!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, October 2, 2015

Iecienītākajiem tūrisma vietām Indonēzijā.

Brauciens netika pabeigts (377)

(377 daļa), Depok, West Java, Indonēzija, Sep 27, 2015, 01:32).

Iecienītākajiem tūrisma vietām Indonēzijā.

Papildus salā Bali, Indonēzijā, šķiet, ir no skaistākajām tūrisma vietām šarmu un vēl daudz skaistu un ļoti vērts apmeklēt, un nekad netiks aizmirsts tūristiem, kuri nekad nav apmeklējuši, cita starpā:
Marine Park Raja Ampat, Papua Par ūdenslīdējus un mīļotājiem zemūdens pasaules parkā, ir niršanas paradīze, kas piedāvā bagātīgu jūras dzīvi ir pārsteidzošs. Viens no slavenākajiem objektiem Raja Ampat Marine Park. Šī joma ir minēta kā Coral Reef paradīzē vai paradīzē koraļļu rifiem ūdenslīdēji pasaulē. Atrašanās vieta Atrakcijas Raja Ampat jūras parks atrodas West Papua.

Raja Ampat ir jauna rajona nodaļas wilaya rajona mēroga slaidu ar 4,6 miljoniem hektāru. Aptuveni 85% no kopējās platības okeānā, bet atlikusī daļa ir grupa salu un koraļļu atolu daži 610 salām. No simtiem salu niedrēm tikai 35 salām apdzīvo pamatiedzīvotāji.

Raja Ampat salas ir ne tikai uzskatīti par dabas objekts Indonēzijā veidā lielāko jūras parks Indonēzijā, bet arī, domājams, ir daudz jūras dzīvi visā pasaulē. Atklāt panorāmas Atrakcijas Raja Ampat jūras parks sākās, kad Nīderlandes valsts meistars ūdenslīdējs nosaukts Maxx Ammer apmeklēja reģionu 1990. gadā.

Atrakcijas Raja Ampat jūras parks ir joma, koraļļu rifiem ar bagātīgu jūras dzīvi pasaulē, ir vismaz 1300 zivju sugas, 600 sugu koraļļu un 700 sugu gliemeņu, nemaz nerunājot par dažādu veidu bruņurupuči, aļģēm un medūzu. Vislielākā bagātība visā pasaulē koraļļu trīsstūra teritorijā, proti, Filipīnas, Indonēzija, un Papua-Jaungvinejā.

Ņemot platums ūdens objektiem Papua Raja Ampat jūras parka un Visdažādākās jūras dzīvi, tad jūs varat izvēlēties punktu, lai sāktu nirt. Ap salas Kri, jūs varat redzēt skaistumu koraļļu rifiem un daudzu sugu zivis, kas ir pārsteidzošs, tostarp veidu Queensland asaris, Pompano, plaudis, asaris, rifu haizivis, tuncis, napoeleon wrasse, Barracuda, un milzu trevelly.

Citas niršanas spots in Marine atrakciju parks Raja Ampat Papua ir Sardīnes Reef ar dziļumā apmēram 10 metri. Šī vieta piedāvā dažādus zivju ieskaitot parrotfish kuriem ir izcili krāsas. Ja vēlaties izmēģināt sajūta atrodoties rock tuneli, jūs varat nirt ap salām Kaboei Bay Rock. Ir zellis zem rock tuneli. Kaboei Bay Rock arī konstatēts, koraļļu alas apdzīvo sikspārņi ole, un dažās vietās ir atrastas atliekas cilvēku kauliem.

Ir daudz citu niršanas plankumi Atrakcijas Papua-Raja Ampat Marine Park jūs varat izpētīt, piemēram, The Passage, Fam Island, un salas Misool. Bez bauda bagātību jūras dzīvi, jūs varat arī baudīt vēsturiskās vietas zem jūras, ieskaitot karakuģus un kaujas lidmašīnas, kas nogrima ūdeņos Atrakcijas Papua Raja Ampat jūras parku. Ne tikai to, ka arī jūs varat baudīt skaistumu salas reģions Atrakcijas Papua Raja Ampat jūras parku stāvoklī senatnīgs, lagūna, un lauru joprojām ir aizsargāts, ir posms apdullināšanu pludmalēm un kristāldzidru jūru ūdens.

Jūs interesē apmeklējot atrakcijas Papua Raja Ampat jūras parku var atkāpusies no Džakartā vai citās lielās pilsētās ar Domine Eduard Osok, Sorong, West Papua. Lidojumi no Džakarta uz Sorong parasti tranzīta Makassar vai Manado. No Domine Eduard Osok, jūs varat uzreiz doties uz objektiem Raja Ampat jūras parku ar ķekars ātri laivu būve berkafasitas 10 cilvēki, kas izmaksāja aptuveni 3,2 miljoni ASV dolāru katrā virzienā uz 4 stundām.

Nav īpašu biļeti, lai ievadītu ūdens pieejamas tādas atrakcijas Raja Ampat jūras parku. Tomēr izmaksas iznomāt motorlaivu, iekārtas ūdenslīdējus un instruktorus, sākot no simtiem tūkstošu miljoniem rūpija vienā nirt. Niršanas process parasti veic daudzas reizes izbaudīt niršanas plankumi ir atšķirīgs. Tāpēc ir ieteicams ūdenslīdēji bara loģikai, lai apspiestu izdevumu summu, kas ir salīdzinoši dārgi.

Reģionālās atrakcijas Papua Raja Ampat jūras parks, jūs varat iegūt pietiekamas iespējas pastāv dažās kūrortiem, piemēram, uz salas Kri, Waigeo, Mansuar un Misool. Daži kūrorti noteikti cena ir salīdzinoši dārgi, jo tas rada pilnīgu aprīkojums. Ja jūs nākt ar mazāku budžetu, valdība īpašumā kūrorts varētu būt risinājums.

Vēl viena alternatīva baudīt atrakcijas Papua Raja Ampat jūras Park, izvēloties palikt uz kuģa ar nomātu laivu Pinisi kas ir īpaši pielāgoti niršanas aktivitātēm dažas dienas. Kuģis ir maksimāli kafasitas no 14 cilvēkiem, kas izmaksāja apmēram 90000000-110,000,000 par kruīzā uz nedēļu.

Zemūdens paradīzeKā viens no pirmajiem jūras parks pasaulē, skaistums zemūdens pasauli Bunaken, Manado Ziemeļu Sulavesi ir labi pazīstamas starptautiskajā sabiedrībā, jo īpaši attiecībā uz akvalangisti. Patiesībā, 2005. gadā, Bunaken ir kļuvusi par pasaules kultūras mantojuma objekts pēc Indonēzijas valdības reģistrēties Bunaken UNESCO. Ar platību aptuveni 75 625 hektāru, niršanas entuziasti tiek bojāti ar daudzajām niršanas vietas. Bunaken Marine Park ir 20 punktu niršanas vietas, no kuriem 12 ir uz salas Bunaken. Skaits niršanas vietām, iespējams, varētu pieaugt līdz ar to skaitu, ūdenslīdēju izpētīt zemūdens skaistumu Bunaken.
No 20. punkts niršanas vietas, visvairāk mīļākie starp citiem Home Village, Lekuan, Fukui Point, mandolīna ponit un Austrumu Bunaken. Nirēji, kas bieži apmeklē Bunaken nirt vietas ir atšķirīgs mīļākie. Piemēram, nirējs, kas patīk nirt vietas haizivis ir atšķirīga mīļākie ar nirējiem, kuri patīk meklē Manta stariem. Zemūdens fotogrāfi laimīgs meklē jūraszirdziņi, ekstravagants sēpijas, un citi makro fotogrāfiju objekti, kas pastāv zem jūras.


No redzamību ūdens līmenis sasniedz 20 metrus, dažreiz, kad es esmu labs līmenis redzamība var sasniegt 35 metrus. Jūs varat redzēt skaistumu koraļļu rifu Bunaken Marine Park, kas ir viens no labākajiem pasaulē. Ir aptuveni 390 sugu krāsains koraļļu rifu ir pārsteidzošs. Berlekak-dent unikāla forma ar plaisām līdz nelielu alu vai tuneli zem jūras, kas nevar atrast citās vietās.

Derawan sala atrodas arhipelāgā Derawan, Derawan rajonos, pagastos Berau, North Borneo, vienība Derawan sala morfoloģija ir bertopografi plakana piekrastes plain. Sand Beach ir slīpums apmēram 7 ° - 11 ° ar platumu 13,5 līdz 20 metriem.

Apkārtējos ūdeņos, ir jūras parks un slavens kā tūrisma akvalangu (niršanas) ar dziļumu apmēram pieci metri. Ir plašs jūras dzīvi šeit, piemēram, kalmārus (sēpija), omāriem, zivju caurules (ghostpipe zivju), astoņkājis (bluering astoņkājis), nudibranchs, jūras zirgi (jūraszirdziņi), zušu lentes (lente Eels) un zivju Skorpion (Skorpionzivis ).

Uz klints dziļumā desmit metriem, ir rifs pazīstams kā "zilo sienu sprūda" jo rifu ar garumu 18 metri ir daudz sprūda zivju (red-zobains Sprūda zivīm).

Derawan ir sala ar jūras krāsas toņos zilā un zaļā skatu, baltas smiltis mīkstas, rindas palmām krastā, ar nelielu meža vidū salas, kas ir dzīvotne dažādu sugu augiem un dzīvniekiem un dabas skaistumu apakšā breathtaking okeāna. Vai nav pārsteigts, ja šī sala varētu top rindās trešais kā pasaules klases niršanas galamērķi, un padarīt šīs salas sapņu salu nirējiem.

Ap salu Derawan, tik daudz kā 28 punktu dive ir identificēta. Lai izpētītu visu šo jautājumu vismaz tas aizņem apmēram 10 dienas ar vienu nirt katrā punktā. Lai pārvietotos no viena punkta uz otru, apmeklētāji var izmantot kuģus. Tikmēr, apmeklētāji var arī izpētīt salu kājām.

Dr. Carden Wallace no tropu muzeja Kvīnslenda, Austrālija ir izskatījusi jūras bagātību salas Derawan un atrada vairāk nekā 50 veidu arcropora (jūras dzīvnieku) ar koraļļu rifu. Neviens, šķiet, ja Derawan sala ir slavena kā trešais augstākais pasaulē kā starptautisku niršanas galamērķi.

Koraļļu rifi arhipelāgā Derawan plaši visā salā un charred in Derawan arhipelāgā. Hirst Kukaiņu šajās salās ietver Long Island charred, Scorched masimbung, charred buliulin, pinaka charred, piedeguma un charred tababinga muaras.

Reef tips Derawan arhipelāgā veido izplūšanu, barjeru rifiem un atolu. Tas atoll kas ir formēti salā un formēti sālsūdens ezerā. "Manta pakulas aptauja 2003" liecina, ka vidējais vāku koraļļu rifiem, ilgā sala ir 24.25% līdz 34.88 par cieto koraļļu rifu un dzīvi. Koraļļu rifi salu Derawan ir vidējais koraļļu vāku cieto koraļļu 17.41% un 27.78% iedzīvotāju dzīvo koraļļu segumu. Ar sugu skaitu 460 470 liecina, ka tas ir bagātība bioloģiskās daudzveidības sekundi pēc Raja Ampat arhipelāgā.

Coral Reef galvenās jomas:

garums rietumu daļā salas (ieplūdes un kanāls)
muaras ar augstu daudzveidību koraļļu, koraļļu veselīgu un estētisko vērtību
malalungun koraļļu, liels daudzveidība ar sarežģītu struktūru ar dažādiem biotopu
lielie koraļļu bagāti biotopi
Rifu zivis aptauja 2003. gadā parādīja, ka šī sala ražo 832 sugas. Turklāt tiek lēsts, ka ir vismaz 1,051 sugas ūdeņos Berau ar gobes dominējošās sugas (Gobiidae), wrasses (Labridae), un damselfishes (Pomacentridae).

Dažreiz, kad sēž beigās no koka tilts, kas ved uz jūras, mēs var redzēt zaļo bruņurupuču un atpakaļ uz virsmas tīru ūdeni. Kad niršana mēs arī kopā bruņurupučus, kas peldēt ap mums. Reizēm pat bruņurupuči, kas, šķiet, lai klīst apkārt māja atrodas uz salas krastu. Pēc tumsas iestāšanās, daži bruņurupuči uzkāpa krastā un dēj olas tur.

Apmeklētāji var arī pārskatīt citus saliņas ap Derawan. Piemēram: Charitable Island, Maratua un kakaban salu, kas ir sava unikalitāti. Blue Stingray (manta rajas), kas ir sasniedzis 3,5 metrus plats iedzīvotāju salā Labdarības. Faktiski, var atrast arī, ja paveicies, melns dzeloņraja ar platām "spārnu" 6 metrus. Kaut arī sala ir unikāls kakaban formu aizvēsturiska ezera vidū jūras, tikai viens no Āzijā.

Tipiski un aizsargājamās sugas, kas var atrast starp kokosriekstu krabji (Birgus latro), vaļi, delfīni (Delphinus), zaļā bruņurupucis (Chelonia mydas), Hawksbill (erethmochelys fimbriata), un Dugong (Dugong dugon). Kokosriekstu krabji var atrast uz salas kakaban un Maratua. Pāvests var atrast ap salu Maratua konkrētā sezonā, bet delfīni ap salu Semama, labdarības, kakaban, Maratua, un charred muaras.

Bruņurupuči var atrast ap Long Island, Derawan, Semama, Charitable un Maratua un jūrasgovju Long Island un Semama. Vēl viens unikāls sugas manta rajas (manta birostris), kas atrodas uz salas Charitable un niecība zirdziņš uz salas Semama un Derawan.

Saimniecība un izmitināšanas
Derawan sniedz iespējas, piemēram, mājiņas, niršanas rīkiem, kuteru un restorāniem. Derawan sala arī nodrošināt izmitināšanu, kas nav pārāk dārgi, ko pārvalda vietējie iedzīvotāji.

Šīs mājas ir vienkārši juts gandrīz 100 metrus jūrā, lai padarītu iedzīvotāji var brīvi redzēt dažādas krāsains zivis un bruņurupučus, kas iet brīvi netraucējot nevienam. Pārtikas izvēlne ir ļoti vienkārša ar dominējošo galvenajā izvēlnē jūras zivju un konservi, protams, nemazina prieku atmosfēras dienu un nakti uz šīs salas.

Piekļūšana
Lai nokļūtu uz salu Derawan, tūristi var lidot apmēram 3 stundas līdz Balikpapan, East Kalimantan, ar lidmašīnu no Džakartas, Surabaya, Yogyakarta vai Denpasar.

No Aberdeen, joprojām ir lidot uz Cape Redeb niršanas vienas stundas ar lidmašīnu, KAL Star, DERAYA vai DAS. Turklāt, Cape Redeb var sasniegt pa jūru, ar iekāpšana no Samarinda, kapitāla East Kalimantan Tarakana, kapitāla North Borneo līdz Ņūfaundlendas Redeb seko īri motorlaivu.

Ceļot uz Lombokas salā.
Lombok, West Nusa Tenggara (iedzīvotāju skaits 2001. gadā: 2,722,123 iedzīvotāji) ir sala Mazās Zunda salas vai Nusa Tenggara atdala ar Lombokas šaurumu Bali Sebelat Alas šaurumu rietumos un austrumos Sumbawa. Sala ir apmēram sfērisks ar sava veida "astes" uz dienvidrietumu pusē, kuru garums ir aptuveni 70 km. Šī sala platība sasniedza 5,435 km², ievietojot tā ieņem 108. no saraksta salās ir balstīta uz apjomu pasaulē. Galvenais pilsēta uz salas ir Mataram.

Lombok sala ir slavena ar savu dabisko skaistumu eksotisko un aizraujošu. Lombok salas ir ne tikai trīs Gili salas. Papildus Gili Trawangan, Gili Air un Gili Meno. Lombok salas joprojām ir dažas dambi tikpat skaista. Viens tikai atrodas Gili Kondo austrumiem no Lombokas salā.

Lombok sala ir kļuvusi par vienu no ikonām Indonēzijas tūrisma, skaistums salas ir nepārspējama Indonēzijā, viesmīlība Sasak cilvēki, skaistums pludmales, kas ir ļoti balta, koraļļu rifiem un bioloģisko bagātību ārkārtas, krāšņumu Mount Rinjani un kultūras unikalitāti Sasak daudzi aicina apbrīnu iekšzemes un ārvalstu tūristi.

Par Lombokas salā un eksotismenya skaistums aicinās jūs un jūsu partneris medus šeit. Tāpat ar Exotisme Ģīlis salā būs arī aicinām jūs baudīt skaistumu salas.

Šī sala ir viena no piederošo provinces West Nusa Tenggara divām lielākajām salām. No ainavu skaistums, padarot Lombokas salā ir viens medusmēneša galamērķis, kas ir arī vēlama. Ja jums ir jāzina, kur kājas būtu jāpastiprina, skaistums Lombokas var izpētīt par šo braucienu.

Ar pludmales skaisti maģisks, majestātisks Mt Rinjani un iespaidīgu jūras dzīvi, lai atklātu, Lombokas salā West Nusa Tenggara ir daudz tūristu galamērķiem gan uz sauszemes, gan jūrā. Nav brīnums tad, ka ir populārākie galamērķi West Nusa Tenggara.

Vienkārši apmeklējiet šeit justies sērfot lielie viļņi dienvidu krastā. Izaiciniet savus zarnas kāpt augšā Vulkāns. Īrēt velosipēdu un motociklu nokļūt pa ielām gar rīsa laukiem. Jebkur vēlaties meghabiskan laiku, jums nebūs vīlušies ar iespaidīgu dabas skaistumu šeit.

Pārējie apmeklētāji Lombok izvēlas tērēt savu laiku uz salas Gili-Gili, Noslēgti tropu sala ar pludmales ir lieliskas un greznas apkārtni.

Oriģināls iedzīvotāji Lombok ir Sasak, Lombok ir arī mājvieta Hindu cilvēkiem Bali un arī vairāki Ķīnas, javiešu, Bugis un arābi.

Daži cilvēki Sasak paustās Islāma ticība Wektu telu didefinisikann kā "Islam trīs reizes", atsaucoties uz viņu lūgšanām trīs reizes dienā un dažādas ar musulmaņiem, kuri lūdzas 5 reizes dienā. Wektu telu ir unikāls reliģija, kas ietver senas tradīcijas un islāma ticību, šie uzskati ir atrodami tikai Ziemeļu Lombok. Tie, kuri iziet šo ticību ir musulmaņi, bet tajā pašā laikā iziet tradicionālos rituālus. Tādi piemēri kā Nyiu ceremonija notika pēc simts dienām kāds nomirst. Ģimenes cilvēki, kas nomira dāvanas, piemēram, apģērbu, zobu sukas un pārtiku, lai mirušie persona būs mierīgs debesīs.

Citas reliģiskie svētki svinēti sākumā lietus sezonas (no oktobra līdz decembrim), vai ražas sezonā (aprīlis-maijs) ar svinībām ciematiem visā salā.

Sasak kultūra ir ļoti svarīgi, lai spēks un fiziskās prasmes un daudz vietējo paražām mereflesika šo kultūru. Peresehan ir vietējās tradīcijas, kas apvieno cīņu starp diviem vīriešiem, kuri izmanto garu niedru un nelielu vairogs formas būris bujung no govs.

Mūzika un deja ir ļoti svarīgi Sasak kultūrā. Dejoja tradicionālās dejas svarīgu ceremonijas laikā. Šī deja cēlies no kara dejas, piemēram, Beleq bungas (liels bungas), līdz Cupak Gerantang populārs, ka stāsta stāstu par mīlestību un romantiku.
Apmeklējiet unikālu Pura Lingsar, kombināciju Bali hinduistu tempļiem un pārliecības Wektu telu vienā kompleksā.
Ap un iepirkušies tirgū Surandi pilsētas panorāmu. Ir daži jauki piknika vietas atpūtai un atpūtas.

Pārbaudi savu veiksmi ar vizīti trasē jomā Salakalas. Sacensības notiek katru svētdienu. Skatīties jaunos dīdžejiem saspringts konkurences finišam, kur uzvarētājs tiks memberika smaida uzvarētājs. Šis skrējiens ir ļoti svarīgi, lai naktī pirms sacensībām, ciema būs masē savus zirgus, un laiku pa laikam spēlē Gamelan mūziku nomierināt zirgus.

Izaiciniet savus zarnas kāpt augstumu Mount Rinjani. Augstumā virs 3700 metriem virs jūras līmeņa, šī majestātiskā vulkāna kalnu kāpšana prasīs vismaz trīs dienas, un nav ieteicams cilvēkiem ar sirds slimībām. Kad virsotnēm noguruma Jums būs jāmaksā par dabas ainavu Indonēzijas izcils.

Feel smiltis uz jūsu pēdām un peldēties dzirkstošo piekrastes ūdens Dienvidu Kuta Lombok. Balta smilts un iespaidīgu skatu uz okeānu šeit padarīt šo vietu kā tūrisma galamērķi parasti izliekta. Apmeklējiet Nyale Makšķerēšana Kuta gada festivāls, kas parasti notika februārī vai martā un baudīt svētkus un gājiens krāsā.

Sauļoties un sērfošanu uz skaistākajām pludmalēm Batu Bolong. Šī pludmale uzņemas savu nosaukumu no lieliem akmeņiem ar caurumu vidū. Pārliecinieties, ka jūs jūtaties neparasti skaisto saulrietu, kad saule sāka grimt Mount Agung Bali ar neticami liesmu krāsām.

Uzziniet par vietējo vēsturi un apmeklēt Meruya Water Palace Mataram, galvaspilsētā Lombok. Šī vieta tika uzcelta 1744 un agrāk bija asiņains karš starp Nīderlandi un iedzīvotāji Bali 19.gadsimta beigās.

Pieredze mieru lielākais templis Lombok, Pura Meru, kas atrodas aiz Water Park. Templis, kas gadsimtiem ilgi tika veltīta Hindu Trimurti Brahmas, Vhisnu, un Šiva.
Atrašanās vieta ceļot ar lidmašīnu var ņemt no Džakartā, Surabaya, Denpasar, Bali, līdz pilsētas Mataram.
Bukit Tinggi
A. Pārskats

City of Bukittinggi, West Sumatra ir vēsturiska pilsēta, pilsēta dzimtene trīs lielas varoņiem Indonēzijas, un arī pilsēta ar burvīgu tūrisma eksotikas. Bukittingggi ir visiem kritērijiem, lai kļūtu par tūrisma mērķi apmeklētājiem. Pilsētā, kas padarīja 17. decembris kā gadadienā tas tur ir Clock Tower, kas ir orientieris no pilsētas, relikts koloniālās vēstures un muzeju minangkabavu kultūras un Bung Hatta pils.

Administratīvi Bukittinggi jau sākusi veidoties Nīderlandes koloniālās ēras. Holandiešu veikti Bukittinggi kā Gemeentelijk Resort vai dažās pašvaldībās pamatā Gazette 1828.gadā kopā ar 32 citām Gemeentelijk Resort Indonēzijā. Šis statuss ļauj Bukittinggi, kad tas jau ir Gemeenteroad vai autonomā valdība vairākuma jākontrolē ar holandiešu. Singapūra arī izveidoja cietoksni ar nosaukumu "Fort De Kock". Cietoksnis joprojām ir neskarts, un kalpo kā viens no objektiem no vēstures. Pilsētā tiek izmantota arī Nīderlandes ierēdņiem, kuri ir austrumu kolonijām, lai atpūstos.

Japānas okupācijas laikā, Bukittinggi pārdēvēta no Fort de Kock Taddsgemente būt Bukittinggi Si Yaku Sho ar pievienojot to, kas ir tagad Agam District. Japāna arī izveidoja radio raidītāja lielākā sala Sumatra labad propagandu. Tāpat saskaņā ar vietējās pašvaldības, japāņi arī Singapūru kā 25. militārās vadības pret kontroli pār militāro spēku Sumatra, Singapūras uz Taizemi.

Pēc Indonēzijas neatkarību, Bukittinggi nekad kalpot par centrālo aizsargu cīņā par neatkarību. Pat 1948. gada decembra līdz 1949. gada jūnijam, Londona tika izmantots kā kapitāla ārkārtas valdības Indonēzijas Republikas (PDRI) Mr vadīto Sjafroedin Prawiranegara. Lēmums tika izdots priekšsēdētājs pēc Yogyakarta iekrita rokās Nīderlandē kā rezultātā militārās agresijas II. Pēc tam Bukittingti izraudzīta kā kapitāla Sumatra, un 1959. gadā veikti kapitāla Centrālās Sumatra. Pēc attīstības West Sumatra, Bukittinggi kalpo kā kapitāla West Sumatra, līdz beidzot 1978. gadā tika nodota pilsētas Padang.

Bukittinggi plaša sasniegs aptuveni 250,239 km2, kas sastāv no kalniem un ielejām. Kalni atrodas New York City ir virkne kalnu ķēdes jostas. Par pusi no kalna, pilsēta ir arī ieskauj tida kalns ir Mount Merapi, Mount Singgalang, un Mount Sago. Trīs kalni esamība ir iemesls, kāpēc New York City ir arī pazīstams kā pilsētas Tri Arga. Konfigurācijas ģeogrāfiskais novietojums Bukittinggi kalnains un ir virs 900 m ASL (virs jūras līmeņa), padarot gaisu Ņujorkā un atdzesē.

B. Features
Tūrisma potenciāls Bukittinggi, West Sumatra aprēķinot pašvaldības, veidoja gandrīz 30% no kopējiem ieņēmumiem (Regional Original ieņēmumiem). Tas, protams, nav pārsteigums, jo potenciāls tūrisma pilsēta ir salīdzinoši pabeigta. Dabas tūrisms Bukittinggi objekts atbalsta klātbūtni kalniem, kas ieskauj pilsētu. Tipiski atmosfēra kalniem ar vēsu gaisu padara Bukittinggi varētu būt stress atbrīvošanu tūristiem. Green plašumi ainavu kalna ir ļoti piemērots fotogrāfiju mīļotājiem mērķus arī. No acu skaistumu var ēst, kad tūristi bija ielejas pilsētas.

Kā viens no centriem minangkabavu kultūras, Bukittinggi klātesošo prototipiem minangkabavu kultūru. Custom mājas, pakaiaan, valodu tipisku virtuvi var atrast Bukittinggi. Gandrīz katrā stūrī, Bukittinggi klāt gadang mājas tipisks minangkabavu kultūra. Mājas ir kārtīgi izklāta ar bifeļa raga formas jumtiem. Šajos namos, tūristi var arī baudīt iekalti rakstu minangkabavu uzskaitītās mājas sienām. Vietējie joprojām izmanto tradicionālo minangkabavu ikdienas apģērbu.

No rīta atmosfēra pilsētā Bukittinggi arī jūtas īpašs. Sunrice ainava ar zilas debesis joprojām kautrīgi apvienojumā ar silueta kalniem, ir ļoti piemērota, lai to izmantot kā displeju. Šādi skati var mērķtiecīgi no visiem virzieniem kompasa. Naktī, it īpaši, ja ir svētki, krāsas mirgo gaismas un uguņošanas izplatīta pilsētā Bukittinggi.
Vēl viena iezīme, kas var atrast tūristus Bukittinggi atrodas netālu dabas objektiem Sianok kanjonu. Attālums Bukittinggi ar Sianok kanjonu var sasniegt ar zemi apmēram trīs stundas. Pa ceļam apmeklētāji var arī pārtraukt, ko baudīt atrakcijas Clock Tower, bastions Ford de Kock, kā arī alas japāņu koloniālās mantojumu. Nedrīkst aizmirst, vēl no Bukittinggi iezīme ir veids, kā objektiem, kas likvidācijas. In Bukittinggi zināms vai izliektas stūrī 44 ampek divdesmit ampek nokļūt uz ezera Maninjau. Ceļošana ap stūri sniegs vēl vienu sensāciju, jo īpaši attiecībā uz tūristiem, kam patīk braukt.

C. Location
City of Bukittinggi ir viena pašvaldība, kas atrodas provincē West Sumatra. Ģeogrāfiski tas atrodas pie 100,210 līdz 100,250 grādiem austrumu garuma un starp 00 760 - 00,190 LS. Ja pull no West Sumatra galvaspilsētā Padang, Bukittinggi atrodas aptuveni 90 km uz ziemeļaustrumiem.

D. Access
Piekļuve Londonas pilsētas var nokļūt no daudzām pilsētām West Sumatra. Lietojot fiksēto, tūristi var izmantot savstarpēju Sumatra ceļu, kas stiepjas no Lampung provincē NAD. Medium, tūristiem, kuri izmanto gaisa maršrutu, tūristi var izmantot punktu atlaišanas Padang turpmākai seeked armijas. Runājot par apmeklējot dažādas atrakcijas Bukittinggi tūristi var izmantot dažādus veidus sabiedriskā transporta ir pieejami vienādi Bukittinggi

E. izmitināšanas un citiem pakalpojumiem
Lai atbalstītu tūrisma nozare šobrīd Londonā ir 43 gabali gan zvaigžņu un budžeta viesnīcas plus 11 MES / viesu nams / māja. Šādas naktsmītnēm esamība ir arī atbalstīt lomu Singapūras kā mājas pamatu tūrisma West Sumatra provincē.

Attiecībā uz restorānu un restorānā, Londonā pieejamo restorānos un restorāniem, jo īpaši reģionā, Los Lambuang. Šajā jomā, apmeklētāji var palutināt savas garšas kārpiņas ar tipisku pārtikas minangkabavu. Netālu no vietas, Los Lambuang, un tuvu objektiem, vairākas ceļojumu aģentūras ir arī gatavi kalpot tūristiem braucienu. Vidēja lietu un suvenīru iepirkšanās, šajā jomā Los Lambuang piedāvā arī dažādus suvenīrus un suvenīrus no Bukittinggi.


Vai zinājāt, ka Bandung tik daudziem objektiem, kas var apmeklēt un ļoti pievilcīgi. Tātad, nākamajā reizē, ja mēs ejam uz Bandung mēģinātu apturēt ar esošajiem tūrisma objektiem zemāk:

Tūrisma objektiem, Bandung pilsētā:

Gedung Sate Bandung un Gasibu
Cīņa piemineklis - Jl. Dipatiukur
Bandung Zoo - Jl. Viduslaiku pils
Bandung Tehnoloģiju institūts - JL. Ganesha
Taman Ganesha - Jl. Ganesha
Park Traffic - Jl. Sumatra
Gados vecāki parks - Jl. Cisangkuy
Government Office Park Bandung
Tempo Doeloe Bandung - Jl. Braga
Shopping Center Jl. Cihampelas
Museum Pos Indonēzija - Jl. Cisanggarung.
Mandala muzejs Wangsit Siliwangi
Muzejs Āzijas-Āfrikas konferences
Square un Grand mošeja - Jl. Āzija Āfrika
Museum Sri Baguda - Jl. South Rim
Tūrisma plankumi North Bandung:

Curug Dago - Terminal Dago
Forest Park Dago Pakar Cave un Nīderlande / Japan
Curug Omas - Dārza Maribaya
Arēna Makšķerēšana Bonita - Lembang
Binokļi Boscha Star - Lembang
Traditional Market - Lembang
Giri Jaya Forest Park - Lembang
Campgrounds Cikole
Kawah Ratu - Tangkuban Perahu
Upas - Tangkuban Perahu
Kawah Domas - Tangkuban Perahu
Tea Plantation Subang - West Java
Ciater Hot Springs
Flower Garden Cihideung - Jl. Seržants Bajuri
Spirit Camp; Sahabat Alam - Jl. Seržants Bajuri
Curug Cimahi - Cisarua
Tūrisma plankumi South Bandung:

Kawah Putih - Ciwidey
Campgrounds Rancaupas - Ciwidey
Thermal Baths Ciwalini - Ciwidey
Tea Plantation Rancabali - Ciwidey
Tea Plantation Gambung - Ciwidey
Situ Patengan - Ciwidey
Tur Cipanunjang - PANGALENGAN
Cileunca - PANGALENGAN
Site Gunungpadang - West Java
Crater Kamojang - Paseh West Java
Tūrisma objektiem, Bandung West:

Kurpes un somas Cibaduyut centrs
Kaļķakmens Hills - Padalarang
Rezervuārs Ciburuy - Padalarang
Saguling - West Java
Vannas Cipanas - West Java
Pawon ala - West Java
Sang Hyang Tikoro - West Java
Tūrisma objektiem, East Bandung:

Daba Kalni Manglayang
Curug Cinulang - Cicalengka
Crater Kamojang
Cangkuang Temple un Kampung Pulo - Garut
Bagendit - Garut

Īpaša reģions Yogyakarta ir galvenais tūristu galamērķis Java, Indonēzija, ar daudz šarmu, kas nav atklāts.


Pirms tūkstoš gadiem, Yogyakarta bija centrs senās Mataram karaļvalsts pārtikušu un tam ir augsta civilizācija. Šī valstība kurš dibināja tempļa Borobudur ir lielākais budistu templis pasaulē, 300 gadus pirms Angkor Wat Kambodžā. Vēl viens relikts templis Prambanan Temple, Istana Ratu Boko Palace, un desmitiem citu tempļi ir atjaunotas vai joprojām aprakti zem zemes (sk Wisata Candi).

1 comment: