!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, October 14, 2015

Mėgstamiausia turistų vietoje pasaulyje.

Mėgstamiausia turistų vietoje pasaulyje.

Kelionė nebuvo baigtas (379)
 (379 dalis), Depok, Vakarų Java, Indonezija Rugsėjo 6 d, 2015, 1:40).

1982 pradžioje, po to, kai aš mesti kaip valstybės tarnautojas generalinio aukštojo mokslo ministerijos Švietimo ir kultūros direktorato, mano pirmas kartas apsilankymą arba keliaujant užsienyje, nes jie nori Kalifornijos valstybinio universiteto, Fresnas, Kalifornija mokyklą.

 Palydėjo savo tėvą ir motiną ir devynių brolių ir seserų I per Halim Perdana Kusuma tarptautinis oro uostas, kai Indonezija neturi Soekarno-Hatta oro uosto. Kai įlipau Japonijos Airlines "(JAL) Jumbo 747, didelė dviejų lygių orlaivių, maršruto sustojimo Changi oro uostas, Singapūras ir Naritos oro uostas, Tokijas, lėktuvas, prieš tęsiant į San Franciskas Tokijo skrydžio. Iš San Francisko įlipau į lėktuvą į Fresno oro Kalifornijos mieste. Oro uoste Fresno, aš įlaipinami mano įtėviai Bobas kelmo ir jo žmona (Dee), nes aš gyvenu šiame šeima kelis mėnesius, kol aš persikėlė į butą yra šalia Masjid Fresnas, kurioje yra tik 50 metrų nuo Kalifornijos valstybinio universiteto miesteliu, Fresnas.

 Suprantama Indonezija (Džakarta), kai ji nėra modernus, kaip yra dabar, nėra daug centrai (Super rinka), nėra kelių mokesčių, todėl, kai aš nustojau tranzitu vykstantiems Changi Airport persėsti į kitą lėktuvą JAL kitiems, nors tik tris valandas, aš naudoju aplink oro uostus Changi , Kai modernus Changi oro uostas jau yra būdas eiti, liemens orlaivių Laiptai ir triukšmingo prekybos kompleksas pripildytas gaminių, kurie nevaldo nei halim Perdana Kusuma įvairovė.

 Aš žavisi kecanggigan ir ankstyvo modernios Changi oro uoste, man patinka išeina iš didelio kaime (Jakarta), į Miesto Valstybė kaip Singapūre. Aš vadovauja į Tokiją Singapūras, sutapimas informacijos gaunu plokštumoje, kiekvienam užsieniečiui, tranzito Tokijuje, jie buvo tikros nemokamas vizas aplankyti Japoniją tris dienas. Kiekvienas peumpang LJA į užsienio šalių ir tranzito Tokijuje, apdovanotas JAL Nemokamas viešnagė tris dienas Hotel Nikko Narita.

 Aš naudoju šią galimybę aplankyti įvairias turizmo infrastruktūrą Tokijas mieste. Kai jis pirmą kartą nusileido Narita Airport įžengė pavasarį, kuri yra tik protarpiais žiema, čia aš jaustis kietas (šaltas) jausmą buvo pirmasis snieguotas šalyje kaip Japonija. Nuo Narita Airport mes lipa autobusas Transnacionaliniai miestai Tokijas (aušros miestelis), kol auštant miesto mieste Tokijas, mes registruojame į kelionių agentūrą vietos, kuris vairavo mums pažvelgti į įvairių lankytinų vietų Tokijuje, nuo didėjančios NHK bokštas, važinėti Ekskursija upė, kad dalybos Tokyo city, kur priėmimo dirbtinių perlų amatų, Japonijos Imperatoriaus rūmai, kur warung arbata, ir kitos turizmo vietovės. Žaviuosi iš Tokijo (dabar turi 40 milijonų gyventojų, jos grynasis kartą, taip pat kitus miestus, aš kada nors aplankė toks kaip Osaka. Iš Osakos į Tokiją mums greitai traukiniu. Tokijo nors tankiai apgyvendintoje, aš retai susiduria spūstis kelyje (kamščiuose) , tikriausiai todėl, kad Tokijas jau turi sudėtingą viešojo transporto sistemą, nuo metro (sub pusę), Monorail traukiniai ir kitos viešojo transporto infrastruktūros yra gera ir gerai organizuota eismo.

Kita ekskursijos Kelionės aš padariau buvo apie vasarą nuošalyje, paprastai miesteliai birželio (vasarą) studentams mėnesį gali būti išjungtas, o studentams, kurie nori tęsti aukštesnįjį (trumpalaikis) taip pat leidžiama. Unversitas paprastai studijuoti JAV yra keturi semestrai, žiemos semestrą, pavasaris, vasara, o kita pusė sezono rudenį. Vasaros semestro 1983, aš manfatkan vaikščioti Amerikoje. Anksti vasarą aš hitchhiked studento asmeninius studentų iš Malaizijos (Hishamuddin), mokėsi Fresno savo sąskaita, o ne MARA stipendiją. Nuo Fresno į San Franciską imtis tris valandas, vienas iš šio miesto unikalumo yra namo gyventojų architektūra, ten veikė architektūros kultūrą Vokietijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose, Airijoje ir kultūros kitos Europos kilmės, žinant miestą gyvena žmonių iš įvairių kultūrų Europoje , taip pat Kinijoje (China Town), Filipinų ir daugelio kitų šalių.

 Iš San Francisko mes ištirti Kalifornijos pakrantėje, Los Andžele, apie penkias valandas mieste, Šiame mieste mes turime Disney Land ir daug kitų turistinių vietų. Aš niekada paėmė į San Diego mieste, čia mes galime pamatyti Sea World ir kitų jūros turizmą. Mėnesių iki dvejų ir trečioji vasarą aš bandžiau keliavo naudojant autobusą (Pilka skalikas), su sezono bilietus galiojantį bilietą du mėnesius, o tai reiškia, kad sezono bilietus tai mes galime pakeisti kaitos autobuso autobusų stoties be pirkti naują bilietą. Kurti mes Fresno į Los Andželą, iš Los Andželo mes vadovauja į Tuksonas ir Phoenix City, Arizona, tada Dallas ir Hiustonas, Teksasas, Teksase mes vadovauja į El Paso, El Paso miesto kirtome virš miesto Trijiudad Juarez (Meksika). Iš Teksaso mes vadovauja Albuqaque, Alabama prieš antraštę į Missouri, ir nuvyko į Virdžinija, Filadelfijos miesto, iki Niujorko. Kiekvienas miestas ir turizmo svetainių valstybės imamės laiko, kad pamatytumėte jį, kartais, nes nėra viešojo transporto mes nustojame asmeninę kemdaraan į turistinių vietų (užgrobimo).

 Tuo metu užsienio turistai vis dar leidžiama lipti Laisvės statula ant statula galvos (dabar uždrausta). Kai jis dar buvo ten WTC dviejų pastatas, viršutiniame aukšte numatyta turistų. Prieš Filadelfijoje, mes galėjome aplankyti Vašingtono DC. Per ilgą kelionę, kad aš tiesiog miegojo ant autobusų arau autobusų stoties, tiesiog palikite mano stuff į spintelę ten, ir tualetinės priemonės maudytis šioje stotyje. Aš praleisti naktį (likti viešbutyje), turėjo kai jis atvyko į Niujorką, apsistojantys Youth Hostel One-dešimt, pasų ir vertybių deponuotų priešais tarnybai. Suprantama kambariai užima turistų jaunuolis iš Prancūzijos, Vokietijos, Meksikos ir kitų šalių (laiko tai kainuoja 3 $ už naktį viešnagės Labai nebrangiai ypač kai valiutos kursas buvo $ 1:. Rp 500, -

Kai Memfio miesto matėme namą, kad padarė Elvis Presley muziejų. Į Grey skalikas Bus Tour mes palikti pėdsaką pietinių valstybių į Niujorką Pradžia Veiklų šiaurinių valstybių prieš grįžtant į Fresno. Skirtingai nei JAV, kuri yra labai plati (50 valstybių), o Europos šalys yra gana maža šalis, kaip ir šalyje, aš kada nors aplankė toks kaip Olandijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Vengrijoje ir Ispanijoje. Šioje šalyje lankėmės tempay daug atrakcionų, tokių kaip Berlin, Humburg, Amsterdame, Hagoje, Budapešte, Vienoje, Madride, Sevilijoje, ir kitų turistinių vietų, tokių kaip sritis, kurioje Islamas kažkada valdė karalystes Ispanijoje ir kitose turizmo vietovėse.

 Keliavo į JAV yra kitoks, jei mes panaudojome autobusą, kad Europoje mes naudojame daugiau traukinius. Jei per JAV mes, jei nori valgyti košerinio maisto mes eiti į parduotuvę (mini rinkoje), priklausančios vietos musulmonas ar musulmonas iš Pakistano, Indijos ir Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos, tada Europoje musulmonų turistai paprastai aplankyti retaurant (restoranas), kad valdo vietos musulmonų ar musulmonų turkų kilmės buvo plačiai paplitusios Europoje, ypač Vokietijoje ir Prancūzijoje.

 Mėgstamiausia turistų dėmė Duna

Atostogos yra tikrai labai malonus dalykas, ypač jei planuojate praleisti savo atostogas užsienyje. Na čia aptarsiu turizmo lankytinas vietas visame pasaulyje.

 JAPONIJOS

vyšnių šalies sklypai objektų Kelionės į Japoniją turi būti įdomus. Yra tiek daug vietų Japonijoje buvo įdomi ir verta aplankyti. Jei planuojate ten patekti, yra gana gido paslaugas, padės jums mėgautis Japonijos grožį daug. 1.Ueno parkas su garsiausių Japonijos vyšnių žiedų yra labai gražus. Jei norite mėgautis šio gėlių grožį, ateiti į Ueno parkas pavasarį, kuris įvyko maždaug kovo iki gegužės. Ueno parkas buvo žymiausias vieta ir buvo Japonijos labiausiai pageidautina turizmo svetainėje padaryti Hanami, ty iškylą mėgaudamiesi vyšnių žiedų žydėjimo.

 2. Fuji-Q Highland Turizmas Japonija tai viena forma pramogų parkai, kurie tarnauja labiausiai jaudinantis važiuoja, iš kurių vienas yra kalnelius, kad yra labai didelis su ilga trajektorija. Ueno parkas buvo žymiausias vieta ir buvo Japonijos labiausiai pageidautina turizmo svetainėje padaryti Hanami, ty iškylą mėgaudamiesi vyšnių žiedų žydėjimo.

 3. "Disney Resort Tokijas atrakcionų parkas pastatytas Tokyo city, daug važiuoja, kad mes galime džiaugtis čia taip tikriausiai ne daug skiriasi nuo tų, Dufan Ancol, Džakarta, Indonezija Pramogų kurio pavadinimas negali būti atskirtas nuo pemaianan Air, Skraidymas, Coster gali būti tik vieta, daro ją patrauklesnę Japonijoje. Bet žiūrint iš pavadinimo "Disney" "atrodo baigtas.

 OLANDIJA

 Nyderlandai ne tik žinomas vėjo malūno tik. Nyderlandai yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų pasaulyje. Čia galite pajusti gamtos apsuptyje danguose ramybę. Žmonės yra labai draugiškas ir gražus. Jūs galite lengvai pasinaudoti atostogos nuomos paslaugas. Nurodykite, kaip antai nuomos vasarnamių, padėti jums sumažinti savo viešnagės išlaidas. 1. Volendam vienas iš garsaus turistų atrakcija Nyderlanduose yra Valendam., Kur mes galime fotografuoti su kostiumų "Londo" ala senosios mokyklos žvejų. Taip, praeitis Volendam yra žvejų kaimas, bet dabar tapo viena iš užsienio turistams, lankantiems Nyderlandai pramogų. Volendam yra Ijsserlmeer ribojasi su Šiaurės jūros vandenis. Jei iš Amsterdamo Schipol tarptautinis oro uostas yra apie 30 km, nuo miesto pati Amsterdaam yra apie 20 km. Iš pradžių Volendam yra uosto teritorijoje Edam, sūrio gamybos miestelio Nyderlanduose. Kai Edam statyti savo uostą, Volendam tada atskilo ir suformuojamos į žvejų kaimas Volendam. Atmosfera ir namai Volendam buvo gražus, švarus ir gerai prižiūrimi. Nors mažą namelį ir kartu gerai matomas savininkai namuose turi rūpintis namo ir lingkungannnya gerai. Anksčiau 2. Keukenhof, Lisse Vienas iš lankytinų vietų Nyderlanduose, kurie taip pat verta aplankyti yra Keukenhof, tokių kaip botanikos sode ar gėlynus taikikliai. Olandų atrakcionai tai vienas įsikūręs Lisse miestą, Keukenhof yra įsikūręs Nyderlandų pietuose, o būtent į Lisse, apie 30 minučių autobusu nuo Amsterdamo mieste. Parkas su maždaug 80 hektarų plotą, tai taip pat yra didžiausia gėlynas Europoje, todėl buvo pramintas Europos sodas. Nenuostabu, kad Keukenhof tapo viena iš populiariausių turistinių vietų Nyderlanduose. Remiantis turima informacija gavau, kiekvieną pavasarį daugiau nei septyni milijonai gėlės buvo veisiami pritraukti lankytojus. Reikėtų pažymėti, kad ne tik tulpės galima mėgautis, bet ir įvairių rūšių gėlių, pavyzdžiui, hiacintų, narcizų, net orchidėjų. Daugiau nei 800.000 lankytojų iš namų ir užsienyje ateiti į šį parką kasmet. Mėgėjams gėlių ir mėgėjams fotografijos, "privalomas" teisė aplankyti Keukenhof. Ir įsitikinkite, kad jums atnešti kamera užfiksuoti šio gėlynus grožį. 3. kanalas Autopilotas, Amsterdamas yra labiausiai lankomas Europoje milijonai lankytojų, kurie atvyksta ištirti gražus miestas kasmet. Tai labai gerai suplanuotas miestas, 17 a miestas yra ekonominis centras pasaulyje ir šiandien šalis Europos sostine. Tai nėra labai didelis miestas visų pagrindinių miesto lankytini objektai yra lengvai pasiekiami pėsčiomis. Šis miestas yra idealus derinys istorijos ir šiuolaikinės architektūros. Miestas didžiuojasi savo aplinkoje tolerantiškas ir liberalus. Statistiškai kalbant Aš neturiu tikslių duomenų, tačiau šis miestas viršijo didžiųjų miestų Europoje dviračių, kanalų, tiltų, teatrų, rinkų ir pan geriausias laikas aplankyti Amsterdamą Geriausias laikas aplankyti Amsterdamas yra liepa ir rugpjūtis, atsižvelgiant į klimato skaičius mėnesiais yra geriausia. Nors niekada ekstremalios, Amsterdamas yra lankytojams ištisus metus prieglauda. Net apsilankymą Amsterdame offseason yra turėti savų privalumų, kaip jūs rasite didžiules nuolaidas dėl visų avialinijų aviabilietus, viešbučių ir restoranų. Amsterdame rasite festivalių skaičių ir įvykiai toliau vyks ištisus metus. Amsterdame, Nyderlanduose, ten yra palei vandens kanalą, kuris yra labai įspūdingas turistų kelionė. Turas kviečia turistus atrasti Amsterdamo miesto palei upės kranto atmosferą. Iš kelionių kad nėra svetimas šis pavadinimas yra Amsterdamo "Canal Cruise.

 PRANCŪZŲ

 Grįžti į kelionės tema, šį kartą aš tau pasakysiu kai taikikliai, kad turi būti lankomas, jei esate Prancūzijos valstybės. Šiose vietose yra reikalaujama ateina kelionė, kai Jūs lankotės Prancūzijos narę 1. Eifelio bokštas, Paryžius, žinoma, labiausiai turistų vietoje pirmą kartą pateko į daugelio žmonių ir privalomas verta savo vizito Eifelio bokštas dėmesio. Kadangi šioje vietoje geras milijonai porų norite pasiūlyti aiškaus meilės, medaus, ir tt Pati Eifelio bokštas buvo pastatytas per metus tarp 1887 sampat 1889 švęsti Prancūzijos revoliucijos amžiuje su 275 metrų aukščio. Bet kokiu atveju nėra nyesel DEH ateiti čia ypač, kai pareikšti savo partnerį 2. Louvre, Paryžius Luvras tapo garsiausių visų meno galerijų, ir ji gyvena menu ir istorija, nei galite purtyti ne BAGUETTE. "Leonardo da Vinci" Mona Liza "(" La Giaconda) Grin Smile paslaptingas, bet jūs rasite daugiau nei 35000 kitų vienetų čia, iš antikvarinių iki šiuolaikinio meno. Nemokamas patarimas: pridėti modernią piramidės Luvras, Prancūzijos garbės senovės Egipto patrauklumą (ir naudojamas kaip "Da Vinčio kodas" vietoje). 3. Versalio rūmai, Versalio juda iš Paryžiaus ir interjero randame Versalio, namų karalių Prancūzijos iki La Guillotine imtis galvas rūmai. Rūmai išlieka ir tai yra puikus būdas praleisti dieną su reguliuojami veidrodėliai, didinga sodų ir fontanų ir apsuptas salėje miesto, kuriame yra kai kurie iš geriausių restoranų srityje (įskaitant Paryžiuje). 4. Prancūzijos Rivjera, Kanų ir Monako prancūzų Riviera yra mėgstamiausia paplūdimys paskirties už glitterati, su kai kuriais iš labiausiai egzotinių paplūdimių visame pasaulyje, paremtą kai kurie iš labiausiai prabangūs viešbučiai, valgomasis galimybes ir prekybos ramiai galima rasti bet kurioje planetos. Oras yra šiltas žiemą ir karštą vasarą, bet nepraleiskite Kanų kino festivalyje ir žvaigždžių kino pasaulyje, jei esate ne visiems įmanoma.

 LIETUVIŲ

 Anglų garsėja ne tik vien futbolu. Bet, žinoma, daug parduotuvių istorija ir Lankytinos vietos aplankyti. Jei turite galimybę atvykti į JK, įdomesnes vietas ir veiklą galima aplankyti. 1. Tower of London Tower of London, įsikūręs Londono centre yra istorijos reliktas ir tarnavo karališkąją šeimą šimtus metų. Be šio bokšto taip pat tarnavo kaip kalėjimas, arsenalą ir net zoologijos sode. Tai bokštas yra taip pat namo į karūną, kad jūs galite pamatyti. Bokštas yra atvira nuo antradienio iki šeštadienio prasideda 10:00 iki 18:00 vietos laiku. Su įėjimo mokestis 17 eurų (apie Rp..230 tūkstančių) galite aplankyti vieną iš lankomiausių daug turistų šio vietose. 2. Tower Bridge, Londonas struktūra ir įspūdingiausi svetainės sostinėje, Tower Bridge Londone jau stovėjo ant Temzės nuo 1894 metais ir yra viena iš labiausiai atpažįstamų orientyrų pasaulyje. Čia galite pamatyti mechanizmus ir informacijos skydai paaiškinti apie naudojamą technologiją per metus išlaikyti bokštas tiltas žingsnį. Jūs galite aplankyti šią vietą kasdien pradedant 10:00 iki 18:30 su darbo užmokesčio 7 eurus (apie Rp.95 tūkst). 3. Big Benas bokštas Big Benas jau seniai tapo iš Londono Sičio piktogramą. Didelis laikrodžio bokštas įsikūręs šiaurinėje pabaigos Vestminsterio rūmai Londone Tai trečiasis didžiausias laikrodis bokštas pasaulyje. Jei esate Londone, jūs negalite praleisti galimybę stebėti laikrodį gegužės 1859 šį prasidėjo pažymint 31. Vakare atsižvelgiant į 96,3 metrų aukščio bokšto bus gražesnė, nes dekoruoti aukso geltonumo šviesas Vestminsterio rūmuose. Big Benas kartą buvo didžiausia keturių pusių laikrodis bokštas pasaulyje, bet tada nugalėjo Allen-Bradley Clock Tower Milvokis, Viskonsinas, JAV.

 Jungtiniai Arabų Emyratai

Jungtiniai Arabų Emyratai yra du Portretų miesto narės, būtent Abu Dabis ir Dubajus. Turizmo privalumai priklauso Dubajuje, nes Dubajaus rėmėsi prekybos paslaugomis ir investicijų ekonomikos augimo. Tai priešingai Abu Dabis, pagrįsto naftos prekybos. Taigi čia aš surinkti iš kai kurių geriausių lankytinų vietų sąrašą

 Dubajus.

1. "Burj Al Arab" Burj Al Arab "yra prabangus viešbutis, įsikūręs Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai. Burj Al Arab pastatas, suprojektuotas Tom Wright, pasiekia 321 metrų, 66 aukštų aukščio ir yra aukščiausias pastatas yra pilnai naudojamas kaip viešbutis. Pastatas stovi ant dirbtinės salos, esančio 280 m atviroje jūroje Persijos įlankos. Burj Al Arab priklauso Jumeirah. Viešbutis yra dažnai vadinamas žvaigždė 7. Manoma, tie turizmo srityje Hiperbolė. Jis taip pat vertinamas kaip būdas "Beat" kitų viešbučių kuris pašaukė jo viešbutis 6. 2. Jumeirah Beach Jumeirah Beach yra labiausiai žinomas paplūdimys Dubajuje. Šis paplūdimys driekiasi iki 7 km, suskirstyti į septynias paplūdimiai ir paplūdimio kiekvieną ilgosiomis tęsiasi mylių. 2 Paplūdimys lydyto kiekvienoje Jumeirah parkas ir "Wild Wadi". 3. "Burj Khalifa" Burj Khalifa yra aukščiausios ir įspūdingiausių architektūros pavyzdys. Bokštai, 153 aukštų aukštos Palieskite Dubajaus miesto danguje. Pastatas yra viešbučio dalys, biurų, gyvenamųjų butas su visais prabangai įrenginius. 4. Palm Jumeirah Palm Jumeirah yra viskas, ko jums reikia mėgautis neįtikėtinai atostogų. Įskaitant pasaulinio garso viešbučio pavadinimus, turizmo vietų yra nuostabios, prabangos mados ir prekybos centrai. Nesvarbu, ar jūs tiesiog norite atsipalaiduoti ar pasinerti į atostogų pilna poilsiui ir pramogoms, tai yra tikrai įkvepiantis vieta apsilankyti. Gatvės Café Sumuštiniai Armėnijoje Armėnija yra šalis, kuri yra ne toli nuo Europos šalių ir taip su Turkija. Nors ši šalis yra gana unikalus, nes, kaip pirmą krikščionišką valstybę pasaulyje, tačiau mano, kad šalis nėra matomas maisto Armėnijoje yra ne daug skiriasi nuo daugumos apskritai kaip iš Europos šalių. Duona ir sriuba patiekalas arba Makaronai visada yra lengvai gaunami. Žmonės čia taip pat mėgsta valgyti vaisius
2.
3. Armėnija / Armėnijos Respublika
4.
5. yra kalnuota šalis, Pietų Kaukazo regione Eurazijos. Įsikūręs šiaurinėje Vakarų Azijoje, ribojasi su Turkija vakaruose, Gruzija šiaurėje. Armėnija yra unitarinė, kelių šalis, demokratinė Birma:. Nuo 9-ojo amžiaus iki 13 amžiaus šis miestas buvo iš pagoniškų Karalystės, pirmą karalystę, vienijanti regionus, kurie bus Mianmaras Šiuolaikinės sostinė. Per šimtmetį, yra daugiau nei 10.000 šventyklos ir Pagoda Jangonas taip pat žinomas kaip Rangūnas, yra buvusi sostinė Birmos (Mianmaro) ir Yangon regiono sostinė. Jangonas yra didžiausias miestas su daugiau nei penki milijonai gyventojų šalyje, ir yra prekybos centras Agan Miestas pavadinimą Bagan (anksčiau vadinta pagonių) yra senovės miestas (Senamiestis) įsikūręs Mandalay regione Mianmaras / Birma. Nuo 9-ojo amžiaus iki 13 amžiaus šis miestas buvo iš pagoniškų Karalystės sostinė,
6.
7. Maynmar
8.
9. yra šalis, kurios gyventojai yra dauguma budistų religijos, tačiau į Jangonas miesto matome relikvijos Katalikų Bažnyčios buvo labai senas. Šv Marijos katedra yra senas katalikų bažnyčia įsikūrusi Viešbutis kolektoriaus tipo kambarys Kambario plotas kapsulę, o tai reiškia tik vos tilptų tik miego rebaan galima rasti keliose šalyse, pavyzdžiui, Japonijoje, Singapūre ir Malaizijoje pleistras. Kapsulės viešbutis norite rasti naktinį gyvenimą
10.
11. Honkongas?
12.
13. Vietų daug! tikrai daug! Dabar jūs norite rasti vietą Nuspręskite, kokios pramogos? jei norite rasti pramogų, kaip naktį rinkoje su įvairiomis galite pamatyti per vaizdo žemiau (be fotografijų, kaip nurodyta ankstesniame straipsnyje), ši vieta yra Nelson Street, kai jūs išeiti iš MTR stoties bus instrukcijas išeiti Transportas Makao iš Honkongo yra visada kiekvieną dieną ir visada yra kas valandą, todėl jūs neturite jaudintis, eikite tiesiai į kovą, nusipirkti bilietą, palaukite išvykimo valandą, tada išvyko į Makao. Žinoma, jūs norite žinoti, kaip patekti į Makao iš Honkongo, pirmoji pastaba yra labai lengva. Transportas Makao iš Honkongo yra visada kiekvieną dieną ir visada ten kiekvieną Makao Makao Makao arba jau yra miestas pilnas pramogų, kuris yra kaimyninėse Guangdong provincijoje į šiaurę ir susiduria su Pietų Kinijos jūra. Miestas nebėra paslaptis, kad legalizuoti pasaulį lošimo namai gražiausių pasaulio vietų gražiausių pasaulyje garsaus - pasaulyje yra labai plati tiesų ne įsivaizduoti, kiek lankytinų vietų, kad galima aplankyti bet kurią pasaulio šalį, o gal, jei norite aplankyti vieną tikrai užtrunka labai ilgai, net ir tada, jei gali. Kai kalbame apie turistinių vietų pasaulyje tikrai yra labai įvairi ir turi grožį, kuris yra įvairus, tačiau yra ir tokių, kurie mano, kad yra keletas svetainių, kurios turi išskirtinį grožį ir garsi pasaulyje, bet atgal į turistų traukos nors grožis labai įdomus, tačiau neturi daug daugiau lankytojų reiškia mažiau gerai žinomas akis pasaulis ar ne? ir jei ji turi daug lankytojų iš viso pasaulio galite būti tikri, kad svetainės yra iš tikrųjų labai garsus. Na, čia yra keletas iš gražiausių turistų vietoje turimais duomenimis kiekvienoje šalyje pagal sepengatuhan jau buvau žinomų turistinių vietų pasaulyje.
14.
15. 1. Indonezija Bali Kuta paplūdimys
16.
17. Kuta Beach Balis įsikūręs Denpasar pietus, Balis kapitalas Indonezijos Respublikos siūlo milžinišką grožį kranto ir yra gerai žinomas pasaulio akyse.
18.
19. Komodo sala
20.
21. Vadinamasis Komodo sala yra sala rado daug retų gyvūnų apsaugotas Indonezijos Respublikos valstybės. Apie Komodo saloje, kuri yra įsikūrusi Nusa Tenggara salos būtent į nuo Sumbava saloje rytus, be mėgautis gamtos grožį saloje taip pat galite mėgautis gamtos peizažai laukinių gyvūnų, kurie yra retai, kad drakonas. Mount Bromo stulbinantis grožis kalno kuri priklauso Mount Bromo yra iš tiesų pritraukia vietos ir užsienio turistų.
22.
23. Mount Bromo
24.
25. Ar galite susitikti Probolinggo, Rytų Java, Indonezija. 2. Japonijos kalnas Fujiyama Fudži kalnas, įsikūręs ant Shizouka ir Jamanašio prefektūra sienos taip pat yra įdomu aplankyti turistams. Kalnai, kad turi savybių, galų gale su ledo sluoksnis, kuris yra gražiausias turistinių vietų pasaulyje garsus. Iš gražiausių vietų pasaulyje garsaus
26.
27. Ueno parkas
28.
29. kai gražus sodas alsuoja gėlių tipiškų Japonijos pateikė naują atmosferą į turistų ir tikrai labai įspūdingas. Ueno parkas yra didžiulis sodas, kuris yra įsikūręs Tokijo Japonijoje ir yra vienas iš žinomų turistinių vietų pasaulyje.
30.
31. 3. Amerikos Niagaros krioklys
32.
33. krioklys yra labai daug nuostabiu grožiu lankytojams. Krioklys, kad yra ne tarptautinės sienos tarp JAV ir Kanadoje yra žinomas turistų vietoje pasaulyje ir daug lankytojų, kurie nori pamatyti krioklio grožį yra labai puikus. Didysis kanjonas Didysis kanjonas yra didelis kanjonas sukūrė Kolorado upė. Tai turistų vietoje yra labai garsus turizmo vietoje ir dažnai lankomas turistų iš įvairių Negar, nes jis jaučiasi nuostabi gamtos grožį bus nepatenkinti, jei apsilankymą šiuos atrakcionų tik vieną kartą. Antilopės kanjonas gražiausių turistinių vieta kitame Amerikoje Antilopės kanjonas, šis kanjonas yra turistų vieta taip pat labai garsus pasaulio akyse, su sienų grožis dega kaip saulės spinduliai, kad talpesnis tampa labai gražus ir žavus. Antilopės kanjonas yra Page, Coconino Šalis, Arizona, Jungtinės Valstijos.
34. 4. Anglija
35. Lake District lankytinų vietų sandelio yra kalnų, kad turi didelį ežerą, daug turistų, kurie atvyksta į lankytinų vietų, tokių kaip Lake District Jungtinėje Karalystėje. Kembridžo nuostabus atmosferą Kembridžas, JK su vaizdu į upę ir senovės pastatų, kurie vis dar gerai prižiūrimi.
36.
37. 5. Tailandas Koh Chang
38.
39. Jei dėl Tailandas yra daug kurortų, kurie siūlo išskirtinį grožį ir garsėja pasaulyje vienos iš Koh Chang. YAG jūrų parkas buvo labai perkrautas Šiuo Thailad lankytojų iš viso pasaulio, nes tos vietos grožį yra tylu ir ramu, kad turistai jaustis kaip namie turizmo vietoje. Koh Samui Koh Samui yra turistų vietoje, kuri taip pat pritraukė daug užsienio turistų, ypač vasarą, žinoma, daug turistų, kurie lankosi vietą. Mong Kok yra labiausiai pilnas prekybos ir kietas
40.
41. Honkongas,
42.
43. shopping mall pradžia, parduotuvė iki gyvenamojo ploto, aplankant Mongkok

No comments:

Post a Comment