!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Saturday, October 3, 2015

Inimesed on kaotanud ühtlustamise loodusega.

Sõita ei lõpetanud (378)

(Osa 378), Depok, West Java, Indoneesia, 30. september 2015, 03:18).

Inimesed on kaotanud ühtlustamise loodusega.

1960 ja 1970. sünge küla ja küla ülesvoolu jõe Somber wayn ja veel kõrbes.
Mitte paljud asustatud, nii kohalikke (Dayak noolemäng) Bugis ja sisserändajate Java.
Et jõuda küla ülesvoolu nii küla New ulu, Balikpapan tavaliselt inimesed kasutavad väikese paadiga (mõla), ja kui jälle jõe kiire vool (kuna vihma) siis võtta päevi just saabunud küla ülesvoolu jõe, nüüd küla oli juba koos linna Balikpapan ja viiv tee oli juba lihtne, kas koos nelivedu sõidukite ja mootorratta.
Kohalikud elanikud on valdavalt Dayak noolemäng on antud edasi jääda külas ülesvoolu ja ülesvoolu Somber wayn.
Elanikkonnast elab alates põldudel, kuid kuna pinnase tingimused, mis tavaliselt talunikud riisi kasvatamise et saab koristatud kord aastas.
Aga tavaliselt lisaks kasvab riis, tavaliselt talunikud INTERCROP väljad köögiviljad, nagu värske kurk, papaia, maisi ja maniokk.
Seega, kui pakkumise riisi toiduvarude kahanenud, põllumehed on piisavalt toiduvarusid maniokk, mais või maisi saagi kunagi metsast hangitud,
Lisaks puuviljad nagu papaia ja tomatid on istutatud metsad on veel palju Durian ja rambutaan ja tan (Duku metsa).
Kuigi kala ja muud lisandid tavaliselt on moslemid hunt hirved (hirv) Dayak kutsuvad riimvees, samas kui kohalikud elanikud Kaharingan Hindu ja Christian animsme nad jahti hirved ja sead.
Elanikud ei ole tavaliselt jahti python suures koguses ja rippus puu haru mööda jõge.
Sellepärast, kui ka siis, kui jõe ääres on palju python, elanikud vaikselt aerupaat allavoolu ülemjooksu katkematult, on öeldud palju tapeti wrap või rebenenud python on jahimees (sõdurid) on sageli tulistati surnuks juht madu ,
Kuigi mageveekalade on vägagi elus jões isegi silmaga näha, sest jõgi on selge.
Elanikud tavaliselt sageli meelitada kala, või pannes bambusest Meri (me nimetame maitsestamine).
Põllumehed, kui see oli enne istutamist riis, tavaliselt avatud põllumaad põletades metsad.
Sest kui põllumajandustootjatele selge maa selektiivse metsaraie (ühekordselt noad / matšeete) kuni kaks hektarit põllumaad võtab mitu kuud vastloodud kaks hektarit põllumaad, samas kui põlenud, vaid jooksul nädalas.
Kuid kohalikud kultivaatorid kui juba kogenud, nad saavad põletada metsas valdkonnaga, mis on mõõdetav, kui soovid kasutada kaks hektarit, siis põletada vaid kaks hektarit, neil on võimalusi, et metsatulekahjud ei leviks ja levis kõikjal.
Nii, praktiline siseelu põllumehed, isegi noolemäng Dayak longhouses asustatud vahel 3 kuni 5 perepead ühes majas.
Nende igapäevast sööki riis (riisi / riis) koos kala, liha (jerky) hirved, ja erinevaid köögivilju, nagu maniokk lehed ja kurk. Et nad saagi ise ja kasvatada aastaringselt vaheldumisi saagi riis, mais, maniokk ja saago, see on lihtsalt sama lauknya sepnjang aasta magevee kala või liha tõmblused hirved (hirved) või sealiha (Dajaki Christian / Hindu Kaharingan)
Enamik Dayak kristliku religiooni või Hindu Kaharingan, kuid eriti Dayak nooled, sest enamus elab rannikualadel linnaosa nooled, tavaliselt rannikul on palju seotud nomaadid päritolu Bugis / Bajau (Sulawesi) olid moslemid, nii palju Dayak noolemäng järgida õpetust religiooni Bugis / Bajau seda.
Kuna põhiliste toiduainete (klambrid) elanikkonna saadi valdkonnas ning saadi metsad (Saago), siis inimesed ei jändama inflatsioon ja koondamislaine (koondamisi) toimub koos linna elanikud. Raadio televisiooni, eriti, kui seda seal ei ole, nii et täiesti puudub teave välismaailmaga /
Seal oli mingit kära presidendivalimiste kampaania, Gunernur, linnapead ja Regents, samuti puudub küla valimised, ja seal ei ole juhiks küla, vaid prints pealkiri juht küla / linna.
Pole ime, kui see ei ole kõik elanikud on riiklik isikutunnistus (KTP).
Paljud Dayak sai pooldajad kristlus, sest kui see on palju pastor / preester Hollandist, et paljud sisestatud metsas isegi paljud asutas kiriku metsas.
Elu külaelanikud olid loodusega kooskõlas, sest oma olemuselt nad saavad lõigata tulemusi jätkusuutlik.
Aastal 1970, kuigi mu isa oli sõdur, kuid otsustasin minna koju mahajätmise armee Sentosa II Balikpapan, ehitades oma kodu rannas Kampung Baru Central, Balikpapan, Arusaadavalt me ​​sekelurga juba õed-vennad kuus inimest (ampai pensionile Minu isa oli viis poega, viis tütart), kui arvutada raseduse katkemist kolm korda, siis mu ema sünnitas (lapsi 13).
Nii et minu isa maja ehitada suurel laval, mille all mere all maja on kui vool).
Nii wc / WC / käimla kohe süvistamisega merre. Arusaadavalt, kui ei olnud pereplaneerimise (KB), nii et kõik lapsed saavad täis riisi toidunormi ametist.
Sel ajal meie lapsepõlve koos kohalike elanike vaba aega veeta koos berenamg ja sõudmine väike paat rannas õige maja taga. Meie Kdang kalapüügi ja püüdmine krabid on palju ka maja taga.
Kogu aeg olime sõbrad käigukang paadid ümber suudmed Wayne ja jõed Somber uue küla lõppu, on meil menjaing krabid ja mitmesuguseid liike, sealhulgas homaar ja teod mangroovipuu (tigu mangroovipuu), mis on laialdaselt kättesaadavad ääres mangroovimetsad kui see ikka kaunistavad piki lahe Balikpapan.
Aastal 1990, kui tulime tagasi siia paika (pärast meie pere kolis Jakarta alguses 1973) lihtsalt külastada pere sugulased, kes elavad endiselt London, leidsime rannikul Balikpapan tihtipeale jäätmete plast ja jäätmed on peale kõrvalmõju.
Suli ütles kohalikele kaluritele oleks uuesti leida paljud kalaliigid, krabi, krevette (homaar) ja teod ranniku mangroovipuu Balikpapan va hävitatud Mangrove, ranniku rannad oli tercenar erinevate prügi.
Samuti ei suutnud leida uuesti orangutanid Daulu palju riputamise puud mööda allavoolu ülemjooksu, sealhulgas python on raske leida.
Orangutan meil leidub ikka veel vangistuses orang utan jões wayn säilitada valitsusväline organisatsioon, kes haldab Orang Utan.
Nüüd Borneo saarel enam kasutatakse peamiselt kõrbe, nüüd htannya palju põles asendada funktsiooni õlipalmiistanduste ja voolu jõe vesi kahaneb, sest funktsioon puud neelavad vihmavesi enne seda jõkke hakkasid kaduma, ahnus inimese majanduse, mis on avatud põllumaad õli põletades metsad, mille tulemusena Indoneesia on nüüd lisatud hädaolukordades suits

Indoneesia metsatulekahju juhtum saab Samai 1997

(BBC) Metsa- ja põlengud Indoneesia 1997 jõudis miljoneid hektareid.
Ulatus ja majanduslikku mõju metsa ja põlengud mitmes provintsis Indoneesias on väga tõenäoline, et see vastaks skaalal sarnaste juhtumite 1997 Teadlaste arvates.
Seire, Robert Väli hinnata maa ja metsatulekahjud, mis tabas Indoneesia tänavu on väga raske.
Field, Columbia Ülikooli teadlane, kes juhib õpinguid Goddard Institute for Space Studies Kosmoseagentuuri Ameerika Ühendriigid, isegi usub, et olukord Indoneesias võib olla raskem, kui põud jätkub tulemusena El Nino nähtus.
"Tingimused, Singapur ja Sumatra on tee läheneb kaguosas 1997. Kui ilmaennustust kuiv hooaeg kestab kauem, siis võib arvata, et 2015. kajastatakse halvim juhtum rekord," ütles Fields oli tsiteeritud öeldes poolt uudisteagentuurile AFP.
Aastatel 1997-1998, Indoneesia valitsuse hinnangul maa suurus, mis on avatud tulekahju jõudnud 750.000 hektarit.
Kuid erinevate keskkonnaalaste asutused nagu Foorumi keskkonna (WALHI) hinnangul ulatus nende arv 13 miljonit hektarit. Seejärel uuri National Development Planning Agency tegutses koos Asian Development Bank (ADB) hinnangul on maa suurus mõjutab tulekahju jõudnud 9750000 hektarit.
Majandusliku mõju, summa varieerub. Majandus ja keskkond programm Kagu-Aasia Indoneesia ennustab kannatada 5 US $ miljardit $ 6 mld tulemusena maa ja metsatulekahjude 1997-1998.
Siis Bappenas ja ADB uuring salvestatud kaotus USA $ 4,861, mis vastab Rp711 triljonit.

Indoneesia majanduskahju tõttu tuli ja suits 1997. vahemikus $ 4000000000 kuni 9000000000 $.
Ökosüsteemide vastupidavuse
Herry Purnomo, uurimisinstituut Center for International Metsandus Research (CIFOR), väidab ka maa ja metsatulekahjude tänavu korranud rekord 1997.
"Fenomen El Nino sel aastal on veidi väiksem võrreldes 1997. Kuid vastupidavust meie ökosüsteemid haavatavamad metsatulekahjud, sest me oleme degradeerub tööstuse ja õlipalmiistanduste," ütles Herrera rääkis BBC Indoneesia, Jerome Wirawan.
Herrera ei välistanud võimalust, et majanduskriisi mõju metsa ja põlengud sel aastal võiks sobitada rekord 1997.
"Provintsis saab ainult Rp20 triljonit kadumise tõttu tulekahju. Noh, nüüd on vähemalt viis lääni mõjutas raske, nimelt Riau, Jambi, Lõuna-Sumatra, Lääne-Kalimantan ja Kesk-Kalimantan, "ütles Herrera.
Tema sõnul on kahju väärtus ei ole ainult arvutatakse üksnes puudu puidu tulekahju. "Seal oli häiritud majandustegevust, mis mõjutavad rahvatervist, vee kahjustatud, transport, ja teised," ütles Herrera.
Ühes intervjuus BBC Indoneesia juhataja andmed Info ja avalike suhete National Disaster Management Agency (BNPB), Sutopo Purwo Nugroho, ütles majanduslikku mõju sudu katastroof, mis toimus mitmes provintsis Indoneesias 2015. aastal võib ületada 20000000000000.
See number, ütles ta, tuginedes eelmise aasta andmed.
Selgus, et kahjum tingitud vine 2014, arvutatakse kolme kuu veebruarist aprillini ainult Riau provintsis jõudnud Rp20 triljonit.

Kolm provintsides määrata hädaolukorra lahendamise asap
Maa ja metsatulekahjusid põhjustavad sudu on muutunud tavapäraseks iga-aastane üritus.
Indoneesia valitsus nõudis ei ole nõus abi pakutakse kahe naaberriigi, Singapuri ja Malaisia, mis aastaid mõjutas ka sudu metsatulekahjud ja maa Indoneesia.
BBC intervjuus President Joko Widodo ütles Indoneesia on teinud tõsiseid jõupingutusi, et kasutatakse tuhandeid liikmeid sõjaväe ja politsei, samuti kümneid helikopterid ületada.
President Joko Widodo ütles pea kolm aastat, enne füüsilist tööd, et lõpetada vine.
"See tähendab, et me oleme mobiliseerinud kõik nad hakkama, kuid see võtab aega. Minu hinnangul kolm aastat teed füüsilist tööd, "ütles Jokowi rääkis BBC Karishma Vaswani.
Kuigi Metsandusminister ja keskkond, Siti Nurbaya, selgitada, millist abi Singapur on pakkuda sama omaga Indoneesias Chinook helikopterit, mis aitavad elektrikatkestus.
Aga number on ainult üks üksus.
Kuna elanikud külastada tervisekeskus on piisavalt kõrge, on seotud ülemiste hingamisteede infektsioon ja vanus on kõrge risk on imikutel, võtsime linnavalitsuse saalis evakueerimist.
Helda Suryani
"Ta (Singapur) vaid anda üks lennuk, nii et kui ei ngasihnya 20 tabletti või 30," ütles Siti.
Erakorralise
Kokku kolme provintsi, nimelt Riau, Jambi ja Kesk-Kalimantan on kehtestatud hädaolukorras reageerimise seisund pärast paarinädalast õhusaaste näitajad piirkonnas üle ohtlikum.
Kolmapäeval, 30. septembriks indikaator saasteaine Pekanbaru, Riau -according arvutamisega meteoroloogia, klimatoloogia ja Geofisika- jõuda 450 või 100 suuremad kui ohu taset.
Desi oli kahetsusväärne seisukorras, ema üheaastane laps, kes raviti haiglas Pekanbaru, Riau, sest kannatusi kopsupõletik. Nakatumine süvendas paks vine viimase paari kuu jooksul.

 "Minu poeg oli majas, ei lähe kuhugi tõttu sudu. Oli veel kokku puutunud kopsupõletik. Miks valitsus ei tee midagi? Miks oodata kuni meie lapsed surevad kõik, sest suitsu? "Ta ütles.
Chief Medical Officer of the City of Pekanbaru, DRG. Helda Suryani, ütles ta on võtnud erinevate sealhulgas andma saalis kolmandal korrusel büroohoone linnapea Pekanbaru pääseteed saidid vastsündinuid kuni kuus kuud.
Saal on praegu hõivatud neli last, rase naine ja kolm vanema saatjaid.
Kolmapäeval (30/09), indikaator saasteaine Pekanbaru, Riau, vastavalt arvutamisel meteoroloogia, klimatoloogia ja geofüüsika jõuda 450 või 100 suuremad kui ohu taset.
"Kuna kodanikud külastada tervisekeskus on piisavalt kõrge, on seotud ülemiste hingamisteede infektsioon ja vanus on kõrge risk on imikutel, võtsime linnavalitsuse saalis evakueerida," ütles Helda ütles ajakirjanikele Pekanbaru, Sari Indriati.
Evakueerimine sudu aladel peetakse oluliseks Azisman Saad, kopsu spetsialistid Pekanbaru. Kuid tema sõnul siis, kui evakuatsioon toimub samas piirkonnas, siis ei ole tõhus.
"Kui evakueerimine Pekanbaru ka, ma arvan, et mida vähem tõhusad. Kuna Pekanbaru on varju sudu, "ütles Azisman.

Kes näitleja "taga põletamine metsade ja maa?
Iga rühm läbi raadamise tegevust saab protsendi oma tuludest.
Seal on umbes 20 asjaosaliste valdkonnas ja majanduslik kasu metsa ja põlengud. Enamik kudede huvi ja kasu ettevõtjatest on raske õiguskaitse meetmeid.
Valitsuse tegevus vangistuse või süüdistuse eraisikutele ja ettevõtetele, keda kahtlustatakse põletamine maa ei oleks piisav, et vältida korduvaid sudu.
Faktid ja järeldused väljendatud uurimistööd "poliitökonoomia Maa ja metsatulekahjude" teadlase Center for International Metsandus Research (CIFOR) Herry Purnomo.
Keerukuse valdkonnas, vastavalt Herrera, tekkida, sest kurjategijad metsa põletid, nii kogukonda ja keskklass ja ettevõte on alati kursis võimas inimesed, nii linnaosa, riiklike ja isegi kuni tase ASEAN.
Herry Purnomo uuringus leiti, et maa hind on kustutatud põletades tõuseb nii valmis istutamiseks õlipalm.
"See ei ole lihtne, et nõukogu liikmed, kes nõuavad (puidu põletamine), siis võib olla, et on (aed) õlipalm, metsatulekahjud, mis on seotud konkreetse isiku, et on hästi arenenud, mistõttu regent või maavanem ei ole lihtne liiga (kohusetäitja), tuleb näha poliitilist tähtkuju "Herry BBC Indoneesia, kolmapäeval (23/9).
Need osalejad, mis põhineb tema teadustöö, töö vorm "organiseeritud kuritegevus".
On rühmi, et teha erinevaid ülesandeid, nagu maa väited, korraldab põllumajandustootjatele, kes ei alandades või lõikamine või põletamine, kuni turundus ja kaasates küla ametnikud.
Aga mitte ainult kesktasandil, et üürileandja võib olla sugulased külaelanikud, ettevõtte töötajatele, töötajate linnaosa, ärimees või keskmise suurusega investorid Jakarta, Bogor, või Surabaya.
Korraldatud
Iga rühm läbi raadamise tegevusi ka protsendina sissetulekust üksi, kuid keskmiselt juhatuse põllumajandustootja rühmad said suurima osa tulude vahel 51% -57%, samal ajal põllumajandustootjate rühmade lõikamine, lõikamine ja põletamine saab osa sissetulekust vahel 2 % -14%.
Tema teadustöö, Herry leidis, et maa hind on vormistamist puhastamist väljad pakutud hinnaga Rp 8,6 miljonit eurot hektari kohta.
Kuid maa "valmis istutamiseks või põlenud asemel suurendab oma hind, nimelt Rp11.2 miljoni hektari.
Siis kolm aastat hiljem, pärast maa on istutatud valmis saagi, kasvatajad on juba nii, et see saab müüa hinnaga Rp40 miljoni hektari.
Pilt copyrightGETTY PILTE
Pilt pealdis
Maaomanikud põletamine oleks suuremates linnades või sugulased külaelanikud, linnaosa töötajatele, teadlastele.
Kasv majandusliku väärtuse maa teebki näitlejaid, kes soovis saada maad ja metsapõlengud tekivad pidevalt.
Lisaks mustrid ostes ja müües maa, maa ettevalmistamine on vastutus ostjale, kui see on põlenud või puhastada mehaaniliselt. Odavam Puhastamise maksumus, õnnelik ostjad veelgi suurem.
Võrdluseks, vastavalt Herrera, hektari põlenud maksab $ 10-20, samas kui maa on puhastada mehaaniliselt nõuab 200 $ ha.
Herry uuring viidi läbi 11 sites nelja piirkonda Riau, nimelt Rokan Hulu, Rokan Hilir, Dumai ja Bengkalis kasutades kaardistamine, mõõdistamine ja poliitiliste lähenemisviiside.
Riau on 60 õlipalmiistanduste ja tööstuslikud istanduste 26.
Poliitiline patroonid
Ettevõtted ja üksikisikud valdkonnas, mis sai omanik õlipalmiistanduste valdkonnas võib leida poliitiline patroonid kohalikul tasandil.
Herrera märkis, "Oletatakse, et väikeettevõtetest, mis on väga tugev patroon erakondade linnaosa, mis mõjutavad protsessid otsustusprotsessi ja jõustamise alal. Võib juhtuda, et nad on tugevad toetajad ametisolev."

Mängijad kesktasemel või "parunid", Herrera avastanud, võiks olla keegi.
"Alates üksikute riigiametnike, politsei, sõdurid, teadlased, võiks osaleda, võib olla kuni sadu hektareid palm ja palmi protsessi arengut saab (teha) põletamine tervitada järgmise vihmaperiood," ütles ta.
Näitlejad on loetamatu või püütud muster õiguskaitse toimub praegu tegelema sudu.
Et seda leida, on oluline jälgida, kus tooted palmiõli istanduste suunatakse.
Kütus maa
Vastu neid tulemusi pressiesindaja Association of Indoneesia palmiõli Association (GAPKI), Tofan Mahdi, ütles, et on 2500 õlipalm ettevõtted väikesed ja keskklass, ja kokku on vaid 635 ettevõtet, mis on kohal GAPKI.
Haze Riau on kestnud viimased 18 aastat.
"See, et meie kohal Olen kindel ei ole (põletamine maa), sest me kontrollida üles ja alla. Väljaspool kohal GAPKI, meil ei ole vahendeid või huve, kuid soovitame, toetada, mida esitleti kuberner Lõuna-Kalimantan näiteks nii, et nad (naftakompaniid Väikesed ja keskmise nafta) liikmeks GAPKI et kontrollida kergemini, "ütles ta.
Kuid Tofan tunnistama, et neil ei ole olnud range meetod järelevalve alla. "Aga GAPKI standardid, on nõuetele, vastavad eeskirjadele vastavalt normidele kesk-, kohalike ja piirkondlike," ütles ta.
Lisaks Riau Politsei on kindlaks teinud, PT Inti Langgam Hübriidid ka liige GAPKI kahtlusalused metsatulekahjud.
Õiguskaitseorganid jõupingutusi, et seni ei ole puudutanud poliitilise patroonid, kes kaitsevad ettevõtte omanikule või maa põlenud.
Edi Saputra, põllumajandustootjate Ogan Ogan Ilir, Lõuna-Sumatra ütles, et praktikas põletamine maa on juba käimas kogukonnas sadu aastaid.
Kuid praktikas ei toimu igal aastal, tavaliselt ainult 5-10 aastat, mis langeb kokku istutamist.
"Meil on sadu aastaid põletada, kuid miks me askeldama nüüd umbes suitsu, see tähendab, miks tundub, et tulekahju võimas? Sest kõik soodustused see antud ettevõtte, nii et maa on nii tuleohtlik. Land ettevõtted, mis on kuivatatud, ei saa istutatud riis . Nüüd kui varem, palju küll, kui kriimustatud, on laigud tulekahju, otsene põletamine maa, "ütles ta.

Sanktsioonid metsatulekahjude: Miks on suured ettevõtted "ei puutu"?
23. september 2015
Enamik ettevõtteid süütaja metsa oli kaevata, kuid protsess on tige
Keskkonnakaitse aktivistide Riau hindan sanktsioonid seotud ettevõtteid maa ja metsatulekahjud Sumatra, kuid nad küsimus, miks mitmed kõrge profiiliga ettevõtted "ei puuduta".
Koalitsioon jälgib metsade hävitamisest Riau ütles, et valitsus võib pakkuda ka kindlam sanktsioonid asja kohtusse ja nõuda ettevõtted maksma hüvitist mõjutatud inimeste vine.
"Pidada sanktsioonid oli samm kiiremini, üsna paljulubav. Aga me näeme, kas sarnaseid samme on tehtud suuri ettevõtteid, mis on tuvastatud ja dokumenteeritud tulekahjud ja kogenud tulekahjud igal aastal oma kontsessioonipiirkond," ütles aktivist koalitsiooni jälgib hävitamine Forest (Silmad metsa) provintsis Riau, Afdhal Mahyuddin, ütles BBC Indoneesia, Heyder Affan, kolmapäeval (23/09) hommikul.
Varem neljal ettevõtted Sumatra sanktsioneeritud Keskkonnaministeeriumi ja Metsad (KLHK) seotud maa ja metsatulekahjud.
Ettevõtted, kelle litsents on peatatud PT LIH (Riau), PT TPR (Lõuna-Sumatra) ja PT WAJ (Lõuna-Sumatra), samas PT HSL (Riau) on tunnistatud kehtetuks.

Ettevõtted peavad esitama tuleohutuse seadmed
Ettevõtted peavad lõpetama kõiki toiminguid valdkonnas ja täita oma kohustusi, näiteks tuleohutuse seadmete täiendamiseks.
See karistus põhines uudised korral erirühm (Satgasus) Keskkonnaministeerium ja metsanduse. Nad praegu on külastanud 286 kohtades põletatakse Sumatra ja Kalimantani.
Hüvitist maksma
Lisaks Afdhal Mahyuddin ütles ta ei olnud liiga üllatunud, et õppida, et valitsus oli külmutanud loal PT LIH.
"Kuna 2013. aastal ja sellest ajast on nad muutunud kahtlustatav ja seni vähetuntud," ütles Afdal.
Samuti Afdal ei olnud liiga üllatunud, kui valitsus tühistas ettevõtte litsentsi PT HSL Riau. "Loomulikult, kui on pikka aega olnud passiivne," lisas ta.
Samas lisas ta, et valitsus peaks suutma anda sarnased karistused või kindlam, võrreldes teiste suurte ettevõtete, mis juba aastaid teinud sarnase rikkumise eest.
"Märgime, on mitmed ettevõtted soodustusi märgitud rikkumise. Üllatav, et nad ei ole tühistatud või rakendada sanktsioone," ütles Afdal.
Aktivistid peavad paljud suured ettevõtted, mis läbivad süütaja metsa
"Ma arvan, et see peab vastu hagi suurettevõtetega või kõrge profiiliga," lisas ta.
Ta tegi ka ettepaneku, peaks karistus olema midagi enamat kui lihtsalt peatamist või tühistamist oma lennutegevusluba, nagu pöördumisele, et kriminaal- või tsiviilkohtumenetluses.
"Neil on ka hüvitist maksma mõjutatud kogukond laialdaselt tänu sudu," ütles ta edasi.
Praegu on meeskond külastas 286 kohtades KLHK põletatakse Sumatra ja Kalimantani.
Lisaks ütles ta, KLHK ütles ettevõtte peatada litsentsi täidab infrastruktuur on veel täidetud vähendada võimalikku tulekahju.
Külmutamine mõjutab Tegevusloa kehtetuks tunnistamise, kui ettevõttele on süüdi kohtu, ametnikud ütlesid KLHK.
Jaga seda Uudised b

"Mis on valitsus ootab meie lapsi sureb suitsetate?"
Toas on varustatud õhu regulaator kolmandal korrusel City Hall Pekanbaru, Apriyani vaadates nelja-kuune laps, magas sügavasti.
35-aastane naine on üks neljast, kelle emad on võtnud varjupaiga hädaolukorra lahendamise imiku hooldusele Pekanbaru linnavalitsus. See on selleks, et kaitsta last alates mürgist suitsu tõttu maa ja metsatulekahjud, mis on kestnud juba mitu kuud.
"Siin, minu laps tasuta suitsu. Erinevalt kodus," ütles Apriyani.
"Kui me kodus, mu laps köhib pidevalt. Kui siin kontoris on suletud, ja seal on Õhupuhastid.
Õhusaaste Pekanbaru salvestatud 1000 arvud saasteainete Standard Index (PSI). Kuigi 100 PSI üksi on klassifitseeritud ebatervislik, ja rohkem kui 300 peetakse ohtlikuks.
"Väikelapsed, kes kannatavad kõige rohkem. See sama laps oli pidevalt köha"
Ei ole beebivoodi on renditud ja hapniku balloonid, kuid Afriyani mengaakan ta ei tahtnud seal kaua.
"Ma soovin, et valitsus tegema rohkem tööd, et kõrvaldada suitsu, et meie lapsed ei hingamisraskus iga kord. Sest see on halb nende tervisele, õigus?
Dr Helda Suryani juht tervise osakonna Pekanbaru ütles varjupaigas oli reserveeritud eriti vaesed pered, kes on haavatavad.
"Rikas on oma kliimaseade ja leiad end turvalisem koht. Kuigi see koht neile, kelle maja me näeme iga päev täis kahjulikke aure.
Kui küsida, miks nii kaua pärast uue valitsuse anda peavarju, ta naeris pilkavalt.
"Miks nii kaua? Me oleme vihmapalumise, ja kui sõjavägi appi tuli, õhu puhtamaks kaks päeva. Aga nüüd jälle siin. Seega oleks niimoodi igavesti."
Nagu Desi, varjupaigas on liiga hilja. See noor ema istub ta ühe aastane juures Haigla Santa Maria. Ta oli diagnoositud kopsupõletik.
"Ma saan oma lapse siseruumides kogu aeg. Me ei lähe kuhugi, sest see suitsu, kuid minu poeg veel kokku puutunud kopsupõletikku."
"Miks valitsus midagi ei tee?" küsis ta
"Kas valitsus ootab meie lapsi sureb suitsetate?" (BBC)

No comments:

Post a Comment