!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Saturday, October 3, 2015

Ľudia stratili harmonizáciu s prírodou.

Jazda nebola dokončená (378)

(Časť 378), Depok, West Java, Indonézia 30. septembra 2015 15:18).

Ľudia stratili harmonizáciu s prírodou.

Medzi rokmi 1960 a 1970 chladný obce a dediny proti prúdu rieky zachmúrené Wayn a stále divočiny.
Nie veľa obývaný, a to ako lokálne (Dayak šípky) Bugis a migranti z Javy.
K dosiahnutiu dediny proti toku ako z obce Nové Ulu, Balikpapan zvyčajne ľudí, ktorí používajú malý čln (s pádlom), a keď sa rieka opäť SWIFT prúdy (kvôli dažďu), potom trvať dni práve dorazil v obci proti prúdu rieky, teraz bola obec už spolu s mestom Balikpapan, a príjazdové komunikácie bol už jednoduché, a to buď s pohon všetkých štyroch kolies vozidla a motocykla.
Miestni obyvatelia sú prevažne Dayak šípky sa dedí, aby zostali v dedine proti prúdu a pred chladný Wayn.
Počet obyvateľov žije z poľnohospodárskych oblastí, ale kvôli pôdne podmienky, že poľnohospodári väčšinou ryža poľnohospodárstvo, ktoré možno zberať len raz za rok.
Ale zvyčajne okrem pestovania ryže, farmári obvykle medziplodiny pole so zeleninou, ako sú uhorky, papája, kukurica a maniok.
Takže, ak sa dodávky ryže potravinových zásob vyčerpané, poľnohospodári majú dostatok zásoby potravín manioku, kukurica alebo kukuričné ​​úrody kedy získané z lesa,
Okrem ovocia, ako sú papaya a paradajky sú vysadené, lesy sú stále mnoho durian a rambutan and tan (Duku les).
Kým ryby a iné doplnky zvyčajne sú moslimovia lov jeleň (jeleň) dajákové volať brakické, zatiaľ čo u miestnych obyvateľov Kaharingan hinduistickej a kresťanskej animsme lovia jelene a ošípané.
Obyvatelia sa zvyčajne lovia python obrovské množstvo a visí na vetve stromu pri rieke.
To je dôvod, prečo, keď to aj v prípade, pozdĺž rieky existuje mnoho python, obyvatelia ticho veslice od prúdu do rozvinutých bez prerušenia, bolo povedané veľa bol zabitý v zábale alebo potrhaný python je lovec (vojaci) sú často zastrelení hlavu hada ,
Kým sladkovodných rýb je veľmi živá v rieke aj oko dovidí, pretože rieka je jasné.
Obyvatelia obvykle často nalákať ryby, alebo umiestnením pasca bambusu ryby (nazývame ochutenie).
Farmári, keď to bolo pred výsadbou ryža, normálne otvorené poľnohospodárskej pôdy podľa horiacimi lesy.
Pretože ak poľnohospodári jasné, pozemky selektívne ťažba dreva (na jedno použitie noža / mačetou) do dvoch hektárov poľnohospodárskej pôdy trvá mnoho mesiacov, novo vytvorené dva hektáre poľnohospodárskej pôdy, zatiaľ čo keď horel, iba v lehote jedného týždňa.
Avšak, miestne kultivujúci ako už zažil, môžu horieť les s rozlohou, ktorá je merateľná, ak chcete používať dva hektáre, potom spálil iba dva hektáre, oni majú spôsoby, ktoré lesné požiare nešíri a šíri všade.
Takže, praktické domáci život poľnohospodárov, a to aj šípky Dayak dlhých domoch obývaný medzi 3 až 5 hlavy domácností v jednom dome.
Ich denné jedlá s ryžou (ryža / ryža), spolu s rybami, mäsom (trhané) jeleňov, a rôzne druhy zeleniny, ako sú manioku listy a uhorkou. Že žať sami, a rastú po celý rok, striedavo úrody ryže, kukurice, maniok a sága, to je rovnako lauknya sepnjang rok sladkovodné ryby alebo mäso trhané jeleň (jeleň), alebo bravčové mäso (Dayak Christian / Hind Kaharingan)
Väčšina Dayak Kresťanské náboženstvo alebo Hind Kaharingan, ale predovšetkým Dayak šípky, pretože väčšina žije v pobrežných okresných šípky, zvyčajne na pobreží je veľa súvisí s kočovníkmi pôvodu Bugis / Baja (Sulawesi) bol moslim, toľko Dayak šípky nasledovať učenia náboženstvo Bugis / BAJA toto.
Pretože základné potraviny (sponky) populácie bol získaný z poľa a bol získaný z lesov (sága), potom ľudia nemajú neporiadok okolo s infláciou a vlna prepúšťania (prepúšťanie) sa deje s obyvateľmi mesta. Rádio televízna zvlášť, keď to tam nie je, takže totálne nedostatku informácií z okolitého sveta /
Tam bol žiadny povyku prezidentské volebnú kampaň, Gunernur, starostovia a vladári, aj tam je žiadna dedina voľby, a tam nebol menovaný šéfom dediny, len titul princ pre hlavu obce / mesta.
Niet divu, keď to nie všetci obyvatelia majú národný preukaz (KTP).
Mnoho Dayak sa stal prívržencov kresťanstva, pretože keď je to veľa pastor / kňaz z Holandska, že mnohí do lesa dokonca mnoho založil kostol v lese.
Životy dedinčanov boli v súlade s prírodou, pretože od prírody môžu žať výsledky udržateľné.
V roku 1970, aj keď môj otec bol vojak, ale rozhodol sa pohybovať domov od nástupu armáda Sentosa II Balikpapan, tým, že stavia svoj vlastný domov na pláži v meste Kampung Baru Central, Balikpapan, Pochopiteľne máme sekelurga už súrodenci šesť ľudí (AMPA dôchodku, Môj otec mal päť synov, päť dcér), ak vypočítanej s potratu trikrát, potom moja matka porodila (mať deti 13).
Takže môj otec postaviť dom veľká sála, ktorý pod morom pod domom je, keď príliv).
Takže wc / WC / latríny ihneď sa ponoriť do mora. Pochopiteľne, keď tam bol žiadna plánovanie rodičovstva (KB), takže všetky deti môžu plný ryže prídely z kancelárie.
V tejto dobe nášho detstva spoločne miestnych obyvateľov tráviť voľný čas s berenamg a veslovať na malý čln na pláži hneď za domom. Naše Kdang rybolov a zachytávajú kraby sú početné v zadnej časti domu.
Vo všetkých dobách sme boli s priateľmi šliapať lode okolo ústia riek Wayne a rieky somber v novej dedine koniec, tam sme menjaing kraby a širokú škálu druhov, vrátane homára a slimáky mangľovníka (slimák mangrovových), ktorý je široko dostupný na okraji mangrovových lesov, pokiaľ stále zdobí pozdĺž pobrežia zálivu Balikpapan.
V roku 1990, keď sme sa vrátili na toto miesto (po naša rodina presťahovala do Jakarty na začiatku roku 1973), len na návštevu rodiny príbuzných, ktorí stále žijú v Londýne, sme zistili, že pobrežie Balikpapan často nachádzajú Plastový odpad a odpad sú iné ako škvrny.
Suli povedal miestni rybári by sa znovu nájsť mnoho druhov rýb, krabov, kreviet (homárie) a slimáky v pobrežnom mangrovových Balikpapan, iné ako zničené mangovník, pobrežné pláže bol tercenar rôzne odpadky.
Tiež sme nemohli nájsť znovu orangutany Daul veľa visí na stromoch pozdĺž od prúdu do rozvinutých vrátane krajty bolo ťažké nájsť.
Orangutan, môžeme stále nájsť v zajatí orang utan v rieke Wayn vedeného vládne organizácie, ktorá spravuje Orang Utan.
Teraz je ostrov Borneo sa už používajú prevažne púšť, teraz htannya mnoho horel byť nahradený funkciu s olejových paliem plantáží, a tok rieky vody sa zmenšuje, pretože funkcia stromy absorbovať dažďovú vodu predtým, než sa vlieva do rieky začali miznúť, Greed ľudskú ekonomiku, ktorá je otvorená poľnohospodárskej pôdy olej spálením lesy, čo vedie v Indonézii sú teraz zahrnuté v núdzových podmienkach výparov

Indonézska lesný požiar incident, môže sama 1.997

(BBC) Lesné požiare a pozemkov v Indonézii v roku 1997 dosiahol milióny hektárov.
Rozsah a ekonomické dôsledky lesných požiarov a pozemkov v rade provincií v Indonézii, je veľmi pravdepodobné, zodpovedajúce rozsahu podobných incidentov v roku 1997, podľa výskumníkov.
Prostredníctvom sledovania, Robert Field posúdiť pôdy a lesov požiarmi, ktoré postihli Indonéziu tento rok je veľmi ťažké.
Pole, je Columbia University výskumník, ktorý vykonáva štúdie na Goddard Institute for Space Studies kozmickej agentúry v Spojených štátoch, a to aj sa domnieva, že situácia v Indonézii môže byť ťažšie, ak je sucho pokračuje v dôsledku javu El Nino.
"Podmienky v Singapure a Sumatra sú cesta blíži juhovýchodná časť roka 1997. V prípade, že predpoveď počasia obdobie sucha trvá dlhšie, mohlo by to byť považované, že 2015 bude zaznamenaná ako najhorší incidente v zázname," povedal Fields bol spomenie ako povesť, podľa AFP tlačovej agentúry.
V období 1997-1998, indonézska vláda odhaduje, že množstvo pôdy, ktorá je vystavená ohňu dosiahla 750.000 hektárov.
Avšak, rôzne agentúry pre životné prostredie, ako sú Fórum pre životné prostredie (WALHI) odhadovať počet dosiahol 13 miliónov hektárov. Potom študovať Národná plánovanie rozvojová agentúra rokoval spolu s Ázijskej rozvojovej banky (ADB) odhaduje, že množstvo krajiny zasiahnuté požiarom dosiahol 9,75 milióna hektárov.
O hospodárskeho vplyvu, vyššie odhadu líšia. Program Hospodárstvo a životné prostredie pre juhovýchodnú Áziu Indonézia predpovedá poškodení US 5 miliárd $ na $ 6 ako výsledok pozemkov a lesných požiarov v rokoch 1997-1998.
Potom, Bappenas a ADB štúdie vykázala stratu US $ 4,861, čo zodpovedá Rp711 biliónov.

Indonézia je ekonomické straty v dôsledku ohňa a dymu v roku 1997 sa pohybovala od $ 4 miliardy 9 miliárd $.
Ekosystém odolnosť
Herry Purnomo, výskumný ústav Centrum pre medzinárodné lesníckeho výskumu (CIFOR), tiež tvrdí, pozemkov a lesné požiare tento rok vyrovnal rekord v roku 1997.
"Fenomén El Nino v tomto roku je o niečo menší v porovnaní s 1997. Avšak, odolnosť našich ekosystémov zraniteľnejších s lesnými požiarmi, pretože sme boli degradovaných priemyselnými a olejových paliem plantáže," povedal Herrera povedal BBC Indonézia, Jerome Wirawan.
Herrera nevylúčil možnosť, že ekonomické dôsledky lesných požiarov a pozemkov v tomto roku by sa mohli rovnať rekord z roku 1997.
"Provincia môžu iba RP20 biliónov straty v dôsledku požiaru. No, teraz tam sú najmenej päť provincie boli postihnuté závažnou, a to Riau, Jambi, Južnej Sumatra, Západná Kalimantan, a centrálne Kalimantan, "povedal Herrera.
Podľa neho je hodnota straty sa nielen vypočíta len chýbajúce horiace drevo. "Tam boli narušené ekonomickú činnosť, ktorá sa dotkla verejného zdravia, voda poškodené, doprava, a ďalšie," povedal Herrera.
V rozhovore s BBC Indonéziou, vedúci dátových informácií a verejných vzťahov Národnej agentúry pre riadenie katastrof (BNPB), Sutopo Purwo Nugroho, povedal, že ekonomický vplyv smogu katastrofy, ktorá nastala v niekoľkých provinciách v Indonézii v roku 2015 by mohol presiahnuť 20 biliónov.
Toto číslo, povedal, na základe údajov z minulého roka.
Bolo zistené, že straty v dôsledku zákalu v roku 2014, vypočítanej v priebehu troch mesiacov od februára do apríla iba z provincie Riau dosiahol RP20 bil.

Tri provincie nastaviť núdzové reakcie čo najskôr
Pozemky a lesné požiare, ktoré spôsobujú smog sa stal pravidelným každoročnou udalosťou.
Indonézska vláda trvala na tom, neprijme pomoc ponúkol dve susedné krajiny, Singapure a Malajzii, ktorá po mnoho rokov bol tiež ovplyvnený smog z lesných požiarov a pôdy v Indonézii.
V rozhovore pre BBC, prezident Joko Widodo povedal Indonézia venuje veľké úsilie, nasadením tisíce príslušníkov armády a polície, rovnako ako desiatky vrtuľníkov prekonať.
Prezident Joko Widodo povedal potrebovať tri roky dokončiť fyzickú prácu s cieľom zastaviť hmlu.
"To znamená, že sme mobilizovali všetky z nich zvládnuť, ale to nejakú dobu trvá. Odhadujem, tri roky robiť fyzickú prácu, "povedal Jokowi povedal BBC Karishma Vaswani.
Kým ministra lesníctva a životného prostredia, Siti Nurbaya, vysvetliť druh pomoci, že Singapur má ponúknuť to isté, že Indonézia, vrtuľníkov Chinook, pomáhať výpadok.
Ale počet je iba jedna jednotka.
Vzhľadom k tomu, obyvatelia navštíviť zdravotné stredisko je dostatočne spojená s infekcie horných ciest dýchacích a veku s vysokým rizikom sú dojčatá vysoké, sme sa vedenie mesta sála pre evakuáciu.
Held Suryani
"On (Singapur) len dať jedno lietadlo, takže ak ngasihnya 20 tabliet alebo 30," povedal Siti.
Stav núdze
Celkom troch provincií, a to Riau, Jambi a Strednej Kalimantan uložil stav núdze po týždňoch ukazovateľov znečistenia ovzdušia v tomto regióne za nebezpečnú fázu.
V stredu, 30. septembra, znečisťujúce látky indikátora v Pekanbaru, Riau -according na výpočet meteorológie, klimatológie a Geofisika- dosiahnu 450 alebo 100 vyššia ako úroveň nebezpečenstva.
Desi bolo nešťastné stav, matkou jeden rok starý dojčaťa, ktorý bol liečený v nemocnici v Pekanbaru, Riau, pretože trpia infekciu pľúc. Infekcia ešte zhoršila hustej hmle v posledných niekoľkých mesiacoch.

 "Môj syn bol v dome, nechoď nikam kvôli smogu. Bol stále v kontakte s pľúcnou infekciou. Prečo vláda nerobí nič? Prečo čakať, až naše deti umierajú kvôli dymu? "Povedal.
Hlavný lekár z mesta Pekanbaru, DRG. Held Suryani, povedal, že prijala sériu opatrení vrátane poskytnutia sála v treťom poschodí administratívnej budovy starosta Pekanbaru ako evakuačných miest pre novorodencov až šesť mesiacov.
Sála je teraz obsadený štyri deti, tehotné ženy a tri materské chaperonů.
V stredu (30/09), znečisťujúce látky indikátora v Pekanbaru, Riau, podľa výpočtu meteorológia, klimatológia a geofyzika dosiahnu 450 alebo 100 vyššia ako úroveň nebezpečenstva.
"Ako občania návštevu zdravotného strediska je dostatočne spojená s infekcie horných ciest dýchacích a veku s vysokým rizikom sú dojčatá vysoké, sme sa vláda mesta halu evakuovať," povedal novinárom v Held Pekanbaru, Sari Indriati.
Evakuácia smogových oblastí Azisman Saad, pľúcnych špecialistov v meste Pekanbaru považujú za dôležité. Avšak, podľa neho, keď sa vykonáva evakuácie v rovnakom regióne, nebude to účinné.
"Ak sa evakuácia v Pekanbaru Tiež si myslím, že menej efektívne. Vzhľadom k tomu, Pekanbaru zahalené rúškom smogu, "povedal Azisman.

Kto "herec" za vypaľovanie lesov a pozemkov?
Každá skupina vykonávajúca zúčtovacie činnosti v pozemnej dostane percento svojich príjmov.
Existuje asi 20 subjektov podieľajúcich sa na poli a získať ekonomické výhody z lesov a pozemkov požiarov. Väčšina z tkaniva záujmu a ťažiť z prevádzkovatelia je ťažké pre akciu presadzovanie práva.
Vládne akcie uväzniť alebo stíhať jednotlivca a spoločnosti podozrivých z horiacej krajine nebude stačiť, aby sa zabránilo opakujúce smog.
Fakty a závery vyjadrené v prieskume o "politickej ekonómie prírodných zdrojov a lesný požiar" výskumného pracovníka Centra pre medzinárodnú lesníckeho výskumu (CIFOR) Herry Purnomo.
Zložitosť v poli, podľa Herrera, dôjsť, pretože páchatelia lesné horáky, ako komunity a stredná trieda a spoločnosť je stále v kontakte s mocnými ľuďmi, a to ako v okrese, národnej, a dokonca až na úroveň ASEAN.
Herry Purnomo štúdia zistila, že cena pôdy bol očistený tým, že spáli to bude stúpať pripravený na pestovanie palmového oleja.
"To nie je ľahké pre guvernérov, ktorí požadujú (horiace drevo), je možné, že má (záhrada) olej palmový, lesné požiare, súvisiace s konkrétnym strany, ktorá je silná v oblasti, takže regent alebo guvernéra nie je ľahké príliš (úradujúci), musí vidieť politická konštelácia "Herry na BBC Indonézia, v stredu (23/9).
Títo účastníci, na základe svojho výskumu, pracovať ako forma "organizovanej trestnej činnosti".
Existujú skupiny, ktoré vykonávajú rôzne úlohy, ako napríklad požiadavky krajiny, organizovať poľnohospodárov, ktorí sa opätovne znižovať alebo rezanie alebo pálenie až do marketingového tímu a zahŕňajúce dediny úradníkmi.
Ale nielen na centrálnej úrovni, prenajímateľ mohol byť príbuzní dedinčanov, pracovníkov firmy, zamestnancov v okrese, podnikateľ alebo stredne veľkých investorov z Jakarta, Bogor, alebo Surabaya.
Organizovaný
Každá skupina vykonávajúca zúčtovacie činnosti v pozemnej dostane percento z príjmu sám, ale v priemere, správna rada skupín poľnohospodárov dostal najväčšiu časť príjmov medzi 51% -57%, zatiaľ čo skupiny poľnohospodárov kosenie, rezanie a pálenie dostane časť príjmov medzi 2 % -14%.
Vo svojom výskume, Herry zistené, že cena pozemku bola vyprataná zúčtovanie polí ponúkaných za cenu miliónov Rp 8,6 hektára.
Avšak, pozemky v "pripravený pre výsadbu" alebo boli spálené namiesto toho zvýši svoju cenu, a to milióna Rp11.2 na hektár.
Potom sa o tri roky neskôr, po tom, čo táto pôda bola vysadená pripravené pre zber, pestovatelia sú už tak to môže byť predaná za cenu Rp40 miliónov na hektár.
Obrázok copyrightGETTY OBRÁZKY
Titulok obrázku
Vlastníci pozemkov spaľovanie môže byť veľkých miest alebo príbuzní dedinčanov, okresný zamestnanca, výskumníkom.
Zvýšenie hospodárskej hodnoty pozemku je to, čo robí herci, ktorí snažili ťažiť z pozemkov a lesné požiare vyskytujú stále.
Okrem toho, vzory nákupu a predaja pozemkov, príprava územia je povinnosťou kupujúceho, ak sa spáli alebo čistiť mechanicky. Lacnejšie náklady na čistenie, budú šťastní kupujúci bude ešte väčší.
Pre porovnanie, podľa Herrera, na hektár spálil stojí $ 10-20, zatiaľ čo pôda je mechanicky vyčistiť vyžaduje $ 200 za hektár.
Herry štúdia vykonaná na 11 miestach v štyroch okresoch v Riau, menovite Rokan Hulu, Rokan Hilir, Dumai a Bengkalis pomocou zememeračský a politických prístupov.
V Riau, tam sú 60 palmy olejnej plantáže a priemyselné strom plantáže 26.
Politické patróny
Spoločnosti alebo jednotlivci v tejto oblasti, ktorá sa stala vlastníkom plantáže olejových paliem v tejto oblasti môžete nájsť politické patróny na miestnej úrovni.
Herrera zdôraznil, "Predpokladajme, že existujú malých podnikov, ktoré majú veľmi silný patróna politické strany v okrese, ktoré ovplyvňujú procesy rozhodovania a presadzovania v tejto oblasti. Je možné, že sú silnými stúpencami držiteľa."

Hráči na stredne pokročilej úrovni, alebo "baróni", Herrera objavil, by mohol byť ktokoľvek.
"Z jednotlivých vládnych úradníkov, polícia, vojaci, výskumníci, by mohli byť zapojené, môže mať až stovky hektárov dlaň a palmy v procese vývoja môže (DO) spaľovanie privítať budúci obdobie dažďov," povedal.
Herci je to nečitateľné alebo ulovených vo vzore presadzovania práva sa teraz deje sa vysporiadať s smog.
Nájsť to, že je dôležité sledovať, kde sa výrobky z palmového oleja z plantáží smerované.
Fuel pôda
Proti týchto zistení, hovorca Asociácie indonézskeho palmového oleja Association (Gapko), Tofani Mahdího, povedal, že sú 2500 palmy olejnej firmy malé a strednej triedy, a celkom tam sú len 635 spoločnosti, ktoré sú členmi Gapko.
Haze v Riau trvá už za posledných 18 rokov.
"To tak naši členovia som si istý, nie (spaľovanie pozemkov), pretože sme kontrolu hore a dole. Mimo členovia Gapko, nemáme nástroje či záujmy, ale odporúčame, podporujem to, čo predstavil guvernér Južnej Kalimantan napríklad tak, že sa (ropné spoločnosti malé a stredné olej) byť členom Gapko účelom kontroly ľahšie, "povedal.
Avšak, Tofani priznávajú, že nemali prísne metódy pri sledovaní nadol. "Ale Gapko majú štandardy, majú požiadavky, v súlade s pravidlami v súlade s predpismi na centrálnej, miestnej a regionálnej," povedal.
Okrem toho Riau polícia zriadila PT Inti Langgam krížencov tiež členom Gapko ako podozrieva lesných požiarov.
Represívne, ktoré doposiaľ neboli dotkla politickej patróny, ktorý chráni spoločnosť alebo majiteľ pôdou spálenú.
Edi Saputra poľnohospodári v Ogan Ogan Ilir, South Sumatra povedal, že prax horiace krajine už prebieha v spoločenstve za stovky rokov.
Ale prax nie je vykonávaná každý rok, zvyčajne len 5-10 rokov, v nadväznosti sezóne vysádzania.
"Máme stovky rokov horieť, ale prečo máme povyku teraz asi dym, to znamená, prečo sa zdá, že oheň silný? Pretože všetky ústupky, že udelená spoločnosti, takže pôda je tak horľavý. Land korporácie, ktoré je dehydratovaná, nemôže byť vysadené s ryžou . A teraz ako predtým, skutočne ďaleko, ak poškriabaný, tam sú škvrny ohňa, priame spaľovanie krajine, "povedal.

Sankcie lesné požiare: Prečo sú veľké spoločnosti "nedotýkať sa"?
23.septembra 2015
Väčšina spoločností zápalný les bol žalovať, ale proces je zlý
Ekologickí aktivisti v Riau oceňujú sankcie pre spoločnosti v súvislosti s pozemkami a lesných požiarov v Sumatre, ale otázku, prečo rad význačných spoločností "nedotýkať sa".
Koalícia monitoruje odlesňovania v Riau povedal, že vláda môže tiež poskytnúť pevnejšie sankcie predložiť vec na súd a požadovať, aby spoločnosti zaplatiť odškodnenie ľuďom postihnutým oparom.
"Dať sankcie boli o krok rýchlejší, docela sľubne. Ale uvidíme, či podobné kroky sa budú vykonávať na veľkých spoločností, ktoré sú zistené a zaznamenané požiare a skúsených požiarov každoročne vo svojej koncesnej oblasti," povedal aktivista koalície sleduje zničenie forest (oči na lesa), v provincii Riau, Afdhal Mahyuddin, povedal BBC Indonézia, Heyder Affan, v stredu (09/23) ráno.
Skôr, štyri spoločnosti Sumatra schválený Ministerstvom životného prostredia a lesov (KLHK) týkajúce sa pozemkov a lesné požiare.
Spoločnosti, ktorých licencie sú pozastavené PT lieh (Riau), PT TPR (Južná Sumatra) a PT WAJ (South Sumatra), zatiaľ čo PT HSL (Riau) licencia bola zrušená.

Tieto spoločnosti musia poskytnúť požiarnej ochrany zariadenia
Tieto spoločnosti musia zastaviť všetky operácie v tejto oblasti, a plniť svoje povinnosti, ako je napríklad protipožiarnym zariadenie doplnku.
Táto sankcia bola na základe správy udalosti špeciálna pracovná skupina (Satgasus) Ministerstvo životného prostredia a lesného hospodárstva. V súčasnosti navštívilo 286 miest spáli v Sumatra a Kalimantan.
Kompenzácia Pay
Ďalšie Afdhal Mahyuddin povedal, že nebol príliš prekvapený, učiť sa, že vláda zmrazí dovolenia PT LIH.
"Vzhľadom k tomu, v roku 2013 a potom, oni stali sa podozrivé a doteraz nevyskúšané," povedal Afdal.
Podobne, Afdal nebol príliš prekvapený, keď vláda zrušila obchodné licenciu PT HSL v Riau. "Je samozrejmé, že už dlhú dobu neaktívne," dodal.
Avšak dodal, že vláda by mala byť schopná poskytnúť podobné sankcie, alebo pevnejší, proti iným významných podnikov, ktoré po roky robia podobné porušovanie ľudských práv.
"Zaznamenali sme, existuje niekoľko spoločností, koncesie uvedené na porušovanie ľudských práv. Napodiv, nie sú zrušené alebo byť sankcionované," povedal Afdal.
Aktivisti pozorujú, veľa veľkých spoločností, ktoré prejdú zápalný les
"Myslím, že je potrebné žalobu veľkých podnikov alebo vysoký profil," dodal.
On tiež navrhoval, mal by trest byť viac než len pozastavenie alebo zrušenie jeho prevádzkovú licenciu, ako je podanie žaloby na súde k trestnému alebo civilnému súdu.
"Majú tiež zaplatiť náhradu postihnutej komunite sa široko kvôli smogu," povedal ďalej.
V súčasnej dobe tím navštívil 286 miest KLHK vyhorel v Sumatra a Kalimantan.
Ďalej povedal, KLHK povedal, že spoločnosť pozastavená licencie vyplní infraštruktúry ešte musia byť splnené, aby sa znížila možnosť požiare.
Zmrazenie bude mať dopad zrušenia licencie, ak je spoločnosť uznaný vinným súdom, úradníkov povedal KLHK.
Zdieľať túto správu o B

"Čo ich čaká, že vláda pre naše deti umierajú kvôli fajčiť?"
V miestnosti je vybavený regulátor vzduchu v treťom poschodí sa nachádza Radničné Pekanbaru, Apriyani pri pohľade na štyri mesiace staré dieťa, spal tvrdo.
35-ročná žena je jedným zo štyroch matiek, ktorí sa uchýlili do núdzového dojčenskej starostlivosť poskytuje Pekanbaru vlády mesta. To je snaha ochrániť dieťa pred toxickými výparmi v dôsledku pozemkov a lesných požiarov, ktoré boli deje celé mesiace.
"Tu, moje dieťa bez dymu. Na rozdiel od doma," povedal Apriyani.
"Keď sme sa zostať doma, moje dieťa je kašeľ nepretržite. Ak je tu, je úrad zatvorený, a tam sú čističky vzduchu.
Znečistenie ovzdušia v meste Pekanbaru zaznamenaný na 1000 figuruje Znečisťujúce Štandardné index (PSI). Hoci 100 PSI sám je klasifikovaný ako nezdravé, a ak je viac ako 300 je považovaný za nebezpečný.
"Deti, ktoré trpia najviac. Rovnaký dieťa neustále kašľa"
Neexistuje žiadne dieťa postele sú prenajaté, a kyslíkové fľaše, ale Afriyani mengaakan nechcel zostať tam dlho.
"Prial by som si, aby vláda tvrdšie pracovať na odstránení dymu, takže naše deti nemajú problémy s dýchaním zakaždým. Vzhľadom na to, že je zlé pre ich zdravie, je to tak?
Dr. Held Suryani, vedúci oddelenia zdravia v Pekanbaru povedal, že kryt bol vyhradený predovšetkým pre chudobné rodiny, ktoré sú zraniteľné.
"Bohatí majú vlastnú klimatizáciu, a môžete nájsť sami bezpečnejšie miesto. Aj keď toto miesto pre tých, ktorých domy vidíme každý deň plný škodlivých splodín.
Na otázku, prečo sa tak dlho potom, čo nová vláda poskytnúť prístrešie, zasmial sa ironicky.
"Prečo tak dlho? My sme sa modlil za dážď, a keď armáda prišla na pomoc, čistejší vzduch dva dni. Ale teraz tu znova. Takže by to bolo navždy."
Pokiaľ ide o Desi, útulok je príliš neskoro. Táto mladá matka sedí s ňou jedného roku veku v nemocnici Santa Maria. On bol diagnostikovaný s pľúcnou infekciou.
"Stále svoje dieťa doma po celú dobu. Nejdeme nikam kvôli tejto dymu, ale môj syn stále v kontakte so zápalom pľúc."
"Prečo sa vláda nerobí nič?" spýtal sa
"Čaká, že vláda pre naše deti umierajú kvôli fajčiť?" (BBC)

No comments:

Post a Comment