!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, October 16, 2015

עישון הורג מיליוני אנשים

מסע לא גמור (380)

(חלק שלושה מאה ושימון), Depok, מערב ג'אווה, אינדונזיה, 13 אוקטובר 2015, 20:37)

עישון הורג מיליוני אנשים

קו טקסט מטרו הטלוויזיה 10 נובמבר 2015, ודיווח כי בשינה 2030 היו שני מיליון סינים שמתים בכל שנה כתוצאה מהרגלי עישון (עשן טבק). במקביל שירות פרטי לאומי אינדונזי ציבורי טלוויזיה הוא לפרסם עכשיו משרד הבריאות של אינדונזיה להראות שיש יותר מקרי מוות מסרטן הגרון נגרמו אוהבים לעשן, ולהזכיר לציבור שלא להיות הקורבן הבא.
 הבעיה של התמכרות לטבק, גורמת לבעיות בריאות לאנשים הפכה כעת בעיה עולמית, לא רק בעיה עם אוכלוסייה צפופה כגון סין, אינדונזיה, הודו, ומדינות עניות רבות בעולם כגון בנגלדש, אלא גם פגעה מדינות מפותחות באירופה ובחלקים אחרים של היבשת, להדק את התקנות מקומיות, פרסום טבק כך מדינות רבות אסרו בתקשורת כגון טלוויזיה, אפילו דורש רשימות להבין השפעות בריאותיות של עישון על אריזת סיגריה, כמו גם כיסוי merperluas אזור ללא עישון, כגון בתחבורה ציבורית, מקומות ציבוריים אחרים. ובכל זאת, מספר המכורים לטבק גדל ומספר מקרי המוות שנגרם על ידי עישון טבק גדל גם. לא רק הממשלה וחברי פרלמנט לחוקק חוקים כדי לצמצם את המרחב להתפתחותה של תעשיית הטבק, אלא גם מנהיגים דתיים פרסמו פסק הלכה (חוק דתי), כגון Muhammadiyah באינדונזיה המבוסס על ההצעה אל קוראן וסונה וראיות מדעיות להוציא פסק הלכה ש עישון הוא חראם. אותו היחס בא לידי ביטוי גם שהחוקרים הבולטים של ערב הסעודית, מצרים, פקיסטן וחוקרים רבים אחרים. גם אם מאזין של רדיו והטלוויזיה Rodja מבקש שהם עושים tauziahnya לאוסטאד (שיחה) הם יהיו כולם ענה עישון חראם על בסיס ההצעה אל קוראן, סונה ומלומדת שהם שולטים. לאוסטאד אבו יחיא Badrussalam, LC, חדית 'מומחים (מסורת) בוגרי אוניברסיטאות האיסלאם במאדינה, עישון melontakkan סעודיה הוא חראם. לדבריו, בטענה של הקוראן והסונה, ועישון בקטגוריה של התאבדות הראיות המדעיות, משום שניזק לבריאותו של המעשן, וזה לאט יכול לגרום למוות. זו הסיבה, אמר אבו יחיא, עישון בקטגוריה של מעשים של אי-ציות, המהווה את חטאי משקולות נטל בחיים שלאחר המוות. יש לי ניסיון אמפירי, יש לי חברים, באותה מידת תפילות תכופות במסגד אחד, ולאחר התפילה תוך כדי הליכה הביתה, היא אמרה לי, כי מאז שהייתי בגיל צעיר הוא אהב לעשן. בגיל הפרישה כבר פעמיים ניתוח מעקפי לב מר, הוא סבל מהתקף לב כתוצאה מהעישון היה לפני כמה שנים הוא חלה בסרטן המוח וצריך להיות מופעל על המוח שלו, ושנמשך כמה חודשים, בניתוח סרטן שני מוח השלב בחייו לא יכולים היו להינצל. מספר אחיו הצעיר שלי חמש (מתוך 10 אחים) במבנג Widodo מת בשנת 2006 לאחר שסבל מסרטן הריאות שטופל בבית החולים Pasar Rebo. ג'קרטה טימור, הוא נרקומן משקל
עישון.

 Hidayatullah.com-דו"ח חדש בשינה 2030 סין 3.5 מיליון / שנה נהרגה סיגריות כרגע בסין, כ -1.2 מיליון בני אדם בשנה מתות בגלל נושאים הקשורים לעישון כמעט 9,500 בני אדם מתה בכל שנה בשל זיהום האוויר בלונדון צופה כי עישון יהרוג 3.5 מיליון איש בשנה בסין בשני העשורים האחרונים. הדו"ח נערך על ידי סיני ומומחים בינלאומיים ופורסם ביום חמישי, ימים ספורים לפני המועד שנקבע על ידי ארגון הבריאות העולמי לסין לאסור על עישון בבית במקומות ציבוריים. זה בלתי אפשרי עבור סין כדי לעמוד בתאריך יום ראשון, אחד מכמה תנאים שהוטלו כאשר סין התקבלה כחבר בארגון הבריאות העולמי לפני חמש שנים. תחזית לשינה 2030 היא בהשוואה לנתון הנוכחי מתוכם כ -1.2 מיליון איש בשנה מת בגלל נושאים הקשורים לעישון. הדו"ח קובע כי בשנת 2030, עישון יגרום כ -25 אחוזים מכל מקרי המוות, בהשוואה לבין 2 ל 3 אחוזים שמתו מאיידס. [Voan / hidayatullah.com] אלפים מתים מעישון באינדונזיה REPUBLIKA.CO.ID, ג'קרטה - חברי מודעות ניטור Hendriyani עישון ברחבי בית הספר, אמר, כ -200 אלף איש באינדונזיה מת ממחלה הנגרמת על ידי עישון. Hendriyani אמר, אינדונזיה היא המדינה עם המספר הגבוה ביותר השלישי של מעשנים פעילים בעולם. ההערכה היא שיש 66 מיליון מעשנים פעילים באינדונזיה, ו- 3.9 מיליון מהם ילדים בגילים 10 עד 14 שנים. אחוז גברים המעשנים היה 67.4 אחוזים. בגלל מעשנים בארץ הוא המספר הגבוה של מעשני טבק שהרגו עשרות. "בכל שנה כ -200 אלף איש באינדונזיה מת ממחלה הנגרמת על ידי עישון," הוא אמר במסיבה העיתונאים ופרסומות לסיגריות ניטור פריסה סביב בתי ספר בחמש ערים, בג'קרטה, יום שני (15/6). למרבה האירוניה, השכיחות של עישון באינדונזיה היא הגבוה ביותר בדרום מזרח אסיה. אנשים ממוצע עשן אינדונזיה של 12.4 סיגריות ביום. בינתיים, נתוני Lisda סונדארי פנס ילד האינדונזי שנאספו על ידי ארגון הבריאות העולמי הארגון של ארגון האומות המאוחדת (WHO) קובע כי השימוש בטבק הרג 100 מיליון אנשים במאה ה -20. אם מגמות הצריכה הזה ימשיכו, הטבק יהרוג מליארד בני אדם במאה ה -21 יגיעו ל- 80 אחוזים ממקרי המוות מתרחש במדינות מתפתחות. וושינגטון, (AFP) .- תעשיית הטבק כדי לקבל ארה"ב 7000 $ עבור כל אחד מיותר משישה מיליון בני אדם מתים בכל שנה ממחלות הקשורות עישון, על פי קרן קבוצת התמיכה בריאות עולמית ריאות (WLF). בשנה שעברה, יותר מ 5800000000000 סיגריות הנצרכות, בדומה לשנת 2013, בגלל שימוש בטבק גדל בסין קיזז את הירידה במדינות אחרות, על פי דו"ח בראשות WLF. בדו"ח גלובלי טבק אטלס, WLF והאגודה האמריקנית לסרטן, אומר כי בשינה 2013, בשנה שעברה עם נתונים זמינים, רווחים של תעשיית הטבק הגיעו ליותר מ 44 מליארד $. בינתיים, 6.3 מיליון בני אדם מתו ממחלות הקשורות עישון, שווה ערך לרווח של 7,000 $ עבור כל מוות שנגרם על ידי טבק. הדו"ח אומר כי אם תימשך מגמה נוכחית, מיליארדים אנשים ימותו כתוצאה מעישון וחשיפה לטבק מאה זו. בנוסף לגרימת סרטן ריאות, אשר לעתים קרובות קטלני, שימוש בטבק הנו גורם הסיכון המוביל לסדרה של מחלות אחרות. זו הסיבה העיקרית שלמעשה בלתי נמנע בעולם של מוות בטרם עת ממחלות כרוניות, כמו מחלות לב, שבץ מוחי ולחץ דם גבוה. מדינות רבות בעולם השיקו חקיקה נגד טבק, אולם טבק האטלס מצא כי רק 10 אחוזים מאוכלוסיית העולם, הכוללת איסור מקיף על פרסום, קידום וחסות של טבק, ורק 16 אחוזים מהשמורים ללא עישון בכל. (VOA) היה מודע לרצונו וחסדיו של מעשניך, כי עישון יכול לגרום pencandunya יסבול גם בעולם הזה ובעולם הבא?

סין מזהירה אותנו מעל ים סין הדרומי
9 אוקטובר 2015
שלח
copyrightReuters ים סין SelatanImage
כיתוב תמונה
יובש אי בים סין הדרומי כמקור למתיחות אזורית.
סין הזהירה את ארצות הברית ביום שישי, 9 באוקטובר, להפליג קרוב יותר לאיים בים סין הדרומי שלטענתם ריבונות.
אמצעי תקשורת שונים דיווחה כי הצי האמריקאי שוקל לפרוס ספינות לאי מלאכותי בים סין הדרומי.
הספינה מתוכננת להיכנס לשטח של 12 מיילים ימיים שנטענו על ידי בייג'ינג כמים הטריטוריאליים שלהם.
בתגובה להכנה זו, דובר משרד חוץ בבייג'ינג אמר לא יאפשר כל מדינה לפרוץ מים הטריטוריאליים שלה.
סוכנות ידיעות רויטרס, דובר המשרד אמר, "אנו מזכירים לכל הצדדים הנוגעים בדבר לא לנקוט בצעדים פרובוקטיביים וכנות לקחת גישה אחראית לשלום ויציבות באזור".
ארה"ב ובעלות הבריתה, כולל יפן, קראו לבייג'ינג כדי להפסיק את בניית איים מלאכותיים בים סין הדרומי, שהוא נושא מרכזי בעלייה במתיחות בין בייג'ין ומדינת וושינגטון.
למרות שנשיא שי ג'ין-פינג אמר שאין בכוונתו של חימוש האי, אנליסט בוושינגטון ופקידים אמריקאים אמר סין בנתה מתקנים צבאיים שם.

בייג'ינג מתעקשת זכויות בטיוב ים סין הדרומית
16 ספטמבר 2015
שלח
הלוהט אי האלמוגים copyrightReuters CrossImage CSIS AMTI
כיתוב תמונה
סין לבנות מסלול שלישי בלוהט ריף אי צלב, בים סין הדרומי.
הממשלה הסינית חזרו על זכותם לתבוע את האזור השנוי במחלוקת בים סין הדרומית.
שר חוץ הסיני וואנג יי, אמר הפרויקט חשוב להמשיך, למרות בחודש שעבר כי בייג'ינג הפסיקה טיוב.
"פרויקטים חשובים אלה אנחנו עובדים על האיים שלנו בים סין הדרומי. אנחנו לא עושים שום מדינות אחרות כמטרות", אמר וואנג יי.
"הם נועדו לשפר את איכות חייהם של חיילים שהוצבו במקום, כמו גם את מימוש האחריות כמדינה הגדולה ביותר באזור", הוא הוסיף.
תמונות לווין שצולמו פועלי הבניין הראו לאחרונה בניית מסלול שלישי בצלב הלוהט ריף ריף האי.
בזמן האחרון הרשויות סיני לבנות מסלולים ומתקני תקשורת באיים בים סין הדרומי, שהוא האמין ישמש צבאי הסיני.
נשיא סין, שי ג'ין-פינג, יבקר בארה"ב בשבוע הבא ותביעות סיניות בים סין הדרומי צפוי להיות נדון כאשר הוא נפגש עם בכירים בוושינגטון.

No comments:

Post a Comment