!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Saturday, October 3, 2015

Najobľúbenejších turistických miest v Indonézii.

Jazda nebola dokončená (377)

(Časť 377), Depok, West Java, Indonézia 27. septembra 2015 13:32).

Najobľúbenejších turistických miest v Indonézii.

Okrem ostrove Bali, Indonézia Zdá sa, že kúzlo krásnych turistických miest a ešte oveľa krajšie a veľmi stojí za to navštíviť, a nikdy nezabudneme pre turistov, ktorí nikdy navštívili, okrem iného:
Marine Park Raja Ampat, Papua Pre potápačov a milovníkov podmorského sveta parku, je potápačský raj, ktorý predstavuje množstvo morského života, je ohromujúci. Jedným z najznámejších turistických atrakcií Raja Ampat Marine Park. Táto oblasť je označovaná ako Coral Reef raj alebo raj koralových útesov potápači sveta. Umiestnenie atrakcie Raja Ampat morský park sa nachádza v Západnej Papua.

Raja Ampat je nová štvrť divízia Wilaya okresný širokú šmýkačkou s 4,6 milióna hektárov. Približne 85% z celkovej plochy oceánu, zatiaľ čo zvyšok je skupina ostrovov a koralových atolov niektoré 610 ostrovov. Zo stoviek ostrovov tŕstia len 35 ostrovy sú obývané pôvodných obyvateľov.

Raja Ampat ostrovy sú nielen považované za predmet prírody Indonézie v podobe najväčšieho morského parku v Indonézii, ale tiež veril, že majú bohaté morský život vo svete. Reveal panoramatický atrakcie Raja Ampat morského parku začala, keď holandský štátny príslušník majster potápač menoval Maxx Ammer navštívil región v roku 1990.

Atrakcie Raja Ampat Marine Park je oblasť koralových útesov s množstvom morského života na svete, má aspoň 1300 druhov rýb, 600 druhov koralov a 700 druhov mušlí, nehovoriac o rôzne druhy korytnačiek, rias a medúz. Najväčším bohatstvom po celom svete koralový trojuholník oblasť, menovite na Filipínach, Indonézia a Papuy-Novej Guiney.

Vzhľadom k šírke vodných atrakcií Papua Raja Ampat morský park a bohatú škálu morského života, potom si môžete vybrať miesto pre štart ponoru. Okolo ostrova Kri, môžete vidieť krásu koralových útesov a mnoho druhov rýb, ktorý je úžasný, vrátane druhov Queensland kanice, Pompano, Kanica, Grouper, žraloky útesu, tuniak, napoeleon ryba pyskoun, barakudy a obrie trevelly.

Ostatné body skoku v Marine Park atrakcie Raja Ampat Papua je v Sardinka Reef s hĺbkou asi 10 metrov. Toto miesto sa podávajú rôzne ryby vrátane parrotfish, ktoré majú žiarivé farby. Ak si chcete vyskúšať pocit, že sú v skalnej tunel, môžete potápanie okolo ostrovov Kaboei Bay Rock. Existuje celá zátoka pod skalným tunelom. Kaboei Bay rock tiež zistil, korálové jaskyne obývané netopiere OLE, a na niektorých miestach sa nachádzajú pozostatky ľudských kostí.

Existuje mnoho ďalších potápačských miest v atrakcie Papua Raja Ampat morského parku si môžete prezrieť, ako sú chodby Fam ostrov a ostrov Misool. Okrem toho sa teší bohatstvo morského života, sa môžete tešiť aj na historické pamiatky pod morom, vrátane vojnových lodí a bojových lietadiel, ktorá potopila vo vodách atrakcie Papua Raja Ampat Marine Park. Nielen, že môžete tiež vychutnať krásu ostrovy regiónu atrakcie Papua Raja Ampat morský park v stave nedotknuté, lagúny, a záliv je stále chránený, má úsek úžasné pláže a krištáľovo čisté more.

Máte záujem o návštevu zaujímavosti Papua Raja Ampat Marine Park je možné sa odchýlila od Jakarty, alebo iných veľkých miest na Domine Eduard osok, Sorong, Západná Papua. Lety z Jakarta do Sorong obvykle tranzitnej Makassar alebo Manado. Od Domine Eduard osok, môžete okamžite pristúpiť k atrakcií Raja Ampat morského parku s bandou rýchle člny berkafasitas 10 osôb za cenu približne 3,2 mil USD v každom smere po dobu 4 hodín.

Žiadne špeciálne lístok pre vstup do vody atrakcie Raja Ampat Marine Park. Avšak, cena prenájmu motorový čln, vybavenie potápačov a inštruktorov v rozsahu od stovky tisíc až milióny rupií v jednom skoku. Potápanie postup sa zvyčajne vykonáva mnohokrát, aby si tieto body skoku sú rôzne. Z tohto dôvodu je vhodné potápači flocking potlačiť sumu výdavkov, ktoré je relatívne drahé.

Medzi atrakcie v okolí Papua Raja Ampat morský park, môžete získať dostatočný počet zariadení existujú v niektorých strediskách, ako je napríklad na ostrove Kri, Waigeo, Mansuar a Misool. Niektoré rekreácie nastaviť cena je pomerne drahé, pretože to predstavuje kompletné zariadenie. Ak prídete s nižším rozpočtom, vláda-vlastnil rezort by mohla byť možnosť.

Ďalšou alternatívou užiť atrakcií Papua Raja Ampat Marine Park je výberom, aby zostali na lodi s prenajatej lodi Pinisi ktorý bol modifikovaný špeciálne pre potápačských aktivít niekoľko dní. Loď má kafasitas maximálne 14 ľudí za cenu o 90.000.000-110 milión pre plavbu na týždeň.

Podvodné rajAko jeden z prvých morský park na svete, krásu podmorského sveta Bunaken Manado, Severné Sulawesi sú dobre známe v medzinárodnom spoločenstve, najmä pre potápačov. V skutočnosti, v roku 2005, sa stala Bunaken miesto svetového dedičstva po indonézskou vládou zaregistrovať Bunaken UNESCO. O rozlohe cca 75 625 ha, nadšenci potápania sa skazený mnohých potápačským mieste. Bunaken Marine Park má 20 bodov potápačské miesto, z ktorých 12 sú na ostrove Bunaken. Počet potápačských miest by mohlo zvýšiť spolu s počtom potápačov skúmajúca pod vodou krásu Bunaken.
Z 20 bodu potápať spot, najobľúbenejší okrem iného v rodnej dediny, Lekuan, Fukui Point, Mandolin ponit a východnej Bunaken. Potápači, ktorí často navštívia Bunaken potápať mieste má inú obľúbenú. Napríklad, potápač, ktorý rád potápať priamych žraloky majú rôzne favorita s potápači, ktorí radi hľadajú manty. Podvodné fotografi sa rada pozerá Morskí koníky, okázalý sépia a iné makro fotografie objekty, ktoré existujú pod morom.


Úroveň viditeľnosti vo vode dosahuje 20 metrov, niekedy, keď som dobrej úrovne viditeľnosti môže dosiahnuť 35 metrov. Môžete vidieť krásu koralových útesov Bunaken Marine Park, ktorý je jedným z najlepších na svete. Tam je približne 390 druhov farebných koralových útesov je úžasné. Berlekak-dent unikátny tvar s trhlinami do malej jaskyne alebo tunel pod morom, ktoré nemusia byť v iných miestach.

Ostrov Derawan sa nachádza v súostroví Derawan, Derawan okresov, krajov Berau, Severnej Borneo, jednotka Derawan ostrov morfológia je bertopografi plochá pobrežné pláň. Sand pláž má sklon asi 7 ° - 11 °, v šírke 13,5 až 20 metrov.

V okolitých vodách je morský park a slávny ako turistické potápanie (potápačské) s hĺbkou asi päť metrov. K dispozícii je široká škála morského života tu, ako napríklad chobotnice (sépia), homáre, ryby potrubia (ghostpipe rýb), chobotnice (bluering chobotnicou), nudibranchs, morské koníky (koníček), úhora stuhou (ribbon úhory) a rýb Skorpion (Scorpionfishes ).

Na skale v hĺbke desiatich metrov, tam je útes známy ako "modré steny spúšť", pretože útes s dĺžkou 18 metrov je veľa spúšťací rýb (červené zuby trigger rýb).

Derawan je ostrov s výhľadom na more-farebné odtiene modrej a výhľady do zelene, biely piesok mäkký, radmi paliem na pobreží, s malým lese uprostred ostrova, ktorá je domovom rôznych druhov rastlín a živočíchov a prírodné krásy dna dych berúce oceán. Nebuďte prekvapení, ak tento ostrov by mohol začiatok radí na tretie miesto za svetovej triedy potápanie určenia a urobiť tento ostrov sen ostrov pre potápačov.

Okolo ostrova Derawan, toľko ako 28 bod skok bol identifikovaný. Ak chcete preskúmať celý tento bod aspoň to trvá asi 10 dní s jedným ponoru v každom bode. Ak chcete presunúť z jedného bodu do druhého, môžu návštevníci využiť lode. Medzitým sa môžu návštevníci tiež preskúmať ostrov pešo.

Dr. Carden Wallace z tropického múzea Queensland, Austrália skúma bohatstvo Derawan ostrov námornej a stretávajú viac než 50 druhov arcropora (morských živočíchov) v korálovom útese. Nikto Zdá sa, ak ostrov Derawan je známa ako tretia najvyššia na svete ako medzinárodné potápačské destinácie.

Koralové útesy v súostroví Derawan rozšírený v celom ostrove a spálený v Derawan súostroví. Hirst-nohy na týchto ostrovoch patrí Long Island spálené, popálenú masimbung, spálený buliulin, Pinaki spálený, spálilo a obhorené tababinga muaras.

Typ Reef v Derawan súostroví sa skladá z fringing, bariérovej útesy a atoly. Tento atol, ktorá bola vytvarovaná do ostrova a sformovaná do jazera slanej vody. "Manta vlek prieskum 2003" ukazuje priemernú kryt koralové útesy v Long Island je 24,25% do 34,88 na tvrdých koralov a útesu života. Koralové útesy na ostrove Derawan má priemernú koralové kryt tvrdých koralov 17,41% a 27,78% živých koralov kryt. Vzhľadom na počet druhov 460 až 470 naznačuje, že to bude veľké množstvo sekundu biodiverzity po Raja Ampat súostrovia.

Coral Reef hlavné oblasti:

Dĺžka západnej časti ostrova (vstupné a kanál)
muaras s vysokou rozmanitosťou koralov, koralov zdravé a estetické hodnoty
malalungun koral, veľká rôznorodosť so zložitou štruktúrou s rôznymi stanovíšť
Veľké koralové bohaté stanovište
Reef prieskum ryby v roku 2003 ukázala, že tento ostrov produkuje 832 druhov. Okrem toho, že sa odhaduje, že je aspoň 1,051 druhov vo vodách Berau s gobes dominantným druhom (Gobiidae), Wrasses (Labridae), a damselfishes (Pomacentridae).

Niekedy, keď sedí na konci dreveného mosta, ktorý vedie k moru, môžeme vidieť, zelené korytnačky a tam na povrchu čistou vodou. Pri potápaní tiež nás sprevádzal korytnačky, ktoré plávať okolo nás. Občas dokonca aj korytnačky, ktoré sa zdajú pohybovať okolo chaty sa nachádza na pobreží ostrova. Za súmraku, niektoré korytnačky vyliezol na breh a kladú vajcia tam.

Návštevníci sa môžu tiež skontrolovať iné ostrovy okolo Derawan. Napríklad: Charitable Island, Maratua a kakaban ostrov, ktorý má svoju vlastnú jedinečnosť. Modrá Stingray (manta lúče), ktorý dosiahol 3,5 m široká populácie na ostrove charitatívne. V skutočnosti, možno tiež nájsť, ak šťastie, čierna Raja s širokými "rozpätím" 6 metrov. Kým ostrov má jedinečnú kakaban podobu prehistorického jazera uprostred mora, jediné v Ázii.

Typické a chránené druhy, ktoré možno nájsť medzi kraby kokosového orecha (Birgus LATRE), veľryby, delfíny (Delphinus), zelená korytnačka (Chelonia mydas), Hawksbill (erethmochelys fimbriata), a dugong (dugong dugon). Kraby kokosového orecha možno nájsť na ostrove kakaban a Maratua. Pápež sa nachádzajú v okolí ostrova Maratua v určitom období, zatiaľ čo delfíny okolo ostrova Semama, charitatívne, kakaban, Maratua a obhorené muaras.

Korytnačky sa nachádzajú v okolí Long Islande, Derawan, Semama, charitatívne a Maratua a dugongov na Long Islande a Semama. Ďalšie unikátne druhy manty (manta birostris) Nachádza sa na ostrove charitatívnych a trpaslík morského koníka na ostrove Semama a Derawan.

Zariadenia a ubytovanie
Derawan poskytnúť zázemie, ako sú chaty, potápačské vybavenie, motorové člny a reštaurácií. Derawan ostrov tiež poskytujú ubytovanie, ktoré nie je príliš drahé, ktorý je spravovaný miestnymi obyvateľmi.

Tieto domy sú jednoduché výstupky takmer 100m do mora, aby sa obyvatelia môžu slobodne vidieť rôzne farebné ryby a korytnačky prechádzajúcich voľne nikoho rušiť. Ponuka potravín je veľmi jednoduché s dominantným hlavnom menu morských rýb a konzerv rozhodne neznižuje potešenie atmosféry vo dne v noci na tomto ostrove.

Prístup
Ak chcete získať na ostrov Derawan, turisti môžu lietať po približne 3 hodiny až Balikpapan, Východný Kalimantan, lietadlom z Jakarta, Surabaya, Yogyakarta alebo Denpasar.

Od Aberdeen, stále máte pozrite sa na Cape Redeb potápať jednu hodinu lietadlom, KAL Star, DERAYA alebo DAS. Okrem toho, Cape Redeb môže tiež byť dosiahnutý po mori, s stravovanie od Samarinda, hlavnom meste východnej Kalimantan Tarakan, hlavného mesta Severného Bornea až k mysu Redeb následným prenájmom motorový čln.

Cestovanie na ostrov Lombok.
Lombok, West Nusa Tenggara (počet obyvateľov v roku 2001: 2,722,123 obyvateľov) je ostrov v Malé Sundy alebo Nusa Tenggara sú oddelené od Lombok Strait Bali v Sebel Alas úžine na západe a na východe Sumbawa. Ostrov je približne guľovitý s akýmsi "chvost", na juhozápadnej strane v dĺžke približne 70 km. Tento ostrov plocha dosahuje 5,435 km², uvádzanie radí 108 zo zoznamu ostrovov je založená na rozsahu sveta. Hlavným mestom ostrova je Mataram.

Lombok Ostrov je známy pre svoje prírodné krásy exotické a fascinujúce. Ostrov Lombok má nielen tri Gili ostrovoch. Okrem Gili Trawangan, Gili Air a Gili Meno. Ostrov Lombok má stále nejaké hrádze rovnako krásne. Iba jeden sa nachádza Gili Kondo východne od ostrova Lombok.

Lombok Island sa teraz stala jednou z ikon indonézskej cestovného ruchu, krása ostrova je na špičkovej úrovni v Indonézii, pohostinstvá Sasaki ľudia, krása pláže, ktoré sú veľmi biela, koralové útesy a biologického bohatstva mimoriadna, nádheru hory Rinjani a kultúrne jedinečnosti Sasaki mnoho pozýva obdivom domáce i zahraniční turisti.

Krása ostrova Lombok a eksotismenya vy a váš partner pozve na svadobnú cestu sem. Podobne ako u Exotisme Gilis Island bude tiež pozývajú k vychutnať krásu ostrova.

Tento ostrov je jedným z dvoch najväčších ostrovov vo vlastníctve provincii Západná Nusa Tenggara. Krása krajiny, takže ostrov Lombok byť jedným medové týždne destinácií, ktorá je tiež žiaduce. Ak máte vedieť, kde by mali byť nohy zintenzívniť, krásy Lomboku môže byť preskúmané na túto cestu.

S plážami krásne magický, majestátne Mt Rinjani a veľkolepé morského života k objavovaniu, ostrov Lombok v západnej Nusa Tenggara má veľa turistických destinácií ako na súši, tak na mori. Niet teda divu, že je najobľúbenejšie destinácie v Západnej Nusa Tenggara.

Stačí navštíviť tu cítiť surfovanie veľké vlny na južnom pobreží. Vyzvite svojich odvahu vyliezť na vrchol sopky. Požičovňa bicyklov a motorku sa dostať okolo v uliciach pozdĺž ryžových poliach. Kdekoľvek chcete meghabiskan čas, nebudete sklamaní s veľkolepé prírodné krásy tu.

Ostatní návštevníci Lombok rozhodnete stráviť svoj čas na ostrove Gili-Gili, na samote tropický ostrov s plážami sú nádherné a luxusné prostredie.

Pôvodný obyvatelia sú Lombok Sasaki, Lombok je tiež domov pre hinduistických ľudu Bali a tiež rad čínskych, jávske, Bugis a Arabmi.

Niektorí ľudia Sasaki prijali islamskej viery Wektu telu didefinisikann ako "Islam trikrát", s odkazom na ich modlitby trikrát denne a rôzne s moslimami, ktorí sa modlia 5x denne. Wektu telu je jedinečný náboženstvo, ktoré zahŕňa starobylé tradície a islamskej viery, tieto viery sa vyskytujú iba v Severnej Lombok. Tí, ktorí podstúpia túto vieru sú moslimovia, ale zároveň podstúpiť tradičné rituály. Príklady, ako Nyiu ceremónie konala po sto deň niekto umrie. Rodiny ľudí, ktorí zomreli darčeky, ako je oblečenie, zubné kefky a potravín tak, že mŕtva osoba bude pokoj v nebi.

Iné náboženské festivaly slávil na začiatku obdobia dažďov (október až december) alebo úrody (apríl-máj) s oslavami v dedinách po celom ostrove.

Sasak kultúra je veľmi dôležitá pre pevnosť a fyzikálne zručností a mnoho miestnych zvykov mereflesika tejto kultúre. Peresehan je miestna tradícia, ktorá spája boj medzi dvoma mužmi, ktorí používali dlhú palicu a malý štít v tvare klietky bujung z hovädzej kože.

Hudba a tanec sú veľmi dôležité pre Sasaki kultúre. Tancoval tradičný tanec pri dôležitých obradoch. Tento tanec pochádza z vojnovej tanca, ako je Beleq bubna (veľký bubon), kým Cupák Gerantang populárne, že rozpráva príbeh lásky a romantiky.
Navštívte unikátny Pura Lingsar, kombinácia balijskej hinduistických chrámov a presvedčenie Wektu telu v jednom areáli.
Okolo a nakupovali v panorámu mesta trhovej Surandi. Tam sú niektoré krásne piknik na relaxáciu a odpočinok.

Otestujte si svoje šťastie s návštevou dráhe v poľných Salakalas. Závod sa koná každú nedeľu. Pozrite sa na mladých džokeja v tvrdej konkurencii na cieľovej čiare, kde bude víťaz memberika úsmev víťaza. Tento závod je veľmi dôležitá, takže v noci pred pretekmi, dedinčania budú masírujú svoje kone, a príležitostne hrá gamelan hudbu na upokojenie koňa.

Vyzvite svojich odvahu vystúpiť výšky hory Rinjani. V nadmorskej výške viac ako 3700 metrov nad morom, tento majestátne sopečnej horolezectvo trvať najmenej tri dni a nie je vhodný pre ľudí so srdcovými poruchami. Akonáhle vrcholy únavy vám bude vyplatená do prírody Indonézie pozoruhodné.

Pocit, že piesok na chodidlách vašich nôh a plávať v šumivom pobrežné vody v South Kuta Lombok. Biely piesok a nádherným výhľadom na oceán tu, aby toto miesto ako turistická destinácia obvyklé zakrivené. Navštívte Nyala Fishing Kuta počas každoročného festivalu, zvyčajne sa konala vo februári alebo v marci a teraz oslavy a procesií v farbe.

Opaľovanie a surfovanie na krásnych plážach Batu Bolong. Táto pláž odvodzuje svoj názov od veľkých kameňov s otvormi v stredu. Uistite sa, že sa budete cítiť nezvyčajne krásny západ slnka, keď slnko začalo klesať Mount Agung Bali s neuveriteľnou horiace farbami.

Ďalšie informácie o miestnej histórii a navštíviť Meruya Vodné palác v Mataram, hlavné mesto Lombok. Toto miesto bolo postavené v roku 1744 a predtým bola krvavá vojna medzi Holandskom a obyvatelia Bali na konci 19. storočia.

Zažite pokoj najväčšieho chrámu Lombok, Pura Meru, ktorá sa nachádza za Water Park. Chrám, ktorý po stáročia bol venovaný hinduistického Trimurti Brahma, Vhisnu a Shiva.
Miesto cestovať lietadlom možno vziať z Jakarty, Surabaya, Denpasar, Bali, do mesta Mataram.
Bukit Tinggi
A. Prehľad

Mesto Bukittinggi, Západná Sumatra je historické mesto, obec miesto narodenia troch veľkých hrdinov Indonézie, a tiež mestom s očarujúce turistickou exotiky. Bukittingggi majú všetky kritériá, aby sa stal turistickým cieľom pre návštevníkov. V meste, ktoré z 17.prosince ako výročie tohto tam je veža s hodinami, ktorý je dominantou mesta, pozostatok koloniálnej histórie a múzeí Minangkabau kultúry a Bung Hatta paláca.

Administratívno Bukittinggi už začala tvoriť v holandskej koloniálnej éry. Holandský robil Bukittinggi ako Gemeentelijk Resort alebo niektorých obciach založený Gazette v roku 1828 spolu s 32 Ostatné Gemeentelijk Resort v Indonézii. Tento stav je Bukittinggi, keď už to Gemeenteroad alebo autonómna vláda väčšiny, musí byť riadený holandský. V Singapure tiež založil pevnosť s názvom "Fort De Kock". Pevnosť je stále neporušený a slúži ako jeden z hlavných pamiatok histórie. Mesto je tiež používaný holandskými úradníkmi, ktorí sú vo východných kolóniách k odpočinku.

Počas japonskej okupácie, Bukittinggi premenovaná z Fort de Kock Taddsgemente byť Bukittinggi Si Yaku Sho s prídavkom toho, čo je teraz Agam okres. Japonsko tiež založil rádiový vysielač najväčší ostrov Sumatra kvôli propagandy. Rovnako podľa miestnej vlády, Japonec tiež Singapur ako 25. vojenským velením pre riadenie vojenských síl na Sumatre, Singapuru do Thajska.

Po indonézskej nezávislosti, Bukittinggi nikdy slúžiť ako centrálny obrannej boja za nezávislosť. Aj v decembri 1948 až do júna 1949, Londýn bol použitý ako kapitál núdzové vlády Indonézskej republiky (PDRI) pod vedením pána riaditeľa Sjafroedin Prawiranegara. Toto rozhodnutie bolo vydané prezidentom po tom, čo Yogyakarta padol do rúk Holandska v dôsledku vojenskej agresii II. Po tom Bukittingti označený ako kapitál Sumatra, a v roku 1959 robil kapitál Central Sumatra. Po vývoji Západná Sumatra, Bukittinggi slúžiť ako kapitál Západná Sumatra predtým, než konečne v roku 1978 bola prevedená do mesta Padang.

Bukittinggi rozsiahle dosah okolo 250,239 km2 sa skladá z kopca a údolia. Kopce sa nachádzajú v New Yorku je rad horských reťaze pásu. Na strane kopca, mesto je tiež obklopený hory Tida je Mount Merapi, Singgalang a Hora Sago. Existencia troch hôr je dôvod, prečo New York City je tiež známy ako mesto Tri Arga. Konfigurácia geografická poloha Bukittinggi kopcovitý a je nad 900 m nm (nm), takže vzduch v New Yorku a cool.

B. Vlastnosti
Cestovný ruch potenciál Bukittinggi, Západná Sumatra pri výpočte miestnej samosprávy, tvorili takmer 30% celkových príjmov (Regional Revenue Original). To je určite nie je prekvapujúce, pretože potenciál pre cestovný ruch v meste je pomerne kompletná. Príroda turistika Bukittinggi objekt podporovaný prítomnosťou kopcov, ktoré obklopujú mesto. Typickou atmosférou hôr s chladným vzduchom robí Bukittinggi by mohla byť uvoľnenie stres pre turistov. Zelená rozloha krajiny kopca je tiež veľmi vhodná pre milovníkov fotografovania cieľov. Krása oka môže byť zjedený, keď turisti boli v údolí mesta.

Ako jeden z centier Minangkabau kultúry, Bukittinggi súčasnej prototypy Minangkabau kultúry. Vlastné domovy, pakaiaan, jazyk typické kuchyni možno nájsť v Bukittinggi. V takmer na každom rohu, Bukittinggi súčasnej gadang domy typické Minangkabau kultúry. Domy sú elegantne lemované byvolie rohoviny tvaru strechy. V týchto domoch, turisti sa môžu tešiť aj na rezby vzorované Minangkabau uvedené v stene domu. Miestni obyvatelia stále používajú tradičné Minangkabau každodenné oblečenie.

Atmosféra dopoludnia v meste Bukittinggi tiež cíti zvláštne. Sunrice scenérie s modrou oblohou stále plachý v kombinácii so siluetou kopcov sú veľmi vhodné pre použitie ako displej. Také pamiatky môžu byť zamerané zo všetkých smerov kompasu. V noci, najmä keď tam je oslava, farba Blikajúce svetlá a ohňostroje prevládajúce v meste Bukittinggi.
Ďalším prvkom, ktorý možno nájsť turistov v Bukittinggi sa nachádza v blízkosti prírodnej zaujímavostí Sianok Canyon. Vzdialenosť Bukittinggi s Sianok Canyon môže byť dosiahnutý po zemi asi tri hodiny. Na ceste môžu návštevníci tiež zastaviť užívať atrakcií Clock Tower, bašta Ford de Kock, rovnako ako jaskyne japonskú koloniálnej dedičstva. Nezabudnúť, ďalší rys Bukittinggi sú spôsob, ako objektov, ktoré vinutie. V Bukittinggi známeho alebo zakrivený roh 44 ampek dvadsiatich ampek sa dostať do jazera Maninjau. Cestovanie za rohom bude poskytovať ďalšie pocit, a to najmä pre turistov, ktorí milujú riadiť.

C. Umiestnenie
Mesto Bukittinggi je obec nachádzajúca sa v provincii Západná Sumatra. Geograficky, to sa nachádza na 100,210 až 100,250 stupňov východnej dĺžky a medzi 00 760 až 00,190 LS. Ak ťahu West Sumatra hlavného mesta Padang, Bukittinggi sa nachádza približne 90 km na severovýchod.

D. Prístup
Prístup do mesta Londýna sa dostanete z mnohých miest v Západná Sumatra. Ak používate pevnú linku, môžu turisti využiť krížovou Sumatra cesty, ktorá sa tiahne od provincie Lampung na NAD. Medium, pre turistov, ktorí využívajú letecké trasy, turisti môžu využiť bod prepustenie v Padang pre ďalšie vyhľadávanou armády. Rovnako ako pre návštevu rôznych atrakcií v Bukittinggi turisti môžu využiť rôznych druhov verejnej dopravy sú k dispozícii jednotne v Bukittinggi

E. ubytovanie a iné služby
K podpore odvetvia cestovného ruchu je v súčasnej dobe v Londýne, tam sú 43 kusy ako hviezdy a lacné ubytovanie, a navyše 11 mes / penzión / chalupa. Existencia takéhoto ubytovania je tiež podporovať úlohu Singapuru ako domovskú základňu pre cestovný ruch v provincii Západná Sumatra.

Pokiaľ ide o reštaurácie a reštaurácie, v Londýne sú k dispozícii reštaurácia a reštaurácií, najmä v regióne, Los Lambuang. V tejto oblasti môžu návštevníci hýčkať svoje chuťové poháriky s typickou potravín Minangkabau. Neďaleko z oblasti Los Lambuang, a v blízkosti turistických atrakcií, niekoľko cestovných kancelárií, sú tiež pripravení slúžiť turistov cestu. Stredné záležitosti a suvenír nakupovanie, v oblasti Los Lambuang tiež ponúka celý rad suvenírov a upomienkových predmetov z Bukittinggi.


Vedeli ste, že v Bandung toľko zaujímavostí, ktoré možno navštíviť a veľmi lákavá. Takže nabudúce, ak pôjdeme do Bandung pokúsiť zastaviť existujúcimi turistických atrakcií nižšie:

Turistické zaujímavosti v meste Bandung City:

Gedung Sate Bandung a Gasibu
Boj pamiatka - Jl. Dipatiukur
Bandung Zoo - JL. Hradné
Technologický inštitút v Bandung - Jl. Ganéša
Taman Ganesha - JL. Ganéša
Park Traffic - JL. Sumatra
Starší park - JL. Cisangkuy
Úrad vlády Park Bandung
Tempo Doeloe Bandung - JL. Braga
Nákupné centrum Jl. Cihampelas
Museum Pos Indonézia - JL. Cisanggarung.
Mandala Múzeum Wangsit Siliwangi
Múzeum Ázijsko-africkej konferencie
Square a Veľká mešita - JL. Ázia Afrika
Múzeum Sri Baguda - JL. South Rim
Turistické miest v Severnej Bandung:

Curug Dago - Terminal Dago
Forest Park Dago Pakari Cave a Holandsko / Japonsko
Curug Omas - Záhrada Maribaya
Arena Rybárčenie Bonita - Lembang
Ďalekohľad Boscha Star - Lembang
Tradičné Market - Lembang
Giri Jaya Forest Park - Lembang
Táborisko Cikole
Kawah Ratu - Tangkuban Perahu
Upas - Tangkuban Perahu
Kawah Domas - Tangkuban Perahu
Tea Plantation Subang - Západná Jáva
Ciater Hot Springs
Květná záhrada Cihideung - JL. Seržant Bajura
Spirit Camp; Šaháb Alam - JL. Seržant Bajura
Curug Cimahi - Cisarua
Turistické miesta v Južnej Bandung:

Kawah Putih - Ciwidey
Táborisko Rancaupas - Ciwidey
Termálne kúpele Ciwalini - Ciwidey
Tea Plantation Rancabali - Ciwidey
Tea Plantation Gambung - Ciwidey
Situ Patengan - Ciwidey
Tam Cipanunjang - PANGALENGAN
Cileunca - PANGALENGAN
Miesto Gunungpadang - Západná Jáva
Crater Kamojang - Paseh Západná Jáva
Turistické zaujímavosti v meste Bandung West:

Topánky a tašky Cibaduyut centrum
Vápencové kopce - Padalarang
Reservoir Ciburuy - Padalarang
Saguling - Západná Jáva
Kúpeľa Cipanas - Západná Jáva
Pawon jaskyne - Západná Jáva
Sang Hyang Tikoro - West Java
Turistické zaujímavosti Východný Bandung:

Príroda Hory Manglayang
Curug Cinulang - Cicalengka
Crater Kamojang
Cangkuang Temple a Kampung Pulo - Garut
Bagendit - Garut

Yogyakarta je hlavnou turistickou destináciou v Jáva, Indonézia, s množstvom kúzlo, ktoré nebolo odhalené.


Pred tisíc rokmi, Yogyakarta bolo centrum starovekého Mataram kráľovstva prosperujúce a má vysokú civilizáciu. Toto kráľovstvo, ktorý založil chrám Borobudur je najväčší budhistický chrám na svete, 300 rokov pred Angkor Wat v Kambodži. Ďalšie pamiatka chrám Prambanan Temple, Istana Ratu Boko Palace, a desiatky ďalších chrámov boli obnovené, alebo sa stále pochovaných pod zemou (pozri Wisata Candi).

No comments:

Post a Comment