!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Thursday, May 29, 2014

Український сепаратистів за допомогою ракети збили вертоліт Україна , 14 Killed

Український сепаратистів за допомогою ракети збили вертоліт Україна , 14 Killed

Виконуючий обов'язки президента Olesandr Турчинов заявив у парламенті , що терористи використовували ракету , щоб збити вертоліт поряд з повстанцями міста , Слов'янськ .

Проросійські сепаратисти в Східній Україні збили військовий вертоліт Україна , загинули 14 солдатів урядових військ , в тому числі генерала .

Виконуючий обов'язки президента Olesandr Турчинов заявив у парламенті в четвер ( 29 / 5 ) , що терористи використовували ракету , щоб збити вертоліт поряд з повстанцями міста , Слов'янськ .

Раніше лідер проросійських сепаратистів у Східній Україні сказав , що група заарештувала чотирьох європейських спостерігачів , які були зниклих в понеділок ввечері.

В'ячеслав Пономарьов , який стверджував , що мер міста народної Слов'янськ бунтувати , заявив в четвер , що спостерігачі знаходяться в доброму стані і , ймовірно , буде випущений найближчим часом .

За його словами , він попередив Організацію з безпеки і співробітництва в Європі ( ОБСЄ) спостерігачів , що це не має для поїздки в цій області , але вони все ще роблять це .

ОБСЄ заявила , середа інша група , що складається з 11 спостерігачів були затримані в тому ж регіоні , але пізніше звільнений . Спостерігач був розташований в Україні в рамках місії щодо зниження напруженості та зміцненню миру та безпеки.

Міністр закордонних справ Швейцарії Дідьє Burkhalter і голова ОБСЄ йдеться в заяві в середу , що затримання підриває роботу групи і є "актом саботажу " проти міжнародних зусиллях з надання допомоги Україні подолати кризу, яка триває вже кілька місяців.VOA

No comments:

Post a Comment