!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, October 14, 2015

Ulubionym miejscem turystycznym na świecie.

Ulubionym miejscem turystycznym na świecie.

Jazda nie została ukończona (379)
 (Część trzysta siedemdziesiąt dziewięć), Depok, West Java, Indonezja, 06 września 2015, 13:40).

Na początku 1982 roku, po tym, jak rzucić jako urzędnik w Dyrekcji Generalnej Szkolnictwa Wyższego Ministerstwa Edukacji i Kultury, mój pierwszy raz w lub w podróży za granicą, ponieważ chcą szkołę na California State University, Fresno, Kalifornia.

 Odprowadził ojca i matkę i dziewięć bracia i siostry I przez Halim Perdana Kusuma International Airport, gdy Indonezja nie ma lotniska Soekarno-Hatta. Gdy wsiadłem do samolotu z Japan Airlines (JAL) Jumbo 747, duży samolot dwupoziomowym, przystanek trasy na lotniska Changi, Singapur i lotniska Narita, Tokio, przed kontynuowaniem lotu do San Francisco, Tokio. Z San Francisco wsiadłem do samolotu do miasta Fresno Air w Kalifornii. Na lotnisku Fresno, wybrałem moich rodziców adopcyjnych Bob kikuta i jego żona (Dee), bo ja mieszkam w tej rodzinie od kilku miesięcy, zanim przeniósł się do mieszkania przylega do Masjid Fresno, który znajduje się zaledwie 50 metrów od kampusu z California State University, Fresno.

 Zrozumiałe Indonezja (Dżakarta), gdy nie jest nowoczesny, jak jest teraz, nie wiele centrów handlowych (rynek bardzo), nie ma opłat drogowych, więc kiedy zatrzymał się w tranzycie na samoloty zmiany Changi Airport JAL innych, choć tylko trzy godziny, używam wokół lotniska Changi , Gdy już nowoczesne lotnisko Changi, istnieje sposób, aby chodzić, schody tułowia samoloty i tętniące życiem kompleks handlowy wypełnione różnych produktów, które nie są własnością Halim Perdana Kusuma.

 I podziwiał kecanggigan i na początku nowoczesne lotniska Changi, lubię pochodzących z dużej wsi (Dżakarta), w kierunku miasta-państwa, jak Singapur. I udał się do Tokio z Singapuru, zbieg okoliczności informacji mogę wsiąść do samolotu, każdy cudzoziemiec, który tranzytowego w Tokio, dano im bezpłatną wizę odwiedzić Japonię na trzy dni. Każdy peumpang JAL do innych krajów i tranzytu w Tokio, przyznany przez obiektów JAL darmo przez trzy dni pobytu w Hotel Nikko Narita.

 I wykorzystać tę okazję do odwiedzenia różnych obiektów turystycznych w mieście Tokio. Kiedy po raz pierwszy wylądował na lotnisku Narita weszła sprężynę, która jest tylko przerywany zima, tutaj czuję poczucie fajne (na zimno) został po raz pierwszy w kraju jak śnieżna Japonii. Z lotniska Narita wsiedliśmy autobus majors autobusowe miasta Tokio (świt miasto), aż o świcie miasta miasta Tokio, mamy do rejestracji w biurze podróży lokalnym, który zawiózł nas patrzeć na różnych atrakcji turystycznych w Tokio, od rosnącej NHK Tower, jeździć na wycieczki statkiem rzeki, która dzieli miasto Tokio, gdzie rzemiosło dokonywania sztucznych pereł, pałac cesarza Japonii, gdzie Mogę polecić herbatę oraz inne miejsca turystyczne. Podziwiam z Tokio (obecnie liczy 40 milionów, jego sieć raz, a także inne miasta, w jakich kiedykolwiek byłem, takich jak Osace. Z Osaki do Tokio nam szybkie jazdy pociągiem. Tokio choć gęsto zaludnionej, rzadko spotkać zatorów na drodze (Traffic Jam) , prawdopodobnie dlatego, że Tokio ma już zaawansowany system transportu publicznego, począwszy od metra (sub stronę), pociągi jednotorowe i innych obiektów transportu publicznego są dobre i dobrze zorganizowany ruch.

Inne piesze wycieczki zrobiłem było na marginesie latem, zazwyczaj kampusy w czerwcu (lato) studentów może być wyłączony, a dla studentów, którzy chcą kontynuować College (krótkoterminowe) jest dozwolone. Unversitas zwykle studiować w USA są cztery semestry, semestr zimowy, wiosna, lato, jesień i pół sezonu. W semestrze letnim w 1983 roku, I manfatkan chodzić po Ameryce. Wczesnym latem prywatnych studentów autostopem studenta z Malezji (Hishamuddin), studiował w Fresno własny koszt zamiast MARA stypendium. Z Fresno do San Francisco, aby zrobić trzy godziny, jeden z wyjątkowości tego miasta jest architektura mieszkańców domu, nie byli pod wpływem kultury architektonicznej Niemiec, Francji, Holandii, Irlandii i kultury pochodzenia Europejskiej innego, wiedząc, że miasto jest zamieszkane przez ludzi pochodzących z różnych kultur Europy , również z Chin (China Town), Filipin i wielu innych krajach.

 Z San Francisco możemy zwiedzać wybrzeże Kalifornii, do miasta Los Angeles, około pięć godzin, w tym mieście dotarliśmy do Disney Land i wielu innych atrakcji turystycznych. Nigdy nie wziął do miasta San Diego, tutaj możemy zobaczyć Sea World i inne turystyki morskiej. Miesięcy do dwóch i trzeci lato Próbowałem podróżował pomocą magistrali (Szary Hound), z biletów okresowych ważny bilet na dwa miesiące, co oznacza, że ​​bilety okresowe to możemy zmienić, zmiana autobusu na przystanku autobusowego bez kupowania nowego biletu. Trasy jesteśmy Fresno do Los Angeles, z Los Angeles udaliśmy się do Tucson i miasta Phoenix w Arizonie, a następnie do Dallas i Houston, w Teksasie, udaliśmy się do miasta El Paso, El Paso przeszliśmy do miasta Trijiudad Juarez (Meksyk). Z Teksasu udaliśmy Albuqaque, Alabama przed wyruszeniem do Missouri, i udał się do Wirginii, Filadelfii, przed Nowym Jorku. Każde miasto i turystycznych miejsc w kraju jesteśmy poświęcenie czasu, aby ją zobaczyć, czasami, bo nie ma transportu publicznego zatrzymujemy prywatnego kemdaraan do atrakcji turystycznych (porwania).

 W tym czasie turyści zagraniczni są nadal dozwolone, aby wspiąć się na Statuę Wolności się w głowę posągu (obecnie zakazane). Kiedy było jeszcze tam WTC bliźniak budynek, na najwyższym piętrze jest dla turystów. Przed Filadelfii, udało nam się odwiedzić Waszyngton. Podczas długiej podróży, że po prostu spał na dworcu autobusowym autobus ARAU, po prostu zostawić swoje rzeczy w szafce tam i toalety do kąpieli na tej stacji. I spędzić noc (pobyt w hotelu), miał, kiedy przybył do Nowego Jorku, pobyt w schronisku młodzieżowym jeden-ten, paszportów i kosztowności zdeponowanych przed Kancelarią. Zrozumiałe pokoje zajęte przez turystów młody człowiek z Francji, Niemiec, Meksyku i innych krajów, (czas kosztuje 3 $ za noc Bardzo tanie zwłaszcza, gdy kurs był $ 1:. Rp 500, -

Gdy w mieście Memphis widzieliśmy dom, który wykonany Elvis Presley Museum. W Grey Hound Bus Tour zostawiamy ślad w południowych stanach do Nowego Jorku, w domu przeglądania północnych stanach przed powrotem do Fresno. W przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, który jest bardzo szeroki (50 państw), podczas gdy kraje europejskie są stosunkowo mały kraj, podobnie jak w kraju, jaki kiedykolwiek odwiedził takich jak Holandii, Niemczech, Austrii, Węgier i Hiszpanii. W tym kraju odwiedziliśmy tempay wiele atrakcji, takich jak Berlin, Humburg, Amsterdam, Haga, Budapeszcie, Wiedniu, Madrycie, Sewilli i innych miejscach turystycznych, takich jak obszar, w którym kiedyś rządził królestwa islamu w Hiszpanii i innych miejscach turystycznych.

 Podróżowaliśmy w USA jest inna, jeśli korzystaliśmy z autobusu, że w Europie używamy więcej pociągów. Jeśli w trakcie USA mamy, jeśli chcesz jeść koszerne potrawy możemy iść do sklepu (mini market), należące do lokalnego muzułmanina czy muzułmanin z Pakistanu, Indii i Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, następnie w Europie muzułmanie turyści zazwyczaj odwiedzić retaurant (restauracja), które zarządzany przez miejscowych muzułmanów i muzułmanów tureckiego pochodzenia zostały szeroko rozpowszechnione w Europie, zwłaszcza w Niemczech i Francji.

 Ulubionym miejscem turystycznym w Duna

Urlop jest z pewnością bardzo przyjemne rzeczy, zwłaszcza jeśli planujesz spędzić wakacje za granicą. Więc tutaj omówię interesujących miejsc turystycznych na całym świecie.

 JAPOŃSKI

dużo wiśni country obiektów wycieczki do Japonii musi być zabawne. Jest tak wiele miejsc w Japonii były ciekawe i warte odwiedzenia. Jeśli masz zamiar się tam dostać, jest sporo oprowadzanie, które doprowadzą cię do cieszyć się pięknem Japonii. 1.Ueno Park z najsłynniejszych japońskich kwiaty wiśni są bardzo piękne. Jeśli chcesz cieszyć się pięknem tego kwiatu, przyjść do parku Ueno na wiosnę, które miały miejsce w okolicach marca do maja. Ueno Park był najbardziej znanym miejscem i jest miejscem najbardziej pożądanej Japonii turysty zrobić Hanami, czyli piknik ciesząc rozkwit kwiatów wiśni.

 2. Fuji-Q Turystyka Japonia ta forma parków rozrywki, które służą najbardziej ekscytujące przejażdżki, z których jeden jest roller coaster, że jest bardzo duża z długim torze. Ueno Park był najbardziej znanym miejscem i jest miejscem najbardziej pożądanej Japonii turysty zrobić Hanami, czyli piknik ciesząc rozkwit kwiatów wiśni.

 3. Disney Resort, Tokio park rozrywki zbudowany w mieście Tokio, wiele atrakcji, które możemy cieszyć się tutaj, tak zapewne nie różni się od tych w Dufan Ancol, Dżakarta, Indonezja rozrywki, którego nazwa nie może być oddzielona od pemaianan Air, Latanie, Coster, może być tylko miejsce, które sprawia, że ​​bardziej atrakcyjne w Japonii. Ale patrząc z nazwą "Disney" wydaje się bardziej kompletna.

 HOLANDIA

 Holandia jest nie tylko znany wiatrak tylko. Holandia jest jednym z popularnych atrakcji turystycznych na świecie. Tam można poczuć spokój naturalnym otoczeniu na wyżynach niebieskich. Ludzie tam są bardzo przyjazne i miłe. Możesz łatwo korzystać z zaplecza Wynajem na wakacje. Wybór takich jak wynajem domów wakacyjnych, pomaga obniżyć koszt pobytu. 1. Volendam Jednym z znanej atrakcji turystycznej w Holandii jest Valendam., Gdzie możemy zrobić zdjęcia z kostiumów "Londo 'ala starych rybaków szkolnych. Tak, przeszłość Volendam to wioska rybacka, ale obecnie stało się jedną z atrakcji dla turystów zagranicznych Holandii. Volendam znajduje się w Ijsserlmeer graniczące wód Morza Północnego. Jeśli od międzynarodowego lotniska Schiphol w Amsterdamie jest około 30 km, a od miasta sam Amsterdaam jest o około 20 km. Pierwotnie Volendam jest w dzielnicy portowej Edam, ser miasta produkujących w Holandii. Gdy Edam zbudować własny port, Volendam następnie oderwał się i formuje w wiosce rybackiej Volendam. Atmosfera i domy w Volendam był piękny, czysty i dobrze utrzymany. Mimo małego domku i razem, bardzo widoczne właściciele domu musi mieć opiekę w domu i lingkungannnya dobrze. Dawniej 2. Keukenhof, Lisse Jedną z atrakcji turystycznych w Holandii, które są również warto odwiedzić jest Keukenhof, zabytki, takie jak ogród botaniczny i ogród kwiatowy. Holenderskie atrakcje to jeden znajduje się w mieście Lisse, Keukenhof znajduje się w południowej części Holandii, a mianowicie w miejscowości Lisse, około 30 minut jazdy autobusem od Amsterdamu. Park o powierzchni około 80 hektarów, jest to także największy ogród kwiatowy w Europie, dlatego został nazwany Ogrodem Europy. Nic dziwnego, że Keukenhof się jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Holandii. Na podstawie informacji dostałem, każdej wiosny ponad siedem milionów kwiaty były hodowane, aby przyciągnąć odwiedzających. Należy zauważyć, że nie tylko można korzystać tulipany, ale także różnego rodzaju kwiatów, takich jak hiacynt, żonkile, nawet orchidei. Ponad 800.000 gości z kraju i zagranicy przyjść do parku co roku. Dla miłośników kwiatów i miłośników fotografii, "obowiązkowe" prawo do odwiedzenia Keukenhof. I upewnij się, weź aparat, aby uchwycić piękno tego ogrodu kwiatowego. 3. Canal Cruise, Amsterdam jest najbardziej odwiedzanych miejscowości w Europie miliony turystów, którzy przyjeżdżają, aby poznać piękno miasta, co roku. Jest to bardzo dobrze zaplanowane miasto, w 17 wieku miasto jest centrum gospodarczym świata i dziś kapitałowej stron Europy. Nie jest to bardzo duże miasto, wszystkie główne atrakcje miasta są łatwo dostępne na piechotę. To miasto jest idealne połączenie historii i nowoczesnej architektury. Miasto jest dumna ze swojego środowiska, tolerancyjny i liberalna. Statystycznie rzecz biorąc jestem nie ma dokładnych danych, ale to miasto przekroczyła głównych miast Europy liczby rowerów, kanałów, mostów, teatrów, rynków itp najlepszy czas, aby odwiedzić Amsterdam najlepszy czas, aby odwiedzić Amsterdam to lipiec i sierpień, ze względu na klimat w miesiącach są najlepsze. Chociaż nigdy ekstremalne, Amsterdam jest rajem dla turystów przez cały rok. Nawet zwiedzanie Amsterdamu w offseason jest mieć swoje zalety, jak znajdziesz ogromne zniżki na wszystkie linie lotnicze, hotele i restauracje. W Amsterdamie znajdziesz wiele festiwali i wydarzeń nadal odbywają się przez cały rok. W Amsterdamie, w Holandii, jest wycieczka wzdłuż kanału wodnego, który jest bardzo imponujące dla turystów. Tour zaprasza turystów odkryć atmosferę Amsterdamu wzdłuż brzegu rzeki. Nazwa trasy, która nie jest obca jest to Amsterdam Canal Cruise.

 FRANCUSKI

 Powrót do tematu podróży, tym razem powiem wam kilka zabytków, które muszą być odwiedzone, jeśli jesteś w państwa francuskiego. Na kolejnych miejscach są wymagane w najbliższych wycieczkę podczas wizyty w państwie francuskim 1. Wieża Eiffla, Paryż Oczywiście, najbardziej turystyczne miejsce po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę wielu osób i obowiązkowych wartości Państwa wizyta jest Wieża Eiffla. Bo to miejsce dobre wiele milionów par ma do zaproponowania, wyrazić miłość, rodzina, itp Wieża Eiffla została sama, zbudowany w latach między 1887 sampat 1889, aby uczcić stulecie Rewolucji Francuskiej, o wysokości 275 metrów. W każdym razie nie nyesel deh tu szczególnie podczas dostosowywania partnera 2. Luwr, Paryż Luwr stał się najbardziej znany ze wszystkich galerii sztuki, i jest domem dla sztuki i historii, niż można wstrząsnąć bagietki w. Leonardo da Vinci Mona Lisa (La Giaconda) uśmiech uśmiech zagadkowy, ale znajdzie ponad 35.000 innych kawałków tutaj, od antyków do sztuki współczesnej. Końcówka Bonus: dodanie nowoczesnej piramidy Luwr atrakcyjności francuskiego cześć z starożytnym Egipcie (i używany jako miejsce kodeksu da Vinci). 3. Pałac w Wersalu, Wersal Przeprowadzka z Paryża, a do wnętrza znajdziemy Pałac w Wersalu, siedziby królów i królowych Francji aż do La Guillotine wziąć głowami. Pałac pozostaje i jest to wspaniały sposób na spędzenie dnia w Sali Lustrzanej, wspaniałych ogrodów i fontann i otoczony przez miasta, które ma jedne z najlepszych restauracji w okolicy (w tym Paryżu). 4. Riwiera Francuska, Cannes i Monako Riwiera Francuska, jest ulubionym miejscem plaży dla największych gwiazd, niektóre z najbardziej egzotycznych plaż na świecie wspierane przez niektóre z najbardziej luksusowych hoteli, restauracji oraz rozrywek handlowych można znaleźć w dowolnym miejscu na świecie. Pogoda jest ciepło w zimie i gorąca w lecie, ale nie przegap festiwalu w Cannes i gwiazdy w świecie filmu Film, jeśli w ogóle możliwe.

 ENGLISH

 Angielski jest nie tylko znana tylko piłki nożnej. Ale, oczywiście, wiele sklepów historii i ciekawych miejsc do odwiedzenia. Jeśli masz okazję, aby przyjść do Wielkiej Brytanii, niektóre z ciekawych miejsc i działań można zwiedzać. 1. Tower of London Tower of London, znajduje się w centrum Londynu, jest reliktem historii i służył rodziny królewskiej od setek lat. Poza tym wieży służył jako więzienie, zbrojowni, a nawet zoo. Ta wieża jest także domem dla królewskiej korony, które można zobaczyć. Wieża jest czynna od wtorku do soboty, począwszy od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego. Z opłaty za wstęp 17 euro (około Rp..230 tysięcy) można odwiedzić jednego z miejsc odwiedzanych przez wielu turystów tego. 2. Tower Bridge, Londyn Struktura i najbardziej imponujących miejsc w stolicy, Tower Bridge w Londynie stanął na Tamizie od 1894 roku i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków na świecie. Tutaj możesz zobaczyć mechanizmy i panele informacyjne wyjaśnić o technologii stosowanej przez lata zachować Tower Bridge ruch. Możesz odwiedzić to miejsce każdego dnia, począwszy od 10:00 do 18:30 z pay 7 euro (około Rp.95 tys). 3. Big Ben wieży Big Ben już dawno stał się ikoną miasta Londyn. Duży zegar wieża znajduje się na północnym krańcu Pałacu Westminster w Londynie Jest to trzeci najwyżej położony zegar wieżowy na świecie. Jeśli jesteś w Londynie, może nie przegap okazji, aby obejrzeć zaczął tykać zegar na 31 maja 1859 to. W widoku wieczorem o 96,3 metrowej wieży będzie piękniejsze, bo zdobione złote żółte światła Pałacu Westminster. Big Ben był kiedyś największym czworoboczna wieża zegarowa w świecie, ale potem pokonał Allen-Bradley Wieża zegarowa w Milwaukee, Wisconsin, USA.

 Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie ma dwa kultowych miast-państw, a mianowicie Abu Dhabi i Dubaju. Atuty turystyczne własnością Dubaju, bo Dubaj oparła się na handlu usługami i inwestycji na rzecz wzrostu gospodarczego. Jest to w przeciwieństwie do Abu Zabi, które opierają się na handlu ropą naftową. Więc mam przygotował listę jedne z najlepszych atrakcji turystycznych w

 Dubaj.

1. Burj Al Arab Burj Al Arab to luksusowy hotel położony w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Burj Al Arab Budynek zaprojektowany przez Tom Wright, osiąga wysokość 321 metrów, 66 pięter i jest to najwyższy budynek jest w pełni wykorzystywany jako hotel. Budynek stoi na sztucznej wyspie znajduje się 280 m od brzegu w Zatoce Perskiej. Burj Al Arab jest własnością Jumeirah. Hotel jest często określane jako gwiazda 7. To jest uważane za hiperbola ci w dziedzinie turystyki. To jest również postrzegane jako sposób na "pokonał" innych hoteli, które nazywane jego gwiazdkowy hotel 6. 2. Jumeirah Beach Jumeirah Beach jest najbardziej znanym plaży w Dubaju. Ta plaża ciągnie się aż do 7 km, podzielony na siedem plaż i plaży każdy długich odcinkach dla mil. 2 Plaża połączone w każdym Jumeirah Park i Wild Wadi. 3. Burj Khalifa Burj Khalifa jest przykładem najwyższej i najbardziej wspaniałą architekturę. Wieże, 153 piętra wysokiego dotknąć nieba w Dubaju. Budynek obejmuje części hotelu, powierzchni biurowych, mieszkalnych Apartament z wszystkich udogodnień luksusowe. 4. Palm Jumeirah Palm Jumeirah posiada wszystko czego potrzebujesz, aby cieszyć się niesamowite wakacje. W tym nazw światowej sławy hotelu, miejsca turystyczne są niesamowite, luksusowe mody i centrów handlowych. Czy po prostu chcesz się zrelaksować lub zanurzyć się w wakacje pełne wypoczynku i rozrywki, jest to naprawdę inspirujące miejsce do odwiedzenia. Ulice Kawiarnia Kanapki w Armenii Armenia jest krajem, który nie jest daleko od krajów Europy, a więc z Turcją. Mimo, że kraj jest dość wyjątkowa, ponieważ jako pierwsze państwo na świecie chrześcijańskim, ale czuje się w kraju nie jest postrzegana żywności w Armenii nie różni się zbytnio od większości w ogóle, jak w krajach Europy. Pieczywo i danie zupa lub makaron być zawsze łatwo dostępne. Ludzie tutaj też lubi jeść owoce
2.
3. Armenia / Republika Armenii
4.
5. Jest to górzysty kraj w regionie Południowego Kaukazu Eurazji. Znajduje się w północnej części Azji Zachodniej, graniczy na zachodzie Turcji, Gruzji, na północ. Armenia jest jednolita, wielopartyjnego, demokratycznego w Birmie. Od 9 wieku, aż do 13 wieku miasto to było stolicą Królestwa Pagan, pierwszego królestwa, która łączy regiony, które będą Birma Nowoczesny. Podczas wieku, znajduje się ponad 10.000 świątynie i pagody Rangun znany również jako Rangunie, jest dawna stolica Birmy (Myanmar) i stolicy Rangun Region. Rangun jest największym miastem w kraju o populacji ponad pięć milionów, a jest handlowym centrum nazwa Agan Miasto Bagan (dawniej zwany Pagan) jest starożytne miasto (stare miasto), położony w regionie Mandalay w Birmie / Birmie. Od 9 wieku, aż do 13 wieku miasto to było stolicą Królestwa Pagan,
6.
7. Maynmar
8.
9. Jest to kraj, którego populacja jest religia buddyjska większość, ale w mieście Rangun możemy zobaczyć relikty kościoła katolickiego był bardzo stary. Katedra Najświętszej Marii Panny jest stary Kościół mieści się w hotelu kolektor pokojowej przestrzeni kapsuły, co oznacza tylko skrawek tylko nadające się tylko do rebaan uśpienia można znaleźć w kilku krajach, takich jak Japonia, Singapur i Malezja. Kapsułka hotelu chcesz znaleźć nocne życie
10.
11. Hong Kong?
12.
13. wiele miejsc! naprawdę dużo! Teraz chcesz znaleźć miejsce zdecydować jaki rodzaj rozrywki? jeśli chcesz znaleźć rozrywkę jak noc rynku z wieloma widać przez wideo poniżej (oprócz fotografii zarysowanymi w poprzednim artykule), to miejsce jest w Nelson Street, po wyjściu ze stacji MTR będą instrukcje aby wyjść Transport do Macao z Hongkongu jest zawsze tam codziennie i jest zawsze tam, co godzinę, więc nie musisz się martwić, idź prosto do licznika, kupić bilet, czekać na godzinę odjazdu, a następnie udał się do Makau. Na pewno chcesz wiedzieć, jak dostać się do Makau z Hong Kongu, pierwsza uwaga jest bardzo proste. Transport Makao z Hongkongu jest zawsze tam każdego dnia i zawsze jest tam co Makau Makau lub Makau jest już miasto pełne rozrywki, który znajduje się w prowincji Guangdong przygranicznych na północy i widokiem na Morze Południowochińskie. Miasto nie jest już tajemnicą, że zalegalizowane świecie hazardu Places najpiękniejszych na świecie miejsc najpiękniejszych w słynnej Świat - są bardzo szerokie rzeczywiście nie wyobrażam sobie, jak wiele atrakcji turystycznych, które można zwiedzać w dowolnym kraju na świecie i być może, jeśli chcesz odwiedzić jeden po drugim, z pewnością zajmuje bardzo dużo czasu, a nawet wtedy, gdy stanie. Mówiąc o miejscach turystycznych na świecie na pewno jest bardzo zróżnicowany, a także posiada piękno, które jest zróżnicowane, ale są tacy, którzy uważają, że istnieje kilka miejsc, które mają wyjątkowe piękno i znany w świecie, ale z powrotem na atrakcją turystyczną, choć Piękno ma bardzo ciekawy, ale nie ma wiele więcej turystów oznacza mniej znanych w oczach świata nie?, a jeśli to ma dużo gości z całego świata mogą być pewni, że strony są rzeczywiście bardzo znany. Cóż, oto niektóre z najpiękniejszych informacji turystycznym miejscu posiadanych przez każdy kraj zgodnie z sepengatuhan byłem już znanych atrakcji turystycznych na świecie.
14.
15. 1. Indonezja Kuta Beach Bali
16.
17. Kuta Beach Bali znajduje się na południu Denpasar, stolicy Bali Republiki Indonezji oferuje ogromny piękno wybrzeża i jest znany w oczach świata.
18.
19. wyspie Komodo
20.
21. Tzw Komodo Island to wyspa znaleźć wiele rzadkich zwierząt są chronione przez państwo Republiki Indonezji. Na wyspie Komodo, który znajduje się w Nusa Wyspy Tenggara właśnie na wschód od wyspy Sumbawa oprócz cieszyć się naturalnym pięknem wyspy mogą również korzystać z naturalnej scenerii dzikich zwierząt, które są rzadko spotykane, że smoki. Bromo oszałamiające piękno gór, które jest własnością Bromo rzeczywiście przyciągają turystów krajowych i zagranicznych.
. 22
23. Bromo
24.
25. można spotkać w Probolinggo, Jawa Wschodnia, Indonezja. 2. Zamontować w Japonii Fujiyama Mount Fuji, położony na granicy Shizouka i prefekturze Yamanashi Interesujące jest również do odwiedzenia dla turystów. Góry, które mają cechy w końcu z warstwą lodu, która jest najpiękniejszych miejsc turystycznych w światowej sławy. Najpiękniejsze miejsca w słynnej światowej
26.
27. Park Ueno
28.
29. raz piękny ogród pełen kwiatów typowych dla Japonii wykonane świeżą atmosferę w turystycznych i na pewno bardzo imponujące. Ueno Park jest ogromny ogród, który znajduje się w Tokio w Japonii i jest jednym z najbardziej znanych miejsc turystycznych na świecie.
30.
31. 3. amerykańskie Niagara Falls
32.
33. Wodospad ma bardzo duży pięknem dla zwiedzających. Wodospad, który znajduje się na granicy pomiędzy USA i Kanadzie jest znanym miejscem turystycznym na świecie, a wielu turystów, którzy chcą zobaczyć piękno wodospadu jest bardzo niezwykłe. Wielki Kanion Wielki Kanion jest duży kanion utworzony przez rzekę Kolorado. Ten turystycznym jest bardzo znanym miejscem turystycznym i często odwiedzana przez turystów z różnych Negar, ponieważ czuje się niesamowite piękno nie będzie zadowolony, jeśli wizyty w tych atrakcji tylko raz. Antelope Canyon najpiękniejszym miejscem turystycznym w następnym Ameryce jest Antelope Canyon, ten kanion jest miejscem turystycznym jest również bardzo znany w oczach świata, z pięknem ściany są oświetlone, jak promienie słoneczne zrobić miejsce na wewnętrznej staje się bardzo piękny i uroczy. Antelope Canyon znajduje się w Page, Coconino Kraj, Arizona, Stany Zjednoczone.
34. 4. Anglia
35. atrakcje Pojezierze turystyczne w Wielkiej Brytanii jest to góra, która ma duże jezioro, wielu turystów, którzy przyjeżdżają do atrakcji turystycznych, takich jak Lake District w Wielkiej Brytanii. Cambridge Cambridge wspaniała atmosfera w Wielkiej Brytanii z widokiem na rzekę i starożytnych budowli, które są nadal dobrze utrzymane.
36.
37. 5. Tajlandia Koh Chang
38.
39. Jeśli z Tajlandii istnieje wiele ośrodków, które oferują wyjątkowe naturalne piękno i znany w świecie jednym z Koh Chang. Yag park morski było bardzo tłoczno w tym Thailad turystów z całego świata, ze względu na piękno tego miejsca jest cicha i spokojna, aby turyści czują się w domu, w miejscu turystycznym. Koh Samui w Ko Samui jest miejscem turystycznym, który przyciąga również wielu zagranicznych turystów, szczególnie w okresie letnim na pewno wielu turystów, którzy odwiedzają to miejsce. Mong Kok jest najbardziej kompletnym zakupy i solidne
40.
41. Hong Kong,
. 42
43. Początek centrum handlowe, zakupy do dzielnicy mieszkalnej, zwiedzanie Mongkok

No comments:

Post a Comment