!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, October 2, 2015

Dauguma mėgstamiausių turistinių vietų Indonezijoje.

Kelionė nebuvo baigtas (377)

(377 dalis), Depok, Vakarų Java, Indonezija, rugsėjo 27, 2015, 1:32).

Dauguma mėgstamiausių turistinių vietų Indonezijoje.

Be to, Balio saloje, Indonezijoje, atrodo, turi iš gražiausių turistinių vietų žavesio ir net daug gražesnė ir labai verta aplankyti ir niekada nebus pamiršti, turistams, kurie niekada nebūna, be kita ko:
Marine Park Raja Ampato Papua Dėl narų ir mėgėjams povandeninį pasaulį parkas, yra nardymo rojus, kad pristato jūrų gyvenimo turtus yra nuostabi. Vienas iš labiausiai žinomų pramogų Raja Ampato Marine Park. Ši sritis yra vadinama Coral Reef Rojaus ar koralinių rifų rojus narai pasaulyje. Vieta Vietos Raja Ampato Marine Park yra įsikūręs Vakarų Papua.

Raja Ampato yra naujas rajonas padalinys vilaja rajono plataus skaidrės su 4,6 milijonų hektarų. Maždaug 85% viso ploto vandenyną, o likusi dalis yra salų ir koralinių atolų kai 610 salų grupė. Iš salų nendrių šimtai tik 35 salos yra gyvenamos vietos žmonėms.

Raja Ampato salos ne tik laikomas gamtos Indonezija objektą iš didžiausių jūrų parke Indonezija forma, bet taip pat tikėjo, turėti jūrų gyvenimo turtus pasaulyje. Atskleisti panoraminis atrakcionai Raja Ampato Marine Park prasidėjo, kai olandų nacionalinis meistras naras pavadintas Maxx Ammer lankėsi regione 1990 m.

Vietos Raja Ampato Marine Park yra koralinių rifų plotas su jūrinės gyvybės turto pasaulyje, turi bent 1300 rūšių žuvų, 600 rūšių koralų ir 700 rūšių moliuskų, jau nekalbant apie įvairių rūšių vėžliai, dumblių ir jellyfish. Didžiausias turtas visame pasaulyje koralų trikampio plotas, ty Filipinų, Indonezijos ir Papua Naujosios Gvinėjos.

Atsižvelgiant į vandens atrakcionai Papua Raja Ampato jūrų parko ir turtinga įvairių jūrinės gyvybės plotis, tada jūs galite pasirinkti tašką pradėti nardyti. Aplink Kri saloje, jūs galite pamatyti koralų rifų ir daugelio rūšių žuvų, kurios yra nuostabi, įskaitant Kvinslendo grupavimas, Pompano, Snapper, grupavimas, rifų ryklių, tunų, napoeleon lūpočio, Barakudos ir milžinišką trevelly tipų grožį.

Kitos nardymo dėmės Marine Park atrakcionų Raja Ampato Papua yra sardinė rifas su maždaug 10 metrų gylyje. Ši vieta tarnauja žuvų, įskaitant parrotfish kurie turi puikių spalvų įvairovė. Jei norite išbandyti būdamas roko tunelio pojūtis, galite pasinerti aplink salas Kaboei Bay Rock. Yra po roko tunelio Cove. Kaboei Bay Rokas taip pat nustatė, koralų urvas apgyvendintas šikšnosparniai Ole, o kai kuriose vietose randami palaikai žmogaus kaulų.

Yra daug kitų nardymo dėmės pramogų Papua Raja Ampato Marine Park galite tyrinėti, tokių kaip Passage, Fam sala, ir Misool saloje. Be naudojasi jūrų gyvenimo gerovę, taip pat galite mėgautis istorines vietas po jūra, įskaitant karinius laivus ir kovoti su orlaivio, kad nuskendo vandenys pramogų Papua Raja Ampato jūrų parke. Ne tik, kad jūs taip pat galite mėgautis salų regionas pramogų Papua Raja Ampato jūrų parko grožį nesugadintas, marių valstybės ir lauro vis dar saugoma, turi apsvaiginimo paplūdimiai ir krištolo skaidrumo jūros vandeniu ruožas.

Jus domina apsilankymą pramogų Papua Raja Ampato Marine Park gali būti nukrypta nuo Džakarta ar kitų didžiųjų miestų į Domine Eduard Osok, Sorong, Vakarų Papua. Skrydžiai iš Džakarta į Sorong paprastai tranzito Makassar ar Manado. Nuo Domine Eduard Osok, galite iš karto pereiti prie Lankytini Raja Ampato jūrų parke su greitaeigiais laivais berkafasitas 10 žmonių krūva, esant maždaug 3,2 milijonų JAV dolerių į vieną pusę 4 valandas kainą.

Nieko ypatingo bilietą įvesti vandens, lankytini vietovės objektai Raja Ampato Marine Park. Tačiau, kaina išsinuomoti motorinė valtis, įranga narai ir instruktoriai svyruoja nuo šimtų tūkstančių iki milijonų rupija vienoje nardyti. Nardymas procesas yra paprastai atliekama daug kartų mėgautis nardymo vietų yra skirtingi. Todėl patartina narai flocking slopinti išlaidų sumą, kuri yra santykinai brangus.

Lankytini regiono objektai Papua Raja Ampato Marine Park, galite gauti pakankamai įrenginiai egzistuoja kai kurortuose, pavyzdžiui, apie Kri, Waigeo, Mansuar ir Misool saloje. Kai kurie kurortai nustatyti kaina yra gana brangus, nes ji pristato pilną salė. Jei atvykote su mažesniu biudžetu, priklauso vyriausybei kurortas gali būti išeitis.

Kita alternatyva mėgautis atrakcionai Papua Raja Ampato jūrų parkas yra pasirinkę likti laive su nuomotu laivu Pinisi kuris buvo pakeistas specialiai nardymo veiklą per keletą dienų. Laivas turi kafasitas daugiausiai 14 žmonių yra apie 90000000-110000000 išlaidų dėl pasiūlymo savaitę kruizinių.

Povandeninis rojusKaip viena iš pirmųjų jūros parkas pasaulyje, povandeninio pasaulio Bunaken, Manado Šiaurės Sulawesi grožis yra gerai žinomi tarptautinėje bendruomenėje, visų pirma Narai. Iš tiesų, 2005 m Bunaken tapo Pasaulio paveldo sąrašą po Indonezijos vyriausybės užsiregistruoti Bunaken UNESCO. Su maždaug 75 625 hektarų plotą, nardymo entuziastai sugadinti daugelio nardymo vietoje. Bunaken Marine Park yra 20 punkte nardymo vietoje, iš kurių 12 yra ant Bunaken saloje. Taškų nardymo vietų galėtų padidinti kartu su narų tyrinėti povandeninį grožį Bunaken skaičius.
Iš 20 punkte nardymo vietoje, labiausiai mėgstamas, be kita ko namuose Village, Lekuan, Fukui Point, Mandolin ponit ir Rytų Bunaken. Narai, kurie dažnai apsilanko Bunaken nardymo vietoje turi skirtingą mėgstamiausia. Pavyzdžiui, naras, kuris mėgsta pasinerti vietoje rykliai turi skirtingą pamėgtas narai, kurie mėgsta ieško Manta spinduliai. Povandeniniai fotografai laimingas ieškote jūrų arkliukai, spalvingas sepijos, ir kiti makro fotografijai objektai, kurie egzistuoja pagal jūrą.


Matomumo į vandenį lygis pasiekia 20 metrų, o kartais, kai aš geras lygis matomumas gali siekti 35 metrų. Jūs galite pamatyti koralų rifų Bunaken Marine Park, kuri yra viena iš geriausių pasaulyje grožį. Yra maždaug 390 rūšių spalvinga Koralinis rifas yra nuostabi. Berlekak-DENT unikalios formos įtrūkimų iki mažą urvą ar tunelį po jūra, kad negali būti nustatyta ir kitose vietose.

Derawan sala įsikūrusi Derawan, Derawan rajonų, apskričių Berau, Šiaurės Borneo salyne, vieneto Derawan sala morfologija yra bertopografi butas pakrantės lyguma. Smėlio paplūdimys yra apie 7 ° nuolydis - 11 ° su 13,5 iki 20 metrų pločio.

Be aplinkinių vandenyse jūrų parkas ir garsėja kaip turistų nardymas (nardymo) su maždaug penkių metrų gylio. Yra platus jūros gyvybės čia, pavyzdžiui, kalmarai (sepija), omarų, žuvies vamzdžio (ghostpipe žuvis), aštuonkojų (bluering aštuonkojų), plikažiauniams moliuskams, jūros arkliai (jūrų arkliukai), ungurių kaspinu (ribbon unguriai) ir žuvų Skorpion (Scorpionfishes ).

Dėl ne dešimties metrų gylyje roko, yra rifas žinomas kaip "mėlyna sienos priežastis", nes rifas su 18 metrų ilgio yra trigerio žuvų (raudona-dantytų intervencinius Žuvys) Pirkimo dalis.

Derawan yra su jūros spalvos atspalvių mėlynos ir žalios nuomonėmis, balto smėlio minkštas, eilių palmių ant kranto, su nedideliu miško viduryje salos sala, kuri yra įvairių rūšių augalų ir gyvūnų ir gamtos grožį apačioje buveinių Įspūdingos vandenynų. Nenustebkite, jei ši sala galėtų viršų užima trečią vietą, kaip pasaulinio lygio nardymo vietą ir padaryti šioje saloje svajonių salą narams.

Aplink salą Derawan, kiek 28 nardymo vieta buvo nustatyta. Ištirti visus šį tašką bent jau turėjo apie 10 dienas su viena nardymo kiekviename taške. Norėdami pereiti iš vieno taško į kitą, lankytojai gali naudotis laivus. Tuo tarpu, lankytojai taip pat gali ištirti salą pėsčiomis.

Dr Carden Wallace atogrąžų muziejaus Kvinslandas, Australija išnagrinėjo jūrų turtus salos Derawan ir rašo daugiau nei 50 rūšių arcropora (jūrų gyvūnų) į koralų rifas. Niekas, atrodo, jei Derawan sala garsėja kaip trečioji didžiausia pasaulyje kaip tarptautinės nardymo vietą.

Koralinis rifas į Derawan salyno paplitęs visoje saloje ir charred į Derawan salynas. Hirst kojos šiose salose yra Long Island anglyti, išdegintos masimbung, anglyti buliulin, pinaka anglyti, nudeginimas ir apanglėjusių tababinga muaras.

Rifas tipo Derawan salyno sudaro Pakrančių užtvankos rifų ir atolų. Tai Atoll, kad buvo suformuota į salą ir susiformavo į sūraus vandens ežeras. "Manta tempimo tyrimas 2003" rodo, kad vidutinis dangtelį koralų rifų į Long Island yra 24.25% iki 34.88 kietų koralų rifų ir gyvenime. Koralinis rifas saloje Derawan turi vidutinį koralų dangtelį kietieji koralai 17.41% ir 27.78% gyvų koralų dangtelį. Su rūšių skaičius 460 470 rodo, kad tai bus biologinės įvairovės sekundę po Raja Ampato salyno turtą.

Coral Reef pagrindinės sritys:

ilgis vakarinėje salos (įsiurbimo ir kanalas)
muaras su dideliu įvairove koralų, koralų sveiką ir estetinę vertę
malalungun koralai, aukštos įvairovė su sudėtinga struktūra, buveinių įvairovė
dideli koraliniai turtingas buveinių
Rifas žuvų apklausa 2003 parodė, kad ši sala gamina 832 rūšių. Be to, manoma, yra ne mažiau kaip 1,051 rūšių vandenyse Berau su gobes Vyraujančios medžių rūšys (Gobiidae), wrasses (Labridae) ir damselfishes (Pomacentridae).

Kartais, kai aš sėdėjau ant medinio tilto, kuris veda prie jūros pabaigoje, matome, žalia vėžliai ir atgal ant švaraus vandens paviršiaus. Kai nardymo mes taip pat lydėjo vėžlius, kad plaukti aplink mus. Kartais net vėžlius, kurie atrodo klaidžioti aplink name įsikūręs salos pakrantėje. Temstant, kai vėžliai pakilo į krantą ir dėti kiaušinius ten.

Lankytojai taip pat gali peržiūrėti kitų salų aplink Derawan. Pavyzdžiui: Labdaros sala, Maratua ir kakaban saloje, kuri turi savo unikalumą. Mėlyna Stingray (Manta spinduliai), kuri pasiekė 3,5 metrų pločio gyventojų apie Labdaros saloje. Tiesą sakant, taip pat galima rasti, jei laimė, juoda Stingray su plačiomis "sparnų" 6 metrų. Nors sala yra unikali kakaban apie priešistorinius ežero viduryje jūros, tik vienas iš Azijos formą.

Tipinės ir saugomų rūšių, kuriuos galima rasti tarp kokoso krabų (Birgus latro), banginiai, delfinai (Delphinus), Green Turtle (Chelonia mydas), Bisa (erethmochelys fimbriata) ir Dugong (Dugong dugon). Kokoso krabai galima rasti saloje kakaban ir Maratua. Popiežius galima rasti aplink salą Maratua konkrečioje sezono, o delfinai aplink salą Semama, labdaros, kakaban, Maratua ir anglyti muaras.

Vėžliai galima rasti aplink Long Island, Derawan, Semama, Labdaros ir Maratua ir diugonių Long Island ir Semama. Dar vienas unikalus rūšių Manta spinduliai (Manta birostris), esančių ant Labdaros ir Neūžauga jūrų arkliukas saloje saloje Semama ir Derawan.

Įranga ir apgyvendinimo
Derawan sudaryti sąlygas, kaip antai kotedžai, nardymo įranga, katerių ir restoranų. Derawan Saloje taip pat suteikia apgyvendinimą kad nėra pernelyg brangu, kuri valdo vietiniai.

Šie namai yra paprastas juts beveik 100 metrų į jūrą padaryti gyventojai gali laisvai matyti spalvinga žuvis ir vėžlius, einančios laisvai nepakenkiant niekam įvairovė. Maisto meniu yra labai paprastas su dominuojančia pagrindiniame meniu jūros žuvų ir konservuotą maistą tikrai neatima iš malonumą atmosferos dieną ir naktį šioje saloje.

Prieiga
Norėdami patekti į salą Derawan, turistai gali skristi apie 3 valandas Balikpapan, Rytų Kalimantanas, lėktuvu iš Džakarta, Surabaja, Yogyakarta arba Denpasar.

Aberdynas, vis dar turi skristi į Žaliojo Redeb nardymo vieną valandą lėktuvu, KAL Star, Deraya ar DAS. Be to, Žaliasis Redeb taip pat gali būti pasiektas jūra, su lipdami iš Samarinda, kad Rytų Kalimantanas Tarakan, Šiaurės Borneo kapitalo į Žaliojo Redeb po nuomojant motorinę valtį kapitalo.

Kelionė į Lombok saloje.
Lombokas, Vakarų Nusa Tengara (gyventojų 2001 metais: 2,722,123 gyventojų) yra salų Mažosios Sundos salos ar Nusa Tengara atskiriami į Lombokas sąsiauryje Balis į Sebelat Alas sąsiaurį į vakarus ir į rytus nuo Sumbava. Saloje yra apytiksliai rutulio su "uodega" į pietvakarių pusę maždaug 70 km ilgio rūšiuoti. Ši sala plotas siekia 5,435 km², pateikimo jis užima 108 iš salų sąrašą remiasi pasaulio mastu. Pagrindinis miestas saloje yra Mataram.

Lombokas sala garsėja savo gamtos grožiu egzotiškas ir žavi. Lombokas sala turi ne tik tris Gili salas. Be to, Gili Trawangan, Gili Air ir Gili Meno. Lombokas sala vis dar turi tam tikrą Dyke vienodai gražus. Vienas tik Gili Kondo įsikūrusi į rytus nuo Lombok saloje.

Lombokas sala tapo viena iš Indonezijos turizmo piktogramos, grožio saloje yra antra, nė Indonezijoje, svetingumą Sasak žmonės, grožio paplūdimių, kurie yra labai balta, koralų rifų ir biologinės turtingumą neeilinė, spindesys Mount Rinjani ir kultūros unikalumą Sasak daug Siūlo susižavėjimo vidaus ir užsienio turistų.

Iš Lombok ir eksotismenya salos grožį kvies jūs ir jūsų partneris už medaus mėnesį čia. Taip pat su Exotisme Gilis sala taip pat bus pakviesti Jus mėgautis salos grožį.

Ši sala yra viena iš dviejų didžiausių salų, priklausančių nuo Vakarų Nusa Tengara provincijoje. Kraštovaizdžio grožis, todėl Lombok saloje yra viena medaus paskirties kuri taip pat yra pageidautinas. Kai jūs turite žinoti, kur kojos turi būti paspartintas, Lombok grožis gali būti ištirta apie šią kelionę.

Su paplūdimiai gražiai stebuklinga, didinga Mt Rinjani ir įspūdingas jūros gyvybės atrasti, Lombok saloje Vakarų Nusa Tengara turi daug turistinių vietų tiek sausumoje, tiek jūroje. Nenuostabu tada, kad yra populiariausias vietos Vakarų Nusa Tengara.

Tiesiog eikite čia jaustis naršyti didelių bangų pietinėje pakrantėje. Iššūkis savo drąsos lipti į ugnikalnio viršūnę. Nuoma dviračiu ir motociklu gauti aplink palei žaliavinių ryžių laukuose gatvėse. Kur norite meghabiskan laiką, jums nebus nusivylė su įspūdingu gamtos grožį čia.

Kiti lankytojai Lombokas pasirinkti praleisti laiką ant Gili-Gili salos, nuošalus atogrąžų saloje paplūdimiai yra nuostabūs ir prabangūs aplinka.

Originalūs gyventojai Lombok yra Sasak, Lombokas yra taip pat namo į induistų žmonių Balis o taip pat Kinijos, Javos, Bugis ir arabai skaičius.

Kai kurie žmonės Sasak apkabino islamo tikėjimas Wektu telu didefinisikann kaip "Islamas tris kartus", remdamasi savo maldas tris kartus per dieną ir įvairių su musulmonais, kurie meldžiasi 5 kartus per dieną. Wektu telu yra unikalus religija, kuri apima senąsias tradicijas ir islamo įsitikinimus, šie įsitikinimai yra nustatyta tik Šiaurės Lombokas. Tie, kurie atlikti šį tikėjimą yra musulmonai, bet tuo pačiu metu atlikti tradicinius ritualus. Pavyzdžiai, kaip antai Nyiu ceremonija vyks po šimto dienų kas nors miršta. Šeimos žmonių, kurie mirė dovanas kaip drabužiai, dantų šepetėlį ir maisto, kad miręs žmogus bus ramus danguje.

Kitos religinės šventės švenčiamos nuo lietaus sezono pradžioje (spalio iki gruodžio) arba derliaus sezoną (balandis-gegužė) su šventės kaimuose visoje saloje.

Sasak kultūra yra labai svarbi jėga ir fizinių įgūdžių ir vietinių papročių mereflesika šios kultūros aikštelė. Peresehan yra vietos tradicija, kuri jungia tarp dviejų vyrų, kurie naudojami ilgą lazdą ir nedidelis skydas formos narve bujung iš karvės odos kovą.

Muzika ir šokis yra labai svarbus Sasak kultūrą. Šoko tradicinį šokį per svarbius ceremonijas. Tai šokis kilęs iš karo šokį, pavyzdžiui, Beleq būgno (didelis būgnas) iki Cupak Gerantang populiarus, kad pasakoja meilės ir romantikos istoriją.
Aplankykite nepakartojamą Pura Lingsar, iš Bali induistų šventyklų ir įsitikinimus Wektu telu derinys viename komplekse.
Aplink ir pirko iš rinkos Surandi miesto panoramoje. Yra keletas gražių iškylą dėmės būdas atsipalaiduoti ir pailsėti.

Pasitikrink savo laimę su vizito į lenktynių srityje Salakalas. Lenktynės vyksta kiekvieną sekmadienį. Žiūrėti jaunus žokėjus į įtemptą konkurenciją į finišo liniją, kur nugalėtojas bus memberika šypsena Viktoras. Ši rasė yra labai svarbu, kad naktį prieš varžybas, kaimiečiai masažuos savo arklius, o kartais vaidina gamelan muzikos nuraminti arklius.

Iššūkis savo drąsos lipti Mount Rinjani aukštumas. Esant daugiau nei 3700 metrų virš jūros lygio aukštyje, tai didinga ugnikalnio alpinizmas užtruks mažiausiai tris dienas ir nerekomenduojama žmonėms, sergantiems širdies ligomis. Kai nuovargis viršūnių jums bus mokama pagal gamtinio kraštovaizdžio Indonezija puikus.

Jauskitės smėlį ant savo kojų padais ir plaukti į putojančio pakrančių vandens Pietų Kuta Lombok. Baltas smėlis ir įspūdingi vaizdu į vandenyną čia, kad ši vieta kaip turistams įprasta lenkti. Aplankykite Nyale Fishing Kuta metinio festivalio paprastai vyksta vasario ar kovo metu ir mėgautis šventės ir eisenos spalvos.

Įdegio ir naršant gražių paplūdimių Batu Bolong. Šis paplūdimys priima savo vardą iš didelių akmenų su skylėmis viduryje. Įsitikinkite, kad jums jaustis neįprastai gražus saulėlydžio, kai saulė pradėjo skęsti Mount Agung Bali neįtikėtinai liepsnojančių spalvų.

Sužinokite daugiau apie vietos istoriją ir aplankyti Meruya Vandens rūmai Mataram, sostinę Lombokas. Ši vieta buvo pastatytas 1744 metais ir anksčiau buvo kruvinas karas tarp Nyderlandų ir gyventojų Balis pabaigoje 19 amžiuje.

Patirkite didžiausių šventykloje Lombok, Pura Meru, esančioje už vandens parkas ramybę. Šventyklos, kuri šimtmečius buvo skirta induizmo Trejybė Brahma, Vhisnu ir Šyva.
Vieta keliauti lėktuvu gali būti imami iš Džakarta, Surabaja, Denpasar, Bali, į Mataram mieste.
Bukit Tinggi
A. apžvalga

Miestas Bukittinggi, Vakarų Sumatra yra istorinis miestas, miestas gimtinė iš trijų didžiųjų herojų Indonezijos, o taip pat su žavinga turizmo egzotikos miestas. Bukittingggi turi visus kriterijus tapti turizmo tikslai lankytojams. Mieste, kad padarė 17 Grd kaip šis jubiliejus yra Laikrodžio bokštas, kuris yra miesto žymus objektas, iš kolonijinės istorijos ir muziejų Minangkabau kultūros ir Bung Hatta rūmuose reliktas.

Administraciniu Bukittinggi jau pradėjo formuoti olandų kolonijinės eros. Olandų padarė Bukittinggi kaip Gemeentelijk Resort ar kuriose savivaldybėse remiantis žinios 1828, kartu su 32 kitų Gemeentelijk Resort Indonezija. Šis būsenos daro Bukittinggi, kai ji jau buvo Gemeenteroad arba autonominė vyriausybė dauguma turi būti kontroliuojama olandų. Singapūras taip pat įsteigė tvirtovę, pavadintą "Fort De Kock". Fortas vis dar yra nesugadintos ir tarnauja kaip vienas iš istorijos pramogų. Miestas taip pat naudoja Olandijos pareigūnams, kurie yra rytinėje kolonijų pailsėti.

Japonijos okupacijos metu, Bukittinggi pervadintas iš Fort de Kock Taddsgemente būti Bukittinggi Si Yaku Sho su tuo, kas dabar Agila rajono Be to. Japonija taip pat įsteigė radijo siųstuvas didžiausia sala Sumatros dėl propagandos labui. Be to, pasak vietinės valdžios, japonai taip pat Singapore kaip 25 karinių komandą kontrolės karinių pajėgų Sumatra, Singapūras į Tailandą.

Po Indonezijos nepriklausomybės Bukittinggi niekada tarnauti kaip centrinės gynybinę kova už nepriklausomybę. Net 1948 gruodžio iki 1949 m, Londonas buvo naudojamas kaip greitosios pagalbos Vyriausybės ir Indonezijos Respublikos (PDRI), vadovaujama p kapitalo Sjafroedin Prawiranegara. Sprendimas buvo išduotas Prezidentui po Yogyakarta pateko į Nyderlandų rankas kaip karinę agresiją II rezultatą. Po to Bukittingti paskirta Sumatra kapitalo, o 1959 metais tapo Centrinės Sumatros kapitalą. Po Vakarų Sumatra plėtrą, Bukittinggi tarnauti kaip Vakarų Sumatra kapitalo, kol pagaliau 1978 metais buvo perkeltas į Padangas mieste.

Bukittinggi platus Siekis aplink 250,239 km2, susidedantis iš kalvų ir slėnių. Kalvos yra įsikūrusi Niujorke yra kalnų grandinės diržo serijos. Ant kalvos pusėje, miestas taip pat supa Tida kalno Mount Merapi, Singalangas ir kalnas Sago. Trijų kalnų egzistavimas yra, kodėl New York City yra taip pat žinomas kaip miesto Tri ARGA. Konfigūracijos geografinė padėtis Bukittinggi kalvotas ir ten yra virš 900 m virš jūros lygio (virš jūros lygio), todėl Niujorke ir vėsus oras.

B. Įranga
Turizmas potencialas Bukittinggi, Vakarų Sumatra vietos valdžios skaičiavimo, sudarė beveik 30% visų pajamų (Regioninė Originalus pajamos). Tai tikrai nenuostabu, nes turizmo potencialas mieste yra gana išsami. Gamta turizmas Bukittinggi objektas remia kalvų, supančių miestą buvimą. Tipinis atmosfera kalnuose su šalto oro daro Bukittinggi gali būti stresas spaudai turistams. Žalia erdves kalno kraštovaizdį, taip pat labai tinka fotografijos mėgėjams tikslus. Iš akies grožis gali būti valgoma, kai turistai buvo slėnio mieste.

Kaip vieną iš Minangkabau kultūra, Bukittinggi dabartinių prototipai Minangkabau kultūros centruose. Individualizuotos namų, pakaiaan, kalba tipiškų virtuvės galima rasti Bukittinggi. Beveik kiekviename kampe, Bukittinggi dabartiniai gadang namai tipiškas Minangkabau kultūra. Namai yra tvarkingai išklotos Buffalo ragų formos stogams. Be šių namų, turistai taip pat gali mėgautis raižiniai raštuotas Minangkabau išvardytus namo sienos. Vietiniai vis dar naudoja tradicinius Minangkabau kasdienius drabužius.

Ryto atmosfera į Bukittinggi mieste taip pat jaučiasi ypatinga. Sunrice dekoracijos su mėlynu dangumi vis dar vengia kartu su kalvų siluetą yra labai tinkamas būti naudojamas kaip ekrano. Tokie taikikliai gali būti skirta iš visų kompaso kryptimis. Naktimis, ypač kai yra šventė, spalva mirkčiojančios žibintai ir fejerverkai paplitę į Bukittinggi mieste.
Kitas bruožas, kad galima rasti turistų Bukittinggi yra šalia gamtos vertybės Sianok kanjonas. Atstumas Bukittinggi su Sianok kanjono gali būti pasiektas žemės maždaug tris valandas. Kelyje lankytojai taip pat gali sustabdyti mėgautis laikrodžio bokštas, bastionas "Ford de Kock atrakcionų, taip pat urvų Japonijos kolonijinės paveldą. Negalima pamiršti, kitą Bukittinggi funkcija yra būdas objektų, likvidavimo. Bukittinggi žinomas arba kreivi kampe 44 ampek dvidešimt ampek patekti į ežerą Maninjau. Kelionės aplink kampe suteiks dar vieną pojūtį, ypač turistams, kurie mėgsta vairuoti.

C. Vieta
Miestas Bukittinggi yra viena savivaldybė įsikūręs Vakarų Sumatros provincijoje. Geografiškai ji yra įsikūrusi ne 100,210 100,250 iki laipsnių rytų ilgumos ir tarp 00 760 - 00,190 LS. Jei Vakarų Sumatra kapitalo Padangas Traukiami, Bukittinggi yra maždaug 90 km į šiaurės rytus.

D. Galimybė susipažinti
Prieiga prie Londono miesto galima pasiekti iš daugelio miestų Vakarų Sumatra. Kai naudojate fiksuotojo turistai gali naudoti kryžminio Sumatros kelią, kuris tęsiasi nuo Lampung provincijoje NAD. Vidutinis, turistams, kurie naudojasi oro maršrutas, turistai gali naudotis atleidimo tašką Padangas tolesniam seeked armijos. Kaip aplankyti įvairias lankytinas vietas Bukittinggi turistai gali naudoti įvairias transporto rūšis viešuoju transportu yra vienodai Bukittinggi

E. Apgyvendinimas ir kiti objektai
Remti turizmo sektorius šiuo metu Londone yra 43 vienetų tiek žvaigždė ir biudžeto Hotel Plus 11 ŠMM / svečių namai / kotedžą. Tokio apgyvendinimo egzistavimas taip pat remti kaip namų bazę turizmo Vakarų Sumatra provincijoje Singapūro vaidmenį.

Kaip restorane ir restorane, Londone turimų restoranų ir restoranų, ypač regione, Los Lambuang. Šioje srityje, lankytojai gali palepinti savo skonį pumpurus su tipiškų maisto Minangkabau. Ne toli nuo Los Lambuang srityje ir artimas pramogų, kelios kelionių agentūros taip pat yra pasirengę tarnauti turistų keliones. Vidutinio reikalai ir suvenyrų parduotuvių, į Los Lambuang srityje taip pat siūlo daugybę suvenyrų ir suvenyrai Bukittinggi įvairovė.


Ar žinote, kad Bandungas tiek daug pramogų, kad galima aplankyti ir labai patrauklūs. Taigi, kitą kartą, jei mes einame į Bandungas bandyti sustabdyti esamų lankytinų vietų žemiau:

Tourist attractions Bandungas miestą:

Gedung Sate Bandungas ir Gasibu
Kova paminklas - Jl. Dipatiukur
Bandungas zoologijos sodas - Jl. Tvirtovė
Bandungas technologijos institutas - JL. Ganeša
Taman Ganesha - Jl. Ganeša
Parkas eismo - Jl. Sumatros
Senyvi parkas - Jl. Cisangkuy
Vyriausybė Office Park "Bandungas
Tempas Doeloe Bandungas - Jl. Braga
Prekybos centras Jl. Cihampelas
Muziejus amp Indonezija - Jl. Cisanggarung.
Mandala muziejus Wangsit Siliwangi
Muziejus Azijos ir Afrikos konferencijoje
Aikštė ir Didžioji mečetė - Jl. Azija Afrika
Muziejus Šri Baguda - Jl. Pietų ratlankių
Turistinių vietų Šiaurės Bandungas:

Curug Dago - terminalas Dago
Forest Park Dago Pakar urvas ir Nyderlandai / Japonija
Curug Omas - Sodo Maribaya
Arena Žvejyba Bonita - Lembang
Žiūronai Boscha žvaigždė - Lembang
Tradicinė rinka - Lembang
Giri Jaya miško parkas - Lembang
Kempingai Cikole
Kava Ratu - Tangkuban Perahu
Upas - Tangkuban Perahu
Kava Domas - Tangkuban Perahu
Arbata Plantation Subang - Vakarų Java
Ciater Hot Springs
Gėlių sodas Cihideung - Jl. Seržantas Bajuri
Dvasia stovykla; Sahabat Alam - Jl. Seržantas Bajuri
Curug Cimahi - Cisarua
Turistinių vietų Pietų Bandungas:

Kava Putih - Ciwidey
Stovyklavietės Rancaupas - Ciwidey
Pirčių Ciwalini - Ciwidey
Arbata Plantation Rancabali - Ciwidey
Arbata Plantation Gambung - Ciwidey
Situ Patengan - Ciwidey
Yra Cipanunjang - PANGALENGAN
Cileunca - PANGALENGAN
Svetainės Gunungpadang - Vakarų Java
Krateris Kamojang - Paseh Vakarų Java
Tourist attractions Bandungas Vakaruose:

Batai ir rankinės Cibaduyut centras
Klintys Hills - Padalarang
Rezervuaras Ciburuy - Padalarang
Saguling - Vakarų Java
Vonios Cipanas - Vakarų Java
Pawon urvas - Vakarų Java
Sang Hyang Tikoro - West Java
Lankytinų vietų Rytų Bandungas:

Gamta Kalnai Manglayang
Curug Cinulang - Cicalengka
Krateris Kamojang
Cangkuang šventykla ir Kampung Pulo - Garut
Bagendit - Garut

Džokjakarta yra pagrindinis turistų Java, Indonezija, su žavesio daug, kad nebuvo atskleista.


Prieš tūkstančius metų, Yogyakarta buvo senovės Mataram karalystė klestinčią centras ir turi aukštą civilizacijos. Ši karalystė įkūręs šventyklos Borobuduras yra didžiausia budistų šventykla pasaulyje, 300 metų prieš Angkor Wat Kambodžoje. Kitas reliktas šventykla Prambanan šventykla, Istana Ratu Boko rūmai ir dešimtys kitų šventyklų buvo atkurta arba dar palaidotas po žeme (žr Wisata Candi).

No comments:

Post a Comment