!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Saturday, October 3, 2015

Lidé ztratili harmonizaci s přírodou.

Jízda nebyla dokončena (378)

(Část 378), Depok, West Java, Indonésie 30. září 2015 15:18).

Lidé ztratili harmonizaci s přírodou.

Mezi lety 1960 a 1970 zasmušilý obce a vesnice proti proudu řeky zasmušilé Wayn a stále divočiny.
Ne mnoho obydlený, a to jak lokální (Dayak šipky) Bugis a migranti z Javy.
K dosažení vesnice proti toku jak z obce Nové Ulu, Balikpapan obvykle lidí, kteří používají malý člun (s pádlem), a když se řeka opět SWIFT proudy (kvůli dešti), pak trvat dny právě dorazil v obci proti proudu řeky, nyní byla obec již spolu s městem Balikpapan, a příjezdové komunikace byl již snadné, a to buď s pohon všech čtyř kol vozidla a motocyklu.
Místní obyvatelé jsou převážně Dayak šipky se dědí, aby zůstali ve vesnici proti proudu a před zasmušilý Wayn.
Počet obyvatel žije ze zemědělských oblastí, ale kvůli půdní podmínky, že zemědělci většinou rýže zemědělství, které lze sklízet jen jednou za rok.
Ale obvykle kromě pěstování rýže, farmáři obvykle meziplodiny pole se zeleninou, jako jsou okurky, papája, kukuřice a kasava.
Takže, pokud se dodávky rýže potravinových zásob vyčerpány, zemědělci mají dostatek zásoby potravin manioku, kukuřice nebo kukuřičné sklizně kdy získané z lesa,
Kromě ovoce, jako jsou papaya a rajčata jsou vysázeny, lesy jsou stále mnoho durian a rambutan and tan (Duku les).
Zatímco ryby a jiné doplnky obvykle jsou muslimové lov jelen (jelen) dajákové volat brakické, zatímco u místních obyvatel Kaharingan hinduistické a křesťanské animsme loví jeleny a prasata.
Obyvatelé se obvykle loví python obrovské množství a visí na větvi stromu u řeky.
To je důvod, proč, když to iv případě, podél řeky existuje mnoho python, obyvatelé tiše veslice od proudu do rozvinutých bez přerušení, bylo řečeno mnoho byl zabit v zábalu nebo potrhaný python je lovec (vojáci) jsou často zastřeleni hlavu hada ,
Zatímco sladkovodních ryb je velmi živá v řece i oko dohlédne, protože řeka je jasné.
Obyvatelé obvykle často nalákat ryby, nebo umístěním past bambusu ryby (nazýváme ochucení).
Farmáři, když to bylo před výsadbou rýže, normálně otevřené zemědělské půdy podle hořícími lesy.
Protože pokud zemědělci jasné, pozemky selektivní těžba dřeva (na jedno použití nože / mačetou) do dvou hektarů zemědělské půdy trvá mnoho měsíců, nově vytvořené dva hektary zemědělské půdy, zatímco když hořel, pouze ve lhůtě jednoho týdne.
Nicméně, místní kultivující jak už zažil, mohou hořet les s rozlohou, která je měřitelná, pokud chcete používat dva hektary, pak spálil pouze dva hektary, oni mají způsoby, které lesní požáry nešíří a šíří všude.
Takže, praktické domácí život zemědělců, a to i šipky Dayak dlouhých domech obýván mezi 3 až 5 hlavy domácností v jednom domě.
Jejich denní jídla s rýží (rýže / rýže), spolu s rybami, masem (trhané) jelenů, a různé druhy zeleniny, jako jsou manioku listy a okurkou. Že sklízet sami, a rostou po celý rok, střídavě sklizně rýže, kukuřice, kasava a sága, to je stejně lauknya sepnjang rok sladkovodní ryby nebo maso trhané jelen (jelen), nebo vepřové maso (Dayak Christian / Hind Kaharingan)
Většina Dayak Křesťanské náboženství nebo Hind Kaharingan, ale především Dayak šipky, protože většina žije v pobřežních okresních šipky, obvykle na pobřeží je hodně souvisí s kočovníky původu Bugis / Bajau (Sulawesi) byl muslim, tolik Dayak šipky následovat učení náboženství Bugis / Bajau toto.
Protože základní potraviny (sponky) populace byl získán z pole a byl získán z lesů (sága), pak lidé nemají nepořádek kolem s inflací a vlna propouštění (propouštění) se děje s obyvateli města. Rádio televizní zvláště, když to tam není, takže totálně nedostatku informací z okolního světa /
Tam byl žádný povyk prezidentské volební kampaň, Gunernur, starostové a vladaři, i tam je žádná vesnice volby, a tam nebyl jmenován šéfem vesnice, jen titul princ pro hlavu obce / města.
Není divu, když to ne všichni obyvatelé mají národní průkaz (KTP).
Mnoho Dayak se stal přívržence křesťanství, protože když je to hodně pastor / kněz z Nizozemska, že mnozí do lesa dokonce mnoho založil kostel v lese.
Životy vesničanů byly v souladu s přírodou, protože od přírody mohou sklízet výsledky udržitelné.
V roce 1970, i když můj otec byl voják, ale rozhodl se pohybovat domů od nástupu armáda Sentosa II Balikpapan, tím, že staví svůj vlastní domov na pláži ve městě Kampung Baru Central, Balikpapan, Pochopitelně máme sekelurga již sourozenci šest lidí (ampai důchodu, Můj otec měl pět synů, pět dcer), pokud vypočtené s potratu třikrát, pak moje matka porodila (mít děti 13).
Takže můj otec postavit dům velký sál, který pod mořem pod domem je, když příliv).
Takže wc / WC / latrína ihned se ponořit do moře. Pochopitelně, když tam byl žádná plánování rodičovství (KB), takže všechny děti mohou plný rýže příděly z kanceláře.
V této době našeho dětství společně místních obyvatel trávit volný čas s berenamg a veslovat na malý člun na pláži hned za domem. Naše Kdang rybolov a zachycují krabi jsou četné v zadní části domu.
Ve všech dobách jsme byli s přáteli šlapat lodě kolem ústí řek Wayne a řeky Somber v nové vesnici konec, tam jsme menjaing kraby a širokou škálu druhů, včetně humra a hlemýždi mangrove (hlemýžď ​​mangrovových), který je široce dostupný na okraji mangrovových lesů, pokud stále zdobí podél pobřeží zálivu Balikpapan.
V roce 1990, když jsme se vrátili na toto místo (po naše rodina přestěhovala do Jakarty na počátku roku 1973), jen na návštěvu rodiny příbuzné, kteří stále žijí v Londýně, jsme zjistili, že pobřeží Balikpapan často nacházejí Plastový odpad a odpad jsou jiné než skvrny.
Suli řekl místní rybáři by se znovu nalézt mnoho druhů ryb, krabů, krevet (humří) a hlemýždi v pobřežním mangrovových Balikpapan, jiné než zničené mangovník, pobřežní pláže byl tercenar různé odpadky.
Také jsme nemohli najít znovu orangutani Daulu hodně visí na stromech podél od proudu do rozvinutých, včetně krajty bylo obtížné najít.
Orangutan, můžeme stále nalézt v zajetí orang utan v řece Wayn vedeného vládní organizace, která spravuje Orang Utan.
Nyní je ostrov Borneo se již používají převážně poušť, nyní htannya mnoho hořel být nahrazen funkci s olejových palem plantáží, a tok řeky vody se zmenšuje, protože funkce stromy absorbovat dešťovou vodu předtím, než se vlévá do řeky začaly mizet, Greed lidskou ekonomiku, která je otevřená zemědělské půdy olej spálením lesy, což vede v Indonésii jsou nyní zahrnuty v nouzových podmínkách výparů

Indonéská lesní požár incident, může Samai 1.997

(BBC) Lesní požáry a pozemků v Indonésii v roce 1997 dosáhl miliony hektarů.
Rozsah a ekonomické dopady lesních požárů a pozemků v řadě provincií v Indonésii, je velmi pravděpodobné, odpovídající rozsahu podobných incidentů v roce 1997, podle výzkumníků.
Prostřednictvím sledování, Robert Field posoudit půdy a lesů požáry, které postihly Indonésii tento rok je velmi těžké.
Pole, je Columbia University výzkumník, který provádí studie na Goddard Institute for Space Studies kosmické agentury ve Spojených státech, a to i se domnívá, že situace v Indonésii může být obtížnější, pokud je sucho pokračuje v důsledku jevu El Nino.
"Podmínky v Singapuru a Sumatra jsou cesta blíží jihovýchodní část roku 1997. V případě, že předpověď počasí období sucha trvá déle, mohlo by to být považováno, že 2015 bude zaznamenána jako nejhorší incidentu v záznamu," řekl Fields byl citován jako pověst, podle AFP tiskové agentury.
V období 1997-1998, indonéská vláda odhaduje, že množství půdy, která je vystavena ohni dosáhla 750.000 hektarů.
Nicméně, různé agentury pro životní prostředí, jako je Fórum pro životní prostředí (WALHI) odhadovat počet dosáhl 13 milionů hektarů. Pak studovat Národní plánování rozvojová agentura jednal spolu s Asijské rozvojové banky (ADB) odhaduje, že množství země zasažené požárem dosáhl 9,75 milionu hektarů.
O hospodářského dopadu, výše odhadu liší. Program Hospodářství a životní prostředí pro jihovýchodní Asii Indonésie předpovídá poškozeni US 5 miliard $ na $ 6 jako výsledek pozemků a lesních požárů v letech 1997-1998.
Poté, Bappenas a ADB studie vykázala ztrátu US $ 4,861, což odpovídá Rp711 bilionů.

Indonésie je ekonomické ztráty v důsledku ohně a kouře v roce 1997 se pohybovala od $ 4 miliardy 9 miliard $.
Ekosystém odolnost
Herry Purnomo, výzkumný ústav Centrum pro mezinárodní lesnického výzkumu (CIFOR), rovněž tvrdí, pozemků a lesní požáry letos vyrovnal rekord v roce 1997.
"Fenomén El Nino v letošním roce je o něco menší v porovnání s 1997. Nicméně, odolnost našich ekosystémů zranitelnějších s lesními požáry, protože jsme byli degradovaných průmyslovými a olejových palem plantáže," řekl Herrera řekl BBC Indonésie, Jerome Wirawan.
Herrera nevyloučil možnost, že ekonomické dopady lesních požárů a pozemků v letošním roce by se mohli rovnat rekord z roku 1997.
"Provincie mohou pouze Rp20 bilionů ztráty v důsledku požáru. No, teď tam jsou nejméně pět provincie byly postiženy závažnou, a to Riau, Jambi, Jižní Sumatra, Západní Kalimantan, a centrální Kalimantan, "řekl Herrera.
Podle něj je hodnota ztráty se nejen vypočítá pouze chybějící hořící dřevo. "Tam byly narušeny ekonomickou činnost, která se dotkla veřejného zdraví, voda poškozené, doprava, a další," řekl Herrera.
V rozhovoru s BBC Indonésií, vedoucí datových informací a veřejných vztahů Národní agentury pro řízení katastrof (BNPB), Sutopo Purwo Nugroho, řekl, že hospodářský dopad smogu katastrofy, která nastala v několika provinciích v Indonésii v roce 2015 by mohl přesáhnout 20 bilionů.
Toto číslo, řekl, na základě údajů z loňského roku.
Bylo zjištěno, že ztráty v důsledku zákalu v roce 2014, vypočítané v průběhu tří měsíců od února do dubna pouze z provincie Riau dosáhl Rp20 bil.

Tři provincie nastavit nouzové reakce co nejdříve
Pozemky a lesní požáry, které způsobují smog se stal pravidelným každoroční událostí.
Indonéská vláda trvala na tom, nepřijme pomoc nabídl dvě sousední země, Singapuru a Malajsii, která po mnoho let byl také ovlivněn smog z lesních požárů a půdy v Indonésii.
V rozhovoru pro BBC, prezident Joko Widodo řekl Indonésie věnuje velké úsilí, nasazením tisíce příslušníků armády a policie, stejně jako desítky vrtulníků překonat.
Prezident Joko Widodo řekl potřebovat tři roky dokončit fyzickou práci s cílem zastavit mlhu.
"To znamená, že jsme mobilizovali všechny z nich zvládnout, ale to nějakou dobu trvá. Odhaduji, tři roky dělat fyzickou práci, "řekl Jokowi řekl BBC Karishma Vaswani.
Zatímco ministra lesnictví a životního prostředí, Siti Nurbaya, vysvětlit druh pomoci, že Singapur má nabídnout totéž, že Indonésie, vrtulníků Chinook, pomáhat výpadek.
Ale počet je pouze jedna jednotka.
Vzhledem k tomu, obyvatelé navštívit zdravotní středisko je dostatečně spojena s infekce horních cest dýchacích a věku s vysokým rizikem jsou kojenci vysoké, jsme se vedení města sál pro evakuaci.
Helda Suryani
"On (Singapur) jen dát jedno letadlo, takže pokud ngasihnya 20 tablet nebo 30," řekl Siti.
Stav nouze
Celkem tří provincií, a to Riau, Jambi a Střední Kalimantan uložil stav nouze po týdnech ukazatelů znečištění ovzduší v tomto regionu za nebezpečnou fázi.
Ve středu, 30. září, znečišťující látky indikátoru v Pekanbaru, Riau -according k výpočtu meteorologie, klimatologie a Geofisika- dosáhnou 450 nebo 100 vyšší než úroveň nebezpečí.
Desi bylo nešťastné stav, matkou jeden rok starý kojence, který byl léčen v nemocnici v Pekanbaru, Riau, protože trpí infekci plic. Infekce ještě zhoršila husté mlze v posledních několika měsících.

 "Můj syn byl v domě, nechoď nikam kvůli smogu. Byl stále v kontaktu s plicní infekci. Proč vláda nedělá nic? Proč čekat, až naše děti umírají kvůli kouři? "Řekl.
Hlavní lékař z města Pekanbaru, DRG. Helda Suryani, řekl, že přijala řadu opatření, včetně poskytnutí sál ve třetím patře administrativní budovy starosta Pekanbaru jako evakuačních míst pro novorozence až šest měsíců.
Sál je nyní obsazený čtyři děti, těhotné ženy a tři mateřské chaperonů.
Ve středu (30/09), znečišťující látky indikátoru v Pekanbaru, Riau, podle výpočtu meteorologie, klimatologie a geofyziky dosáhnou 450 nebo 100 vyšší než úroveň nebezpečí.
"Jako občané návštěvu zdravotního střediska je dostatečně spojena s infekce horních cest dýchacích a věku s vysokým rizikem jsou kojenci vysoké, jsme se vláda města halu evakuovat," řekl novinářům v Helda Pekanbaru, Sari Indriati.
Evakuace smogových oblastí Azisman Saad, plicních specialistů ve městě Pekanbaru považují za důležité. Nicméně, podle něj, když se provádí evakuace ve stejném regionu, nebude to účinné.
"Pokud se evakuace v Pekanbaru Také si myslím, že méně efektivní. Vzhledem k tomu, Pekanbaru zahaleno rouškou smogu, "řekl Azisman.

Kdo "herec" za vypalování lesů a pozemků?
Každá skupina provádějící zúčtovací činnosti v pozemní obdrží procento svých příjmů.
Existuje asi 20 subjekty podílející se na poli a získat ekonomické výhody z lesů a pozemků požárů. Většina z tkáně zájmu a těžit z hospodářské subjekty je obtížné pro akci prosazování práva.
Vládní akce uvěznit nebo stíhat jednotlivce a společnosti podezřelých z hořící zemi nebude stačit, aby se zabránilo opakující smog.
Fakta a závěry vyjádřené v průzkumu o "politické ekonomie přírodních zdrojů a lesní požár" výzkumného pracovníka Centra pro mezinárodní lesnického výzkumu (CIFOR) Herry Purnomo.
Složitost v poli, podle Herrera, dojít, protože pachatelé lesní hořáky, jak komunity a střední třída a společnost je stále v kontaktu s mocnými lidmi, a to jak v okrese, národní, a dokonce až na úroveň ASEAN.
Herry Purnomo studie zjistila, že cena půdy byl očištěn tím, že spálí to bude stoupat připraven k pěstování palmového oleje.
"To není snadné pro guvernérů, kteří požadují (hořící dřevo), je možné, že má (zahrada) olej palmový, lesní požáry, související s konkrétním strany, která je silná v oblasti, takže regent nebo guvernéra není snadné příliš (úřadující), musí vidět politická konstelace "Herry na BBC Indonésie, ve středu (23/9).
Tito účastníci, na základě svého výzkumu, pracovat jako forma "organizované trestné činnosti".
Existují skupiny, které vykonávají různé úkoly, jako například požadavky země, organizovat zemědělce, kteří se opětovně snižovat nebo řezání nebo pálení až do marketingového týmu a zahrnující vesnice úředníky.
Ale nejen na centrální úrovni, pronajímatel mohl být příbuzní vesničanů, pracovníků firmy, zaměstnanců v okrese, podnikatel nebo středně velkých investorů z Jakarta, Bogor, nebo Surabaya.
Organizovaný
Každá skupina provádějící zúčtovací činnosti v pozemní obdrží procento z příjmu sám, ale v průměru, správní rada skupin zemědělců obdržel největší část příjmů mezi 51% -57%, zatímco skupiny zemědělců sekání, řezání a pálení dostane část příjmů mezi 2 % -14%.
Ve svém výzkumu, Herry zjištěno, že cena pozemku byla vyklizena zúčtování polí nabízených za cenu milionů Rp 8,6 hektaru.
Nicméně, pozemky v "připraven pro výsadbu" nebo byly spáleny namísto toho zvýší svou cenu, a to milionu Rp11.2 na hektar.
Pak se o tři roky později, poté, co tato půda byla vysazena připravené pro sklizeň, pěstitelé jsou již tak to může být prodána za cenu Rp40 milionů na hektar.
Obrázek copyrightGETTY OBRÁZKY
Titulek obrázku
Vlastníci pozemků spalování může být velkých měst nebo příbuzní vesničanů, okresní zaměstnance, výzkumným pracovníkům.
Zvýšení hospodářské hodnoty pozemku je to, co dělá herci, kteří snažili těžit z pozemků a lesní požáry vyskytují stále.
Kromě toho, vzory nákupu a prodeje pozemků, příprava území je povinností kupujícího, pokud se spálí nebo čistit mechanicky. Levnější náklady na čištění, budou šťastní kupující bude ještě větší.
Pro srovnání, podle Herrera, na hektar spálil stojí $ 10-20, zatímco půda je mechanicky vyčistit vyžaduje $ 200 za hektar.
Herry studie provedená na 11 místech ve čtyřech okresech v Riau, jmenovitě Rokan Hulu, Rokan Hilir, Dumai a Bengkalis pomocí zeměměřičský a politických přístupů.
V Riau, tam jsou 60 palmy olejné plantáže a průmyslové strom plantáže 26.
Politické patrony
Společnosti nebo jednotlivci v této oblasti, která se stala vlastníkem plantáže olejových palem v této oblasti můžete najít politické patrony na místní úrovni.
Herrera zdůraznil, "Předpokládejme, že existují malých podniků, které mají velmi silný patrona politické strany v okrese, které ovlivňují procesy rozhodování a prosazování v této oblasti. Je možné, že jsou silnými stoupenci držitele."

Hráči na středně pokročilé úrovni, nebo "baroni", Herrera objevil, by mohl být kdokoli.
"Z jednotlivých vládních úředníků, policie, vojáci, výzkumníci, by mohly být zapojeny, může mít až stovky hektarů dlaň a palmy v procesu vývoje může (DO) spalování přivítat příští období dešťů," řekl.
Herci je to nečitelné nebo ulovených ve vzoru vymáhání práva se nyní děje se vypořádat s smog.
Najít to, že je důležité sledovat, kde se výrobky z palmového oleje z plantáží směrovány.
Fuel půda
Proti těchto zjištění, mluvčí Asociace indonéského palmového oleje Association (GAPKI), Tofan Mahdího, řekl, že jsou 2500 palmy olejné firmy malé a střední třídy, a celkem tam jsou jen 635 společnosti, které jsou členy GAPKI.
Haze v Riau trvá už za posledních 18 let.
"To tak naši členové jsem si jistý, ne (spalování pozemků), protože jsme kontrolu nahoru a dolů. Mimo členové GAPKI, nemáme nástroje či zájmy, ale doporučujeme, podporuji to, co představil guvernér Jižní Kalimantan například tak, že se (ropné společnosti Malé a střední olej) být členem GAPKI účelem kontroly snadněji, "řekl.
Nicméně, Tofan přiznávají, že neměli přísné metody při sledování dolů. "Ale GAPKI mají standardy, mají požadavky, v souladu s pravidly v souladu s předpisy na ústřední, místní a regionální," řekl.
Kromě toho Riau policie zřídila PT Inti Langgam kříženců také členem GAPKI jak podezřívá lesních požárů.
Represivní, které doposud nebyly dotkla politické patrony, který chrání společnost nebo majitel půdou spálenou.
Edi saputra zemědělci v Ogan Ogan Ilir, South Sumatra řekl, že praxe hořící zemi již probíhá ve Společenství za stovky let.
Ale praxe není prováděna každý rok, obvykle jen 5-10 let, v návaznosti sezóně vysazování.
"Máme stovky let hořet, ale proč máme povyk nyní asi kouř, to znamená, proč se zdá, že oheň silný? Protože všechny ústupky, že udělená společnosti, takže půda je tak hořlavý. Land korporace, které je dehydratovaná, nemůže být vysazeny s rýží . A teď než dříve, skutečně daleko, pokud poškrábaný, tam jsou skvrny ohně, přímé spalování zemi, "řekl.

Sankce lesní požáry: Proč jsou velké společnosti "nedotýkat se"?
23.září 2015
Většina společností zápalný les byl žalován, ale proces je zlý
Ekologičtí aktivisté v Riau oceňují sankce pro společnosti v souvislosti s pozemky a lesních požárů v Sumatře, ale otázku, proč řada význačných společností "nedotýkat se".
Koalice monitoruje odlesňování v Riau řekl, že vláda může také poskytnout pevnější sankce předložit věc k soudu a vyžadovat, aby společnosti zaplatit odškodnění lidem postiženým oparem.
"Dát sankce byly o krok rychlejší, docela slibně. Ale uvidíme, jestli podobné kroky budou prováděny na velkých společností, které jsou zjištěny a zaznamenány požáry a zkušené požárů každoročně ve své koncesní oblasti," řekl aktivista koalice sleduje zničení Forest (oči na lesa), v provincii Riau, Afdhal Mahyuddin, řekl BBC Indonésie, Heyder Affan, ve středu (09/23) ráno.
Dříve, čtyři společnosti Sumatra schválený Ministerstvem životního prostředí a lesů (KLHK) týkající se pozemků a lesní požáry.
Společnosti, jejichž licence jsou pozastaveny PT Lih (Riau), PT TPR (Jižní Sumatra) a PT WAJ (South Sumatra), zatímco PT HSL (Riau) licence byla zrušena.

Tyto společnosti musí poskytnout požární ochrany zařízení
Tyto společnosti musí zastavit všechny operace v této oblasti, a plnit své povinnosti, jako je například protipožárním zařízení doplňku.
Tato sankce byla na základě zprávy události speciální pracovní skupina (Satgasus) Ministerstvo životního prostředí a lesnictví. V současnosti navštívilo 286 míst spálí v Sumatra a Kalimantan.
Kompenzace Pay
Další Afdhal Mahyuddin řekl, že nebyl příliš překvapen, učit se, že vláda zmrazí svolení PT LIH.
"Vzhledem k tomu, v roce 2013 a pak, oni stali se podezřelé a dosud nevyzkoušené," řekl Afdal.
Podobně, Afdal nebyl příliš překvapen, když vláda zrušila obchodní licenci PT HSL v Riau. "Je samozřejmé, že již dlouhou dobu neaktivní," dodal.
Nicméně dodal, že vláda by měla být schopna poskytnout podobné sankce, nebo pevnější, proti jiným významných podniků, které po léta dělají podobné porušování lidských práv.
"Zaznamenali jsme, existuje několik společností, koncese uvedené na porušování lidských práv. Kupodivu, nejsou zrušena nebo být sankcionováno," řekl Afdal.
Aktivisté pozorují, mnoho velkých společností, které projdou zápalný les
"Myslím, že je třeba žalobu velkých podniků nebo vysoký profil," dodal.
On také navrhoval, měl by trest být víc než jen pozastavení nebo zrušení jeho provozní licenci, jako je podání žaloby u soudu k trestnímu nebo civilnímu soudu.
"Mají také zaplatit náhradu postižené komunitě se široce kvůli smogu," řekl dále.
V současné době tým navštívil 286 míst KLHK vyhořel v Sumatra a Kalimantan.
Dále řekl, KLHK řekl, že společnost pozastavena licence vyplní infrastruktury ještě musí být splněny, aby se snížila možnost požáry.
Zmrazení bude mít dopad zrušení licence, pokud je společnost shledán vinným soudem, úředníků řekl KLHK.
Sdílet tuto zprávu o B

"Co je čeká, že vláda pro naše děti umírají kvůli kouřit?"
V místnosti je vybavený regulátor vzduchu ve třetím patře se nachází Radniční Pekanbaru, Apriyani při pohledu na čtyři měsíce staré dítě, spal tvrdě.
35-letá žena je jedním ze čtyř matek, kteří se uchýlili do nouzového kojenecké péče poskytována Pekanbaru vlády města. To je snaha ochránit dítě před toxickými výpary v důsledku pozemků a lesních požárů, které byly děje celé měsíce.
"Tady, moje dítě bez kouře. Na rozdíl od doma," řekl Apriyani.
"Když jsme se zůstat doma, mé dítě je kašel nepřetržitě. Je-li zde, je úřad zavřený, a tam jsou čističky vzduchu.
Znečištění ovzduší ve městě Pekanbaru zaznamenaný na 1000 figuruje Znečišťující Standardní index (PSI). Ačkoli 100 PSI sám je klasifikován jako nezdravé, a je-li více než 300 je považován za nebezpečný.
"Děti, které trpí nejvíce. Stejný dítě neustále kašle"
Neexistuje žádné dítě postele jsou pronajaté, a kyslíkové láhve, ale Afriyani mengaakan nechtěl zůstat tam dlouho.
"Přál bych si, aby vláda tvrději pracovat na odstranění kouře, takže naše děti nemají potíže s dýcháním pokaždé. Vzhledem k tomu, že je špatné pro jejich zdraví, je to tak?
Dr. Helda Suryani, vedoucí oddělení zdraví v Pekanbaru řekl, že kryt byl vyhrazen především pro chudé rodiny, které jsou zranitelné.
"Bohatí mají vlastní klimatizaci, a můžete najít sami bezpečnější místo. I když toto místo pro ty, jejichž domy vidíme každý den plný škodlivých zplodin.
Na otázku, proč se tak dlouho poté, co nová vláda poskytnout přístřeší, zasmál se ironicky.
"Proč tak dlouho? My jsme se modlil za déšť, a když armáda přišla na pomoc, čistší vzduch dva dny. Ale teď tady znovu. Takže by to bylo navždy."
Pokud jde o Desi, útulek je příliš pozdě. Tato mladá matka sedí s ní stáří jednoho roku v nemocnici Santa Maria. On byl diagnostikován s plicní infekci.
"Pořád své dítě doma po celou dobu. Nejdeme nikam kvůli této kouře, ale můj syn stále v kontaktu se zápalem plic."
"Proč se vláda nedělá nic?" zeptal se
"Čeká, že vláda pro naše děti umírají kvůli kouřit?" (BBC)...

No comments:

Post a Comment