!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, May 28, 2014

Українські війська зіткнення з сепаратистами в Луганську. зростання насильства в східній частині

Войовничий про- російська блокування головне шосе в східній Україні (фото: док ) .
Українські війська зіткнення з сепаратистами в Луганську. зростання насильства в східній частині

Сепаратистські про- російські та українські урядові війська в середу ( 28 / 5 ) воював в Луганській області , в той час як зростання насильства в східній частині країни.

МВС України повідомило , відбулися зіткнення після сепаратистські бойовики спробували взяти штурмом одиниці Національної гвардії в українському місті Луганську. Міністерство заявило , були і жертви з обох сторін , але не згадав розрахункова кількість .

У понеділок , зіткнення між сепаратистами і урядовими військами біля аеропорту України в Донецьку загинули близько 50 осіб - в основному бойовиків були вбиті в результаті повітряного удару. Боротьба триває всередині і навколо аеропорту у вівторок.

Українські шахтарі , що підтримують сепаратистів згуртувалися в середу в місті Донецьку. Сотні шахтарів вийшли на вулиці з російськими прапорами і транспарантами з вимогою формування окремого незалежної держави України . Але місто не було збито насильства , що вибухнув на початку тижня.

Також у середу , сказав чиновник Президент Росії Володимир Путін Путін піде в Париж наступного тижня , щоб відсвяткувати 70 -річчя з моменту D -Day або висадки союзних військ у Нормандії під час Другої світової війни. Путін проведе неформальну зустріч з президентом Франції Франсуа Олланд з низки питань , в тому числі України .

Новообраний президент України , Петро Порошенко , який також буде присутній на урочистостях D -Day у Франції , розповів газеті Bild в Німеччині він постарається зустрітися з Путіним. Після перемоги на виборах у неділю , перемігши Порошенко пообіцяв збройних сепаратистів в країні у військовому відношенні.
VOA

No comments:

Post a Comment