!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, October 14, 2015

Dünya sevdiğim turistik nokta.

Dünya sevdiğim turistik nokta.

Bitmiş değildi binmek (379)
 (Bölüm 379), Depok, West Java, Endonezya, 6 Eylül 2015, 01:40).

Erken 1982 yılında ben Eğitim ve Kültür Bakanlığı Yükseköğretim Genel Müdürlüğünde memur olarak çıktıktan sonra, benim ilk kez ziyaret eden ya da California State University, Fresno, California okula istiyorum çünkü, yurtdışına seyahat.

 Endonezya, Soekarno-Hatta havaalanı olmadığında Halim Perdana Kusuma Uluslararası Havaalanı yoluyla babamı ve annemi dokuz kardeşlerimiz ben refakat. Ben San Francisco Tokyo uçuş yolunda devam etmeden önce Japon Havayolları (JAL) Jumbo 747, bir büyük iki seviyeli uçakları, Changi Airport, Singapur ve Narita Havaalanı, Tokyo rota mola, bir uçağa bindik zaman. San Francisco ben Fresno Hava Kaliforniya şehrine uçağa bindik. Havaalanı Fresno, ben, benim üvey anne Bob Güdük ve eşi (Dee) Ben birkaç ay bu ailede yaşamak çünkü daireye taşınmadan önce, sadece 50 metre uzaklıktaki California State University kampüsünde mesafede yer almaktadır Mescidi Fresno, bitişik aldım Fresno.

 Ben Changi Airport değişiklik uçakları JAL diğerleri transit durdu Anlaşılır Endonezya değil, birçok alışveriş merkezleri (süper market), şimdi olduğu gibi modern değil (Jakarta), sadece üç saat olmasına rağmen, ben havaalanı Changi etrafında kullanmak, yani, hiçbir yol geçiş ücreti yoktur , Modern Changi havaalanı zaten bir yürüyüş yolu, gövde uçak merdiven ve Halim Perdana Kusuma ait değil ürün çeşitliliği ile dolu kalabalık bir alışveriş kompleksi olduğunda.

 Ben Singapur gibi şehir devlete karşı, büyük bir köy (Cakarta) çıkan Seviyorum kecanggigan ve Changi havaalanına erken modern hayran etmişti. Ben Singapur, ben uçağa bilgilerin tesadüf, geçiş Tokyo'da, üç gün boyunca Japonya'yı ziyaret için ücretsiz bir vize verildi her yabancıya Tokyo yöneldi. Hotel Nikko Narita üç gün boyunca ücretsiz konaklama JAL tesisleri tarafından verilen Tokyo'da her yabancı ülkelere karşı peumpang JAL ve transit.

 Tokyo şehrinde çeşitli turistik tesisleri ziyaret için bu fırsatı kullanmak. O ilk Narita havaalanına indiğinde sadece aralıklı kış bahar, girmiş, burada Japonya gibi karlı ülkede ilk serin (soğuk) bir anlamda olduğunu hissediyorum. Narita Havaalanı itibaren biz Tokyo şafak şehir şehir, biz bize yükselen NHK Kulesi'ne kadar uzanan Tokyo çeşitli turistik bakmak sürdü yerel seyahat acentası kayıt kadar, tekne turu yolculuğu, bir mekik otobüs binbaşı şehirler Tokyo (şafak kasaba) bindik Tokyo şehir ayırır nehir nereye yapay inciler yapma zanaat, Japon İmparator sarayı, nerede Warung çay ve diğer turistik yerleri. Tokyo (şimdi, onun bir zamanlar net, yanı sıra diğer şehirler 40 milyon nüfusa sahip, şimdiye kadar. Osaka gibi ziyaret etmiş Osaka itibaren yoğun nüfuslu olsa Tokyo bize hızlı bir tren yolculuğu. Tokyo, ben nadiren yolda tıkanıklık karşılaşırsanız hayran (trafik Jam) Tokyo zaten metro (alt yön) arasında değişen bir sofistike toplu taşıma sistemi vardır, çünkü muhtemelen, monoray tren ve diğer toplu taşıma imkanları iyi ve iyi organize trafik vardır.

Ben yaptım Diğer gezi gezi genellikle kapalı olabilir Haziran (yaz) Öğrencilerin ayında kampüslerinde, hem de izin kolej (kısa vadeli) devam etmek isteyen öğrenciler için, yaz kenarda oldu. Unversitas genellikle dört dönem, kış dönemi, bahar, yaz ve sonbahar mevsiminin yarısı vardır ABD'de eğitim. 1983 yaz döneminde, Amerika'ya dolaşmak manfatkan. Erken Malezya (Hishamuddin) dan öğrencinin özel öğrencilere otostopla yaz aylarında, onun yerine TKB bursu Fresno kendi pahasına okudu. San Francisco Fresno'dan üç saat, bu kentin benzersiz bir ev sakinlerinin mimarisi almak, Almanya, Fransa, Hollanda, İrlanda ve diğer Avrupa kökenli kültürünün mimari kültürünün orada etkilenmiştir, şehir bilerek Avrupa'nın birçok farklı kültürlerden gelen insanların yaşadığı bir Ayrıca Çin (China Town), Filipinler ve diğer birçok ülkenin.

 San Francisco itibaren biz Disney Land ve diğer birçok turistik yerlere var bu şehirde, Los Angeles, yaklaşık beş saat şehir,, California sahil keşfetmek. Ben San Diego şehrine götürdü asla burada Sea World ve diğer deniz turizmi görebiliyordu. Iki ay ve yeni bir bilet almadan otobüs terminalinde bu sezon bilet biz yapabilirsiniz değiştirmek değiştirme otobüsü, yani iki ay sezon bilet, otobüs (Gri Hound) kullanarak geçerli bilet gitti denedim üçüncü yaz. Los Angeles'a Fresno olan güzergahlar, Los Angeles biz biz kasabasında Trijiudad Juarez (Meksika) üzerinden geçti El Paso, El Paso şehrine yöneldi Texas Dallas ve Houston, Teksas, sonra, Tucson ve Arizona Phoenix şehrine yöneldi. Texas itibaren biz Missouri gitmeden önce Albuqaque, Alabama başlı ve New York şehrinde öncesinde, Virginia, Philadelphia kentine gitti. Biz turistik mekanları (Kaçırma) kişisel kemdaraan durdurmak hiçbir ulaşım olmadığından devlet her şehir ve turistik yerleri bazen, onu görmek için zaman ayırdığınız.

 O zaman, yabancı turistlerin de heykelin baş yukarı Özgürlük Anıtı tırmanmak için izin verilir (artık yasaklandı). Hala orada WTC ikiz bina iken, üst katta turistler için sağlanmıştır. Philadelphia önce biz Washington DC ziyaret başardık. Ben sadece bu istasyonda banyo için orada bir dolap benim şeyler bırakmak, ve tuvalet tesisleri, otobüs arau otobüs istasyonu üzerinde uyudu uzun yolculuk sırasında. Ben gece (otelde) New York'ta geldi, Office önünde biriken Youth Hostel One-Ten, pasaport ve eşyalarınızı kaldıkları vardı geçirirler. Anlaşılır Fransa, Almanya, Meksika ve diğer ülkelerde, (o gece konaklama başına 3 $ maliyeti zaman turistler genç adam tarafından işgal odalar Çok ucuz, özellikle döviz kuru 1 $ iken. Rp 500, -

Ne zaman Memphis kentinde biz Elvis Presley Müzesi'ni yapılan ev gördüm. Gri Hound Otobüs Turu biz Fresno dönmeden önce New York'ta, kuzey eyaletlerinde göz ev güney eyaletlerinde iz bırakmak. Avrupa ülkeleri ülke gibi şimdiye kadar Hollanda, Almanya, Avusturya, Macaristan ve İspanya gibi ziyaret etmiş, nispeten küçük bir ülke olsa da, çok geniş (50 ülke) olan ABD'de, aksine. Bu ülkede biz Berlin, Humburg, Amsterdam, Lahey, Budapeşte, Viyana, Madrid, Sevilla ve bu İslam kez İspanya ve diğer turistik yerlerde krallıklar hüküm alanı olarak diğer turistik yerleri gibi birçok konumlar, tempay ziyaret etti.

 Biz otobüs kullanılırsa ABD'de seyahat Avrupa'da daha fazla trenler kullanmanız farklıdır. ABD'de sırasında Müslüman turistler genellikle retaurant (restoran) ziyaret için sonra Avrupa'daki yerel Müslüman veya Pakistan, Hindistan ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika'dan gelen Müslüman, ait biz mağaza (mini market) gitmek koşer yemek yemek istiyorsanız eğer bu Yerel Müslümanların veya Türk kökenli Müslümanlar tarafından yönetilen yaygın özellikle Almanya ve Fransa, Avrupa'da yayıldı.

 Duna favori turistik nokta

Yurt dışı tatili tatillerini geçirmek için planlama, özellikle kesinlikle çok hoş bir şeydir. Peki burada Dünya etrafında ilgi turistik yerler görüşecek.

 JAPON

Japonya'ya nesneler Gezileri kiraz ülke sürü eğlenceli olmalıdır. Japonya pek çok yerde ilginç ve görülmeye değer olduğunu vardır. Oraya planlıyorsanız, Japonya güzelliğinin tadını götürecek rehber hizmetleri oldukça çok şey var. Ünlü Japon kiraz çiçekleri ile 1.Ueno Park çok güzel. Bu çiçeğin güzelliğini tadını çıkarmak istiyorsanız, mayıs Mart etrafında meydana gelen ilkbahar Ueno Park geliyor. Ueno Parkı en ünlü yerdi ve kiraz çiçekleri çiçeklenme tadını çıkarırken Japonya'nın en çok arzu edilen turist site yani piknik Hanami yapmak için olmuştur.

 2. Fuji-Q Highland Turizm Japonya uzun bir yörünge ile çok yüksek bir roller coaster birisi olan en heyecanlı sürmek, hizmet eğlence parkları bu formu. Ueno Parkı en ünlü yerdi ve kiraz çiçekleri çiçeklenme tadını çıkarırken Japonya'nın en çok arzu edilen turist site yani piknik Hanami yapmak için olmuştur.

 3. Disney Resort, Tokyo Tokyo şehrinde inşa bir lunapark, biz burada keyfini sürmek bir sürü evet muhtemelen çok farklı Dufan Ancol, Jakarta olanlardan, adını Uçan, Air pemaianan ayrılmış olamaz Endonezya Eğlence, Coster, sadece Japonya'da daha çekici kılan bir konum olabilir. Isim bakıldığında Ama "Disney" daha tam görünüyor.

 HOLLANDA

 Hollanda sadece fırıldak sadece bilinmemektedir. Hollanda, dünyanın en popüler turistik yerlerinden biridir. Orada göksel yerlerde doğal ortamda huzur hissediyorum. Orada insanlar çok samimi ve güzel. Kolayca devremülk tesisleri boşuna. Eğer kalış maliyetini azaltmaya yardımcı, kiralık tatil evleri gibi seçme. Hollanda'da ünlü turistik 1. Volendam One Valendam. Biz eski okul balıkçılar ala kostüm 'Londo' ile fotoğraf çekebilirsiniz nerede. Evet, geçmişte Volendam bir balıkçı köyü olan, ama şimdi Hollanda ziyaret eden yabancı turistlerin gözde mekanı haline gelmiştir. Volendam Kuzey Denizi sularında sınır Ijsserlmeer yer almaktadır. Amsterdam Schipol Uluslararası Havaalanı'na ise yaklaşık 30 km ve şehir Amsterdaam kendisini yaklaşık 20 km uzaklıktadır. Başlangıçta Volendam Edam, Hollanda'da peynir üreten şehrin liman bölgesinde yer almaktadır. Edam kendi liman inşa zaman, Volendam sonra koptu ve bir balıkçı köyü Volendam haline getirilmiştir. Volendam atmosfer ve evler, güzel, temiz ve iyi yapılmaktadır. Birlikte küçük küçük ev ve olsa da, evin gözle görülür sahipleri de ev ve lingkungannnya için bakım gerekir. Eskiden 2. Keukenhof, Lisse da Keukenhof ziyaret etmek değer Hollanda'da turistik biri gibi botanik bahçesi veya çiçek bahçesi olarak manzaraları. Hollandalı görülecek yerler Lisse kentinde bulunan bu bir, Keukenhof yani Lisse, Amsterdam otobüsle yaklaşık 30 dakika kasabasında, Hollanda'nın güneyinde yer alır. Avrupa'nın Garden lakaplı bu yüzden yaklaşık 80 hektarlık bir alana sahip Park, bu, aynı zamanda Avrupa'nın en büyük çiçek bahçesidir. Beklendiği gibi, Keukenhof Hollanda'nın en popüler turistik yerlerinden biri haline gelmiştir. I got bilgilere dayanarak, her yedi milyondan fazla çiçek ziyaretçi çekmek için yetiştirilen bahar. Bu sadece laleler gibi sümbül, nergis, hatta orkide olarak çiçek değil, aynı zamanda çeşitli zevk olabilir dikkat edilmelidir. Yurtiçinde ve yurtdışında 800.000'den fazla ziyaretçi her yıl bu parka geliyor. Çiçek severler ve fotoğraf severler için 'zorunlu' yasası Keukenhof ziyaret etmek. Ve bu çiçek bahçesi güzelliği yakalamak için bir kamera getirmek emin olun. 3. Canal Cruise, Amsterdam her yıl güzel şehri keşfetmek için gelen milyonlarca ziyaretçiyi ile Avrupa'da en çok ziyaret edilen yer. Bu şehir Avrupa'nın parti başkenti dünyası ve bugünün ekonomik merkezi olan 17. yüzyılda, çok iyi planlanmış bir şehirdir. Bu, tüm kentin ana konumlar yürüyerek kolayca ulaşılabilir çok büyük bir şehir değil. Bu şehir tarihi ve modern mimarinin mükemmel bir karışımıdır. Kent çevresinin gurur hoşgörülü ve liberal olduğunu. İstatistiksel Ben tam bir veri yok değilim konuşan, ama bu şehir, vb Amsterdam nedeniyle iklim, Temmuz ve Ağustos ziyaret için en iyi zaman Amsterdam ziyaret için en iyi zaman bisiklet, kanallar, köprüler, tiyatrolar, piyasaların sayısında Avrupa'nın büyük şehirleri aştı aylarda en iyisidir. Asla aşırı olsa da, Amsterdam yıl boyunca ziyaretçiler için bir cennettir. Hatta Offseason Amsterdam ziyaret tüm havayollarının, otel ve restoranları ile büyük indirimler bulacaksınız gibi kendi avantajları var olmaktır. Amsterdam'da size festivaller bir dizi bulacaksınız ve etkinlikler yıl boyunca gerçekleşecek devam ediyor. Hollanda, Amsterdam, turistler için çok etkileyici, su kanalı boyunca bir tur var. Tur turist nehir boyunca Amsterdam şehrin atmosferini keşfetmek davet ediyor. Bu hiç de yabancı değil turu adı Amsterdam Canal Cruise olduğunu.

 FRANSIZ

 Ben size Fransız Devleti iseniz gezilmesi gereken bazı yerler anlatacağım bu kez seyahat teması döndürür. Eğer Eyfel Kulesi, elbette Paris, çoğu turistik nokta ilk birçok kişi ve zorunlu değerinde ziyaret Eyfel Kulesi dikkatini çekti Fransız Devleti 1'de ziyaret ettiğinizde aşağıdaki yerleri turu gelecek gereklidir. Çiftlerin iyi milyonlarca önermek istiyorum burası, ekspres sevgi, balayı, vb Çünkü Eyfel Kulesi kendisi 275 metre yüksekliğe sahip Fransız Devrimi'nin bir yüzyıl kutlamak için 1889 sampat 1887 yılları arasında inşa edilmiştir. Eşiniz 2. Louvre getirerek neyse nyesel deh özellikle buraya gelmez, Paris Louvre tüm sanat galerileri en meşhur olmuştur ve bunu bir Baget sallamak daha sanat ve tarihe ev sahipliği yapmaktadır. Leonardo da Vinci Mona Lisa esrarengiz (La Giaconda) sırıtış gülümseme, ancak çağdaş sanata antika, burada 35.000 'den fazla, diğer parçaları bulabilirsiniz. Bonus ipucu: Modern piramit Louvre, (The Da Vinci Code yeri olarak kullanılan ve) Antik Mısır ile Fransız onur çekiciliğini ekledi. Paris'ten ve iç taşıma Versailles, Versay Sarayı 3. Biz Versailles, La Giyotin kadar krallar ve kraliçelerin Fransa'nın ev başlarını almak Sarayı bulabilirsiniz. Saray kalır ve (Paris dahil) alanında en iyi restoranlarından bazılarını sahip bir kasaba tarafından Aynalar, muhteşem bahçeleri ve çeşmeler ve çevrili Hall ile bir gün geçirmek için harika bir yoldur. 4. French Riviera, Cannes ve Monaco French Riviera her yerde gezegende bulunan en lüks otellerden, yemek imkanları ve alışveriş dikkat dağıtıcı bazıları tarafından desteklenen dünyanın en egzotik plajlarından bazıları ile glitterati için favori plaj yeridir. Hava kışın ılık ve sıcak, ama mümkünse eğer, Cannes Film Festivali ve film dünyasının yıldız kaçırmayın.

 İNGİLİZCE

 İngilizce sadece yalnız futbol için ünlüdür. Ama, tabii, birçok mağaza tarih ve faiz yerleri ziyaret etmek. İngiltere'de gelmek için fırsat varsa, ilginç yerler ve bazı etkinliklerin ziyaret edilebilir. Londra'nın merkezinde bulunan Londra Londra Kulesi, 1. Kulesi tarihinin bir kalıntı ve yüzlerce yıldır kraliyet ailesini hizmet vermiştir. Bu kulenin yanı sıra aynı zamanda bir hapishane, cephanelik ve hatta bir hayvanat bahçesi olarak görev yaptı. Bu kule de görebilirsiniz kraliyet tacı ev sahipliği yapmaktadır. Kule 18:00 yerel saatle 10:00 'dan başlayan Cumartesi aracılığıyla Salı açıktır. 17 Euro (yaklaşık Rp..230 bin TL) bir giriş ücreti ile birçok turist tarafından ziyaret edilen bu yerlerin birini ziyaret edebilirsiniz. 2. Tower Bridge, Londra bir yapı ve başkentteki en etkileyici siteler Londra'daki Tower Bridge 1894 yılından beri Thames üzerinde durdu ve dünyanın en tanınan yerlerinden biri olmuştur. Burada mekanizmaları görebilir ve bilgi panoları Tower Bridge hareket tutmak için yıllardır kullanılan teknoloji hakkında açıklama. Sen ücretli 18:30 10:00 başlayan her gün (Rp.95 bin) hakkında 7 Euro bu yeri ziyaret edebilirsiniz. 3. Big Ben kulesi Big Ben uzun zamandan beri Londra şehrinin bir simgesi haline gelmiştir. Londra'daki Westminster Sarayı'nın kuzey ucunda yer büyük bir saat kulesi Bu dünyada üçüncü en yüksek saat kulesi olduğunu. Londra'ya iseniz 31 Mayıs 1859 Bu işaretleyerek başladı, saati izlemek fırsatını kaçırmayın olabilir. Westminster Sarayı'nın altın sarısı ışıkları süslenmiş çünkü 96.3 metre yüksekliğindeki kulenin akşam görünümünde daha güzel olacak. Big Ben bir zamanlar dünyanın en büyük dört taraflı saat kulesi, ama sonra Milwaukee, Wisconsin, ABD'de Allen-Bradley Saat Kulesi yendi.

 BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

Birleşik Arap Emirlikleri iki ikonik şehir devletleri, yani Abu Dabi ve Dubai bulunmaktadır. Dubai ekonomik büyüme için hizmet ticareti ve yatırım dayanıyordu çünkü Turist avantajları Dubai aittir. Bu yağ ticareti güveniyor Abu Dabi tersidir. Yani burada en iyi turistik bazılarının bir listesini de derledik

 Dubai.

1. Burj Al Arab Burj Al Arab Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri yer alan lüks bir oteldir. Tom Wright tarafından tasarlanan Burj Al Arab binası, 321 metre, 66 kat yüksekliğe ulaşır ve tam bir otel olarak kullanılan en yüksek binası olduğunu. Bina Basra Körfezi'nde 280 metre deniz yer alan yapay bir ada üzerinde duruyor. Burj Al Arab Jumeirah aittir. Otel genellikle bu turizm alanındaki kişilerin bir abartma olarak kabul edilir yıldızı 7. olarak adlandırılır. Aynı zamanda onun otel yıldız 6. 2. Jumeirah Beach Jumeirah Beach Dubai en ünlü plaj denilen diğer oteller "beat" için bir yol olarak görülüyor. Bu plaj yedi plajları ve plaj kilometrelerce her uzun uzanır bölünmüş, 7 km'ye kadar uzanır. 2 Plajı, her Jumeirah Park ve Wild Wadi içinde erimiş. 3. Burj Khalifa Burj Khalifa, en yüksek ve en çarpıcı mimarisinin bir örneğidir. Kuleler, 153 kat yüksek dokunmatik Dubai kentinde gökyüzü. Bina tüm lüks tesisleri ile otel, ofis, konut apart parçalar içerir. 4. The Palm Jumeirah, Palm Jumeirah inanılmaz bir tatil keyfini için gereken her şeye sahiptir. Dünyaca ünlü otel adları dahil, turistik yerleri şaşırtıcı, lüks moda ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Sadece dinlenmek ya da dinlenme ve eğlence dolu bir tatil kendinizi isteyip, bu ziyaret için gerçekten ilham verici bir yerdir. Ermenistan Ermenistan'da Sokaklar Café Sandviçler uzakta Avrupa ülkelerinden ve böylece Türkiye ile olan bir ülkedir. Ülke nedeniyle dünyada ilk Hıristiyan devlet olarak, oldukça benzersiz olduğunu, ancak ülke Ermenistan gıda görmedim hissediyor rağmen Avrupa ülkelerinin olduğu gibi genel olarak en çok farklı değil. Ekmek ve Çorba çanak veya makarna her zaman kolayca elde edilebilecek. Buradaki insanlar da meyve yemeyi seviyor
2.
Ermenistan 3. Ermenistan / Cumhuriyet
4.
5. Avrasya Güney Kafkasya bölgesinde dağlık bir ülkedir. Kuzeyde Batı batıda Türkiye ile sınırlanmıştır Asya, Gürcistan kuzey kesiminde yer almaktadır. Ermenistan üniter, çok partili, demokratik Burma ise:. 13. yüzyıla kadar 9. yüzyıldan itibaren bu kent Pagan Krallığı, Myanmar Modern olacaktır bölgeleri birleştiren ilk Krallığı'nın başkenti olmuştur. Yüzyılda, 10.000 'den fazla tapınak ve pagoda da Rangoon'a olarak bilinen Yangon, Burma (Myanmar) eski başkenti ve Yangon Bölgesi'nin başkenti vardır. Yangon beş milyondan fazla nüfusa sahip ülkenin en büyük şehridir ve (eski Pagan denir) Bagan ticaret merkezi AĞAN Şehir adı olduğunu Myanmar / Burma Mandalay bölgesinde bulunan antik kent (eski şehir). 13. yüzyıla kadar 9. yüzyıldan itibaren bu kent Pagan Krallığı'nın başkenti oldu
6.
7. Maynmar
8.
9. nüfusu çoğunluk Budist din olduğu bir ülkedir, ama Yangon kentinde Katolik kilisesinin kalıntıları çok eski vardı görebilirsiniz. Saint Mary Katedrali sadece uyku rebaan gibi Japonya, Singapur veya Malezya gibi birçok ülkede bulunabilir sadece uygun sadece bir yama anlamına Otel manifoldu oda uzay kapsülü bulunan eski bir Katolik kilisesidir. Eğer gece hayatı bulmak istediğiniz kapsül otel
10.
11. Hong Kong?
12.
13. yerlerde bir sürü! Gerçekten çok! Şimdi bir yerde eğlence ne tür bir karar bulmak istiyoruz? Eğer sen (önceki makalede özetlendiği gibi fotoğraflara ek olarak) aşağıda video aracılığıyla görebileceğiniz çok çeşitli gece pazarı gibi eğlence bulmak istiyorsanız, bu konum mtr istasyonuna çıkış Ulaşım çıkmak için talimatlar olacak zaman, Nelson Street ise Hong Kong Makao endişelenmenize gerek yok bu yüzden, bir bilet satın, sayaç düz gidin, daha sonra kalkış saat bekleyin Macau için gitti, her zaman, her gün ve her zaman orada her saat. Elbette Hong Kong Makao nasıl bilmek istiyorum, ilk nota çok kolaydır. Hong Kong Makao Ulaşım her zaman her gün ve her zaman orada her macao Macao ya Macau zaten sınırındaki Guangdong eyaleti kuzeyde ve Güney Çin Denizi'ne bakan yer alan eğlence dolu bir şehirdir. Şehir artık World Famous Dünya Yerler En Güzel En Güzel Yerleri kumar dünyasını yasal bir sır değil - Dünya vardır aslında dünyanın herhangi bir ülkesinde ziyaret ve kaç turistik hayal çok geniş belki ziyaret etmek istiyorum mümkün ise teker teker mutlaka o zaman bile çok uzun bir zaman alır ve. Dünyada turistik yerler hakkında konuşurken kesinlikle çok farklı ve aynı zamanda zengindir bir güzelliği var, ancak dünyadaki olağanüstü güzellik ve ünlü olan bazı siteler var olduğunu düşünüyorum, ama geri turistik üzerinde olsa bazı kim var güzellik çok ilginç var ama dünya öyle değil mi ait? daha az gözünde bilinen araçları çok daha fazla ziyaretçi yok, ve dört bir yanından gelen ziyaretçilerin bir yeri vardır, dünya siteleri gerçekten çok ünlü emin olabilirsiniz. Peki, burada zaten dünyanın ünlü turistik noktalar oldu sepengatuhan göre her ülkenin sahip olduğu en güzel turistik nokta bazı bilgileri bulunmaktadır.
14.
15. 1. Endonezya Kuta Beach Bali
16.
17. Kuta Beach Bali Denpasar güneyinde yer alır, Endonezya Cumhuriyeti Bali'nin başkenti kıyısında muazzam güzelliğini sunuyor ve de dünya gözünde bilinmektedir.
18.
19. Komodo Adası
20.
Komodo Adası olarak adlandırılan 21. bir ada çok nadir hayvan Endonezya Cumhuriyeti devlet tarafından korunur bulundu olduğunu. Da vahşi hayvanların doğal sahne keyfini bir adanın doğal güzelliği zevk yanında Sumbawa adasında doğusundaki tam Nusa Tenggara Adaları bulunan Komodo adasında nadiren ejderha bulundu. Dağı Bromo gerçekten yerli ve yabancı turistleri çekmek olduğunu Mount Bromo aittir dağın çarpıcı güzelliği.
22.
23. Dağı Bromo
24.
25. Probolinggo, Doğu Java, Endonezya karşılayabilir. Shizouka ve Yamanashi Prefecture sınırında bulunan 2. Japonya'nın Dağı Fujiyama Dağı Fuji, turistler için ziyaret etmek de ilginç. Dünyanın en güzel turistik noktalar ünlü buz tabakası ile sonunda özelliklere sahip dağlar. World Famous En Güzel Yerleri
26.
27. Ueno Parkı
28.
29. Bir Japon tipik çiçeklerle dolu bir zamanlar güzel bahçe turist içine taze bir atmosfer yapılmış ve kesinlikle çok etkileyici. Ueno Park Tokyo Japonya'da bulunan ve dünyanın ünlü turistik yerlerinden biridir muazzam bir bahçedir.
30.
31. 3. Amerikan Niagara Şelalesi
32.
33. şelale ziyaretçiler için çok büyük bir çarpıcı bir güzelliğe sahiptir. ABD ve Kanada arasındaki uluslararası sınırında bulunan şelale dünyada ünlü bir turistik nokta ve şelale güzelliğini görmek isteyen birçok ziyaretçi çok dikkat çekicidir. Grand Canyon Grand Canyon Colorado Nehri tarafından oluşturulan büyük bir kanyon. Bu turistik nokta çok ünlü bir turistik nokta ve sadece bir kez bu turistik ziyaret ise inanılmaz bir doğal güzellik memnun olmayacaktır hissediyor çünkü genellikle, çeşitli Negar gelen ziyaretçiler tarafından ziyaret etmiştir. Antilop Kanyonu sonraki Amerika'nın en güzel turistik yer bu kanyon güneş ışınları iç oda çok güzel ve büyüleyici hale yapmak gibi duvarların güzellik aydınlatılmış bir turistik yer, aynı zamanda dünyanın gözünde çok ünlü olduğunu, Antilop Kanyonu olduğunu. Antilop Kanyonu Page, Coconino Ülke, Arizona, Birleşik Devletler yer almaktadır.
34. 4. İngiltere
İngiltere'de 35. Göller Bölgesi Turistik yerler bu büyük bir göl gibi İngiltere'de Göller olarak turistik gelen birçok turist olan bir dağdır. Bir nehir görünümü ve hala iyi hazırlanmış eski binalar ile Cambridge İngiltere'deki Cambridge harika bir atmosfer.
36.
37. 5. Tayland Koh Chang
38.
Tayland dünya Koh Chang biri olan olağanüstü doğal güzellikleri ve ünlü sunan birçok tatil var 39. iseniz. Yag deniz parkı çok nedeni yerin güzelliği, dünyanın dört bir yanından gelen bu Thailad ziyaretçileri kalabalık sessiz ve turistlerin turistik nokta evinizde hissettirmek için huzurlu. Koh Samui Koh Samui de özellikle yaz aylarında kesinlikle yeri ziyaret birçok turist sırasında birçok yabancı turist çeken bir turistik noktadır. Mong Kok en eksiksiz alışveriş ve sağlam
40.
41. Hong Kong,
42.
43. alışveriş merkezinin başlangıç ​​Mongkok ziyaret yerleşim alanı kadar alışveriş

No comments:

Post a Comment