!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, October 14, 2015

Iecienītākais tūristu vietas pasaulē.

Iecienītākais tūristu vietas pasaulē.

Brauciens netika pabeigts (379)
 (379 daļa), Depok, West Java, Indonēzija, 6. septembra, 2015 01:40).

1982.gadā sākumā, pēc tam, kad es atmest kā ierēdņa pie ģenerālprokurora Augstākās izglītības ministrijas Izglītības un kultūras direktorāts, mana pirmā reize apmeklējot vai ceļo uz ārzemēm, jo ​​viņi vēlas, skolu, Kalifornijas Valsts universitātē, Fresno, Kalifornijā.

 Pavadīja savu tēvu un māti, un deviņi brāļi un māsas I caur Halim Perdana Kusuma starptautiskā lidosta, kad Indonēzijā nav Soekarno-Hatta lidosta. Kad es iekāpa plakni Japan Airlines (JAL) Jumbo 747, lielā divu līmeņu gaisa kuģiem, maršruta apstāšanās Changi lidosta, Singapūra un Narita Airport, Tokijā, pirms turpināt uz San Francisco Tokijas lidojumu. No Sanfrancisko es iekāpuši lidmašīnu uz pilsētas Fresno Air Kalifornijā. Lidostā Fresno, es esmu palielinājies manu adoptētāji Bob celma un viņa sieva (Dee), jo es dzīvoju šajā ģimenē jau vairākus mēnešus, pirms es pārcēlos uz dzīvokli ir blakus Masjid Fresno, kas atrodas tikai 50 metru attālumā no Campus Kalifornijas Valsts universitāte, Fresno.

 Saprotams Indonēzija (Džakarta), ja tas nav moderni, kā tas ir tagad, nav daudz centri (super tirgus), nav ceļa nodevas, tad, kad es apstājos tranzītā Changi lidosta mainīt lidmašīnām JAL citiem, lai gan tikai trīs stundas, es izmantot ap lidostas Changi , Kad mūsdienu Changi lidosta jau, tur ir veids, kā staigāt, stumbra lidaparātu kāpnes un rosīgs iepirkšanās komplekss piepildīts ar dažādiem produktiem, kas nav īpašumā Halim Perdana Kusuma.

 Man bija apbrīnoju kecanggigan un agri moderna uz Changi lidostu, man patīk nāk no lielā ciematā (Jakarta), virzienā uz pilsētas valsti, piemēram, Singapūrā. Devos uz Tokiju no Singapūras, sakritība informācijas es nokļūt uz plaknes, katram ārvalstniekam, kas ceļo tranzītā Tokijā, tie tika dota bezmaksas vīza Japānu trīs dienas. Katrs peumpang JAL uz ārvalstīm un tranzīta Tokijā, ko piešķir JAL iespējas brīvi uzturēties trīs dienas pie Hotel Nikko Narita.

 Es izmantoju šo iespēju, lai apmeklētu dažādus tūrisma iespējas pilsētā Tokijā. Kad viņš pirmo reizi nolaidās Naritas lidostā ir iegājusi pavasarī, kas ir tikai intermitējošs ziema, šeit es jūtos sajūtu cool (auksts) bija pirmais sniega valstī kā Japāna. No Naritas lidostas mēs iekāpuši autobuss lielie pilsētas Tokyo (dawn pilsēta), līdz rītausmā pilsēta pilsētā Tokijā, mēs reģistrējoties ceļojumu aģentūras vietējiem, kuri mūs aizveda apskatīt dažādus tūrisma objektus, Tokijā, sākot no pieaugošās NHK tornī, braukt ar laivu brauciens upe, kas sadala pilsētu Tokijā, kur kuģis padarīt mākslīgās pērles, Japānas imperatora pils, kur Warung tēja, un citi tūrisma vietās. Es apbrīnoju no Tokijas (tagad ir iedzīvotāju skaits ir 40 miljoni, tā neto vienreiz, kā arī citām pilsētām man jebkad apmeklējis piemēram, Osakā. No Osaka uz Tokiju mums ātri vilcienu braukt. Tokijas gan blīvi apdzīvota, es reti sastopas sastrēgumus uz autoceļiem (sastrēgumā) , iespējams tāpēc, ka Tokija jau ir sarežģītu sabiedriskā transporta sistēmu, sākot no Subway (sub virzienā), viensliežu vilcieni un citi sabiedriskā transporta iespējas ir labas un labi organizēta satiksme.

Citas ekskursijas brauciens es darīju bija nomaļus vasarā, parasti augstskolas mēnesī jūnijā (vasarā) studenti var būt off, un studentiem, kas vēlas turpināt koledžas (īstermiņa) ir arī atļauts. Unversitas parasti studēt ASV ir četri semestri, ziemas semestris, pavasaris, vasara, rudens un puse no sezonas. Vasaras semestrī 1983, es manfatkan staigāt apkārt Ameriku. Early vasarā es hitchhiked studenta privāto studentus no Malaizijas (Hishamuddin), viņš studējis Fresno sava rēķina nevis MARA stipendiju. No Fresno uz San Francisco veikt trīs stundas, viens no unikalitāti Šī pilsēta ir arhitektūra no mājas iedzīvotājiem, tika ietekmēja arhitektūras kultūru Vācijas, Francijas, Nīderlandes, Īrijas un kultūru Eiropas izcelsmes citu, zinot pilsētu apdzīvo cilvēki, kas nāk no dažādām kultūrām Eiropā , arī no Ķīnas (China Town), Filipīnām un daudzās citās valstīs.

 No Sanfrancisko mēs izpētīt Kalifornijas piekrastē, uz pilsētu Losandželosu, apmēram piecas stundas, šajā pilsētā mēs saņēmām Disney zemes un daudzām citām tūrisma vietnēm. Es nekad ņēma uz pilsētas San Diego, šeit mēs varētu redzēt Sea World un citu jūras tūrismu. Mēnešiem līdz diviem un trešā vasaras es mēģināju ceļojis, izmantojot autobusu (Grey kurts), ar sezonas biļetēm derīgu biļeti divus mēnešus, kas nozīmē, ka sezonas biļetes to mēs varam mainīt, izmaiņas autobusu pie autoostas bez pērkot jaunu biļeti. Maršruti mēs Fresno uz Losandželosu, no Losandželosas devāmies uz Tucson un pilsētas Phoenix Arizona, tad Dallas un Hjūstonā, Teksasā, Teksasā devāmies uz pilsētas El Paso, El Paso mēs pārgāja uz pilsētu Trijiudad Juarez (Meksika). No Teksasas devāmies Albuqaque, Alabama, pirms došanās uz Misūri, un devās uz Virginia, pilsētas Philadelphia, pirms pilsētā New York. Katrā pilsētā un tūrisma vietām valstī mēs lietojat laiku, lai redzētu to, dažreiz jo nav sabiedriskā transporta mēs apstāties personīgo kemdaraan uz tūrisma objektiem (nolaupīšanu).

 Tajā laikā, ārvalstu tūristi joprojām ir atļauts uzkāpt Brīvības statuja up uz galvas statuja (tagad aizliegts). Kad tas bija vēl tur WTC dvīņu māja, tad augšējais stāvs ir paredzēts tūristiem. Pirms Philadelphia, mums bija iespēja apmeklēt Washington DC. Garo braucienu, ka es tikai gulēja uz autobusu arau autoostas, vienkārši atstāt manu stuff skapītim tur, un tualetes telpas peldēm šajā stacijā laikā. Es pavadīt nakti (palikt viesnīcā), bija, kad viņš ieradās Ņujorkā, uzturas Jaunatnes hosteļu vienu-desmit, pasu un vērtslietu noguldīti priekšā birojā. Saprotams telpas, kurās atrodas tūristi jauneklis no Francijas, Vācijas, Meksikas un citām valstīm, (laika tas maksā par nakti uzturēšanās 3 $ Ļoti lēti, jo īpaši tad, kad kurss bija $ 1:. Rp 500, -

Kad pilsētas Memphis mēs redzējām, māju, kas izgatavots Elvis Presley muzejs. In Grey Hound ar autobusu mēs atstājam pēdas dienvidu valstīs uz Ņujorku, Sākumlapa Visas ziemeļu štatos pirms atgriešanās Fresno. Atšķirībā no ASV, kas ir ļoti plaša (50 valstis), bet Eiropas valstis ir salīdzinoši maza valsts, tāpat kā valstī es jebkad esmu apmeklējis, piemēram, Nīderlandē, Vācijā, Austrijā, Ungārijā un Spānijā. Šajā valstī mēs apmeklējām tempay daudz atrakcijas, piemēram, Berlīnē, Humburg, Amsterdamā, Hāgā, Budapeštā, Vīnē, Madridē, Sevilla, un citu tūrisma vietās, piemēram, vietu, kur islāms reiz valdīja karalistes Spānijā un citās tūristu vietās.

 Ceļojis ASV ir atšķirīgs, ja mēs izmantojām autobusu, ka Eiropā mēs izmantot vairāk vilcienus. Ja ASV laikā mēs, ja gribam ēst košera pārtikas mēs ejam uz veikalu (mini tirgū), kas pieder vietējai musulmaņu vai musulmani no Pakistānas, Indijas un Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā, tad Eiropā musulmaņu tūristi parasti apmeklē retaurant (restorāns), kas vietējie musulmaņi vai musulmaņi turku izcelsmes izdevies tika plaši izplatījās Eiropā, jo īpaši Vācija un Francija.

 Favorite tūrisma vietas DUNA

Brīvdienu noteikti ir ļoti patīkama lieta, it īpaši, ja plānojat pavadīt savas brīvdienas ārzemēs. Nu šeit es apspriestu tūrisma vietas interesi visā pasaulē.

 JAPĀŅU

ķiršu valstis daudz objektu Trips uz Japānu ir jautri. Ir tik daudz vietas Japānā bija interesanti un ir vērts apmeklēt. Ja jūs plānojat, lai saņemtu tur, tur ir diezgan daudz gida pakalpojumus, kas ļaus jums baudīt skaistumu Japānā. 1.Ueno Park ar slaveno japāņu ķiršu ziedi ir ļoti skaisti. Ja vēlaties baudīt skaistumu šo ziedu, pienācis Ueno Park pavasarī, kas notika ap marta līdz maijam. Ueno Park bija slavenākais vieta un ir bijusi vieta, no Japānas vēlamāko tūrisma darīt Hanami, proti, pikniks, baudot uzplaukumu ķiršu zied.

 2. Fuji-Q Highland Tūrisms Japāna šī viena veida atrakciju parku, kas kalpo Visaizraujošākā braucieni, no kuriem viens ir amerikāņu kalniņi, kas ir ļoti liels ar garu trajektoriju. Ueno Park bija slavenākais vieta un ir bijusi vieta, no Japānas vēlamāko tūrisma darīt Hanami, proti, pikniks, baudot uzplaukumu ķiršu zied.

 3. Disney Resort, Tokija atrakciju parks uzcelta pilsētas Tokijas, Daudz braucieni, ka mēs varam baudīt šeit, jā, iespējams, nav daudz atšķiras no tiem, Dufan Ancol, Džakarta, Indonēzija Atrakciju kura vārds nevar atdalīt no pemaianan Air, Flying, Coster, var būt tikai vieta, kas padara to pievilcīgāku Japānā. Bet, ja skatās no vārda "Disney", šķiet pilnīgāks.

 NĪDERLANDE

 Nīderlande ir ne tikai zināms, vējdzirnavas tikai. Nīderlande ir viens no populārākajiem tūrisma objektiem pasaulē. Tur jūs varat sajust rāmums dabiskajā apkārtnē debesīs. Cilvēki ir ļoti draudzīgi un jauki. Jūs varat viegli izmantot brīvdienu īres iespējas. Izvēloties, piemēram, nomas brīvdienu mājām, lai palīdzētu jums samazināt izmaksas par savu uzturēšanos. 1. Volendam Viens no slavenā tūristu piesaistei Nīderlandē ir Valendam., Kur mēs varam uzņemt attēlus ar tērpu "londo" ala vecās skolas zvejniekiem. Jā, pagātne Volendam ir zvejnieku ciemats, bet tagad ir kļuvusi par vienu no objektiem ārzemju tūristiem, kas apmeklē Nīderlandi. Volendam atrodas Ijsserlmeer robežojas ar Ziemeļu jūras ūdeņos. Ja no Amsterdamas Schipol starptautiskā lidosta ir aptuveni 30 km, un no pilsētas Amsterdaam pati par sevi ir aptuveni 20 km. Sākotnēji Volendam atrodas ostas teritorijā, Edamas siera ražošanas pilsēta Nīderlandē. Kad Edam būvēt savu ostu, Volendam tad atdalījās un formēti zvejas ciematā Volendam. Atmosfēra un Māju Volendam bija skaista, tīra un sakopta. Kaut neliels maz māju un kopā, ļoti redzami īpašnieki mājā jābūt rūpējas par māju un lingkungannnya labi. Agrāk 2. Keukenhof, Lisse Viens no tūrisma objektiem Nīderlandē, kas ir arī vērts apmeklēt ir Keukenhof, apskates objektiem, piemēram, botānisko dārzu vai puķu dārzs. Holandiešu atrakcijas šis viens atrodas pilsētas Lisse, Keukenhof atrodas uz dienvidiem no Nīderlandes, proti pilsētā Lisse, aptuveni 30 minūtes ar autobusu no Amsterdamas. Parks ar platību aptuveni 80 hektāri, tas ir arī lielākais puķu dārzs Eiropā, tāpēc tas tika nodēvēts par Eiropas Garden. Nav pārsteidzoši, ka Keukenhof ir kļuvis par vienu no populārākajiem tūrisma galamērķiem Nīderlandē. Pamatojoties uz informāciju, ko es saņēmu, katru pavasari vairāk nekā septiņi miljoni puķes tika audzēti, lai piesaistītu apmeklētājus. Jāatzīmē, ka ne tikai tulpes var baudīt, bet arī dažādu veidu ziedi, piemēram, hiacintes, narcises, pat orhidejas. Vairāk nekā 800,000 apmeklētāju no mājām un ārzemēs nāk uz šo parku katru gadu. Par ziedu mīļotājiem un cienītājiem fotogrāfijas, "obligāts" Likums apmeklēt Keukenhof. Un pārliecinieties, ka jums dot kameru, lai attēlotu skaistumu šo puķu dārzs. 3. Canal Cruise, Amsterdam Amsterdama ir visvairāk apmeklētais galamērķis Eiropā ar miljoniem apmeklētāju, kas ierodas iepazīt skaisto pilsētu katru gadu. Tas ir ļoti labi izplānota pilsēta, 17.gs. pilsēta ir ekonomikas centrs pasaulē un šodien puse Eiropas galvaspilsētā. Tas nav ļoti liela pilsēta visiem pilsētas galvenajiem objektiem ir viegli pieejami ar kājām. Šī pilsēta ir ideāls maisījums vēstures un mūsdienu arhitektūru. Pilsēta lepojas ar savu vidi, tolerantu un liberāli. Statistiski runājot Esmu nav precīzu datu, bet šī pilsēta pārsniedza lielākajām pilsētām Eiropā skaita velosipēdiem, kanāliem, tiltiem, teātri, tirgu utt labākais laiks, lai apmeklētu Amsterdamu Labākais laiks, lai apmeklētu Amsterdama ir jūlijs un augusts, pateicoties klimatam mēnešu laikā ir labākais. Lai gan nekad ekstrēms, Amsterdama ir haven apmeklētājiem visu gadu. Pat apmeklējot Amsterdamu offseason ir, lai būtu savas priekšrocības, kā jūs atradīsiet milzīgas atlaides par visām aviosabiedrībām, viesnīcām un restorāniem. Amsterdamā jūs atradīsiet vairākas festivālos un pasākumos turpmāk notiks visu gadu. Amsterdamā, Nīderlandē, ir ekskursija pa ūdens kanāls, kas ir ļoti iespaidīgs tūristiem. Tour aicina tūristus iepazīt atmosfēru pilsētas Amsterdamas gar krastu. Par tūres ka nav sveši šis nosaukums ir Amsterdam Canal Cruise.

 FRANČU

 Atgriezties tēmu ceļojumu, šoreiz es jums dažas vietas, kas ir apmeklējis, ja tu esi Francijas valstij. Šādas vietas ir nepieciešama nāk ceļojumu, kad jūs apmeklējat Francijas valsts 1. Eifeļa tornis, Parīzes Protams, visvairāk tūristu vietas vispirms nozvejotas uzmanību daudziem cilvēkiem, un obligātu vērts jūsu vizīte ir Eifeļa tornis. Tā kā šajā vietā labs daudzi miljoni pāru vēlas ierosināt, izteikt mīlestību, medus, uc Eifeļa tornis pati tika uzcelta gadiem starp 1887 sampat 1889 svinēt gadsimta franču revolūcijas ar augstumu 275 metrus. Anyway nav nyesel DEH šejieni, jo īpaši, bet celt savu partneri 2. Louvre, Paris Louvre ir kļuvis par slavenāko no visiem mākslas galerijām, un tā ir mājvieta mākslu un vēsturi, nekā jūs varat krata bagete pie. Leonardo da Vinci Mona Lisa (La Giaconda) ņirgt smaids mīklains, bet jūs atradīsiet vairāk nekā 35.000 citus gabalus šeit, no senlietām uz mūsdienu mākslu. Bonus Padoms: pievienojot modernu piramīdas Luvra, pievilcību Francijas goda ar Senās Ēģiptes (un izmanto kā vietu Da Vinči kods). 3. Versaļas pils, Versaļas Moving no Parīzes un interjeru, mēs atrast Versaļas pils, mājas karaļi un karalienes Francijas līdz La giljotīnu ņemtu savas galvas. Palace paliek un tas ir brīnišķīgs veids, kā pavadīt dienu ar zālē Spoguļi, krāšņajiem dārziem un strūklakām un ieskauj pilsētu, kas ir daži no labākajiem restorāniem jomā (tai skaitā Parīzes). 4. Franču Rivjēra, Cannes un Monako Franču Rivjēra ir iecienīts pludmales galamērķis glitterati, ar dažiem no eksotiskām pludmalēm pasaulē nodrošināti ar kādu no greznākajiem viesnīcas, ēdināšanas iespējām un iepirkšanās traucējošos var atrast jebkur uz planētas. Laika apstākļi ir silts ziemā un karstā vasarā, bet nav garām Kannu kinofestivālā un zvaigznes filmu pasaulē, ja jums ir vispār iespējams.

 ENGLISH

 Angļu valoda ir ne tikai slavena ar futbolu vien. Bet, protams, daudzi veikali vēsturi un interesantas vietas apmeklēt. Ja jums ir iespēja nākt uz Lielbritāniju, dažas interesantas vietas un darbības var apmeklēt. 1. Tower of London Tower of London, kas atrodas Londonas centrā ir relikts vēstures un ir kalpojis karalisko ģimeni simtiem gadu. Bez šīs tornis kalpoja arī kā cietums, arsenālā un pat zoodārzā. Šis tornis ir arī mājvieta karaļa kronis, ka jūs varat redzēt. Tornis ir atvērts no otrdienas līdz sestdienai, sākot no 10:00 līdz 18:00 pēc vietējā laika. Ar ieejas maksa 17 eiro (aptuveni Rp..230 tūkstoši), jūs varat apmeklēt kādu no vietām, apmeklē daudzi tūristi šo. 2. Tower Bridge, Londona struktūra un iespaidīgākajām vietām galvaspilsētā, Tower Bridge Londonā ir stāvēja uz Temzas kopš 1894, un ir viens no visvairāk atpazīstami orientierus pasaulē. Šeit jūs varat redzēt mehānismi un informācijas paneļus izskaidrot par izmantotās tehnoloģijas gadu gaitā, lai saglabātu Tower Bridge pārvietoties. Jūs varat apmeklēt šo vietu katru dienu, sākot no 10:00 līdz 18:30 ar samaksu 7 eiro (aptuveni Rp.95 tūkstoši). 3. Big Ben tornis Big Ben jau sen ir kļuvusi par ikonu no Londonas. Liels pulksteņa tornis atrodas ziemeļu galā Vestminsteras pils Londonā Šis ir trešais augstākais pulksteņa tornis pasaulē. Ja Jums ir uz Londonu, jūs nedrīkstat palaist garām iespēju skatīties pulksteni sāka atzīmējot gada 31. maijā 1859 šo. Vakarā Ņemot vērā 96,3 metrus augstā torņa būs skaisti, jo dekorēts zeltaini dzeltena gaismas no Vestminsteras pils. Big Ben reiz bija lielākais četru novietotās pulksteņa tornis pasaulē, bet tad sakāva Allen-Bradley Pulksteņtornis Milwaukee, Wisconsin, ASV.

 UNITED ARĀBU EMIRĀTI

Apvienotie Arābu Emirāti ir divas ikonu pilsētu valstis, proti, Abū Dabī un Dubaijā. Tūrisma priekšrocības pieder Dubai jo Dubai balstījās uz pakalpojumu tirdzniecības un investīciju ekonomiskās izaugsmes. Tas ir pretstatā Abū Dabī, kas paļaujas uz naftas tirdzniecības. Tātad, šeit es esmu apkopojusi sarakstu ar dažiem no labākajiem tūrisma objektiem, kas

 Dubai.

1. Burj Al Arab Burj Al Arab ir luksusa viesnīca, kas atrodas Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos. Burj Al Arab ēka, projektējis Tom Wright, sasniedz augstumu 321 metri, 66 stāvi, un tā ir augstākā ēka ir pilnībā izmantota kā viesnīca. Ēka stāv uz mākslīgas salas atrodas 280 m no krasta atrodas Persijas līcī. Burj Al Arab pieder Jumeirah. Viesnīca ir bieži sauc par zvaigzni 7. Tiek uzskatīts hiperbola ar tiem, kas tūrisma jomā. Tas arī tiek uzskatīta par veidu, kā "beat" citas viesnīcas kurš nosauca viņa viesnīca star 6. 2. Jumeirah Beach Jumeirah Beach ir slavenākais pludmales Dubaijā. Šī pludmale stiepjas līdz pat 7 km, sadalīts septiņās pludmales un pludmales katru gari stiepjas jūdzes. 2 Beach kausēts katrā Jumeirah parks un Wild Wadi. 3. Burj Khalifa Burj Khalifa ir piemērs visaugstākā un visvairāk apdullināšanu arhitektūru. Towers, 153 stāvi augstu pieskarties debesīm pilsētas Dubai. Ēka ietver daļu no viesnīcas, biroja telpu, dzīvojamo Dzīvoklis ar visām luksusa iespējām. 4. Palm Jumeirah Palm Jumeirah ir viss nepieciešamais, lai baudīt neticami brīvdienas. Ieskaitot nosaukumiem pasaulē pazīstamas viesnīcas, tūrisma vietas ir pārsteidzošs, luksusa modes un iepirkšanās centri. Vienalga, vai jūs vienkārši vēlaties atpūsties vai iegremdēt sevi brīvdienu pilna atpūtai un izklaidei, tas ir patiesi iedvesmojoša vieta apmeklēt. Ielas Café Sviestmaizes Armēnijā Armēnija ir valsts, kas nav tālu no Eiropas valstīm un tā ar Turciju. Lai gan valsts ir diezgan unikāla, jo kā pirmo kristiešu valsts pasaulē, taču uzskata, valstij nav redzams pārtikas Armēnijā nav daudz atšķiras no visvairāk kopumā, kā no Eiropas valstīm. Maize un zupa trauciņā, vai Pasta vienmēr ir viegli iegūt. Cilvēki šeit arī patīk ēst augļus
2.
Armēnijas 3. Armēnija / Republic
4.
5. ir kalnaina valsts Dienvidkaukāza reģionā Eirāzijā. Atrodas ziemeļu daļā Rietumu Āzijā, kas robežojas ar Turciju rietumos, Gruziju uz ziemeļiem. Armēnija ir unitāra, daudzpartiju, demokrātiska Burma:. Kopš 9. gadsimta līdz 13. gadsimta šī pilsēta bija kapitāla par Pagan Karalistes, pirmā valstībā, kas apvieno reģionus, kas būs Mjanma Modern. Gadsimta laikā, ir vairāk nekā 10000 tempļi un pagodas Jangona pazīstams arī kā Rangūnā, ir bijušais galvaspilsēta Birmu (Mjanmu) un galvaspilsēta Jangonas reģionā. Jangona ir lielākā pilsēta valstī ar iedzīvotāju skaitu vairāk nekā pieci miljoni, un ir tirdzniecības centrs Agan Pilsētas nosaukums Bagan (agrāk saukts Pagan) ir sena pilsēta (Vecrīga), kas atrodas reģionā Mandalay in Mjanma / Birma. Kopš 9. gadsimta līdz 13. gadsimta šī pilsēta bija kapitāla par Pagan Karalistes,
6.
7. Maynmar
8.
9. ir valsts, kuras iedzīvotāju skaits ir lielākā budistu reliģija, bet pilsētā Jangonā, mēs varam redzēt relikvijas katoļu baznīcas bija ļoti vecs. Svētā Marijas katedrāle ir veca katoļu baznīca, kas atrodas Hotel kolektors istabas kosmosa kapsula, kas nozīmē tikai plāksteris tikai derīgi vienīgi miegs rebaan var atrast vairākās valstīs, piemēram, Japānā, Singapūrā vai Malaizijā. Kapsulas viesnīca vēlaties atrast naktsdzīve
10.
11. Honkonga?
12.
13. daudz vietas! tiešām daudz! Tagad jūs vēlaties atrast vietu, izlemt, kāda veida izklaides? ja jūs vēlaties atrast izklaidi, piemēram, nakts tirgu ar plašu Jūs varat redzēt caur video zemāk (papildus fotogrāfijām, kā izklāstīts iepriekšējā rakstā), šī vieta ir Nelson Street, kad jūs iziet no MTR stacijas būs norādījumi, lai izietu Transportation Makao no Hong Kong vienmēr tur katru dienu un vienmēr tur katru stundu, tāpēc jums nav jāuztraucas, iet taisni uz letes, nopirkt biļeti, jāgaida stundu izbraukšanas, pēc tam devās uz Makao. Protams, jūs vēlaties zināt, kā nokļūt līdz Macau no Hong Kong, pirmā piezīme ir ļoti viegli. Transports uz Makao no Hong Kong vienmēr tur katru dienu un vienmēr tur katru Makao Makao vai Macau jau ir pilsēta pilna ar izklaidi, kas atrodas tai kaimiņos Guangdong provinci ziemeļos un skatu uz Dienvidķīnas jūru. Pilsētā vairs nav noslēpums, ka legalizēti pasauli spēļu zālēs skaistākajām pasaulē vietas skaistākā pasaules slavenais - pasaulē ir ļoti plašs tiešām nespēj iedomāties, cik daudz tūrisma objektiem, kas var apmeklēt jebkurā pasaules valstī, un varbūt, ja jūs vēlaties apmeklēt pa vienam, protams, aizņem ļoti ilgu laiku, un pat tad, ja spēj. Kad runājam par tūrisma vietām pasaulē, protams, ir ļoti daudzveidīga, un ir arī skaistums, kas ir daudzveidīgs, bet ir daži, kas domā, ka ir dažas vietnes, kas ir ārkārtas skaistumu un slavens visā pasaulē, bet atpakaļ uz tūristu piesaisti though skaistums ir ļoti interesants, bet nav daudz vairāk apmeklētāju nozīmē mazāk labi pazīstama pasaules acīs nav tā?, un, ja tas ir daudz apmeklētāju no visas pasaules var būt pārliecināti, ka vietas ir patiešām ļoti slavens. Nu, šeit ir daži no skaistākajām tūrisma vietas informāciju rīcībā katra valsts saskaņā ar sepengatuhan biju jau slavenu tūrisma vietām pasaulē.
14.
15. 1. Indonēzija Kuta Beach Bali
16.
17. Kuta Beach Bali atrodas uz dienvidiem no Denpasar, Bali galvaspilsēta Indonēzijas Republikas piedāvā milzīgu skaistumu piekrastē un ir labi pazīstama pasaules acīs.
18.
19. Komodo sala
20.
21. Ts Komodo sala ir sala atrastas daudzas retas dzīvnieku aizsargā valsts Indonēzijas Republikas. Uz Komodo salas, kas atrodas Nusa Tenggara salās tieši uz austrumiem no salas Sumbawa papildus baudot dabas skaistumu salas, var arī baudīt dabas ainavu savvaļas dzīvniekiem, kas ir reti sastopami, ka pūķi. Mount Brom apdullināšanu skaistums kalna kas pieder Mount Bromo patiešām piesaistīs vietējos un ārvalstu tūristus.
22.
23. Mount Bromo
24.
25. Jūs varat tikties Probolinggo, East Java, Indonēzija. 2. Japānas Mount Fujiyama Mount Fuji, kas atrodas uz robežas Shizouka un Jamanasi prefektūra ir arī interesanti apmeklēt tūristiem. Kalni, kas ir īpašības, kas galu galā ar ledus kārtu, kas ir skaistākā tūrisma vietām pasaulē slavens. Skaistākajām vietām pasaulē slavenākā
26.
27. Ueno Park
28.
29. reiz skaists dārzs piepildīta ar ziediem tipisku Japānas veikti svaigu atmosfēru uz tūrisma un, protams, ļoti iespaidīgi. Ueno Park ir milzīgs dārzs, kas atrodas Tokijā, Japānā un ir viens no slavenā tūrisma vietām pasaulē.
30.
31. 3. Amerikāņu Niagāras ūdenskritums
32.
33. ūdenskritums ir ļoti liels satriecošu skaistumu apmeklētājiem. Ūdenskritums, kas atrodas uz robežas, starp ASV un Kanādā ir slavens tūrisma vietas pasaulē un daudz apmeklētāju, kas vēlas redzēt skaistumu ūdenskritumam ir ļoti ievērojams. Grand Canyon Grand Canyon ir liels kanjons radīts Colorado River. Šī tūristu vieta ir ļoti slavena tūrisma vietas un bieži apmeklē viesi no dažādām negar, jo tā uzskata, pārsteidzošs dabas skaistums netiks izpildīts, ja apmeklējot šos objektus tikai vienu reizi. Antelope Canyon skaistākā tūristu vieta nākamajā Amerikā ir Antelope Canyon, šis kanjons ir tūrisma vieta ir arī ļoti slavens acīs pasaulē, ar skaistumu sienām deg kā saules stari padara istabu no iekšpuses kļūst ļoti skaista un burvīgs. Antelope Canyon atrodas lapā, Coconino valsts, Arizona, Savienotās Valstis.
34. 4. Anglija
35. Lake District tūrisma objektiem Lielbritānijā tas ir kalns, kas ir liels ezers, daudzi tūristi, kas ierodas, lai tūrisma objektus, piemēram, Lake District Lielbritānijā. Cambridge brīnišķīga atmosfēra Kembridžas Apvienotajā Karalistē ar skatu uz upi un seno ēku, kas joprojām ir labi uzturēta.
36.
37. 5. Taizeme Koh Chang
38.
39. Ja Taizemei ​​ir daudzi kūrorti, kas piedāvā izcilu dabas skaistumu un slavens visā pasaulē vienu no Koh Chang. Yag jūras parks tika ļoti pārpildīts pie šī Thailad apmeklētāju no visas pasaules, jo skaistumu vietā ir klusa un mierīga, lai tūristi justies kā mājās tūristu vietas. Koh Samui Koh Samui ir tūrisma vietas, kas arī piesaistīja daudzus ārzemju tūristus, jo īpaši vasarā, protams, daudz tūristu, kas apmeklē šo vietu. Mong Kok ir vispilnīgākā iepirkšanās un ciets
40.
41. Honkonga,
42.
43. No iepirkšanās centrs sākums, veikals līdz dzīvojamo platību, apmeklējot Mongkok

No comments:

Post a Comment