Lihtsalt külastada siin tunda surf suured lained lõunarannikul. Väljakutse oma julgust ronida tippu vulkaan. Laenutus bike ja mootorratas hakkaja tänavatel mööda riisipõldudel. Kõikjal soovite meghabiskan aega, siis ei ole pettunud suurejooneline looduse ilu siin.

Teised külastajad Lombok veeta oma aega saarel Gili-Gili, üksildane troopiline saar rannad on suurepärased ja luksuslik ümbrus.

Algne elanike Lombok on Sasak, Lombok on koduks ka Hindu inimesed Bali ja ka mitmed Hiina, Jaava, Bugis ja araablased.

Mõned inimesed Sasak omaks islami usu Wektu teļu didefinisikann nagu "Islam kolm korda", viidates nende palveid kolm korda päevas ja erinevaid moslemid, kes palvetavad 5 korda päevas. Wektu teļu on unikaalne religioon, mis sisaldab vanu traditsioone ja Islami tõekspidamised, need uskumused on leitud vaid Põhja-Lombok. Need, kes läbivad seda usku on moslemid, kuid samal ajal läbi traditsioonilisi rituaale. Näited nagu Nyiu tseremoonia toimub pärast sada päeva keegi sureb. Pered, kes suri kingitusi nagu riided, hambaharjad ja toiduga, et surnud isik oleks rahulik taevas.

Muud usupühade tähistas alguses vihmaperiood (oktoober-detsember) või saagikoristuse (aprill-mai), kus pidustused külades üle kogu saare.

Sasak kultuur on väga oluline, et jõudu ja füüsilise oskusi ja palju kohalikke tavasid mereflesika selle kultuuri. Peresehan on kohalik traditsioon, mis ühendab võitlus kahe mehi, kes kasutasid pikka suhkruroo ja väike kilbikujuline puuri bujung loomanahk.

Muusika ja tants on väga oluline Sasak kultuuri. Tantsis traditsioonilise tantsu ajal oluline tseremooniaid. See tants pärineb sõda tantsu, nagu Beleq trumm (suur trumm) kuni Cupak Gerantang populaarne, et jutustab armastust ja romantikat.
Külasta unikaalne Pura Lingsar kombinatsioon Bali Hindu templid ja uskumused Wektu teļu ühes kompleksis.
Umbes ja sisseoste turul Surandi linna siluetile. Leidub armas pikniku kohad lõõgastuda ja puhata.

Testi oma õnne visiidi võidusõidurajal valdkonnas Salakalas. Võistlus toimub igal pühapäeval. Vaata noor džokide tihe konkurents finišijoonel kus võitja memberika naeratus võitja. See võistlus on väga oluline, et õhtul enne võistlust, külaelanikud massaaži oma hobuseid, ja aeg-ajalt mängib gamelan muusika rahulikel hobustel.

Väljakutse oma julgust ronida kõrgustesse Mount Rinjani. Kõrgusel üle 3700 meetri kõrgusel merepinnast, see majesteetlik vulkaaniline mägironimine kulub vähemalt kolm päeva ja ei soovitata inimestele südamehäired. Kui piigid väsimus siis tasub loodusmaastik Indoneesia tähelepanuväärne.

Katsu liiva jalataldade ja ujuda vahuveini rannikuvee Lõuna Kuta Lombok. Valge liiva ja suurejooneline ookeanile siin teevad selle koha kui turismisihtkoha tavaliselt kumer. Külasta Nyale Kalapüük Kuta ajal iga-aastane festival, tavaliselt toimuvad veebruaris või märtsis ja nautida pidu ja rongkäik värvi.

Päikeseterrass ja surfamine ilusad rannad Batu Bolong. See rand on oma nime saanud suured kivid augud keskel. Veenduge, et te tunnete ebatavaliselt kaunist päikeseloojangut, kui päike hakkas imbuma Agung Bali uskumatu põlevad värve.

Lugege kohaliku ajaloo ja külastada Meruya Water Palace Mataram, pealinnas Lombok. See koht on ehitatud 1744 ja varem oli verine sõda Hollandi ja elanike Bali 19. sajandi lõpus.

Kogemused vaikust suurim tempel Lombok, Pura Meru, mis asub taga Water Park. Tempel, mis sajandeid oli pühendatud Hindu Trimurti Brahma, Vhisnu ja Shiva.
Asukoht reisida lennukiga saab võtta Jakarta, Surabaya, Denpasar Bali, et linna Mataram.
Bukit Tinggi
A. Ülevaade

City of Bukittinggi, Lääne-Sumatra on ajalooline linn, linna sünnikodu kolm suurt kangelased Indoneesia ja ka linna võluv turist eksootika. Bukittingggi kõik kriteeriumid saada turist eesmärgid külastajad. Linnas, mis tegi 17. detsember, sest aastapäeva see on Clock Tower, mis on maamärk linna, reliikvia koloonia ajalugu ja muuseume minangkabau kultuuri ja Bung Hatta Palace.

Administratiivselt Bukittinggi juba hakanud moodustavad Hollandi koloniaalajastu. Hollandi tehtud Bukittinggi kui Gemeentelijk Resort või mõned omavalitsused põhineb Gazette 1828 koos 32 muu Gemeentelijk Resort Indoneesia. See staatus annab Bukittinggi kui see juba on Gemeenteroad või autonoomse valitsuse enamuse tuleb kontrollida Hollandi. Singapuris kehtestatud ka linnuse nimega "Fort De Kock". Fordil on veel puutumata ja olla üks atraktsioone ajalugu. Linnas on ka kasutatud Hollandi ametnikud, kes on Ida-kolooniad puhata.

Jaapani okupatsiooni ajal, Bukittinggi ümber Fort de Kock Taddsgemente olla Bukittinggi Si Yaku Löö lisades, mis on nüüd Agam District. Jaapani kehtestatud ka raadiosaatja suurim saar Sumatra huvides propaganda. Ka vastavalt kohaliku omavalitsuse, Jaapani ka Singapuri 25. väejuhatus kontrolli sõjajõudude Sumatra, Singapur Tai.

Pärast Indoneesia iseseisvuse Bukittinggi kunagi olla keskne kaitsev võitlus iseseisvuse. Isegi detsember 1948 kuni juunini 1949 London kasutati pealinna Emergency Vabariigi Valitsuse Indoneesia (PDRI) eesotsas hr Sjafroedin Prawiranegara. Otsus tehti president pärast Yogyakarta sattus kätte Madalmaade tõttu sõjaline agressioon II. Pärast seda Bukittingti määratud pealinnas Sumatra ja 1959. aastal tehtud kapitali Kesk-Sumatra. Pärast arengut West Sumatra, Bukittinggi olla pealinnas West Sumatra enne lõplikult 1978. aastal viidi linna Padang.

Bukittinggi ulatuslik Ümberulatumine 250239 km2 koosneb mäed ja orud. Mäed asuvad New York City on rida mäeahelik vöö. On pool mägi, linn on samuti ümbritsetud Tida mägi on Mount Merapi, Mount Singgalang ja Mount Saago. Olemasolu kolm mägedes on põhjus, miks New York City on tuntud ka kui City Tri Arga. Configuration geograafilise asukoha Bukittinggi mägine ja seal on üle 900 m üle merepinna (üle merepinna), muutes õhu New York City ja jahe.

B. omadused
Turismipotentsiaali Bukittinggi, Lääne-Sumatra arvutamisel kohaliku omavalitsuse, mis moodustasid ligi 30% kogu müügitulust (Regional Original tulud). Kindlasti ei ole üllatav, sest potentsiaali turismi linn on suhteliselt täielik. Loodusturismi Bukittinggi objekti toetab juuresolekul mäed, mis ümbritsevad linna. Tüüpilised atmosfääri mägedes jahe õhk teeb Bukittinggi võiks olla stress vabastamist turistidele. Roheline laienes maastiku hill on ka väga sobiv lovers eesmärgid. Ilu silma võib süüa, kui turistid olid orus linna.

Nagu üks keskusi minangkabau kultuuri, Bukittinggi Praegu prototüübid minangkabau kultuuri. Custom kodudes, pakaiaan, keele tüüpiline köök võib leida Bukittinggi. Peaaegu igas nurgas, Bukittinggi Praegu gadang maja tüüpiline minangkabau kultuuri. Majad on korralikult kaetud härja sarv kujuga katuseid. Nendes hoonetes, turistid saavad nautida ka nikerdatud mustriga minangkabau loetletud seinte maja. Kohalikud ikkagi kasutada traditsioonilisi minangkabau päev riideid.

Atmosfääri hommikul linna Bukittinggi leiab ka eriline. Sunrice maastik sinine taevas ikka häbelik koos siluett mäed on väga sobiv kasutada ekraani. Selline vaatamisväärsusi saab suunata kõigis suundades kompassi. Öösel, eriti siis, kui on pidu, värvi hubisev tuled ja ilutulestik levinud linna Bukittinggi.
Teine omadus, mida võib leida turistide Bukittinggi asub looduslikke vaatamisväärsusi Sianok kanjon. Kaugus Bukittinggi koos Sianok kanjon pääseb maa umbes kolm tundi. Teel külastajad saavad ka peatus nautida atraktsioone Clock Tower, bastioni Ford de Kock, samuti koobastes Jaapani koloonia pärandit. Ei tohi unustada, teine ​​tunnusjoon Bukittinggi on tee objektid likvideerimine. Bukittinggi tuntud või Curved nurgas 44 ampek kakskümmend ampek saada Lake Maninjau. Pidu nurga taga annab teisele tunne, eriti turistidele, kes armastavad sõita.

C. asukoht
City of Bukittinggi on üks vald asub provintsis West Sumatra. Geograafiliselt see asub 100,210-100,250 kraadi idapikkuse vahel 00 760 - 00,190 LS. Kui pull Lääne-Sumatra pealinna Padang, Bukittinggi asub umbes 90 km kirdes.

D. Access
Juurdepääs linna London pääseb paljudes linnades Lääne-Sumatra. Kui kasutate lauatelefoni, turistid saavad kasutada cross-Sumatra tee, mis ulatub Lampung provintsi NAD. Medium, turistidele, kes kasutavad lennuliini, turistid saavad kasutada punkti vallandamise Padang edasiseks seeked armee. Nagu külastavad erinevaid vaatamisväärsusi Bukittinggi turistid saavad kasutada erinevaid viise ühistranspordi saadaval ühtlaselt Bukittinggi

E. majutus ja muud teenused
Toetada turismisektor on praegu Londonis on 43 tükki nii linnas ja eelarve hotel plus 11 mes / külalistemaja / suvila. Taoline majutus on ka toetada rolli Singapuri kodubaasi turismi West Sumatra provintsis.

Nagu restoranis ja restoran, Londonis saadaval restoranide puhul, eriti piirkonnas, Los Lambuang. Selles valdkonnas, külastajad saavad hellitada oma maitse pungad tüüpiline toit minangkabau. Mitte kaugel ala Los Lambuang ja selle lähedal vaatamisväärsused, mitmed reisibürood on ka valmis teenima turistide reisi. Keskmise asjade ja suveniiride shopping, valdkonnas Los Lambuang pakub erinevaid suveniire ja suveniirid Bukittinggi.


Kas teadsite, et Bandung nii palju atraktsioone, et on võimalik külastada ja väga ahvatlev. Nii et järgmine kord kui me läheme Bandung üritate peatus olemasolevad turismiobjektid allpool:

Turismiatraktsioonide Bandung City:

Gedung Šašlõkk Bandung ja Gasibu
Heitlus Monument - Jl. Dipatiukur
Bandungi loomaaed - Jl. Castle
Bandung Institute of Technology - Jl. Ganesha
Taman Ganesha - Jl. Ganesha
Park Traffic - Jl. Sumatra
Eakad park - Jl. Cisangkuy
Riigikantselei Park Bandung
Tempo Doeloe Bandung - Jl. Braga
Shopping Center Jl. Cihampelas
Muuseum Koht Indonesia - Jl. Cisanggarung.
Mandala muuseum Wangsit Siliwangi
Museum of Asian-African Conference
Square ja Grand Mosque - Jl. Aasia Aafrika
Muuseum Sri Baguda - Jl. Lõuna Rim
Tourist laigud Põhja Bandung:

Curug Dago - Terminal Dago
Forest Park Dago Pakar Cave ja Holland / Jaapan
Curug Omas - Aed Maribaya
Arena Kalapüük Bonita - Lembang
Binoklid Boscha Star - Lembang
Traditsiooniline Market - Lembang
Giri Jaya Forest Park - Lembang
Laager Cikole
Kawah Ratu - Tangkuban Perahu
Antšaar - Tangkuban Perahu
Kawah Domas - Tangkuban Perahu
Tea Plantation Subang - West Java
Ciater Hot Springs
Flower Garden Cihideung - Jl. Seersant Bajuri
Spirit Camp; Sahabat Alam - Jl. Seersant Bajuri
Curug Cimahi - Cisarua
Tourist laigud Lõuna Bandung:

Kawah Putih - Ciwidey
Laager Rancaupas - Ciwidey
Kuumaveeallikad Ciwalini - Ciwidey
Tea Plantation Rancabali - Ciwidey
Tea Plantation Gambung - Ciwidey
Situ Patengan - Ciwidey
Seal Cipanunjang - PANGALENGAN
Cileunca - PANGALENGAN
Saidi Gunungpadang - West Java
Crater Kamojang - Paseh West Java
Turismiatraktsioonide Bandung West:

Kingad ja kotid Cibaduyut keskus
Lubjakivi mäed - Padalarang
Reservoir Ciburuy - Padalarang
Saguling - West Java
Vannid Cipanas - West Java
Pawon koobas - West Java
Sang Hyang Tikoro - West Java
Turismiatraktsioonide Ida Bandung:

Loodus Mountains Manglayang
Curug Cinulang - Cicalengka
Crater Kamojang
Cangkuang tempel ja Kampung Pulo - Garut
Bagendit - Garut

Special piirkond Yogyakarta on suur turismiobjekt Java, Indoneesia, millel on palju võlu, et ei ole selgunud.


Tuhat aastat tagasi, Yogyakarta oli kesklinnas Vana-Mataram kuningriik jõukas ja on kõrge tsivilisatsiooni. See kuningriik, kes asutas templi Borobudur on suurim budistlik tempel maailmas, 300 aastat enne Angkor Wat Kambodžas. Teine reliikvia tempel Prambanan Temple, Istana Ratu Boko Palace ja kümned teised templid on taastatud või veel maetud maa all (vt Wisata Candi).

No comments:

Post a Comment