!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, October 14, 2015

Obľúbené turistické miesto na svete.

Obľúbené turistické miesto na svete.

Jazda nebola dokončená (379)
 (Časť 379), Depok, West Java, Indonézia 6. septembra, 2015 13:40).

Na začiatku roka 1982, potom, čo som opustil ako úradník u Generálneho riaditeľstva pre vysokoškolské ministerstva školstva a kultúry vzdelávania, moje prvej návšteve alebo na cestách do zahraničia, pretože chcú do školy na Kalifornskej štátnej univerzite, Fresno v Kalifornii.

 V sprievode svojho otca a matku a deväť bratov a sestier Aj napriek Perdana medzinárodného letiska Halim Kusuma, keď Indonézia nemá letisko Soekarno-Hatta. Keď som nastúpil do lietadla na spoločnosti Japan Airlines (JAL) Jumbo 747, veľké dvojstupňové lietadla, trasy medzipristátie na letisku Changi, Singapur a letiskami Narita v Tokiu, než budete pokračovať smerom na San Francisco Tokio letu. Zo San Francisca som nastúpil do lietadla do mesta Fresno Air v Kalifornii. Na letisku Fresno, som zdvihol svoje adoptívni rodičia Bob Stump a jeho manželka (Dee), pretože bývam v tejto rodine niekoľko mesiacov, než som sa presťahoval do bytu je priľahlý k Masjid Fresno, ktorý sa nachádza iba 50 metrov od areálu California State University, Fresno.

 Pochopiteľne Indonézia (Jakarta), pokiaľ to nie je moderné, ako je tomu teraz, nie je veľa centier (super trhu), nie je tam žiadny mýta, takže keď som sa zastavil v tranzite na Changi Airport prestup JAL iní, aj keď len tri hodiny, ja používam v okolí letísk Changi , Keď moderné letisko Changi už, tam je spôsob, ako ísť, schody trup lietadla a rušný nákupné komplex plné najrôznejších produktov, ktoré nie sú vo vlastníctve Halim Perdana Kusuma.

 Som obdivoval kecanggigan a raného novoveku na letisko Changi, som rád, vychádzajúce z veľkej dediny (Jakarta), smerom k centru štátu, ako je Singapur. Išiel som do Tokia zo Singapuru, zhodou okolností z informácií, ktoré som dostal v lietadle, každého cudzinca, ktorý tranzit v Tokiu, oni dostali voľnú vízum k návšteve Japonska na tri dni. Každý peumpang JAL voči zahraničí a tranzitu v Tokiu, udeľuje JAL zariadenie zdarma pobyt pre tri dni v hoteli Nikko Narita.

 Aj pri tejto príležitosti navštíviť rôzne zariadenia cestovného ruchu v meste Tokiu. Keď on najprv pristál na letisku Narita zadal pružinu, ktorá je len prerušovaný zima, tu som pocit chladu (studené) bol najprv v zasneženej krajine, ako je Japonsko. Z letiska Narita sme sa nalodili kyvadlový autobus Majors mesta Tokio (svitania mesto), až za úsvitu mesta mesto Tokio, sme registrácie cestovnej kancelárii miestneho ktorý išiel sa pozrieť na rôznych turistických atrakcií v Tokiu, počnúc rastúce NHK veže, jazdiť na výlet loďou rieka, ktorá rozdeľuje mesto Tokia, kde sa remeslo výroby umelých perál, japonský cisár palác, kde Warung čaj a ďalších turistických miestach. Obdivujem z Tokia (má teraz obyvateľov 40 miliónov, jej sieť raz, rovnako ako ďalšie mestá, ktoré som kedy navštívil, ako je Osaka. Z Osaky do Tokia nás rýchly vlakom. Tokyo keď husto obývané, ja len zriedka stretávajú dopravné zápchy na ceste (dopravná zápcha) , pravdepodobne preto, že Tokio už má prepracovaný systém verejnej dopravy, a to od stanice metra (sub cesta) jednokoľajové vlaky a ďalšie verejné dopravné zariadenia sú dobré a dobre organizovaný prevádzku.

Ďalšie poznávací výlet som urobil, bolo na okraji leta, zvyčajne školské areály v mesiaci júni (leto) študentov môže byť preč, a pre študentov, ktorí chcú pokračovať vo vysokoškolské (krátkodobé) je tiež povolené. Unversitas obvykle študovať v USA sú štyri semestre, zimný semester, jar, leto, jeseň a polovice sezóny. V letnom semestri v roku 1983, manfatkan som chodiť po Amerike. Na začiatku leta som stopom súkromné ​​študentov študenta z Malajzie (Hishamuddin), študoval na Fresno vlastným nákladom miesto MARA štipendiá. Od Fresno do San Francisca, aby sa tri hodiny, jeden o jedinečnosti tohto mesta je architektúra domu obyvateľov, boli tam ovplyvnil architektonické kultúry Nemecka, Francúzsko, Holandsko, Írsko a kultúry európskeho pôvodu iným, pretože vedel, mesto je obývaná ľuďmi pochádzajúcich z rôznych kultúr v Európe , tiež z Číny (China Town), na Filipínach a mnohých ďalších krajinách.

 Zo San Francisca sme sa preskúmať pobrežia Kalifornie, do mesta Los Angeles, asi päť hodín, v tomto meste sme sa dostali na Disney Land a mnoho ďalších turistických miestach. Nikdy som vzal do mesta San Diego, tu sme mohli vidieť morského sveta a iných morského cestovného ruchu. Mesiacov do dvoch a tretina letné Snažil som cestoval pomocou zbernice (Grey naháňa), s časových cestovných lístkov platným lístkom dva mesiace, čo znamená, že časové lístky toho môžeme meniť zmenou autobus na autobusovej stanici, bez toho, aby nákup novej vstupenky. Trasy sme Fresno do Los Angeles, z Los Angeles, sme zamierili do Tucsonu a mesta Phoenix v Arizone, potom do Dallasu a Houston, Texas, v Texase sme sa vydali do mesta El Paso, El Paso sme prešiel do mesta Trijiudad Juarez (Mexiko). Z Texasu sme zamierili Albuqaque, Alabama, než sa vydáte do Missouri, a pokračoval do Virgínia, mesto Philadelphia, pred New Yorku. Každé mesto a turistických miest v stave sme si urobili čas na to vidieť, niekedy preto, že neexistuje žiadna verejná doprava prestaneme osobné kemdaraan do turistických lokalít (Hijacking).

 V tej dobe, zahraniční turisti stále dovolené liezť na Sochu slobody až na hlavu sochy (teraz zakázaný). Keď to bolo ešte tam WTC dvojča budovy, v hornom poschodí je k dispozícii pre turistov. Pred Philadelphii, sme boli schopní navštíviť Washington DC. Počas dlhej cesty, že som spal na autobusovej stanici autobus Arau, nechajte si veci tam skrinke, a toalety pre kúpanie na tejto stanici. Aj stráviť noc (pobyt v hoteli), mali, keď prišiel do New Yorku, pri pobyte v Youth Hostel One-ten, pasy a cenností uložených v prednej časti úradu. Pochopiteľne izby obsadené turistov mladý muž z Francúzska, Nemecka, Mexika a ďalších krajín, (do doby to stojí $ 3 za noc pobyt veľmi lacné zvlášť keď výmenný kurz bol $ 1 :. Rp 500, -

Keď sme v meste Memphis videl dom, vyrobený Elvis Presley Museum. V Grey Hound Bus Tour odchádzame stopu v južných štátoch do New Yorku, doma prechádzanie severných štátov pred návratom do Fresno. Na rozdiel od Spojených štátov, čo je veľmi široká (50 štátov), ​​zatiaľ čo európske krajiny sú relatívne malá krajina, rovnako ako krajiny, ktoré som kedy navštívil, ako je v Holandsku, Nemecku, Rakúsku, Maďarsku a Španielsku. V tejto krajine sme navštívili tempay mnoho atrakcií, ako je Berlín, Humburg, Amsterdam, Haag, Budapešť, Viedeň, Madrid, Sevilla, a ďalších turistických miestach, ako oblasti, kde kedysi vládol islam kráľovstvo v Španielsku a ďalších turistických miestach.

 Cestoval v USA je odlišná, ak sme použili autobus, že my v Európe používať viac vlakov. Ak sa počas nami, ak chcete jesť kóšer jedlo sme sa ísť do obchodu (mini market), patriaci do miestnej moslimský alebo moslimský z Pakistanu, Indii a na Blízkom východe av severnej Afrike, potom v Európe, pre moslimské turistov zvyčajne navštíviť retaurant (reštauráciu), ktorá spravované miestnymi moslimami alebo moslimov tureckého pôvodu boli široko rozšírený v Európe, najmä v Nemecku a Francúzsku.

 Obľúbené turistické miesto v Duna

Dovolenka je určite veľmi príjemná vec, najmä ak plánujete stráviť svoju dovolenku v zahraničí. Tak tu budem diskutovať turistické zaujímavé miesta po celom svete.

 JAPONSKÉ

kopa čerešňa krajiny objektov Zájazdy do Japonska, musí byť zábava. Existuje veľa miest, Japonska boli zaujímavé a stojí za návštevu. Ak máte v pláne sa tam dostať, je tu pomerne veľa sprievodcovské služby, ktoré vás dovedú vychutnať krásu Japonska. 1.Ueno Park s preslávenými japonskými čerešňové kvety sú veľmi krásne. Ak si chcete vychutnať krásu tejto kvetiny, prišiel Ueno Park na jar, ku ktorým došlo okolo marca do mája. Ueno Park bol najslávnejší miesto a bol pozemok Japonska je najžiadanejších turistických robiť Hanam, menovite piknik a zároveň sa teší rozkvetu čerešňových kvetov.

 2. Fuji-Q Highland cestovný ruch Japonsko tahle forma zábavných parkov, ktoré slúžia najviac vzrušujúce jazdy, z ktorých jeden je horská dráha, ktorá je veľmi vysoká s dlhou trajektóriu. Ueno Park bol najslávnejší miesto a bol pozemok Japonska je najžiadanejších turistických robiť Hanam, menovite piknik a zároveň sa teší rozkvetu čerešňových kvetov.

 3. Disney Resort, Tokyo Zábavný park, postavený v centre mesta Tokia, Spousta na koni, že sa môžeme tešiť tu, áno, pravdepodobne príliš nelíšia od tých v Dufan Ancol, Jakarta, Indonézia Zábavný ktorého meno nemožno oddeliť od pemaianan Air, Lietania, Coster, môže byť len miesto, ktoré je v Japonsku to viac atraktívne. Ale pri pohľade z názvu "Disney" sa zdá byť komplexná.

 HOLANDSKO

 Holandsko je nielen známy pre veterný mlyn jediný. Holandsko je jedným z obľúbených turistických atrakcií v celom svete. Tam sa môžete cítiť pokoj do prírodného prostredia v nebesiach. Tamojší ľudia sú veľmi priateľskí a milí. Môžete ľahko využiť na prázdniny áut. Voľba ako je prenájom rekreačných domov, ktorý vám pomôže znížiť náklady na vášho pobytu. 1. Volendam Jeden z najznámejších turistických atrakcií v Holandsku je Valendam., Kde sa môžeme fotiť s kostýmu "Londo" ala starej školy rybárov. Áno, minulosť Volendam je rybárska dedina, ale teraz sa stal jednou z atrakcií pre zahraničných turistov, ktorí navštívia Holandsko. Volendam sa nachádza v Ijsserlmeer hraničí vody Severného mora. Pokiaľ z Amsterdam Schipol medzinárodného letiska je cca 30 km a od centra Amsterdaam sám je asi 20 km. Pôvodne Volendam sa nachádza v prístavnej oblasti Edam, mesto syr produkujúce v Holandsku. Keď Edam budovať svoj vlastný prístav, Volendam a potom sa vytrhla a vytvorila do rybárskej dediny Volendam. Atmosféra a domy v Volendam bolo krásne, čisté a dobre udržiavané. Hoci malý domček a dohromady, vysoko viditeľné majitelia domu musí mať starostlivosť o dom a lingkungannnya dobre. Skôr 2. Keukenhof, Lisse Jednou z turistických atrakcií v Holandsku, ktoré sú tiež stojí za to navštíviť je Keukenhof, pamiatky, ako sú botanickej záhrady alebo kvetinovou záhradou. Holandskej atrakcie tento sa nachádza v meste Lisse, Keukenhof sa nachádza v južnej časti Holandska, a to v meste Lisse, asi 30 minút jazdy autobusom od Amsterdamu. Park s rozlohou približne 80 hektárov, to je tiež najväčší kvetinová záhrada v Európe, takže to bolo nazvané Záhrada Európy. Niet divu, že Keukenhof sa stal jedným z najobľúbenejších turistických destinácií v Holandsku. Na základe informácií som dostal základe, každý rok na jar viac ako sedem miliónov kvetín boli chované prilákať návštevníkov. Je potrebné poznamenať, že nielen tulipány možno užiť, ale aj rôzne druhy kvetov, ako sú hyacinty, narcisy, dokonca aj orchideí. Viac ako 800.000 návštevníkov z domova i zo zahraničia prichádzajú do tohto parku každý rok. Pre milovníkov kvetín a milovníkov fotografovania, "povinné" právo na návštevu Keukenhof. A uistite sa, že si priniesť fotoaparát zachytiť krásu tohto kvetinovou záhradou. 3. Canal Cruise, Amsterdam je najnavštevovanejšou destináciou v Európe, s miliónmi návštevníkov, ktorí prichádzajú, aby preskúmala krásne mesto každý rok. Jedná sa o veľmi dobre plánovanej mesto, v 17. storočí, mesto je hospodárskym centrom sveta a dnes strana hlavného mesta Európy. To nie je príliš veľké mesto všetky hlavné atrakcie mesta sú ľahko dostupné pešo. Toto mesto je perfektná zmes histórie a modernej architektúry. Mesto je hrdá na svoje prostredie, tolerantný a liberálny. Štatisticky povedané nie som nemám presné údaje, ale toto mesto prekročila hlavné mestá Európy v počte bicyklov, kanály, mosty, divadiel, trhy apod najlepší čas pre návštevu Amsterdam Najlepší čas na návštevu Amsterdam je júl a august, kvôli klíme v priebehu mesiaca sú najlepší. Hoci nikdy extrém, Amsterdam je rajom pre návštevníkov po celý rok. Dokonca aj návštevu Amsterdamu v offseason je mať svoje výhody, ako budete nájsť veľké zľavy na všetky letecké spoločnosti, hotely a reštaurácie. V Amsterdame nájdete množstvo festivalov a podujatí aj naďalej prebiehať v priebehu celého roka. V Amsterdame, Holandsku, je túra vodný kanál, ktorý je veľmi pôsobivý pre turistov. Tour pozýva turistov objaviť atmosféru mesta Amsterdame pozdĺž brehu rieky. Názov turné, ktoré nie je cudzie, ako to je Amsterdam Canal Cruise.

 FRENCH

 Návrat na tému cestovanie, tentoraz Poviem vám niektoré pamiatky, ktoré musia byť na, ak ste v francúzskeho štátu. Nasledujúce miesta sú potrebné v najbližších turné pri návšteve v francúzskeho štátu 1. Eiffelova veža, Paríž Samozrejme, najviac turistické miesto najprv chytil pozornosť mnohých ľudí a povinné stojí za vašu návštevu, je Eiffelova veža. Vzhľadom k tomu, miesto dobrých mnoho miliónov párov chcú, aby navrhla, expresné lásky, medové týždne, atď. Samotná Eiffelova veža bola postavená v rokoch medzi 1887 SAMP 1889 na oslavu storočia francúzskej revolúcie s výškou 275 metrov. Každopádne nie je nyesel deh sem najmä pri podaní svojho partnera 2. Louvre, Paris Louvre sa stal najslávnejší zo všetkých galérií, a to je doma na umenie a históriu, ako si môžete potriasť bagetu na adrese. Leonardo da Vinci Mona Lisa (La Giaconda) úsmev úsmev tajomný, ale nájdete viac ako 35.000 iné kusy tu, od starožitností k súčasnému umeniu. Bonus tip: pridanie moderná pyramída Louvre, atraktivitu francúzskeho česť s starovekého Egypta (a použité ako umiestnenie The Da Vinci Code). 3. Palác vo Versailles, Versailles Sťahovanie z Paríža a do interiéru nájdeme Palác vo Versailles, domov kráľov a kráľovien Francúzska až do La Guillotine vziať hlavami. Palác zostáva a je to skvelý spôsob, ako stráviť deň s Zrkadlový sála, nádhernými záhradami a fontánami a obklopený mesta, ktoré má niektoré z najlepších reštaurácií v okolí (vrátane Paríža). 4. French Riviera, Cannes a Monako French Riviera je obľúbenou pláž cieľ pre smotánky, s niektorými z najviac exotických pláží na svete podporované niektorými z najluxusnejších hotelov, stravovacích možností a nákupných rozptýlenie možno nájsť kdekoľvek na planéte. Počasie je teplé v zime a horúce v lete, ale nenechajte si ujsť filmovom festivale v Cannes a hviezdy filmového sveta, ak ste to vôbec možné.

 ENGLISH

 Angličtina je nielen slávny pre samotný futbal. Ale, samozrejme, mnoho obchodov histórie a zaujímavých miest k návšteve. Ak máte možnosť prísť do Spojeného kráľovstva, niektoré zo zaujímavých miest a aktivít je možné navštíviť. 1. Tower of London Tower of London, ktorý sa nachádza v centre Londýna je pozostatkom dejín, a slúžil kráľovskú rodinu za stovky rokov. Okrem tejto veži tiež slúžil ako väzenie, zbrojnica a dokonca zoo. Táto veža je tiež domov pre kráľovskú korunou, ktoré môžete vidieť. Veža je otvorená od utorka do soboty od 10:00 do 18:00 miestneho času. Sa vstupný poplatok vo výške 17 eur (asi Rp..230 tisíc), môžete navštíviť jeden z miest navštívil mnoho turistov Tohle. 2. Tower Bridge, Londýn štruktúru a najpôsobivejšie miesta v hlavnom meste, Tower Bridge v Londýne stál na Temži od roku 1894 a je jedným z najznámejších pamiatok na svete. Tu si môžete prezrieť mechanizmy a informačné panely vysvetliť, o použitej technológii v priebehu rokov, aby Tower Bridge ťah. Môžete navštíviť toto miesto každý deň od 10:00 do 18:30 s plat 7 eur (asi Rp.95 tisíce). 3. Big Ben veža Big Ben už dávno stal ikonou mesta Londýn. Veľká veža s hodinami sa nachádza na severnom konci paláca Westminster v Londýne Jedná sa o tretiu najvyššiu vežu s hodinami na svete. Ak ste do Londýna, môžete si ujsť príležitosť sledovať hodiny začali tikať už na 31. mája 1859 tento. Vo večerných hodinách Vzhľadom k 96,3 metrov vysoká veža bude ešte krajšia, pretože zdobia zlaté žlté svetlá paláci Westminster. Big Ben bol raz najväčšie štvorboká veža s hodinami na svete, ale potom porazil Allen-Bradley Clock Tower v Milwaukee, Wisconsin, USA.

 Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty sú dve ikonické mestské štáty, menovite Abu Dhabi a Dubaj. Turistické výhody vlastnený Dubai Dubaj, pretože spoliehal na obchode v oblasti služieb a investícií pre hospodársky rast. To je v kontraste s Abu Dhabi ktoré sú založené na obchodovanie s ropou. Tak tu som zostavil zoznam niektoré z najlepších turistických atrakcií v

 Dubaj.

1. Burj Al Arab Burj Al Arab je luxusný hotel sa nachádza v Dubaj, Spojené arabské emiráty. Burj Al Arab budova, navrhnutý Tom Wright, dosahuje výšku 321 metrov, 66 poschodí a je najvyššia budova je plne využívaný ako hotel. Objekt stojí na umelom ostrove sa nachádza 280 m od pobrežia v Perzskom zálive. Burj Al Arab je vo vlastníctve Jumeirah. Tento hotel je často označovaný ako hviezda 7. To je považované za zveličenie tými v oblasti cestovného ruchu. To je tiež videné ako spôsob, ako "poraziť" ostatné hotely, kto volal jeho hviezdičkami, hotel 6. 2. Jumeirah Beach Jumeirah Beach je najznámejšia pláž v Dubaji. Táto pláž sa tiahne až do 7 km, rozdelené do siedmich pláží a pláže každej dlhé tiahne na míle ďaleko. 2 Beach tavený v každej Jumeirah Park a Vodný park Wild Wadi. 3. Burj Khalifa Burj Khalifa je príkladom najvyššie a najviac úžasnú architektúrou. Towers, 153 poschodí dotknúť neba v meste Dubaj. Stavba zahŕňa časti hotela, kancelárske priestory, rezidenčného apartmánu so všetkými luxusný tovar zariadení. 4. Palm Jumeirah Palm Jumeirah má všetko, čo potrebujete, aby si neuveriteľný dovolenku. Vrátane mien svetovo preslávený hotel, turistické miesta sú úžasné, luxusné módne a nákupné centrá. Či už si len chcete oddýchnuť, alebo ponoriť do dovolenku plnú rekreáciu a zábavu, to je skutočne inšpirujúce miesto k návšteve. Streets Café sendviče v Arménsku Arménsko je krajina, ktorá nie je ďaleko od krajín Európy, a tak s Tureckom. Aj keď krajina je úplne unikátny, pretože ako prvý kresťanský štát na svete, ale cíti, že krajina nie je vidieť jedlo v Arménsku sa príliš nelíši od väčšiny všeobecne ako z krajín Európy. Chlieb a polievka jedlo, alebo cestoviny byť vždy ľahko dostupné. Ľudia tu tiež rád jesť ovocie
2.
3. Arménsko / Arménska republika
4.
5. je hornatá krajina v oblasti južného Kaukazu Eurázie. Nachádza sa v severnej časti západnej Ázie, ohraničený Tureckom na západ, Gruzínsko na sever. Arménsko je jednotná, multi-party, demokratický Barma :. Od 9. storočia až do 13. storočia, toto mesto bolo hlavným mestom kráľovstva Pagan, prvého kráľovstva, ktoré spája regióny, ktoré budú Mjanmarsko Modern. Počas storočí, existuje viac ako 10.000 chrámy a pagody Yangon známy tiež ako Rangúne je bývalé hlavné mesto Barmy (Mjanmarska) a kapitál Yangon kraja. Yangon je najväčšie mesto v krajine s populáciou cez päť miliónov, a je obchodné centrum názov agan Mesto Bagan (predtým Pagan) je starobylé mesto (staré mesto) sa nachádza v regióne Mandalay v Mjanmarsku / Barme. Od 9. storočia až do 13. storočia, toto mesto bolo hlavným mestom kráľovstva Pagan,
6.
7. Mjanmarsku
8.
9. je krajina, ktorej obyvateľstvo je väčšinou budhistické náboženstvo, ale v meste Rangúne môžeme vidieť pozostatky katolíckej cirkvi mali veľmi staré. Katedrála svätého Márie je starý katolícky kostol sa nachádza v sacom potrubí Hotel izbe kozmickej kabíne, čo znamená, že len kúsok jednoducho hodia iba pre možné spať rebaan nájsť v niekoľkých krajinách, ako je Japonsko, Singapur alebo Malajzii. Kapsule hotel chcete nájsť nočný život
10.
11. Hong Kong?
12.
13. veľa miest! naozaj veľa! Teraz chcete nájsť miesto, rozhodnúť, aký druh zábavy? Ak chcete nájsť zábavu, ako je nočný trh so širokou paletou môžete pozrieť na videu nižšie (okrem fotografií, ako je uvedené v predchádzajúcom článku), toto umiestnenie je Nelson Street, pri ukončení od stanice MTR bude inštrukcie, ako ukončiť Doprava Macao z Hongkongu je vždy k dispozícii každý deň a je vždy k dispozícii každú hodinu, takže nemusíte mať strach, ísť rovno k pultu, kúpiť lístok, čakať na hodinu odchode, potom šiel do Macau. Iste budete chcieť vedieť, ako sa dostať na Macau z Hong Kongu, prvá poznámka je veľmi jednoduché. Doprava do Macaa z Hongkongu je vždy k dispozícii každý deň a je vždy tam každý Macao Macao alebo Macau už mesto plné zábavy, ktorá sa nachádza v pohraničných provincii Kuang-tung na severe a čelia Juhočínskeho mora. Mesto už nie je tajomstvom, že legalizovala svet hazardných hier Miesta Najkrajšie na svete miesta najkrajšie na svetovo preslávené - Svetový sú veľmi široké naozaj nedokážem predstaviť, ako veľa turistických atrakcií, ktoré môžu byť na v akejkoľvek krajine na svete, a možno, ak chcete navštíviť jeden po druhom iste trvá veľmi dlhú dobu, a to aj v prípade, potom schopný. Keď sa hovorí o turistických miest na svete, určite je veľmi rozmanitá a má tiež krásu, ktorá je rozmanitá, ale existujú ľudia, ktorí si myslia, že tam sú niektoré stránky, ktoré majú výnimočnú krásu a známy vo svete, ale späť na turistické atrakcie hoci krása má veľmi zaujímavé, ale nemá veľa viac návštevníkov znamená menej dobre známy v očiach sveta, nie je to ?, a či to má mnoho návštevníkov z celého sveta môžu byť istí, že stránky sú naozaj veľmi slávny. No, tu sú niektoré z najkrajších turistických mieste informácie, ktoré držia jednotlivé krajiny podľa sepengatuhan som bol už slávny turistické miesta vo svete.
14.
15. 1. Indonézia Kuta Beach Bali
16.
17. Kuta Beach Bali sa nachádza v južnej časti Denpasar, hlavné mesto Bali z Indonézskej republiky ponúka obrovskú krásu pobrežia a je dobre známy v očiach sveta.
18.
19. Komodo Island
20.
21. Tzv Komodo Island je ostrov, našiel mnoho vzácnych živočíchov sú chránené štátu Indonézskej republiky. Na ostrove Komodo, ktorý je umiestnený v Nusa Tenggara ostrovoch presne na východe ostrova Sumbawa navyše sa teší na prírodné krásy ostrova môžu tešiť aj na prírodné scenérie divokých zvierat, ktoré sú len zriedka zistil, že draci. Hora Bromo ohromujúci krása hory, ktorý je vo vlastníctve hora Bromo je naozaj prilákať miestne a zahraničných turistov.
22.
23. Hora Bromo
24.
25. sa môžete stretnúť v Probolinggo, východnej Jáve, Indonézia. 2. Japonská je Mount Fujiyama Mount Fuji, ktorý sa nachádza na hranici Shizouka a Yamanashi prefektúre, je tiež zaujímavé navštíviť pre turistov. Hory, ktoré majú vlastnosti, na konci s vrstvou ľadu, ktorá je najkrajšie turistické miesta vo svete preslávené. Najkrajšie miesta vo svetoznámych
26.
27. Ueno Park
28.
29. kedysi krásna záhrada plné kvetín typickými Japonska aj novú atmosféru do turistickej a iste veľmi pôsobivé. Ueno Park je obrovská záhrada, ktorá sa nachádza v Tokiu v Japonsku a je jedným z najznámejších turistických centier na svete.
30.
31. 3. americkej Niagara Falls
32.
33. Vodopád má veľmi veľký ohromujúci krásu pre návštevníkov. Vodopád, ktorý sa nachádza na medzinárodnej hranice medzi USA a Kanade je známe turistické miesto na svete a veľa návštevníkov, ktorí chcú vidieť krásu vodopádu je veľmi pozoruhodná. Grand Canyon Grand Canyon je veľký kaňon vytvorený Colorado riekou. Táto turistická spot je veľmi známe turistické miesto a často navštevovaný turistami z rôznych Negara, pretože to je úžasné prírodné krásy nebude splnená, ak navštívite týchto zaujímavostí iba raz. Antelope Canyon najkrajšie turistické miesto v budúcom Amerike je Antelope Canyon, to kaňon je turistické miesto, je tiež veľmi slávny v očiach sveta, s krásou stien svieti ako slnečné lúče, aby priestor na vnútornej strane sa stáva veľmi krásne a očarujúce. Antelope Canyon sa nachádza v meste Page, Coconino Zeme, Arizona, Spojené štáty americké.
34. 4. Anglicko
35. Lake District Turistické atrakcie vo Veľkej Británii je to hora, ktorá má veľký jazero, mnoho turistov, ktorí prichádzajú do turistických atrakcií, ako je Lake District vo Veľkej Británii. Cambridge nádhernú atmosféru, Cambridge UK s výhľadom na rieku a starovekých budov, ktoré sú ešte stále dobre udržiavané.
36.
37. 5. Thajsko Koh Chang
38.
39. Pokiaľ z Thajska existuje veľa stredísk, ktoré ponúkajú výnimočné prírodné krásy a preslávený vo svete jeden z Koh Chang. Yag morský park bol veľmi navštevovaný v tomto návštevníkov Thailad z celého sveta, pretože na krásu tohto miesta je pokojné a tiché, aby sa turisti cítili ako doma v turistickom mieste. Koh Samui v Koh Samui je turistické miesto, ktoré tiež prilákala veľa zahraničných turistov predovšetkým v letnom období iste mnoho turistov, ktorí navštívia miesto. Mong Kok je najviac kompletné nákupné a pevný
40.
41. Hong Kong,
42.
43. Začiatok nákupného centra, nakupovať až do obytnej časti, hosťujúci Mong Kok

No comments:

Post a Comment