!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, October 14, 2015

نقطه توریستی مورد علاقه از جهان است.

نقطه توریستی مورد علاقه از جهان است.

سوار شدن تمام نشده بود (379)
 (قسمت 379)، دپوک، غرب جاوا، اندونزی، سپتامبر 6، 2015، 01:40).

در اوائل سال 1982، پس از من به عنوان کارمند دولت در اداره کل عالی وزارت آموزش و آموزش و پرورش و فرهنگ ترک، اولین بار من بازدید و یا سفر به خارج، زیرا آنها می خواهند به مدرسه در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، فرزنو، کالیفرنیا است.

 پدر من و مادر و نه برادران و خواهران من همراهی طریق حلیم Perdana از Kusuma فرودگاه بین المللی، زمانی که اندونزی کند فرودگاه سوئکارنو-ندارد. وقتی که من هواپیما از هواپیمایی ژاپن (JAL) ادم تنومند و بدقواره 747، یک هواپیمای دو سطح بزرگ، توقفگاه مسیر در فرودگاه چانگی، سنگاپور و فرودگاه ناریتا، توکیو، قبل از ادامه به سمت سان فرانسیسکو پرواز توکیو سوار. از سان فرانسیسکو من هواپیما به شهرستان از فرزنو کالیفرنیا هوا سوار. در فرودگاه Fresno، من برداشت کرده ام تا پدر و مادر خوانده من باب کنده و همسرش (دی) چون من در این خانواده برای چند ماه زندگی می کنند، قبل از من به آپارتمان نقل مکان کرد در مجاورت مسجد فرزنو، که واقع تنها 50 متر دور از محوطه دانشگاه ایالت کالیفرنیا، فرزنو.

 طبعا اندونزی (جاکارتا)، زمانی که آن را مدرن آن را به عنوان در حال حاضر، بسیاری از مراکز (بازار فوق العاده)، هیچ تلفات جاده، تا زمانی که من در حمل و نقل در هواپیما تغییر فرودگاه چانگی JAL دیگر متوقف شد، هر چند تنها سه ساعت، من در اطراف فرودگاه چانگی استفاده ، هنگامی که فرودگاه مدرن چانگی در حال حاضر، یک راه به راه رفتن، پله هواپیما تنه و پیچیده خرید شلوغ پر از انواع از محصولات است که متعلق به نمی حلیم Perdana از Kusuma وجود دارد.

 من kecanggigan و اوایل دوران مدرن به فرودگاه چانگی تحسین بود، من مانند از یک روستای بزرگ (جاکارتا) آینده، به سمت دولت شهرستان مانند سنگاپور. من از سنگاپور، تصادفی از اطلاعات من در هواپیما، هر تبعه خارجی که حمل و نقل در توکیو، آنها ویزا رایگان برای بازدید از ژاپن به مدت سه روز داده شد به توکیو به عهده دارد. هر peumpang JAL نسبت به کشورهای خارجی و حمل و نقل در توکیو، اقامت رایگان به مدت سه روز در هتل Nikko در ناریتا اعطا شده توسط امکانات JAL.

 من از این فرصت استفاده به بازدید امکانات مختلف توریستی در شهرستان توکیو. هنگامی که او برای اولین بار در فرودگاه ناریتا فرود آمد تا وارد بهار، است که فقط زمستان متناوب، در اینجا من احساس سرد (سرد) بود اولین بار در کشور پوشیده از برف مانند ژاپن. از فرودگاه ناریتا ما سوار شاتل رشته اتوبوس شهرستانها توکیو (شهر سپیده دم)، تا زمانی که در شهرستان شهر طلوع توکیو، ما در آژانس مسافرتی محلی که سوار ما را در جاذبه های توریستی مختلف در توکیو نگاه کنید، اعم از افزایش برج NHK ثبت نام، سوار تور قایق رودخانه که تقسیم شهرستان از توکیو، که در آن هنر و صنعت ساخت مروارید مصنوعی، کاخ امپراتور ژاپن، که در آن چای وارونگ، و دیگر مکان های توریستی. من از توکیو (در حال حاضر دارای جمعیت 40 میلیون، خالص خود را یک بار، و همچنین سایر شهرستانها من تا به حال مانند اوزاکا بازدید کردند. از Osaka به توکیو ما سوار قطار سریع توکیو هر چند پر جمعیت، من به ندرت ازدحام روبرو می شوند در جاده تحسین (ترافیک) احتمالا چون در حال حاضر توکیو دارای یک سیستم پیچیده حمل و نقل عمومی، اعم از مترو (زیر راه)، قطار مونوریل و دیگر امکانات حمل و نقل عمومی ترافیک خوب و به خوبی سازمان یافته.

دیگر سفر گشت و گذار من در حاشیه تابستان بود، معمولا در ماه ژوئن (تابستان) دانشجویان دانشگاه ممکن است، و برای دانش آموزانی که مایل به ادامه کالج (کوتاه مدت) مجاز است. Unversitas معمولا در ایالات متحده مطالعه چهار ترم، ترم زمستان، بهار، تابستان، پاییز و نیم فصل وجود دارد. در ترم تابستان در سال 1983، من manfatkan به راه رفتن در اطراف امریکا است. در اوایل تابستان، من شاگرد خصوصی دانش آموز از مالزی (Hishamuddin) hitchhiked، او در فرزنو هزینه خود به جای بورس تحصیلی MARA مطالعه قرار گرفت. از Fresno به سان فرانسیسکو به سه ساعت، یکی از منحصر به فرد این شهرستان معماری از ساکنان خانه است، فرهنگ معماری آلمان، فرانسه، هلند، ایرلند و فرهنگ اروپایی دیگر وجود دارد تحت تاثیر قرار گرفتند، دانستن این شهرستان است که توسط کسانی که از بسیاری از فرهنگ های مختلف از اروپا ساکنان ، همچنین از چین (چین شهر)، فیلیپین و بسیاری از کشورهای دیگر.

 از سان فرانسیسکو ما کشف سواحل کالیفرنیا، به شهرستان از لس آنجلس، حدود پنج ساعت، در این شهرستان به سرزمین دیزنی و بسیاری از سایت های توریستی دیگر است. من هرگز به شهرستان از سن دیگو و جو در زمان، در اینجا ما می تواند دریای جهانی و دیگر گردشگری دریایی را ببینید. ماه تا دو و یک سوم تابستان من سعی کردم سفر با استفاده از یک اتوبوس (خاکستری شکاری)، با بلیط فصل بلیط معتبر دو ماه، به این معنی که فصل بلیط این اتوبوس ما می توانیم تغییر تغییر در ترمینال اتوبوس بدون خرید یک بلیط جدید. برنامه های سفر ما به لس آنجلس فرزنو، از لس آنجلس به توسان و شهرستان از ققنوس در آریزونا به رهبری، پس از آن به دالاس و هوستون، تگزاس، در تگزاس ما به شهرستان از ال پاسو، ال پاسو ما به شهر Trijiudad Juarez (مکزیک) عبور به عهده دارد. از تگزاس ما Albuqaque، آلاباما قبل از رفتن به میسوری به رهبری، و در ادامه به ویرجینیا، شهرستان از فیلادلفیا، قبل از شهرستان از نیویورک. هر شهرستان و گردشگری سایت ها در دولت ما در نظر گرفتن زمان به آن را ببینید، گاهی اوقات دلیل است که هیچ حمل و نقل عمومی ما را متوقف kemdaraan شخصی به مکان های توریستی (ربودن) وجود دارد.

 در آن زمان، گردشگران خارجی هنوز هم اجازه برای صعود به مجسمه آزادی تا بر روی سر از مجسمه (در حال حاضر ممنوع). هنگامی که آن را هنوز هم وجود دارد WTC ساختمان دوقلو بود، به طبقه بالا برای گردشگران فراهم شده است. قبل از فیلادلفیا، ما قادر به بازدید از واشنگتن دی سی بود. در طول سفر طولانی است که من فقط در ایستگاه اتوبوس arau اتوبوس خواب، فقط برای حمام کردن در این ایستگاه را ترک کنند چیزهای من در یک قفل وجود دارد، و امکانات توالت. من شب (اقامت در هتل)، حال زمانی که او وارد نیویورک شد، ماندن در جوانان خوابگاه 1-10، گذرنامه و اشیاء با ارزش سپرده در مقابل دفتر صرف. طبعا اتاق از فرانسه، آلمان، مکزیک و کشورهای دیگر، (آن زمان هزینه 3 $ در هر شب اقامت اشغال شده توسط گردشگران مرد جوان بسیار ارزان به ویژه هنگامی که نرخ ارز $ 1: است RP 500، -

زمانی که در شهرستان ممفیس ما خانه ساخته شده است که موزه پریسلی الویس را دیدم. در خاکستری شکاری اتوبوس تور ما قبل از بازگشت به فرزنو ترک اثری در ایالت های جنوبی به نیویورک، صفحه اصلی مرور کشورهای شمال. بر خلاف ایالات متحده، که بسیار گسترده ای (50 ایالت)، در حالی که کشورهای اروپایی کشور نسبتا کوچک، مانند کشور من تا به حال مانند هلند، آلمان، اتریش، مجارستان و اسپانیا سفر کرده بود. در این کشور ما تعداد بازدید tempay جاذبه های بسیاری، از جمله برلین، هامبورگ، آمستردام، لاهه، بوداپست، وین، مادرید، سویا، و دیگر مکان های توریستی مانند منطقه که در آن اسلام یک بار حکومت پادشاهی در اسپانیا و دیگر مکان های توریستی.

 سفر در ایالات متحده مختلف است اگر ما با استفاده از اتوبوس، که در اروپا استفاده می کنیم قطار است. اگر در ایالات متحده ما اگر می خواهید به خوردن مواد غذایی کوشر ما به فروشگاه (مینی بازار) به متعلق به مسلمانان محلی و یا یک مسلمان از پاکستان، هند و شرق میانه و شمال آفریقا، پس از آن در اروپا برای گردشگران مسلمان معمولا بازدید RETAURANT (رستوران) که مدیریت توسط مسلمانان یا مسلمانان از تبار محلی ترکیه به طور گسترده ای در اروپا گسترش یافته بود، به خصوص آلمان و فرانسه.

 نقطه توریستی مورد علاقه در duna

تعطیلات است که قطعا چیز بسیار دلپذیر، به خصوص اگر برنامه ریزی برای صرف تعطیلات خود را در خارج از کشور. خوب در اینجا من مکان های گردشگری مورد علاقه در سراسر جهان مورد بحث.

 ژاپنی

تعداد زیادی از اشیاء کشور گیلاس سفر به ژاپن باید سرگرم کننده باشد. وجود دارد بسیاری از مکان های جالب و ژاپن به ارزش یک دیدار بود. اگر شما قصد برای رسیدن به آنجا است، کاملا از بسیاری از خدمات راهنمای تور که شما منجر خواهد شد به لذت بردن از زیبایی ژاپن وجود دارد. پارک 1.Ueno با معروف گل های گیلاس ژاپنی بسیار زیبا هستند. اگر شما می خواهید برای لذت بردن از زیبایی این گل، به پارک Ueno در بهار که در اطراف مارس-مه رخ داده است. پارک Ueno معروف ترین مکان بود و است شده در سایت از گردشگری مطلوب ترین ژاپن به انجام هانامی، یعنی یک پیک نیک در حالی که با بهره گیری از گل شکوفه های گیلاس.

 2. فوجی-Q کوهستانی گردشگری ژاپن این یک شکل از پارک های تفریحی که در خدمت سواری هیجان، که یکی از coaster غلتکی است که بسیار بالا با یک مسیر طولانی است. پارک Ueno معروف ترین مکان بود و است شده در سایت از گردشگری مطلوب ترین ژاپن به انجام هانامی، یعنی یک پیک نیک در حالی که با بهره گیری از گل شکوفه های گیلاس.

 3. دیزنی، توکیو یک پارک تفریحی ساخته شده در شهرستان از توکیو، بسیاری از سواری که ما در اینجا می توانید لذت بردن، بله احتمالا بسیار متفاوت از کسانی که در Dufan Ancol، جاکارتا، اندونزی تفریحی که نام می توانید از pemaianan های هوا، پرواز هم جدا نمی شود، کاستر، ممکن است تنها یک محل است که آن را در ژاپن جذاب تر می سازد شود. اما زمانی که از نام مشاهده "دیزنی" به نظر می رسد کامل تر.

 هلند

 هلند است نه تنها برای آسیاب بادی تنها شناخته شده است. هلند یکی از جاذبه های توریستی محبوب در جهان است. وجود دارد شما می توانید آرامش را از محیط طبیعی در جایهای آسمانی احساس می کنم. مردم وجود دارد بسیار دوستانه و خوب است. شما به راحتی می توانید سود امکانات اجاره تعطیلات. انتخاب به عنوان خانه های تابستانی اجاره، کمک به شما برای کاهش هزینه های اقامت خود را. 1. وولندام یکی از جاذبه های توریستی معروف در هلند است به Valendam.، که در آن ما می توانید تصاویر با لباس، londo علا ماهیگیران مدرسه قدیمی است. بله، وولندام گذشته یک دهکده ماهیگیری است، اما در حال حاضر یکی از جاذبه های گردشگران خارجی بازدید از برای هلند تبدیل شده است. وولندام در Ijsserlmeer واقع در مرز آب دریای شمال اگر از آمستردام Schipol فرودگاه بین المللی در حدود 30 کیلومتر است و از شهرستان Amsterdaam خود را در حدود 20 کیلومتر است. نوشته اصلی وولندام در منطقه بندر اعدام، یک شهر پنیر تولید کننده در هلند است. هنگامی که اعدام ساخت پورت خود را، پس از آن وولندام شکست دور و تشکیل به یک دهکده ماهیگیری وولندام. جو و خانه ها در وولندام زیبا، تمیز و خوب نگهداری شده بود. اگر چه خانه کوچک و با هم، صاحبان به شدت قابل مشاهده از خانه باید مراقبت برای خانه و lingkungannnya خوبی داشته باشد. قبلا 2. کوکنهوف، دانشمند یکی از جاذبه های توریستی در هلند است که همچنین ارزش به بازدید از کوکنهوف است، مناظر مانند باغ گیاه شناسی یا باغ گل. جاذبه های هلندی این واقع در شهرستان دانشمند، کوکنهوف در جنوب هلند، واقع یعنی در شهر دانشمند، حدود 30 دقیقه با اتوبوس از آمستردام. پارک با مساحت حدود 80 هکتار، این نیز بزرگترین باغ گل در اروپا، پس از آن دوبله شد باغ از اروپا است. جای تعجب نیست، کوکنهوف تبدیل شده است یکی از محبوب ترین مقصد توریستی در هلند. بر اساس اطلاعات من، هر بهار بیش از هفت میلیون گل را به خود جلب بازدید کننده پرورش داده شدند. لازم به ذکر است که نه تنها می تواند لاله، بلکه انواع مختلفی از گل مانند سنبل، لاله، حتی ارکیده لذت می برد. بیش از 800،000 بازدید کننده از داخل و خارج کشور در هر سال به این پارک آمده است. برای دوستداران گل و دوستداران عکاسی، قانون "ضروری" به بازدید کوکنهوف. و مطمئن شوید که شما یک دوربین را به تصرف خود در زیبایی این باغ گل. 3. کانال کروز، آمستردام آمستردام به مقصد بیشترین بازدید در اروپا با میلیون ها بازدید کننده که می آیند به اکتشاف شهرستان زیبا هر سال است. این شهرستان بسیار خوبی برنامه ریزی شده است، در قرن 17th در شهرستان مرکز اقتصادی جهان و امروز پایتخت حزب از اروپا است. این یک شهرستان بسیار بزرگ تمام جاذبه های اصلی این شهرستان می توان به راحتی در دسترس بر روی پا نیست. این شهرستان یک ترکیب کامل از تاریخ و معماری مدرن است. این شهرستان افتخار از محیط زیست آن متحمل و لیبرال است. آمار صحبت من انجام داده دقیق نیست، اما این شهرستان شهرستانها عمده از اروپا در تعداد دوچرخه ها، کانال ها، پل ها، تئاتر، بازار و غیره بهترین زمان برای بازدید آمستردام بهترین زمان برای بازدید آمستردام ژوئیه و اوت است، با توجه به آب و هوا بیش از در طول ماه بهترین هستند. اگر چه هرگز شدید، آمستردام یک پناهگاه برای بازدید کنندگان در طول سال است. حتی بازدید آمستردام در offseason است که مزایای خاص خود را به عنوان شما خواهد تخفیف های بزرگ در تمام خطوط هوایی، هتل ها و رستوران ها پیدا کنید. در آمستردام شما تعدادی از جشنواره های پیدا و حوادث ادامه به اتفاق در طول سال. در آمستردام، هلند، یک تور در امتداد کانال آب است که بسیار موثر برای گردشگران وجود دارد. تور دعوت گردشگران کشف فضای شهرستان از آمستردام در امتداد رودخانه. نام تور این است که هیچ غریبه ای به این آمستردام کانال کروز است.

 فرانسه

 بازگشت به موضوع سفر، این بار من به شما برخی از مناظر است که باید بازدید شود اگر شما در دولت فرانسه هستید بگویید. مکان های زیر در آینده مورد نیاز تور زمانی که شما در دولت فرانسه 1. بازدید از برج ایفل، پاریس البته، ترین نقطه توریستی اول جلب توجه بسیاری از مردم و ارزش اجباری سایت بازدید میکنید برج ایفل است. از آنجا که این مکان، خوب میلیون بسیاری از زوج ها می خواهید به پیشنهاد، عشق اکسپرس، ماه عسل، و غیره برج ایفل خود را در سال 1887 بین sampat سال 1889 ساخته شد برای جشن یک قرن از انقلاب فرانسه با ارتفاع 275 متر است. به هر حال نمی nyesel DEH به اینجا می آیند به خصوص در حالی که آوردن شریک زندگی خود را 2. موزه لوور، موزه لوور پاریس تبدیل شده است معروف ترین از همه گالری های هنری، و آن خانه را به هنر و تاریخ شما می توانید از قابهای در لرزش است. لئوناردو داوینچی مونالیزا لبخند (لا GIACONDA) پوزخند مبهم، اما شما بیش از 35،000 قطعه دیگر در اینجا پیدا کنید، از عتیقه جات به هنر مدرن است. نکته: اضافه کردن یک هرم موزه لوور مدرن، جذابیت افتخار فرانسه با مصر باستان (و به عنوان محل کد داوینچی استفاده می شود). 3. کاخ ورسای، ورسای حرکت از پاریس و به داخل کشور ما کاخ ورسای، خانه پادشاهان و ملکه فرانسه تا لا گیوتین را سر خود را. کاخ باقی می ماند و آن را یک راه فوق العاده به صرف یک روز با تالار آینه، باغ با شکوه و چشمه ها و احاطه شده توسط یک شهر است که برخی از بهترین رستوران ها در منطقه (از جمله پاریس) است. 4. Riviera فرانسه، جشنواره کن و موناکو فرانسه Riviera یک مقصد ساحل مورد علاقه برای glitterati، با برخی از سواحل عجیب و غریب ترین در جهان با حمایت برخی از لوکس ترین هتل ها، فرصت های ناهار خوری و حواس او را پرت خرید به هر نقطه بر روی این سیاره یافت می شود. آب و هوا در زمستان گرم و گرم در تابستان است، اما از دست ندهید جشنواره فیلم کن و ستاره از دنیای فیلم اگر شما در تمام امکان پذیر است.

 ENGLISH

 زبان انگلیسی نه تنها معروف فوتبال به تنهایی. اما، البته، بسیاری از فروشگاه تاریخ و مکان های مورد علاقه را ببینید. اگر شما این فرصت برای آمدن به بریتانیا، برخی از مکان های جالب و فعالیت ها می تواند سفر کرده بود. برج 1. از برج لندن لندن، واقع در مرکز لندن یادگار تاریخ است و خانواده سلطنتی برای صدها سال خدمت کرده است. علاوه بر این برج نیز به عنوان یک زندان، اسلحه خانه و حتی یک باغ وحش خدمت کرده است. این برج خانه به تاج و تخت سلطنتی که شما می توانید ببینید است. این برج از طریق سه شنبه باز است شروع در 10:00-18:00 به وقت محلی. با هزینه ورودی از 17 یورو (حدود Rp..230 هزار) شما می توانید یکی از مکان های بازدید شده توسط بسیاری از گردشگران این مراجعه کنید. 2. برج پل لندن یک ساختار و سایت های چشمگیر ترین در پایتخت، پل برج در لندن بر روی رودخانه تیمز از سال 1894 بود و یکی از نشانه های تشخیص ترین در جهان است. اینجا شما می توانید مکانیسم دیدن و پانل های اطلاعات در مورد فن آوری مورد استفاده در طول سال به نگه داشتن حرکت پل برج را توضیح دهد. شما می توانید این محل هر روز 18:30 با پرداخت 7 یورو (حدود Rp.95 هزار) بازدید از شروع در ساعت 10:00. 3. برج بیگ بن بیگ بن مدتهاست که یک آیکون از شهرستان از لندن است. یک برج ساعت بزرگ واقع در انتهای شمالی از کاخ وست مینستر در لندن این سومین برج ساعت در جهان است. اگر شما به لندن می باشد، شما ممکن است این فرصت را به تماشای ساعت دست ندهید تیک تاک در 31 ماه مه آغاز نمود 1859 در این. در نظر شب از بالای برج 96.3 متر خواهد بود زیبا تر به دلیل تزئین چراغ زرد طلایی کاخ وستمینستر. بیگ بن زمانی بزرگترین برج ساعت چهار طرفه در جهان بود، اما پس از آلن برادلی برج ساعت در میلواکی، ویسکانسین، ایالات متحده را شکست داد.

 امارات متحده عربی

امارات متحده عربی دارای دو حالت شهرستان یاد، یعنی ابوظبی و دبی. مزایای گردشگری متعلق به دبی دبی به دلیل تکیه بر تجارت خدمات و سرمایه گذاری برای رشد اقتصادی. این در حالی است به ابوظبی که در تجارت نفت تکیه می کنند. بنابراین در اینجا من یک لیست از برخی از بهترین جاذبه های توریستی در وارد شده اند

 دبی.

1. برج العرب برج العرب یک هتل لوکس واقع در دبی، امارات متحده عربی است. برج العرب ساختمان، طراحی شده توسط تام رایت، به ارتفاع 321 متر، 66 طبقه و بلندترین ساختمان به طور کامل به عنوان یک هتل استفاده می شود. ساختمان ایستاده روی یک جزیره مصنوعی 280 متر واقع دریایی در خلیج فارس فارسی. برج العرب توسط جمیرا متعلق به. این هتل است که اغلب به عنوان ستاره 7. است در نظر گرفته مبالغه توسط کسانی که در زمینه گردشگری می شود. همچنین به عنوان یک راه به "ضرب و شتم" هتل دیگر که ستاره هتل خود 6. 2. ساحل جمیرا ساحل جمیرا ساحل معروف ترین در دبی است به نام دیده می شود. این ساحل امتداد تا 7 کیلومتر، به هفت سواحل و ساحل هر امتداد طولانی برای مایل تقسیم شده است. 2 ساحل جمیرا در هر پارک، و وحشی وادی ذوب شده. 3. برج خلیفه برج خلیفه یک مثال از بالاترین و خیره کننده ترین معماری است. برج ها، 153 طبقه لمسی بالا آسمان در شهرستان از دبی. ساختمان شامل بخش هایی از هتل، فضای اداری، آپارتمان مسکونی با تمام امکانات تجملات. 4. پالم جمیرا پالم جمیرا همه چیز شما نیاز به لذت بردن از تعطیلات باور نکردنی است. از جمله نام های هتل مشهور جهان، مکان های گردشگری شگفت انگیز، مد لوکس و مراکز خرید می باشد. این که آیا شما فقط می خواهید برای استراحت و یا در تعطیلات کامل از تفریح ​​و سرگرمی تجربه خود را، این یک محل واقعا الهام بخش برای بازدید است. خیابان کافه ساندویچ در ارمنستان ارمنستان یک کشور است که نه دور از کشورهای اروپا و بنابراین با ترکیه است. اگر چه این کشور کاملا منحصر به فرد است، چرا که به عنوان اولین دولت مسیحی در جهان است، اما احساس می کند این کشور مواد غذایی در ارمنستان دیده نشده است بسیار متفاوت از ترین به طور کلی به عنوان کشورهای اروپا نیست. نان و سوپ ظرف، و یا ماکارونی همیشه به آسانی قابل تهیه می باشد. مردم در اینجا نیز دوست دارد به خوردن میوه ها
2.
3. ارمنستان / جمهوری ارمنستان
4.
5. یک کشور کوهستانی در منطقه قفقاز جنوبی اوراسیا است. واقع در بخش شمالی غرب آسیا، هم مرز با ترکیه در غرب، گرجستان به شمال است. ارمنستان واحد، چند حزبی، برمه دموکراتیک است: از قرن 9 تا قرن 13th این شهرستان پایتخت پادشاهی شرک، اولین پادشاهی که مناطق خواهد شد که میانمار مدرن را متحد می سازد بود. در طول قرن، بیش از 10،000 معابد و pagodas وجود دارد یانگون نیز به عنوان رانگون شناخته شده است، پایتخت سابق برمه (میانمار) و پایتخت یانگون است. یانگون بزرگترین شهرستان در کشور با جمعیت بیش از پنج میلیون است، و مرکز تجاری نام agan شهر باگان (که قبلا به آن شرک) است باستانی شهرستان (شهرستان قدیمی) واقع در منطقه Mandalay در میانمار / برمه. از قرن 9 تا قرن 13th این شهرستان پایتخت پادشاهی بت پرست بود،
6.
7. Maynmar
8.
9. کشوری که جمعیت دین اکثریت بودایی است، اما در شهرستان یانگون ما می توانید ببینید آثار از کلیسای کاتولیک بسیار قدیمی بود. کلیسای جامع سنت مری یک کلیسای کاتولیک قدیمی واقع در اتاق منیفولد هتل کپسول فضایی، که به معنی تنها یک پچ از فقط مناسب فقط برای rebaan خواب می تواند در چندین کشور از جمله ژاپن، سنگاپور و مالزی یافت می شود. هتل کپسول می خواهید برای پیدا شب زنده داری
10.
11. هنگ کنگ؟
12.
13. بسیاری از مکان! واقعا بسیار! حالا شما می خواهید برای پیدا کردن یک جای تصمیم بگیرید که چه نوع از سرگرمی؟ اگر شما می خواهید برای پیدا کردن سرگرمی مانند بازار شب با طیف گسترده ای شما می توانید از طریق ویدیو زیر (علاوه بر عکس همانطور که در مقاله قبلی مشخص شده) را ببینید، این محل در خیابان نلسون است، هنگام خروج از ایستگاه MTR وجود خواهد داشت دستورالعمل برای خروج حمل و نقل به ماکائو از هنگ کنگ است که همیشه وجود دارد هر روز و همیشه وجود دارد در هر ساعت، بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی، مستقیما به ضد، خرید بلیط، منتظر ساعت از خروج، پس از آن به Macau رفت. مطمئنا شما می خواهید بدانید که چگونه برای رسیدن به Macau از هنگ کنگ، توجه داشته باشید اول بسیار آسان است. حمل و نقل به ماکائو از هنگ کنگ است که همیشه وجود دارد هر روز و همیشه وجود دارد هر ماکائو ماکائو یا ماکائو است در حال حاضر شهرستان پر از سرگرمی است، که در مرز استان گوانگدونگ در شمال و رو به دریای چین جنوبی واقع شده است. این شهرستان است که دیگر یک راز است که جهان قمار اماکن زیبا ترین در مکان های جهان زیبا ترین در جهان معروف قانونی - جهانی بسیار گسترده ای در واقع چگونه بسیاری از جاذبه های گردشگری است که می تواند در هر کشور در جهان بازدید و تصور نیست شاید اگر شما می خواهید برای دیدن یک به یک مطمئنا طول می کشد یک زمان بسیار طولانی، و حتی پس از اگر قادر. هنگام صحبت در مورد مکان های گردشگری در جهان قطعا بسیار متنوع و همچنین دارای یک زیبایی است که متفاوت است، اما برخی که فکر می کنم که برخی از سایت هایی که زیبایی استثنایی و معروف در جهان وجود دارد، اما تماس در جاذبه های توریستی هر چند وجود دارد زیبایی بسیار جالب اما بسیاری از بازدید کننده بیشتر به معنی کمتر به خوبی در چشم شناخته شده جهان است، نه؟ ندارد، و اگر آن را تا بسیاری از بازدید کنندگان از سراسر جهان می توانید مطمئن باشید که سایت در واقع بسیار مشهور است. خوب، در اینجا برخی از اطلاعات نقطه توریستی زیبا ترین برخوردار شده توسط هر کشور با توجه به sepengatuhan من در حال حاضر نقاط معروف گردشگری در جهان بوده است.
14.
15. 1. اندونزی بالی Kuta ساحل
16.
17. Kuta ساحل بالی است در جنوب Denpasar در واقع، سرمایه بالی از جمهوری اندونزی ارائه می دهد زیبایی فوق العاده ای از ساحل است و به خوبی در چشم از جهان شناخته شده است.
18.
19. جزیره کومودو
20.
21. به اصطلاح جزیره کومودو یک جزیره پیدا شده است بسیاری از حیوانات نادر توسط دولت جمهوری اندونزی محافظت می شود. در جزیره کومودو است که در جزایر Tenggara و Nusa دقیقا در شرق جزیره Sumbawa علاوه بر بهره گیری از زیبایی های طبیعی جزیره همچنین می توانید از مناظر طبیعی از حیوانات وحشی که لذت بردن از واقع به ندرت یافت که اژدها. کوه Bromo زیبایی خیره کننده کوه است که متعلق به کوه Bromo در واقع جذب گردشگران داخلی و خارجی.
22.
23. کوه Bromo
24.
25. می تواند به شما در پروبولینگو، شرق جاوا، اندونزی دیدار خواهد کرد. کوه فوجی Fujiyama 2. ژاپن کوه، واقع در مرز استان یاماناشی Shizouka و نیز جالب به بازدید برای گردشگران. کوه که دارای ویژگی های در پایان با لایه ای از یخ است که زیباترین نقاط توریستی در جهان مشهور است. ترین مکان های زیبا در جهان معروف
26.
27. پارک Ueno
28.
29. یک باغ یک بار زیبا پر از گل معمولی از ژاپن یک فضای تازه به یک گردشگری ساخته شده و قطعا بسیار چشمگیر است. پارک Ueno باغ عظیمی است که در توکیو ژاپن واقع شده و یکی از نقاط معروف گردشگری در جهان است.
30.
31. 3. آمریکایی آبشار نیاگارا
32.
33. آبشار است زیبایی خیره کننده بسیار بزرگ برای بازدید کنندگان. آبشار است که در مرز بین المللی میان ایالات متحده و کانادا واقع یک نقطه توریستی معروف در جهان است و بسیاری از بازدید کنندگان که می خواهند برای دیدن زیبایی از آبشار بسیار قابل توجه است. گراند کانیون گراند کانیون دره عمیق و باریک بزرگ ایجاد شده توسط رودخانه کلرادو است. این نقطه توریستی یک نقطه توریستی بسیار معروف است و اغلب توسط بازدید کننده از نگار های مختلف سفر کرده بود، دلیل آن را احساس زیبایی های طبیعی شگفت انگیز نخواهد بود اگر راضی بازدید از این جاذبه های فقط یک بار. آنتلوپ کنیون محل توریستی زیبا ترین در امریکا بعدی آنتلوپ کنیون است، این دره عمیق و باریک است یک مکان توریستی نیز بسیار معروف در چشم از جهان، با زیبایی به دیوار روشن به عنوان اشعه های خورشید اتاق را در داخل بسیار زیبا و جذاب است. آنتلوپ کنیون در صفحه، Coconino کشور، آریزونا، ایالات متحده واقع شده است.
34. 4. انگلستان
35. جاذبه های دریاچه منطقه گردشگری در انگلستان این یک کوه است که یک دریاچه بزرگ، گردشگران بسیاری از کسانی که به جاذبه های توریستی مانند منطقه دریاچه در انگلستان آمده است. فضای فوق العاده کمبریج در کمبریج انگلستان با نمایی از رودخانه و ساختمان های باستانی است که هنوز هم به خوبی داشت.
36.
37. 5. تایلند کوه چانگ
38.
39. اگر برای تایلند هستند بسیاری از استراحتگاه که ارائه زیبایی های طبیعی برجسته و مشهور در جهان یکی از چانگ کوه وجود دارد. پارک دریایی YAG بسیار در این بازدید کنندگان Thailad از سراسر جهان شلوغ بود، به دلیل زیبایی از محل آرام و مسالمت آمیز را به گردشگران در خانه در منطقه توریستی احساس است. کوه سامویی در کوه سامویی یک نقطه توریستی است که همچنین بسیاری از گردشگران خارجی به ویژه در طول تابستان قطعا گردشگران بسیاری از کسانی که بازدید از محل جذب است. مونگ کوک خرید کامل ترین و جامد است
40.
41. هنگ کنگ،
42.
43. آغاز مرکز خرید، مغازه، به منطقه مسکونی، بازدید Mongkok

No comments:

Post a Comment